Innhold
Hele eller deler av innholdet kan være klausulert eller utilgjengelig av andre grunner, avhengig av rettighetene på din brukerkonto.
Visningsvalg:

Riksarkivet


Den Kgl. Norske Legasjons Flyktningskontor

Mikrofilm, Mikrofilm. Flyktningskartotek
Sommer Bjørn Einar 17.04.1920 Rygge 2
Fingarsen Erna 15.12.1936 Sarpsborg 3
Dahle Arthur Konrad 12.02.1920 Ålesund 4
Kraft Reidar Eivind Isaach 06.12.1924 Kviteseid 5
Fladby Rolf Mikael 01.07.1918 Gjerdrum 6
Holtan Ole Gabriel 19.08.1919 Fåberg 7
Nerheim Konrad 25.11.1897 Tresfjord 8
Gustafson Jonas Hilding 13.08.1904 Sverige 9
Hernes Asbjørn 15.11.1907 Frosta 10
Winsnes Sigurd 20.04.1896 Oslo 11
Holm Edvin Wilhelm 17.06.1916 Lillestrøm 12
Holm f. Dahl Frida Amalie 30.04.1918 Trondheim 13
Holm Willy Alexander 08.04.1939 Aker 14
Holm Laila 30.01.1943 Aker 15
Magnusson Oskar Johannes 14.03.1918 Hemnesberget 16
Sigurdssøn f. Onstad Signe 16.01.1909 Oslo 17
Sigurdssøn Erik 23.09.1943 Oslo 18
Pettersen f. Andreassen Anna Kristine 16.11.1921 Tysfjord 19
Oftedal Per 18.10.1919 Stavanger 20
Snesrud Olav Arild 15.08.1923 Eidsvoll 21
Jakobsen Johan Meyer 26.09.1914 Trondheim 22
Halvorsen Hans 29.08.1879 Oslo 23
Gran Nini Halvorsen 29.03.1912 Oslo 24
Johansen John Reidar 10.10.1916 Berg, Østfold 25
Hansen Sigurd Leonard 05.02.1900 Berg, Østfold 26
Hansen f. Karterud Guri 04.06.1880 Sør Odal 27
Hansen Hans 09.08.1923 Sarpsborg 28
Jacobsen f. Tobiassen Olga Sofie 21.11.1907 Kristiansund 29
Jacobsen Kay Baard 27.09.1939 Kristiansund 30
Bjerkebæk Aagot Signe 20.06.1908 Aremark 31
Sæther f. Friis Ellen 11.10.1914 Brulanes 32
Martinsen Rolf Henrik 21.08.1922 Øvre Eiker 33
Hoffmann Edmund Ludvig Vilhelm 07.11.1915 Oslo 34
Gravdahl Karl Nicolai Arnesen 11.12.1879 Oslo 35
Gravdahl f. Johansen Hulda Arnesen 28.12.1885 Høgsæter 36
Pettersen Odd Wang 28.12.1915 Halden 37
Johannesen Henrik Stein 20.09.1914 Halden 38
Skulstad Arnfinn Bertin 08.09.1921 Haus 39
Stene Bjarne 21.02.1924 Rindal 40
Stene Sofie 01.05.1924 Nærøy 41
Nystein Oddmar William 10.05.1917 Bamle 42
Rørås Leif Henry 29.03.1922 Kongsberg 43
Lundstrøm Olaf 14.03.1923 Hegeland 44
Johansen Julius Harald 08.04.1922 Stryen 46
Lundstrøm Alf Ferdinand 06.11.1918 Odernes 47
Bakke Torleiv 06.11.1922 Bakke 48
Hansen Nils Albert 18.06.1923 Grytten 49
Holm Ivar 18.03.1912 Glemmen 50
Holm f. Wathne Dagny 06.02.1910 Halse 51
Holm Laila Wattne 06.04.1940 Oslo 52
Lünenschloss Johansen David Brand 16.01.1916 Bærum 53
Johansen f. Grøndahl Ingeborg 23.09.1920 Hemsedal 54
Johansen Erik David 12.10.1943 Oslo 55
Johansen Alf Johan 23.06.1915 Oslo 56
Ytterdahl Thor 20.09.1920 Oslo 57
Ytterdahl f. Myhrer Lise Oselie 21.08.1919 Oslo 58
Bertzen Kjell 13.04.1922 Oslo 59
Berntzen f. Opøien Signe Marie 28.05.1911 Lunner 60
Hansen Øivind Kjell Eilert 27.08.1917 Oslo 61
Hansen f. Olafsen Elen Josefine 20.07.1921 Oslo 62
Bjørnseth Ulf Finnssøn 14.08.1921 Oslo 63
Berntzen Arne Johnny 07.12.1920 Oslo 64
Berntzen f. Martinsen Annie Gulborg Johanne 22.04.1922 Oslo 65
Berntzen Johnny 16.04.1942 Oslo 66
Johansen Jens Vilhelm 31.08.1911 Glemmen 67
Johansen f. Eriksen Mary Johanne 22.10.1911 Glemmen 68
Johansen Svenn Erik 02.03.1939 Glemmen 69
Aas f. Berntsen Ruth Harriet 22.01.1909 Oslo 70
Aas Ranveig Ellen 17.02.1935 Oslo 71
Aas Jorunn Helga 05.03.1939 Oslo 72
Riege f. Haslund Cecilie Catharina 20.07.1881 Risør 73
Bjørnseth f. Mickelsen Mathilde Bertine 23.07.1899 Bergen 74
Sørum Aage Asbjørn 02.06.1917 Oslo 75
Sørum f. Johansen Randi 31.08.1919 Oslo 76
Sørum John Asbjørn 07.05.1940 Oslo 77
Sørum Kjell Svein 26.12.1942 Oslo 78
Riege Anna Elisabeth 15.12.1913 Oslo 79
Seeberg f. Broch Ingerid 10.08.1921 Rjukan 80
Jensen Jørgen 10.10.1918 Bergen 81
Andersen Harry Thorleif 08.06.1916 Oslo 82
Halvorsen Sigurd Harald Julius 24.05.1910 Oslo 83
Schlanbusch Henrik Leegaard 16.09.1916 Arendal 84
Øien Ivar Albert 18.06.1922 Notodden 85
Melby Knut 11.04.1923 Sauland 86
Næsje John Otto 01.02.1923 Sauland 87
Næsje John Otto 01.02.1923 Bergen 88
Hiis Thorvald Peder 03.06.1920 Arendal 89
Johansen Magne 27.04.1916 Lunner 90
Johansen f. Pedersen Ingrid 07.11.1917 Oslo 92
Pedersen f. Larsen Margot Elise 21.05.1917 Tofte, Hurum 93
Steen Helge Fridtjof 28.10.1920 Oslo 94
Pedersen Hjalmar 14.07.1918 Oslo 95
Haugen Harald Bernhard 02.12.1905 Hommelvik 96
Huseby Victor Arnold 01.11.1898 Trondheim 97
Andersen Arve 05.07.1917 Oslo 98
Andersen Andreas 24.09.1903 Kristiansand 99
Nordbye Leif Arvid 28.07.1915 Aker 100
Nordbye f. Nerby Margit 13.10.1915 Gran, Hadeland 101
Stang f. Nilsen Ingeborg Gustava 07.02.1908 Lørenskog 102
Halvorsen Oddvar Kristian 19.05.1911 Aker 103
Halvorsen f. Hauger Margit 16.02.1912 Oslo 104
Halvorsen Harald 06.06.1941 Aker 105
Vestel Otto 11.08.1920 Tromøy 106
Jenssen Jens Bye 27.07.1922 Langesund 107
Huste Frank Marlow 14.08.1910 Oslo 109
Skotaam Thorbjørn Kjell 01.05.1920 Oslo 110
Skotaam f. Haldrup Guri 13.11.1920 Danmark 111
Folmer Alf Erland 29.06.1921 Sverige 112
Dahl Jan Fredrik 10.10.1919 Oslo 113
Haagsaas Thor Andreas 26.08.1910 Oslo 114
Halvorsen Tormod Halvor 18.08.1908 Aker 115
Magnus Konrad Sunde 21.11.1910 Hurum 116
Hals Harald Olaf Huge 11.01.1905 USA 117
Skottner Eivind 11.01.1909 Oslo 118
Hauglund Johan Alfred Olsen 26.03.1891 Oslo 119
Dahl Arnoldus Blix de Fine 17.07.1903 Bergen 120
Zachariassen Gerda 27.11.1912 Bergen 121
Sternang Sigmund Johannes 04.10.1914 Kirkenes 122
Ekroll Kåre Torolf 12.12.1914 Skådje 124
Knudsen Fritz Knut 31.07.1913 Høland 125
Løvoll Kåre 21.10.1923 Ålesund 126
Karlsen Paul 22.06.1925 Tromøy 127
Rydningen Johan Lindal 24.03.1914 Bjarkøy 128
Paulsen Ole Julian 18.05.1920 Bjarkøy 129
Rydningen Odin Kristian 07.09.1915 Bjarkøy 130
Hagen Erling 20.04.1920 Våler, Solør 131
Hansson Thoralf Johannes Natanael 21.05.1900 Halden 132
Hansson f. Henriksen Lilly Edvarda 19.02.1901 Halden 133
Hansson Eva Miriam 22.06.1923 Idd 134
Arvidsen Kjell Ivar 15.07.1922 Halden 135
Arvidsen Asbjørn Josef 19.03.1916 Halden 136
Gundersen Gunnar Erling 24.08.1913 Berg 137
Gundersen f. Gustavsen Ellen Marie 19.09.1911 Halden 138
Gundersen Karin Evelyn 30.09.1934 Halden 139
Gundersen Eva Naimy 08.05.1938 Halden 140
Gundersen Odd 21.02.1919 Larvik 141
Rundhaug Helge Willy 27.06.1924 Vinger 142
Westlie Ivar Kristoffer 31.10.1915 Sørum 143
Westlie f. Aamodt Solveig Marie 22.12.1918 Åsnes 144
Westlie Liv Erna 11.01.1939 Sørum 145
Formoe Helge Jacob 05.06.1923 Kråkerøy 146
Olsen Ragnar Harry 20.07.1920 Kråkerøy 147
Kielland Finn 25.12.1924 Skåtøy 148
Uberg Ragnar Grant 28.03.1925 Holt 149
Kristoffersen Kaare 11.09.1914 Harstad 150
Kristoffersen f. Begrud Hilda 26.01.1914 Stamnes 151
Lavik Johan 29.06.1921 Odal 152
Midtskog f. Ørhn Runa Margaretha 30.07.1914 Sverige 153
Midtskog Birgitta 05.12.1942 Eidskog 154
Klerud Gunnar Haakon 07.09.1915 Aker 155
Jacobsen Jakob Skau 19.07.1922 Gjerpen 156
Kruke Johannes 10.10.1900 Lillehammer 157
Bjaarstad Rolf 14.11.1921 Kristiansand 158
Nordgaard Olaf 07.01.1919 Holla 159
Gausland Ingebrigt 15.05.1919 Sola 160
Wollan Henrik 10.03.1923 Trondheim 161
Rundhaug Annar 10.05.1906 Vinger 162
Rundhaug Jens Ole 30.05.1917 Østmarka, Vinge 163
Rundhaug Erling Kaspar 15.05.1919 Vinger 164
Rundhaug Leif 22.05.1922 Vinger 165
Laksfoss Rolf Thorleif 27.02.1907 Oslo 166
Laksfoss f. Erlandsen Vayny Sanda 25.04.1916 Lillestrøm 167
Laksfoss Anne-Lise 14.08.1943 Oslo 169
Johnsen Torbjørn Helge 04.12.1919 Oslo 170
Haug Per Reidar 01.08.1920 Oslo 171
Falck Knut Erik Hans 21.02.1918 Ullern, Bærum 173
Rostamo Magnus Johansen 25.09.1899 Målselv 174
Minge Oskar William 25.09.1899 Målselv 175
Strømnes Knut Øivind 07.11.1923 Tune 176
Rolfsen Sverre 15.05.1921 Lier 177
Svendsen Sven Dietrichson 27.05.1920 Trondheim 179
Dahlen Åsmund 07.05.1916 Verdal 180
Kristiansen Kristian Trygve 19.05.1898 Sarpsborg 181
Pedersen Helga 20.09.1899 Dalen, Salangen 182
Arnesen Alf Ingvald 08.12.1901 Mysen 183
Karlstad Bjarne 28.03.1920 Eidsberg 184
Thomassen Robert 13.03.1915 Solum, Telemark 186
Gibelhausen Steen Christian 30.09.1921 Riga 188
Kvalfors Johannes 03.11.1924 Vefsn 189
Tobiassen Jacob von der Lippe 19.09.1888 Solum, Telemark 190
Tobiassen f. Mørkassel Eva 10.04.1894 Sande, Vestfold 191
Haabjørn Ragnar 08.02.1926 Oslo 192
Matheson Fredrik Collin Elster Bødtker 26.03.1908 Trondheim 193
Matheson f. Collett Bang Dagny 06.08.1909 Aker 194
Matheson Bernhard 11.09.1938 Oslo 195
Helweg Per Loss 09.08.1905 Drammen 196
Helweg f. Piene Lucy 18.10.1905 Oslo 197
Helweg Liv 21.05.1935 Oslo 198
Helweg Truls 15.03.1940 Aker 199
Helweg Alf Loss 09.02.1910 Oslo 200
Hassel Stig Cecil Lorange 04.02.1915 Oslo 201
Melby Olav 26.01.1918 Hjartdal 202
Strånd Arne 12.08.1917 Vrådal 203
Valebjørg Hallvard Jørundsen 24.07.1916 Fyrresdal 204
Astrup Harald Nicolai 21.05.1923 Lyngen 205
Arnstad Ole Nikolai 13.02.1915 Lyngen 206
Kaas Gudbrand Tandberg 30.05.1917 Bærum 207
Rotberg Harald 04.10.1900 Sverige 208
Rotberg f. Bråten Olava 07.08.1898 Hof, Solør 209
Johansen f. Knutsen Signe Andrea 02.02.1912 Porsgrunn 210
Haarset Nils Erik 20.09.1942 Væsterås 211
Hultgren Gustav Edgar Frithjof 08.02.1900 Vestre Aker 212
Hultgren f. Olsen Frida 11.05.1906 Oslo 213
Hultgren Ingar 08.11.1932 Østre Aker 214
Hultgren Berit Laila 09.10.1928 Østre Aker 215
Hultgren Inger Margrethe 19.06.1930 Østre Aker 216
Holden Kristine 15.08.1920 Ålen 218
Andreassen Greta Viola 25.09.1909 Norrkøping 219
Andreassen Frank Bjarne 19.09.1930 ? 220
Opland Konrad 07.10.1913 Byåsen, Strinda 221
Carlsson Randy Gunvor 10.03.1923 Oslo 223
Rinaldo Borghild Alfrida 06.01.1918 Langvassdal, Kvæfjord 224
Eeg Aslaug 31.05.1917 Kristiandsand 225
Kristoffersen Sigurd 07.03.1906 Oslo 226
Ingebo May Britt Berit Emilie 16.04.1921 Ørebro 227
Haugskodt Johan Edvard 16.09.1877 Levanger 228
Haugskodt Sven Olav 03.04.1924 Åre, Sverige 229
Haugskodt Jenny Lovisa 18.04.1929 Bæå, Åre 230
Hansen Gyda Pauline 30.04.1911 Hovin, Jessheim 231
Eggen f. Jacobsson Ruth Bergliot 21.03.1914 Idre, Sverige 232
Eggen Eilif Peter 01.03.1909 Elgå 233
Martinsson Henry Andreas 15.02.1920 Haugesund 234
Huatorpet Lars Olafsen 27.01.1914 Hof, Solør 235
Sande f. Arntsen Magdalene 20.10.1916 Lurøy 236
Berg Erna Synnøve 29.12.1925 Oslo 237
Thomassen Bjarne Kristian 25.06.1916 Skien 238
Bekkevold Signe 24.12.1914 Lørdalen 239
Knutsen Sigurd Kornelius 11.01.1894 Haugesund 240
Andresen Erik 04.12.1920 Lillestrøm 241
Meyer Hedley Peter 01.06.1885 Tromsø 242
Johnsen Nils Jendrik 17.04.1914 Trondheim 243
Johansen Hans Johan 19.07.1925 Balsfjord 244
Magnussen Alf 29.11.1931 Tønsberg 245
Magnussen Erna 13.12.1927 Tønsberg 246
Angell-Baustad Mette-Gro 28.02.1944 Stockholm 247
Karlson Kerstin Ingeborg 07.01.1942 Hagalund 248
Schermann Marie 28.02.1890 Riga 249
Hågensen Stenar 17.02.1944 Stockholm 250
Karlseng Laila Sofie 16.11.1943 Flæn 251
Karlseng May Viola 16.11.1943 Flæn 252
Marthinsen Finn Lorang 03.03.1944 Stockholm 253
Abrahamsen Herman 12.03.1944 Stockholm 254
Struck Rune Mark Valter 22.02.1941 ? 255
Struck Jan Ove 07.02.1944 Stockholm 256
Fines Anna Olava 20.03.1866 Frænsta 257
Kristiansen Karin 27.04.1943 Eskilstuna 258
Jørgenson Alma Kristina 05.05.1874 Nossemark, Sverige 259
Jørgensson Ole Anton 12.06.1874 Aremark 260
Haugen Ole Paulus 12.04.1912 Finserud, Strand 261
Andersen Agnes Kristine 15.01.1909 Finserud, Strand 262
Lauritzen Inger-Johanne 21.08.1918 Oslo 263
Møller Sigurd Weise 09.10.1916 Hisøy, Arendal 264
Pedersen Sigurd Adolf 08.05.1924 Oslo 265
Gustavson f. Mortensen Hilda Margoth 26.07.1915 Måsøy 266
Granli Erik Gottfrid 08.07.1927 Nesodden 267
Østborg Lilly Ingeborg Larssen 17.02.1922 Linnæs, Sørli 268
Andreasson-Udland Karl Johan 25.11.1870 Sørli 269
Hansson f. Høglund Olga Josefina Berny 10.08.1913 Narvik 270
Qvenild Cissy 30.11.1908 Løkken Verk, Meldal 271
Lindzén Nils-Gøran 16.11.1925 Oslo 272
Bjotvedt Engel 30.09.1906 Bergen 273
Gustavsson Ingeborg Britta Sofia 28.03.1902 Oslo 274
Evensen Enok 05.01.1892 Søndeled 275
Olsen Theodor 12.06.1889 Bodø 276
Johansson Ole Norman 19.08.1883 Fosnes, Otterøy 277
Lans Johan 12.06.1911 Lørdalen, Trysil 278
Johanssen Gertine 26.11.1871 Nedre Stjørdal 279
Olsen Peder Johan Martin 16.02.1905 Sulitjelma 280
Karliussen Ole 04.08.1871 Østmarken 281
Karliussen Selma Emilia Gertrud 15.08.1885 Nysund, Atorp 282
Høgåsen Jan Sverre 25.05.1943 Stockholm 283
Kareliussen Ajna Viola 10.08.1926 Kvistbro 284
Kareliussen Elvy Ester Birgitta 02.10.1924 Kvistbro 285
Gåseby Inger Aase 23.01.1944 Stockholm 286
Larsen Arthur Lennahrt 11.07.1921 Lørdalen 287
Støa Haldis 03.09.1922 Trysil 288
Børve Knut Sverre Olsen 25.10.1929 Gøteborg 289
Bergstrøm Marie Antonette 22.06.1888 Bergen 290
Stousland Georg 06.08.1871 Glemmen, Fredrikstad 291
Johnsson Reidar Ossian 28.03.1918 Narvik 292
Johnsen Fridtjof Armann 19.07.1912 Trondheim 293
Hellberg Irma Pauline 30.07.1917 Stavanger 294
Skåret Martin Oddvar 25.09.1916 Trysil 295
Lunde f. Svensen Margrethe 15.11.1913 Bergen 296
Lunde Sigurd 04.10.1912 Bergen 297
Kelen Tormod 17.03.1944 Stockholm 298
Wang-Norderud Rolf Dag 29.02.1944 Bollnæs 299
Wasserfall Bodil Katrine 06.10.1904 Tønsberg 300
Thorslund Åge Arvid 14.11.1924 Oslo 301
Pickelner Synøve 14.08.1943 Gævle 302
Imsen Aksel Louis 10.06.1909 Oslo 303
Nordstrøm Fred-Olav 11.04.1943 Alingsås 304
Karlsen Bjørg Helene 21.05.1943 Stockholm 305
Holmgren Aksel Otto 21.08.1897 Arnes, Västernorrland 306
Jellestad Alf Hugo Frimanslund 18.06.1918 Bergen 307
Sætre Ruth Antonie 07.02.1902 Oslo 308
Øgland Nils Kvaleberg 11.05.1880 Sandnes 309
Finnesen Laila Jenny Cecilia 04.11.1943 Stockholm 310
Lie Monica Linea 15.10.1932 Stockholm 311
Jacobsen Arne 19.11.1923 Tromsø 312
Sørskot Håkon 10.07.1943 Stockholm 313
Berg Eva 06.08.1941 Stockholm 314
Håpnes f. Sandholm Olava 19.02.1908 Nordli 315
Kvenild Edny Helene 12.05.1927 Trondheim 316
Johannessen Aud Anita 16.01.1944 Stockholm 317
Tollin Terje 29.11.1943 Stockholm 318
Juliussen Knut 05.01.1940 Idd, Halden 319
Lindgren Roi Lennart 19.01.1944 Stockholm 320
Moen Laila Solveig 19.08.1943 Stockholm 321
Raskow Jane Irene 11.02.1943 Norrkøping 322
Dahl Ella 13.06.1907 Sverige 323
Grøndal Gerd Liv Krabbe 30.07.1913 Oslo 324
Kristiansen Ingeborg Margretha 31.03.1915 Trondenes 325
Nerdrum Edith Marie 19.02.1920 Oslo 326
Fegersten Elias 11.06.1891 Drammen 327
Gulstad Bernt Ove Peder 26.11.1943 Kristiansand 328
Persen Marie 29.10.1943 Husum 329
Brunsell Kjell Gustav 28.06.1943 Torrflonæs, Havrøvallen 330
Christophersen Mathilde Christine Dahl 15.05.1975 Ålesund 331
Johansen Ragnar 20.09.1921 Ullensaker 332
Larsson f. Eckblad Marie Bjørg 10.04.1921 Oslo 333
Bjørnestad Hans Gjertin 15.08.1932 Stavanger 334
Eliassen Synnøve Antia Ingeborg 23.10.1943 Værnamo 335
Bjørnestad Eivind MIchael 01.12.1933 Stavanger 336
Øster Kjell Jonny 19.02.1944 Stockholm 337
Castberg Marianne 03.06.1933 Oslo 338
Haugseth Hanne 27.03.1944 Stockholm 339
Kristiansen Roger 05.06.1943 Stockholm 340
Pettersborg f. Jacobsen Evelyn 25.11.1943 Stockholm 341
Knutsen Bjørn Olav 03.03.1944 Stockholm 342
Dobrowen Natalie 05.05.1918 Moskva 343
Dobrowen Maria 23.02.1896 Moskva 344
Køhler Kristina Ellen Natalia 21.11.1915 Fleninge 345
Eliassen Anna Konstanse 17.02.1894 Tøftedal, Älvsborg Län 346
Diebitsch Inger-Lise 17.07.1929 Oppegård, Oslo 347
Pettersen Einar Kristian 23.03.1915 Berg 348
Bjercke Hermine Sunniva Josefine Ostervald 29.11.1887 Berg 349
Lilletjernbakken Gudmun 30.07.1898 Ytre Rendal 350
Pedersen Alfred Antonius 04.03.1899 Nydalen, Vestre Aker 351
Andersen Gerd Oda Pernille 29.09.1918 Hamar 352
Osnes Terje 01.12.1924 Øksnes, Norge 353
Engebrektsen Gustav Bertil André 20.04.1928 Braastad, Sverige 354
Fallan Fridthjof 24.10.1898 Oslo 355
Nilsen f. Robertsen Astrid 24.01.1920 Nordreisa 356
Andersen John 30.12.1912 Hernesen, Jømna, Elverum 357
Kirkeby Bjørn 06.11.1943 Stockholm 358
Johnsen Normann Arne 16.05.1943 Stockholm 359
Fredriksen Harald Anstein 04.05.1923 Røyken, Drammen 360
Berntsen Mona Harda 09.10.1943 Haslerør 361
Berntsen Marit Edle 16.11.1941 Finspong 362
Hellberg f. Holm Monika Elisabeth 20.03.1944 Stockholm 363
Pettersen Birgitte 21.09.1943 Stockholm 364
Blom Anne-Lise 17.10.1943 Værnamo 365
Anderson Keith Barry 02.03.1944 Stockholm 366
Andersen Bjørn 08.04.1944 Stockholm 367
Sommerfelt Kari Sidsel 20.09.1943 Stockholm 368
Dahl Anna Elisabet Rosencrantz 23.03.1944 Lund 369
Jensenius Inger Elisabeth 04.10.1939 Oslo 370
Blix Ragnvald 12.09.1882 Oslo 371
Bendiksen Ale Gunnar 03.06.1937 ? 372
Bendiksen Bengt Sigurd 07.02.1939 ? 373
Aubry Johanne Musæus 07.01.1909 Ålesund 374
Karlsen Monika Britt 17.04.1941 Kvænum 375
Karlsen Ulla Benny 08.07.1943 ? 376
Jensen Inger Marie 15.02.1943 Uppsala 377
Christiansen Ellen 01.04.1886 Bæckevarv 379
Andersen Brita Elise Nursfjell 25.11.1889 Vemundvik 381
Nedrum Johan 08.04.1944 Hälsingborg 382
Porzholt Margit 17.06.1942 Oslo 383
