Innhold
Hele eller deler av innholdet kan være klausulert eller utilgjengelig av andre grunner, avhengig av rettighetene på din brukerkonto.
Visningsvalg:

Riksarkivet


Den Kgl. Norske Legasjons Flyktningskontor

Mikrofilm, Mikrofilm. Flyktningskartotek
Grimseid Åsmund 19.05.1924 Fana 2
Johnsen Axel Einar 10.02.1902 Oslo 3
Borgen Brede Normann 10.03.1915 Oslo 4
Tjernsli Hallvard 18.02.1914 Oslo 5
Eliassen Reobert Valberg 15.12.1924 Harstad 6
Andreassen Odd 15.12.1924 Harstad 7
Aas Kurt 18.07.1925 Harstad 8
Børrestad Rachel 29.11.1916 Stokke 9
Granheim Ambjørg Synnøve 16.12.1921 Vang 10
Bakkehaug Jens Herman 26.10.1918 Oddernes 11
Arneberg Daniel 23.02.1913 Bygland 12
Hjelle Reidar 05.09.1921 Grytten 13
Liberg Arne 24.06.1924 Vinger 14
Palmquist Per Borge 08.12.1925 Våler 15
Holmby Oskar 29.12.1896 Vinger 16
Fredh Fritz Oskar Skjeberg 17
Fredh Grethe (f. Rusvik) 10.12.1936 Råde 19
Fredh Edith Synnøve Våler 20
Fredriksen Einar Frithjof ? 19.10.1920 Sandefjord 21
Nilsen Per Anker 15.10.1922 Sandefjord 23
Paus Olav Drammen 25
Hessner Sylvia ? 09.09.1914 Aker 26
Fridholm Arne Fredrik 04.03.1923 Hvaler 27
Bjelland Tellef 29.06.1920 Lendvik 28
Fredriksen Hans Fredrik 18.12.1924 Skjeberg 30
Føsker Leif Kristian 04.02.1920 Oslo 32
Johansen Hjalmar 20.09.1910 Skjeberg 33
Løken Erling 31.03.1909 Askim 34
Amundsen Knut Martinius 04.03.1919 Askim 35
Jensen Thore Willy 04.11.1922 Oslo 36
Olsen (Hebo) Henrik Emanuel 29.09.1918 Oslo 37
Granheim Ester 10.07.1918 Østre Toten 38
Bråthen Magne Gunvald 27.06.1913 Kongsberg 39
Undheim Arne 20.06.1920 Time 40
Bekkhus Alf Eivind Tune 41
Johansen Ragnar Jonny 04.03.1922 Sarpsborg 42
Nilsen Kaare 08.08.1921 Sarpsborg 43
Dahlgren Erik 27.10.1922 Sarpsborg 44
Rasmussen Sigurd Waage Avalsnes 45
Mjåland Kjetil Danielsen 26.10.1910 Gjøvdal 46
Helle Gustav Ludvig 19.10.1924 Skjeberg 47
Nilsen Arnt Olav 24.07.1923 Skjeberg 48
Pedersen Hans 14.01.1924 Skjeberg 49
Harbo Ole 17.05.1925 Berg 50
Johansen Frans Hjalmar 05.12.1921 Halden 51
Ottersen Rolf Gulland 24.12.1924 Onsøy 53
Kjennerud Thorleif 29.07.1911 Kongsberg 54
Berg Knut 23.08.1913 Drammen 55
Karlsen Trygve Marinius 25.11.1920 Tønsberg 56
Kvitvik Henry Leif 23.09.1923 Evenes 57
Harr Rolf Gisle 04.07.1923 Narvik 58
Ellingsen Asbjørn Petter Johan 19.11.1911 Fauske 59
Albrigtsen Aliks Reidar 20.04.1917 Saltdal 61
Karlsen (gift: Albrigtsen) Edith Wanda 17.11.1920 Saltdalen 62
Vogt Fredrik 23.12.1892 Oslo 63
Vogt Turid 23.11.1923 Trondheim 64
Korsmo Arne Trygve 02.04.1920 Ullensaker 65
Schønfelder Sigurd 07.12.1909 Fredrikstad 66
Søbye Ivar 13.04.1919 Elverum 67
Søbye Johan 03.08.1912 Elverum 68
Undli Tor 21.04.1920 Nittedal 69
Evensen Leif 18.10.1921 Fredrikstad 71
Asbjørn 26.03.1923 Melhus 72
Holberg Johan Hendry 29.05.1924 Idd 73
Schulze Maja Mina (f.: Adelsheimer) 12.12.1883 Tyskland 74
Ugland Lilly Josefine (f. Iversen) 14.09.1905 Berg 75
Ugland Einar Thorleif 25.09.1931 Idd 76
Ugland Liv 27.04.1933 Idd 77
Ugland Thorleif Martini 31.01.1908 Halden 78
Juliussen Ragnfrid Birgitte (f. Ugland) 14.12.1915 Halden 80
Juliussen Knut 15.01.1940 Idd 81
Nyheim Sigurd Olav 15.11.1920 Nittedal 82
Johansen Rolf 31.05.1906 Oslo 83
Brath Arne Jul 05.07.1914 Oslo 85
Trønsdal Ola 10.02.1919 Surnadalen 86
Schulz Bjørn 02.11.1906 Horten 87
Mjelde Lars Bertil Larsen 07.12.1902 Breckan, Sverige 88
Maurstad Erling Hans 31.05.1917 Bergen 89
Maurstad Haldis Marie 28.07.1917 Bergen 90
Jokstad Tore Dagfinn 15.10.1915 Drammen 91
Kristiansen Roald 21.01.1924 Rjukan 92
Esmark Jens 17.01.1911 Støren 93
Halvorsen Knut 10.05.1906 Tune 94
Johannessen Conrad Phil 01.11.1913 Bergen 96
Karlsen Johannes 19.07.1911 Åsane 97
Hov Ivar 17.04.1921 Modum 98
Pedersen Paul Viktor 03.11.1923 Fauske 99
Kristoffersen Arne Kristian 07.07.1924 Skoger 100
Holte Oddmund Alfred 28.03.1925 Malm 101
Åsvestad Lars 01.01.1891 Vang, Hedmark 102
Mørkhagen Gunnar 02.01.1906 Elverum 103
Guldberg Odvar 07.09.1914 Oslo 104
Guldberg Randi Karoline (f. Birch-Andersen) 27.01.1914 Oslo 105
Guldberg Odd 16.11.1938 Aker 106
Mathisen Minnie Randi (f. Kjærstad) 01.01.1908 Oslo 107
Guldberg Åse Margrethe (f. Birch-Andersen) 23.04.1920 Oslo 108
Guldberg Kaare 01.01.1917 Oslo 109
Lund Inger 18.03.1925 Elverum 111
Thomassen Jacob 22.03.1916 Bergen 112
Jacobsen Paul Torbjørn 30.09.1918 Tromsø 113
Mosveen Paul 12.03.1923 Elverum 114
Gaustad Per Asbjørn 13.03.1920 Romedal 115
Møller Einar 04.05.1906 Skoger 116
Maarud Einar 10.04.1916 Oslo 117
Jensen Bernhardt Tostrup August 30.04.1908 Kristiansand S. 119
Nylund Kjell Selmer 29.10.1914 Bergen 121
Larsen Odd 09.05.1917 Skien 123
(Berbom) Stensaker Eva Rigmor Broch 29.04.1919 Halden 125
Stensaker Tore Rogge 18.04.1920 Bergen 126
Olsen Einar 01.06.1905 Bergen 127
Olsen (gift: Garbo) Gerd 02.04.1925 Bergen 128
Melbostad Gudbrand 15.05.1919 Gran, Hadeland 129
Ervall Karl Johan 07.08.1910 Odda 130
Andersen Eira Johan 22.04.1924 Kautokeino 131
Monsen Åge Wagner 09.01.1918 Sør-Rana 132
Konradsen Gerd Johanne 10.04.1926 Narvik 133
Kristiansen Jakob Andreas 23.01.1912 Nord-Rana 135
Røed Walther Emanuel Martinsen 26.11.1915 Oslo 136
Klevan Ingolf Lauré 28.02.1922 Holmestrand 137
Pettersen Odd Werner 06.04.1918 Oslo 138
Russ Arild 01.01.1919 Aker 139
Myrvold Odd Fredrik 07.09.1926 Oslo 141
Lian Einar 18.04.1921 Rissa 142
Osnes Einar 28.11.1916 Laohokow, Kina 143
Jensen Kolbjørn 05.04.1920 Trondheim 144
Karlsvik Sigurd Henry 03.04.1924 Trondheim 146
Ludvigsen Fredrik Bergiton 26.12.1917 Trondheim 147
Wangen Kolbjørn 20.12.1919 Rødenes 148
Iversen Thorleif Hannibal 20.03.1901 Aker 149
Tilley Karl Torfinn 18.05.1926 Hamar 151
Johansen Arvid 30.01.1924 Åndalsnes 152
Halvorsen Hugo 08.05.1924 Høland 153
Halvorsen Henry 11.02.1900 Eidskog 154
Halvorsen Karen Marie (f. Rakkeie) 11.12.1894 Nes, Romerike 155
Lund Mads 10.01.1903 Setskog 156
Lund Else Margrete 06.07.1933 V. Aker 157
Halvorsen Konrad 19.01.1904 Eidskog 158
Ampian Andor 23.02.1899 Vinger 159
Tomta Ole 17.05.1908 Vinger 160
Høegh Jens 29.03.1918 Vinger 161
Olavson Olav 09.02.1924 Hedal 163
Aas Helge 17.07.1914 Grue 165
Andersen Hans 04.06.1911 Glemmen 166
Sjølie Asbjørn Magnus Antonsen 22.06.1917 Brandval 168
Andersen Trygve Mathias 15.01.1924 Sør-Varanger 170
Arnesen Helge 28.07.1927 Brandval 171
Bredesen Harry 26.03.1926 Brandval 172
Berg (gift: Henriksson) Gunhild Augusta 28.11.1920 Brandval 173
Svendsen Mary Synnøve 17.01.1922 Halden 174
Jacobsen Harriet Linnea 08.04.1922 Råde 176
Nilsen Asbjørn Wilhelm 20.11.1926 Rolvsøy 178
Kristiansen Helga Justina (f.: Westby) 03.09.1898 Nesinge, Sverige 180
Kristiansen Aksel Josef 21.03.1898 Berg 181
Kristiansen Jonny Reidar 07.12.1930 Berg 182
Enderud Oskar Thorbjørn 05.06.1920 Eidskog 183
Furunes Johan 10.05.1902 Setskog 184
Naddumsether Johannes 27.09.1923 Høland 185
Thorsnæs Baltzer Wilhelm 08.08.1918 Jeløy 186
Thorvaldsen Øivind 23.07.1916 Borge 187
Nilsen Bernhard 03.08.1925 Fredriksta 189
Borgen Einar 03.07.1921 Tune 190
Pettersen Bjarne 25.05.1923 Krokerøy 191
Martinsen Arne Ingvald 31.12.1925 Borge 192
Jensen Einar Ludvik 02.04.1919 Kråkerøy 193
Aanestad Hans 04.11.1920 Hetland 194
Johansen Odd William 08.04.1921 Tune 195
Samuelsen Egil William 16.05.1921 Frogn 196
Andreassen Hans 08.04.1920 Rolvsøy 197
Landvik Ottar 08.07.1920 Oslo 198
Thompson William Erling 20.06.1917 Berg 199
Alfredsen Trygve Rudan 03.08.1921 Sarpsborg 200
Pettersen Kjell Ragnar 18.09.1926 Rolvsøy 201
Vangen Birger Thorleif 11.09.1920 Vinger 202
Pettersen Trygve Bjørn 18.02.1925 Onsøy 204
Olsen Ivar Thorbjørn 15.12.1920 Onsøy 206
Helgesen Helge 09.11.1917 Onsøy 207
Heggedal Anders 11.10.1919 Setskog 208
Nilsen Olaf Wahl Engh 22.02.1923 Setskog 209
Mikkelsrud Kolbjørn Setskog 210
Lund Sverre 25.12.1914 Setskog 211
Bjørknes Ole 22.03.1916 Setskog 212
Kristiansen Kolbjørn 06.04.1913 Løten 213
Lund Kristian 26.10.1911 Setskog 214
Furunes Torleif 18.06.1910 Setskog 215
Heggedal Milian 29.11.1917 Setskog 216
Nilsen Milian 25.01.1922 Setskog 217
Havnås Arne 14.04.1920 Eidsberg 218
Havnås Johan 20.01.1924 Eidsberg 219
Furunes Sigurd 17.07.1908 Setskog 220
Bunes Gabriel 02.01.1921 Setskog 221
Bunes Johan 10.12.1917 Setskog 223
Gadderud Thorvald Michal 07.06.1923 Setskog 225
Vestby Ragnar Øivind 04.08.1923 Høland 226
Larsen Øivind 21.07.1923 Høland 227
Bratli Erling 20.07.1923 Høland 228
Myrer Kåre Torstein 06.11.1926 Trøgstad 229
Berget Arve Gustav 03.07.1920 Trøgstad 230
Berget Johan Hendry 26.07.1922 Trøgstad 232
Berget Harald 24.06.1924 Trøgstad 233
Berget Bjarne Oddvar 12.08.1926 Trøgstad 234
Lia Ragnvald 15.07.1919 Vinger 235
Persvangen Ole Hartvig 18.10.1908 Vinger 237
Persvangen Gunnar Kornelius 29.05.1903 Vinger 239
Stenersen Birger Ragnvald 10.04.1922 Borge 241
Arnesen Reidar Norvald 25.12.1924 Tune 242
Frydenlund Biørn 22.03.1919 Skjeberg 243
Syversen Kolbjørn 06.07.1920 Sarpsborg 245
Halvorsen Ingmar Halvor 13.10.1918 Skjeberg 246
Thalberg Birger 26.03.1921 Sarpsborg 248
Larsen Åsmund Edvin 29.11.1918 Oslo 249
Østlie Sverre 20.09.1894 Våler 250
Ruud Ernst Olav 22.11.1923 Haugesund 251
Hartmann Erik Kurt 15.09.1899 Berlin 252
Bingen Philip 17.05.1925 Sandherad 254
Gomsrud Tormod 02.03.1907 Drammen 255
Augedal Lars Hansen 29.10.1913 Brandbu 256
Andreassen Rolf 08.05.1898 Modum 257
Spandow Helmuth Iwan 23.02.1909 Stavanger 258
Ottesen Jacob Aall 04.06.1904 Vang 260
Ottesen Ida (f. Millamed) 30.10.1907 Oslo 262
Ottesen Edel Margrethe 07.11.1930 Oslo 263
Ottesen Otto Jacob Aall 05.03.1932 Oslo 264
(Wilhelmsen) Korsmo Henny Synøve Sandberg 20.06.1921 Oslo 265
Bjørnstad Lilly (f. Seterlien) 09.10.1919 Brandval 266
Bjørnstad Georg 03.08.1920 Oslo 267
Henriksen Liv Otilie 16.01.1922 Vinger 268
Øster Martha (f. Berg) 24.09.1921 Vinger 269
Øster Kåre 21.07.1920 Vinger 270
Thorbjørnsen Gunnar 11.04.1921 Vinger 271
Øster Trygve 03.02.1918 Vinger 272
Larsen Turid 07.11.1922 Oslo 273
Nielsen Ragnar 31.10.1923 Oslo 274
Larsen Torleif 30.01.1924 Oslo 275
Flidh Per 22.08.1922 Skedsmo 276
Olsen Harald Otto 31.08.1919 Aker 277
Bergersen Olav 02.07.1880 Trondheim 278
Bergersen (f. Grønning) Ynghild 25.05.1881 Trondheim 279
Eriksen (f. Andersen) Emilie Alette 21.10.1900 Torsnes 280
Eriksen (gift: Ullnæss) Lillian Emely 20.01.1922 Sarpsborg 281
Evensen Liv Solveig 11.01.1922 Sarpsborg 282
Hontvedt (f. Gustavsen) Astri Josefine 16.02.1915 Haugsbygd 283
Johansen (f. Andresen) Ellen Karin 22.02.1920 Oslo 284
Frøshaug Gunhild 06.12.1924 Trøgstad 285
Jensen (f. Bjørnstad) Olga Nikoline 28.12.1902 Sarpsborg 286
Jensen Inger Johanne 15.06.1936 Sarpsborg 287
Lindskog (gift: Nilsen) Kari Dagny 25.03.1922 Sarpsborg 288
Hansen (gift: Halvorsrød) Gerd Charlotte 06.11.1924 Sarpsborg 289
Jørgensen Sverre 28.02.1928 Oslo 290
Hultberg Leif Arne 04.02.1920 Oslo 292
Tukkensæter Thoralf 10.02.1920 Rømskog 293
Jørgensen Jørgen 01.05.1917 Rømskog 294
Langlien Kåre Alfred 29.07.1920 Setskog 296
Stramrud Gunnar 29.06.1919 Romedal 297
Westlie Erling Olaf 02.04.1904 Oslo 298
Eineren Bjarne Egil 23.10.1923 Hederum 299
Aas Per 14.08.1907 Hobøl 301
Nordby Olav Valdemar 22.12.1897 Oslo 302
Larsen Ingolf André 27.06.1922 Oslo 303
Westby Arne Harry 13.03.1922 Oslo 305
Molander Otto Roll 29.10.1918 Torsnes 306
Olsen Osvald John 27.12.1911 Torsnes 307
Andersen Kjell 09.09.1919 Torsnes 308
Olsen Einar Lien 26.10.1916 Skåtøy 309
Skadsdammen Gunnar Marius 05.10.1917 Brandval 310
Karstensen Finn 11.07.1922 Tune 311
Johansen Gunnar 17.06.1922 Sarpsborg 312
Eriksen Johan Arthur 09.05.1893 Fredrikstad 313
Eriksen Egil Leo 03.10.1924 Fredrikstad 315
Eriksen Edmund Leo 06.11.1925 Fredrikstad 316
Semb Carl Boye 19.02.1895 Oslo 317
Kristiansen Kristian 24.05.1907 Oslo 318
Semb Gudmund Stenersen 28.11.1928 Oslo 319
Semb Oscar 19.05.1927 Aker 320
Semb Carl Stenersen 17.10.1931 Oslo 321
Semb Stella Stenersen 17.02.1940 Oslo 322
Semb Lars Stenersen 26.08.1933 Oslo 323
Semb (f. Stenersen) Helga Louise 08.03.1901 Oslo 324
Råer Kristen 14.10.1918 Trøgstad 325
Ekeberg Martin 11.05.1923 Trøgstad 326
Kasin Johannes 24.01.1923 Heddal 327
Strøm Trygve 09.09.1909 Sarpsborg 328
Jelsnes Gunnar 20.05.1915 Tune 329
Jensen Bjarne 25.10.1905 Glemmen 330
Lettenstrøm Roan Oddvar Wille 12.06.1926 Halden 331
Molteberg Søren Olai 27.10.1906 Tune 333
Lindstrøm Waldemar Anders 02.08.1926 Halden 335
Berntzen Armand 28.08.1921 Sarpsborg 336
Halvorsrød Reidar 09.05.1921 Tune 337
Nilsen Normann Agnar 16.06.1921 Risør 338
Veiby Henry 29.11.1914 Trøgstad 340
Ullnæss Rolf Hugo Gollott 08.01.1920 Mysen 341
Kristiansen (f. Hornbur) Brit 02.03.1916 Hammerfest 342
Kristiansen Kari 06.04.1938 Aker 343
Kristiansen Mette 03.08.1941 Oslo 344
Hontvedt Arne Johan 10.09.1917 Oslo 345
Johansen Rolf Sigurd 21.09.1918 Oslo 346
Gurholt Finn Zakeus 05.07.1920 Aker 347
Guldbrandsen Hans Martin 31.01.1917 Drammen 348
Schätzer Rolf 25.05.1921 Oslo 349
? ? 02.10.1915 Sarpsborg 350
Ahlgren John Oddvar 25.11.1918 Sarpsborg 351
Eriksen Jens Henrik Schøller 25.10.1913 Sarpsborg 352
Flåten Anne 04.01.1914 Vinje 353
Bjåen Sjur 11.06.1909 Bykle 354
Grønbekk Jørgen 01.11.1919 Våler 355
Haglund Odd Jørgen 05.08.1918 Våler 356
Silkoset Kåre 28.01.1922 Elverum 357
Juliussen Magne 17.02.1920 Elverum 358
Hareide Thorleif 11.10.1915 Brevik 359
Frøiseth (gift: Olsen) Karen 16.10.1917 Furnes 360
Mågerud Petra Lovise 13.08.1922 Våler 361
Mågerud Margit 31.08.1924 Våler 362
Nilsen Gunnulf Johannes 06.03.1919 Borge 363
Karlsen Ivan 24.09.1919 Borge 365
Johansen Willy Oliver 22.05.1922 Borge 366
Sandberg Magne Johannes 08.03.1920 Elverum 367
Jukam Kjell 06.05.1919 Sør-Aurdal 368
Steinreisberget Petter 16.02.1903 Brandval 369
Ellefsen Ole Christian 05.01.1908 Stokke 370
Varen Torgny 28.12.1914 Oddernes 371
Gårtjernsbråten Olsen Martin 30.01.1920 Brandval 372
Zakariassen Sigurd Mardon Eikvåg 24.02.1919 Kristiansand S. 374
Stenberg Otto 15.02.1909 Brandval 375
Kittelsrud Magnhild 29.03.1923 Gran 376
Jansrudvangen (f. Varildengen) Dagny 19.12.1914 Vinger 378
Jansrudvangen Jostein 11.11.1931 Vinger 379
Jansrudvangen Einar 16.06.1914 Vinger 380
Hansen (f. Person) Selma 08.11.1922 Rødenes 381
Åsnes (f. Årstad) Ruth Jenny 07.08.1917 Aurskog 382
Forberg (f. Endestad) Jenny 01.02.1901 Eikefjord 383
Back (f. Jensen) Elsa Borghild Otilie 02.08.1913 Id 384
Back John Edvin 28.10.1934 Idd 385
Holmedal Hans Arne 16.10.1922 Setskog 386
Holmedal Ole Johannes 02.03.1912 Setskog 387
Holmedal Tormod 13.03.1915 Setskog 388
Johansen Jens 06.11.1912 Øyemark 389
Åsnes Kåre 23.04.1920 Setskog 391
Holmedal Holger 04.10.1920 Setskog 392
Åsnes Thorleif 14.02.1898 Setskog 393
395
Brustad Helge Kornelius 04.06.1911 Eidsvold 397
Brustad Kristian Fredrik Amundsen Eidsvoll 398
Back Dagfinn 01.02.1914 Sarpsborg 399
Åsnes Harald 31.01.1911 Setskog 401
Åsnes Sverre 22.02.1918 Setskog 402
