Innhold
Hele eller deler av innholdet kan være klausulert eller utilgjengelig av andre grunner, avhengig av rettighetene på din brukerkonto.
Visningsvalg:

Riksarkivet


Den Kgl. Norske Legasjons Flyktningskontor

Mikrofilm, Mikrofilm. Flyktningskartotek
Storbergshalden Marius 22.02.1902 Elverum 2
Lien Anton 30.11.1893 Elverum 3
Solsvik Egil Uno 12.04.1916 Oslo 4
Solsvik f. Andersen Mary 06.09.1917 Aker 5
Solsvik Ørnulf 21.12.1941 Oslo 6
Jacobsen Per Anker 30.09.1919 Oslo 7
Løchen Einar 06.04.1918 Oslo 8
Adler Karl 12.08.1909 Lier 9
Johansson ? 05.01.1922 Sarpsborg 10
Graneng Hans Knutsen 13.01.1915 Eidanger 12
Kolve Alfred Oliver 26.08.1919 Voss 13
Halvorsen Julius 05.04.1916 Eidanger 14
Judin Sixten Adolf 15.11.1914 Eidskog 15
Jørgensen Knut Rune Fimreite 03.10.1920 Sandnes 16
Skulstad Otto Albert 30.07.1923 Bergen 17
Olsen Olav Reindal 01.10.1924 Bergen 18
Hegdahl Helge 17.05.1910 Klinga 20
Kordahl Ovidia 24.05.1894 Hoff 21
Kordahl Rolf Melvin 07.07.1928 Grue 22
Kordahl Jorunn Kjellaug 23.03.1931 Grue 23
Kordahl Guldborg Reidun 18.07.1933 Grue 24
Løbak Harald Johan 02.06.1904 Trysil 25
Halvorsen Tor 14.10.1918 Rauland 26
Stendahl Reidar Doenfeldt 17.09.1904 New Zealand 27
Føreland Sivert Andreas 19.09.1892 Hegeland 28
Knudsen Leif 19.01.1918 Oslo 29
Holm Arne 07.06.1916 Oslo 30
Bjørgen Trygve Olav 23.05.1922 Skånevik 32
Gulbrandsen Thomas 31.03.1894 Oslo 34
Gulbrandsen f. Linnerud Marthe 23.08.1903 Norderhov 35
Gulbrandsen Edith 03.05.1930 Oslo 36
Pettersen Trygve Marenius 03.02.1908 Halden 37
Nilsen Nils Alfred 28.12.1892 Tromsø 40
Nilsen Bjarne Gutorm 29.05.1919 Tromsø 41
Nilsen Erling Wannebo 11.03.1927 Tromsø 42
Johnsen Lars Martin Andreas 20.11.1904 Gratangen 43
Nilsen Gunnar Halvard 15.04.1922 Tromsø 44
Sund Asbjørg Helene 31.12.1921 Meløy 45
Asbjørnsen Arne Johannes 10.06.1918 Sarpsborg 46
Bersvendesen Liv Marit 18.01.1940 Åmot 47
Bersvendesen f. Semmingsen Ruth Målfrid 27.05.1916 Tolga 48
Møllersen Normann Elinas 30.12.1903 Mo i Rana 49
Møllersen Aud Beate 28.08.1929 Grong 50
Møllersen f. Pettersen Gyda 29.09.1905 Ålen 51
Møllersen Idar Normann 21.08.1923 Grong 52
Ruud Rolf 16.04.1919 Hoff, Solør 54
Nilsen Petter 18.08.1917 Ballangen 55
Brattreit Åshild Pauline 14.02.1923 Mosvik 56
Pettersen Petter Lauritz 24.10.1911 Mosvik 57
Brattreit Ole Herman 04.11.1913 Mosvik 59
Sigvartsen Rakel 12.07.1915 Bergen 61
Sigvartsen Kari 06.09.1938 Bærum 62
Sigvartsen Gunvor Sissel 29.05.1942 Oslo 63
Moe f. Berntsen Ingrid Marie 09.03.1909 Oslo 64
Moe Rigmor Erna Gølling 09.05.1931 Oslo 65
Midtskogen f. Romsås Ragnhild Asbjørg 22.08.1915 Oslo 66
Midtskogen Roy Anton 15.05.1941 Aker 67
Christensen Halfdan 12.12.1873 Porsgrunn 68
Christensen Barbra Karine 08.01.1928 Aker 69
Christensen f. Ring Gerda Ring 11.05.1891 Kristiansand 70
Oftedal f. Galtung Dagny 10.02.1920 Oslo 71
Vegheim f. Røste ? ? 73
Lindstad Olai 12.02.1893 Stange 74
Rossås Torkel Guttorm 14.12.1910 Tromsø 75
Raaket Harald Konrad 26.05.1915 Kristiansund 76
Johansen Arnfinn Svee 22.11.1919 Trondheim 78
Skeie Bernhard Kristian 28.03.1933 Arendal 79
Kristiansen Asbjørn 09.04.1905 Drammen 80
Røgdekøien August 28.05.1888 Grue 82
Røgdekøien Anne 16.03.1930 Grue 83
Røgdekøien Åse 29.03.1932 Grue 84
Røgdekøien Karin 30.04.1934 Grue 85
Røgdekøien Gunnar 16.12.1938 Grue 86
Røgdekøien Margit 19.01.1928 Grue 87
Hamre Mons Johannes 04.04.1922 Bergen 88
Bratlie Paul Roald 19.01.1924 Notodden 89
Lindgren Arvid 08.02.1923 Gjerpen 90
Sørensen Asbjørn 26.01.1914 Brunlanes 91
Wiker Henning 13.09.1916 Kaikalandstorp Østmark, Sverige 92
Wildhauer Egil Sven 15.11.1920 Porsgrunn 93
Wiker Harald 01.06.1908 Østmark Socken, Sverige 94
Andersen Rolf Thure 16.05.1916 Oslo 95
Bjørshol Jostein 24.11.1914 Bremsnes 96
Bruun Tomm 08.06.1924 Oslo 97
Lodding Randi Torbjørg 23.07.1915 Tinn 98
Storbakk Gunnar Palm 01.11.1919 Nord Rana 99
Storbakk f. Johansen Helene 17.03.1917 Nord Rana 100
Bergerseter Arne 24.09.1910 Brandval 101
Østby Jon Torgalsen 29.05.1913 Trysil 102
Hansen Ruth 13.11.1900 Oslo 103
Norborg Josef Ingemann 07.10.1911 Aker 104
Norborg f. Wisløff Rut Elisabeth 21.08.1910 Våler, Østfold 105
Norborg Øyvin 19.09.1939 Oslo 106
Groth Sverre Fritjof 26.07.1910 Oslo 107
Hagerup Anders Askevold 11.01.1904 Bergen 108
Walgren f. Jensen Ella 20.04.1918 Oslo 109
Hagerup Helge 21.04.1933 Trondheim 110
Sjøberg Erik Eugen 12.07.1920 Oslo 111
Walgren Per Rusken 03.02.1922 Aker 112
Meinich Hans Thomas 01.06.1903 Oslo 113
Meinich f. Bruu Ruth 20.10.1910 Tønsberg 114
Meinich Per 16.06.1931 Nøtterøy 115
Walgren Bjørn 04.09.1918 Oslo 116
Karlson Karl Johan 04.05.1928 Rygge 117
Olsen Knut Tidemann 31.01.1913 Hvaler 118
Olsen f. Jacobsen Anna Signe Marie 28.08.1915 Hvaler 119
Hansen Sverre Hilding Berg 22.02.1919 Oslo 120
Selvaag Otto Arne Walaas 25.05.1909 Lista 121
Møller John 10.02.1917 Trysil 122
Ringvold Hans 21.07.1916 Halden 123
Ellefsen Asbjørn Ernst 17.08.1912 Oslo 124
Kristiansen Kristian 10.01.1910 Gjøvik 125
Løvli Finn Evensen 19.11.1915 Aker 126
Botolfsen Peder Lorang 29.02.1912 Oslo 127
Myhre Einar 15.01.1912 Harstad 128
Strømnes Helge 10.07.1918 Sarpsborg 129
Flønes Håkon Julius 25.09.1917 Næsna 130
Kausen Sigurd Martin Zahl 30.01.1920 Nesna 131
Jensen Johan 28.05.1922 Sør Rena 132
Marthinsen Øistein Lorang 28.10.1916 Oslo 133
Martinsen f. Hasle Gerd Evelyn 04.03.1919 Hurum 134
Gulbrandsen Audun 15.08.1922 Onsøy 135
Olsen Birger Jonas 22.10.1917 Onsøy 136
Fabritius Hans Fredrik 14.04.1905 Oslo 137
Fabritius f. Fougner Berit 08.04.1910 Oslo 138
Fabritius Reidar 16.05.1936 Tromsø 139
Fabritius Knut 05.06.1938 Aker 140
Fabritius Marit 15.11.1942 Oslo 141
Fabritius Anders 28.06.1910 Oslo 142
Fabritius f. Holst Anne Marie 28.06.1910 Oslo 143
Fabritius Marianne 27.05.1943 Oslo 144
Oftedal Lars Birger 10.02.1917 Strand 145
Strøm Per Kristian 11.07.1913 Oslo 146
Strøm f. Andersen Eva Marion 03.05.1918 Oslo 147
Hauan f. Hansen Else 19.06.1913 Oslo 148
Thalseth Sigurd 20.10.1899 Trondheim 149
Flatreit Even 08.10.1915 Sjøren 150
Olufsen Andor 06.12.1917 Trondheim 151
Johansen Erna 20.11.1912 Oslo 152
Karlsen Ane Margrethe 17.06.1924 Idd 153
Mathisen f. Dale Ingebjørg 22.03.1914 Nissedal 154
Hausvik Otto Emil 12.05.1925 Bergen 155
Sørli Kjell 09.04.1923 Trondheim 156
Mortensen Roald 19.03.1921 Bergen 157
Knutsen Gunnar Asbjørn 08.10.1894 Arendal 158
Helgeland Lars 01.03.1919 Voss 159
Astrup Christian 01.10.1921 Tana 160
Astrup Knut 13.05.1925 Tana 161
Berg Anton 19.06.1900 Romedal 162
Hystad Kaare Sigurd Ring 25.05.1909 Sandeherad 163
Bakken Arthur 07.02.1911 Vang, Hedemark 164
Svebakk Hans Viktor 09.07.1922 Tronheim 165
Fenstad Morten 01.03.1919 Stadsbygd 166
Olsen Gråbergsveen Krisitian 03.04.1900 Elverum 168
Pettersen Petter Ludolf 22.06.1914 Hadsel 169
Andersen Walter Sigfred 07.08.1915 Halden 170
Johansen Hans Petter 27.09.1910 Halden 172
Johansen Gunnar Halvor 19.08.1915 Idd 173
Ludviksen Hjørdis 14.07.1921 Tune 174
Grøndahl Sverre 17.09.1904 Nes, Romerike 175
Olsen Arne Egil 13.03.1921 Oslo 176
Bjerknæs Erik 10.04.1916 Aker 177
Harlem Gudmund 24.07.1917 Aker 178
Harlem f. Brynolf Inga Margaretha Elisabeth 26.03.1918 Danderyd, Sverige 179
Lærum Erling 09.06.1914 Lier 181
Kristoffersen Per 03.11.1917 Oslo 182
Lie-Gjeseth Jens Petter 26.09.1919 Nærøy 183
Viggen Gunnar Karlof 07.03.1916 Trondheim 184
Gundersen Ragnar 26.03.1903 Rakkestad 185
Borg Gunnar Åsmund 28.04.1924 Kristiansand 187
Frigstad Herman 12.01.1922 Kristiansand 188
Olaussen Johan 29.12.1911 Valer 189
Gustavsen Gunnar Sylvester 28.09.1909 Kråkerøy 190
Nes Einar 17.06.1889 Rødenes 191
Nordby Petter Alfred 09.11.1923 Storfjord 192
Hansen Isak Vilhelm 23.10.1924 Storfjord 193
Guldveg f. Fremstad Kari Synøve 28.08.1921 Aker 194
Thorstensen Olav Ragnvald 24.12.1918 Solum 195
Danielsen Alt Torbjørn 31.07.1916 Modum 196
Andersen Hartvik Andreas 18.04.1918 Sel 197
Larsen Gerd Oliv 18.03.1920 Oslo 198
Hagelien Alfred 11.09.1917 Bergen 199
Placht Henrik Odd 20.11.1920 Nittedal 200
Johansen Oddvar 16.06.1926 Askim 202
Urstein Ruth Carly Sonja 12.03.1914 Aker 203
Strøm Astri Elise 02.05.1914 Oslo 204
Christie Søren Engesgaar 30.07.1889 Kristiansund 205
Christie f. Andersen Sofie Johanna 04.03.1890 Hølen 206
Strøm Bjarne Alffred 22.11.1910 Oslo 207
Lund Alf 10.11.1920 Elverum 208
Scheel Vilhelm 04.06.1901 Moss 209
Scheel f. Morterud Astrid Nathalia Ring 08.06.1902 Drøbak 210
Bøe Asbjørn Kaare 02.01.1913 Drammen 211
Bøe f. Syvertsen Ruth 10.08.1911 Drammen 212
Røed Bjørn Petter 02.10.1924 Askim 213
Scheel Axel 17.09.1930 Moss 215
Scheel Elisabeth 07.12.1935 Moss 216
Magnusen Birger 28.04.1895 Berg 217
Hansen Ingrid 15.09.1925 Grue 218
Kalnæs Kjell 01.11.1924 Grue 219
Andresen Rolf 03.12.1909 Solum 220
Andresen Agnar 31.12.1931 Skien 222
Kobro Ernst Ziesler 24.08.1913 Oslo 223
Kobro f. Prag Vera 02.10.1914 Oslo 224
Kobro Ernst 30.09.1939 Oslo 225
Englund John Paul 06.01.1912 Torsby, Sverige 226
Englund f. Ringstad Svanhild 30.08.1915 Vardal 227
Englund Terje 19.03.1935 Bærum 228
Haukøy f. Kaspersen Karen Amanda 03.08.1914 Arendal 229
Haukøy Anne Hjørdis 22.11.1939 Kragerø 230
Jarandsen f. Fjelstad Margot 25.12.1902 Brevik 231
Jarandsen Tova Synøve Laura 19.09.1932 Kragerø 232
Jarandsen Gunnar 03.05.1931 Kragerø 233
Lørhammar Ingeberg Aleksander 13.10.1892 Stavanger 234
Røgdekøien f. Jonson Tilda Marie 16.10.1898 Østmark 235
Røgdekøien Solveig 15.04.1940 Grue 236
Eeg Axel Ocar 01.03.1898 Oslo 237
Eeg f. Kristiansen Axel Ocar 10.02.1897 Aker 238
Lier-Hansen Knut 08.09.1916 Tinn 239
Skogen Gunleik 29.07.1919 Tinn 240
Skjeggestad Hans Thorvald 14.03.1926 Nøtterø 241
Ellingsen Konrad 23.01.1917 Grong 243
Schiøtz Per 21.01.1911 Berlin 244
Schiøtz f. Martins Inger Josefine 04.04.1918 Aker 245
Schiøtz Harald 15.02.1939 Oslo 246
Schiøtz Anne-Marie 28.02.1941 Oslo 247
Heltberg Hans Elias 02.12.1911 Eidsvold 248
Berntsen Jørgen Amund 24.02.1923 Tromsø 249
Pedersen Kristian Magnus 10.07.1921 Kåfjord 250
Danielsen Petter Andreas 21.08.1909 Lødingen 251
Liland Gunnar Magnus Nikolai 14.07.1923 Ballangen 252
Tandberg Oddleif Paulin 16.08.1920 Lenvik, Troms 253
Svanberg Reidar William 03.06.1915 Sande 254
Østbøll f. Nikvist Dagmar Antonia 01.04.1912 Brandvall 256
Østbøll Finn Norvald 06.07.1938 Brandvall 257
Østbøll Anne-Marit 06.07.1942 Brandvall 258
Olsrud Gudrun 21.09.1918 Trondheim 259
Olsrud Ingvald Carlén 11.12.1884 Grane 260
Skibness Alf Frithjof Nilsen 13.06.1892 Oslo 261
Løvberg Ole 13.01.1928 Målselv 262
Holene Odd 19.08.1916 Notodden 263
Granlien Liv Hjørdis 24.03.1923 Ål, Hallingdal 264
Srand Kari Marie 14.10.1923 Drammen 265
Winge Per Egil Roar 04.04.1915 Oslo 266
Winge f. Grandahl Ebba 01.06.1913 Aker 268
Andenæs Øyulf 08.12.1916 Indvik, Nordfjord 269
Waldal William Kjendler Olsen 09.07.1899 Nordal, Møre 270
Nybråten Magne Peder 25.01.1926 Brandval 271
Wiik Henry Oddvar 17.05.1922 Brandval 272
Hjellnes Else 14.09.1918 Narvik 273
Grøvnes Johan Andreas 26.12.1915 Vefsn 274
Johansen Karl 08.07.1917 Oslo 275
Birkeland Arne 21.12.1913 Egersund 276
Byrkjeland Oddmund 15.06.1919 Kvam 277
Stausland Arne 31.12.1921 Søgne 278
Brynildsen Harry 24.11.1916 Halden 279
Østmoe Per Frode 19.11.1912 Elverum 280
Østmoe f. Andersen Inger-Johanne 18.06.1914 Oslo 281
Stensland Karl Birger Johannessen 05.10.1904 Fyresdal 282
Stensland f. Pedersen Karen 21.02.1899 Norderhov 283
Stensland Berit Helga Elise 18.12.1938 Oslo 284
Johnsen Arne 04.01.1926 Grimstad 285
Johnsen Trygve 15.08.1920 Oslo 286
Ødegaard Per Odd 18.02.1919 Levanger 288
Grindhaug Alf 03.12.1925 Haugesund 289
Kristiansen Olaf Kristian 22.05.1924 Haugesund 290
Haug Gudrun Mathilde 29.11.1927 Askim 291
Noreng Eva Gerd 08.04.1925 Oslo 292
Solbakken Leif 21.07.1926 Brandbu 293
Brustad Kåre Henry 31.05.1925 Lørenskog 294
Bråthen Oddvar 17.05.1920 Strømmen 296
Vogler Karsten 14.12.1904 Hoff, Solør 298
Vogler f. Borgen Sigrid Agathe 04.01.1907 Stavanger 299
Vogler Eivind Frithjof 15.05.1939 Oslo 300
Braathen Erik Karsten 19.03.1926 Oslo 301
Pedersen Henrik Thorstein 08.01.1900 Oslo 302
Pedersen f. Svendsen Edel Elfrida 14.06.1901 Oslo 303
Pedersen Edna Torunn 03.11.1931 Oslo 304
Magnussen Oscar Fredrik 03.04.1909 Oslo 305
Christiansen Alf Martor Bie 24.10.1916 Stavanger 306
Christiansen f. Bjørnhaug Inger 07.09.1916 Trondheim 307
Kaltenborn f. Kobberstad Ragnhild 10.05.1907 Oslo 308
Kaltenborn Otto Ferdinand 02.06.1935 Aker 309
Nilsen Odd 15.08.1914 Trondheim 310
Bjørnbeth Arne 30.07.1911 Strinda 311
Lande Georg 08.11.1922 Harstad 312
Paulsen Sigvald Kristoffer 14.07.1921 Herøy 314
Johnsen Henry Martin 15.05.1922 Meløy 315
Hafslund Jan Andreas 24.01.1921 Fredrikstad 316
Ahlgren Anders Wilhelm 23.09.1909 Tjølling 317
Løvdahl Josef Anker 23.03.1921 Tjølling 318
Bergum Inger 28.06.1922 Namsos 319
Høe Kirsten Marie 14.04.1925 Oslo 321
Hanssen Marit 01.08.1924 Østre Aker 322
Silkisberg Kjell Åge 17.02.1927 Brandval 323
Reiss-Andersen f. Castberg Tordis 16.10.1899 Borge 324
Grund Heinrich Leopold 12.01.1913 Vang 325
Grund f. Hansen Tekla Elinore 16.09.1914 Rjukan 326
Lerkerød Klaus Asbjørn 09.10.1908 Sarpsborg 327
Kolstad Anton Severin 11.01.1911 Oslo 328
Lorentzen Gustav Aldolf 20.03.1904 Glemmen 329
Hansen Knut Leonhard Lorentinius Hilbert 21.09.1917 Senja 330
Ballovarre John Olaf 29.07.1914 Kåfjord 331
Pettersen Thorleif Ragnvald 24.08.1924 Granvik 332
Klefstad Ingolf Alexander 06.04.1913 Kjelvik 334
Hegstad Josef-Hermann 11.08.1926 Strinda 335
Iversen Kåre Berg 28.01.1922 Tjøtta 336
Iversen f. Arntsberg Jorund 16.08.1925 Grane 337
Bache Fritz Martin Lein 25.10.1918 København 338
Bøe Olav 12.03.1913 Bergen 339
Whist Hans 28.07.1916 Elverum 340
Johannessen Ragnvald 30.09.1922 Brandbu 341
Nielsen Hans Hein 17.09.1918 Oslo 343
Johnstad Johan 10.12.1905 Bergen 345
Kvam Torbjørn 11.06.1922 Trondheim 346
Kvam Kaare 08.12.1914 Trondheim 348
Teigseth Sigverth Marelius 16.04.1915 Trondheim 350
Søsveen Kaare 20.08.1914 Romedal 351
Johansen Frank Asbjørn 26.11.1920 Oslo 352
Byrkjeland Olav 10.01.1914 Kvam 353
Johansen Olav Edgar 28.10.1912 Oslo 354
Johansen f. Eriksen Marit Kristine 24.05.1921 Oslo 355
Magnus Hein Ræder 09.07.1907 Oslo 356
Gundersen Asbjørn Thorolf 28.09.1925 Glemmen 357
Arntzen Arne Olav Johannes 03.04.1927 Hvaler 358
Auestad John 08.01.1909 Mykland 359
Austvik Erik Martin 11.07.1925 Nesna 361
Øksendal Leif 06.06.1920 Vefsn 363
Bye Ragnvald Pinkenhoff 21.02.1924 Nesna 364
Kristiansen Lorents 09.08.1886 Berg 365
Kristiansen f. Melbye Petrine 22.05.1891 Skjeberg 366
Lorentsen Valborg 05.03.1924 Skjeberg 367
Lorentsen Fritjof 02.03.1910 Skjeberg 368
Kristiansen Anton 07.10.1900 Skjeberg 369
Kristiansen f. Henriksen Anna Martine 18.04.1900 Skjeberg 370
Kristiansen Mary 09.09.1933 Skjeberg 371
Kristiansen Kåre 09.03.1924 Skjeberg 372
Lorentsen Ludvig 22.10.1906 Skjeberg 374
Lorentsen f. Hansen Abigael Lovise 19.05.1900 Skjeberg 375
Ludvigsen Leif 15.06.1928 Skjeberg 376
Ludvigsen Ragnar 14.09.1930 Skjeberg 377
Ludvigsen Bjørn 04.04.1933 Skjeberg 378
Ludvigsen Torstein 08.02.1935 Skjeberg 379
Ludvigsen Gunnar 18.02.1935 Skjeberg 380
Ludvigsen Karin 17.12.1937 Skjeberg 381
Ludvigsen Willy 08.09.1941 Skjeberg 382
Lorentsen Olaf 07.08.1912 Skjeberg 383
Lorentsen f. Hansen Dagny 20.05.1912 Skjeberg 384
Lorentsen Solbjørg Irene 24.07.1943 Skjeberg 385
Lorentsen Kristian 03.11.1907 Skjeberg 386
Lorentsen f. Arvesen Aslaug Andrea 28.03.1910 Glemmen 387
Lorentsen Arne 25.02.1935 Skjeberg 388
Lorentsen Knut 25.12.1939 Skjeberg 389
Kristiansen Arnt Kornelius 16.08.1899 Skjeberg 390
Kristiansen f. Nilsen Martha Sofie 16.01.1901 Glemmen 391
Lorentsen Erling 02.11.1916 Skjeberg 392
Lorentsen f. Johansen Sigrid Konstanse 26.02.1920 Torsnes 393
Lorentsen Torbjørn 06.04.1940 Skjeberg 394
Sørensen Hilmar Julius Oskar 22.07.1906 Tromsøsund 395
Simonsen Erling 23.02.1907 Solum 396
Gravklev Øivind Andreas Larsen 23.08.1926 Gjerpen 398
Birkeland Olav Andreas 25.09.1908 Bergen 399
Møyen f. Holmesland Else-Marie 15.08.1913 Oslo 400
Gravdal f. Solhaug Asfrid Magnhild 08.10.1910 Øvre Rendal 401
Gravdal Torbjørn 06.01.1932 Løten 402
Gravdal Edgar 12.07.1933 Løten 403
Eilertsen f. Eriksen Gyda Synnøve 09.10.1919 Berg 404
Eilertsen Reidun Eleonore 23.06.1938 Halden 405
Eilertsen Jan Roar 16.01.1942 Berg 406
Magnussen Ingeborg Lydia 22.05.1923 Halden 407
Eriksen Inger Johanne 11.11.1925 Berg 408
Svendesen Per Ole 20.04.1917 Berg 410
Hagen Oskar Johansen 21.12.1896 Brandvall 411
Aastangen Leif 13.09.1923 Nes, Romerike 412
Nilsen Harry Emanuel Lillåsen 07.10.1923 Oslo 413
Jensen Asbjørn 02.06.1926 Nannestad 414
Engebretsen Sverre 10.04.1913 Oslo 415
Feldborg Arild 18.04.1912 Wien 416
Karlsen Bergljot 07.12.1922 Løten 417
Aslaksen Halfdan Fredrik 04.07.1904 Oslo 418
Aslaksen f. Herlofson-Hansen Anna Sophie 10.03.1909 Arendal 419
Aslaksen Anna Sophie 07.03.1935 Oslo 420
Aslaksen Knut 15.06.1936 Oslo 421
Aslaksen Olav Aslak 25.06.1942 Oslo 422
Andreassen Erling Bjørge 24.01.1921 Tune 423
Mathisen Kåre Thorvald 12.02.1926 Skjeberg 424
Gundersen Åse 26.04.1925 Eidsvoll 425
Haugerød Ivar Berthold 14.04.1912 Gjerpen 427
Hemsen Kaare 18.10.1920 Oslo 428
Sæter Paul 07.03.1927 Grue 429
Rønneberg Erling 09.09.1923 Ålesund 431
Mustad Didrik Christian 06.06.1912 Aker 432
Lerstein Johan Andreas 09.12.1922 Kristiansund 433
Fiskvik Hans 23.05.1915 Ytre Rendal 435
Martinsen Sverre Emanuel 07.05.1924 Aker 436
Grini Iver 09.07.1913 Gran 438
Kvisle Kåre 08.06.1915 Sigdal 439
Hagen Erling 30.04.1918 Oslo 440
Haugen Rolf 10.10.1918 Trondheim 441
Ommundsen Arthur 06.08.1877 Barbu, Arendal 442
Ommundsen Anna Louisa Christiane 03.04.1889 Hälsingborg 443
Rygg Andreas Kielland 22.03.1909 Horten 444
Rygg Sofie 23.01.1916 Oslo 445
Storesveen Margrete 10.07.1921 Sørskogbygda, Elverum 446
Harlem Gro 20.04.1939 Bærum 448
Harlem Erik 04.09.1940 Bærum 449
Sandman Karl Wilhelm 08.11.1888 Bærum 450
Sandman f. Janson Hall Dorton 10.12.1885 Storelvdal 454
Mickelsen Jorunn Helena 15.09.1943 Stockholm 458
Bjug Olav Gunnarson Straume 06.01.1911 Valle, Setesdal 460
Nilsen Dagmar Olivia 01.05.1920 Nordvik, Helgeland 461
Paltiel Kuno Meyer 09.09.1923 Heimdal 462
Hansen Olaf 25.07.1900 Oslo 463
Hansen Ella Rebecka 05.08.1903 Glava, Värmland 464
Karlson Alf Reidar 29.01.1922 ? 465
Winther-Larson Rolf 14.11.1925 Oslo 466
Uthaug Tove 03.10.1943 Oslo 467