Stensrud Karl Gerhart Gustavsen 08.03.1884 Håbøl, Dalsland 384
Stensrud Ragnhild Margrethe Gustavsen 06.04.1924 Skedsmo 385
Stensrud Klara Elise 03.09.1887 Stange 386
Stensrud Azar Benjamen Gustavsen 03.11.1920 Skedsmo 387
Storvik Borghild Synnøve 16.02.1944 Søderhamn 388
Borge Elsa 04.10.1943 Stockholm 389
Endreson Kari 02.04.1942 Stockholm 390
Bratt Vanya 28.07.1925 England 391
Methisen Birger Gustav 30.12.1943 Trollhättan 392
Brandt Rasmussen Kitti Linea 24.11.1924 Stockholm 393
Dickman Terje 26.05.1943 Oslo 394
Moi Helge Stockholm 395
Pedersen Sigrid Alma Christina 08.09.1916 Filipstad 396
Øvrig Tor 27.09.1916 Bergen 397
Kallberg Ruth 28.08.1918 Farsund 398
Glad-Block Alma Emilia 14.10.1867 Stockholm 399
Ruud Sonja Anna-Grete 18.04.1944 Stockholm 400
Kroglund Torild 26.03.1943 Stockholm 401
Størmer Ellen 13.05.1918 Oslo 402
Tuseth Magne 04.01.1944 Stockholm 403
Mortensen Dag 05.03.1943 Stockholm 404
Sundt-Hansen Kristin Margrethe 16.02.1943 Stockholm 405
Mowinkel ? 30.03.1944 Stockholm 406
Esbjørnsen Bjørn 12.04.1944 Uppsala 407
Brattvik Judith 28.02.1944 Stockholm 408
Hansen Laila Synøve 18.12.1943 Ørebro 409
Pedersen Odd Charles 03.03.1943 Västerås 410
Pettersen Kerstin Karin 19.05.1922 Stockholm 411
Gram Rolf Olof 16.02.1944 Stockholm 412
Johansen Sverre 20.07.1911 Veren, Verdal 413
Dølen Olaf jr. 14.04.1942 Danemora 414
Toverud May Britt Linea 19.03.1944 Uppsala 415
Johansen Guri 23.11.1934 Skien 416
Plau f. Arnesen Randi Sigfrid 23.12.1916 Oslo 417
Karlsen f. Olsen Anna Charlotte 24.02.1918 Halden 418
Karlsen Aud Ebba 23.11.1940 Halden 419
Sinding f. Kittelsen Gerd Helene Elise 16.04.1916 Eidsvoll 420
Sinding Kate 25.12.1943 Bærum 421
Tollefsen Leif Seerup 25.01.1912 Oslo 422
Tollefsen f. Amundsen Elsa 08.01.1912 Oslo 423
Tollefsen Dag Holm 20.10.1943 Oslo 424
Eidsvold f. Hansen Ragnhild Kristine 08.05.1910 Oslo 425
Eidsvold Vera 24.09.1934 Oslo 426
Eidsvold Stein 19.01.1938 Oslo 427
Øgaard Alf Paul 21.11.1892 Vardal 428
Øgaard f. Monsen Sofie Hauff 04.08.1900 England 429
Øgaard Egil Alf 24.05.1931 Tyskland 430
Øgaard Susanne Hvidt 18.11.1922 Oslo 431
Øgaard Jon Hallvard 03.06.1903 Vardal 432
Øgaard f. Nielsen Hjørdis 09.12.1889 Tjøme 433
Øgaard Sjur 18.09.1935 Vardal 434
Øgaard Kaare 01.09.1907 Vardal 435
Smestad Anton Rumelhoff 06.06.1904 Sør Odal 436
Norgren Nils Gustav 24.02.1883 Lund, Sverige 437
Norgren f. Bruland Johanna Nicoline 22.01.1892 Sunnfjord 438
Wahlen f. Nilson Thea Kristine 02.07.1902 Oslo 439
Hiorth Jens Brodersen 23.02.1888 Oslo 440
Tollefsen Yngvar Kristian 29.01.1909 Oslo 441
Bråthen Per Dagfin 01.01.1928 Oslo 442
Monsen Rolf Henry 22.03.1926 Oslo 443
Wahlen Kjell Henry 14.10.1926 Oslo 444
Kristiansen Arne Egil 13.02.1922 Halden 445
Kristiansen Trygve Astrup 19.08.1920 Halden 446
Larsen Ruth Winnie 16.10.1918 Halden 447
Almton Finn Gunnar 30.12.1922 Bergen 448
Aarflot Øyvin 22.07.1923 Oslo 449
Johansen Eigil Fritjof 15.10.1924 Tromsø 450
Pettersen Asbjørn Peder 06.05.1923 Beiarn 451
Caroliussen Thorvald Andreas 25.07.1924 Hemnesberg 452
Johansen Håkon Odd 18.11.1921 Arendal 453
Rotberg Ingrid 01.01.1925 Hof 454
Rotberg Arnhild 23.03.1927 Hof 455
Andreasen Ivar Adolf 20.08.1903 Oslo 456
Andreasen f. Gran Martha Alfhild 04.06.1906 Oslo 457
Meyer f. Gundersen Ingeborg 17.06.1900 Moss 458
Meyer Beate 22.05.1931 Oslo 459
Landgren f. Jakobsen Ruth 14.09.1920 Moss 460
Landgren Eva Nathalie 08.04.1943 Moss 461
Hansen Olav Asbjørn 12.02.1914 Rygge 462
Ahlsen f. Helgesen Lilly 06.11.1911 Skien 464
Jacobsen f. Helsing Julie Augusta Thaulow 12.12.1918 Meldalen 465
Helle Egil Leif 28.04.1923 Bergen 466
Kvamsdahl Norvald 07.01.1907 Sarpsborg 467
Kvamsdahl f. Elefsen Valborg 24.12.1909 Horten 468
Dyrkorn f. Teppan Marie Kathrine 05.07.1918 Fluberg 469
Kvamsdahl Finn Lyder 14.02.1932 Horten 470
Kvamsdahl Grethe 03.07.1939 Horten 471
Kvamsdahl Gerd Sidsel 14.04.1942 Horten 472
Berner f. Werner Else Karine 20.12.1913 Drammen 473
Berner Brita 12.09.1940 Oslo 474
Gjerdrum f. Ziegler Frida Elisabeth 07.06.1917 Grytten 475
Gjerdrum Ellen Elisabeth 12.10.1940 Oslo 476
Gjerdrum Bodil 30.07.1942 Oslo 477
Dehn Dagfinn Eyolf 24.02.1917 Oslo 478
Dehn f. Ahlgren Agne Marie 01.01.1920 Oslo 479
Reinskou Johan Martin 03.05.1907 Oslo 480
Taraldsen Paul Louis 23.05.1924 Hisøy 481
Schrøder Torbjørn Folke 29.12.1927 Oslo 482
Sunde Bjørn Sverre 23.01.1928 Oslo 483
Trepte Ernst Oswald 13.08.1897 Jonsdorf 484
Olsen Arne Konrad 19.09.1911 Borge, Østfold 485
Kruse Arve Peder 24.08.1926 Borge, Østfold 486
Wilhelmsen Asbjørn Marensius 22.03.1921 Borge, Østfold 487
Meyer Gunnar 24.10.1897 Oslo 488
Meyer Johannes 09.03.1924 Oslo 489
Reitan Sverre Bertrand 18.08.1923 Årjäng 490
Rogde Petter Theodore 25.05.1909 Voss 492
Dreyer Einar 01.03.1903 Oslo 494
Reitan Per Arne 10.04.1925 Oslo 495
Andreassen Leif William 31.01.1909 Berg 496
Henriksen Kristoffer 03.12.1916 Bergen 497
Bull-Hansen Odd 22.01.1922 Oslo 498
Andreasen Arne Georg 07.06.1925 Oslo 499
Gilberg Thor Arne 16.08.1925 Glemmen 500
Helmers Walther 26.04.1923 Holt 501
Rønes Skjønning Alm 21.10.1908 Bø, Vesterålen 502
Øgaard Bjørn 16.03.1921 Oslo 503
Gjerdrum Carl Ferdinand 23.09.1905 Froland 504
Hafting Otto Christian Thinn 07.08.1906 Oskaarsstrand 505
Ågaard Odd 23.06.1919 Ski 506
Arntsen Fritz 23.03.1918 Frosta 508
Utvik Håkon Sætherås 15.08.1922 Steinkjer 509
Pettersen Thorleif Peder Ingeberg 12.03.1907 Narvik 510
Poret Høst Axel 16.04.1907 Horten 511
Berg Reidar 13.04.1917 Oslo 512
Halvorsen Trygve Johannes 26.12.1908 Drammen 513
Breen Egil 29.12.1912 Oslo 514
Jørstad Nils Kristian 05.12.1920 Bø, Telemark 515
Bakkevig Oskar 05.01.1920 Haugesund 516
Rønning Mentz Emilsen 14.10.1893 Grue 517
Jacobsen Rolf Lothe 25.12.1920 Haugesund 519
Hansen Alfred 20.09.1912 Bergen 521
Hansen f. Rennesund Maria 12.02.1922 Porsgrunn 522
Halvorsen Hans-Kristian 01.12.1917 Oslo 523
Berntsen Gustav 29.06.1898 Flostad 524
Berntsen f. Mortensen Christiane Catharina 08.05.1902 Tromøy 525
Johnsen Hjørdis Marie Kristne 18.06.1916 Røst, Lofoten 526
Olsen f. Andersen Klara Mathilde 01.11.1910 Heddal, Telemark 527
Olsen Berit 22.04.1936 Tønsberg 528
Olsen Håkon 10.07.1939 Tønsberg 529
Hartmann Robert Willi Frantz 20.10.1906 Stettin 530
Hartmann f. Bråthen Kirsten Marie 01.05.1904 Modum 531
Hartmann Elfrid Kristin 14.09.1930 Modum 532
Hartmann Wilma Olaug 15.02.1933 Modum 533
Lorentz Ernst 14.05.1915 Skien 534
Toftegaard Else Cecilie 02.07.1924 Bergen 535
Strømme Sigurd 25.04.1917 Bergen 537
Lorentz Paul 02.06.1880 Tyskland 538
Petersen Arne Bryn 14.11.1921 Oslo 539
Gill-Johannessen Elisif Aase 25.11.1923 Oslo 540
Refsdal Einar 27.01.1907 Oslo 541
Refsdal f. Olsen Flaen Dagny Margrethe 26.04.1905 Oslo 542
Refsdal Hanne Margrete 17.02.1938 Oslo 543
Refsdal Geir Arnfinn 20.04.1940 Oslo 544
Stenøien Olav 01.07.1905 Eidskog 545
Stenøien f. Kjernsmobråten Olivia 29.11.1903 Eidskog 546
Jensen Harald Johan 27.09.1917 Bergen 547
Pedersen Leif 04.12.1921 Gjøvik 548
Lindstad Bjørn 11.09.1921 Rånåsfoss 549
Jacobsen Nils Ludvik 28.12.1916 Hølen 550
Lorentz Leif 10.08.1917 Skien 551
Hansen Reidar 28.04.1910 Borre 552
Johansen Bjarne 23.02.1912 Drammen 553
Bryggeså Magnus Bryge 27.07.1910 Eiken 554
Holmsen Arne Ryen 06.03.1921 Oslo 555
Munch Kjeld Bjarne 20.06.1905 Horten 556
Wathne Rolf 13.05.1920 Stavanger 557
Bredesen Kaare 27.10.1921 Gjøvik 558
Birkeland Hans Anders 17.07.1924 Stor-Elvdal 559
Johnsen Reidar Eugen 21.08.1912 Oslo 560
Arnesen f. Næss Ingrid 21.10.1894 Larvik 561
Arnesen Ellen Kathrine 15.01.1923 Larvik 562
Arnesen Elna 21.07.1918 Larvik 563
Saltnæs Olaf 10.09.1894 Oslo 564
Sæther Odd Margido 23.04.1918 Trondheim 565
Linnerud Alf 27.11.1911 Tinn 566
Linnerud f. Olsen Liv Irene 03.07.1911 Oslo 567
Dahl Aage 18.10.1913 Tønsberg 568
Arnesen Liv 15.04.1921 Hedrum 569
Meyer f. Biong Elna Nilsen 09.04.1911 Aker 570
Meyer Wenche Nissen 10.09.1935 Hardanger 571
Meyer Kjell Nissen 04.10.1942 Høgebostad 572
Mannsåker f. Bru Randi 21.02.1918 Kina 573
Berg-Olsen f. Hiorth Erica 02.08.1918 Odda 574
Kjølstad f. Amundrød Ruth Andrine 20.09.1897 Idd 575
Kjølstad Rigmor 28.01.1924 Berg, Østfold 576
Bernstein-Andersen Sonja 09.02.1922 Oslo 577
Vally Fred 01.04.1915 Luxemburg 578
Heian Erling 09.12.1910 Oslo 579
Heian f. Knudsen Gurli 20.09.1910 Oslo 580
Blom Harald Lossius 21.06.1900 USA 581
Blom f. Rasch-Rasmussen Elea 01.09.1898 Vågan 582
Johansen Rolf 17.07.1918 Oslo 583
Dahl Karl Fredrik 02.03.1921 Tønsberg 584
Heiret Ragnar 10.08.1916 Oslo 585
Røher Andreas 08.09.1923 Haugesund 586
Pedersen Asbjørn 30.07.1916 Oslo 587
Andersen Arne Thorvald 06.06.1919 Tønsberg 588
Mannsåker Dagfinn 30.06.1916 Ullensvang 589
Hansen Harald Anker 27.09.1917 Tønsberg 590
Nissen Meyer Sven 25.11.1908 Bergen 591
Bruun Carsten Henrik Carstensen 06.06.1919 Sem 592
Olsen Holger 10.11.1907 Falster, Danmark 593
Hansen f. Johansen Alfhild 13.10.1901 Halden 594
Hansen Åse Annelise 19.01.1933 Halden 595
Hansen Lasse Rolf Richard 30.07.1934 Halden 596
Ahlsen f. Johansen Ragnhild 25.03.1911 Halden 597
de Lege f. Johannesen Gerd 05.04.1926 Halden 598
Hansen Inger Johanne 10.04.1926 Halden 600
Fjalestad Lavrans 03.12.1919 Nissedal 601
Johnsen Sigurd Josef 07.09.1911 Grue, Solør 602
Sommerschield Bengt Staal 03.08.1922 Stavanger 603
Horn Einar Martin 13.05.1914 Oslo 604
Riise Ivar Lewy 07.10.1923 Ålesund 605
Svanæs Thor Martin 12.12.1918 Egersund 606
Grüffield-Backe Danckert 12.02.1921 Bergen 607
Tangen f. Bjerkenes Alfhild Asgerd 20.06.1897 Grue 608
Tangen Solveig Randi 04.07.1925 Grue, Solør 609
Tangen Ruth Synnøve 21.12.1926 Grue, Solør 610
Moe f. Tenden Ragna Tale Julia 07.04.1914 Stryn 611
Moe Kari 26.09.1942 Aker 612
Waag f. Christensen Mary 27.06.1907 Canada 613
Waag Liv Wenche 10.10.1942 Horten 614
Daviknes f. Amundsen Kari 19.04.1920 Aker 615
Glad f. Mørk Ingrid 26.06.1908 Aker 616
Glad Per 26.06.1935 Oslo 617
Glad Pål Ragnar 26.03.1935 Oslo 618
Stenmark f. Nilsen Else Viola 03.06.1918 Hvaler 619
Svanberg Eva Anne-Lise 23.11.1927 Halden 620
Becken Knut 01.01.1920 Oslo 621
Asbjørnsen Per Adolf 27.03.1927 Oslo 622
Berg Arne 09.05.1928 Halden 623
Holberg Hans Marinius 14.03.1922 Idd 624
Holt Ragnar Eugen 04.06.1911 Oslo 626
Lund Arne 25.12.1920 Oslo 627
Winsnes Sigurd 06.07.1927 Oslo 628
de Pui Johan Eliot 02.03.1899 Idd 629
de Pui f. Hansen Hildegard Marie 06.10.1899 Berg 630
Wien-Andersen Reidar Kaare 25.10.1920 Hamar 631
Johansen-Solberg Asta 08.10.1917 Elverum 633
Thingstad Ester 06.07.1923 Løten 634
Andreassen Thormod Ingval Andreas 03.09.1924 Lenvik 636
Solbakken Petter Pettersen 01.06.1918 Malangen 637
Skau Hugo Eugen 12.07.1926 Stor-Elvdal 638
Spilde Olav 20.07.1914 Hedrum 640
Koldaas Morten Adolf 08.06.1923 Steinkjer 641
Ravlo Kjetil Per 18.04.1924 Steinkjer 642
Moe Ivar Arnold 16.02.1914 Hedrum 643
Moe f. Johnsen Eva Anna Gustava 30.08.1919 Tjølling 644
Moe Henry Roy 08.04.1938 Hedrum 645
Holst Georg 07.04.1902 Drammen 646
Johansen Evald Martinius 11.01.1925 Rakkestad 647
Andersen Rolf Georg 21.03.1921 Norderhov 648
Blikken Lidvard 25.10.1903 Åstnes 649
Langvand Nils 02.02.1924 Grong 650
Aastrøm Olav Hjalmar 25.07.1894 Hemnesberget 651
Eriksen Harry Olav 28.10.1918 Fredrikstad 652
Karlsen Daniel 09.06.1917 Borge 653
Jørgensen Ivar 26.09.1906 Sør-Odal 654
Grinden Magne 15.09.1916 Elverum 655
Lund Thorolf 17.12.1911 Kongsberg 656
Lund f. Ektvedt Signe 31.12.1908 Ramnes 657
Dahl Harry Angell 09.02.1916 Glemmen 658
Olsen Arne Olav 09.04.1923 Glemmen 659
Simensen Håkon 17.07.1920 Tune 660
Kristiansen Villy 16.05.1924 Glemmen 661
Amundsen Jan Jacob Sveberg 15.06.1925 Kistrand 662
Slåttedal Johan Anton 29.10.1921 Kistrand 663
Pedersen Herman 09.08.1918 Kistrand 664
Samuelsen Johan Sigurd 15.10.1906 Kistrand 665
Solbakken Olaf 12.07.1923 Kistrand 666
Ugland Jens Halvard 28.04.1910 Gjøvik 667
Ugland f. Skonnord Ruth 24.11.1913 USA 668
Nystrøen Olav 16.08.1917 Tynset 669
Wordsøe f. Andersen Esther 24.09.1894 Horten 670
Wordsøe Ruth Berit 21.07.1930 Tønsberg 671
Gran Ivar Berthold 07.05.1913 Bergen 672
Sem-Jacobsen f. Hougen Helene Marie 18.12.1917 Oslo 673
Sem-Jacobsen Erle Antonie 20.11.1941 Oslo 674
Sem-Jacobsen Elisabeth 01.09.1943 Oslo 675
Berger Arve 29.12.1912 Borre, Horten 676
Arntson f. Nybakk Margit Lilly 29.08.1920 Eidskog 677
Berntzen Alf Wang 12.04.1922 Skånevik 678
Kemi Marit Kirsten Persdotter 08.03.1926 Karasjokk 679
Kemi Berit Persdotter 05.04.1919 Karasjokk 680
Lier Jørgen Adolf 31.01.1906 Askim 681
Fulland Johan Haakon 09.04.1909 Kongsvinger 682
Lien Klaus Gerald 16.08.1924 Molde 683
Aarflot Jørgen Bryn 01.08.1926 Oslo 684
Larsen Hans Sigurd 11.03.1911 Fauske 685
Larsen f. Storlid Ruth 12.04.1914 Sulitjelma 686
Salvesen Jacob Egil 07.10.1923 Farsund 687
Gasmann Nils Egidius Aall 17.02.1919 Bærum 688
Kristoffersen Einar Kristian Johannes 10.04.1917 Aker 689
Sævereid Einar Bernhard 15.07.1923 Skånevik 690
Svendsen Einar Kristen 08.03.1924 Kristiansand 691
Skalleberg Leif Christian 21.04.1920 Bærum 692
Østrøm Ruth Karoline 19.01.1909 Berg, Østfold 693
Hansen Halfdan Peder 25.10.1914 Nord-Rana 694
Salvesen Einar 30.06.1925 Farsund 695
Gaundal Erik 10.07.1914 Snåsa 696
Lier Ulf Svein 24.09.1922 Lillestrøm 697
Gjerstad Ingeborg 19.09.1921 Snåsa 698
Pedersen Agnar 15.02.1918 Frosta 699
Thorvaldsen Arne Milton 19.07.1910 Nøtterøy 700
Holberg f. Olsen Hanna 17.12.1891 Idd 701
Holberg Leif Gunnar 12.12.1930 Idd 702
Holberg Anker Rudolf 14.05.1934 Idd 703
Larsen Synnøve Rakel 26.03.1923 Halden 704
Lefkovitz f. Dahl Astrid Snefrida 01.12.1907 Oslo 705
Andersen Ivar Klaus 11.01.1923 Oslo 706
Karlsen Karin Amalie 13.07.1923 Skjeberg 708
Jørgensen f. Karlsen Aslaug Edvarda 29.06.1925 Sarpsborg 710
Halvorsen Edith Amalie 05.03.1922 Halden 712
Lie Alf 14.01.1912 Stavanger 714
Solheim Andreas Ole 26.07.1918 Helgøy 716
Solheim f. Rønning Olga 19.12.1918 Våler, Solør 718
Samuelsen Gunnar 24.05.1914 Oslo 720
Olsen Tor 28.05.1916 Fredrikstad 721
Poulsson f. Piene Ingrid 12.10.1905 Aker 722
Poulsson Else Birgitte 18.04.1933 Aker 723
Poulsson Tone 27.10.1935 Oslo 724
Poulsson Bente 17.12.1940 Oslo 725
Poulsson Paul Halvor 11.01.1944 Oslo 726
Berg Ellen Pauline 07.12.1903 Børsa 727
Hansen Bjarne Harry 04.12.1926 Glemmen 728
Hansen Marius 08.10.1897 Glemmen 730
Åsvang Bergtor 03.07.1918 Bardu 731
Nygaard Paul Arvid 19.09.1922 Gratangen 732
Skogli Odd Ivar 26.04.1919 Dovre 733
Sørensen Harald 01.03.1916 Oslo 734
Pettersen Jens 03.12.1915 Oslo 735
Braserud Bernt 14.10.1883 Eidskog 736
Poulsson Erik Tutein 12.01.1897 Oslo 737
Braserud Torolf 20.11.1923 Eidskog 738
Rinden Arild 15.06.1921 Eidskog 739
Fjeld Bjarne 09.09.1918 Eidskog 741
Kristiansen Ole Kristian 22.11.1916 Borge i Østfold 743
Ringsrød Oddmund Trygve 02.03.1913 Tune 744
Svensen Kjell 15.04.1919 Aker 745
Berg Hans Andreas 02.01.1918 Oslo 746
Sem Oskar 21.01.1919 Snåsa 747
Digranes Johannes 28.05.1913 Oslo 748
Vangen Jens Persen 29.10.1918 Vik i Sogn 749
Nancke Haakon Holme 26.02.1921 Trondheim 750
Terjesen Tor 02.04.1921 Tromøy 751
Myklebust Roger Monrad 30.12.1920 Ålesund 752
Lorange Finn Edvard 20.08.1921 Ulvik, Hardanger 753
Kveinen Einar Angel 30.09.1922 Ulvik, Hardanger 754
Vikestad Reidar 09.01.1924 Bindal 755
Jørgensen Helge Andreas 13.11.1901 Tønsberg 756
Brun Anne Margrethe Birch 08.05.1921 Bergen 757
Brekke Arne 04.07.1914 Slagen 758
Pedersen Trygve 06.06.1895 Tønsberg 759
Johansson Eric Emauel 07.06.1896 Hedemora, Sverige 760
Johansson f. Larsen Edel Karola 15.11.1901 Larvik 761
Johansson Elsa 10.09.1924 Larvik 762
Johansson Sven-Erik 07.04.1931 Larvik 763
Sem-Jacobsen Helge 29.10.1908 Oslo 764
Windern Lars Peter Herman 06.04.1910 Frogn 765
Windern f. Kielland Gyrud Gunhild Dederikke 12.10.1916 Stange 766
Andersen Reinert Wilhelm 08.09.1909 Hvaler 767
Pettersen Petter Hedavl 11.08.1913 Hvaler 768
Nordby Odvin 02.03.1905 Ringsaker 769
Buflod Odd Magne 18.04.1906 Trysil 770
Malterud Alfred Martin 02.08.1920 Kolbu 771
Bekken Sverre 18.08.1918 Elverum 772
Skogsrud Arne Eugen 01.09.1926 Oslo 773
Andersen Per Henrik 29.05.1924 Lillestrøm 774
Ådahl Kåre 22.11.1928 Sarpsborg 775
Hagelid Thorbjørn Lorang 18.02.1920 Oslo 776
Svendsen Finn Oscar 22.10.1918 Oslo 777
Hermansen Stein Waldemar Johan 09.01.1920 Berg, Senja 778
Dreyer Nils 21.08.1920 Larvik 779
Ødegård Jan Fredrik 18.02.1917 Skien 780
Tofte Edvard Andreas 26.08.1918 Fauske 781
Tofte f. Olsen Åse Liv 05.02.1921 Fauske 782
Tofte Anne-Marie 21.09.1942 Fauske 783
Gustavson f. Nordgård Berit 21.08.1916 Frøya 784
Olaussen f. Aronsen Dagny Marie 06.09.1914 Vefsn 785
Andreassen Arthur Johan Angel 06.11.1920 Haugesund 786
Herring Roald 19.01.1921 Vefsn 787
Vist Bjarne 05.02.1927 Overhalla 788
Turmo Arthur Levi 24.06.1927 Mosjøen 789
Sjøberg Erling Gustav 27.07.1925 Lurdal 790
Sund Ivar Harry 31.01.1920 Halden 791
Gressholt Johannes Henry 26.08.1920 Berg, Østfold 792
