Innhold
Hele eller deler av innholdet kan være klausulert eller utilgjengelig av andre grunner, avhengig av rettighetene på din brukerkonto.
Visningsvalg:

Riksarkivet


Den Kgl. Norske Legasjons Flyktningskontor

Mikrofilm, Mikrofilm. Flyktningskartotek
Austad Johanne Synnøve 19.10.1934 Ullensaker 2
Austad Jan Flemming 03.06.1939 Ullensaker 3
Austad Ulf Gjøstein 06.03.1942 Ullensaker 4
Gulbrandsen Eugen Valdemar 22.01.1917 Oslo 5
Bakke-Hagen Bjarne 23.03.1912 Åmodt 6
Gulbrandsen John Harry 22.04.1922 Oslo 7
Gjerder Paul Inge 26.07.1919 Ålesund 8
Soma Johannes Stavanger 9
Nilsen f. Helgestad Erna Ingeborg 15.05.1911 Oslo 10
Nilsen Hans Egil 19.07.1931 Oslo 11
Bruflodt Solveig Marie 02.03.1914 Finnmark 12
Ringnes Bjarne Johan 24.10.1911 Rekkestad 13
Ringnes f. Pedersen Solveig Magdalena 03.06.1911 Oslo 14
Ringnes Stein Sverre 21.09.1936 Oslo 15
Trofner Inger Tøsti 26.04.1924 Oslo 16
Rygh Edith Aud 30.04.1926 Oslo 17
Borgersen Finn Venger 23.04.1921 Strinda 18
Mørck Niels Henry 06.08.1923 Oslo 19
Schilvold Olav 28.08.1922 Fauske 20
Gudmundsen Arivd Edgar 21.03.1923 Drøbak 21
Lien Alf Johannes 06.02.1923 Mysen 22
Kluge Rolf 27.12.1923 Oslo 23
Andersen Inger Sofie 16.11.1927 Halden 24
Olsen Anne Marie 25.12.1927 Halden 26
Høiby Inger 13.04.1924 Halden 28
Johansen Gunnar 10.08.1920 Halden 30
Johansen f. Hansen Margot Lagerda 20.09.1921 Drammen 31
Johansen Per Henry 21.05.1943 Halden 32
Willoch Jan 15.12.1924 Aker 33
Spångberg Oskar 16.04.1923 Oddernes 34
Nilsen Charles 04.10.1923 Bergen 35
Rasmussen Rangvald Vensel 08.08.1922 Bodø 36
Andreassen Birger Kåre 11.03.1920 Eidsfoss 37
Rasmussen Roald 08.03.1922 Bodø 38
Olsen Sverre Johan 03.12.1921 Fauske 39
Eliassen Olav Martin 04.11.1920 Fauske 40
Kvittum Gunvor Margrethe 17.06.1926 Bodø 42
Hanson Alf Olrog 18.05.1919 Oslo 43
Olsen Johan 14.11.1912 Trondheim 44
Skappel Reidar 26.12.1922 Ringsaker 45
Håvie Erik Bernedictus Lindseth 10.03.1893 Oslo 46
Lundby Rolf Martin 19.07.1923 Auerdal 47
Klumsten Eyvind 26.03.1901 Biri 48
? ? ? 49
Ørn Sverre Waldemar Anker 04.06.1896 Glemmen 50
Olsen Jonny Oliver 16.02.1920 Kråkerøy 51
Jacobsen Solveig Marie 10.02.1921 Glemmen 52
Garbro f. Birkelo Bjørg 27.10.1902 Oslo 54
Garbro Anita 08.04.1933 Ålesund 55
Skofteland Søren 10.12.1921 Sør-Audnedal 56
Olden Arvid 26.07.1915 Jøsund 57
Hafsmo Ingolf 20.08.1924 Snillfjord 58
Strandheim Jan Charles 21.01.1924 Nord-Frøya 59
Sørdal Harald 11.04.1924 Gulvikdal 60
Johansen Edith Synøve 16.02.1923 Vinger 61
Nordstrand Martha Bertine 05.12.1920 Brandval 62
Nordnes Margith Lovise 13.07.1924 Leirfjord 64
Olsen Harold Johan 20.03.1927 Nord-Rana 65
Sandlien Maja-Lisa 15.01.1922 Fredrikstad 66
Thyvold Gjermund Mads 11.09.1927 Østre Aker 67
Knudsen Åsa 25.03.1927 Oslo 68
Edvardsen Eva 04.04.1928 Østre Aker 69
Omholt Per Øivind 21.05.1928 Oslo 70
Lysø Henry 23.09.1916 Jøsund 71
Kvål Gunnar 05.04.1923 Snåsa 72
Gimnes Trygve Marius 24.04.1902 Eresfjord 73
Bråthen Klara Martine 30.03.1920 Åsnes 74
Rømoen Anna 05.12.1914 Løten 75
Løvlien f. Rømoen Ellen 28.08.1923 Løten 76
Johansen f. Olsen Solveig 16.06.1919 Mysen 77
Ljunggren Storm Otto Wilhelm 13.06.1924 Oslo 78
Brattås Olav 01.04.1924 Hegra 79
Wilhelmsen Magnus 16.05.1924 Stavanger 80
Helleberg Alfred 10.09.1923 Trondheim 81
Løvlien Arne 23.12.1920 Romedal 82
Hansen Viktor Gustav 05.07.1923 Lørenskog 83
Ellefsen Frank Robert 01.08.1923 Trondheim 84
Basmo Per Arntsen 27.11.1908 Sinsås 85
Løvlien Hjørdis 28.11.1922 Romedal 86
Dahl Wilfred Lorang 16.08.1922 Lørenskog 87
Gulbrandsen Harry 05.12.1920 Jevnaker 88
Johansen Ove Edvard 14.01.1918 Oslo 90
Uhnger Kjell 29.03.1915 Lier 91
Uhnger Sverre 12.12.1922 Lier 92
Helle Trygve 08.12.1915 Lier 93
Moe Egil 14.12.1927 Røros 94
Frytz Jonny Emil Kristoffersen 15.10.1922 Røros 95
Olsen Oddvar 26.06.1922 Vestre Aker 96
Løvold Arvid Kristoffer 04.06.1923 Trondheim 97
Løvold f. Byberg Nelly Lovise 01.06.1924 Stjørdal 98
Strømsæther Haakon 20.01.1914 Tunel 99
Strømsæther f. Munthe-Kaas Siri 25.10.1916 Oslo 100
Strømsæther Carl Erik 10.02.1944 Fredrikstad 101
Nerdrum f. Bye Aslaug Synnøve 17.01.1900 Fet 102
Nerdrum Hans Jacob Fredrikstad 103
Nerdrum Kari Sofie 18.05.1931 Kristiansund 104
Nordby Ole Augen 04.05.1905 Rakkestad 105
Nordby f. Neergaard Ellen Chatrine 03.05.1909 Eidsberg 106
Nordby Ellen Anna Hildegunn 08.12.1928 Eidsberg 107
Nordby Liv Ellinor 06.03.1934 Mysen 108
Hartvig Karen Margarethe 05.10.1915 Bergen 109
Olsen Karl Morrie 02.10.1910 Fredrikstad 110
Olsen Edvard 26.08.1906 Fredrikstad 111
Olsen Ole Henrik 27.02.1909 Fredrikstad 112
Olsen Knut 23.04.1912 Fredrikstad 113
Kværner Johan Oddvar 17.08.1924 Lillestrøm 114
Viestad Harry 16.06.1912 Haugesund 115
Asp Selmer Didrik Johan 11.01.1921 Meløy 116
Gangås Johan 07.10.1924 Orkdal 117
Kjønli Sverre Johannes 16.09.1924 Orkdal 118
Mikkelsen Nils Emil Mikal 16.12.1910 Bratangen 119
Granrud Håvard Anker 18.08.1917 Foldal 120
Fagerlid Ole Hjalmar 27.08.1916 Hurdal 122
Skogheim Ole 25.04.1909 Norderhov 123
Bakken Andersen 17.08.1921 Norderhov 124
Titterud Asbjørn Olav 21.02.1921 Degernes 125
Erikesen Erik 13.11.1920 Norderhov 126
Andersen Olaf Birger 29.06.1916 Oslo 127
Haglund Ragnar Godtfrid 08.09.1924 Degernes 128
Ringstad Birger 23.08.1920 Drammen 129
Eide Dagfinn 12.09.1918 Oddernes 130
Berg Lars 15.01.1906 Oslo 131
Alexandersen Rolf 18.08.1920 Hammerfest 132
Ødegård Rasmus Fredrik 15.08.1919 Røros 134
Furulund Arne 01.02.1919 Romedal 135
Furulund f. Evensen Helbjørg 10.10.1921 Romedal 136
Furulund Arne Hallgeir 08.09.1943 Hamar 137
Engli Kjell Erik 12.04.1927 Vestre Aker 138
Engli f. Johannessen Reidun 17.01.1927 Aker 139
Bakkelid Sivert Alfred 19.09.1920 Volda 140
Svendsen Frank 27.01.1922 Aker 141
Andersen Rolf Edgar 24.11.1923 Oslo 142
Bollom Leif 26.12.1923 Østre Toten 143
Bollom Egil 06.05.1922 Oslo 144
Mork Ulf 03.04.1912 Aker 145
Mork f. Wiese Margrete Johanne 07.02.1920 Bergen 146
Olsson Mary 16.04.1922 Fauske 147
Andreassen Per Anton 27.07.1916 Bergen 148
Hansen f. Kvalnes Bergljot 29.04.1911 Bodin 150
Hansen Bjørg Karin 01.05.1942 Bodø 151
Hansen Sigrun Jenny 08.11.1943 Bodø 152
Kjellmann Hilmar Emil 09.09.1906 Berlevåg 153
Knutsen Arne Kristiansen 23.08.1910 Saltdal 154
Hansen Hans Martin Ringkjøp 03.06.1924 Meøy 155
Enger Leif 12.07.1907 Elverum 156
Wassum Knut Olav 06.10.1920 Bærum 157
Thorvig Kjell Eigard 14.10.1919 Vestre Aker 158
Thorvig f. Aaby-Larsen Ingfrid Margrete 05.02.1921 Drammen 159
Thorvig Christin 29.03.1943 Oslo 160
Øverli f. Brekken Gunvor Marie 04.03.1922 Lesja 161
Nystrøm f. Albertsen Gerd Aagodt 18.02.1919 Oslo 162
Nystrøm Dag 09.12.1941 Oslo 163
Øverli Olav 21.09.1917 Lesja 164
Syvertsen Reidar 03.01.1916 Kristiansand 165
Hauge Arne Johan 28.01.1913 Kristiansand 166
Gundersen Kåre 17.05.1922 Oslo 167
Dahl Erik Olav Valeur 18.08.1923 Oslo 168
Knutson Bjørn Hiltveit 18.08.1916 Oslo 169
Bekkelund Reidar 06.02.1920 Gran 170
Piro Wilhelm 20.09.1909 Aker 172
Bergmann Otto Leon 25.09.1918 Oslo 173
Tollefsen Arne Andren 26.12.1921 Oslo 175
Nyborg Karl 11.09.1906 Vardal 176
Andersen Alf Leonard Fosnes 20.04.1924 Kongsberg 177
Haugen Bernt 21.05.1926 Mossvik 178
Lynum Leif Johan 31.05.1923 Hamre 179
Halsne Kornelius 09.02.1913 Høiland 180
Niva Josef Harald Johansen 20.07.1891 Finland 182
Niva f. Hansen Dagmar Aminda Johansen 08.06.1898 Balsfjord 183
Niva Else Henena Johansen 05.02.1921 Balsfjord 184
Hveding Arthur Christen 30.08.1910 Oslo 185
Hveding f. Berg Dora Marie 16.03.1913 Oslo 186
Setsaas Johan Marius 29.07.1915 Trondheim 187
Garberg Jørgen Olai 17.12.1889 Strinda 188
Sæther Øisten Ditlev 09.08.1916 Trondheim 189
Severinsen Sigurd Norman 22.12.1895 Berg 190
Fosse Oddvar 16.10.1922 Bergen 191
Holm Harald 28.05.1922 Hamar 192
Hauge Egil Henrik 20.11.1922 Bergen 193
Lund Jan 23.01.1926 Oslo 194
Andersen Einar Wilhelm 18.11.1903 Halden 195
Marthinsen John Morgan 04.03.1918 Sandefjord 196
Kjøler Kristian Alvin 06.11.1909 Troms 198
Johannesen Johan Martin 13.07.1907 Harstad 199
Johannesen f. Andreassen Hildur Marie 23.03.1910 Torsken 200
Walin Asbjørn 05.04.1914 Oslo 201
Svendsberget Ottar 01.02.1922 Åmot 202
Mikkelsen Sigurd 01.10.1920 Åmot 203
Andersen Anders Nils Terje 05.05.1886 Oslo 204
Austvik Finn Gilmen 03.05.1923 Oslo 205
Frantzen Liv 19.02.1926 Grue, Solør 207
Frantzen Birgit 08.11.1923 Grue, Solør 209
Sogtnan Henry Peder 11.12.1907 Trondheim 211
Dagemark Sonja Synnøve 19.01.1922 Oslo 213
Møller Hans Rummelhoff 31.05.1922 Mandal 215
Holter Rolv 25.05.1922 Bergen 216
Fure Knut Gotfred 22.08.1917 Oslo 217
Larsen Jan 02.01.1921 Sørvågen 218
Woxen Hans Jacob 09.04.1913 Oslo 219
Jahren Johannes Kristian Edvart 31.07.1918 Rakkestad 220
Nomell Bengt Lovis 11.06.1944 Danderyd 221
Pedersen Saga Diana Dorothea 04.06.1907 Katrineholm 222
Storløkken Olaug 15.02.1918 Rindal, Nordmøre 223
Kavli Knut 10.04.1896 Bergen 225
Larsen Ottar Ola Kurt 30.08.1936 Trondheim 227
Heesch Finn Gustav Fredrik 04.01.1932 Horten 228
Ekeberg Thorleif 28.08.1942 Ludvika 229
Slaabak Anna Oline 22.06.1900 Kristiansund 230
Karlssen Karl Johan 24.07.1883 Kabelvåg 231
Krokstrand Alfred Amandus Hansen 12.11.1910 Beiarn 232
Finne Gudrun van Straten 09.09.1897 Gjerpen 233
Ringstad Marie Othilie 20.11.1917 Nordreisa 234
Gundersen Karl 11.03.1916 Bergen 235
Grødahl Hulda 22.11.1911 Kristiansund 236
Haugen Astrid Kristine Rissa 237
Asshamar Ottar 20.11.1887 Selje 238
Helleland Tordis Mathilde 11.06.1915 Stavanger 239
Møller Ivar Gunnar 04.10.1912 Fredrikstad 240
Berg Martha Elisabeth 13.10.1882 Lekka 241
Granerud Harald 08.07.1914 Løten 242
Hansen f. Andersen Ida Emilia Lovise 03.04.1875 Tysfjord 243
Brandtsæg Dagny 15.02.1905 Sparbu 244
Glende f. Dahl Karen Anna Theodora 10.06.1875 Andenes 245
Pedersen Eldrid Kathinka 10.03.1906 Skoger 246
Ording Ebba Bergitta 04.06.1890 Jønkjøping 247
Graendsen Einar 30.08.1897 Tvedestrand 248
Andresen Jens Petter 07.04.1869 Kongsberg 249
Christiansen Alexander 17.02.1925 Oslo 250
Thoresen Synnøve 09.08.1907 Mysen 251
Matheson Kathinka 26.07.1867 Stamsund, Lofoten 252
Henriksen Kurt Eddy 02.05.1944 Sveg 253
Bratli Vigdis Marie 18.03.1944 Stockholm 254
Salvesen Anders Kristian Fog 15.06.1944 Stockholm 255
Lundgren Ernst Helge 21.07.1925 Finserud, Strand 256
Gundersen Berith Lucie 02.12.1943 Nykjøping 257
Severinsen May Britt 04.06.1944 Sverige 258
Sandbakken Birger 15.09.1914 Furnes 259
Olson Inger Marie 15.05.1904 Oslo 261
Hernæs Aasta 14.09.1893 Trondheim 262
Palmquist Elow Carl Heribert 13.08.1887 Oscarshamn 263
Palmquist f. Larsson Anna Mathilda 17.07.1894 Edsberg, Sverige 264
Wangen Magnhild Elise 24.02.1921 Orkdal 265
Hansen Rolf Skaflestad 28.09.1918 Bergen 266
Skogstad Liv Haldis 02.10.1913 Espenes, Senja 267
Johansen Oddvar 28.06.1917 Stange, Hedmark 268
Karlsen Jenny Augusta 10.12.1921 Hegra 269
Jøraandstad Ole Baard 09.08.1943 Uppsala 270
Holm Solveig Ingeborg 13.02.1944 Katrineholm 271
Lardon Louise 18.05.1870 Riga 272
Bøe Magnus Ingvald 14.04.1901 Os, Hordaland 273
Bergquist Fridolf Mauritz 15.08.1923 Stavanger 274
Henriksen Staffan Odd Tommy 28.04.1944 Follingsbro, Norra 275
Østby Kurt Ove Marleif 02.02.1943 Veckebo, Sverige 276
Grønning f. Guldbrandsen Edel Marie 29.10.1917 Oslo 277
Andersen Arne Kristoffer 25.09.1918 Østre Aker 278
Nordby Martin 16.05.1917 Trysil 279
Grini Gjærtrud Synøve 27.06.1928 Gjerpen 280
Grini Signe Kaspera 06.10.1903 Sandsvær 281
Grini Ellen 04.12.1909 Gjerpen 282
Grini Mary Kristine 10.04.1926 Gjerpen 283
Grini Gustav P. 16.02.1897 Gjerpen 284
Christiansen Tore Grenmann 20.07.1915 Stokke 285
Pettersen Sidsel Jorunn 05.06.1944 Stockholm 286
Kristoffersen Hans Oluf 30.06.1943 Ljungby 287
Haugen Kjell 27.06.1944 Stockholm 288
Gransrud Einar 18.07.1915 Løten, Hedemark 289
Haavimb Karl Jakob 09.08.1884 Vestby, Akershus 290
Holandssjø Dagny Olaug Edvarda 13.07.1919 Storseng, Helgeland 291
Heio Thor Hansen 05.06.1881 Nes, Hallingdal 292
Lien Leif 15.09.1910 Ringsaker 293
Larsson Georg Wørner Borg Odam 01.08.1912 Skien 294
Holm Eris Marie Helene 21.07.1904 Idd, Halden 295
Sørlisten Arne Severin 22.04.1918 Stange 296
Torberg Helene Johanne 14.08.1911 Bø, Vesterålen 297
Johnsen Bjarne Toralf Bernhoff 11.06.1913 Trondheim 298
Stordalen Kjell Normann 25.01.1922 Kongsberg 299
Bratteland f. Kokko Jemüna 12.08.1917 Kittilä 300
Næslund Randor Ivar 28.10.1923 Narvik 301
von Koss Wencke 09.07.1923 Nordstrand 302
Andersson Estell Anita 05.05.1944 Skøvde 303
Nordby Jan Fredrik 14.07.1944 Stockholm 304
Langseth Ebba 06.06.1944 Stockholm 305
Schmidt Aase Vally 02.09.1912 Horten 306
Halltorp Einar 18.12.1920 Haltorp 307
Dahlquist Karin Eline 15.01.1919 Frol, Levanger 308
Becker Martin Leopold 13.01.1928 Dorotea 309
Olsen Bjørn Roger 31.05.1943 Blidsberg 310
Hvidsten Wencke 18.07.1944 Stockholm 311
Grimm ? 13.07.1944 Falun 312
Jacobsen Britt Jorun Klæbo 02.07.1944 Falun 313
Gamnes ? 10.07.1944 Falun 314
Guldbrandsen Gunvald Martin 27.12.1943 Katrineholm 315
Olsen Odd Edvinn 29.07.1943 Ludvika 316
Philipssohn Jakob 19.12.1893 Gravjå, Polen 317
Andersen Edith Marie 28.06.1916 Oslo 318
? ? ? 319
Kristiansen Synøve 09.07.1944 Stockholm 320
Tallbom John Mathias 13.10.1870 Fjellsjø, Sverige 321
Lefdal Trygve John 12.03.1920 Svelgen, Bremanger 322
Berger f. Andresen Bjørg 25.07.1923 Oslo 323
Johansson f. Lukassen Laura Marie 01.11.1898 Hamar 324
Pedersen Hildur Emilia Augusta 05.04.1927 Narvik 325
Høivang Skjelmo Olga Marie 12.04.1917 Harstad 326
Løvig Inez f. Øhmann 04.06.1904 Hærnøsand 327
Lindh Valdis Linnea Amanda 23.08.1901 Jukkasjærvi, Sverige 328
Bøhn Ragnhild Marie 24.05.1942 Stockholm 329
Dahm Olaf Edvard Mauritz 27.04.1898 Vadstena, Sverige 330
Landvik May Ragnhild 08.10.1920 Rjukan 331
Hallbæck Willy 07.09.1921 Oslo 332
Arntzen Ernst Ove 03.12.1943 Jokkmokk 333
Lange Ole 15.01.1910 Oslo 334
Nordbakken Jan Emil Johannes 19.12.1943 Nordberg 335
Sømnes Bjørn 22.07.1942 Narvik 336
Sømnes Tor Arnolf 22.07.1940 Limstrand, Lofoten 337
Salvesen Nils Erik 15.07.1944 Lund 338
Winsnes Ragnar 21.07.1917 Notodden 339
Evensen Lillemor Kristine 18.06.1944 Västerås 340
Lyle Cathinka Elisabeth 29.05.1872 Snarøya, Asker 341
Aune Arabella Lillehauge 12.09.1902 Tarm, Danmark 342
Brandt Eileen-Elfrid 12.09.1902 Tarm, Danmark 343
Brandt Erling 20.01.1921 Oslo 344
Norlander Olga Johanne 07.05.1891 Trondenes 346
Kristiansen Øivind 12.03.1944 Stockholm 347
Wanberg Svein Strøm 03.07.1944 Stockholm 348
Krogman Hjørdis Haralda 30.01.1895 ? 349
Strand Alf Gunnar 03.12.1928 Østre Aker 350
Gundersen Åke Harty 06.07.1944 Gävleborgs län 351
Myhre-Nilsson Ruth Hedda 20.01.1918 Sandar 352
Cassel-Alexander Wilhelm 21.06.1907 Krutzburg, Tyskland 353
Erlandson f. Hansen Lilly Marie 30.06.1899 Oslo 354
Nilsson f. Liebak Ellen Otilie 07.04.1906 Oslo 355
Strand Arne 23.06.1925 Oslo 356
Pettersson Asbjørn Hagby 12.06.1924 Åmot 357
Olsen Elin Marion Birgitta 31.12.1943 Falkjøping 358
Erikson Nils Gustav Asmann 23.06.1923 Oslo 359
Steinhoff f. Holén Maria 16.10.1913 Gøteborg 360
de Vibe Anne Catrine 06.11.1941 Oslo 361
Anderson Asbjørn 06.05.1925 Aker 362
Holmgren Odd Edvard 04.08.1921 Oslo 363
Olsen Einar ? 365
Billingsø Else-Marie 06.09.1943 Stockholm 366
Andersson Johan Henning 16.08.1988 Norrland 367
Langeland Kåre 03.11.1916 Saltdal 368
Michaelsen Gerd Reidun 23.01.1944 Stockholm 369
Elvseth Karl Gunnar 30.06.1944 Stockholm 370
Haugrud Harry Asbjørn 30.11.1913 Alvdal 371
Granli Sigvard 01.03.1920 Hemne 372
Aasen Anders Johnsen 03.10.1910 Vangheim, Sunnmmøre 373
Aasen Magda Toralfsdatter 17.01.1910 Haugsbygd, Norderhov 374
Bang Othilie 25.07.1895 Oslo 375
Lofthus Guro 27.11.1893 Lofthus, Fyresdal 376
Kleve Anne Marie 04.10.1858 Randesund, Kristiansand 377
Gunnarsson Karl Erik 02.05.1918 Oslo 378
Fossen Karin 11.05.1917 Vikesund 379
Moy Marion 23.07.1944 Stockholm 380
Eriksen Agnes Ingeborg Elisabet 13.08.1897 Värmland, Sverige 381
Bernhoft Åge Paulvin 01.04.1903 Tromsø 382
Bugge Otto Fredrik 16.04.1895 Bergen 383
Kvelstad Berit Märta 16.09.1884 Vuku 384
Asp Karl Frank 13.02.1919 Rukan 385
Westgård Aagot 28.04.1908 Hamarøy 386
Bøhn Ola Anders 01.03.1944 Stockholm 387
Hansson Ruth Olava 01.08.1904 Båstad, Østfold 388
Hansson Else 28.11.1926 Vestre Aker 389
Hansson Solveig 28.11.1926 Vestre Aker 390
Maxe Aksel Elias 04.11.1886 Lärbeck 391
Berger Arvid 24.02.1923 Østre Aker 392
Berglund Hedvig Elfrida 08.12.1893 Oslo 393
Ruud Maria Elisabeth 09.03.1921 Gøteborg 394
Eriksen Kjelle Berent 21.04.1933 Bergen 395
Andersson Kai Kristian Fredrik 30.11.1925 Ski 396
Larssen Borghild Elisa 27.05.1899 Skåtøy 398
Johansen Edith Margareta 04.09.1918 Oslo 399
Vestgøte Nils Olav 05.09.1921 Namsos 400
Vestgøte Kirsten 25.09.1919 Trondheim 401
Ilseng Bjørn 11.11.1943 Ludvika 402
Bjørnstad Iris Synnøve 15.02.1944 Eskildstuna 403
Person Kjell Normann 05.05.1941 Norrkøping 404
Hansen Truls 08.12.1943 Stockholm 405
Walderberg Solveig Jensberg 29.12.1943 Falun 406
Gustavsson Holger Fredrik 11.06.1943 Lenhovda 407
Johnsen Asta 13.07.1922 Stavanger 408
Pettersen f. Karlsen Ragna Elida 04.03.1905 Idd 409
Mortensen Karl Johan 24.11.1921 Moss 410
Hatteng Aud Otelie 13.03.1943 Västerås 411
Dahle Thor Martin 10.05.1944 ? 412
Høivang f. Skjerlne Olga Marie 12.04.1917 Medkila, Harstad 413
Edvardsen Anne Marie 22.03.1937 Gressvik, Fredrikstad 414
Johansen Bjarne Gerhard 17.11.1943 Tranås 415
Meieransovski René 05.07.1944 Norrkøping 416
Strand Jan Tørres 11.02.1944 Orsa 417
Nicolaysen Alfred Bjarne 06.10.1918 Oslo 418
Bjørndal Gunvor 30.04.1934 Bergen 419
Vestermoen Synnøve 24.05.1914 Fredrikstad 420
Heie Rakel 26.03.1911 Tune 421
Kjeldsberg Thomas 16.11.1942 Stockholm 422
Heie Thor Johan 23.09.1916 Borge 424
Leopold Alfred 06.04.1906 Barchfeld, Tyskland 426
Braarud Johan Ingvald 12.09.1928 Øymark 427
Mæhre Anne-Beret 25.05.1921 Oslo 429