Nilsen Yngvar Andreas 21.11.1919 Tune 403
Minge Johan Magne 05.11.1922 Tune 404
Lunde Arne Kristoffer 03.01.1918 Varteig 405
Jensen Willy Normann 27.01.1920 Sandefjord 406
Stenersen Kjell 09.06.1923 Ås (Hallingdal) 407
Nordberg Trygve Oskar 13.09.1923 Høland 408
Hoelstad Sverre Thoralf 22.05.1919 Spydeberg 409
Aaseby Harald Marius 31.08.1912 Høland 410
(Pettersen) Hansen Else 03.05.1921 Skjeberg 412
Pettersen Gerd Helene 14.01.1920 Skjeberg 413
Pettersen Mads Olai 16.05.1907 Skjeberg 414
Billingsø (f. Pedersen) Ella Mathilde 12.08.1922 Eidskog 416
Billingsø Birger Lars 27.07.1942 Eidskog 417
Johansen Karl Albert 14.07.1876 Oslo 418
Bollerud Erling 22.09.1918 Nes, Romerike 419
Pettersen Tor Haug 21.02.1917 Tune 420
Solie Rolf Harald 08.01.1924 Sarpsborg 422
Hansen Helge Johannes 17.04.1923 Rødenes 423
Hansen Arve Torolf 02.06.1913 Kråkerøy 424
Andersen Trygve Guttorm 30.09.1917 Skjeberg 425
Storneset Anton Hansen 14.04.1916 Eidskog 426
Billingsø Lars 10.04.1920 Eidskog 427
Jansrudvangen Arne 02.09.1908 Vinger 428
Røed John 22.05.1921 Kråkerøy 430
Engdal Tor Vilhelm 03.08.1922 Kråkerøy 431
Fallet Anders Normann 26.12.1921 Setskog 432
Sjøberg Reidar 25.12.1903 Oslo 433
Fallet Ivar Kristoffer 21.11.1915 Setskog 435
Fallet Helge Asbjørn 13.07.1919 Setskog 436
Johansen Rolf 24.12.1921 Hvaler 437
Eng Amund Kåre 10.01.1922 Vinger 438
Pettersen Nordahl Viktor Martinius 17.05.1924 Skjeberg 439
Hansen Odd Olsen 27.02.1919 Skjeberg 441
Engsmyr Arnold Kristen 30.07.1924 Hisøy 442
Hansen Hans Edmund 01.05.1925 Tune 443
Eide Gunnar Petter 01.05.1923 Støren 444
Torp Arne Johan 23.06.1911 Kråkerøy 445
Åserudhaget Hakkon 21.08.1917 Vinger 446
Olsen Oskar 25.01.1908 Skjeberg 447
Gylstrøm Leif 12.01.1917 Romedal 449
Gylstrøm (f. Larsen) Oddbjørg 09.01.1916 Stange 450
Gylstrøm Gunvor Agnes 07.08.1938 Enebakk 451
Kvernhaugen Halvard Olsen 30.11.1902 Nes, Rom. 452
Kvernhaugen (f. Pettersen) Ragna Olsen 30.03.1902 Brandval 454
Kvernhaugen Helge Olsen 25.09.1931 Nes (Rom) 455
Lunde Kåre 18.08.1917 Ålesund 456
Johannessen Karl Reidar 11.08.1917 Ålesund 457
Slinning Harald Andreas 12.04.1920 Ålesund 458
Gustavsen Odd Verner 05.08.1925 Lillestrøm 459
Ruud Sverre Torbjørn 25.07.1926 Løre skog 460
Elstad Harry 02.11.1927 Lørenskog 461
Elstad Thormod 07.05.1926 Ørje 462
Teppdalen Arvid Ottar 29.06.1924 Våler 463
Stensbye Kjell 13.10.1920 Våler i Solør 464
Bjørnstad Olav Johansen 22.06.1914 Elverum 465
Sætre Trygve 21.03.1921 Elverum 466
Bjørnstad Hjalmar 25.07.1917 Elverum 467
Bjørnstad Sigurd 11.03.1922 Elverum 468
Moen Harald 28.04.1912 Elverum 469
Hervig Karl Lauritz Schibbye 09.07.1921 Oslo 471
Dahl John Mauritz 06.09.1925 Oslo 472
Kristoffersen John Frithjof 08.07.1920 Oslo 473
Nordlie (gift: Johannesen) Else Margrethe Olsen 16.04.1917 Sarpsborg 474
(Holm) Opsahl Rakel Rebekka 17.05.1921 Sarpsborg 475
Berg Arthur Bjarne 08.04.1916 Brunlanes 476
(Gregersen) Berg Eva 20.02.1917 Kristiansand S. 477
Medal Trygve Ferdinand 20.08.1899 Oslo 478
Medal (f. Kristensen) Margit Anthonie 24.01.1897 Oslo 479
Medal Knut 13.03.1931 Oslo 480
Juell Ivar 31.05.1914 Kristiansand S. 481
Juell (f. Reiersen) Solveig 06.08.1916 Oslo 482
Eng Oskar 10.08.1912 Vinger 483
Eng (f. Hagen) Karen 13.10.1920 Vinger 484
Olsen (gift: Erichsen) Olaug Anne 10.06.1918 Oslo 485
Hagen Else 18.12.1918 Vinger 486
Dahl Ingeborg 12.12.1921 Aremark 487
Dahl Borghild 16.10.1923 Aremark 488
Gjermundsen Rolf Gerhard 05.06.1921 Glemmen 489
Engebretsen Finn 28.12.1924 Glemmen 490
Berg Kristian August 31.08.1925 Glemmen 491
Dammerud Henry 08.02.1916 Høland 492
Solli Helga Eilert 19.05.1916 Oslo 493
Nes Kristian 07.05.1916 Høland 495
Nes Arne Thoralf 30.09.1917 Høland 496
Stenersby Olaf Petter 09.03.1923 Søndre Høland 497
Ekberg Alf August 29.07.1911 Oslo 498
Krog Hans 08.03.1916 Søndre Høland 500
Krog Einar 05.02.1923 Høland 501
Rosenberg Gulbrand 01.03.1906 New York, U.S.A. 502
Karlsson Gunnar Aage 25.01.1924 Oslo 503
Skeime Egil 20.06.1923 Oslo 505
Storvik Konrad Olsen 20.03.1909 Vestnes 506
Andresen Johnny Gunvald 16.10.1918 Mysen 508
Lunde Nils Oskar 01.01.1920 Eidsberg 509
Krag Gerhard Kornelius 03.03.1921 Stavanger 510
Bjørlo Dagfinn Steffen 28.04.1920 Eid, Nordfjord 511
Marthinsen Olav 11.08.1911 Ski 512
Lie Hans Christoffer 04.05.1916 Oslo 513
Langerud Rolf 03.05.1912 Nannestad 514
Bjørkvist Karsten Olaf 07.04.1924 Eidsberg 515
Gulåsen Torleif 24.01.1923 Askim 516
Heer Jørgen 30.12.1915 Trøgstad 517
Hasle Arthur Marentsius 11.08.1911 Varteig 518
Aaseby Louis Gunnar 17.05.1922 Trøgstad 519
Juliussen Birger 30.10.1913 Sarpsborg 520
Kristiansen Ivar Kristian 07.09.1911 Sarpsborg 521
Johannesen Kåre Oddver 15.12.1921 Sarpsborg 522
Hansen Ole 07.04.1919 Skjeberg 523
Opsahl Amund 14.08.1915 Sarpsborg 524
Jørgensen John 21.10.1916 Eidskog 525
Grasmo Kristian 24.06.1920 Eidskog 526
Johannessen Ove 26.12.1921 Eidskog 527
Prestengen Ole Edvard 12.02.1922 Berg 528
Rødaurbakken Julius Johansen 27.02.1920 Søndre Land 529
Andersen Frank 17.08.1923 Skien 530
Evensen Viktor 11.06.1922 Fana 531
Henningsen Leif Edvard 20.07.1922 Ålesund 532
Vatsøy Ola Jørgen 06.03.1918 Bremanger 533
Nytorpet Georg 07.10.1903 Brandval 534
Svartberg Karl Olaf 03.12.1913 Brandval 535
Gjerstad Finn 03.12.1913 Bergen 536
Øygarden Abraham Olaus 03.07.1893 Drangedal 537
Diseth Tore 14.09.1918 Thinn 538
Jorde John Kjell 24.04.1921 Drammen 539
Hanssen Per 23.08.1918 Trondheim 540
Rønning Reidar Carlo 16.05.1921 Strinda 541
Mellingsæter Kåre 24.12.1914 Orkdal 542
Samuelsen Sverre 27.03.1909 Oslo 543
Norberg Per 01.08.1924 Moss 544
Harridsleff Oddvar 10.05.1925 Moss 545
Hogseth Per 11.04.1920 Elverum 547
Hogseth Helge 13.10.1924 Elverum 548
Sveen Johan 02.10.1925 Elverum 549
Sveen Jørgen 23.12.1919 Elverum 550
Nerby Lars Pettersen 19.06.1895 Våler 551
Nerby (f. Østby) Thina 24.01.1900 Romedal 552
Nerby Leif 15.01.1929 Romedal 553
Nerby Torbjørn 07.04.1935 Romedal 554
Nerby Helga 27.06.1937 Romedal 555
Nerby Petter 05.03.1925 Elverum 556
Arntsberg Magne Parelius 20.12.1922 Grane 557
Arntsberg Albert Eilif 30.03.1922 Grane 558
Fyrwald Ernst Armin 12.08.1918 Øland, Danmark 560
Larsen Norman 20.04.1923 Frogn 561
Østli Helge Otto 28.03.1923 Vestby 562
Lian Per Joakim 23.07.1921 Stoksund 563
Moe (gift: Pedersen) Hjørdis 24.04.1916 Brandval 564
Setbakken Mentz Kaspari 05.11.1919 Brandval 565
Bredesen John 12.01.1915 Brandval 566
Aakervik Karl Martin 23.11.1920 Namsos 567
Aakervik Einar Bjarne 28.09.1919 Namsos 569
Kjeve Georg Angel Ostinius 30.06.1906 Tune 570
Kjeve (f. Olsen) Hanna Olive 11.06.1908 Skjeberg 571
Christoffersen Kåre Odd 23.02.1926 Aker 572
Blomquist Arne Fredrik 26.10.1917 Oslo 574
Svendsen Arne Norvald 25.02.1927 Oslo 576
Svendsen Gunnar 24.10.1924 Setskog 578
Ringsrød Reidar Aksel 19.05.1923 Tune 579
Strandli Arne Sigvart 14.09.1921 Tune 580
Vatsend Jens 16.05.1920 Tune 581
Holtet Knut 18.03.1923 Tune 582
Michelsen Egil 05.08.1906 Furnes 583
Sætermo (gift: Michelsen) Klara Pauline 31.03.1903 Sørreisa 584
Skoglund (f. Sletten) Gudrun 12.05.1913 Åsnes 585
Skoglund Trygve 23.04.1909 Åsnes 586
Skoglund Helene 23.03.1932 Åsnes 588
Skoglund Torgeir Gudbjørn 08.09.1942 Åsnes 589
Bråten Ole Sigurdsen 21.03.1921 Åsnes 590
Sætre Harald 18.05.1919 Elverum 591
Bakken Åge Martinus 24.06.1917 Elverum 593
Sandberg Ruth Marie 11.01.1921 Grue 594
Evensberget Ola 23.09.1921 Hof 595
Østby Olav Martin 16.05.1916 Vansbro i Sverige 597
Tendø (gift: Rønning) Solveig 09.06.1920 Åsnes 598
Rønning Ola 09.02.1915 Åsnes 599
Bakken Kåre Arnfinn 11.10.1921 Elverum 600
Surén Hjørdis 23.05.1925 Elverum 601
Nerby Martin 09.04.1902 Elverum 602
Arnesen Karl Oskar Grue 604
Arnesen Solveig Elisabeth Aud 27.04.1929 Aker 606
Enberg Konrad Olsen 14.10.1907 Våler 607
Østby Martin Olufsen 01.01.1888 Elverum 608
Enberget Ole Olsen 11.04.1862 Våler 609
Nersveen Nils Gudor 29.03.1906 Elverum 610
Østby Algot Maurits 06.08.1920 Elverum 612
Østby Teodor Valfred 03.02.1925 Elverum 613
Flågan Anders 19.05.1898 Sigdal 614
Flågan (f. Moe) Karen 25.09.1908 Grong 615
Flågan Ole 13.12.1941 Overhalla 616
Christiansen Finn 22.08.1902 Namsos 617
Løfsnæs Ole Andreas 06.11.1913 Namsos 618
Meyer Roar Nissen 01.04.1914 Bergen 620
Meyer (Hvardal) Gerd Marie Nissen 27.05.1915 Lillestrøm 621
Christiansen Tormod 19.02.1896 Namsos 622
Kristiansen Helge 05.05.1920 Modum 623
Nystad Vittus Gabriel 22.07.1907 Namskogan 624
Wold Oddvar 31.01.1920 Trondheim 625
Wold Bjørn Ragnar 31.12.1924 Strinda 626
Sviggum Per Ålstedt 15.10.1918 Trondheim 627
Børstad Karle 23.02.1896 Høilandet 628
Sandnes Ottar 03.06.1917 Grong 629
Brønn Per 15.12.1916 Nordli 630
Brønn Kjellrun Bergljot 22.03.1920 Steinkjer 631
Skjelbred John 29.01.1920 Nordli 632
Skjelbred Leif 20.02.1925 Norli 633
Skjelbred Olav 01.08.1915 Nordli 634
Skjelbred Nils Emanuel Olsen 01.05.1897 Norli 635
Meyer Anne Elinor Nissen 22.02.1941 Oslo 636
Sandmo Otto 30.05.1906 Nordli 637
Ås Erling Kristoffer 07.09.1922 Vefsn 638
Bjørnsfjeld Sigmund Ragnvald 19.02.1922 Mosjøen 639
Kvalfors Hilmar 15.07.1916 Vefsn 640
Berg Egil Rudolf 14.06.1919 Brandval 641
Simenstad Sverre 27.02.1919 Vardal 642
Løvberg Asbjørn 16.09.1922 Vardal 643
Berg Thor Gunnar 26.05.1924 Brandval 644
Nyhus Helge Arvid 28.12.1916 Brandval 645
Nyhus (f. Holmestrand) Olaug 13.10.1920 Brandval 646
Høybakken Odd 06.06.1917 Stjørna 647
Svendsen Olav Peder 09.08.1921 Stjørdal 648
Strøm Harry Charles 05.02.1909 Oslo 650
Strøm (f. Tørnkvist) Gulli Johanne 22.07.1916 Oslo 652
Gustavsen Odd Werder 01.06.1917 Moss 653
Gustavsen (f. Fuglesangen) Kristine 05.10.1920 Idd 654
Gustavsen Gerd Inger 15.11.1939 Idd 655
Gustavsen Eva 11.08.1941 Idd 656
Nilsen Sverre Asbjørn 20.07.1918 Idd 657
Nilsen (f. Martinsen) Nancy Lillian 15.03.1921 Idd 658
Nilsen Rigmor Synnøve 11.06.1940 Idd 659
Langnes Hans Johansen 10.01.1917 Rødenes 660
Olsen Ole 26.03.1920 Furnes 661
Heer Alf 15.04.1911 Trøgstad 662
Heer (f. Langenes) Anna 01.01.1920 Rødenes 663
Heer Hans Johan 22.02.1942 Rødenes 664
Svendsby Martin 27.01.1919 Rødenes 665
Håkonsen Håkon Arvid 08.02.1903 Borge 666
Mathisen Asbjørn 04.01.1920 Tune 668
(f. Lorentzen) Mathisen Dagny 22.07.1920 Skjeberg 670
Asbjørnsen Reidun Irene 21.06.1939 Sarpsborg 671
Andreassen Liv 07.02.1924 Skjeberg 672
Karlsen Gunnar Bjørn 30.01.1921 Sarpsborg 673
Sjaastad Torstein 01.03.1919 Hegra 674
Lindberg Finn Øivind 22.06.1920 Brandval 675
Riverud Johannes 15.02.1920 Brandval 676
Mobekk Arne 06.01.1918 Vinger 677
Karterud Alf 14.04.1924 Vinger 678
Stenerud Rolf Einar 04.04.1912 Oslo 679
Grasmo Thor 02.07.1916 Eidskog 680
Fagernes Martin 13.07.1917 Vinger 681
Sørum Hans Annar 06.06.1917 Vinger 682
Mobekk Odd 30.12.1923 Vinger 683
Karterud Gudbrand 25.11.1917 Vinger 684
Haga Arne 25.11.1917 Eidskog 685
Fjeld Vidar 14.12.1920 Eidskog 686
Mobekk Kristian Vinger 688
Klarholm Leif 29.06.1914 Oslo 689
Diesen Carsten Emanuel 31.07.1911 Oslo 690
Rasmussen Anton Richard 05.04.1917 Storfjord 691
Pedersen Erling Amandus 09.03.1922 Storfjord 692
Lambela Arvid Leander 16.05.1918 Storfjord 693
Soini Alfred Valdemar 23.02.1925 Storfjord 694
Ivarson William Edvin 03.05.1924 Philadelphia, U.S.A. 696
Enberget Ole Olsen 02.12.1894 Våler 697
Enberget Margit 05.10.1900 Våler 698
Enberget Odny Bergljot 12.07.1929 Våler 699
Enberget Thora Margot 17.02.1931 Våler 700
Enberget Gunvor Elisabeth 26.05.1932 Våler 701
Enberget Bjørg Dagmar 24.12.1933 Våler 702
Enberget Eva Synnøve 31.03.1935 Våler 703
Enberget Ole Magnar 26.03.1937 Våler 704
Enberget Aud Solveig 20.12.1938 Våler 705
Enberget Bjørn Vidar 27.09.1941 Våler 706
Bråten Magne 22.09.1913 Åsnes 707
Bråten (f. Hopmoen) Gudrun 11.10.1915 Åsnes 708
Lysaker Ottar 21.01.1914 Løten 709
Myrmon Alf Konrad 30.10.1920 Åsnes 710
Jensen Aksel 24.09.1916 Elverum 711
Hanstad Karl Edvin 23.01.1918 Elverum 712
Bekkebråten Ola Hansen 12.12.1914 Solør 713
Qvernstuen Erling Reidar 23.01.1923 Våler 714
Engebretsen Eilert 28.11.1922 Våler 715
Smalberg Rikard Martinsen 17.04.1901 Våler 717
Smalberg (f. Olastuen) Berthe 03.12.1901 Våler 718
Enberget Thorvald Olsen 29.03.1898 Våler 719
Enberget (f. Schuldstadsveen) Karoline 04.09.1895 Elverum 720
Thorvadsen Enberget Eldbjørg 10.02.1925 Elverum 721
Enberget Magnhild 27.09.1927 Våler 722
Smalberg Borgny Ragnhild 29.01.1933 Våler 723
Smalberg Eli Ågot 05.02.1939 Våler 724
Skancke Sverre 14.09.1916 Røros 725
Skancke (f. Skogen) Petra 03.07.1918 Nordli 726
Skancke Karin Olga 16.04.1941 Nordli 727
Bruce Kaare 13.07.1919 Norli 728
Aagård Leif Rolandsen 23.08.1919 Nordli 729
Hytten Sofie-Marie 04.04.1903 Tønsberg 730
Haugland (f. Arntsen) Marie Antonie 26.12.1920 Varteig 731
Haugland John Olsen 19.03.1913 Kiruna (Sverige) 732
Karlsen Harald Albert 24.05.1921 Halden 733
Karlsen (f. Andersson) Ella Mexin 28.06.1921 Fredrikstad 734
Karlsen Rigmor 09.12.1941 Halden 735
Lorntsen Håkon 28.10.1922 Skjeberg 736
Fredriksen Rolf 03.09.1926 Skjeberg 738
Arntsen Asbjørn Adolf 03.05.1923 Skjeberg 739
Lindberg Ola 07.05.1923 Vinger 740
Mobekk Gulbrand Kristiansen 19.02.1916 Vinger 741
Kristiansen Kristian Monrad 08.05.1914 Gimsøy 742
Krokstrand Sverre Edin 09.11.1918 Beiarn 744
Olafsen Olav 02.11.1915 Trysil 745
Skyltbæk Alf 03.01.1918 Trysil 746
Rådmannsøy Nils Karl 03.11.1916 Lindås 747
Hoel Herleiv 18.03.1922 Tysnes 748
Honrås Frank Ivar 31.03.1925 Oslo 749
Syversen Svein Eivind 23.08.1923 Oslo 750
Østby Einar 27.11.1923 Brandval 752
Hansson Finn 05.02.1927 Oslo 754
Iversen Helge Rudolf 04.09.1920 Nes, Rom. 756
Iversen Solveig Helene 21.01.1910 Fredrikstad 757
Kaale Ansgar 14.05.1917 Tønsberg 758
Henschien Jørgen Olav 12.11.1902 Oslo 759
Sellæg Gunhild Sofie 20.09.1919 Overhalla 760
Kvål Sigurd 12.04.1914 Melhus 761
Holthe Margit 23.09.1894 Holla 762
Ovesen Eugen Vilhelm 04.04.1912 Oslo 763
Frøberg Thorbjørn 21.02.1921 Oslo 764
Eriksen Kåre Monrad 18.01.1917 Oslo 765
Landgren Bjarne Baumann 19.11.1917 Oslo 766
Lindberget Ingvald Thorbjørn 09.09.1922 Vinger 768
Lindberget Harald Georg 07.11.1914 Vinger 769
Lindberget Ole 27.10.1924 Austmarka 770
Larsen Evald Andreas 17.06.1917 Sandtorg 771
Iversen Agnar 19.01.1918 Harstad 772
Jektvik Harald Andreas 23.07.1902 Andørja 773
Hansen Otto Arnt 30.08.1915 Hassel 775
Pettersen Petter Lauritz 24.10.1911 Mosvik 776
Bergersen Bernhard Emil 06.06.1923 Trondheim 778
Bredrup Gunvor Mack 18.07.1916 Tromsø 779
Berg Ole Sverre 25.08.1917 Oslo 780
Gran Trygve Håkon 13.05.1923 Aker 781
Hansen Kjell Edgar 17.12.1920 Aker 783
Olsen Alf 25.08.1923 Fet 785
Ust Arnfinn 07.11.1925 Stange 787
Hansen Anna Valborg 28.05.1924 Oslo 788
Noppi Olaf Johannessen 10.06.1922 Grue 789
Larsen Kjell 25.09.1923 Åsnes 791
Bråten Johan Magne 18.02.1924 Hof 792
Rikenberg Jørgen 22.05.1900 Våler 794
Damsberget f. Fjell Beathe Knudsen 17.10.1907 Elverum 795