Johnsen Nelly Borghild 17.01.1922 Tistedalen 793
Eriksen Gunnar 19.09.1922 Oslo 794
Christophersen Kjell James 29.04.1922 Aker 795
Eliassen f. Nilsen Åse Marie 05.02.1920 Sarpsborg 796
Eliassen Einar Wilhelm 23.03.1910 Sarpsborg 797
Hansen Rolf 17.05.1928 Sarpsborg 799
Jørgensen Finn Sigmund 31.07.1923 Sarpsborg 800
Taraldsen Nils 03.08.1900 Skånevik 801
Taraldsen Einar Inge 05.09.1924 Tennfjord 802
Vilnes Torbjørn 18.04.1925 Tennfjord 803
Berntsen Olaf Konrad 06.02.1904 Vukku, Verdal 804
Olsen Anna Marie 23.07.1927 Trømborg, Eidsberg 805
Christiansen f. Jensen Astrid Bergljot 30.06.1916 Bærum 806
Christiansen John Jack 24.07.1915 Borge 808
Christiansen Betty Anita 20.09.1939 Bærum 810
Christiansen John Olav 19.09.1938 Bærum 811
Jamt Egil Ruud 24.03.1925 Røros 812
Øverland Nils 09.08.1900 Leksvik 814
Haug Reidar Osvald 14.03.1920 Åremark 815
Bjurstrøm Einar 03.05.1924 Nedre Eiker 816
Dammyr Petter Johannes 01.01.1924 Aremark 818
Grieg Johan 19.08.1918 Bergen 819
Stormoen Peter 15.03.1918 Bærum 820
Borthen Botulf 25.09.1879 Trondheim 821
Johnsen Harry 03.10.1925 Hetland 822
Svensson Nils Magnor 15.12.1927 Stavanger 823
Haugen Helge Pareli 03.08.1923 Hærøy 824
Reinertsen Franz 24.10.1924 Stamnes 825
Lindh Gustav Edvin 05.10.1894 V. Hanninge, Sverige 826
Lindh f . Brestrup Gudrun 04.11.1897 Larvik 827
Lindh Gunnar 28.09.1924 Larvik 828
Sannes Rolf 16.05.1915 Larvik 829
Sannes f. Pettersen Anne 25.02.1919 Larvik 830
Holm-Withbro Kaare 23.03.1920 Stavanger 831
Hansen Arvid 23.05.1916 Borre 832
Pettersen Ole Bernhard 20.08.1911 Fredriksstad 833
Mølback-Petersen Reidar 22.04.1919 Skjeberg 834
Hansen Erik Henry 23.05.1926 Tistedal 835
Bøe Torolf Ludig 03.03.1918 Solør 836
Johansen Tor 06.09.1911 Oslo 837
Knutzen Alf Georg 18.10.1916 Solvær 838
Anderssen Arthur Bernhard 29.08.1923 Harstad 839
Pettersen Valdemar Adolf 28.03.1912 Kråkerøy 840
Kirkeby Arne 27.09.1910 Lunner 841
Lona Alf Johan 18.07.1921 Otterøy 842
Brekke Einar 31.12.1910 Strømmen 843
Gundersen Trygve 01.05.1913 Årnes 844
Gressholt f. Torgersen Henriette 17.12.1922 Berg 845
Borch-Jensen Hans 19.05.1914 Larik 846
Syversen Leif 02.08.1923 Strinda 847
Pettersen Sigurd Asbjørn 16.11.1906 Oslo 848
Korsmo Ester Ovide 21.03.1924 Elverum 849
Granheim Ivar 23.05.1925 Elverum 850
Stoltenberg Anfinn Theodor 18.02.1922 Hjelmeland 851
Opseth Thorstein 05.10.1900 Grue, Finnskog 853
Grimm Thorleif 11.06.1913 Kristiansand 854
Grimm f. Hvoslef Arna Margartha 27.03.1917 Oslo 855
Schjelderup Thorleif Ferdinand 08.03.1886 Oslo 856
Schjelderup f. Fogt Leiken Marie 16.11.1895 Oslo 857
Schjelderup Liv 06.12.1921 Aker 858
Schjelderup f. Anker Olsen Sossen 18.12.1923 Oslo 859
Schjelderup Halvor Ferdinand 04.04.1943 Aker 860
Dammyr Johan Ingvald Karsten 09.03.1926 Åremark 861
Dammyr Ivar 15.12.1900 Øymark 862
Dammyr f. Knatterød Borghild Aline 09.10.1899 Åremark 863
Strømsten Sverre Peder Sigvard 22.02.1904 Halden 864
Næs Inge Nils Ludvig 30.09.1926 Hvaler 865
Vidala Thoralf Viktor 03.10.1919 Kirkenes 866
Olsen Kåre Jens 01.04.1926 Sarpsborg 867
Olsen Johannes 28.11.1915 Sarpsborg 868
Knatterød Anders Kristian 11.02.1907 Åremark 869
Olafsen Thore Alf 09.03.1928 Oppegård 870
Hansen Hans Erling 14.02.1928 Askim 871
Johansen Paul Sigmund 06.12.1922 Alta 872
Henriksen Hedmod Eilif 12.12.1915 Salangen 873
Aslaksen Klemet 18.03.1913 Kistrand 874
Kemi Anders Persen 19.06.1923 Karasjokk 875
Persen Anna Ragnhild 19.03.1921 Kolvik 876
Fjell Vilhelm Arvid Olsen 13.01.1924 Fauske 877
Fjell Hilmar Edmon 08.01.1926 Skjerstad 878
Fjell Alfons Justin 15.03.1897 Fauske 879
Jensen Birger Axel 16.10.1904 Mo i Rana 880
Skogli Sverre Augustsen 16.07.1916 Trysil 881
Reinertsen Adolf Kristian 09.04.1924 Lista 882
Pedersen Ludig Bertinius 27.07.1921 Bodø 883
Ådahl Ingvald Bernhardt 05.08.1922 Valnesfjord 884
Borch-Jensen f. Stenseth Eva Marie 24.11.1912 Sandefjord 885
Olsen Rolf Jørgen 20.01.1916 Larvik 886
Wilhelma Cicci 28.01.1923 Fredrikstad 887
Drengerud Reidar 05.06.1921 Glemmen 888
Johansen John 01.02.1917 Skien 889
Andersen Gunnar 01.06.1918 Moss 890
Olsen Bernt 27.11.1917 Tjøling 891
Johansen Aage 04.04.1909 Gran, Hedemark 892
Mogen Thorstein 22.03.1914 Oslo 893
Myrvang Ludvik Georg 02.05.1902 Dyrøy 894
Samuelsen Anton Salamon 29.05.1906 Løngen 896
Larsen Gunnar 27.11.1914 Stjørdal 897
Sandvik Øystein 21.09.1925 Namdalen 898
Jachwitz Konrad 01.12.1893 Ringsaker 899
Abrahamsen Arne August 05.05.1926 Oslo 900
Pedersen Johannes 25.05.1926 Kvås 902
Øyen Eirik Herbert 29.06.1925 Berg, Østfold 904
Eidsvold Finn 14.08.1921 Aker 905
Eidsvold f. Lauritsen Inger Marie 01.11.1922 Karlstad, Sverige 906
Eidsvold Fritjov 13.11.1907 Oslo 907
Eidsvold f. Tellefsen Margretha 27.04.1910 Øyestad 908
Eidsvold Elise 14.01.1931 Aker 909
Eidsvold Ørnulf 01.12.1935 Oslo 910
Brynhildsen Otto Ludvig 09.10.1921 Hobøl 911
Sperstad Thor 19.05.1924 Skiptvedt 913
Christiansen Christian 15.10.1908 Tønsberg 914
Christiansen f. Michelet Rise-Rikke 14.06.1919 Tønsberg 915
Eidsvold Frantz 12.02.1912 Oslo 916
Eidsvold f. Erikesen Ingeborg 30.06.1916 Oslo 917
Eidsvold Laila 22.03.1936 Aker 918
Uteng Erling 04.09.1904 Onsøy 919
Bye Inge 18.03.1922 Borre 920
Kongstein Anders 03.08.1907 Sandar 921
Meyer Anders Olsen 10.02.1904 Bergen 922
Gihle Einar 27.12.1915 Stokke 923
Cordtsen Knut Arthur 11.04.1914 Ski 924
Mjåtedt Olger 25.02.1915 Bergen 925
Engebretsen Arne Lund 01.08.1913 Fredrikstad 926
Berg Åge 05.02.1910 Skjervøy 927
Karlsen Reidar 04.06.1918 Grue 928
Moe Kjell 14.12.1917 Fredrikstad 930
Moe f. Karlsen Hjørdis Otilie 12.02.1920 Glemmen 931
Andersen Erling Ingeman 22.01.1921 Oslo 932
Gulliksen Tor Olav 01.07.1925 Fredrikstad 934
Nilsen f. Melbye Dorte Folkmann 10.08.1919 Bærum 936
Nilsen Gustav Bjørn Folkmann 05.02.1942 Oslo 937
Granlund Odd Tryge 07.12.1916 Telemark 938
Lundh Henrik Jørgen 07.01.1905 Oslo 939
Steinsholt Odd 19.09.1921 Dedrum 940
Broen Birger 22.08.1909 Haug, Buskerud 941
Dalastøl Gunnar 03.12.1920 Rjukan 942
Dalastøl Oddvar 04.11.1922 Rjukan 943
Thon Asbjørn 14.06.1920 Hedrum 944
Flismyren Johan Kristiansen 19.12.1911 Åsnes 945
Teig Johan Arnt 07.03.1908 Eidsberg 946
Sørlie Rolf 30.07.1916 Oslo 947
Meyer Bjørn 15.03.1922 Vardø 948
Bryn Harald Bonnevie 22.01.1898 Oslo 949
Bryn f. Forsén Nanti 15.09.1912 Schweitz 950
Egede-Nissen f. Christensen Dorothea 08.10.1913 Sandefjord 951
Egede-Nissen Thor 26.02.1936 Oslo 952
Egede-Nissen Dag 01.03.1937 Oslo 953
Egede-Nissen Lars 28.08.1940 Oslo 954
Egede-Nissen Stig 19.09.1943 Aker 955
Økstad Øivind 16.06.1911 Grue, Solør 956
Martinussen Leo Johan Severin 11.06.1876 Bergen 957
Martinussen f. Brath Anna 14.12.1876 Tønsberg 958
Rødseth f. Hallingford Elsa 30.06.1914 Oslo 959
Rødseth Torleif 14.06.1936 Aker 960
Marthiniussen Leif 11.06.1913 Vallø 961
Marthiniussen f. Knudsen Hanna Amalie 04.04.1916 Sem 962
Marthiniussen Gunnar 19.06.1939 Tønsberg 963
Holtan f. Johannessen Gerd 27.11.1917 Sem 964
Skarpås f. Andersen Lillian 10.10.1922 Sem 965
Bergersen Erling 20.10.1897 Borge, Østfold 966
Bergersen f. Johannessen Margit Nikoline 21.07.1899 Ringerike 967
Bergersen Johannes 23.11.1931 Oslo 968
Bergersen Tor Erling 25.07.1937 Borge, Østfold 969
Marcussen Paul Marcus 29.07.1902 Holmestrand 970
Marcussen f. Thorvaldsen Edith Solveig 19.01.1902 Oslo 971
Marcussen Kari 20.06.1929 Oslo 972
Øyan Asbjørn 13.12.1911 Tinn 973
Øyan f. Holst Tora Dorthea 25.07.1907 Drammen 974
Sandemose f. Borgen Eva 23.09.1906 Ålesund 975
Carstensen Dagmar Cecilie 28.12.1906 Onsøy 976
Russ f. Carstensen Ingeborg Constance 20.09.1909 Onsøy 977
Næsset Marit 11.02.1920 Drøbak 978
Eidsvold Bjarne 22.09.1909 Oslo 979
Rødbakk Hans 08.09.1917 Kviteseid 980
Rødbakk f. Moe Johanne Amalie 11.10.1911 Tjømø 981
Starbeck Karsten Elis 01.11.1914 Idd 982
Starbeck f. Nilsen Hillevi Bergliot 27.04.1917 Idd 983
Nilsen Nils Kristian 04.01.1891 Idd 984
Nilsen f. Johanson Hanna Elise 07.07.1887 Serige 985
Knutzen Per Eilif 26.07.1925 Bærum 986
Ellefsen Reidar Ellef 14.05.1923 Oslo 987
Hannestad Fritz Wilhelm 24.01.1909 Sverige 988
Hannestad f. Madsen Else Lillian 22.09.1915 Aker 989
Hannestad Roger Fritz 17.11.1936 Oslo 990
Lefdahl Leif 04.02.1924 Bærum 991
Eidsvold f. Jensen Martha Stefania 18.09.1917 Oslo 992
Olsen Gunnar Emanuel 15.08.1910 Oslo 993
Thoresen Ragnvald Elis 04.08.1912 Oslo 994
Martinsen Oskar 05.05.1918 Etnedalen 995
Bjerke Thor 08.02.1917 Høland 996
Gulbrandsen Einar 19.12.1909 Skoger 997
Marcussen Sverre 16.04.1926 Oslo 998
Eidsvold Odd 12.10.1914 Lillestrøm 999
Bergersen Knut 08.12.1926 Aker 1000
Jacobsen Oddvar Teodor 05.03.1923 Bergen 1001
Hansen f. Voltervik Lucie 06.03.1915 Trondheim 1002
Beer Jens Henrik 16.12.1920 Strinda 1003
Beer Martin Lindemann 23.07.1922 Strinda 1004
Waag Anders Martin 18.12.1911 Bamble 1005
Kruse Oddvar Fritjof 07.07.1914 Idd 1006
Kruse f. Karlson Ella Augusta 24.08.1918 Sarpsborg 1008
Kruse Roger Fritjof 22.12.1937 Halden 1009
Kruse Tor Oddvar 29.02.1944 Halden 1010
Eriksen Bjarne Reidar 16.09.1914 Halden 1011
Eriksen Marit 16.05.1936 Idd 1012
Eriksen Jorun 15.04.1937 Idd 1013
Diseth Thora Evensen 23.05.1899 Elverum 1014
Lien Reidar 14.03.1916 Trondheim 1015
Bredesen f. Berg Asbjørg Mary 13.09.1919 Salangen 1016
Lund Ove 13.06.1921 Bodø 1017
Bredesen Asbjørn 30.01.1915 Saltdal 1018
Brekkåsen Øivind 30.01.1915 Steinberg, Nedre Eiker 1020
Martinsen Olaf Martinius 06.05.1918 Hokksund 1021
Enoksen Eivind 05.03.1921 Røst 1022
Svensson Egil 08.03.1912 Oslo 1023
Huuse Ivar 28.11.1907 Gjøvik 1024
Sigurdssøn Per Erik 12.12.1920 Oslo 1025
Os Lars Øystein 08.05.1914 Oslo 1026
Fjørtoft Tor 19.04.1916 Hedrum 1027
Lysnes Nils 04.06.1915 Sandar 1028
Steinholt Anders 13.05.1913 Hedrum 1029
Steinholt Erik 21.05.1920 Hedrum 1030
Pedersen Andreas 03.03.1916 Brandval 1031
Andreassen Henry Mathias 28.03.1921 Lødingen 1033
Petterson-Busk f. Thomassen Aagot 05.06.1923 Alta 1034
Hegg Hans 25.02.1895 Drammen 1035
Hegg f. Trondsen Hilda Karoline 24.08.1898 Øvre Eiker 1036
Johannesen Helge Ragnar 07.08.1914 Oslo 1037
Johannesen f. Braathen Ruth Bergliot 23.04.1917 Oslo 1038
Steenstrup f. Corneliussen Inger Lise 06.12.1919 Larvik 1039
Arnesen Fritjof 20.05.1924 Holmestrand 1040
Sand Arne Laurits 31.03.1926 Bjørkelangen 1041
Bergersen Harald 19.01.1908 Vinger 1042
Øisjøfoss Bjarne 02.09.1925 Bjørkelangen 1043
Lier Carl Kjetil 14.11.1913 Lillestrøm 1045
Lier Odd Reidar 28.06.1910 Lillestrøm 1046
Lier Bjørn Kristian 13.09.1918 Lillestrøm 1047
Hagtvedt Abraham 08.12.1903 Hedrum 1048
Endresen Rhoar Ørnulf 24.12.1905 Trondheim 1049
Endresen f. Strøm Marion 22.06.1919 Mosjøen 1050
Endresen Rose Mary 04.12.1940 Mosjøen 1051
Karstensen Evelyn Elida 28.06.1927 Bærum 1052
Berg Helge Anton 08.11.1927 Mosjøen 1053
Vold Ragnar Kristiansen 24.12.1924 Sandnessjøen 1054
Sørflakne Bjarne Jonassen 24.06.1916 Selbu 1055
Pettersen Kjell Leopold 24.10.1925 Oslo 1057
Tornøe Finn Bendeke 02.10.1904 Oslo 1059
Andersen Aage Lorang 29.05.1920 Sarpsborg 1060
Flikkeid Arthur Sigurd 21.12.1922 Flekkefjord 1061
Tangen Tore 28.03.1921 Oslo 1062
Hansen Arthur 15.11.1917 Lier 1063
Bjørnstad f. Kareliussen Karen Elfrida 11.01.1920 Åmot 1064
Bjørnstad Odd Elfinn 28.03.1942 Elverum 1065
Bjørnstad Kåre 22.08.1943 Elverum 1066
Ryen Jakob 26.02.1908 Grue, Finnskog 1067
Tornøe f. Jellum Bjørg 19.03.1909 Modum 1068
Tornøe Jens Kasper 19.06.1937 Hammerfest 1069
Tornøe Erik 09.04.1940 Oslo 1070
Arnesen Halvor Arne 04.07.1896 Aker 1071
Olsen Odd Oliver 05.10.1923 Stavanger 1072
Wiken Anders 02.05.1915 Øymark 1074
Syversen Roald Gunnerius 29.05.1909 Øymark 1075
Østlie Kolbjørn 13.10.1919 Engerdal 1076
Pettersen Helfrid Elvine 24.04.1921 Søma 1077
Bugge f. Sørensen Kari 05.09.1917 Oslo 1078
Bugge Edith 30.07.1940 Tønsberg 1079
Bugge Thorleif 28.12.1943 Oslo 1080
Kværme Georg 29.07.1896 Hønesfoss 1081
Mølholm Ludvig Johan 26.07.1911 Moss 1082
Beck Frank 18.06.1927 Rjukan 1083
Bang Ivar 16.07.1915 Bagn, Valdres 1084
Løken Gudbrand Gudbrandsen 14.02.1895 Lunner 1085
Meisdalshagen Olav 17.03.1903 Nord-Aurdal 1086
Børresen Erik 10.02.1918 Aker 1087
Birkedal-Olsen Nancy Wiktoria 14.08.1918 Fredrikstad 1088
Ottesen Kjell 13.06.1910 Oslo 1089
Prebensen Jacob Christian Wetlesen 07.09.1918 Oslo 1090
Prebensen f. Bugge Ellinor 23.01.1919 Oslo 1091
Larsen f. Andersen Åse Julie Margrethe 08.04.1914 Idd 1092
Eriksen Ola Martinius 26.06.1907 Fredrikstad 1093
Strandås Per Borgen 02.02.1929 Sarpsborg 1094
Ness Ulrik 19.10.1926 Kabelåg 1095
Sandberg Kjell 17.10.1928 Oslo 1096
Johannessen Alf 19.07.1903 Lyngen 1097
Figenschou Henry Bergethon 06.11.1926 Kjosen 1098
Figenschou Solveig 15.01.1922 Kjosen, Lynger 1099
Hansen Sverre 17.11.1921 Kjosen, Lynger 1100
Fischer Rolf Solmann 13.06.1897 Mandal 1101
Fischer Synnøe Stray 16.10.1902 Farsund 1102
Fischer Constance Theresis Stray 12.06.1930 Hæggebostad 1103
Fischer Ola Stray 04.04.1928 Farsund 1104
Fischer Jens Stray 01.05.1926 Farsund 1105
Stenersen Tormod 03.03.1913 Sarpsborg 1106
Dalarne Gunvald 01.11.1918 Drangedal 1107
Ebbesen f. Jacobsen Johanne Elisa 05.01.1902 Larvik 1108
Ebbesen Stig Valdemarsøn 07.01.1935 Oslo 1109
Kramm Hugo 05.02.1890 Dusseldorf 1110
Kramm f. Egde Nissen Ada 24.03.1899 Vardø 1111
Kramm Else Merete 23.11.1934 Oslo 1112
Bryn Alf Bonnevie 26.08.1889 Oslo 1113
Lønning Peder 04.07.1916 Haugesund 1114
Jensen Eilert 24.05.1912 Brønnøysund 1115
Amdam Erling Jørund 10.02.1924 Ørskog 1117
Nerisen Thorleif 21.11.1920 Porsgrunn 1118
Lunde Thoralf 28.10.1922 Eidanger 1119
Jensen Johnny William 20.01.1924 Solum 1120
Danielsen Magne Daniel 11.08.1925 Grue Finnskog 1121
Johansen Erling Villy 20.05.1912 Oslo 1122
Johansen f. Zakariassen Borghild Natalie 17.04.1915 Moss 1123
Johansen Bjørg Synnøve 11.01.1936 Moss 1124
Zakariassen Karl Eugen 11.12.1918 Moss 1125
Zakariassen f. Olsen Lillebil Karin 10.12.1919 Fredrikstad 1127
Harstad Einar OIason 09.03.1886 Eidskog 1129
Harstad f. Andreassen Åsta 02.12.1894 Svelvik 1130
Reiersen Arne Magne 24.01.1914 Mandal 1131
Berg Per 21.09.1913 Hokksund 1132
Nerdrum Johan 12.07.1912 Tønsberg 1133
Lea Rolf Gunnar 17.08.1918 Oslo 1134
Jacobsen Harry 24.08.1917 Sandar 1135
Larsen Odd 22.07.1918 Sandar 1136
Togstad Amund Herlaug 18.12.1906 Innbygda 1137
Fidjeland Nils 18.12.1906 Iveland 1138
Gigstad Erik 26.07.1927 Lillehammer 1139
Koefoed Vilhelm Ferdinand 30.11.1908 Bergen 1140
Koefoed f. Nerdrum Ingrid 08.02.1914 Tønsberg 1141
Koefoed Johan 28.06.1937 Nøtterøy 1142
Koefoed Einar 22.03.1942 Nøtterøy 1143
Nerdrum Odd 06.10.1883 Oslo 1144
Nerdrum f. Borge Ingrid 16.10.1878 Oslo 1145
Johansen Bjørn 22.01.1926 Sarpsborg 1146
Sandbæk Sigurd Erling 25.06.1923 Øymark 1147
Syversen Ole Anton 29.07.1924 Øymark 1148
Granberg Sigurd Johan 08.12.1897 Mo i Rana 1149
Hagen Per 11.07.1916 Nord, Odal 1150
Skjelstad Henry Edwardy 25.05.1914 Oslo 1151
Storjord Viktor Normann 12.10.1900 Saltdal 1152
Nilsen Irene 05.07.1919 Stavanger 1153
Nordrum David 31.01.1912 Sandefjord 1154
Bronken Torbjørn 14.09.1919 Elverum 1155
Vintervold Odd Edvin 03.10.1924 Røros 1156
Singstad Odd Edmund 09.03.1925 Trondheim 1157
Simonsen Karl Johan 17.07.1921 Trondheim 1158
Selmer Karl Eivind 18.03.1919 Trondheim 1159
Elvseth Agnes Beate 22.06.1922 Nordli 1160
Lund Frank Willard 22.11.1921 Oslo 1161
Bakkene Arne Kaare Jacob 26.06.1909 Oslo 1162
Hartmark Haakon Lossius 23.05.1921 Aker 1163
Strøm Ørnulf 28.05.1921 Trondheim 1164
Nielsen Rolf Ivar 25.09.1899 Oslo 1165
Nielsen f. Johansen Ragnhild Mathilde 24.02.1902 Oslo 1166
Steinsholt Leif 15.05.1923 Hedrum 1167
Olsen Nancy 08.10.1922 Ballangen 1168
Olsen Nils Bernhard 09.10.1922 Hadsel 1169
Ingeborgøien ? ? 1170
Ingeborgøien Ingvald 02.01.1922 Sel, Opland 1171
Tøfte Knut 14.05.1918 Sel, Opland 1172
Tøfte Ola 26.09.1919 Sel, Opland 1173
Harbakken Anders Persson 05.06.1918 Karasjokk 1174
Toft Borgny 21.01.1920 Bergen 1175
Svensson Åke Sigfrid 24.06.1920 Bergen 1176
Johansen Oskar 29.12.1925 Østre Aker 1177
Bang f. Fønhus Kirsten 29.11.1915 Sør Audal 1178
Hvitsten Erling 26.06.1994 Strømm 1179
Fjørtoft Kåre ? 1180
Holmberg Kristen 04.03.1904 Fredrikstad 1181
Christiansen Einar 18.09.1908 Oslo 1182
Krogsrud Einar 22.01.1914 Nord-Odal 1183
Olsen f. Johansen Else Viola Margarethe 12.03.1923 Tistedalen 1184
Janson f. Rekstad Karoline Kornelie 10.07.1902 Trondenes 1185
Gausland f. Munthe Brit 18.12.1923 Tromsø 1186
Evjemo Ivar Brynjulf 10.04.1924 Strinda 1187
Haldorsen Alfred 26.04.1918 Kirkenes 1188
Wasbak John Kornelius 30.10.1913 Narvik 1189
Wasbak f. Thorvik Inger 04.04.1915 USA 1190
Nilsen Olaus Mikal 18.03.1890 Ankenes 1191
Nordli Hilmar Egdahl 03.09.1916 Olderfjord, Kistrand 1192
Solbakken Klemet 20.02.1911 Kistrand 1193
Norvik Johan Kristofer 14.05.1926 Askim 1194
Fredrisen Oliver Valdemar 19.07.1906 Kråkerøy 1195
Hagen Arne Nilsen 21.04.1917 Ringsaker 1197
Mørk Holger 28.10.1905 Aker 1198
Hagerup Cecilie Marie 14.09.1917 Oslo 1199