Aronsen Tore Odvar 05.08.1926 Idd 430
Ask Fin Fredrik 01.11.1923 Haugesund 431
Kyllingmark f. Ødegaard Ingegerd 04.06.1916 Svolvær 432
Kyllingmark Bjørg 15.01.1943 Svolvær 433
Brandt Rolf Willy 02.06.1924 Drammen 434
Amundsen Torbjørn 26.08.1923 Grorud 435
Ulsberg-Christensen Per John 03.02.1914 Bergen 436
Benterud Arne 27.09.1924 Brandval 438
Bergestad Per 13.01.1925 Nord-Odal 439
Myhre Jon Anton 19.01.1896 Bergen 440
Myhre f. Larsen Albertine Nikoline Emilie 26.12.1868 Løddingen 441
Leisner Birger 05.06.1929 Oslo 442
Jantzen Kjeld 27.02.1924 Danmark 443
Laxå Svein 25.03.1923 Laxå, Norfold 444
Johansen Reidar 05.08.1923 Alvenes 445
Einarsen Einar 18.07.1921 Vang 446
Jørgensen Paul Oskar 13.07.1919 Våler, Solør 447
Nergård Lisa 02.04.1922 Trysild 448
Karlsen Hilda Magdalena 04.01.1925 Ullensaker 449
Kristiansen Finn Arnold 15.12.1922 Oslo 451
Røe Kristen 16.12.1917 Halsa 452
Dahl Ornold Sverre 03.12.1923 Vang 453
Larsen Odd Georg 31.01.1921 Oslo 454
Saxhaug Willy 06.12.1922 Oslo 455
Martinsen Oddvar 02.04.1924 Ådal 456
Berg-Hansen Thor 31.10.1921 Trondheim 457
Rygh Harry 13.03.1920 Trondheim 458
Risholt Gunvor Alice 14.10.1920 Stjørdal 460
Berbom Karin 16.09.1921 Oslo 462
Vaagland Nils Martinus 02.08.1916 Sjørdal 463
Westerli Petter Lund Nilsen 13.12.1907 Hatfjelldal 464
Westerli f. Evensen Elfrida Charlotte 10.08.1917 Romsdal 465
Evensen Kåre Jerntoft 19.02.1925 Vefsn 466
Karlsen Karl Oskar 10.06.1899 Lerdal 467
Helleland Gunleif Harald 13.08.1914 Bergen 468
Pedersen Nils 26.09.1924 Jevnaker 469
Belstad Gunnar 16.04.1924 Gjerdrum 470
Aarstad Kristian 19.09.1924 Gjerdrum 471
Westerlie Peggy Marie 14.10.1936 Majavatten 472
Westerlie Unni Helen 07.06.1943 Majavatten 473
Johansen Arne 16.04.1922 Ullensaker 474
Skauen Åse Hansen 07.02.1928 Torsnes 475
Nyland Bjarne 19.03.1922 Østre Toten 476
Pedersen Thor 13.03.1921 Foldal 477
Dypsjø William 21.02.1928 Skjeberg 478
Martinsen Asbjørn Wilhelm 26.08.1904 Brunlanes 479
Fuglerud Olav Kjell 24.07.1927 Lier 481
Stang Frank 26.08.1917 Oslo 483
Nilsen Magne Normann 11.05.1915 Haugesund 485
Nilsen Else Marie Eugenie 25.09.1921 Skibotten 487
Johansen Odd Wilfred 03.01.1925 Tromsø 489
Packalen John 25.09.1925 Tromsø 490
Petersen Harald Oddvar 22.01.1922 Halden 492
Johannesen Åge 17.06.1904 Tromsø 493
Mistereggen Erling 10.12.1903 Engerdal 494
Mistereggen f. Søberg Ingebjørg 03.03.1903 Ytre Rendal 495
Mistereggen Magnhild 03.05.1926 Øvre Rendal 496
Mistereggen Else Ingebord 13.07.1931 Engerdal 497
Mistereggen Johanne 25.04.1935 Engerdal 498
Mistereggen Eilif Torbjørn 03.04.1928 Ytre Rendal 499
Rendal Per 08.01.1906 Oslo 500
Hagen Halvdan Brage 08.12.1902 Øvre Rendal 501
Johansen Leif Birger 05.11.1903 Frol 502
Johansen f. Høgsnes Karin Kristina 27.09.1915 Snåsa 503
Johansen Birger 16.11.1938 Snåsa 504
Johansen Harald 24.06.1942 Snåsa 505
Johansen Karen Anna 21.05.1944 Snåsa 506
Sveian Erling 01.07.1922 Hommelvik 507
Aas Margareth Olufine 04.01.1924 Hommelvik 508
Kristiansen Reidar Aleksander 17.01.1924 Bodin 509
Nygård Øystein Peder Sigvald 13.09.1923 Herøy 511
Langseth f. Steffenrem Åsveig 29.10.1906 Vefsn 512
Langseth Sølvi 06.12.1935 Vefsn 513
Langseth Åse 24.07.1940 Vefsn 514
Gulbrandsen Terje 25.02.1926 Tjøtte 515
Steiro Ivar Kolbjørn 14.04.1919 Sortland 516
Haugan Torbjørn 03.03.1911 Malvik 517
Olsen Olav Kristoffer 29.07.1923 Herøy, Helgeland 518
Olsen Egil Oliver 14.05.1925 Borge, Østfold 519
Pettersen Arild Johan 02.06.1923 Herøy, Helgeland 520
Helleland f. Berge Borghild Lisbet 08.11.1914 Helland 521
Helleland Harry Borg 05.08.1937 Sandnes 522
Helleland Liv 05.08.1939 Høiland 523
Helleland Brit 26.02.1944 Halden 524
Stømner Rakel Johanne 31.12.1921 Vinger 525
Stokke Hjørdis Karen 21.10.1921 Tinn 527
Dahl Per Yngvar 04.09.1922 Berg, Halden 529
Johannesen f. Pettersen Dagmar Helene 26.12.1901 Onsøy 530
Thoresen f. Olsen Elfi Gerd 18.03.1916 Oslo 531
Thoresen Jan Erik 21.09.1940 Oslo 532
Wold Asbjørn Halvorsen 23.05.1923 ? 533
Elisenberg Johan 02.04.1922 Stange 534
Solberg Leif 22.08.1922 Stange 535
Hjemgård Roald 25.03.1923 Bodø 536
Såheim Alfred 02.09.1922 Nord-Odal 537
Eriksen Odd Eivind 02.06.1925 Hurum 539
Westby Sverre 05.12.1920 Nord-Odal 541
Hansen f. Lange Ebba Olrog 23.10.1917 ? 542
Bergom f. Lærum Reidun 27.06.1915 Drammen 543
Berg Agnes Arnolda 24.10.1923 Sulitjelma 544
Trægde f. Pedersen Svanhild Johanne 27.04.1898 Mandal 545
Trægde Anne-Lise 04.01.1939 Mandal 546
Trægde Solveig 22.07.1927 Mandal 547
Merckoll Hans 16.05.1923 Hole, Ringerike 548
Gjellum Dagfinn Anker 13.08.1921 Asker 549
Olsen Willy 17.02.1925 Hvaler 550
Jacobsen Reidar 31.05.1925 Såner 551
Karlsen Finn Virik 28.02.1925 Sandar 553
Hansen Holger Georg 19.10.1922 Hobbøl 554
Andersen f. Bergan Gudrun 18.10.1921 Drammen 555
Simensen Wilhelm Henning 18.04.1917 Tune 556
Trægde Lars Omland 09.08.1897 Mandal 557
Andersen Ragnar 03.08.1917 Sandefjord 558
Westin Halfdan 10.10.1924 Hvaler 559
Larsen Sverre August 07.09.1918 Sandefjord 560
Karlsen Karl 03.08.1926 Hvaler 561
Hansen Leif Grener 16.11.1922 Bodø 562
Bredesen Rolf Trygve 21.08.1917 Oslo 563
Strand Rolf Ragnar 22.09.1919 Tune 565
Evensen Nicolay 13.03.1920 Rotterdam 567
Bjørvik Alfred Konrad 09.02.1922 Bygstad 569
Næss Trond Jonny 28.04.1922 Asker 570
Johannessen Josva 27.05.1899 Idd 571
Johnsen Kristian 20.06.1923 Stavanger 573
Hertzberg Nils Christian Egede 13.12.1915 Kristiansand 574
Haraldsen Rolf Kåre 23.04.1915 Horten 575
Bjørhus Nils Gabrielsen 16.12.1898 Aker 576
Sørum Irene Synøve 13.05.1924 Kongsberg 577
Rasmussen Daune Karsen 07.05.1923 USA 579
Grimeland Ragnvald 18.03.1921 Førde 581
Rømoen Jakob 15.10.1887 Trysil 582
Snellingen Ivar 05.05.1923 Lunner 583
Knutsen Per Brun 01.11.1918 Trondheim 584
Skaslien Jostein 01.09.1925 Grue 585
Rokseth Rolf Håkon 16.10.1923 Sandnessjøen 586
Hallan Åsmund 02.11.1924 Skogn 587
Leisner f. Jantzen Asta 07.05.1896 Østre Aker 588
Piro f. Ilseng Ruth 06.09.1917 Drammen 589
Piro Christian Wilhelm 07.12.1941 Kristiansand 590
Dahl f. Pedersen Othelie Kathinka 13.12.1905 Mandal 591
Dahl Ole Johan 12.10.1931 Mandal 592
Dahl Peer Martin 08.04.1940 Mandal 593
Dahl Finn 25.06.1897 Kristiansand 594
Håkerud Martin Karsten Martinsen 12.04.1907 USA 595
Ottesen Odd 14.01.1921 Hakadal 596
Kristiansen Ingolf Severin 08.07.1928 Bergen 597
Ericksen Jan 25.08.1925 Oslo 598
Horn Anders Olav 26.05.1925 Aker 599
Thronsen Kjell William 04.02.1925 Oslo 600
Dedekam f. Randby Ågot Marie 12.06.1896 Oslo 601
Dedekam Rolf Dagfinn 14.04.1930 Lillestrøm 602
Dedekam Inger-Marie 29.09.1931 Lillestrøm 603
Dedekam Olav Mical 25.11.1928 Lørenskog 604
Brataas Thorvald 11.01.1892 Trøgstad 605
Rasch Svenn 29.05.1922 Østre Aker 606
Underland Andreas 10.10.1918 Asker 607
Hansen Harry Rolf 02.01.1923 Sande 608
Engh Johannes Alfred 17.10.1894 Skiptvedt 609
Engh Ole Herman 03.05.1922 Skjeberg 610
Sundell Bjørn 06.12.1915 Borge, Østfold 611
Sundell Viktor Henry 12.07.1911 Tunel 612
Sundell f. Olsen Marthe 31.10.1920 Idd 613
Sundell Birger Rudolf 13.07.1941 Sarpsborg 614
Nilsen-Torvik Halfdan 30.03.1918 Hisøy 615
Olsen Ragnar Arne 24.12.1923 Oslo 616
Jørgensen Harald 04.09.1923 Drangedal 617
Andersen Jens 08.11.1923 Haugesund 618
Fjeldestad Harry Frank 28.04.1923 Røyken 619
Underland Syver 27.04.1921 Asker 620
Nilsen Knut 27.10.1921 Asker 621
Haraldsen Haakon 22.09.1921 Oslo 622
Nilsen Erling Georg 24.03.1904 Oslo 623
Hagle Tor Vidar 10.04.1922 Oslo 624
Hagen Mauritz Gunnar 11.03.1922 Asker 625
Svingen Gunnar Henry 08.08.1920 Våler, Solør 626
Hansen Johanne Eugenie 08.07.1925 Lillestrøm 627
Syversen f. Kjoss Sylvia Karla 07.06.1915 Oslo 628
Syversen Brit Nora 08.02.1938 Oslo 629
Larsen f. Henriksen Olga Marie Sofie 06.08.1902 Fredrikstad 630
Larsen Bjørn Just 29.10.1935 Bærum 631
Thoresen Erik 05.07.1923 Oslo 632
Strandebø Bjarne 10.05.1921 Borgund 633
Arnøy Kåre Martin 11.11.1923 Nærøy 634
Gaare Harald 22.11.1919 Trondheim 635
Buan Per 18.03.1915 Orkdal 636
Aurberg Oddvar 11.11.1924 Skatval 637
Bothner Ragnvald 10.06.1922 Kvikne 638
Reinsbakk Jarle 08.02.1924 Rissa 639
Moe Knut 30.03.1918 Trondheim 640
Staven Thoralf Bernhard 13.08.1922 Trondheim 641
Ogenes Svein Olav 11.07.1924 Egge 642
Parnas Eigil 16.09.1889 Snåsa 643
Parnas f. Kjøde Tilla 09.11.1899 Selje 644
Vårum Per 22.09.1924 Stadsbygd 645
Lein Jakob 29.06.1924 Stadsbygd 646
Bratland f. Kjenstad Anna 14.01.1900 Snåsa 647
Bratland Adolf 27.12.1891 Nordli, Namdalen 648
Fredriksen Carl Yngvar 26.03.1887 Arendal 649
Fredriksen f. Tellefsen Jenny 05.03.1892 Risør 650
Bjørhuus f. Juul-Olsen Gunvor 08.11.1905 Strinda 651
Gåserud f. Sørum Karin 09.04.1916 Lier 652
Sømme f. Mathisen Olaug 23.02.1904 Tromsø 653
Syvertsen Egil 01.05.1924 Kongsberg 654
Olsen Jenny Marie 09.07.1921 Råde 656
Tøien Tore 11.08.1922 Bærum 657
Larsen Liv Karin 16.04.1922 Tune 658
Vilbo Aage Louis 12.05.1922 Oslo 659
Storvand Gunnar Eigil 29.10.1913 Oslo 660
Kirkhorn Thormod 28.03.1910 Eidsvoll 661
Karlsen Rolf 15.12.1928 Borgestad 662
Gjerstad John Alrek 09.03.1927 Bergen 663
Nygård Hans 11.11.1926 Bergen 664
Ødegård Trine 07.02.1925 Slagen 665
Holm Ragnhild Ingeborg 24.06.1915 Vinger 666
Nilsen Frida Elisabeth 27.09.1917 Oslo 667
Engh Ivar Anton 16.03.1924 Skjeberg 668
Ringstad Johan 27.07.1922 Rakkestad 669
Brataas Bjarne Ferdinand 13.11.1921 Trøgstad 670
Corneliussen Ingolf 01.01.1925 Lillesand 671
Engebretsen Thorleif Odd 13.05.1916 Oslo 672
Knudsen Frank Arnold 20.05.1914 Skien 673
Knudsen f. Holmboe Hedvig Faye 05.12.1914 Tromsø 674
Feiring Pål 24.01.1919 Oslo 675
Gulbrandsen Arne Georg 03.02.1922 Odal 676
Gulbrandsen Odd Henry 20.08.1923 Skedsmo 677
Berg Peter Egil 23.08.1922 Holtålen 678
Vestby Harald Olsen 02.10.1915 Nord-Odal 679
Aasen Ole Olavsen 14.12.1917 Nord-Odal 680
Olsen Arne 04.09.1923 Nord-Rana 681
Andersen Kjell Christian 11.06.1917 Oslo 682
Amundsen Øystein Emil 18.04.1927 Bamble 683
Munthe-Kaas Hartvig 25.02.1891 Bærum 684
Næss Elsa 21.02.1924 Porsgrunn 685
Nilsen Nils Henrik 10.11.1926 Tønsberg 686
Jensen Kjell Egil 03.03.1928 Halden 687
Antonsen Olaf Asbjørn 26.03.1924 Lier 688
Dahl Karl Kristian 18.05.1921 Ål, Hallingdal 689
Vines Lars 13.11.1925 Ullensvang 690
Aamodt-Løken Geir 01.06.1921 Asker 691
Ek Walter 29.02.1924 Kongsberg 692
Munthe-Kåss Hjalmar 08.07.1922 Rjukan 693
Randers Olav Hermann 10.05.1924 Bærum 694
Torgersen Tor 28.09.1923 Bærum 695
Nilsen Arvid Edgar 25.02.1924 Skien 696
Graneng Einar 11.06.1920 Eidanger 698
Backmann Leif 26.07.1924 Skoger 699
Swan Einar 23.05.1912 Skåtøy 700
Andersen Aage 05.07.1924 Holt, Aust-Agder 702
Christiansen Odd Karl Henry 06.02.1923 Østre Aker 703
Nielsen Frank Erling 28.03.1924 Østre Aker 704
Bjelkan f. Wold Hildur 25.01.1920 Bamble 705
Wold f. Guldholm Jenny Amanda 22.09.1893 Kvefjord 707
Wold Eldbjørg 16.02.1929 Bamble 708
Motland Thordis 08.09.1921 Stavanger 709
Morgenstierne-Holmboe Anne-Marie Antonette Miriam 24.11.1909 Budapest 710
Wagle f. Strøm Ragnhild Indiane 22.10.1912 Nes, Romerike 711
Wagle Tell-Christian 11.03.1943 Oslo 712
Jensen Ellen Marie 15.07.1928 Halden 713
Jensen Karen Elise 01.02.1927 Halden 714
Aass f. Fredriksen Esther Margrethe 18.01.1915 Risør 715
Aass Reidar 06.12.1909 Gjerpen 716
Hagen Harald Johan 08.11.1923 Oslo 717
Sommarhein Trygve Sommer 14.04.1909 Horten 718
Johansen Birger 17.02.1923 Bærum 719
Steffansson Ernst Gustav 08.02.1923 Oslo 720
Giltvedt Arne 06.03.1924 Oslo 721
Hornslien Erling 16.02.1924 Brandbu 722
Jennson Ole-Jon 04.12.1924 Bærum 723
Petersen Karl Victor 13.09.1888 Oslo 724
Sinnes f. Stigset Inger-Elisabeth 09.07.1920 Oslo 725
Worm Myller Bay f. Liwen Mari Elisabeth 31.03.1922 Fredrikstad 726
Jørgensen Erna Margit Irene 25.10.1918 Vestre Aker 728
Karlsen f. Olsen Edith Johanne 07.11.1920 Eidsberg 729
Karlsen Liv Jorunn 14.09.1942 Ørje 730
Karlsen Karl Oskar 31.10.1920 Østre Toten 731
Devold Ingelev Elisabeth 16.07.1921 Oslo 732
Wolf f. Mørch-Jensen Marie Kristine 30.10.1904 Hammarøy 733
Steen Jean Pierre 18.08.1915 Luxemburg 734
Sverdrup Harald Ulrik 29.05.1923 Lofoten 735
Haakenstad Gudbrand 26.06.1923 Lunner 736
Berggrav Jan 28.01.1923 Hurdal 737
Klemetsrud Sverre Ingar 01.09.1924 Østre Aker 738
Moricke Per Reidar 23.04.1921 Oslo 739
Svendsen Sverre Mikael 07.06.1919 Nordstrand 740
Larsen Finn 25.12.1923 Ringsaker 741
Mathisen Bjarne Fritz 26.01.1920 Vestre Aker 742
Eriksen Harald Kristian 18.03.1923 Bærum 743
Møllerstedt Bjørn Sverre 06.04.1923 Oslo 744
Grimsrud Odvar Kåre 29.04.1915 Øvre Eiker 745
Rasmussen Tore 27.08.1923 Bærum 746
Rasmussen Bjørn 26.02.1922 Bærum 747
Gulbrandsen Wilhelm 15.05.1920 Tønsberg 748
Frilseth Wollert 14.06.1923 Eidsvoll 749
Nilsen Rolf Lorang 28.09.1918 Oslo 750
Wårnhus William Oskar 13.06.1912 Vestre Aker 751
Eriksen Odvar Normann 07.01.1923 Oslo 752
Jørgensen Thor 06.08.1922 Oslo 753
Nordnes Jens 27.08.1909 Bergen 754
Zakariassen Helene 05.09.1925 Rolsøy 755
Grøttingen Arne Ingar 28.01.1928 Elverum 756
Brenden Tor Arne 05.01.1928 Elverum 757
Olaisen Finn 22.07.1923 Oslo 758
Paulsen Charlse Darwin 21.02.1921 Oslo 759
Johansen Osvald Julius Ferdinand 04.03.1901 Namsos 760
Johansen Nora 25.11.1928 Trondheim 761
Johansen Marie Lucie 13.06.1927 Trondheim 762
Hæverstøl Per 25.04.1923 Rennebu 763
Engedahl Anders 27.01.1920 Oslo 764
Ødegård Birger Ernst 30.11.1922 Oslo 765
Johansen Åge Ferdinand 17.08.1931 Trondheim 766
Marthinsen Bjarne 08.06.1924 Tjømø 767
Fanebost Aage 11.10.1924 Tjømø 768
Lauritzen Knut Wilhelm 13.08.1920 Skjeberg 769
Alme Tor Marjan 28.01.1922 Warszawa 770
Karlsen Synnøve 24.12.1926 Løten 771
Solem Gerda Elinor 06.07.1924 Strinda 772
Varmbo Gerd 14.05.1926 Selbu 773
Ramberg f. Loe Anny 31.10.1921 Verdal 774
Ramberg Bjørn 02.07.1943 Verdal 775
Myrmo-Tessem Signe Lovise 20.07.1922 Liene 776
Lorvik Arne 09.12.1920 Trondheim 777
Såheim Karsten 17.04.1919 Nord-Odal 778
Hostvedt Hans Johan 17.11.1923 Horten 779
Asp Henning 29.09.1922 Steinkjer 780
Parnas Per Magnus 25.12.1926 Snåsa 781
Jacobsen Erling 13.03.1925 Tana 782
Halvorsen Per 13.05.1897 Trondheim 783
Gaare f. Johne Ingrid 22.01.1919 India 784
Gaare Jan Nicolai 17.08.1916 Vardø 785
Elle f. Nordsveen Åse Olaug 22.12.1918 Oslo 786
Rønning Svanhild Synnøve 13.12.1918 Stokken 787
Frette f. Petersen Marit Ruth 02.08.1920 Tune 788
Pedersen f. Knudsen Bjørghild Jørgine 25.01.1912 Buksnes, Lofoten 789
Pedersen Emilie 18.06.1933 Buksnes, Lofoten 790
Nilsen Helge 14.10.1922 Torsnes 791
Jarnes Ludvig Ludvigsen 18.12.1922 Asker 792
Karlsen Karl Oskar 14.09.1922 Torsnes 793
Gudem Per 25.04.1922 Asker 795
Yggeseth Oskar 03.03.1918 Asker 796
Ludvigsen Borgar 19.05.1924 Asker 797
Gravingsbråten Ove 05.11.1922 Vestre Aker 798
Kristiansen Kjell 31.12.1921 Offerdal 799
Nilsen Kåre Gunnar 20.09.1923 Asker 800
Berg f. Eriksen Arvida Kanutte Elisabeth 03.02.1896 Hemnesberget 801
Meisler f. Johansen Haldis 21.11.1913 Fauske 802
Meisler Svein Roald 12.08.1943 Fauske 803
Blyseth f. Kristiansen Alvilde Olea 13.07.1895 Alstahaug 804
Hultmann Eva 19.06.1927 Fauske 805
Benjaminsen f. Lunde Petra Kristine 04.01.1908 Fauske 806
Benjaminsen Søren Magnus 22.10.1897 Fauske 807
Benjaminsen Jan Odd Kåre 07.04.1933 Fauske 808
Skaugrud f. Blyseth Alfhild Kathinka 03.12.1921 Sulitjelma 809
Berg Henrik Martin 23.12.1927 Fauske 810
Berg Arne Milian 07.06.1891 Steigen 811
Benjaminsen Egil Idar 21.08.1928 Sulitjelma 812
Blyseth Martin Andreas 07.02.1897 Rana 813
Berg Kåre Li 31.03.1920 Steigen 814
Johansen Roy Ragnar 26.09.1923 Oslo 815
Skaugerud Paul 27.04.1917 Land 816
Maisler Rolf 14.04.1912 Borge, Lofoten 817
Lund Lauritz 15.10.1910 Australia 819
Lund f. Gulbrandsen Else Karoline 21.03.1914 Bærum 821
Lund John 18.07.1937 Oslo 822
Hermansen Ivan 01.09.1914 Bærum 823
Jensen Egil Anders 24.09.1921 Bærum 824
Olafsen Alf 23.04.1921 Hurum 825
Bjerke Tom Helge 05.02.1921 Bærum 826
Anderson Birger Carl 22.06.1923 Sverige 827
Johannessen Johannes 22.02.1902 Jevnaker 828
Amundsen Egil Henry 28.09.1914 Bærum 829
Berntseth Per 30.10.1923 Kongsberg 830
Flatreit f. Olsen Astrid 05.04.1917 Støren 831
Eidem f. Knudsen Alfhild Therese 16.06.1911 Trondheim 832
Eidem Randi 04.06.1939 Trondheim 833
Linstad f. Fosshaug Ingeborg 26.05.1923 Hoff, Solør 834
Bjørnstad Oddfrid 08.05.1923 Åsnes 835
Stenholen Sverre Olav 28.07.1923 Våler, Solør 836
Hogstad Magne Mortensen 14.11.1925 Elverum 837
Bekk Ludvig Martinsen 27.07.1927 Trysil 838
Kokaas f. Blom Turid Dorothea 05.12.1917 Horten 839
Svartbeck Minna Otilie 28.08.1904 Vardal 840
Johannessen Solveig E. 27.08.1921 Halden 841
Hellerud Karen Bergljot 19.05.1928 Halden 842
Hulaas Margit Wulf 10.07.1905 Hol, Stamsund 844
Kvistaas Ivar Einar 03.12.1912 Lier 845
Jacobsen Harald 01.02.1902 Bergen 846
Svensrud Kristian 05.01.1910 Brandbu 847
Hansen Reidar Thorbjørn 18.02.1921 Lørenskog 849
Iversen Erling Wang 13.03.1909 Sarpsborg 850
Bråthe Knut Eugen 13.01.1923 Skoger 852
Carlsen Leif Harry 20.03.1923 Oslo 853
Holmen Magnar 13.01.1923 Alvdal 854
Kristiansen Arvid Borgvald 23.07.1921 Aker 855
Ravn Helge 10.08.1927 Ankenes 856
Kjøpsnes Ruth Ella 14.10.1920 Tysfjord 857
Kristensen f. Johansen Oddbjørg Leonora Henriette 14.09.1918 Ankenes 859
Kristensen Terje Kåre 27.03.1943 Narvik 860
Berntzen Peder Bernhard 30.08.1922 Oslo 861
Johansen Trygve Georg 17.08.1915 Moss 863
Stubberud Louis 09.11.1916 Moss 865
Larsson Charles 15.06.1922 Jeløy 867
Hansen Gunnar Eilev 20.05.1924 Askim 869
Kleven Håkon Kristian 25.07.1921 Øvre Sandsvær 871
Høiland Arne 02.05.1923 Sør-Odal 873
Larsen Alf Sigurd 07.10.1921 Oslo 874
Jansen Georg Øiestad 07.02.1921 Oslo 875
Haukebø Bjarne Asbjørn 08.03.1923 Aukra 876
Olsen Erling Bjørnstad 10.01.1918 Vestby 877
Olsen f. Simensen Esther Marie 05.10.1919 Idd 878
Olsen Eva Marie 29.05.1943 Idd 879
Westad Angel 07.09.1921 Molde 880
Johansen Håkon 23.09.1903 Øksnes, Vesterålen 881