Jändel-Holst Karl Olav Vilhelm 01.10.1928 Stockholm 468
Aall Marie 21.09.1919 Holt, Tvedestrand 469
Holm Inge Hellesten 27.09.1905 Vestre Aker 470
Wistveen Olav 30.08.1908 Suderøy 471
Ljunggren Frida 29.08.1919 Narvik 472
Bruksås Kjell Richard 14.07.1943 Nygård, Ofoten 473
Eiane Anna 05.10.1905 Hjelmeland 474
Westmo Karin Julia Linnea Einarsen 12.11.1921 Østmark, Sverige 475
Viker Alf Johannes 02.09.1925 Østmark 476
Viker Gøte Arvid 25.05.1927 Østmark 477
Aastad Magnus 19.02.1920 Brekken 478
Østberg Ada Kristine Elise 22.09.1923 Sørli 480
? ? ? 481
Engel Guri 29.07.1904 Oslo 483
Scheflo Inge 17.09.1915 Bergen 484
Selnes Kjartan 20.08.1943 Lund, Sverige 485
Furumo Klara 10.08.1918 Engerdal 486
Lunder Karen 28.01.1915 Rødøy 487
Forsmo Ester Henny Charlotte Johansen 01.05.1905 Evenes 488
Eriksen Bror Trygve 17.12.1919 Haugesund 489
Gaffeng Arvid Oddleiv Gustav 30.09.1906 Trondheim 490
Martinsen Magne Ingvar 31.08.1913 Haugesund 491
Vesterlid Gurli Signhild Helen 12.09.1942 Skjelleftå 492
Furre Peder 07.07.1881 Skage 493
Ulvmoen Kaj Ove Bert 20.11.1942 Vernamo 494
Karlsson Alf Reidar 22.01.1922 Idd 495
Hansen Hans Martin 07.04.1910 Stavanger 496
Jacobs Wilhelm Bernhard 07.03.1909 Stavanger 497
Koritzinsky Ragnhild 20.01.1877 Malmø 498
Jenssen Kaj Egil 07.07.1940 Sarpsborg 499
Bergsås Arnljot Inge 03.06.1943 Stockholm 500
Martinson Valborg Marlene 03.03.1922 Haugesund 501
Ditleff Peter 22.04.1943 Lund, Sverige 502
Ditleff Eva 19.04.1918 Bergen 503
Aspelund Erling Hannevig 18.08.1899 Oslo 504
Fjærtoft Gustav 24.09.1896 Jondal, Hardanger 505
Rønning Karstein 20.01.1907 Vingelen, Tolga 506
Rønning Kristine 17.05.1911 Vingelen, Tolga 507
Rønning Magnus 13.10.1909 Vingelen, Tolga 508
Østensen Kjell Magnar 23.07.1921 Vingelen, Tolga 509
Åsbrink-Johansson Lully 23.09.1923 Tønsberg 510
Nilsen Karin Margrethe 04.01.1908 Stokke, Lier 511
Vesterlid f. Brandell Bertha Gunberg Kristin 03.02.1918 Djupetræsk 512
Aune Trygve Rønning 25.04.1906 Velfjorden 513
Krogstad Gunvor Oline 19.08.1916 Trondheim 514
Pedersen Johanne Hilma 11.02.1922 Straume 515
? ? ? 516
Svensen-Barstad Kristine 09.01.1889 Sogndal, Dalene 517
Pedersen Paul 14.07.1918 Jeløy, Moss 518
Lindtorp Ines Mona 03.11.1924 Hällsjøn, Sverige 519
Hanssen Klena 28.04.1891 Sørli 520
Tulin Georg Martinuis 12.02.1893 Sverige 521
Sæter Kristian Haraldsen 07.08.1920 Hof 522
Eidenbom Anna ? 523
Samuel Henriette 25.10.1907 Berlin 524
Samuel Elkan 01.06.1932 Oslo 525
Samuel Ester 16.05.1933 ? 526
Samuel Amos 20.03.1939 Oslo 527
Møller Ragnhild Ågot 08.06.1889 ? 528
Møller Marjon Eva Linea 23.03.1923 ? 529
Hansen Adtrid Bergliet Viela 27.02.1936 Sverige 530
? ? ? 531
Hammarbæck Hjørdis Corneliussen 09.11.1916 Stavanger 532
Håpnes Asvald Oskar 18.02.1925 Håpnesseteren 534
Hansen Marget Davida Linea 26.10.1927 Arvika, Sverige 535
Hansen Rutt Aase Gudrun 02.05.1925 Eda, Sverige 536
Anderson Harry Gunnar 27.11.1922 Strømmen 537
Hessner f. Asker Else Elisabeth 07.01.1915 Skien 538
Holmquist Harry Oscar Fritjof 20.05.1910 Kiruna 539
Holmquist Klara Louise Ingjerd 12.07.1910 Flodafors 540
Holmquist Roald 24.06.1930 Flodafors 541
Holmquist Laila Irene 25.10.1943 Sverige 542
Olsen Tordis Connie 12.01.1942 Værnamo 543
Liamo Gottfred 15.03.1902 Overhalla 544
Rygg Andreas 13.04.1940 Oslo 545
Rygg Harald Gram 16.04.1943 Oslo 546
Aas Ellen 22.06.1943 Stockholm 547
Andersen Arne 20.09.1922 Sarpsborg 548
Krogstad Lillian 21.03.1943 Amundstorp, Skövde 549
Krogstad Klara Helen 04.06.1940 Skars. Sverige 550
Krogstad Lorentz 11.10.1933 Kirkøy, Hvaler 551
Henriksen Margrethe Ragnhild 23.05.1919 Gråfjord 552
Larsen Turid 21.11.1943 Stockholm 553
Ulfsax Ragna Hjørdis 24.12.1900 Kongsvinger 554
Andersen Randi 05.11.1930 Notodden 555
Strand Lisbeth Synøve 21.12.1942 Stenberg, Orsa 556
Ness Hanna Elise 03.04.1889 Nordli 557
Sjelåen Einar Ljøner 26.12.1871 Vestmarka, Norge 558
Sjelåen Liliane Bjøner Vestmarka, Norge 559
Eidenbom Anna 10.09.1882 Russland, Rajgråd 560
Jakobsen Arne Jentoft 28.07.1915 Russland, Rajgråd 562
Hagerup Inger Johanne 12.04.1905 Bergen 564
Heggen Ingrid 27.01.1908 Narvik 566
Jensen Aage Marius Tønder Berg 06.12.1902 Larvik 567
Carstensen Emma Mathilda 25.05.1870 Gævle 569
Johnsen Kaare Dishingten 02.06.1908 Gjærsøy, Rødøy 570
Stjernen Øyvind 14.08.1942 Smedjebacken 571
Sarke Herman 16.06.1913 Oslo 572
Isdahl Ruth Gulevna 16.06.1913 Oslo 573
Isdahl Anna Cathrine 28.02.1943 ? 574
Lunde Jakob Mariusen 09.12.1907 Stryn, Nordfjord 575
Andersen Nils Anker 12.10.1931 Lysekil 576
Taraldsen Roald 16.03.1918 Selum, Vesterålen 577
Eikan Viker Karl Arthur 09.04.1922 Røjdåfers 578
Johannessen Ole 09.09.1889 ? 579
Sandvoll Elvine Kenstanse Margrete 29.09.1908 Sørsjømen, Ankenes 580
Udberg Thore-Kjell 20.01.1943 Tingsryd 581
Paulsen Nils Hugo Enskede Førsamling 582
Danielsen Odd 11.10.1914 Bergen 583
Strøm Elinor Marie 27.05.1927 Ullensaker 584
Taraldsen Ruth Elisabeth 07.10.1905 Krokstrand, Sverige 585
Taraldsen Brita Elisabeth 15.07.1931 ? 586
Taraldsen Jan Martin 07.06.1940 ? 587
Eriksen Erling Magnus 29.12.1902 Stavanger 588
Andersen f. Børsheim Solveig 28.10.1902 Hop, Fana 589
Andersen Anna Maria 24.04.1940 ? 590
Olsson Sven Arne 18.11.1926 Trollhættan 591
Olsson Emma Kristina 27.04.1893 Lanebyr, Sverige 592
Olsson Hans Arnold 02.12.1889 Eidskogen 593
Lindegaard Olina 27.04.1871 Lenvik 594
de Flon Finn 22.02.1921 Oslo 595
Njaa Leif Rein 20.03.1920 Stavanger 596
Marken Trygve 10.03.1915 Meråker 597
Tangstad Tora 07.01.1907 ? 598
Årstad John Olsen 19.09.1880 Verdal 599
Tjørve Harald Normann 17.11.1916 Farsun 600
Eriksen Torvald John Idd 601
Fossmo Einar Alfon 02.05.1908 Brødstadbotn 602
Rosengren Elen Ovedia Jensine 01.04.1916 Narvik 603
Johansen Einar Trygve Vålberg 07.05.1917 Grue, Finnskog 604
Vålberg f. Johansen Klara Solveig 11.11.1921 Sødra Finnskoga, Sverige 605
Vålberg Johansen Liv Sonny Solveig 30.11.1941 Gustav Adolf, Sverige 606
Vålberg Johansen Karla Tordis 25.11.1939 Sødra Finnskog, Sverige 607
Wesche Mattson Anna-Elsa 12.06.1920 Narvik 608
Vikar Einar Torstein 19.03.1883 Vikar, Vinger 609
Vikar Trygve Ragnar 01.11.1929 ? 610
Vikar Ivan 06.06.1933 ? 611
Vikar Lennart 12.09.1936 ? 612
Jensen Karl Erik 28.05.1938 Næsinge 613
Århus Gunnar 31.01.1916 Voss 614
Nilsen Erna Synøve 05.03.1940 ? 615
Nilsen Tora 19.11.1942 ? 616
Stenfjell Sonja Elise 19.12.1941 Meråker 617
Stenerud Maj 13.05.1943 Mora 618
Berenstein Natan 06.05.1888 Vilna 619
Erlandson Karl Hartvig 20.10.1894 Strømstad 620
Karlsson Evald Kallander 31.08.1906 Vestre Fogelvik, Sverige 621
Karlsson f. Johansen Dagny Marie 20.07.1906 Hadsel, Vesterålen 622
Karlsson Eva Irene 11.05.1934 Oslo 623
Karlsson Odd Karl 26.08.1935 Oslo 624
Ekeløf f. Eriksrud Mary 23.04.1908 Raufoss 625
Ekeløf Ernst Sigfrid 23.02.1933 Gjøvik 626
Jacobsen Finn Adler 24.05.1943 Stockholm 628
Fredriksen Nora 11.06.1943 Sverige 629
Haarset Erik Odd 02.09.1909 Øvre Rendal 630
Andreassen Ruth Christine 22.01.1924 Halden 631
Andreassen Harald Johannes 11.10.1909 Bodø 632
Karlsson Alf Reidar 22.01.1922 Idd, Halden 633
Østlie Axel Kristian 23.02.1909 Eidsvoll 634
Østlie Helga Marie 24.05.1907 Horten 636
Svea Eline 03.03.1904 Vega 637
Steinstø Maria 23.01.1914 Kvam 638
Bredestrand Aksel Richard 01.02.1901 Tromsø 639
Bakken Ingvald 13.11.1902 Tromsø 640
Sletner Hans Gunnar 04.01.1941 Oslo 641
Sletner Hermine Jeanne Octavia Georgia Nysted 18.01.1901 Bruxelles 642
Heier Jon Knut 17.08.1937 ? 643
Boije Elsa 16.04.1921 Trondheim 644
Boije Bror 28.11.1942 Gøteborg 645
Johnsen Albert Wilhelm 11.01.1891 Vestre Aker 646
Kjos Finn Nicolaysen 20.01.1894 Oslo 647
Stakston Villy Sverre 16.12.1942 Örebro, Sverige 649
Haakstad Hans Olav 15.10.1943 Sverige 651
Gustavsson f. Halvorsen Sigrid Mathilde 25.05.1891 New York 652
Wold Jacob Løland 13.05.1899 Hennesøy, Fjære, Grimstad 653
Fagertun Andreas Tanke 25.06.1906 Nesna, Nordland 654
Thuestad Emil Leonard 15.01.1886 Haugesund 655
Løvik Ivar Peder 26.03.1881 Molde 656
Tellefsen Tellef August 14.09.1882 Tromøy, Arendal 657
Evinsen Enok 05.01.1892 Søndeled, Kragerø 659
Rydberg Sigurd Ragnvald 30.11.1879 Sarpsborg 661
Aarvåg Johan Hoff 30.04.1888 Kristiansund 663
Johnstad f. Jørgensen Esther 15.11.1908 Bergen 664
Johnstad Esther 09.11.1934 Aker 665
Johnstad Ruth 26.11.1937 Aker 666
Johnstad Harald 25.07.1941 Aker 667
Oulie-Hansen 28.07.1896 28.07.1896 Aker 668
Oulie-Hansen f. Fagernes Kari Jørund 04.06.1910 Eidskog 669
Oulie-Hansen Anne 03.04.1938 Oslo 670
Oulie-Hansen Ingrid 13.12.1924 Aker 671
Lysgård Rolf 12.11.1921 Målselv 672
Ryeng Alf 09.09.1904 Målselv 673
Lysgård Olav Ingemann 02.05.1911 Målselv 674
Martinsen Håkon Reidar 26.09.1920 Oslo 675
Tildheim-Hande Kolbjørn 19.08.1912 Vestre Slidre 676
Solberg Edgar Lorang 20.06.1922 Spydeberg 678
Solberg f. Wang Randi Synnøve 16.09.1922 Lørenskog 679
Solberg Terje Willy 12.09.1942 Oslo 680
Nilsen Hjalmar Sigvald 11.09.1917 Trondheim 681
Haug Asbjørn 18.05.1908 Brynesset 682
Sæther John Andor 27.04.1910 Setskog 683
Sæther f. Solberg Laura Helene 23.05.1914 Stange 684
Sæthe Harald 20.06.1937 Oslo 685
Sæthe Jonny 10.11.1940 Setskog 686
Sæthe Evind 25.05.1943 Setskog 687
Elling Johny 07.10.1890 Oslo 688
Olsen Jacob Anker 26.09.1888 Larvik 689
Hovde Georg Frithjof 19.11.1897 Øvre Eiker 690
Hovde Gunnar 22.06.1922 Drammen 691
Hagen Charlie Amandus 30.10.1902 Drammen 692
Hagen f. Johansen Solveig 25.12.1907 Eidsberg 693
Minge Marius 15.01.1901 Sune 694
Berg Einar 25.08.1921 Kjelvik 695
Waleur Kåre Emanuel 04.01.1920 Halden 696
Olsen Yngvar 03.12.1916 ? 697
Juliussen Norbert Karl Julius 20.09.1915 Idd 698
Birkeland Gjermund 10.05.1915 Kvam 699
Mo Håkon 01.11.1923 Kvam 700
Moen Per 03.07.1915 Tynset 701
Eriksen Arne 08.04.1912 Aker 702
Kristensveen Georg 07.07.1927 Ringsaker 703
Luihn Hans 18.09.1914 Oslo 704
Sevendal Bjarne 31.12.1917 Farsund 705
Schau Walter 13.05.1921 Vestre Aker 706
Hansen Ove Werner 30.08.1916 Rømskog 707
Kristiansen Kåre Emanuel 11.07.1918 Vestre Aker 708
Gudding Otto Alfred 24.01.1894 Nordli 709
Gudding Kaare Osvald 25.09.1922 Nordli 710
Furre f. Fjerdingøy Molfrid Leonora 27.02.1912 Namsskogan 712
Furre Jan Sigbjørn 05.08.1934 Namsskogan 713
Eriksen Kåre 15.07.1913 Strinda 714
Skarstein Gunnar 26.04.1915 Trondheim 715
Wisløff Aasmund Eilif 25.01.1920 Trondheim 716
Vik Ole Peder 17.09.1916 Ogndal 717
Ramberg Einar 31.10.1914 Drammen 718
Wendelbo Per Kristian Lund 22.11.1900 Oslo 719
Wendelbo f. Milko Erika 18.02.1914 Budapest, Ungarn 720
Engeset Ludvig Bernhard 01.02.1888 Skodje 721
Johnsen Skau John 26.08.1923 Oslo 723
Jacobsen Tore 02.03.1926 Borre 724
Solberg Helge 04.11.1922 Elverum 726
Caplan f. Fischerman Sara 10.05.1916 København 728
Caplan Sammy 03.03.1937 Narvik 729
Caplan Harry 14.07.1939 Narvik 730
Larsen Arnulf Bergeton 27.08.1920 Måsøy 731
Nordstrøm Rolf 10.12.1924 Bredvik 732
Bergh Ragnar 11.05.1925 Sandar 733
Andersen Anders 18.12.1918 Tromøya 734
Didriksen Hans Thorodd 18.12.1908 Røros 735
Didriksen f. Skjærvold Bjørg Marie 16.11.1919 Nesna 737
Eggen Per 15.06.1921 Trysil 738
Urdahl Thorbjørn 08.08.1920 Fredrikstad 739
Solheim Bjørn Elling 21.12.1921 Tretten 740
Sanderud Knut 26.09.1922 Bodø 741
Sanderud Roar 28.01.1921 Bodø 742
Sanderud Axel Ingemann 08.05.1915 Bodin 743
Sanderud Tore 02.06.1919 Saltdalen 744
Sverdrup Arne 29.09.1920 Vestre Aker 745
Tøien Erik Robert Andreas 13.12.1921 Oslo 746
Tollefsen Ellef Reinholdt 07.11.1914 Oslo 747
Andreassen Mary Wiktoria 11.12.1925 Halden 748
Sehested Ellen Synnøve 05.09.1925 Halden 750
Rohde Bjarne 01.08.1912 Trondheim 752
Hansen Odd Reidar 21.04.1918 Oslo 753
Carlsson Sigurd Hjalmar 07.02.1903 Narvik 755
Carlsson Asbjørn Ramberg 20.05.1926 Strinda 756
Karlsen Gunnar Severin 23.10.1894 Tanum, Sverige 757
Bjølseth Odd 12.08.1919 Elverum 758
Svarstad Alvhild 29.09.1928 Ytre Rendal 759
Gjessing Hallstein 29.10.1922 Engerdal 760
Solberg Per 04.01.1927 Elverum 762
Holst-Nielsen f. Claussen Randi Marie 08.09.1911 Oslo 763
Nomeland Søren Sverdrup 06.01.1916 Valle 764
Nomeland f. Antonsen Aud Fanny 31.08.1919 Ramsund 765
Nomeland Laila Marie 13.01.1943 Oslo 766
Vogt Svend Borchmann Hersleb 20.05.1912 Oslo 767
Johansen Henry 28.04.1917 Nedre Eiker 768
Larsen Aage 01.02.1911 Oslo 769
Krististuen Gotfred 02.01.1909 Ådal 770
Arveschoug Niels Weyer 19.02.1924 Oslo 771
Ulstad Carl Helin 23.03.1919 Elverum 772
Hvistendahl Axel Gottfred 02.05.1924 Hobøl 773
Hansen Leif Josef 12.01.1924 Halden 774
Torp Robert Jean Gustav 28.10.1909 Halden 776
Muri Jan Wilhelm 07.06.1918 Oslo 778
Nygården Asbjørn Harald 10.11.1927 Oslo 779
Johansen Carl Blomquist 03.02.1919 Siljan 780
Johansen Egil Walerius 31.03.1921 Siljan 781
Hvilhaug Eivind 17.04.1917 Oslo 782
Hæreid Olav 11.10.1919 Sirdal 783
Hæreid f. Torgersen Alfhild 25.04.1921 Berg, Østfold 785
Hæreid Harald 19.11.1942 Oslo 786
Aarflot Magne 26.11.1920 Volda 787
Otterbech Kjell 24.07.1923 Notodden 788
Vedeld Fridtjof Paal 24.07.1913 Sola 789
Gundersen Kristian Johan 13.01.1920 Tromøy 790
Huseby Per Kristian 06.11.1922 Oslo 791
Hansen Olav Morten 08.01.1921 Østre Aker 792
Krüger Daniel Schuman 02.09.1917 Oslo 793
Ofstad Hagbart Marelius 21.06.1919 Leinstrand 794
Hansen Halfdan Marin 02.08.1917 Hammerfest 795
Gundersen Mons Peder 06.05.1896 Kåfjord 796
Myrseth Alfred 08.04.1915 Kåfjord 797
Ploeg f. Jensen Karin Ingvarda 08.04.1915 Kåfjord 799
Sørensen Johan Peder 19.08.1913 Haugesund 801
Handeland Peder Johan 18.05.1923 Haugesund 802
Madsen Arne Hammerseth 31.03.1924 Bergen 803
Strand Arnfinn Johnny 24.02.1917 Oslo 804
Lund Jack 24.04.1921 Oslo 805
Lund Per 24.07.1917 Oslo 806
Lund f. Flatval Anne Marie 04.09.1918 Trondheim 807
Schreiner Erling Bødtker Kviteseid 808
Schreiner f. Altern Gullborg 10.02.1912 Oslo 809
Gulbrandsen f. Jensen-Horgen Rakel 01.03.1896 Hoksund 810
Gulbrandsen Solveig Mary 15.04.1925 Halden 811
Gulbrandsen Reidar 24.06.1923 Halden 812
Rui Bjarne 06.02.1907 Våle 813
Rui f. Dalen Solveig 02.01.1912 Notodden 814
Rui Gerd Tove 30.06.1942 Notodden 815
Haraldsen Harry Olav 19.11.1911 Rjukan 816
Thorbjørnsen John 02.02.1918 Haugesund 817
Prydz Hugo Oddvard 06.03.1921 Haugesund 818
Mehus Thomas Olsen 08.01.1915 Haugesund 819
Berstad Johan Arthur 28.06.1913 Hoff, Solør 820
Aase Rolleiv 15.03.1916 Sauherad 821
Nesmoe Gudbrand Simon 25.12.1902 Åsnes 822
Tovås Johan Aleksander Johansen 09.08.1924 Leirfjord 823
Bråten Birger 14.11.1925 Nesna 824
Theodorsen Eilif Pette 13.01.1921 Nesna 825
Sunde Erling Olaf 18.11.1915 Kongsvinger 826
Johnsen Eva Margit 13.01.1924 Oslo 827
Lie Reidar Georg 03.12.1919 Lørenskog 828
Myklebost Odd 06.10.1916 Asker 829
Haaland Svein 12.09.1917 Trondheim 830
Aagaard Gustav 24.05.1917 Modum 831
Eikenes Kaare 29.10.1916 Lillestrøm 832
Haavik Stein Ivar 22.12.1917 Modum 833
Kvein Roar Brandsrud 20.09.1911 Oslo 834
Jensen Roald Adelsten 21.03.1916 Oslo 835
Karlsen Harry Eliot Maldervin Torsken 836
Gulbrandsen Carl 26.11.1889 Larvik 837
Tveite Per Sivle 06.08.1922 Hetland 838
Øie Gjert 01.04.1920 Stavanger 839
Christiansen Alf 10.03.1919 Larvik 840
Gjertsen Nils 11.12.1916 Halse 841
Nissen Nils Axel 01.02.1920 Trondheim 842
Mannsåker Jørund 08.09.1920 Ullensvang 843
Mannsåker Vidar 10.04.1918 Ullensvang 844
Ording Jørgen Fredrik 21.02.1916 Oslo 845
Ording f. Hagen Brit 04.08.1921 Fana 846
Ording Brit 11.09.1943 Oslo 847
Amble Gudrun 18.09.1914 Saltdal 848
Andersson Yvonne Emilie 09.11.1914 Verdal 849
Aaseby f. Larsen Margith 12.06.1907 Berg, Østfold 850
Aaseby Sigurd Karl 30.06.1911 Halden 851
Haukeland Gerhard 03.09.1921 Tune 852
Skatvedt Martin Olsen 20.08.1911 Krødsherad 853
Elsness Reidar Johan 19.01.1915 Hurum 854
Elsness Sverre 04.07.1916 Hurum 855
Elsness f. Schei Synnøve 13.12.1914 Verdal 856
Johnsen Harald Martin 25.02.1924 Måsøy 857
Moe Ivar 05.05.1920 Sem 858
Dale Lars 14.04.1916 Granvin 859
Kvigstad Frithjof 02.04.1918 Aker 860
Watne Aanen Oskar 21.08.1915 Mykland 861
Nordli Leif 30.06.1922 Tune 862
Christiansen Christian Ingvald 12.12.1915 Tromøy 863
Lindahl Odd Eugen 29.07.1913 Oslo 864
Strand Sverin Bernhard 30.06.1920 Haugesund 865
Espeseth Dagfinn 29.03.1922 Kinn 866
Vetne f. Løvvik Dagny 30.08.1920 Skaar 867
Vetne Gunnar 10.03.1917 Stange 868
Thomassen Frank Dagfinn 21.05.1925 Stavanger 869
Espeseth Arvid Sverre 07.01.1922 Kinn 870
Halvorsen Odd Helmer 14.11.1920 Sør-Odal 871
Gram Peter Andreas Munch 17.09.1906 Drammen 873
Gram f. Baumann Nielsen Ragnhild 22.09.1907 Oslo 874
Pedersen Gunnar 04.12.1925 Trondheim 875
Nilsen Ingvald Nikolai 04.11.1887 Asker 876
Haaland John 21.10.1897 Aust-Agder 877
Bremer f. Langård Signe Edith 04.09.1917 Oslo 878
Hiestad Rudolf Gottfried 18.06.1892 Arendal 879
Strøm-Olsen Odd 16.08.1905 Kristiansand 880
Sønsterød John Charles 25.03.1914 Rjukan 881
Hansen-Dahl Louis 07.09.1912 Brevik 882
Nielsen Jørgen 08.05.1920 Borøy, Dypvåg 883
Heimdal Jacob Anton 09.12.1915 Tjøme, Vestfold 884
Johannessen Oskar Alexander 10.09.1923 Bergen 885
Bjørndal Oskar 21.03.1901 Stavanger 886
Hauge Hilmar Berntin 07.01.1903 Fjeldberg, Hordaland 887
Andersen Arne 01.03.1895 Holt, Aust-Agder 888
Kalleberg Arthur Sten 16.05.1913 Lista 889
Skeibrok Selmer Kristian 21.10.1911 Lista 890
Haugholt Ove Thorbjørn 10.05.1903 Kongsberg 891
Haugholt Bjørn 04.05.1940 ? 892
Haugholt Margaretha 30.01.1942 ? 893
Feragen Ole J. 04.01.1913 Feragen 894
Theodorsen Maria Katrina Brynhilda 25.01.1882 Stockholm 895
Sjølie Anne Katrin 30.11.1943 Gævle 896
Sjølie Erling 03.03.1916 Ytre Rendal 897
Morseth Sven 31.05.1890 Haltdalen 898
Marschauer f. Rohever Emmy Paula 02.05.1898 Kiel 899
Olsen Svanhild Synøve 27.05.1924 ? 900
Mathisen Astrid 10.11.1906 Lista 901
Johannessen Anton 29.12.1909 Botne, Vestfold 902
Johansen Turid 15.12.1936 Bodø 903
Ugland Georg 28.06.1905 Hamburg, Tyskland 904
Martinsen Sigfrid Josefa 21.04.1905 Hvaler 905
Petterson f. Aldrin Anna Lovise 04.11.1908 Lillestrøm 906
Thørnblom f. Røkkones Berit Synøve 01.09.1925 Lier 907
Castberg f. Anker Ida 10.06.1876 Hamar 908
Lie Halfdan 16.07.1891 Porsgrunn 909
Nilsen Ole Jørgen 19.10.1884 Tromøy, Aust-Agder 910
Pettersen Oskar Edvin 19.09.1889 Sortland 911
Thomasen Fredrik Meyer 03.10.1879 Trondheim 912
Nielsen Nils Andreas 04.09.1893 Laksevåg 913
Larsen Harry Hartvik 28.09.1919 Bergen 914
Heed Sigurd Ingvald 03.02.1920 Ørje 915