Nielsen Gustav Bjørn Polkem 29.08.1915 Bærum 1200
Balke Ragnvald 09.01.1885 Karasjokk 1201
Sulland Thor 21.08.1915 Sandefjord 1202
Sulland f. Olsen Ruth 08.04.1914 Sandefjord 1203
Sulland Finn 02.10.1939 Sandefjord 1204
Børve Margit 23.12.1914 Ullensvang 1205
Gullerud Karl Georg 15.09.1898 Østre Toten 1206
Wastad Thor Gunerius 07.09.1924 Eidskog 1207
Etholm Thor Harald 16.02.1919 Notodden 1208
Nielsen Per Willars 17.02.1921 Oslo 1209
Bjerke Ole 24.07.1898 Hedrum 1210
Bjørnson Rolf Ege 17.07.1913 Bergen 1211
Østreng Hans Olaisen 28.03.1890 Høland 1212
Halden Anders 10.02.1894 Nord-Aurdal 1213
Møllerbråten Guttorm Osmund 17.08.1924 Eidskog 1214
Aasen Jan Asbjørn 26.05.1924 Eidskog 1215
Engebretsen Hans Ragnvald 20.12.1905 Kongsvinger 1216
Herdahl Sverre 26.06.1907 Kongsvinger 1217
Andresen Odd 28.04.1915 Narvik 1218
Engebretsen Reidar Leonard 29.12.1898 Oslo 1219
Herdahl Otto 05.07.1915 Kongsvinger 1220
Østgaard Olav Sverre 13.12.1917 Tolga 1221
Schøyen Arne 12.12.1912 Kongsvinger 1222
Engebretsen Bjarne Emil 30.04.1901 Kongsvinger 1223
Aasen Johan 05.07.1895 Eda Socken, Sverige 1224
Nygårdseter Eiler 25.02.1922 Vinger 1225
Pettersen Rolf 14.06.1908 Halden 1226
Olsen Magnhild Kaspara 18.08.1908 Enningdal 1227
Henriksen Leif Ragnar 04.04.1926 Berg, Østfold 1228
Bergstrøm Fritjof Rikhard 26.01.1926 Tistedalen 1229
Karlsen Leif Arnold 23.05.1926 Idd 1230
Aasen Ole Gunnar 12.02.1921 Eidaskog 1231
Møllner Egil Harthoorn 07.10.1924 Kabelvåg 1232
Dahl Gulbrand Martinius 31.08.1901 Tyristrand 1233
Tjernmoen Arvid Erland 26.12.1910 Åsnes 1234
Tjernmoen f. Martinsen Aslaug 19.01.1918 Åsnes 1235
Tjernmoen Rolf Georg 13.10.1935 Åsnes 1236
Tjernmoen Astrid Synnøve 25.08.1939 Åsnes 1237
Tjernmoen Vidar 05.06.1943 Åsnes 1238
Tasigtil f. Sigvardsdotter Signe 01.06.1897 Wärmland 1239
Pedersen Jens Parelius Dal 21.09.1922 Rognan, Saltdal 1240
Moritsen Kåre 02.03.1922 Beiarn 1241
Jakobsen Karl 16.02.1912 Tromsø 1242
Solvang Harry 06.01.1923 Nesna 1243
Øien Olav 02.05.1919 Hemnesberg 1244
Jensen f. Schønning Helene Sofie 23.03.1902 Steigen 1245
Jansen Grete Schøning 21.10.1927 Chicago 1246
Jansen Jan Kristian Schønning 16.01.1931 Oslo 1247
Jansen Ingrid Schønning 13.06.1932 Oslo 1248
Jørstad Ulf Henrik 09.01.1920 Oslo 1249
Jørstad f. Wang Berit 24.02.1920 Skotfoss 1250
Halmrast f. Nielsen Else Astrid 11.04.1913 Aker 1251
Andersen Ragnhild Margrethe 07.10.1915 Oslo 1252
Bugge Unn 27.08.1923 Oslo 1253
Lyle Allan Christian 12.12.1911 Irland 1254
Hofsvang Tor Alfred 22.03.1915 Oslo 1255
Hofsvang f. Haakensen Ragnhild Synnøve 20.09.1916 Oslo 1256
Winanes Karl Bjørn 13.09.1925 Oslo 1257
Helmrast Kristian Emil 16.05.1905 Drammen 1258
Sørby Even 30.06.1923 Lunner 1259
Helgåsen Eyolf 18.09.1914 Stange 1260
Sørby Hilmer 08.09.1898 Norderhov 1261
Kirkfjell Henry Jensen 03.04.1919 Hamarøy 1262
Reinfjell Harald 26.06.1914 Nord Rana 1263
Melum Trygve 15.04.1924 Bjugn 1264
Jensen Eivind Meier 25.09.1916 Hamarøy 1265
Mastad Arne 02.04.1919 Eidskog 1266
Eriksen Erik 03.01.1915 Aker 1267
Mastad Paul 11.05.1911 Eidskog 1268
Stenbakken Anders 01.01.1894 Eidskog 1269
Seleg Alfred William 24.09.1904 Oslo 1270
Solheim Willy 02.04.1914 Oslo 1271
Hoel Jens 15.10.1925 Sokna 1272
Moen Irene Kristianne 10.10.1922 Kjøpsvik 1273
Olsen Viktor Ole 23.01.1908 Trondheim 1274
Olsen f. Wahl Aase 12.11.1908 Trondheim 1276
Røsnæs Jan Berthel 23.10.1912 Berg 1277
Røsnæs f. Johansen Randi Margrethe 12.01.1916 Horten 1278
Røsnæs Per 08.12.1941 Halden 1279
Åsebø Kjell 02.03.1927 Oslo 1280
Olafsen Kjell Sven 25.01.1926 Oppegård 1281
Bjørlo Øivind Thomas 29.05.1926 Oppegård 1282
Nilsen Eldar Norman 28.12.1917 Gulen, Sogn 1283
Nygaard Harald Emil 24.07.1909 Halden 1284
Ødegård f. Hansen Martha Synnøve 05.07.1901 Idd 1285
Ødegård Aslaug Synnøve 17.03.1935 Idd 1286
Ødegård Kirsten Margrethe 28.07.1938 Idd 1287
Ødegård Hans Severin 02.11.1939 Idd 1288
Torgalsbøen Leif Konrad 14.02.1918 Idd 1289
Ødegaard Sigurd Karsten 03.02.1908 Aremark 1290
Frette Thor 27.10.1918 Os, Bergen 1291
Guttorm Hans Olsen 28.06.1927 Karasjok 1292
Johansen Arvid Verner 12.01.1909 Idd 1293
Johansen f. Karlsen Gudrun Natalie 17.03.1910 Halden 1294
Johansen Roald Brian 23.02.1930 Idd 1295
Johansen Reidun Helene 25.07.1933 Idd 1296
Storholt Sverre 26.07.1916 Bærum 1297
Hauge Nils 11.04.1919 Østre Slidre 1298
Soot Reidar 12.04.1907 Drammen 1299
Kristoffersen Haakon 26.06.1889 Oslo 1300
Pettersen Alf Eilert 22.05.1898 Oslo 1301
Pettersen Klaus Thorbjørn 26.02.1923 Idd 1302
Sørli f. Løvlie Sofie Kaspara 14.09.1900 Eidskog 1303
Holter Albert 03.09.1899 Brandbu 1304
Holter Thorvald 21.07.1926 Oslo 1305
Zakariassen Thor 12.07.1923 Eidskog 1306
Bøe Rasmus 07.11.1922 Stryn 1307
Bøe Odd 04.08.1923 Stryn 1308
Sørlie Wenche 25.02.1942 Eidskog 1309
Jensen Harald 25.07.1917 Tønsberg 1310
Johansen Henry 18.10.1914 Strinda 1311
Lunden Olav 20.02.1924 Kristiansand 1312
Heiland Olaf Anskar 11.02.1921 Bø, Telemark 1313
Gyberg Martin 21.03.1920 Hægebostad 1314
Svanberg Arvid 04.12.1924 Sandar 1315
Rossi Veine Emil 05.10.1919 Fauske 1317
Jordbru Johanne Kristine 09.01.1923 Fauske 1319
Jordbru Eldbjørg Pettersen 08.09.1921 Fauske 1320
Vangsnes Per Kristiansen 08.10.1914 Balestrand 1321
Rossi Leif Herløv 01.04.1925 Sulitjelma 1322
Johansen Ragnar Martin 09.03.1921 Skjerstad 1323
Jørgensen Arne Arvid 12.10.1919 Opdal 1324
Engelstad Wilhelm Bull 13.10.1899 Oslo 1326
Engelstad f. Helmen Karen 14.04.1908 Strømmen 1327
Engelstad Jens Christian 14.04.1908 Gjøvik 1328
Landet f. Ree Ingrid 16.10.1907 Nordre Fron 1329
Svendsen Odd Eugen 16.10.1907 Larvik 1330
Svendsen f. Jørgensen Astrid 16.03.1921 Bamble 1331
Svendsen Svein Erik 04.10.1941 Drammen 1332
Herzberg Haakon 30.03.1908 Kristiansand 1333
Herzberg f. Haugland Solveig Marie 31.07.1908 Kristiansand 1334
Leisner Rolf William 29.09.1893 Tønsberg 1335
Haugasdal Ole 07.05.1902 Øiestad, Arendal 1336
Knopf f. Lunden Ingrid Jakobine 18.04.1908 Idd 1337
Knopf Hallstein 29.09.1928 Idd 1338
Knopf Kari 18.01.1931 Idd 1339
Hafskjold Petter Sigvart 08.09.1921 Lier 1340
Wiersholm Ole Jacob 17.11.1924 Oslo 1341
Borchgrevink Theodor 16.02.1923 USA 1342
Lier Knut Per 03.04.1912 Lillestrøm 1343
Moy Arne 30.05.1921 Oslo 1344
Moy f. Fiveland Ruth Lillian Ingrid 10.01.1920 Kristiansand 1345
Schjervum Steffen 17.09.1891 Gran, Hadeland 1346
Schjervum f. Strande Helga Jenny 07.12.1894 Gran, Hadeland 1347
Schjervum Sverre 04.06.1923 Idd 1348
Knoph Sigurd Essendrop 27.12.1893 Aremark 1349
Marthinsen Kristian Markus 31.01.1904 Idd 1350
Solem Åge Viktor 30.12.1918 Oslo 1351
Abrahamsen Willy 29.11.1923 Kirkenes 1352
Nilssen Leif Margido 14.01.1922 Horg 1354
Volckmar Alf Veum 24.01.1891 New York 1355
Johnsen Thorleif 04.06.1914 Trondheim 1356
Andersen Reidar Rogne 09.03.1921 Lena, Østre Toten 1357
Andersen f. Sørum Oddny 03.09.1927 Grane, Vefsen 1358
Nilsen Waldemar Kristoffer Scheldrup 28.05.1913 Tysfjord 1359
Woldstad Ole 26.05.1906 Lunner 1360
Mutta Hans 27.08.1922 Lunner 1361
Finne Lars Mathias Hille 07.02.1911 Stavanger 1362
Woldstad Magnus 12.07.1902 Lunner 1363
Dypsjø Eva 19.06.1926 Idd 1364
Hansen Frank Gerald 25.04.1920 Oslo 1365
Kortoe Frithjof Hjalmar 01.06.1909 Oslo 1366
Elverum Johan 13.06.1913 Oslo 1367
Scheie Tarald 14.01.1923 Oddernes 1368
Bergendahl Lars Sverre 30.01.1909 Aker 1369
Rødbak Carl Aage 30.01.1919 Kviteseid 1370
Andersen Rolf Edgar 27.10.1909 Sarpsborg 1371
Skotnes Leif 05.06.1914 Narvik 1372
Skotnes f. Nilsen Olga Gurine 16.05.1913 Narvik 1373
Skotnes Liv Odrun 17.10.1933 Narvik 1374
Skotnes Alf Kristian 18.02.1937 Narvik 1375
Aasdokken Halvard 21.12.1906 Nord-Aurdal 1376
Dokken Hallvard 21.10.1910 Nord-Aurdal 1377
Bakken Per 19.05.1919 Trysil 1378
Haugen Frithjof Wilhelm 22.12.1920 Oslo 1379
Hansen Hogne Edvart 03.01.1904 Tromsø 1380
Holum Bjarne Henry 08.01.1911 Steinkjer 1382
Grøvan Fredrik Andreassen 10.10.1901 Lyngdal 1384
Foss Salve Gunnar 30.01.1922 Lyngdal 1385
Bergestad Finn 14.02.1921 Bergen 1386
Bergestad f. Lie Gerd 05.07.1924 Kristiansand 1387
Nystrøm Markus 19.04.1924 Sandar 1388
Pettersen Oddvar 21.08.1924 Sandefjord 1389
Hansen Hans Arnton 20.03.1924 Sandar 1390
Raastad Sandefjord 18.06.1924 Sandefjord 1391
Olsen Oluf Thomas 27.06.1923 Berg 1392
Rud Frithjof Reinholdt 21.10.1893 Fredrikstad 1393
Rud f. Adriansson Hedvig Florencia 08.02.1902 Sverige 1394
Rud Dagfin 29.09.1923 Svolvær 1395
Rud Norun 09.09.1922 Løddingen 1396
Rud Tore Birger 24.10.1942 Halden 1397
Kristiansen Ingeborg Debora 25.03.1922 Aremark 1398
Andersen Kåre 25.05.1921 Nesna 1399
Grønseth Knut Marius 05.11.1920 Gjernes 1400
Mortensen Hans Ludvig 11.09.1904 Alta 1401
Mortensen Kari 11.07.1943 Alta 1402
Hågensen Margit Hansine 25.08.1910 Alta 1403
Hansen Leif 13.09.1920 Alta 1404
Boska Magnhild 22.07.1922 Alta 1406
Johansen Finn Møhne 11.06.1919 Oslo 1408
Karlsen Johan Alfred 08.02.1892 Sverige 1409
Karlsen f. Nilson Hildur 03.06.1899 Sverige 1410
Karlsen Eivind Reidar Thorolf 20.10.1927 Idd 1411
Andersen Ruth May 17.05.1920 Oslo 1412
Styren Hans Peter 26.11.1923 Drammen 1413
Polmer Ellen Kristina 11.07.1895 Sverige 1414
Runden Bjørg 11.05.1920 Brandbu 1415
Runden Jon 12.06.1917 Brandbu 1416
Matsen Sixten Hugo 22.04.1895 Sverige 1417
Matsen Agnes Helene 29.03.1900 Idd 1418
Madsen Georg Henry 03.03.1927 Tvedestrand 1419
Verås Oddvar 18.10.1919 Kvinesdal 1420
Ihlen Per 21.02.1922 Brasil 1421
Hobæk Finn Eindride 14.03.1923 Nes, Hedemark 1422
Christiansen Willy 11.03.1923 Notodden 1423
Lien Odd 24.08.1922 Notodden 1424
Nordahl Oddvar Oslo 1425
Christensen Alf 10.05.1900 Kristiansand 1426
Fjeld Asbjørn 10.07.1920 Kvinesdal 1427
Hansen Thorbjørn Ask 20.02.1896 ? 1428
Krudtå Helge 17.08.1913 Grane 1429
Knudtsen Erling Bjarne 09.02.1918 Egge 1430
Hansen Frithjof 01.11.1907 Verdal 1431
Bogfjelldal Einar Johan 10.05.1919 Grane 1432
Eiene Harald 13.03.1900 Stavanger 1433
Eiene Olga Helene 01.10.1900 Eidsvall 1434
Karlsen f. Bråten Liv Rakel 10.11.1921 Skjeberg 1435
Karlsen Willy Bjørn 26.02.1940 Sarpsborg 1436
Karlsen Rolf Egil 12.04.1941 Idd 1437
Haugerud Håkon Olsen 15.08.1913 Larvik 1438
Haugerud Olga Karoline 04.03.1914 Tjølling 1439
Haugerud Helge 07.05.1937 Tjølling 1440
Lislegård Bjørn Georg 14.12.1923 Berg 1441
Olsen Ove Johan 16.02.1926 Berg, Østfold 1442
Fjørtoft f. Heyerdahl Anne Kathrine 29.09.1912 Kristiansund 1443
Myhre Anton Reidar 31.05.1907 Oslo 1444
Rud Sigurd Karsten 21.12.1900 Idd 1445
Dorholt Halvor Kristoffer 07.04.1923 Lunde, Telemark 1446
Lunde Bjørn Lorang 13.06.1925 Oslo 1447
Dahl Henry 02.01.1922 Modum 1448
Røinestad Sigurd Andreas Simonsen 11.05.1914 Kvinesdal 1450
Hjelm Waldemar 02.03.1923 Bodø 1451
Andersen Nils 19.01.1925 Rjukan 1453
Lysgård Johan Valdemar 04.05.1916 Berg, Sør-Trøndelag 1454
Lysgård f. Wilhelmsen Olga Fredrikke 07.01.1921 Hoff, Soldt 1456
Lysgård Valdemar Johnny 06.07.1942 Ål, Hallingdal 1457
Andreassen Gunnar Romberg 29.01.1914 Fredrikstad 1458
Tiltnes Nils Andreas 23.10.1923 Bergen 1459
Berrum Ib Vedel 26.04.1922 Fredrikstad 1460
Christoffersen Per Anker Steen 24.01.1921 Moss 1461
Bakkene f. Hansen Judith Teodora 24.07.1910 Halden 1462
Bakkene Knut 20.10.1938 Aker 1463
Olsen Kurt Wilhelm 18.05.1915 Rygge 1464
Larsen Fredrik 09.03.1917 Skien 1465
Engø Hans Andersen 20.09.1913 Tønsberg 1466
Pedersen Johan 06.11.1918 Oslo 1467
Johnsen Jens Nikolay Nils 10.07.1912 Bergen 1468
Evensen Frank Yngvar 04.09.1917 Skjeberg 1470
Syversen Thorolf 14.04.1913 Skjeberg 1471
Karlsen Willy 05.01.1922 Skjeberg 1473
Nyholt Reidar 12.02.1928 Åsnes, Solør 1474
Syverstad Gudmund 09.08.1924 Ullensaker 1475
Olsen f. Andersen Anne Helene 01.07.1900 Vinger 1476
Olsen Leif 15.05.1924 Vinger 1477
Olsen Arvid 11.09.1930 Vinger 1478
Skauby Rakel 04.05.1924 Eidskog 1479
Berg Erik Vilhelm 08.06.1909 Oslo 1480
Berg f. Mikkelsen Hjørdis 26.04.1909 Oslo 1481
Berg Leif Erik 10.08.1938 Oslo 1482
Berg Berit 07.05.1943 Oslo 1483
Adolfsen Arthur Fritjof 08.09.1904 Oddernes 1484
Hauger Thorbjørn Alfred 31.01.1924 Spydeberg 1485
Pedersen Per 21.09.1921 Håland, Stavanger 1486
Olsen Johan Viktor 25.10.1922 Såner 1487
Olsen Konrad Morgan 07.10.1919 Moss 1488
Diesch-Pedersen Arne 23.01.1923 Tromøya 1489
Bakken Jan Magnus 17.12.1922 Oslo 1490
Thorstad Bjørn 23.07.1922 Modum 1491
Berg Arne Gotfred 01.07.1919 Kråkerøy 1492
Thanche Harry Julian 28.12.1921 Trondheim 1493
Johansen Asbjørn Rolf 22.05.1922 Tersnes 1494
Ramberg Knut 30.10.1911 Bø, Vesterålen 1495
Rossing Yngve 16.01.1920 Oslo 1496
Meinhardt Wilhelm Karl 30.05.1918 Trondheim 1497
Lorentzen Ruth Alstad 18.03.1922 Trondheim 1498
Hohle Odd Anders 31.07.1918 Aurskog 1499
Kristiansen Erling Reidar Hugo 09.10.1926 Oslo 1500
Nyholt Birger 11.07.1923 Åsnes, Solør 1501
Nyholt Åge Martin 02.12.1925 Åsnes, Solør 1502
Jakobsen Anne Lise 24.12.1926 Oslo 1503
Solem Knut 26.09.1913 Oslo 1504
Fossum Johan Ludvig 26.08.1898 Vinger 1505
Storhaug Halvor 02.06.1895 Bø, Telemark 1506
Karlsen Peder 16.11.1895 Sør-Odal 1507
Pedersen Birger 14.08.1909 Oslo 1508
Fossum Bjarne Johan 21.09.1924 Kongsvinger 1509
Karlsen Leif Erik 18.02.1923 Vinger 1510
Fossum Karl Erik 15.04.1923 Kongsvinger 1511
Nysæther Uno Edgar Pedersen 28.11.1919 Eidskog 1512
Johansen Arne 14.04.1922 Oslo 1513
Wedholm Odwar 19.07.1921 Oslo 1515
Fornæs Torkel Svendsen Omdal 04.11.1914 Stavanger 1516
Olsen Margit Lovise 26.05.1920 Sulitjelma 1518
Berg Irene 01.06.1926 Sulitjelma 1519
Blyseth May Annie 08.08.1925 Sulitjelma 1520
Randsby Hugo Frank 19.05.1918 Rjukan 1521
Efterdal Tor 23.01.1922 Holmestrand 1522
Ederklepp Sten Anker 15.01.1920 Modum 1523
Olsen Helge Torén 07.07.1926 Skjeberg 1524
Lorentzen Thorolf 26.12.1911 Glemmen 1525
Dyrkorn Ole 19.09.1912 Gimsøy 1526
Skjørshammer Henry Asbjørn 11.01.1923 Eidsberg 1527
Fjeld Øivind 22.09.1923 Idd 1528
Weydahl Arvid 26.11.1926 Drøbak 1529
Hovengen Per 29.01.1917 Oslo 1530
Skogen Erling Kåre 17.06.1922 Åmot, Østerdalen 1531
Berggren Per 10.03.1921 Hamar 1532
Hemseter Arne 21.06.1926 Hoff, Solør 1533
Laahne f. Iversen Asta Louise 29.11.1917 Sandar 1535
Antonsen f. Nordnes Kirsti 01.09.1916 Trysil 1536
Olsen f. Simonsen Sara 15.06.1917 Svendal 1537
Thorstensen Erling 20.12.1905 Helgen 1538
Thorstensen f. Lundberg Elfrida 04.08.1907 Skien 1540
Thorstensen Jan Erik 07.03.1942 Sandefjord 1541
Thorstensen Anne Gro 05.02.1944 Sandefjord 1542
Thorstensen Kjell Sondre 08.09.1936 Sandefjord 1543
Thorstensen Erling Sondre 08.09.1936 Sandefjord 1544
Thorstensen Rolf Fredrik 29.05.1929 Skien 1545
Olsen f. Pedersen Gunvor 21.03.1915 Sandefjord 1546
Pedersen f. Mathiesen Margit Marie 24.08.1892 Sandar 1547
Pisani f. Olsen Lydia 17.09.1896 Sandar 1548
Evensen Rakel Elivra 15.09.1904 Sandar 1549
Laahne Rose Bjørg 21.06.1940 Sandefjord 1550
Laahne Eva 17.11.1942 Sandefjord 1551
Antonsen Jan Cato 02.01.1940 Sandefjord 1552
Larsen f. Hansen Isabella Hedvik Miriam 30.06.1899 Horten 1553
Larsen Rolf 27.10.1921 Horten 1554
Gulbrandsen Ivar Valdemar 07.03.1913 Sandar 1555
Gulbrandsen f. Olsen Elna 21.07.1916 Sandar 1556
Pedersen Peder Magnus 02.07.1883 Eidanger 1557
Bjønni Arnfinn 06.10.1919 Sandar 1558
Bjønni Sverre 22.05.1923 Sandar 1559
Pedersen Per Christian 23.01.1913 Sandar 1560
Pedersen f. Stensholdt Else Mari 02.01.1920 Sandefjord 1561
Evensen Anator Kristiansen 23.08.1879 Sander 1562
Evensen Josef Gunnar 28.04.1918 Sander 1563
Nordnes Otto 20.09.1884 Trysil 1564
Nordnes Oddvar 15.02.1921 Trysil 1565
Nordnes Kalen 20.01.1924 Trysil 1566
Nordnes Otto 25.01.1922 Trysil 1567
Hansen Erling Morris 11.07.1921 Sandar 1568
Morris Hansen f. Lunde Ingrid 01.08.1921 Sandar 1569
Laahne Olaf Julius 25.12.1890 Sandefjord 1570
Laahne Oddvar 04.02.1916 Sandar 1571
Pisani Birger Augustin 22.07.1895 Bergen 1572
Olsen Hans Kristian 08.07.1906 Spydeberg 1573
Gausereide Alv 19.07.1922 Alversund 1574
Hall Knut 25.10.1923 Oslo 1575
Rykken Nils 14.07.1921 ? 1576
Foss Arne 19.04.1913 Romedal 1577
Myhrer Jan 17.03.1923 Nittedal 1578
Børretzen Willi 05.02.1925 Kistrand 1579
Berg Reidar Asbjørn 03.01.1925 Aker 1580
Munthe Wulfsberg John Gerhard 29.04.1924 Oslo 1581
Øgård Per 02.10.1924 Oslo 1582
Lund Ove 24.05.1924 Oslo 1583
Andvig Jens 19.08.1923 Oslo 1584
Johannesen Karl Finn 01.10.1899 Sandar 1585
Olsen Knut 25.03.1919 Sandar 1586
Andersen Birger Bjørn 09.01.1923 Oslo 1587
Jensen Frithjof 28.02.1923 Sandefjord 1588
Melsom John Eivind 06.12.1919 Våle, Vestfold 1589
Pedersen Leif 20.04.1918 Sandefjord 1590
Jacobsen Rolf Debes 27.06.1919 Sandefjord 1591
Hille per Wessel Ødegård 05.08.1920 Notodden 1592
Stenseth Bjørn 22.01.1916 Sandefjord 1593
Ramsberg Ole Andersen 10.05.1922 Sandar 1594
Amundsen Ivar 13.02.1927 Berg, Østfold 1595
Bakke Mathiesen Thor Einar 25.08.1922 Jelø 1596
Bjørvik Olav 28.03.1920 Fjaler, Sunnfjord 1597
Pedersen Kolbjørn 19.03.1920 Sander 1598
Klaastad Finn Boije 24.02.1922 Tjølling 1599
Nordnes Lars Ingemar 11.03.1926 Sandar 1600