Just Ingvald Zahl 21.01.1910 Trondheim 882
Askildsen Arne 25.08.1898 Kristiansand 883
Askildsen f. Haaverstad Aasta 09.08.1898 Kristiansand 884
Askildsen Haakon 19.04.1924 Kristiansand 885
Olsen Leif Gunnar 05.06.1925 Halden 886
Helmer Rikke Augusta Lillemor 19.12.1922 Oslo 887
Ringvold Åge Johansen 21.01.1922 Borre 888
Andreassen Anna Emilie 31.10.1921 Rygge 889
Bjørnstad Karl Ludvig 27.09.1905 Moss 890
Fjeld Erling Waldemar 08.08.1908 Moss 892
Haave Per Rasmus 27.03.1922 Gjerpen 893
Helleland Tormod 27.03.1922 Gjerpen 894
Olsen Ernst Josef 13.10.1908 Halden 895
Pryts Øivind 09.07.1908 Moss 897
Sørebø Haakon 14.09.1923 Borre 899
Ringard Per Ingolf 22.03.1924 Horten 900
Anderssen-Rysst Torgeir 09.08.1888 Ålesund 901
Reinsnes Petter Ovald Carlsen 04.10.1907 Sortland 902
Ryst Per Mogestad 21.05.1923 Argentina 903
Pierstoff f. Lous Fredrikke 23.08.1886 Oslo 904
Lous Sten 01.07.1916 Tyskland 905
Juel-Larsen f. Hansen Aase 17.10.1925 Nøtterøy 906
Bratheen f. Schibek Liv Karin 17.05.1924 Oslo 907
Sundell Johan Edvin 24.06.1901 Trøgstad 908
Sundell f. Anderson Elin Marie 28.01.1900 Sverige 910
Sundell Eva Rigmor Otilie 04.10.1938 Halden 911
Sundell Inger Johanne 12.04.1944 Halden 912
Larsen Henrik 24.06.1922 Nøtterøy 913
Søberg Leif 01.04.1916 Vang, Hedemark 914
Kristiansen Paul 22.02.1925 Ullensaker 915
Søberg Johan 11.03.1918 Vang 917
Braathen Roar Sigurd 21.01.1924 Oslo 919
Jacobsen Arnulf Johan Olav 06.01.1924 Oslo 920
Arntzen Ivar Birger 01.01.1923 Oslo 922
Kollerud Harald Brynhildsen 24.08.1916 Oslo 923
Thorsen Reidar 09.02.1907 Mysen 925
Grefslie Haftor Emanuel 27.05.1916 Horten 927
Sæbø Monrad Arthur 30.10.1909 Bergen 929
Hansen Eva 04.12.1926 Oslo 930
Karlsen Else 02.03.1921 Lillestrøm 932
Jahr Knut 19.09.1924 Oslo 934
Solberg Hans Egil 18.08.1922 Horten 935
Kopstad Rolf Egil 02.05.1921 Oslo 936
Wærnes Harald Jakob 29.02.1920 Trondheim 937
Sunde Olav Marius 30.01.1919 Vigja, Børsa 939
Nervik Trygve 05.10.1902 Selbu 940
Skjellum Peder 22.09.1924 Skaun 941
Jensen Einar 25.07.1924 Hemnesberget 942
Gjone Finn 09.08.1921 Elverum 943
Gjone Ragnar Nicolai 10.06.1923 Elverum 944
Arnesen Henry 29.10.1923 Nedre Eiker 945
Rudsbråten Oddvin 14.06.1922 Nord-Odal 946
Tollefsen Harry Johnny 17.03.1923 Lier 947
Evensen Edvin 02.08.1914 Ringsaker 948
Monrad Hansen Peter 22.08.1916 Rjukan 949
Monrad Hansen Hans Olaus 22.08.1972 Halden 950
Guldbrandsen f. Johansen Ragnhild Johanne 01.12.1909 Oslo 951
Guldbrandsen Fredrik Waldemar 24.09.1909 Oslo 952
Lund Thor Arnstein 07.01.1925 Oslo 953
Floggfeldt Carl Henrik Berg 27.09.1926 Tinn 954
Iversen Arne Henry 11.06.1916 Hurum 955
Nevermo Rolf 30.05.1905 Verdal 956
Harkmark Fredriksen f. Dalh Arnhild Marie 19.03.1921 Skien 957
Hansen Lizzie Synnøve 15.09.1925 Hvaler 958
Krohg Emma Mathilde 25.05.1915 Oslo 959
Langeland Oliver 30.01.1887 Eid, Nordfjord 960
Langeland f. Hartwig Susanne Andrea Augusta 22.09.1890 Hamar 961
Langeland Kari 06.08.1927 Aker 962
Harkmark Fredrik Fredriksen 04.06.1922 Harkmark 963
Hegg Oskar 03.12.1923 Sem, Tønsberg 965
Moen Anton Paulsen 25.03.1882 Hevne 966
Borgen Henry Armand 29.06.1924 Oslo 968
Kongslie Arne 10.10.1923 Oslo 970
Vold Martin 07.04.1922 Strinda 971
Paulsen Harry Ingar 19.04.1921 Oslo 972
Johnsen Olaf Kåre 15.11.1908 Porsgrunn 973
Hansen Arne Johan 17.04.1921 Vestre Aker 974
Nyhus Magne 14.10.1924 Nord-Odal 975
Danielsen Ivar Johannes 22.11.1922 Østre Aker 976
Eide f. Johansen Agnhild Marie 23.04.1892 Lyngen 977
Eide Åsta Charlotte 23.06.1928 Onsøy 978
Eide Helene 05.11.1910 Tromsø 979
Eide Paula 05.11,1910 Tromsø 980
Myhrvold Ingeborg Gudrun 22.05.1917 Elverum 981
Person Nils 15.09.1943 Elverum 982
Rønningen Per 05.05.1922 Aker 983
Nilsen Erling Karl 03.04.1922 Aker 984
Høgden Asbjørn Johannes 27.02.1921 Spydeberg 985
Ammerud Knut Harry 12.05.1923 Aker 986
Hellerød Bjarne 05.12.1923 Aker 987
Brun Ole Antonsen 18.09.1918 Sel 988
Tøfte Anders Østensen 30.03.1917 Sel 990
Johannsen Leif Aasmund 07.06.1922 Lørenskog 991
Stenbekk Knut Erling 29.03.1923 Lørenskog 992
Borgersen Ragnar Erling 05.07.1923 Nedre Eiker 994
Nørve Alida 24.05.1918 Ålesund 996
Dahl Mary Kristine 08.07.1922 Ålesund 998
Normann Rolf 06.01.1927 Trondheim 1000
Sekkelsten Arne 02.08.1915 Lillestrøm 1001
Gimnes Halldor Trygge 18.06.1921 Vang, Hedemark 1002
Lilledahl Anders Martin 22.09.1916 Skjeberg 1003
Olstad Arve 30.11.1920 Stange 1005
Eriksen George Charles Stanley 05.08.1923 Aker 1006
Knudsen Knut Tore 16.04.1922 Aker 1007
Grønsleth Eivind 28.01.1924 Østre Aker 1008
Fængsrud Arne Jostein 24.09.1924 Alvdal 1009
Fængsrud Claus James 26.03.1923 Alvdal 1010
Syversen Knut Oskar Fallanh 01.01.1916 Oslo 1011
Amlid Henry Trygve 28.04.1921 Åsen 1012
Benjaminsen Herman Peder 05.05.1913 Ankenes 1013
Closs f. Rygge Marie Louise 24.12.1907 Oslo 1015
Closs Marie Louise 08.06.1935 Oslo 1016
Closs Otto 22.07.1878 Oslo 1017
Müller Eva Margrethe 13.05.1919 København 1018
Olsen Ingebjørg 24.07.1927 Sarpsborg 1019
Andersen Ove Jul 24.02.1925 Porsgrunn 1020
Midtgjeld Knut 22.09.1923 Skjeberg 1021
Abrahamsen Per Boye 10.07.1926 Porsgrunn 1022
Nicolaisen Alf Normann 17.09.1908 Asker 1023
Schjølberg Bjarne 03.10.1923 Snåsa 1024
Schjølberg Karl 25.01.1925 Røros 1025
Svenningsen Roar 02.08.1921 Østre Aker 1026
Skodstrup Einar 15.03.1923 Oslo 1027
Andresen Bredo 05.11.1922 Østre Aker 1028
Hatlehol Karl Olai 15.11.1921 Oslo 1029
Lindaas Dagfinn Gestur 17.02.1919 Færøyene 1030
Einarsen Lars 22.11.1919 Fauske 1031
Leonardsen Louise Marie 16.01.1923 Karlsøy, Helgøy 1032
Leonardsen Andor Ingemann 13.04.1913 Lebesby 1033
Olsen Gunvor Karen Pauline 08.05.1924 Karlsøy 1034
Marthinsen Jan Tollef 25.04.1920 Jeløy 1035
Lund-Olsen f. Lund Bergliot 15.06.1915 Foldal 1037
Andersen Ragnhild 10.09.1901 Oslo 1038
Andersen f. Sundet Aase 03.12.1913 Oslo 1039
Olsen Harald 17.04.1907 Tønsberg 1040
Christensen Agder Hedggelund 27.10.1899 Bø, Vesterålen 1041
Milde Per 11.08.1921 Askøy 1042
Kristensen Leif Guttorm 24.04.1914 Oslo 1043
Edvardsen Egil 02.01.1921 Oslo 1044
Ekholt Thor 08.08.1925 Skoger 1045
Jensen Arne Ingvald Jentoft 22.10.1920 Skjervøy 1046
Bjercke Per 29.01.1922 Oslo 1047
Pierstorff Erik 15.02.1926 Oslo 1048
Holtmo Harry Paul 01.01.1919 Fauske 1049
Kvæl Erling Ansreas 21.02.1921 Sulitjelma 1050
Blix Sverre Erling 07.07.1917 Sulitjelma 1051
Olsen Charles 16.11.1912 Oslo 1052
Grundeland Ole Olsen 19.07.1913 Bergen 1053
Grimstad Tore 24.12.1922 Straumsnes 1054
Malvik Thorleif 28.05.1915 Malvik 1055
Vestgøte Knut 11.03.1916 Kongsvinger 1056
Malvik Trygve 01.11.1912 Malvik 1057
Langeland Aase 16.07.1919 Østre Aker 1058
Andresen Kåre Johan 26.06.1921 Østre Aker 1059
Andersen Karl Magnus August 08.12.1921 Østre Aker 1060
Paulsen Knut Reidar 02.05.1921 Oslo 1061
Johansen Arne Gustav 19.08.1924 Østre Aker 1062
Pedersen Georg 18.01.1923 Oslo 1063
Langeland Per 02.05.1926 Oslo 1064
Dannevig Einar Tellef Thorvaldsøn 01.12.1924 Oslo 1065
Amundsen Egil 18.03.1924 Oslo 1066
Fossen Erik 01.09.1923 Modum 1067
Eie Ole Henry 19.08.1923 Modum 1068
Eriksen Arne Johan 30.12.1922 Skjeberg 1069
Rydal Helge 01.05.1920 Skjeberg 1070
Hvidsten Villy Hans 23.05.1926 Skjeberg 1071
Normann Birger Herbert 06.10.1917 Skjeberg 1072
Solberg Håkon Øivind 06.10.1917 Skjeberg 1073
Berntsen Olav Martin 14.04.1907 Halse, Vefsn 1074
Sandnes Gerd Elisa 09.09.1919 Namsos 1075
Austad Kristine 08.08.1916 Verdal 1076
Johansen Arne 15.05.1921 Høland 1077
Byrmoen Gunnar 09.07.1925 Kirkenær, Grue 1078
Myklebust Leif 18.04.1921 Løten 1079
Berg Håkon 18.04.1921 Solum 1080
Hansen Trygve 08.04.1913 Oslo 1081
Skaslien Ollvar 19.04.1927 Kirkenær, Grue 1082
Andersen Henning Johan 31.03.1920 Idd 1083
Johansen Hans Martin 10.03.1928 Hvaler 1084
Karlsen Arne Fritjof 14.10.1924 Idd 1085
Andersen Greta Alice 08.01.1923 Oslo 1087
Johansen Synnøve 13.06.1927 Idd 1089
Høgberg Alfhild 28.01.1922 Oslo 1094
Pui de Astrid Irene 13.03.1925 Idd 1095
Johansen Ragnhild 25.09.1926 Halden 1096
Olsen Aslaug Therese 02.03.1927 Halden 1097
Kristiansen Else Margarethe 31.05.1928 Berg, Østfold 1098
Bøvang Karl Johan 17.01.1924 Bjelland 1099
Pedersen Ole Ludvig 01.08.1922 Eidsberg 1100
Sollie f. Johnsen Solveig Gunvor 21.06.1916 Oslo 1102
Sollie Anne Berit 25.08.1940 Oslo 1103
Sollie Pep 02.03.1943 Oslo 1104
Lous Axel Herman 15.07.1919 Oslo 1105
Mojord Karl Ingebret 27.11.1924 Åsnes 1106
Bakken Kolbjørn Arnold 24.09.1922 Gjøvik 1107
Thorsø Svend 17.12.1925 Trondheim 1109
Dreyer Håkon 13.09.1923 Blakstad, Lofoten 1111
Andersen Gustav 21.10.1923 Moskenes 1112
Berg Thorleif 21.04.1925 Trondheim 1113
Hansen Leif 07.09.1915 Trondheim 1115
Søberg Jens Øivind 22.11.1919 Trondheim 1116
Haugan Thormod 21.02.1920 Holtålen 1117
Lund Alf Robert 18.11.1920 Trondheim 1118
Tømmervåg Arvid 06.11.1923 Kristiansund 1119
Nysæther Arvid Olav 27.06.1927 Opdal 1120
Wågbø Johan Sigvart 01.03.1921 Kristiansund 1121
Refseth Ingvar 28.08.1920 Trondheim 1122
Mikkelsen Albert 11.05.1925 Drangedal 1123
Wroldsen Otto Normann 06.04.1920 Arendal 1124
Kanestrøm Edvard 23.03.1921 Straumsnes 1125
Brandt Arne 31.12.1925 Trondheim 1126
Røiseng Sturla Borgvar 02.11.1921 Levanger 1128
Oterholm Konrad Adolf 14.02.1908 Rindal 1129
Oterholm f. Fløistad Ingunn 16.01.1915 Straumsnes 1130
Johansen Tolov 11.02.1923 Drevja 1131
Stav Jørginus 17.12.1913 Malvik 1132
Martinsen Ragnar 15.03.1916 Oslo 1133
Pedersen Kåre Alf 09.06.1923 Nesna 1135
Johansen Torvald 02.06.1922 Søvik, Alstadhaug 1136
Hansen Leif 20.12.1904 Oslo 1137
Jakobsen Hermann Karl 06.06.1923 Reine, Lofoten 1139
Benonisen Olav Johan 27.03.1923 Flakstad, Lofoten 1140
Nilsen Margareth 24.06.1921 Aker 1141
Melson f. Nilsen Elise 27.06.1909 Blaker 1142
Thorsen Erling 25.08.1906 Skjeberg 1143
Thorsen f. Pedersen Gudrun Konstanse Emilie 05.09.1902 Halden 1144
Sundell Håkon 11.04.1913 Borge 1145
Sundell f. Engsmyr Bergljot Konstanse 19.05.1920 Skjeberg 1147
Sundell Steinar Olai 04.05.1943 Sarpsborg 1148
Gran f. Larsen Margit 24.03.1889 Åsnes, Solør 1149
Pedersen Odd Arne 17.11.1941 Oslo 1150
Bråthen f. Gran Dagny 07.04.1915 Oslo 1151
Bråthen Tove Iris 22.12.1937 Oslo 1152
Flårud Magda Martinsen 13.04.1926 Nes, Romerike 1153
Vikstrøm Aud 18.03.1927 Fauske 1154
Thorsen Rolf 16.01.1933 Sarpsborg 1155
Conradi John 03.04.1923 Oslo 1156
Løvås Olav Emanuel 15.06.1919 Røyken 1157
Sørensen Willy 29.12.1921 Asker 1158
Christensen Odd Christian 17.12.1921 Asker 1159
Røv Oddvar Ingolf 18.04.1923 Nore 1160
Kittelsen Ivar 23.07.1922 Bærum 1161
Pedersen Nils Gondro 14.07.1918 Jeløy 1163
Iversen Iver 23.07.1908 Oslo 1164
Øhrnell John 06.09.1922 Bærum 1166
Mosseros Olav Eugen 18.11.1910 Våler, Østfold 1167
Arnesen Arve Louis 25.12.1914 Skjeberg 1168
Berger Thron 20.04.1923 Oslo 1169
Godtlund Sigrud 29.03.1923 Nor, Nummedal 1170
Melsom Knut Sverre 15.04.1916 Stokke 1171
Dahl Churt Røthing 16.06.1923 Bergen 1172
Nielsen Kåre Ditlef 13.06.1920 Oslo 1173
Jarlset Engelhardt Fernardo 17.06.1919 Oslo 1174
Bakker Kjell 14.10.1919 Trøgstad 1175
Becker Harald Ottar Cyril 29.12.1921 Lier 1176
Bjerke Ragnar 11.09.1922 Bærum 1177
Jensen Jens Wilhelm 24.04.1924 Jevnaker 1178
Førland Olav 20.02.1921 Venesla 1179
Paulsberg Per Andre 04.10.1924 Bærum 1180
Kauserud Håkon 05.03.1921 Drammen 1181
Nystrøm Erling Olav 30.04.1924 Bærum 1182
Rasmussen Halvor 15.12.1922 Eiker 1183
Solvang Alf 25.05.1923 Bærum 1184
Johansson Jack Eilif 02.05.1924 Bærum 1185
Bismo Lars 16.01.1912 Skjåk 1186
Godø Johan Nikolai 07.07.1923 Bergen 1187
Skogmann Vilhelm Marinius 16.10.1875 Halden 1188
Skogmann f. Thoresen Olga 25.06.1876 Finnland 1189
Skogmann Ruth Vilhelmina 02.10.1899 Berg, Østfold 1190
Gjørland f. Andreassen Astrid Helene 22.11.1920 Ankenes 1191
Gjørland Terje 11.06.1915 Åmli 1192
Aasegg Olav Magne 29.03.1904 Hassel 1193
Vesterli Ivar Johan Pedersen 07.11.1925 Skjeberg 1194
Bryn Bjørn Thomas 14.08.1921 Sandar 1195
Skaug Egil 10.07.1926 Oslo 1196
Frantzen Henry Odd 14.06.1922 Østre Aker 1197
Gulbrandsen Thorleif Kristian 30.01.1923 Oslo 1198
Wang Reidar 26.11.1922 Sarpsborg 1199
Sømme Sven 19.11.1904 Ringsaker 1200
? ? ? 1201
Strand f. LIndseth Levie Bendikke 28.01.1922 Grong 1202
Strand Harald 04.03.1920 Trondheim 1203
Utseth Reidar 28.07.1923 Hol, Lofoten 1204
Holten Gunnar 23.01.1924 Hasselvik 1205
Vestby Reidar 23.04.1919 Nord-Odal 1206
Østborg Ole 03.04.1907 Lierne 1208
Skotheim Reidar 17.09.1919 Ålesund 1209
Vestlie Thorbjørn 27.06.1925 Nord-Odal 1211
Marthinussen Rolf 16.04.1924 Grytten 1213
Svorkmo Thorleif 27.02.1924 Løkken 1214
Norheim Mentz Ingar 24.07.1920 Nord-Odal 1215
Syrstad Hans Olander 21.07.1919 Tromsø 1216
Rognrust Per Kristian 17.03.1920 Strinda 1217
Sømme Knud 07.10.1896 Valdres 1218
Sømme f. Døderlein Marie 04.11.1904 Halden 1219
Sømme Anne Margrethe 28.06.1931 Lørenskog 1220
Sømme Jacob 16.05.1933 Lørenskog 1221
Liebak Marie 16.03.1925 Oslo 1222
Andersen Mary Alvilde 19.02.1920 Oslo 1223
Ludvigsen Arne Hendry 27.07.1925 Tune 1224
Bakke Asbjørn Besse 05.06.1923 Kristiansand 1225
Andersen Leif 12.11.1907 Vikersund 1226
Huseby Odd 08.06.1924 Asker 1228
Pedersen Harald 18.06.1918 Sandefjord 1230
Wiedesvang Anton Leopold 30.11.1898 Spangereid 1231
Wiedesvang Bernt Alv 01.08.1923 Kristiansand 1232
Thoresen Thor Reidar 07.03.1909 Moss 1233
Wiedesvang Helge Brøndum 26.12.1924 Kristiansand 1234
Gjelstad Henry Mark 19.08.1908 Drammen 1235
Tingstad f. Hegsvold Eva 12.09.1906 Oslo 1237
Tingstad Odd Terje 24.04.1938 Oslo 1238
Myhre Einar Alfred 12.04.1920 Aker 1239
Sandaker Ottar Egil 22.11.1924 Hobøl 1240
Steinmo Thorleif Dagfin 17.08.1924 Evenes 1241
Hansen John 23.07.1924 Aker 1242
Woxholt Helge 17.06.1917 Østre Aker 1243
Nordfjell Ola Andersen 12.08.1920 Brekken 1244
Thaulow Frits 28.09.1920 Sverige 1246
Knutsen Nils 15.05.1923 Eydehavn 1247
Krokmo f. Bergli Birgit Alvilde 05.05.1921 Hatfjelldalen 1248
Olsen Arvid Andreas 18.11.1921 Bodin 1249
Høiberg Gunnar Albert 03.05.1919 Bodø 1250
Bang Magne 17.08.1923 Hemnesberget 1251
Høiberg Håkon Svein Ludvig 15.10.1922 Mosjøen 1252
Strand Andreas Olai 14.01.1923 Rødøy 1253
Brøndbo Kåre Martin 20.09.1924 Stod 1254
Alexandersen Ingrid 07.12.1921 Hvaler 1256
Olsen f. Johansen Ruth Lisbeth 26.04.1909 Hvaler 1257
Olsen Rolf 21.06.1929 Hvaler 1258
Olsen Frøidis 23.11.1934 Hvaler 1259
Olsen Berit 13.11.1936 Hvaler 1260
Olsen Willy 16.12.1941 Hvaler 1261
Vermeli Tor 15.01.1926 Sandefjord 1262
Torbjørnes Birger Athur 29.09.1921 Tune 1263
Gjestrum Thor 22.02.1923 Larvik 1264
Simensen Finn Simen Herman 07.09.1923 Tune 1265
Sypriansen Kjell Selmer 10.07.1921 Aker 1266
Stenberg Anders Sørensen 10.06.1924 Nord-Odal 1267
Fjell Dag 13.01.1923 Oslo 1268
Marthinsen Jarle 27.09.1924 Østre Toten 1269
Magnussen Torbjørn Morny 16.10.1921 Onsøy 1270
Hansen Knut 17.03.1924 Oslo 1271
Nyhol Magne 29.11.1920 Åsnes 1272
Grimsrud Leif Kolbjørn 17.09.1924 Oppegård 1273
Aarseth Gerd Mathilde 02.05.1921 Ålesund 1274
Markussen Karl 21.12.1905 Nord-Odal 1275
Markussen f. Johansen Dagmar Marie 22.12.1908 Oslo 1277
Markussen Bjørn Gunnar 01.02.1931 Nord-Odal 1278
Sunde Leif 05.08.1893 Tyssnes 1279
Bagli Reidar Alfred 24.11.1920 Oslo 1280
Fredriksen Audun Rudolf 27.08.1921 Laksevåg 1281
Strøm Hans 09.09.1918 Kongsberg 1282
Paulsen Karl Emil 19.04.1923 Bærum 1283
Pedersen John 06.08.1924 Bærum 1284
Hverven Gunnar Borch 20.02.1912 Halden 1286
Hverven Bjørg 27.05.1934 Oslo 1287
Hverven Turid 23.08.1936 Oslo 1288
Hverven Jorunn 16.03.1938 Oslo 1289
Haugen Karl Jensen 17.05.1897 Gausdal 1290
Sivertsen Einar Bjørvik 19.12.1909 Svolvær 1291
Andersen Ottar Georg Johan 31.03.1926 Tromsø 1292
Olsen Emil Angel 08.03.1902 Sørreisa 1293
Iversen Edna Jul 30.09.1920 Hemnes 1294
Iversen Kjell Erik 25.02.1942 Namskogan 1295
Ranheim Egil Solin 03.09.1923 Edland 1296
Nilsen Oskar 30.07.1886 Stange 1297
Håvie f. Hansen Margit 04.04.1902 Stavanger 1298
Håvie Grete Marie 27.03.1923 Stavanger 1299
Håvie Rannveig 09.05.1924 Kirkenes 1300
Håvie Erik Bendiktus 28.09.1937 Elverum 1301
Ebbesen f. Mohn Elsa 24.05.1915 Brandval 1302
Ebbesen Inger Johanne 06.12.1934 Brandval 1303
Engh Asbjørn Edvard 16.08.1924 Aker 1304
Olsen Arvid Rode 13.07.1922 Østre Aker 1305
Martinsen Oddvar Stener 17.02.1923 Aker 1306
Olsen Arild 25.02.1923 Oslo 1307
Østby Sigurd 29.10.1924 Furnes 1308
Bruun-Larsen Haakon 18.07.1921 Oslo 1309
Ingebretsen Asbjørn Marinius 23.03.1913 Horten 1310
Sverdrup Oluf Angell 08.04.1923 Hamnøy, Lofoten 1311
Halvorsen Arthur 28.11.1920 Rjukan 1313
Larsen Ruth 30.05.1916 Arendal 1315
Christiansen Bjarne 15.04.1916 Oslo 1316
Christiansen f. Eriksen Anna 20.05.1918 Oslo 1317
Eriksen Egil Sigvart 13.10.1917 Oslo 1318
Søia Odd 02.05.1924 Kongsberg 1319
Bye Walter 09.02.1924 Øvre Sandsvår 1320
Fængsrud John Annar 21.02.1922 Aldal 1321
Hågensen Alf 09.11.1918 Oslo 1322
Mesel Alv 16.07.1923 Oddernes 1323
Olsen Asbjørn William 22.02.1922 Oslo 1324
Olsen Reidar Vilhelm 18.10.1923 Oslo 1325
Rolstad Bjarne 14.03.1909 Oslo 1326
Røise Nils 26.11.1922 Toten 1327
Øen Halvor 03.09.1888 Øvre Sandsvær 1328
Jacobsen Karl Gustav 14.01.1922 England 1329
Karstensen Syver 12.09.1888 Onsøy 1330
Karstensen f. Rudzit Karoline 30.09.1900 Lettland 1331
Andersen Arne Sigurd Harr 18.10.1923 Tromsø 1332
Ringstad Olai 15.05.1920 Drammen 1333
Jørgensen Svanhild 09.12.1927 Eidskog 1335
Sørensen Odd Alf 17.01.1922 Oslo 1336
Nygård Gunnar 02.10.1923 Aker 1337
Karlsen Harry Wilhelm 17.07.1919 Drammen 1338
Hansen Erling Winnæs 27.06.1923 Drammen 1341
Faye Johan 29.04.1924 Oslo 1342
Jacobsen Thorolf 16.04.1915 Soon 1343
Rossing William 25.03.1922 Steinkjer 1344
Moe Knut 11.06.1923 Steinkjer 1345
Moe Gunnar 11.08.1921 Steinkjer 1346
Severeid John Anders 07.04.1921 Stavanger 1347
Utheim Ole Martin 11.09.1923 Trondheim 1348
Martinsen Adolf Herman 05.02.1924 Ogndal 1350
Nærheim Trygve 29.03.1918 Lavik 1351
Eilertsen Villar Ovald 07.10.1906 Sortland 1352
