Innhold
Hele eller deler av innholdet kan være klausulert eller utilgjengelig av andre grunner, avhengig av rettighetene på din brukerkonto.
Visningsvalg:

Riksarkivet


Den Kgl. Norske Legasjons Flyktningskontor

Mikrofilm, Mikrofilm. Flyktningskartotek
1
Fridrichsen f. Zachariasen Aase 12.10.1907 Oslo 2
Fridrichsen Jacob 02.04.1933 Molde 3
Fridrichsen Kari Birgithe 16.10.1935 Molde 4
Brevig Knut Fritjof 16.10.1935 Molde 5
Brevig Aass Anny 28.02.1920 Borgund 6
Myklebust f. Hagen Ingegjerd Johanne 08.06.1905 Stavanger 7
Myklebust Harald 08.06.1940 Aker 8
Myklebust Ragnhild 28.06.1942 Aker 9
Eeg Abel Norman 14.08.1916 Stavanger 10
Becker Paul Willy 08.12.1925 Oslo 12
Blom Albert William 13.12.1896 Oslo 14
Mærøe Frithjof Gjerdrum 12.10.1907 Tønsberg 16
Gjerdrum Mærøe f. Holte Johanne Helene 18.07.1914 Tronheim 17
Hansen Andor Petter 05.10.1906 Gildeskål 18
Jensen f. Nilsen Signe Elise 04.05.1912 Hadsel 20
Jensen Knut 19.04.1930 Hadsel 22
Jensen Sigrun Marie 02.09.1933 Hadsel 23
Pedersen Oscar 06.08.1902 Lillehammer 24
Andersen f. Svennberg Anna Serafia 10.07.1895 Lillehammer 26
Andersen Anna Synnøve Asborg 11.02.1924 Idd 27
Andersen Asbjørn Willy Bertinius 28.12.1921 Idd 28
Walderhaug Arnt Michael 10.01.1922 Målselv 29
Walderhaug f. Jensen Liv Anhild 04.01.1922 Målselv 31
Abrahamsen Leonida 26.09.1914 Kvenangen 33
Eriksen Brita Synnøve 27.11.1918 Kvenangen 34
Thomassen Jette Elisabeth 24.05.1917 Kvenangen 35
Kjeldsberg Gudrun Elise 28.07.1919 Skjervøy 36
Woldseth Odd Harry 13.06.1910 Trondheim 37
Woldseth f. Nilsson Gerda Ingeborg 22.09.1905 Sundsval, Sverige 39
Ellefsen f. Nilsson Ruth Elisabeth 10.08.1894 Sundsval, Sverige 40
Fossen Per 29.08.1925 Flekkefjord 41
Bjertnæs Marit Synnøve 12.07.1920 Modum 42
Evensen f. Voldbek Inga Snefrid Olava 16.09.1921 Elverum 44
Evensen Asta Joruhn 10.04.1941 Elverum 45
Helberg Asmund 19.10.1918 Sparbu 46
Tømta Arvid 28.07.1916 Toten 47
Scherik Sverre 14.12.1917 Skogn 48
Anbakk Jenny Anette 11.11.1922 Hemnesberget 49
Axelsen Hanny 06.08.1923 S Nord Rana 51
Kristiansen Henry 25.08.1924 Oslo 53
Larsen Erling Kristian 21.06.1922 Tune 54
Anderssen Finn Emil Wesley 21.10.1904 Hedrum 55
Hansen Torgeir Omar 03.05.1907 Halden 56
Whist Ole Elling Bjørnefjeld 26.06.1912 Fredrikstad 57
Werner Hansen f. Christiansen Helene Katrine 10.11.1900 Tønsberg 58
Werner-Hansen f. Christiansen Gerd Helene 06.10.1928 Åmot Østerdalen 59
Werner-Hansen Per Harald 20.04.1931 Aamodt 60
Werner-Hansen Liv Bertha 25.02.1927 Åmot i Østerdalen 61
Lundby Einar 18.11.1907 Elverum 62
Lundby f. Nilsen Ester Julie 05.11.1915 Vang Hedemarken 63
Lundby Målfried 14.10.1934 Elverum 64
Lundby Laila 02.09.1933 Elverum 65
Lundby Nils Waldemar 26.05.1938 Stange 66
Lundby Eldbjørg 14.01.1943 Elverum 67
Olsen Ågot Elvira 07.06.1926 Lommeland i Sverige 68
Tangen Bjørg Inger Helene 09.10.1927 Halden 69
Johansen Hjalmar Ferdinand 01.12.1894 Halden 70
Jacobsen Anders 05.06.1912 Trondheim 72
Hurlen Bjarne 13.10.1915 Ålesund 74
Hurlen f. Oseasen Oline 03.05.1920 Lista 75
Øvreby Oscar Claus 23.03.1897 Oslo 76
Øvreby f. Holtet Lovise 25.06.1902 Elverum 77
Øvreby Vilhelm 25.02.1929 Elverum 78
Emilsen Karen 02.03.1911 Furnes 79
Øvreby Olaug 12.05.1922 Elverum 81
Stenseth Ivar 09.07.1918 Elverum 82
Hole Martin 28.03.1912 Sunnulven 83
Hole f. Storstein Edna Inga 06.04.1917 Ørskog 84
Heisholdt Wenche 19.01.1925 Drammen 85
Røberg-Larsen Bjørn Martinius 09.10.1920 Oslo 86
Hagberg Erling Hugo 03.02.1924 Glemmen 88
Sørensen Georg Oscar 04.07.1925 Fredrikstad 90
Skår Nils Johan 04.01.1918 Bergen 92
Langseth Erik 24.01.1915 Oslo 93
Hofsø f. Hansen Else Marie 21.07.1917 Bodø 94
Saltnes f. Wick Bina Helene 22.05.1911 Saltdal 95
Hofsø Ingvald Severin 18.06.1894 Tranøy, Senja 96
Luhin f. Lutcherath Rigmor 30.07.1923 Aker 97
Bergene Chlas 06.08.1919 Stavanger 98
Strand Helmer Ingemund 20.11.1926 Klinga 100
Holand Magne Anton 29.10.1925 Sunnan 101
Vie Hermod Agnar 12.03.1926 Grong 103
Jakobsen Hjalmar 28.04.1914 Kåfjord 105
Pedersen Hilmar Marelius 26.02.1922 Kåfjord 106
Jensen Agnar Marenius 04.08.1921 Kåfjord 107
Ballvarre Ragnar 18.08.1916 Kåfjord 108
Myrseth Einar 08.06.1917 Kåfjord 109
Olsen Olaf Leonhard 16.02.1917 Kåfjord 110
Bergheim Olaf 05.11.1922 Kåfjord 111
Heitmann Rolf Hans 01.06.1923 Alta 113
Bakke Elly 29.03.1927 Rakkestad 114
Engedal f. Johansen Signe 21.04.1924 Rakkestad 115
Sandvik Harald 30.06.1911 Trondheim 116
Johansen Eirik 17.01.1925 Oslo 117
Nesbakken Kåre 10.02.1922 Grue 118
Gusfre Anne-Marie 18.11.1923 Brevik 119
Hansen Hans Karl Johan 25.07.1884 Larvik 120
Aanensen Alfred 05.03.1917 Mandal 121
Magnussøn Erik 18.12.1922 Bærum 122
Lindmark Arthur Georg 14.03.1913 Bærum 123
Andersen Arild 08.08.1919 Bærum 124
Olsen Arnfinn Agnar 23.12.1923 Trondheim 125
Risvik Eilif 11.10.1922 Vikna 126
Thorsholt Egil Bjørn 03.07.1924 Ø. Aker 127
Johnsrud Einar Jørgen 10.12.1929 Sør-Odal 128
Kristensen Arne 02.05.1893 Sør-Odal 129
Kristensen f. Sandvik Ingeborg Sandvik 04.12.1886 Hamar 130
Pedersen Ingeborg Solveig 13.07.1914 Oslo 131
Aakre-Bjørnsen Bjørn 29.11.1922 Ålesund 132
Wanberg Willt Storm Fiskerstrand 14.10.1910 Oslo 133
Wanberg f. Berntzen Helene Karen Marie 07.04.1914 Ø. Aker 134
Wanberg Terje Willy 15.03.1939 Oslo 135
Larsen Kristian Julius 06.09.1890 Halden 136
Andreassen Henry Elian 09.07.1917 Tromsøsund 137
Solli Nathalie Viktorie 05.05.1916 Storfjord 138
Kitti Kåsa Ellen Ragnhild 01.06.1913 Helgøy 140
Abrahamsen Arthur Werner 12.11.1909 Skien 141
Ålslien Billy 07.08.1923 Tydal 143
Myran Ruth 12.05.1922 Hegra 144
Engen Gerd 12.11.1927 Elverum 145
Engan Olav 29.07.1901 Os i Østedal 146
Engan Gunvor Mary 18.08.1909 Nedre Eikar 147
Engan Liv Inger 20.01.1939 Oslo 148
Nordgård Anders Larsen 17.08.1921 Strandvik 149
Vengstad Ole 30.10.1925 Ogndal 150
Bartnes Jonny Oddvar 17.05.1926 Ogndal 152
Sjølie Marit Louise 17.05.1926 Steinkjer 153
Andersen Randi Haugen 28.06.1926 Ogndal 154
Simensen Arne Ragnar 09.12.1913 Stange 155
Nilsen Søren Kasper 20.12.1891 Sandar 156
Knudsen Thorleif 03.02.1919 Oslo 157
Johansen Alfred 15.12.1910 Torsken 159
Sørensen Henry Elias 21.08.1921 Berg 161
Pedersen Hjalmar 30.03.1906 Stange 163
Pedersen f. Halvorsen Emma Gurine 15.09.1906 Minnesota, USA 164
Pedersen Ruth Tordis 16.03.1928 Oslo 165
Pedersen Odd Peder 19.08.1935 Oslo 166
Pedersen Anne Sofie 02.09.1939 Oslo 167
Seland Helge 17.02.1918 Lyngdal 168
Seland Berge Johanne Marie 09.11.1919 Lyngdal 169
Gran Christen Knagenhjelm 19.05.1888 Bergen 170
Gran Gunnar 15.10.1924 Bergen 171
Hole Emil 28.10.1911 Geiranger 172
Foss Torgeir 06.03.1919 Lyngdal 173
Johansen Ingvald Johannes 01.08.1914 Moss 174
Andersen Thorleif Fredrik 17.09.1916 Fredrikstad 175
Andersen f. Karlsen Ester Marie 17.06.1920 Borge 176
Andersen Berit Helene 18.04.1936 Fredrikstad 177
Nystad Helge 08.08.1915 Elverum 178
Svehagen Kåre 30.04.1917 Elverum 179
Lundby Georg Nilton 09.01.1921 Elverum 180
Lundby Knut 14.06.1916 Elverum 181
Lundby f. Boye Solveig Marianne 07.05.1918 Elverum 183
Lundby Karin Synnøve 07.02.1942 Elverum 184
Amundsen Rolf Omar 29.04.1910 Oslo 185
Amundsen f. Sandberg Gunvor Augusta 16.08.1908 Oslo 186
Pedersen Rolf 07.11.1923 Skjedsmo 187
Halvorsen Angell Guttorm 30.10.1922 Skjedsmo 189
Pettersen Ingbert Randolf 06.12.1915 Berlevåg 191
Kristiansen Rolf Otto 11.10.1921 Trondheim 192
Kjenne Sam Olners 12.03.1925 Uppsala, Sverige 193
Lyngedal Helge Hansen 09.08.1913 Kjøllefjord 195
Stokka Halvor 06.06.1921 Høyland 197
Bjelland Kåre 30.09.1927 Fjære 198
von Tangen Erna Julie 14.08.1915 Vestre Aker 200
Gregersen Astrid 06.03.1912 Modum 201
Marka Olaf 06.06.1917 Lunder 202
Marka Oskar 30.11.1922 Eina 203
Johnsen Alfred 14.05.1922 Strinda 204
Helland Tormod 08.02.1923 Trondheim 205
Stokke Per Rikart 07.01.1923 Selbu 206
Gujord Alfred Sigvart 26.01.1918 Hugstad 207
Østby Johannes 30.05.1923 Tydal 208
Dahl Reidar 12.02.1922 Trondheim 209
Thorsø Knut 02.10.1923 Trondheim 210
Vårvik Erling 26.01.1923 Heimdal 212
Utheim Johan Albert Olai 03.02.1900 Halden 213
Utheim f. Klefstad Kjersti Kristine 20.02.1897 Hadsel 214
Rustad Arne Henry 14.07.1923 Aker 215
Ryen Frode 08.10.1920 Aker 216
Østvik Einar Pettersen 23.08.1914 Verdal 217
Lien Arnulf Elvin 10.12.1920 Sparbu 219
Karlberg Aksel Johan 12.04.1919 Foldal 221
Kåsa John Andrias Olsen 04.10.1914 Foldal 223
Steien Per Foldal 224
André Carl Johan 28.06.1918 Bergen 225
Knudsen Sverre Egseth 10.05.1920 Stavanger 226
Mathisen Kristian Olaus 11.05.1901 Fredrikstad 227
Mathisen f. Andreassen Mathilde Marie 26.06.1902 Fredrikstad 228
Mathisen Gunnar Kjell 12.04.1926 Fredrikstad 229
Abrahamsen Ileby Inger 19.09.1918 Fredrikstad 231
Larsen Georg Eugen 04.09.1894 Hvaler 232
Larsen f. Engebretsen Berliot Alvilde 18.06.1897 Halden 233
Larsen Gunnar Afred 21.11.1932 Hvaler 234
Fjose Olav 05.11.1912 Voss 235
Fjose f. Mansåker Bergfrid 31.03.1915 Ullensvang 236
Kristiansen Gustav Adolf 01.04.1902 Austmarka i Vinger 237
Torgersen Oscar 23.11.1901 Stavanger 238
Pedersen Fossengen Ingebjørg 29.08.1905 Stavanger 239
Egeberg Leif 01.08.1909 Glemmen 240
Henriksen Hjalmar 28.02.1916 Nes i Romeriket 241
Hoff Bergliot Marie 20.10.1916 Brandbu 242
Bakke Kristine Sofie 31.12.1912 Greåker 243
Johansen John Adolf 17.11.1903 Thorsnes 244
Dillan Sigurd 08.02.1899 Vuku, Verdal 245
Heyerdahl Marit Dezau 15.09.1917 Stockholm 246
Åsnes Finnskog Astrid Bergli 01.03.1901 Bergli Å.F. 247
Johansen Kjeld Olav 10.10.1921 Idd 248
Nordal Ole 01.10.1922 Vang, Hedemark 250
Meldahl Hans Ferdinand 22.05.1914 Fredrikstad 251
Mathisen f. Heitmann Alfhild Oveida 15.10.1905 Andfiskvatn, Mo i Rana 253
Mathisen Martin Meier 05.04.1906 Storsteinnes, Balsfjord 254
Aspeli Henny Petra Alfrida 17.04,1916 Tovik, Skånland 255
Nergaard Kari Elise 18.06.1906 Evenes 256
Nordvoll Kirsten Edith Nemine 06.09.1919 Vik i Sortland 257
Wasmuth Tom Wadel 22.03.1943 Stockholm 258
Berner Grethe 20.09.1915 Vinderen 259
Grøndal Grethe 16.12.1885 Oslo 260
Johansen Asta Margith 13.05.1912 Nøtterøy, Tønsberg 262
Johansson Ellen Bernhardine 22.04.1897 Skes, Sverige 263
Olsen Else 07.01.1909 Onsøy 265
Slettun Gunda Amalie Olsrud 14.05.1911 Østre Toten, Skrua 266
Åsdal g. Gunnarsson Borghild 27.08.1919 Stjørdal 267
Formo Juli Aima 03.12.1904 Grong 268
Larsen Asrid 27.04.1910 Skien 269
Wassum Aud Margrethe 18.11.1918 Tynset, Norge 270
Brandli Alaug Marie 22.01.1915 Malvik, Norge 271
Nyman Ines 07.10.1915 Meråker 272
Enberg Adi Solveig 19.05.1901 Barcelona 273
Tønsager Ingrid 21.07.1920 Oslo 275
Hansen Klara Elisabeth 03.09.1917 Hudiksvall, Sverige 276
Levie Pauline Hammer 01.06.1912 Holandsfjord, Meløy 277
Line Ingrid 10.04.1912 Sokndal 278
Grenersen Gunhild Margrete 23.04.1909 Bjervik, Ankenes 279
Andersen-Nursfjell Brita Elise 25.11.1889 Namdalen 280
Palmquist g. Kristensen Lillian Svea 05.01.1923 Oslo 281
Schwabe Margrethe Elisabeth 03.12.1878 Trondheim 282
Fischer f. Sablotzky Ite Ida I. 16.12.1918 Helsingfors 283
Haugerud Ellen Gunhild 19.07.1926 Sverige 284
Olsen Marie 01.12.1897 Hof i Solør 285
Olsen Olga Fredrikke Wilhelmina 21.06.1888 Sjøtorp i Sverige 286
Oiestad Edith Petra 15.02.1911 Oslo 287
Lian Bergliot Ingegerd 16.02.1927 Øsseby, Garn, Sverige 288
Paulsen Bo Alfred 02.09.1932 Stockholm 289
Paulsen Ula Britt 06.11.1926 Stockholm 290
Riegen Annemari von 06.04.1932 Arendal 291
Øgland f. Henrichsen Randi 15.11.1882 Larvik 292
Hansen Mimi Bråten 14.05.1907 Austmarka, Norge 293
Solstad Elsa Bodil 14.05.1915 Stokke 294
Hansen Thea 15.09.1880 Sogn 295
Hagen Anne-Marie 06.09.1925 Stockholm 296
Lunde Eva 12.04.1914 Lillehammer 297
Hummel Magda Marie Tekla 31.12.1872 Oslo 298
Hostvedt Kirsten Ivarda 14.11.1899 Skogen, Norge 299
Finnesen Marie 01.07.1920 Leirelv 300
Wraalstad Tønnessen Elisabeth 04.08.1911 Hille, Mandal 301
Henriksen Borghild Signora 08.02.1914 Oslo 302
Syversen Sylvia Pauline 30.06.1915 Oslo 303
Lie f. von Platen Clara Magdalene 02.04.1873 København 304
Lunde Kristine 06.06.1879 Holmedal 305
Jakobsen Ragna Magdalena 07.12.1907 Sem, Vestfold 306
Dahl Ragna 24.10.1906 Nedstrand 307
Sveberg Jenny 21.07.1890 Åmot 308
Raabe Berit 09.03.1922 Vestre Aker 309
Andersen Ragna Olaug 06.06.1911 ? 310
Skagen Brita Lovisa 01.02.1888 Hovsberg 311
Bjertås Gundel Emilia 22.03.1918 Hangø, Finnland 312
Pedersen Nanna Hildegard 14.11.1907 Torsnæs, Fredrikstad 313
Sanden Elen Marie 12.02.1912 Vrådal 314
Ramberg Arne Semming 22.04.1914 Lisleby 315
Haukaas Rolf Wahl 03.07.1911 Trondheim 316
Rasmussen Ragnvald Alfred 30.11.1899 Narvik 318
Malmquist Leif Johan 01.05.1904 Tune 319
Håve Ole 18.07.1914 Ringsaker 320
Møller Leif Brynjulf 11.12.1920 Helsingborg 321
Grønning Magne 04.04.1908 Stavanger 322
de Knoop Georg Andre 05.08.1890 Moskva 323
Bergesen Harald Gjemre 14.03.1894 Stavanger 324
Henriksen Hjalmar 28.02.1916 Nes i Romerike 325
Nielsen Thorleif Kristian Løwe 12.08.1917 Sundar 326
Jakobsson Alfred 21.11.1921 Femundshyttan 327
Paulsén Lennart Haakon 09.08.1925 Stockholm 328
Røed Emil Gunnar Olsen 10.08.1905 Bergen 330
Larsen-Foyn Sverre 07.04.1902 Tønsberg 331
Arstad Einar Fredrik 09.11.1918 Oslo 332
Ingelv Ole Jahnsen 17.04.1898 Sigdal, Modum 333
Myhre Oluf Johan Petter 01.09.1865 Ringebu 334
Nyhus Jon Andersen 09.06.1907 Åbu 335
Iversen Leif Otto 16.09.1910 Bergen 336
Olsen Ole Magne 24.06.1922 Hof i Solør 337
Hestvik Odd Guttorm 07.09.1920 Sørfold sogn 338
Staurset Alf Einar 23.10.1918 Ørstavik 339
Tajpale Arne Hjalmar 23.08.1914 Fredrikstad 340
Palmquist Carl-Olof 08.05.1918 Oskarshamn, Sverige 341
Eriksen Knut 22.02.1920 Meråker 343
Nielsen Petter Johannes 12.04.1911 Oslo 344
Feragen Gerhard Estensen 13.07.1907 Feragen 345
Berentsen Ingvald Kristoffer 08.01.1887 Bergen 346
Sandberg Martin Boris 23.11.1921 Oslo 348
Pettersen Arvid Sverre 16.06.1912 Meldalen 349
Dahl Hans Petter 10.01.1908 Oslo 350
Flaten Jørgen Karolius 24.06.1905 Rømskog 351
Franck-Johansson Tonny 02.09.1921 Bodø 353
Berner Ole 25.03.1913 Vester Aker, Oslo 354
Dillan Sigurd 25.03.1913 Viku 355
Hurum Rolf Fredrik 09.12.1919 Hønefoss 356
Haugsnes Erling 15.08.1913 Haugesund 357
Sommerfeldt-Jacobsen Halfdan 13.01.1916 Oslo 358
Pahle Finn William 19.11.1914 Fredrikstad 359
Thoresen Thorleif 26.11.1895 Kvernes, Kristiansund 360
Nielsen Niels Anders 04.09.1893 Laksevåg, Bergen 361
Berg Gabriel 22.11.1891 Stavanger 362
Alfredsen Fonnes Olaf 22.10.1919 Fonnes, Austerheim 363
Johansen Ingvar Wilgard 30.12.1919 Berg 365
Ellefsen Jens Oskar 08.01.1993 Fredrikstad 367
Glemminge Gunar Martenius 21.08.1913 ? 368
Sandemose Aksel 19.03.1899 Nykøbing-Morsø, Danmark 369
Sjøstrand Andreas Ernst 02.03.1895 Hedesunda 370
Kvernes Anders Severine 25.04.1890 Kvernes 372
Nilsen Gaup Johan 16.09.1923 Kautokeino 373
Erlandsson Petrus William 04.09.1893 Helsingborg 374
Johansen Leif Gustav 30.04.1914 Trondheim 375
Barth Max Julius ? 376
Levi Felix Theodor 30.03.1919 Hamburg 377
Noack Herbert 09.02.1908 Hamburg 379
Noack Herbert 09.02.1908 Finster walde, Tyskland 380
Kapito Ernst Fredrik Karl 06.03.1891 Hannover 381
Pleging Ernst 18.08.1909 Leipzig 383
Marcus Herbert N. ? 384
Peter Georg Gottlieb 26.02.1911 Regensburg, Tyskland 385
Praski Walter Albert Karl Mac. 28.07.1903 Berlin 386
Postl Karl Franz 03.04.1903 Wien 388
Jachniewicz Jan 21.02.1915 Hoszany, Rudki, Galicien 390
Isaak Erwin 05.07.1916 Manheim, Tyskland 392
Holowatyj Rudolf Wien 394
Hodans Max ? 396
Gomez Fedro Gonzalez 11.08.1915 Malaga 398
Dahl-Sørensen Birgit Hjørdis 20.05.1912 Strømnes Bruk, Småland 399
Bryntesson Johan Arnt 02.05.1897 Värmland 401
Schwartz H.P. ? 403
Rode Willy ? 405
Bromme Paul Franz Rudolf 24.12.1906 Tyskland 407
Blachstein Peter 30.04.1911 Tyskland 408
Olsen Johan 13.01.1907 Andebu 409
Karlsson Oskar Thorvald 12.09.1895 Skee. Sverige 410
Karlsson Marie 16.04.1895 Austagder 412
Karlsson Jan 09.01.1923 Borge, Østfold 414
Karlsson Finn 13.05.1924 Borge, Østfold 415
Mellingen Alfred Erling 23.02.1916 Namskogen 416