Winter-Hjelm Hans Otto 30.01.1923 Sandefjord 1601
Virik Ivan Jørgen 20.04.1913 Sandar 1602
Treschow Aage Gerhard Fritz 08.03.1923 Oslo 1603
Christiensen Søren Lorentz 10.01.1922 Sandar 1604
Jensen Halfdan 26.03.1921 Sandefjord 1605
Jansen Jan Birger 25.09.1898 Horten 1606
Olsen Jakob 03.05.1934 Såner 1607
Olsen Filip 20.10.1936 Vestby 1608
Olsen Inger Bodil 11.07.1939 Soon 1609
Olsen Kjell 04.07.1943 Asker 1610
Lundemo Johan Olaf 05.09.1915 Meråker 1611
Brattås Alf Henry 21.01.1922 Eidsberg 1612
Smestad Oddvin Hansen 07.08.1921 Nord-Odal 1613
Langli Kåre Maurits 03.06.1915 Glemmen 1614
Dundas Reidar 28.01.1898 Lurøy 1615
Bøhmer Knut 24.01.1921 Ås 1616
Halvorsen Harry 25.09.1921 Sauda 1617
Utstrand Arvid Kristian 13.12.1906 Skjeberg 1618
Utstrand f. Olavesen Jenny 08.03.1905 Fredrikstad 1619
Enger Kristian Fredrik 25.04.1905 Vinger 1620
Ørnholt Kjell Oddvar 28.11.1922 Aker 1621
Ørnholt Ørnulf Johan 10.11.1923 Aker 1622
Andersen John Harry 25.01.1922 Oslo 1623
Mathiassen Tormod 20.03.1923 Kråkerøy 1624
Boman Ole Charles 30.11.1923 Brevik 1625
Hvalby Øivind 26.04.1923 Aker 1626
? ? ? 1627
Brekke Roar 24.04.1921 Aker 1628
Halvorsen Bjørn 23.09.1923 Aker 1630
Brustad Jacob 14.07.1914 Sør-Odal 1631
Olsen Roar 11.09.1923 Oslo 1632
Bjerkelund f. Riiber Agnes Stenberg 11.09.1920 Bolsøy 1633
Utstrand Per Oddvar 11.09.1926 Sarpsborg 1634
Olstad Atle 14.10.1922 Ringebu 1635
Olstad Bjørn 02.01.1920 Ringebu 1636
Nystrøen Yngvar 18.12.1901 Ytre Rendal 1637
Løfholm Fridtjof 07.09.1916 Ytre Rendal 1638
Nielsen Øivind Lorentz 26.12.1921 Sandar 1639
Lemoen Gudmund Borger 26.08.1922 Blaker 1640
Brestigen Bjarne 12.02.1923 Askim 1641
Ihle Trygve 10.01.1923 Oslo 1642
Petersen f. Nord Olga Thinn 18.05.1922 Oslo 1643
Kirkeby Kristian Fredrik 03.07.1916 Brandbu 1644
Kirkeby f. Watz Rigmor 27.12.1922 Aker 1645
Mørk f. Ravn Elisabeth Marie 03.06.1913 Sundmøre 1646
Mørk Hilde Ravn 26.06.1938 Oslo 1647
Mørk Viva 13.11.1942 Oslo 1648
Sørensen Einar Leonhard 24.11.1893 Tjømø 1649
Sørensen f. Halvorsen Valborg Marie 19.11.1895 Sandefjord 1650
Sørensen Borghild 05.02.1917 Sandefjord 1651
Sørensen Einar Solås 05.01.1925 Sandefjord 1652
Thallaug Harald 07.04.1904 Oslo 1653
Holtermann Eiler Christian Hagerup 09.12.1924 Oslo 1654
Gulbrandsen Ulv 15.12.1923 Aker 1655
Alsing Finn Oslo 1656
Hauge Per Iver 05.04.1925 Oslo 1657
Haugen Kjell Reinholdt 01.09.1923 Bærum 1658
Lihaug Ragnar Ivar 02.07.1922 Gulen 1659
Skjønneborg Ola Asbjørn 12.06.1922 Eidskog 1660
Dyrhaug Dag 09.01.1923 Bærum 1661
Mikkelsen Finn Aas 22.05.1920 Hamar 1662
Hasås Sigurd 17.04.1924 Sandar 1663
Sæther Peter Samuel Ingolf 19.10.1892 Ålesund 1664
Sæther f. Loftstad Asta Louise 04.12.1897 Horten 1665
Sæther Per Lofstad 12.09.1917 Horten 1666
Sæther Arne 26.11.1919 Tønsberg 1667
Sæther Maria Elisabeth 04.02.1925 Tønsberg 1668
Pedersen Jan Christian Greve Taulow 22.08.1919 Trondheim 1669
Hauge Svend Aage 29.12.1923 Oslo 1670
Sæter Peter Elias 03.12.1934 Tønsberg 1671
Sæter Kari Brita 17.05.1929 Tønsberg 1672
Telnæs Audun Hamre 03.08.1922 Oslo 1673
Johansen Knut Jarl 12.12.1921 Oslo 1674
Solberg Reidar 08.01.1923 Hedrum 1675
Larsen Bjarne 21.04.1924 Sandar 1676
Fjeldstad Hans Johan 03.10.1922 Ski 1677
Svendsen Arne Karelius 20.06.1923 Ski 1678
Johnsen Bjørn Jarl 23.02.1926 Oslo 1679
Kvinge Håkon 19.05.1923 Bergen 1680
Walseth Arne 28.09.1921 Oslo 1681
Jacobsen Ivar Christinus 15.02.1924 Sandar 1682
Mathisen Georg 23.08.1909 Larvik 1683
Berger Børger 30.03.1917 Aker 1684
Bjørvik Leif Ragnar 09.12.1924 Sandar 1685
Carlsen Arvid Øyolf 17.08.1924 Lillestrøm 1686
Iversen Per 02.06.1924 Sandar 1687
Young Karl Jørgen 16.08.1924 Oslo 1688
Conradi Per 08.03.1925 Aker 1689
Austad Torgeir 15.11.1916 Bygland 1690
Vien Hans 01.06.1924 Nes, Hedemark 1691
Rydland Steinar Yngolf 10.07.1923 Oslo 1692
Furseth Alv 12.08.1923 Oslo 1693
Opland Odd Charles 03.03.1922 Oslo 1694
Hansen Bertram 14.02.1922 Tromsø 1695
Kristiansen Karsten Emanuel 09.10.1918 Fetsund 1696
Andreassen Åge 27.06.1922 Sanndal 1697
Johansen Rolf Forelvmo 13.11.1920 Balsfjord 1698
Vollan Karl 07.02.1925 Balsfjord 1699
Brandser Ragnvald 28.03.1922 Balsfjord 1700
Kørner Henrik Anton 04.01.1916 Tønsberg 1701
Bull-Hansen Tor 22.01.1922 Oslo 1702
Lenden Finn Charles 02.01.1921 Aker 1703
Runhovde Tore 22.12.1922 Moss 1704
Molthe Bredo 01.02.1921 Berg, Østfold 1705
Magnusen Øivind Brun 28.11.1911 Halden 1706
Hustad Einar Arnfred 02.08.1913 Vadsø 1707
Overå Arnulf 29.04.1925 Hareide 1708
Engjom Kåre 12.06.1924 Oslo 1710
Braathen Erling Viktor 06.09.1923 Fredrikstad 1712
Evensen Per Cato 18.11.1921 Aker 1713
Bergland Knut Frithjof 20.12.1922 Oslo 1715
Sørum Arne Lorang 14.05.1928 Oslo 1717
Lindestrand Ulf 25.04.1927 Oslo 1718
Høisveen Kastor 16.05.1923 Elverum 1719
Engh Nils Winther 27.11.1922 Kongsvinger 1720
Gjermundsen Karla Lillian 10.01.1912 Halden 1721
Hafstad Kaare 22.03.1907 Oslo 1722
Hafstad f. Henriksen Sigrid Margot 10.11.1909 Oslo 1723
Hafstad Anne Mari 29.07.1931 Eidsberg 1724
Hafstad Tore 15.09.1932 Mysen 1725
Syversen Odd Torp 29.11.1918 Glemmen 1726
Pedersen Wilhelm 26.07.1919 Sarpsborg 1727
Oseland Henry Arnold 07.05.1922 Stavanger 1728
Johnsen Peder Andreas 17.06.1925 Stavanger 1730
Gudmundsen Kjell Thorleif 06.12.1926 Oslo 1731
Garbo Arent 27.08.1905 Selbak, Borge 1732
Strand Leif 28.11.1922 Sarpsborg 1733
Strand f. Sælid Kari 24.10.1924 Sarpsborg 1734
Rogstad Nils Giert 10.08.1923 Oslo 1735
Langerud Sven 12.11.1923 Åsnes 1736
Sæther Henry 13.04.1904 Setskog 1737
Fossum Gerd 05.08.1924 Eidsvoll 1738
Sæther f. Fossum Gerda 23.02.1907 Oslo 1740
Bye Walter 09.12.1921 Oslo 1742
Bye Gerd 08.10.1923 Oslo 1743
Lunde Asbjørn Thoralf 18.01.1917 Høland 1745
Lunde f. Fjellbo Gerda 13.10.1919 Høland 1746
Haugerud Olav 04.03.1896 Eidsberg 1747
Elgheim Jan Henry 31.07.1926 Kråkerøy 1749
Fjeld Oddvar Petter 23.02.1925 Glemmen 1750
Storø Arne 25.11.1921 Jeløy 1751
Sand Hans Georg 07.06.1923 Glemmen 1752
Grepperud Erik Anneus 05.03.1917 Trøgstad 1753
Henriksen Odd 20.05.1926 Glemmen 1754
Holter Per 26.10.1922 Bærum 1755
Wiese Moe Otto Sverre 10.10.1922 Kopparvik 1756
Nore Roy Ditlef 11.05.1925 Fredrikstad 1757
Lunde Helmer Botholf 17.08.1924 Høland 1758
Lunde Sigfred 21.02.1926 Høland 1759
Olsen Arne Emil 12.01.1923 Oslo 1760
Sønsteby Magne 17.09.1923 Elverum 1761
Mathisen Alf Bernhard 02.12.1923 Aker 1762
Wiik Osman Egon 28.03.1924 Ski 1763
Sakshaug Lorentz Juul 25.12.1923 Aurdal 1764
Nyhus Arne Ingvar 26.06.1923 Trondheim 1765
Heum Kjell Åge 16.04.1922 Oslo 1766
Lillejord Ragnar 17.08.1923 Trondheim 1767
Weidemann Jakob 14.06.1923 Steinkjer 1768
Knutsen Brynjulv 22.03.1922 Steinkjer 1769
Os Randulv Audun 03.10.1922 Oslo 1770
Svendsen Just Riddervold Lindeman 14.02.1922 Porsgrunn 1771
Andersen Tor 06.10.1919 Vadsø 1772
Andersen Trygve 10.08.1918 Tromsø 1773
? ? ? 1774
Kristiansen Sverre 20.01.1923 Oslo 1775
Johnsen Per Starup 24.11.1922 Oslo 1776
Karlsen Holger Valdemar 23.03.1925 Idd 1777
Rønning f. Flater Gudrun Bolette 22.11.1902 Oslo 1778
Opdal Ingebjørg 27.04.1922 Åmot 1779
Feste Alfred Bjarne 28.09.1913 Bergen 1780
Høglund John Wilhelm 28.02.1903 Hurum 1781
Paulsen Ivar Stian 02.11.1923 Oslo 1782
Jensen Sverre Henry 15.01.1919 Drammen 1783
Hansen Karl 25.10.1922 Drammen 1784
Gundersen Johan Fredrik 20.03.1923 Rygge 1785
Lied Kåre 23.03.1923 Oslo 1786
Hansen Ivar Mørk 15.10.1920 Borge, Østfold 1788
Andersen Thorleif Karsten 08.06.1922 Hvaler 1789
Svendsen Yngve Martin 11.03.1916 Idd 1790
Bjørklund Kåre 29.06.1926 Idd 1791
Strya Gunstein Jørgensen 10.11.1918 Kristiansand 1792
Sandbakken Finn 25.05.1923 Eidsskog 1794
Åsen Fridtjov Johan 10.04.1922 Oppegård 1795
Hynne Nils 23.06.1918 Andebu 1796
Aasbø Bjarne 21.04.1922 Island 1797
de Flon Kjell Christian 30.04.1919 Aker 1798
Oddvar Svensen ? 1799
Normann Karl Christian Fredrik 04.08.1923 Narvik 1800
Ohm Trygve Birger 23.04.1923 Vats 1801
Manholt Eiler Gottfried 13.02.1923 Aker 1803
Tiseth Hallvard Grimstvedt 27.02.1921 Biri 1804
Bang Per 29.11.1922 Oslo 1805
Ramtoft Olav Rikard 19.05.1921 Oslo 1806
Brodtkorp Fredrik Nelson 05.12.1919 Oslo 1807
Ihler Ove 15.11.1921 Sør-Odal 1808
Øverby Bjarne Arvid 18.06.1919 Brandval 1809
Bleskestad Ivar 27.01.1914 Porsgrunn 1811
Grønn Kjell 23.06.1921 Aker 1812
Klein Odd Fridtjof 10.01.1921 Varteig 1813
Brandt Bjørn 15.07.1923 Sør-Odal 1814
Skakstad Karsten Anker 26.04.1922 Askim 1815
Garsegg Åge Johannes 17.03.1923 Askim 1816
Wåler Hans 01.04.1922 Eidsberg 1817
Krefting Jack Jakob Christian 19.02.1925 Bergen 1818
Forsen Erik 17.01.1921 Finland 1819
Eckhoff Sven Vilhelm 21.12.1911 Bergen 1820
Kvannli Ivar 28.09.1910 Grane 1822
Olsen Arne Sigurd 08.02.1923 Mysen 1823
Labråten Alf 08.12.1922 Øymark 1824
Schnell-Larsen f. Petersen Signe Ada 16.06.1915 Halden 1825
Hvidsten f. Nornberg Sigrid 14.01.1897 Stokke 1826
Hvidsten Rannveig Synnøve 20.05.1924 Stokke 1827
Kraft Åge Johan 23.11.1922 Røyken 1828
Thøring Finn Hagbart 22.10.1918 Oslo 1829
Husa Arthur Egil 06.10.1916 Elverum 1830
Kolstad Karl Fredrik Dagfinn 17.06.1900 Oslo 1832
Sørlie Tor Johan 09.01.1922 Halden 1833
Jonas Kurt Bruno Max 24.10.1912 Tyskland 1834
Eilertsen Mads Anders 21.11.1921 Hvaler 1835
Kuhn Finn Hugo 25.01.1918 Kristiansand 1836
Kiste Olav Syvertsen 15.10.1918 Notodden 1837
Larsen Finn Kluge 08.11.1921 Oslo 1838
Solberg Per 06.04.1922 Oslo 1839
Kveseth Finn 19.08.1922 Vinger 1840
Dambo Knut 05.08.1923 Røyken 1842
Foss Johny Asmund 26.09.1923 Røyken 1844
Hermansen Werner 12.05.1911 Vennesla 1845
Scott Hansen Rolf Odd 15.10.1910 Bergen 1847
Haukeland Rolf 13.10.1922 Bergen 1848
Fjordholm Knut 11.03.1921 Tjøtta 1849
Kjølseth Erik Reidar 09.08.1922 Grue 1850
Sletbakk Ansgar Martin 20.06.1923 Fauske 1851
Halvorsen Anders Aagaard 27.06.1923 Hasle 1852
Tidemann Idar Ansjøn 10.03.1922 Meløy 1853
Bay Alf Reidar 10.03.1921 Høyanger 1854
Bay ? ? 1855
Nordahl Harald 01.01.1914 Sulitjelma 1856
Nordahl f. Jakobsen Esther Andrea 18.03.1918 Sulitjelma 1858
Nordahl Jan 28.11.1939 Sulitjelma 1860
Kvæl Magnus Andreas 02.01.1923 Sulitjelma 1862
Ramberg Knut Asbjørn Thorvald 07.10.1915 Asker 1863
Ramberg f. Knudsen Grethe 14.11.1917 Tønsberg 1864
Ramberg Anne Martine 30.11.1941 Oslo 1865
Ramberg Knut Erik 14.04.1944 Oslo 1866
Jacobsen Sigurd 24.12.1926 Sulitjelma 1867
Reistad Finn Erling 13.10.1921 Oppegård 1868
Larsen Jahan 22.01.1923 Åmot 1869
Frantzen Eva Rudi 15.12.1926 Aker 1870
Dittmann f. Egeland Borgny Gnora 23.10.1919 Tonstad 1872
Bergstrøm Ottar 10.06.1900 Eidsvoll 1873
Sundvold f. Kragtorp Magnhild Kristiane 03.08.1909 Høland 1874
Ulvåen Arne 15.01.1923 Åmodt 1875
Johansen Per 12.04.1924 Borge, Sarpsborg 1876
Worm-Müller Jacob Bay 18.04.1921 Trondheim 1877
Flaen Knut Arnold 16.07.1923 Næs 1878
Martinsen Johnny Bjerke 27.02.1923 Oslo 1879
Soma Kaare 26.03.1910 Stavanger 1880
Bakke Harald Egil 23.01.1924 Oslo 1881
Bugge Næss Stein 14.06.1923 Oslo 1882
Albertsen Reidar 17.02.1926 Aker 1883
Østerud Olav 13.04.1924 Rjukan 1884
Kristoffersen Johan 10.05.1922 Larvik 1885
Wirik Bjarne 04.06.1924 Tønsberg 1886
Mast Kjell Elias 17.11.1923 Ballangen 1887
Røed Aage Eilif 02.09.1922 Time 1888
Mathisen Einar Walter Skau 07.11.1921 Sandar 1889
Henriksen Henrik Adler 23.05.1918 Sarpsborg 1890
Andersen Henrik 19.12.1923 Oslo 1891
Hermansen Bjørn Erik Fermann 19.10.1923 Halden 1892
Dahl Svein Aimar 03.07.1924 Oslo 1893
Sandfærhus Arne Johan 10.07.1923 Trondheim 1894
Iversen Torbjørn 23.11.1923 Malvik 1895
Herring Erling 13.06.1922 Vefsn 1896
Skjærum Arne 09.03.1919 Solum 1897
Wollan Ørnulf Weidel 26.09.1921 Oslo 1898
Stensrud John Ivar 17.05.1922 Haram 1899
Strøm Fritjof 20.01.1923 Gjøvik 1900
Jensen Hans Fredrik 25.11.1921 Halden 1901
Gulbrandsen Gunnar 05.09.1921 Gjerpen 1902
Melteig Anders 03.05.1923 Oslo 1903
Blomberg Arne 19.02.1923 Fåberg 1904
Musdalslien Asbjørn 02.10.1923 Øyer 1905
Pettersen Karl Johan 26.10.1884 Sverige 1906
Pettersen f. Larsen Fredrikke Dorothea 28.07.1903 Fredrikstad 1907
Pettersen Astrid Eline 10.03.1931 Grue 1909
Pettersen Josef Leonard 21.01.1936 Grue 1910
Pettersen Ingrid Helene 27.10.1927 Oslo 1911
Gjerdrum Ole Kristian 11.02.1919 Oslo 1912
Dinger Fritz Wilhelm 20.03.1916 Oslo 1914
Dinger f. Wold Elsa Margrethe 27.10.1917 Oslo 1915
Dinger Eva 17.08.1940 Oslo 1916
Dinger Gro 11.12.1942 Oslo 1917
Dinger Christian Fredrik 21.10.1910 Stalheim 1918
Dinger f. Nielsen Ella 07.05.1920 Aker 1919
Dinger Christian 16.11.1943 Oslo 1920
Christiansen Ragnar Monrad 08.03.1921 Tønsberg 1921
Martinsen Martin 08.11.1922 Hønefoss 1922
Branting Erling 28.12.1924 Oslo 1923
Bråthen Ole Martin 24.04.1916 Skarnes 1924
Billerud Karl Artur 18.04.1920 Eidskog 1925
Holth Gulbrand 17.07.1923 Eidskog 1926
Haugen Bjørn 18.05.1926 Trøgstad 1927
Berg Scott Normann 10.11.1925 Oslo 1928
Opsahl Ole Bjarne 21.11.1916 Nes, Romerike 1929
Ibsen Egil 22.03.1924 Drammen 1930
Hagard Per Oskar 15.05.1925 Berg, Østfold 1931
Andersen Leif Oddvar 27.06.1926 Halden 1932
Eriksen Hans Arthur 08.09.1917 Degernes 1933
Sveen Børre 23.03.1921 Oslo 1934
Johansen Emil Stang 13.03.1891 Saltdal 1935
Hagen Sverre 11.10.1921 Trondheim 1936
Jensen Harald Åsmund 23.11.1922 Kirkenes 1937
Rønning Kåre 23.10.1923 Beistad 1938
Myhre Rikard 21.02.1904 Verdal 1939
Strand Harald 18.09.1921 Beitestad 1940
Andersen Arne Wilhelm 06.04.1922 Oslo 1941
Gulbrandsen Birger Harald 27.05.1924 Oslo 1942
Skjeppestad Per Anders Andersen 04.07.1920 Nord-Odal 1943
Grandstrøm Hjalmar 18.10.1926 Halden 1944
Johnsen Fritz Egil 25.03.1927 Idd 1945
Andersen Iver Sigfred 14.04.1927 Berg 1946
Schau Alf Edvin 05.05.1907 Oslo 1947
Grønberg Ivar Aslak 12.08.1926 Berg 1948
Knutsen Ingebret 25.10.1926 Hetland 1949
Sletten Erling 19.08.1924 Mysen 1950
Albretsen Marthon 28.12.1928 Stavanger 1951
Kristiansen Terje Arthur 18.09.1923 Mysen 1952
Mjanger Ragnar Johan 01.07.1916 Trøgstad 1953
Galaasen Oddgeir Gustavsen 04.05.1916 Trysil 1954
Maureniussen Finn Johan 25.06.1922 Oslo 1955
Sæther Einar Eugen 04.08.1922 Oslo 1956
Simonsen Ove Ingemann 20.11.1922 Oslo 1957
Knudsen Arne Juel 20.03.1923 Rjukan 1958
Hoel Arne 05.04.1926 Skoger 1959
Bakken Harry Aksel 27.01.1926 Oslo 1960
Gundersen Eilert Walther 04.06.1919 Oslo 1962
Lindh Arne 09.08.1925 Lier 1964
Andersen Leif Kristian 05.11.1919 Halden 1965
Andersen f. Larsen Mimmi 01.04.1921 Oslo 1966
Andersen Jan Erik 05.01.1943 Halden 1967
Buholt Simon Birger 15.01.1924 Eidskog 1968
Hannevig Finn Warloff 09.05.1920 Drammen 1969
Brenna Arne Borgar 01.01.1922 Eidskog 1970
Staff Kjell 26.03.1916 Aker 1971
Zeiner-Henriksen Richard 01.08.1924 Rusland 1972
Karlsen Einar Sigurd 04.11.1923 Sør-Odal 1973
Granrud Håkon Emanuel 26.07.1917 Oslo 1975
Solberg Ole Evert 30.06.1921 Nedre Eiker 1976
Berntsen Bernt Villy 03.02.1923 Eidskog 1977
Bjørnebye Andreas Ring 06.11.1923 Øvre Eiker 1979
Rønhovde Walter Egil 26.03.1923 Fåberg 1980
Bjørnbye Johan Jacob 18.06.1922 Fredrikstad 1981
Karlsen Rolf Kristian 25.06.1925 Sør-Odal 1983
Nummedal Kjell 19.09.1921 Oslo 1984
Grønvold Christian Bernt 03.01.1922 Aker 1985
Grønvold Ludvik Høst 13.05.1919 Oslo 1986
Andersen Knut 25.02.1922 Oslo 1987
Holter Hans Jacob 29.08.1923 Skoger 1988
Farbrodt Per Andreas 13.04.1924 Skoger 1989
Hansen Rolf Johan de Fine 08.03.1922 Berger 1990
Johannessen Roald Steen 06.09.1912 Sarpsborg 1991
Mo Oddvar 20.01.1921 Kvam 1992
Raymond Jean Sverre 11.02.1912 Stokke 1993
Wang Reidar 19.03.1918 Sandar 1994
Madsen Gunnar Jørgen 21.09.1922 Frogn 1995
Solberg Sigurd Lundeby 02.06.1922 Sander 1996
Gordon-Firing Knut 05.02.1920 Sander 1997
Andersen Johannes Arthur 21.05.1911 Halden 1998
Olsen Harald 05.12.1903 Halden 1999
Hansen f. Tingelholm Lilly Marie 06.06.1918 Notodden 2000
Hansen Ellen Marie 13.04.1943 Halden 2001
Larssen Ingeborg Louise 09.09.1920 Drammen 2002
Hald Hofseth Alfhild Kristine Elisabet 06.12.1911 Sørøysund 2003
Sand Olaf 20.05.1909 Lunner 2004
Ulmo Hans 09.05.1924 Bergen 2005
Melsom Jacob 08.03.1921 Tønsberg 2006
Rivå Einar 22.02.1895 Tønsberg 2007
Lauritzen Bjarnar Ove 05.08.1924 Vestre Aker 2008
Nyberg Alf Alexander 02.06.1922 Hæland 2010
Kjærstad Helge 08.10.1925 Ski 2011
Karlsson Sveen Sten Alder Sverre 25.10.1921 Sarpsborg 2012
Arentz Eivind 29.01.1923 Sverige 2013
Aannerud Arne Henry 04.11.1922 Trøgstad 2014
Johnsen Floyd Gustav 20.03.1921 Oslo 2015
Granby Jørgen 20.06.1923 Åsnes 2016
Michaelsen Algeir 05.11.1923 Sørreisa 2018
Thoresen Ragnar Arnold 06.03.1927 Aker 2020
Muribøe Hugo Ludvig 10.10.1925 Aker 2021
Danielsen Trygve 18.01.1921 Bergen 2022
Jørgensen Ole Jørgen 24.04.1923 Gildeskål 2023
Monsen Rolf Karl 03.02.1922 Bergen 2024
Winsnes f. Moen Signe Malmfrid 31.07.1899 Karasøy 2025
Winsnes Gunnar 18.05.1930 Oslo 2026
Winsnes Grete 01.06.1935 Oslo 2027
Halvorsen Sissel Margrethe 04.05.1924 Sarpsborg 2028
Olsen f. Martinsen Eli Constanse 15.02.1918 Glemmen 2029
Olsen Tove Inger 15.08.1940 Glemmen 2030