Rønneberg Jonny 28.03.1943 Stockholm 916
Schjelderup Sverre 10.10.1906 Trondenes, Troms 917
Stamnes Ann-Mari 18.06.1941 Lotorp 918
Stamnes Gun-Britt Ragnhild 06.11.1942 Igelfors 919
Ankerud Britt Ragnhild 22.06.1943 Sundvall 920
Pettersen Inger Margrete 11.09.1943 Øverturingen 921
Eibakk Bjørn Perry 09.08.1943 Mora 922
Eibakk Leif Gunnar 12.08.1941 Mora 923
Wendelbo Margith 22.10.1903 Sem, Jarlsberg 924
Wendelbo Sverre 04.02.1896 Oslo 925
Bernstein Sonja 20.12.1890 Vilna, Polen 926
Larsen May Inger 14.07.1941 Skellefteå 927
Falk-Rønne f. Bryn Kaia 19.08.1924 Oslo 928
Abrahamsen f. Sandell Anna Elisabeth 18.11.1921 Stockholm 929
Bækkevahr Gleidy Irene 05.08.1943 Stockholm 931
Bækkevahr Wenche Rosita 05.08.1943 Stockholm 932
Kvanmo Bjarne Øivind 20.10.1920 Ballangen 933
Zachrisson Rolf Aage Normann 20.12.1916 Bærum 934
Braarud Irene Sofie 13.04.1908 Gøteborg 935
Braarud Hans 11.03.1936 Oslo 936
Steinfeld Jacob Benjamin 13.06.1886 Sverige 937
Jenssen Hallgerd Sofie 21.11.1911 Tårstad, Ofoten 938
Hovland-Olsen Henry Omar 12.03.1910 Oslo 939
Jacobsen Bjarne Thorbjørn 23.07.1899 Larvik 940
Pettersen Halvard 04.04.1916 Mosjøen 941
Komma Olga Kaspara 17.05.1905 Oslo 942
Komma Lillian Karin 18.02.1930 ? 943
Hansen Kjell Norman 14.11.1923 Oslo 944
Ower Aase Ingvarda 07.01.1908 Skedsmo 945
Håkonsen Alfhild 28.07.1923 Østby 946
Burud Margit Adelheid 08.12.1907 Paide, Estland 947
Alstad Harry Georg 20.01.1914 Trondheim 948
Granrud Signe 13.02.1884 Øymark 949
Torkelsgård Anne 23.12.1909 Ål, Hallingdal 950
Bøckman f. Hoel Elsa 21.10.1915 Trondheim 951
Solvang Gunhild Margrethe 16.02.1918 Elvegård, Ankenes 952
Peters Dorothea Emilie G. 26.08.1878 Riga 953
Landvik May Ragnhild 08.10.1920 Rjukan 954
Pederson Solveig 30.11.1913 Eidsvoll 955
Hellemansen Karla Mary 15.01.1917 Malm, Nord-Trøndelag 956
Mennona Rosa Gunhild 01.12.1898 Gøteborg 957
Børve Amund Olsen 20.11.1883 Vikør 958
Øiestad Georg Willy 24.12.1939 Oslo 959
Øiestad Thor Gerhard 17.05.1937 Oslo 960
Segall Bernhard 29.05.1895 Lillestrøm 961
Dworsky Bernhard Selig 20.03.1888 Trondheim 962
Johansen Karin Elisabeth 08.09.1919 Sævedalen 963
Øvergaard Kirsten Louise 11.12.1862 Tune 964
Stener-Hansen Trygve Olav 02.01.1944 Falum 965
Frivoll Salve 21.02.1913 Helgeland 966
Karlsson f. Andersen Gullborg Synøve 16.11.1922 Idd, Halden 967
Vassdal Normann Osvald 07.06.1919 Dale, Bruvik 968
Randers Eystein 22.09.1906 New York 969
Lauritzsen f. Brekke Gerd Audhild 10.07.1917 Østre Aker 970
Lauritzsen Alf Uno Hartvig 24.02.1914 Steneby, Älvsborg, Sverige 971
Rosenborg Lennart Wilhelm 04.02.1914 Stockholm 972
Boije Douglas 30.09.1922 West-Harthpool 973
Johansen Asta Elisabeth 05.04.1914 Oslo 974
Dobrowen Issay 27.02.1894 Nigny-Novgorod 975
Danielsen Donald Severin 03.10.1913 St. John, New Brunsvick 976
Magelson Gullvi Mafalda Emilie 04.11.1910 Snøstorp 977
Hermansen Hermana 10.05.1866 Oslo 978
Eltvik Johan Anders 10.09.1916 Selje 979
Aronsen Jan Lennart 12.01.1944 ? 980
Knapkøien Ole Arne Olsen 28.08.1921 Åsnes, Solør 981
Hovelsåsen Alf Reidar 31.10.1916 Åsnes, Solør 982
Willoughby Gyda Ethel Gwendolen Staislauske 12.09.1916 Cardiff 983
Seherdin Bror Marius Cathrinus Justus 16.03.1921 Paris 984
Borg Ellinor 05.02.1916 Oslo 985
Johansen Kristoffer Isak 04.10.1891 Oslo 986
Trondsen Edith Irene 25.09.1943 Borgsjø 987
Tangstad Håkon Even 28.11.1943 ? 988
Ramstrøm Ove Martin 12.10.1921 Heskestad, Rogaland 989
Blaauw Einar 08.06.1920 Bergen 990
Blaauw Gunnar 28.06.1923 Bergen 991
Biering Aage 16.10.1907 Tvedestrand 992
Høgsten Kenneth Kristian 28.07.1943 Hälsingborg 993
Bolli Else Johanne 20.12.1943 Haverø 994
Holm Ruth ? 995
Andersen Odd 02.03.1938 Stornes, Holt 996
Voll Olaus 04.07.1919 Time, Stavanger 997
Rosenthal Lipmann Ludvig 01.10.1914 Oslo 998
Christoffersen Randi 05.05.1937 Oslo 999
Christoffersen Odd 16.06.1931 Oslo 1000
Oremo Frederikke Nilsine 23.05.1904 Borre 1001
Høst f. Berg Ellen Margrethe 13.11.1910 Aremark 1002
Ohm Nelly Malene 05.02.1915 Haugesund 1003
Karlsen Borghild Synnøve 21.03.1924 Larvik 1004
Karlsen Thorleif 21.03.1924 Larvik 1005
Torp Andreas Gasmann 21.09.1917 Oslo 1006
Dithmansen f. Erikson Irma Elisabeth 29.09.1914 Helbybrun, Sverige 1007
Lundberg Helmer Arnstein 12.08.1901 Berg, Østfold 1008
Norman Gustav Uno 20.12.1901 Grafva, Värmland 1009
Øberg Daniel Martin 27.03.1907 Oslo 1010
Norman f. Hansen Solveig Eugenie 17.08.1905 Oslo 1011
Norman Leif Gunnar 30.04.1924 Oslo 1012
Norman Finn 26.05.1926 Oslo 1013
Gjelvik Ingrid 09.06.1913 Bergen 1014
Salomon Hans 08.03.1901 Oslo 1015
Eriksson Johannes 20.11.1878 Kristiansand 1016
Salomon f. Pettersen Gunvor Else Kristine 15.05.1914 ? 1017
Salomon Leif 27.11.1941 ? 1018
Salomon Hanne 06.06.1940 ? 1019
Salomon Bodil 26.04.1943 ? 1020
Kleppe Dorothea Østine 10.10.1888 Bergen 1021
Klokkervold Magnus 26.09.1907 Røros 1022
Bonnevie Aasta 02.07.1905 Kristiansand 1023
Versland Leonard 09.09.1909 Bjerkreim, Rogaland 1024
Olsson Ulla Emmy Elisabet 29.06.1929 Trollhættan 1025
Bråthen Cato Valdemar 22.07.1921 Nes, Romerike 1026
Johannessen Hans Anton Sigvard 15.05.1924 Narvik 1027
Andersson Elin Lovisa 08.03.1889 Nesby, Örebro Län 1029
Gustavson Anna 02.09.1921 Oslo 1030
Gustavson Helene 21.09.1929 Oslo 1031
Lewenthal Tove 17.02.1944 Stockholm 1032
Senderowitz Liv 08.10.1943 Stockholm 1033
Schapow Ruth 15.12.1924 Kongsvinger 1034
Dickman Johanne Kathrine 16.09.1915 Oslo 1035
Thunborg Signe Helene 24.11.1919 Bruvik 1036
Kamphaug Aud Karin 12.10.1943 Norrsjö, Västerbotten 1037
Klein Dora 15.01.1872 Litauen 1038
Trovik Aagot 28.10.1909 Flekkefjord 1039
Jenssen Kajsa Birgitta Dorotea 22.05.1943 Sverige 1040
Lundquist Karl Gunnar ? 1041
Kroutz-Hansen May 18.07.1914 Petersburg 1042
Kroutz-Hansen Odd Oxholm 25.09.1935 Helsingfors 1043
Kroutz-Hansen Karl Peter 02.09.1941 Helsingfors 1044
Nordhagen Signy 13.03.1920 Vang, Hedemark 1045
Nilsen Johan Marius 13.01.1915 Bærum 1046
Persson Sverre Rudolf 21.11.1920 Oslo 1047
Grønvold Vera 21.04.1933 Oslo 1048
Hansen Klara 29.05.1919 Flatangen 1049
Stedt Nils Albert 22.09.1878 Åhus, Kristianstads län 1050
Johansen Anne -Britt 09.07.1938 Idd, Halden 1051
Andersen Solveig Helene 24.06.1929 Idd, Halden 1052
Østrøm Roy Egil 03.09.1932 Tistedalen, Halden 1053
Karlsson Jan Arve 27.10.1924 Oslo 1054
Øygarden Arne Barry 10.12.1943 Stockholm 1055
Myraness Kari Margreta 19.08.1941 Linnesberg 1056
Myraness Dina Synøve 02.01.1943 Odensvi 1057
Johansson Knut 28.05.1924 Tromsø 1058
Hammerø Per Eilif 24.02.1944 Stockholm 1059
Krutå Osvald 08.05.1907 Vefsen 1060
Lindhardt Ruth Selma Leonora 20.05.1917 Selje, Nordfjord 1061
Lindhardt May 18.06.1940 Oslo 1062
Landberg Oscar Johan 26.02.1893 Oslo 1063
Karlsson Karl Vicktor 19.03.1896 ? 1064
Karlsson f. Kvamsvåg Anne 19.02.1893 ? 1065
Dahvu John William 02.09.1923 Oslo 1066
Myklemyr Anna 16.11.1909 ? 1067
Larssen Johan Vebjørn Gudenå 17.05.1909 Moss 1068
Frøberg Odd Fredrik 04.03.1922 Oslo 1069
Bjorvand Jakob 18.03.1940 Kristiansand 1070
Bjorvand Arne 26.03.1942 Kristiansand 1071
Karlsson Anny Josefine 03.09.1918 ? 1072
Stensen Marie Birgitte Kiær 04.12.1905 Oslo 1073
Svendgård Agnes 28.11.1910 Skogn , NordTrøndelag 1074
Qvarnstrøm Carl Rudolf 24.08.1869 Karlstad, Sverige 1075
Hammer Levie Pauline 01.06.1912 ? 1076
Sjøgren Liv Laila 26.08.1915 ? 1077
Haarset f. Hauge Herborg 19.06.1915 Drammen 1078
Bremer Kristin 15.08.1914 Hafslo 1079
Kongsli Ola Christian 14.05.1917 Nord-Fron 1080
Bremer Knut Johan 04.06.1920 Degernes 1081
Høst Gunnar Johnson 16.08.1920 Aker 1082
Skagestad f. Harsten Karen Emilie 18.09.1910 Stokken 1083
Skagestad Ernst Knutsen 27.01.1916 Holum 1084
Thygesen Willy Hjærne 09.04.1911 Gøteborg 1085
Ulstrup Jan Carsten 19.09.1921 Rjukan 1086
Johansen Frank Egil Lunder 18.12.1918 Oslo 1087
Vamnes-Johannessen Thorleif 10.10.1921 Askim 1088
Sørensen Jørgen Engebret Råstad 11.11.1920 Nord-Aurdal 1089
Bergendahl Rolf 15.03.1917 Lunder 1090
Bergfjord Skjalg Torleif Øystein 05.05.1923 Åsnes 1091
Haug f. Martinsen Mathilde 22.12.1917 Hoff, Solør 1092
Grenager Birger Olaf 15.06.1918 Oslo 1093
Berner Anne Marie 13.06.1923 Stavanger 1094
Glømme Jon Kristian 30.07.1921 Ski 1095
Ansteensen Einar 19.04.1919 Stavanger 1096
Sørbye Rolf Oscar 22.01.1921 Horten 1097
Løken f. Olsen Ingrid Magdalene 12.04.1892 Drammen 1098
Bay Per Christian 19.04.1921 Oslo 1099
Walberg f. Hansen Thora Elfrida 01.02.1895 Kristiansand 1100
Walberg Fred Kornelius 24.10.1921 Kristiansand 1101
Askevold Finn Einar Hadeler 19.06.1917 Oslo 1102
Ankevold Rolf Hadeler 12.06.1920 Oslo 1103
Hall Karl Victor 19.06.1917 Tromsø 1104
Fossum f. Petersen Inger-Johanne 27.05.1904 Larvik 1105
Skogholt Karl Dahl 03.07.1920 Meløy 1106
Morgenstierne Eva von Munthe av 23.09.1921 Aker 1107
Hornbæck Inger Marie 10.01.1928 Grimstad 1108
Knudsen f. Hasvold Elna Lohne 16.01.1916 Oslo 1109
Svensson f. Ek Kirsten 09.03.1920 Oslo 1110
Nilsen Kåre Nikolai 13.06.1917 Tromsø 1111
Petersen Jens Peter Waage 21.06.1910 Oslo 1112
Johansen Willy Wexsahl 13.09.1914 Oslo 1113
Kirkhorn Tom Roar 07.02.1919 Asker 1114
Jahren Gunnar Anton 13.01.1917 Oslo 1115
Due Petter Wilhelm 12.05.1921 Skjeberg 1116
Tveten Leon Armann 17.08.1921 Horten 1117
Skaar John Oddmund 25.09.1919 Sandtorg 1118
Hofstad Arne 05.06.1915 Stavanger 1119
Strand Kjetil 16.12.1916 Ulstein 1120
Reknes Erik 31.03.1919 Oslo 1121
Holen Thor Gudbrand 27.04.1918 Østre Gausdal 1122
Fretland Arne 25.08.1920 Strømsgodsneset 1123
Elgaaen Birek 20.08.1917 Oslo 1124
Volckmar Franz Nicolay 14.05.1921 Kristiansund 1125
Sunde Odd Dancke 03.12.1916 Kristiansand 1126
Flatgård Per 27.02.1913 Tolga 1127
Bjerke Rene 12.03.1921 Marseille 1128
Hauge Ingvar 22.12.1921 Larvik 1129
Eide John Guldahl 26.11.1918 Leksvik 1130
Langfeldt Alf Theie 22.07.1917 Sør Audnedal 1131
Strøm Bjarne Magnus 27.08.1920 Hisøy 1132
Hvam Lars 30.06.1915 Tønsberg 1134
Dahl Fredrik August 11.03.1920 Fredrikstad 1135
Carlsen Arne-Carsten 27.09.1922 Oslo 1136
Hynnekleiv Eilif 18.03.1917 Evje 1137
Krog Per William 06.07.1922 Bergen 1138
Flæten Jan Ole 09.01.1922 Nordstrand 1139
Helberg Einar Urbye 10.07.1914 Tinn 1140
Østensjø Sigurd Sigurdsøn 23.10.1917 Haugesund 1141
Strøm Petter Johan 06.01.1918 Arendal 1142
Knudsen Johan Lohne 18.01.1911 Oslo 1143
Gundersen Kaare Rudolf 26.08.1915 Vadsø 1144
Dedekam Hans 25.07.1916 Bergen 1145
Solli Olaf 19.03.1918 Sande 1146
Fonkalsrud Arne Saksum 03.07.1918 Aker 1147
Frøland Dagfinn Sophus Jean 14.12.1918 Rouen 1148
Hornbæck Sverre Asbjørn 03.11.1903 Askim 1149
Lehmann Haakon Lidvard 11.12.1917 Skaanland 1150
Skåanland Vegard 09.09.1923 Trondenes 1151
Walberg Kornelius Ole 19.05.1891 Kristiansand 1152
Kvamme Jacob 30.01.1913 Alversund 1153
Kvamme f. Vindedal Aslaug 10.07.1920 Lerdal 1154
Fagerstein Alette Karie Schjølberg 07.09.1925 Oslo 1155
Sæther Henry 06.01.1923 Grue 1156
Sæther Ludvig Arnesen 11.01.1890 Grue 1157
Sæther Leif 18.11.1928 Grue 1158
Strøm Gustav Fredrik Fernstrøm 26.01.1892 Grue 1159
Svensvik Magnar Nicolai 05.02.1921 Kristiansund 1160
Daatland John Selmer 18.06.1913 Nes 1161
Tørresen Henry 14.09.1922 Mandal 1162
Lindquist William Henry 24.04.1923 Oslo 1163
Hansen f. Olsen Edith Dagmar 03.12.1919 Ballangen 1165
Hansen Lill Annie 15.03.1942 Ballangen 1166
Hansen Johannes Andreas Gjersing 27.03.1920 Tjellsund 1167
Nilsen Bersvein Andreas 23.04.1921 Canada 1168
Johnsen Olaf Ingvald 13.06.1901 Ballangen 1169
Myrvold John Peder 24.07.1902 Ballangen 1170
Stranderud Olaf Thoresen 19.06.1894 Tinn 1171
Stranderud f. Imingen Birgit 20.02.1895 Opdal 1172
Stranderud Thor Arve 06.04.1921 Oslo 1175
Lettenstrøm Alf Gustav 27.10.1917 Berg 1176
Sæter Halvard Eugen 29.05.1921 Sarpsborg 1177
Johansen Helge Sigurd 12.03.1919 Borge 1178
Hansen Hans 04.12.1919 ? 1179
Segelcke f. Dahl Ingeborg 09.01.1895 Oslo 1180
Levysohn f. Køber Kirsten 25.02.1923 Fredrikstad 1181
Køber Alf 13.04.1924 Halden 1182
Dahl Fridtjof Rynning 09.01.1895 Oslo 1183
Jordan f. Vestreheim Margaret 10.11.1917 Bergen 1184
Jordan Eirik 04.11.1942 Bergen 1185
Dyb Otto Per 05.06.1923 Ålesund 1186
Whit Arthur 08.05.1921 Ålesund 1187
Højdahl Odd 05.01.1921 Oslo 1188
Eide Gunnar Waldal 05.06.1921 Kristiansund 1189
Lid Gunnar 14.07.1923 Ålesund 1190
Lund f. Hviding Bergljot Eleonore 04.11.1892 Oslo 1191
Hansen Agnete Petrine 10.01.1901 Hassel 1192
Kvale Rolf Jensen 25.02.1921 Vestre Slidre 1193
Raabe Olaf Anton 03.07.1916 Østre Toten 1195
Eilertsen Eilert 25.02.1918 Bergen 1196
Hartmann Henrik Anton Langballe 20.03.1920 Sandefjord 1197
Dahl Rolf Bull 22.12.1921 Tønsberg 1198
Fagerberg Eivind Oluf Ernst 06.01.1922 Oslo 1199
Fegersten f. Schjølberg Synnøve Regine Elisabeth 03.09,1897 Bodin 1200
Fegersten Ingerid Elisabeth 01.06.1927 Oslo 1202
Haagensen Sverre 01.02.1914 Oslo 1204
Johansen Johannes Sten 29.11.1917 Skoger 1205
Bjercke Arne Birger 24.08.1918 Holmestrand 1206
Willumsen Asbjørn Kristian 19.09.1920 Mosjøen 1207
Gudbrandsen Gustav Andreas 26.09.1915 Porsgrunn 1208
Kaasen Tor 17.12.1921 Vadsø 1209
Pihl Abraham Alexander 01.06.1920 Oslo 1210
Moksnes Ørnulf 23.12.1921 Trondhjem 1211
Amundsen Amund Bob 07.12.1918 Kuba 1212
Fjeld Per 25.03.1945 Oslo 1213
Andersen Knut Axel Oulie 03.02.1919 Sarpsborg 1214
Aakre Ragnar 28.05.1914 Halden 1215
Jensen Arne 15.12.1919 Drammen 1216
Sætersdal Harald August 30.04.1921 Fana 1217
Håseth Palmer 11.08.1922 Bud 1218
Olsen John Einar 10.12.1891 Krokstrand, Sverige 1220
Olsen Theodor Kjell 27.04.1925 Halden 1221
Olsen Egil Greger 01.09.1914 Halden 1222
Olsen f. Stamm Lilli Synnøve 14.02.1915 Halden 1223
Kristiansen Trygve 26.11.1898 Skien 1224
Kristiansen f. Johnsen Gudrun 08.01.1900 Gjerpen 1225
Gram Niels Peter Willem 07.01.1920 Aker 1226
Viker Franz Georg Alfons 07.10.1923 Horten 1227
Cordtsen Vigdis 31.03.1916 Notodden 1228
Vindenes Olav 26.04.1907 Lund, Dalane 1229
Staver Tor Bøhm 08.01.1922 Oslo 1230
Birkenes Robert 02.05.1918 Srandebalm 1231
Wendel Arne Adolf 28.10.1908 Gøteborg 1232
Taieth Olly Elisabeth 16.06.1919 Oslo 1233
Wergeland Hjalmar Kielland 26.01.1909 Vardal 1234
Wergeland f. Haar Helga 17.05.1905 Stavanger 1235
Treider Thor 26.03.1919 Oslo 1236
Treider f. Robsahm Ellen Margrethe 11.01.1913 Oslo 1237
Hohle Nils Edvard Brodersen 10.02.1920 Toten 1238
Johansen Nicolai 22.06.1922 Oslo 1239
Stensen Sten 28.10.1914 Aal 1240
Bjerke Egil 27.02.1922 Hønefoss 1241
Bjerke f.Jarhmann Anne-Margrete 13.11.1922 Oslo 1242
? ? ? 1243
Johannessen Kristian Emanuel 03.07.1906 Oslo 1244
Johannessen f. Hansen Elsa 06.08.1907 Oslo 1245
Johannessen Bjørn Arvid 19.03.1935 Rjukan 1246
Johannessen Ingar Tore 03.09.1927 Oslo 1247
Arntzen Egil Armand 17.06.1922 Nord-Odel 1248
Falkensten Emil Elias 09.06.1919 Vevring 1249
Rist Sverre 14.10.1915 Skjeberg 1250
Brunsvig Per 26.09.1917 Skien 1251
Løchen Kai Welhaven 21.08.1919 Aker 1252
Johansen Johan Peter 26.06.1923 Oslo 1253
Rongen Gunnar 22.11.1913 Evanger 1254
Aulie Gunnar Birger 01.03.1921 Oslo 1255
Eriksen Thor Ørnulf 03.06.1918 Oslo 1256
Eriksen f. Tvetmarken Ruth Solveig 19.03.1919 Oslo 1257
Skjærum Arne 09.03.1919 Solum 1258
Willumsen Harald 03.03.1922 Oslo 1259
Røstad Svein 16.06.1923 Oslo 1260
Luhr John 29.07.1921 Tønsberg 1261
Dahl Otto Bernhard 03.02.1912 Stavanger 1262
Eriksen Villy Oskar 04.06.1900 Nes, Hedemark 1263
Johannessen Reidar Johan 31.05.1920 Vardal 1264
Larsen Leif Asbjørn 09.11.1928 Grue 1265
Olsen Roald 19.10.1922 Oslo 1266
Egeberg Harald 27.09.1907 Oslo 1267
Segelcke Wilhelm Johannes Balle 14.05.1893 Larvik 1269
Finne Haakon 07.06.1881 Bergen 1270
Finne f. Mortenson Ingebjørg 23.09.1895 Gjerpen 1271
Finne Per Mortenson 05.09.1925 Holmestrand 1272
Finne Ingrid 31.03.1923 Holmestrand 1273
Finne Synnøve Birgitte 14.06.1921 Kongsberg 1274
Mortenson Dagny 03.08.1902 Kongsberg 1275
Skarholm Karl Nilsen 18.10.1903 Askøy 1276
Karlsen Dagfinn 05.04.1922 Brunnlanes 1277
Nøstvik Kristian 03.04.1920 Sanstad 1278
Halmer Johan Ernst Bøgh 31.01.1920 Hadsel 1279
Bjørklund Gudor 29.01.1927 Elverum 1280
Bjørklund Alf 25.04.1923 Elverum 1281
Sjaastad Harald Arnulf 11.09.1907 Skogn 1282
Holm Knut Urdal 23.05.1918 Aker 1283
Stormark Erling Oddvar 26.09.1916 Nordfron 1284
Husom Odd 23.07.1917 Nesodden 1285
Madsen Bjarne Ansgar 14.02.1920 Fjære, Grimstad 1286
Dahl John Collett Anker 19.08.1921 Oslo 1287
Nicolaysen Nicolay Knut 28.02.1922 Steigen 1288
Prytz Arvid Eberhardt 08.12.1924 Laksevåg 1289
Falkenberg Gunnar Tore 28.04.1922 Aker 1290
Heradstveit Magne 20.06.1920 Kvam 1291
Ljones Bjarne 16.12.1915 Strandenbarn 1292
Punsvik Odd Per 11.11.1919 Ballangen 1293
Skjerstad Svein 14.01.1923 Fauske 1294
Valvik Øyfred 15.10.1919 Mandal 1295
Jenssen Rolf Johan 06.07.1919 Narvik 1296
Nesset Reidmar 26.08.1922 Ålesund 1297
Fredriksen Anker Just 03.05.1918 Nøtterø 1298
Nordbye Dagfinn Morgan 07.05.1917 Oslo 1299
Svenningsen Svenning Steig 03.02.1919 Arendal 1300
Arntzen Eivind Arnt 13.09.1923 Narvik 1301
Ervik Hans Anton 01.10.1920 Davik 1302
Dokmo Arvid Johan 23.09.1921 Ballangen 1303
Holmen Kaare Marcel 13.11.1910 Hamar 1304
Birkenes Bernhard Strandebarn 1305
Solumsmoen Tor 06.09.1923 Drammen 1306
Ribu Håvard Knut 13.02.1920 Drammen 1307
Ribu Erik Andreas 05.11.1921 Vang, Hedemark 1308
Haug Kåre Oliver 12.05.1919 Eina 1309
Werenskiold Per 03.02.1922 Paris 1310
Korsell Bjørn 13.05.1922 Oslo 1311
Måkestad Bjarne 12.01.1920 Jondal 1312
Arntzen Carsten Gunnar Anker 27.10.1918 Narvik 1313
Markussen Odd Martin 09.01.1920 Narvik 1314
Nome Odd Erling 05.06.1917 Madagaskar 1315
Smebye Sverre Henning 31.07.1922 Skogn 1316
Børli Sverre 07.11.1919 Narvik 1317
Eriksen Leif 27.05.1917 Narvik 1318
Kokaas Terje 25.02.1916 Tysfjord 1319
Mundal Håkon 14.04.1913 Balestrand 1320
Borgin Karl Borgvald 13.04.1920 Oslo 1321
Holstad Haral Anders 13.04.1915 Birkenes 1322
Våge Einar Jon 18.09.1917 Borgund 1323
Lund Aagot Elisabeth 30.06.1922 Oslo 1324
Holstad Einar 27.11.1918 Birkenes 1326
Østtveit Halvor 13.09.1918 Aker 1327
Dahl Richard Vedeler 24.04.1924 Oslo 1328
Sevaldson Per 30.06.1922 Lillehammer 1329
Holstad Håkon 03.08.1913 Oddernes 1330
Amlie Axel 11.06.1922 Oslo 1331
Haustreis Brynhild Maria 01.08.1905 Grane 1332
Brønn Carl Eivind 04.03.1883 Glemmen 1333
Brønn Erna 27.05.1921 Nordli 1334
Johannessen Aksel Wathne 10.08.1918 Levanger 1335
Ystgaard Oddvar Bernhard 01.06.1921 Sparbu 1336
Malm Alf Heiberg Knof 26.03.1897 Vik, Helgeland 1337