Jensen Jens Gunleif 05.07.1924 Froland 1353
Johansen Berner Johan 12.10.1923 Nord-Rana 1354
Antonsen Villiam 22.04.1923 Rødøy 1355
Askildsen Ingebrett 19.01.1913 Stavanger 1356
Karlsen Kåre Bruno 12.09.1911 Heggedal, Asker 1357
Solberg Sigurd 02.03.1919 Asker 1358
Sæther Jan Karl 12.09.1922 Oslo 1359
Aale Egil Petter 21.08.1923 Asker 1360
Eide Ivar 25.09.1920 Kragerø 1361
Granberg Harald Kristian 31.03.1922 Ski 1362
Jakobsen Ingvald Olai 28.12.1901 Lindås 1363
Didriksen Odd Gunnar 05.01.1923 Oslo 1366
Kallevig f. Debes Vera Fernanda 18.04.1906 Kristiansand 1367
Lindquist Harry 07.09.1921 Oslo 1368
Blom-Hansen Gerd 23.01.1918 Moss 1369
Johansen Johan Wilhelm 27.05.1912 Rygge 1370
Nordli Helge 01.01.1923 Bærum 1371
Høyer Øivind Carsten 17.03.1923 Svelvik 1372
Fjerdingstad Rolf 21.08.1924 Hoksund 1373
Mørk Rolf 18.04.1925 Aker 1374
Martinsen Kjell 26.07.1924 Aker 1375
Mannerud Oddvar 18.10.1928 Nes, Romerike 1376
Lien Oddvar Harry 23.01.1923 Solør 1377
Pedersen Kåre 28.08.1926 Eidsvoll 1378
Petersen Ragnar 05.01.1924 Kolvereid 1379
Ringsdal Peter 14.09.1924 Ibestad 1380
Fagerli Lyder Birger 27.06.1916 Øvre Eiker 1381
Bøe Reidar 28.02.1923 Nesodden 1382
Skretteberg Håkon 09.08.1921 Modum 1383
Bilstad Erik 24.09.1921 Øvre Eiker 1384
Christensen Thore Ingolf 28.04.1924 Aker 1385
Brostigen Kåre 13.04.1924 Oslo 1386
Tønnesen Tor Heuch 01.01.1923 Målselv 1387
Kallevig Morten Michhael 09.08.1906 Arendal 1388
Kittelsen Sverre Rolf 19.08.1922 Bærum 1389
Hermstad John Ingemann 28.06.1921 Skedsmo 1390
Kristiansen Hans 17.03.1922 Moss 1391
Didrikseth Leif Didrik 10.12.1921 Oslo 1392
Sem Gabriel Johan Henrik 29.10.1922 Kina 1393
Borgersen Ole Martin 01.08.1922 Bærum 1394
Johannesen Reidar 02.07.1926 Bergen 1395
Frotvedt Harry 18.11.1923 Bergen 1396
Didriksen Olav 08.05.1924 Bergen 1397
Aronsen Rudolf Kjell 04.06.1921 Bergen 1398
Berg Harris Godfred 26.02.1896 Oslo 1399
Bech f. Johansen Aslaug Jørgine 14.11.1904 Oslo 1402
Bekken Erling Antonsen 26.04.1909 Åmot 1404
Karlsen Petter Oliver 11.08.1909 Flatanger 1405
Knap Gedde Arne Otto 01.02.1923 Oslo 1407
Bekken Aksel Antonsen 18.03.1912 Åmot 1408
Hansen Birger 29.08.1898 Skien 1410
Kristiansen Egil Lyder 27.02.1915 Åmot 1411
Holm Erling Magnus 20.08.1924 Skiptvet 1412
Bugge Jon Halvard 03.07.1924 Horten 1413
Børke Jens 24.10.1923 Skedsmo 1414
Rinnan Jens Andreas Jensen 24.11.1919 Trondheim 1415
Berg Per Markus 14.05.1917 Stavanger 1416
Johnsen Kjell 06.08.1929 Trondheim 1417
Beran Jan 08.08.1920 Praha 1418
Haande Trond 14.06.1919 Eresfjord, Romsdal 1419
Andresen Arne Johan 12.06.1926 Oppegård 1420
Laurgård Hans 18.01.1921 Sel 1421
Jacobsen Johan Ludvig 29.09.1923 Mandal 1422
Kjølstad John Fredric Eugen 10.11.1922 Oslo 1423
Laurendz Kristian Walfred 16.02.1902 Oslo 1424
Laurendz f. Krågen Gulborg Konstanse Anette 04.08.1905 Oslo 1425
Laurendz Laila Unni 28.03.1938 Oslo 1426
Pedersen Knut 16.03.1921 Asker 1427
Andersen Egil Sverre 27.10.1924 Kongsberg 1428
Blomberg Arne Kolberg 24.07.1924 Kongsberg 1429
Erlansen Emanuel 17.07.1907 Porsgrunn 1430
Hansen Hans 15.04.1925 Stavanger 1431
Haugh Gunnar 30.12.1924 Tune 1434
Andersen Alf Bertram 11.10.1921 Bergen 1435
Hirsch May Julie 02.07.1920 Jeløy 1436
Hansen Arnulf Trygvard 06.12.1916 Fredrikstad 1437
Larsen Ole Edvard 18.02.1913 Moss 1439
Såstad Kai Øistein 09.05.1921 Moss 1440
Røsand Ivar Andreas 12.03.1920 Kristiansund 1441
Evensen f. Furuli Lilly 13.12.1925 Vang, Hedemark 1442
Helgesen Mildrid Thora 29.09.1923 Narvik 1443
Gofjeld Arne 05.09.1921 Kragerød 1445
Gofjeld Sverre 11.08.1923 Kragerød 1446
Evensen Arne Johannes 29.09.1920 Vang, Hedemark 1447
Gulbrandsen Einar Johan 17.02.1924 Kragerø 1448
Løvhøiden f. Gårtjernsbråten Olga 30.09.1914 Brandval 1449
Mæhla f. Dalsnes Borghild 19.12.1924 Stjørdal 1450
Dahl Gunnar 30.01.1924 Trondheim 1451
Brattebø Øyvind 23.11.1925 Trondheim 1452
Marken Rolf 24.05.1910 Meråker 1453
Mæhla Lyder 22.10.1916 Hegre 1455
Sletvold Leif Georg 31.03.1921 Åsen, Trondheim 1456
Andersen Rolf Oddvar 04.05.1921 Østre Aker 1457
Kristiansen Bjørn 04.05.1924 Oslo 1458
Gundersen Leif Torbjørn 03.05.1922 Oslo 1460
Svendsen Ole Normann 02.04.1922 Aker 1462
Rudsand Arild Magne 29.01.1922 Østre Aker 1463
Solsand Olav 25.12.1905 Opdal 1464
Solvang f. Vik Bergljot Lilly Marie 02.11.1913 Meråker 1465
Solvang Anne Marie 30.08.1939 Oslo 1466
Borge Einar Valdemar 09.04.1925 Trondheim 1467
Olsen Kai Johannes Akerman 09.08.1922 Trondheim 1468
Gustavsen Johan Arthur 06.04.1904 Skjeberg 1469
Gustavsen f. Andersen Valborg Magdalena 15.08.1902 Borge 1470
Gustavsen Oddlaug Synnøve 18.07.1935 Skjeberg 1471
Gustavsen Astrid 01.07.1940 Skjeberg 1472
Gustavsen Evelyn Irene 10.08.1925 Skjeberg 1473
Gustavsen Benny Ditlef 06.12.1927 Skjeberg 1474
Skjelhaugen John 28.10.1922 Rjukan 1475
Nilsen Asbjørn 25.05.1921 Rjukan 1476
Pedersen Frits 13.07.1914 Tune 1477
Larsen David 05.03.1922 Frogn 1478
Kiønig Hansen Reidar Kristian 28.10.1922 Hurum 1479
Larsen Odd Barly 03.05.1923 Frogn 1480
Brucker Bjørn 10.11.1923 Hurum 1481
Berntzen Helge Reidar 05.08.1922 Aker 1482
Bårdsen Daniel 23.11.1924 Drammen 1483
Bårdsen Edvard Emanuel 04.02.1899 Drammen 1484
Johansen Erling 29.01.1922 Haugsbygd 1485
Bunes Inger Gunhild 30.12.1922 Oslo 1486
Solberg Erik Olaf Stanley 28.11.1909 Sverige 1487
Marthinsen Kjell Dagfinn 15.10.1921 Østre Aker 1489
Stefferud Per 27.07.1923 Eidsvoll 1490
Olafsen Harry 05.11.1923 Lunner 1491
Lorentzen Ragnar 10.12.1897 Hamar 1492
Lorentzen f. Eklund Herdis Kristine 25.01.1901 Bodø 1493
Lorentzen Birgit Ingeborg 01.10.1926 Trondheim 1494
Jæger Michael 12.09.1912 Narvik 1495
Sæther Halvdan Antonio 14.11.1899 Trondheim 1496
Rydsaa Jacob 01.06.1924 Korgen 1497
Lorentzen Svein Håkon 21.02.1925 Grong 1498
Boye Knut Edvard Alf 06.07.1917 Oslo 1499
Boye f. Michaelsen Berit 26.01.1919 Oslo 1500
Bruun f. Fossum Olga Solveig 01.10.1915 Nord-Aurdal 1501
Gundersen f. Colban Marie 07.02.1918 Bærum 1502
Bruun Svein Wilhelm 03.03.1917 Aker 1503
Lundegaard Torkel 28.01.1923 Farsund 1504
Fulsebakke Kåre 06.05.1924 Kongsberg 1505
Gulbransen Karl Arthur 13.02.1924 Åmot, Modum 1506
Paulsen Arne Rolf 28.08.1921 Slagen 1508
Pedersen Odd 14.03.1924 Oppegård 1509
Lind Haakon Fredrik 11.08.1906 Oslo 1510
Myklebust Leif 01.11.1918 Tynset 1511
Berg Erling Gunnar 04.01.1921 Trondheim 1512
Olsen Ole Andreas 12.10.1923 Fron 1513
Nordås Petter Jørgen Martin Johansen 01.03.1889 Mosjøen 1515
Nordås f. Hansen Elise Magdalene 15.05.1880 Buksnes, Lofoten 1516
Svendsen f. Dancke Torbjørg Dancke 24.05.1903 Oslo 1517
Svendsen Elisabeth Danche 29.05.1926 Oslo 1518
Raymer f. Graff Kirsten Marie 06.04.1896 Frogn 1519
Farestvedt f. Eliassen Marie 12.10.1914 Bergen 1520
Amblie Else Torbjørg 18.02.1920 Lillehammer 1521
Andersen f. Skogmann Aslaug Louise 05.12.1918 Halden 1522
Olsen Tor Werner 08.10.1922 Oslo 1523
Larsen Rolf 31.07.1923 Oslo 1524
Hegge Einar Robert 28.03.1922 Vestre Aker 1525
Andersen Harald 10.07.1921 Stavanger 1526
Sollie Finn 14.04.1922 Oslo 1527
Stene Willy 24.12.1916 Jeløy 1528
Andersen Olaf 23.03.1919 Brandbu 1529
Hansen Olav Kristian 27.02.1922 Moss 1530
Bjerknes Bjørn 26.05.1927 Rakkestad 1531
Hellberg Harry Gustav 21.03.1908 Sarpsborg 1533
Gram Bjørn 14.02.1923 Aker 1535
Karlsen Thorbjørn 27.10.1923 Aker 1536
Andersen Rolf William 10.01.1924 Aker 1537
Dahlgren Arne Karl 18.09.1921 Skien 1538
Skøien Yngvar Helge 29.09.1923 Norderhov 1539
Andersen Per 16.04.1921 Bærum 1540
Gærtner Arne Gerhard 11.01.1922 Bærum 1541
Welinder Borge Harry 09.04.1916 Moss 1542
Granly Alf Tormod 30.10.1923 Hvaler 1543
Karlsen f. Karleiusson Amanda Kristina 20.01.1902 Sverige 1544
Karlsen Johannes Faltin 04.12.1930 Ullensaker 1545
Karlsen Kari Maja 12.02.1934 Ullensaker 1546
Karlsen Marry 10.02.1944 Våler, Solør 1547
Karlsen Elin Amanda 07.05.1927 Ullensaker 1548
Tollefsen Bjarne 01.03.1919 Røyken 1549
Kristiansen Harry Kristian 21.08.1924 Østre Aker 1550
Larsen Kjell 09.02.1924 Norderhov 1551
Torp Hanry Johan 17.04.1912 Grue, Finskog 1552
Pettersen Christian Jørgen 17.07.1924 Vestre Aker 1554
Ralger Einar 11.12.1921 Branbu 1555
Edvardsen Einar 12.03.1923 Oslo 1556
Futsæther Bjørg Johanne 22.04.1916 Kristiansund 1557
Mellingen Agnes Johanne 06.08.1922 Manskogan 1558
Østborg f. Nilsen Jenny Katinka 26.09.1910 Herøy, Helgeland 1559
Østborg Torny Olivia 03.11.1931 Snåsa 1560
Østborg Bjørn Halvard 28.04.1936 Snåsa 1561
Krokmo Kristian Julian 02.12.1919 Korgen 1562
Sundt Yngvar Torgeir 16.11.1918 Kongsberg 1563
Hepsøe Bernhard Alf 12.09.1921 Bodø 1564
Munkvold Hans 08.12.1920 Trondheim 1565
Hansen Rolf Sigvard 02.11.1923 Trondheim 1566
Andersen Arne 29.01.1922 Strinda 1568
Skjøldsvold Johan 27.03.1923 Meldal 1569
Larsen Torkjell 26.11.1924 Orkanger 1570
Ese Nils Anton 23.06.1922 Balestrand 1571
Myhre John 04.12.1925 Ørland 1573
Arnevik Erling 22.06.1924 Trondheim 1574
Antonsen Per 09.02.1924 Orkanger 1575
Olsen Olaf 27.09.1901 Brandvall 1576
Hynne Magnus 24.08.1920 Grue 1577
Braaten Sigmund Johannes 10.09.1920 Brandval 1578
Danielsen Kristian Arne 12.04.1920 Løddingen 1579
Liones Aase Wind 10.04.1907 Oslo 1580
Liones Kristin 03.05.1940 Lunner 1581
Holm f. Nilsen Ethel Marie 10.10.1914 Sarpsborg 1582
Holm Terje Vincent 14.11.1941 Oslo 1583
Steen f. Gundeid Ellinor Marie 21.09.1915 Aker 1584
Steen Wenche Claire 18.08.1943 Oslo 1585
Bautz-Holter f. Gram Eva 26.05.1924 Larvik 1586
Bautz-Holter Gunvor 27.06.1941 Vestre Aker 1587
Bautz-Holter Erik 04.10.1942 Vestre Aker 1588
Geelmuyden-Onsaker f. Lundh Hanna Clara Lancaster 01.09.1907 Oslo 1589
Wægger Hjørdis 07.03.1919 Oslo 1590
Collin f. Axelsen Torborg Solveig 19.09.1910 Kristiansand 1591
Jørgensen Jørgen Torleiv 24.09.1896 Lillehammer 1592
Jørgensen f. Heidenreich Olaug Birgit 11.11.1896 Steinkjer 1593
Jørgensen Toril 04.10.1923 Oslo 1594
Jørgensen Sidsel 10.08.1926 Oslo 1595
Østereng Oddmund 03.02.1925 Trøgstad 1596
Sørensen Henry 09.04.1925 Oslo 1598
Danielsen Ivar Severin 24.02.1916 Kristiansand 1599
Holt Ove 14.08.1920 Rena 1601
Holt f. Andersen Grethe Synnøve 01.04.1920 Østre Aker 1602
Bautz-Holter Egil 22.02.1915 Lier 1603
Jørgensen Georg 15.12.1935 Gjerpen 1604
Halvorsen Hans 13.12.1918 Ålesund 1605
Oseberg Ole Kristian 29.05.1926 Stokke 1607
Evensen Frank Hjalmar 04.04.1925 Måløy 1608
Holthe Per Arnold 27.01.1919 Toten 1609
Kolbjørnsen Leif Christian 10.08.1924 Strinda 1610
Gifstad Arvid 18.02.1924 Frøya 1611
Degerstrøm f. Markussen Else Oddveig Antonette 27.06.1923 Narvik 1612
Degerstrøm Roger Frants 10.02.1922 Vardø 1613
Pedersen Albert Martin 25.09.1922 Evje 1614
Pedersen Einar 15.06.1923 Aker 1615
Gårder Johan Frithjof 30.07.1900 Oslo 1616
Andersen Olaf Gunnar 30.04.1921 Oslo 1618
Sollie Øivinn 16.08.1923 Oslo 1619
Hegseth Tholeif Andreas Drøyer 10.11.1924 Stjørdal 1620
Erichsen Einar Normann 09.10.1911 Oslo 1621
Janssen Finn Culmsee 12.06.1910 Trondheim 1622
Nordli Arthur Edmund 27.06.1916 Øyer 1623
Karstad Øystein Gjeldsvik 28.03.1922 Notodden 1624
Jakobsen Arne Roald 08.02.1917 Borge, Lofoten 1625
Jacobsen Alfred Rikard Martin 17.04.1916 Skjervøy 1626
Gulliksen Per Sigurd 29.04.1921 Bærum 1627
Aadnesen Odd 02.09.1922 Bergen 1628
Refne-Nilssen Leif Johannes 02.05.1913 Fredrikstad 1629
Torp Harry Ansgar 12.03.1917 Oslo 1631
Grønneng Odd Anders 04.08.1926 Bergen 1633
Eliassen Øivind 30.04.1925 Drøbak 1635
Ruud Sigurd Emil 12.02.1922 Kambo 1636
Rasmussen Ruth 16.08.1922 Hamar 1637
Rasmussen Jan Henrik 14.01.1944 Oslo 1638
Steen-Nilsen Kjell 25.01.1923 Aker 1639
Enger f. Stomperud Ingrid 21.06.1912 Sør-Odal 1640
Enger Arne 09.04.1938 Sør-Odal 1641
Enger Svein Erik 27.08.1943 Vinger 1642
Jensen Astrid Synnøve 08.11.1922 Sør-Odal 1643
Gabrielli f. Jacobsen Ragna Lillian 08.09.1926 Fjære 1644
Gabrielli Robert Kristian 06.09.1921 Slagen 1645
Steen-Nilsen Odd 09.10.1916 Aker 1646
Low Arne 29.03.1921 Oslo 1647
Hauger Kjell 25.09.1923 Oslo 1648
Wiborg Erling Karelius 24.06.1922 Kongsvinger 1649
Johannesen Per Kristian 13.07.1923 Oslo 1650
Næss Kjell 09.04.1922 Oslo 1651
Jacobsen Adolf 02.10.1921 Oslo 1652
Andresen Knut 21.02.1922 Oslo 1653
Olsen Paul Henry 24.10.1918 Ås 1654
Bakstad Nils 11.09.1923 Romedal 1655
Lauritzen Thorvald 08.01.1897 Stange 1657
Hansen Egil 31.07.1920 Oppegård 1658
Nilsen Anfinn Magnus 15.05.1923 Oslo 1659
Stenersen Kjell Haga 06.02.1922 Trondheim 1660
Grover John Harry 10.06.1918 Oslo 1661
Jacobsen Walter Arthur 10.11.1922 Oslo 1663
Krogstad Odd Monrad 16.01.1923 Trøgstad 1664
Kvaran Knut William 28.10.1923 Oslo 1665
Johansen Alf Arnold 21.02.1924 Oslo 1666
Johansen Øyvind Oskar 08.08.1921 Oppegård 1667
Osbakk Olsen Sverre Andreas 05.05.1902 Fauske 1668
Lakselv Klara Jensine Bernhardine 07.07.1923 Ballangen 1669
Karlsen Alf 23.01.1924 Skoger 1670
Brath Finn Ørnulf 07.05.1923 Oslo 1672
Johansen Kjell 20.05.1925 Oslo 1673
Aarsnes Peder Johan 18.02.1909 Ålesund 1674
Samuelsen Roar Arne 09.12.1923 Oslo 1675
Davidsen Olaf Juul 08.06.1922 Oppegård 1676
Olsen Egil Johan 31.08.1921 Østre Aker 1678
Hansen Mauritz 19.06.1924 Løten 1679
Evensen Rolf Kristian 31.09.1921 Rygge 1681
Evensen Sigurd 18.06.1924 Østre Toten 1682
Bekker-Mathiesen Erik 29.07.1922 Oslo 1683
Skarbøvik Ole Andreas 14.01.1915 Ålesund 1684
Jacobsen Thorleif Leonard 28.12.1921 Østre Aker 1685
Bergstrøm Victor 16.05.1921 Moland 1686
Paulsen Erland 14.12.1922 Bærum 1687
Koch Øivind 11.10.1921 Bærum 1688
Sørsdal Per Oddvar 07.12.1923 Kolbotn 1689
Berg Georg Oddvar Mark 31.12.1922 Oslo 1690
Rasmussen Carl Henry 14.01.1921 Øvre Eiker 1691
Thoresen Arne 15.02.1922 Oslo 1692
Nygård Ole 21.08.1923 Aker 1693
Værli Kåre 15.09.1924 Elverum 1694
Vestbakken Even 31.01.1924 Østre Toten 1695
Paulsen Rolf 28.12.1922 Bærum 1696
Amundsen Bjørn Alexander 23.10.1926 Evjeveien 1697
Christiansen William 21.08.1921 Bærum 1698
Bauck Finn Pallesen 17.08.1924 Selbu 1699
Ranum Thor 10.10.1924 Trondheim 1701
Tronvald Kjell 19.04.1924 Trondheim 1702
Solem Harlad 06.02.1913 Lensvik 1703
Midtsand Harald Reidar 04.06.1924 Malvik 1704
Engebretsen Egil Hjalmar 28.09.1908 Oslo 1705
Engebretsen f. Bjerke Asta Hildegard 25.11.1910 Oslo 1706
Engebretsen Turid Marie 05.01.1944 Oslo 1707
Nordland Lars Hansenius 22.07.1914 Narvik 1708
Nordland f. Viker Marie Ovidie 03.10.1915 Drammen 1709
Nordland Anne-Kristin 30.03.1944 Oslo 1710
Larsen Ralf Gotfred 17.01.1896 Oslo 1711
Larsen f. Moe Gudrun Signe 02.03.1893 Oslo 1712
Larsen Elna 11.09.1920 Oslo 1713
Sundsby Thor 08.11.1917 Skien 1714
Sundsby Walther 28.05.1921 Oslo 1715
Antonsen Ole 27.05.1894 Ullensaker 1716
Pettersen Asbjørn 06.01.1915 Skjeberg 1717
Mustad Maurice Kristian 19.12.1915 Bergen 1719
Kjær Eugen Konrad 05.08.1888 Stavern 1721
Gillund Ragnar 13.07.1921 Oslo 1722
Karlsen Rolf 31.07.1922 Oslo 1723
Karlsen Alice 11.09.1924 Asker 1725
Martinsen Ruth Johanne 29.10.1926 Asker 1726
Heisholt Finn Marton 19.09.1923 Rjukan 1727
Svendsen Harald Simon 20.06.1912 Sandar 1728
Nullmeyer Edgar Alexander 14.04.1905 Oslo 1729
Grelland Herman 23.09.1924 Jeløy 1730
Jensen Robby 02.01.1930 Halden 1731
Karlsen Ole Arnold 04.08.1929 Tistedal 1732
Vasbund Per 24.06.1923 Oslo 1733
Berg Thorbjørn 30.04.1923 Aker 1734
Årnes Knut 03.12.1924 Rjukan 1735
Trulserud Halstein 19.11.1921 Bærum 1736
Olsen Trygve Normann 19.12.1925 Oslo 1737
Thronstad Finn 28.06.1923 Nøtterøy 1738
Ellefsen Knut 24.12.1924 Oslo 1739
Fredriksen William Fredrik 21.05.1918 Risør 1740
Abrahamsen Brynjulf Robert 14.04.1917 Narvik 1741
Munkvold Finn 03.09.1915 Narvik 1742
Lindgren Ole Peder Karolius 30.09.1920 Ankernes 1743
Hansen Petrus 17.04.1892 Halden 1744
Mølleren f. Klinge Sigrid Margrethe 24.04.1907 Klypa 1746
Møllersen Svein Ivar 11.06.1930 Grane 1747
Schieldrop Kjell 13.11.1919 Bergen 1748
Schieldrop Emil Tønnesen 25.12.1910 Trondheim 1749
Skinstad Harry 25.12.1924 Orkanger 1751
Ring Helge Torbjørn 20.11.1924 Snåsa 1752
Schrøder Per 25.08.1922 Strinda 1754
Jensen Asbjørn 14.09.1910 Værdal 1756
Marker Ole Sakeus 21.10.1918 Skien 1758
Andersen Charles Albert 12.01.1918 Skien 1759
Devik John Birger Andersen 26.01.1903 Nordli 1760
Hansen Thorleif 23.11.1923 Bergen 1761
Hansen Alf Johan 15.11.1922 Oslo 1763
Olsen Aage Jonny 19.12.1915 Oslo 1764
Wifladt Odd 22.06.1922 Oslo 1766
Bredesen Arvid 28.02.1924 Aker 1767
Larsen Bernhard Thorleif 23.02.1921 Oslo 1768
Brodersen Arvid 22.03.1904 Trondheim 1769
Johansen Knut Frithjof 21.05.1920 Oslo 1770
Nygård Armann Josef 17.05.1923 Eidsberg 1771
Hansen Thor Gudmund 13.02.1918 Narvik 1772
Martinsen Johnny 08.05.1921 Aker 1774
Gulliksen Thor Bjorn 16.05.1923 Bærum 1775
Thompson Ljoyd Normann 02.06.1921 Oslo 1776
Gebhardt Bjørn Hugo 15.03.1922 Oslo 1777
Hansen Knut 18.04.1923 Oppegård 1778
Thorp Nils Arne 20.11.1923 Bærum 1779
Johansen Arne Johan 15.08.1921 Oslo 1780
Hansen Rolf Norderhaug 12.07.1924 Østre Aker 1781
Schorpen Jan Engelsgård 28.09.1924 Tønsberg 1782
Hansen Odd Reidar 21.04.1918 Oslo 1783
Granhagen Bjarne Johannes 22.02.1922 Oslo 1784
Moen Arne 08.11.1923 Oslo 1785
Kristoffersen Roy 24.10.1919 Oslo 1786
Lindegård Kåre 01.07.1922 Tvedestrand 1787
Johansen Per Ove 15.05.1923 Oslo 1788
Røsholm Jens Kristian 30.08.1923 Aker 1789
Olsen Arne 12.10.1922 Oslo 1790
Enersen Kjeld Sigurd 27.02.1923 Oslo 1791
Stenbro Rolf 03.07.1918 Oslo 1792
Grøvlen Finn Oskar 06.12.1922 Bergen 1794
Haugen Arve 05.03.1926 Skiptvedt 1795
Bjerved Aksel Bernhard 05.11.1922 Oslo 1796
Svendsen Jul Kristoffer 24.12.1921 Hobbøl 1797
Nilsen Ragnar Nils 29.06.1922 Oslo 1798
Thomassen Leif Oddvar 08.05.1923 Østre Aker 1799
Jakobsen Fritz 24.10.1922 Trondheim 1800
Bredesen Ottar 30.07.1923 Østre Aker 1801
Nersund Kåre Nils 19.08.1924 Leirfjord 1802
Hagen Kristian 02.05.1922 Leirfjord 1803
Jensen Roald 26.05.1924 Hemne 1804
Ruud Arne Torfinn 25.10.1917 Fåberg 1805
Håkonsen Thorbjørn Edgar 25.04.1922 Oslo 1806