Dybberg Alfhild Vera Reinerte 22.07.1919 Oslo 417
Whalstrøm Inga Alvilda 16.06.1899 Bergen 418
Bang Jakobsen Normann 20.11.1917 Gåskjønli 419
Wahlstrøm Ernst Hjalmar 07.12.1927 Haugesund 420
Jakobsen Birgit Gåskjønli 03.11.1918 Mo i Rana 421
Wahlstrøm Edith Dortea 10.01.1931 Haugesund 422
Wahlstrøm Anna Lise 26.08.1934 Haugesund 423
Fondin Arvid 02.01.1923 Oslo 424
Berger Bonny Britt 02.04.1943 Stockholm 425
Wahlstrøm Ingrid Elvira 12.09.1936 Haugesund 426
Murås John Rikard Filipstad 427
Dahl Ragnar Vilhelm 13.07.1924 Elvegård, Ankenes 428
Murås Solveig Kristina 12.08.1941 Filipstad 429
Karlsson Henry 01.02.1919 Fåberg 430
Olsen ? ? 432
Johansen Carl Johan 03.05.1918 Porsgrunn 433
Sørlie Odd 15.07.1912 Trondheim 434
Von Tangen Benedicte 11.04.1889 Bergen 436
Gireng Elsa Maria 11.11.1917 Jemundsvik, Namsos 437
Johannessen Sonja Åse 17.10.1912 Glemmen 438
Sagvold Helga 25.06.1920 Verdal 439
Bonoch Lea Elisabeth 30.01.1909 Nordre Grång 440
Johansen g. Thonhaugen Bjørnhild Johanna 22.05.1920 Trona, Helgeland 441
Særnmo Alma 29.04.1909 Sørdalen 442
Pettersen Ingrid Pauline 14.05.1911 Narvik 443
Jørgensen g. Strand Elise Konstance 11.04.1911 Vangen, Hadsel 444
Børresen Olivia 17.04.1894 Vang, Hedemarken 445
Børresen Gun Fo 14.10.1934 ? 446
Børresen Violetta Anna 18.11.1931 ? 447
Østbye Agnes Gulh 06.05.1922 Helgeboda, Sverige 448
Fotland Tordis 22.07.1921 Eigersund herred 449
Guttelvik Edny Margit 12.03.1912 Stockholm 450
Hansen Aase Gjertrud 21.02.1911 Oslo 451
Wisløff Johanna Andrea 16.12.1869 Trondheim 452
Høgvol Jenny 11.04.1917 Borgund 453
Eriksson Nessan Ellen 27.03.1908 Namskogen 454
Fossum Ragna 17.02.1909 Hegra 455
Torp Hjørdis 09.11.1888 Oslo 456
Skogen Gudrun 26.04.1925 Skogen, Tunnsjø, Nordli 457
Kallevig Kirsten Alvilde 09.09.1925 Oslo 458
Coppedge Erica 27.05.1891 Oslo 459
Jakobsen Henriksen Tormod 27.06.1927 Holmestrand 460
Jakobsen Henriksen Henrik 27.06.1927 Holmestrand 461
Sørensen Solveig Amanda 27.05.1914 Romerike 462
Jensen Arnhild 28.05.1916 Tromsdalen 463
Nilsen Margit Kristine 10.12.1913 Hasvik 464
Andersen Einar Johannes Stensrud 08.09.1865 Oslo 465
Andersen Vendela Mathilde 06.11.1901 Medskogen, Värmland 466
Berg Petra Else 17.02.1923 Trysil 467
Johnsen Sørmo Ingebrigt Godtfried 29.07.1903 Bardu 468
Qurås Sofie Katrine 30.07.1890 Bjarkø i Senjen 469
Fjose Håkon 30.01.1941 Nord Aurdal 470
Fjose Arnhild 14.02.1943 Nord Aurdal 471
Molvig Eivind 14.06.1910 Rygge 472
Nordstrøm Walfried 29.08.1909 Oslo 473
Østeby Hilmar Olav 15.09.1892 Skjeberg 474
Rostad John 03.02.1914 Grong 475
Aarnæs Arne 30.04.1923 Oslo 477
Volan g. Årnes Helen Fredora 27.07.1921 Oslo 478
Stenby Borghild Synnøve 10.08.1924 Nittedal 479
Stenby Sigrid Emma 21.08.1910 Vinger 480
Andreassen Anton 04.07.1912 Raade 481
Andreassen f. Olsen Olga Antonie 17.09.1915 Borge 482
Andreassen Iris Synnøve 03.08.1936 Tune 483
Andreassen Turid Angela 18.09.1940 Sarpsborg 484
Nilsen Kristian Anker 22.07.1906 Glemmen 485
Nilsen f. Olsen Aslaug Elvira 02.12.1914 Glemmen 486
Nilsen Odd Gunnar 31.05.1941 Glemmen 487
Nilsen Åse Synnøve 08.05.1932 Skjeberg 488
Aaserød Hartvik Johannes 26.05.1909 Torsnes 489
Aaserød f. Nilsen Nilsine Othilie 31.03.1909 Skjeberg 490
Aaserød Kjell Oddvar Skjeberg 491
Aaserød Else Helene 25.09.1931 Skjeberg 492
Aaserød Gerd Johanne 30.08.1933 Skjeberg 493
Weckhorst Harald 23.11.1897 Bamle 494
Ringstad Kåre 01.10.1921 Ullstein 495
Nilsen Ella Pauline 04.03.1914 Fauske 496
Aas Birger Oliver 20.06.1923 Tydal 497
Moe Karl Borge 26.06.1923 Strinda 498
Olafsen Kåre 18.07.1912 Vang, Hedemark 499
Andersen Gunnar Olsrud 22.09.1919 Strinda 500
Carlsen Carl Oscar Albin 01.06.1978 Ofoten 501
Weibust Knut Inge 01.06.1920 Oslo 502
Breivik Olav 08.11.1921 Tromsø 503
Alexandersen Johannes Arnolv Kåre 03.05.1925 Tromsøysund 504
Larsen Lars Georg 23.04.1927 Halden 506
Ludvigsen Rolf Arvid 08.06.1923 Drøbak 507
Tangen Helga Marie 30.07.1910 Idd 509
Tangen Gull-Brit 30.07.1910 Idd 510
Aanestad Lea Sven 23.05.1922 Varhaug 511
Lislerud Johannes 07.03.1915 Eidsberg 512
Lislerud f. Shellingen Marit 27.09.1919 Lunner 513
Lislerud Tormod Hågen 25.06.1940 Degernes 514
Lislerud Håkon Olav Øisten 17.05.1943 Degernes 515
Hagen Asbjørn Julius 23.01.1923 Femundvik 516
Brodal Eivind 01.03.1923 Furnes 517
Brattbakken Magne 25.04.1923 Ringsaker 518
Karlsen Arne 25.09.1922 Stange 520
Mathisen Johan 08.09.1922 Ringsaker 522
Jønsson Erik Michael 16.09.1923 Hamar 523
Stimo Norvald 20.04.1917 Vefsn 524
Hansen Lauritz Steiner 18.06.1922 Bergen 525
Edquist Thor Arnold 20.03.1922 Oslo 526
Kaspersen Bjarne 22.01.1922 Vevelstad 527
Log Arnold 02.10.1925 Haugesund 528
Wessel-Bruun Benedict Jacob Jonas 30.04.1899 Aker 529
Holterud Erling 07.02.1907 Eidskog 530
Jacobsen Ella 03.10.1923 Aker 531
Olsen Henry Lorang 30.11.1921 Ås 532
Onsager Lars Geelmuyden 03.05.1905 Oslo 533
Wold Erling 12.02.1902 Oslo 534
Nilsen Ole Petter 03.09.1914 Glemmen 535
Storhaug Henry Bernhard 09.11.1922 Notodden 537
Ellingsen Synnøve 08.05.1920 Elverum 539
Mellum g. Hågensen Hjørdis Johanne 20.04.1921 Elverum 540
Neby Hans 30.09.1917 Åmot 541
Sjøvold Gunvor 01.06.1926 Brekken 542
Granhaug John Marius 24.08.1920 Leksvik 543
Wisth Kåre Oddleif 30.07.1915 Trondheim 544
Lillevik Odd Heitmann 17.01.1916 Trondheim 546
Breimo Mary 26.04.1914 Nesna 548
Paulsen Erland Steen 29.07.1918 Oppegård 549
Breimo Mary 26.10.1914 Nesna 552
Paulsen f. Kristiansen Solveig Alvilde 30.12.1918 Leirsund 553
Andersen Paul Egill 23.02.1926 Sarpsborg 554
Hermansen Helge 09.07.1922 Sarpsborg 556
Edland Håkon 02.08.1902 Gjestal 557
Sønsteby Torleif 03.11.1924 Oslo 558
Haugen Halvor 04.08.1922 Notodden 559
Eriksen Børre Tormod 17.11.1919 Notodden 560
Warpe Thomas Ørbeck 03.09.1914 Bergen 561
Ekeberg Anders 04.06.1900 Svinndal 562
Kristiansen Mabel 14.12.1920 Skjeberg 563
Amundsen Per Biørn 25.03.1914 Oslo 564
Laursen Carl Gustav 21.12.1920 Hønefoss 565
Rødseth Sverre Wilhelm 01.05.1916 Oslo 566
Holterud Birger 16.04.1913 Eidskog 567
Holterud Ivar 25.04.1915 Eidskog 568
Holterud Kolbjørn 23.01.1920 Eidskog 569
Holterud Olav 02.07.1911 Eidskog 570
Tveten Sverre 22.01.1914 Hoff i Østfold 571
Ramberg Steinar Sverre 08.12.1927 Hønefoss 572
Gabrielsen Leif Henry 02.02.1929 Berg 573
Arnesen Hans Sverre 28.03.1926 Halden 575
Larsen Ludvik Andreas 28.02.1919 Kopervik 576
Nilsen Normann 15.01.1922 Tinn 577
Gustavsen John Ingvald 01.01.1922 Kvenangen 578
Pettersen Bjarne 17.07.1918 Hammerfest 580
Larsen Vilhelm Rudolf 07.10.1923 Alta 581
Sønnvisen Karl 09.04.1925 Alta 582
Severinsen Sverre Valdemar 13.05.1919 Kvenangen 584
Pedersen Harald 13.05.1920 Kvenangen 586
Enoksen Nicolai 28.03.1917 Kvenangen 588
Lie Rolf 01.07.1917 Oslo 589
Roel Hallbjørn August 11.04.1922 Stoksund 591
Stubbe Trygve Olai 19.11.1915 Røra 592
Geirung Elsa 05.03.1917 Stavanger 593
Dybwad Stella Semb 14.08.1920 V. Aker 594
Krefting Egil 01.02.1916 Oslo 595
Jensen Thorolf 31.01.1910 Berg 596
Fjeldstad Kolbjørn Arnljot 07.11.1911 N. Odal 598
Fjeldstad Sverre 01.09.1923 Asker 599
Andresen Erik Oddvar 22.08.1910 Asker 600
Strøm Harald 18.07.1923 Vinger 601
Slungaard Rolv Kjellberg 27.11.1922 Steinkjær 603
Andersen Alv Hans 13.04.1924 Eidsvoll 604
Hansen Karl 10.12.1898 Oslo 605
Huse Frantz Meidel 29.07.1920 Laxevaag 607
Uthe Gustav Martin 21.11.1921 Bergen 608
Nordfeldt Olga 19.08.1911 Rjukan 609
Fredriksen John Severin 16.12.1923 Trondheim 611
Granmo Bjarne Martin Opdal 613
Steen Gunnar Martin 24.05.1915 Oslo 614
Steen Helga 23.01.1915 Grue 616
Jakobsen Ella 14.01.1922 Rakkestad 617
Aadahl Solveig Mari 27.02.1922 Rakkestad 618
Olaussen Tor Erik 20.07.1924 Oslo 619
Åsland Karsten 09.12.1918 Stavanger 620
Johansen Signe Ovidia 08.02.1914 Sarpsborg 622
Jørgensen g. Lae Hildur Kristine 04.10.1921 Sarpsborg 623
Andersen Egil 06.10.1926 Oslo 624
Willstrøm Levi Johan Nilsen 19.04.1922 Lyngen 625
Solberg Harald Arnesen 15.10.1908 Hundvåg 627
Solberg f. Mørkve Helene 22.03.1909 Koppervik 628
Friberg Harlad Flodin 09.12.1917 Vennesla 629
Olsen Kristoffer 15.02.1898 Vinger 631
Olsen Håkon 02.11.1926 Vinger 633
Olsen Kristen 27.02.1928 Vinger 634
Sørli Odd 15.07.1912 Trondheim 635
Smith Vilhelmine Marie 09.10.1895 Horsens, Danmark 636
Smith Nancy Karen Francoise 26.06.1929 Oslo 637
Haagensen Lenchan 01.08.1895 Steinkjær 638
Geving Dagmar Florence 25.11.1923 Namsos 639
Hveem Leif Ole 29.03.1920 Oslo 640
Hansen Oscar Ferdinand 06.01.1896 Oslo 641
Bjørn Solveig Gullogna Frideborg 20.09.1924 Ø. Toten 642
Olsen Karin Martha 22.01.1924 Halden 644
Jensen Aase Natalie 23.05.1927 Halden 645
Oddsteen Magne 11.03.1924 Alvdal 646
Hansen Roland Schwartz 12.08.1926 Tønsberg 647
Johansen Lyder Otto 01.12.1921 Måsøy 648
Solvang Ragnvald 17.12.1926 Søndeled 649
Aas Erling Eugen 11.02.1917 Moss 650
Nyhus Hartvig 09.07.1910 Oslo 651
Bamrud Rolf 13.01.1921 Oslo 652
Bamrud f. Olsen Svanhild Konstanse 17.04.1920 Oslo 653
Bamrud Aage Willy 24.10.1942 Oslo 654
Holterud Hilmar 16.04.1917 Eidskog 655
Tenmann Ivar 29.07.1920 Aker 656
Tenmann Asbjørn 27.03.1914 Oslo 657
Dybwad Nils Juell 09.01.1892 Oslo 658
Dybwad Nils Vilhelm 01.02.1928 Oslo 659
Dybwad Knut 21.12.1929 Aker 660
Ellingsen Andreas 17.09.1913 Harran 661
Sagmo Kåre 25.02.1911 Harran 662
Gudding Oskar 24.05.1912 Harran 663
Jacobsen Reidar 21.08.1918 Nittedal 664
Sørensen g. Jacobsen Åse Gunvor 10.10.1921 Aker 666
Sørensen f. Jahr Berit 22.12.1917 V. Aker 667
Sørensen Øivind Sigvart 21.03.1917 V. Aker 668
Hageløkken Ole Hansen 02.12.1898 Lesja 669
Larsen Harald 03.12.1915 Steinkjær 670
Sand Knut 23.08.1919 Verdal 671
Baalsrud Jan Sigurd 13.12.1917 Oslo 672
Gram Peder 11.09.1910 Oslo 673
Gram f. Dybwad Johanne 22.10.1918 Oslo 674
Holst Kai Christian Middelton 24.02.1913 Lillehammer 675
Dybwad Stella Boye 07.07.1892 Oslo 676
Svendsen Hjalmar 11.01.1902 Moss 677
Samuelsberg Emil Petter Andreas 04.12.1916 Loppa 678
Hofseth Alf Didrich 21.01.1917 Sørsund 679
Lindvall Ågot Ingvarda 08.07.1925 Kåfjord 680
Lindvall Gunvor Hansine 07.03.1924 Kåfjord 681
Kilen Hans 22.11.1921 Kåfjord 682
Langballe Per Krass 01.05.1925 Kongsvinger 683
Eggen Johan 04.05.1925 Elverum 684
Iversen Johan Albert 03.09.1926 Kristiansand 685
Tagestad Edgar 29.06.1922 Vang 687
Eggen Konrad 25.01.1917 Elverum 688
Baksrad Ragnar 13.11.1920 Elverum 690
Uthus Rolf 18.08.1920 Elverum 691
Forsberg Bjørn 15.11.1917 Elverum 692
Dedekam Anders 26.05.1914 Oslo 693
Dedekam f. Andersen Marti Synnøve 25.10.1913 Oslo 694
Dedekam ;ette Annicken 31.03.1931 Oslo 695
Dedekam Wenche 11.02.1943 Trondheim 696
Moltke-Hansen Simone 11.05.1910 Brüssel 697
Moltke-Hansen Yves Georg 28.02.1937 Oslo 698
Qvale Fredrik Heuch 08.04.1917 Oslo 699
Framhus Johanne Marie 10.08.1907 Stranda 700
Godal Thore 25.06.1917 V. Aker 701
Langsholdt Walter Torolf 22.04.1925 Sarpsborg 702
Johansen Arne 17.08.1918 Sarpsborg 704
Hårsaker Martin 16.10.1922 Stadbygd 705
Fors Nils Peder Nilsen 19.09.1913 Loppa 706
Pedersen Harald 09.05.1905 Ålesund 708
Pedersen f. Steen Anna Konstanse 12.07.1903 Bremsnes 709
Pedersen Liv Johanne 25.04.1933 Oslo 710
Magnussen Einar Ingeberg 21.10.1917 Bærum 711
Lund Holger 08.05.1910 Berg 712
Lund f. Olsen Evelyn Olvia Alvilde 03.12.1912 Idd 713
Lund Jan Kristian 20.06.1936 Idd 714
Lund Bjørn Roger 12.11.1937 Idd 715
Lund Gerd Ranveig 12.11.1937 Idd 716
Vik Karen Ingeborg 14.11.1921 Fredrikstad 717
Hansen Johan Edvard 09.10.1911 Idd 718
Hansen f. Olsen Bjørg Aadel Marjorie 01.06.1916 Idd 719
Hansen Turid 18.07.1940 Idd 720
Kristiansen Arnfinn 06.10.1925 Herdla 721
Porsanger Nils Anders 17.04.1919 Nesseby 722
Lenschow Hans Asmus 29.08.1914 Aker 723
Lenschow f. Pedersen Alfhild 13.03.1915 Oslo 724
Johansen Jens Oskar 02.06.1889 Ø. Eiker 725
Hellstrøm Lars Olaf Johansen 28.08.1892 Borge 727
Martinsen Leif 02.03.1927 Vang, Hedemark 729
Evensen Arvid Bjarne 02.09.1923 Vang, Hedemark 730
Stenvåg Olger Johannes 06.03.1905 Ålesund 731
Bulling Leif Marelius 23.03.1910 Sparbu 732
Jahren Thorbjørn 28.04.1918 Hedrum 734
Svaleng Bjarne 25.09.1922 Trondheim 736
Wanvik Kjell Eugen 11.12.1923 Heimdal 737
Stien Johannes 17.04.1914 Nord Rana 738
Båstad Rolf August 23.10.1922 Oslo 739
Bjørnstad Mens 21.10.1925 Elverum 741
Sæteråsen Jens 15.01.1924 Vang, Valdres 742
Holm Jan Kåre 18.06.1915 Fredrikstad 743
Bottolfsen Asbjørn 27.01.1916 Oslo 745
Nielsen Reidar 19.03.1911 Bergen 747
Nielsen f. Olsen Margit Katrine 10.03.1907 Gjerpen 748
Dahle Martin 10.10.1924 Bergen 749
Utheim Jørgen Jentoft Ludvig 15.05.1899 Salangen 750
Andersen Vesla Amanda 07.10.1918 Modum 752
Olafsen Olga 18.04.1923 Enebakk 753
Weinberg Rudolf 30.04.1915 Fredrikstad 754
Eidså Hjalmar 30.10.1923 Greipstad 756
Pettersson Johan Fransen 18.02.1921 Koppervik 758
Mobak Einar 23.04.1921 Skien 760
Øien Paul 25.04.1922 Melhus 762
Holter Erik 18.07.1922 Aker 763
Eriksen Thor Johannes 18.04.1912 Oslo 764
Eriksen f. Kristiansen Evelyn 03.07.1914 Moss 765
Eriksen Knut Theodor 02.12.1909 Oslo 766
Stubberud Carl Hjalmar Petter 06.12.1882 Oslo 767
Stubberud f. Bye Ida Therese 08.05.1884 Enebakk 768
Hauge f. Stubberud Jane Randi Johanne 14.07.1915 Oslo 769
Lie f. Halvorsen Ragnhild Kristiane 04.11.1905 Oslo 770
Lie Gro 10.07.1932 Oslo 771
Lie Turid 17.11.1938 Oslo 772
Wallin Konrad 26.10.1926 Harstad 773
Karlson Karl Johan 04.05.1928 Rygge 775
Tollefsen Oskar 19.09.1913 Drammen 777
Larsen Idar Ole Johan 27.06.1904 Vågan 778
Larsen f. Folladal Ingrid Marie 15.03.1908 Malm 779
Jensen Arvid 16.07.1925 Trondheim 781
Idland Arthur 01.04.1914 Gjestal 782
Lommeland Sverre Arne 01.12.1915 Gjestal 784
Olsen Eskild Edmund 15.03.1924 Borge 786
Larsen Rolf Arvid 15.03.1922 Oslo 788
Bjørnson Per Mørch 27.01.1925 Strinda 789
Bjørnson Arnodd Sverdrup 16.10.1893 Steinkjær 790
Bjørnson f. Mørch Louise Marie Sofie 14.08.1894 Liverpool, England 791
Bjørnson Tove Mørch 15.01.1930 Kyrkjebø 792
Hollum Arne Murer 02.10.1914 Aure 793
Hollum f. Geirløff Else Marie 24.09.1917 Oslo 794
Hollum (udøpt) 03.07.1943 Høyanger 795
Malermoen Knut Larsen 17.02.1926 Våle 796
Brøderud Ottar Ragnvald 31.05.1899 Brandval 797
Enoksen Enok Thebert 22.07.1915 Kvenangen 799
Johansen Hjalmar Leonard 13.03.1923 Alta 800
Anderssen Antona Johanne 12.02.1926 Skjervøy 801
Eriksen Angel Edvin 16.03.1917 Kvenangen 802
Eriksen Daniel 16.05.1922 Kvenangen 803
Drabitzius Arne Chrisoph Augustinus 07.02.1912 Oslo 804
Søyland Otto 22.12.1915 Stavanger 806
Hjulstad Thor 16.03.1913 Trondheim 808
Amundsen Ragnhild 16.04.1913 Oslo 810
Amundsen Vidar 22.12.1940 Aker 811
Jørgensen Rolf Lorang 16.07.1925 Aker 812
Beck-Pedersen Ole Ragnar 09.12.1925 Arendal 813
Pettersen Knut 03.09.1925 Oslo 814
Olsen Johannes Emanuel Fjell 23.06.1923 Rjukan 815
Kas Reidar Johannes 21.11.1921 Berg 817
Hagander Asbjørn 09.01.1913 Oslo 819
Hansen Tangen Yngvar 01.11.1910 Høvåg 820
Lorentxen Øivind Bie 20.07.1905 Sarpsborg 821
Solvang Robert 13.10.1915 Drammen 822
Berntsen Leif 10.11.1926 Ringsaker 823
Kristiansen Kristian 04.03.1926 Fåberg 824
Holden Einar Thoralf 06.10.1909 Trondheim 825
Matre Hilmar 04.09.1909 Skjold 826
Bech Arne Robert 18.02.1926 Oslo 827
Solberg Bjørn 26.07.1926 Asker 828
Dahle Sverre 04.02.1918 Madla 829
Thomassen Karl Gustav 18.08.1913 Stavanger 830
Salvesen Sigurd 04.04.1927 Holt 831
Hartvigsen Ole Knut 19.08.1925 Hareid 832
Larsen Odd 10.02.1921 Oslo 833
Pedersen Rudolf 21.01.1911 Hurum 834
Gjevert Olaf Antonsen 07.10.1891 Brandval 835
Marstrander Sverre 24.10.1910 Oslo 836
Marstrander f. Nicolaysen Anne Thue 05.04.1915 København 837
Marstrander Anders Lyder 21.11.1941 Oslo 838
Engebretsen Sigurd Ragnvald 09.11.1918 Glemmen 839
Haneborg Wiggo Walter Sooth 02.03.1896 USA 840
Emanuelsen Rolf Henry 06.04.1921 Enebakk 841
Haneborg Christian Morten 10.06.1924 Høland 842
Myhre Odd 05.07.1922 Aker 843
Hansen Sverre 05.08.1924 Horten 844
Elvestad Arne Ask 09.01.1925 Oslo 847
Mathisen Rolf Tage 21.04.1924 Aker 848
Mathisen g. Hellum Julie Fredrikke 03.10.1905 Sandtorp 849