Carlsson Morgan Eugen Ebenhard 09.12.1917 Gøteborg 1338
Kjørholt Per 18.10.1919 Trondheim 1340
Marum Per 02.10.1923 Relingen 1341
Sunde Knut 27.09.1919 Meland 1342
Johansen Kjell Magnus 27.02.1915 Tune 1343
Johansen Karin Synnøve 11.10.1922 Tune 1345
Helgebostad Kristian 15.08.1917 Nannestad 1346
Mentzsen Per Bangor 04.11.1920 Glemmen 1347
Solum Ingebrigt 02.09.1919 Vang, Hedemark 1348
Solum f. Hatledal Johanne 29.11.1916 Oslo 1349
Engelhart Lilla 11.09.1922 Eidskog 1350
Engelhart Alette 06.11.1924 Eidskog 1351
Bjartland Knut Andreas 02.10.1921 Asker 1352
Hansen Olav Dischington 24.09.1915 Haugesund 1353
Sandmo Halle 12.02.1921 Bergen 1354
Stousland Johan 22.01.1916 Søgne 1355
Gabrielsen Lars Helmik 24.04.1917 Stavanger 1356
Eidsvold f. Berntsen Mary 02.06.1914 Oslo 1357
Viker Randi Margrethe 25.04.1917 Bærum 1358
Grydeland f. Hansen Turid Mosberg 05.05.1920 Bærum 1359
Eidsvold Kari Johanne 26.07.1936 Aker 1360
Eidsvold Truls Arild 06.04.1938 Aker 1361
Bakke Hanna Evelyn 04.01.1927 Oslo 1362
Svendsen Finn Eugen 11.03.1925 Aker 1363
Rørvik Mikael Jomar 30.12.1911 Bjarkøy 1365
Bekke Thorstein 11.04.1910 Fredrikstad 1366
Taraldsen Christen 22.10.1918 Hisøy 1367
Nordrum Lars Einar 28.10.1921 Oslo 1368
Heggelund Gudbrand Torgeir 24.06.1922 Nord-Aurdal 1369
Rudlang Bjarne 17.02.1916 Nord Røldal 1370
Tveito Finn 12.08.1915 Stavanger 1371
Eng Knut Haakon 14.04.1920 Oslo 1372
Aamot Esben Kristoffer 10.10.1920 Oslo 1373
Peersen Per 09.08.1919 Flekkefjord 1374
Bibow Ulf 25.05.1923 Oslo 1375
Jensen Hein Sigurd 15.11.1921 Oslo 1376
Torneby Ola Jørgen 10.06.1925 Søndre Høland 1377
Heber Knut Andreas 11.09.1911 Oslo 1378
Blom Nils Arne Jo 17.07.1923 Canada 1379
Solem Per 25.03.1921 Oslo 1380
Røsæg Thorstein Kristian 30.10.1919 Stod 1381
Ramse Olav Bernhard 09.07.1915 Tovdal 1382
Brun Johan Greve 09.05.1916 Askim 1383
Brun f. Jebsen Judith Greve 17.08.1916 Bergen 1384
Dahl Walter Sverre 31.08.1917 Risør 1385
This Lorang Haraldsen 31.10.1921 Nøtterøy 1386
Netteland Odd 21.04.1891 Bruvik 1387
Opheim Ole Thorbjørn Engebretsen 05.03.1889 Jevnaker 1388
Schyberg Rolf Sigurd Fredrik 11.07.1901 Oslo 1389
Schyberg f. Brønnum Alfhild Natalie 26.05.1904 Sandar 1390
Schyberg Aud 22.07.1936 Oslo 1391
Mathiesen Axel Wilhelm Fidje 16.10.1887 Larvik 1392
Mathiesen f. Rakova Marionilla Alexandrowna 09.12.1890 Zea, Russland 1393
Bjerke Alf Edon 05.06.1919 Marseille 1394
Dahlstrøm Sigurd Ewald 20.02.1915 Aker 1395
Arnesen Kristen 29.03.1918 Kyrkjebø 1396
Fougner Knut Axel Bachke 20.01.1919 Oslo 1397
Lødrup Henrik Bredal 13.04.1919 Aker 1398
Jenssen Lauritz Dorenfeldt 05.01.1921 Meldal 1399
Jenssen Osmund 22.04.1923 Meldal 1400
Magnus f. Grimeland Anne-Marie 28.01.1923 Oslo 1401
Magnus Arne 17.08.1922 Oslo 1402
Strøm Leo 28.08.1920 Oslo 1403
Gustavsen Olav 10.12.1920 Borge 1404
Andersen Thorstein Frithjof 04.06.1913 Borge 1405
Næss f. Eilertsen Maien Amine 02.01.1922 Hvaler 1406
Næss Olav Ingvald 17.01.1916 Tinn 1407
Burud Oskar Adolf 31.10.1925 Skåre 1408
Beng Sigurd Sigurdson 21.01.1913 Sandefjord 1409
Berlin Bjørn Wilhelm 25.05.1918 Berlevåg 1410
Reiersøl Olav 28.06.1908 Krødsherad 1411
Bang-Hansen Klaus 04.05.1920 Kragerø 1412
Ramstad Knut 10.09.1917 Oslo 1413
Andersen Rolf 28.02.1921 Hammerfest 1414
Spilling Alf Johan 11.04.1916 Vigmostad 1415
Skrautvol Torbjørn 28.09.1923 Nord-Aurdal 1416
Heide-Holtan Ivar Stefan 01.10.1915 Horten 1417
Berg Per 12.07.1921 Oslo 1418
Sverdrup Jakob 30.11.1919 Bergen 1419
Isaksen Johan 02.11.1917 Oslo 1420
Bjørnard Reidar Bernhard 29.11.1917 Trondheim 1421
Engum Olav Johan Reimond 26.06.1918 Bergen 1422
Taknes Hans 25.06.1894 Halse 1423
Ransbech Tor 30.03.1923 Asker 1424
Skau-Johansen Odd Lorentz 16.12.1917 Oslo 1425
Scholander Torkel 17.07.1925 Oslo 1426
Stousland Sigurd 30.03.1918 Kristiansand 1427
Ryen Hans Helmer Ager 13.04.1917 Oslo 1428
Bull Nils Otto 28.05.1922 Oslo 1429
Høgetveit Arne Kristian 17.05.1913 Evje 1430
Selland Nils Ingolv 26.05.1916 Skånevik 1431
Causland Tolleiv 27.05.1920 Haaland 1432
Karlsen Thor 01.06.1917 Kristiansand 1433
Dahl Hans Sverre 01.06.1917 Haugesund 1434
Dahl Adolf Knut 14.11.1913 Namskogan 1435
Lysø Botolf 16.04.1916 Vikna 1436
Dahl Per 26.05.1915 Fredrikstad 1437
Paulsen Egil Nordsted 29.10.1914 Berg 1438
Møller Kristian Foss 04.03.1913 Modum 1439
Jensen Svanhild Alvilde 19.09.1900 Oslo 1440
Kielland-Aanesen Capper Kruse 21.12.1918 Skien 1441
Mordt Wilhelm Adolf 22.01.1920 Fredrikstad 1442
Kielland-Aanesen Hans Gottfrid August 21.02.1917 Skien 1443
Borgersen Magnus 01.01.1921 Stange 1445
Foss Pål 22.04.1924 Oslo 1446
Løite Odd Johan 21.01.1918 Notodden 1447
Harby Oskar 15.05.1920 Ringsaker 1448
Aamoth f. Thomassen Karen 14.06.1896 Bergen 1449
Aamoth Olav Frithjof 04.10.1934 Bergen 1450
Aamoth Harlad Eystein 23.09.1937 Oslo 1451
Hoel Oswald Konrad 07.04.1920 Eutonwillr, USA 1452
Rasmussen Rasmus 27.01.1908 Kistrand 1453
Jacobsen Bjørvik 16.07.1916 Kirkenes 1454
Jacobsen Alf 31.08.1917 Senja 1455
Spelrem Olaf Martin 14.09.1906 Grane 1456
Holmen Olav Berg 21.09.1912 Vefsn 1457
Pedersen Hans Bernt 27.12.1923 Hurum 1458
Gamst Alfred 25.12.1917 Volda 1460
Juliussen Ivan Gundor Francis 31.01.1917 Sverige 1461
Joachimsen Birger 12.05.1922 Oslo 1462
Andreassen Asbjørn Bastian 09.09.1912 Gamvik 1463
Børjesson Øivind 06.02.1925 Rjukan 1465
Olsen Per 22.12.1924 Rjukan 1466
Olsen Per 21.01.1916 Saldal 1467
Olsen Arne 10.07.1923 Kvernangen 1468
Johnsen John Martin 06.03.1921 Skjervøy 1469
Johansen Johan Marelius 07.04.1917 Kvenangen 1470
Holand Helmer 16.05.1925 Kvenangen 1471
Reiersen Petter Johannes 22.07.1923 Skjervøy 1472
Josefsen Oskar 09.02.1923 Kvenangen 1473
Johnsen Harald 29.09.1922 Kvenangen 1474
Lian Magnar Kåre 09.11.1918 Kvenangen 1475
Amundsen Arvid 26.03.1923 Trondheim 1476
Hansen f. Lorenzen Gunvor Debora 04.10.1911 Eidsberg 1478
Hansen Sven William 06.10.1913 Oslo 1479
Madsø Per 27.07.1922 Harstad 1480
Frøyland Sigrid van der Lagen 20.03.1921 Bergen 1481
Ekre Lars 02.06.1915 Lom, Gudbrandsdalen 1482
Olsen f. Johnsen Thora Sofie 01.07.1892 Halden 1483
Nilsen Mareno Halvdan Ludolf 20.08.1918 Vågan 1484
de Vibe Pierre 25.10.1915 Oslo 1485
Schiøtz Thomas Alexander Lange 15.11.1920 Oslo 1486
Smebye Sigurd Jahr 16.05.1922 Aker 1487
Rinnan Børge Hemming 15.09.1919 Trondheim 1488
Isachsen Fridtjov Eide 22.07.1906 Haugesund 1489
Klouman Sverre 20.06.1923 Tromsø 1490
Broch Johan Anthony Zincke 22.06.1920 Fana 1491
Nordhaug Johannes 28.03.1921 China 1492
Helgaker Jan 12.10.1919 Bærum 1493
Borg Bjørn 21.03.1923 Stabekk 1494
Grimstad Kaare 06.05.1919 Svolvær 1495
Lund Claus Peter 05.12.1919 Aker 1496
Hestmann Hilmar Ansreas Bang 16.09.1890 Lurøy 1497
Hiorth Johan Ludvig 21.11.1920 Java 1498
Gundersen Ingolf 23.11.1922 Oslo 1499
Schrøder Ivar Torstein 14.08.1915 Trondheim 1500
Fleischer Thomas Konow 23.05.1918 Meråker 1501
Borg Erling Astor 17.07.1920 Jeløy 1502
Jyssum Kaare 09.03.1920 Ullensaker 1503
Tusvik Birger Sverre 14.05.1917 Sykkulven 1504
Snellingen Gunnar 06.06.1915 Lunner 1505
Gotaas Yngvar Theisen 20.10.1921 Hetland, Stavanger 1506
Fatnes Otto 20.10.1918 Sand 1507
Heimdal Thore 25.07.1920 Vestre Toten 1508
Thorstad Terje 10.08.1921 Hølen 1509
Munthe-Kaas Einar Schelven 23.12.1922 Aker 1510
Paulsen Carl Otto Lund 06.09.1922 Aker 1511
Lødrup Helge Eliseus Miller 05.06.1922 Aker 1512
Færden Arne 27.11.1920 Norderhov 1513
Petersen Leif Bjørn 03.09.1918 Aker 1514
Aaser Hans Peter 04.06.1922 Oslo 1515
Eggen Hans Peter 22.01.1917 Engerdal 1516
Thornblom Reidar Charles 30.04.1921 Bærum 1517
Hansen Hans Laurits 23.11.1906 Oslo 1518
Sandved Øivind Schanche 23.11.1920 Ogna 1519
Sætra Johan Olav 22.05.1902 Trøgstad 1520
Blikra Zacharias 26.03.1914 Langesund 1521
Helgeland Johan Arthur 22.12.1897 Sandeid 1522
Moen Erling 26.10.1904 Drammen 1523
Moen f. Bryntesen Marit Gudrun 04.10.1901 Halden 1524
Moen Roy Eric 23.11.1931 Minneapolis 1525
Johnsen Arne Johan 01.08.1906 Øvre Eiker 1526
Michelet Georg Ove von Ramel 23.04.1915 Bærum 1527
Hørlofsen Herlof Bertram 05.08.1917 Oslo 1528
Dahl Ole 31.10.1917 Hedrum 1529
Larsen Willy Erling 15.05.1918 Oslo 1530
Mikkelsen Arne 18.02.1912 Eina 1531
Brækhus Jan 20.09.1919 Aker 1532
Lund Bjørn Ove 22.12.1920 Oslo 1533
Østbye Andreas 10.11.1920 Oslo 1534
Brunsvig Pål Ørnulf 13.09.1921 Skien 1535
Thomsen Paus Karen Elisabeth Mouche 12.12.1918 New York 1536
Heyerdahl-Larsen Johan Nordahl 24.07.1916 Oslo 1537
Tusvik f. Finne Sigrid 24.07.1916 Oslo 1538
Jensen f. Engelstoft Åslaug 23.01.1922 Kristiansand 1539
Jensen Jens Gustav 01.07.1919 Mandal 1540
Kristiansen Erling Robert 12.08.1925 Oppegård 1541
Simonsen Willy Martin 13.09.1924 Molde 1542
Reinskou f. Ranestad Ragnhild Elisabeth 05.08.1919 Kristiansand 1543
Reinskou Arve Thorgrim 17.04.1914 Eidsvold 1544
Moen Hans 02.03.1893 Oslo 1545
Moen f. Ekeberg Margit Eugenie 21.11.1898 Oslo 1546
Moen Ingrid 11.07.1928 Oppegård 1547
Arstad Fred Augustinius 02.04.1921 Lillehammer 1548
Wellen Einar Andreas 25.08.1922 Asker 1549
Ursin-Holm Arnøy Christian 12.02.1925 Oslo 1550
Lund Sverre 20.06.1920 Glomfjord 1551
Ottesen Philip Wilhelm 13.05.1902 Oslo 1552
Sigurdsen Sigurd Erik 18.02.1921 Oddernes 1553
Foss Gunnar 14.08.1917 Bærum 1554
Moen Einar 10.01.1897 Drammen 1555
Moen f. Lyngøy Anne Sverine 05.09.1908 Alstahaug 1556
Lyngøy Signe Jensine Andersen 23.09.1915 Alstahaug 1557
Thorud Thorolf 08.09.1915 Bergen 1558
Selmer f. Kruse Borghild Elisabeth 05.04.1898 Sverige 1559
Selmer Elise 10.07.1923 ? 1561
Ringstad Egil 24.11.1926 Sarpsborg 1562
Hansen Egil Reidar 22.01.1927 Fredrikstad 1563
Hansen Rolf Bjørn 22.04.1928 Fredrikstad 1564
Johannessen Rolf Stene 18.03.1917 Fredrikstad 1565
Løvhaugen Julius Danielsen 14.12.1900 Grue 1566
Løvhaugen Judith Alsaug Danielsen 26.06.1927 Grue 1567
Løvhaugen Leif Danielsen 06.07.1923 Grue 1568
Halvorsen f. Gjesdal Ragna Sofie 30.07.1900 Bergen 1569
Halvorsen Gerd Anna 23.01.1925 Gol 1570
Kloumann Frithjof Wilhelm 21.03.1915 Aker 1571
Kloumann f. Schanche Synnøve 30.10.1917 Gjøvik 1572
Foss Alf Olaf 10.01.1902 Drammen 1573
Hansen Torgeir Jebsen 29.03.1923 Fusa 1574
Sørensen Arne Christoffer 09.10.1925 Nøtterøy 1575
Bakke Jon 03.06.1925 Tønsberg 1576
Graver Petter 30.05.1920 Tinn 1577
Andersen Aage 10.10.1922 Vik, Sogn 1578
Furberg Sven Verner 16.04.1920 Sande 1579
Madsen Sigvard Tschudi 20.10.1918 Bergen 1580
Berg Knut 21.03.1919 Furnes 1581
Dobrowen Alexander 20.02.1920 Moskva 1582
Nitteberg Helge 28.06.1921 Oslo 1583
Henriksen Johan Andreas 16.09.1918 Harstad 1584
Hestenes Arne Magnus 29.01.1920 Tromsø 1585
Sørensen Sven Oluf August Kleve 26.11.1920 Frankrike 1586
Plesner Teleph Stub 13.02.1919 Aker 1587
Plesner f. Kvale Aslaug Stub 01.03.1920 Gyland 1588
Sommernes Harald Andreas 14.04.1920 Kina 1589
Sevendal Rolf Ditlev 07.12.1915 Aker 1590
Sevendal f. Heien May Helen 25.05.1918 Oslo 1591
Sevendal Kari 11.10.1923 Aker 1592
Plau Knut Anton 09.07.1915 Norderhov 1593
Plau Erland 25.09.1917 Norderhov 1594
Norborg Karl Sophus 05.11.1906 Oslo 1595
Norborg f. Plesner Agnes Louise 12.10.1917 Trondheim 1596
Norborg Elisabeth 29.10.1938 Oslo 1597
Norborg Arne 11.02.1942 Oslo 1598
Løvhaugen f. Løvberget Astrid Danielsen 12.10.1902 Grue 1599
Løvhaugen May Irene 31.07.1942 Grue 1600
Nordstrøm f. Bånerud Rachel Sylvia 28.09.1914 Kongsvinger 1601
Nordstrøm Rolf Arne 31.10.1936 Kongsvinger 1602
Nordstrøm Gerd Berit 21.04.1940 Kongsvinger 1603
Nordstrøm Marit Elisabeth 13.02.1943 Kongsvinger 1604
Johnsen Lyder Martin 14.08.1900 Borge 1605
Johnsen Emma Viola 29.10.1901 Värmland 1606
Johnsen Kåre Egil 13.10.1927 Lørenskog 1607
Bjørneboe Arne 16.11.1899 Arendal 1608
Hoff Svein Marius 22.04.1913 Skien 1609
Plesner Christian Hartvig 02.09.1894 Oslo 1610
Plesner f. Christoffersen Inga Nilsine 24.08.1892 Risør 1611
Plesner Anna Margrethe 07.11.1929 Oslo 1612
Sende Enok Albert Sevald 15.07.1915 Feda 1613
Brandstorp Clara Emilie 02.08.1908 Tune 1614
Brandstorp Knut 29.12.1931 Aker 1615
Nøklebye f. Frantzdatter Bertau Elmar Kari 03.10.1916 Oslo 1616
Medbø Ingulf Utheim 05.01.1919 Oslo 1617
Sand Olaf 04.08.1919 Java 1618
Mathiesen Odd Alexander Rakov 22.07.1922 Ålesund 1619
Tveten Ole Albert 28.06.1919 Mo i Rana 1620
Jagmann Hans Christian 31.01.1922 Aker 1621
Eiken Oddvar 04.04.1922 Sandsvær 1622
Wintermark Bent Ralph 22.11.1920 Risør 1623
Emanuelsen Anders Abel 08.04.1893 Berg, Østfold 1624
Ølheim Ivar Johan 08.08.1918 Aurdal 1625
Andersen f. Hals-Olsen Arnag 07.08.1922 Oslo 1626
Andersen Knut 29.12.1913 Larvik 1627
Harlem Ole Kristian 05.09.1917 Halden 1628
Thomassen Knut 17.07.1921 Stavanger 1629
Prytz Carl Fredrik 23.09.1922 Aker 1630
Haugseth f. Kolstø Liv 16.10.1919 Asker 1631
Haugseth John 20.01.1917 Oslo 1632
Kvalen Jakob Andreas 24.06.1883 Rovde 1633
Svensen Leif 14.06.1920 Fredrikstad 1634
Nilsen Asmund 08.12.1916 Kråkerøy 1635
Jensen Ivar Egil 11.12.1921 Halden 1636
Welhaven Kristian Johan 22.10.1922 Oslo 1637
Andreasen Frank Arnholdt 17.02.1924 Nesodden 1638
Rogstad Nils Daae 31.05.1919 Trondheim 1639
Nøklebye Kaare 16.03.1915 Hønefoss 1640
Harms Aage 12.08.1901 Bergen 1641
Odland Jacob Kaare 05.10.1919 Haugesund 1642
Klanderud Magnhild Ovidia 24.02.1916 Eidskog 1643
Klanderud Annie Sofie 18.10.1900 Eidskog 1644
Simensen Walter 11.02.1921 Ytre Rendal 1645
Hanssen Odd Eiwinn 21.09.1917 Enebakk 1646
Steinbø Sigfred 31.10.1918 Gjerpen 1647
Johannessen Alfred 22.02.1919 Kvinnherad 1648
Slørdahl John 21.09.1920 Kristiansund 1649
Aasen Ove Henrik 14.12.1919 Sauherrad 1650
Berggren Einar 08.08.1919 Sandefjord 1651
Spirdal Finn 04.04.1918 Kristiansund 1652
Larsen Søren Hagerup Holch 09.06.1920 Aker 1653
Stuart Eric Douglas 16.09.1915 Eiker 1654
Ellingsen Rolf 08.01.1924 Narvik 1655
Karlsen Oddvar Bertrand 28.01.1924 Narvik 1656
Andersen Thorbjørn 28.09.1924 Hammerfest 1657
Kilmen Evald 05.10.1916 Bergen 1658
Gustavsen Dagmar Synnøve 27.11.1925 Halden 1659
Bentzen Håkon Walther 02.11.1917 Halden 1661
Hansen Haakon Sigurd 02.08.1910 Halden 1662
Valentinsen Einar 01.07.1910 Bergen 1663
Brakstad Normann 08.05.1912 Bergen 1665
Aga Helge 17.06.1916 Ullensvang 1667
Lundh Peter Alexie Bentzon 10.01.1921 Chile 1669
Berdal Tore 19.04.1909 Norddal 1670
Ottesen Realf 22.06.1923 Oslo 1671
Elgasen Georg 05.07.1922 Oslo 1672
Brekke Thorstein 18.04.1921 Leksvik 1673
Harlem f. PEdersen Aagot 17.01.1923 Horten 1674
Thoresen Einar Boye 05.03.1920 Sandar 1675
Slagstad Maxwill Martin Trane 30.03.1922 Trondenes 1676
Frette Karl Berg 31.03.1892 Vinje 1677
Melbye Oscar 19.09.1897 Hønefoss 1678
Østvedt Arne Frimann 18.04.1912 Skien 1679
Østvedt f. Christensen Gudny 02.03.1913 Skien 1680
Østvedt Ketil 05.01.1942 Aker 1681
Oksum Anders 09.04.1895 Eidanger 1682
Magnus Christian Semb 16.03.1914 Oslo 1683
Thorne g. Magnus Lillian Hegge 03.10.1916 Froland 1684
Maartmann-Moe Sigval 23.05.1921 Oslo 1685
Maartmann-Moe Erik 21.11.1923 Oslo 1686
Holmenaasen Arne 16.02.1917 Lillehammer 1687
Engell Olav 17.03.1924 Tinn 1688
Fiskum Olav 03.02.1920 Veran 1689
Undeland Kåre 14.09.1922 Skogn 1690
Løvseth Håkon 09.03.1914 Børsa 1691
Christiansen Thorolf Martin 12.05.1926 Eidsberg 1692
Olsen Reidar Sten 15.02.1926 Oslo 1693
Thygesen Karsten Adolf 01.06.1926 Askim 1694
Hamre Jan 08.04.1921 Bærum 1695
Andersson Sven 25.02.1991 Oslo 1696
Hoel f. Ekeland Ingeborg Aslaug 13.02.1911 Drammen 1697
Hoel Arne Mikael 18.04.1911 Eidsvoll 1698
Elverhøi Olaf Johannessen 06.12.1893 Nord Fron 1699
Elverhøi f. Linderud Anna Marie 09.04.1882 Ullensaker 1700
Jacobsen Ruth Frida Margrethe 13.04.1920 Nittedal 1701
Hansen Kristian Rasmus 11.01.1895 Oslo 1702
Larsgaard Kjell 28.01.1926 Oslo 1703
Brekke Egil Nygaard 23.01.1921 Røros 1704
Valldal Hallstein Bardi 02.06.1921 Oslo 1705
Brahde Carl Rolf 15.03.1918 Tvedestrand 1706
Norlie Arvid 22.08.1922 Lillehammer 1707
Asker Carsten Severin 11.02.1922 Bærum 1708
Hagen Magne 02.06.1883 Tune 1709
Engen Herleik Arthur 17.03.1913 Nesna 1710
Sæther Sverre Harald 10.08.1923 Trondheim 1711
Maasø Arne Jentoft 22.02.1919 Trondheim 1712
Gilstedt Yngvar Due 17.05.1909 Halden 1713
Eriksen Leif Emanuel 01.04.1922 Tønsberg 1714
Andersen Ola Hans 13.08.1919 Moss 1715
Leikanger Øystein 24.08.1924 Leikanger 1716
Terkelsen Nikolai Martin 06.10.1924 Stokken 1717
Holtebekk Trygve 22.08.1922 Østre Moland 1718
Bakka Ragnhild 28.12.1911 Heddal 1719
Pedersen Erik 04.05.1922 Oslo 1720
Trovik Arne Halfdan 22.08.1921 Bergen 1721
Strøm Per 04.12.1917 Kristiansund 1722
Oppedal Georg 08.10.1916 Brekke 1723
Kleven Josef Arvid 26.10.1912 Leksvik 1724
Gunneng Odd 03.09.1915 Snertingdal 1725
Bro Per 30.06.1924 Horten 1726
Pettersen Bjørn 17.08.1923 Nittedal 1727
Olsen Arnold Harry 22.02.1923 Os, Østerdalen 1728
Ryvang Sverre Oddleiv Johansen 05.07.1919 Sverige 1729
Bollviken Alfred 17.01.1923 Øyer 1730
Billington Emil 30.09.1896 Oslo 1731
Rørvik Svein Torstein 27.01.1922 Oslo 1733
Dahle Sigurd 10.12.1905 Sønderled 1734
Bastiansen Jakob 30.12.1911 Bergen 1735
Antonsen-Sveon August 07.03.1877 Elverum 1736
Lima Arne 29.09.1914 Høyland 1737
Førde Josef 23.05.1898 Hamar 1738
Riise Ingolf Joar 03.09.1897 Ålesund 1739
Lorentzen Gerd 17.03.1926 Grong 1740
Homo Inger 03.06.1924 Namsos 1741
Hanssen Isak Nikolai 19.07.1926 Talvik 1743
Skarsvik Karl Johan 10.12.1917 Tromsøy 1744
Skarsvik f. Didriksen Bodil Wenche 22.02.1922 Aker 1745
Ollestad Gunnar 04.01.1908 Eide 1746
Baastad Finn Hoel 14.07.1920 Oslo 1747
Paulsen Arne Thorbjørn Kristian 29.09.1909 Oslo 1749
Paulsen f. Malnes Emilie Kaspara 12.02.1902 Setskog 1750
Paulsen Thorbjørn 16.02.1937 Rømskog 1751
Paulsen Alf Egil 04.03.1939 Rømskog 1752
Paulsen Magne Kristian 26.04.1941 Rømskog 1753
Paulsen Inger Marie 18.03.1943 Rømskog 1754
Eikestad Nils Arne 23.10.1902 Oslo 1755
Ølness Olav William 02.11.1923 Hisøy 1756
Bugge Kjell 09.12.1914 Oslo 1757
Sandvik Johan Oskar 09.06.1915 Trondheim 1758
Kjærheim Steinar 21.03.1921 Kråkerøy 1759
Andersen Erik 24.10.1920 Oslo 1760
Ottem Paul 10.10.1923 Tydal 1761
Karlsen Kåre Berg 09.11.1916 Saltdal 1762
Melle Rolf 25.02.1919 Aker 1763
Melle f. Hilton Solveig 17.01.1919 Aker 1764
Roscher Harald Fredrik Holefeldt 19.08.1919 Tvedestrand 1765
Jensen Oddvar Louis 18.09.1926 Halden 1766
Johansen Svenn Edon Charles 15.01.1926 Halden 1768
Eltvik Malvin Jonny 11.10.1924 Ålesund 1770
Landmark Asbjørn Erling 05.01.1925 Trondheim 1771