Damsberget Kristian 27.02.1939 Brandval 796
Haukebø Anders Halvdan 05.03.1912 Nord-Aukra 797
Haukebø f. Lønseth Randi 12.06.1918 Steinkjær 798
Skjervstad Kristoffer Berg 19.12.1918 Vefsn 799
Langjord Gisle 06.07.1916 Vefsn 800
Otertjærnet Laurits 14.09.1883 Vinger 801
Sletmo Peder Johannes 10.05.1911 Vinger 802
Nabben Karsten Johannes 22.06.1914 Brandval 803
Berntzen Bjarne 21.03.1915 Brandval 804
Nylund Ivar Arne 11.02.1918 Brandval 805
Gjestvang f. Danielsen Jenny 11.08.1914 Grue 806
Gjestvang Thorbjørn Josef 15.02.1941 Nes 807
Gjestvang Gunnar Olaf Olsen 25.01.1915 Nes 808
Lunde f. Farstad Jenny Petra 20.08.1910 Haram 809
Haugene Olav Anker 17.04.1918 Brunlandnes 810
Løchen Sven Knut 20.12.1914 Trondheim 811
Sjølien John Magne 31.12.1917 Os, Østerdalen 812
Karlsen Hans Bjerke 15.05.1911 Hvaler 814
Nilsen Ole Henry 04.10.1913 Skjeberg 815
Hansen Asbjørn 08.06.1914 Skjeberg 817
Pedersen Adolf Johan 27.12.1919 Skjeberg 818
Hansen Torbjørn Antonius 20.02.1896 Oslo 819
Fjell Ole Kristoffer 18.08.1918 Aremark 820
Hansen f. Bodahl Astri 17.05.1918 Skjeberg 821
Hansen Willy 27.11.1918 Åmot 822
Spydevold Asbjørn 28.09.1922 Skjeberg 823
Midtfjell Ragnar 27.10.1925 Skjeberg 825
Engh Oskar Norman 01.02.1901 Halden 826
Syversen Ingvar 07.04.1922 Veldre 827
Bernhus Maggi Synnøve B. 16.03.1926 Høland 828
Hansen Mimmi 11.07.1924 N. Høland 829
Libak Haakon Karl Alexander Andersen 24.03.1906 Fet 830
Gøthesen Fritz Berg 07.11.1904 Horten 832
Madsen Arvid Johannes 12.08.1908 Ø. Eiker 833
Hildebrand Odd 05.06.1911 Fredrikstad 834
Berntzen Otto Kristian 17.01.1921 Oslo 835
Tajet Martin 12.11.1915 Elverum 837
Wesbye Andreas 15.02.1907 Elverum 838
Kobro Reidar 16.10.1911 Mandal 839
Kobro f. Mørland Berit 26.06.1915 Arendal 840
Nilsen Nils Johan 15.04.1893 Flosta 841
Schøtt Hagbarth Emil 25.02.1920 Bergen 842
Øygården Asbjørn 21.02.1921 Asker 843
Andersen Paul 08.03.1921 Skjeberg 844
Andersen f. Westlund Mary 29.11.1922 Skjeberg 845
Andersen Levi 02.05.1923 Skjeberg 846
Andersen Astrid Marie 29.05.1923 Skjeberg 847
Nilsen Arne 01.05.1914 Sarpsborg 849
Nilsen f. Schibold Else Margrethe 15.04.1918 Sarpsborg 850
Nilsen f. Eriksen Randi 02.08.1925 Lillestrøm 851
Solvang f. Pedersen Ingri Marie 05.07.1923 Drammen 852
Nilsen Johnny Willy 24.08.1921 Hurum 853
Trandem Andor Jørgensen 16.07.1903 Rømskog 854
Trandem Ingeborg Helga Maria 31.01.1913 Østervaldskog, Sverige 855
Næss Tor Anders 23.06.1924 Trondheim 856
Lian Per 10.03.1923 Trondheim 857
Mathisen Erling Meyer 04.10.1920 Trondheim 858
Mikalsen Arvid Eliot 03.02.1923 Harstad 859
Danielsen Arne 28.09.1924 Harstad 860
Bakken Ole Elshaug 03.07.1917 Harstad 861
Elshaug Hermod Julius Mikal 28.03.1919 Harstad 862
Paulsen Henry Evald Arnulf 07.03.1923 Skånland 863
Johnsen Johan Kornelius Lind 19.04.1910 Skånland 864
Gundersen Harry 24.11.1920 Oddernes 865
Hansen Rolf 28.10.1920 Kristiansand S. 866
Klepp Olav 28.09.1921 Tveit 867
Sørlie Didrik 15.07.1923 Våler 868
Rognerud Trygve Olav 31.05.1924 Våler 869
Snarvoll Reidar 26.06.1920 Våler 870
Andreassen Kåre 15.02.1919 Elverum 871
Hagen Erik 03.10.1919 Åsnes 872
Østbøl Halvard 01.12.1913 Brandval 873
Østbøl Reidar Olav 21.02.1924 Brandval 874
Aastad Knut 06.05.1915 Trysil 875
Haugen Magne 24.01.1922 Trysil 876
Lindberg Birger Olaf 09.10.1906 Brandval 877
Sørensen Trygve Roald 31.12.1922 Grane 878
Solheim Egil Magnus 12.05.1914 Vefsn 879
Halkjelsvik Einar Artur 04.05.1915 Volda 880
Lamo Sigurd Lund 07.01.1922 Grane 881
Haustreis Nils 29.06.1919 Grane 882
Tangen Hårek Olai 15.12.1909 Tjøtt 883
Østbøl Conrad 06.03.1911 Brandval 884
Weber Henrik 21.04.1895 Stokke 885
Weber Henrik 04.11.1922 Tønsberg 886
Jacobsen Borghild Karoline 21.01.1908 Aremark 887
Aas Kristen Lauritz Thorbjørn 23.02.1913 Oslo 888
Brunell Fritz Arne 11.11.1908 Oslo 889
Karsrud f. Stenstrøm Margrethe Ingebjørg 27.12.1912 Oslo 890
Karsrud Rolf 04.10.1912 Oslo 891
Eriksen Svend 18.06.1916 Glemmen 892
Enevold-Thømt f. Christophersen Anna Margretha 10.08.1914 Oslo 893
Enevold-Thømt Anfinn 22.07.1911 Oslo 894
Hoffmoen Einar 30.03.1913 Holum 895
Zimmer Siren Laura 15.02.1903 Oslo 896
Hareide Modolv 15.02.1909 Dypvåg 897
Pettersen f. Bergersen Dagny Marie 26.09.1912 Eidsberg 898
Pettersen Asbjørn Olav 06.02.1913 Eidsberg 899
Lambrigt John 12.03.1897 Oslo 900
Øen Hans Antonsen 19.05.1888 Råde 901
Tharaldsen Harald Didrik Leonard 29.08.1915 Oslo 902
Holt Sverre Oddvar 30.09.1917 Oslo 903
Rye-Holmboe Leonard 14.08.1902 Tromsø 904
Rye-Holmboe f. Tellefsen Aagot 06.09.1900 Aker 905
Henriksen Kurt Evald 13.03.1923 Stavanger 906
Henriksen f. Ørnlund Margot 19.04.1924 Halden 907
Kristiansen f. Rødsmoen Ingeborg Debora 25.04.1922 Aremark 908
Kristiansen Arne Sverre 30.04.1919 Horten 909
Andersen Odd Normand 27.03.1921 Fredrikstad 911
Lien Bjørn 16.02.1921 Stange 912
Solbustad Kåre Hartvig 03.02.1918 Rælingen 913
Pettersen Marit Helene 08.03.1918 Eidsberg 914
Hauge Anker Lorang 02.02.1916 Spydeberg 915
Øygården Guldbrand 08.07.1919 Melum 916
Engestøl Erling 21.02.1914 Birkenes 917
Svendsen Torstein 25.11.1911 Birkenes 918
Hansen Anders 08.06.1908 Nes (Telemark) 919
Mølster Odd 15.07.1905 Voss 920
Olsen Martin 28.09.1900 Landvik 921
Sandbakken Albert Marselius 06.05.1890 Vinger 923
Sandbakken f. Andersen Ida Antonie 27.02.1886 Vinger 924
Pedersen Sandbakken Gustav Ottar 15.01.1920 Vinger 925
Sandbakken f. Pedersen Margit Amalie Hartvigsen 05.08.1912 Vinger 926
Sandbakken Ivar Albin 06.11.1931 Vinger 927
Lindberget Ole Kasper Pedersen 04.07.1888 Vinger 928
Lindberget Karsten Påmar 25.09.1916 Vinger 929
Steinvik Nils Julius 15.05.1925 Storfjord 930
Mikkelsen Rolf Lydian 10.09.1926 Lyngen 931
Guttormsen Magnar Åsmund 20.06.1926 Lyngen 932
Hage Ingvald 05.09.1922 Målselv 933
Evenstad Johan Melvin 20.02.1920 Målselv 934
Sandbakken Ole Albert Hartvigsen 20.02.1904 Vinger 935
Fagerheim Egil Andor 02.06.1921 Målselv 936
Fagerheim Petter Andreas 06.01.1924 Målselv 937
Skandfer Nils Andreas 08.01.1921 Vefsen 938
Moset Tormod 27.06.1920 Selbu 939
Stugudal Per Inge 03.12.1923 Tydal 940
Brennås Anders 16.01.1918 Haltdal 941
Brennås Peder Erik 06.05.1923 Haltdalen 942
Baardseng Reidar 01.06.1922 Elverum 943
Hågensen Kåre 23.06.1921 Elverum 944
Følstad Kjell Asbjørn 27.06.1924 Røra 946
Nilssen Erling Dahlen 07.01.1911 Trondheim 947
Nilssen f. Følstad Ella Kristense 26.03.1921 Røra 949
Nilssen Nils Kristian 18.01.1942 Røra 950
Hollås Arvid Johannes 21.11.1912 Steinkjer 951
Ornæs Jens Ingvald 25.07.1888 Grong 952
Jenssen Jon Oddvar 14.11.1922 Trondheim 953
Sefaniassen Kåre Sigvart 02.06.1924 Namnsos 954
Jonsson Axel Gottfrid 02.05.1888 Østmark, Sverige 955
Bolstad f. Stub-Hansen Rønnaug 07.12.1920 Oslo 956
Egedius Johanne 10.06.1884 Hafslo, Sogn 957
Egedius Halfdan Kjell 30.12.1920 Oslo 958
Bolstad Odd Anker 21.05.1919 Øvre Eiker 959
Nielsen Willy Harold 15.10.1913 Oslo 961
Nøklebye Hilmar Andreas 25.01.1906 Øvre Sandsvær 963
Hermansen John Arve 02.04.1920 Sarpsborg 964
Tollan Einar Iversen 13.07.1922 Tolga 965
Johansen August Ole Johan Borge 967
Bøkestad Ivar Kristoffer Heide 24.08.1924 Binndal 968
Larsen Almar Gustav Johan 21.02.1922 Borge 969
Andersen Ivar 14.10.1920 Modum 970
Hansen Ingnor Johan 24.03.1925 Trondenes 971
Larssen Roald Johan 23.11.1924 Evenes 972
Bjørnstrøm Harald 11.12.1911 Bardu 973
Bjørnstrøm f. Sørgård Margot 27.04.1913 Lavangen 975
Trøite Gunnar Bjarne 07.12.1922 Buksnes 976
Trøite f. Hegge Greta 08.09.1922 Bardu 977
Bjørnstrøm Sverre 13.01.1918 Bardu 978
Bjørnstrøm f. Sørgård Johanna 07.06.1915 Lavangen 979
Morset Einar Olav 09.05.1924 Selbu 980
Christensen Bendik Anker Leopol 20.04.1919 Meråker 981
Christensen f. Vennatrø Ragna Serine 14.05.1920 Flå 982
Christensen Joar Sigmund 09.01.1943 Meråker 983
Myrvang Laura 11.08.1920 Vinger 984
Lindberget Thorleif 08.12.1926 Vinger 985
Hagen Per Knut 13.08.1918 Florø 986
Holm Tor Adolf 07.05.1915 Oslo 987
Grønli Reidar Norvald 04.06.1916 Storfjord 988
Grønli Magnus 02.04.1910 Storfjord 989
Pedersen Richard Cemund Kornelius 02.05.1924 Storfjord 990
Kristoffersen Peder Kristian 18.11.1887 Storfjord 991
Isaksen Hjalmar Vilhelm 03.05.1906 Storfjord 992
Isaksen Hans Julius 30.01.1922 Storfjord 993
Jensen Ragnar Jørgen 13.10.1916 Storfjord 994
Grønli Nils Emil 18.10.1917 Storfjord 995
Lorentzen Per August 21.03.1916 Harstad 996
Lange Rolf de 20.08.1921 Bergen 997
Rian Paul 24.08.1920 Trondheim 998
Løken Ola 08.04.1925 Stange 999
Brenden Torbjørn Johnsen 06.07.1920 Våler 1000
Holum Jens Reidar 01.12.1895 Ullensaker 1001
Rasch Sigurd 29.02.1924 Elverum 1002
Rundfloen Thorleif Andersen 14.09.1914 Trysil 1003
Haugen Leif 07.04.1919 Røra 1004
Aasen Finn Lauritz 15.06.1916 Oslo 1006
Malm Alf Almar 28.07.1925 Trondheim 1007
Gaustad Bjarne 01.10.1926 Trondheim 1008
Morset Reidar 27.06.1918 Selbu 1009
Granli Peder Johansen 22.11.1919 Nord-Rana 1010
Lund Lottar 08.02.1922 Vefsn 1011
Myrvoll Egil Inge Johan 15.07.1920 Nesna 1012
Dalan Åsmund Brun 08.06.1919 Hemnes 1013
Strøm Asta 07.07.1919 Nes (Hedemark) 1014
Bredesen Halldis 06.12.1922 Brandval 1015
Tidiansen Angel Birger Olai 17.04.1899 Nord-Rana 1017
Tidiansen Gudrun (f. Johansen) 23.12.1904 Nord-Rana 1018
Tidiansen Gunnar Berg 06.05.1923 Nord-Rana 1019
Tidiansen Asle Marvin 30.06.1929 Nord-Rana 1020
Tidiansen Torger Johan 30.03.1933 Nord-Rana 1021
Jordbru Kåre Marselius 19.06.1925 Nord-Rana 1022
Johansen Oskar 12.08.1908 Kiruna, Sverige 1023
Johansen Klara Olea (f. Olsen) 17.05.1917 Hamnes 1024
Løe Bjarne Parelius 14.05.1917 Verdal 1025
Nilsen Herman Nikolai 20.04.1913 Verdal 1027
Granli Tormod 21.03.1914 Nord-Rana 1029
Pettersen Karlot Julian 27.11.1918 Brønnøy 1030
Granli Marie 03.09.1921 Nord-Rana 1031
Seterbakken Ottar 03.10.1918 Brandval 1032
Toresen Helge Asbjørn 07.03.1922 Brandval 1033
Ryen Asbjørn 30.06.1918 Brandval 1034
Ryen Monrad Alexander 21.08.1921 Brandval 1035
Lindgren Ole Sigurd 28.10.1897 Idd 1036
Lindgren Inga Konstanse (f. Høiom) 08.12.1900 Skjeberg 1037
Lindgren Hans Erling 08.04.1902 Idd 1038
Lindgren Hilma Konstanse 22.05.1907 Nøssemark, Sverige 1039
Lindgren Erling Rune 26.06.1930 Idd 1040
Lindgren Mai Britt 20.02.1935 Idd 1041
Mauritzen Henry Olav 27.09.1919 Borge 1042
Rosland Rasmus Rasmussen 13.06.1895 Klepp 1044
Aasen Leif Olsen 15.02.1918 Vestby 1046
Larsen Odd Eilif 05.02.1924 Sogndal, Flekkefjord 1047
Knalstad Andreas Jørgensen 03.12.1889 Vestby 1049
Larsson Åsta f. Åsvang 17.09.1920 Bardu 1050
Andreassen Marit f. Norås 18.11.1923 Bardu 1051
Tune Hans Mathias 11.12.1917 Bardu 1052
Andreassen Knut Løvendahl 03.09.1919 Bjørnskjinn 1053
Korneliussen Henry Arthur Lind 01.07.1923 Skånland 1054
Torbergsen Hans Martin 10.04.1922 Skånland 1055
Mortensen Konrad Normann 05.01.1913 Ibestad 1056
Larsen Alf Peder Leif Øivind 24.06.1905 Gratangen 1057
Nilsen Nikolai Johan Eberg 21.06.1906 Gratangen 1059
Wang John 08.09.1919 Bardu 1060
Bakke Johannes 04.09.1913 Furnes 1061
Vestheim Trygve 02.11.1919 Hof 1063
Kalvik Arne 25.03.1923 Foldereid 1064
Johnson John Egil 10.01.1923 Ogndal 1065
Jensen Johan Sverre Hvaler 1066
Thorvaldsen Sverre Leonhard 31.12.1919 Sarpsborg 1068
Magnussen Reidar 12.06.1921 Øyestad 1070
Johnsen Knut 03.01.1918 Sarpsborg 1071
Halseth Odd Karsten 19.12.1919 Oslo 1073
Johansen Jens Minius 11.10.1914 Mysen 1074
Henriksen Olaf Emanuel 08.03.1904 Arendal 1075
Duus Normann 13.10.1916 Bergen 1077
Leirud Torgeir Fredrik 12.03.1915 Sørum 1079
Arntsen Arne Petter 21.01.1917 Fauske 1080
Andersen Johan Lorentz Norman 02.09.1920 Fauske 1081
Bonnevie Carl Emil Christian 09.04.1916 Aker 1082
Bornstedt Karl Martin 05.05.1919 Meråker 1083
Tømmeråsmo Johan 29.08.1925 Meråker 1084
Aker Olander 27.11.1905 Norra Finnskoga, Sverige 1085
Aker Mina Helene 03.10.1911 Trysil 1086
Aker Magne Olav 01.08.1939 Trysil 1087
Westby Ole 25.11.1906 Hof 1088
Westby Olea f. Pedersen 17.07.1918 Hof 1089
Grimstad Selma f. Pedersen 11.06.1898 Grue 1090
Ludvigsen Ole 12.12.1880 Elverum 1091
Skogheim Håkon 07.09.1915 Brandval 1092
Kynbråten Reidar Oleifsen 09.02.1923 Våler 1093
Andersen Egil Arthur 18.02.1924 Elverum 1094
Olsen Birger 03.02.1922 Hof 1096
Johansen Harry Jo 12.09.1921 Hamar 1097
Skogheim Aarstein 20.05.1914 Åsnes 1098
Knudsen Ivar Bertil 02.11.1914 Bergen 1100
Knudsen Bjørg f. Andrésen 02.06.1910 Oslo 1101
Knudsen Bjørg f. Andrésen 02.09.1939 Fredrikstad 1102
Nordby Thea f. Thorvaldsen 29.03.1893 Brandval 1103
Nordby Oddvar 29.02.1920 Ullensaker 1104
Nilsen Egil Berger 21.07.1920 Haugesund 1105
Brun Erik 31.08.1913 Oslo 1106
Brun Agnes Ida f. Rantrud 06.10.1912 Oslo 1107
Rantrud Einar Henry 29.10.1916 Aker 1108
Klein Josef 04.07.1904 Trondheim 1109
Klein Leif 25.01.1921 Trondheim 1110
Nes Eivind 24.05.1919 Seljord 1111
Aure Ivar 23.04.1915 Oslo 1112
Hestad Astrid 29.11.1904 Frena 1113
Løkstad Ester Lagertha 11.03.1914 Ås 1114
Kristiansen John 13.05.1916 Bergen 1115
Haug Karsten 25.07.1918 Søndre Land 1116
Bjørke Magnus 30.08.1916 Søndre Land 1117
Bernhus Martin 02.08.1919 Elverum 1119
Bernhus Oddny f. Siljuberget 10.01.1921 Elverum 1120
Berget Torbjørg f. Simensen 29.12.1919 Elverum 1121
Rosten Johannes 03.12.1913 Grong 1122
Rosten Rudolf 30.08.1919 Grong 1123
Furumo Kåre Johansen 05.11.1908 Nord Rana 1124
Svendsgård Astor Bang 21.06.1917 Gildeskål 1125
Grimstad Arne Pareli Andersen 29.03.1919 Gildeskål 1126
Johansen Charles Margido 26.06.1921 Gildeskål 1127
Olsen Odmund Palm 15.02.1920 Nord Rana 1128
Hansen Ingvald 28.02.1914 Nord Rana 1129
Sletten Kristian Jøsevold 12.07.1918 Nord Rana 1130
Tingstad Håkon 25.09.1921 Frol 1131
Johansen Adolf Angell 21.01.1910 Kolvereid 1132
Wårvik Olav 02.07.1921 Frol 1133
Kvernmo Olaus 21.07.1896 Meråker 1134
Amundsen Odd 24.08.1919 Aker 1135
Amundsen Inger Margrethe f. Nilsen 16.10.1921 Bærum 1137
Garvik Amund 02.02.1915 Nord Odal 1138
Garvik Nini Gunvor f. Milde 10.04.1911 Kongsvinger 1140
Juliussen Boris Hugo Reidar 03.01.1908 Skee, Sverige 1141
Juliussen Edith f. Svendsen 02.04.1909 Idd 1143
Johansen Edith Mathilde f. Karlson 14.04.1919 Skjeberg 1144
Eide Bergljot Marie f. Kristiansen 04.11.1913 Glemmen 1145
Eide Konrad Malvind Tonning 28.01.1920 Bergen 1146
Johansen Willy Charles 29.02.1920 Skjeberg 1148
Andersen Frits Villiam 08.01.1913 Borge 1150
Bergersen / Hansen Ragnhild f. Rønning 26.05.1914 Moss 1152
Skandfer Anne Ingebjørg f. Johnsen 17.09.1924 Sandtorg 1153
Bergli Ola Johnsen 04.07.1917 Nordli 1154
Mähle Ellen f. Vermli 16.04.1922 Sandefjord 1155
Muur Harald 10.05.1894 Elverum 1156
Muur Ingrid Brynhild f. Sjølie 23.02.1905 Åmot 1157
Arnesen Trygve 18.08.1922 Elverum 1158
Berget Ottar 13.11.1920 Elverum 1159
Brænden Arne 24.02.1921 Elverum 1160
Brænden Karlot 30.05.1909 Elverum 1161
Damsberget Olaf 08.06.1914 Hof 1162
Muur Ingeborg 07.05.1932 Elverum 1163