Nordhus Gunnarda Cecilie 26.08.1909 Balsfjord 850
Sund Erik Marino 07.07.1924 Oslo 851
Skullerud Bjørn Thorleif John 29.06.1924 Aker 853
Solberg Fritz Georg 06.02.1915 Oslo 855
Ulsteen Arne Johannes Asker 856
Høysveen Jens 23.03.1918 Elverum 857
Ebbesen Lars Erik 13.09.1909 Oslo 858
Aasgaard Arne 26.01.1909 Brønnøysund 859
Gjertsen Lars Bockelie 17.12.1902 Brevik 860
Gjertsen Margit Kristine 25.09.1904 Bamble 861
Olaussen Roald 11.05.1926 Dønnes 862
Jakobsen Amund Johan Konradsen 10.06.1924 Dønnes 863
Jakobsen Konrad Angel Bye 27.10.1920 Lurøy 864
Olufsen Håkon Georg 29.12.1917 Dønnes 865
Årstad Magner 03.02.1922 Verdal 866
Østgård Oddmund 28.03.1920 Verdal 867
Lieng Reidar Arne 12.03.1919 Skjerstad 868
Larsen g. Einarsen Lykke Perdi Aslaug 16.01.1922 Borge, Lofoten 869
Seljestad Haldis 18.02.1920 Odda 871
Jensen Leif Aleksander 09.12.1920 Bodin 873
Sørensen ? 04.06.1926 ? 874
Nossum Erik Olav 13.08.1920 Bodø 876
Kristensen Waldemar Jørgen 20.06.1922 Fauske 878
Lundbye Sigurd Kaare 08.07.1905 Glemmen 879
Lundbye f. Syvertsen Clara 17.12.1908 Hvaler 880
Hals Bjarne 25.12.1906 Farsund 881
Hals f. Skilnand Hilda 11.01.1905 Horten 882
Hals Jan 02.04.1932 Horten 883
Kristiansen Lauritz 13.06.1911 Fredrikstad 884
Stene Ole Birting 16.09.1896 Kornstad 885
Stene f. Karsborg Jenny 12.03.1894 Tune 886
Stene Fridtjov 16.03.1922 Bodø 887
Stene Margareth 14.08.1925 Tromsø 888
Stene Liv 13.08.1927 Tromsø 889
Thorsen Hans Trygve 29.10.1899 Bergen 890
Veiby Oscar Olausen 22.09.1904 Bergen 891
Veiby f. Skrikerud Olga Josefine 04.03.1908 Trøgstad 892
Veiby Per Olav 01.08.1937 Rakkestad 893
Veiby Arne Oscar 09.01.1939 Skjeberg 894
Veiby Ole Edvard 28.06.1940 Skjeberg 895
Rønning Borger 27.03.1916 Asker 896
Rønning f. Eriksen Dagmar 16.06.1919 Asker 897
Rønning Terje 02.01.1943 Asker 898
Haugen Leif Kristian 02.08.1916 Oslo 899
Sleipnes Ragnar Ørnulf 10.11.1905 Oslo 900
Berg Gulbrand 03.02.1917 Hakedal 902
Berg Kåre 30.10.1923 Aker 903
Berg Peder Bjarne 02.11.1888 Oslo 904
Lund Ole Iverssøn 22.04.1909 Oslo 905
Lund f. Heiberg Ragnhild Meyer 29.09.1912 Oslo 906
Lund Grete 15.03.1941 Oslo 907
Wiborg Thor 06.11.1903 Oslo 908
Wiborg f. Elving Harriet Elisabeth Ingeborg 19.06.1913 Oslo 909
Wiborg Bjørn Quinsgård 16.06.1937 Oslo 910
Bekkevold Johan Johansen 29.11.1909 Elverum 911
Bekkevold f. Eggen Petra 18.01.1911 Elverum 912
Bekkevold Kai 27.03.1941 Elverum 913
Bækkevold Johanne 31.01.1903 Elverum 914
Bækkevold Ivar 09.10.1928 Elverum 915
Bækkevold Oddvar 14.07.1930 Elverum 916
Slagsvold Rolf Kristian 02.09.1925 Romedal 917
Østhagen Oddvar 22.06.1924 Romedal 918
Martinsen Johan 24.03.1900 Åsnes 919
Melbye Agnes Helene 23.02.1919 Elverum 920
Østrem Trygve Russel 13.12.1919 Vikna 922
Østrem Ole 08.10.1922 Rørvik 923
Kristoffersen Hans Petter 18.02.1924 Rælingen 924
Nesteppen g. Johansson Gunvor 16.04.1924 Grue 925
Ramsfjord Rolf 09.03.1917 Hadsel 927
Bråstad Erling 30.01.1919 Kristiansand 928
Johansen Trygve 07.02.1894 Glemmen 929
Johansen f. Scherpen Ingeborg Anette 18.03.1896 Ringsaker 930
Johansen Ingrid Kristine 17.06.1921 Oslo 931
Holtet Karsten 19.06.1923 Trøgstad 932
Prebensen Søren Munk Kløcker 10.07.1899 Asker 933
Olsen Reidar Harry 23.06.1926 Halden 934
Lodding Gunnar 20.10.1906 Ullensaker 935
Isaksen Leif Ingolf 25.05.1915 Tønsberg 936
Johansen Sigvald Emil 19.01.1920 Stavanger 937
Nilsen Bjørn Helmer 28.01.1918 Oslo 938
Hansen Heine 18.02.1917 Oslo 939
Ulriksen Bjørn 29.08.1922 Oslo 940
Ebbesen Helge Ottar 06.06.1914 Grue 941
Aas Roald 18.05.1921 Vefsn 942
Kristoffersen Haakon Brede 28.09.1900 Stavanger 943
Gustavsson Lilly Alice 17.03.1920 Idd 945
Dahl Anker 12.07.1911 Sandefjord 946
Olaisen Olaf Waldemar 09.11.1919 Sauherad 947
Helleberg Agnes 19.10.1923 Sandefjord 949
Olaisen Asbjørn Wilfred 29.11.1922 Sandefjord 950
Corneliusen Elsa 21.11.1924 Sandar 951
Hjelde Einar 05.08.1920 Verdal 952
Hennissen Kristoffer 03.05.1922 Foldereid 953
Nilsen Egil 23.09.1917 Ytre Rendal 954
Flogenfeldt f. Otter Hilda Elisabeth 29.01.1920 Oslo 955
Flogenfeldt Thor Frette 04.08.1919 Verdal 956
Brandt Halvard 14.12.1905 Åsnes 957
Dæhli Harald Konrad 17.05.1897 Oslo 958
Dæhli f. Schwabe-Hansen Aline 05.08.1910 Oslo 959
Dæhli Nils Harald 27.07.1936 Oslo 960
Dæhli Lill-Aline 28.02.1940 Oslo 961
Dæhli Kirsten 09.04.1942 Oslo 962
Næss Einar Wilfred 09.02.1918 Oslo 963
Dalen Richard Berg 14.04.1899 Salangen 965
Kaaveland Børulf Johan 28.03.1899 Lillesand 966
Frich Jacob Fredrik 05.08.1910 Strinda 967
Prebensen f. Steen Ragnfrid 05.12.1908 Aker 968
Prebensen Søren Petter 17.04.1930 Aker 969
Prebensen Thorvald Nicolai 04.05.1934 Oslo 970
Lockert Magne Nicolai 25.06.1926 Storfjord 971
Wilhelmsen Olav Einar 23.03.1922 Hamarøy 972
Lockert Hans Martin Eliassen 18.09.1892 Balsfjord 973
Stokke Trygve 15.12.1901 Meråker 974
Ligård Jan 07.03.1924 Stjørdal 975
Strand Knut 23.09.1917 Oslo 976
Levorsen Leif 20.12.1917 Nore 977
Monsen Mathilde Lorentze 15.05.1908 Bergen 978
Imset Åslaug 27.06.1925 Oslo 979
Larsen Petra A. Olivia 14.09.1907 Bodø 980
Steen Klara 15.02.1921 Levanger 982
Folkestad Knut Næsø 28.04.1903 Askvold 984
Spilhaug Rolf 03.09.1903 Nord Odal 985
Slyngenborg Gustav 26.06.1898 Berg 986
Køhler Trygve Georg 02.05.1926 Kragerø 987
Hoel Thorvald 28.06.1925 Fauske 989
Hoel Oddvar 28.12.1921 Sørfold 991
Alme Einar 23.03.1909 Øvre Eiker 993
Alme f. Johnsen Ingrid 30.03.1911 Oslo 994
Alme Kjell 01.12.1942 Oslo 995
Johannessen Asta Synnøve 16.05.1921 Stavanger 996
Bergly Hans 02.03.1897 Norderhov 997
Bergly Leif Oddvar 23.01.1922 Oslo 998
Frantsvåg Leif Oddvar 23.01.1922 Oslo 999
Johansen Karl Normann 24.04.1912 Bodin 1000
Hagstrøm Carl Olav 26.03.1908 Berlin 1002
Hagstrøm f. Lehn Ruth 15.11.1914 Trondheim 1003
Hagstrøm Grete 17.09.1942 Trondheim 1004
Isaachsen Ellen Karine 18.08.1910 Oslo 1005
Olsen f. Støpamo Annie 30.04.1919 Beiarn 1006
Olsen Bjørn 31.05.1941 Odda 1007
Olsen Rolf 02.11.1914 Skjeberg 1008
Nygaard Leif 02.08.1905 Skjedsmo 1010
Vethe Edvard 19.06.1895 Voss 1011
Joramo Leif 08.01.1903 Bardu 1012
Dahl Hans Henrik 22.12.1913 Tromsø 1013
Haddeland Henry William 02.10.1912 Tinn 1015
Narvesen Bjarne Arnfinn 20.08.1913 Modum 1016
Eriskson Willy Georg 04.04.1920 Strinda 1017
Tønne Kåre 05.06.1918 Sparbu 1018
Fjellingsdal Ingvar Reiten 27.03.1918 Bremsnes 1019
Sende Arvid 20.04.1927 Verdal 1020
Eriksson Kjell Arnold 22.11.1927 Verdal 1021
Jacobsen Olav Sigbjørn 02.09.1926 Rødøy 1023
Olsen Odd Olei 25.03.1918 Sørreisa 1024
Nilsen Oddvar 18.08.1925 Verdal 1025
Benum Snorre 26.09.1923 Steinkjær 1026
Skjervøy Magnar 09.04.1922 Åsen 1027
Kolberg Erling 19.05.1921 Meløi 1028
Sjøli Jens Konrad 13.01.1920 Ongdal 1030
Gundersen Rolf Olaus 13.05.1894 Oslo 1031
Gundersen f. Gulowsen Hedvig 02.03.1902 Oslo 1032
Gundersen Kaare 15.03.1926 Oslo 1033
Gundersen Peder Wilhelm 10.05.1929 Aker 1034
Gulowsen Per Anders Jahn 28.01.1920 Oslo 1035
Hindahl Olav 01.05.1915 Stavanger 1036
Andersen Harald Glemmen 1037
Martinsen Odd 02.03.1921 Oslo 1038
Hindahl Bjørgstein 28.11.1923 Stavanger 1039
Baastad Kaare Friis 13.10.1913 Oslo 1040
Baastad Kjeld Friis 07.07.1915 Hadeland 1041
Engen Ole 06.01.1904 Aurskog 1043
Eliassen Kåre Johan 27.12.1913 Rødøy 1044
Steiro Gunnar 05.05.1915 Sortland 1045
Olsen Ragnar Michael 30.08.1921 Hamar 1046
Løvmo Kristian 23.02.1920 Vang 1047
Haugmo Ragnvald 10.05.1914 Hoff, Vestfold 1048
Mellembråten Kåre Einar 28.11.1924 Grue 1049
Aspaas Gerhard Karl 26.06.1905 Trondheim 1050
Aspaas f. Hjulstad Gudrun Charlotte 19.04.1906 Trondheim 1051
Aspaas Kari 04.10.1941 Trondheim 1052
Voll Knut Birger 06.12.1916 Voss 1053
Johansen Odd Addvar 13.06.1922 Måsøy 1054
Loennechen Odd Ivar 26.05.1898 Kristiansund 1055
Holtermann Knut-Henrik 01.07.1904 Oslo 1056
Reinertsen Theodor Reinhardt 13.06.1912 Kristiansand 1057
Hansen Reidar 23.04.1918 Larvik 1058
Hansen Lorang Ødegård 19.11.1922 Aker 1059
Hansen Harald Leonard Ødegård 21.01.1921 Aker 1060
Kristensen Wilfred Kåre 10.04.1911 Narvik 1061
Borchsenius Johannes Laurentius 09.06.1903 Skien 1062
Grepperud Ole Magnus 26.04.1906 Søndre Høland 1063
Bundli Jens Olav 03.07.1899 Eidsvågd 1064
Sandved Per 08.11.1896 Stavanger 1065
Strugstad Oddmund 02.10.1916 Steinkjer 1066
Person Ottar 19.05.1922 Foldal 1067
Nilsen Asle Monrad 29.12.1927 Stod 1069
Vethe f. Rogstad Else Dordi 10.04.1908 Åmodt 1070
Vethe Venja Cecilie 14.03.1931 Aker 1071
Vethe Unn Margaretha 17.09.1937 Oslo 1072
Gerhardsen Torvald Selmer 05.06.1917 Moster 1073
Edvardsen Jarl Harboe 05.06.1917 Lærdal 1074
Bostad Johan 03.08.1899 Lillehammer 1075
Martinsen Knut Oskar 15.10.1916 Aker 1076
Ombustvedt Alf Louis 12.08.1894 Moss 1077
Løvlie Eilif 19.09.1911 Stor-Elvdal 1078
Tjønndal Walter Kåre 22.01.1923 Valberg 1079
Brathli Paul Kalle 02.11.1911 Vikna 1080
Stensaker Christopher Johan Rogge 19.11.1915 Bergen 1081
Arntzen Harriet Katharina 23.09.1918 Strinda 1082
Prydz Finn 25.12.1910 Trondheim 1083
Prydz f. Hvidsten Dorothea 11.09.1915 Skien 1084
Ramfjord Ottar 29.07.1902 Bø, Vesterålen 1085
Engh Trygve 06.11.1903 Halden 1086
Engh f. Olsen Emgbjørg Katrine 11.07.1912 Halden 1087
Engh Jens Kristian 10.05.1938 Halden 1088
Froholdt Rolf Olander 08.01.1923 Bærum 1089
Zakariassen Simon Langnes 22.11.1919 Saltdal 1090
Johansen Kåre 07.02.1912 Saltdal 1091
Johansen f. Nilsen Nancy Anette 07.04.1920 Saltdal 1092
Kristensen Trygve Joakim 07.09.1910 Saltdal 1093
Ertresvåg Arne Bjørn 17.04.1924 Volda 1094
Thorheim Eiliv Jørgen 08.06.1924 Hareid 1095
Coucheron-Aamot Wilhelm Anthony Jacob 10.09.1899 Nesodden 1096
Andreassen g. Smeby Anne Kathrine Schønning 16.12.1922 Bergen 1097
Andersen Rolf Theodor 16.11.1900 Oslo 1098
Andersen f. Chrisoffersen Edel Hansine 06.01.1903 Oslo 1099
Andersen Mary Anna 05.03.1926 Oslo 1100
Villars-Dahl Leif 12.09.1895 Oslo 1101
Andersen Wictor Bjarne 11.04.1891 Oslo 1102
Andersen d, Johannessen Kitty Margrethe 17.01.1909 Oslo 1103
Nordbø Einar 12.07.1908 Høland 1104
Larsen Anton 10.08.1907 Ringsaker 1105
Larsen f. Torp Aase Liddy 10.07.1913 Oslo 1106
Larsen Tore Alslak 03.05.1935 Aker 1107
Koch Wilhelm Nils 13.01.1913 Broakly, USA 1108
Dahl Truels Wiel 26.12.1905 Oslo 1109
Sletto Bjørn 12.03.1915 Asker 1110
Lowzow Rolf 06.06.1892 Oslo 1111
Hasle Haakon 21.11.1915 Askim 1112
Rønning Peder Eithun 21.05.1903 Kvikne 1113
Holm Egil 18.07.1913 Halden 1114
Olsen Jens Rudolf 03.08.1909 Norderhov 1115
Olsen f. Johannessen Karin 17.08.1911 Oslo 1116
Olsen Gunnar 16.07.1935 Tønsberg 1117
Olsen Arne 29.07.1936 Tønsberg 1118
Olsen Harald 01.11.1942 Halden 1119
Reiss-Andesen Helge 06.03.1926 Oslo 1120
Ramestad Gunnar 07.03.1918 Oslo 1121
Halvorsen Frank Lorang 12.05.1922 Oslo 1122
Holm f. Nythe Randi Synnøve 11.01.1920 Berg 1123
Holm Kari Margrethe 01.12.1940 Halden 1124
Alvestad Rigmor 12.03.1924 Hareid 1125
Olaussen Alf 15.07.1918 Skoger 1126
Pettersen Petter Asmund 01.04.1922 Sør Varanger 1127
Rolfsen f. Kvaal Randi Sofie Münter 16.06.1915 Sør Odal 1128
Rolfsen Ragnhild 23.07.1940 Aker 1129
Gustafsen Olav Zakarias 17.08.1905 Botne 1130
Gustafsen f. Johnsen Borgny 07.05.1909 Narvik 1131
Wold Audhild 30.05.1926 Vang 1132
Søberg Nikolai Johan 03.08.1899 Lærdal 1133
Thorsen Alexander 20.05.1914 Haugesund 1134
Holte Leif Johannesen 13.09.1904 Sauherad 1135
Christensen Hjalmar Thomas 26.11.1918 Lillehammer 1136
Møller Reidar Bruun 30.07.1895 Oslo 1137
Møller f. Stang Anna Holmsen 27.10.1900 Trondheim 1138
Møller Christian Georg Stang 02.08.1930 Aker 1139
Møller Helga Bruun 15.10.1923 Oslo 1140
Møller Sigrid Stang Aker 1141
Rød Ørnulf Arthur 23.10.1891 Tønsberg 1142
Falck Jacob 18.04.1916 Odda 1143
Pedersen Eilert Juul 25.09.1918 Aker 1144
Lund Karsten Emanuel 17.11.1901 Oslo 1145
Ollmar Gunnar 21.05.1879 Kristiansund 1146
Hallvardsen Paul Gunnar 27.04.1927 Stange 1147
Karlsen Vigdis 02.06.1917 Lurøy 1148
Slotterøy Elfrida 11.09.1918 Lurøy 1149
Ingebrigtsen Thorbjørn 06.08.1923 Hammerfest 1150
Hannsen Signe Henriette 07.06.1917 Steigen 1151
Standby Ruth 29.08.1925 Saltdal 1152
Solberg Ole Andreas Paul Gustav 11.05.1893 Kongsberg 1153
Juhne Harald William 31.03.1896 Aker 1154
Jackwitz Ivar 10.05.1897 Oslo 1155
Håkonsen Olaf Lilleåsen 06.06.1911 Grue 1156
Gulliksen Normann Marinius 26.08.1904 Oslo 1157
Kåri Einar Kaare 15.05.1908 Aker 1158
Kåri f. Bülow Wulff Fritze 18.02.1911 København 1159
Stai Odd Peder 06.07.1921 Øyer 1160
Johansen Einar 18.04.1917 Brevik 1161
Aasen Kristen 07.05.1905 Strømsnes 1162
Andersen Karl Alfred 30.01.1898 Trondheim 1163
Andersen f. Juberg Johanne 24.01.1900 Trondheim 1164
Andersen Afred Monrad 27.09.1926 Kvam 1165
Andersen Aud Irene 13.07.1929 Harran 1166
Andersen Erling 03.01.1939 Korgen 1167
Sjølie Leif 15.03.1920 Romedal 1168
Norkyn Reidar Jentoft 15.03.1920 Tromsø 1169
Hansen Arne Thorvald 07.10.1918 Tromsø 1170
Hansen f. Thorsteinsen Olga Margrethe 04.01.1920 Dyrøy 1171
Hagerup Hanna-Marie 24.12.1922 Tromsø 1172
Haugli Jorunn 03.01.1923 Tromsø 1173
Nordlie Eilert 24.04.1921 Vestre Toten 1174
Grønn-Jacobsen Johan Frank 24.12.1915 Skien 1175
Nygaard Kaare Roald 10.01.1912 Oslo 1176
Stabekk Ivar 05.11.1923 Lunner 1177
Eliassen Kjell Georg 30.06.1920 Oslo 1178
Raftevold Oscar Borge Olsen 30.06.1920 Oslo 1179
Nordlie Aage 17.04.1920 Vestre Toten 1180
Riise-Hanssen Nils Anton 14.10.1911 Ålesund 1181
Riise-Hanssen f. Woxen Marianne Elisabeth 13.03.1915 Oslo 1182
Riise-Hanssen Tom 29.06.1941 Aker 1183
Carlson Rigmor Helene 14.06.1925 Sarpsborg 1184
Olsson Inger 05.12.1926 Hurum 1185
Iversen Marie Synnøve 10.06.1926 Glemmen 1186
Johnsen Irene Margareth 22.09.1926 Oslo 1187
Olsen Ruth 08.03.1927 Oslo 1188
Beckmann Kjell 17.02.1917 Fredrikstad 1189
Bergbye Gunnar 05.05.1921 Tinn 1190
Gabrielsen Paul 08.08.1920 Onsøy 1191
Dahlsheim Ole Johansen 12.11.1919 Tynset 1192
Rygh Trygve 26.05.1925 Stavanger 1193
Wichstrøm Øyvind 12.08.1924 Oslo 1194
Tangen Odd 02.04.1922 Oslo 1195
Jacobsen Storm Walter 17.11.1919 Oslo 1196
Eggan f. Heide Solveig Constanse Trondsen 17.05.1898 Oslo 1197
Hultgren Harry William 03.03.1917 Kristiansund 1198
Kanestrøm Roald S. 16.05.1919 Kristiansund 1199
Mostad David 04.08.1926 Trondheim 1200
Rustan Kjell Odmund 02.12.1918 Aker 1201
Ulstad Paul Reinhold 22.10.1916 Elverum 1202
Suul Torgeir Flekk 13.09.1921 Verdal 1203
Johansen Paul Sandrup 30.01.1926 Trondheim 1204
Fjeldseth Gunnar 24.06.1908 Voss 1205
Barman Ole Gerhard 28.03.1918 Borgund 1206
Blindheim Karl Martin 18.04.1919 Borgund 1207
Assdal Kjell 30.12.1918 Porsgrunn 1208
Eie Nils Andreas 19.09.1914 Aker 1209
Holtermann f. Heiberg Emma Seiersted 27.10.1912 Aker 1210
Holtermann Kirsten 13.09.1939 Oslo 1211
Egeberg Olav 22.05.1916 Trøgstad 1212
Sigvardsen Osvald 19.05.1910 Eidsvoll 1213
Langeholt Erling 17.04.1914 Skjeberg 1214
Fredriksen Fredrik Mandrup 02.06.1918 Tune 1215
Edvardsen Gunnar Thorbjørn 31.05.1921 Svelvik 1216
Fagerhaug Egil 17.02.1923 Tønsberg 1217
Isaksen Olav 24.09.1916 Skien 1218
Simensen Edvin Kåre 15.01.1915 Bærum 1219
Larsen Aage Erlend 16.01.1925 Hobøl 1220
Mehlum Karl Andreas 30.01.1925 Oslo 1221
Simonsen Tom Charles 11.08.1916 Sør Audnedal 1222
Westgård Terje 27.08.1899 Ytre Rendal 1223
Mohus Harald Jensenius Jakobsen 07.04.1914 Skjerstad 1224
Nilsen Ole Bjarne 21.06.1912 Sørreisa 1225
Joelson Jonny 06.11.1921 Sandefjord 1226
Eggan Nils 31.03.1890 Rennebu 1227
Boyesen Godtfred Erner 27.04.1914 Malvik 1228
Boyesen f. Forslund Gunborg Hildegard 28.07.1915 Malvik 1229
Suserud Reidar Johannes 26.12.1917 Skiptvedt 1230
Suserud Asbjørn Marentius 28.06.1919 Skiptvedt 1231
Olsen Egil Henrik Suserud 11.07.1923 Skiptvedt 1232
Johansen Evelyn Borgny 15.08.1921 Sarpsborg 1233
Schrøder Albert Kristian 13.07.1921 Tune 1234
Thoresen Thor Sverre 04.04.1923 Bærum 1235
Tvedt Ragnar Paines 22.06.1925 Askim 1236
Sletten Bernhard Severin 30.07.1882 Øvrebygd 1237
Sletten Tinius Martinius 30.05.1916 Øvrebygd 1238
Sletten Bjørnvald Torfin 28.07.1924 Øvrebygd 1239