Bråthen Kjell William 22.05.1926 Hole, Ringerike 1772
Kolstad Knut Andreas larsen 01.03.1911 Oslo 1773
Brandstorp Ola Johan 04.09.1902 Skjeberg 1774
Pettersen Gudrun Sofia 21.04.1919 Bergø 1775
Svendsen Ragnhild Sofie 21.10.1919 Halden 1776
Andersen Holger Eggen 12.11.1911 Oslo 1777
Eggen-Andersen f. Hermansen Erna Synnøve 01.03.1920 Oslo 1778
Lindset Kjerulf Alexander 22.05.1910 Skien 1779
Hansen Arne 14.12.1922 Oslo 1780
Rasmussen Trygve 07.11.1891 Tromsø 1782
Rasmussen f. Christiansen Ruth Elisabeth 07.04.1895 Oslo 1783
Olsen Ivar Rudolf 28.04.1919 Halden 1784
Brunsvig Nils Joseph 10.04.1889 Skåtøy 1785
Brunsvig f. Christioffersen Elisa 13.06.1890 Kragerø 1786
Krog John Olav 29.08.1918 Moldal 1787
Pahle Hans Johan 07.11.1922 Tysfjord 1788
Jorfald Øivind 21.04.1921 Oslo 1789
Landgren Karl Alfred 05.09.1918 Råde 1790
Andreassen Rolf 03.05.1922 Kristiansand 1791
With Folke Gerhard 12.05.1915 Bergen 1792
Wettersen Wilhelmsen 05.11.1911 Oslo 1793
Egeland Louis Emanuelsen 21.11.1924 Kvinesdal 1794
Skau Jonny 03.03.1924 Fredrikstad 1795
Fleischer Anders Edvard 05.08.1922 Jeløy 1797
Andersen Karl 27.03.1921 Jeløy 1798
Hansen Odd 11.05.1925 Fauske 1799
Johansen Kjell Ansgar 24.05.1925 Kraakerøy 1800
Johansen Sverre 09.08.1920 Ringsaker 1802
Haugli Hans 03.09.1923 Raufoss 1803
Korsmoe f. Prytz Grete 28.06.1917 Aker 1804
Prytz Thale 27.11.1920 Aker 1805
Klethagen Trygve 25.08.1921 Snertingedal 1806
Svendsen Eystein Bonnevie 21.03.1902 Nordstrand 1807
Seglem Erling 28.03.1906 Egersund 1809
Forsberg Torstein 23.06.1919 Sandefjord 1810
Egge f. Johansen Anna 19.09.1909 Oslo 1811
Egge Åsmund 19.03.1941 Oslo 1812
Kristiansen Kristian Ferdinand 30.06.1914 Ski 1813
Kristiansen f. Bryne Grethe 06.12.1920 Oslo 1814
Apalnes f. Larsen Ågoth Jeanie 24.05.1915 Skien 1815
Gamnes f. Krohn Ingeborg Johanne 23.04.1920 Bærum 1816
Gamnes Thoralf Mikael 06.12.1913 Bodø 1817
Midtskaug Finn Nidarø 13.04.1920 Lillestrøm 1818
Westad Bjarne 27.04.1922 Oslo 1819
Kværne Odd Georg 28.02.1920 Skedsmo 1820
Kværne f. Næss Julie 28.12.1919 Eina 1821
Kværne f. Sunde Ingeborg 19.02.1898 Eidsvold 1822
Bjørn Stig Ottar 21.06.1922 Oslo 1823
Rynning Paulow Blix 04.09.1922 Oslo 1824
Rognlien Stein 08.11.1918 Skien 1825
Nergaard Olav Valdemar Rasch 06.08.1914 Bergen 1826
Joramo Wilhelm 02.03.1917 Kåfjord 1827
Eilertsen Kjell Emil 21.05.1929 Narvik 1828
Hultgren Edgar Ernst 30.12.1923 Aker 1829
Wehus Bent 10.06.1924 Aker 1830
Hoggstad Norvald 05.10.1918 Voss 1831
Kaspersen Eilert 31.08.1919 Frogn 1832
Paulsen Paul 07.08.1895 Oslo 1833
Søyland Tønnes Jan 17.02.1918 Flekkefjord 1834
Slåttebæk Reidar 22.09.1916 Stavanger 1835
Josephsen Johan Olaf 16.04.1918 Brunlanes 1836
Larsen Lars 30.09.1921 Frol 1837
Drangsholt Norman 13.06.1917 Kristiansand 1838
Andenæs Tønnes 25.06.1923 Innvik 1839
Andersen Karl Sverre 13.05.1909 Sarpsborg 1840
Parmann Øistein 10.03.1921 Oslo 1841
Ytterborg Jan de Besche 28.01.1925 Madrid 1842
Mauroy Arild Borchgrevink 16.12.1920 Oslo 1843
Hansen Kjell Theodor Wettergreen 19.02.1922 Oslo 1844
Korbu Ove 04.10.1917 Øvre Sandsvær 1845
Ytterborg Julius Ferdinand 06.09.1923 Oslo 1846
Aase Gunnar Erdal 07.01.1918 Førde 1847
Rhode Tom Bjørn 28.11.1919 Oslo 1848
Karlsen Yngvar Hafsund 04.06.1920 Skien 1849
Hammer Yngve Hafsund 04.06.1920 Skien 1850
Fæhn Helge 13.12.1918 Skien 1851
Strømme Håkon Schelderup 05.09.1921 Voss 1852
Mannåker Inge Stueland 16.05.1922 Ullensvang 1853
Keilhau Carl 25.07.1919 Oslo 1854
Apalnes f. Larsen Hans Olav 19.05.1915 Solum 1855
Tvedt Peter Sigvard 20.09.1919 Fjellberg 1856
Thomassen Thomas 27.08.1913 Kongsvinger 1857
Johannesen Jan 26.02.1927 Hole 1858
Knutsen John 08.05.1925 Borge, Lofoten 1859
Johansen Reidar Werner 13.01.1928 Oslo 1860
Pettersen Helge Benedikt 24.05.1914 Drøbak 1861
Andersen Oddvar Villy 20.12.1923 Aker 1862
Aavik Kjell Walther 29.04.1924 Throndheim 1863
Haugen Erling 05.05.1916 Løkken 1864
Selbyg Edvard 21.12.1899 Røres 1865
Aasen Paul 05.07.1911 Våler 1866
Aasen f. Nordbæk Hjørdis Petra 06.12.1913 Elverum 1867
Barikmo Olav 03.12.1899 Beddal 1868
Solheim Arne Halfdan 07.01.1920 Tinn 1869
Nygaard Helmer 17.08.1914 Notodden 1870
Thoresen Einar Lieberg 25.06.1915 Alvdal 1871
Thoresen f. Selmer Erna 23.04.1918 Leksvik 1872
Selmer Søren Jørgen 23.06.1923 Selbu 1873
Landvik Bjarne 31.10.1913 Kviteseid 1874
Medalen Olav 14.04.1916 Notodden 1875
Torkildsen Erling Marcus 10.03.1924 Aker 1876
Aasgaard Carsten Johan 17.06.1919 Aker 1877
Ottar Haldor 10.07.1919 Aker 1878
Røhrt Matti Sofie 12.07.1919 Haugesund 1879
Røhrt Thor Thorssønn 01.06.1916 Aker 1880
Bastrup Odd 15.02.1905 Kristiansand 1881
Bastrup f. Rojahn Else Rigmor 24.09.1905 Oslo 1882
Omejer Jan Nicolai Thorstein 30.05.1918 Aker 1883
Omejer f. Bugge Bergljot Lysholm 21.02.1919 Oslo 1884
Omejer Jan Tore 14.10.1940 Oslo 1885
Sandaas Nora Caroline 22.12.1913 Swansea, England 1886
Holst f. Rasmussen Inga 11.10.1880 Stavanger 1887
Eide f. Falck Kristen Dagny 27.03.1916 Aker 1888
Rydén Reinholdt Gustav 05.02.1910 Idd 1889
Rydén f. Karlsen Gerda Marie Karoline 01.11.1903 Tistedal 1890
Rydén Gunnar Roy 09.07.1936 Halden 1891
Svindland Per 30.09.1910 Varaldsøy 1892
Vibe-Müller Karl Inge 07.03.1919 Oslo 1893
Roll Wilhelm Gottlieb 15.04.1923 Trondheim 1894
Vetlesen Rolf Kristian Zimmermann 25.09.1920 Porsgrunn 1895
Norderud Thor Anker 06.03.1920 Oslo 1896
Knudsen f. Berg Laila 10.03.1915 Trondheim 1897
Auberg Arne Vilhelm 13.05.1916 Sarpsborg 1898
Melsom Odd 17.04.1922 Tønsberg 1899
Apesland Knut 14.11.1923 Arendal 1900
Gisvold Per Sverressen 21.07.1918 Trondheim 1901
Haraldsen Gunnar Dagfinn 17.09.1904 Horten 1902
Lunde Scott 15.07.1923 Aker 1903
Magnussen Odd 20.10.1916 Oslo 1904
Risholdt Anton Olaf 17.07.1912 Oslo 1905
Mellbye Carsten 10.10.1923 Aker 1906
Øvergaard Svein Aksel 09.12.1925 Aker 1907
Borgen Poul Holst Faye 13.10.1920 Oslo 1908
Jartun Kjell 03.09.1918 Nord-Rana 1909
Rød Leif 25.01.1922 Skien 1910
Eeg-Larsen Eivind 03.06.1920 Drammen 1911
Holst Lars 06.04.1920 Oslo 1912
Josefsen Gunnar Halvor 09.11.1922 Onsøy 1913
Jørgensen Edvard 26.07.1919 Drammen 1914
Terjesen Nils Edvard 04.10.1926 Tønsberg 1915
Heide Henrik 09.06.1919 Kristiansand 1916
Huth Kjell Hansen 17.09.1922 Kråkerøy 1917
Juul Bjarne 07.04.1889 Bergen 1918
Gabrielsen Eilif 28.02.1923 Narvik 1919
Berg Henry Scott 05.10.1912 Narvik 1920
Isaksen Hans Peder 15.08.1910 Kåfjord 1921
Eriksen Aksel Karinius 19.09.1908 Kåfjord 1922
Røst Oddvar 08.04.1909 Hamar 1923
Korbi Werner Isak 30.09.1922 Vadsø 1924
Nyberg Alf 17.03.1922 Elverum 1925
Nyberg Per Årdal 08.10.1925 Elverum 1926
Lauritzen Rolf Kristian Ring 12.09.1917 Horten 1927
Drabløs Anrljot 11.08.1915 Volda 1928
Pedsersen Frits Heim 05.09.1921 Flogstad 1929
Mørck Finn Knudsen 22.07.1922 Arendal 1930
Gjerseth Odd Bjørnskau 29.11.1918 Aker 1931
Thon William 05.03.1919 Kristiansand 1932
Madsen Rudolf 06.11.1922 Eydehamn 1933
Tangen Odd 08.10.1922 Bergen 1934
Wilhelmsen Wilhelm 27.03.1922 Froland 1935
Wichstrøm Tore Darbo 05.06.1918 Oslo 1936
Lauritzen Oscar 21.12.1892 Løten 1937
Heber f. Rasch Lilian 31.05.1913 Oslo 1938
Heber Vera Ieannette 09.08.1940 Oslo 1939
Heber Carl Rasch 15.08.1943 Oslo 1940
Kristiansen Karl Erik 20.05.1916 Oslo 1941
Lyng f. Godager Liv Gurli 11.05.1918 Tiller 1942
Bucke Rolv Odd 24.09.1895 Oslo 1943
Ødegaard Finn Lorentz 23.06.1922 Stavanger 1944
Christophersen Dorothy Mildred Swansea, England 1945
Anderson Jon Erik 05.08.1920 Tønsberg 1946
Røed Arne 20.03.1918 Bærum 1947
Johansen Knut 24.03.1920 Næs, Romerike 1948
Danielsen Per 29.07.1919 Næs, Romerike 1949
Faller Hans Petter 14.03.1920 Aker 1950
Goksøyr Jostein 28.06.1922 Koppervik 1951
Johansen Johan Edvard 24.06.1927 Halden 1952
Fonstad Josef 02.05.1917 Rjukan 1953
Heyerdahl Hans Christian Bull 31.10.1920 Elverum 1954
Kristoffersen Arve 04.06.1919 Elverum 1955
Stafne Sigmund 30.07.1912 Røros 1956
Schou Cleve Pavel 11.04.1920 Elverum 1957
Skjærstad Hans Oliver 12.02.1918 Oslo 1958
Skjærstad f. Halvorsen Elgur Pauline 27.04.1920 Oslo 1959
Larsen Carlo 24.02.1915 Stavanger 1960
Larsen f. Stien Ingrid 20.01.1915 Bergen 1961
Tingelholm Johan Marinius 25.09.1925 Strupen 1962
Kauppi Johan Marius 23.05.1913 Meldalen 1963
Henriksen Sverre Evald 07.06.1910 Jeløy 1964
Huse Kåre Torgeir 03.08.1920 Askim 1965
Holt Nils Gunnar 11.05.1929 Berg 1966
Nilsen Rolf Arthur 27.01.1917 Sande 1967
Roaldset Finn 01.05.1922 Rolvsøy 1968
Eilertsen Helge Ingvald Herold 15.04.1917 Tromeøy 1969
Jæger Ellen Margrethe 10.04.1925 Oslo 1970
Parbo Per Steen 22.08.1918 Oslo 1971
Andersen Gustav Reinholt 04.10.1902 Rakstad 1972
Andersen f. Martinsen Inga Jørgine Annette 23.09.1902 Borge, Østfold 1973
Andersen Ingrid Hansine 31.08.1927 Rakkestad 1974
Andersen Arve Martinius 09.09.1930 Rakkestad 1975
Andersen Eva Mrianne 04.09.1941 Mysen 1976
Evensen Edvin Hilmar 04.08.1897 Oslo 1977
Evensen f. Gulbrandsen Gudrun Bergljot 06.03.1901 Eidsberg 1979
Evensen Helge Rolf 01.03.1935 Eidsberg 1981
Herfoss Elling 31.03.1917 Drangedal 1983
Pedersen Eliassen Astrid 04.08.1912 Hedrum 1985
Edvardssen Sverre 09.02.1918 Saltdal 1986
Abrahamsen Gunnar Magnus 30.01.1918 Solum 1987
Abrahamsen Arne Martin 03.02.1924 Solum 1988
Holtmon Mathias Thorleif 29.12.1919 Aker 1989
Sandvik Jo Munthe Kaas 05.06.1916 Aker 1990
Rengman Carl Erik Lennart 14.02.1915 Sverige 1991
Andreassen Arve Sollie 18.12.1904 Lillestrøm 1992
Andreassen f. Alfsen Randi Sollie 03.09.1909 Oslo 1993
Wergeland Stein 16.06.1912 Lillehammer 1994
Taugbøl Kjell 04.01.1921 Oslo 1995
Nicolaysen Nils Aars 04.04.1921 Bergen 1996
Lundin Harry Reidar 12.08.1915 Idd 1997
Sandberg f. Lundin Synnøve 22.10.1920 Idd 1998
Nilsen Thor Fritjof 25.11.1928 Halden 1999
Le Hegarat f. Woghild Irene 25.12.1923 Idd 2000
Olsen Sven Johan Hoel 17.06.1929 Wærmland 2001
Gundhus Trygve 15.09.1926 Modum 2002
Kristiansen Thorbjørn 13.02.1926 Oslo 2003
Pettersen Harald Oliver 25.03.1924 Fredrikstad 2004
Kristiansen Walter 10.02.1921 Kråkerøy 2005
Søderstrøm Knut Henrik 03.01.1926 Trondheim 2006
Hagenås Johan 14.04.1900 Lærdal 2007
Hagenås f. Røhr Musæus Marie 06.10.1903 Ålesund 2008
Holt Norman Adelphus Cavuor 19.03.1921 Hitra 2009
Grande Per 04.10.1916 Røra 2010
Elster f. Raknes Magli 21.11.1912 Oslo 2011
Elster Jon 20.02.1940 Oslo 2012
Lea John 10.03.1909 Høyland 2013
Mouland Sven Ingebret 09.03.1919 Sandnes 2014
Jensen Erling 26.08.1912 Onsøy 2015
Johansen Bjarne Kristoffer 28.04.1910 Onsøy 2016
Johannessen Anders Johannes 22.10.1920 Skee, Sverige 2017
Johannessen Ebba Viola 26.12.1924 Skee, Sverige 2018
Gabrielsen Marcus 30.05.1907 Tromsø 2020
Gabrielsen f. Reithe Frida Marie 22.04.1903 Lavangen 2021
Høye Jens Henrik 03.04.1918 Elverum 2022
Berg Harald 19.11.1896 Rakkestad 2023
Kirkemo Arve Olav 05.07.1918 Oslo 2024
Grimeland Henrik Olav 19.11.1920 Tønsberg 2025
Westin Leif Nicolai 02.05.1919 Kjøkøy 2026
Andersen Leif 29.09.1926 Kråkerøy 2027
Øverby Andreas 01.03.1920 Sigdal 2028
Vade Bjørn 02.05.1922 Oslo 2029
Hesstvedt Egil 16.09.1920 Oslo 2030
Blidensol Per Korsvold 29.03.1921 Sandnes 2031
Bjerkelund Ivar 09.04.1921 Oslo 2032
Muldal Sylfest 30.04.1916 Tønsberg 2033
Berg Walter Marius 17.06.1918 Bærum 2034
Hauso Alf 03.07.1915 Oslo 2035
Olsen Helge 23.03.1894 Fosnes 2036
Hoddø Harald 21.11.1909 Namsos 2037
Brækken Olaf Rikard 14.12.1918 Narvik 2038
Andersen Aksel Adolf 25.03.1919 Glemmen 2039
Eilertsen Einar Olgar 21.02.1917 Kråkerøy 2040
Bonnevie f. Hartmann Johanne Sofie 04.10.1876 Trondheim 2042
Magnus f. Vigt Bella Sem 16.01.1891 Kristiansand 2043
Edell Herbert Johan 24.12.1909 Sarpsborg 2044
Haug f. Løken Karin Bjørg 12.08.1921 Askim 2045
Haug Øivind Hjalmar 29.03.1921 Askim 2046
Vegan Sverre Olav 21.12.1920 Halse 2047
Dyrbekk Ole 20.08.1908 Skiptvedt 2048
Helgesen Arne Stein 09.01.1920 Sarpsborg 2049
Olsen Ivar 19.04.1918 Åsen 2050
Andersen Asbjørn 10.12.1918 Laksevåg 2051
Dale f. Gjellesvik Haldis 28.07.1919 Lillestrøm 2052
Johansen Juel Gunder 04.01.1923 Hvaler 2053
Solberg Knut Rune Torleif 22.09.1917 Sverige 2054
Opsal Ragnvald Emil 19.08.1917 Stavanger 2055
Oliversen John Andrew 10.03.1920 Stavanger 2056
Solberg Sverre 11.12.1894 Reistad, Trøndelag 2057
Roll Ragnhild Elisabeth 21.02.1918 Trondheim 2058
Andersen Reidar 10.11.1923 Borge, Østfold 2059
Gjellesvik Ivar 22.08.1917 Lillestrøm 2060
Gjellesvik f. Stenersen Oddfrid Narry 12.09.1919 Lillestrøm 2061
Tellefsen Olaf 15.05.1917 Amerika 2062
Gullichsen Harald 08.10.1920 Fredrikstad 2063
Reksten Klaus Reimers 30.01.1920 Oslo 2064
Reksten Christian 30.10.1924 Oslo 2065
Baumann Sven Oscar 27.12.1922 Jevnaker 2066
Bjørner Gunnar Bjørn 08.11.1919 Oslo 2067
Swensen Karl Rygh 15.04.1918 Verdal 2068
Johansen Hjalmar Oliver 20.02.1909 Grue 2069
Johansen f. Andersen Hilda Maria 06.04.1913 Sverige 2070
Johansen Roland Ingemar 03.02.1933 Sverige 2071
Johansen Henry Oliver 15.06.1938 Sverige 2072
Johansen Hjalmar Fritjof 17.06.1940 Sverige 2073
Johansen Inger Maria 15.02.1943 Grue, Solør 2074
Rygnestad Kjetil 16.09.1916 Valle 2075
Lund Per 04.07.1922 Røyken 2076
Fjell Ragnar 03.05.1908 Oslo 2077
Jensen Kjell Wegener 08.07.1918 Fredrikstad 2078
Birkeland Steffen 24.08.1921 Sauda 2079
Solum Fæste Gustav William 05.09.1916 Halden 2080
Fæste f. Magnussen Margot Solum 16.06.1919 Sarpsborg 2081
Fæste Marie Lisbeth Solum 28.04.1939 Halden 2082
Fæste Åse-Gunn Solum 23.04.1940 Skjeberg 2083
Jørgensen Aage 01.09.1919 Vang, Hedemark 2084
Nilsen Bjørn Fredrik 04.09.1917 Oslo 2085
Fjeld Birger Olav 25.06.1917 Oslo 2086
Korsnes Olav Morten 06.04.1921 Kvenvær 2087
Kjærner-Semb Finn Bernhard Herman 31.03.1923 Finnland 2088
Lid Dagfinn Mons 31.01.1921 Ålesund 2089
Haug Odd Syversen 15.03.1923 Lørenskog 2090
Taraldsen Sigurd Anderas 30.04.1921 Hisøy, Arendal 2092
Bruland Yrje Tyreld 06.04.1922 Kvalsund 2093
Syse Jonn William 10.02.1918 Battenfjorden 2094
Aaserud John Martin 25.09.1921 Horten 2095
Faye-Lund Per 22.06.1922 Oslo 2096
Magnus Erik Minor 08.02.1922 Oslo 2097
Magnus Jens Christian 13.07.1920 Oslo 2098
Magnus Knut 18.04.1924 Asker 2099
Funder Kaj 24.05.1923 Oslo 2100
Simonsen Erling Bjarne 14.08.1923 Aker 2101
Stenseth Ragnhild 20.01.1920 Toten 2102
Johansen Harry 04.01.1925 Kjøkøy 2103
Appelgren Kåre 22.03.1923 Kråkerøy 2104
Aronsen Werner Devik 01.06.1917 Sørli, Nord-Trøndelag 2105
Aspnes Anny 27.06.1926 Sørli, Nord-Trøndelag 2106
Lagergren Bjarne Harald 31.12.1916 Sandnes 2107
Olsen Leif Waldemar 16.01.1916 Skottfoss 2108
Hansen Georg Villiam 18.10.1926 Bærum 2110
Sannes Sverre Asbjørn 17.10.1924 Borge, Østfold 2111
Gravklev Lars Andreas Halvorsen 31.05.1916 Porsgrunn 2113
Aas Kjeld Michael 17.03.1920 Oslo 2114
Abrahamsen Leif 01.04.1925 Arendal 2115
Chramer Robin 29.06.1926 Oslo 2116
Jensen Andreas 08.11.1907 Risør 2117
Pettersen Aase Elvira 21.05.1919 Onsøy 2118
Pettersen Peder Gerhardt 23.12.1925 Onsøy 2119
Pettersen Petter 08.05.1925 Onsøy 2120
Adreassen Kåre Roald 07.03.1922 Fredrikstad 2121
Blakstad Kaare 18.03.1921 Haugesund 2122
Hagevold Peter 16.07.1923 Lyngen 2123
Aarnes Rudolf Andreas 30.07.1917 Bergen 2124
Lønnum Arve Johannes 02.10.1911 Egge, Nord-Trøndelag 2125
Lønnum Ingvald 06.06.1917 Steinkjer 2126
Rogdaberg Njål 05.04.1922 Namdalseid 2127
Johannesen Johannes 19.02.1918 Hobøl 2128
Johansen Reidar Odvar Svenby 08.04.1921 Skedsmo 2129
Bendixen f. Kolvik Karen 29.06.1915 Borgund 2130
Sandsdalen f. Ødegaard Leykny 24.06.1920 Sarpsborg 2131
Dahl f. Larsen Nilsine Frederikke Elis 20.12.1901 Oslo 2132
Sandsdalen Christian Borch 04.02.1918 Larvik 2133
Schiøtz Johannes Henrik 21.07.1921 Oslo 2134
Schiøtz f. Myrstad Gerd 26.02.1921 Hyllestad, Sogn 2135
Olsen Per Bjørn 14.09.1924 Oslo 2136
Olsen Rolf Hagbart 21.01.1898 Halden 2137
Olsen f. Myhre Gulborg 19.03.1895 Oslo 2138
Olsen Aud Turid 23.12.1931 Oslo 2139
Lie Ottar 16.08.1921 Aker 2140
Sandsmark Magne 13.05.1914 Nes, Vesterålen 2141
Høvding Gunnar Rath 18.03.1914 Mosjøen 2142
Bendixen Morris Birger 19.09.1914 Ålesund 2143
Olsen Arthur Johan 18.10.1894 Horten 2144
Olsen f. Halvorsen Hanny 15.09.1903 Porsgrunn 2145
Olsen Kari 09.07.1928 Sandar 2146
Olsen Bjørg Johnannsdatter 11.11.1930 Sandar 2147
Schibbye Olav Benedictus 17.12.1907 Nes, Romeriket 2148
Schibbye f. Kjølseth Aagot 19.06.1907 Porsgrunn 2149
Schibbye Eyvind Benedictus 26.02.1933 Borre 2150
Schibbye Ulla 12.06.1934 Borre 2151
Dittmann Sigurd 28.08.1919 Tønsberg 2152
Rosenløv Karl Hillborg 27.05.1897 Sverige 2153
Hodnesdal Nils 20.05.1903 Hamre, Hordaland 2154
Trosvaag Paul Ludvig Fredrik Kruse 06.03.1894 Kristiansand 2155
Kaasa Jon 31.07.1918 Notodden 2156
Reinskou Storm Asbjørn 07.03.1897 Oslo 2157
Torwick Sverre Haakon 31.07.1920 Aker 2158
Moe Reidar 07.06.1913 Hølonda 2159
Sundt Norman Peter Finn 03.01.1922 London 2160
Daviknes Georg Bonheur 07.01.1916 Davik, Nordfjord 2161
Larssen Thorleif 01.06.1921 Bærum 2162
Karlsen Per Willie Bøe 08.04.1920 Bærum 2163
Jacobsen Håkon Arnt Johan 13.12.1917 Hadsel 2164
Heldal Ole 16.06.1922 Dalen, Telemark 2165
Fosli Einar Torfinn 01.03.1920 Dalen, Telemark 2166
Arnesen Sverre 24.12.1918 Kristiansand 2167
Feldt Harry 03.09.1923 Vadsø 2168
Thomassen Thomas Jørgen 03.03.1921 Bergen 2169
Alme Ottar 07.11.1913 Ulstein 2170
Norderhaug Johan Reidar Anton 05.12.1925 Idd 2171
Lund Ole Nicolai 23.04.1895 Tromsø 2172
Lauritzen Gunnar 12.04.1914 Narvik 2173
Rafaelsen Alf 17.07.1902 Narvik 2175
Hegerberg Ottar 18.03.1914 Tingvoll 2176
Stølan Magnar 18.11.1918 Tingvoll 2177
Gjellan Asbjørn 24.05.1925 Tingvoll 2178
Gjesteby f. Pedersen Rigmor Elivra 12.02.1920 Oslo 2179
Martinsen Bodil Harriet 28.02.1913 Drammen 2180
Bingen Karl Hilmar 03.03.1881 Skipstvet 2181
Syversen f. Jørgensen Hanna Petra 06.11.1870 Berg, Østfold 2182
Syversen Andreas Kristoffer 02.07.1910 Hvaler 2183
Syversen f. Olavesen Ella Marie 18.07.1910 Onsøy 2184
Gundersen Gussi Carola 07.08.1896 Fredrikstad 2185
Bjørke Severin Olai 07.11.1888 Eidfjord, Hardanger 2186
Syversen Gunnar Andreas 16.03.1943 Fredrikstad 2187
Gjesteby Omar Anton 04.06.1899 Berg, Østfold 2188
Gjesteby f. Thoresen Ingrid Elisabeth 28.04.1918 Oslo 2189
Gjesteby Arne Kjell 10.05.1924 Aker 2190
Gjesteby Odd Sverre 13.02.1920 Oslo 2191
Madsen Andreas 18.10.1900 Hvaler 2192
Madsen f. Wilhems Ruth Jørgine 29.07.1909 Fredrikstad 2193
Madsen Arve 18.03.1935 Oslo 2194
Madsen Sidsel Ann 24.08.1939 Fredrikstad 2195