Småvollan Johan Severin 23.09.1895 Nordli 1164
Mathisen Alfred Lund 23.02.1915 Stamnes 1165
Bøen Johannes 19.10.1917 Leirfjord 1167
Småvollan Johanna Margrethe f. Sandnes 27.07.1886 Snåsa 1168
Adolfsen Rudolf 21.09.1919 Sør Varanger 1169
Liberg Selma Dorothea f. Sjøstrøm 15.08.1899 Frostviken, Sverige 1170
Liberg John Oluf Johnsen 14.05.1893 Namskogan 1171
Nilsen John Eilert 19.10.1907 Nord-Rana 1172
Monsen Arnold Mikal 09.08.1916 Sør Rana 1173
Skjærli Olav 23.02.1913 Soknedal 1175
Skjærli Agnes f. Aas 20.04.1921 Senja 1176
Sørmo Ole Anker Nilsen 13.10.1916 Nord-Rana 1177
Gamborg Carl Emil 12.02.1913 Oslo 1178
Scheitlie Eva 30.10.1917 Oslo 1179
Fjeld Ole Erling 19.11.1915 Oslo 1180
Rønning Reinhardt 28.12.1921 Kirkenes 1181
Thaulow-Helsing Per 27.07.1920 Trondheim 1182
Karlsen Nils Arvid 24.05.1914 Borge 1183
Karlsen Hulda Mary f. Johansen 13.01.1912 Glemmen 1185
Karlsen Berit Marie 20.12.1935 Borge 1187
Karlsen Arild Roger 07.07.1937 Borge 1188
Olsen Thorbjørn Dagfin 26.06.1920 Glemmen 1189
Olsen Karen Synnøve f. Jensen 13.06.1923 Borge 1191
Syversen Åse Johanne 04.08.1926 Idd 1192
Tægstrøm Astrid Konstanse 05.01.1914 Øyemark 1193
Rønningen Ludvig 15.05.1922 Botne 1194
Rønningen Olav 01.07.1918 Botne 1195
Rønningen Håkon 05.12.1915 Botne 1196
Bendixen Olav 24.05.1915 V. Moland 1197
Sande Ole Osvald 07.02.1920 Ramnes 1198
Bergseth Kjell Erling 08.03.1914 Øvre Rendal 1199
Kleveland Olaf 03.11.1921 Evje 1200
Lindberg Hans Olaf 11.10.1910 Åsnes 1201
Lindberg Ågot Elvira f. Kjellås 03.12.1922 Åsnes 1203
Lindberg Kai Halvard 09.02.1942 Åsnes 1205
Kregnes Harald 12.05.1922 Hølonda 1206
Kregnes Gunvor Svendsdatter f. Lian 04.03.1919 Haltdalen 1207
Lindberg Ingar Kolbjørn 10.07.1922 Åsnes 1208
Lian John Svendsen 23.10.1913 Haltdalen 1209
Lian Manda f. Bergehaug 26.03.1919 Tydal 1210
Bergehaug Ingebrigt 16.04.1917 Tydal 1211
Østbøll Øivind Georg 02.03.1916 Brandval 1212
Lindberg Ole Henry 15.07.1919 Åsnes 1213
Lindberg Ingar Kolbjørn 10.07.1922 Åsnes 1214
Kvam Ingvald 10.01.1919 Sunnan 1215
Eilertsen Odd Asbjørn 29.06.1923 Nord-Rana 1216
Rødfjell Arne Thomas 21.02.1923 Nord-Rana 1217
Plavnik Aase Antoinette f. Freng 21.08.1909 Oslo 1218
Mjølstad Øivind Roland 24.02.1921 Horten 1219
Mjølstad Magna Alvhilde f. Johannessen 17.06.1913 Brandval 1221
Vangen Lars 04.03.1917 Brandval 1222
Foseid Halvard Guttorm 18.05.1917 Brandval 1223
Ryen Emil Olafsen 05.10.1897 Brandval 1225
Kragh-Christiansen Eduard Waldemar 03.04.1921 Oslo 1228
Swensson Margery Helen f. Dallas 19.11.1920 Crowborough, England 1229
Mørk Ulf 22.10.1922 Aker 1230
Kristiansen Sverre Edvart 12.12.1924 Eidskog 1231
Mürer Hans-Ferdinand 04.07.1923 Oslo 1232
Kjønriksen Ingvar Werner 27.12.1910 Moss 1233
Olsen Hans 29.09.1896 Eidsberg 1235
Aarsrud Hans Arne Frimann 27.05.1920 Oslo 1236
Tveter Alf 20.11.1920 Skjeberg 1237
Nætt Villy 05.08.1923 Skjeberg 1238
Johansen Karl Odmar 02.08.1907 Oslo 1239
Lines Gunnar 01.02.1920 Trondheim 1240
Tørmoen Reidar 31.03.1911 Elverum 1241
Andreassen Sverre Trygve 06.05.1918 Halden 1243
Simonsen Kåre 15.03.1913 Sokendal 1244
Kristoffersen Øiolf 12.07.1923 Aker 1245
Wiberg Karl Johan 13.03.1904 Hornnes 1246
Johannessen Adolf 28.05.1914 Rjukan 1248
Juliussen Marius 05.06.1923 Råde 1250
Haug Ragnvald Morback 10.09.1910 Aremark 1251
Nygård Jan Leidulf 05.01.1918 Bardu 1252
Nygård Osvald Edmund 10.07.1916 Bardu 1253
Kristensen Helge Just 05.05.1919 Vågan 1254
Hansen Kåre Emil 10.12.1924 Lødingen 1255
Kirkhaug Sverre Marvin 27.03.1913 Sverre Marvin 1256
Hansen Alf 21.11.1922 Trondheim 1257
Mikkelborg Hauk 22.05.1923 Sandtorg 1259
Mikkelborg Viggo 22.11.1921 Sandtorg 1260
Strømseng Helge 22.03.1925 Sandtorg 1261
Prestbakk Helge Sedolf 14.08.1905 Salangen 1262
Flåtefjell Sverre Johan 02.10.1924 Oslo 1263
Flåtefjell Martin Nordal 10.01.1918 Vardø 1264
Bjørseth Odd 26.04.1920 Flå 1265
Bang Snefrid Ragna 09.09.1917 Skien 1266
Tangen Hilmar Marius 28.08.1923 Oslo 1267
Mähle Tore 27.09.1915 Lier 1269
Danielsen Frank 23.06.1920 Oslo 1270
Granløv Anna Brita 03.05.1919 Nordli 1271
Alfredsen Gerd Synøve 16.11.1922 Rolvsøy 1272
Bengtsen Bjørg Irene 16.03.1925 Sarpsborg 1273
Bråten Gunvald Birger 13.03.1920 Vinger 1274
Håkerud Bjarne Einar 25.05.1918 Vinger 1275
Brunsell Kåre 29.01.1921 Vinger 1276
Håkerud Arvid Marselius 04.05.1920 Vinger 1277
Flaen Hans Torbjørn 29.05.1920 Austmarka 1278
Karlsen Arvid 16.02.1925 Oslo 1279
Jenssen Jens Bernt 21.07.1911 Skjervøy 1281
Sjaatil Karoline f. Fossvoll 23.03.1921 Nord Reisa (Nordreisa) 1282
Skogly Jonas Bernhard 27.07.1911 Nord Reisa (Nordreisa) 1283
Pedersen William Johannes 16.04.1925 Nord Reisa (Nordreisa) 1285
Hansen E?trand Svein 20.08.1922 Nord Reisa (Nordreisa) 1286
Olsen Einar Hartvik 19.02.1922 Nord Reisa (Nordreisa) 1287
Henriksen Frithjof Øivind Shjeldrup 14.02.1903 Nord Reisa (Nordreisa) 1288
Hansen Asle Nord Reisa (Nordreisa) 1291
Brustad Harald Jørgen 01.03.1920 Skjervøy 1293
Richardsen Peder Eleseus 02.05.1916 Nord Reisa (Nordreisa) 1295
Haugen Nils 30.08.1920 Sparbu 1296
Kjernsli Oddvar Johannes 23.12.1922 Brandval 1297
Sandal Sverre Olav 10.11.1920 Fana 1298
Digernes Kåre 02.04.1915 Brandval 1300
Forthun Alf 10.06.1924 Bergen 1301
Berg Ivar 18.11.1918 Brandval 1302
Moen Ottar 02.03.1919 Brandval 1303
Løken Kåre 17.03.1912 Oslo 1304
Sandal Kåre Adolf 11.09.1919 Fana 1305
Mohn Mari Olaug 19.01.1920 Brandval 1307
Brandvold Alfhild Synnøve 01.02.1927 Brandval 1308
Gjære Leif 28.06.1915 Ålen 1309
Larsstuvold Anders 10.05.1916 Ålen 1310
Aspøy Birger Asbjørn 26.01.1918 Flatanger 1311
Estensen Reynold 25.11.1925 Flatanger 1312
Gjersvold Knut Nyquist 07.06.1916 Trondheim 1313
Hiller Ingebrigt 22.09.1917 Gravik 1314
Hiller Torolf 21.11.1918 Gravik 1315
Lynum Leif 02.09.1907 Strinda 1316
Roestad Odd 07.10.1915 Borge 1317
Selstad Ragnar Olai 05.10.1910 Trondheim 1319
Johnsen Arnfinn Yngve Rahm 06.06.1918 Hummelvik 1321
Halvorsen Arvid Oddvar 06.01.1918 Trondheim 1322
Nilsen Knut Fredrik 09.10.1917 Oslo 1323
Jacobsen Johannes 27.05.1911 Oslo 1324
Melaas Einar 12.11.1914 Risør 1325
Kristiansen Kristian Vilhelm 01.10.1912 Høland 1326
Kristiansen f. Lund Olga Marie 06.08.1909 Høland 1327
Olsen Rolf 18.11.1913 Oslo 1328
Kapstad Terje Reidar 14.03.1922 Eidskog 1329
Kapstad Hans Kristian 01.07.1910 Eidskog 1330
Olsen Hedløy Ivar Margiton 01.10.1923 Bergen 1331
Pedersen Peder Asbjørn 23.07.1920 Sørreisa 1332
Thomasen Emil Torleif Vinter 04.07.1918 Sørreisa 1333
Blomsterud Tormod 28.10.1923 Bardu 1334
Bye Arthur Ludvig 13.08.1891 Kråkstad 1335
Øverland Hans 03.08.1924 Eide, Normøre 1336
Linseth Peder Anton 24.11.1918 Eide, Nordmøre 1337
Skarseth Kristian 10.05.1916 Kristiansund N. 1338
Rydning Jan Levin 28.10.1924 Eide, Nordmøre 1339
Vangen Ragnvald 24.06.1917 Strinda 1340
Eriksen Olga 27.04.1909 Meråker 1341
Klausen Arne Nils Adolf 15.01.1920 Ballangen 1342
Einang Knut 29.10.1918 Tinn 1343
Dahle Per 22.03.1924 Tinn 1345
Skau Charles Olman 04.03.1906 Stange 1346
Jansen Erik 06.05.1914 Oslo 1348
Sorknes Arne Kristoffer Olsen 16.06.1916 Åsnes 1349
Likvern Ragnar Olsen 27.10.1926 Oslo 1351
Bogsveen Per Gunnar 27.03.1926 Trysil 1352
Svartvadet Jostein Bjørklund 23.04.1922 Våler 1353
Aker Odd Sindre 01.07.1926 Trysil 1354
Fjeldhaug Ingolf Oddvar 23.06.1922 Hamar 1355
Halvorsen Olga Margrethe 18.05.1920 Åsnes 1357
Johansen Otto Benoni 03.08.1921 Trondheim 1358
Finstad Martin Elverum 1360
Jensen Oskar Aleksander 22.09.1905 Hamar 1361
Bjørklund Kolbjørn 17.04.1923 Elverum 1363
Lilleeng Trygve 22.07.1923 Elverum 1364
Lilleeng Kåre 28.04.1922 Elverum 1365
Levang Andreas 20.08.1923 Østre Toten 1366
Holen Henrik Valdemar 14.09.1922 Stange 1367
Bogsveen Egil Hartvig 27.02.1924 Trysil 1369
Stai Torgrim 23.04.1909 Åmot 1370
Olastuen Bernhard 24.04.1915 Elverum 1372
Olastuen f. Magnor Olga 15.01.1913 Våler 1373
Nygård Svein 10.02.1926 Elverum 1374
Laake f. Levang Signe Johanne 15.07.1912 Åndalsnes 1375
Magnor Kåre Trygve 20.10.1910 Våler 1376
Vesterås Martin Henrik 21.05.1913 Trysil 1377
Finstad Rolf Hartvig Karlsen 01.06.1917 Moss 1378
Randulf Sigmund 24.03.1916 Stavanger 1379
Moi Georg Petter Hoff 27.12.1907 Kr. sand S. (Kristiansand) 1380
Rygh Walther Olaf Lorang 16.05.1911 Oslo 1381
Andersen Odd Ruud 22.07.1921 Sarpsborg 1383
Bjerknes Egil 27.04.1921 Sarpsborg 1384
Andersen Karl 07.02.1871 Vinger 1385
Elstrand Gunnar 14.12.1924 Idd 1386
Solberg Norman Regeiner 20.05.1909 Idd 1387
Grape Asle Erling 05.07.1910 Lyngen 1388
Hansen Osvald 03.10.1921 Storfjord 1389
Mikko Johan Herman Bernhard 02.05.1907 Storfjord 1390
Jensen Hjalmar Richard 30.05.1915 Storfjord 1391
Hansen Nils Edvard 16.03.1896 Lyngen 1392
Hansen Oskar Hans 15.09.1893 Lyngen 1393
Richardsen Alf Sigurd 04.07.1924 Nordreisa 1394
Næss Gunnar 02.06.1915 Nordreisa 1395
Hansen Hans 20.05.1910 Nordreisa 1396
Seppois Karsten Nikolai 11.02.1917 Nordreisa 1397
Rikardsen Rikard Marelius 16.12.1920 Nordreisa 1398
Karlsen Alf Johannes 05.09.1921 Nordreisa 1399
Johannessen Karl Johan 21.10.1915 Nordreisa 1400
Karlsen Kåre Ingvald 26.11.1919 Nordreisa 1401
Skogli Edvard Oddmar 21.02.1923 Nordreisa 1403
Eriksen Kåre Erik Andreas 13.03.1920 Nordreisa 1405
Johansen Johannes Valdemar 15.05.1918 Nordreisa 1406
Johansen Ole Marius 10.03.1893 Nordreisa 1408
Sternang Kåre Magnus 07.10.1920 Sør-Varanger 1409
Normann Gunvald Herløv Andreas 06.09.1924 Skånland 1410
Normann Ronald Kristian 13.04.1923 Skånland 1411
Normannseth Henry Olav 05.01.1921 Skånland 1412
Holtet Bjarne (Lokland) 26.07.1925 Bardu 1413
Lokland Bjarne 26.07.1925 Bardu 1414
Paulsen Peder Bernhard 10.11.1917 Tr. heim (Trondheim) 1415
Bryntesen Ivan Odvar 17.09.1916 Gjerpen 1416
Jørgensen Einar Leonhard 17.01.1919 Skogn 1417
Eriksen Jarle Kristian 14.05.1913 Frol 1418
Svendsen Håkon 25.12.1920 Tr. heim (Trondheim) 1419
Ekornes Olav Helge 05.07.1918 Ålesund 1420
Jensen Arne 19.05.1923 Dyrøy 1421
Brekke f. Amundsen Aastri Martha 19.03.1910 Gjøvik 1422
Brekke Rolf 12.10.1910 Oslo 1423
Eriksen Erik Lorang 15.02.1912 Glemmen 1424
Eriksen f. Foss Margretha 01.07.1913 Hamar 1425
Røste Olav Sauherrad 1426
Ludvigsen Harry 12.02.1912 Levanger 1427
Fredriksen Kristine Johanne 11.09.1915 Elverum 1428
Ludvigsen Olger Fredrik 04.04.1934 Trysil 1429
Sandberg Kjell Halfdan 29.05.1923 Bjelland 1430
Nordal Oddvar 23.01.1922 Statsbygd 1431
? ? ? 1432
Petersen Per 25.04.1914 Aker 1433
Egedius Gert 20.06.1919 Aker 1434
Eriksen Einar 03.05.1914 Oslo 1435
Loberg Willie 28.02.1919 Aker 1436
Jensen Karl Johan 25.01.1894 Furnes 1437
Evensen Einar 04.11.1920 Elverum 1439
Pedersen Henry Bernhard 07.06.1928 Kanada (Canada) 1440
Morterud Erik Mathias 20.09.1905 Oslo 1441
Ellingsen Olav Amandus 30.09.1912 Gildesskål 1443
Menne Sverre 22.05.1912 Trondheim 1445
Menne Gerd Dorothea 16.08.1918 Fredrikstad 1446
Menne Sverre Scheen 24.07.1941 Trondheim 1447
Nilsen Frank Hilmar 30.12.1917 Notodden 1448
Pettersen Olaf Hans 19.06.1914 Askim 1450
Fredriksen Hjalmar Vilhelm 08.02.1914 Nøtterøy 1451
Frantzen Ellen Elfrida 02.03.1913 Skjeberg 1453
Frantzen Lillian Linnea 22.03.1932 Skjeberg 1454
Larsen Magnhild Emilie 10.03.1905 Skjeberg 1455
Karlsen Hilding Anker 02.02.1917 Notodden 1456
Aarstad Thorleif Angel 20.06.1912 Kongsvinger 1458
Pettersen Arne Elias 25.12.1912 Kongsvinger 1459
Harbosen Olaf 24.09.1915 Kongsvinger 1461
Johansen Erling 20.01.1923 Sarpsborg 1462
Johansen Frank Harry 26.07.1914 Sarpsborg 1463
Larsen Gustav Karenius 27.04.1896 Skåtøy 1465
Melleby Johan Adolf 21.01.1917 Aremark 1467
Båtskar Arne Olsen 28.10.1921 Saltdal 1468
Hägglund Johan Ingvald 21.08.1912 Røros 1470
Klemo Ole 10.07.1921 Lesja 1472
Nilsen Arnt 13.01.1918 Kragerø 1473
Jensen Gunnar Kåre 01.10.1914 Saltdal 1474
Wikstrøm Henry 30.11.1924 Tromsø 1475
Pettersen Birger 03.01.1921 Bodø 1477
Aker f. Håseter Inger 21.01.1898 Trysil 1479
Aker Emil 02.10.1883 Elverum 1480
Aker Ingrid 29.08.1928 Trysil 1481
Aker Egil Vilhelm 11.02.1933 Trysil 1482
Aker Anna Nimmi 11.05.1934 Trysil 1483
Aker Petra 06.07.1920 Trysil 1484
Aker Trygve 15.11.1923 Trysil 1485
Baastad Per 01.05.1924 Trysil 1486
Baastad Halldis Johanna 17.09.1922 Trysil 1487
Korsberget Hans Kaare 11.02.1905 Trysil 1488
Myrhaug (f. Østby) Ingrid 28.10.1919 Trysil 1489
Grini Arne 17.07.1918 Gran, Hadeland 1490
Grann Per Gunnar 20.08.1923 Elverum 1491
Svarverud Nils Hartvig 24.07.1923 Tynset 1492
Often Knut 05.02.1925 Tynset 1494
Wasa Thormod 30.01.1924 Elverum 1495
Sletengen Karl Gudbrandsen 22.12.1912 Elverum 1496
Kjernet Ole Jakob 11.03.1918 Elverum 1497
Beck Martha 09.02.1922 Åsnes 1498
Berget Henrik 22.06.1920 Elverum 1500
Moen Lidvald Eugen 31.01.1913 Vinger 1501
Moen f. Skotterud Andrea Sofie 28.05.1914 Brandval 1503
Korsmo Olaf 25.02.1899 Hoff i Solør 1504
Herring Leiv 10.05.1917 Vefsn 1505
Herring Anna 22.09.1921 Mosjøen 1506
Solbakken Andreas Zahl 05.04.1917 Vefsn 1507
Herring Åsta Margrethe 29.04.1922 Vefsn 1508
Lyngheim Gerd 20.11.1923 Vefsn 1509
Ravnå Gudmund 09.08.1918 Vefsn 1510
Ravnå Oleiv 02.12.1920 Vefsn 1511
Lyngheim Anfin 03.02.1916 Vefsn 1512
Lynghaug Lars Jørgen 24.12.1917 Vefsn 1513
Solbakken Harald 08.07.1912 Vefsn 1514
Solbakken Liv Jørgine 14.05.1920 Vefsn 1515
Marthinsen Sverre Johan 27.10.1912 Hemnes 1516
Pedersen Milne 07.10.1920 Hemnes 1518
Nesne Jenny Mathilde 20.11.1920 Tafjord 1519
Aas Ruth 20.09.1916 Foldal 1520
Tvedt Birger 01.02.1910 North Shields, England 1522
Nyborg Jonas Ingemar 09.12.1918 Sørli 1523
Sveen Sverre Johannessen 28.10.1895 Sarpsborg 1524
Sveen f. Kristiansen Klara Doris 16.02.1918 Sarpsborg 1525
Sveen Guri 05.05.1939 Sarpsborg 1526
Thoresen Per 12.04.1917 Tune 1527
Strand Elof William 22.03.1912 Tune 1529
Hansen John Richard 30.05.1922 Oslo 1530
Räder Johan Christopher 05.02.1920 Oslo 1531
Christensen Arne 17.10.1918 Aker 1532
Hassel Leif 17.05.1897 Oslo 1533
Lund Rolf Christopher 12.09.1917 Bergen 1534
Rasmussen Jakob 02.01.1924 Skien 1535
Olastuen Johannes 20.07.1924 Elverum 1536
Rasch Rolf 09.01.1922 Elverum 1537
Stenhaugen Bjarne 26.02.1917 Våler 1538
Stenhaugen Odd 28.11.1918 Våler 1540
Vikløkken Magne 09.05.1926 Elverum 1541
Brenden Ove 15.09.1913 Elverum 1542
Myrhaug Egil 26.05.1917 Trysil 1544
Øibakken Oskar Alexander 14.03.1920 Tolga 1545
Brønn Carl Einar 17.09.1915 Skiptvedt 1546
Strand Geir 01.11.1915 Elverum 1547
Bjørnådal Bjarne Dahl 06.05.1920 Nord-Rana 1548
Ophaug Arthur Kristian 25.07.1918 Trondheim 1550
Sørensen John Berg 11.03.1923 Hemnes 1551
Hanssen Edvin Bech 17.07.1919 Herøy 1552
Mikalsen Sverre Martin 25.05.1917 Nord-Rana 1553
Mikalsen Einar Mikal 13.01.1924 Nord-Rana 1554
Iversen Egil Nordal 02.03.1919 Bindalen 1556
Kveli Finn Dortin 28.07.1913 Nordli 1557
Jørgensen Alf Jermund 18.08.1920 Foldereid 1558
Morset Ola 16.01.1915 Selbu 1560
Jensvold f. Olsen Irene Aleksandra 10.02.1921 Tr. heim (Trondheim) 1561