Johannessen f. Skau Lilly Ovida 29.09.1921 Glemmen 2031
Johannessen Lillian Synnøve 07.05.1941 Glemmen 2033
Johannessen John Hybert 16.01.1914 Glemmen 2034
Jakobsen John 15.07.1925 Hedrum 2036
Ferstad Arne 22.07.1922 Hammerfest 2037
Svendsen Trygve 22.04.1914 Andebu 2039
Bakke Øivind 05.11.1923 Sandar 2040
Amundsen Anton 04.04.1922 Sandar 2041
Winther Bjørn 18.02.1923 Sarpsborg 2042
Schwabe-Hansen Hugo Østen 07.08.1918 Oslo 2043
Brantsæter Per Lauritz 01.08.1923 Kristiansund 2044
Olsen Kåre Georg 07.10.1925 Oslo 2045
Hovd Magnus 03.02.1924 Nore 2046
Krav Kåre Sigurd 06.12.1919 Grue 2047
Olsen Gerd Solveig 27.04.1927 Grue 2048
Rothi Kåre 11.09.1926 Nordfjordeid 2049
Kløften Kåre 07.08.1911 Hoff, Solør 2050
Keiserud Edith 01.07.1915 Grue 2051
Walbø Theodor Martin 23.11.1911 Ørskog 2052
Haukås Gunnar 28.08.1921 Haugesund 2053
Baldersheim Walther 21.01.1926 Bergen 2055
Schmidt f. Andresen Gudrun Mary 30.03.1911 Halden 2056
Schmidt Anne-Britt 24.07.1939 Berg 2057
Martinsen f. Johansen Signe Viktoria 10.07.1903 Halden 2058
Marthinsen Else Viktoria 01.12.1927 Idd 2059
Marthinsen Bjarne 02.05.1925 Berg, Østfold 2060
Aaberg Kristian 13.01.1912 Østre Toten 2062
Aaberg f. Fredriksen Anna 17.04.1914 Strømmen 2063
Aaberg Erna Marie 02.02.1937 Oslo 2064
Aaberg Gunnar 16.06.1938 Oslo 2065
Aaberg Egil 08.01.1940 Gjøvik 2066
Nikolaisen Kåre Severin 15.02.1923 Eidskog 2067
Schelderup Thorleif 20.01.1920 Oslo 2068
Michelsen Arve 03.10.1913 Eidsvold 2069
Michelsen f. Smit van Andel Jeanette Jacquelin 27.12.1913 Holland 2070
Stubberud Hans 20.07.1922 Hobbøl 2071
Nikolaisen f. Petterson Sonja 13.04.1920 Oslo 2072
Lehre Iver 08.10.1904 Brandbu 2073
Lehre f. Yden Solveig 19.02.1909 Nes, Hallingdal 2074
Lehre Iver 14.02.1935 Brandbu 2075
Hjeltnes Helge 14.02.1921 Ulvik, Hardanger 2076
Pettersen Willy 23.03.1924 Borge 2077
Balke f. Beenskaug Borghild Louise 09.12.1885 Drøbak 2079
Andersen Birkevold Arne Carl 10.04.1911 Ålesund 2080
Nicolaisen Rolf 02.08.1883 Stadsbygd 2081
Nicolaisen f. Kraft Sigrid Cathinca 29.04.1883 Oslo 2082
Pedersen Sven Edvin 06.11.1909 Stange 2083
Torjussen Erling Kristian 15.07.1914 Rygge 2084
Leonardsen Reinholdt Karstein 26.09.1917 Kistrand 2085
Sandberg Nils Henry 07.10.1916 Åsnes 2086
Selterud Kåre 25.09.1919 Åsnes 2087
Beheim Kristoffer Bremer 07.03.1907 Skoger 2088
Erstad Egil 20.08.1911 Bergen 2089
Beheim Sverre 16.03.1915 Skoger 2090
Blistein Hans 13.03.1907 Lunner 2091
Bache f. Rønnaberg Gerd 16.02.1919 Moss 2092
Holst f. Thon Elin Amalie 02.09.1912 Oslo 2093
Tollhaug Karen Herborg 20.11.1923 Vinger 2094
Ruud Einar Ellef 09.06.1914 Aker 2095
Ruud f. Sørensen Randi 06.12.1915 Eidsberg 2096
Olsen Elling Søren 01.12.1897 Borge 2097
Nordgreen Reidar 04.05.1924 Bergen 2098
Utstein Kloster Teodor 17.02.1918 Oslo 2099
Jernquist Odd Magnor 21.10.1925 Arendal 2100
Sørensen Rolf Schau 16.05.1925 Oslo 2101
Holst Fridtjof 12.08.1912 Horten 2102
Øverås Arnold Martin 05.10.1924 Bergen 2103
Johnsen Anders Borling 22.06.1920 Tune 2104
Elvik Einar 06.06.1921 Molde 2106
Willoch Erik Isaachsen 19.12.1922 Aker 2107
Kristiansen Kåre Hein 22.06.1924 Oslo 2108
Thomassen Bodil 25.02.1927 Halden 2109
Eriksen Finn Ragnar 13.11.1923 Oslo 2110
Ellertsen Erling Christian 05.01.1914 Oslo 2111
Sundby Karl Arvid 22.02.1902 Magnor 2112
Kristiansen Amy Irene 24.04.1927 Råde 2113
Didriksen Bjørn Helge 31.10.1924 Oslo 2114
Skoglund Einar Albin Waldemar 18.08.1915 Vinger 2115
Johansen Henry Torstein 13.12.1921 Leirfjord 2116
Karlsen Edel Marie 17.12.1922 Bergen 2117
Pedersen Walemar Torbjørn 25.02.1923 Fauske 2118
Johansen Peder 31.03.1923 Sulitjelma 2119
Jakobsen Torleif 11.07.1919 Sulitjelma 2120
Losnegård Svein 31.01.1920 Bergen 2121
Kvæl Bjarne Amadeus 21.04.1923 Sulitjelma 2122
Helle Hilmar 21.04.1923 Fauske 2123
Bustgård Bjørn Egil 27.02.1926 Skjeberg 2124
Berg Darre 06.05.1921 Trondheim 2125
Lorentzen Rolf Henrik 23.12.1922 Trondheim 2126
Løvås Harald Fridtjof 02.12.1910 Trondheim 2127
Halvorsen Oddvar Finn 02.05.1924 Oslo 2129
Karang Thormod Hjalmar 24.09.1916 Oslo 2130
Sinnes August Ruud 03.01.1923 Ingøy, Finnmark 2131
Saxhaug Gunnar 30.07.1924 Oslo 2132
Winje Kjell Malthe 22.12.1922 Oslo 2133
Evensen Eivind 07.04.1922 Østre Toten 2134
Brunstad Eigil 10.05.1914 Bodø 2135
Arnestad Birger 25.10.1919 Sulitjelma 2137
Ulriksen Ulrik Leif 06.11.1925 Kristiansand 2138
Bentsen Ernst Henrik 03.05.1924 Kristiansand 2139
Bingen Asbjørn 12.02.1917 Bærum 2140
Pettersen f. Larsen Anita Konstance 30.11.1909 Berg 2141
Pettersen Unni 08.01.1939 Halden 2142
Mürer Erik 13.03.1922 Skien 2143
Mürer Jan 03.09.1923 Oslo 2144
Bossus f. Hveem Erna May 01.09.1906 Oslo 2145
Halvorsen Asbjørn 21.09.1922 Oslo 2147
Larsen Odd Yngvar 18.12.1922 Oslo 2148
Hansen Arne 29.04.1923 Oslo 2149
Hansen Johny Birger 11.08.1923 Oslo 2150
Berg Ole Fredrik 11.12.1923 Ringebu 2151
Forbregd Ragnar 28.06.1917 Trondheim 2152
Midjo Sverre Magnus 21.07.1908 Orkedalen 2153
Larsen Kåre Alexander 07.05.1929 Oslo 2155
Tviberg Viggo 04.12.1926 Oslo 2156
Lund Anne Margrete 28.01.1914 Storfjord 2157
Nystrøm Per Sverre 08.11.1917 Oslo 2158
Pedersen Martin Julius 23.12.1925 Storfjord 2159
Helberg Kato Marensius 01.03.1921 Skjervøy 2160
Jonsen Kåre 13.03.1927 Hadsel 2161
Nordstrøm Asle Isak 27.09.1904 Skjervøy 2162
Johansen Harder Leonrad 18.04.1896 Storfjord 2163
Landvik Henry Konrad 06.11.1921 Holt 2164
Tveter Astrid Ingeborg 23.11.1927 Spydeberg 2165
Syrrist Anne-Lise 30.07.1928 Aker 2167
Dokken Georg 30.08.1923 Østre Slidre 2169
Bruno Gunnar Georg 06.11.1912 Telemark 2171
Bruno f. Hvii Beute Maria 25.04.1922 Oppegård 2173
Leqwamb Frithjof Valdemar 24.07.1902 Oslo 2175
Christensen Ivar Anton Rummelhoff 10.11.1918 Oslo 2176
Haaland Per 09.11.1923 Tromsø 2177
Haaland Gunnar 07.04.1922 Tromsø 2178
Sundt Mary Josefine 02.05.1927 Glemmen 2179
Andersen Astri Synøve 30.05.1927 Glemmen 2180
Kristiansen f. Clausen Randi Emly 28.12.1917 Oslo 2181
Olsen f. Andersen Gerd Marie 12.09.1922 Glemmen 2182
Håkonsen Gunnar Arvid 12.12.1924 Krokstad 2183
Jensen Rolf 22.04.1925 Oslo 2184
Hansen Egil Ragnar 25.07.1923 Oslo 2185
Bjarøy Reidar William 25.07.1924 Aker 2187
Zander Arvid Valdemar 27.08.1924 Oslo 2188
Torkildsen Torbjørn William 23.08.1924 Tønsberg 2190
Sivertsen Arne 21.04.1924 Skåtøy 2191
Skaug Leif Gustav 17.10.1924 Aker 2192
Schie Roald 27.09.1924 Oppegård 2193
Krog Harald Bjarne 16.01.1924 Oslo 2194
Karlsen Karsten Anskar 28.06.1924 Ullensaker 2195
Haugen Gunnar Nicholay 27.04.1924 Kolbotn 2196
Hansen Sverre 23.02.1924 Ski 2197
Halvorsen Aage Stephan 02.03.1924 Aker 2198
Eker Johan 03.02.1924 Drammen 2199
Dietrichs Finn 28.06.1924 Aker 2200
Nilsen Leif Harry 15.08.1924 Bergen 2201
Nilsen f. Runden Anna Johanne 25.09.1919 Sør-Odal 2203
Meinhardt f. Hovd Elfrida 30.05.1915 Tinn 2204
Gundersen Evelyn Viktoria Alexandria 27.11.1924 Oslo 2205
Skeie f. Holm Alfhild Marie 19.05.1909 Sør-Adnedal 2207
Skeie Liv Rigmor 07.02.1944 Mysen 2208
Hofstad Bjørn Kvenild 28.12.1919 Raufoss 2209
Nilsen Nils Tobias 09.09.1879 Kragerø 2210
Blomli Olav 19.02.1920 Ullvik 2211
Lunde Ove 12.06.1921 Gran 2212
Andresen Erling Johan 04.11.1920 Nes, Romerike 2213
Skeie Torbjørn 04.12.1911 Byglandsfjord 2214
Berg Magnus 20.01.1920 Oslo 2215
Opset Ole Olsen 26.05.1924 Nes 2216
Eliassen Odd 11.03.1924 Sandefjord 2218
Tønnessen Per Egil 30.07.1920 Kristiansand 2219
Nilsen Nils Guttorm 25.06.1911 Oslo 2220
Lund Hur Rolf John 05.03.1923 Oslo 2221
Holck Just Christian Møller 12.06.1923 Horten 2222
Nilsen Hans Ingebret 09.03.1914 Oslo 2223
Midthus Einar Nilsen 20.10.1916 Nord-Aurdal 2224
Bloch-Hansen Rolf 12.10.1894 Horten 2225
Sollie Arne Waldemar 18.02.1909 Sarpsborg 2226
Sollie f. Vikøren Solveig 12.06.1913 Østre Toten 2228
Sollie Inger Karin 18.06.1938 Sarpsborg 2229
Sollie Åse Irene 02.06.1940 Thune 2230
Andersen Nils Jørgen 06.12.1908 Skjeberg 2231
Andersen f. Ingerø Astrid Marie 21.04.1906 Skjeberg 2232
Andersen Liv Ragnhild 25.04.1930 Skjeberg 2233
Andersen Aud Synnøve 02.09.1932 Skjeberg 2234
Andersen Kai 23.01.1929 Skjeberg 2235
Edvardsen Ragnar Tom 02.01.1916 Sarpsborg 2236
Hjelmtveit Torbjørn 04.05.1911 Botne 2237
Kjær Kåre 19.01.1925 Sandefjord 2238
Larsen Knut Oddvar 01.06.1918 Sandefjord 2239
Olsen Gudmund Holger Storm 01.03.1916 Sandar 2240
Fjeld Einar 25.06.1924 Elverum 2241
Sandes Knut 12.02.1925 Sør-Aukra 2242
Wellen Einar ? 2243
Frøberg Aksel Fredrik 25.08.1900 Aker 2244
Kristiansen Eva Helene 15.04.1913 Ibestad 2245
Dahl Finn Oscar Richard 11.12.1923 Bergen 2246
Warnastrøm Per 27.01.1923 Oslo 2247
Holtmon Helge Olav 25.04.1923 Aker 2249
Gjersøe Iver Fagelund 07.01.1923 Bærum 2250
Beltersen Sverre Trygve 29.01.1907 Lunner 2251
Berg Arne Edgar 16.12.1923 Nøtterøy 2252
Hellestrøm Fritz Reinhold 07.07.1920 Aker 2253
Jurgensen Andreas 21.11.1908 Mosjøen 2254
Langseth Per Sigvard Øisteinsen 20.10.1907 Vefsn 2255
Steffersen Gunnar 04.05.1919 Vefsn 2256
Bernhardsen John Kristian 14.09.1927 USA 2257
Hauge Arnold Roy 11.05.1924 Oslo 2258
Ording f. Arstal Annette Marie 04.08.1901 Oslo 2259
Ording Gunhilde Christine "Lillegun" 07.09.1925 Aker 2260
Ording Bente 11.12.1927 Aker 2261
Salvesen Øistein 07.10.1927 Stavanger 2262
Andersen John Wilhelm 05.11.1921 Ullensaker 2263
Bjørnholt Erling Jørgen 08.12.1926 Rakkestad 2264
Haakenstad Ole 10.04.1923 Lunner 2265
Baumann Bjørn Stockfleth 30.06.1921 Aker 2266
Dyremyhr Kjell 08.07.1924 Askim 2267
Berg Reidar Andreas 30.03.1924 Oslo 2268
Schou Georg 08.05.1901 Trøgstad 2269
Schou f. Kalhovde Erna Jørgine 29.01.1910 Fana 2270
Schou Otto Georg 25.05.1939 Bergen 2271
Evenstad Otto 21.06.1919 Elverum 2272
Thorsø Thor 27.04.1922 Trondheim 2273
Thorsø f. Byberg Gerda Helene 30.03.1923 Stjørdal 2274
Spende Odd Arne 14.12.1927 Stjørdal 2275
Rise Jan Fredrik 18.07.1926 Stjørdal 2276
Holtan Hans 23.06.1922 Strinda 2277
Fjeld-Thorkildsen Asmund Thorvald 06.07.1900 Horten 2278
Fjeld-Thorkildsen f. Kjettorp Martha Emilia 08.08.1898 Sem 2280
Fjeld Per 04.01.1931 Fredrikstad 2281
Rolfsen Sven 18.12.1927 Tyrkia 2282
Bjørnstad Børje Thorleif 11.07.1924 Sverige 2283
Flognfeldt Rolf Emil 07.11.1925 Oslo 2284
Johansen Karl August 01.10.1918 Oslo 2285
Johansen f. Høyum Rosa Carla Helene 20.03.1925 Oslo 2286
Hansen Inger Marie 16.05.1925 Aker 2287
Dølemo Hildur 16.03.1923 Evje 2288
Olsen f. Nilsen Aase 01.12.1912 Oslo 2289
Olsen Inger Marie 18.11.1932 Oslo 2290
Brennbakke Helmy Johanne 17.01.1915 Gjøvik 2291
Torjussen f. Brataas Margaret Jeske 22.12.1922 Oslo 2292
Thomsen Per Harry 29.05.1924 Oslo 2293
Tolster Christian Alf 09.03.1921 Aker 2294
Weseth Odd 25.05.1922 Oslo 2295
Birkeland Trygve Martinsen 24.02.1889 Enebakk 2296
Hølland Jørgen Fritz 21.05.1923 Farsund 2297
Pettersen Alf 09.06.1912 Ski 2298
Fjellstad Kåre Rudolf 13.05.1925 Ski 2299
Bergland Kåre 30.07.1921 Kviteseid 2300
Mathisen Leif Dag 20.11.1921 Oslo 2301
Heia Erna 24.02.1925 Grong 2302
Christensen Ruth 11.03.1925 Trondheim 2303
Kristensen Henning 26.08.1919 Askim 2304
Jacobsen Frode John Magnus 29.09.1915 Sandar 2305
Andresen Hans Albert 24.02.1906 USA 2306
Paulsen Leif Normann 10.09.1921 Sandefjord 2307
Andersson Bjarne 12.04.1925 Vestre Moland 2308
Johnsen Ole Arnstein 04.09.1910 Sarpsborg 2309
Johnsen Thorleif 23.11.1919 Halden 2310
Andersen John Arne 21.05.1927 Berg 2311
Kaczmarczyk Leo Sixtus 28.03.1923 Sande, Vestfold 2312
Andersen Roald 01.08.1910 Sarpsborg 2313
Raastad Arne Øivind 30.03.1921 Oslo 2315
Johannessen Bjørn Sverre 05.11.1897 Fredrikstad 2316
Nerdrum Hans Jacob 14.12.1898 Oslo 2317
Bugge Olsen Jens 04.10.1895 Fredrikstad 2318
Stene Thor Darre Endre 08.03.1921 Oslo 2319
Dahlsveen Ole Henry 27.08.1913 Hamar 2320
Svartvadet Svein 10.08.1920 Våler, Solør 2321
Moland Leif Kaare 25.01.1916 Hisøy 2322
Lange Olav 09.04.1914 Molde 2323
Lange f. Lindseth Aslaug 20.11.1921 Tresfjord 2324
Thorkildsen Leif 03.12.1922 Lier 2325
Johanson Evert Natanael 19.12.1918 Øvre Eiker 2326
Johanson f. Børresen Karly Olivia 14.10.1914 Hattfjelddal 2328
Johanson Jonny Ernst 23.07.1942 Mosjøen 2329
Petersen John Ragnar 03.12.1919 Halden 2330
Olsen Randi Marie 18.04.1926 Halden 2331
Olsen Liv Marit 16.11.1924 Halden 2333
Elnæs f. Svendsen Svenborg 31.10.1898 Sverige 2335
Elnæs Ivar 14.11.1928 Jevnaker 2336
Aamodt Tor Ole 13.11.1921 Bærum 2337
Kullerud Gunnar 12.11.1921 Odda 2338
Hovden Johannes 26.03.1916 Skjiptvet 2339
Solberg Erling Leidulf 12.07.1913 Skjerstad 2340
Noreng Jens 13.11.1922 Ullensaker 2341
Larsen Erling 11.11.1922 Oslo 2342
Weum Alf Johannes Svensen 25.11.1919 Glemmen 2343
Jensen Thorbjørn Andreas 18.09.1923 Oslo 2344
Bødtker Sejersted Johannes 03.10.1925 Aker 2345
Gudbrandsen Hans Theodor 28.09.1924 Aker 2346
Bangsund-Hansen Sigurd 25.02.1918 Trømsø 2347
Vetlesen Jacob Wilhelm 14.06.1921 Oslo 2348
Ringvold Alf 22.08.1922 Vardal 2349
Norman Erik Wilhelm de-la-Hey 05.03.1922 Andenes 2350
Juvet f. Habberstad Alfhild Kristine 22.09.1920 Norderhov 2351
Juvet Sten Svensen 10.07.1913 Øvre Eiker 2352
Moe Sigurd 05.10.1912 Sandar 2353
Bergflødt Finn Arne 28.11.1922 Lier 2354
Syverstad Per Jørgen 11.04.1925 Oslo 2355
Sundstrøm Harry Ovar 13.10.1923 Nittedal 2356
Andersen Alf Gunnar Hugo 23.04.1925 Oslo 2357
Gulliksen John Bertrand 24.10.1918 Sundfjord 2358
Pedersen Svein Peder 10.03.1920 Sander 2359
Solberg Aksel Johan 15.04.1918 Molde 2360
Sannes Ole Lind 27.09.1911 Hamarøy 2361
Robsahm Johan Harbitz 27.08.1923 Oslo 2362
Larsson Leif Johannes 18.01.1923 Asker 2363
Schønning-Andreassen Karl 09.07.1921 Bergen 2364
Jensen Rolf 14.02.1922 Narvik 2365
Larsen Oddvar Martinius 21.03.1920 Rakkestad 2366
Walberg Tronn 07.01.1923 Fredrikstad 2367
Rode William Johan Enander 21.12.1920 Skien 2369
Høye Tora 10.09.1823 Farsund 2370
Hansen Juul Ferdinand 24.12.1925 Tomter 2371
Jacobsen f. Kalkvik Asøaug Jørgine 31.10.1903 Namsos 2372
Jacobsen Lyder 24.10.1911 Borre 2373
Johansen Trygve Aksel 26.10.1906 Sverige 2374
Johansen f. Pedersen Ruth 03.07.1917 Tinn 2375
Johansen Kari 21.10.1942 Våler 2376
Lie Rolf Harald 18.06.1921 Trondheim 2377
Andersen Alf Martin 12.11.1904 Skjeberg 2378
Andersen f. Eklund Randi Gunvor 05.01.1905 Halden 2379
Andersen Åge Henry 18.02.1939 Skjeberg 2380
Andersen Bjørg Alfhild 04.09.1934 Skjeberg 2381
Ingelsrud f. Holmsen Kari 11.10.1924 Oslo 2382
Eilertsen Ragnar Emil 20.02.1921 Bergen 2383
Bjørndal Erling Hjalmar 09.09.1922 Bergen 2384
Raknes Ingvald 04.06.1923 Bergen 2385
Antonsen Einar Karsten 01.04.1925 Arkenes 2386
Klæboe Arnold Kristian Henry 29.09.1913 Hol 2387
Klefstad Sigve Johan 13.11.1911 Borge, Lofoten 2388
Arntsen Jacob Olai Kristoffer 13.08.1910 Eggum, Lofoten 2389
Heitmann Dagfinn Harry 07.11.1921 Berg, Senja 2391
Sortland Kjell Ansgar 07.12.1923 Bergen 2392
Ingelsrud Rolf 21.08.1924 Oslo 2393
Finstad Arne Henrik 30.01.1923 Tinn 2394
Hedgren Gustav Gotfred 06.11.1918 Laksevåg 2395
Andersen Astrid Nordby 18.03.1924 Skedsmo 2396
Karlsen Gerd Marit 23.07.1925 Hurum 2397
Molvik Alfred Andreas Johannessen 18.08.1909 Bergen 2398
Oppen Gunvald 16.06.1918 Lunner 2399
Lien Olaf 08.04.1926 Drammen 2400
Oppen Haldor 12.04.1916 Lunner 2401
Nohr Odd Olav 20.05.1911 Berg 2402
Strand Agnar 05.06.1924 Sørli 2403
Kveli Hans Larsen 27.04.1921 Nordlie 2404
Aspnes John 14.12.1914 Sørli, Namdal 2406
Høst Jan 06.09.1920 Tune 2408
Tangen Arne Johan 21.02.1921 Sarpsborg 2409
Svartvadet Odny Molfrid 03.12.1927 Våler 2410
Hildrum Johan 02.07.1907 Overhalla 2411
Henriksen Jonny 05.03.1921 Mosjøen 2412
Ludvigsen Ivar Ludvig 12.09.1925 Grane 2413
Granås Alf Olaus Bugge 02.01.1923 Velfjord 2414
Kaspersen Asbjørn 07.08.1903 Vikna 2415
Nygård Per 05.04.1915 Grane 2416
Klausen Per 24.09.1920 Bodø 2417
Nilsen Jakob 10.08.1922 Fjell 2418
Larsen Alf 01.08.1915 Tromsø 2419
Mellingsen ? ? 2420
Johansen Ludvig Emil 29.09.1882 Grane 2421
Jakobsen Odd 30.11.1925 Ullensaker 2422
Magnussen Arne Oddvar 06.12.1926 Ullensaker 2423
Sørensen Erling 22.05.1923 Ullensaker 2424
Halvorsen Erling Karsten 09.12.1918 Ullensaker 2425
Larsen Ivar Normann 28.10.1916 Skien 2426
Bratlie Odd Asbjørn 08.08.1920 Tynset 2427
Berg Alfred 07.07.1924 Stange 2429
Pettersen Arnt Aubert 21.11.1921 Flosts 2431
Johansen Arne 19.06.1922 Øyestad 2432
Brevik Bjarne Valdmar 26.02.1912 Torsnes 2433
Brevik f. Svensen Anna Kristine 10.11.1917 Kråkerøy 2434
Brevik Kjell 14.12.1936 Kråkerøy 2435
Brevik Turid 08.07.1942 Kråkerøy 2436
Andersen Sverre Anfinn 11.05.1921 Sandar 2437
Lindhjem Arne Kjerulf 31.03.1921 Larvik 2438
Christiansen Leif 04.10.1918 Sandefjord 2439
Hamre Lars 04.09.1924 Ullern 2440
Beck Jacob Hansen 11.05.1924 Skien 2441
Jensen Einer Bernhard 06.10.1913 Larvik 2442
Isaksen Vikun Grotmol 20.09.1923 Kongsberg 2443
Vibe f. Frøyland Kirsten van der Lagen de 26.09.1917 USA 2444
Nymark Hans 29.04.1914 Skiptvedt 2445
Vågan Vigleik 17.04.1922 Sollia 2447
Volden Henrik 24.09.1914 Nord-Aurdal 2448
Moen Bjørn Anton 21.02.1924 Trondheim 2449