Schilling Odd Adolf 22.02.1911 Strinda 1240
Løvlie Øivind 26.10.1908 Oslo 1241
Arnulf Karl 06.03.1892 Oslo 1242
Arnulf g. Ottar Ingrid 24.04.1921 Vestre Toten 1243
Arnulf f. Andersen-Høntorp Ingrid 16.10.1894 Oslo 1244
Arnulf Karl Einar 16.01.1934 Vestre Toten 1245
Arnulf Otto Kristian 05.09.1923 Vestre Toten 1246
Gulbrandsen Gulbrand Kristoffer 09.12.1920 Sarpsborg 1247
Jørgensen Trygve 20.02.1920 Vartøy 1248
Danielsen Sverre 03.08.1922 Løten 1249
Samuelsen Rolf Ingvald 03.04.1923 Skien 1250
Gøtz Gunnar Normann 13.10.1922 Onsøy 1251
Danielsen Magne 05.03.1928 Løten 1253
Johansen Berte Nilsine 22.08.1917 Sjælmo, Hattfjelldal 1254
Anderson Nikoline 02.08.1892 Vang, Hedemark 1255
Dahlum Ellen 09.04.1913 Vindjeøra 1256
Zetterwall Kristine Marie 03.11.1867 Dalsland, Sverige 1257
Agnes Ottilia 22.04.1890 Rølanda 1258
Werge Johansen Elsa 04.08.1910 Notodden 1260
Durendahl Marie 02.02.1915 Vang 1261
Tønnesen Esther Thordis 07.05.1922 Mandal 1262
Helvig Louise 28.10.1882 Spind 1263
Sterner Per Alfred 27.12.1881 Elverum 1264
Sterner Kari Olise 28.12.1932 ? 1265
Sterner Olisa Marie 13.03.1881 Ørlandet 1266
Evensen Bjørn Erling 08.02.1924 Stockholm 1267
Sund Oddbjørg 10.04.1916 Hamar 1268
Jacobsen Ragnhild Kristmar 16.11.1918 Trondheim 1269
Kolsum Bina Lovise Guneriusdotter 22.09.1874 Skogn 1270
Åstrøm Minda Charlotte 18.12.1920 Hemnesberget 1271
Larsen Erna Kristina 13.09.1919 Skien 1272
Henriksen Margrethe Ragnhild 23.05.1919 Kåvand, Grovfjord 1273
Maude Kristine Kitty 27.10.1917 Krødsherad 1274
Frisvold Anders 03.07.1901 Byåsen, Trondheim 1275
Frisvold Dagny Marie 08.04.1908 Trondheim 1276
Løset Marie 25.06.1916 Rindal 1277
Hansen Aase Gjertrud 21.02.1911 Oslo 1278
Myhre Nelli Jorund 08.06.1920 Levanger 1279
Halvorsen Ruth 03.03.1908 Saltdal 1280
Storvestre Karen 21.08.1890 Solberg, Sogn 1281
Johannessen Karen 04.04.1860 Hedemark 1282
Theodorsen Birgitta 20.09.1923 Gøteborg 1283
Einarsen Johannes Mikal Smørdal Lindås 1284
Nilsen Marie Nilssina 26.12.1917 Manger 1285
Ingebo Astrid Lovisa Natalia 06.05.1900 Ørebro 1286
Vik Ingeborg Hansine Patrine 18.04.1884 Vik, Kvedfjord 1287
Larsen Herman Alfred 01.09.1865 Onsø, Sogn 1288
Album Astri 29.03.1909 Oslo 1289
Risan Pauline 05.02.1906 Verdal 1290
Gustafssom Gerd Marie 27.02.1920 Bestum, Vestre Aker 1291
Østerborg Alf Arnold Edvard 16.11.1926 Sørli 1292
Selnes Margit Ludvikke 30.04.1911 Sortland 1293
Jacobsen g. Schultz Bergliot Synnøve 22.07.1918 Oslo 1294
Knudtzon Irene Annie 06.12.1941 Ljusdal 1295
Lie Randi Margrethe 06.04.1944 Oslo 1296
Hansen Marie 14.10.1889 Blaker 1297
Hansen Esther Marie 12.03.1920 Lillestrøm 1298
Martiniussen Unni 10.11.1923 Narvik 1299
Berg Harriet Ann 12.07.1922 New York 1300
Sorken Petra Mikkelsen 19.02.1917 Engerdalen 1301
Bjerkvik Anna Margrete 12.07.1917 Narvik 1302
Halgrimsen Lie Erling 27.03.1872 Norderhov 1303
Jørnstad Kitty Gudrun 27.11.1915 Bodø 1304
Asbjørnsen Edna 09.06.1915 Nøtterøy 1305
Sørhuus Hans 14.05.1906 Trysil 1306
Ekeland Arnulf 13.10.1919 Fana 1307
Schwanborg Annar 29.03.1917 Porsgrunn 1308
Jernqist Finn Ivar 28.09.1920 Arendal 1309
Stenvoll Henrik Henriksen 10.10.1919 Brekkebygd 1310
Wahlenberg Einar Håkon 04.03.1916 Rjukan 1311
Schlytter Hans Bernt 05.01.1909 Wandsbek, Hamburg 1312
Oppedal Flor Ture Smed 07.02.1913 Oslo 1313
Sande Paul Leon Martin 15.11.1912 Meland, Korgen 1314
Johansen Kristian August 05.09.1905 Krogstadelven 1315
Hansen Willy 16.11.1919 Oslo 1316
Feyling Olav Magnus 10.06.1907 Egersund 1318
Torp Andreas 17.07.1887 Trøgstad 1319
Bjørnstad Bjørn 24.02.1912 Trysil 1320
Bratt Andersen Trygg 02.04.1915 Drammen 1321
Åsheim Ingmar 17.09.1915 Ålm 1322
Andersen Leif Magne 29.08.1892 Oslo 1323
Sivertsen Magne 29.07.1920 Skutvik, Hammarøy 1324
Torkelsgård Olav Olsen 12.10.1905 Åe 1325
Prestgaard Trygve 21.02.1904 Oslo 1326
Skretting Mikkel Enevaldsen 14.07.1907 Varhaug, Stavanger 1327
Carstensen Antar Julius 30.08.1893 Gressvik 1328
Durendahl Kolbjørn 25.08.1916 Ringsaker 1329
Hegle Finn 14.10.1910 Steinkjer 1330
Mathiesen Ole Henry Kempff 30.04.1922 Bergen 1331
Steen Bruna Herbert 19.08.1910 Oslo 1332
Næsheim John 24.06.1915 Haugesund 1333
Størmer Christian Fredrik 12.10.1915 Oslo 1334
Klockseth Ole 21.08.1910 Vatne 1335
Storvestre Karl Tormod 01.10.1891 Stod, Norge 1336
Ingebo Johhny Gustav 12.08.1923 Modum 1337
Olsen Perkerud Olaf 12.06.1892 Eidskog, Norge 1338
Sætre Johannes 11.03.1910 Vartdal 1339
Risberg Gunnar 17.08.1943 Åsen 1340
Olsen Willy 16.08.1915 Oslo 1341
Knudtzon William August 28.06.1892 Kristiansund 1342
Holst Johan Wilhelm Isaaksen 27.07.1908 Grimstad 1343
Røsholt Elin Viktoria 16.10.1894 Torskog, Sverige 1345
Røsholt Hans Alexander 21.04.1924 Aremark 1346
Røsholt Bjørg Marit 24.07.1933 Aremark 1347
Skouge Nina 23.02.1930 Oslo 1348
Granli Agnes Eugenia 09.04.1907 Sunne 1349
Granli Erik Gottfrid 08.07.1927 ? 1350
Granli Gærda Birgitta 28.07.1929 ? 1351
Granli Doxy Ragnhild ? 1352
Sørdal Hjørdis Sopp 27.08.1895 Kapp, Toten 1353
Pedersen Hulda Petrine 05.04.1913 Narvik 1354
Clausen Mary Evelyn 01.09.1916 Oslo 1355
Olsen Alfride Johanne 28.12.1915 Stokke 1356
Storvestre Sigrid Ingeborg 13.06.1914 Stod 1357
Krogh von Karin Maria 18.09.1912 Odda 1358
Johansen Berte Nilsine 22.08.1917 Sjelmo, Hattfjeldal 1359
Svendgaard Agnes 28.11.1910 Skogn 1360
Sørli Marie 05.06.1918 Trysil 1361
Gustavsen Albert Emanuel 18.12.1864 ? 1362
Børrebæk Pernille Olau 23.09.1888 Berg-Senjan 1363
Bru Bergliot 13.11.1924 Tønsberg 1364
Bru Vivian 08.03.1926 Nøtterøy 1365
Øhrnell Martha Marie 20.03.1913 Sandvika, Bærum 1366
Halvorsen Ellen 15.04.1923 Brooklyn, New York 1367
Flåthe Sofie Faudstad 21.02.1913 Skadje, Åksund 1369
Jonassen Ingeborg 17.12.1919 Halden 1370
Johansen Gjertrud Charlotte 19.10.1909 Tronøysund 1371
Åstrøm Beda Viola 21.12.1918 Mældal 1372
Rødtang Ruth Jensen 17.05.1917 Narvik 1373
Bodin Hulda Alvilde 23.02.1922 Oslo 1374
Granli Trygve Emanuel 04.07.1905 Oslo 1375
Tobiassen Ivar 29.10.1910 Østre Gausdal 1376
Johnsson Sifrid Ove 24.01.1921 Ankenes 1377
Mathiesen Arne Sigurd Neset 02.03.1906 Halden 1378
Eriksen Mathæus 11.05.1894 Verdalen 1379
Lutnæs Birger 14.05.1918 Trysil 1380
Bjørnestad Sven 14.12.1924 Stavanger 1381
Børrebæck Ola Arnt 06.01.1923 Kongsvinger 1382
Kjosbakken Arne 14.03.1910 Ringsaker, Hedemark 1383
Andersen Birger 09.06.1904 Sandnessjøn 1384
Lunde Olav 12.07.1909 Haugesund 1385
Reichwald Wilhelm 13.08.1913 Wien 1386
Murer Johan Christoffer 01.03.1906 Østre Bærum 1387
Lintorp Henrik Olsen 15.05.1891 Grue, Finskog 1388
Rinnan Trygve 24.04.1911 Trondheim 1389
Pedersson Gerhard Martin 16.06.1897 Hadsel 1390
Olsen Johan Hetta 08.08.1916 Kautokeino 1391
Wagle Carl Gotfred 05.08.1900 Arendal 1392
Roscher Carl Ludvig 05.07.1890 Mandal 1393
Evensen Anker Kristian 12.10.1898 Kragerø 1394
Bøe Thore Olaf 26.05.1916 Drammen 1395
Tobiassen Holger Osman 18.10.1939 ? 1396
Ege Thorgny 03.11.1883 Drøbak 1397
Tobiassen Marie 03.09.1914 Hamburg 1398
Monsen Ringmor 25.03.1940 Stange 1399
Rengård Bjarne Martin 09.06.1913 Beian 1400
Godø Laura 04.07.1902 Giske 1401
Schapow Ella 15.03.1893 Riga 1402
Kraagen Anna Marie 20.02.1920 Hitra 1403
Becker Ester 12.12.1859 Riga 1404
Svendsen Esther Elvira 04.09.1908 Halden 1405
Holmberg Gerd Birgit 21.01.1920 Tune 1406
Gerd Evelyn Jansen 16.07.1917 Rygge 1407
Sjøstrand Ebba 28.01.1920 Hetland 1408
Sjøstrand Hanna Maria 14.01.1924 Hetland 1409
Carlsson Mary Gerharda 04.06.1908 Andenes 1410
Erichsen Carl Johan 14.09.1879 Oslo 1411
Erichsen Nina 23.07.1878 Brevik 1412
Andreassen Jan Arvid 28.10.1942 Vidøkna 1413
Pedersen Kristian Magnus 10.07.1921 Kåfjord 1414
Johnsen Hildur Elvine 27.04.1935 Ankenes 1415
Mathiesen Mari Anne Margaretha 10.12.1942 Stockholm 1416
Skouge Nina 22.02.1930 Oslo 1417
Strand f. Grindal Jenny Birgitte 09.02.1902 Ottestad, Sverige 1418
Stedt Ingeborg Elvira 08.01.1923 Oslo 1419
Jakobsen Gunn 20.11.1942 Ildgrubfossen 1420
Myrland Marta Jørgine 09.08.1918 Saltdal 1421
Myrland Magne Guttorm 03.11.1941 ? 1422
Myrland Laila Anita 30.12.1942 ? 1423
Myrland Anna Mathilde 02.10.1902 Saltdal 1424
Myrland Holger Jan 31.07.1939 ? 1425
Myrland Terje 15.03.1942 ? 1426
Flaten Ingeborg Andersen Bjørkenes 1427
Klein Sam Albert 17.07.1943 Uppsala 1428
Rosell Anette Lise 16.02.1943 Vittinge 1429
Hansen Gudny Ingvarda 13.10.1917 Oslo 1430
Hansen Harald 13.05.1905 Bodø 1431
Arvasli Adele Kerstin 15.05.1917 Arvasli 1432
Laursen Nils Sverre 11.04.1922 Hønefoss 1433
Karlsson Olga Hansine 11.12.1898 Drammen 1434
Århus Gunnar Ingebrigtsen 31.01.1916 Voss 1435
Andersson f. Klausen Aagogt 22.01.1910 Skjeberg 1436
Karlson Tore 16.11.1930 Oslo 1437
Pettersen Johan Carl Frost 24.04.1910 Arendal 1438
Christensen Bjarne 21.09.1915 Horten 1439
Karlsson Karin 02.06.1926 Drammen 1440
Eriksen Kjell Helge 15.10.1922 Moss 1441
Bjørsell Gunnar Johannes 10.04.1918 Oslo 1443
Dahlbom Arne 30.04.1925 Moss 1444
Karlsson Asta 21.11.1900 Oslo 1445
Ahlstrøm f. Backstrøm Ester Sofie 02.10.1905 Narvik 1446
Hjort Petter Fredrik Holst 23.03.1924 Ullern, Oslo 1447
Andreassen Hjørdis Elise 08.08.1916 Lenvik 1448
Henriksen Aina Helen 05.09.1943 Stockholm 1449
Dahl Finn 18.08.1917 Orkdal 1450
Monsen Olaug 01.07.1912 Stange 1451
Moi Tore 18.07.1943 Stockholm 1452
Platou Rose Freia Marion 01.04.1920 Harthau, Tyskland 1453
Klaussen Anna Wilhelmina 27.12.1880 Hunnbostrand 1454
Johansen Karl Evald 12.12.1909 Idd 1455
Ødegård Arne Einar 22.06.1925 Høland 1456
Granli Kjell 12.01.1925 Sandefjord 1457
Samuelsen Reidar 21.06.1924 Onsøy 1458
Hansen Ole Hermann 19.03.1925 Berg 1459
Samuelsen Reidar 21.06.1924 Onsøy 1460
Hansen Ole Hermann 19.03.1925 Berg 1461
Stenby Gustav 16.06.1916 Eidskog 1462
Fosse Harald 02.06.1924 Arendal 1463
Steffesensen Malvin John 14.02.1925 Arendal 1464
Myrheim Åge 23.07.1922 Elverum 1465
Myrheim f. Bårdseng Rannveig Synnøve 26.09.1923 Elverum 1466
Myrheim Jan Ragnar 12.01.1943 Elverum 1467
Eltvik Alf Josef Markus 28.07.1897 Oslo 1468
Johansen Alf Henry 27.09.1911 Røros 1469
Johansen f. Schjetne Ester Oline 28.12.1918 Leinstrand 1470
Johansen Einar 04.03.1942 Leinstrand 1471
Brodtkorb Johan Ernst Berg 11.02.1921 Vefsn 1472
Daleng Arnolf Johansen 25.03.1922 Vefsn 1473
Rønning f. Haraldsen Agnes 14.10.1905 Nesodden 1474
Rønning Bjørn Iver 26.12.1930 Oslo 1475
Rønning Knut 07.08.1933 Oslo 1476
Hindal f. Aarsteinsen Gudrun 29.05.1891 Stavanger 1477
Hindal Judith Sofie 26.08.1919 Stavanger 1478
Hanekamhaug Hans Joachim 21.06.1900 Grytten 1479
Hanekamhaug f. Sønsterud Clara Johanne 12.06.1902 Onsøy 1480
Hanekamhaug Anne-Lise 22.03.1936 Oslo 1481
Wilkens Johan Philip 29.03.1913 Oslo 1482
Wilkens f. Sanne Ingvild Johanne 06.01.1915 Sarpsborg 1483
Bye Johan 13.08.1907 Hobøl 1484
Bye f. Øvergaard Gudrun Ingeborg 09.06.1913 Elverum 1485
Wester Christian Olafsen 03.05.1904 Åsnes 1486
Wester f. Vestad Signe 20.12.1908 Storelvdal 1487
Lillefjære Reidar 28.04.1913 Skien 1488
Bjørn Henrich 11.01.1925 Oslo 1489
Elster Helge 07.04.1922 Oslo 1490
Hergot Alve 04.06.1901 Narvik 1491
Knutsen Øistein Johan 20.12.1925 Akenes 1492
Nygaard Arnulf Olav 06.05.1896 Koppervik 1493
Nygaard f. Douzette Ellen 14.07.1899 Oslo 1494
Mittag Per Øistein 29.01.1898 Oslo 1495
Mittag f. Tillisch Ruth 24.03.1903 Trondheim 1496
Mittag Ruth Tillisch 10.08.1932 Bærum 1497
Mittag Aase-Marie 23.04.1928 Bærum 1498
Kiærland Lars 22.12.1889 Granvin 1499
Olsen Gunnar Fredrik Hall 05.12.1923 Oslo 1500
Andersen Harald 03.05.1917 Oslo 1501
Rolfsen Wilhelm Minter 11.05.1913 Oslo 1502
Tøndevold Olav 06.06.1910 Østre Toten 1503
Smeby Øyvind Nordahl 28.07.1911 Heddal 1504
Tharaldsen Nils Fredrik Warberg 15.05.1910 Trondheim 1505
Nyvoll Fridtiof Albert Julian 30.06.1918 Tromsøysund 1506
Schjeldrup f. Ursin-Holm Aud 10.07.1909 Oslo 1507
Schjeldrup Wenche 23.10.1937 Harstad 1508
Schjeldrup Inger Gerda 04.05.1939 Harstad 1509
Berggren Aksel Bernhard 13.01.1898 Øverbygd 1510
Berggren f. Dørum Alice Karoline 17.06.1904 Øverbygd, Troms 1511
Berggren Arnold 17.05.1930 Målselv 1512
Barski Johannes 17.10.1917 Gamvik 1513
Barski f. Pedersen Hanna 27.08.1918 Målselv 1514
Pedersen Paul Bøkmann 28.08.1918 Målselv 1515
Solberg f. Lyche Elise 08.11.1903 Målselv 1516
Solberg Ninni Elisabeth 06.05.1934 Bærum 1517
Jackwitz f. Olsen Iris Elise 19.09.1899 Ålesund 1518
Schyberg Thorstein Andreas 11.08.1899 Drammen 1519
Holstad Leif 08.09.1920 Namdalseidet 1520
Lindstad Albin Magne 09.03.1907 Ytre Rendal 1521
Lindstad f. Stensby Anna Kristine 23.11.1913 Hønesfoss 1522
Johansen Oddleif 09.02.1905 Ytre Rendal 1523
Johansen Bjarne Kristian 02.02.1919 Halden 1524
Frogner Hans Einar 26.10.1901 Halden 1525
Frogner Johan Alfred 09.03.1891 Halden 1526
Frogner Eugen Andreas 14.07.1893 Halden 1527
Frogner David Johannes 26.06.1899 Berg 1528
Tvinnereim Sverre 14.02.1913 Innvik 1529
Strand Per Arne 23.12.1912 Oslo 1530
Haugen Rolf Arne 02.12.1912 Eidskog 1531
Rasmussen Erling Sigurd 11.12.1913 Tromsøysund 1532
Iversen Martin Ottar Johan 12.07.1913 Sandtorg 1533
Hansen Peder Marinius Heggelund 10.10.1906 Ulsfjord 1534
Larsen Einar Ingvald 26.03.1922 Ulsfjord 1535
Johnsen Ole Edvard 10.08.1917 Ullsfjord 1536
Landet Erik 10.10.1906 Stor-Elvdal 1537
Nordstrand Karl 23.06.1927 Høland 1538
Haugen Leif 22.09.1917 Lillehammer 1539
Balstad Ola 19.08.1904 Ytre Rendal 1540
Rustad Hans Johan 24.02.1924 Elverum 1541
Holter Berit Joran 12.06.1922 Oslo 1542
Holm Fredrik Eivind 12.12.1923 Kjellvik 1543
Hedlund Ragnar Aage 02.09.1923 Oslo 1544
Benterud Margot Olaug 04.05.1922 Brandval 1545
Haugen Randi 22.08.1925 Brandval 1546
Tønnesen Thorleif Alf 16.04.1917 Sandnes 1547
Wegge Johan 06.12.1919 Kvås, Vest Agder 1548
Bjørnsgaard-Andersen Arne 20.08.1909 Asker 1549
Krogsrud f. Sigstad Margit 07.07.1901 Ringsaker 1550
Krogsrud Johannes Hvalstad 28.04.1900 Lillestrøm 1551
Wold f. Synstad Helga 15.10.1898 Vang, Hedemark 1552
Wold Randi Helene 13.06.1928 Vang, Hedemark 1553
Thorn f. Vold Edith Alice 06.10.1913 Oslo 1554
Gundersen Sigfred Magnus 03.01.1917 Vardø 1555
Johansen Ole Jørgen 31.08.1920 Larvik 1556
Fredriksen Leif 30.06.1922 Tinn 1557
Godejord Inger Judith 28.08.1923 Grong 1558
Beck Robert 18.06.1920 Spillum 1559
Gjermundshaug Gudleif 28.10.1919 Alvdal 1560
Østrøm Ivar Magnus 21.05.1923 Folldal 1562
Jakobsen Henrik 26.09.1881 Grue 1563
Jensen Arnulf Eliot 09.05.1918 Sør Varanger 1564
Paulsen Eiler 24.12.1921 Kongsvinger 1565
Rolstad Erling Thormod 27.02.1922 Kongsvinger 1566
Wik Oskar Amund 30.07.1915 Rødenes 1567
Dahl Birger 22.12.1921 Stavanger 1568
Dahle Håkon Fredrik 03.08.1922 Onsøy 1569
Sture Halvor 24.10.1923 Onsøy 1570
Dahlberg Ivar Borge 19.12.1911 Bardu 1571
Nilssen Håkon Edmund 16.08.1918 Balsfjord 1572
Pedersen Ole Hilmar Oliver 13.03.1914 Buksnæs, Lofoten 1573
Pedersen f. Nicolaisen Frigga Vilhelmina 08.11.1913 Bø, Vesterålen 1574
Pedersen Sonie Alvilde 11.04.1936 1575
Pedersen Magnor Peder Reidar 11.09.1937 Buksnes 1576
Pedersen Fritz 30.09.1942 Lenvik 1577
Bru Olga 20.03.1916 Våler 1578
Petersen Peter Fredrik 06.06.1917 Aker 1579
Gerhardsen Rolf Eilert 03.02.1902 Oslo 1580
Gerhardsen Tron 22.09.1936 Tønseberg 1581
Gerhardsen f. Nygaard Aslaug Margrethe 25.03.1907 Sarpsborg 1582
Opdal Erling Palmer 03.09.1914 Ålesund 1583
Gulbrandsen Knut Olaf 25.08.1916 Oslo 1584
Naarlien Martin Peder 02.04.1888 Efterløt 1585
Svenkesen Asbjørn 08.08.1898 Gjerpen 1586
Futaker Magnus Alfred 24.04.1922 Vardal 1587
Hynne Jan 10.07.1917 Verdal 1588
Neslund Helge Theodor 03.09.1928 Trondheim 1589
Slapøy Svenn Dagfin 08.02.1926 Trondheim 1590
Levin Jonny Alexander 17.05.1926 Aker 1591
Stenslet Henry 07.02.1927 Ski 1592
Johnsen Ragnar 23.07.1927 Oslo 1593
Gaarder Bjørn Bredo 04.12.1926 Sandefjord 1594
Karlsen Thoralf Karelius 26.12.1893 Oslo 1595
Thom Dagmar Margrethe 31.07.1907 Skien 1596
Sollie Hans 09.10.1910 Horten 1597
Sollie f. Segelcke Maud Henriette 22.02.1916 Frogn 1598
Sollie Anne Merete 06.04.1940 Oslo 1599