Paulsberg Oddvar Kristian 03.08.1923 Bærum 1807
Nygård Olsen Bertin 11.11.1919 Os, Bergen 1808
Solem Bjarne Johan 04.12.1920 Aure 1809
Hansen Armand Louis 25.10.1924 Oslo 1810
Fjellheim Johan Kristoffer 16.09.1924 Norderhov 1811
Gjølstad Oddvar Wilhelm 30.08.1923 Oslo 1812
Fagerthun Odd 15.02.1920 Os, Bergen 1813
Fredriksen Arne Kristian 12.01.1922 Oslo 1814
Selvaag Bjørn Ivar 11.09.1924 Oslo 1815
Leira Gunnar Bjarne 09.04.1924 Oslo 1816
Olufsen Knut 30.04.1921 Oslo 1817
Lundberg Torbjørn 03.06.1921 Homlevik 1818
Granby Åge Norman 16.07.1922 Høland 1819
Laache Gunnar 07.02.1923 Bærum 1820
Larsen Jarl Sten 12.03.1922 Oslo 1821
Thorsen Magne 12.07.1923 Aker 1822
Aamodt Erling Frimann 21.11.1919 Aker 1823
Reinås Adolf 08.11.1921 Hegra 1824
Vilvang Ottar Julean 19.05.1923 Hemnes 1825
Teigen Rolf 05.09.1925 Trondheim 1827
Nesne Arthur 24.08.1911 Foldal 1828
Nesne f. Gustavsen Ella Anette 10.01.1908 Fauske 1829
Nesne Bjørg Anette 31.01.1936 Grane, Vefsen 1830
Nesne Edny Alvilde 19.09.1938 Elsfjord 1831
Ege Alf 28.07.1923 Egersund 1832
Karlsen Erling Ragnar 05.05.1923 Oslo 1833
Islann Thor 21.04.1925 Larvik 1834
Olsen Leif Hugo 15.08.1927 Oslo 1835
Lister Inge Albert Winger 18.07.1906 Mysen 1837
Lister f. Cederholm Gunvor 02.01.1915 Østre Aker 1838
Lister Inge Roy 09.01.1938 Oslo 1839
Lister Kari 23.09.1939 Oslo 1840
Lister Gunvor 09.04.1941 Oslo 1841
Olsen Arne Kjell 23.07.1922 Oslo 1842
Frøhaug Knut Kron 07.03.1919 Lier 1844
Berrgren Åge 14.08.1921 Nordbye 1845
Olsen Herudsløkken Asbjørn 01.12.1921 Sør-Odal 1846
Fredriksen Kåre Arnulf 21.02.1921 Ullern 1847
Olsen Einar Trygve 19.01.1922 Moss 1848
Hermansen Odd Lorang 31.01.1923 Jeløy 1849
Sundbø Arne 07.12.1925 Moss 1850
Gogstad Harry 23.10.1896 Sandar 1851
Hansen Lars 01.10.1919 Sandefjord 1852
Haraldsen John Gunnar 30.07.1924 Tune 1853
Heger Gunnar 11.07.1922 Oslo 1854
Johannessen Dagfinn 20.02.1921 Oppegård 1855
Kjærnsmo Sverre Harald 13.09.1922 Oppegård 1856
Kristiansen Øivind 09.11.1921 Oslo 1857
Larsen Odd 28.09.1924 Oslo 1858
Larsen Odd Sverre 21.11.1921 Oslo 1859
Mørck Willy Godtfred 09.02.1921 Oslo 1860
Steen-Olsen Edmund Johan 30.12.1922 Fredrikstad 1861
Sørlie Gustav Adolf 12.09.1927 Gran Hadeland 1862
Sørlie Otto 21.11.1903 Gran Hadeland 1863
Torp Egil Johnny 02.01.1922 Oslo 1864
Westereng Odd Dagfinn 25.03.1924 Tune 1866
Aas Birger Ludvig 21.12.1910 Trondheim 1868
Skoglund Odd Johannes 07.04.1911 Glemmen 1869
Hansen Kristian Holger 27.10.1921 Øymark 1870
Eriksen Knut Theodor 02.12.1909 Oslo 1871
Aasen f. Karlsen Thea Marie Hadsel 1872
Aasen Liv Trondheim 1873
Aasen Guri 04.09.1940 Trondheim 1874
Holm f. Lundberg Gjertrud Eleonora 02.02.1902 Sverige 1875
Friis-Olsen Ada Sofie 17.07.1919 Sandar 1876
Larsen f. Hangås Sofie Røst 12.09.1910 Bodø 1878
Nicolaisen f. Kristiansen Berthe Fride 28.08.1918 Hol, Lofoten 1879
Nicolaisen Gunnar 23.04.1917 Bodin 1880
Nicolaisen Randi 06.03.1942 Bodø 1881
Olsen f. Riise Alfhild 05.08.1914 Buksnes 1882
Olsen Thorbjørn 10.12.1942 Glomfjord 1883
Jacobsen Kåre Ernst 04.10.1918 Glomfjord 1884
Jacobsen f. Eriksen Magda Kristine 21.04.1922 Saltdal 1885
Jacobsen Berit Mona 29.11.1942 Glomfjord 1886
Kristensen Alfred 22.05.1916 Bodin 1887
Huske Pauel Halfdan 08.03.1912 Nesna 1888
Nilsen Odd Marius 26.05.1922 Ålesund 1889
Olsen Aksel Marselius 25.09.1916 Fauske 1890
Hemminby Asta Karoline 22.07.1926 Urskog 1891
Birck Gerd 14.04.1926 Oslo 1893
Ødegård Bjørg Åse 26.06.1927 Oslo 1895
Tvedten Gerd Elinor 09.12.1917 Halden 1897
Sundberg Else Marie 29.11.1921 Idd 1899
Kristiansen Sigmund Grønvold 18.11.1926 Asker 1901
Holm Arne 01.06.1918 Oslo 1902
Magnussen Fridthjof Thorleif 21.03.1913 Berg 1904
Hansen Johan Arnt 18.05.1915 Sarpsborg 1905
Nesset Kåre Olaf 29.12.1921 Aurskog 1906
Larsen John Egil Henry 06.04.1925 Idd 1907
Scherva Egil Valter 30.10.1923 Lillestrøm 1908
Horne Leif Aleksander 15.07.1923 Aker 1909
Olsen Arne Oliver 30.07.1924 Kråkstad 1910
Trosterud Roy Dagfinn 28.04.1921 Oslo 1911
Bjørnstad Odd Benoni 22.08.1920 Ålesund 1912
Johansen Erna Margrethe 20.10.1924 Oslo 1914
Kristiansen Ingrid 11.11.1924 Vestfossen 1915
Nersveen Frida 10.02.1922 Elverum 1916
Nersveen Hans Robert 19.01.1944 Elverum 1918
Bern Erik 03.08.1892 Oslo 1919
Nerby Paul 04.08.1924 Elverum 1920
Gundersen John 09.02.1924 Oslo 1921
Arnesen Arne Magnus 13.10.1925 Oslo 1922
Møller Hans Ulrich Fure 02.08.1924 Molde 1923
Tørnkvist Kjell Astor 21.09.1926 Oslo 1924
Kristensen Halfdan 11.01.1922 Oslo 1925
Bern Olav 05.05.1926 Notodden 1926
Halvorsen Asbjørn Carsten 08.07.1921 Oslo 1927
Liabekk Martin 24.10.1886 Lesje 1928
Liabekk f. Moe Olafine Konstansia 22.09.1888 Lindstrand 1929
Wagner f. Kringlebotten Martha Marie 17.12.1920 Stavern 1930
Saari Enok Aleksander 02.10.1903 Neiden, Sør-Varanger 1932
Saari f. Gaykonen Lydia Marie 15.07.1911 Vadsø 1933
Saari Jan Roger 19.01.1930 Kirkenes 1934
Saari Gunvor Elinor 07.12.1934 Kirkenes 1935
Saari Turi Marie Kirkenes 1936
Olsen Reidun 06.05.1923 Eidsvoll 1937
Sjøli Anne 27.03.1916 Ogndalen 1938
Olsen Odd Jarne 25.02.1924 Strinda 1939
Lie Torstein 05.06.1922 Østre Slidre 1940
Johnson Birger Bjørn 24.09.1924 Aker 1941
Knutsen John Knut 03.07.1923 Iveland 1942
Schunemann Harald 11.11.1917 Trondheim 1943
Bergmann August Herman 18.06.1907 Trondheim 1945
Huseth Amund 01.01.1922 Romsdal 1946
Hegland Arnodd Hermod 29.03.1929 Snåsa 1947
Berntsen Leif Bernhard 07.12.1902 Vefsn 1948
Mørk Hjalmar Kristian Juliussen 22.05.1906 Mo i Rana 1949
Olsen Alf Emil 16.06.1926 Tinn 1950
Schjønborg Karl 09.02.1915 Ongdal 1951
Juul Per Øistein 02.05.1924 Strinda 1952
Sende Johan 30.08.1914 Ogndal 1953
Moen Arold 21.07.1919 Svorkmo 1954
Borgen Knut 21.03.1927 Trondheim 1955
Løvø Åsmund 27.06.1917 Trondheim 1956
Iversen Annfinn 19.04.1916 Trondheim 1957
Hartweg Hugo 26.09.1920 Trondheim 1958
Langeland Erling Storheid 28.09.1902 Våler 1959
Langeland f. Knobel Mimi Louise 12.01.1914 Ober-Leschen 1960
Langeland Turi 26.01.1937 Oslo 1961
Langeland Inger Johanne 09.10.1940 Oslo 1962
Langeland Olav 23.03.1944 Oslo 1963
Løkkeberg Georg Emil 20.11.1909 Fredrikstad 1964
Løkkeberg Rønnaug 09.02.1910 Tromsø 1965
Løkkeberg Pål 02.08.1934 Oslo 1966
Løkkeberg Cicilie 25.06.1943 Oslo 1967
Nilsen Johan Ingvald 15.06.1902 Glemmen 1968
Nilsen f. Løkkeberg Signe Oline 24.01.1909 Skjeberg 1969
Nilsen Willy 16.02.1931 Skjeberg 1970
Nilsen Øivind 09.02.1944 Skjeberg 1971
Nilsen Ingrid 14.10.1926 Skjeberg 1972
Nilsen Kåre Skjeberg 1973
Arneberg Irene Lilla 20.07.1927 Halden 1974
Stenersen f. Dagrød Jenny Marie 06.08.1906 Aremark 1975
Andersen John Viktor 31.03.1922 Oslo 1976
Stenersen Ronald Bjørgvind 18.04.1926 Notodden 1977
Stenersen Herman Berg, Østfold 1978
Opåsen Arthur 07.12.1918 Hoff, Solør 1979
Olsen Thorbjørn 03.08.1925 Frogn 1981
Forsberg Per Henry 01.12.1923 Aker 1982
Hammerqvist Eivind Arnold 10.08.1924 Østre Aker 1983
Klaveness Ottar 19.06.1899 Sandar 1984
Kristiansen Leif Anker 13.09.1922 Aker 1985
Svendsen Sten Arhe 18.05.1923 Østre Aker 1986
Therkelsen Gunnar Arvid 01.09.1923 Tønsberg 1987
Warud Hjalmar Kåre 20.11.1924 Ringerike 1988
Åserudseter Einar 10.12.1910 Vinger 1989
Åserudseter f. Torp Dagny 11.05.1917 Vinger 1990
Åserudseter Laura 27.09.1943 Austmarka 1991
Westbye Oscar Gotfred 21.01.1897 Vinger 1992
Westbye Henry 26.12.1930 Vinger 1993
Westbye Rolf 26.02.1931 Vinger 1994
Westbye Reidun 11.05.1933 Vinger 1995
Westbye Arne Normann 17.06.1936 Vinger 1996
Stensgård f. Thoresen Hildur 21.10.1915 Tune 1997
Stensgård Kristian Jan 14.11.1939 Mysen 1998
Marthinsen f. Paulsen Alvilde Ingeborg 22.11.1922 Eidsberg 1999
Marthinsen Martin Torkel 23.02.1923 Eidsskog 2000
Stokstad Reidar 15.07.1922 Fåberg 2001
Petersen Rolf Faye 09.11.1923 Drøbak 2002
Tangen Alf Herman 03.10.1899 Norderhov 2003
Jåbek Georg 08.09.1924 Lunder 2004
Steen Knut 14.06.1923 Oslo 2005
Brandtenborg Helge 07.09.1923 Ski 2007
Sandstrøm Sverre Imanuel 03.07.1921 Aker 2008
Bjørvik Kjell Åge 22.05.1924 Bærum 2009
Olsen Anker 27.02.1923 Oslo 2010
Aleksandersen Kjetil 31.08.1924 Bærum 2011
Schorpen Tor 21.09.1925 Tønsberg 2012
Fronth Per 24.03.1924 Tune 2013
Grønvoll Arne 30.05.1924 Nedre Eiker 2014
Karlsen Rolf 27.04.1924 Nedre Eiker 2015
Pedersen Arne Marius 22.03.1922 Norderhov 2016
Tasken Reidar Andreas 14.02.1923 Råde 2017
Hagen Rolf Larsen 10.03.1926 Søndre Land 2018
Orderud Åge Norman 10.03.1924 Askim 2019
Olsen Anre Egil 21.03.1924 Østre Aker 2020
Engedahl Arne 08.05.1905 Oslo 2021
Svendsen Terje Stål 27.10.1924 Bærum 2022
Hansen Knut Johan 09.10.1924 Bærum 2023
Pettersen Frank 11.06.1923 Oslo 2024
Østad Bjørn 13.02.1923 Sarpsborg 2025
Sørhus Kjell 11.08.1923 Brevik 2026
Johansen Kåre Erling 10.05.1924 Nedre Eiker 2027
Jørgensen Reidar 13.03.1924 Oslo 2028
Ekeland Øistein 15.06.1924 Lier 2029
Isebakke Arne Normann 04.05.1926 Rakkestad 2030
Isaksen Alf 07.05.1925 Vinger 2031
Bakke Ragnar 15.07.1925 Rakkestad 2032
Sandvik f. Korneliussen Janette Kristine 14.08.1918 Lavangen 2033
Sandvik Aud Johanne 02.03.1943 Bardu 2035
Nyberget Johan 19.01.1918 Elverum 2036
Forfang Anders Gabriel 27.09.1926 Orkdal 2037
Bråten Bjarne Magnus 22.03.1926 Haugsbygd 2038
Eggen Nils 28.02.1921 Vang, Hedemark 2039
Gærtner f. Larsen Grete 06.02.1920 Bærum 2040
Gærtner Grete Mari 02.02.1940 Bærum 2042
Gærtner f. Johansson Signe Margrete 20.03.1901 Lysekil, Sverige 2044
Gærtner Sven Olof 24.03.1930 Bærum 2046
Nilsson Gunnar 08.12.1922 Rennebu 2048
Fjeldberg Anders 31.07.1922 Østre Aker 2050
Hansen Arvid 07.04.1928 Oslo 2051
Henriksen Torbjørn Oskar 22.04.1892 Oslo 2052
Henriksen Åge Walter Oskar 12.11.1914 ? 2053
Hermansen Knut 05.07.1922 Oslo 2054
Jensen Olaf 31.01.1926 Idd 2055
Weatherstone Leo Baire 13.11.1918 Pittsburg, USA 2056
Amble-Ommundsen Bjørn 24.12.1923 Sarpsborg 2057
Ahlsen Bjørn 28.11.1923 Oppegård 2058
Andersen Asbjørn Adelsten 31.12.1922 Oslo 2059
Kløften Johan "Johnny" 07.02.1921 Vågan 2060
Kløften f. Johansen Randi 02.08.1925 Svolvær 2062
Pedersen Gunnar Sverre 02.03.1922 Oslo 2064
Åserud Ragnar 06.07.1922 Oslo 2065
Andresen Erling Valdemar 05.06.1923 Oslo 2066
Halvorsen Asbjørn 14.07.1922 Østre Aker 2067
Johannesen Odd Johan 20.12.1921 Oslo 2068
Horjen Harald Anton 16.08.1918 Flekkefjord 2069
Horjen f. Frivold Ågot Kristine 01.12.1919 Risør 2070
Holtmoen Alf 23.08.1923 Grue 2071
Myrvang Kåre 08.03.1925 Grue 2072
Klausen f. Larsen Marit 15.07.1915 Skjeberg 2073
Klausen Inger 05.07.1937 Skjeberg 2074
Pedersen Birger 17.04.1922 Bergen 2075
Sjursen Thistel Thorolf 06.07.1922 Bergen 2076
Torp Aksel 23.05.1905 Trondheim 2077
Lien Martin 06.04.1906 Trondheim 2078
Hverven f. Gjerøsen Birgit 04.02.1909 Arendal 2079
Hverven Aud 24.05.1939 Aker 2080
Hverven Kari 05.12.1940 Aker 2081
Bjørndalen Johan 31.03.1900 Oslo 2082
Bjørndalen f. Solberg Harriet Marie 26.03.1898 Oslo 2083
Bjørndalen Kari Synnøve 24.07.1931 Oslo 2084
Bjørndalen Steinvor Else Marie 17.02.1935 Oslo 2085
Olsen Rakel Helene 07.06.1927 Hokksund 2086
Odland Otto Malvin 17.02.1923 Bergen 2087
Eidsheim John 20.03.1903 Bergen 2088
Svendsen Alf Jonny 29.02.1924 Østre Aker 2089
Sund Henry Andreas 21.07.1925 Sandnessjøen 2090
Ytterdal Konrad 02.08.1923 Nordal 2091
Visth Johan Ragnvald 07.06.1925 Overhalla 2092
Bye Finn 02.10.1924 Horten 2093
Myklebust Oddmund 23.03.1922 Valdal 2094
Talmo Ingemar 19.04.1923 Lekvig 2095
Kallset Ingegjerd 02.05.1924 Hommelvik 2096
Mathisen Thorleif 27.10.1924 Trondheim 2097
Remman Oddvar Magne 10.05.1924 Trondheim 2098
Lysø Einar 25.12.1921 Trondheim 2099
Jørgensen Kaare Ingolf 02.04.1910 Svolvær 2100
Berg Edgar Kyrre 27.04.1924 Trondheim 2102
Stensheim Olav Kristoffer 20.10.1923 Trondheim 2103
Jæger f. Rolandsen Gerd 16.11.1918 Svolvær 2104
Jæger Vivian 15.05.1937 Svolvær 2105
Rognskaug Arthur Nicolai 04.12.1923 Kristiansund 2106
Brynildsen Ivar William 30.03.1917 Berg, Østfold 2107
Sundby Øivind 03.08.1924 Molde 2108
Edvardsen Einar 28.01.1926 Fredrikstad 2109
Monrad-Hansen Knut 28.02.1921 Rjukan 2110
Gabrielsen Wilhelm Gordon 13.06.1922 Mandal 2111
Andersen Øivind Helge 19.07.1921 Oslo 2112
Berg Gunnar 20.01.1909 Drammen 2113
Grovassbakk Kåre Emil 19.12.1919 Fauske 2114
Bjørkrem Gunnar 07.11.1923 Sulitjelma 2115
Olsen Trygve Petter 08.12.1923 Finneid 2116
Lundeng f. Olsen Hildur Marie 02.11.1911 Bodin 2117
Norum Hjørdis Synnøve 18.01.1924 Sulitjelma 2118
Lunde Jorun Karoline 07.07.1924 Fauske 2119
Spydevold Jens 31.07.1924 Skjeberg 2120
Spydevold f. Braathen Gerd Marvel 15.11.1922 Skjeberg 2121
Spydevold Bjørn 29.03.1943 Sarpsborg 2122
Spydevold f. Braathen Edith Dorothea 14.10.1925 Skjeberg 2123
Kvigne Knut 29.09.1909 Lærdal, Sogn 2124
Kvigne f. Optun Anna 05.05.1918 Leikanger 2125
Espenakk Odd Andreas 23.08.1923 Ålesund 2126
Solberg Per 21.01.1923 Larvik 2127
Næss Per 17.05.1922 Fredrikstad 2128
Næss Jan 17.05.1922 Fredrikstad 2129
Engelstad Gunhild Reidun 11.01.1923 Brandval 2130
Krogh Erling Arnold 16.07.1909 Trondheim 2131
Iversen Ole Ander 28.07.1919 Namskogan 2132
Såstad Helge Camillo 04.11.1887 Botne 2133
Såstad f. Olsen Amalie Josefine 23.10.1881 Tjømø 2134
Wold f. Skogheim Solveig 30.09.1913 Hurd 2135
Wold Knut 23.09.1935 Aker 2136
Hofseth f. Mathisen Randi Solveig 08.08.1913 Oslo 2137
Hofseth Dag Harald 07.10.1943 Oslo 2138
Hofseth Haakon 05.03.1905 Oslo 2139
Wold Reidun 02.02.1927 Østre Aker 2140
Solberg Helge Andreas 19.02.1920 Asker 2141
Kilde Trygve Georg 12.07.1897 Skjeberg 2142
Gabrielsen Finn Asbjørn 10.05.1923 Oslo 2143
Lange-Nielsen Trygve 09.07.1921 Oslo 2144
Nelson Finn Emil 15.12.1924 Haus 2145
Myhre Wiggo Gudmund 28.05.1923 Ski 2146
Ronken Arve Johannes 13.11.1926 Hurdal 2147
Larsen Gunnar 07.06.1923 Oslo 2148
Myhre Roar 24.07.1924 Oslo 2149
Lemberg Viktor 30.08.1922 Oslo 2150
Lerdal Odd 08.08.1923 Oslo 2151
Nilsen Rolf 09.06.1922 Oslo 2152
Myhrvang John Kornelius 06.02.1921 Modum 2153
Hildén Werner Emanuel 10.05.1922 Sverige 2154
Hast Frank Gunnar 29.06.1921 Oslo 2155
Løkken Rolf 26.02.1928 Hurdal 2156
Bjerke Karen Otilie 07.08.1908 Ytre Rendal 2157
Stenbråten Gunnar Magne 20.12.1934 Austmarka 2158
Stenbråten Hans Kristian 30.06.1941 Austmarka 2159
Jansen Alf Lorang 11.01.1923 Oslo 2160
Elstrøm Thorbjørn Werner 16.04.1921 Åmodt 2161
Bekkelien Aage 07.02.1924 Vestre Toten 2162
Persson Karl Johan 03.05.1919 Røyken 2163
Hoff Willy 15.02.1922 Oslo 2164
Andresen Bjørn Winther 27.08.1921 Nedre Eiker 2165
Emanuelsen Arne 23.12.1922 Oslo 2166
Karlsen Johnny Arne 12.10.1922 Oslo 2167
Moshus Terje 06.08.1923 Sanne 2168
Lund Alf 10.06.1923 Vardal 2169
Dale Rasmus Leonard Hammerås 01.05.1920 ? 2170
Martinsen Odd Reidar 23.10.1921 Oslo 2172
Hansen Karl Kristian 13.12.1923 Aker 2173
Pettersen Odd Godtfred Werner 25.06.1920 Bærum 2174
Johansen Erik Johan 31.07.1922 Oslo 2176
Hansen Helge Gunnar 29.01.1921 Oslo 2177
Øyan Arvid 27.08.1923 Narvik 2178
Herud Hans Erik Larsen 23.03.1926 Moss 2179
Myhre Thorstein Egil 23.03.1926 Ski 2180
Andersen Erling André 13.07.1914 Drammen 2181
Andersen f. Sørqvist Ruth Evelyn 26.01.1919 Ytre Sandsvær 2182
Andersen Karin Synnøve 15.08.1940 Aker 2183
Thallaug f. Walther Ragnhild 03.09.1909 Eidsberg 2184
Simensen Robert Egil 02.12.1915 Toten 2185
Larsen Per Andreas 19.02.1923 Østre Aker 2186
Pedersen Per Arne 15.07.1923 Oslo 2187
Rikenberg Alf 05.03.1921 Våler, Solør 2188
Norderhaug Bjørn 15.11.1923 Østre Aker 2189
Nilsen Knut Einar 21.09.1923 Østre Aker 2190
Johannessen Finn Gustav 09.12.1924 Skien 2191
Askås Arvid 25.08.1925 Oslo 2192
Dybfest Olav 04.09.1924 Vågan 2193
Dybfest Arne Peder 22.11.1922 Porsgrunn 2194
Gulbrandsen Lorang 20.02.1921 Lillestrøm 2195
Svendsen Finn 04.11.1923 Oslo 2196
Arnesen Einar 04.07.1922 Aker 2197
Nilsen Tore Wilhelm 15.08.1923 Aker 2198
Gjessing-Halvorsen Jon Peder 28.05.1920 Oslo 2199
Jonassen Andrew Edvin 20.06.1914 New York 2200
Kristiansen Arne Bruno 24.11.1927 Glemmen 2201
Halvorsen Ivan Georg 20.12.1926 Glemmen 2202
Olsaker Ola Ingolf 02.11.1899 Bardu 2203
Olsaker f. Fosshaug Jorunn 18.04.1899 Bardu 2204
Olsaker Oleif 24.11.1934 Bardu 2205
Olsaker Gunhild Jensine 31.07.1940 Bardu 2206
Olsaker Karl Johan 01.06.1901 Bardu 2207
Olsaker f. Bakke Edel Susanne 10.01.1906 Målselv 2208
Olsaker Knut 04.04.1934 Målselv 2209
Olsaker Einar 11.05.1939 Målselv 2210
Bjørklund Johan Kristian 18.07.1904 Trondønes 2211
Bjørklund f. Olsaker Ingebjørg Margrethe 08.05.1910 Bardu 2212
Bjørklund Kjetil Magnus 17.12.1940 Skjervøy 2213
Bjørklund Karl Gudleif 04.10.1943 Bardu 2214
Olsaker Hjørdis Solveig 02.02.1905 Bardu 2215
Olsaker Gudleif Magnor 12.03.1898 Bardu 2216
Olsaker Kristian 29.02.1908 Bardu 2217
Nytrøen Ola Ingolf 21.02.1991 Bardu 2218
Nytrøen f. Olsaker Ingrid Olea 02.04.1903 Bardu 2219
Karlstad Ingjald 18.07.1903 Bardu 2220
Karlstad f. Øitangen Guri 05.10.1908 Bardu 2221
Karlstad Hjørdis 15.06.1931 Bardu 2222
Karlstad Barre 12.11.1938 Bardu 2223
Lillejord Emil Kristian 25.09.1918 Nord-Fold 2224
Karlsen Ester Amelie 05.09.1902 Oslo 2225
Hansesveen Dagny Kristiansen 13.02.1922 Nordland 2226
Egenæs Kaare 23.09.1923 Oslo 2227
Holm Nils Kristian 03.04.1921 Aker 2228
Schmidt Kjell 03.06.1922 Oslo 2229
Bjørgeengen Per 18.02.1920 Bærum 2230
Steen Sverre Selte 06.07.1922 Hole 2231
Sørensen Hans Olaf Skoglund 22.10.1918 Næss 2232
Fuglerud Åsmund Nils 13.10.1922 Nes Romerike 2233
Andersen Asbjørn 22.05.1917 Bærum 2234
Herud Eivind 11.04.1896 Eidsvoll 2235
Bugge Sven 25.03.1923 Aker 2237
Hansen Thorbjørn Lorang 10.11.1920 Aker 2238
Eriksen Oddvar 03.10.1918 Oslo 2239
Bjerklund Arne 18.01.1922 Nesodden 2240
Engen Arve Eilert 12.10.1921 Asker 2241
Halvorsen Arne Ingolf 29.09.1923 Oslo 2242
Paulsen Birger 27.02.1924 Frogn 2243
Olsen Mikal 17.03.1884 Norderhov 2244
Paulsen Normann Reidar 09.01.1922 Frogn 2245
Madsen Bjørg Irene 09.03.1924 Norderhov 2246
Schichting Lars Enok 24.12.1916 Oslo 2247
Heuch Peter Andreas "Per" 09.09.1907 Kristiansand 2248