Jensvold Ingvar 30.11.1919 Tydal 1562
Brattbakk Mikkal 20.12.1923 Rennebu 1563
Skaugen Morits 27.06.1920 Risør 1564
Skaugen Brynjulf 11.06.1918 Risør 1565
Danielsen Arvid Kåre 24.12.1916 Oslo 1566
Heistein Kåre 01.06.1920 Kristiansand S. 1568
Gravdahl Gunnar 26.10.1924 Sør-Varanger 1569
Gravdahl Torbjørn 30.10.1925 S. Varanger 1571
Gundersen Arne 18.10.1924 Lier 1572
Hansen Olav Walther 15.11.1908 Oslo 1574
Bruun f. Christiansen Nelly 27.03.1917 Oslo 1576
Bruun Oddvar Kaare 08.07.1915 Aurskog 1577
Fugleberg Hermann Kristian 14.03.1922 Ibestad 1578
Haugrud Karl Bernhard 18.04.1923 Lenvik 1579
Pedersen Severin Marin 17.03.1923 Stange 1580
Holen Erling Reidar 08.11.1915 Stange 1582
Lehn Bjørn 29.08.1924 Sparbu 1584
Lian Martin Ingebrigtsen 03.05.1924 Tydal 1586
Lian Hans Ingebrigtsen 20.03.1920 Tydal 1587
Hilmo Marit 16.02.1923 Tydal 1588
Johannessen Per Grønsveen 17.05.1918 Vang 1589
Johannessen Jens Grønsveen 10.10.1920 Vang 1591
Olsen Sverre Johnsgård 07.02.1924 Vang 1593
Jensen Trygve 16.12.1923 Stange 1595
Konterud Harald 12.12.1915 Våler 1596
Konterud f. Torp Else Marie 11.11.1920 Brandval 1598
Hanssen Ole Neander 27.11.1920 Nord-Rana 1599
Olsen Leif Anker 07.04.1915 Nord-Rana 1600
Vollen Einar Johan Nilsen 06.06.1920 Vefsn 1601
Almdal Emil Berg Jakobsen 23.08.1917 Fauske 1602
Fjellstad Nils Lund 26.09.1916 Vefsn 1603
Brattli Olaf Olsen 28.07.1917 Trondheim 1604
Fruglhei Odd Berner Fredriksen 13.07.1918 Nord-Rana 1606
Einmo Bjarne 03.02.1920 Nord-Rana 1607
Hansen Toralf Prytch 31.08.1918 Nord-Rana 1608
Mikalsen Ole Emil 09.06.1918 Gildeskål 1609
Gåsland Åsta Kristense 06.07.1923 Haugesund 1610
Løvlimo Gunnar Algot 17.01.1919 Namsos 1611
Nøklebye f. Holt Else 16.05.1907 Orkdalen 1612
Nøklebye Per 13.05.1933 Oslo 1613
Nøklebye Astrid 14.04.1936 Oslo 1614
Henriksen Karl Richard 08.06.1918 Sør Varanger 1615
Henriksen f. Bjørnsen Helga Ingjerd 25.11.1924 Bardu 1616
Sørås Helene 05.05.1923 Bardu 1617
Arvesen Arnt Johan 28.05.1921 Andørja 1618
Johnsen Søren Mikal Berg 22.05.1920 Andørja 1619
Johnsen Johannes Sakarias 19.05.1917 Andørja 1620
Johnsen Thoralf Johan 19.01.1919 Andørja 1621
Johnsen Jarl Ingvald Bergiton 22.03.1924 Andørja 1622
Grøttland Nils Martin 25.05.1923 Salangen 1623
Nymo Aksel Julius 17.07.1923 Andørja 1624
Ellingsen Erling Magnus 07.03.1923 Vardø 1627
Lunden Arne 30.06.1919 Tydal 1628
Lunden Nils 13.12.1922 Tydal 1630
Lian Sverre Gunnerius 25.05.1921 Haltdalen 1632
Flatberg Hans Johnsen 25.02.1917 Haltdalen 1633
Megård Konrad 04.06.1919 Haltdalen 1634
Lian Ella 17.07.1923 Haltdalen 1635
Thorson Sverre Norvald 19.01.1922 Fana 1636
Østby Einar 29.11.1910 Tydal 1637
Jønsberg Odd Johan 04.10.1906 Åmot 1638
Løken Asbjørn 06.10.1905 Oslo 1639
Hanssen Ole Edvard Hamre 20.04.1919 Buksnes (Lofoten) 1640
Skaufel Henry Johan 01.01.1915 Egge 1642
Selnes Robert Klinga 1643
Berg Bjarne 06.10.1915 Sparbu 1645
Bjørnådal Jentoft Martin Johansen 16.08.1919 Nord Rana 1646
Bjørnådal Hans Petter Pedersen 03.10.1922 Nord Rana 1648
Johansen Kåre Evanger 02.07.1920 Nord Rana 1649
Bjørnådal Einar Normann Pedersen 02.04.1921 Nord Rana 1650
Kamphaug Bjarne 18.09.1922 Grue 1652
Kamphaug f. Larssen Jorunn Katinka 15.05.1918 Nord-Rana 1654
Sollie Ragnar Armand 06.04.1912 Tinn 1655
Knutsen Hans Lauritz 01.12.1912 Rakkestad 1656
Rasmussen Finn Adelsten 13.02.1919 Oslo 1657
Lund f. Johnsen Inga Helkine 18.11.1917 Finnås 1658
Jonthe Lilly Valborg 01.06.1923 Norderhov 1659
Stokke f. Hillmann Hjørdis Alfida 02.05.1900 Oslo 1661
Stokke Kari 04.11.1930 Oslo 1663
Wergeland Herleik 22.03.1922 Aker 1664
Rønning Knut 23.07.1916 Aker 1665
Martinsen Reidar 25.01.1921 Aker 1666
Tvedt Odd Ingvar 28.11.1920 Aker 1668
Andreassen Alida Johanna Kristina 03.05.1919 Nord-Reisa (Nordreisa) 1669
Nørgård Arild Konrad 19.12.1922 Nord Reisa (Nordreisa) 1670
Isaksen Hermod Ingvard 13.01.1925 Nord Reisa (Nordreisa) 1671
Backer Thor 21.10.1920 Drammen 1672
Nilsen Bendikt 12.02.1920 Harstad 1673
Båtnes Åge Andreas Olausen 21.06.1925 Nord Reisa (Nordreisa) 1674
Isaksen Jens Kristian 02.07.1921 Nordreisa 1675
Sørensen Peder Egil 21.06.1923 Nord Reisa (Nordreisa) 1676
Seppola Ole Kristian 07.12.1923 Nord Reisa (Nordreisa) 1678
Sørensen Sverre Idar Rolf 04.08.1921 Nord Reisa (Nordreisa) 1680
Mellum Johannes Skjeldrup 19.09.1921 Nord Reisa (Nordreisa) 1682
Rikardsen Bjarne Ingvald Marinius 13.06.1921 Nord Reisa (Nordreisa) 1683
Fredriksen Torleif Edvard 15.04.1919 Nord Reisa (Nordreisa) 1685
Karlsen Kåre Høyer 24.12.1920 Nord Reisa (Nordreisa) 1686
Pedersen Petter Martin 14.06.1925 Nordreisa 1687
Flatvoll Ragnar 26.07.1920 Nordreisa 1689
Johansen Johan Sverdrup 05.05.1905 Nord-Reisa (Nordreisa) 1690
Severinsen Alf Marinius 04.04.1915 Nord-Reisa (Nordreisa) 1691
Olausen Johan Harald 23.02.1910 Nord-Reisa (Nordreisa) 1692
Severinsen Ellis Severin 11.05.1912 Nord Reisa (Nordreisa) 1693
Olausen Kristian 15.06.1917 Nord Reisa (Nordreisa) 1694
Karlsen Hans 23.03.1913 Nord Reisa (Nordreisa) 1695
Severinsen f. Olausen Olaug Berntine 09.05.1921 Nord Reisa (Nordreisa) 1696
Kristiansen Viggo 25.09.1914 Sunddalen 1697
Kristiansen f. Olsen Hjørdis Aslaug 19.08.1912 Nord Reisa (Nordreisa) 1699
Andersen Even Bernhard (Aspelund) 05.06.1923 Nord Reisa (Nordreisa) 1700
Rasmussen Halvor 13.06.1924 Nord Reisa (Nordreisa) 1701
Flermoen Inga Kristine 11.05.1915 Trysil 1702
Flermoen Ivan 09.03.1939 Trysil 1703
Cappelen Hans Johan Zeier 12.06.1910 Vang 1704
Kylling Hans 23.05.1915 Åmot 1705
Østbakk Jørgen Johansen 13.04.1923 Elverum 1706
Mainert John 08.02.1919 Langesund 1707
Hansen Lorang Emanuel 01.08.1915 Oslo 1708
Østbakk Olaf 15.01.1919 Elverum 1710
Fjell Fredrik Bergen 1711
Sunde Birger 10.11.1912 Ålesund 1712
Olsen Kappar 21.06.1918 Stavanger 1713
Hansen Odd 28.05.1916 Skjeberg 1714
Prøitz Per Olaf 05.12.1923 Sarpsborg 1715
Haugen Jon 30.08.1919 Borgun (Møre) 1716
Bredesen Reidar 03.10.1910 Brandval 1717
Bredesen f. Kamphaug Gudrun Elfrida Brandval 1718
Bredesen Rolf Gudmund 11.12.1941 Brandval 1719
Torp f. Rud Henriette 27.02.1911 Brandval 1720
Stenerud f. Mastad Sigrid 19.09.1916 Eidskog 1721
Stenerud Finn 20.04.1935 Aker 1722
Stenerud Karl Oskar Gustavsen 28.12.1912 Brandval 1723
Bredesen f. Granlund ? Bodil 21.02.1921 Brandval 1724
Granlund Alf Kolbjørn 19.05.1921 Brandval 1725
Sormerud Arne 10.04.1924 Brandval 1726
Torp Sverre Henry 10.12.1913 Brandval 1727
Høgberg Viktor Gundvald 01.02.1920 Brandval 1728
Johansen f. Bakke Mabel Lystfeldt 25.12.1913 Oslo 1729
Johansen Stein 16.01.1938 Oslo 1730
Løberg Kaja Jensine 01.05.1898 Fortun i Sogn 1731
Stormoen f. Stenerud Kristen Johanne 24.08.1920 Bergen 1732
Stormoen Eigill Oddvar 23.12.1918 Oslo 1733
Thorsen Harry Leonard 05.03.1918 Laksevåg 1734
Thorsen f. Drange Elna Liv 29.07.1920 Bergen 1736
Skogman Erling Harry 17.01.1904 Berg 1737
Skogman f. Pedersen Bergliot Lovise 16.12.1907 Berg 1738
Skogmann Reidun Viola 12.03.1929 Idd 1739
Skogmann Villy Oliver 09.06.1930 Idd 1740
Olsen Ella Mary 18.11.1923 Idd 1741
Olsen Gustav Adolf 24.08.1902 Idd 1743
Olsen f. Pedersen Ingeborg Kristine 21.04.1902 Halden 1744
Olsen Mirjam 04.07.1927 Idd 1745
Olsen Briand Melvin 12.04.1929 Idd 1746
Olsen Gerd 27.12.1930 Idd 1747
Olsen Aymy 14.04.1932 Idd 1748
Olsen Astrid Marie 18.05.1921 Idd 1749
Fjell Borghild Hansir? 16.02.1920 Setskog 1750
Seterseter f. Sørum Kari Antonie 02.07.1921 Vinger 1752
Seterseter Morten 23.03.1921 Vinger 1753
Olsen Asbjørn 14.06.1925 Vinger 1754
Olsen Aksel 26.05.1905 Vinger 1755
Olsen f. Rundhaug Ida Mathilde 07.03.1905 Vinger 1756
Olsen Johnny 16.01.1929 Vinger 1757
Olsen Willy 06.11.1930 Vinger 1758
Olsen Anne-Lise 30.05.1933 Vinger 1759
Olsen Nancy 14.08.1935 Vinger 1760
Olsen Jan Romar 25.04.1942 Vinger 1761
Myhre Alf 22.01.1922 Sørum 1762
Amundsen Per Ivar 16.04.1928 Oslo 1764
Johansen Frank Thorleif 09.07.1924 Eidskog 1765
Sand Frits Ingolf 11.04.1924 Hurum 1766
Rudberg Odvar Larsen 08.10.1924 Eidskog 1767
Sæterlien Ole 16.02.1918 Eidskog 1768
Bråten Erik 31.12.1923 N. Høland 1769
Brunsell Rolf 20.01.1917 Vinger 1770
Lystadmoen Helge 12.04.1918 Brandval 1771
Melsåsen Kornelius 02.10.1921 Brandval 1772
Andersen Anker Oskar 08.12.1903 Skjeberg 1773
Martiniussen Håkon 20.12.1919 Tune 1774
Juell Bjarne 13.07.1921 Finsland 1775
Thorbjørnsen Thorbjørn 11.12.1922 Skoger 1776
Fyrwald Carl Reidar 25.12.1924 Vang, Valdres 1778
Skoglund Alfred 09.05.1908 Sør-Reisa 1779
Skoglund Ove Ragnar 22.03.1917 Sør Reisa ( Sør-Reisa ) 1780
Bones Oleif Ebenhart 15.12.1913 Bardu 1782
Antonsen Hjørdis Olise 06.01.1915 Ankenes 1783
Hansen Nils Jacob 15.11.1907 Aker 1784
Tanum Helge Johannes 24.03.1907 Bærum 1785
Tanum Ragnhild f. Sørum 12.01.1903 Oslo 1786
Eriksen Knut Yngvar 09.04.1913 Onsøy 1787
Olsen Jens Waldemar 28.10.1904 Larvik 1788
Eide Lorentz 30.01.1924 Jondal 1789
Kristoffersen Bjørn Martin 05.09.1924 Bergen 1790
Osland Harald Arnold 12.07.1920 Bergen 1792
Børresen Arvid Ingolf 24.12.1920 Bergen 1794
Haugen Arnt 28.08.1906 Vestre Gausdal 1796
Stensli Asbjørn 16.08.1923 Ringsaker 1797
Falck Hans 29.10.1918 Bærum 1798
Svarverud Asbjørn Julius 06.04.1919 Nord-Odal 1799
Kjønsberg Ola 14.05.1923 Elverum 1800
Rønning Trygve 06.05.1919 Ytre Rendal 1801
Winnæss Hans Borgersen 27.01.1920 Hol ( Hallingdal ) 1803
Skalle Knut Aslesen 31.10.1915 Ål ( Hallingdal ) 1805
Beck Odd 08.10.1924 Elverum 1806
Beck Torbjørn 05.06.1923 Elverum 1807
Meljordshagen Hein 20.08.1923 Elverum 1808
Hovind Guttorm Ragnar 25.10.1915 Elverum 1809
Salvesen Erik Fog 10.05.1915 Skåtøy 1810
Hovind Guttorm Ragnar 25.10.1915 Elverum 1812
Holtan Kåre Anker 26.08.1914 Horten 1813
Solberg Knut 15.06.1914 Botne 1814
Søberg Synnøve 27.10.1921 Nes, Hedmark 1816
Rismyhr Jenny Solveig 08.02.1914 Elverum 1817
Søberg Erling 01.09.1909 Nes, Hedmark 1818
Nøtnes Ole Johan 21.09.1923 Mo i Rana 1820
Breirem Andreas Dahl 01.10.1921 Vefsen 1821
Maude Odd Willard 01.03.1925 Mo i Rana 1822
Hansen Harry Andreas 14.11.1921 Nesna 1823
Olaussen Ormod Meinik 12.03.1918 Bremanger 1824
Åsgård Asbjørn 26.05.1922 Stod 1825
Nilsen Nils Peder 15.08.1922 Nord-Rana 1826
Rausandaksel Elias Olai Kristoffersen 28.06.1921 Nord-Rana 1827
Larsen Lars Otto 28.01.1921 Veøy i Romsdal 1828
Breirem Egil Dagfinn 04.10.1923 Vefsn 1829
Strøm Bjarne Emil 01.03.1925 Vefsn 1830
Breirem Reidar 08.11.1925 Vefsn 1831
Aronsen Gunnar Johan 13.11.1909 Vefsn 1832
Anderssen Knut 15.03.1912 Oslo 1833
Grude Svein Lyche 15.12.1917 Aurskog 1835
Andersen Adolf 13.08.1909 Borge 1837
Pedersen Sverre Einar 26.07.1920 Kråkerøy 1838
Sørensen Leif Herbert 20.04.1925 Kråkerøy 1840
Tangen Thorbjørn 12.03.1925 Horten 1841
Berg Leif Birger 05.08.1924 Kråkerøy 1843
Heiskel Isak William 12.08.1889 Storfjord 1844
Nilssen Hans Bernhard 04.11.1905 Storfjord 1845
Hansen Hans Ingvald 04.11.1918 Storfjord 1846
Dreyer Arne 08.12.1925 Storfjord 1847
Letto Johannes Hartvig 23.03.1924 Storfjord 1848
Heiskel Alvin Edvard 01.07.1923 Storfjord 1849
Figenschau Andor 18.05.1914 Storfjord 1850
Ryeng Per Marinius 03.08.1913 Storfjord 1851
Hanssen Arne Johannes 16.09.1925 Storfjord 1852
Hansen Samuel Rikard 15.06.1922 Storfjord 1853
Kristensen Ole Cornelius 29.09.1910 Saltdal 1854
Olsen Willy Bjarne 07.12.1922 Saltdalen 1855
Johansen Alfred Laurits 05.10.1921 Saltdalen 1856
Andreassen Nikolai Reidar 08.12.1925 Saltdal 1857
Jakobsen Harry Ragnar Anders 02.06.1916 Hamarøy 1858
Bergstrøm Alfred Berg 16.02.1909 Nord Rana 1860
Søfting Åsmund 05.11.1919 Beiarn 1861
Kallesen Harald Martin 14.06.1916 Beiarn 1862
Unosen Henning 01.05.1915 Saltdal 1863
Henriksen Henrik Leonhard Olaus 13.07.1922 Nord-Reisa 1865
Andersen Karl Ingvald 03.04.1921 Nord Reisa ( Nord-Reisa ) 1866
Nilsen Markus Torbjørn 23.09.1920 Nord Reisa 1867
Midttun Johan 01.08.1922 Bardu 1868
Gausdal Andreas 04.12.1924 Nord Reisa ( Nord-Reisa ) 1869
Østgård Elias Rønning 06.10.1923 Nord-Reisa 1870
Beravara Erling 18.09.1922 Tana 1871
Riise Jørgen 05.01.1923 Bardu 1873
Fors Johan Bernt 06.10.1917 Loppa 1874
Halvorsen Olaf Wilhelm 28.09.1905 Loppa 1875
Hansen Martin Kristian 22.02.1923 Sandtorg 1877
Sagelv Peder Ingvard 27.03.1925 Nord Reisa ( Nord-Reisa ) 1878
Kristensen Kåre Oddvar 09.07.1921 Sandtorg 1879
Hansen Tore 20.06.1922 Gamvik 1880
Gausdal Lauritz Torstein 09.02.1926 Nord-Reisa 1881
Rasmussen Roald 29.09.1922 Nord Reisa ( Nord-Reisa ) 1882
Andreassen Erling Maldrup 14.04.1921 Nord Reisa ( Nord-Reisa ) 1883
Urkedal Rikard Jørgen 04.12.1921 Stranda 1884
Sve Torleiv 23.08.1916 Stranda 1885
Rusten Jon Oddleiv 15.08.1913 Stranda 1886
Jamt Jon Ottar 11.09.1923 Ålen 1887
Johannessen Knut Arvid 18.07.1911 Fredrikstad 1888
Gåskjølen Olav 31.03.1906 Elverum 1890
Gåskjølen Magnar 26.02.1924 Elverum 1892
Leer Erling Waldemar 19.01.1916 Våler 1893
Mathisen Trygve Johan Edvin 30.07.1897 Oslo 1894
Mathisen Gunnar 19.12.1925 Åsnes 1895
Mathisen Torbjørn 09.08.1930 Åsnes 1896
Mathisen Karl Magnus 06.01.1932 Åsnes 1897
Hågensen Martin 10.05.1915 Elverum 1898
Bergrud Nils Ingvald 04.10.1915 Alstahaug 1900
Gustavsen Aleksander Vilhelm Nikolai Grue 1901
Gustavsen Ragna Ingeborg 15.04.1905 Grue 1902
Gustavsen Johanna Maria 11.01.1929 Grue 1903
Gustavsen Dagmar Alexine 15.02.1930 Grue 1904
Gustavsen Gustav Alexander Johan 03.03.1932 Grue 1905
Gustavsen Amanda Karolina 14.06.1935 Grue 1906
Gustavsen Magnus Wilhelm 13.12.1938 Grue 1907
Gustavsen Oskar Edvin 13.12.1938 --- 1908
Gustavsen Signe Gustava 17.12.1940 Grue 1909
Hauge Nils 11.04.1919 Ø. Slidre 1910
Austli Ingolv 18.04.1919 Verdal 1912
Aasan Kolbjørn 24.05.1919 Verdal 1913
Kålen Edvind Hermann 23.07.1925 Verdal 1914
Kvelstad John 17.07.1924 Verdal 1916
Hojem Paul Georg 01.06.1920 Verdal 1917
Pettersen Rolf 23.05.1916 Levanger 1918
Kvålen Tone 30.07.1921 Mo, telemark 1919
Pettersen Paul Sten 08.03.1899 Glemmen 1920
Aae John Amandus 26.10.1890 Rödön, Jämtland 1921
Aae J?mar Einride 12.08.1925 Trondheim 1922
Ugland Olaf Konrad 11.06.1910 Halden 1923
Johansen Tove Evelyn 06.07.1915 Halden 1924
Kristiansen Odd 11.04.1919 Oslo 1925
Kristiansen Irma f. Roepstorff 24.06.1916 Fredrikstad 1926
Karlsen Solveig 13.08.1923 Sarpsborg 1927
Nergård Henry 25.05.1919 Bardu 1928
Simonsen Ola 19.07.1918 Bardu 1929
Erlid Odd Karly 27.11.1921 Salangen 1930
Nerum Ole Marvin 30.03.1921 Bardu 1931
Nergård Olav 04.12.1923 Bardu 1932
Mørkved Lotte f. Aaseli 29.07.1913 Bodin 1933
Mørkved Harald 20.12.1913 Bodin 1934
Nybakk Arne Berg 25.04.1911 Beiarn 1935
Nybakk Terese Pauline Johanna f. Mørkved 29.03.1910 Bodin 1936
Myrvold Helge 24.10.1907 Våler 1937
Myrvold Hildur f. Aker 21.07.1914 Trysil 1938
Myrvold Astrid Helene 28.04.1934 Våler 1939
Myrvold Eva Margrethe 14.02.1938 Våler 1940
Myrvold Inger Solveig 23.02.1940 Våler 1941
Myrvold Håkon Johannes 14.09.1941 Våler 1942
Fossum Arvid Jens 01.11.1911 Oslo 1943