Kaltenborg Frants Faye 15.07.1901 Nes, Flekkefjord 1600
Hjemgaard Karl Johan 10.11.1905 Narvik 1601
Hjemgaard f. Rekstad Olga Marie 14.05.1904 Løddingen 1602
Hjemgaard Odd 14.11.1928 Narvik 1603
Hjemgaard Mary 27.02.1927 Narvik 1604
Gyl Peder Edvard 25.01.1903 Tinngvold 1605
Rekstad Petra Johanne 25.07.1911 Trondenes 1606
Stenhammer Gunnar 16.11.1919 Elverum 1607
Stenhammer Helge 17.12.1894 Elverum 1608
Eggen Kjellaug 05.06.1912 Elverum 1609
Hopen Olav 13.01.1921 Leinstrand 1610
Wåde Aksel Ingvald Ranheim 22.03.1926 Trondheim 1611
Braa Birger Jan 06.08.1922 Strinda 1612
Horsberg Bjørn Kornelius 14.11.1924 Borgun 1613
Hermansson Olga Tordis Linnea 22.10.1919 Mandal 1614
Grøtnes f. Christensen Borghild 20.12.1913 Bergen 1615
Sandtveit Alfred Kristian 21.06.1919 Hægeland 1616
Grøtnes Erling Arvid 12.01.1912 Norderhov 1617
Kleven Sverre Karlsen 16.05.1923 Sem 1618
Midtskogen Walther 07.08.1912 Modum 1619
Opsahl Martin 14.06.1918 Modum 1620
Bull Christian Bernstorff Bødtker 30.06.1911 Tynset 1621
Høy-Pedersen Carl August 19.02.1915 Langesund 1622
Helgesen Johan 12.03.1923 Trondheim 1623
Størseth Anders 02.09.1915 Trondheim 1624
Opgård Johan 06.07.1918 Strinda 1625
Johnsen Haakon 07.12.1917 Trondheim 1626
Knudsen Ragnvald Herren 05.02.1903 Gjerpen 1627
Knudsen f. Gustum Solveig Hedvig 23.10.1906 Oslo 1628
Knudsen Brit Elisabeth 05.06.1939 Oslo 1629
Berglund Harry Kristian 20.05.1927 Moss 1630
Beverli Edgar Henry 07.07.1918 Oslo 1631
Andresen Arne Johan 03.12.1917 Aker 1632
Ingvaldsen Ellinor Helene 06.02.1923 Tinn 1633
Isaksen Trygve 20.03.1910 Kristiansand 1634
Arvesen Trygve 02.05.1909 Aker 1635
Lea Olav Refsnes 03.02.1898 Hægebostad 1636
Lea f. Larsen Tordis Magdalena 25.08.1901 Kopervik 1637
Gullaksen Karl 05.01.1916 Bergen 1638
Hammerød Kåre Halvor 14.02.1923 Kvefjord 1639
Thomassen Palmer Anton 20.09.1925 Kvenangen 1640
Haugland f. Olsen Julianne Olea 19.07.1920 Balsfjord 1641
Lundby Olaf Trygve 10.05.1912 Hamar 1642
Olsen Ole Berteus 27.10.1922 Kvenangen 1643
Nymo Jentoft Allan 13.01.1902 Ibestad 1644
Bakke f. Johansen Margit Otilie 17.10.1908 Sande, Vestfold 1645
Bakke Per 03.08.1941 Drammen 1646
Nordhøy Einar 01.06.1914 Overhalla 1647
Christoffersen Johan 26.08.1921 Gjerpen 1648
Hjelmås Oskar Ingolf 07.02.1915 Løkken 1649
Berger Marthe Marie Leegaard 21.07.1904 Oslo 1650
Halvorsen Solveig Helene 24.12.1915 Jevnaker 1651
Halvorsen Rolf Erik 21.11.1939 Oppegård 1652
Bonnevie Carl Emil Christian 28.04.1881 Trondheim 1653
Bonnevie f. Thorne Dagny Thorne 26.03.1886 Moss 1654
Bonnevie Kirsten Sofie Thorne 17.05.1928 Oslo 1655
Andersen Erik Marius 15.10.1896 Oslo 1656
Iversen Knut Mauritz 15.07.1910 Oslo 1657
Jacobsen Hans Wilhelm 02.07.1908 Moss 1658
Skum Aslak Aslaksen 29.09.1871 Kautokeino 1659
Haetta Johan Johansson Kautokeino 1660
Sara Susanna Nilsdotter 31.05.1915 Kautokeino 1662
Gaup Mathis Tomas Nilsen 27.11.1917 Kautokeino 1664
Kuerak f. Paulsen Anna Kajsa 24.09.1916 Tysfjord 1665
Nilsen Berit Inga Kristine 29.05.1924 Tysfjord 1666
Pedersen Nils 17.04.1879 Tysfjord 1667
Nilsen Paul Anders 04.04.1919 Tysfjord 1669
Kitti Inger Anna 02.05.1915 Karlsøy 1671
Knut Pareli Pedersen 17.06.1913 Hamarøy 1672
Arntsen Reidar 10.07.1914 Hamarøy 1673
Tornensis Nils Johansen 15.05.1915 Kautokeino 1674
Tornensis Karin Jonsdotter Kautokeino 1675
Iversen Karl Johan 19.12.1903 Hamarøy 1676
Eira Mathias Mathisen 08.12.1916 Måsøy 1677
Turi Nils Jonsen 24.08.1924 Karasjokk 1678
Kaldestad Karl Olav Andersen 01.04.1904 Tysfjord 1679
Johansen Lyder Toreli 28.09.1919 Hamarøy 1680
Nilsen Amund Nicolai 24.08.1908 Norfold, Hamarøy 1682
Kalstad Nils 28.02.1902 Hamarøy 1683
Kalstad Marie Kristine Sofie 27.03.1897 Nordfold 1684
Kalstad Johan 01.11.1909 Hamarøy 1685
Kalstad Anders Johnsen 18.09.1869 Nordfold 1686
Andreasen Marie Magdalene Josefine 30.05.1897 Hamarøy 1687
Andreassen Kurt Magne 21.05.1936 Nordfold 1688
Andreasen Magnus 15.05.1929 Hamarøy 1689
Paulsen Mikael Karl Oskar 27.09.1887 Tysfjord 1690
Paulsen Inga 25.11.1884 Tysfjord 1691
Paulsen Nils Anders 21.01.1918 Tysfjord 1692
Paulsen Magne Pareli 13.09.1922 Tysfjord 1693
Paulsen Karl Ivar 24.05.1924 Tysfjord 1694
Pedersen Anders Paul 30.07.1923 Tysfjord 1695
Andersen Inga 27.07.1927 Tysfjord 1696
Hetta Karin Marie Johansen 21.10.1919 Kautokeino 1697
Jakobsen Emma Sofie Katrine 19.08.1895 Tømmersvik 1698
Paulsen Anna Eline 13.05.1918 Tysfjord 1699
Andersen Sigfrida Olida 26.07.1925 Tysfjord 1700
Paulsen Kaja Lovisa 13.10.1926 Tysfjord 1701
Mikkelsen Sigrid Matilde 16.04.1919 Tysfjord 1702
Pedersen Mathias Mikal 02.02.1925 Tysfjord 1703
Pavall Johan Gustav 19.02.1915 Arjeplog, Sverige 1704
Knutsen Almar Konrad 26.01.1922 Musken 1705
Paulsen Karen Ellen Marie 19.04.1892 Nordbukt 1706
Amundesen Inga Aminda Kristine 13.10.1890 Tykkskog, Tysfjord 1707
Amundesen Nils Olai 13.01.1879 Bodin 1708
Amundesen Bjarne Arnulf Nikolai 19.02.1928 Tykkskog, Tysfjord 1709
Amundesen Solbjørg Andrea Johanne 14.10.1929 Tysfjord 1710
Paulsen Ellen Petrine 28.12.1900 Tysfjord 1711
Knudsen Selma Enie Kristine 12.03.1928 Langås, Tysfjord 1712
Knudsen Peder Anders 25.12.1917 Tysfjord 1713
Jakobsen Jonas Mikkal 09.04.1907 Tysfjord 1714
Jakobsen Kristine Sofie 09.02.1916 Tysfjord 1715
Jakobsen Astrid Jørgine 29.01.1937 Tysfjord 1716
Jakobsen Inga Amanda 26.06.1928 Tømmervik, Tysfjord 1717
Jakobsen Janna Marie 11.09.1941 Tømmervik, Tysfjord 1718
Jakobsen Sunna Bentine Johanne 24.12.1942 Tømmervik, Tysfjord 1719
Andersen Lars Olai Johan 07.08.1886 Grovfjord, Astafjord 1720
Rasmussen Roald Johan 07.08.1927 Grovfjord, Astafjord 1721
Andorsen Fillip Johan 08.02.1925 Hjupholnes, Tysfjord 1722
Olsen Ingvald Henrik 21.01.1920 Aspafjord 1723
Andersen Inga Kaisa 21.03.1914 Tysfjord 1724
Andersen Andreas Martin Johan 07.07.1915 Tysfjord 1725
Andreassen Ivar Mikkel 07.04.1904 Musken, Tysfjord 1726
Andreassen Marie 04.05.1908 Nordbukt, Tysfjord 1727
Andreassen Selma 09.06.1935 Tysfjord 1728
Andreassen Martin 04.05.1937 Tysfjord 1729
Andreassen Levi 15.02.1939 Tysfjord 1730
Andreassen Hjalmar 11.02.1942 Tysfjord 1731
Knutsen Ellen 22.11.1884 Gjellevara, Sverige 1732
Andreassen Karl Johan 03.07.1904 Musken, Tysfjord 1733
Andersen Peder Nikolai 22.07.1904 Tysfjord 1734
Andersen Bergitte Lovise 10.08.1910 Tømmeråsfjord, Tysfjord 1735
Andersen Einar Alfred 21.05.1913 Musken, Tysfjord 1736
Andersen Live Susanne 28.01.1916 Hamarøy 1737
Andersen Olaf 17.08.1943 Hulløynes 1738
Amundsen Paul Alfred 13.12.1912 Vasja, Tysfjord 1739
Mikkelsen Amund Mathias 01.01.1925 Vasja, Tysfjord 1740
Mikkelsen Kaja Geharda 28.10.1926 Tysfjord 1741
Knutsen Martin Severin 21.06.1908 Tysfjord 1742
Knutsen Anna Birgitte 13.03.1914 Hestnes, Tysfjord 1743
Knutsen Evald 03.02.1937 Tysfjord 1744
Knutsen Ingrid Marie 08.07.1938 Tysfjord 1745
Knutsen Bernhard 28.04.1940 Tysfjord 1746
Knutsen Kitty Alice 18.11.1942 Tysfjord 1747
Pedersen Andres 17.10.1887 Tysfjord 1748
Knutsen Sigrid Kristine 15.06.1891 Tysfjord 1749
Andreasen Mathias 02.01.1889 Tysfjord 1750
Andreasen Ebba 20.08.1899 Tysfjord 1751
Pedersen John Nikolai 29.06.1909 Hamarøy 1752
Pedersen Andreas Peders 09.09.1907 Hamarøy 1753
Kjær Ole 19.09.1903 Tysfjord 1754
Kjær Sigrid 06.04.1908 Musken, Tysfjord 1755
Kjær Ella 08.04.1936 Tysfjord 1756
Kjær Inga 31.05.1938 Tysfjord 1757
Kjær Sunna 31.07.1941 Tysfjord 1758
Kjær Reiten 10.03.1943 Tysfjord 1759
Olsen Ragnhild 22.06.1926 Musken, Tysfjord 1760
Olsen Susanne Inga 15.06.1928 Tysfjord 1761
Olsen Marie 10.04.1930 Musken, Tysfjord 1762
Olsen Kaia Paulina Sigfrida 26.03.1934 Musken, Tysfjord 1763
Olsen Anna Petrine 02.06.1938 Musken, Tysfjord 1764
Olsen Ellen Marie 03.02.1897 Tysfjord 1765
Nilsen Inga Sofie 27.08.1905 Tysfjord 1766
Nilsen Kaia 20.01.1935 Tysfjord 1767
Nilsen Nils Olaf Ingvald 18.05.1938 Tysfjord 1768
Nilsen Anny 07.11.1940 Tysfjord 1769
Nilsen Magnar 01.06.1942 Tysfjord 1770
Johnsen Joakim Magnus 01.06.1942 Hamarøy 1771
Jakobsen Sverre Hovde Meier 15.05.1921 Hamarøy 1772
Paulsen Paul Andreas 15.12.1892 Tysfjord 1773
Johnsen Peder Ingvald 16.07.1895 Hamarøy 1774
Knutsen Inga Magda Elise 01.03.1926 Tysfjord 1775
Pedersen Ingvald Ole 18.09.1923 Tysfjord 1776
Knutsen Ole 07.01.1903 Musken, Tysfjord 1777
Pedersen Anders 16.03.1875 Musken, Tysfjord 1778
Pedersen f. Knutsen Ellen 29.09.1877 Hulløynes, Tysfjord 1779
Knutsen f. Pedersen Kaia 19.03.1904 Hamarøy 1780
Knutsen Elida 29.01.1930 Tysfjord 1781
Knutsen Anna 10.12.1931 Tysfjord 1782
Knutsen Klara 16.07.1933 Tysfjord 1783
Knutsen Margit 09.04.1935 Tysfjord 1784
Knutsen Almar 10.08.1937 Tysfjord 1785
Knutsen Ingrid 13.07.1939 Tysfjord 1786
Knutsen Sigrid 06.06.1943 Tysfjord 1787
Amundsen Karen Amanda 17.07.1917 Tysfjord 1788
Hansen Signe Elida Johanna 19.05.1919 Tysfjord 1789
Johnsen Inga Susanna 12.10.1895 Tysfjord 1790
Amundsen Mikkel Tysfjord 1791
Hansen Anton Birger Marius 09.03.1913 Tysfjord 1792
Buljo Mikkel Mikkelsen 19.10.1909 Kautokeino 1793
Buljo f. Penta Inga Persdatter 07.12.1913 Kautokeino 1794
Buljo Mikkel Mikkelsen 23.05.1941 Kautokeino 1795
Buljo Ellen Anna Mikkelsen 12.02.1943 Kautokeino 1796
Juuso Anders Nilsen 07.08.1891 Kautokeino 1797
Juuso Inga Nilsdatter Eira 01.04.1899 Kautokeino 1798
Juuso Ellen Kristina 04.08.1935 Kautokeino 1799
Juuso Inger Marie Andersdatter 06.10.1922 Kautokeino 1800
Penta Per Persen 06.11.1923 Kautokeino 1801
Penta Marit Persdatter 10.03.1926 Kautokeino 1802
Sira Inga Andersdatter 20.08.1922 Kautokeino 1803
Kvarmo Kador Aksel 25.04.1928 Balangen 1804
Njuolla Mikkel Birger 17.12.1922 Nesseby 1805
Jakobsen Ingvald Andreas 19.05.1904 Folla 1806
Nilsen Mikkel Per 05.03.1899 Nesseby 1807
Larsen Sigurd Maselius 17.09.1925 Tysfjord 1808
Gai Hans Anders 27.06.1909 Nesseby 1809
Njuolla Johan Sverdrup 22.06.1920 Nesseby 1810
Losoa Johan Abraham 29.07.1902 Nesseby 1811
Tornensis Anders Persen 07.12.1902 Kautokeino 1812
Tornensis Inga Susanna Nilsdatter Logje 18.05.1908 Kautokeino 1813
Tornensis Nils Johan Anders 26.09.1932 Kautokeino 1814
Tornensis Sara Anna Marie 27.02.1935 Kautokeino 1815
Tornensis Risten Karen Anders 19.01.1937 Kautokeino 1816
Tornensis Aslak Anders 18.10.1941 Kautokeino 1817
Tornensis John Mikkel Anders 19.04.1944 Kautokeino 1818
Siri Aslak Persen 25.05.1905 Kautokeino 1819
Hetta Isak Johansen 05.03.1895 Kautokeino 1820
Tornensis Morten Mortensen 15.03.1866 Kautokeino 1821
Utsi Lauri Eino 27.02.1908 Monio, Finnland 1822
Utsi Anna Maria Johannesdatter 11.11.1911 Kautokeino 1823
Utsi Sara Ellen Marie 17.07.1937 Kautokeino 1824
Utsi Johan Anders 06.10.1939 Kautokeino 1825
Utsi Johan Mattis 10.11.1943 Kautokeino 1826
Siri Per Magnussen 08.10.1877 Kautokeino 1827
Siri Kirsten Mikkelsdatter Bonga 01.10.1895 Kautokeino 1828
Siri Kirsten Persdatter 20.01.1919 Kautokeino 1829
Siri Ellen Marie Persdatter 20.05.1920 Kautokeino 1830
Siri Per Mikkel Persen 07.10.1931 Kautokeino 1831
Siri Susanna Persen 25.10.1933 Kautokeino 1832
Siri Johan Isak Persen 09.06.1936 Kautokeino 1833
Siri Anders Persen 15.05.1939 Kautokeino 1834
Palojærvi Sara Inga 28.08.1944 Kautokeino 1835
Palojærvi Ellen Sara Isaksdatter 17.01.1920 Kautokeino 1836
Bær Aslak Persen 16.01.1901 Kautokeino 1837
Bær Ellen Anna Persdotter 13.03.1906 Kautokeino 1838
Bær Per Aslaksen 25.04.1931 Kautokeino 1839
Bær Anna Kristine Aslak 08.03.1934 Kautokeino 1840
Lorgje Nils Mikkelsen 05.11.1881 Finnland 1841
Eira Inga Anna Olsdatter Kautokeino 1842
Nilsen Peder 27.07.1903 Tysfjord 1843
Andersen John Knut 17.04.1910 Tysfjord 1844
Andersen Knut Kornelius 04.06.1922 Tysfjord 1845
Sara Inger Marie Nilsdatter Vara 12.10.1879 Kautokeino 1846
Penta Anders Per 23.10.1918 Kautokeino 1847
Penta Marit Johnsdatter 10.10.1920 Kautokeino 1848
Penta Inga Marie Andersdatter 13.12.1942 Kautokeino 1849
Penta Anders John Anders 17.08.1944 Kautokeino 1850
Kitti Atalia Karen Persdatter 25.12.1924 Rakfjord, Tromsøsund 1851
Hætta Anna Klemmetsdatter 03.05.1926 Kautokeino 1852
Nicolaisen Karl Martin 10.01.1927 Tysfjord 1853
Siri Mathis Persen 14.01.1904 Kautokeino 1854
Siri Ragna Nilsdatter Logje 14.03.1909 Kautokeino 1855
Siri Inger Marie Mattisdatter 09.04.1932 Kautokeino 1856
Siri Ragnhildsdatter Mattisdatter 06.05.1939 Kautokeino 1857
Siri Nils Mathisen 03.05.1943 Kautokeino 1858
Bals Gunnhild Marie Nilsdatter 18.06.1892 Kautokeino 1859
Bongo Marit Mikkelsdatter 25.03.1880 Kautokeino 1860
Sara Kristine Nilsdatter 06.04.1908 Kautokeino 1861
Sara Marit Nilsdatter 10.05.1913 Kautokeino 1862
Sara Mikkel Nilsen 19.09.1919 Kautokeino 1863
Utsi Mikkel Persen 15.02.1928 Kautokeino 1864
Pulk Ellen Anna Nilsdatter 10.01.1930 Kautokeino 1865
Nilsen Kjell Ingemars 06.11.1943 Ore i Dalarna, Sverige 1866
Johansen Lilian Anita Margareta 11.03.1944 Jokkmokk, Sverige 1867
Knutsen Sigurd Ingvald 11.04.1935 Tysfjord 1868
Oskarsen Alf Sigurd 14.02.1936 Tysfjord 1869
Skum Johan Aslaksen 18.10.1936 Kautokeino 1870
Sara Mattis Andersen 04.03.1910 Kautokeino 1871
Henriksen Svenn Johan 19.08.1943 ? 1872
Thomassen Anna Elvine Karen 26.10.1939 ? 1873
Mathisen Åse Sofie 13.01.1945 Jokkmokk, Sverige 1874
Knutsen Nils 29.05.1909 Tysfjord 1875
Knutsen f. Amundsen Petra Elida 28.03.1913 Tysfjord 1876
Knutsen Anders 13.10.1896 Tysfjord 1877
Pedersen Paul Mathias 24.07.1880 Tysfjord 1878
Pedersen Anne 03.01.1882 Tysfjord 1879
Amundsen Kristian Susanna 01.02.1995 Tysfjord 1880
Amundsen Sigmund Kristian 15.05.1931 Tysfjord 1881
Amundsen Karen Pauline 08.09.1932 Tysfjord 1882
Amundsen Anna Edith Jakobine 01.10.1933 Tysfjord 1883
Amundsen Amund Edvard 11.04.1936 Tysfjord 1884
Johnsen Kristine Susanna 10.11.1913 Tysfjord 1885
Johnsen Sonja Åsta Matilde 25.02.1938 Tysfjord 1886
Johnsen Pareli 25.05.1939 Tysfjord 1887
Johnsen Jenny Sigfrida 27.11.1941 Tysfjord 1888
Johnsen Kalle Bjarne 12.06.1944 Tysfjord 1889
Amundsen f. Tomassen Sunna 16.01.1925 Tysfjord 1890
Amundsen Peder Sigvald Johan 27.07.1944 Tysfjord 1891
Knutsen Sandra Marie 28.10.1924 Tysfjord 1892
Stormo Olaf Egil 16.10.1912 Skjærstad 1893
Stormo Borghild Marie 16.05.1922 Bejarn 1894
Hetta Nils Isak 27.01.1870 Kautokeino 1895
Sara Inger-Anna Mikkelsdatter 25.03.1922 Alta 1896
Knutsen Amund Peder 14.04.1893 Tysfjord 1897
Paulsen Ivar Jakob 03.05.1911 Tysfjord 1898
Amundsen Paul Peder 29.09.1906 Musken, Tysfjord 1900
Amundsen f. Knutsen Inga Ragnhild 03.08.1918 Tysfjord 1901
Amundsen Kaja Nikoline 24.04.1911 Tysfjord 1902
Amundsen Kåre Martin Alvar 17.09.1940 Tysfjord 1903
Amundsen Peder Martin 20.04.1926 Tysfjord 1904
Paulsen Mikkel Anders Peder 05.04.1897 Tysfjord 1905
Johnsen Alfred Hjalmar 25.04.1922 Tysfjord 1906
Johnsen Peder John 21.01.1920 Tysfjord 1907
Olsen Peter Ingvald Nikolai 10.03.1904 Tysfjord 1908
Johnsen Benjamin 09.10.1903 Tysfjord 1909
Paulsen Nils Peder Adolf 14.01.1908 Tysfjord 1910
Amundsen Albert Sigurd Johan 09.04.1903 Tysfjord 1911
Amundsen Erik Anders 29.08.1904 Tysfjord 1912
Amundsen Ingvald Karl 23.07.1907 Tysfjord 1913
Gaup Per Isak Nilsen 03.07.1920 Kautokeino 1914
Utsi Ellen 14.04.1902 Kautokeino 1915
Utsi f. Mortensen Kristine 07.05.1869 Kautokeino 1916
Eira Aslak Anders 09.05.1912 Kautokeino 1917
Eira f. Hetta Inga Mattisdatter 31.01.1909 Kautokeino 1918
Eira Aslak Anders Aslaksen 15.06.1940 Kautokeino 1919
Eira Mattis Aslaksen 28.02.1942 Kautokeino 1920
Eira Per Aslaksen 08.09.1944 Kautokeino 1921
Eira Anders Persen 03.05.1877 Kautokeino 1922
Skum Marit Mattisdatter 22.09.1920 Kautokeino 1923
Skum Gunhild Mattisdatter 29.02.1926 Kautokeino 1924
Ervik Hillberg 11.09.1924 Trondenes 1925
Nango Kerstin Persdatter Utsi Kautokeino 1926
Nango Per Johan Persen 01.11.1896 Kautokeino 1927
Nango f. Hætta Inga Johnsdatter 12.03.1907 Kautokeino 1928
Nango Per Johan Persen 16.06.1941 Kautokeino 1929
Nango Isak Persen 05.10.1943 Kautokeino 1930
Hætta Mikkel Mattis 14.10.1894 Kautokeino 1931
Hætta Ellen Marie Klemetsdatter 16.07.1898 Kautokeino 1932
Hætta Ellen Susanna 17.11.1931 Kautokeino 1933
Hætta Morten Mikkel 17.02.1933 Kautokeino 1934