Johannessen Odd 10.12.1923 Oslo 2450
Torp Arvid 22.04.1923 Strinda 2451
Eriksen Torgeir 18.03.1913 Brandbu 2453
Slåtte Torbjørn 07.12.1915 Brandbu 2454
Sebjørnsen Sebjørn 21.05.1924 Ørland 2456
Knudsen Helge Thomas 26.06.1921 Kristiansand 2457
Olsen Åge 28.06.1924 Drammen 2458
Wist Per 20.09.1919 Trondheim 2460
Johansen William 23.01.1912 Trondheim 2462
Johansen Sigurd Margido 31.01.1921 Skaun 2464
Johansen Kåre Birger Odd 12.03.1910 Notodden 2466
Johansen f. Brekke Elsa Navarra Lerche-Dahl 26.04.1906 Oslo 2468
Johansen Rolf Hagbart Brekke 21.09.1939 Oslo 2470
Johansen Birger Odd Brekke 06.02.1943 Oslo 2471
Aarflot f. Bryn Sofie Augusta Bonnevie 27.04.1901 Oslo 2472
Aarflot Alfred Jørgen Bryn 16.06.1938 Oslo 2473
Aarflot Johanne Sofie 22.09.1923 Tyskland 2474
Johannessen f. Hansen Lilly Konstanse 04.09.1921 Glemmen 2475
Johannessen Nils Henrik 01.03.1922 Fredrikstad 2476
Olsen Hans Erling 12.11.1923 Nøtterøy 2477
Pedersen Bjørn Oddwar 21.11.1922 Drammen 2478
Clauson Conrad 17.01.1900 Oslo 2479
Henriksen Per Jan 31.03.1923 Glemmen 2481
Juul Kristen Dortheus 02.08.1923 Tinn 2482
Smith Siegfried Gunther 22.06.1925 Nøtterøy 2483
Mørland Arnt Conrad 01.04.1921 Arendal 2484
Beisland Leiv 27.08.1921 Hisøy 2485
Lerfald Einar Sigvart 19.11.1917 Egge 2486
Herstad Lars 04.05.1899 Bergen 2488
Løff Thorolf Martinius 24.07.1925 Øvre Eiker 2489
Evensen Kåre 09.02.1925 Oslo 2490
Sørensen Arne Hallstein 03.04.1921 Arendal 2491
Stensrud f. Baggesen Moe Bjørg 30.11.1915 Oslo 2492
Wildhagen Hans 13.07.1921 Oslo 2493
Pedersen Torbjørn Walter 15.06.1921 Sandar 2494
Gjermundrød Ole Thorstein 06.11.1919 Tønsberg 2495
Linnerud Thorfred 12.12.1900 Fettstund 2496
Linnerud f. Hem Signe Kathrine 23.01.1905 Sandefjord 2497
Herbern Sigurd Fritjof 22.11.1900 Oslo 2498
Herbern f. Kinge Reidun 27.09.1917 Berg, Østfold 2499
Walberg Ole Hermann 22.10.1921 Fredrikstad 2500
Mjøen Harald 17.01.1920 Alta 2501
Bergersveen Jørgen 13.02.1915 Elverum 2502
Hannevig Sverre Ragnvald 04.04.1923 Aker 2504
Mathisen Adolf 12.03.1896 Åsnes 2505
Gulbransen Kjell Egil 21.07.1923 Oslo 2506
Fjeldstad Ottar 02.12.1923 Lier 2507
Gluggvashaug Johan Kristoffer 23.12.1908 Grane 2509
Henriksen Finn Erik Martin 02.07.1921 Oslo 2510
Henriksen f. Nilsen Grethe 18.09.1922 Oslo 2511
Haddeland f. Holmen Marte Johanne 28.11.1910 Bærum 2512
Kristiansen Anne-Lise 30.10.1943 Bærum 2513
Nyberg Sigurd 30.04.1892 Moss 2514
Nyberg f. Sånnerud Petra 02.06.1888 Hørland 2515
Schau Egil Wiggo 12.09.1920 Oslo 2516
von der Lippe Ib Svend 21.12.1914 Asker 2517
Flakstad Gunerius Andreas 28.02.1922 Hamar 2518
Schwarzott Wilhelm Cathrinus 14.12.1914 Østerrike 2519
Tellefsen Tore Blaage 12.01.1926 Oslo 2520
Scharning Bjørn 25.12.1923 Fane 2521
Hammerstad Erling Østby 14.12.1911 Oslo 2522
Meye Erik Brantzeg 31.05.1923 Oslo 2523
Jenssen Eilif Hoff 31.10.1922 Kristiansund 2524
Thommesen Andreas Wilhelm 30.06.1923 Tvedestrand 2525
Krogstad Amund 13.05.1923 Trøgstad 2526
Elkær Olav Børge 05.11.1922 Aker 2527
Skåle Bjarne Asbjørn 30.11.1927 Grang 2528
Sund Helge Johan 03.08.1927 Sandessjøen 2529
Hovelsås Åse Gudrund 30.11.1925 Åsnes 2530
Nilsen Reidar Karly Eugen 20.06.1902 Borge 2531
Eilertsen Kåre Jørgen 19.01.1928 Halden 2532
Næs Aslaug Synøve 22.12.1927 Berg, Østfold 2533
Hansen Randi Marie 08.10.1925 Berg 2534
Gundersen Gerd Margareta 26.01.1926 Berg, Østfold 2535
Høibekk Egil Henry 26.11.1920 Modum 2536
Lauritsen Ivar 19.04.1921 Oslo 2537
Andreasen Odd 28.07.1923 Oslo 2538
Iversen Einar 25.11.1923 Sørum 2539
Lund Trygve Borch 23.02.1904 Skarvøy 2540
Lund f. Strand Else Marie 03.09.1899 Målselv 2541
Lund Gunnar Borch 13.01.1938 Kirkenes 2542
Lund Arne Ingebrigt 01.03.1940 Målselv 2543
Lund Karin Olivia 29.09.1941 Bardu 2544
Nielsen Arne Bjong 16.07.1923 Siljan 2545
Salomonson Willy Leonard 28.09.1920 Oslo 2546
Marthinussen Trygve 18.03.1925 Bergen 2547
Pettersen Harry 15.10.1909 Oslo 2548
Halvorsen Kjell Wilhelm 05.02.1923 Oslo 2549
Johannesen Frank Eilert 28.05.1923 Lørenskog 2550
Thobroe Eivind Christian 31.12.1921 Frankrike 2551
Aulie Edgar 12.05.1921 Oslo 2552
Ellefsen Finn 31.05.1921 Oslo 2553
Eliesen Tore Bjørn 03.12.1923 Aker 2554
Kalleberg Odd Langfeldt 21.07.1925 Bærum 2555
Eikseter Per Harald 07.01.1920 Brandvald 2556
Løvtjernet Henry Konrad 12.02.1919 Brandvald 2557
Brevig Storm Fredrik 21.09.1915 Hølen 2558
Larsen Reidun Marie 23.03.1921 Odda 2559
Olsen Erik Gunnar 02.07.1918 Hamar 2560
Normann Sverre Edmund 27.01.1914 Bynesset 2561
Fernløv Axel Kristian 08.10.1913 Halden 2562
Gundersen Niels Edvard 09.03.1917 Halden 2563
Rambøl Reidar Hansen 26.06.1917 Lier 2564
Sørensen Einar 10.12.1923 Sørum 2565
Lilleseth Terje 10.08.1926 Eidskog 2566
Nestvold f. Kristiansen Haldis Hilde 12.09.1918 Stranda 2567
Nestvold Tor 28.05.1941 Trondheim 2568
Helkaas Kittil 26.12.1892 Nes, Telemark 2569
Dahlqvist Klara Elinor 06.06.1928 Grue, Finnskog 2570
Martinsen Sigrid 20.01.1928 Grue, Finnskog 2571
Skjeldal Knut 06.04.1919 Ulvik 2572
Skjeldal f. Jansen Inger Johanne 28.02.1923 Bærum 2573
Marvold Agnes Johanna 14.02.1923 Bodin 2574
Myking Ingvald Johnsen 26.11.1891 Haus 2575
Kvam Sverre Gunnar 25.08.1923 Hitra 2576
Eriksen Bjørn 20.05.1927 Oslo 2577
Sørensen Alf Henry 07.05.1928 Drammen 2578
Mårnes Sverre Berg 30.01.1921 Bodø 2579
Larsen Sigurd Bernhard 30.05.1918 Bergen 2580
Larsen Andreas Meyer 09.09.1922 Bergen 2581
Kristoffersen Kåre 11.09.1922 Bergen 2582
Berg Julius 04.07.1927 Harstad 2583
Forsberg Åsmund 13.05.1924 Vardø 2584
Amundsen Olav Martin 30.04.1927 Sallangen 2585
Lund Konrad Karlsen 28.06.1902 Stange 2586
Sørlie Margot 17.09.1927 Vinger 2587
Andreassen-Borger Gunnar Eilif 22.07.1927 Borge, Østfold 2588
Greve Arent Ulrik 27.06.1917 Oslo 2589
Greve f. Stene Enid 16.04.1919 Oslo 2591
Greve Jan Jørgen 11.05.1943 Bærum 2593
Jensen Arne Gunnar 29.08.1912 Aker 2594
Nilsen Rolf Svenung 25.04.1924 Aker 2595
Stensrud Ivar Birger 19.11.1912 Blaker 2596
Taule Bjarne Bernhard 06.03.1923 Sæbø 2597
Skoglund Bengt 11.11.1923 Sverige 2598
Skoglund Fritz 21.02.1922 Sverige 2599
Hoff Knut Henrik Amundsen 13.03.1921 Strinda 2600
Skålerud Harald 03.10.1923 Vestre Toten 2601
Espe Otto Johan 28.04.1918 Trondheim 2602
Eiterstraum Einar 11.07.1921 Vefsn 2603
Larsen Bjarne 10.04.1925 Overhalla 2604
Høy Tordis 13.04.1918 Oslo 2605
Fjærestrand Kristen Olav 10.09.1927 Bergen 2607
Sunde Leif Karstein 12.09.1921 Bud 2608
Sjursen Håkon 10.07.1922 Bergen 2609
Oftedahl f. Engelstad Marie 15.03.1906 Ringsaker 2610
Oftedahl Carl Johan 17.07.1935 Stavanger 2611
Seielstad Tor 26.01.1908 Fana 2612
Seielstad ? 25.05.1901 Tyskland 2613
Guldhaugen Berit Synnøve 22.10.1924 Oslo 2614
Jacobsen Bjørn Rolf 18.11.1923 Aker 2615
Thomassen Steinar 13.05.1922 Kragerø 2616
Hansen Kjell Bjørge 30.12.1923 Fredrikstad 2617
Kalnæs Gunnar Andreas 23.02.1923 Onsøy 2618
Bakke Gunvald Anker 20.03.1906 Sandar 2619
Mathisen Karsten Reinholdt 23.09.1923 Fredrikstad 2620
Closs Karl Philipp 06.03.1904 Belgien 2621
Færden Wilhelm 17.08.1922 Oslo 2622
Ebbing Carsten Johan Kruse Buch 24.01.1923 Oslo 2623
Heimann William 13.06.1924 Glemmen 2624
Hansen Thormod Gulager 03.12.1922 Sandefjord 2625
Bergh Gunnar 14.03.1925 Sandar 2626
Hveding Hroar 16.08.1920 Oslo 2627
Dæhlin Helge 03.05.1913 Øvre Eiker 2628
Amundsen Sverre Øistein 23.05.1921 Sandefjord 2629
Falla Egil 09.07.1922 Oslo 2630
Bollerud Ole 04.07.1914 Øvre Eiker 2631
Lunde John Olav 17.03.1921 Sulitjelma 2632
Ripsnes Jakob Ludvik 10.04.1911 Bodin 2634
Pedersen Arnold Karolius 28.03.1920 Gildeskål 2636
Ludvigsen f. Berg Astrid Merita Johansen 17.05.1925 Numedal 2638
Ludvigsen Thorleif Johannes 02.04.1917 Larvik 2639
Holt Harald 28.10.1921 Harstad 2640
Ofstad Johannes Gorgas 14.06.1917 Trondheim 2641
Jacobsen f. Karlsen Gudrun 15.09.1898 Tromsø 2642
Jacobsen Terje Johan 21.07.1923 Tromsø 2643
Anderson Ludvik Albert 21.12.1927 Narvik 2644
Johansen Torbjørn 16.02.1921 Tromsø 2645
Kristiansen Sigurd Alfred 05.11.1922 Solør 2646
Pedersen Thorleif 26.03.1923 Vang, Hedemark 2648
Sandberg Harry Torstein 09.07.1927 Skjervøy 2650
Johansen Kåre Johan 20.06.1925 Skjerstad 2651
Johansen Bjarne 14.04.1925 Tromsø 2653
Gustavson Arne 20.01.1925 Oslo 2655
Johnsen Ove Rein 26.04.1922 Bergen 2656
Jermstad Åge 24.11.1923 Trondheim 2657
Oppedag Randi 03.05.1912 Askvoll 2659
Arneberg Oddvar 09.04.1916 Halden 2660
Berg-Olsen Ferdinand 21.04.1922 Bergen 2661
Hansen Nalum Øyvind 08.04.1924 Brunlanes 2662
Borgli Knut Bastian 31.03.1924 Skjeberg 2663
Jørgenvåg Toralf Kristian 13.11.1923 Kristiansund 2664
Risan Arnulf 28.01.1923 Trondheim 2665
Graabræk Arnold Mareno 21.09.1914 Molde 2667
Graabræk f. Spjøtvold Anna 14.01.1915 Trondheim 2668
Graabræk Per Steinar 29.03.1942 Heimdal 2669
Gjelstein Kåre 15.12.1920 Vertnes 2670
Øhman Elisabeth 26.01.1924 Aker 2671
Larsen Arnold 08.02.1920 Kirkenes 2672
Arnezen Andreas 08.06.1917 Trondheim 2673
Larsen Trygve Gasmoen Kolberg 07.10.1912 Larvik 2674
Frantzen Arne 20.03.1905 Sarpsborg 2675
Ryd Harry 24.09.1920 Solum 2676
Randem Johan Aksel 25.01.1901 Oslo 2677
Kvist Harry Louis 22.10.1922 Oslo 2678
Gunariusen Kristoffer 14.05.1902 Ullensaker 2679
Korseng Ole 30.01.1924 Bettstad 2681
Sørensen Johan 05.07.1917 Saltdal 2682
Iversen Bjørgulv Eindride 17.06.1923 Sandar 2683
Rørvik Tordis Sofie 11.04.1920 Flekkefjord 2684
Woxholt Egil Severin 21.05.1926 England 2685
Narvesen Hilda Elise 04.09.1895 Notodden 2686
Møller Olav Sogge 10.09.1922 Arnedal 2687
Berg Paulsen Odd 16.01.1917 Horten 2688
Olsen f. Wang Eli 28.03.1923 Oslo 2689
Olsen Ellen Jorun 16.01.1943 Moss 2690
Kirkeby f. Siljuholtet Gunhild 31.08.1913 Lillestrøm 2691
Kirkeby Gretha 01.10.1937 Oslo 2692
Sæther Ivar 05.02.1899 Hønefoss 2693
Skottestad Sigurd Ingval Larsen 25.11.1896 Vardø 2694
Nordli Arne Normann 10.09.1914 Oslo 2695
Øye Lars Pettersen 06.07.1909 Melhus 2696
Bergh Ivar 17.09.1893 Fåberg 2697
Olsen Kristian 30.07.1928 Sånner 2698
Haugseth-Hansen Reidar Andreas 09.01.1924 Vadsø 2699
Sollihagen Gunnar Sindre 13.08.1923 Oslo 2700
Hansen Ole 25.08.1926 Spydeberg 2701
Reiss-Andersen Gry 03.06.1922 Tyskland 2702
Aksnes Helga 08.07.1922 Hetland 2703
Baartvedt Hjørdis Johanne 10.10.1922 Egersund 2704
Abrahamsen Eivind 22.11.1918 Sandar 2705
Skern Arne 01.03.1906 Kirkenes 2706
Larsen Leif Johannes 18.08.1913 Mo i Rana 2707
Larsen f. Hansen Nancy Kristine 21.09.1916 Narvik 2708
Larsen Liv 27.06.1937 Mosjøen 2709
Larsen Sonja Elise 04.08.1938 Mosjøen 2710
Langseth Johan Matheas 22.07.1903 Hattfjelldalen 2711
Langseth f. Johansen Petra Jensine 26.05.1904 Hattfjelldalen 2712
Langseth Karl Olaf 19.05.1933 Vefsn 2713
Langseth Bjørnar 30.12.1935 Vefsn 2714
Larsen f. Olsen Ragnhild 08.08.1914 Oslo 2715
Hasselknippe f. Hansen Jenny 31.05.1907 Hamar 2716
Hasselknippe Bjørn 30.04.1942 Hønefoss 2717
Berg f. Larsen Jenny 25.06.1908 Hønefoss 2718
Berg Runar 13.08.1940 Hønefoss 2719
Haavik f. Sunne Liv Torunn 23.11.1921 Oslo 2720
Haavik Lars 22.02.1944 Drammen 2721
Andersen f. Johannesen Åse 10.10.1909 Halden 2722
Kristoffersen f. Lund Margit Solveig 03.02.1909 Halden 2723
Kristoffersen Bjørg 29.08.1929 Halden 2724
Andersen f. Lund Esther Ingrid 21.06.1911 Halden 2725
Andersen Kjell 04.05.1933 Halden 2726
Berntsen f. Johansen Randi Helene 14.08.1920 Moss 2727
Løchen Jan Fredrik 23.08.1922 Aker 2729
Martinsen Frantz Walter 31.10.1915 Skoger 2730
Chruickshank Einar Marenius 08.11.1920 Tromsø 2731
Giverholt-Hanssen Trygve 13.10.1922 Tyskland 2733
Hegje Hans Alexander 16.04.1912 Nes, Hedemark 2734
Engen Peter Johan 19.08.1913 Trondheim 2735
Bergheim Paul 15.03.1926 Eidsvoll 2736
Norderhaug Kjell Ragnar 04.07.1923 Modum 2737
Bjerkeli Trygve Ragnar 08.09.1923 Orsøy 2738
Rustad Peer 28.07.1920 Nannestad 2739
Larsen Gunnar 02.01.1913 Oslo 2740
Blomqvist Arvid Harry 20.03.1923 Oslo 2741
Narvesen Hjalmar Henry 08.05.1911 Modum 2742
Briskeby Julius 30.05.1915 Lunner 2743
Rustad Erik 10.12.1918 Nannestad 2744
Pull Edvard Hagerup 10.06.1922 Bergen 2745
Whist Rolf 15.07.1923 Asker 2746
Hansen Halvdan Mørch 14.04.1914 Borge 2747
Brynhildsen Johan Bernhard 26.04.1922 Halden 2748
Johansen Kåre Asbjørn 19.05.1929 Berg, Østfold 2749
Johansen Arne Ingvar 22.03.1913 Berg 2750
Johansen Vilhelm Andreas 06.12.1902 Berg, Østfold 2751
Hansen Rolf Mørch 06.08.1918 Borge 2752
Hansen Olaf Marenius 16.12.1890 Glemmen 2753
Green Thorleif Valfrid 02.10.1923 Lier 2754
Nancke Laura Holme 15.05.1922 Trondheim 2755
Wennesland f. Veflingstad Dagny Roll 13.06.1916 Stange 2756
Wennesland Jo Hamar 2757
Andreassen f. Dørumsgård Aase 11.02.1910 Glemmen 2758
Andreassen Turid 03.06.1938 Rjukan 2759
Aune Atle Røising 05.07.1922 Kvikne 2760
Ruud Tore Markus 20.11.1901 Oslo 2761
Ruud f. Hagberg Johanne Marie 23.02.1902 Oslo 2762
Kjellsen Hans Kristoffer 22.11.1923 Fredrikstad 2763
Kjellsen Randi Oline 12.07.1916 Fredrikstad 2764
Sørlie Harry Armand 16.01.1924 Oslo 2765
Kristiansen Finn Roy 10.05.1922 Oslo 2766
Johansen Olaf Reidar 14.05.1905 Oslo 2767
Johansen Øivind 18.05.1923 Oslo 2769
Olsen Reidar Asbjørn 07.03.1924 Oslo 2770
Tofte Eli Per 10.10.1917 Evenes 2771
Spersrud Ivar 10.09.1923 Sørum 2772
Pedersen August Barthold 19.10.1918 Mandal 2773
Spersrud Jens Helge 13.09.1920 Sørum 2774
Olsen Alf Ingvald 27.04.1922 Hurum 2775
Nielsen Jack Troye 07.10.1923 Aker 2776
Lyche Iver 17.10.1923 Oslo 2777
Nordvi Kåre 17.06.1921 Løten 2778
Hafslund Oskar Edvard 25.05.1921 Løten 2779
Rundberget Svein 17.12.1921 Våler, Solør 2780
Rosenquist Gustav Emanuel 10.08.1908 Aker 2782
Sandvold Martin Martinsen 16.01.1911 Jevnaker 2783
Follestad Arne 03.12.1923 Oslo 2784
Sundland Ivar Asbjørn 11.01.1922 Oslo 2785
Myhre Rolf Lorang 02.07.1923 Oslo 2786
Tonning Gunnar 18.01.1914 Stord 2787
Blevik Werner Ellefsen 22.03.1923 Haugesund 2788
Holm Robert Vincent 20.02.1915 USA 2789
Astrup Nils Christan 08.03.1919 Lyngen 2791
Hestmann John Fritsvold 07.06.1921 Tjøtta 2792
Dyrnes Arne Magnus 11.09.1915 Rinndal 2793
Tangvik Odd Magnar 06.09.1920 Trondheim 2794
Vaseng Rolf 26.09.1918 Surna 2795
Haarstad f. Tøger-Lie Inger 30.05.1918 Gjerpen 2796
Tøger-Lie Gerd 10.02.1917 Tinn 2797
Fosby Gunnar Arthur 15.08.1913 Sarpsborg 2798
Fosby f. Hind Ruth Blancha 15.06.1918 Dyrøyhavn 2799
Fosby Liv Reidun 14.11.1943 Halden 2800
Smith f. Molvig Karin Eline 20.04.1920 Bærum 2801
Smith James 06.07.1918 Oslo 2802
Hald Bjørn Johan 09.03.1923 Mandal 2804
Derås Fritz Bernhard 24.05.1906 Klinga 2805
Aksnes Sverre Giørtz 10.07.1921 Ålesund 2807
Aksnes Einar 29.02.1924 Ålesund 2808
Fosby Ingvald Marthin 29.02.1924 Berg, Østfold 2809
Østberg Hans 19.09.1914 Østmarka 2810
Østberg f. Johansen Petra 23.06.1905 Elverum 2812
Østberg Ingrid Helene 23.12.1939 Østmarka, Vinger 2813
Østberg Helge 05.01.1941 Vinger 2814
Harris-Hanssen Ingrid 11.09.1919 Sandefjord 2815
Fagerli John 14.01.1920 Oslo 2816
Wolther William Henry 13.10.1918 Oslo 2817
Kristiansen Hans 14.08.1913 Oslo 2818
Olsen Håkon Hjalmar 23.07.1920 Moss 2819
Karlsen Knut Rudolf 03.04.1925 Moss 2820
Bech Olav 01.12.1917 Brandbu 2821
Ellefsen Adolf Walther 21.03.1917 Narvik 2822
Solgaard Odd Storm 16.05.1923 Jeløy 2823
Svensen Reidar Egil 24.09.1921 Moss 2824
Winther Gunnar 15.12.1917 Oslo 2825
Hågensen Reidulf Hermod 18.07.1920 Tjøtta 2826
Thorsen Borghild Lillebil 05.08.1920 Ålesund 2828
Gleditsch Kjell 10.11.1926 Drøbak 2829
Berg Thore 24.08.1919 Oslo 2831
Kristiansen Nils Johan 26.06.1920 Drammen 2832
Syversen Kristian 15.01.1919 Aker 2833
Elgsæther Karl 07.11.1906 Skogn 2834
Elgsæther f. Moe Helga Kristine 06.01.1909 Flatanger 2837
Elgsæther Gerd Kristine 11.08.1930 Flatanger 2838
Elgsæther Knut 13.05.1941 Trondheim 2839
Elgsæther Per 31.05.1936 Trondheim 2840
Dybvik f. Jørgensen Klara 11.06.1916 Trondheim 2841
Hafsmo Hans Konrad 03.02.1904 Sandstad 2842
Kvaale Johan 09.05.1911 Trondheim 2843
Volden Knut 04.04.1916 Sandstad 2844
Skarholt Kåre Jostein 23.01.1919 Orkdal 2845
Brandhaug Johan Ludvik 03.03.1918 Trondheim 2846
Lantz Alf Walter 16.06.1926 Snaasa 2847
Brandhaug Georg 04.10.1915 Trondheim 2848
Grevskott Arne Nikolai 21.01.1923 Trondheim 2849
Hustad Tørris 09.02.1924 Drammen 2850
Basmussen Gudrun 16.01.1900 Flekkefjord 2851
Rosen f. Mølsted Marie Kirstine Collet 19.09.1921 Drammen 2852
Coward Bjarne 27.02.1924 Aker 2853
Olsen Harry Meyer 02.06.1914 Bø, Vesterålen 2854
Sørum Odd 04.06.1921 Oslo 2855
Schwensen Reidar Ferdinand 07.05.1923 Oslo 2856
Svendsen Knut Syver 16.10.1919 Drammen 2857
Ingebrigtsen Per Arne 21.12.1919 Horten 2858
Solbrekke Leif 04.08.1919 Øymark 2860
Solbrekke f. Linto Karen Helene 30.08.1914 Øymark 2861
Solbrekke Oddlaug Helene 12.04.1938 Ørje 2862
Solbrekke Bodil Liljan 08.06.1940 Ørje 2863
Solbrekke Erling Trygve 27.09.1941 Ørje 2864
Åraas Kjell Sigurd 11.07.1926 Røyken 2865
Rognmo Olaf Kristian 17.09.1908 Kirkenes 2866
Myhr Harald 09.05.1925 Styrna 2867
Broch Lars Marius 02.05.1922 Svalbard 2869