Christiansen John Armand 18.09.1917 Oslo 1944
Egedius Egil 03.11.1914 Asker 1946
Brekke Juul 12.06.1912 Oslo 1947
Hauge Magne Andersson 14.01.1923 Åmot 1948
Hauge Andersson Karin f. Johansen 25.05.1922 Åmot 1950
Andreassen John 12.05.1917 Stavanger 1951
Blom Astrid Levie Hansen f. Skar 30.06.1918 Nord - Rana 1952
Blom Rudolf 23.01.1920 Tinn 1953
Valla Torleiv 09.12.1917 Korgen 1954
Eilertsen Helga Dagmar 16.08.1925 Nord-Rana 1955
Andersen Synnøve 20.09.1924 Kvam 1956
Andås Olav 13.11.1922 Vefsn 1957
Hansen Bernhard Olai 31.07.1922 Gildeskål 1958
Pettersen Ivar Martin 10.03.1922 Vefsn 1960
Steen Trygve Paul Petersen 05.04.1913 Mo i Rana 1962
Andås Harry 30.07.1924 Vefsn 1963
Stormo Andreas 20.06.1924 Hattfjelldal 1964
Jentoftsen Edvin Martin 01.12.1922 Gildeskål 1965
Edvinsen Hjalmar Severin 15.08.1905 Hemnes 1966
Monge Øyvind 10.12.1921 Grytten 1967
Øverland Johannes Andreassen 04.06.1914 Sør Rana 1968
Aae Lene Mildrid 04.02.1920 Strinda 1969
Aae Gjertrud f. Sagflåt 25.06.1897 Støren 1970
Aae Gunvor Jodis 23.04.1928 Trondheim 1971
Bild Sara f. Kjensli 12.02.1910 Bærum 1972
Wågen Per Johan 20.02.1929 Mysen 1973
Bjerkmann Trygve Bull 29.05.1905 Oslo 1975
Stenberg Arnulf 02.08.1910 Oslo 1976
Svendsen Torgeir Archtander 05.10.1918 Dyrøy 1977
Guttormsen Ragna Halfryda 14.10.1924 Dyrøy 1978
Halbakken Karlott 11.02.1925 Elverum 1979
Werner-Hansen Georg 26.09.1902 Oslo 1980
Hofgård Elsa Margrethe 10.01.1927 Trysil 1981
Knøsmoen Hans 23.06.1924 Våler 1982
Thormodsrud Thor 21.02.1927 Holmestrand 1984
Haslestad Kåre 17.07.1924 Botne 1985
Sætre Reidar Karlotsen 18.04.1925 Stor Elvdal ( Storelvdal ) 1986
Scherwich Ingvar 17.08.1925 Holmestrand 1987
Karlsen Kristian 06.12.1921 Eidsvoll 1989
Solvang Trygve 21.09.1916 Elverum 1990
Olsen Ragnar 21.01.1921 Elverum 1991
Øyen Magne Kristian 27.04.1922 Elverum 1992
Bakland Einar Sevald Palmer Zakariassen 18.10.1915 Tromsø 1993
Kibsgård Bjarne 14.04.1914 Port Arthur, Canada 1994
Johansen Ingvald Sverdrup 15.02.1918 Leirfjord 1996
Haugli Arne Peder 02.06.1924 Stod 1997
Haugli Rolf Kristian 02.06.1924 Stod 1998
Gudmundsen Idar Johan 31.08.1924 Sandtorg 1999
Jacobsen Gunnar Stein 29.03.1920 Sandtorg 2000
Høien Tor Arvid 04.01.1922 Sandtorg 2001
Østvik Peder Hjalmar 23.08.1909 Sørli 2002
Kristoffersen Nelly 12.05.1909 Jevnaker 2004
Nordby Thora Amalie f. Kleven 19.02.1898 Skedsmo 2005
Nordby Olaf Alfred 27.07.1895 Ullensaker 2006
Thorstensen Leif Kornelius 04.11.1906 Berg 2007
Thorstensen Solveig Elvira f. Andersen 06.12.1905 Halden 2008
Haugen Andreas Rikard 07.10.1911 Oslo 2009
Haugen Emma Marie f. Brodén 04.12.1911 Oslo 2011
Hauge Jenny Elisabeth 04.08.1906 Oslo 2012
Selander Margot Andrea f. Berg 10.04.1913 Vardø 2013
Lie Ivar 17.08.1900 Løten 2014
Ørnlund Anton Marinius Martinsen 24.03.1889 Aremark 2015
Ørnlund Inga f. Andersen 26.07.1888 Idd 2016
Ørnlund Øivind Johnny 17.10.1930 Idd 2017
Ørnlund Ragnar Marinius 28.05.1917 Idd 2018
Ørnlund Rita Solveig 31.12.1926 Halden 2019
Andersen Rudolf 05.09.1920 Ås 2020
Johansen Leif Arthur 04.05.1924 Ås 2022
Westby Arne 26.05.1919 Nes (Romerike) 2023
Westby Kjell Arnfinn 02.08.1923 Nes i Romerike 2025
Havskjold Peder 18.11.1898 Lier 2026
Løvlien Emil 22.09.1899 Løten 2028
Nilsen Rolf 01.06.1913 Oslo 2030
Hansen Tore 19.11.1915 Aker 2032
Andersen Asbjørn 18.09.1909 Øyer 2033
Augustin Trygve Martin 17.12.1907 Hvaler 2034
Skogen Torleif Johansen 14.10.1924 Skjeberg 2036
Heinemo Petry Margrethe f. Jenssen 09.05.1920 Sandtorg 2037
Fjellseth Edny Magnhild 25.07.1920 Storfjord 2038
Olsen Hilda Regunda 07.12.1918 Tromsøsund 2039
Figenschau Magnhild 13.03.1922 Storfjord 2040
Borge Erna Rebecka Letto 08.04.1920 Storfjord 2041
Leikvik Odd Herman 10.08.1923 Stamnes 2042
Hågensen Karl Johannes 07.11.1917 Harstad 2043
Stangnæss Per Johan 18.07.1922 Harstad 2044
Bjørnbakk Johannes Alexander 15.06.1918 Beiarn 2045
Grønning Øivind Arthur 12.07.1923 Strinda 2046
Johnsen Ole Edmund Johan 07.04.1912 Skånland 2048
Andersen Magnar Ingvald Andreas 19.05.1922 Skånland 2050
Fjelldal Tore Odin 17.05.1918 Skånland 2052
Solbakken Ole Karl Hermann 19.08.1923 Skånland 2053
Larsen Ole Ludvig Andreas 17.07.1922 Skånland 2054
Johnsen Harry Odin 20.04.1924 Skånland 2056
Amundsen Artur Ingvart Martin 05.04.1923 Skånland 2057
Fjellaksel Jørgen Martin Peder 26.03.1922 Evenes 2058
Vesterheim Magnus Norman Ingvald 04.12.1922 Evenes 2059
Nilsen Henrik 31.08.1920 Nordreisa 2060
Joelsen Alf Marelius 10.01.1919 Nordreisa 2061
Isaksen Torleif Isak Vilhelm 04.05.1923 Nordreisa 2062
Heitmann Thorvald 20.01.1917 Berg 2064
Isaksen Fritjof Marelius 14.12.1919 Nordreisa 2065
Severinsen William Fredrik 15.07.1904 Nordreisa 2067
Bolme Magne Idar 09.02.1923 Ballangen 2068
Bolme Rolf Osvald 20.04.1921 Ballangen 2069
Kvanmo Arthur Martin 24.08.1916 Ballangen 2070
Bjørnbakk Henry Olaf Martin 04.05.1921 Beiarn 2071
Lyngmo John Andreas Emil 28.01.1918 Ankenes 2072
Nilssen Reidar Martin Agnar 12.08.1923 Ankenes 2076
Nilsen Nils Johan Peder 27.03.1924 Ankenes 2077
Stormo Karl Martin 24.06.1924 Ankenes 2078
Nævermo Kristian Ingvald 05.07.1917 Storfjord 2079
Nilsen Hans Ingvald 06.07.1921 Storfjord 2080
Hansen Peder Anton 29.12.1921 Storfjord 2081
Hansen Sigurd Leonard 22.03.1920 Storfjord 2082
Hansen Asmund Edian 28.04.1924 Storfjord 2083
Figenschau Hagbart Ludvig 08.06.1909 Storfjord 2084
Olsen Halvdan 26.07.1922 Fauske 2086
Larsen Oddmund Dancert 13.10.1921 Fauske 2087
Johansen Torleif Valdemar 19.07.1914 Fauske 2088
Hansen Peder Elias 06.08.1913 Fauske 2089
Trondsen Egil Johan 16.02.1924 Fauske 2090
Bringslimark Eskil Karles 02.06.1921 Fauske 2091
Olsen Valdemar 11.06.1920 Fauske 2092
Vedal Øivind Normann 09.04.1920 Fauske 2093
Klokhaug Olaf Ingemann 31.12.1912 Meråker 2094
Klokhaug Gyda Matea f. Sjønøst 16.03.1909 Meråker 2095
Klokhaug Per 12.05.1934 Meråker 2096
Wallin Nils Johan Otto 15.04.1916 Njurunda 2097
Gysler Knut Trygve 21.02.1888 Oslo 2099
Wedén Henrik Ross 26.07.1900 Bærum 2100
Wedén Martha Elisabeth f. Halseide 21.09.1908 Kristiansand S. 2101
Slottemo John Olaf 30.12.1919 Verdal 2102
Høknes Tore 28.03.1918 Verdal 2103
Kværnes Reidar 09.04.1923 Ålen 2104
Bygseth Leif 04.03.1919 Nordli 2105
Høstland Klara 21.09.1909 Flatanger 2106
Bøe Erik 12.06.1922 Trondheim 2107
Sellin Oddleif 16.07.1918 Namskogen 2108
År Knut Torbjørn 14.03.1924 Høylandet 2109
Brøndbo Erling 03.11.1920 Høylandet 2110
Fjelldal Eilif Lunde 23.05.1913 Velfjord 2111
Fjelldal Sigvald Julius Johansen 30.09.1920 Velfjord 2112
Fjelldal Johan Kristian 30.09.1921 Velfjord 2113
Aske John Paul 18.07.1918 Vardal 2114
Lystad Reidar 02.09.1915 Brandval 2115
Lystad Judith Kjellborg f. Nordstrand 17.02.1922 Brandval 2117
Lystad Finn Egil 06.07.1940 Brandval 2118
Hansen Erling 18.03.1922 Oslo 2119
Thomasdal Ragnvald Parelius Kristiansen 21.07.1905 Nord Rana 2120
Kristiansen Olava Elise f. Olsen 26.07.1919 Mo i Rana 2121
Kristiansen Kåre Andreas 19.11.1941 Mo i Rana 2122
Rostløkken Trygve Olsen 21.12.1914 Sundalen 2123
Rostløkken Margrete Charlotte f. Kristiansen 28.08.1920 Nord - Rana 2124
Kristiansen Ingemann Pareli 25.08.1922 Nord - Rana 2125
Kristiansen Ågot Vang f. Malmbekk 05.05.1922 Nord - Rana 2126
Lie Gerd Solveig 22.05.1926 Oslo 2127
Lie Sverre 18.12.1898 Oslo 2128
Lie Olga f. Hansen 04.10.1900 Oslo 2130
Lie Aslaug 22.05.1929 Oslo 2131
Engen Ellinor Nilsine 03.04.1920 Eidskog 2132
Smerkerud Haldis Margrete f. Elvestad Sandvik 18.04.1914 Eidsberg 2133
Smerkerud Grethe 31.07.1934 Mysen 2134
Smerkerud Hans 05.10.1935 Mysen 2135
Smerkerud Jan 26.05.1938 Mysen 2136
Burum Ola Fredrik 06.11.1918 Aker 2137
Johansen Anker Ole 07.03.1916 Porsgrunn 2138
Johansen Finn 08.04.1919 Eidanger 2139
Bøe Hans Olaf Hansen 10.12.1896 Borge 2140
Bøe Inger Helene Hansen f. Eliassen 29.10.1899 Tune 2141
Bøe Inger Johanne Hansen 05.12.1923 Tune 2142
Sandvik Oddvar 12.08.1917 Oslo 2143
Hansen Asta Kaspara f. Kristiansen 05.08.1916 Sarpsborg 2144
Hansen Karsten Ingvald 23.01.1914 Sarpsborg 2145
Håkonsen Kristian Ingvald 15.11.1907 Fredrikstad 2146
Norlund Gudrun Grave 27.08.1889 Seljor 2147
Juel Erik 25.12.1908 Oslo 2148
Salvesen Signe Higén f. Carlsen 06.02.1920 Kragerø 2149
Salvesen Anders Kristian Foog 26.04.1912 Kragerø 2150
Jerstad Sven 11.10.1920 Kristiansand S. 2151
Norlund Aasmund Eirik Roch 21.09.1922 Oslo 2152
Syvertsen Eugen Johannes 22.11.1902 Fr. stad 2153
Dale Jens 27.10.1918 Bærum 2154
Tomstad Gunvald 02.08.1918 Nes pr. Flekkefjord 2155
Pettersen Reidar 15.05.1921 Risør 2156
Sanne Astri Marie 29.02.1908 Oslo 2157
Bergsen Ingerid f. Sømme Lillesand 2158
Borthen Haurowitz Leif 25.01.1911 Tr. heim ( Trondheim ) 2159
Borthen Gerd f. Grønn Larsen 08.09.1911 Oslo 2160
Borthen Nina Wenche 01.05.1940 Oslo 2161
Smerkerud Johannes 28.03.1905 Eidsberg 2162
Rudi Hans Gunnerius 01.07.1923 Trøgstad 2164
Abrahamsen Arthur Lorenz 02.07.1908 Sem 2166
Mannseth Alf 14.02.1892 Eid, Nordfjord 2167
Karlsen Cato Pareli 30.06.1915 Lurøy 2168
Olsen Johan Jarl 24.05.1921 Fauske 2169
Olsen Odd Hagemand 23.05.1920 Saltdal 2170
Ådahl Jakob Johan 05.08.1922 Fauske 2171
Lundeng Olaf Olai Berg 14.04.1909 Skjerstad 2172
Grytvik Odd Konrad 05.03.1920 Gildeskål 2174
Nylund Johannes 14.04.1911 Bardu 2176
Nylund Astrid Marie f. Johansen 11.04.1907 Hol (Lofoten) 2177
Imingen Gustav Paular 25.09.1921 Steigen 2178
Myrvold Olaug Jensine 26.01.1921 Nordfold 2179
Hagen Gunnar Andreas 19.05.1919 Fauske 2180
Olsen Helge 23.09.1925 Odda i Hardanger 2181
Pettersen Hilda Kristine 07.11.1920 Lendvik 2182
Hanssen Helmer Nikolai 01.12.1913 Steigen 2183
Thoresen Kari Helene 03.11.1923 Målselv 2184
Hansen Bjarne Johan 17.02.1917 Sør-Varanger 2185
Blomstrand John Bergtor 19.08.1918 Bardu 2186
Pedersen Gunnar Hilmar 17.05.1921 Sørreisa 2187
Jenssen Bjarne Johan 02.03.1927 Fauske 2188
Thoresen Håkon 17.09.1920 Målselv 2189
Nilsen Arne 19.10.1921 Gamvik 2190
Hagen Peder Ludvik 14.03.1917 Sørfold 2191
Torp Torleif Margido 07.04.1921 Strinda 2193
Alstad Alf 02.04.1920 Strinda 2194
Bromseth Harald 04.01.1904 Strinda 2195
Todal Kristian 18.02.1922 Kr. sund 2196
Todal Bjarne Reidar 03.08.1915 Kr. sund N. 2197
Aufles Arvid 07.08.1917 Vefsn 2198
Åsen Arne Kristian 20.03.1923 Vefsn 2199
Stimo Asbjørn 07.10.1924 Vefsn 2200
Kvalfors Sverre Halsvik 28.07.1924 Vefsn 2201
Sørstad Arthur 24.09.1924 Vefsn 2202
Tommassen Frits 12.04.1927 Hemnes 2203
Åmodt Tore 28.05.1920 Oslo 2204
Herlofsen Herlof 05.02.1925 Oslo 2205
Selnak Johannes Arthur 29.08.1923 Hustad 2206
Ilseng Gunnar 24.10.1922 Nes, Rom. 2207
Hagen Kåre Daniel 26.03.1925 Nes, Rom. 2209
Ilseng Solveig f. Delbekk 18.09.1923 Nes, Rom. 2210
Grøholdt Hakon 14.04.1902 Vang, Hedmark 2211
Larsen Lars Olai 03.07.1922 Salangen 2212
Rognli Eyolf Nilsen 03.04.1915 Storfjord 2214
Haldorsen Halvdan Bjarne 19.11.1903 Storfjord 2215
Figenschau Nils Kristen 25.08.1911 Storfjord 2216
Karlsen Karl Johan Hald 12.01.1907 Storfjord 2217
Ingebrigtsen Mauritz 28.04.1914 Storfjord 2218
Lilleng Ottar Henriksen 01.08.1915 Storfjord 2219
Henriksen Almar Halvdan 30.01.1925 Nord-Reisa 2221
Vallenberg Egil Johan 28.05.1925 Salangen 2223
Richardsen Leonhardt 21.01.1920 Nord Reisa 2224
Bakkehaug Ole Harald 10.09.1923 Salangen 2225
Rasmussen Kårbert 16.02.1918 Nord-Reisa 2226
Fredriksen Alf Håkon 31.08.1926 Nord-Reisa 2227
Rasmussen Eilif Marensius 14.07.1922 Nord-Reisa 2228
Dehli Frits 04.07.1923 Nord-Reisa 2229
Olsborg Asle Kristian Henriksen 30.09.1917 Nord-Reisa 2230
Haugseth Ragnvald 28.03.1922 Nord-Reisa 2231
Knutsen Kåre Tøllef 11.10.1921 Nord-Reisa 2232
Henriksen Emil Olaus 25.09.1920 Nord-Reisa 2233
Knutsen Henry Villiam 02.05.1924 Nord-Reisa 2234
Hågensen Gunnar Bjørkval 31.07.1910 Vardø 2235
Enoksen Kristian Berg 15.12.1918 Harstad 2237
Enoksen Ranveig Berg f. Nordheim 04.09.1913 Bardu 2238
Halvorsen Olaf 23.07.1907 Vardø 2239
Strøm Kåre Melvin 13.02.1925 Meråker 2241
Andersen Jacob 15.05.1903 Tolga 2243
Andersen Johanne f. Søbakken 30.09.1907 Løten 2244
Nilsen Johan 10.05.1903 Tolga 2245
Strøm Sverre Wilhelm 13.03.1919 Meråker 2246
Lomundal Alfred Kristian 14.02.1926 Meråker 2247
Strøm Magda Mathilde f. Lommundal 03.11.1924 Meråker 2249
Andreassen Bjarne 21.08.1920 Storelvdal 2250
Nordnes John Arvid 03.06.1922 Jeløy 2251
Nordnes Jorund f. Homo 20.09.1925 Overhalla 2252
Sotberg Peder Arne 09.11.1904 Ogndal 2253
Sotberg Anna Henny Elvira f. Kalberg 01.08.1913 Opdal 2254
Flotvik Gunnar 17.08.1915 Kirkenes 2255
Flotvik Inga Berntine 30.12.1922 Nord Rana 2256
Flotvik Jan 19.06.1942 Nord Rana 2257
Vold Oddny f. Solhaug 16.12.1910 Grong 2258
Vold Birger Pedersen 27.08.1908 Sokendal 2259
Ringen Ottar Alfin 19.10.1915 Norderhov 2261
Ringen Olaug f. Sørby 13.06.1919 Ådal 2262
Nilsen Ole Anker 03.08.1919 Nord Rana 2263
Fagerjord Ragnvald Johansen 10.07.1919 Nord Rana 2264
Fagerjord Dagny Anny 30.12.1922 Fauske 2265
Henssen Arthur 21.04.1915 Elsfjord 2266
Varem Kåre 19.07.1922 Vefsn 2267
Hanssen Per Moen 17.04.1918 Elsfjord 2268
Lyng John Daniel Fürstenberg 22.08.1905 Trondheim 2270
Hage Edvin Ivar 02.01.1924 Horg 2271
Folde Ole Martin Olsen 16.12.1919 Ålen 2272
Stensli Magnar 23.01.1923 Ålen 2273
Edell Frank Henry 23.03.1911 Sarpsborg 2274
Edell Aslaug Synnøve 12.04.1917 Skjeberg 2275
Edell Finn 07.05.1940 Sarpsborg 2276
Ingebretsen Harald Adler 02.06.1912 Arendal 2277
Ingebretsen Edle Solveig f. Johansen 04.10.1913 Skjeberg 2278
Ingebretsen Ottar Adler 17.09.1936 Sarpsborg 2279
Aronsen Gerd 27.01.1927 Skjeberg 2280
Aronsen Hildur Asora 02.10.1925 Skjeberg 2282
Aronsen Olga Elise f. Johansen 31.12.1899 Berg 2284
Aronsen Ernst Rudolf 09.04.1902 Rødlanda, Sverige 2285
Aronsen Edgar Norman 03.12.1932 Skjeberg 2287
Aronsen Bodil Viola 07.08.1935 Skjeberg 2288
Aronsen Harald Hilmar 29.03.1894 Rødlanda, Sverige 2289
Aronsen Jenny Emelie f. Johansen 20.05.1902 Tynndalen 2290
Aronsen Annie Charlotte 22.04.1931 Skjeberg 2291
Aronsen Frans Oskar 12.01.1934 Skjeberg 2292
Aronsen Solveig Karoline 30.01.1939 Skjeberg 2293
Aronsen Hilmar Aksel Algort 08.11.1924 Trøgstad 2294
Kristiansen Håkon Ingvald 09.04.1908 Glemmen 2296
Kristiansen Reidun Viola 02.02.1931 Glemmen 2298
Kristiansen Sven Ragnvald 22.07.1933 Marstrand, Sverige 2299
Kristiansen Oddbjørn 27.03.1935 Skjeberg 2300
Kristiansen Jan Fredrik 15.08.1936 Skjeberg 2301
Kristiansen Erna 03.02.1928 Skjeberg 2302
Kristiansen Ragnhild Marie f. Aronsen Skjeberg 2303
Eiris Aron 08.03.1908 Oslo 2304
Mørdre Trygve August 20.12.1900 Nes, Romerike 2306
Mørdre Bergljot f. Korsmo 17.09.1904 Oslo 2307
Mørdre Hans Jacob 02.04.1934 Oslo 2308
Mørdre Liv Elisabeth 30.03.1938 Aker 2309
Malling Per 21.05.1914 Tromsø 2310
Ludvigsen Nils 07.04.1910 Tune 2311
Esmark Daniel 11.04.1915 Bergen 2312
Gundersen Egil 22.12.1919 Skjeberg 2313
Klausen Henry Osvald 03.07.1920 Skjeberg 2314