Hætta Berit Anna Mikkelsdatter 26.07.1938 Kautokeino 1935
Hætta Inga Ravna 18.01.1943 Kautokeino 1937
Hætta Johan Johan 04.08.1869 Kautokeino 1939
Anti Karen Magga Larsdatter 20.04.1940 Karasjokk 1940
Anti Berit Johansdatter 21.07.1917 Karasjokk 1941
Anti John Per Larsen 12.02.1942 Karasjokk 1942
Anti f. Anti Anna Johnsdatter 24.05.1913 Karasjokk 1943
Anti Karen Berit Johansen 22.08.1939 Karasjokk 1944
Anti John Johansen 30.09.1944 Lebesby 1945
Anti Berit Persdatter 25.12.1913 Karasjokk 1946
Anti Per John Persen 12.08.1940 Karasjokk 1947
Anti Nils Anders Persen 04.07.1944 Lebesby 1948
Kemi Kirsten Anna Johannesdatter 27.08.1924 Kjelvik 1949
Sara MIkkel Jørgensen Kautokeino 1950
Hætta Johan Johansen 27.10.1865 Kautokeino 1951
Hætta f. Hætta Anna Mattiasdatter 31.12.1856 Kautokeino 1952
Pulk Ole Amundsen 20.07.1876 Kautokeino 1953
Andersen Simon Ivar 01.03.1945 Jokkmokk, Sverige 1954
Andersen Sigrun Anie 21.03.1945 Jokkmokk, Sverige 1955
Hætta Klemet Klemetsen 30.01.1901 Kautokeino 1956
Hætta f. Tornensis Anne Kristine Johnsdatter 25.05.1921 Alta 1957
Hætta Joyan Klemet Klemetsen 30.08.1939 Kautokeino 1958
Hætta Ole Klemetsen 21.10.1941 Kautokeino 1959
Hætta Inga Susanna Klemetsdatter 25.08.1944 Kautokeino 1960
Vars Nils Nilsen 03.09.1902 Kautokeino 1961
Ervik Ottar 06.04.1921 Høgda 1962
Sletten Jørgen Martin 10.03.1920 Gimsøy 1963
Rappana Reidun Lovise Anie 29.04.1884 Lenvik 1964
Sannes Snøfrid Natalie Elise 21.10.1923 Finneide 1965
Vuolap Karen Nilsdatter 07.02.1914 ? 1967
Vuolap Fridtjof Isak Isaksen 03.05.1942 Karasjokk 1968
Vars Kristine Isaksen 05.06.1917 Kautokeino 1969
Gaup Ellinor Nils Aslak Nilsen 03.11.1944 Tromsø 1970
Hætta Mattis Johannes Kautokeino 1971
Logje Ragnhild Nilsdatter 25.05.1884 Kautokeino 1972
Siri Karen Persdatter 20.04.1929 Kautokeino 1973
Henriksen Karin Anna Grete 26.04.1945 Jokkmokk, Sverige 1974
Hetta Ellen Sussanne 09.01.1928 Kautokeino 1975
Hetta Ellen Nilsdotter 02.09.1883 Kautokeino 1976
Knutsen Mikkel Adolf 18.02.1945 Jokkmokk, Sverige 1977
Amundsen Ella Kari 18.05.1945 Sverige 1978
Knutsen Emmy Janne B. ? 1979
Stormo Brit Eli 23.04.1942 ? 1980
Linde Henning Bruksås 05.06.1945 Jokkmokk, Sverige 1981
Hætta Aslak Andersen Ole 04.03.1945 Jokkmokk, Sverige 1983
Gaup Elle Marit Andersdatter 11.02.1945 Jokkmokk, Sverige 1984
Buljo Marit Isaksdotter 06.12.1916 Kautokeino 1985
Hermansen Inga 20.08.1899 Kautokeino 1986
Gaup Johansen Mikkel 14.10.1916 Kautokeino 1987
Sara Inga Mathisen 05.10.1945 Jokkmokk, Sverige 1988
Gaup Kirsten Sara Nilsdatter 28.09.1945 ? 1989
Klemetsrud Ivar Emanuel 03.04.1922 Aker 1990
Teigen Erling Finn 02.07.1923 Bærum 1991
Haugmo Johan Bernhard 14.09.1923 Beiarn 1992
Haugmo Johan Bernhard 27.04.1919 Beiarn 1993
Jensen Ingeborg 18.02.1925 Oslo 1994
Eriksen Ingrid 18.10.1925 Sarpsborg 1995
Johansen Rolf Knut 01.07.1922 Oslo 1996
Hansen Hans 29.04.1900 Aker 1997
Plathe Herbert Frithjof 18.09.1908 Oslo 1998
Mikkelsen Harry 03.05.1922 Bergen 1999
Stavatsdal Johan Lien 16.10.1921 Grane 2000
Johansen Arne Lorang 08.12.1919 Oslo 2001
Berg Willy Norman 10.12.1916 Jessheim 2002
Andersen Rolf Helmer 29.07.1922 Oslo 2003
Dramstad Ole 05.03.1926 Aker 2004
Loftesnes Joleif 10.09.1918 Vegårdshei 2006
Laurendz Gustav Adolf 30.11.1899 Oslo 2007
Laurendz f. Arnesen Hjørdis Therese Oslo 2008
Pedersen g. Berg Mary Lilla 04.03.1916 Oslo 2009
Amundsen Thora Elise 06.06.1916 Oslo 2010
Eriksen Kari 05.04.1921 Oslo 2011
Wickstrøm Kåre Walter 23.09.1921 Oslo 2013
Bakka Egil Johnny 29.04.1925 Hønesfoss 2014
Bolstad Aksel Johan 13.11.1903 Østre Toten 2016
Henghs Aage 21.09.1921 Oppegård 2017
Eggen Gudrun 12.06.1917 ? 2018
Kanestrøm Johannes Pedersen 18.08.1918 Bremsnes 2019
Johansen Bing Dreyer 30.03.1905 Bø, Vesterålen 2021
Johansen f. Holberg Olga Alvilde 07.09.1904 Trondheim 2022
Johansen Inglaug 19.10.1931 Trondheim 2023
Johnsen Rolf Ingar 09.11.1919 Kristiansund 2024
Horntvedt Olav 08.01.1924 Stokke 2026
Matre Johannes 28.04.1918 Eid 2027
Haugen Thorolf 14.04.1920 Bergen 2028
Olsen Arne Gottfried 24.12.1919 Bergen 2029
Clausen Gunnar 17.08.1919 Bergen 2030
Engebakken Klara Otilie 17.02.1910 Fredrikstad 2031
Engebakken Bjørn 13.08.1934 Oslo 2033
Engebakken Arnfinn 28.08.1935 Oslo 2034
Engebakken f. Mathisen Elbjørg 17.09.1915 Åsnes 2035
Engebakken Gunvor Annie 14.09.1934 Åsnes 2036
Nordahl Arne 04.02.1921 Oslo 2037
Bergly Ambjørg Sofie 16.04.1901 Oslo 2038
Svarverud f. Wollf Benthe Stang 20.09.1926 Høyanger 2039
Kolstad Gerd 08.06.1915 Drammen 2040
Bøhmer Finn Jørgen 26.04.1916 Flesberg 2041
Gammelmo Henrik 09.03.1901 Elverum 2042
Halbakken Asbjørn 13.05.1923 Elverum 2043
Løvlie Sigrid Hansine 01.06.1908 Gildeskål 2044
Bergersen Greta Helen 01.07.1930 Bodø 2045
Marthinsen Sverre Ola 30.04.1925 Storelvdal 2046
Nyhuus-Rønningen Ottar 08.05.1926 Trysil 2047
Bekken Kåre 10.03.1924 Elverum 2048
Nilsen Knut 16.10.1913 Asker 2049
Findstad Ludvig Pedersen 15.02.1908 Asker 2050
Lie Gunnar 28.10.1923 Strinda 2051
Hansen Helge 28.02.1926 Velfjord 2052
Ruud Ingolf 24.06.1921 Fana 2053
Syrstad Leif 04.06.1915 Meldal 2054
Schmidt Walter Henry 20.10.1914 Oslo 2055
Christensen Halfdan Heiberg 23.08.1910 Oslo 2057
Lystad Ludvig Vilhelm 07.11.1889 Sørum 2058
Fribakk Kristian Jæger 11.02.1905 Gildeskål 2059
Edvardsen Aksel Pareli 02.07.1895 Gildeskål 2060
Aarekol Olav Arnfinsen ? 2061
Lillegraven Arnvid 29.08.1913 Granvin 2062
Lillegraven Arngunna 28.01.1915 Moss 2063
Bommen Olaf 16.07.1924 Skien 2064
Opøien Jarle Kvam 29.11.1924 Verdal 2065
Valestad Arne 22.11.1921 Verdal 2066
Dehli Gunborg 12.12.1896 Modum 2067
Dehli Hans-Ludvig 08.04.1926 Bærum 2068
Kristoffersen g. Mülder-Hollendær Alice 18.11.1919 Oslo 2069
Haug Rolf Henry 23.09.1918 Lørenskog 2071
Olafsen Erna Evelyn 16.08.1916 Fredrikstad 2072
Olafsen Hans Rudolf 18.08.1916 Glemmen 2073
Andresen Arne Harald 15.09.1917 Oslo 2074
Aas Fritz Olai 05.06.1915 Oslo 2075
Brubak Oskar 04.06.1921 Eidsvold 2076
Olsen Heinz 22.10.1924 Danzig 2077
Christensen Arvid Lauritz 22.11.1920 Trondheim 2079
Magnussen Erling Sven 07.04.1921 Oslo 2080
Bach Per 07.03.1903 Trondheim 2081
Tuster Harmund 23.09.1911 Mosjøen 2082
Vik Magne 14.01.1903 Øystese 2083
Fosdahl Reidar Gotfred 23.02.1902 Halden 2084
Fosdahl f. Olavesen Hedvig Cesilie 22.11.1903 Tånga, Sverige 2085
Fosdahl Liv Nathalie 13.05.1932 Halden 2086
Fosdahl Reidar Olav 17.08.1941 Halden 2087
Fosdahl Leif Moody 04.02.1908 Halden 2088
Fosdahl f. Reisersen Anna 12.05.1908 Halden 2089
Fosdahl Richard Gottfred 03.05.1933 Berg 2090
Fosdahl Jan Erik 16.10.1934 Berg 2091
Fosdahl Rolf Harry 20.04.1911 Halden 2092
Fosdahl f. Bakke Else Margareth 27.01.1912 Svelvik 2093
Fosdahl Tore 03.06.1941 Halden 2094
Bjerk Gisle Hallgeir 25.03.1927 Storelvdal 2095
Mellemstuen Jens Elvin 20.12.1920 Storelvdal 2096
Mellemstuen Guttorm Halvar 12.07.1923 Storelvdal 2097
Andersen Bjarne Margido 28.01.1926 Grong 2098
Rotmo Agnar 27.11.1924 Verdal 2099
Vilmann Torbjørn 15.06.1925 Leinstrand 2100
Sagen Gunnar Eivind 06.06.1923 Verdal 2101
Hybertsen Asbjørn Georg 20.04.1924 Verdal 2102
Kristiansen Sverre 20.06.1925 Avaldsnes 2103
Andersen Odd 25.03.1924 Oslo 2104
Hauge Harry Bertran 22.08.1919 Odda 2105
Hansen Hans 10.07.1909 Oslo 2106
Rekstad Olav Birger 02.04.1915 Skaun 2108
Aunli Daniel Sigvart Dalberg 16.10.1919 Hemne 2109
Spilhaug Tormod Svensen 12.07.1902 Norodal 2110
Kjølstad Jens Christian 01.10.1893 Borge 2111
Gustavsen f. Hultgren Fanny Viola 22.01.1914 Idd 2112
Gustavsen Olav Sverre 25.09.1894 Halden 2113
Gustavsen f. Berntzen Borghild Lovise 10.09.1894 Halden 2114
Gustavsen Alf Sverre 13.06.1914 Eidsvoll 2115
Gustavsen Bodil Martha 18.10.1925 Berg 2116
Gustavsen Arne Olav 09.10.1932 Berg 2117
Sand-Olsen Tor Kristian Olav 03.04.1908 Holmestrand 2118
Krisiansen Kåre 12.02.1929 Fåberg 2119
Nordli Arnold 23.04.1922 Romedal 2120
Andersen Ole Kristian 06.12.1904 Lødingen 2121
Hansen Rolf Paul 22.08.1923 Salten 2122
Olsen Olaf 12.12.1916 Gjøvik 2123
Årli Georg Henrik 20.11.1922 Namdal 2124
Lundin Frans Einar 22.05.1921 Strinda 2125
Olsen Erik 17.06.1921 Oslo 2126
Nilsen Kåre Andreas 28.05.1913 Bærum 2127
Bach Lui Evelyn 05.04.1916 Bærum 2128
Myhre Reidar Olaf 24.11.1917 Eidsberg 2129
Skjølaas Sigrid 17.10.1897 Aker 2130
Skjølaas Thorvald 18.05.1890 Kolbu 2131
Johnsen Kristi 24.12.1900 Gol 2132
Johnsen Inger Kristine 10.08.1938 Oslo 2133
Johnsen Anne Berit 21.03.1941 Oslo 2134
Meyer Erik Johan 30.04.1915 Bergen 2135
Pedersen Erling 19.03.1898 Saltdal 2136
Pedersen Ingrid 15.10.1928 Hammerfest 2137
Hytjanstorp Kolbjørn 30.01.1925 Grue 2138
Riis Magda Petrine Helene 27.07.1908 Fauske 2139
Riis Kjell 11.03.1906 Oslo 2140
Ingvaldsen Egil Karsten 28.12.1924 Saltdal 2141
Sandsmark f. Hudson-Skarre Flory-Johanne 20.12.1917 Horten 2142
Lindland Alf Kåre 04.03.1911 Oslo 2143
Mo Øystein 14.04.1918 Sør Aurdal 2144
Tananger Alf Sarh 17.04.1908 USA 2145
Johansen Eivind Fredrik 19.09.1901 Oslo 2146
Spilhaug Agnar 11.11.1900 Nord Odal 2147
Spilhaug f. Bjørnstad Ingeborg 18.02.1903 Nord Odal 2148
Spilhaug Svein Tord 28.02.1941 Elverum 2149
Rønning Ingolf Danielius 14.09.1907 Tjøtta 2150
Berg Ingeborg 28.07.1920 Tiller 2151
Wurschmidt Bjørn Gunnar 23.01.1908 Ullern 2152
Andersen Arnold Magnus 26.07.1924 Nord Rana 2153
Johnsen Otto Lauritz 16.02.1902 Drammen 2154
Gjertz Gustav Holm 28.06.1908 Oslo 2155
Lyche Karl Jakob Castrén 17.10.1903 Helsingfors 2156
Lyche f. Aas Ingeborg Bertha 07.08.1910 Østre Toten 2157
Lyche Anna Berit Castrén 16.02.1936 Aker 2158
Lyche Mona Castrén 26.04.1939 Aker 2159
Ruud Per Gunnar Moen 27.03.1924 Oslo 2160
Orvung Ernst Johannes 28.11.1901 Kvefjord 2161
Orvung f. Fallebø Anna 20.06.1901 Gulen 2162
Orvung Per Jørn Skibotten 2163
Hammerø Arild Andreas 05.09.1921 Kvefjord 2164
Larsen Georg Andreas 08.04.1915 Harstad 2165
Tiberg Johan Selmer 14.06.1917 Talvik 2166
Millang Rolf 08.07.1922 Bærum 2167
Jonsen Herman Ludin 08.06.1905 Halden 2168
Jansen f. Markussen Borghild Johanne Ludin 18.11.1903 Grimstad 2169
Jansen Snefrid Maria Ludin 08.04.1941 Oslo 2170
Johansen Erling 05.08.1923 Skjeberg 2171
Lund Rolv Per 23.06.1916 Kråkerøy 2172
Hansen Joakim 29.04.1916 Tromsøysund 2173
Halvorsen Adolf 15.12.1888 Eidskog 2174
Halvorsen Tor Adolf Lillestrømmen 2175
Jensen Anton Kristian Dahl 18.10.1906 Vardø 2176
Grubbe Claes 16.07.1917 Skedsmo 2177
Schøll Jan Emil 11.10.1924 Oslo 2178
Bekkemoen Jens 06.10.1913 Elverum 2179
Raigar Reidun 17.07.1925 Oslo 2180
Bergstrøm f. Henriksen Signe 03.03.1925 Bergen 2182
Sveen Bernt 09.04.1924 Asker 2183
Grubbe Stig Hjorth Dietrichson 13.11.1912 Bergen 2184
Opøien Thorleif 26.09.1914 Lunner 2185
Løkke Thorleif Bernhard 28.01.1918 Trondheim 2187
Nilsen Almar Kløbo 25.11.1919 Dønnæs 2189
Grim Harlald 05.07.1911 Kristiansand 2190
Grimm Anne-Marie 10.01.1917 Gjerpen 2191
Fidjeland Olav Bjarne 20.10.1918 Iveland 2192
Næss Henry Johannes 16.06.1910 Horten 2193
Hole Harald Berthon 23.05.1914 Skjervøy 2194
Olsen Jenny Agnethe 15.01.1924 Loppa 2196
Hansen Ingrid Katrine 08.05.1922 Kåfjord 2197
Jørgensen Alf Emil 03.02.1890 Skjervøy 2199
Sandnes Leif 08.07.1902 Nesna 2200
Berg Anders 29.10.1915 Tromsøysund 2201
Bratteland Eilif Magnus Lyngen 2202
Labukt Hans 09.06.1915 Ullsfjord 2203
Hanssen Gunnar 21.10.1925 Lyngen 2205
Pedersen Ivar Emil 18.06.1924 Lyngen 2206
Olsen Hilmar Kristian 25.05.1919 Kåfjord 2207
Olsen Anton Marinius 14.06.1914 Kåfjord 2208
Jørgensen Hjalmar Hagerup 13.04.1915 Lyngen 2209
Lindland f. Sæthre Aud 15.10.1917 Støren 2210
Olsen Martin 13.01.1914 Asker 2211
Lunder Rolf 19.05.1908 Skien 2212
Olsen Jørgen 07.06.1918 Asker 2213
Fagerhus Jan Hartvig 22.11.1917 Ski 2214
Storstrøm Erik Andreas 13.04.1928 Alvdal 2215
Aasen Ivar 17.01.1927 Tynset 2216
Sandal Jacob Anton 06.09.1923 Fana 2217
Sandal Konrad Arne 07.07.1926 Fana 2219
Trones Leif Petrus 15.01.1924 Namskogan 2220
Selin Alf Eilif 18.10.1922 Namskogan 2221
Nystad Johan Severin 30.12.1926 Namsskogan 2222
Helgesen Knut Martin 08.03.1920 Trondheim 2223
Magnussen Gunvor 21.07.1909 Aker 2225
Magnussen Fredrik Karl 23.08.1908 Oslo 2226
Haukeland Brynjulf 07.08.1924 Sarpsborg 2227
Nilsen f. Pedersen Elsa Solveig 08.04.1917 Oslo 2229
Sandsundet Manfred Johansen 15.09.1908 Åsnes 2230
Thomassen Thomas Siverstvik 26.07.1923 Stange 2231
Enger Martin Magnusson 21.07.1923 Trysil 2232
Espeland Finn Oscar 26.05.1923 Oslo 2233
Nilsen Johannes 20.09.1913 Oslo 2235
Listhaug Leif Olav 10.11.1919 Ørskog 2236
Ruud Leif Vidar 05.02.1922 Oppegård 2237
Pettersen Harry Lorang 26.03.1922 Oslo 2238
Abrahamsen Eugen Fritjof 02.09.1918 Tinn 2239
Bjørndal Bjørn Egil 13.01.1922 Stavanger 2240
Eisold Ragnar Fredrik 07.09.1920 Ski 2241
Harsem Rolf Egil 30.12.1916 Oslo 2242
Kristiansen Aage Kolbjørn 05.10.1913 Ski 2243
Ermesjø Arne Lorang 31.05.1915 Aker 2244
Christiansen Arvid Nikolai 29.04.1914 Oslo 2246
Moe Ernst 27.01.1911 Kragerø 2247
Semb Erling Viggo 12.09.1914 Oslo 2249
Nilsen Magnus 19.09.1918 Oslo 2250
Vennerød Carl Christian Kaare 09.03.1900 Vang, Hedemark 2251
Wiese Johan Henrich Eyvind 10.04.1915 Haderup, Danmark 2252
Waage Helge Otto 25.02.1926 Vestre Aker 2253
Kristensen Isak 06.05.1901 Sannidal 2254
Ingebrigtsen Inga Olea 11.07.1920 Fauske 2255
Ingebrigtsen Helene 22.08.1940 Saltdal 2256
Andersen Kåre Olav 03.09.1913 Drammen 2257
Heien Sigurd Henrik Olav 05.09.1906 Gloppen 2258
Heien f. Eide Anna Elfrida 25.12.1904 Gloppen 2259
Hoås Harald 12.08.1919 Horten 2260
Berger Bjørn 01.10.1917 Asker 2262
Kristinansson Andreas Leonard 23.07.1906 Hvaler 2263
Sørensen Sverre Helge 12.02.1925 Aker 2265
Ahlstrøm Henry 30.04.1925 Sem 2266
Gærtner Rune Martin Wessel 28.04.1920 Lysekil, Sverige 2267
Ringsjø Alf 21.02.1903 Langesund 2268
Tvedt Nils 11.07.1905 Bergen 2269
Hansen Kristian 16.04.1925 Kristiansand 2270
Larsen Lars Jahn 07.01.1924 Kristiansand 2271
Bjørndal Olaug Alfhilde 27.08.1923 Eidskog 2272
Karlsen Lucy Snefrid 27.01.1919 Kristiansand 2273
Olsen Bernhardt 22.09.1926 Halden 2274
Nordbakke Odd Håkon 30.12.1927 Idd 2275
Nilsen Reidar Johannes 05.04.1928 Halden 2276
Sonesen Sverre 05.01.1925 Oslo 2277
Hauger-Nilsen Erling 10.12.1923 Fredrikstad 2278
Thomassen Sven Andreas Østerhus 18.09.1914 Stavanger 2279
Bussoli f. Smith Mary Lilla 01.06.1917 Oslo 2281
Bussoli Mirella Jolanda Lovisa Liv 24.05.1943 Oslo 2282
Olsen Kjartan Hermod 18.01.1907 Rendal 2283
Kristensen Hanna Birgitte 28.05.1903 Evenes 2284
Kristensen Kamilla 28.07.1931 Ballangen 2285
Larsen Sverre 27.10.1917 Oslo 2286
Wojda f. Steen-Andersen Hjørdis 01.01.1921 Vinger 2287
Hansson Wladimir Mørch 14.03.1906 Kina 2288
Hansson f. Høy Else 26.11.1907 Meråker 2289
Hansson Peder Carl 18.11.1932 Oslo 2290
Hansson Erling Michael 20.10.1936 Oslo 2291
Hansson Else Chathrine 20.10.1938 Oslo 2292
Gundrosen Juhl Charles 03.08.1925 Kråkerøy 2293
Johansen Torolf Villiam 14.12.1923 Kråkerøy 2294
Larsen Per 11.10.1922 Oslo 2296
Larsen f. Tøgersen Arnhild Charlotte 29.08.1916 Tromsø 2298
Baastad f. Blauenfeldt Elinor Margrethe Friis 27.08.1921 Bergen 2299
Baastad Anne Friis 06.04.1943 Aker 2300
Smestad Berta 28.07.1921 Trysil 2301
Helliesen f. Dietrichson Hedvig 20.10.1884 Vidøn, Hammarø. Sverige 2302
Dankworth Ludwig 28.03.1897 Bergen 2303
Bach Knut Aasmundsen 26.06.1911 Bergen 2304
Kyllingmark Håkon 19.01.1915 Kjelvik 2305
Mellingen Carl 14.02.1913 Lindås 2306
Wold Bjarne Gudbrand 19.04.1897 Oslo 2307
Heggvik John Henry 04.06.1917 Sandstad 2308
Amundsen Rudolf Herman 18.11.1924 Skedsmo 2309
Halvorsen Gulbrand Borger 06.10.1919 Oslo 2310
Wallin David Ingvald 06.05.1900 Eidsberg 2311
Wallin f. Nygård Klara Marie 19.04.1907 Eidsberg 2312
Wallin Odd Wilhelm 14.07.1928 Eidsberg 2313
Bach f. Andersen Ragnhild Else 11.03.1910 Oslo 2314
Bach Sissel 01.06.1940 Oslo 2315
Eltorn Odd Gerhard 12.10.1916 Drammen 2316
Mellingen Sigrun 28.04.1916 Norderhov 2317
Mellingen Tove Sigrid 17.02.1943 Oslo 2318
Oppedal Konrad 30.06.1910 Bergen 2319