Madsen Tore Otto 19.12.1942 Hvaler 2196
Wilhelms Ester Julie 25.05.1921 Fredrikstad 2197
Dahl Ulf Konrad 04.07.1924 Aker 2198
Bugge Fredrik Moltke 06.10.1923 Oslo 2199
Ramm Gulbranson 23.03.1924 Aker 2200
Schye Kristian Fredrik 01.10.1917 Aker 2201
Hall Jens Gerhard 06.11.1917 Hurum 2202
Bjøru Roald 01.06.1913 Fauske 2203
Wangen Reidar Magnus 13.07.1915 Lillestrøm 2204
Berget Johan 16.06.1904 Nedre Eiker 2205
Løkkeberg Thor Karsten Robert 29.03.1917 Oslo 2206
Svenskerud Thorbjørn 23.12.1922 Kolbu 2208
Degvold Arvid 09.06.1917 Kolbu 2209
Bøyum Hans 02.10.1918 Voss 2211
Wiig Einar Alsaker 05.01.1924 Balestrand 2212
Wiberg Hans Petter 09.07.1896 Berg, Østfold 2213
Eriksen Erik Asbjørn 21.08.1909 Sarpsborg 2214
Torgersrud Birger 08.06.1898 Oslo 2215
Thorne Knut 19.06.1905 Fredrikstad 2216
Guttormsen Georg Graarud 19.07.1920 Fredrikstad 2217
Røiom Johan Magnus 22.10.1905 Tune 2218
Halvorsen Johan Jacob 27.09.1921 Larvik 2219
Saxhaug Einar 21.03.1920 Oslo 2220
Moe Bjørn 21.08.1915 Oslo 2221
Schulstad Inger 15.11.1920 Oslo 2222
Svendsen f. Jensen Mary Emilie 14.07.1910 Oslo 2224
Johnsrud Per Arthur 14.11.1927 Oslo 2225
Waksvik Odd Skule 24.02.1920 Herøy, Møre 2226
Jørgensen Reidar 18.02.1927 Oslo 2227
Ødegaard Odvar Henry 18.09.1922 Oslo 2228
Pedersen Johnny 05.07.1922 Trondheim 2229
Johansen Hjalmar 14.05.1923 Øvre Sandsvær 2230
Børjeson Arnold Marselius 08.03.1918 Rjukan 2232
Engelstad Leonard 17.01.1915 Vistdal, Romsdal 2233
Sørensen Daniel 23.05.1922 Rjukan 2234
Dahl Mimi Marie Louise Jenny 31.07.1896 Oslo 2235
Eriksen f. Bøe Randi 04.06.1918 Tønsberg 2237
Utnes f. Dagseth Ella 16.06.1918 Drammen 2238
Stahrberg Olav Asbjørn 07.05.1919 Holla 2239
Eriksen Kjell Ragnar Weum 25.07.1919 Oslo 2240
Utnes Gunnar 24.02.1915 Lensvik 2241
Birkeland Harrie 30.07.1904 Vikebygd 2242
Hoel Erling Kristoffer 07.11.1920 Oslo 2243
Gulli Olav Gerhardsen 02.12.1916 Egersund 2244
Blix Finn 07.03.1920 Oslo 2245
Kelen f. Skarbøvik Sigrun Alfa 30.12.1912 Nittedal 2246
Kelen Andreas 02.07.1920 Milano 2247
Ellingsen Otto 10.08.1918 Aker 2248
Borgen Jørgen Faye 15.03.1923 Oslo 2250
Moi Ivar 15.09.1917 Lund 2251
Christensen Arne Henrik 24.01.1920 Sandefjord 2252
Kortner Olaf Erling 10.05.1920 Skien 2253
Sand Per Gunnar 09.09.1919 Oslo 2254
Krohn Jan Christian Hiorth 25.11.1919 Oslo 2255
Krohn Jan Christian Hiorth 10.05.1922 Oslo 2256
Øyen Gustav Ingebrigt 28.07.1918 Narvik 2257
Hirsch Johannes Henrik 14.12.1921 Bergen 2258
Hellandsjø Lars Henrik 13.05.1911 Trondheim 2259
Hellandsjø f. Rode Gertrud Eleonora Catharina 03.12.1919 Dombås 2260
Hellandsjø Kirsti Eleonora 08.08.1942 Oslo 2261
Kvernmo Johan Lund 29.11.1920 Salten 2262
Grane Arnulf Einride 27.03.1922 Korgen 2263
de Besche Oscar 06.06.1923 Aker 2264
de Besche Arent 27.09.1917 Oslo 2265
Lund f. Berg Lilja Ellinor 31.12.1900 Oslo 2266
Lund Cato Nicolai 22.02.1936 Trondheim 2267
Lund Elna Lucie 04.11.1938 Aker 2268
Gudbrandsen f. Hagemann Grete Sofie 26.10.1919 Stavanger 2269
Sandsdalen Egil 25.01.1923 Oslo 2270
Kristiansen f. Lockert Marie Dina Therese 15.06.1907 København 2271
Kloumann f. Eriksen Marie Sofie 25.08.1919 Stavanger 2272
Kloumann Otto Julius Rostenkrantz 14.05.1916 Kvernes 2273
Valldal Glumer Hrafn 06.02.1920 Oslo 2274
Boyesen Svein 11.07.1918 Aker 2275
Bjørge Halvor 17.07.1921 Glemmen 2276
Mohr Jan Gunnar Faye 10.01.1921 Paris 2277
Uglestad f. Odden Signe 30.10.1916 Nord Aurdal 2278
Holter Ruth Kiær 07.04.1918 Kina 2279
Holter Øivind 24.07.1918 Oslo 2280
Jacobsen f. Olsen Torbjørg 23.04.1914 Oslo 2281
Rønning Hans 16.11.1914 Oslo 2283
Moseth Knut 08.08.1922 Bærum 2284
Brenni Bjarne Thoralf 01.04.1923 Oslo 2285
Haagaas Per 26.02.1920 Oslo 2286
Guldal Vidar Villvoll 19.12.1920 Hole 2287
Olsen Haakon Svinning 30.08.1912 Oslo 2288
Aase Bernt 21.11.1913 Stjerneøy 2289
Nilsen Nils Trygve 26.08.1893 Oslo 2290
Nilsen f. Gundersen Aslaug 07.03.1893 Oslo 2291
Greger Ricard Johan 18.05.1920 Langesund 2292
Hestvold Ove Juul 12.08.1921 Oslo 2293
Arntzen Sverre 10.12.1914 Oslo 2294
Skrede Erling Liholt 18.10.1914 Rjukan 2295
Brandsæter Anne Johanne 30.03.1914 Jevnaker 2296
Rotnes Kjell Vasdal 12.02.1924 Rjukan 2297
Rotnes Thor Pontus Herman 23.07.1922 Oslo 2298
Spjeldnes Nils 03.01.1926 Aker 2299
Uglestad Endre 18.11.1919 Trondheim 2300
Setsaas Aasmund 09.03.1909 Trondheim 2301
Olsen Henry 21.07.1886 Halden 2302
Schram Anders 04.07.1920 Oslo 2303
Wergeland Øivind Johannes 15.07.1917 Aker 2304
Nilsen Reidar 08.09.1919 Sandefjord 2306
Riis Gay Hegemann 21.06.1921 Tveit 2308
Olsen Aage Holtermann 25.05.1914 Nøtterøy 2309
Smeby Bjarne 29.06.1919 Sør Aurdal 2310
Heggløv Peter Albert 10.10.1914 Ålesund 2311
Fremmerlid Tore Martin 08.02.1922 Hønefoss 2312
Olsen Ingrid Bentsrud 27.01.1925 Gure 2313
Johansen Arne Christian 08.10.1923 Arendal 2314
Arnebrott Asbjørn Normann Eidsvoll 2315
Gautestad ? ? 2316
Hoggseth Asbjørn Olav 25.04.1923 Blaker 2317
Sommerfelt Nils Valdemar Ebbesen 17.06.1919 Porsgrunn 2318
Sommerfelt f. Kaastrup-Olsen Ebba Merete 11.04.1924 København 2319
Melin Kåre 20.07.1924 Bergen 2320
Ronæss Egil 11.04.1912 Trondheim 2321
Fosser Thorbjørn Vogt 26.07.1922 Askim 2322
Borgen Hans August 15.10.1922 Skiptvet 2323
Meyer Knut Christopher Lockwood 08.02.1915 Oslo 2324
Meyer f. Anfinsen Inger Synnøve 02.06.1918 Oslo 2325
Kielland Jac Platou 27.09.1920 Aker 2326
Monstad Odd 06.11.1916 Askøy 2327
Weesmann Randi 05.10.1922 Fredrikstad 2328
Li Jon Rikard 10.02.1924 Aker 2329
Christophersen Jens Andreas 20.04.1925 Aker 2330
Sandsdalen Christoffer 25.09.1919 Aker 2331
Gorgan Kaare 10.10.1917 Stavanger 2332
Odden Ambros Johannes 15.04.1926 Heddal 2333
Odden Olav 29.04.1922 Notodden 2334
Moe Øivind 25.12.1918 Halden 2335
Emilsen Kolbjørn 27.08.1920 Onsøy 2336
Boger Odd 15.07.1922 Askim 2337
Boger Finn 23.07.1924 Askim 2338
Lygren Torleiv 05.04.1918 Bakke, Vest Agder 2339
Scheie Arne Andreas 15.09.1901 Os, Bergen 2340
Kvalen Leif Kaare 30.03.1919 Levanger 2341
Stuart Jack Dadley Evelyn 01.07.1907 Tyskland 2342
Strøm Torbjørn Gudmunn Karl 04.10.1913 Narvik 2343
Strøm f. Knudsen Ellen 29.07.1917 Skien 2344
Fjellbirkeland Olav 27.07.1917 Fana 2345
Fjellbirkeland f. Blindheim Inger Kristine 31.07.1916 Laksevåg 2346
Østbye Berit 23.11.1920 Oppegård 2347
Slungaard Nils Bjørn 24.04.1921 Steinkjer 2348
Slungaard Gunnar 14.07.1926 Kongsvinger 2349
Hansen Gerd 19.12.1923 Jeløy 2350
Tingulstad Lars 31.01.1922 Hobbøl 2351
Hansen Gerd Synnøve 16.07.1921 Moss 2352
Castberg Frede 04.07.1893 Vardal 2353
Castberg f. Anker Ella 19.05.1903 Tyskland 2354
Hagen Inger Johanne 20.08.1923 Moss 2355
Skogland Simon Andreas 14.01.1915 Skåre, Haugesund 2356
Mørland Jens Andreas 28.07.1917 Arendal 2357
Barth Georg Daniel 10.06.1913 Arendal 2358
Larsen Arnold Hartvig 09.10.1917 Arendal 2359
Ugland Kittel Huldt 28.01.1922 Hisøy 2360
Grosch Christian Henrik 08.09.1921 Oslo 2361
von der Fehr Erling Johan 07.05.1921 Flekkefjord 2362
Mellbye Andreas August 19.11.1923 Trøgstad 2363
Thån Jens-Henrik 27.06.1924 Belgisk Kongo 2364
Heldal Ingvald 27.05.1918 Askøy 2365
Larsen Arnfinn Lambert 11.12.1913 Stavanger 2366
Stenberg Kjell 19.04.1922 Drammen 2367
Andersen Odd Tidemann 19.06.1917 Øvre Sandsvær 2368
Fredriksen Henry 22.05.1909 Nedre Eiker 2369
Skjenneberg Hans Jacob 19.06.1923 Båstad 2371
Hansen Leif Robert 18.06.1923 Oslo 2372
Bingen Kai 11.06.1922 Toten 2373
Moan Øivind Henry 04.06.1923 Glemmen 2374
Roaldset Ragnar Johannes 13.08.1924 Rolvøy 2375
Vestby Ivar 14.11.1923 Idd 2376
Sletten Harald Juul 26.01.1920 Gøteborg 2377
Meltvedt Gunnar 02.07.1922 Nordstrand 2378
Fossum Bjørn Aage 29.03.1924 Oslo 2379
Eriksen John Helge 17.02.1919 Sarpsborg 2380
Gjessing f. Loe Else 08.02.1921 Oslo 2382
Gjessing Sylfest 13.04.1916 Leirfjord 2383
Torekoven Olaf 27.09.1924 Odda 2385
Gustavsen Julius 20.07.1923 Stad 2386
Johansen John Oluf 20.07.1924 Nord Rana 2387
Buaas Eiler Hagerup 29.03.1922 Trondheim 2388
Johnsen Jens Wilhelm Øwre 30.12.1910 Kristiansund 2389
Meirovitz Jacob 06.05.1887 Nessjø 2390
Tønnesen Henry Torbjørn 10.10.1919 Skjeberg 2391
Mathiesen Karin Charlotte 30.11.1919 Sarpsborg 2392
Skagestad Solveig 16.02.1913 Sør Aurdal 2393
Skagestad Bjarne 20.08.1924 Halse 2394
Bonnevie Helmer Hartmann 21.01.1911 Larvik 2395
Krohn Severin Vilhelm 21.12.1929 Oslo 2396
Smitt Georg Christian 12.08.1920 Stavanger 2397
Bagn Inge Øistein 28.08.1924 Oslo 2398
Olsen Aage Andreas 13.09.1912 Drammen 2399
Nygård Karl Ludvig 21.01.1924 Skedsmo 2400
Magnussen Reidar 12.01.1925 Torsnes 2401
Eriksen Hans Angel 03.12.1919 Torsnes 2402
Olsen Kåre Oliver 24.05.1918 Rolvsøy 2403
Magnussen Kåre John 15.08.1920 Torsnes 2404
Haave Leif Lorang 05.05.1922 Oslo 2405
Jacobsen Arne Enebo 12.09.1921 Sortland 2406
Tveraabak Tore 03.11.1921 Narvik 2407
Herheim Rolf Nils 19.05.1917 Oslo 2408
Herheim f. Engelstad Frances Janet 01.07.1919 Boston, USA 2409
Valderhaug Henning 04.04.1918 Ålesund 2410
Lundby Gustav 25.10.1921 Oslo 2411
Langseth Ulf 25.12.1919 Kristiansund 2412
Lundby Arne 12.06.1923 Oslo 2414
Thomassen Kaare Michal 17.04.1919 Arendal 2415
Kleppe Norval Martin 26.03.1919 Laksevåg 2416
Holm Sverre Roger 10.10.1921 Røyken 2417
Steenstrup Finn 07.08.1919 Oslo 2418
Vik Rolf 05.09.1917 Trondheim 2419
Sivertsen Arne 17.07.1916 Skogn 2420
Karlsen Ingebjørg Kaspara 11.11.1904 Sørreisa 2421
Christoffersen Haakon Ragnar 21.02.1922 Oslo 2422
Sørensen Sverre Olav 02.07.1921 Oslo 2423
Davidsen f. Håpnes Borghild Ingebjørg 05.02.1927 Namsskogan 2424
Håpnes Gerda Marry 06.06.1925 Namsskogan 2425
Varholm Sverre 28.02.1919 Hærøy 2426
Bull Oskar Konrad 30.05.1906 Trondheim 2427
Paulsen Erling Peder 06.02.1913 Ålesund 2428
Lyseholm Åsmund 31.07.1911 Trondheim 2429
Willms Bernt Severin 29.03.1914 Kongsberg 2430
Willms f. Brekke Marianne Hildegard Nikoline 25.12.1915 Trondheim 2431
Zimmermann ? ? 2432
Skjelbreia Leif Gran 2433
Muri f. Sletto Irene Brita 15.11.1919 Eiker 2434
Fahlstrøm Per 06.09.1920 Oslo 2435
Wellton Aage George 01.10.1916 Tønsberg 2437
Haugen Finn 19.06.1922 Oslo 2438
Stray Svenn Thorkild 11.02.1922 Arendal 2439
Sivesind Oskar 25.11.1902 Raufoss 2440
Sivesind f. Olsen Olga Marie 17.12.1907 Raufoss 2441
Sivesind Aase Kirsten 23.11.1928 Raufoss 2442
Andersen Per Anton Sveaas 18.11.1921 Skoger 2443
Endresen Carl Hugo 06.10.1920 Trondheim 2444
Goderstad Torleif Mardon 09.04.1919 Kristiansand 2445
Mørck Hans Kristian 17.09.1920 Oslo 2446
Gangnes Odd Thorleif 01.12.1921 Trøgstad 2447
Smeby Ole Bjørn 13.12.1922 Vestre Toten 2448
Løkås Bjørge 07.10.1919 Balsfjord 2449
Walle Birgitt Johanna 01.02.1914 Flakstad 2450
Torp-Johansen f. Mathisen Sigrid 14.06.1911 Sverige 2451
Kristensen Torstein 26.06.1917 Fredrikstad 2452
Paulsen Kjell Odd 01.06.1924 Oslo 2453
Busk Lorentz Bredo 19.11.1922 Oslo 2454
Johansen Birger Mathisen 03.10.1914 Eidskog 2456
Aasland-Jensen Nils 10.09.1913 Skien 2457
Jensen Erling Jermund 29.09.1920 Borge 2458
Emgård Lauritz Arnold 19.01.1913 Brevik 2459
Emgård f. Holstad Hedvig Kristine 06.03.1917 Oslo 2460
Johansen Johan Hopstad 28.09.1922 Hemne 2461
Galgerud Arne 06.07.1919 Skreia 2462
Steinarson Ragnar Peder 06.02.1919 Flå 2463
Skaar Hjalmar 01.07.1893 Norheimsund 2464
Skaar Odd Mitzow 29.04.1920 Oslo 2465
Skaar Brynjulv 03.01.1926 Oslo 2466
Isdahl Reidar 01.07.1917 Oslo 2467
Rognhaug Finn Hofseth 03.06.1923 Oslo 2468
Andersen Aage 02.02.1921 Oslo 2469
Tønder Heim 24.01.1915 Larvik 2470
Hilberg Hans Kristian 07.11.1915 Andenes 2471
Gullhove Gudrun 17.03.1897 Stamnes 2472
Aase-Nilsen Per 28.11.1922 Borgund 2473
Furu Reidar 15.11.1920 Stokke 2474
Willlet Eivind Løberg 30.03.1920 Oslo 2475
Eidsvik Arnt Rasmus 27.12.1921 Bergen 2476
Lie Magnus 06.11.1905 Oslo 2477
Lie f. Schøning Eli 26.04.1908 Tromsø 2478
Lie Jon Schøning 23.11.1940 Oslo 2479
Huseby Fredrik Christian Abel 01.07.1922 Trondenes 2480
Sommerstad Rolf Arnfinn 18.11.1921 Oslo 2481
Thorsen Bjørn 07.12.1924 Stavanger 2482
Kjos Bjarne Holm 14.12.1925 Bærum 2483
Selås Harald 17.09.1908 Holt, Arendal 2484
Selås f. Kåsa Anna Mathilde 20.09.1912 Drangedal 2485
Brennhovd Thorleif Egil 03.02.1919 Gol 2486
Brennhovd Olav Ivar 18.07.1920 Oslo 2487
Brennhovd Knut 12.05.1923 Aker 2488
Hjertholm Sverre Randulf 17.04.1887 Laksevåg 2489
Hjertholm f. Haug Ragnhild 01.07.1897 Eidskog 2490
Hjertholm Reidar 20.12.1922 Bergen 2491
Hjertholm Steinar 16.02.1928 Sandar 2492
Hjertholm Tore 27.01.1924 Sandar 2493
Hjertholm Anne-Marie 04.03.1920 Mysen 2494
Figved Gudrun Snefrid 01.08.1920 Høyland 2495
Thorsen Halldis 03.02.1921 Fjellberg 2496
Melsom Arne Marentius 13.04.1908 Ski 2497
Melsom f. Eriksen Rigmor Victoria 18.06.1912 Horten 2498
Melsom Arne Christian 15.10.1931 Horten 2499
Urdal Jan 25.02.1921 Oslo 2500
Skogstad Leif 29.10.1920 Oslo 2501
Johnsen f. Nesheim Sigrid 19.04.1916 Stavanger 2503
Soelberg Olov Waldemar Friis 02.09.1920 Stockholm 2504
Henriksen Henrik Platou 27.01.1896 Mandal 2505
Madsen Stephan Tschudi 25.08.1923 Bergen 2506
Sandsven Bertin 16.10.1915 Kvam 2507
Gaare Robert 26.12.1918 USA 2508
Krogsrud Per Mikael 03.04.1921 Norderhov 2509
Sinding Aksel 27.04.1914 Eidsvoll 2510
Kjær Anders Severin 31.07.1920 Oslo 2511
Bog Paal 05.12.1919 Nærøy 2512
Gundersen Gunnar Halfdan 01.04.1919 Molde 2513
Helle-Valle Helge 25.10.1922 Harstad 2514
Holte Nils Bjørke 31.07.1919 Skodje 2515
Andersen Kristen 06.08.1907 Kristiansand 2516
Andersen f. Motzfeldt Margrethe 15.01.1918 Oslo 2517
Gran Haakon Hasborg 29.07.1916 Oslo 2518
Johnsen Reidar Martin Nicolai 23.08.1925 Astafjord 2519
Johnsen Ludvig Johan Anton 26.09.1924 Hilleren 2520
Johnsen Oluf Trygve Amandus 24.05.1922 Hilleren 2521
Andersen Jarle Sigmund 06.08.1926 Laberg, Astafjord 2522
Salveson Aamund 17.09.1916 Gjerstad 2523
Smith Kirsten 20.04.1893 Oslo 2524
Stubberud Aage Johannes 23.04.1916 Moss 2525
Anderson Gösta Emanuel 19.05.1900 Sverige 2526
Halsen Jon Ofstad 21.03.1916 Ålesund 2527
Gandrud Einar 17.02.1923 Hønefoss 2528
Stormoen Torleif 20.04.1924 Landvik 2529
Ødegaard Torvald Evensen 13.08.1916 Eide 2530
Johansen Otto Benoni 03.08.1921 Trondheim 2532
Andresen Reidar Thorleif 15.07.1917 Oslo 2533
Andresen f. Johansen Grete 08.05.1919 Oslo 2534
Andresen Per Reidar 04.06.1941 Oslo 2535
Hellum Gunnar 04.11.1904 Fredrikstad 2536
Hansen Jens 11.03.1911 Fredrikstad 2537
Hansen f. Owren Bjørg 19.05.1912 Mysen 2538
Berg-Jensen Bernhard Christian 07.01.1918 Tromsøy 2539
Reinhardt Vilhelm Brodtkorb 03.10.1899 Kristiansand 2540
Schiøtt f. Rosengren Gudrun Amalie 13.05.1895 Trondheim 2541
Schiøtt Yngvar 28.02.1921 Oslo 2542
Sørum Kåre Tormod 19.07.1923 Strinda 2543
Arden Reidar 27.09.1921 Kristiansund 2544
Melsæther Birger Johan 11.11.1925 Molde 2545
Fønnebø Thoralf Peder 20.04.1921 Kongsberg 2546
Lunde Kaare Johannes 15.11.1919 Nes, Romerike 2547
Lunde Håkon Arthur 30.09.1912 Oslo 2548
Berg-Jensen Martin 12.01.1926 Tromsø 2549
Kummen Bjørgulv 05.01.1920 Bygland 2550
Gabrielsen Nils Helge 10.01.1922 Mandal 2551
Hauge Hans-Egil 28.01.1920 Kristiansand 2552
Andreassen f. Bye Gerd 21.12.1919 Oslo 2553
Lund Diderich Hagermann 17.03.1888 Oslo 2554
Tidemann-Johannessen Alf 14.11.1920 Fredrikstad 2555
Tanum Ingar Grundt 22.01.1924 Oslo 2557
Neumann Henrich 16.07.1914 Skaak 2558
Mikaelsen Kåre 23.12.1913 Onsøy 2559
Mikaelsen f. Engebretsen Ingjerd Valborg 16.01.1915 Glemmen 2560
Dvergsdal Daniel Kristian 25.05.1921 Gjølster 2561
Elle Arne Johannes 25.09.1918 Odda 2562
Baartvedt Ragnar Johannes 11.03.1921 Larvik 2563
Holm Harald 09.11.1917 Kristiansund 2564
Bjørshol Bjarne Nikolai 25.10.1918 Bremsnes 2565
Ørvik Nils 03.01.1918 Skåtøy 2566
Nafstad Leif Julius 27.09.1923 Oslo 2567
Sørensen f. Olsen Fride 08.03.1912 Glemmen 2568
Sørensen Finn 18.10.1943 Oslo 2569
Linberg Kjell Helge 10.07.1905 Brettum 2570
Linberg f. Simensen Svanhild Bianca 19.10.1903 Oslo 2571
Barth Larsen Erling 11.10.1895 Arendal 2572
Barth Larsen f. Paulsbo Gudrun Josefine 27.12.1898 Halden 2573
Haugen Per Kristian 22.12.1912 Dovre 2574
Haugen f. Thune Klara 22.10.1905 Fåberg 2575
? ? ? 2576
Johansen Jull Nohr 28.12.1925 Berg, Østfold 2577
Marman Ulf 05.04.1921 Oslo 2578
Bugge Odd Ivan 09.07.1921 Tønsberg 2579
Marman f. Nilsson Else Alice 27.05.1924 Oslo 2580
Wiborg Oluf Christian 24.05.1919 Drammen 2581
Nilsen Hans Emil 30.11.1916 Rygge 2582
Liland Knut 30.09.1907 Voss 2584
Fredheim Sigurd Kornelius 19.08.1906 Balsfjord 2586
Hansen Henry 31.01.1922 Onsøy 2587
Ek Rolf 06.06.1918 Høland 2588
Brynhildsen f. Karlsud Solveig 09.07.1913 Askim 2589
Brynhildsen Thor Martin 19.12.1939 Halden 2590
Andersen Tor Eiving Moinert 18.02.1927 Aker 2591
Langaas Per Johan 04.12.1919 Flakstad 2592
Østbye Hans N. 30.09.1922 Bærum 2593
Munthe Preben Hempel 15.10.1922 Oslo 2594
Bille Stig Tønsberg Bruun 19.09.1921 Hurum 2595
Henningsmoen Gunnar 17.09.1919 Oslo 2596
Backer-Grøndahl Nils 29.07.1922 Frankrike 2597
Wilmann Helge 19.08.1918 Skjeberg 2598
Hanson Aud Melum 31.01.1917 Bergen 2599
Malterud Hans Christian 25.03.1918 Skien 2600
Davidsen Ferdinand Storm 21.09.1919 Rjukan 2601
Stenberg Oddvar Eilert 07.04.1919 Eidsvold 2602
Sem Gunnar 17.09.1916 Gjerpen 2603
Reinertsen Arne Severin 11.11.1919 Farsund 2604
Arnø Kolvin Anker 06.11.1915 Nærøy, Namdal 2605
Biseth Arvid Johannes Michelsen 27.02.1926 Oslo 2606
Arnesen Leif 19.05.1918 Oslo 2607
Coll Sverre 13.09.1916 Glemmen 2608
Fiskeseth Ivar Martin Olavsen 08.05.1918 Alversund 2609
Hafsten Sverre 21.11.1914 Oslo 2610
Granrud Karl Johan 08.10.1920 Askim 2611
Hansen Hans Martin Ringkjøp 03.06.1904 Meøy 2612
Martinsen Johan Rudolf 06.10.1900 Oslo 2613
Bentzen f. Johnsen Inger Berit Skjønberg 27.07.1917 Oslo 2614
Kormilizine Nikita 09.05.1924 Ski 2615
Pettersen Odd Arnfinn 03.01.1911 Oslo 2616
Risvold Torvald 27.05.1922 Sauda 2617
Haug Tore 15.07.1923 Oslo 2618
Marken Bjarne 12.07.1912 Meråker 2619
Aasland Ivar 15.08.1904 Oslo 2620
Aasland f. Wahrhuus Aslaug 30.07.1905 Drammen 2621
Aasland Nina 19.09.1939 Oslo 2622
Kristiansen Olaf Kristian 04.02.1891 Drøbak 2623
Kristiansen f. Christofferson Anna Viktoria 16.03.1895 Varberg 2624
Aars Harald 03.05.1912 Oslo 2625
Aars f. Øhlckers Meta Helene 27.03.1913 Oslo 2626
Aars Kristian 09.09.1937 Oslo 2627
Aars Haakon 31.05.1941 Oslo 2628
Lund f. Helliesen Sigrid Emilie Helliesen 23.02.1892 Oslo 2629
Eide f. Stenersen Magnhild 28.06.1910 Sarpsborg 2630
Eide Anne-Britt 04.07.1938 Oslo 2631