Sæther Kristian Bernhard 18.06.1918 Bergen 2315
Pollard Joseah Othilie 23.07.1921 Sandefjord 2316
Haugen John Arvid 08.01.1922 Borge 2317
Dahl Arne Olav 18.06.1912 Glemmen 2318
Hysestad Rolf 23.04.1911 Skjeberg 2319
Rekustad Martin Martinsen 18.03.1924 Tune 2320
Eriksen Oddvar Emil Algot 16.04.1917 Halden 2322
Eriksen Solveig Dagny f. Espeland 19.11.1912 Aremark 2323
Lundefaret Leif Sverre 26.06.1923 Lunde 2325
Sollie Henry 05.01.1927 Trøgstad 2326
Johansen Olaf Kristian 08.04.1926 Trøgstad 2327
Mølster Liv f. Nybø 15.08.1912 Voss 2328
Mølster Kristense 12.07.1937 Narvik 2329
Mølster Anders Odd 22.04.1941 Voss 2330
Juel Inger f. Heldal 01.05.1911 Oslo 2331
Juel Iver Albert 18.01.1939 Oslo 2332
Juel Kristian 12.06.1941 Oslo 2333
Hiller Roald 09.03.1923 Gravik 2334
Gulliksen Wilhelm Sandrib 01.10.1904 Tysfjord 2335
Kristensen Marie Anna 05.06.1922 Tysfjord 2336
Ekrem Anny Bergitte Ingeborg 08.11.1923 Skånland 2337
Henriksen Haldis Agnete Elmine 19.09.1919 Skånland 2338
Karlsen Sverre Konrad 26.06.1898 Tysfjord 2339
Hiller Hermod Johannes 23.09.1915 Gravvik 2340
Tretvoll Halvor Eilif 02.03.1919 Kvefjord 2341
Tretvoll Karstein 09.11.1920 Kvefjord 2342
Mathisen Alf 06.11.1892 Åsnes 2343
Mathisen Elsa Birgitte 19.03.1896 Oslo 2345
Mathisen Walther 31.08.1929 Åsnes 2346
Mathisen Rolf 03.12.1931 Åsnes 2347
Mathisen Leif Håvard 03.01.1935 Åsnes 2348
Tøråsen Jan 10.04.1920 Åsnes 2349
Tøråsen Olava f. Gundersen 13.06.1922 Åsnes 2350
Hovelsås Hans Alfred 26.01.1924 Åsnes 2351
Øverby Henrik 02.12.1923 Elverum 2352
Motzfeldt Peter Micahael 17.08.1920 Lillehammer 2354
Fjeldseth Reidar 09.05.1917 Grue 2355
Strøm Freidis Irene 29.12.1942 Meråker 2356
Moe Lillian f. Nygaard 02.12.1922 Tyristrand 2357
Langseth Astrid Marie f. Nøttestad 13.09.1890 Stange 2359
Melbostad Borghild f. Sommerstad 01.05.1920 Oslo 2360
Moe Trygve Olav 04.04.1916 Brandval 2361
Aas Arne 08.06.1920 Vinger 2363
Torgersen John 21.02.1912 Moss 2365
Jensen Ingrid f. Berle 05.05.1900 Oslo 2366
Jensen Liv Berle 24.05.1933 Oslo 2367
Jensen Jens Jacob 01.04.1938 Oslo 2368
Foss Karen f. Paulsen 27.01.1909 Risør 2369
Foss Kristin Susanne 01.11.1932 Kragerø 2370
Rødsjø Leif 30.10.1924 Stjørna 2371
David-Andersen Arne 23.03.1910 Vestre Aker 2372
Heldal Nils 03.07.1907 Oslo 2374
Lindberg Jens 15.04.1893 Elverum 2375
Johansen Tor 2376
Vold Hilmar 21.02.1892 Oslo 2378
Ullerud Lauritz Ole 26.11.1927 Aurskog 2379
Henriksen Odd Albrekt 07.10.1921 Kråkerøy 2380
Berg Olaf 30.07.1922 Kråkerøy 2381
Nilsen Arvid Olai 06.08.1921 Stjørma 2382
Paulsen Perry Adolf 11.08.1924 Ålesund 2383
Standal Johan Andreas 29.05.1924 Borgund v. Ålesund 2384
Heiskel Hans Ingvald 27.11.1925 Storfjord 2385
Henriksen Aksel Øivind 06.02.1923 Storfjord 2386
Johansen Hilmar Marinius 22.09.1919 Storfjord 2387
Hansen Isak Kristian 08.03.1920 Storfjord 2388
Ulriksen Ulrik Severin 22.07.1917 Storfjord 2389
Gustavsen Johannes Edmund 24.07.1921 Storfjord 2390
Nilsen Erling Alfred 06.04.1921 Storfjord 2391
Nordberg Harald Edelstein 16.02.1920 Nord-Reisa (Nordreisa) 2392
Isaksen Henrik Hjalmar 30.10.1918 Nord-Reisa (Nordreisa) 2393
Olsen Olav 22.09.1922 Nordreisa 2394
Paulsen Vilhelm August 20.06.1909 Nordreisa 2396
Jensen Alf Johannes 27.02.1928 Nordreisa 2397
Bjørkli Johan Fredrik 03.06.1916 Nord-Reisa (Nordreisa) 2398
Jensen Berner Jens Vilhelm 01.06.1922 Nord-Reisa (Nordreisa) 2399
Johansen Magna Hjertine 04.11.1921 Storfjord 2400
Henriksen Leonhard Marelius 02.04.1921 Nord Reisa (Nordreisa) 2401
Bernstein Oscar Emanuel 27.08.1910 Fredrikstad 2402
Bernstein Sara Asne f. Fischer 15.06.1920 Kristiansand N. 2403
Henriksen Halvdan Fridtjof Erland 06.06.1917 Nordreisa 2404
Halvorsen Kåre 22.11.1921 Alta 2405
Halvorsen Amalie Marie f. Berg 30.01.1912 Karasjok 2407
Erikstad Roald 15.12.1921 Saltdal 2408
Eriksen Ottar 14.04.1913 Saltdal 2409
Wikstrøm Leif Hugo Johan 16.07.1917 Fauske 2410
Johansen Henry Jentoft 09.08.1924 Saltdal 2411
Hansen Gunnar Halvard 01.10.1925 Saltdal 2412
Ingebretsen Birger Astor Kristoffer 01.10.1912 Saltdal 2413
Ingebrigtsen Ingvald Johan 26.07.1922 Oslo 2414
Johansen Julius Berg 04.04.1915 Saltdal 2415
Kristensen Bjarne Johan 06.06.1925 Saltdal 2416
Helberg Thorleif 31.08.1919 Skjervøy 2417
Kristensen Roald 14.09.1920 Saltdal 2419
Rasch Per 27.08.1922 Elverum 2420
Pålshaug Odd 17.06.1922 Elverum 2421
Bryne Alf Kristian 16.09.1920 Oslo 2422
Wold Egil Thor 24.06.1921 Oslo 2423
Nilsborg John 15.03.1907 Elverum 2425
Wold Erik Odd 24.06.1921 Oslo 2426
Wold Evelyn Nathalie f. Gundersen 24.07.1920 Oslo 2428
Hammersgård Willy 03.04.1926 Trysil 2429
Hammersgård Knut Thorolf 29.12.1921 Trysil 2430
Moberget Kåre Karlsen 11.02.1917 Trysil 2431
Østlie Ole Alexander Olsen 09.04.1906 Brandval 2432
Østlie Kaia f. Pettersen 29.11.1909 Brandval 2434
Østlie Paul Oddvar 06.06.1929 Brandval 2435
Østlie Karin Olaug 07.02.1933 Brandval 2436
Østlie Mary Kjellborg 13.03.1936 Brandval 2437
Østlie Randi Lillian 01.12.1940 Brandval 2438
Hansen Nils Bernhard 08.04.1901 Brandval 2439
Hansen Karen f. Johnsen 24.03.1908 Brandval 2441
Hansen Oskar Johan 16.02.1929 Brandval 2442
Hansen Kåre Normann 09.11.1931 Brandval 2443
Hansen Randi Olaug 22.01.1935 Brandval 2444
Hansen Solveig Haldis 07.01.1938 Brandval 2445
Hansen Ingrid Margrethe 22.03.1939 Brandval 2446
Fagermo Ruth Ines f. Beck 02.07.1922 Malm 2447
Westermark Kåre Norman 06.08.1916 Nord Rana 2448
Westermark Lorense Olava f. Enge 05.01.1917 Elsfjord 2449
Fagermo Reidar Wilhelm 23.09.1917 Foldal 2450
Elden Astrid 01.03.1926 Overhalla 2451
Eide Roald Jørgensen 19.01.1925 Sør Rana 2453
Øvermo Alfred Inga 16.08.1919 Sunndalsøra 2454
Granhei Olav Einmo 24.01.1922 Nord Rana 2456
Roghell Bjørnar Johan 23.03.1924 Hemnes 2457
Jenssen Ole 04.08.1890 Orkanger 2458
Johansen Eva Irene 07.05.1925 Halden 2459
Johansen Sonja Irene 22.04.1924 Halden 2460
Johansen f. Jerman Aagot Marie 24.04.1907 Halden 2461
Brodtkorb Reidar 30.06.1909 Vardø 2462
Gullerud Ragnvald Diderik 18.01.1922 Ø. Toten 2463
Karlstad Halvard 19.03.1919 Askim 2464
Johansen Asbjørn 14.10.1924 Askim 2465
Arnesen Arne Wiktor 30.06.1919 Moss 2467
Andersen Ragnar Henry 20.05.1923 Moss 2470
Einarsen Knut Andreas Ingolf 22.10.1914 Lødingen 2471
Einarsen Haldis Pauline Olea f. Rist 12.12.1922 Tysfjord 2472
Berg Artur Johan 06.10.1915 Sørfold 2473
Karlsen Ivar Martin Lech 20.01.1920 Ballangen 2474
Eriksson Sigrid Johanna Fredriksen f. Stenbakk 25.01.1921 Sørfold 2475
Lorentsen Jarle 24.02.1922 Andenes 2476
Henriksen Odd 23.10.1923 Fauske 2477
Jensen Arvid Kristian 31.12.1918 Fauske 2479
Johansen Kåre Olaf 05.01.1922 Fauske 2480
Ellingsen Asbjørn 27.01.1920 Narvik 2481
Aronsen Andreas Eilif 10.10.1912 Lødingen 2482
Aronsen Alf Magnar 10.05.1921 Lødingen 2483
Aronsen Nikolai Anton 24.08.1923 Lødingen 2484
Aronsen Kristian Arnoldus 25.05.1915 Lødingen 2485
Aronsen Johan Leif 11.11.1918 Lødingen 2486
Eriksen Ingolf Johan Edvin 24.07.1913 Lødingen 2487
Ikke identifiserbar 2489
Olsen Kåre August 23.08.1920 Lødingen 2490
Olsen Kristian Johan 01.05.1921 Ballangen 2491
Jakobsen Jakob Sigurd Karesius 12.09.1917 Narvik 2493
Andreassen Edmund Andreas 08.03.1917 Lødingen 2494
Ankjell Guttorm Kristian 22.02.1919 Sørfold 2495
Walle Øivind Idar 20.10.1900 Lødingen 2496
Amundsen Egil Marselius 07.11.1900 Lødingen 2498
Rones Evald Lund 27.07.1918 Lødingen 2499
Rones Magnar Asle 11.03.1915 Lødingen 2500
Storø Albin 29.04.1919 Lødingen 2501
Taraldsen Erling Julius 11.06.1922 Lødingen 2502
Taraldsen Trygve Herman 14.03.1915 Lødingen 2503
Gansmoe Oddvar 01.04.1923 Dverberg 2504
Guldahl Odd 28.07.1920 Meråker 2505
Skogli Alf Gunvald 08.03.1924 Trysil 2506
Skogli Sigurd 22.03.1924 Trysil 2507
Gjul Kristian 01.06.1919 Tingvold 2508
Berg Jens 26.01.1896 Brandval 2509
Hansen Fredrik 26.06.1923 Mosjøen 2510
Thorstensen Sigurd Antonius 15.11.1902 Berg 2511
Thorstensen Per André 11.02.1933 Idd 2512
Thorstensen Gunvor Helene f. Kristensen-Stang 02.06.1911 Tune 2513
Thorstensen Heine Vidar 09.09.1937 Berg 2514
Andersen Inger Marit 27.11.1922 Borge 2515
Finstad Knut Arne 14.10.1919 Oslo 2516
Olsen Kai 03.01.1923 Halden 2517
Gundersen Frank Bjerke 28.11.1922 Borge 2518
Fauli Arne Johannes 09.11.1923 Borge 2519
Andersen John Marius 04.10.1922 Borge 2520
Schou Ørnulf Keendal 20.03.1915 Oslo 2521
Eilertsen Thomas Ole 24.02.1904 Stathelle i Bamle 2522
Hagen Trygve Alexander 05.07.1905 Oslo 2523
Bonnerud Gunnar 29.03.1918 Eidsskog 2524
Gyland Martin 16.08.1911 Nes pr. Flekkefjord 2525
Borge Inger Kristine f. Grøtaasen 23.08.1922 Ø. Eiker 2526
Borge Finn Adler 13.02.1918 Sarpsborg 2527
Oskarnes Ivar Kristian 04.02.1924 Nord Reisa (Nordreisa) 2528
Gausdal Sverre 29.06.1924 Nord Reisa (Nordreisa) 2530
Isaksen Gunnar Mikal 05.03.1915 Nord Reisa (Nordreisa) 2531
Larsen Alfon Eliott 12.03.1914 Kvenangen 2532
Larsen Ågot Sofie f. Isaksen 05.01.1913 Nord Reisa (Nordreisa) 2533
Heggenes Ingrid Alvilda 01.03.1928 Nord Reisa (Nordreisa) 2534
Solstad Magda Johanna 10.07.1924 Nord Reisa (Nordreisa) 2535
Eriksen Anton Gunnar 24.04.1912 Nordreisa 2536
Eriksen Lydia Annie f. Pedersen 03.09.1919 Lyngen 2537
Eriksen Lillian Agate 17.01.1941 Nord-Reisa (Nordreisa) 2538
Jacobsen Henry Klæbo 19.08.1909 Lødingen 2539
Jacobsen Signy Borghild f. Lund 22.07.1911 Nord-Reisa (Nordreisa) 2540
Jacobsen Liv Charlotte 04.04.1941 Nord-Reisa (Nordreisa) 2541
Johannesen Nils Adolf 14.09.1919 Nord-Reisa (Nordreisa) 2542
Chancke Odd 04.03.1924 Tromø 2543
Larsen Aksel Øivind 17.05.1917 Nordreisa 2545
Forsmo Jack Leonhard 16.07.1914 Ballangen 2547
Forsmo Elvine Henrika f. Elveskog 23.04.1915 Nordreisa 2548
Sagelv Aslaug Berliot 05.03.1921 Nord-Reisa (Nordreisa) 2549
Elveskog Aslaug Amalie 20.11.1922 Nord-Reisa (Nordreisa) 2550
Johansen Johannes Leonhard 06.02.1913 Nord-Reisa (Nordreisa) 2551
Storslett Klaus Johansen 16.10.1919 Nordreisa 2552
Nordberg Gunnar Vergeland 14.05.1918 Nordreisa 2553
Joelsen Helge 09.09.1924 Nordreisa 2554
Isaksen Håkon 18.11.1924 Nord Reisa (Nordreisa) 2555
Hansen Peder Wergeland 15.02.1919 Nordreisa 2557
Mikalsen Eugen Marinius 25.12.1922 Nord Reisa (Nordreisa) 2558
Lyngmo Hans Marinius 10.04.1918 Nord Reisa (Nordreisa) 2559
Lyngmo Alberta Marie f. Knutsen 08.08.1923 Nord Reisa (Nordreisa) 2560
Hansen Karl Meinhart 28.04.1923 Hassel 2561
Kristensen Gerharda Josefine Leonore 08.06.1924 Lødingen 2562
Dale Johannes Sør Reisa (Sørreisa) 2563
Paulsen Olav Johan 18.12.1921 Sørreisa 2564
Arnesen Nanna Maggi 04.11.1915 Tromsøysund 2565
Solseth Svein Seberg 10.10.1913 Bardu 2566
Bakkelund Egil Andreas Johan 22.03.1923 Ankenes 2567
Olsen Anders Mikal 28.06.1918 Ankenes 2568
Nilsen Martin 28.12.1903 Ankenes 2569
Nordgård John Andersen 02.01.1924 Ankenes 2570
Fjelldal Peder Kristian 18.03.1925 Ankenes 2571
Pedersen John Mikal 15.06.1917 Ankenes 2572
Vannmo Andreas Johan 01.08.1924 Ankenes 2573
Jenssen Alida Jonette 04.10.1921 Ankenes 2574
Lyngmo Sverre Nikolai Johnsen 30.09.1922 Ankenes 2575
Nylund Henrik Nikolai 08.02.1923 Ankenes 2576
Lundli Ingvald Severin 08.03.1918 Ankenes 2577
Wangen Jarl Lyder 09.07.1921 Fauske 2578
Seljås Johannes Bertin Johansen 14.09.1915 Sørfold 2579
Rørvik Karl Ansgar 05.03.1921 Fauske 2580
Borgen Olav 30.11.1916 Tysfjord 2581
Borgen Aagot Ellen Sofie f. Johnsen 05.05.1915 Bodø 2582
Åmo Sverre Karl 12.03.1916 Tysfjord 2583
Larsen Lars Ingebrigt 14.01.1913 Skjervøy 2584
Tharaldsen Liv 08.10.1922 Lødingen 2585
Tvervik Birger Parelius 07.03.1916 Beiarn 2586
Johansen Arnold Jim 28.08.1923 Tysfjord 2587
Jensen Ottar Blyth 11.03.1915 Saltdal 2588
Jørgensen Gunnar Jørgen Magnus 13.06.1925 Fauske 2589
Tharaldsen Henry 04.11.1919 Lødingen 2591
Åmo Ingeborg Kristiana Rosia Josefa 18.07.1920 Tysfjord 2592
Hilstad Arvid Oddmund Juliusen 22.06.1976 Fauske 2593
Dahlberg Svein Richard Børje 11.08.1920 Trondheim 2595
Larsson Alma Marie f. Aronsen 09.10.1916 Lødingen 2596
Johansen Johan Anton Sandrup 27.03.1915 Tysfjord 2597
Johansen Solveig Amalie f. Johnsen 11.09.1919 Bodø 2598
Johansen Tor Jacob 14.09.1939 Tysfjord 2599
Storø Haldis Petrine 09.07.1922 Lødingen 2600
Hansen Peder Marius 24.09.1919 Lødingen 2601
Klunde Trygve Lem 13.02.1920 Stavanger 2602
Iversen Knut Johan 29.03.1920 Røyken 2603
Martinsen Kaare 19.09.1919 Røyken 2604
Randen Sverre Thorvaldsen 23.05.1911 Spydeberg 2605
Schander Harry Sigfred 04.03.1917 Rakkestad 2606
Schander Odd Hjalmar 22.01.1922 Rakkestad 2608
Pedersen Per Johan 06.10.1924 Nord-Rana 2609
Jakobsen Harald 05.04.1926 Nord-Rana 2610
Konradsen Harald 26.03.1915 Mo i Rana 2611
Ebbing Hans Nicolay 06.01.1907 Berg i Østfold 2612
Ebbing Eila Evelyn f. Elstob 31.01.1911 London 2613
Bryn Peter 19.03.1918 Vågå 2614
Linge Øystein 02.04.1924 Norddal 2615
Eide Bjarne Lorentz 28.01.1923 Ørskog 2616
Ekblad Sverre 20.04.1918 Oslo 2617
Næss Sverre Steen 19.07.1917 Beiarn 2618
Bringsli Svein 21.09.1919 Fauske 2619
Bringsli Margit Helene f. Løvgavlen 16.02.1922 Fauske 2621
Pettersen Torstein 06.10.1918 Dverberg 2622
Henningsen Alfred Meyer 26.04.1918 Sør-Varanger 2623
Sivertsen Anny Pauline 21.08.1921 Ankenes 2624
Sandnesaunet Aasmund Edgar 27.10.1920 Nærøy 2625
Svendsen Aksel 03.10.1913 Fauske 2626
Høgås Kåre 29.08.1913 Nord-Rana 2627
Johansen Gunnar Bjarne 14.10.1916 Nærøy 2628
Bringsli Brager Hansen 08.08.1919 Fauske 2629
Hanssen Harry Hilmar 13.10.1914 Fauske 2630
Sevilhaug Oddbjørn Ingjald 22.10.1915 Alvdal 2632
Olsen Rolf Clifford 06.07.1919 Oslo 2633
Olsen Alice Eleonore f. Gustafson 16.12.1917 Oslo 2634
Bergh Randi 01.03.1921 Grue 2635
Collet-Müller Per Otto Frost 10.04.1906 Oslo 2636
Olsen Einar Fredrik 22.12.1908 Oslo 2637
Olsen Marit f. Negaard 13.07.1912 Bærum 2638
Dahl Per 04.01.1918 Orkanger 2639
Einmo Aksel 20.11.1924 Nord Rana 2640
Johansen Kåre 07.08.1919 Ytterøy 2641
Løkstad Ellinor Alvilde f. Johansen 01.04.1911 Ås 2642
Tønnessen Finn 30.06.1918 Kristiansand S. 2643
Larsen Olaf 22.05.1917 Ø. Sandsver 2644
Johnsen Elsa Rigmor Oppegård 2645
Lambrigt Aslaug 22.05.1899 Oslo 2646
Ekstrøm Hjørdis Sofie 18.05.1924 Aker 2647
Mikkelsen Erik 03.11.1915 Oslo 2648
Johannesen Johannes 09.06.1901 Holmestrand 2649
Claes Mimmi f. Kristiansen 29.03.1904 Oslo 2650
Claes Rosa 29.12.1931 Oslo 2651
Tvedt Finn Halle 16.04.1917 Laksevåg 2652
Prestgaard Arne 11.03.1918 Bergen 2653
Aakerman Birger Jarl Eberhardt 30.03.1906 Oslo 2654
Olsen Olgarth 26.02.1905 Oslo 2655
Gabrielsen Harry 24.03.1918 Oslo 2656
Granum Gudbrand 19.09.1893 Krødsherrad 2658
Russ Wilhelm Ludvig 08.12.1906 Oslo 2659
Johansen Finn Arnold 05.11.1913 Oslo 2661
Larsen Walther Marius 04.10.1922 Oslo 2662
Nordeide Audun 17.05.1917 Levanger 2664
Steffensen Karl 03.07.1921 Lenvik 2666
Paulsen Evald Paulin 11.03.1920 Lenvik 2667
Wang Leif 27.12.1912 Bardu 2668
Evensen Jakob Olaus 21.04.1925 Andørja 2669