Wallin Åge Thor 01.06.1931 Eidsberg 2320
Wallin Åse Reidun 09.08.1933 Eidsberg 2321
Haugen Olav 19.07.1914 Haltdalen 2322
Megård Håkon 02.09.1917 Haltdalen 2323
Holst Kåre Adolf 08.01.1912 Risør 2324
Simonsen Arne 07.02.1905 Oslo 2325
Melbye August Antonsen 04.02.1895 Elverum 2326
Melbye f. Mikkelsen Karen Antonsen 12.03.1901 Storelvdal 2327
Melbye Asbjørn Håvard 30.09.1939 Elverum 2328
Mentzen Almar H. Randulf 20.05.1914 Vågan 2329
Mentzen f. Stenby Anna 25.09.1918 Eidskog 2331
Mentzen Aino Turid 17.10.1942 Oslo 2332
Enga Peder 07.09.1920 Nesna 2333
Jøsevold Erling 03.09.1923 Nesna 2334
Mårtensson Ida Elvira 27.09.1927 Moss 2335
Johansen Ragna 24.09.1926 Moss 2336
Jensen Gerd Irene 22.02.1927 Moss 2338
Olsen Johan Oskar 02.12.1893 Rakkestad 2340
Olsen f. Eriksen Nelly Augusta 16.03.1907 Sarpsborg 2341
Olsen Gerd Synnøve 03.07.1928 Sarpsborg 2342
Olsen Nora Sofie 07.07.1926 Skjeberg 2343
Salo f. Klausen Asta Irene 01.05.1924 Skjeberg 2344
Usken Oskar 13.02.1918 Stavanger 2345
Abrahamsen Magne 18.03.1921 Stavanger 2346
Stenby Haakon 09.07.1887 Eidskog 2347
Stenby f. Aasengen Gudbjørg 18.02.1889 Vinger 2348
Stenby Harald 13.05.1913 Eidskog 2349
Stenby Gunnar Terje Roald 12.11.1927 Eidskog 2350
Stenby Henry Thorbjørn 24.06.1929 Eidskog 2351
Stenmark Helge Godtfred 26.02.1920 Idd 2352
Laurantzon Thor 29.05.1907 Oslo 2353
Mathisen Arne Lars 06.07.1913 Bærum 2354
Michelsen f. Naarlien Gerd Synnøve 26.07.1916 Oslo 2355
Jordan Oivind Rogstad 12.02.1916 Bergen 2356
Korsvold Toralv 13.08.1917 Bergen 2357
Bull f. Bruun Ellen 10.08.1917 Sem 2358
Bull Vibeke 22.03.1941 Oslo 2359
Breda Alf Jan-Lasse 27.08.1916 Fredrikstad 2360
Folkenborg Ivar 10.11.1923 Bærum 2361
Fjeld Rolf Arnesen 17.10.1913 Eidskog 2362
Nilssen Hjørdis Nikoline 07.07.1923 Lurøy 2363
Stormo Hilda Kaspara 22.09.1924 Skjerstad 2364
Andersen Julius Waldemar 27.12.1925 Tønsberg 2366
Johansen Magnus 01.04.1920 Lurøy 2367
Jacobsen Julius Johan 07.06.1916 Hol, Lofoten 2368
Raaen Leif 16.04.1919 Hegra 2369
Østeraas Ivar 15.06.1927 Stjørdal 2370
Nilsskog Kristian Julian Bech 08.07.1916 Korgen 2371
Øren Kåre Syvaldsen 10.06.1917 Tinn 2372
Harboe Thora Marie 13.06.1880 Oslo 2373
Lunde f. Johansen Eva-Synnøve 13.05.1925 Idd 2374
Aareflot Kjell Erik 04.04.1925 Hamar 2375
Gimse Ingegerd 19.03.1913 Røros 2376
Lockert Josefine Knutdine 28.06.1898 Storfjord 2377
Lockert Kyrre Evald 05.03.1930 Storfjord 2378
Lockert Edith Hansine 27.03.1932 Storfjord 2379
Fossen Annfrid Torbjørg 23.12.1923 Storfjord 2380
Fossen Harda Pauline 23.04.1925 Storfjord 2381
Nilsen Ester Lovise 07.01.1926 Ulsfjord 2383
Pedersen Nagmar Evald 30.08.1919 Ulsfjord 2384
Tenden f. Branum Aagot 01.09.1920 Bergen 2385
Rusten Einar 10.02.1911 Åmodt 2386
Rørvik Rolf Karl 12.01.1911 Minnesota, USA 2387
Jacobsen Hans 24.09.1924 Aker 2388
Gulseth Asbjørn Herman 03.11.1923 Tune 2389
Libak Erik 07.01.1928 Aker 2390
Berg Sigurd Knut 17.06.1923 Aker 2391
Sørensen Thor Andreas 21.10.1920 Oslo 2392
Borgen Johan Collet Müller 28.04.1902 Oslo 2393
Borgen f. Evjenth Annemarta 17.02.1913 Bodø 2394
Borgen Brett 07.10.1934 Oslo 2395
Borgen Ane 28.01.1938 Aker 2396
Selmer Per Fredrik 07.05.1910 London 2397
Kae Roar 01.08.1925 Østre Toten 2398
Karlsen Ole 04.05.1918 Rissa 2399
Hagensen Gustav Adolf 04.03.1898 Fauske 2400
Selmer HansJørgen 15.01.1920 Bærum 2401
Baugen Ørnulf Torgrim 19.04.1925 Furnes 2402
Langholen Helge Oliver 26.07.1910 Elverum 2403
Hansen Finn 03.07.1918 Oslo 2404
Westby Per Rolf 04.05.1924 Oslo 2405
Berggren Johan Bernhard 26.09.1922 Oslo 2406
Lorentzen Hildur Emilie Henriette 16.09.1924 Harstad 2407
Andersen Finn Ivan 04.12.1919 Arendal 2408
Kjelsberg Tormod Jorbro 14.10.1918 Røros 2409
Heiberg Edvard Omsen 10.01.1897 Oslo 2410
Heiberg f. Nilsen Ellen Margrete 26.11.1896 Kjøbenhavn 2411
Ryen f. Gedde Kirsten Aida 20.10.1916 Oslo 2412
Bohlin f. Khile Kristvik Reidun 13.08.1915 Tinn 2413
Jensen f. Kristoffersen Reidun 12.05.1918 Oslo 2414
Johansen Eva 28.03.1916 Oslo 2415
Johansen Anne-Lise 05.04.1941 Oslo 2416
Sunnaas Rolf Egil 10.11.1916 Oslo 2417
Larsen Alf Bernhardt 19.12.1897 Oslo 2418
Madsen Gunnar Marinius 02.07.1915 Halden 2419
Hoff Arne Henry 16.05.1924 Glemmen 2420
Gudim Arne 11.10.1917 Asker 2421
Gudim f. Borch Melenius Ruth 19.08.1919 Aler 2422
Bohlin Fritz 01.02.1916 Tinn 2423
Widerberg Nicolai Magnus 18.02.1905 Oslo 2424
Widerberg f. Blom Ingrid Christine 07.10.1909 Fredrikstad 2425
Widerberg Else Margrethe 07.12.1935 Oslo 2426
Widerberg Frantz Gustav 08.04.1934 Oslo 2427
Balterød Torleif 02.02.1921 Fredrikstad 2428
Trøen Rolf Edvard 04.08.1909 Lillestrøm 2429
Eriksen Thorleif Arne 19.04.1916 Vallø 2431
Kittelsen Sverre 25.07.1915 Tinn 2433
Næss Kolbjørn 18.01.1899 Oslo 2434
Martinsen Lars 26.12.1908 Aker 2435
Hoel Karsten Johan 24.05.1918 Oslo 2436
Lindegård Hans Frithjof 14.04.1897 Oslo 2437
Vintereidet Bjarne 14.05.1914 Drangedal 2438
Mathisen Adolf 08.05.1894 Vilnes 2439
Røstum Ole 27.01.1923 Klæbu 2440
Gustavsen Signe Greta 28.02.1924 Skjeberg 2441
Eliassen Sigurd 13.05.1925 Sarpsborg 2442
Ottosen Irene 24.06.1926 Tune 2443
Helgesen Kolbjørn Odvar 14.05.1922 Rakkestad 2444
Hiin Asta Dora 10.06.1921 Rødenes 2445
Olafsen Arne 24.07.1913 Oslo 2446
Eriksen Håkon Pareli 23.07.1922 Ankenes 2447
Daleng Berta Olsen 26.10.1926 Målselv 2448
Jørgensen Oskar Lindalen 23.07.1900 Løten 2449
Jørgensen f. Karlsen Oline Amalie 21.09.1900 Løyten 2450
Lindalen Gunnar 28.03.1926 Eidskog 2451
Lindalen Aslak 10.02.1922 Løten 2452
Lindalen Erling 05.01.1931 Eidskog 2453
Lindalen Olav 26.08.1929 Eidskog 2454
Lindalen Ella 04.10.1932 Eidskog 2455
Lindalen Knut 27.09.1938 Eidskog 2456
Lindalen Ingrid 23.02.1935 Eidskog 2457
Asbjørnsen Mary Liv 13.12.1925 Kongsvinger 2458
Oppegård Ruth Edel 18.10.1925 Kongsvinger 2459
Bottolfsen f. Baastad Eva Randi Synnøve 31.01.1914 Halden 2460
Hansen f. Skagen Laura 24.05.1897 Gran 2461
Nygård Asta Ovidia 04.12.1898 Horten 2462
Bjørnstad Gunvor 09.04.1922 Lillestrøm 2463
Johansen Yngvar 24.07.1919 Aker 2464
Steenhoff Fridtjov 14.02.1913 Oslo 2465
Danielsen Erling Eugen 31.12.1905 ? 2466
Arnesen Sigurd Gerhard 31.08.1923 Sarpsborg 2468
Stuestøl Tor 22.07.1921 Lyngdal 2469
Stuestøl Leif Torgersen 20.09.1919 Lyngdal 2470
Bråten Trygve Odvar 29.01.1920 Oslo 2471
Sunde Åge Henrik 02.08.1922 Oslo 2472
Nygård Jan 21.06.1933 Horten 2473
Bottolfsen Anita 16.03.1938 Oslo 2474
Johansen Harald 27.08.1926 Glemmen 2475
Mathisen Arthur 31.10.1914 Bærum 2476
Bjerkaas Bjørn Reidar 04.07.1901 Oslo 2477
Hasner Leif Harald 08.11.1913 Oslo 2478
Kveisengen Johan 04.02.1905 Bærum 2479
Hansen Olvar Herolf Parelius 28.06.1921 Træna 2480
Bjordal Henry 26.09.1920 Stavanger 2481
Havnes f. Thorsen Tordis Ingrid Pauline 24.07.1916 Odda 2482
Havnes Torolf 13.07.1937 Bergen 2483
Havnes Ove 08.04.1940 Bergen 2484
Krogsveen Johan 21.12.1906 Ringebu 2485
Bredal f. Roscher Augusta Elisabeth 02.08.1909 Bonn, Tyskland 2486
Bredal Lisen Dagny Roscher 01.01.1938 ? 2487
Arnesen Karl 07.09.1919 Tune 2488
Arnesen f. Olsen Marit Bergliot 07.12.1918 Rolvsøy 2489
Ruud Rolf Marensius 11.08.1907 Sarpsborg 2490
Berntsen Ivar Fredrik 04.04.1903 Vinger 2491
Berntsen Arne Eivind 22.02.1925 Vinger 2492
Hoel f. Pedersen Olga Pauline 17.06.1914 Leirfjord 2493
Hoel Brit Ingelise 02.06.1938 Aker 2494
Larsen Otto Marenius 27.07.1912 Kiberg 2495
Mikkelsen Ragnvald Edvin 28.02.1920 Vardø-herred 2496
Isaksen Emil Nikolai 16.06.1894 Alta 2497
Skavern Helmer 03.11.1921 Nes, Hedemark 2498
Ingjer Per Ove 14.03.1918 Oslo 2499
Goldmann Rita Ida 08.09.1907 Oslo 2500
Nilsen Aage Lorang 30.06.1922 Oslo 2501
Nilsen Willy 23.02.1918 Oslo 2502
Stuestøl Asbjørnsen 23.12.1891 Sør Audnedal 2503
Lie Ragnar Johannes Andersen 09.02.1903 Oslo 2504
Svendsen Hans Torbjørn 04.05.1926 Halden 2505
Johansen Thorbjørn Leif 22.10.1925 Idd 2506
Stræng Asbjørn Ragnvald Normann 12.06.1921 Jeløy 2507
Olsen Martin Olai 13.02.1923 Evenes 2508
Johnsen Sverre Johan Eberg 05.09.1913 Evenes 2509
Myrnes Karl Bernhard 20.02.1921 Evenes 2510
Myrnes Martin Olai 16.02.1919 Evenes 2511
Samuelsen Algot Thoreen 11.11.1905 Tjørmø 2512
Erlandsen Arne 02.07.1915 Narvik 2513
Bye Hans 11.05.1927 Trondheim 2514
Olsen Trygve Johan 26.01.1927 Trondheim 2515
Orseth Einar Strinda 2516
Straume Birger Hammar 30.03.1920 Sortland 2517
Andreassen Ludvik Martin 12.04.1923 Beiarn 2518
Gustavsen Aksel Gustav Vitalius 02.05.1905 Skjeberg 2519
Gustavsen f. Ludvigsen Signe Elenora 10.12.1905 Næsinge, Sverige 2520
Gustavsen Oddveig Margareth 24.05.1929 Skjeberg 2521
Gustavsen Holger Gustav 09.01.1935 Skjeberg 2522
Gustavsen Kolbjørn Arnliot 09.11.1927 Skjeberg 2523
Strandjord Elias Johan 25.05.1921 Nord-Rana 2524
Hagen Minda Harriet 12.05.1918 Nord-Rana 2525
Risdal Trygve 23.01.1918 Mykland 2526
Andreassen f. Solheim Eli Johanne 11.03.1921 Gildeskål 2527
Andreassen Aksel Marensius 30.02.1907 Sarpsborg 2528
Andreassen f. Abrahamsen Solveig 21.09.1916 Gjerpen 2529
Andersen f. Hansen Karine Mathilde 13.10.1894 Hvaler 2530
Andersen Esther Irene 20.06.1930 Berg 2531
Polsrød Kjell 29.11.1925 Glemmen 2532
Pettersen Edgar Sten 01.08.1926 Glemmen 2533
Nilsen Halldor Eberg 28.09.1924 Tysfjord 2535
Gundersen Oscar Wilhelm 21.10.1916 Hurum 2536
Gundersen f. Håpnes Solbjørg Johanne 15.01.1925 Klinga 2537
Opaas Emil Harladsen 09.02.1921 Hof, Hedemark 2538
Opås f. Strandli Olea 15.03.1922 Hof, Solør 2539
Opås Harald 19.11.1940 Hof, Solør 2540
Opås Inger Johanne 08.03.1942 Hof, Solør 2541
Olsen Arnt Rudolf 03.05.1908 Skien 2542
Madsen Konrad 11.06.1918 Vestre Toten 2543
Pedersen Edith Gerd 17.10.1923 Rjukan 2544
Hole Ragnhild Ingeborg 20.06.1920 Elverum 2545
Hole Ingrid Marianne 31.01.1927 Elverum 2547
Nord Hans Ingolf 20.08.1908 Stange 2549
Holst Bjarne 31.01.1893 Grimstad 2550
Holst f. Lund Helene Marie 24.10.1896 Evje 2551
Holst Mette Marie 11.12.1922 Oslo 2552
Holst Per 18.11.1919 Oslo 2553
Bentsen Eric 10.09.1920 Voss 2554
Bentsen f. Eek Damquist Eva Eek 06.10.1919 Porsgrund 2555
Thomassen Edel Laura Marie 17.05.1910 Vang, Hedemark 2556
Bøhn f. Krogh Åse 10.02.1913 Bergen 2557
Bøhn Inger Margrethe 05.12.1941 Oslo 2558
Jansen Petter Olaf 28.03.1902 Drammen 2559
Larsen Lorentz Johannes 14.07.1917 Oslo 2560
Larsen f. Halvorsen Elisabeth Marie 21.06.1924 Oslo 2561
Langaard Mads Marcus 03.11.1925 Kjøbenhavn 2562
Høgstad Thorleif Magnar 01.11.1925 Tromsøysund 2563
Brekmo Johannes 03.12.1919 Leinstrand 2564
Adriansen Leif Kåre Marinius 29.05.1924 Tromsøysund 2565
Brekmo Sigurd 19.09.1924 Tromsøysund 2566
Jørgensen Harald Kristian 08.04.1919 Storsteinen, Balsfjord 2567
Vennemoe Per 23.10.1918 Oslo 2568
Vennemoe f. Holtsmark Signe Margrete 17.06.1921 Oslo 2569
Vennemoe Kristian 05.04.1917 Oslo 2570
Svendsen Rolf Reidar Thorbjørn 01.05.1900 Aker 2571
Rostad Hans 22.05.1919 Eidsvoll 2572
Jacobsen Rolf 04.06.1915 Elverum 2573
Hansen Lars Oddvar 20.01.1907 Lillehammer 2574
Karlsen Johan 28.10.1923 Herøy 2575
Wennersberg Bjørn Johan 10.12.1925 Ålesund 2576
Bjøru Hallgrim 12.06.1905 Fauske 2577
Drevland Elias 11.06.1923 Drevja 2578
Holm Ivar 07.04.1923 Halden 2579
de Lange f. Nesse Anne-Louise 23.05.1923 Kristiansand 2580
Nygaard Jenny Bjørg 20.11.1922 Oslo 2581
Hågensen Omar 27.09.1925 Tjøtta 2582
Kristoffersen f. Mikalsen Asbjørg Sigvarda 04.10.1923 Lenvik 2583
Paasche Arne Peter 24.07.1917 Oslo 2584
Paasche f. Gudmundsen Anna Margareth 21.03.1920 Aker 2585
Marken f. Hansen Gerd Aivy 20.05.1925 Østre Aker 2586
Trøen Sverre Ottar 08.12.1922 Stod 2587
Breckan Otto Heiberg 13.11.1921 Meløy 2588
Karlsen Halvdan 28.09.1918 Nord Rana 2589
Nymo Ulirk 29.03.1923 Nord Rana 2590
Fugløy Olav Kristian 09.08.1922 Meløy 2591
Servold Otto Johan Sverdrup 10.04.1922 Meløy 2592
Gravningsmyhr Kåre 07.09.1919 Kongsberg 2593
Gravningsmyhr f. Mosebekk Inger-Johanne 05.10.1922 Kongsberg 2594
Klemmetsen Kåre Bernhard 21.02.1927 Oslo 2595
Andresen Olaf Emanuel 23.03.1920 Oslo 2597
Jansson Kristian 07.06.1928 Oslo 2599
Nerheim Arvid 24.10.1917 Hønefoss 2600
Bill Hjalmar 28.03.1909 Sarpsborg 2601
Bill f. Henriksen Agnes Marie Theodora 21.07.1903 Fredrikstad 2602
Bill Johnny 22.09.1934 Skjeberg 2603
Presterud Aksel Kielland 01.01.1911 Skjeberg 2604
Presterud f. Lund Astrid Lund 16.11.1917 Meløy 2605
Lange Christopher Andreas 04.08.1914 Oslo 2606
Selmer f. Esbensen Hjørdis 14.12.1909 Buenos Aires 2607
Moe Alf Johan 16.06.1921 Aker 2608
Moe f. Vildal Erna Hermana 12.12.1921 Oslo 2609
Moe Berit 18.09.1943 Aker 2610
Brandal Alv Kjell 16.04.1924 Volda 2611
Nordrum Aasmund Henrik 28.04.1920 Sandefjord 2612
Olaisen Jon 07.06.1916 Volda 2613
Jonsson Ingvar Espeland 08.05.1919 Oslo 2614
Damdalen Ole Henry 22.05.1917 Oslo 2615
Gjermundsbo Kåre 24.10.1920 Norderhov 2616
Dahl Knut 29.09.1904 Oslo 2617
Kristoffersen Arne 30.10.1913 Asker 2618
Nyborg Ivar 06.09.1922 Røra 2619
Langås Kåre 15.07.1918 Trondheim 2620
Lund Einar 17.01.1920 Levanger 2621
Aarseth f. Bjerke Aase Mildrid 15.02.1918 Spydeberg 2622
Engelstad August Samuel 19.05.1911 Oslo 2623
Engelstad f. Arentz Matti Bull 06.03.1917 Stavanger 2624
Risting Johannes 03.11.1913 Oslo 2625
Ege Ellen Anstina Rasch 24.09.1887 Fjære, Grimstad 2626
Bentung Birgit 18.09.1940 Kråkenes, Fana 2627
Wiseth Anna 05.08.1913 Sørli 2628
Mortensen Karl Bernhard 31.12.1918 Oslo 2629
Bolin Oskar William 02.07.1917 Trondheim 2631
Røken Arve 09.07.1906 Brandbu 2632
Mathiesen Herman 07.01.1892 Bergen 2633
Bryne-Olsen Taletta 18.03.1902 Haugesund 2634
Riis-Bjørnstad Elna Hildur Fredrica 19.09.1889 Gøteborg 2635
Lutnes Anna Helene 08.12.1899 Lutnes 2636
Bjørnstad Oddvar Bjarne 27.04.1915 Oslo 2637
Sorthe Oskar 14.03.1916 Sånke 2638
Magnussen Ågoth Marie 24.09.1919 Sandtorg 2639
Hopland Silvereke Elsie Julie Ann 25.02.1942 Hammarby 2641
Hopland Silvereke Eric Allan 17.04.1943 Hammarby 2642
Gjedrem Jane Cicilie 22.11.1903 Thorshavn 2644
Gjedrem Gerd Marit 05.05.1936 Thorshavn 2645
Gjedrem Inger Johanna 16.02.1938 ? 2646
Gjedrem Hans T. 30.03.1902 Bjerkreim 2647
Holtan f. Gjedrem Jorunn Leonora 25.04.1924 Bjerkreim 2648
Elstad Karen 01.08.1870 Bjerkreim 2649
Danielson Nils Victor E. 26.03.1895 Hæssjø 2650
Nilsson Oscar Johnny 14.11.1923 Sem 2651
Hauge Margit Krulla 11.03.1920 Ålesund 2652
Johnsen Margit 08.05.1904 Bø. Vesterålen 2653
Ekmann Fritz Adolf Marentius 14.07.1889 Glemmen 2654
von Hirsch Elise 14.03.1872 Vesterålen 2655
Pettersen Ragna Pernille 22.03.1916 Grunfarnes, Senja 2656
Johanson Ingolf Odvar Larsén 14.01.1918 Vang, Hamar 2657
Zachariassen Konstanse Dortea 04.04.1910 Søfting, Vefsn 2658
Andersen Willy Erik 31.07.1983 Halden 2659
Reinert Aksel Andreas 19.04.1880 Hurum 2660
Backlund Fritz Albert 29.11.1894 Borås 2661
Jacobsen Gunhild Marie 22.12.1868 Høland 2662
Wehn Arnt 10.01.1912 Hølanda, Guldalen 2664
Andersen Roy 08.05.1943 Stockholm 2665
Daasvatn Inger Eva 27.03.1943 Stockholm 2666
Steinmann Karl 29.12.1914 Oslo 2667
Salomon Robert Harald Waøter 20.07.1943 Jønkøping 2668
Trolsund Einar Kristian 19.11.1907 Ørje 2669
Trolsund Johan Marinius 13.10.1905 Ørje 2670
Magnussen Kjell Tormod 10.06.1943 Stockholm 2671
Næss Ragnhild Synøve 15.05.1911 Oppegård 2672
Næss Jan Henry 07.02.1938 Oslo 2673
Næss Grete 11.06.1943 Oslo 2674
Ditleff Niels Christian 21.08.1913 Bilbao, Spania 2675
Myraness Halfdan 07.08.1904 Sparbu, Nord-Trøndelag 2676
Wollebæk Reidun 08.01.1913 Kopprå 2677
Wollebæk Finn Olav 19.11.1903 Fredrikstad 2678
Wollebæk Margareth 22.05.1939 Oslo 2679
Wollebæk Inger Lise 16.07.1941 Lillehammer 2680
Wollebæk Einar 05.02.1943 Oslo 2681
Strømberg f. Eriksen Andrea 13.11.1903 Vestre Aker 2682
Skau f. Johansen Nybro Amalie 26.04.1894 Rømskog 2683
Skau Andreas Theodorsen 05.06.1891 Rømskog 2684
Skau Eva M. I. 31.12.1931 ? 2685
Skau Bjørg Eivor 02.05.1935 ? 2686
Skau Alf Bjarne 10.02.1929 Østervallskog 2687
Thorsen Aase 24.03.1910 ? 2688
Thorsen Arne ? 2689
Thorsen Trygve Anders 25.05.1934 ? 2690
Thorsen Kjell Olav 24.01.1936 ? 2691
Dalslåen Frida 16.04.1912 Foldal 2692