Eide Siri 08.11.1939 Oslo 2632
Evås Arne Thorleif 28.10.1923 Oslo 2633
Goksøyr Harald Kornelius 24.05.1883 Herøy, Sunnmøre 2634
Goksøyr f. Nilsen Aslaug 11.10.1897 Drammen 2635
Sletten Ingebjørg 19.10.1910 Oslo 2636
Søtorp Johnny Bjarne 03.01.1929 Skjedsmo 2637
Severinsen Odvar 19.10.1927 Oslo 2638
Dahl Nils Alstrup 25.06.1911 Aker 2639
Hansen-Dahl Tore 29.09.1923 Brevik 2640
Persen Per Kristoffer 07.10.1915 Oslo 2641
Grønningsæter Odd Martin 05.11.1920 Bodø 2642
Arnesen Johan Oskar 21.06.1898 Tune 2643
Arnesen Aren Tingvald 07.12.1920 Sarpsborg 2644
Skarning Harald 21.10.1886 Oslo 2645
Jensen Sverre Villy 12.02.1925 Oslo 2646
Landmark Alf Johan 25.05.1929 Askim 2647
Birkrem Hans Julius Bachrud 27.11.1912 Kristiansand 2648
Ruud Johannes Edvard 05.04.1920 Spydeberg 2649
Døsvik ? ? 2650
Kristoffersen Hans Kristian 17.01.1921 Tønsberg 2651
Gjellum Sverre Julius 29.09.1919 Oslo 2652
Moum Haakon Johannes 12.08.1906 Borge 2653
Brinck-Johnsen Bernt Aage 05.02.1923 Oslo 2654
Kolstad Harald 07.02.1923 Oslo 2655
Steen Albert Moss 04.06.1921 Oslo 2656
Severinsen Ole 07.12.1902 Ringsaker 2657
Falck Arne Balchen 23.07.1922 Notodden 2658
Aslaksen Edvard Andreas 02.05.1924 Moss 2659
Pedersen Ottar Rustad 04.02.1925 Hvaler 2660
Løkkeberg Alf 20.08.1921 Hvaler 2661
Wadd Arvid 14.08.1912 Kongsberg 2662
Seim Tor 29.09.1920 Oslo 2663
Walstad Peder Alfred 17.02.1919 Rjukan 2664
Henriksen f. Buen Aud 05.10.1920 Oslo 2665
Henriksen Bjørn Kristian 02.08.1942 Oslo 2666
Jankov Rostislav 07.10.1912 Russland 2667
Jankov f. Paganuzzi Evgenia 10.05.1912 Moskva 2668
Jankov Bogdan 23.06.1942 Oslo 2669
Haugli Hans Petter 29.12.1891 Østre Toten 2670
Haugli f. Slettheim Margit 25.08.1887 Østre Slidre 2671
Haugli Marit 03.09.1923 Rafoss 2672
Guttormsen Guttorm Finn Graarud 26.12.1914 Fredrikstad 2673
Guttormsen f. Arvesen Bodil Marie Helene 12.12.1914 Fredrikstad 2674
Guttormsen Dag Mogens 28.07.1943 Oslo 2675
Schylberg Tove 19.10.1931 Oslo 2676
Corneliussen f. Roll Monna Morgenstierne 16.08.1891 Oslo 2677
Corneliussen Margarete 06.09.1914 Oslo 2678
Hansen Hilda Marie 07.03.1890 Lardal 2679
Haugmo f. Myhre Helma 14.03.1908 Lardal 2680
Holstad Hans 12.10.1892 Aker 2681
Holstad f. Strand Kristine 09.04.1891 Ytre Sandsvær 2682
Mjåtvedt Ole 03.06.1900 Bergen 2683
Boyesen Einar Theiste 03.07.1888 Oslo 2684
Boyesen f. Koppang Borghild 17.11.1888 Oslo 2685
Boyesen Einar Jr. 30.05.1924 Oslo 2686
Johansen Henry Florus 04.10.1906 Oslo 2687
Haugdahl Arnt 25.04.1922 Meråker 2688
Størseth Harald 05.02.1917 Stjørdal 2689
Schamaun Ulrik 11.07.1907 Bergen 2690
Arnesen Arne Osvald 03.07.1900 Oslo 2691
Arnesen f. Mathisen Olga Marie 06.07.1901 Fredrikstad 2693
Arnesen Ole Lauritz 16.07.1932 Lørenskog 2694
Hagen f. Blom Esther Maria 05.06.1907 Oslo 2695
Hagen Thor Arne 22.01.1925 Oslo 2696
Hagen Bjørn Øystein 17.07.1929 Oslo 2697
Kirkebø Gunnar 17.09.1902 Sogn 2698
Jørstad Helge 12.05.1925 Vardø 2699
Mohr Bjart Olav Faye 25.11.1925 Oslo 2700
Olsen Paul Bech 04.01.1919 Moss 2701
Olsen Thorleif Einar Leonard 06.01.1909 Tistedalen 2702
Rasmussen Agnethe Kristine Elisabeth 10.05.1891 Lenvik 2703
Nilsen Arnt Kristian 09.03.1897 Østre Aker 2704
Nilsen f. Nilsen Solveig Gundbjørg 09.01.1897 Moss 2705
Nilsen Gerd Bodil 27.09.1935 Oslo 2706
Biering f. Müller Kirsten 12.05.1911 Kristiansund 2707
Biering Finn Christofer 11.05.1937 Oslo 2708
Biering Grete 06.01.1942 Oslo 2709
Thorsen f. Sømstrød Esther Lillian 10.08.1897 Onsøy 2710
Thorsen Thorbjørn Engel Bredal 27.03.1919 Onsøy 2711
Thorsen Vilhelm Engel Bredal 31.01.1921 Onsøy 2712
Thorsen Egil Sten 27.02.1924 Bærum 2713
Bredal Thoresen f. Olsen Gerd Helene 17.04.1920 Aker 2714
Tveitan f. Brandt Dagny Amalie Brandt 01.02.1898 Skien 2715
Tveitan Bergljot Synnøve 25.04.1926 Sør Afrika 2716
Tveitan Norah Lillian 08.03.1925 Sør Afrika 2717
Schanche Erik 25.09.1923 Stange 2718
Selmer Ernst Sejersted 11.02.1920 Oslo 2719
Garbo Gunnar 19.04.1924 Bergen 2720
Dahl Gunnar Johannes 07.08.1894 Oslo 2721
Kristiansen Kåre 01.08.1919 Helgøy 2722
Bruteig Sigurd Olgard 28.12.1916 Ålesund 2723
Våge Olav Ludvig 21.11.1924 Ålesund 2724
Matsen Gustav Wilhelm 15.01.1904 Oslo 2725
Hansen Tore Åge 22.03.1917 Oslo 2726
Næss Oddvar Bahle 01.02.1922 Asker 2727
Rekkedal John 19.02.1925 Asker 2728
Finne Henrik 19.11.1898 Stavanger 2729
Finne f. Heitmann Julie Cecilie 21.09.1904 Molde 2730
Finne Nini 13.11.1927 København 2731
Schamaun f. Storvik Jøris Pauline 10.11.1907 Kristiansand 2732
Schamaun Paul Ulrik 22.07.1939 Aker 2733
Schamaun Ole Storvik 15.04.1942 Aker 2734
Schamaun ? 21.01.1944 Aker 2735
Rosenqvist f. Sommerfeldt Anna Magdalene 05.03.1914 Oslo 2736
Rosenqvist Einar Ivanovitsj 27.05.1942 Oslo 2737
Samuelsen f. Løversen Sissel 20.01.1913 Arendal 2738
Samuelsen Nils Torbjørn 27.07.1943 Oslo 2739
Moren Trygve Halfdan 10.09.1889 Elverum 2740
Moren Tor Magne 31.08.1925 Hamar 2741
Christensen Hartvig Beker 22.03.1921 Sverige 2742
Tobiassen Torfinn 29.07.1916 Østre Gausdal 2743
Hanssen Finn 19.04.1919 Sundalsøra 2744
Voll Arne 04.12.1918 Drøbak 2745
Lund Hagbarth 05.03.1877 Oslo 2746
Lund f. Bøchmann Dagny 17.08.1891 Bergen 2747
Lund Kirsten-Marie Bøchmann 05.08.1916 Bergen 2748
Lund Vibeke Bøchmann 24.09.1919 Vestre Aker 2749
Boehlke Hans Christian 19.09.1920 Oslo 2750
Boehlke f. Stormoen Siri 11.06.1921 Oslo 2751
Boehlke Klaus 24.04.1943 Oslo 2752
Olsen Aase Bergljot Myrthel 27.09.1909 Moss 2753
Worm-Petersen Odd 28.10.1923 Bergen 2754
Sandberg Helgesson Ove 12.11.1923 Grong 2755
Graff Harald Fredrik 06.03.1917 Oslo 2756
Graff f. Sohr Vera 08.08.1922 Aker 2757
Andersen f. Christiansen Ninni 25.07.1920 Kristiansund 2758
Tveitan Abraham Leonard 06.01.1924 Durban 2759
Rekkedal Elias Arne 21.03.1921 Vollen, Asker 2760
Kirkedalen f. Simensen Karen Helene 09.03.1911 Hamar 2761
Kirkedalen Olav Edvard 28.05.1911 Oslo 2762
Aas Oskar Fredrik 21.01.1902 Oslo 2763
Eide Gunnar Johannes 20.03.1914 Stavanger 2764
Bygstad Johannes 08.12.1920 Lunner, Hadeland 2765
Møthe Stein Olsen 04.02.1917 Kongsberg 2766
Rønneberg Einar 07.08.1896 Vestfold 2767
Rønneberg f. Bredesen Signe 19.01.1899 Oslo 2768
Rønneberg Gunnar Astor 12.01.1929 Oslo 2769
Siversten Morten Johan 10.05.1917 Hol, Lofoten 2770
Andersen Ove Severin 27.02.1917 Arendal 2771
Haugen Per Martinius 25.11.1918 Kongsberg 2772
Torkildsen Thomas Egil Harry 12.07.1918 Tinn 2773
Munthe Dahl Carsten Wilhelm 11.07.1925 Paris 2774
Kaalstad Hans Erling 17.04.1921 Farsund 2775
Wulfsberg Fredrik Smith 10.05.1909 Vanylven 2776
Årset Nils Peter 17.01.1903 Nordal 2777
Syrdalen Eyvind 02.06.1922 Arendal 2778
Nielsen Lorang Edvard 16.02.1922 USA 2779
Urdal Knut Leiv 09.11.1922 Idd 2780
Eichinger Ole Schou 08.11.1923 Lillehammer 2781
Aas Lars 18.01.1910 Oslo 2782
Goksøyr Hans Orvald 10.02.1924 Eidsvoll 2783
Goksøyr Gunnar 16.02.1921 Kopervik 2784
Eriksen Arne Valentin 10.09.1918 Aker 2785
Eriksen Reiar Kjell Valentin 13.06.1921 Aker 2786
Lommerud Jan Arve 08.01.1923 Kongsvinger 2787
Vinnem John Elias 27.12.1919 Listad 2788
Landgren Thorleif Martins 29.10.1910 Arendal 2789
Feldt Hans Henry 23.07.1917 Vadsø 2790
Winsjansen Leif Samuelsen 10.10.1918 Lødingen 2791
Hegstad Johan Pareli 18.09.1919 Lødingen 2792
Gundersen Ragnar Henry 22.11.1923 Lødingen 2793
Engen Hans Kristian 22.11.1912 Ringebu 2794
Boyesen Jens Mogens 09.10.1920 Oslo 2795
Fougner Lise Margrethe 13.09.1915 Drammen 2796
Thesløf Alix Dorry Sophie 27.10.1919 Sverige 2797
Hansen Asbjørn 04.05.1901 Oslo 2798
Liltvedt Thor 23.06.1922 Arendal 2799
Fløistad Ivar 25.04.1923 Arendal 2800
Larsen Birger 06.09.1918 Sauda 2801
Nyberg Olaf 17.03.1888 Elverum 2802
Ziesler Jan Fredrik 25.02.1923 Oslo 2803
Poppe Christian Dorph Hals 06.08.1918 Bærum 2804
Norgren Knut 20.05.1922 Oslo 2805
Pettersen Alf 31.08.1915 Oslo 2806
Vestengen Sigurd 06.03.1909 Ullensaker 2807
Nymoen Oskar 05.01.1916 Solør 2808
Iversen Hans Jacob 24.10.1914 Glemmen 2809
Beckstrøm Arthur Godtfred 27.05.1910 Sarpsborg 2810
Slang Kaare 26.10.1923 Oslo 2811
Anker-Rasch Fritz 18.10.1900 Halden 2812
Anker-Rasch f. Mathisen Louise 09.02.1901 Aker 2813
Anker-Rasch Gottfred 17.03.1924 Oslo 2814
Anker-Rasch Ole 31.08.1927 Berg, Østfold 2815
Edell f. Ottosen Klara Sofie 06.01.1902 Sarpsborg 2816
Edell Jonny 02.10.1932 Sarpsborg 2817
Edell Berit 01.10.1936 Sarpsborg 2818
Edell Egil 09.09.1939 Sarpsborg 2819
Johansen Anders Marenius 21.08.1908 Øymark 2820
Johansen f. Martinsen Jenny 08.12.1910 Ringerike 2821
Johansen Harald 03.05.1933 Ringerike 2822
Johansen Astrid 01.08.1938 Øymark 2823
Johansen Gudrun 13.04.1940 Øymark 2824
Bergstrøm Hans Marius 23.08.1928 Ankenes 2825
Nilsen Gunnar 08.12.1928 Narvik 2826
Muskaug Martin 13.10.1912 Eidsberg 2827
Langnes Johan 28.03.1921 Rødenes 2828
Wichstrøm Nils Petter Darbo 01.07.1924 Oslo 2829
Høst Fredrik 30.01.1900 Russland 2830
Fulland f. Berg Marit Josefine 01.10.1918 Åsnes 2832
Fulland Kari Mette 01.06.1943 Oslo 2833
Rognhaug Harald Asbjørn 31.12.1914 Kongsvinger 2834
Rognhaug f. Sjøli Eva Margrethe 01.07.1918 Tyssedal 2835
Coward Gorgus Major 23.08.1912 Moss 2836
Coward f. Andersen Hendy 31.03.1913 Kristiansund 2837
Walnum Karl Dons 21.09.1919 Oslo 2838
Hexeberg Thor 01.08.1924 Oslo 2839
Tenden Fridtjof Mangschou 22.12.1916 Stryn 2840
Rognhaug Berit Sjøli 21.03.1942 Trondheim 2841
Hansen Henry Olaf 28.10.1895 Oslo 2842
Hansen Bjørn Helge 09.01.1920 Oslo 2843
Løvø Reidar 23.11.1926 Trondheim 2844
Hernes Alf Østbye 23.10.1926 Trondheim 2845
Hansen Egil 17.01.1924 Borge 2846
Wendt Erik 25.09.1920 Ullern 2848
Kessel Hans Thomas Johannes 12.01.1920 Bærum 2849
Thrane Kyrre Gunvald 26.03.1923 Salangen 2850
Meleng Andreas Ingvard 25.02.1917 Bardu 2851
Sivertsen Åge Martin 04.05.1918 Skjervøy 2852
Meleng Einar 16.02.1919 Bardu 2853
Hauglid Ragnar 10.09.1914 Sjøveien 2854
Ødegaard Finn Ancher 31.10.1920 Kongsberg 2855
Wessel-Berg Nils Christian 30.09.1918 Kongsberg 2856
Gleditsch f. Tannvik Synnøve 16.06.1910 Trondheim 2857
Amundsen Finn 29.05.1897 Oslo 2858
Ekkeren Thorgrim 28.05.1913 Vestre Toten 2859
Tanderø Nils 11.09.1913 Drøbak 2860
Fulland Erik Sverre 05.07.1916 Kongsvinger 2861
Movig Søren Ludvig 12.05.1916 Larvik 2862
Snekvik Kåre 24.06.1917 Trondheim 2863
Strand Eilif Steen 24.10.1913 Bø, Vesterålen 2864
Harlem Alf 15.06.1917 Voss 2865
Dahl John Blessum 30.08.1921 Tinn 2866
Dirro Helge 28.03.1902 Oslo 2867
Nafstad Bjarne 03.09.1921 Evenes 2868
Aagaard Leif 22.09.1920 Oslo 2869
Stensager Arne 10.05.1921 Ålesund 2870
Bache Helge Richard 12.07.1921 Aker 2871
Hofvind Roald 25.01.1912 Oslo 2872
Hofvind f. Rudberg Gerd Eli Oslo 2873
Sørbye Arne Lindahl 11.03.1920 Oslo 2874
Hansen Arthur 15.10.1910 Oslo 2875
Hansen f. Olaussen Marthe Magdalena 23.06.1910 Jerpen 2876
Hansen Bjørn 29.06.1937 Aker 2877
Hansen Johnny 11.07.1933 Aker 2878
Mørk Arne Trygve 30.11.1913 Oslo 2879
Mørk f. Bergersen Inger-Johanne 06.05.1911 Oslo 2880
Mørk Turid 04.11.1938 Bærum 2881
Mørk Anne-Katrine 31.07.1943 Bærum 2882
Gunnerød Karl Edvard 23.12.1908 Sandefjorden 2883
Gunnerød f. Nøkleby Åsta Ingrid 18.06.1901 Trondheim 2884
Gunnerød Per Kristian 19.04.1937 Aker 2885
Gunnerød Tor Bertel 07.03.1940 Aker 2886
Halvorsrød Sonja Gunvar 07.04.1926 Onsøy 2887
Hansen Leif Edvard 25.05.1924 Onsøy 2888
Løvli Evald 30.07.1913 Ringsaker 2889
Sander Knut Jens Sæbjørn 15.01.1918 Krogstad 2890
Sander f. Wang Eileen Dethloff 14.02.1917 England 2891
Bog f. Hinsch Harriet 11.04.1922 København 2892
Rubinstein Herman 04.01.1914 Oslo 2893
Martinsen Einar 18.06.1899 Tune 2894
Aarestrup Gustav Nicolay 01.01.1916 Steinkjer 2895
Aarestrup f. Krohn Ingrid Christie 06.08.1917 Hønefoss 2896
Sørensen Sigurd Edvard 04.02.1911 Borge 2897
Seeberg Kristoffer Myhre 16.08.1921 Borge 2898
Haukaas Adolf Wilhelm 14.04.1923 Bergen 2899
Troye Aagot Johanne 27.11.1921 Bergen 2900
Stortvedt Sigrid 28.06.1921 Fana 2901
Renslo Morten 18.08.1923 Bærum 2902
Nilssen Kjell Allers 04.12.1910 Laksevåg 2903
Poulsen Arild 07.07.1919 Danmark 2904
Harding Ralph 19.07.1913 Oslo 2905
Aas John Eriksen 09.03.1918 Tydal 2906
Toldnes Ivar Fonnes 01.12.1917 Trondheim 2907
Reitan Edith Johanne 05.01.1920 Trondheim 2908
Hassel Kaare Magne 02.07.1912 Rissa 2909
Olsen Kåre Johannes 22.07.1920 Hamar 2910
Storstein Olav 16.11.1904 Stavanger 2911
Storstein f. Schau Signe Marie 31.08.1904 Oslo 2912
Storstein Åsel 18.08.1942 Aker 2913
Halvorsen f. Eidsvoll Fanny 06.05.1905 Oslo 2914
Halvorsen Terje 22.09.1940 Aker 2915
Schage Richard 30.11.1918 Horten 2916
Bergh Eva Faye 09.09.1919 Oslo 2917
Drewry Dorothy Boleyn 05.10.1890 England 2918
Drewry Ethel Dorothy Boleyn 07.01.1919 Sandefjord 2919
Drewry Ranveig Boleyn 06.04.1926 Sandefjord 2920
Hals Harald 10.05.1876 Oslo 2921
Hals f. Ørbom Elsa Margrete 30.01.1878 Sverige 2922
Bech f. Arnesen Randi Johanne 04.05.1910 Oslo 2923
Bech Arne 04.05.1937 Oslo 2924
Bech Tore 15.04.1940 Geilo 2925
Petersen f. Norbom Helga Annelise 13.06.1919 Oslo 2926
Homb Erik 23.01.1920 Oslo 2927
Thorin Wilhelm 22.07.1915 Tønsberg 2928
Thorin f. Jensen Lilly Aase 04.06.1916 Tønsberg 2929
Mamen Carl-Gustav 09.09.1920 Oslo 2930
Johansen Albert Waldemar 18.08.1902 Halden 2931
Johansen f. Eriksen Randy Fredrikke 06.03.1909 Halden 2932
Johansen Ingeborg 20.08.1942 Fredrikstad 2933
Steingildra Sverre Tuxen 05.04.1922 Høyanger 2934
Svendsen Karl Ludvik 25.03.1921 Kyrkjebø 2935
Pedersen Cato 24.10.1919 Bergen 2936
Støldal Odd Bernhard 13.04.1925 Høyanger 2937
Stenerud Arne 19.05.1923 Lørenskog 2938
Bech Gunnar Kristian 10.03.1906 Oslo 2939
Salvesen Just 14.12.1921 Farsund 2940
Egeland Trygve Bjørn 13.04.1922 Farsund 2941
Lund-Tønnesen John Arne 08.12.1921 Stavanger 2942
Grimstad Jon Magne 03.02.1915 Bergen 2943
Iversen Trygve 10.01.1919 Senja 2944
Lundegaard Carl 14.11.1920 Farsund 2945
Steen Emil Ihlen 06.08.1918 Molde 2946
Haugen Sverre Søren Andreas 08.08.1920 Oslo 2947
Hansen Nils Christian 23.07.1898 Borge, Lofoten 2948
Wilhelmsen Annar 07.01.1925 Hamar 2949
Askerud Guldbrand Aram Dugg 11.01.1924 Eidskogen 2950
Nordheim Erling Josef 07.03.1909 Ullensaker 2951
Gaaserud Ole Christian 30.05.1910 Sande, Vestfold 2952
Bakke Jan Sigmund 05.05.1923 Oslo 2953
Aas Anders Kjell 05.03.1923 Bærum 2954
Lundegaard Torkel 28.01.1923 Farsund 2955
Dessington Odd 21.06.1908 Bergen 2956
Dessington f. Fasting Torbjørg 21.04.1914 Bergen 2957
Dessington Peter 06.04.1942 Bergen 2958
Sæther Knut Leif Steen 18.03.1913 Oslo 2959
Mauritz-Hansen Ivar 10.11.1923 Aker 2960
Christiansen Reidar 03.01.1905 Oslo 2961
Hauglid f. Rønning Eva 23.06.1920 Nærøy 2963
Simonsen Laura 18.10.1928 Narvik 2964
Moe Solveig Molly 17.03.1927 Narvik 2965
Myre Rolf 17.12.1916 Oslo 2966
Hansen Henry 01.08.1920 Fredrikstad 2967
Jensen Arvid 19.05.1922 Romedal 2968
Strammerud Olga 03.08.1924 Romedal 2969
Andersen Helge Normann 02.02.1926 Oslo 2970
Olsen f. Olsen Ebba 24.10.1916 Tjømø 2971
Eberson Leif Arild 23.02.1925 Oslo 2972
Wang-Andersen Willy 31.03.1915 Sandefjord 2973
Wollbråten John Armand 18.02.1921 Hurum 2974
Ulvmoen Otto 09.07.1909 Storelvdal 2975
Bjørnstad Bjørn 08.02.1926 Oslo 2976
Nysether Thorleif Edmund 05.10.1925 Eidskog 2977
Korsåsen Asbjørn Marius 28.11.1925 Eidskog 2978
Østli Kåre 26.07.1924 Eidskog 2979
Kraft Georg Ingvald 06.10.1917 Moss 2980
Skaland Harald Mørk 13.03.1913 Mosjøen 2981
Lynhaugen Eivind Atle 22.05.1926 Vefsn 2982
Lynhaugen Margit Oluffa Karen 31.01.1914 Vefsn 2983
Fjellstad Karl 24.08.1927 Vefsn 2985
Aasen Jørgen Johan 24.12.1919 Ålesund 2986
Lunde Helge Løchra 20.12.1915 Ålesund 2987
Ottar f. Hauland Rønnaug 01.11.1920 Oslo 2988
Aasgaard Tordis 01.01.1922 Oslo 2989
Hjelde Bjarne Olav 29.07.1909 Nes, Fosna 2990
Isachsen f. Kobro Sofie 11.10.1907 Oslo 2991
Isachsen Thoril 10.07.1933 Oslo 2992
Isachsen Ingvild 14.05.1938 Oslo 2993
Lae Ragnar Øistein 25.10.1914 Oslo 2994
Lae f. Enerud Synnøve Eugenia 08.09.1916 Nes, Romerike 2995
Eriksen Aage Reidar 13.04.1922 Aker 2996
Johansen Levy Ditmar 01.06.1900 Glemmen 2997
Johansen f. Olsen Margit Marie 01.10.1902 Kråkerøy 2998
Johansen Erik 20.02.1930 Kråkerøy 2999
Johansen Nils Roy 16.11.1932 Kråkerøy 3000
Bjurstrøm Alf Henry 16.04.1924 Tristedal 3001
Olsen Gunnar Kåre 20.03.1922 Kråkerøy 3002
Olsen Erling Kolbjørn 02.07.1910 Kråkerøy 3003
Johansen Gunnar Eugen 29.12.1912 Oslo 3005
Mollan Einar 11.03.1908 Oslo 3006
Mollan f. Moe Vera Margaretha 27.05.1909 Drammen 3007
Mollan Inger Marie 26.03.1941 Oslo 3008
Landmark Margrete 23.05.1917 Trondheim 3009
Hanssen Anna-Margaretha 28.04.1904 Bergen 3010
Trovaag f. Halkjenrud Cecilia Wilhelmine 06.04.1902 Ringerike 3011
Bjerkelund f. Juel-Braarud Edel Ambrosia 15.08.1888 Tønsberg 3012
Bjerkelund Christopher Juel 04.04.1916 Øistad 3013
Bjerkelund Carl Johan 02.06.1918 Skatval 3014
Bjerkelund Ellen Merete 21.04.1922 Skatval 3015
Olsen Unni Foss 31.01.1911 Oslo 3016
Bakke Kåre Bugge 07.05.1925 Oslo 3017
Lundgaard Einar 28.10.1921 Oslo 3018
Torvik Einar 28.10.1921 Oslo 3019
Torvik Per 17.06.1913 Oslo 3020
Lillejord Aage 16.09.1920 Strinda 3021
Vigerust Hermund 27.02.1920 Ringebu 3022
Christoffersen Åge Victor 08.03.1918 Horten 3023
Stennes Ragnar Bjarne 09.01.1923 Haram 3024
Johansen Arthur Johan 24.03.1910 Oslo 3025
Uchermann Sandvig Anders Sjur 06.11.1920 Lillehammer 3026
Uchermann Sandvig f. Høines Rigmor 01.02.1921 Asker 3027
Svendsen Sven Bollærn 23.11.1921 Kristiansand 3028
Rydland Kjell 05.12.1921 Vinger 3029
Bjelke-Holtermann Alf Munch 14.02.1921 Bærum 3030
Daabach Rolf Bang 18.12.1919 Oslo 3031
Lindquist Egil Johan 14.02.1906 Aker 3032
Lindquist f. Vevang Ingrid Kristine Vevang 18.03.1918 Haugesund 3033
Finne Erling 26.04.1923 Aker 3034
Nissen Einar 26.04.1921 Oslo 3035
Lundar Erik 07.06.1922 Drammen 3036
Dahl f. Onarheim Agathe Kirsten Erika 04.03.1908 Aker 3037
Dahl Johannes Prætorius 09.02.1936 Aker 3038
Dahl Knut 24.10.1940 Aker 3039
Petersen Nils Jacob 13.06.1919 Oslo 3040
Hagensteen Agnes Lødrup 17.02.1914 Bergen 3041
Johansen Randi Margarethe 12.02.1921 Lier 3042
Brunvand Solveig 14.06.1924 Kristiansand 3044
Ruud Bernt Sigvard 28.07.1917 Bodø 3045
Lorentzen Jørgen 25.03.1921 Bærum 3046
Julsrud Alf Christian 24.08.1922 Oslo 3047
Jacobsen Erling Mitander 09.07.1905 Oslo 3048
Finsnes Finn Karsten 07.11.1919 Sirdalen 3050
Thellefsen Arne Waagen 05.07.1910 Oslo 3051
Thellefsen f. Hansen Gunvor 23.08.1912 Oslo 3052
Eggen Karin Helene 06.10.1919 Oslo 3053