Schlichting Odvar Monrad 15.05.1921 Oslo 2249
Eriksen Erik 08.06.1923 Lier 2250
Endorsen Meier Edmund 07.12.1921 Norvik 2251
Andersen Jack William 02.12.1922 Norstrand 2252
Syversen Harry 14.04.1923 Oslo 2253
Høgseth Rolf Harry 22.02.1924 Skjold 2254
Halvorsen Thormod Mindor 19.07.1924 Lørenskog 2255
Petterson Finn Egil 13.11.1924 Oslo 2256
Karlsen Birger Oskar 07.10.1924 Bergen 2257
Halvorsen Frank Edgar 27.01.1922 Oslo 2258
Pettersen Viktor Emil 21.10.1924 Bergen 2259
Lindås Hildemar 24.05.1915 Øvre Sandsvær 2260
Almerud Gunnar 18.11.1923 Strømmen, Vestfold 2261
Sværd John Henrik 05.11.1923 Ålesund 2262
Getz Bernhard 19.02.1923 Oslo 2263
Røed Svend Thomas 10.12.1923 Aker 2264
Stokke Arne 23.12.1921 Østre Aker 2265
Gabrielsen Franch Thorleif 23.12.1921 Oslo 2266
Nilsson Per Jan 18.12.1924 Oslo 2267
Løken Gunnar 28.01.1922 Nordstrand 2268
Furuseth Per 16.12.1917 Kristiansand 2269
Kaland Bjørn 17.06.1923 Bergen 2270
Salthammer Walter Andreas 11.09.1923 Bergen 2271
Moltu Knut Petter 10.12.1924 Bergen 2272
Nygård Henrik Odvar 14.01.1921 Oslo 2273
Espeseth Johannes 28.08.1921 Mæland 2274
Eriksen Birger Kristian 16.04.1925 Spydeberg 2275
Borge Kaare Nicolai 28.09.1905 Oslo 2276
Løvhaugen Inger Marthea 04.07.1919 Elverum 2277
Likvern Inga Ovidia Løvhaugen 13.04.1942 Elverum 2278
Likvern Erling 05.03.1912 Elverum 2279
Nyhuus f. Høklingen Beda Marie 19.08.1906 Sverige 2280
Nyhuus Rolf Bertil 24.04.1931 Elverum 2281
Nyhuus Olav Kåre Trysil 2282
Paulsen Børre 03.05.1924 Notodden 2283
Holst Knut 03.11.1922 Øvre Eiker 2284
Stifjeld Bjarne 28.05.1924 Hof, Solør 2285
Kristiansen Harry Michael 14.07.1921 Hamar 2286
Wibeto Harald 28.07.1923 Oslo 2287
Gustavsen Odd 14.01.1922 Oslo 2288
Johansen Oskar Erling 30.04.1922 Oslo 2289
Halvorsen Bjarne Henry 07.02.1923 Oslo 2290
Tandberg Odd 13.04.1923 Drammen 2291
Stoesen Svein K. 04.10.1923 Oslo 2292
Christiansen Willy Kolbjørn 28.06.1923 Glemmen 2293
Rønning Thor 03.08.1924 Kongsberg 2294
Paulsson Bror Anton 15.06.1921 Aker 2295
Kristiansen Kjell Eek 15.06.1923 Drammen 2296
Clausen f. Engelbretsen Astrid Helene 08.07.1907 Fredrikstad 2297
Grotmol Jens Olav 07.02.1924 Oppegaard 2298
Lund f. Ranum Else Margrete 17.08.1919 Borge, Østfold 2299
Valen Anne Selma 06.12.1916 Skien 2300
Tøger-Lie Johan 27.07.1893 Halden 2301
Tøger-Lie f. Moen Klara Lenette 12.04.1896 Solum 2302
Clausen Per Christian Hagbert 29.10.1902 Oslo 2303
Lund Johannes 12.11.1887 Fredrikstad 2304
Lund Kaare Gudbrand 28.03.1920 Fredrikstad 2306
Pladsen Charles 19.01.1917 Tune 2307
Fallmo Asbjørn Mattias 14.07.1914 Grane 2308
Fallmo Trygve 22.11.1911 Grane 2309
Langjord Sveinung 15.10.1912 Bjørnedal 2310
Magnussen Borghild Marie 04.10.1917 Nord Rana 2311
Lauritzen Ivar Oskar Rømer 10.10.1918 Bærum 2312
Angermo Torvald Ludvigsen 08.10.1904 Vefsn 2313
Andersen Arne Rambøl 26.01.1920 Oslo 2314
Andersen f. Krafft Ebba Miranda 03.10.1919 Oslo 2316
Gundersen Ruth 20.12.1925 Skjeberg 2317
Halvorsen Magnhild 26.09.1924 Skjeberg 2318
? ? ? 2319
Granlund Åge Hagen 26.07.1923 Vestre Toten 2320
Eriksen Vidar Harry 09.08.1923 Åsnes, Solør 2321
Thorstensen Sven Øivind 09.09.1921 Oslo 2322
Langmo Thoralf 13.08.1923 Sannidal 2323
Lemoen Ove Sigfred 21.12.1923 Blaker 2324
Sandbæk Odd 29.06.1921 Oslo 2325
Pettersen Arne 04.04.1905 Oslo 2326
Nilsen Kaare Frank 19.02.1921 Oslo 2327
Nilsen Gunnar Reidar 06.07.1922 Oslo 2328
Halvorsen Per Anton 18.06.1924 Nes, Romerike 2329
Nordby Johnny Viktor Inger 21.04.1926 Nes, Romerike 2330
Johannesen Helge 26.01.1924 Soon 2331
Johannessen John Erik 24.09.1924 Moss 2332
Ganberg Johny Edvart 12.04.1922 Røyken 2333
Kristoffersen Rolf 21.12.1922 Nedre Eiker 2334
Båsland Røy 10.09.1922 Nedre Eiker 2335
Larsen Knut Reidar 31.07.1923 Gardermoen 2336
Finseth Kristian Gunder Finn 08.08.1928 Haugesund 2337
Grønberg Gunnar Johnny 04.03.1906 Oslo 2338
Hodt Trygve Dagfinn 22.01.1923 Lier 2339
Michelsen Per Oddvar 17.07.1913 Oslo 2340
Michelsen Yngvar Lorang 03.06.1916 Oslo 2341
Eriksen Rolf Verner 02.06.1921 Oslo 2342
Hovland Bjørn Osvald 28.02.1927 Oslo 2343
Gabrielsen Kjell Asbjørn 02.06.1925 Aker 2344
Klingo Arne 04.12.1924 Stange 2345
Einarsen Magne Esmann 05.08.1921 Jevnaker 2346
Pedersen Reidar 05.09.1923 Norderhov 2347
Gabrielsen Ivar Arthur 22.12.1922 Fredrikstad 2348
Eriksen Rolf 11.10.1924 Ski 2349
Ramsøy Kåre 19.09.1920 Løten 2350
Borgerlund Arne 24.06.1920 Vang, Hedemark 2351
Borgerlund f. Aspeli Astrid Ingeborg 03.06.1923 Vang, Hedemark 2352
Nesse Erik 26.09.1920 Botne, Vestfold 2353
Nybakken Arild Håkon 11.12.1924 Vang, Hedemark 2354
Thomassen Kristian Walter 10.03.1912 Vang 2355
Sætherhaug Rolf 29.09.1923 Stjørdal 2356
Ravlo Randi 11.02.1925 Frol 2358
Moan f. Kruksve Borghild Pauline 20.09.1923 Leksvik 2359
Moan Jon 05.09.1919 Leksvik 2360
Eriksen Carl Edvard 25.02.1923 Oslo 2361
Hansen Kjell 20.12.1921 Oslo 2362
Fosnæs Torbjørn 01.08.1923 Oslo 2363
Andersen ? ? 2364
Holm Thorbjørn Gunar Villiam 15.09.1924 Drøbakk 2365
Sørensen Fritz 27.02.1923 Vestby 2366
Svingen Normann 19.08.1924 Vestby 2367
Kristiansen Arne Bjørn 01.11.1923 Oslo 2368
Olborg Arvid Olsen 04.12.1924 Nes, Romerike 2369
Brataas Harald 23.05.1920 Ålesund 2370
Bjørnerud Harald 03.10.1901 Meldal, Sør-Trøndelag 2371
Bjørnerud Johan Emil 20.06.1928 Trondheim 2372
Sætherhaug Ingerbright 04.04.1923 Leinstrand 2373
Opedal Olav Odd 19.05.1926 Høle, Høgsfjord 2374
Opedal Sigmund 17.12.1925 Lofthus 2375
Moan Johan Gunnarson 16.09.1900 Leksevik 2376
Frantzen Olav Thorleif 25.09.1918 Honningsvåg 2377
Bulling Alf 31.08.1924 Egge 2378
Dahl Einar 04.12.1924 Trondheim 2379
Krøtøy Arnulf Roald 13.01.1922 USA 2381
Sæther Olaf Marius 10.07.1921 Trondheim 2382
Myhr Steinulf Asbjørn 19.03.1915 Verran 2383
Kruksve Ludvig 15.04.1918 Leksvik 2384
Rognmo Rolf 31.10.1918 Trondheim 2385
Ringen Birgit Evelyn 27.09.1927 Meråker 2386
Risholdt Målfrid 02.01.1925 Stjørndal 2388
Rismol Anders 12.01.1922 Melhus 2390
Halhjem Torkel 18.04.1920 Os, Bergen 2391
Bruerøy Johan 01.04.1921 Os, Hordaland 2392
Jensen Astrid Othilie 17.04.1917 Horten 2393
Jensen Margaretha 22.04.1920 Horten 2394
Krogh Rolf 21.04.1915 Borge, Lofoten 2395
Evjen Are Eiolv Leik 19.03.1920 Borge, Lofoten 2396
Andersen Sigurd 01.04.1919 Modum 2397
Andersen Trygve 02.02.1923 Hoksund 2398
Olavsen Karl Svante Arnold 27.04.1922 Moss 2399
Gundersen Jan Trygve Helmer 25.06.1921 Lillehammer 2400
Gravdahl Odd Johan 23.02.1925 Halden 2401
Larsen Reidar 31.12.1923 Halden 2402
Jellum Eugen 07.06.1921 Modum 2403
Halvorsen Sigurd Herman 29.05.1922 Oslo 2404
Østli Knut Kristiansen 27.06.1922 Aker 2405
Skalby Arve Oliver 24.06.1901 Magnor, Eidskog 2406
Olsen Thor Arnold 05.02.1923 Bærum 2407
Høiby John 25.11.1923 Bærum 2408
Karlsen Johan Marin 04.03.1922 Borge, Lofoten 2409
Solli Alf Gunnar 30.10.1922 Aker 2410
Olsen Sverre Hermann 08.07.1924 Oslo 2411
Eriksen Gunnar 27.02.1925 Oslo 2412
Quarfordt Allan Wilhelm 19.01.1922 Vestre Aker 2413
Hofmo Sigurd Andersen 14.02.1907 Oslo 2414
Amundsen Henrik Abel 24.11.1923 Oslo 2415
Skjerve Johannes 10.07.1917 Elverum 2416
Johnsen-Solstad ? ? 2417
Olsen-Moen Bjarne 10.03.1921 Vang, Valdres 2418
Aasnes Eiler Thorleif 01.06.1921 Åsnes 2419
Johansen Knut 02.12.1923 Ullern 2420
Jensen Arne Thorstein 20.12.1908 Idd 2421
Olsen Odd 31.10.1922 Elverum 2422
Schlichting Harald Lauritz 01.02.1923 Oslo 2423
Larsen Gunnar 21.05.1922 Oslo 2424
Fingann Bjørn Rucheén 04.11.1926 Bergen 2425
Sværd Per Raymond 06.09.1919 Ålesund 2426
Johnsrud Leif Bjørn 26.07.1926 Vestby 2427
Hansteen Karsten Balthazar 20.07.1927 Oslo 2428
Helgerud Håkon 11.10.1924 Drammen 2429
Eriksen Freddy 22.06.1924 Drammen 2430
Løkken Egil Lorang 12.05.1923 Oslo 2431
Andersen Thorbjørn 26.08.1924 Østre Aker 2432
Lehne Fridtjof Andreas 29.11.1924 Hammerfest 2433
Tryland Odd Erling 18.05.1920 Oslo 2434
Opdal Erling Sigurd 17.02.1927 Laksevåg 2435
Thomassen Olav Marius 02.11.1912 Kvenangen 2436
Thomassen Selmer Jahn 04.11.1917 Kvenangen 2437
Bronk f. Strøm Ågot Klarise 30.05.1924 Kvenangen 2438
Løvdahl Alfred Pareli 04.05.1908 Vågan 2439
Korneli Edvind Arthur 31.03.1913 Lier 2440
Boberg Gert Helge 26.04.1920 Kvenangen 2442
Hansen Tom Christian 23.05.1918 Tromsø 2443
Olsen Johan 13.08.1915 Hammerfest 2444
Røed f. Kjærnet Oline 01.10.1902 Elverum 2445
Høystad f. Bull Elisabeth Karoline Johanne 15.01.1898 Oslo 2446
Møystad Elisabeth 26.09.1920 Elverum 2447
Møystad Diderik Cappelen 11.12.1890 Elverum 2448
Dæhli Kåre 21.03.1911 Vang, Hedemark 2449
Dæhli f. Andersson Margit Ingeborg 26.08.1916 Gøteborg 2450
Dæhli Synnøve Birgitte 09.09.1937 Malmø 2451
Dæhli Maud Barbro 20.10.1938 Gøteborg 2452
Dæhli Gunnar Gudbrand 30.07.1942 Hamar 2453
Røed Finn 13.08.1933 Elverum 2454
Jensen Knut Lenin 25.05.1921 Oslo 2455
Røed Sigurd 10.04.1898 Løten 2456
Lindahl Mathias Hansen 19.09.1924 Østre Toten 2457
Madsen Johan 16.05.1923 Østre Toten 2459
Selnes Birger 16.12.1924 Trondheim 2460
Mortensen Ernst Kjell 22.01.1924 Oslo 2462
Bekkelund Kåre 09.10.1919 Åmot 2463
Lilleholm Per 25.06.1911 Åmot, Hedemark 2464
Sjøfors Borghild Kjerstine 09.03.1920 Vefsn 2465
Espe f. larsen Nelly Lovise 12.11.1919 Veøy, Romsdal 2466
Eriksen Lilly Bertrine 23.10.1924 Grane 2467
Espe Nelly Lovise 19.02.1943 Grane 2468
Nilsen Birger Alexander 26.02.1912 Lånan, Tjøtta 2469
Johansen Åge Vang 28.08.1906 Vevelstad 2470
Johansen Arthur 27.06.1910 Trondheim 2471
Didriksen Astrup Jentoft 20.10.1903 Vivelstad 2472
Jonssen Petter Lånan 19.02.1908 Tjøtta 2473
Olsen Paulsen 02.04.1916 Skien 2474
Johansen Olvar Edmund 08.06.1919 Vevelstad 2475
Berg Hans 11.02.1909 Tønsberg 2476
Hansen Vilfred Herman 20.06.1925 Kirkenes 2477
Henriksen Georg 23.05.1910 Mosjøen 2478
Davidsen Olaus Martin 14.09.1915 Korgen 2479
Jacobsen Erling 02.02.1913 Ramnes 2480
Pedersen Hans 18.06.1918 Ålesund 2481
Johansen Robert Dahl 01.10.1915 Vevelstad 2482
Olsen Johan 28.05.1927 Østfjorden 2483
Antonsen Eilif Anker 19.09.1919 Hemnesberget 2484
Bromstad Sverre 26.01.1919 Strinda 2485
Solli Hans 20.08.1916 Skjeberg 2486
Bergby Leif Edvard 27.05.1927 Skjeberg 2487
Gulbrandsen Rolf 25.04.1923 Oslo 2488
Signebøen Hans Theodor 13.06.1915 Idd 2489
Risvoll Vikka Constanse 01.02.1921 Fauske 2490
Risvold Gunnar Herman 01.05.1924 Fauske 2491
Bjaarstad Leif 23.03.1922 Stathelle 2492
Pedersen Dagebjørn Pernille 05.09.1918 Fauske 2493
Sandvik Gunda Kristine 26.06.1918 Samnanger 2494
Berg Olav 06.12.1922 Eidanger 2496
Dørmænen Knut Eivind 15.12.1920 Hammerfest 2497
Godejord Leif Oddvard 27.09.1921 Grong 2498
Frang Helge 27.07.1917 Namsos 2499
Laukus Bjarne 03.07.1925 Alta 2500
Henriksen Gustav 30.04.1918 Sulitjelma 2501
Karlsen Ragnar Lund 29.12.1918 Alstadhaug 2502
Karlsen f. Jansson Emma Kristine 23.09.1915 Fauske 2504
Karlson Steinar 01.12.1938 Sulitjelma 2505
Thomassen Thomas Kristian 12.06.1912 Alta 2506
Thorbjørnsen Birger Arthur 29.09.1921 Tune 2507
Kristensen f. Andersen Astrid 10.12.1911 Oslo 2508
Kristensen Veslemøy 01.04.1940 Oslo 2509
Selbo Dagfinn 01.11.1923 Lier 2510
Tandberg Oddgeir Ludvig 30.06.1923 Skedsmo 2511
Grimeland John 17.05.1924 Porsgrunn 2512
Olsen Finn 28.06.1921 Drammen 2514
Eriksrud Thorleif Willy 23.09.1921 Vestre Aker 2515
Grønningsæter Nils Karl 22.02.1923 Brønøysund 2516
Bratbakken Arne Kristian 06.01.1921 Sør-Odal 2517
Fagerland Bjørn 15.01.1921 Skien 2518
Nilsen Frithjof Martin 24.06.1921 Drammen 2519
Olsen Torbjørn Kjell 15.03.1924 Lier 2520
Tefre Leif 22.03.1922 Vevring, Sunnfjord 2521
Gøransen Leif Karl Torbjørn 10.01.1924 Fauske 2522
Vikberg Viktor Vilhelm 19.11.1926 Fauske 2523
Klemkvist Erling Johan 13.06.1923 Fauske 2524
Blomkvist Alf Birger 13.04.1919 Fauske 2525
Kjemperud Arne 26.05.1923 Skoger 2526
Helgerud Bjørn 10.07.1905 Fjale 2527
Svendsen Rolf Steinar 13.02.1921 Sandefjord 2528
Andersen Hilding 20.02.1922 Kongsberg 2529
Rygh Leif 20.06.1923 Drammen 2530
Gøranson Aud Solveig Irene 16.02.1925 Sulitjelma 2531
Nordby Sverre 09.04.1923 Frogn 2532
Kristensen Terje Bergston 08.01.1926 Alta 2533
Svendsen Ragnar Egil 02.08.1922 Oslo 2534
Sundelius Karl Johan 22.03.1907 Røyken 2535
Abrahamsen Odd 13.03.1926 Alta 2536
Oeding Peter Bjørn 16.02.1924 Oslo 2538
Andreassen Anders Andreas 17.01.1909 Glemmen 2539
Sigurdssøn Sverre 20.01.1913 Oslo 2540
Wennesland Odd 19.06.1912 Kristiansand 2541
Christensen Jan Kristian 18.11.1922 Drammen 2542
Kjemperud Jens Kjell 03.01.1925 Skoger 2543
Jensen Kjell Arild 03.08.1924 Aker 2544
Strøm Ottar Edvin 06.03.1924 Lørenskog 2545
Folkmann Per 26.05.1923 Oslo 2546
Gunnerud Leif Julius 23.11.1923 Drammen 2547
Johansen Øivind Johannes 21.02.1923 Drammen 2548
Thoren Alf Thorbjørn 07.12.1926 Østre Aker 2549
Kleven NIls Gunnar 15.04.1921 Drammen 2550
Halvorsen Ernst Rolf 19.11.1922 Drammen 2551
Hennum Knut Edvard 15.08.1923 Drammen 2552
Ottesen Trygve 13.09.1914 Nes, Romerike 2553
Øen Birger 15.03.1925 Nedre Eiker 2554
Karang f. Hansen Rakel Johanne 01.09.1917 Oslo 2555
Karang Jan 27.10.1938 Oslo 2556
Karang Terje Valter 27.10.1938 Oslo 2557
Roll f. Dahl Gerd Marie 15.12.1919 Oslo 2558
Roll Odd Henning 15.02.1944 Oslo 2559
Sundelius f. Gjesbak Katarina Valborg 21.03.1903 Andenes 2560
Sundelius Arne 04.05.1931 Oslo 2561
Sundelius Odd 09.12.1928 Oslo 2562
Rosenberg Odd Trygve 03.07.1923 Elverum 2563
Enberg Nils 24.09.1923 Åsnes 2564
Hansen Bjarne 23.11.1920 Vestre Toten 2565
Moe Birger 20.12.1922 Jevnaker 2566
Johansen Frank Fredrik 25.03.1923 Gjøvik 2567
Marthinsen Bjørn Johannes 24.12.1923 Øvre Eiker 2568
Moe Ingvar 16.04.1921 Jevnaker 2569
Aleksanderson Magne Arnold 05.03.1921 Trysil 2570
Kristiansen Norun Pauline 29.01.1928 Trysil 2571
Bugge Gunnar 24.10.1925 Aker 2572
Neser Harald 12.04.1926 Åsnes 2573
Holtmoen Kåre 30.01.1926 Grue 2574
Holen Ester 21.06.1926 Trysil 2575
Borghagen Arne 26.02.1925 Hof, Solør 2576
Nordby Jakob 21.06.1910 Grue 2577
Mella Asbjørn 16.08.1927 Grue 2578
Einarsrud Thorbjørn 14.09.1925 Grue 2579
Bergh Kari 03.12.1924 Grue 2580
Bredesen Erik 11.07.1916 Oslo 2581
Rustad Birgit 25.02.1924 Åsnes 2582
Eriksen Rolf Jonas 23.09.1920 Vestre Toten 2583
Eyermoen Reidar 05.01.1927 Grue 2584
Høklingen Birger Torbjørn 30.06.1919 Åsnes, Finnsskog 2585
Eggen Anna Johanne 22.09.1921 Klebu 2587
Tverå Aud Ovalda 14.02.1929 Korgen 2588
Norvoll Alvhild Albertin 22.02.1926 Dønes 2589
Kroken Gunvor 27.07.1921 Hattfjelldal 2590
Hansen Hadje Beck 24.07.1927 Herøya 2591
Søberg Johan 01.11.1922 Kirkenes 2592
Storrøsæther Anders Edgar 31.05.1923 Sverige 2593
Foss Jarle 01.04.1924 Rissa 2595
Johansen Kåre 24.04.1924 Trondheim 2596
Seterlien Einar 05.09.1922 Brandval 2597
Edsberg Kristian Sofus 14.07.1901 Vinger 2598
Sandvar Atle Kornelius 19.07.1923 Trondheim 2599
Koxvig Ørnulf Paasche 05.11.1917 Trondheim 2601
Selseth Roald 02.11.1927 Bodø 2602
Arnesen Gudmund 24.03.1921 Bjugn 2603
Hoem Idar 07.11.1924 Trondheim 2605
Aune Alf 22.04.1924 Trondheim 2606
Engebretsen Håkon 27.05.1902 Oslo 2607
Johnsen Bjarne William 21.06.1903 Trondheim 2608
Halseth Alf 08.05.1922 Trondheim 2609
Jensen Harald Martin 08.05.1923 Nesna 2610
Bakk Lars 15.10.1924 Rennebu 2611
Ervik Arvid Johansen 10.01.1924 Frøya 2612
Norum Ivar 21.12.1924 Trondheim 2613
Kakneset Karl Arnfinn Kareliussen 30.09.1896 Brandval 2614
Rosendahl Gudrun Marvel Andreassen 10.05.1927 Skjeberg 2615
Helweg f. Berg Marianne 01.07.1905 Oslo 2616
Gulbrandsen Arne 23.09.1916 Oslo 2617
Gulbrandsen f. Harstad Ragna 19.11.1916 Oslo 2618
Gustavsen Kjell Aksel 02.08.1925 Oslo 2619
Hansen Solveig 24.07.1927 Tune 2620
Hillingseter Thure Aksel 19.08.1916 Asker 2621
Johansen Alf Øivind 14.12.1901 Idd 2622
Larsen Rolf Johan Christian 19.11.1921 Oslo 2623
Pedersen Reidar Julius 02.10.1927 Skjeberg 2624
Sture f. Ramstad Agnes Tua 06.10.1919 Sand, Ryfylke 2625
Sørum Reidun Sonja 14.08.1926 Oslo 2626
Westad Arnold 26.01.1922 Veøy 2627
Westerlund Frank Sigurd 22.02.1926 Haugesund 2628
Westvig f. Ljøstad Løa Olga 13.10.1902 Arendal 2629
Wilhelmsen Jens Arnstein 07.08.1926 Skjeberg 2630
Helweg Liten Mariann 14.11.1931 Danmark 2631
Helweg Terje 03.03.1937 Oslo 2632
Lieng Einar 07.02.1912 Fåberg 2633
Lieng Gerda Lilli 19.02.1912 Russland 2634
Lieng Astrid Ragnhild 03.05.1944 Riga 2635
Gustavsen f. Jensen Dagny Constanse Othilie 19.03.1903 Berg 2636
Rødsmoen Martha Elinore 17.04.1912 Asak, Berg 2637
Ossawy Karin Julie 02.04.1929 Hvaler 2639
Kristiansen Anna Lovise 20.04.1895 Sarpsborg 2640
Rødsmoen Bjørn 25.03.1936 Halden 2641
Hansen Gerd Olivia 11.06.1927 Hvaler 2642
Johansen Harry Wilhelm 17.07.1917 Oslo 2643
Næss Gunder Anton 07.09.1916 Rolsøy 2644
Thomsen Hans Bjørn 19.03.1926 Aker 2645
Johansen Torleif Junor 19.06.1924 Glemmen 2646
Pedersen Finn 01.11.1905 Bergen 2648
Lund f. Faye Asbjørg Gretha 26.08.1919 Aker 2649
Lund Lasse 15.08.1938 Aker 2650
Strøm f. Sandberg Margit 18.03.1914 Trondheim 2651
Strøm Jan Erik 07.04.1943 Oslo 2652
Pedersen Helga 17.05.1902 Bergen 2653
Angell Karen 24.06.1919 Aker 2654
Nyholt f. Engebretsen Ester Konstanse 10.07.1920 Halden 2655
Nyholt Sonja 13.06.1940 Oslo 2656
Fløtten Alfred Gustav 02.09.1920 Haugsbygd 2657
Fløtten Jacob Kristian 02.09.1920 Haugsbygd 2658
Kristiansen Karl Marius 29.09.1895 Gran, Hadeland 2659
Ingebretsen Frank 03.08.1924 Sandar 2660
Henriksen Olav 09.06.1921 Stavanger 2661
Gustavsen Oskar Wilhelm 24.06.1900 Halden 2662
Freberg Tormod 22.09.1924 Sandar 2663
Saltnes Harry 02.12.1920 Oslo 2664
Saltnes Alf Olav 27.03.1918 Oslo 2665
Westby Magnhild 29.11.1923 Gran, Hadeland 2666
Kristiansen f. Storholt Betsy Olivia 03.03.1900 Hof, Solør 2668
Nilsen Kåre Kristian 24.10.1924 Glemmen 2669
Moe Arne Petter 02.01.1924 Glemmen 2670
Andersen Jan Anders Kristian 29.07.1924 Tune 2671
Borgersen (g. Johannessen) Irene 08.11.1925 Borge, Østfold 2672
Karlsen Johan Georg Oliver 01.03.1917 Borge, Østfold 2673
Holst Arnold Konstatin 12.01.1920 Oslo 2674