Sandberg f. Blomkvist Lilly Alvhilde 05.04.1921 Fauske 2870
Sandberg Laila Helene 16.09.1941 Åsnes 2871
Ellefsen Rolf 28.01.1923 Oslo 2872
Lyseng Thorbjørn 28.01.1923 Oslo 2873
Aaseth Harry Berthold 13.06.1912 Oslo 2874
Borkenhagen Edgar Jostein 23.07.1914 Bø, Vesterålen 2876
Broch Jan Ulrik 19.04.1925 Oslo 2877
Grynstad Erlend Drammen 2878
Wågen Johan Norman 27.01.1924 Bud 2879
Willoch Håkon 14.10.1896 Hedrum 2880
Wager Dagny 15.08.1906 Kristiansund 2881
Wager Uno Ketil 27.04.1937 Helsingfors 2882
Dahl Hilda Karoline 06.01.1895 Vesterelv, Nyborg 2884
Eriksen Knut Lorens 13.09.1904 Trosterud, Rømskog 2885
Hornell May Inger 27.09.1919 Oslo 2886
Murray Robert 09.07.1913 Camerose, Canada 2887
Erichsen Christian 05.12.1918 Oslo 2888
Franzen Bjørg Odny 27.08.1922 Bergen 2889
Juell Erik 06.08.1943 Stockholm 2890
Lindegård Mai Dunja 26.04.1944 Stockholm 2891
Grønli Hilling Magnus 14.09.1943 Øverturingen 2892
Hansen Vigdis 12.02.1944 Stockholm 2893
Jansson Solveig Johanne 16.10.1923 Vuku, Verdal 2894
Falck Jorun 20.04.1944 Stockholm 2895
Lorange Anders 05.04.1944 Stockholm 2896
Halvorsen Gunvald Anker 09.12.1917 Moss 2897
Gjedrem Torulv 10.04.1940 Ås, Jämtland 2898
Ravensberg Ludvig Christian Martin Orning 11.03.1871 Oslo 2899
Lindeberg Trygve Margido 13.08.1910 Trondheim 2900
Lindeberg Liv Andbjørg 11.05.1910 Ekne, Skogn 2901
Urdshals Kjell Ansgar 31.03.1944 Katrineholm 2902
Åsen Marit 08.04.1944 Uppsala 2903
Opås Håkon Gustaf Odd 21.04.1944 Øverselø 2904
Fjellhaug Laila Margareta 15.01.1944 Mora 2905
Thorsen Thor Ole Martin 04.05.1943 Stockholm 2906
Olsen Sverre 01.05.1944 Stockholm 2907
Askeland Bjørn 12.03.1944 Uppsala 2908
Lian Else Anna Katrine 01.12.1918 Namsos 2909
Bonnevie Tørris 06.08.1903 Larvik 2910
Lund Anne Kari 07.05.1944 Stockholm 2911
Fiksesunet Harald 18.04.1908 Stiklestad 2912
Andersen Dagmar Josefina 26.09.1894 Lyse, Sverige 2913
Andersen Birger Arnljot 01.10.1903 Halden 2914
Johansen Edith Margrethe 03.02.1919 Oslo 2915
Nilsen Christine 23.07.1858 Drammen 2916
Strand Ingvar Ansgar 07.09.1911 Krisiansund 2917
Undall Nils Halvor Torgersen 21.09.1913 Oslo 2918
Paus f. Glückstadt Ella Moltke 24.06.1899 København 2919
Paus Thorleif 08.10.1881 Oslo 2920
Perdersen Rolf Norvald 03.02.1912 Meldalen 2921
Thorsrud Karin Larsen 25.05.1862 Stora Skärmnäs, Brunskog 2922
Säther Arne Thorbjørn 08.06.1903 Sverige 2923
Harjen William Martin 17.07.1907 Harstad 2924
Håkerud Ingrid 24.08.1922 Austmarka 2925
Lillebakken Peter 14.10.1912 Elverum 2926
Rasmussen Gerd Sylvia Mørk 23.10.1926 Buddinge 2927
Bjørnestad Solveig 30.05.1923 Oldenburg, Tyskland 2928
Sagmo Guro 04.06.1940 Oslo 2929
Grønvold Anna 01.12.1891 Oslo 2930
Rosenberg f. Stangeby Mathilde Ovidie 25.02.1887 Oslo 2931
Thoresen John William 16.04.1928 Antwerpen 2932
Baustad Maud Ellen Helen 03.03.1944 Umeå 2933
Mendelsohn Liv Anita 28.04.1944 Uppsala 2934
Andersen June Synnøve 21.04.1944 Stockholm 2935
Hollup Monica Elisabeth 21.04.1942 Stockholm 2936
Johnsen Birger Johannes 27.09.1916 Høland 2937
Madsen Kjell 04.05.1944 Falun 2938
Stensaker Berit 05.05.1944 Stockholm 2939
Haugen Terje 23.04.1944 Sødertälje 2940
Jansen Jorun Laila 04.04.1944 Ekdalen, Byringe 2941
Barth Edvard 04.09.1913 Trondheim 2942
Philipsohn Allan 06.08.1938 Oslo 2943
Guldberg f. Voronoff Tatiana 19.03.1913 Russland 2944
Guldberg Sven Dalhoff 10.07.1913 Aker 2945
Berg Bjørn O. 28.02.1923 Stockholm 2946
Berg Leon Aliksander 14.05.1906 Hønefoss 2947
Faye-Hansen Eugenia 24.05.1873 Bergen 2948
Øyer Elina 17.07.1910 Rennebu 2949
Sindig-Larssen Jan Kristofer 29.11.1935 Helsingborg 2950
Ingebrigtsen Haldis Ingvalda 15.08.1920 Hernøy, Helgeland 2951
Ringstad Karl Kristian 28.07.1912 Ringstad, Eidskogen 2952
Larsen Bertrand Marensius 13.01.1920 Hvaler 2953
Sandvik Karl Arne 30.08.1941 Luleå 2954
Torjussen Arnhild 08.11.1917 Lillesand 2955
Dickman Rolle 10.01.1912 Stockholm 2956
Saksenvik Klara Kristine 30.07.1917 Rognan 2957
Selbeck Helga Nikoline 09.02.1910 Lensvik 2958
Svendsen Lilly 16.06.1879 Kristiansand 2959
Prestrud Wenche Lund 28.03.1944 Stockholm 2960
Norberg Eivind 01.10.1917 Porsgrunn 2961
Nilsen Arne Hilberg 25.09.1936 Elverum 2962
Nilsen Evy Astrid Marie 16.08.1930 Falum 2963
Johnsen Olaf 10.02.1878 Nergård, Målselv 2964
Arnesen Arne Willy 08.06.1943 Stockholm 2965
Blekken Birgit Irene 13.03.1942 Smedjebacken 2966
Lie Ingrid Olava 28.09.1919 Ballangen 2967
Wiig Anna Theresia 27.04.1873 Gøteborg 2968
Larsen Alfhild 17.09.1917 Buksnes 2969
Kristoffersen Olaf 03.08.1890 Drammen 2970
Kristoffersen Edith Gudveig 27.09.1898 Oslo 2971
Guldsvåg Bjarne 26.09.1913 Vega 2972
Guldsvåg Ruth 02.11.1913 Fevik 2973
Bråthen Gunnar Anker Paulsen 01.01.1924 Lier 2974
Heffermehl Elise 25.12.1884 Hisøy 2975
Jakobsen Magnor Valentin 15.06.1930 Kiruna 2976
Torp Irene Torborg 08.01.1928 Stockholm 2977
Hagen Harald 29.07.1893 Oslo 2978
Bye Hege 28.04.1944 Stockholm 2979
Egedahl-Nielsen Ellen 04.02.1916 ? 2980
Claes Maj Britt 17.05.1944 Stockholm 2981
Jonassen Kjell Widar 17.05.1944 Stockholm 2982
Hoff Gerd Evelyn 03.10.1922 Oslo 2983
Normanseth Marita 26.05.1944 Sundsvall 2984
Hannestad Stig Roland 20.05.1944 Stockholm 2985
Bomann-Larsen Harald 04.11.1922 Borøy, Arendal 2986
Peter Ragnar Torsten Stensø 19.05.1944 Ørebro 2987
Nøkleby Andreas Pettersen 29.04.1912 Hof, Vestfold 2988
Olafsen May-Britt 10.05.1944 ? 2989
With Thorbjørn 01.02.1910 Bergen 2990
Rolandsen Håkon 03.12.1943 Karlstad 2991
Karlsson Gerda T. 24.06.1920 Kråkerøy 2992
Lindstrøm Peder Hjalmar Halbert 07.02.1923 Løvlund, Følling 2993
Hansen Haakon Johan Albert 29.02.1892 Løvlund, Følling 2994
Gransbråten Astrid Pettersen 23.12.1918 Austmarka, Vinger 2995
Kristiansen Martinus 05.01.1900 Ringsaker 2996
Myrvang Ingeborg Olava 21.02.1924 Vinger 2997
Aasen Matias Johan Isaksen 05.12.1919 Vanylven 2998
Åberg Kristian Arntfin Emil 21.01.1906 Nedre Eker, Drammen 2999
Carlsson Gunvor Arvida Aarvik 3000
Ahlin Signe Kristine 18.04.1897 Høilandet, Nemdalen 3001
Bergfall Borghild Johanne 25.12.1910 Aure 3002
Neby Erling 05.12.1919 Storelvdal 3003
Liseth Judith Oline 08.03.1908 Bremanger 3004
Olsen Josefine Wilhelmine 13.10.1882 Gøteborg 3005
Riise Ulla Ingegjerd 27.02.1934 Sundsvall 3006
Riise Arild 24.05.1939 Uppsala 3007
Riise Åke Ragnvald 24.05.1941 Ørnskøldsvik 3008
Johansen Karl Reidar 13.07.1918 Idd 3009
Walgren Britt 22.05.1944 Stockholm 3010
Almquist Gerd Hulda 07.10.1921 Oslo 3011
Ohlson Arnfin Johan 11.06.1921 Kristiansand 3012
Anderson Arthur Werner 04.05.1922 Kristiansand 3013
Biørn Frithjof Rafael 12.08.1915 Airan, Armenia 3014
Østby Klaus Halden 3015
Kvarving f. Hove Vibeke 05.08.1919 Thisted, Danmark 3016
Bergwitz-Larsen Gerd 22.11.1917 Oslo 3017
Margolius Charles Willy 02.01.1906 Trondheim 3018
Margolius Inger Britt Nina 13.04.1943 Stockholm 3019
Lorange CarstenTank 01.06.1915 Oslo 3020
Korsmo Oddfried Marianne 29.01.1943 ? 3021
Groth-Hansen f. Wiel Ellinor 04.12.1914 Halden 3022
Groth-Hansen Bjørn 10.01.1942 Stockholm 3023
Andersen Ingrid Bertine 19.07.1934 ? 3024
Andreassen Nils Edvard 01.09.1927 ? 3025
Undhjem Martha 05.06.1912 Piolisjärvi 3026
Laurin Ruth 05.12.1923 Kristiansand 3027
Johansson f. Gunnerød Mina Mathilde 23.11.1893 Ramnes 3029
Johansson Helge Yngve 20.02.1891 Roberg, Sverige 3030
Jacobsen Willy Robert 19.05.1944 Stockholm 3031
Bengtson f. Hallen Maj Beate 15.03.1918 Oslo 3032
Drågen Anne-Marie 20.02.1920 Sanstad, Hitra 3033
Colbiørnsen Sidsel 25.01.1942 Oslo 3034
Heramb Per Erik 14.11.1943 Eskildstuna 3035
Tau Max 19.01.1896 Beuthen, Tyskland 3036
Stakkestad Halvor Olsen 02.05.1903 Avaldsnes 3037
Carstensen Johann 10.12.1923 Riga 3038
Svensson Evelyn Marie Sofie 08.02.1920 Oslo 3039
Ljungberg Miriam Margarethe 14.04.1924 Oppegård 3040
Tangen Kjell 22.10.1941 Oslo 3041
Herreman Bjørn Alex 11.06.1924 Oslo 3042
Iversen Jarit Kirsten 06.06.1944 Stockholm 3043
Wadel Christian Cato 29.03.1936 Oslo 3044
Severinsen May Britt 04.06.1944 Voxna 3045
Nielsen Ulf Reidar 10.05.1944 Jønkøping 3046
Olsen Odd Olav 25.05.1944 Korgen 3047
Fosshaug Jan Asbjørn 25.05.1944 ? 3048
Nilsen Martine Lovise 12.10.1885 Flosta 3049
Marschhauser Rolf 07.06.1923 Levanger 3050
Fein Elias 01.03.1886 Klikoln, Litauen 3051
Myrseth Carl Anders Ekborg 13.03.1926 Tønsberg 3052
Ruud Finn 19.08.1943 Aker 3053
Dannevig f. Ellingsen Inger 26.01.1921 Ullern 3054
Eliassen Sven Gøran 07.01.1944 Mølndal 3055
Sandfærhus Olaug 25.11.1921 Stjørdal 3056
Sand Elise 07.08.1918 Oslo 3057
Tandberg Gunnar 26.05.1894 Oslo 3058
Gustavsen Karl Fredrik 05.09.1917 Skjeberg, Østfold 3059
Hallberg Odd 13.05.1923 Fåberg 3060
Marklund Arvid Hovard 28.10.1924 Sandnes 3061
Olsen Georg 06.02.1923 Frogn 3062
Kjellmann Lill-Anita 20.11.1943 Eskilstuna 3063
Clyve Erkke Gunnar 11.04.1940 Oslo 3064
Korwalewski Hans Ola 10.07.1943 Ed 3065
Clyve Arne Harald 30.04.1938 Viborg, Finland 3066
Wikholm Margit Jamine 15.05.1889 Oslo 3067
Øren Sydvaldsen f. Skoglund Agnes Borgny 20.08.1919 Nordal, Møre 3068
Johansen Olga Jørgine 20.06.1912 Kristiansund 3069
Grønning f. Millhofer Vera 20.04.1921 Wien 3070
Bjøre Julie 31.08.1910 Krødsherad 3071
Vold Teddy Erik 28.09.1943 Solna, Sverige 3072
Levin Arne Ivar 05.06.1944 Norrköping, Sverige 3073
Goldstein Harald Erik 04.05.1943 Stockholm 3074
Eriksen Synnøve 17.05.1944 Eskildstuna 3075
Torgersen Alfhild 28.05.1944 Stockholm 3076
Rognmo Henny 28.06.1913 Narvik 3077
Hansen Karl Oskar 30.11.1880 Halden 3078
Hansen Mathilda Kristina 18.08.1884 Saarenpää, Finland 3079
Hansen Selma Margrete 29.03.1928 Lyngseidet, Troms 3081
Kortet mangler 3083
Johnsen Aslaug Perrie Elisabeth 13.11.1943 Wintjärn 3084
Larsen Annika Berit 05.05.1936 Sødertälje 3085
Olsen Øivind Arthur Oliver 22.11.1902 Fredrikstad 3086
Olsen f. Engstrøm Karin Mathilda 22.02.1904 Stockholm 3087
Hansen Harald Kristian 06.12.1923 Kristiansand 3088
Olsen Hans Augustinus 03.04.1919 Kragerø 3089
Pedersen Per Reinert 21.09.1922 Sandefjord 3090
Jonassen Svein Gjestrum 26.12.1924 Larvik 3091
Gundersen Kåre Reinhardt Godtfred 30.08.1922 Oslo 3092
Hovstvedt Viggo Reidulf 23.04.1924 Sandar 3093
Gjestvang Ottar Alfred 28.03.1927 Nes, Romerike 3094
Olsen f. Johansen Nelly 08.08.1919 Enebakk 3095
Juhne f. Schyberg Else Amalie 25.08.1903 Oslo 3097
Bonna Narve Nilsen 16.01.1901 Bærum 3098
Grønningsæther Fredrik 26.05.1923 Stranda 3099
Hansen Knut 09.07.1918 Tune 3100
Banbolt Ole Dominicus 25.12.1922 Madagaskar 3101
Trageton Olav Arnesen 20.09.1918 Hallingdal 3102
Johansen Johan 12.07.1898 Vang, Hamar 3103
Nilsen Randi Edna 03.09.1918 Sarpsborg 3105
Johansen Magnhild Olise 12.02.1916 Ørlandet 3108
Schei Bjørnar 23.01.1923 Mosjøen 3110
Schei Arne 30.04.1921 Mosjøen 3111
Tyvold Fredrik Kristiansen 29.03.1924 Singsås 3112
Saksgård Kristoffer 23.03.1917 Ålen 3113
Iversen Erik Magnus 27.09.1923 Sandefjord 3114
Johansen Thorleif Ansgar 11.01.1910 Halden 3115
Nilsen Knut Miliam 28.10.1921 Sandefjord 3116
Nilsen f. Larsen Ellen Dorthea 21.11.1919 Sandar 3117
Sørum f. Gundersen Erna Synnøve 24.07.1920 Asker 3118
Sørum Reidun Oddbjørg 05.03.1942 Asker 3119
Thoresen Rolf 26.09.1924 Vardal 3120
Berthelsen Willfred August 07.02.1920 Bergen 3121
Krogh Brynjulf Sigurd 30.03.1919 Borge, Lofoten 3122
Sigurdsson Jon Riis 22.07.1921 Bergen 3123
Monsen Jens Eliot Johan 01.05.1917 Borge, Lofoten 3124
Einarsen Martinus Eliot Analius 10.10.1919 Undstad, Borge 3125
Hansen Evelyn Marianne 16.05.1922 Oslo 3126
Nordby Hjørdis Gudrun 05.12.1925 Nes, Romerike 3127
Haanäs Johan 18.08.1917 Røros 3128
Haanäs f. Fjellbo Gullberg Solveig 10.05.1919 Vinger 3130
Haanäs Jan Geir 18.03.1943 Trondheim 3132
Høy Gunnar Arthur 17.11.1901 Oslo 3133
Bergestad Lage Reinhart 30.07.1923 Nord-Odal 3135
Ulven Kåre Arne 30.06.1928 Rygge 3136
Hofstad Torsten Ernst 22.04.1907 Järpen, Sverige 3137
Hofstad Osvald Melvin 15.12.1913 Trondheim 3138
Rasmussen Harald Edvin 09.09.1918 Trondheim 3139
Skog Valborg Kamilla 21.08.1919 Borgestad 3140
Skog Gunnar Erling 16.08.1923 Skien 3141
Olsen Johan Henrik 06.07.1907 Glemmen 3142
Andersen Magnus Ingvald 04.06.1922 Larvik 3143
Hvaal Thorleif Edmund 21.08.1921 USA 3144
Haugen Olav 10.04.1908 Gjerstad 3145
Herbern Sigurd Magnus 30.04.1926 Eidsberg 3146
Jensen Johannes Kristian 22.05.1914 Bergen 3147
Carlsen John Arnold 06.09.1924 Ås 3148
Johansen Finn Cato 10.06.1923 Halden 3150
Stene Rolf Walter 14.05.1922 Jeøy 3151
Homdrum Kåre Johan 03.11.1918 Tvedestrand 3152
Hansen Arnold Fridolf 23.03.1923 Rygge 3153
Nygaard Ivar Bjarne 07.03.1917 Haram, Sunnmøre 3154
Sunde Inge Birger 28.01.1921 Oslo 3155
Eriksen Ivar Herman 26.08.1915 Tromsø 3157
Sletten Per Thorsen 19.03.1916 Øyer 3158
Kongshaug Sigfrid Johanne 13.12.1923 Lonke 3159
Berg Edel 15.05.1924 Trondheim 3160
Eriksen Arne Gustav 23.09.1907 Oslo 3161
Eriksen f. Printz-Bagge Else Helene 03.07.1909 Oslo 3163
Eriksen Else Marie 20.05.1937 Oslo 3164
Eriksen Paul Fredrik 02.05.1936 Oslo 3165
Hjørnevik Sigmund 28.12.1917 Voss 3166
Eckberg Harald Sigurd 07.11.1914 Oslo 3167
Østby Johan 17.05.1910 Furnes 3168
Rolfsen Jens Christian 11.12.1923 Oslo 3169
Nilsen Kåre Torgny 09.05.1915 Oslo 3170
Martinsen Alfhild Marie 21.12.1920 Skjeberg 3171
Fjeldstad Rolf Werner 21.01.1923 Oslo 3172
Hørsrud Asta 24.12.1919 Toten 3173
Andreassen Thorbjørn Willy Lorang 12.03.1922 Oslo 3174
Hjørnevik Jon 07.04.1923 Voss 3175
Fjelstad Unni 29.09.1937 Gjøvik 3176
Nyborg Rudolf Lorentz 17.11.1905 Røra 3177
Saur Odd Enride 06.05.1926 Ongdal 3178
Solheim Per 04.02.1924 Beistad 3180
Andreassen Fritz Margido 11.07.1907 Trondheim 3181
Olsen Arne 07.06.1913 Glemmen 3182
Olsen f. Fredriksen Anna Fernanda 16.03.1878 Fredrikstad 3183
Olsen Henry Anker 29.08.1914 Glemmen 3184
Olsen Fritz 30.03.1910 Glemmen 3185
Olsen f. Andersen Martha Linnea 06.07.1921 Glemmen 3186
Lorange Jean Åge 14.03.1923 Oslo 3187
Bjørnli Paul Atle 25.09.1923 Drammen 3188
Dingsør Bjørn Olaf André 21.07.1918 Horten 3189
Halvorsen Just Fridolf Anker 27.08.1909 Oslo 3190
Mørck Sigurd Kierulf 02.04.1921 USA 3191
Brunvall Jørgen 22.02.1916 Nevlunghavn 3192
Strøm Nils Gustav 03.05.1903 Sverige 3193
Olsen Mary Antoinette 02.07.1919 Tromsøysund 3194
Austad f. Hafstad Anne Pauline 14.05.1909 Ullensaker 3195
Austad Åge 19.06.1931 Ullensaker 3196
Austad Johanne Synnøve 15.10.1934 Ullensaker 3197
Austad Jan Flemming 03.06.1939 Ullensaker 3198
Austad Ulf Gjøstein 06.03.1942 Ullensaker 3199
Gullbrandsen Eugen Valdemar 22.01.1917 Oslo 3200
Bakke-Hagen Bjarne 25.09.1917 Åmodt 3201
Gulbrandsen John Harry 27.04.1922 Oslo 3202
Gjerder Paul Inge 26.07.1919 Ålesund 3203
Soma Johannes 07.04.1912 Stavanger 3204
Nilsen f. Helgestad Erna Ingeborg 15.05.1911 Oslo 3205
Nilsen Hans Egil 19.07.1931 Oslo 3206
Bruflodt Solveig Marie 02.03.1914 Finnmark 3207
Ringnes Bjarne Johan 24.10.1911 Rakkestatd 3208
Ringnes f. Pedersen Solveig Magdalena 03.06.1911 Oslo 3209
Ringnes Stein Sverre 21.09.1936 Oslo 3210
Trofner Inger Tøsti 26.04.1924 Oslo 3211
Rygg Edith Aud 30.04.1926 Oslo 3212
Borgersen Finn Venger 23.04.1921 Strinda 3213
Mørck Niels Henry 06.08.1923 Oslo 3214
Schilvold Olav 28.08.1922 Fauske 3215
Gudmundsen Arvid Edger 21.03.1923 Drøbak 3216
Lien Alf Johannes 06.02.1923 Mysen 3217
Kluge Rolf 27.12.1923 Oslo 3218
Andersen Inger Sofie 16.11.1927 Halden 3219
Olsen Anne Marie 25.12.1927 Halden 3221
Høiby Inger 13.04.1924 Halden 3223
Johansen Gunnar Henry 10.08.1920 Halden 3225
Johansen f. Hansen Margot Lagerda 20.09.1921 Drammen 3226
Johansen Per Henry 21.05.1943 Halden 3227
Willoch Jan 15.12.1924 Aker 3228
Spångberg Oskar 16.04.1923 Oddernes 3229
Nilsen Charles 04.10.1923 Bergen 3230
Rasmussen Rangvald Vensel 08.08.1922 Bodø 3231
Andreassen Birger Kåre 11.03.1920 Eidsfoss 3232
Rasmussen Roald 08.03.1922 Bodø 3233
Olsen Sverre Johan 03.12.1921 Fauske 3234
Eliassen Olav Martin 04.11.1920 Fauske 3235
Kvittum Gunvor Margrethe 17.06.1926 Bodø 3237
Hanson Alf Olorg 18.05.1919 Oslo 3238
Olsen Johan 14.11.1912 Trondheim 3239
Skappel Reidar 26.12.1922 Ringsaker 3240
Håvie Erik Bernedictus Lindseth 10.03.1893 Oslo 3241
Lundby Rolf Martin 19.07.1923 Auerdal 3242
Klumsten Eyvind 26.03.1901 Biri 3243
Ubrukt flyktiningenr. 3244
Ørn Sverre Waldemar Anker 04.06.1896 Glemmen 3245
Olsen Jonny Oliver 16.02.1920 Kråkerøy 3246
Jacobsen Solveig Marie 10.02.1921 Glemmen 3247
Garbro f. Birkelo Bjørg 27.10.1901 Oslo 3249
Garbro Anita 08.04.1933 Ålesund 3250
Skofteland Søreng 10.12.1921 Sør-Audnedal 3251
Kildeinformasjon
RA/S-6753/V/Va/L0011
Lenke til Arkivportalen
Riksarkivet Den Kgl. Norske Legasjons Flyktningskontor V: Mikrofilm
Va: Mikrofilm. Flyktningskartotek
L0011: Kjesäterkartoteket. Flyktningenr. 25301-28300
Annen kilde nr. V/L0011/1940 - 1945 - Kjesäterkartoteket. Flyktningnr. 25300-28349 (indeksert sidenummer svarer til flykningenr.). Papirmaterialet kassert. Personopplysninger 2. verdenskrig Sverige Statlige arkiver Institusjoner under departementene Flyktninger