Angell-Baustad John Tritton 19.03.1920 Bristol 3054
Angell-Baustad f. Winter-Hjelm Martha 29.12.1920 Sandar 3055
Dogger Leif 08.03.1894 Oslo 3056
Dogger f. Zachariassen Ragnhild Marie 13.03.1897 Oslo 3057
Dogger Per Jan 13.03.1897 Oslo 3058
Dogger Ragnhild Marie 31.01.1925 Oslo 3059
Dogger Eva Hjørdis 30.12.1923 Oslo 3060
Bøhn Ole 03.03.1903 Oslo 3061
Bøhn Annichen Kathrine Sibbern 08.07.1933 Oslo 3062
Bøhn Sidsel 13.02.1936 Oslo 3063
Hammer Einar Kornelius 30.09.1911 Ogndal 3064
Aasan John Mauritz 04.10.1897 Ogndal 3065
Andersen f. Karlsen Mary 30.04.1919 ? 3066
Andersen Knut Egil 16.01.1908 Oslo 3067
Andersen Knut Langer 06.02.1943 Levanger 3069
Christensen Elsa Graham 24.06.1927 Oslo 3070
Rasmussen Arvid Augen 23.05.1922 Skien 3071
Endsjø Haakon Ragnvald 27.02.1906 Ski 3072
Endsjø f. Hansen Synnøve 23.08.1905 Oslo 3073
Endsjø Aud 03.11.1941 Oslo 3074
Olsen Harry Eugen 15.09.1912 Kjøkøy, Kråkervik 3075
Olsen f. Olsen Martha 10.08.1913 Kjøkøy, Kråkervik 3076
Olsen Jan Harry 16.12.1942 Kjøkøy, Kråkervik 3077
Sandvoll Eivind Johan 14.04.1926 Skjerstad 3078
Johansen Helge Andor 25.03.1925 Skjerstad 3079
Johansen Karl 23.04.1915 Skjerstad 3080
Oppegård Hans 18.06.1920 Skjerstad 3081
Knævelsrud Odd 30.08.1917 Ålvik 3082
Laundrup Gimse Olaug 04.09.1914 Rakkestad 3083
Bråthen Kirsten Dagmar Kristiansen 25.11.1922 Grue 3084
Gjermundsen Per 28.10.1918 Åmli 3085
Syversen Thor Kolbjørn 03.09.1919 Enebakk 3086
Borge Johannes 30.08.1922 Tyssedal 3087
Kyte Kaare 18.12.1921 Voss 3088
Lien Øivind 07.11.1923 Lier 3089
Lund Arnold Morten Sterkodder 10.06.1923 Sarpsborg 3090
Blindnummer ? ? 3091
Mjølnerød Kristine 01.09.1906 Idd 3092
Mjølnerød Knut Herman 29.02.1940 Oslo 3093
Frantzen f. Karlberg Anne-Marie 03.05.1921 Hegeland 3094
Gulbrandsen Oddvar Henry 11.09.1915 Halden 3095
Echolm Arnold 24.01.1923 Kristiansund 3097
Karlberg Ragnvald Stener 13.08.1909 Idd 3099
Pedersen Birger Alexander 27.06.1920 Asker 3100
Johansen Reidar Adolf 18.12.1922 Oppegård 3101
Johansen Ragnar 13.03.1923 Måsøy 3102
Danielsen Bjørn Severin 27.12.1927 Narvik 3103
Larsen Kåre Henry 03.12.1920 Gravdal 3104
Moe Thorleif Mikal 26.12.1922 Harstad 3105
Jacobsen f. Simonsen Ragnhild Nicoline 07.07.1926 Narvik 3107
Jacobsen Frithjof Johan 07.11.1923 Svolvær 3108
Hansen Arne Pareli 31.05.1920 Skjerstad 3109
Maure Roar Alexander 24.03.1916 Oslo 3110
Larsen Asbjørn 24.12.1923 Bergen 3111
Eriksen Odd Egil 06.12.1922 Bergen 3112
Langberg Eystein 20.05.1917 Hermannsverk 3113
Osland Sverre Gunbjørn 11.10.1915 Bergen 3115
Fodnes Jon Fredrik 21.01.1920 Aker 3116
Kampevold f. Karlsen Johannes 20.06.1913 Lindås 3117
Kampevold Berit 09.03.1938 Bergen 3118
Kampevold Turid 12.07.1939 Bergen 3119
Grimstad f. Fanebust Angunna 07.01.1923 Lindås 3120
Sand Thormod Gunnar 08.08.1906 Oslo 3121
Sand f. Løvdal Erna 19.01.1907 Oslo 3122
Sand Ulf Oscar 22.05.1938 Oslo 3123
Sand Kari 17.06.1942 Oslo 3124
Nilssen Nanna 13.04.1910 Birkehes 3125
Møll Thoralf Ludvik 03.03.1903 Svolvær 3126
Halvorsen Willy August 17.07.1913 Svolvær 3127
Halvorsen Willy August 17.07.1913 Alvdal 3129
Nordvik f. Nesse Hildur Kjellaug 05.07.1911 Gulen 3130
Gulbrandsen f. Olsen Ingeborg Margrethe 05.08.1910 Idd 3131
Gulbrandsen Stein Henry 27.11.1943 Halden 3132
Halvorsrød Håkon Arnold 27.02.1922 Råde 3133
Andersen Hilmar Georg 25.08.1918 Oslo 3135
Olsen Dagmon Helmun Karol 25.08.1918 Bodø 3137
Østvik Magnus Trygve 14.09.1925 Haugesund 3138
Albrektsen Floyd Roald 21.12.1927 USA 3140
Dogger Frans Henrik 12.10.1919 Oslo 3141
Prytz Lars Hagbart 25.08.1919 Oslo 3142
Bartz-Johannessen Tore 01.12.1921 Bergen 3143
Gill Leif Kåre 09.03.1920 Stavanger 3144
Nilsen Knut 30.04.1919 Eidsvoll 3145
Ohm Eirik 07.08.1919 Vats 3146
Bakken Olav 06.02.1918 Aalvundeid 3147
Placht Johan 05.04.1927 Oslo 3148
Andersen Ove 17.03.1923 Drammen 3149
Sandbeck Karl 18.01.1903 Berg, Østfold 3150
Andersen Erling Jarl 17.10.1920 Oslo 3151
Sandberg Torleif Erling 20.09.1896 Oslo 3152
Sand Olsen f. Heier Aslaug Margareth 28.06.1916 Trondheim 3153
Nielsen Aase Inger 10.06.1920 Oslo 3154
Øksnes Kalmer Johannes 03.02.1905 Ogndal 3155
Olsen Odd Sand 03.10.1918 Oslo 3156
Nygaard Oskar 09.02.1912 Grue 3157
Meldalen f. Pedersen Ragnhild 29.02.1904 Grue, Solør 3158
Seip Inge 06.06.1910 Bergen 3159
Lunde Asbjørn Marentius 18.12.1920 Borge 3160
Dagestad Harald 01.10.1918 Voss 3162
Andreassen Rolf Ole Falkenberg 20.08.1922 Rygge 3164
Pettersen f. Kristiansen Martha Louise 03.11.1901 Halden 3165
Jakobsen Ole Georg 26.08.1915 Stavanger 3166
Svendsen Odd 25.10.1918 Oslo 3167
Sveen Johannes 14.03.1920 Degernes 3168
Knudsen Knud-Endre 29.06.1921 Oslo 3169
Sæthre Johan Fredrik 08.10.1921 Bergen 3170
Askerud Frank 05.05.1926 Eidskog 3171
Lagerløv Svein Olav 09.08.1912 Danmark 3172
Lagerløv f. Håneberg Ragnhild Cicilie 06.05.1920 Eidsvoll 3173
Korsvold f. Kling Lucy 04.08.1921 Bergen 3174
Nilson Walther Robert 08.09.1917 Bergen 3175
Dahlin f. Olsen Hedvig Marie 31.08.1922 Oslo 3176
Strømberg f. Johansen Hjørdis 15.05.1922 Gran, Hadeland 3177
Haakonsen f. Ask Sonja 31.10.1922 Oslo 3179
Selmer Jens Peter 23.09.1918 Trondheim 3181
Sandven Sverre Olavson 21.02.1926 Kvam 3182
Harkmark Wilhelm 05.01.1915 Halsø, Harkmark 3184
Mattson Tor Gustav 29.04.1915 Sverige 3185
Skeie Magne 20.06.1925 Kvam 3186
Moe Ole Christian 05.07.1921 Oslo 3187
Moe Einar 03.05.1926 Oslo 3188
Aarflot Harald Brinchmann 08.12.1899 Ålesund 3189
Andersen Agnar Oddmund 20.07.1918 Trondheim 3190
Stensrud Severin 10.07.1918 Rollag 3191
Åsvoll Sigurd 17.09.1924 Rennebu 3192
Moe Karles 11.09.1919 Skjærstad 3193
Sevaldsen Nils 12.08.1926 Narvik 3194
Hansen Normann Halvar 20.06.1924 Langesund 3196
Castberg Sissel 21.11.1927 Vestre Aker 3197
Marker Helge 15.11.1924 Skien 3198
Galteland Ånund Andreas Barrat 31.12.1924 Evje 3200
Galteland Torfinn 07.02.1922 Evje 3201
Andersen Kjell Enar 24.10.1928 Halden 3202
Wyller Thomas Christian 30.05.1917 Oslo 3203
Wyller f. Hald Monna Henriette 04.06.1921 Drammen 3204
Kaada Birger Rygg 11.07.1918 Stavanger 3205
Olsen Arne Henry 08.12.1928 Halden 3206
Andersen Sigurd William 15.06.1905 Glemmen 3207
Johansen Anker Oliver 24.05.1915 Kråkerøy 3208
Hald John Kløve 15.06.1923 Drammen 3209
Krogstad Per Sigurd 06.12.1921 Oslo 3210
Søetorp Finn Olav 10.12.1923 Son 3211
Thorstensen Arne 19.05.1923 Drammen 3212
Eriksen Åsmund Voght 02.03.1920 Kongsberg 3213
Thorstensen Finn 01.05.1926 Oslo 3214
Krag Hans 24.12.1904 Oslo 3215
Knudsen Knud David 22.11.1920 Arendal 3216
Håvik Gunnar 29.06.1921 Strandvik 3217
Bjørneboe Ole Andreas 24.07.1917 Kristiansand 3218
Torgersen Andrea Karterud 12.05.1926 Berg 3219
Haugen Severin 20.01.1907 Strandvik 3220
Vengshoel f. Sundby Kristine Olga 21.08.1912 Drøbak 3221
Vengshoel Arne 02.07.1915 Drøbak 3222
Larsen Alf Henry 01.07.1911 USA 3223
Hartmann Knut 17.05.1911 Oslo 3224
Glenjen Johan 05.05.1920 Nordeide 3225
Madsen f. Olsen Mary Andrea 02.11.1919 Idd 3226
Olsen Hjørdis Rigmor 21.07.1925 Idd 3227
Jansen Rigmor 28.01.1924 Moss 3228
Halvorsen Norveig Marie 08.04.1923 Moss 3229
Halvorsen Karin Andrea 22.09.1924 Moss 3230
Baltzersen f. Ruben Alma Birgtun 23.05.1914 Tysfjord 3231
Baltzersen Elma Peggy 30.01.1941 Oslo 3232
Kristoffersen Thorleif 29.11.1921 Oslo 3233
Ulriksen Finn 22.03.1921 Oslo 3235
Baltzersen Haakon 16.03.1914 Onsøy 3236
Nordanger Toralf 02.06.1919 Vik, Sogn 3237
Skare Frank 24.03.1919 Haugesund 3238
Gundersen Knut Erling 13.08.1906 Idd 3239
Olsen Alfin Ivar 08.11.1914 Halden 3240
Brandvold Arne 08.05.1922 Brandval 3241
Jensen Johan 24.12.1920 Hillesøy 3242
Seip f. Bonnevie Ellene Fredrikke Bonnevie 09.11.1912 Bodø 3243
Seip Didrik Arup 11.11.1942 Bodø 3244
Fahlstrøm Peder Kristian 30.11.1891 Drammen 3245
Fahlstrøm f. Nilsen Kristine 08.05.1896 Drammen 3246
Fahlstrøm Kristian Emil 27.01.1917 Tinn 3247
Larsen Johan Oliver 18.08.1896 Oslo 3248
Larsen f . Nordlie Signe Henriette 26.12.1893 Oslo 3249
Larsen Bjørg Evy 18.02.1927 Aker 3250
Jovanovic f. Larsen Gerd Elsa 21.12.1919 Aker 3251
Schrøder Dorothea Kallevig 10.08.1897 Arendal 3252
Aas Finn 30.09.1921 Drammen 3253
Eriksen Gunnar Henning 11.05.1921 Aker 3254
Dirro f. Messel Vilfrid 06.10.1907 Oslo 3255
Dirro Henning 30.08.1931 Oslo 3256
Dirro Sigrun 01.07.1934 Oslo 3257
Dirro Unni 11.04.1937 Drøbak 3258
Olaussen Erling 06.10.1915 Nesodden 3259
Olausen f. Pettersen Gerd 10.01.1918 Oslo 3260
Olausen Unni 03.12.1937 Oslo 3261
Hauge Andrea 23.12.1901 Trondheim 3262
Strand Anders Øistein 01.02.1921 Bergen 3263
Wilhelmsen Rolf 23.06.1923 Tjømø 3264
Andresen Per Asbjørnson 25.12.1924 Oslo 3265
Rummelhoff Larsen Arnt Jean 06.06.1923 Aker 3266
Andersen Alfred Normann 17.03.1900 Oslo 3267
Andersen f. Hansen Karoline Emilie 14.01.1893 Skedsmo 3268
Andersen Knut Normann 24.11.1921 Oslo 3269
Hansen Olav 25.10.1913 Os, Hordaland 3270
Høibye Svenn 04.01.1915 Eidsvoll 3271
Helmers Fredrik 12.04.1921 Holt 3272
Vervik Henrik 08.07.1917 Stavanger 3273
Svensson Sverre 28.05.1924 Stavanger 3275
Johnsen Hilmar Mikal 12.07.1912 Kongsberg 3276
Winther Gunnar Tinius 05.06.1901 Oslo 3277
Øien Ragnar Egil 22.10.1915 Oslo 3278
Strand Bjarne 17.08.1907 Bergen 3279
Hoel Aage 02.02.1920 Hønefoss 3280
Hoel f. Johansen Gerd 31.07.1924 Oslo 3282
Korsmo Arne 14.08.1901 Oslo 3283
Lindgren Albert Johannes 05.05.1889 Kragerø 3284
Madsberg Rolf 27.04.1914 Gravberget, Våler 3285
Madsberg f. Brenden Jorunn 31.01.1922 Elverum 3286
Skolemestra Nancy Johanne 05.06.1924 Våler 3287
Moen Brede Johansen 08.01.1909 Ringebu 3288
Støckert Asbjørn Matheus 08.01.1909 Ringebu 3289
Hoel Trygve 22.01.1927 Trondheim 3290
Bonnevie f. Gram Karen Juliane 20.04.1903 Oslo 3291
Krag f. Fingalsen Else Marie 24.07.1906 Oslo 3292
Krag Thomas 04.01.1940 Oslo 3293
Krag Claus 21.04.1941 Oslo 3294
Lødrup Mentz Darre 31.03.1901 Oslo 3295
Lødrup f. Bøgernæs Evi 31.10.1906 Oslo 3296
Lødrup Peter 29.08.1932 Oslo 3297
Lødrup Mette Marie 19.11.1935 Oslo 3298
Lødrup Kate 04.02.1943 Oslo 3299
Hauge Yngvar 06.04.1899 Oslo 3300
Hauge f. Bruhn Lolla 24.06.1910 Oslo 3301
Hauge Yngvar Martin 12.05.1926 Ørlandet 3302
Johansen f. Erlandsen Randi Johanna 04.11.1909 Oslo 3303
Johansen Henry 11.03.1936 Oslo 3304
Johansen Tom 16.04.1940 Aker 3305
Bruun Gerda Meyer 17.07.1917 Fana 3306
Bøgenæs Ingrid 18.03.1908 Oslo 3307
Blom Per 24.08.1917 Oslo 3308
Olsen Øivind 25.02.1917 Oslo 3309
Olsen f. Fredrikstad Ingeborg 29.04.1920 Brandbu 3310
Rygh Fred 26.07.1930 Aker 3311
Skaar f. Holmsen Ragnhild Margrethe 08.11.1898 Berg, Østfold 3312
Christenssen Aagot 19.03.1918 Arendal 3313
Bjorvand Johannes 11.02.1917 Tveit 3314
Bjorvand f. Mosvold Elisabeth 10.10.1917 Lista 3315
Sommerfeldt f. Brodtkorb Nenna Antoniette 27.08.1889 Bjørnør 3316
Scheie Martinius Stray 31.10.1920 Oddernes 3317
Svihus Bernt 24.02.1924 Høyland 3318
Olsen Otto 19.04.1916 Lesja 3319
Nilsen Lars 27.01.1888 Førde 3320
Olsen Leif 22.05.1925 Sarpsborg 3321
Olsen Reidar Josef 14.11.1907 Modum 3322
Hansson Per Gustav 03.09.1920 Modum 3323
Frydenlund Jan Hroar 01.01.1924 Sarpsborg 3324
Frydenlund Jan Hroar 26.06.1921 Oslo 3325
Rustan Kaare Sørbye 28.01.1921 Oslo 3326
Berglie Hans Georg 01.01.1919 Aker 3327
Vestby Knur Johan 16.08.1928 Høland 3328
Knudsen Bjarne Motzfeldt 14.01.1924 Aker 3329
Holst Jacob Normann 13.04.1908 Trondenes 3330
Aarflot Johannes 19.11.1897 Ålesund 3331
Aarflot f. Hals Ragnhild 03.07.1903 Aamot 3332
Aarflot Ragnhild Marie 15.10.1926 Oslo 3333
Aarflot Berit Canutte 09.11.1927 Oslo 3334
Karstad Kåre 16.08.1918 Alvdal 3335
Fiske Svein Ivarson 20.03.1921 Kambo 3336
Vestby Jørgen Martin 14.02,1900 Høland 3337
Vestby f. Karlsen Olga Dagmar 02.01.1896 Høland 3338
Vestby Reidun Synøve 23.09.1932 Høland 3339
Glad Johan Wilhelm 11.06.1921 Stavanger 3340
Myhre Jens Ottar Kåre 05.01.1924 Åsnes 3341
Myhre f. Riseng Gerda 22.03.1924 Våler 3343
Hansen f. Karlsen Solveig 25.03.1889 Porsgrunn 3344
Koren Paul Laurentius Stub 25.09.1893 Levanger 3345
Koren f. Sunde Gunnvor Lisay 12.06.1914 Tinn 3347
Koren Drude Marie 02.05.1940 Ringsaker 3349
Pran Nils Baylegaard 11.05.1904 Skien 3350
Pran f. Engebrethsen Signe 14.06.1904 Skien 3351
Pran Helga Margrethe 15.04.1932 Gøteborg 3352
Pran Leif 16.08.1934 Gøteborg 3353
Pran Signe Emilie 30.05.1938 Kristiansand 3354
Pran Bodil Marie 08.05.1940 Sannisdal 3355
Koren Paul Vebjørn 21.03.1942 Oslo 3356
Hustad Jørgen Ludolf Pedersen 29.01.1896 Gildeskaal 3357
Johnssen Arne 30.06.1903 Oslo 3358
Johnssen f. Houlder Sigrid Mosse Houlder 30.04.1916 Horten 3359
Houlder Einar 30.04.1916 Horten 3360
Hagen Helge Thorleif 08.06.1916 Oslo 3361
Rødseth Kolbjørn Arnlyd Johannes 31.03.1920 ? 3362
Damtjernhaug Harald 26.07.1908 Kongsberg 3363
Frøysa Leif Ottar 06.01.1914 Borgund 3364
Frøysa f. Wandberg Olga 03.02.1920 Sundmør 3365
Hem Anders Jørgen 31.03.1904 Hedrum 3366
Hem f. Næss Aase Sofie 03.05.1912 Larvik 3367
Hem Tor 13.04.1935 Larvik 3368
Meldal Steinar 12.07.1926 Skoger 3369
Østnes Walter Robert 09.04.1926 Fet 3370
Engebakken Torbjørn 10.05.1925 Lier 3371
Fidje Erik Herstad 31.07.1926 Lillestrøm 3372
Helle Bård 29.01.1925 Lier 3373
Anmarkrud Hans Kristoffer 02.04.1926 Drammen 3374
Thorvildsen Peter 21.03.1923 Oslo 3375
Thorvildsen Alf 29.04.1924 Oslo 3376
Blich Stein 23.02.1923 Horten 3377
Bjønnes Karsten Anker 15.01.1906 Larvik 3378
Andreassen Erling 23.12.1922 Lista 3379
Myklebust Asbjørn 17.12.1919 Breim 3380
Hvistendahl Øivind 11.05.1920 Larvik 3381
Oftedahl Ivar Ragnvald 02.06.1922 Kristiansand 3382
Wormness Wilhelm Thorstein 24.08.1885 Oslo 3383
Ringnes Christian Kaurin 10.11.1916 Oslo 3384
Ringnes f. Sanne Anne Marie 04.05.1919 Aker 3385
Abel Hans Holtermann 12.01.1905 Oslo 3386
Abel f. Hvistendahl Rikke 29.04.1906 Oslo 3387
Kristiansen Gustav 25.09.1897 Furnes 3388
Kristiansen f. Rønning Martha 13.12.1897 Ringsaker 3389
Kristiansen Gerd Majen 17.11.1931 Vang, Hedemark 3390
Granlund Gunnar Odd 16.09.1919 Stor-Elvdal 3391
Knoph Alf 17.11.1915 Oslo 3392
Storaas Tor Steinar 12.05.1919 Kvam 3393
Hammer f. Fadnes Bore Inanda Edvarda 10.04.1909 Lund 3394
Hammer Inger-Hilde 01.12.1938 Oslo 3395
Hammer Herdis Evy 02.06.1942 Oslo 3396
Johannessen f. Isaksen Ellen Johanne 21.09.1914 Ullensaker 3397
Skar f. Andersen Hedvig Susanne 14.06.1902 Vadsø 3398
Marum f. Thøgersen Gudrun Solveig 10.11.1912 Fredrikstad 3399
Marum Kjell Antoni 07.10.1936 Larvik 3400
Johannessen f. Wettby Ragnhild 22.07.1887 Aker 3401
Frich f. Røvig Berit Agnes 27.12.1916 Oslo 3402
Frich Anne Kathrine 05.11.1940 Bærum 3403
Frich Wenche 05.01.1942 Oslo 3404
Gjessing Elisabeth 17.04.1913 Trondheim 3405
Asklund Trygve Erling 09.04.1920 Trondheim 3406
Skar Alfred Rikard Otelius 30.01.1896 Sørfoll 3407
Johansen Kjell 06.12.1923 Oslo 3408
Johannessen Eugen Monrad 08.10.1892 Aker 3409
Johansen Lilly Margrethe 17.05.1923 Berg, Østfold 3410
Grønnerød Åse Margrethe 13.09.1925 Berg, Østfold 3411
Saba Nils 14.02.1918 Nesseby 3412
Waagbø Svein Adel 19.06.1920 Molde 3413
Balstad Karl-Sverre 25.04.1922 Ås 3414
Bang Thor 19.02.1925 Oslo 3415
Svensen Frank 07.06.1924 Grue, Solør 3416
Rønningen Reidar 06.10.1921 Tinn 3417
Hernæs Inger Kristina 07.02.1921 Skarnes 3418
Syverstad Gunnar Bryde 06.02.1910 Horten 3419
Jensen Gerd 17.09.1919 Oslo 3420
Andersen f. Schjenken Borghild Alvida 17.10.1922 Aker 3421
Bugge Harald 07.07.1921 Horten 3422
Hammer Henry Dicken 05.02.1912 Narvik 3423
Alfsen Rolf Adolf 28.12.1921 Oslo 3424
Rypdal Åke 21.04.1919 Vestnes 3425
Stangebye Hans-Henrik Kristian 25.05.1922 Aker 3426
Johannessen Thore Monrad 24.03.1913 Oslo 3427
Reymer Hans Wilhelm 27.01.1926 Oslo 3428
Johansen Birger Emanuel 20.11.1910 Oslo 3429
Hurum Hans Jørgen 20.05.1906 Oslo 3430
Thoresen Tore Breda 29.01.1923 Drammen 3431
Hammerstad Helfrid 27.12.1909 Laksevåg 3432
Bark Frithjof Eugen 29.12.1898 Oslo 3433
Sundin Per 26.03.1920 Oslo 3434
von Düring Bjørn Ernst Svend Soot 07.07.1915 Oslo 3436
von Düring f. Alten Berit 20.05.1915 Oslo 3437
Aasen Egil Bernhard 27.12.1923 Oslo 3438
Pettersen Harald 15.09.1921 Tyristrand 3439
Jensen Kåre Edgar 14.10.1914 Oslo 3440
Svendsen Gunnar Kristian 26.09.1913 Halden 3441
Hansen Frantz Otto 23.10.1925 Oslo 3442
Jappée Tor Georg 30.10.1923 Oslo 3443
Eriksen Gunnar 30.10.1923 Hakadal 3444
Waal Sverre Kristoffer 16.08.1924 Hakadal 3446
Høeg Nils Magnus Abro 09.05.1922 Rjukan 3447
Werner-Olsen Ole 23.09.1916 Skien 3448
Berge Sveiung Oddvar 02.02.1920 Notodden 3449
Medalen Sverre 30.03.1925 Notodden 3450
Frisak Arvid 09.12.1885 Ålesund 3451
Frisak Henrik 02.06.1924 Porsgrunn 3452
Lindblom Brynjulf 14.12.1909 Rjukan 3453
Røysland Halvor 24.03.1911 Holt, Aust-Agder 3454
Mortensen Harald Andreas 23.05.1919 Aker 3455
Fingarsen Fingar 17.05.1900 Holmestrand 3456
Fingarsen f. Herberg Ruth Lagerta 26.06.1900 Lillestrøm 3457
Fingarsen Eva Irene 27.11.1926 Sarpsborg 3458
Fingarsen Bjørn 05.05.1933 Sarpsborg 3460
Olsen Erling Adolf 03.12.1917 Idd 3461
Olsen f. Mathiasen Målfrid Viktoria 12.09.1917 Glemmen 3462
Olsen Anne-Britt 30.04.1942 Halden 3463
Olsen Liv Birgitte 25.07.1943 Halden 3464
Eriksen Klara Synøve 27.11.1926 Sarpsborg 3465
Riege Hans Jacob 08.07.1886 Bergen 3466
Svendsen Leif Oddvar 03.09.1923 Halden 3467
Andersen Arne Johannes 06.02.1917 Halden 3468
Sommer Bjørn Einar 17.04.1920 Rygge 3469
Fingarsen Erna 15.12.1936 Sarpsborg 3470
Dahle Arthur Konrad 12.02.1920 Ålesund 3471
Kraft reidar Eivind Isaach 06.12.1924 Kviteseid 3472
Fladby Rolf Mikael 01.07.1918 Gjerdrum 3473
Holtan Ola Gabriel 19.08.1919 Fåberg 3474
Merheim Konrad 25.11.1897 Tresfjorden 3475
Gustafson Jonas Hilding 13.08.1904 Sverige 3476
Hernes Asbjørn 15.11.1907 Frosta 3477
Winsnes Sigurd 20.04.1896 Oslo 3478
Holm Edvin Wilhelm 17.06.1916 Lillestrøm 3479
Holm f. Dahl Frida Amalie 30.04.1918 Trondheim 3480
Holm Willy Alexander 08.04.1939 Aker 3481
Holm Laila 30.01.1943 Aker 3482
Magnusson Oskar Johannes 14.03.1918 Hemnesberget 3483
Kildeinformasjon
RA/S-6753/V/Va/L0010
Lenke til Arkivportalen
Riksarkivet Den Kgl. Norske Legasjons Flyktningskontor V: Mikrofilm
Va: Mikrofilm. Flyktningskartotek
L0010: Kjesäterkartoteket. Flyktningenr. 22000-25300
Annen kilde nr. V/L0010/1940 - 1945 - Kjesäterkartoteket. Flyktningnr. 22000-25314 (indeksert sidenummer svarer til flykningenr.). Papirmaterialet kassert. Personopplysninger 2. verdenskrig Sverige Statlige arkiver Institusjoner under departementene Flyktninger