Kruse f. Martinsen Eline Münster 26.01.1909 Drammen 2676
Kruse Nina Münster 06.02.1936 Oslo 2677
Brodersen f. Lykke Bergljot 15.01.1881 Trondheim 2678
Tiller William Conrad 28.07.1889 ? 2679
Tiller f. Ferstad Marie Magdalena 05.06.1892 Hammerfest 2680
Olsen Finn 02.10.1924 Oslo 2681
Berntsen Leif 12.09.1923 Oslo 2682
Johannessen Ernst Adelsten 21.11.1920 Sarpsborg 2683
Gregersen Frank Fillip 10.05.1926 Oslo 2684
Aaraas Thorbjørn 21.08.1926 Oslo 2686
Sabel Gunnar 22.11.1924 Oslo 2687
Hansen Odd 31.03.1924 Oslo 2688
Andersen Gunnar 25.08.1924 Oslo 2689
Stavsholt John Magne 18.12.1924 Oslo 2690
Bjørk Rolf Erling 08.05.1923 Oslo 2691
Bekkevold Ole 05.03.1925 Østre Toten 2692
Anderson Finn Rudolf 07.03.1924 Oslo 2693
Martinsen Einar Ludvig 14.11.1896 Eidsvoll 2694
Tiller Odd 16.10.1925 Oslo 2695
Steffensen Erling 11.10.1924 Bergen 2696
Arnesen Finn Busch 13.09.1903 Fredrikstad 2697
Arnesen f. Thorbjørnsen Astrid 25.12.1903 Bergen 2698
Johansen Nicolai Birger 29.11.1917 Skien 2699
Stenerud Mentz Olav 29.01.1922 Brandval 2700
Johansen Trygve 16.12.1921 Oslo 2701
Hansen Leif Kåre 27.08.1922 Oslo 2703
Ruud Sigurd 29.04.1923 Aker 2704
Batzer Kjell Johannes 18.05.1906 Horten 2705
Braarud Aage 04.01.1909 Oslo 2706
Ellingsen Terje Arthur 25.07.1927 Eidsvoll 2707
Jensen f. Hansen Julie 02.07.1908 Andenes 2708
Hansen Astrid Marie 07.05.1898 Andenes, Nordland 2709
Jensen Tore 08.06.1941 Oslo 2710
Halldammen Karin 07.09.1919 Våler, Solør 2711
Nyen Liv Arnhild 26.06.1944 Åsnes 2712
Brenholt Ragnhild Margrethe 11.07.1923 Våler, Solør 2713
Antonsen Fred Willy 24.07.1923 Lillestrøm 2714
Smith Reidar 18.04.1925 Asker 2715
Hansen Alf 05.06.1903 Oslo 2716
Pettersen Frank Eilert 02.08.1922 Oslo 2718
Dambråten-Olsen Ole 18.03.1925 Eina 2719
Johansen Knut 19.07.1922 Oslo 2720
Nilsen Olav 25.04.1921 Bruvik 2721
Møller Gunnar Anton 09.03.1921 Lier 2722
Andresen Erling Odvar 22.11.1924 Oslo 2723
Asp Per 19.12.1921 Oslo 2724
Pedersen Johnny Eivind 06.09.1923 Oslo 2725
Haugerud Øivind William 08.02.1917 Skedsmo 2726
Lian Guttorm 29.04.1919 Stavanger 2727
Martinsen Gunnar 12.01.1925 Østre Aker 2728
Olsen Harald Berger 10.07.1921 Kjelbotn 2729
Platau Christian 19.12.1921 Hamar 2730
Kristiansen Bjørn Olaves 13.11.1925 Oslo 2731
Jensen Jens Erling 04.09.1921 Østre Aker 2732
Godlien Bjørn 06.10.1922 Oslo 2733
Jørgensen Kjell 11.06.1928 Arendal 2734
Kristiansen Anton 22.09.1892 Norderhov 2735
Fredriksen Karl Olaf 01.11.1893 Østre Aker 2736
Andersen Knut Nikolai 04.07.1924 Modum 2737
Zetterdahl William 15.03.1923 Norderhov 2739
Fredriksen Reidar 23.12.1920 Eidsvoll 2740
Bratlund Ingvald Reidar 10.01.1908 Hønefoss 2741
Amundsen Ragnar Martin 11.04.1916 Moss 2742
Pettersen Haakon 02.05.1913 Moss 2743
Hansen Sigurd Wilhelm 10.07.1916 Moss 2744
Larsåsen Trygve 18.05.1924 Hof, Solør 2745
Breidablikk Kåre Andersen 15.03.1926 Brandbu 2746
Skjellum Per 09.09.1926 Aker 2747
Sørensen Frank Rudolf 11.09.1924 Bærum 2748
Olsen Ivar Aleksander 12.02.1922 Ullern 2749
Stenbekk Einar Olaf 06.03.1922 Kongsberg 2750
Tveiten Åge 11.12.1921 Kongsberg 2751
Finnebråten Egil 14.02.1923 Kongsberg 2752
Steimler Kurt Hesselman 14.05.1925 Oppegård 2753
Jacobsen Kristen Thorolf 10.01.1921 Jevnaker 2754
Melingen Einar 25.04.1925 Norderhov 2755
Andersen Roger Sigurd 21.01.1923 Rockford, USA 2756
Eriksen Asbjørn 10.02.1916 Halden 2757
Petterson Per Trondheim 2758
Hille Georg 28.12.1923 Varteig 2759
Glømmi Kåre 01.05.1923 Nittedal 2760
Moen Ivar 29.04.1923 Aker 2761
Johannesen Georg Emil 12.09.1918 Moss 2762
Borgen Arne 01.04.1925 Modum 2763
Bynning Mentz 28.04.1923 Hølen 2764
Ramberg Ben Roald 27.06.1924 Modum 2765
Vesterås Arthur Einar 04.03.1923 Åsnes, Solør 2766
Westheim Arne 14.05.1924 Åsnes, Solør 2767
Nyen Alfred 15.01.1918 Åsnes, Solør 2768
Dammen Oddvar Klaus 06.10.1925 Våler, Solør 2769
Høisveen Geirfinn 12.12.1927 Elverum 2770
Gulliksen Jens Oddvar 24.01.1924 Krødsherad 2771
Jelstad Ragnar 10.09.1924 Åmot 2772
Hoffmann Johan 06.12.1922 USA 2773
Andreassen Knut Gustav 01.02.1924 Tønsberg 2774
Pettersen Ragnvald Bødtker 14.09.1923 Soon 2775
Halvorsen Sigurd Aleksander 02.11.1921 Oslo 2776
Hansen Jens 11.05.1922 Brevik 2777
Sivertsen Kristian Olaf 26.09.1918 Røyken 2778
Johnsen Rein Willy 14.05.1921 Røyken 2779
Staver Bjørn 03.05.1924 Oslo 2780
Johnsen Jens 08.04.1923 Oslo 2781
Sørflaten Johan Martin Nilsen 30.07.1894 Norderhov 2782
Bernhardsen Arnt Marinius 07.01.1893 Borge, Østfold 2783
Eriksen Willy Georg 09.11.1916 Skoger 2784
Kristiansen Paul 01.12.1922 Nes, Romerike 2785
Sandberg Bjørn Arthur 04.06.1924 Oslo 2786
Dreyer Rolf 05.08.1904 Hurum 2787
Ihler Jens 29.03.1923 Sør-Odal 2788
Muren Olav Andersen 04.02.1885 Sande, Sunnmøre 2789
Muren Anders 08.11.1923 Kviteseid 2790
Eriksen Trygve Oliv 10.08.1900 Vaagan 2791
Giske Karl Lauritz 26.08.1915 Giske 2792
Navestad Sverre Håkon 02.03.1914 Skjeberg 2793
Gjertsen Gunnar 11.04.1922 Tønsberg 2794
Bjerkholt Oddvar Hansten 20.08.1919 Skjeberg 2795
Halvorsrød Kåre 19.06.1926 Onsøy 2797
Johnsen Otto Christian 11.03.1922 Onsøy 2798
Nielsen Otto 11.02.1923 Bergen 2800
Røer Jon 05.06.1924 Sandar 2801
Ihler Ingvald 19.06.1925 Sør-Odal 2802
Wilhelmsen Thorbjørn Wilhelm 16.05.1924 Oslo 2803
Hansen Gunnar Olaf 14.06.1919 Oslo 2804
Gustavsen Willy Olav 05.01.1921 Oslo 2805
Johannessen Otto Johannes 03.01.1924 Kråkstad 2806
Bjerregård John Parlow 24.08.1927 Halden 2807
Jensen Reidar Bjarne 02.07.1921 Oslo 2808
Eriksen Olav 04.03.1920 Oslo 2809
Adolfsen Bjarne 21.10.1917 Nes, Hedemark 2810
Svendsen Ivar Viktor 20.04.1921 Aker 2811
Rognstad Rolf Johan 17.07.1921 Aker 2812
Kaurin Asbjørn 04.04.1904 Halden 2814
Larsen Kjell Ingvald 14.09.1923 Rokke 2815
Lund Per Øivind 16.07.1927 Halden 2816
Olsen Rolf Stein 20.01.1927 Halden 2817
Sandersen Johannes 19.05.1926 Gjerpen 2818
Hagberg Oskar Hartvig 22.05.1907 Kråkerøy 2819
Hilding Odd Johnsen 01.07.1923 Borge 2820
Johnsen Odd Oliver 23.10.1924 Fredrikstad 2821
Pettersen Per 10.09.1927 Oslo 2822
Bakken Klaus Melvin 17.05.1922 Høland 2823
Nilsen Frank Roald 22.01.1931 Halden 2824
Norstrøm Ole Robert 21.01.1914 Grue, Finnskog 2825
Damm Sverre Asbjørn 10.07.1924 Aker 2826
Norstrøm Aksel Sverre 14.09.1917 Grue 2827
Helgaker Thore 06.07.1922 Oslo 2828
Gulbandsen Kjell Håkon 17.01.1922 Aker 2829
Pless Knut 08.03.1923 Aker 2830
Furu Alf Wilhelm 07.05.1922 Oslo 2831
Stensrud Ottar Hugo 06.02.1923 Oslo 2832
Andresen Harald 26.12.1924 Oslo 2834
Ottesen Gunnar Otto 11.11.1922 Ullensaker 2836
Furulund Alf 30.05.1927 Vinger 2837
Haugen Gunnar Emanuel 16.01.1928 Eidskog 2838
Svendsen Rolf Anker 02.11.1922 Borge, Østfold 2839
Johnsen Arne Egil 17.07.1912 Krokstad 2840
Sæthre Aage 19.01.1922 Nesodden 2841
Røed Odvar 16.05.1919 Modum 2842
Granum Eiliv 26.02.1926 Modum 2843
Holum Einar Bjørn 12.04.1925 Våler, Vestfold 2844
Kjendsli Harald Øivind 27.08.1923 Oslo 2845
Hansen Kåre Olav 30.12.1920 Drammen 2846
Bye Erik 27.08.1924 Oslo 2847
Sand Knut 04.04.1921 Oslo 2848
Jacobsen Juel Olav 22.11.1922 Drammen 2849
Pettersen Frank Normann 19.08.1923 Modum 2850
Olsen Paul Georg 28.03.1921 Oppegård 2851
Røed Truls 29.03.1921 Modum 2852
Botolfs Lars 09.08.1925 Modum 2853
Engen Thorleif 07.06.1917 Sysle, Modum 2854
Gravingen Olav Johan 05.09.1922 Åsnes 2855
Salterud Sverre 19.03.1911 Åsnes 2856
Carlsen Gunnar Willy 03.05.1921 Oslo 2857
Thorstensen Anton 23.06.1905 Sør-Odal 2858
Nilsen Thorleif 17.08.1924 Modum 2859
Møller Kjell 26.09.1924 Modum 2860
Rosenlund Hans-Jørgen 02.11.1917 Bergen 2861
Østvang Gunnar 15.01.1927 Våler, Solør 2862
Dalvang Harald 22.08.1926 Åsnes 2863
Aaseth Erik 30.08.1926 Hoff 2864
Halvorsen Per 23.02.1926 Hoff 2865
Revholt Edvin Werner 14.06.1920 Grue 2866
Lilleåsen Harald H. 20.01.1918 Grue 2867
Fredriksen Josef Nils 22.09.1923 Skjeberg 2868
Kjeldsberg Haakon Hanning 16.12.1923 Horten 2869
Børresen Thor 07.04.1926 Horten 2870
Fjeldstad Frithjof 22.10.1923 Tønsberg 2871
Blattmann Arne Helmer 28.09.1919 Drammen 2872
Pedersen Gunnar 11.05.1922 Østre Aker 2873
Schulte Rolf Wilhelm 02.04.1918 Oslo 2874
Kristiansen Alf 14.03.1921 Øster Aker 2876
Gullichsen Leif Walter 14.07.1915 Oslo 2878
Berg Storm Odvar 29.09.1914 Oslo 2879
Nordby Erling Asbj. 26.09.1916 Oslo 2880
Hermandsen Arild 24.03.1925 Tønsberg 2881
Hagen Torger 16.03.1908 Elverum 2882
Uteng Gunnar Torfinn 02.10.1924 Onsøy 2883
Kjeljebakken Martin 22.04.1900 Elverum 2884
Andersen Arne 15.10.1921 Drammen 2885
Paulsen Per Christian 05.07.1921 Aker 2886
Rudaa Bjørn Willy 08.03.1922 Oslo 2887
Hassel Valter 05.06.1930 Oslo 2888
Magnussen Terje Jan 16.06.1929 Halden 2889
Monsen Otto Ingemann 21.07.1931 Aker 2890
Larsen Alfred 14.08.1922 Aker 2891
Bråthen Leif 18.05.1923 Drammen 2892
Graff Kristian Bernhard 01.12.1924 Bergen 2893
Olsen Per Odd 28.07.1923 Oslo 2895
Andersen Arne 16.01.1921 Drammen 2896
Olsen Reidar Nicolay 22.02.1923 Drammen 2897
Berntsen Bernt 18.07.1923 Numedal 2898
Bergo Karsten 17.09.1924 Gol 2899
Jørgensen Cato 14.10.1921 Drammen 2900
Gustavsen Ole Aleksander 30.06.1921 Drammen 2901
Johansen Odd Angel 23.04.1923 Drammen 2902
Tjensland Thomas Aleksander 01.03.1924 Drammen 2903
Christiansen Arne 17.03.1924 Drammen 2904
Olsen Rolf 25.03.1922 Oslo 2905
Andersen Einar 24.09.1920 Oslo 2906
Olsen Egil 12.03.1920 Aker 2907
Paulsen Fritjov Kaare 13.10.1920 Stavanger 2908
Thorsen Thor 06.07.1923 Sande, Vestfold 2909
Guneriussen Per Kristian 30.10.1930 Larvik 2910
Johansen Arve Lorang 28.12.1920 Fluberg 2911
Tranby Arne 20.03.1922 Hov 2912
Olsen Birge Stubb 03.09.1923 Notodden 2913
Sommerud Odd 15.05.1921 Drammen 2914
Urdahl Eldor Henry Johansen 03.02.1913 Norderhov 2915
Christoffersen Harald 31.10.1921 Drammen 2916
Kirkenær Per Ansgar 31.07.1921 Eidsvoll 2917
Erikson Klas Gustav Ernst 16.10.1921 Eiker 2918
Midthun Jørgen Vogt 29.10.1923 Moss 2919
Gustavsen Arvid Lorentz 05.11.1921 Sande 2920
Brekke Jens Haugeto 22.03.1922 Søndeled 2921
Michalsen Rolf 24.03.1922 Borrø 2922
Brekke Kåre 27.07.1923 Våle, Vestfold 2923
Hansen Georg 09.09.1910 Halden 2924
Asbjørnsen Gunnar 06.04.1918 Oslo 2925
Fortun Einar Normann 30.11.1923 Sande, Vestfold 2926
Bloch Peter Johan 25.07.1923 Oslo 2927
Sørenby Asbjørn Lornz 06.05.1911 Eidskog 2928
Rudberg Arne 06.02.1903 Eidskog 2929
Winge-Sørensen Nils Arnt 08.01.1921 Sandefjord 2930
Karlsen Reidar Osmund 21.11.1920 Eidskog 2931
Karlsen Kaare Martin 13.09.1923 Eidskog 2932
Fortun Vidar Eugen 03.11.1920 Sande, Vestfold 2933
Johansen Rolf Henning 08.10.1922 Oppegård 2934
Lauritsen Kåre Henry 16.02.1924 Aker 2935
Hansen Rolf 28.07.1921 Oslo 2936
Garby Trygve Sverre 07.07.1922 Oslo 2937
Sørensen Johan Erling 25.02.1921 Oslo 2938
Bjelke Johan Henrik 30.03.1926 Oslo 2939
Eriksen Finn 26.10.1919 Oslo 2940
Wangen Thor Sigurd 07.10.1922 Enebakk 2941
Johansen Fritz Thorbjørn 27.11.1922 Numedal 2942
Dadekam Michael 23.07.1898 Aker 2943
Løvenskiold Hernan Leopoldus 04.02.1897 Oslo 2944
Antonisen Øivind Wergeland 14.11.1921 Bærum 2945
Bergene Øivind 24.07.1926 Sandar 2946
Binfield Reidar Christian 28.11.1922 Oslo 2947
Christoffersen Anker 18.06.1922 Sandar 2948
Lund Harald 12.10.1909 Eidsberg 2949
Ramberg Reidar Konrad 16.02.1922 Skien 2950
Østre Per 08.10.1922 Oslo 2951
Palmgren Olaf 03.08.1924 Oslo 2952
Rusthaugen Olaf 18.02.1921 Åsneag 2953
Jensen Johannes 05.03.1921 Nordstrand 2954
Sørensen Rolf Emanuel Smeby 12.08.1921 Porsgrunn 2955
Tveter John Martin 15.01.1922 Skjeberg 2956
Thomassen Lorang 27.03.1918 Oslo 2958
Moe Bjørn 29.10.1919 Oslo 2959
Andersen Aage Fraurud 21.12.1919 Oslo 2960
Eldor Mikael Ludvig 28.02.1907 Eidskog 2961
Hermansen Herman 09.01.1925 Bærum 2962
Holthe Kåre 22.10.1922 Eina 2963
Larsen Knut 31.05.1922 Drammen 2964
Fagerlund Knut Erik 03.07.1921 Skoger 2965
Mollestad Kristian Vilhelm 25.05.1923 Gjerpen 2966
Myrvold Johan 18.06.1922 Åmot, Modum 2967
Olsen Birger 22.03.1924 Oslo 2968
Bukier Reinhald Kristian 27.03.1922 Aker 2969
Johansen Kristian Jonny 25.09.1921 Oslo 2970
Kristiansen Roar 21.03.1921 Oslo 2971
Busland Hans 02.11.1923 Drammen 2972
Vidby Herman Lorang 08.09.1917 Oslo 2973
Winther Harry 01.05.1916 Oslo 2974
Pedersen Sverre Agarthon 27.12.1904 Bergen 2975
Myrer Trygve 13.12.1924 Våler, Solør 2976
Vøllestad Halvor Olsen 02.11.1923 Drangedal 2977
Michelsen Arve 25.10.1923 Hamar 2978
Johansen Harald 10.04.1897 Furnes 2979
Johansen Martin 29.11.1924 Løten 2981
Solheim Odd Sverre 13.01.1923 Hamar 2982
Kristoffersen Klaus Ivar 17.12.1926 Oslo 2983
Benterud Ragnar Birger 16.04.1926 Våler, Solør 2984
Bråten Erland Kristiansen 11.07.1923 Løten 2985
Snarvoll Åge 29.06.1926 Våler, Solør 2986
Holm Tor 12.01.1921 Drangedal 2987
Rognerud Svein 22.10.1923 Våler 2988
Aslaksen Rolf 22.08.1923 Larvik 2989
Baumann Arne 22.12.1921 Kirkenes 2990
Lunde Egil Roar 17.11.1922 Nittedal 2991
Teigen Sverre Anders 06.07.1923 Oslo 2992
Furuseth Leif 17.11.1926 Grue 2993
Løfsted Helmer 14.05.1921 Elverum 2994
Lauli Jakob Stene 12.09.1921 Drangedal 2995
Hagen Alf Emil 07.01.1924 Åsnes 2996
Holm Bjarne 21.03.1925 Drangedal 2997
Christensen Erling Asbjørn 10.11.1920 Tønsberg 2998
Ellefsen Karl Fridolf 14.03.1920 Sætre, Hurum 2999
Hagen Yngvar Normann 06.02.1920 Hurum 3001
Eriksen Kjell 24.12.1924 Oslo 3002
Bergstrøm Alfred Sigvard 10.06.1903 Øymark 3003
Pedersen Trygve Skaug 06.05.1924 Nes, Romerike 3004
Svendseth Knut Odvar 06.08.1924 Bærum 3005
Heier Torbjørn Villy 28.08.1920 Oslo 3006
Walle Tor Olaf 20.12.1922 Oslo 3007
Rudberg Rolf Kristian 25.08.1900 Eidskog 3008
Rudberg Nils Torbjørn 15.12.1907 Eidskog 3009
Rudberg Amund 03.01.1912 Eidskog 3010
Andersen Wilhelm Frithjof 07.06.1921 Oslo 3011
Eide Ragnar 01.01.1924 Notodden 3012
Thorstensen Thoralf Johan 17.09.1911 Eiker 3013
Karlsen Finn Anker 06.12.1922 Oslo 3014
Steffens Egil Ragnar 13.08.1921 Oslo 3015
Norén Henry Johan 11.02.1921 Oslo 3016
Bohlin Erik 16.04.1924 Oslo 3017
Ågesen Åge 28.01.1921 Skien 3019
Hansen Leif Oddvar 24.11.1922 Oslo 3020
Rustad Rolf 14.01.1923 Oslo 3021
Johnsen Alberg Even 29.10.1923 Aker 3022
Andersen Frank Olaf 17.05.1922 Oslo 3023
Martinsen Olav 07.05.1913 Drammen 3024
Naume Per William 18.11.1924 Aurskog 3025
Foss Kjell 25.08.1923 Oslo 3026
Frisch Rolf 08.12.1922 Madagaskar 3027
Johansen Rolf Thomas 13.04.1920 Halden 3028
Andersen Alf Young 04.04.1906 Halden 3029
Andersen Asbjørn 20.05.1916 Halden 3030
Johansen Kjeld Josef 30.08.1909 Halden 3031
Andersen Gunvar 13.02.1920 Halden 3032
Olsen Josef Emanuel 17.11.1916 Berg, Halden 3033
Olsen Aron Elias 02.07.1911 Berg, Østfold 3034
Nikolaysen Håkon Trygve 13.08.1914 Halden 3035
Johansen Leif Andreas 24.09.1900 Halden 3036
Johannesen Vidar Telmis Natanael 27.09.1901 Berg, Østfold 3037
Olsen Olaf David 22.01.1906 Berg, Halden 3038
Christensen Gunnar 12.03.1923 Selbak 3039
Andersen Roar William 28.06.1921 Halden 3040
Vold Asbjørn 11.12.1902 Ringsaker 3041
Andersen Per Willy Raymond 14.12.1924 Oslo 3042
Johansen Gunnar Magnus 10.04.1917 Fredrikstad 3044
Sætrang Oddvar 14.09.1922 Hønefoss 3045
Bauer Sverre 25.11.1921 Røyken 3046
Pettersen Leif 20.12.1920 Røyken 3047
Grønnerød Øivind 12.09.1916 Berg, Østfold 3048
Grønnerød Karl Johan Fredriksen 17.10.1892 Berg, Østfold 3049
Grønnerød Oddvar 21.10.1927 Berg 3050
Hansen Erling 28.12.1921 Asker 3051
Håkonsen Hans 24.03.1924 Oslo 3052
Hansen Einar 29.01.1924 Moss 3053
Gundersen Erling 05.03.1924 Oslo 3054
Warnstrøm Finn 29.02.1924 Oslo 3056
Huseby Jens Johannes 02.12.1923 Nedre Eiker 3057
Jakobsen Pål Ragnar 22.04.1919 Oslo 3059
Opsahl Einar 09.03.1923 Holmestrand 3060
Lund Robert Daniel 13.03.1884 Tomter 3061
Johansen Kolbjørn Hartmann 10.04.1923 Mysen 3062
Heia Thorbjørn 22.06.1924 Drammen 3063
Nilsen Asbjørn 25.03.1921 Krødsherad 3064
Dahl Arvid Walberg 28.01.1909 Sande 3065
Grøtvedt Roar 14.08.1924 Drammen 3066
Jansen Ragnvald Per 07.09.1921 Drammen 3067
Hellingseter Asbjørn 22.09.1918 Asker 3068
Sund Erling Willy 16.09.1915 Idd 3069
Fosby Ole Martin 14.07.1915 Idd 3070
Lein Arne Bernhard 01.08.1909 Verdal 3071
Christensen Hugo Olaf 07.08.1893 Oslo 3072
Sund Øivind 19.01.1923 Holmestrand 3073
Pettersen Ivar 07.06.1921 Asker 3074
Molton Sverre Torstein 31.05.1910 Sarpsborg 3075
Halvorsen Willy Torbjørn 01.01.1923 Oslo 3077
Gulbrandsen Torbjørn Ingulf 30.03.1921 Oslo 3078
Ervik Dagfinn Andreas 19.10.1924 Gjøvik 3079
Bonnevie Carl Christian 13.02.1921 Bærum 3080
Owren-Habbestad Per Andreas 09.04.1921 Oslo 3081
Johansen Anker 31.03.1922 Røyken 3082
Martinsen Sverre Lorang 20.03.1921 Røyken 3083
Nordli Ole Andreas 03.03.1922 Røyken 3084
Bæcklin Viktor Johan 12.01.1923 Skien 3085
Nilsen Bjarne 30.11.1917 Stathelle 3086
Dannevig Thorvald Thorvaldsen 22.10.1921 Oslo 3087
Johansen Frank 29.10.1921 Mysen 3088
Solberg Asbjørn 17.10.1922 Asker 3089
Sutherland Walter Roy Codling 07.02.1921 England 3090
Skjellestad Einar 18.12.1921 Asker 3091
Hansen Bjarne Eugen 14.12.1923 Bergen 3092
Falstad Olaf 24.09.1925 Nes, Romerike 3093
Ringvold Bjørn Ove 02.12.1921 Arendal 3094
Fossum Per Bjarne 27.02.1926 Oslo 3095
Hansen Hans Peder 07.01.1924 Asker 3096
Jespersen Jan 15.11.1922 Oslo 3097
Olsen Hartvig 02.05.1895 Nesodden 3098
Smedstuen Einar Theodorsen 13.01.1914 Årnes 3099
Nordby Kåre 12.04.1924 Moss 3100
Mørk Svein 21.06.1924 Oslo 3101
Miøen Jan Wessel 17.11.1920 Oslo 3102
Rothe Jan Sinding 25.07.1921 Oslo 3103
Telle Hans Truls Ragnar 15.05.1921 Oslo 3104
Helstad Per Martinius 13.10.1921 Oslo 3105
Scheen Sverre 16.01.1899 Oslo 3106
Skarkerud Harry Olausen 26.04.1924 Vestre Aker 3108
Hegerstrøm Edgar John 17.10.1925 Aker 3109
Moen Odd 08.12.1923 Vardal 3110
Drillestad Olav 22.09.1908 Svindal 3111
Bergstrøm Charles Henry 24.01.1925 Oslo 3112
Hansen Frithoff Morgan Andreas 22.07.1917 Vestre Aker 3113
Nilsen Arne Eddie 06.01.1923 Strømsgodset 3115
Hemer Rolf Vilhelm 06.01.1899 Oslo 3117
Arnesen Olaves Marentius 28.09.1899 Glemmen 3118