Mostad Elisabeth Mostad 30.01.1915 Glemmen 2693
Castberg Christian Castberg 01.02.1911 Bergen 2694
Sterner Edel Katharina 13.10.1915 Trondheim 2695
Hølli Dagmar 01.05.1920 ? 2696
Sterner Per Eldar 01.09.1938 ? 2697
Eriksen John Torvald 03.10.1922 Roke, Berg 2698
Sterner Alf Osvald 16.01.1911 Trondheim 2699
Lindtorp Inga 22.09.1895 Grue-Finnskog 2700
Lindtorp Olav Walter 23.04.1932 ? 2701
Conradi Henrik 23.11.1907 Vestre Aker 2702
Conradi Carl 28.06.1938 ? 2703
Conradi Erik 27.02.1940 ? 2704
Hagerup Ragna P. 23.11.1863 Kongsvinger 2705
Paltiel K. ? 2706
Nordby Britt 08.10.1943 Stockholm 2707
Jørgensen Helga Marie 10.05.1884 Långesanda, Sverige 2708
Lund Ingebjørg 16.05.1903 Kjøllsdalen 2709
Berntzen Elfrida Johanne 16.08.1915 Malangen 2710
Lund Charlotte 13.11.1887 Berlin 2711
Ege Ellen Anstina Rasch 24.09.1887 Fjerr, Arendal 2712
Engelsen Manja Veronica 26.12.1913 Gøteborg 2713
Engelsen Erling Gerhard 02.04.1939 ? 2714
Sandberg Aina Karin 20.03.1933 Tune 2715
Hansen Hans Martin 04.07.1881 Bergen 2716
Rostad Alfhild Janetta 11.11.1907 Mosknes 2717
Torp Helga Marie 25.11.1908 Eidskog 2718
Olsen Marie 17.06.1899 Drammen 2719
Sandberg Enid Lillian 30.06.1924 Askim 2720
Sandvik Olav Marcelius 15.09.1910 Fauske 2721
Helgerud Tor 07.04.1943 Solna 2722
Konterud Egil Harry 15.07.1943 Vestervik 2723
Nilson f. Lindqvist Leonora Petrine 10.03.1908 Narvik 2724
Nilson Gerd Elfrida 22.10.1925 Narvik 2725
Guldberg Jan Eddy 06.04.1943 Stockholm 2726
Haukland Lisa 05.03.1914 Lund, Rogaland 2727
Juelsen Martha 21.11.1906 Fredrikstad 2728
Andersen Kay 08.10.1942 Skjeberg 2729
Eriksen Bjørn 25.04.1943 Stockholm 2730
Meland Karen 30.04.1893 Geitastranda 2731
Smedplass Karen 22.06.1911 Meldal 2732
Klaussen Evy Marie 28.09.1931 Kirkenes 2733
Sandberg Rigemor Irene 10.04.1923 Askim 2734
Simonsen Lavine Johanna 24.10.1917 Tromsøysund 2735
Sandberg f. Gundersen Hulda Konstanse 07.02.1894 Spydeberg 2736
Presthus Ragnhild 16.04.1919 Hitra 2737
Amundsdatter Glomnes Ramveig 17.02.1911 Opstryn 2738
Strøm Øivor Henny Marie 24.02.1915 Lillestrøm 2739
Sandberg Lars Birger Fabian 05.09.1893 Berg 2740
Backer Anne-Marie 21.01.1928 Oslo 2741
Johnsen Rolf 06.09.1921 Meråker 2742
Kassan Hugo 24.10.1923 Oslo 2743
Olsen Odd Mauritz 19.03.1927 Oslo 2744
Svendsen Johanne Marie 12.11.1873 Strøm, Jarlsberg 2745
Fossnes Aagot 14.11.1904 Wessel 2746
Hanssen Ida Birgithe 03.11.1919 Hadsel 2747
Øverby Anna 19.01.1925 Vinger 2748
Laukholm Anne Marie 12.10.1888 Vik, Helgeland 2749
Platou Fredrik Christian Stoud 08.06.1888 Oslo 2750
Graff Sonnevig Augusta 18.01.1871 Oslo 2751
Tnygg Emma Kristina 05.10.1870 Falun 2752
Tnygg Anders Fredrik 16.07.1871 Vintjørn, Sværdsjø 2753
Aasestrend Flor Oddny 04.05.1914 Bergen 2754
Lühr Mathilde 29.09.1900 Lühneburg 2755
Person f. Bendiksen Ruth 16.07.1927 Meråker 2756
Haraldsen Asta 18.09.1907 Tønsberg 2757
Røed f. Holmsen Elna Bang 22.04.1922 Vadheim 2758
Jensen Hjalmar Johannes 03.11.1919 Telemark 2759
Moxnes Inger 07.01.1928 ? 2760
Moxnes Berliot Elfrida 29.09.1902 Hobal 2761
Larsen Jenny 22.02.1908 Skien 2763
Karlsen Hjalmar 14.05.1909 Oslo 2764
Hanssen Aasta 14.06.1909 Sandar, Sandefjord 2765
Eriksen Eleonore Margrethe 30.05.1909 Trondheim 2766
Skaug Aase 18.02.1917 Tyristrand 2767
Kleve Kjetil Johan 16.02.1888 Fyresdal, Telemark 2768
Solbakken Ragnvald Andreas 13.06.1903 Asker 2769
Eliassen Odd 08.10.1926 Hangnes 2770
Nordin Helge Anton 21.04.1891 Fjellsjø, Sverige 2771
Johannessen Ivan Erling 28.02.1923 Idd 2772
Oremo Carl Henry 07.09.1907 Oslo 2773
Kojedal Ivar J. 03.06.1918 Hitterdalen 2774
Bakkenberg Ottar 30.07.1917 Innset, Kvikne 2775
Barre Rolf 06.10.1916 Strinda 2776
Karlsen Solveig Laila 13.02.1943 Sverige 2777
Larsen Adolf Wilhelm Sjøsten 14.02.1870 Norrkøping 2778
Rubenstein Harry 26.04.1943 Stockholm 2779
Westerli Jacob Kornelius Hattfjelddal 2780
Levy Arnold Abraham Josef 13.12.1887 Friedrichstadt 2781
Nilsen John Magnus 29.11.1917 Larvik 2782
Bang Sigvard 03.12.1911 Tynset 2783
Rolfsen Ole Knut 11.09.1917 Brunlanes, Vestfold 2784
Engel Knut 05.12.1895 Wien 2785
Knudsen Ole 27.11.1903 Solør 2786
Trolsund Johan Marinius 13.10.1905 Ørje 2787
Trolsund Einar Kristian 19.01.1907 Ørje 2788
Olsen Odd Mauritz 02.07.1913 Oslo 2789
Ermesjø Kåre Ragnvald 18.05.1917 Hobøl 2790
Lødøen Oddvar 18.11.1917 Askim 2791
Stiris Joakob 10.04.1895 Skaud 2792
Erlandsson Gunborg 08.02.1895 Fredrikstad 2793
Erlandsson Elsa Margaretha 30.12.1922 Glemmen, Fredrikstad 2794
Erlandsson Aslaug 27.08.1926 Glemmen, Fredrikstad 2795
Erlandsson Gunnar 25.09.1928 Fredrikstad 2796
Erlandsson Arne 22.04.1930 Fredrikstad 2797
Erlandsson Barbro Marie 10.10.1932 Glemmen, Fredrikstad 2798
Erlandsson Per 01.12.1935 Fredrikstad 2799
Erlandsson Øivind 19.08.1937 Glemmen, Fredrikstad 2800
Jonson Johan Jacob 10.12.1942 Stockholm 2801
Strømberg Leif 24.03.1931 Oslo 2802
Holmquist Oskar Fridjoff Harry 30.05.1910 Kiruna 2803
Hagerup Inger 12.04.1905 Bergen 2804
Flink Karl Per Linus 07.07.1914 Kallinge, Blekinge 2805
Hasvoll Nina 25.05.1910 Lenningrad 2806
Strømberg Odd 24.10.1928 Oslo 2807
Hanan Ragnar 06.07.1912 Hammerfest 2808
Stenbæk Knut Olaf 04.09.1916 Skjeberg 2809
Grawe Erna Marry 03.07.1911 Oslo 2810
Strømberg Andrea 13.11.1903 Vestre Aker 2811
Endrum Hanna 18.02.1877 Barbu, Arendal 2812
Harrang Rigmor Asera 20.11.1919 Bangsund 2813
Burchard Torvald Marinius 28.04.1908 Vågan, Lofoten 2814
Stormo Erling Ragnvald 21.04.1908 Vuku, Verdal 2815
Løvaas Britta 08.10.1913 Stockholm 2816
Prytz Haldis Olea 16.01.1920 Lødingen 2817
Råstad Erling Marius 01.01.1892 Ålesund 2818
Walsnes Aslaug Yngvarda 13.05.1909 Ålesund 2819
Jørgensrud Hilmar 24.12.1913 Sigdal 2820
Natanshon Amalie Henriette 06.06.1878 Oslo 2821
Henriksen Gunhild 21.03.1921 Haugesund 2822
Messelt Lotti 22.11.1922 Meråker, Nord-Trøndelag 2823
Welde Johny Johnsen 14.12.1906 Trondheim 2824
Welde Conny 08.06.1932 Trondheim 2825
Scheflo Inge ? 2826
Engelstad Helle 27.03.1942 Aker 2827
Tollefsen Anny 22.12.1916 Madla 2828
Jacobsen Ingbert Marinius 06.08.1889 Bjarkøy 2829
Lenschow Olav 23.08.1919 Vestre Aker 2830
Medbø Kåre Utheim 30.03.1912 Drammen 2831
Medbø f. Walter Kristine Marie 13.03.1912 Bergen 2832
Medbø Finn 21.06.1939 Bergen 2833
Medbø Jan Erik 01.06.1942 Oslo 2834
Evensen Walter Ivan 20.04.1922 Oslo 2835
Moe Alfred Olav 15.04.1914 Hønefoss 2836
Flotten Thore 19.03.1915 Tønsberg 2837
Evensen Knut Alexander 26.02.1896 Oslo 2838
Christioffersen Arne 22.05.1915 Tønsberg 2839
Kristiansen Hans Kåre 14.08.1914 Hobbøl 2840
Bakke Per Leo 24.08.1925 Berlin 2841
Ramstad Alfred Arne 21.03.1902 Ogndal 2842
Olsen Gunnar 26.09.1923 Oslo 2843
Karlsen Arne Johannes 05.07.1923 Oslo 2844
Wilhelmsen Ole Arnt 21.10.1899 Hvaler 2845
Børresen Håkon 03.08.1906 Hvaler 2846
Rinde Olaf Bjørgmund Wessel 21.10.1906 Hoff, Jarlsberg 2847
Lindewall Birger 02.02.1916 Stange 2848
Knut 04.11.1912 Valle 2849
Skøld Fritjof Leonard 19.09.1889 Halmstad, Sverige 2850
Bugge Nils-Henrik 26.01.1917 Narvik 2851
Pettersen Rolf 01.03.1918 Narvik 2852
Olsen Henrik Jæger Jentoft 28.10.1913 Brønnøy 2853
Hansen Ingvald Johan Høyer 19.02.1898 Brønnøy 2854
Hansen Paul Heitmann 07.04.1892 Nesna 2855
Elvemo Edmund Peder Julian 13.01.1921 Rødøy 2856
Kjeldsen Kristine Olea 08.10.1924 Korgen 2857
Egeland Paul 04.07.1921 Stavanger 2858
Martinsen Sverre 22.04.1919 Oslo 2859
Vegheim Odd 22.07.1914 Oslo 2860
Staven Egil Thorleif 07.01.1892 Beitstad 2861
Staven f. Grannes Borghild 28.12.1893 Vefsn 2862
Staven Eli Johanna 22.02.1937 Kristiansund 2863
Thue Kurt 15.10.1914 Harstad 2864
Thue f. Schilling Edith 24.09.1916 Oslo 2867
Johansen John Kerry 30.05.1920 Stavanger 2869
Johansen f. Olsen Ingird Marie 28.01.1924 Oslo 2870
Martinsen Arne 07.03.1919 Oslo 2871
Martinsen f. Grhen Ingrid Maria 07.08.1921 Värmland, Sverige 2872
Martinsen Bjarne 27.03.1938 Aker 2873
Johansen Rolf 07.03.1923 Oslo 2874
Bråthen Helge 13.09.1921 Røyken 2875
Kristiansen Oddvar Villy 04.04.1914 Oslo 2876
Kristiansen f. Olsen Erna Elfrida 29.03.1916 Oslo 2877
Kristiansen Trond Harald 08.08.1941 Oslo 2878
Christensen Reidar Riddervold 10.10.1893 Oslo 2879
Halvorsen Ole 14.11.1912 Notodden 2880
Johansen Jan Børre 12.03.1921 Notodden 2881
Herland Ola 17.12.1894 Oslo 2882
Magnus Paul Benjamin 03.03.1921 Oslo 2883
Raneng Harry Arthur 19.01.1918 Meldal 2884
Eriksen Per Karl 16.11.1915 Spydeberg 2885
Andersen Helge Willy 05.08.1918 Oslo 2887
Palsnes Aksel William 30.09.1909 Storfjord 2889
Høst-Nielsen Arne 18.11.1920 Oslo 2890
Molstad Rolf Lorang 21.09.1919 Vestre Aker 2891
Sagberg Lars 15.01.1908 Romedal 2893
Sagberg f. Herset Kjellaug Mathilde 02.03.1907 Romedal 2894
Slettengen Agnar 08.01.1925 Elverum 2895
Sjåstad Viktor Olav 29.09.1922 Bergen 2896
Sjåstad f. Granerud Inger Lise 16.04.1919 Nord-Odal 2897
Bouge Tor Andre 01.04.1922 Bergen 2898
Rønning Alf 19.12.1925 Elverum 2899
Johansen Arne Fredrik 14.02.1927 Moss 2900
Hansen Knut David 19.09.1923 Røyken 2901
Knudsen Kåre Leonard 18.10.1922 Tromøy 2902
Christiansen Thorleif Martinius 29.12.1921 Kongsberg 2903
Grongstad Harry 28.10.1922 Snåsa 2905
Nystrøm Charles Villy 28.05.1922 Oslo 2906
Thoresen Frank Thorvald 22.04.1924 Oslo 2908
Arnesen William Henry 01.06.1928 USA 2909
Martinsen Arne John 12.12.1923 Nedre Eiker 2911
Hanssen John 30.09.1924 Skjerstad 2912
Kåsmo Frigg Erling Hauge 23.02.1921 Skjerstad 2913
Austerheim Magnus Solleif Karlsen 28.03.1918 Skjerstad 2914
Kåsmo Astrid Pauline Hansen 20.04.1912 Skjerstad 2915
Opøien Johan Tolfinn 04.01.1913 Lunner 2916
Eriksen Thorleif 02.06.1924 Østre Toten 2918
Nøkleby Kolbjørn 19.01.1918 Rakkestad 2919
Andreassen Anker 03.12.1899 Glemmen 2920
Villars-Dahl Elisabeth 20.10.1929 Oslo 2921
Villars-Dahl Anne-Cathrine Vibe 14.11.1924 Oslo 2922
Villars-Dahl Johan Fredrik 09.01.1927 Oslo 2923
Røed Peder Max 10.06.1918 Stokken 2924
Dahl Kaspar Johannes 21.12.1898 Spydeberg 2925
Hoel Sigurd 14.12.1890 Nord Odal 2926
Hoel f. Ivan Ada 14.07.1905 Oslo 2927
Kai Mikkelsen 25.08.1926 Torsnes 2928
Havrevold Odd Våge 03.07.1900 Aker 2929
Havrevold f. Vogt Margit 21.08.1897 Oslo 2930
Havrevold Ingvild Waage 21.05.1942 Oslo 2931
Holm Teis William 16.04.1926 Torsnes 2932
Thorsen Ivar Tollef 10.06.1914 Eidsberg 2933
Mostue Toralf 19.06.1909 Storelvdal 2934
Myklebust Johan Fredrik Dreyer 23.12.1903 Gloppen 2935
Marker Sigurd Asbjørn 15.05.1916 Skien 2937
Hammerø Eilif Walter 04.09.1916 Notodden 2938
Strømme Harald Johan 29.09.1913 Gjerpen 2939
Strømme f. Gundersen Hanny Kristine 25.04.1917 Porsgrunn 2940
Strøm Asbjørn Augustsen 04.11.1903 Løten 2941
Ellingsen Olav 09.01.1922 Sarpsborg 2943
Reiersen Bjarne Kristian 01.11.1919 Høiland 2944
Jensen Odd Willy 13.12.1923 Tinn 2945
Smedal Johan Oskar 15.05.1922 Degernes 2947
Olsen Jan Kåre 12.06.1928 Bodø 2948
Aronsen Leif Aron 22.08.1929 Oslo 2950
Johannesen Kåre Johannes 13.03.1901 Hemnes 2952
Røe Sturla Bjerke 30.09.1923 Stange 2953
Fjogstad Einar 22.03.1924 Stange 2954
Nilsen Ivar Norman 19.11.1918 Trondheim 2955
Nilsen Asbjørn 02.02.1922 Trondheim 2956
Haugland Petter Bertin Mariussen 11.05.1912 Hordabø 2958
Haugland Martin Emil 15.02.1906 Hordabø 2959
Meyer Åge Petter Anton 23.05.1920 Aker 2960
Riddervold Fridtjof Olav 10.10.1896 Holla 2961
Sagaflaat Per 03.06.1927 Trondheim 2962
Andersen Victor Arvid 22.10.1909 Trondheim 2963
Andersen f. Andreassen Elsa 14.10.1907 Drammen 2964
Andersen Gro Elisabeth 08.09.1943 Oslo 2965
Andersen Anny Reidun 22.05.1916 Trondheim 2966
Blomdal Georg Walter 24.01.1914 Fredrikstad 2967
Blomdal f. Hogstad Dagny 17.10.1915 Porsgrunn 2968
Karlsen Gunnar Egil 26.01.1926 Aker 2969
Karlsen Ole Georg 23.09.1892 Ullensaker 2970
Karlsen f. Andersen Edith Maria Olivia 15.02.1894 Viby, Østergotlans län 2971
Danielsen Nævdal Lars Johannes 20.08.1921 Bergen 2972
Juliusen Olaf Austmarka 2973
Bjørnseth Thor Eigil 31.03.1902 Horten 2974
Bjørnseth f. Stoud Platou Ruth 11.07.1913 Aker 2975
Bjørnseth Thor Platou 03.02.1938 Aker 2976
Hansteen Axel Otto 22.06.1904 Oslo 2977
Bøe Karen 21.11.1905 Lillehammer 2978
Mostue f. Semmingsen Gunvor 03.06.1915 Elverum 2979
Myklebust f. Filtvedt Astrid Bergliot 22.05.1906 Glemmen 2980
Myklebust Finn Per 15.01.1939 Oslo 2981
Hermansen Harry Olav 19.01.1907 Oslo 2982
Thurfjell Rakke Arne William Stavern 2983
Aslesen Sverre Olaf 31.05.1918 Oslo 2984
Olsen Anders Arnfinn 01.03.1914 Hisøy 2985
Koch Alf Peter 19.03.1912 Hvaler 2986
Olsen R. Jack Sjur 23.09.1920 Moss 2987
Mostue Tor 12.02.1943 Oslo 2989
Hammerø f. Jermstad Ingjerd Kari 12.05.1918 Verdal 2990
Nyberget Lars 24.04.1920 Ytre Rendal 2991
Rotbakken Alf Johan 24.03.1925 Ytre Rendal 2993
Sprutneset Odd 08.06.1922 Ytre Rendal 2994
Simensen Harald 27.07.1923 Ytre Rendal 2995
Person Johan 09.01.1926 Åmot 2996
Dansleth Arne 21.09.1920 New Castle, England 2997
Dybvik Per Edmund 18.05.1914 Trondheim 2998
Skjenstad Einar 09.02.1910 Trondheim 2999
Nymo Rudolf 29.03.1923 Nord-Rana 3000
Strøm Adolf Martinius Gustavsen 07.04.1903 Oslo 3001
Garborg Olaf 18.09.1919 Malvik 3002
Auran Konrad Valdemar 15.07.1920 Malvik 3003
Berg Svend Hubert 29.11.1920 Malvik 3004
Skauge Øivind 13.11.1921 Malvik 3005
Hysing Ahlert 03.04.1921 Davik 3007
Eidem Trygve Jentoft 07.08.1911 Trondheim 3008
Nilsen Peder Ludvig 14.02.1904 Orkanger 3009
Halvorsen Håkon 09.08.1906 Brandbu 3010
Sætervold John Arnold 27.12.1918 Sørli 3011
Rasmussen Sverre 24.06.1926 Storfjord 3012
Dreyer Roald Albert 05.04.1915 Storfjord 3013
Dreyer Albert Andreas William 18.07.1923 Storfjord 3015
Rasmussen Petter Albright 23.02.1921 Storfjord 3016
Hansen Jens Marius 20.10.1888 Storfjord 3017
Solberg f. Luneborg Julie Hilvarda 28.06.1914 Sør Reisa 3018
Solberg Elfrid Ingeborg 09.09.1938 Målselv 3019
Luneborg Bergljot Elvira 21.08.1924 Sørreisa 3020
Jacobsen Ingvald 15.11.1900 Arendal 3021
Strønen Olav Bernt 04.05.1924 Os 3022
Lunde Erling Hansen 30.03.1925 Os 3023
Eriksen Ingvar Elbert 17.03.1905 Jevnaker 3024
Myhre Roald Morgan 01.05.1916 Oslo 3025
Løbak Halvdan 31.07.1943 Trysil 3027
Løbak f. Sevilhaug Alvhild 18.10.1904 Alvdal 3028
Løbak Karin 10.05.1940 Nås, Sverige 3029
Norum Olaf Gjermundsen 11.04.1892 Trysil 3030
Norum f. Øvergård Bertha 23.04.1899 Trysil 3031
Norum Juul Gjermundsen 21.01.1925 Trysil 3032
Norum Borghild Gjermunsen 06.10.1921 Trysil 3033
Norum Olga Gjermunsen 29.11.1930 Trysil 3034
Drevdalen f. Johanson Thea 18.06.1877 Trysil 3035
Østby Torgalsen Eli Therese Martha 19.12.1901 Trysil 3036
Litland f. Drevdalen Alfhild Therese 09.11.1923 Trysil 3037
Drevdalen Thea Mathilde 22.09.1925 Trysil 3038
Drevdalen Martin Paul Olav 06.01.1900 Trysil 3039
Sundset Erik Anders 10.12.1917 Rølonda 3040
Helgesen Rigmor Synnøve 17.03.1923 Kråkerøy 3041
Henriksen Klara Isedore 22.04.1924 Kråkerøy 3042
Gundrosen Torleif Kristian 08.06.1927 Kråkerøy 3043
Johansen Arne Levy 03.09.1927 Kråkerøy 3044
Storbergshalden Marius 22.02.1902 Sørskogsbygda, Elverum 3045
Lien Anton 30.11.1893 Sørskogsbygda, Elverum 3046
Solsvik Egil Uno 12.04.1916 Oslo 3047
Solsvik, f. Andersen Mary 06.09.1917 Oslo 3048
Solsvik Ørnulf 21.12.1941 Oslo 3049
Jacobsen Per Anker 30.09.1919 Oslo 3050
Løchen Einar 06.04.1918 Oslo 3051
Adler Karl 12.08.1909 Oslo 3052
Johansson Ingar (Edgar?) 05.01.1922 Sarpsborg 3054
Graneng Hans Knutsen 13.01.1915 Eidanger 3055
Kolve Alfred Oliver 26.08.1919 Eidanger 3056
Halvorsen Julius 05.04.1916 Brevik 3057
Judin Sixten Adolf 15.11.1914 Eidskog 3058
Uten navneindeks 3059
Kildeinformasjon
Riksarkivet RA/S-6753/V/Va/L0009
Lenke til Arkivportalen
Den Kgl. Norske Legasjons Flyktningskontor V: Mikrofilm
Va: Mikrofilm. Flyktningskartotek
L0009: Kjesäterkartoteket. Flyktningenr. 18501-21999
Annen kilde nr. V/L0009/1940 - 1945 - Kjesäterkartoteket. Flyktningnr. 18502-22049 (indeksert sidenummer svarer til flykningenr.). Papirmaterialet kassert. Personopplysninger 2. verdenskrig Sverige Statlige arkiver Institusjoner under departementene Flyktninger