Hegerstrøm Frank Henning 27.09.1922 Aker 3119
Flikkeshaug Reidar 01.04.1919 Nes, Hedemark 3120
Henriksen Ole 25.08.1910 Vang, Hedemark 3121
Haslia Egil 15.03.1925 Tune 3122
Snarvoll Reidar 07.04.1922 Våler, Solør 3123
Silkoset Gunnar 29.03.1919 Våler 3124
Karlstad Ragner Magnussen 02.01.1924 Åsnes 3125
Larsen Arne Lorang 05.10.1924 Eidskog 3126
Groseth Arne 22.12.1917 Modum 3127
Caspersen Harry 30.07.1928 Aker 3128
Midtskogsether Johan Thorbjørn 15.07.1924 Eidskog 3129
Jakobsen Olav Melvin 08.07.1924 Vinger 3130
Bakken Kolbjørn 12.08.1910 Fluberg 3131
Høiby Peter Engebret 10.12.1906 Halden 3132
Lund Reidar 05.12.1905 Halden 3133
Kvalvik Johan 21.01.1923 Jeløy 3134
Eklund Hartvik 27.03.1920 Moss 3135
Ryland Henry Karl 19.08.1915 Halden 3136
Martinsen Normann 23.11.1924 Vardal 3137
Ryland John Sigurd 21.12.1919 Halden 3138
Halvorsen Harry 06.07.1921 Stavanger 3139
Torstensen Harry 10.09.1919 Stavanger 3141
Dyrvik Olav Harald 05.09.1924 Frøya 3143
Dahl Karl Einar 22.03.1926 Trondheim 3144
Mogseth Kåre 05.10.1924 Trondheim 3145
? ? ? 3146
Nordgård Odd 06.02.1918 Trysil 3147
Andersen Reidar 23.12.1923 Narvik 3148
Johnsen Sverre 17.02.1923 Mosjøen 3149
Dahl Arnfinn Gerhard 21.03.1924 Trondheim 3150
Søetorp Gerd 14.02.1921 Halden 3151
Eriksen Ingrid 11.11.1923 Oslo 3152
Øisjøen Ragnhild 15.08.1912 Urskog 3153
Lilleaas Kaare Martin 20.11.1924 Oslo 3154
Swanstrøm Anders Gunnar 22.02.1923 Oslo 3155
Helgesen Erland 09.12.1924 Løiten 3156
Myhre Odd 09.08.1924 Drammen 3157
Svendsen Håkon Svend 03.07.1904 Borge, Østfold 3158
Aasen Birger 25.04.1923 Bærum 3159
Carlsen Frank Georg 24.12.1918 Oslo 3160
Petlund Paul 23.04.1923 Romedal 3161
Karlsen Alfred 08.07.1915 Oslo 3162
Mæland Leif 09.02.1924 Bergen 3163
Carlsen Bjørn Emanuel 21.05.1921 Drammen 3164
Nilsen Per Edgar 05.04.1923 Oslo 3165
Ruud Odd 16.07.1923 Oslo 3166
Andersen Ragnar 04.01.1922 Skoger 3168
Andersen Ernst Rolf 09.04.1923 Østre Aker 3169
Næsset Ole Thorstein 28.06.1923 Notodden 3170
Hatteland Bjørn Marthon 08.11.1926 Stavanger 3171
Fredriksen Øisten 21.06.1924 Drammen 3172
Ask Rolf Willy 13.07.1924 Lier 3173
Myhre Jarl 13.05.1922 Drammen 3174
Fredriksen Rolf Ivar Normann 18.04.1922 Drammen 3175
Berger Roar Tøger 25.10.1921 Bærum 3176
Svendsen Karl Edvar 15.12.1912 Norderhov 3177
Svendsen Aage Johny 03.03.1925 Oslo 3178
Strugstad Oscar Sigvald 08.10.1922 Oslo 3179
Lehnskaugen Michael Georg 17.09.1922 Oslo 3180
Gjørtz Erik 29.07.1925 Oslo 3181
Eriksen Erling Henry Sveia 06.04.1924 Asker 3182
Johansen Kjell Bjørgen 06.03.1923 Oslo 3183
Hornaas Frank 31.01.1921 Oslo 3184
Hansen Sverre 31.03.1924 Berg 3185
Linderud Knut Edvin 10.11.1922 Asker 3186
Baklid Ragnar 08.03.1923 Kongsberg 3187
Johansen Sverre 01.11.1922 Asker 3188
Johansen Leif 06.08.1924 Stange 3189
Klafstadbakken Kristoffer 25.11.1924 Romedal 3190
Borge Knut 02.01.1896 Evanger 3191
Gustavsen Kåre 24.01.1922 Drammen 3192
Nyborg Kjell 28.11.1924 Borre 3193
Eriksen Rolf Hetty 25.01.1921 Skoger 3194
Skattum Rolf 24.08.1921 Oslo 3195
Østern Bjørn 12.01.1922 Trondheim 3197
Kopperud Kjell Kristian 14.03.1923 Oslo 3199
Becker Willy Herbert 05.04.1923 Oslo 3200
Kløvstad Tor 18.06.1918 Hamar 3202
Lie Sverre Asbjørn 19.07.1914 Egge 3203
Ramberg Kåre 03.10.1920 Egge 3204
Lie Røymund Milander 15.01.1914 Egge 3205
Lie Georg Marensius 09.03.1920 Egge 3206
Brobakken Henry Magne 29.01.1925 Elverum 3207
Lindkjølen Odd Ragnar 01.01.1924 Eidskog 3208
Furuseth Reidar 13.01.1924 Grue 3209
Bariås Ole 31.08.1924 Hoff 3210
Dammen Gunnar 05.07.1924 Våler 3211
Rønningen Bjarne Rolf 28.02.1924 Eidsskog 3212
Aanerud Erling Wilfred 28.11.1924 Eidsskog 3213
Korsmo Odd 15.09.1924 Grue 3214
Lie Paul Mogens 23.04.1924 Vinger 3215
Sorknes Arne Herlof 01.01.1924 Vinger 3216
Solås Håkon 22.05.1924 Eidskog 3217
Svendsen Ole 13.12.1924 Vinger 3218
Rudberg Oddvar 03.04.1925 Eidskog 3219
Rudberg Mads Arne 21.09.1924 Vinger 3220
Olafsen Henry 05.06.1924 Oslo 3221
Gjone Egil 13.03.1925 Elverum 3222
Granhus Agnes Lucie 17.09.1924 Trondheim 3223
Kraft-Pettersen Per 21.09.1913 Namsos 3224
Kraft-Pettersen f. Søyseth Sigrid 18.01.1922 Surnadalen 3225
Kraft-Pettersen Turid 13.06.1942 Gædede 3226
Kraft-Pettersen Jens Petter 07.07.1943 Nordli 3227
Granhus Leif Albin 15.05.1923 Trondheim 3228
Bratreit Klara 10.01.1926 Egge 3229
Carlsen Bjørn 29.04.1923 Stjørna 3230
Karlsen Arne 01.09.1916 Kopperå 3231
Solberg Reidar 06.11.1923 Råde 3232
Eriksen Olav 03.10.1916 Tyristrand 3233
Hultén Ragnar 20.11.1922 Oslo 3234
Hansen Arthur Edvin 23.11.1899 Trondheim 3235
Svenningsen Arne 24.08.1923 Rena 3236
Resve Bjørn 05.09.1925 Stjørdal 3237
Hansen Nils 22.07.1922 Odda 3238
Wik Kjell 06.12.1926 Jæren 3239
Nordmo Magnus 23.05.1915 Tromsø 3240
Hamsun Harry 13.05.1917 Narvik 3241
Thue Ruth 25.05.1921 Tromsø 3243
Sandvåg Olaug Kristine 02.07.1921 Saltdalen 3245
Rødås Ingrid Elisabeth 02.05.1923 Sulitjelma 3246
Sandvåg Oddmund Johan 23.06.1940 Steigen 3248
Nilsen Cecilie Elisabeth 22.08.1912 Kvenangen 3249
Vatnan Erna 22.05.1927 Sulitjelma 3250
Johansen Olea Johanne 26.09.1926 Saltdal 3251
Andreassen Ingeborg 21.06.1923 Saltdal 3252
Pedersen Einar 05.12.1912 Oslo 3253
Hansen Alf Oskar 07.11.1922 Oslo 3255
Albrektsen Raymond Malkom 31.03.1925 New York 3256
Utne Arne 22.02.1908 Bodin 3257
Utne f. Larstuvold Borgly Henriette 18.01.1920 Bodin 3259
Utne Bjørn Arvid 21.12.1938 Bodin 3260
Utne Svein Erik 22.07.1942 Bodin 3261
Hartviksen Tonny 17.12.1908 Stavanger 3262
Andersen f. Greni Gerd 03.05.1917 Oslo 3263
Kaale Maalfrid 03.09.1918 Førde, Sunnfjord 3264
Radford Ingrid Helena 22.03.1926 Nes, Hedemark 3265
Kvia Karleif 16.08.1909 Stavanger 3266
Tharaldsen Trygve Dorius 21.04.1904 Skien 3267
Holter Alf 08.09.1929 Oslo 3268
Carlsen Ragnar Bernhard 03.07.1922 Eidsvold 3269
Ruud Egil 06.07.1920 Oslo 3270
Steensen Steen Arnold 23.03.1922 Hvittingfoss 3271
Hansen Anders 09.01.1918 Oslo 3272
Steensen Ragnar Arnt 07.10.1923 Notodden 3273
Ruud Sven 28.09.1922 Oslo 3274
Andersen Hjalmar Lorentz 07.11.1911 Oslo 3275
Olsen Karl Emanuel Fritzvold 01.01.1911 Oslo 3276
Michelsen Nils Fredrik 30.06.1902 Oslo 3278
Gunnerød Rudolf Pørschke 23.02.1921 Lahelle, Solum 3279
Østbye Ole Hermann 03.05.1914 Østre Aker 3280
Lindegård Karl Johan 15.05.1921 Enebakk 3281
Haslund Fredrik Adolf Juel 13.09.1923 Oslo 3282
Holter Brita Synnøve 25.10.1927 Valdres 3283
Holter f. Olsson Amanda Sofie 11.03.1900 Nesinge 3284
Holter Finn 15.02.1932 Brandbu 3285
Holter Kåre 29.10.1933 Oslo 3286
Bern f. Amundsen Margeth Alice 22.11.1897 Halden 3287
Bern Vidar 29.10.1929 Hamar 3288
Selbyg f. Lien Margot Solveig 13.05.1902 Alvdal 3289
Broch f. Knudsen Margit Kristine 01.06.1892 Oslo 3290
Broch Just 01.04.1885 Hamar 3291
Skyrudsmoen Ole 08.12.1924 Grue 3292
Bergh Per 25.09.1924 Grue 3293
Skyrudsmoen Torstein 09.07.1923 Kirkenær 3294
Swanstrøm Bjørn Arthur 27.04.1921 Oslo 3295
Eriksen Erling Engelskjøn 28.12.1910 Lier 3296
Hille Harald Bjerke 01.03.1921 Varteig 3297
Selbyg Kjellaug Margot 05.06.1926 Elverum 3298
Selbyg Solveig Evelyn 22.12.1921 Oslo 3299
Skybak Ottar 01.10.1922 Jømma 3300
Hammargren Kåre 14.11.1924 Elverum 3301
Sørensen Olaf Edvard 14.05.1925 Drammen 3302
Hoff Magne 31.08.1923 Brandbu 3303
Holtet Torbjørn 11.07.1922 Elverum 3304
Telle Odd Borger 17.12.1922 Aasnes 3305
Lømo f. Seigerud Jenny 01.11.1913 Aasnes 3306
Lømo Ole Ellef 23.08.1937 Brandval 3307
Lømo Magnil Synnøve 08.06.1938 Brandval 3308
Lømo Astrid Jenny 06.04.1942 Brandval 3309
Johansen Karl Johan 22.04.1884 Inderøy 3310
Johansen f. Landmark Marie Magdalena 27.02.1885 Melhus 3311
Johansen Charlot 06.01.1926 Strømsund 3312
Johansen Axel Fridtjof 18.07.1919 Verdal 3313
Johansen Wilhelm Marinius 02.07.1920 Verdal 3314
Nyborg Aage Peder 22.06.1920 Narvig 3315
Lehn Ivar 09.02.1920 Trondheim 3316
Berg Kaare Osvald 10.08.1913 Trondheim 3317
Hugdal Jon Peder 27.04.1925 Inderøy 3318
Gundersen Bjarne William 11.05.1924 Kristiansand 3319
Strømskag Heidel Arvid 24.02.1922 Bratvær 3320
Mellby Leif Roald 24.04.1923 Ranheim 3321
Holdås Audun 25.10.1923 Ogndal 3322
Kjølstad Magne Ole 17.01.1915 Namdalen 3323
Iversen f. Jonassen Signe Regine 14.07.1895 Fredrikstad 3324
Hoov Gunhild Helene 30.04.1921 Idd 3325
Thorne f. Grund Anna 17.07.1903 Sarpsborg 3326
Paulsbo f. Kristiansen Gunda Othilie 12.04.1884 Idd 3327
Johansen Georg Willy 12.11.1913 Oslo 3328
Smaadahl Oddvar Johannes 08.01.1920 Mysen 3329
Karlsen Arne Thorleif 28.08.1914 Idd 3330
Paulsbo Ole Hartvik 15.11.1885 Idd 3331
Thorne Peter Aimar 25.04.1902 Halden 3332
Iversen Hans Thorolf 15.09.1898 Idd 3333
Moe Åsborg Bereth Moræus 02.10.1916 Oslo 3334
Moræus Erik Gunnar 15.04.1914 Halden 3335
Johansen Johannes Arnt 04.08.1906 Rakkestad 3336
Hansen Anders Hjalmar 31.05.1895 Idd 3337
Hansen Håkon Edgar 24.04.1922 Kornsjø 3338
Hansen Harry Olai 11.11.1921 Odd 3339
Johansen Karl Anton 18.02.1884 Ed, Sverige 3340
Syversen Helge Martinius 16.04.1924 Oppegård 3341
Hovind Josef 07.11.1922 Fjellstrand, Nesodden 3342
Karlsen Gunnar Bjarne 20.09.1918 Idd 3343
Thorne Leif 30.10.1932 Sarpsborg 3344
Iversen Thor Egil 10.12.1929 Fredrikstad 3345
Einarsen Randi Gunda 21.12.1923 Fauske 3346
Kristensen Reidun Erna 22.03.1926 Namdalen 3348
Jamth f. Jacobsen Margit Johanne 30.12.1919 Bergen 3349
Olsen Ovidia Marie 19.12.1915 Fauske 3350
Jamth Elfrid Bjørg 01.11.1938 Finneide, Salten 3351
Jamth John Kenneth 01.05.1942 Finneide, Salten 3352
Abrahamsen Betsy 17.12.1923 Namdalen 3353
Kvæle Ragnfrid Helene 05.06.1920 Saltdalen 3354
Jamth Ole Olafsen 22.10.1907 Røros 3356
Brandsø Arne 18.04.1911 Roan, Trøndelag 3359
Rasmussen Trygve 05.01.1923 Sulitjelma 3360
Fredtjofsen Petter Andersson 05.07.1928 Saltdalen 3361
Gundersen Leif Enok 09.02.1922 Haugesund 3362
Einarsen Tormod Wollum 30.12.1922 Hauske 3363
Sandvik Arild 11.05.1922 Brønnøy 3365
Svenningsen Karstein 05.04.1913 Åmot 3366
Flodmo Johannes Kristoffer 09.09.1920 Elsfjord 3367
Løkken Sverre 18.07.1922 Storelvdal 3368
Andersen Erling Anton 14.04.1910 Velfjord 3369
Nordeng Olav Johan 12.01.1916 Drevvatn, Elsfjord 3370
Kolsvik Ole Edvin 19.02.1922 Namsos 3371
Brandshaug Kjell Arvin 02.06.1926 Hustad 3372
Ollestad Leiv 28.10.1919 Heskestad, Rogaland 3373
Lømo Erling 14.09.1906 Elverum 3374
Patterson Knut 30.07.1925 Odda 3375
Nilsen Rudolf 16.11.1923 Odda 3376
Bjelland Martin 19.08.1916 Kvinnherad 3377
Olufsen Osvald Vinje 29.01.1914 Gamvik 3378
Espeland Karl Magnus 25.03.1920 Åkra, Karmøy 3380
Finckenhagen f. Amundsen Lilli Anna 10.06.1916 Oppegård 3382
Finckenhagen Mette 24.02.1942 Oslo 3383
Kristiansen f. Johansen Anna 22.09.1893 Ås 3384
Fredriksen f. Furulund Emma 25.09.1900 Oslo 3385
Hansen Randi Harriet 15.10.1917 Skjeberg 3386
Johansen Martin Olaf 02.07.1921 Honningsvåg 3387
Johansen Jorun 24.04.1922 Tysfjord 3388
Eldor Lorentz 12.09.1918 Ås 3389
Brynhildsen Aimar Ingvald 04.04.1888 Idd 3390
Brynhildsen f. Johannessen Lilly Ingvarda 23.04.1904 Oslo 3391
Brynhildsen Arve 27.12.1937 Eidsberg 3392
Karlsen f. Engdal Gudrun Charlotte 20.04.1916 Idd, Halden 3393
Karlsen Aina Viola 20.04.1942 Idd, Halden 3394
Karlsen Gerd Ragnhild 16.04.1944 Idd, Halden 3395
Knutson f. Olaussen Lilly Marie Hiltveit 14.07.1918 Oslo 3396
Paulsen Kåre 17.11.1924 Sørreisa 3398
Grundnes Nils Johan 01.03.1925 Målselv 3399
Jørgensen Reidar Magnus 17.08.1905 Moskenes 3400
Jørgensen f. Johansen Minie Odora 15.05.1900 Ibestad, Troms 3401
Jørgensen Bendikte Inger 23.07.1930 Ballangen 3402
Jørgensen Johan Bjarne 08.04.1933 Ballangen 3403
Steinheim Ella Olea 27.12.1924 Vefsn 3404
Elvenes Norveig Nikolina 29.01.1927 Vefsn 3405
Didriksen Kåre Lund 08.12.1913 Lurøy 3406
Didriksen Olaf 22.06.1940 Korgen 3407
Didriksen f. Nilsen Erna Johanna 29.04.1914 Hemnesberget 3408
Hansen Olga 09.08.1922 Bodø 3409
Johansen Erna Sofie 09.04.1920 Bodø 3410
Didriksen Ella 22.06.1940 Korgen 3411
Langnes Ole Arne Kolben 08.11.1918 Tacoma, USA 3412
Hansen Peder 10.01.1919 Hurum 3413
Bjerke f. Thomassen Ellen Elf Myrtle 21.01.1920 Oslo 3414
Gausta g. Grieg Gran Synnøve Munthe Reutz 07.04.1921 Bergen 3415
Støber f. Olsson Jenny Wilhelmine 15.05.1885 London 3416
Jensen Karl August 24.06.1898 Oslo 3417
Jensen f. Bjerke Nathalie Elvira 13.10.1902 Oslo 3418
Skistad Rold Willy 08.03.1921 Oslo 3419
Skistad f. Hansen Randi 28.05.1923 Oslo 3420
Skistad Jorunn Synnøve 02.01.1942 Oslo 3421
Moseby Gunnar Kristian 20.05.1918 Aurskog 3422
Moseby f. Meyer Sigrunn Alida 23.10.1913 Tromsøysund 3424
Lauritsen Åge Georg 16.07.1922 Aker 3426
Karlsberg Gunnar Andreas 19.08.1924 Porsgrunn 3428
Guttormsen Rolf 28.07.1912 Strinda 3429
Klanderud g. Norstrøm Hanna Julia Tullemor 16.05.1926 Eidskog 3430
Fischer g. Norstrøm Kate Rigmor 24.10.1921 Kongsvinger 3431
Schrøder Irene Margrethe 05.07.1927 Trondheim 3432
Johnsen Ruth Johanne 13.12.1922 Trondheim 3433
Jakobsen Reidar Arne 29.09.1929 Mosjøen 3435
Fuglås Ole 07.05.1916 Orkland 3436
Ranum Thorleif Jahan 17.11.1923 Trondheim 3437
Brekke Henry 02.04.1925 Trondheim 3438
Jensen Nils Johan 13.10.1926 Mosjøen 3440
Berg Asbjørn 29.10.1926 Grytten 3441
Strømnes Olav Henrik Ingemar 18.07.1924 Malm, Nord-Trøndelag 3442
Johnsen Øistein 24.08.1915 Trondheim 3443
Johnsen Tormod 24.08.1915 Trondheim 3444
Henriksen Odd Margido 05.12.1915 Trondheim 3445
Henriksen Eilif Arvid 20.09.1921 Trondheim 3446
Thorsberg Reinholdt 14.07.1909 Grue 3447
Thorsberg f. Olsen Astrid Georgine 11.09.1913 Solør 3448
Thorsberg f. Olsen Ragnhild Synnøve 05.12.1936 Solør 3449
Thorsberg Harald 26.05.1938 Odal 3450
Thorsberg Sigurd 01.03.1940 Hobøl 3451
Thorsberg Åse Inger Marie 13.03.1944 Rakkestad 3452
Albreksen Annie Margaret 15.08.1916 Nøtterøy 3453
Smith f. Olenik Maria Anna Katharina 07.07.1905 Kiel, Tyskland 3454
Myrvold Gunvor 16.03.1922 Eidskog 3455
Bergersen Astrid 06.12.1927 Eidskog 3456
Adreasen Håkon Alfred 22.04.1886 Fauske 3457
Henriksen Arvid Jentoft 01.10.1918 Moi 3458
Henriksen f. Johansen Edny Johanna 07.09.1919 Fauske 3459
Henriksen Oddbjørn Armann 26.12.1939 Fauske 3460
Pedersen Egil Berg 24.04.1924 Sem 3461
Raanes Konrad Ingolf 22.04.1909 Trondheim 3462
Larsen Edvin Waldemar 11.02.1910 Bergen 3463
Johansen Solveig 24.02.1921 Saltdal 3464
Berghuldnes Olaf Sakarias 22.02.1911 Saltdal 3465
Bjørnebye Antonius Ola 23.09.1910 Åsnes 3466
Bjørnebye Liv 09.06.1916 Ålesund 3467
Bjørnebye Sissel 30.06.1939 Åsnes 3468
Normann Fritjof Hansen 10.04.1907 Oslo 3469
Tollefsen Johan Magnus 07.08.1919 Egersund 3471
Sæther Hans 16.03.1928 Oslo 3472
Andersen Mathias 15.05.1918 Aker 3473
Heiberg Kasper Jakob 03.04.1928 Lundby, Danmark 3474
Salterud Ragnhild Karoline Kristiansen 06.01.1924 Åsnes 3475
Salterud Kristian 06.09.1891 Åsnes 3476
Salterud f. Viberg Hulda Linnea 25.03.1897 Finnskoga, Sverige 3477
Salterud Gunnborg Linnea 30.01.1926 Åsnes 3478
Helgerød g. Torvik Ambjørg Dorothea 19.08.1913 Halden 3479
Ottesen f. Helgerød Clara Johanne 30.10.1911 Halden 3480
Granlien Rolf 12.09.1905 Stor-Elvdal 3481
Martinsen Sverre 18.11.1921 Elverum 3482
Brobakken Sverre 30.06.1927 Elverum 3484
Brobakken g. Martinsen Kirsten Margrete 11.10.1922 Elverum 3485
Brobakken f. Larsen Solveig Olive Petrine 21.10.1895 Brooklyn, USA 3486
Brobakken Hans 29.11.1895 Elverum 3487
Samuelsen Ole 01.10.1920 Stor-Elvdal 3488
Brobakken Ole 08.03.1921 Elverum 3489
Berntsen Lars Petter 22.03.1901 Stor-Elvdal 3490
Granlien Erling 23.06.1916 Steinvik, Stor-Elvdal 3491
Granlien Martin 29.04.1912 Stor-Elvdal 3492
Samuelsen Adolf Melkor 02.09.1893 Stor-Elvdal 3493
Gulbrandsen John Ludvig 13.10.1927 Trondheim 3494
Olsen John Anders 27.07.1927 Lillehammer 3495
Thorsell f. Elmquist Ellen Marie 26.03.1912 Idd, Halden 3496
Ottesen Tronn 11.03.1943 Oslo 3497
Salterud Odd Robert Linné 08.11.1934 Åsnes 3498
Salterud Åse Mai 24.04.1936 Åsnes 3499
Trøsberg g. Seterlien Magna Alvilde 23.03.1922 Brandval 3500
Nybråten Solveig 19.04.1920 Brandval 3501
Tronsmo g. Haukås Ruth Ingebjørg 31.12.1925 Trondheim 3502
Storfors Marry Jørgine 21.03.1927 Grane 3503
Hagen Halstein 10.02.1923 Ytre Rendal 3504
Hofstad Odd 13.09.1923 Stjørdal 3505
Skavlan Olav 22.05.1920 Snåsa 3506
Peckel Bernhart Karl Fritjof Seiner 07.04.1923 Steinkjer 3507
Jakobsen Willy Emanuel 11.10.1922 Kristiansand 3508
Aksnes Wilfred Leander 04.02.1922 Kristiansund 3509
Gundersen Gunnar 07.06.1924 Øiestad 3510
Svebakk Ottar 07.06.1919 Grane 3511
Wavik Normann 21.06.1921 Nord-Frøya 3512
Bratland Henry Gutorm 23.06.1921 Snåsa 3513
Drivdal Gunnar 04.05.1924 Klepp 3514
Skei Olaf Egge 3515
Bogfjellmo Arne 03.11.1909 Grane 3516
Sakshaug Arvid 09.10.1914 Inderøy 3517
Kaurin Reidar 06.01.1906 Halden 3518
Kaurin f. Olsen Hulda Antonie 29.01.1909 Berg, Halden 3519
Skoklefald Sonja Louise 21.05.1923 Nesodden 3520
Ødegård Øivind 23.01.1924 Bodin 3521
Olsen Karleif 05.10.1922 Hol, Stamsund 3522
Olsen Arvid Ingvald Nicolai 27.11.1923 Stamsund 3523
Olsen Hans Johan 27.11.1925 Hoel, Storfjord 3524
Helgesen Ingeborg Anne 06.04.1926 Kjerringøy 3525
Johansen Einar Amandus 02.06.1926 Drag, Tysfjord 3526
Klausen Alfred 31.05.1926 Hoel, Stamsund 3527
Larsen Evald Berg 29.03.1909 Flakstad 3528
Larsen Evelynd Marie 02.05.1937 Narvik 3529
Larsen f. Pedersen Marie 05.05.1906 Tysfjord 3530
Larsen Kari Eva 30.12.1943 Tysfjord 3531
Reinskou Knut Hans-Christian 14.06.1915 Eidsvoll 3532
Reinskou f. Hansen Mary Gerd 16.06.1916 Oslo 3535
Reinskou Karin Elisabeth 08.06.1942 Oslo 3536
Kildeinformasjon
RA/S-6753/V/Va/L0012
Lenke til Arkivportalen
Riksarkivet Den Kgl. Norske Legasjons Flyktningskontor V: Mikrofilm
Va: Mikrofilm. Flyktningskartotek
L0012: Kjesäterkartoteket. Flyktningenr. 28301-31500
Annen kilde nr. V/L0012/1940 - 1945 - Kjesäterkartoteket. Flyktningnr. 28301-31566 (indeksert sidenummer svarer til flykningenr.). Papirmaterialet kassert. Personopplysninger 2. verdenskrig Sverige Statlige arkiver Institusjoner under departementene Flyktninger