Hansen Alfred Elling Berg 20.05.1921 Andørja 2670
Pedersen Alfred Amandus Alf 27.08.1925 Andørja 2671
Pedersen Søren Antonius 14.05.1921 Gratangen 2672
Kristiansen Hjalmar Karsten 06.06.1925 Lenvik 2673
Evensen Hans Sigurd 15.04.1924 Andørja 2675
Paulsen Odd 18.05.1921 Lenvik 2676
Olsen Georg Ovald 30.08.1912 Lenvik 2677
Olsen Olaf Joakim 08.05.1918 Lenvik 2678
Johnsen Alfons Hjalmar 15.10.1918 Gildeskål 2679
Hansen Angell Andreas 18.02.1918 Gildeskål 2681
Andersson Barbro Fredrikke f. Larsen 06.12.1916 Nord Rana 2682
Myrvold Ingvald 23.10.1921 Elverum 2683
Bjørgan Odd Olav 27.06.1923 Elverum 2684
Myrvold Oluf 09.11.1919 Elverum 2685
Myrvold Kåre 13.04.1916 Elverum 2686
Pettersen Johannes Karelius 14.09.1899 Råda, Sverige 2687
Pettersen Anna Ulrikka f. Fritiofsson 21.11.1905 Fryksände, Sverige 2688
Pettersen Edla Maria 02.01.1928 Grue 2689
Pettersen Lilly Gunvor Albertine 28.11.1929 Grue 2690
Pettersen Anna Charlotte 19.07.1934 Hof 2691
Pettersen Willy Karelius 19.11.1937 Nittedal 2692
Pettersen Val Richard 25.03.1924 Østmark, Sverige 2693
Pettersen Olaf Johannes 30.12.1925 Grue 2694
Wilhelmsen Frithjof Marenius 09.04.1914 Kviteseid 2695
Wilhelmsen Esther Harriet f. Hansen 08.09.1913 Oslo 2697
Øverland Leif 01.01.1921 Verdal 2699
Sandvik Sverre Konrad Sigvartsen 15.09.1913 Brandval 2701
Wang Karl Johannes Nilsen 06.10.1909 Oslo 2702
Nordstrand Klaus Lorang 15.10.1919 Brandval 2704
Sparby Reidar 08.04.1919 Hof i Solør 2705
Sparby Gunnar Bredesen 20.05.1919 Hof i Solør 2706
Gårtjernsbråten Jens Harald 06.11.1922 Brandval 2708
Oset Johannes 14.05.1903 Brandval 2710
Hofossbråten Birger 15.06.1909 Brandval 2711
Grinderseter Hallvor Hallvorsen 17.05.1919 Grue 2712
Røring Sverre Schønnebau 09.12.1913 Oslo 2714
Asbjørnsen Ivar Arne 13.12.1925 Kongsvinger 2715
Aas Arne Olaf 23.09.1908 Aker 2716
Nilsen Lyder Kristoffer 16.01.1915 Sarpsborg 2717
Bekengen Trygve Henry Larsen 17.01.1925 Eidsskog 2719
Rønning Arne 26.01.1914 Asker 2721
Andersen Gunnar Marius 15.10.1923 Vinger 2722
Jegerud Kåre Eiler 30.07.1920 Eidskog 2724
Fløitmoen Helge Marius 27.11.1915 Eidskog 2725
Moseby Kåre Johan 24.01.1924 Eidskog 2726
Myrland Torberg Reinert 19.07.1916 Bardu 2727
Henriksen Hilmar Nikolai 26.04.1918 Ankenes 2728
Holm Jentoft Asbjørn 18.04.1923 Tysfjord 2729
Johnsen John Martin 17.07.1914 Ankenes 2730
Marthinussen Leif Daniel 07.06.1918 Hamarøy 2731
Fossmo Jostein 09.04.1923 Bardu 2732
Berg Einar Forsmo 15.05.1918 Ankenes 2733
Tyvand Knut 29.07.1918 Sannidal 2734
Haukøy Jens Oddvar 15.03.1915 Oslo 2735
Eie Arne 11.12.1917 Skåtøy 2736
Jarandsen Sigurd 15.09.1900 Kragerø 2737
Hagen Kristian Johnsen 03.11.1898 Oslo 2738
Pedersen Kjell Tancred 08.10.1923 Soon 2739
Buran Johan 21.06.1922 Frol 2741
Steinfell Elias Johnsen 12.07.1925 Snåsa 2742
Kjensmo Ivar Alfred 07.09.1916 Vinger 2743
Nordbye Harald Wilhelm 20.07.1914 Eidskog 2744
Nordbye Rigmor Evelyn f. Bystrøm 05.11.1916 Eidskog 2745
Nordbye Frank 20.02.1942 Eidskog 2746
Myhrer Thorleif 14.02.1920 Vinger 2747
Brunsell Erna Kristine f. Borghagen 24.06.1919 Aker 2749
Brunsell Ragnhild 18.10.1941 Vinger 2750
Hauan Einar 28.02.1906 Tønsberg 2751
Hansen Børre Erik Falkum 13.08.1913 Oslo 2752
Langlee Selmer Henry 27.08.1912 N. Dacota, U.S.A. 2753
Sørli Egil 07.05.1923 Eidskog 2754
Larsen Lorang Severin 11.03.1917 Oslo 2755
Jensen Trygve Eilif 19.03.1920 Dønnes 2756
Stokke Ottar 09.12.1915 Drammen 2757
Stokke Else f. Gjerulfsen Tinn 2758
Bentsen Olette f. Mofossbakke 02.07.1912 Drangedal 2759
Johnsen Nils Sverre 29.03.1911 Idd 2760
Johnsen Mary Synnøve f. Sakseter 08.10.1916 Idd 2761
Johnsen Anne-Marie 21.02.1939 Idd 2762
Johnsen Ellen Synnøve 18.03.1940 Idd 2763
Bentsen Petter Bernt 04.03.1907 Kragerø 2764
Karlsen Alfred Thorleif 26.04.1892 Halden 2765
Andersen Bjarne Valter 18.04.1927 Skjeberg 2766
Sørthun Erling 09.08.1918 Skåre 2768
Hansen Enok 05.04.1925 Skjeberg 2769
Martinsen Øivind Sacharias 10.09.1912 Roan 2770
Corneliussen Arne Schibsted 10.08.1888 Aker 2771
Corneliussen Aagot f. Pettersen 25.04.1891 Oslo 2772
Corneliussen Elias Aabel 13.07.1916 Oslo 2773
Fredriksen David Esekiel 01.09.1925 Skjeberg 2774
Ludvigsen Nils Reinhard 27.11.1920 Kåfjord 2776
Markussen Karl Martin 01.07.1922 Saltdal 2777
Karlsen Einar 10.02.1922 Skjervøy 2778
Albriktsen Helmer Mathias 22.05.1920 Skjervøy 2779
Andreassen Otto Marinius 30.06.1921 Skjervøy 2780
Isaksen Hogne Torgrim 30.03.1908 Kåfjord 2781
Isaksen Helga Ingvarda Severine f. Johansen 13.06.1908 Kåfjord 2782
Hansen Arne Jenberg 18.09.1908 Kofjord 2783
Israelsen Gunnar 04.04.1922 Saltdalen 2784
Unosen Uno Arvid 01.02.1922 Salten 2785
Pettersen Birger Bernt 22.06.1924 Børsa 2786
Rian Arne Margido 29.04.1923 Børsa 2788
Dølplads Erik Henry 17.05.1919 Åmot 2789
Westgård Rolv 21.12.1916 Åmot 2790
Andersen Georg Adolf 24.02.1912 Våler 2792
Gjersingen Harald Thorleif 12.07.1903 Aremark 2793
Gjersingen Linnea Hildegard f. Andersson 13.05.1905 Nøssemarken, Sverige 2794
Gjersingen Ruth Synnøve 31.08.1937 Aremark 2795
Gjersingen Hans Aloander 04.01.1927 Aremark 2796
Gjersingen Edgar Thorstein 24.06.1930 Aremark 2797
Ingebrigtsen Ingvald Lorenius 28.06.1905 Lensvik 2798
Johansen Sverre Arnold 28.08.1910 Borge 2799
Eriksen Knut Morgly Brun 04.09.1916 Tune 2800
Olsen Ole Ragnar Wold 14.04.1908 Sarpsborg 2801
Hansen Oddvar Hans Bernhard 05.09.1925 Sarpsborg 2802
Bang Per Arne 30.04.1918 Oslo 2803
Eriksen Kristian Marselius 17.11.1907 Dybvåg 2804
Johansen Håkon Emil 18.12.1920 Nordreisa 2805
Johnsen John Klemmet 08.05.1918 Lebesby 2807
Henriksen Hubert Ramsay 09.06.1908 Nord Reisa (Nordreisa) 2808
Hansen Hans Erik Tangevald 05.03.1920 Oslo 2810
Støpseth Eivind Henry 01.07.1917 Fauske 2811
Johansson Pauline f. Kynbråten 29.11.1925 Våler 2812
Rasch Olav 20.06.1900 Løten 2813
Heiby Agnes 28.03.1902 Arendal 2814
Veabråten Hildor 05.06.1897 Brandval 2815
Vang Gunvor f. Veabråten 15.09.1919 Brandval 2816
Vang Grete 03.07.1940 Brandval 2817
Vang Randi 04.07.1942 Brandval 2818
Lundquist Gundolf 22.04.1922 Røyrvik 2819
Natvig Jacob Steen 16.01.1904 Stavanger 2820
Natvig Liv f. Ekerhovd 02.05.1903 Bergen 2821
Natvig Steinar 06.12.1936 Eidsberg 2822
Natvig Eva 05.04.1939 Bergen 2823
Sørskott Ellen Lovise f. Skoglund 10.07.1918 Gran 2824
Magnussøn Jan Berent 19.05.1921 Bærum 2825
Olsen Arne Fosberg 14.12.1918 Oslo 2826
Lisberg Anker 13.05.1921 Porsgrunn 2827
Palmberg Asmund 16.11.1923 Gran. Hadel 2828
Lihus William 15.02.1923 Oslo 2829
Winås Frank Tormod 11.08.1920 Oslo 2830
Teigen Einar Johansen (Frøhol) 11.08.1911 Askim 2831
Grøthe Odd Andreas 06.04.1920 Oslo 2832
Solli Frank 08.11.1923 Gjerpen 2833
Johnsen Jens Christian 04.11.1911 Sarpsborg 2834
Ahlgren Klaus Peder 04.03.1905 Sarpsborg 2836
Bergmo Johanne Dorthea 26.12.1922 Nord Reisa (Nordreisa) 2838
Solheim Ågot Marie Isaksen 16.03.1919 Nord Reisa (Nordreisa) 2839
Fjellstad Olaug Kaspara 27.10.1920 Nordreisa 2840
Broks Else Kaspara 19.11.1926 Nordreisa 2841
Henriksen Milda Elea 25.07.1924 Nordreisa 2842
Jensen Edly Charlotte f. Henriksen 30.12.1918 Nordreisa 2843
Joelsen Mary Othelie Johanne f. Liland 04.08.1916 Nordreisa 2844
Lunde Fredrik Amund 09.12.1921 Nord Reisa (Nordreisa) 2845
Ringstad Selmer Wilhelm 26.10.1915 Nord Reisa (Nordreisa) 2846
Henriksen Einar Alf 10.10.1915 Nordreisa 2847
Ringstad Anton Olsen 08.02.1908 Nord Reisa (Nordreisa) 2848
Østgård Asle Bergeton 28.06.1907 Nordreisa 2849
Johansen Johan Oskar William 08.08.1902 Nordreisa 2850
Lund Terje Fridthjof 11.11.1914 Sør-Varanger 2851
Bergmo Bjarne Jakobsen 09.12.1912 Nordreisa 2852
Nordberg Karl 09.06.1914 Nordreisa 2853
Jensen Leif Gerhardt 28.06.1920 Nordreisa 2854
Richardsen Thorleif Emil 31.07.1916 Nordreisa 2855
Henriksen Isak William 05.11.1903 Vittangi, Sverige 2856
Hansen Håkon Leonhardt 23.05.1923 Nord Reisa (Nordreisa) 2858
Bergmo Håkon Jakobsen 06.11.1919 Nordreisa 2859
Isaksen Håkon Johannes Kristian 09.10.1922 Nordreisa 2860
Olausen Olaus Esten 16.09.1906 Nordreisa 2861
Fjellstad Hans Villiam 03.06.1915 Nordreisa 2863
Andersen Emil Henry 04.11.1913 Nordreisa 2864
Bergmo Peder Hilmar Maldevin Jakobsen 28.09.1914 Nordreisa 2865
Reiersen Håkon Fritjov 05.12.1920 Nordreisa 2866
Henriksen Arne Eivind 06.05.1920 Nordreisa 2867
Breisjøberg Per Martinsen 21.08.1913 Hoff i Solør 2868
Breisjøberg Kari 14.02.1914 Løten 2869
Hansen Roald Sigmund 06.02.1922 Nes, Romerike 2870
Karlsen Asbjørn 18.04.1915 Sande 2871
Karlsen Karoline f. Berntsen 24.02.1913 Biri 2873
Rygh Nils Kristian Eugen 25.12.1891 Drammen 2874
Rygh Ragnar Waldfred Eugen 06.08.1918 Eidfjord 2876
Gundersen Geirfinn 21.12.1919 Storelvdal 2877
Brenden Sverre Arnfinn Christiansen 08.04.1913 Nord Fron 2879
Stokkebryn Knut 16.09.1920 Nes, Romerike 2880
Olsen Paul Emil 03.01.1914 Hattfjelldal 2881
Teigen Andreas Petter Kristiansen 28.09.1921 Nesna 2882
Fagereng Adolf Ingemann 20.03.1916 Nesna 2883
Davidsen Aksel Bjørn Anker 04.06.1922 Oslo 2884
Larsson Gerd f. Olsen 08.02.1920 Oslo 2885
Larsson Tage Alf 14.06.1908 Bollnäs, Sverige 2886
Johansen Reidar Steinert 26.08.1903 Idd 2887
Johansen Åge Roy 21.04.1927 Halden 2889
Christiansen Johannes Marinius 11.10.1900 Hobøl 2890
Olsen Frank Erling 29.09.1915 Sarpsborg 2892
Kristiansen Viggo Waldemar 28.06.1916 Sarpsborg 2894
Norén Arthur Emanuel 20.07.1912 Tune 2896
Norén Signe Alfild f. Hansen Wårli 27.10.1912 Skjeberg 2897
Brovold Gabriel 11.11.1895 Stadsbyg 2898
Brovold Gabriel 30.06.1925 Strinda 2899
Vollen Johanne 03.04.1921 Stavanger 2900
Damsberg Arne 30.10.1920 Hoff 2901
Bergh Alfred 11.02.1907 Våler 2902
Bergh Ester f. Matsberg 01.02.1912 Våler 2903
Bergh Astrid Evvy 30.10.1929 Våler 2904
Bergh Odd Roar 20.09.1931 Våler 2905
Bergh Bjørg Margrethe 29.09.1933 Våler 2906
Bergh Villy Gunnar 05.03.1940 Våler 2907
Bergh Alf Einar 05.06.1941 Våler 2908
Bergh Rut Irene 05.10.1942 Våler 2909
Klette Thor Svenn 02.08.1918 Fauske 2910
Fredheim Annar Charles 24.03.1914 Fauske 2911
Setså Odd Halvor 03.02.1923 Fauske 2912
Ramskjell Erling Johan Edvardsen 09.08.1915 Steigen 2913
Sandnes Åsmund Johan Anker 23.02.1922 Gildeskål 2914
Ellingsen Ragnar Edvard 25.08.1914 Gildeskål 2915
Ellingsen Edgar Kåre 23.01.1924 Gildeskål 2916
Syversen Randi Lovise 15.04.1921 Skjeberg 2918
Sørli Hilma Konstanse f. Sørli 02.07.1896 Eidskog 2919
Sørli Liv 20.01.1924 Eidskog 2920
Sørli Henning 09.08.1933 Eidskog 2921
Eriksen Magnus 02.02.1912 Hedrum 2922
Skarning Erling 18.01.1915 N. York, U.S.A. 2924
Johansen Aksel Henry 15.07.1892 Sarpsborg 2925
Hansen Bjørn 13.05.1917 Sarpsborg 2926
Stubberud Harald 16.11.1918 Skjeberg 2927
Nilsen Hans Johannes 10.07.1911 Tune 2928
Øksendal Georg Magnus 10.01.1920 Mosjøen 2930
Bernhardsen Arvid Matheus 03.12.1907 Hurum 2931
Gundersen Ingolf 03.12.1917 Skjeberg 2932
Westlund Hans August 08.06.1914 Skjeberg 2933
Eriksen Erling Arne 05.11.1919 Skjeberg 2935
Andersen Anders Harry 20.11.1920 Kråkerøy 2937
Sørli Asbjørn 01.06.1925 Eidskog 2938
Hansen Hans Kristian 27.01.1915 Askim 2939
Haugen Ingvald Thollefsen 14.04.1904 Mo i Telemark 2940
Fjellheim Jørgen Cornelius 10.01.1919 Lyngen 2942
Hansen Ole Anker 10.10.1902 Nord Rana 2943
Mathisen Bernhard Andreas Pareli 27.07.1886 Stamnes 2945
Berg Ernst Lian Larsen 09.08.1918 Vevelstad 2946
Mathisen Andreas Gullvik Linas 10.09.1923 Nord Rana 2947
Mathisen Olav Karolius 06.05.1926 Nord Rana 2948
Langård Birger 23.11.1915 Ringsaker 2949
Nordvik Palm Aleksander 04.05.1920 Fauske 2950
Hjelmseth Nils Borgen Johansen 27.04.1916 Vik, Sømna 2951
Hanssen Arthur 08.03.1920 Lyngen 2952
Olsen Johan Theodor 15.06.1924 Balsfjord 2953
Pedersen Peder Kåre 14.02.1919 Lyngen 2954
Hansen Helge Johannes 18.07.1920 Nord Reisa (Nordreisa) 2955
Westgaard Asbjørn 04.01.1919 Sørreisa 2956
Forfang Olav Leonhard 11.07.1911 Lyngen 2957
Johnsen Olav 31.05.1918 Skjervøy 2958
Johnsen Einar Nikolai 16.06.1913 Skjervøy 2959
Abrahamsen Jens Amandus 14.09.1913 Balsfjord 2960
Tretten Erling 11.04.1920 Nord Reisa (Nordreisa) 2961
Joramo Kristian 24.02.1897 Lyngen 2962
Olsen Kåre 30.09.1914 Balsfjord 2963
Fagermo Hans Idar 15.05.1925 Balsfjord 2964
Nerberg Jasper Andreas 28.06.1918 Lyngen 2966
Odden Harald 12.05.1905 Øverbygd 2967
Didriksen Harald 06.04.1895 Lyngen 2968
Hansen Reidar Bergeton 24.11.1919 Lyngen 2969
Henriksen Henry 21.09.1902 Nordreisa 2970
Henriksen Johannes 22.10.1909 Nordreisa 2971
Øvergård Tor Emelius 09.10.1923 Balsfjord 2972
Johansen Egil Valdemar Høk 01.10.1916 Nordreisa 2973
Mathisen Hans Egil 07.08.1920 Nord-Rana 2974
Olsen Alfon 24.05.1912 Nordreisa 2975
Christensen Ebba f. Hansen 17.10.1919 Sandar 2976
Nybråten Asmund Olav 05.07.1917 N. Aurdal 2977
Vestby Håkon 18.10.1925 Åsnes 2978
Martinsen Toralf 29.10.1894 Åsnes 2980
Martinsen Ester 02.04.1902 Åsnes 2981
Martinsen Ragnhild 27.11.1923 Åsnes 2982
Larsen Mikal Lars 10.01.1907 Vang 2983
Foss Einar Fredrik 26.12.1902 Kragerø 2985
Schjøll Gunnar Sigurdsson 04.05.1909 Oslo 2986
Olsen Anton 29.12.1918 Aker 2987
Steen Odd Jørgen 25.02.1920 Asker 2988
Olsen Anton 29.12.1918 Aker 2989
Steen Odd Jørgen 25.02.1920 Asker 2990
Thinn Anner 02.06.1923 Aker 2991
Bakken Eldor 23.05.1918 Åfjord 2992
Aune Sverre Johan 27.04.1924 Tr. heim 2993
Sundseth Ragnar 17.03.1924 Tr. heim 2994
Hoff Ørnulf 11.08.1925 Tr. heim 2995
Veabråten Henry 19.06.1922 Brandval 2996
With Harry 07.05.1915 Trondheim 2998
Veabråten Pauline 17.09.1896 Brandvald 2999
Larsen Solveig Mary Langemyr f. Fjeldseth 20.10.1918 Vennesla 3000
Strømnes Anders 13.07.1921 Sarpsborg 3001
Christoffersen Egil Vang 19.07.1924 Sarpsborg 3002
Rambøl Kari 31.07.1920 Eidskog 3004
Jensen Jens Jacob 20.02.1896 Oslo 3005
Løvdal Klara Sofie 06.03.1922 Gyland 3006
Fleischer Carsten 07.02.1924 Spydeberg 3007
Løvdal Gunhild Klara f. Askedal 07.02.1922 Vennesla 3008
Løvdal Olav Gundersen 06.12.1915 Gyland 3009
Sømme Ole Gustav 04.02.1899 Stavanger 3010
Sømme Victoria Oscarda 16.07.1904 Arendal 3011
Hansen Olaf 02.05.1901 Oslo 3012
Hansen Anna F. Stenersen 19.10.1893 Oslo 3013
Hansen Aase Gro 27.09.1938 Oslo 3014
Hoel Harald Arthur 30.06.1913 Åsnes 3015
Skovseth Arne 22.07.1918 Nes (Romerike) 3016
Bjørsland Odd Harry 20.06.1924 Oslo 3017
Strømdahl Johnny Harold 10.10.1922 Oslo 3018
Fredriksen Arvid Røisland 18.03.1924 Oslo 3020
Bråthen Reidar Harry 21.09.1913 Idd 3021
Nilsen Odvar Konrad 27.08.1917 Aker 3022
Pedersen Torgrim Colldier 11.07.1925 Oslo 3024
Finne Hans Wingård 08.08.1922 Strinda 3026
Denstad John Harder 16.03.1920 Trondheim 3027
Heldal Emilie f. Engebretsen 31.01.1910 Skien 3028
Heldal Nils 06.11.1934 Kragerø 3029
Heldal Nils 31.12.1927 Sannidal 3030
Heldal Inger 10.01.1940 Skien 3031
Lund Martha f. Fredriksen 06.04.1911 Moss 3032
Lund Harald 13.08.1907 Sallangen 3033
Dehlin Jan Henrik 23.02.1911 Sallangen 3034
Dehlin Kirsten f. Eilertsen 28.06.1917 Sallangen 3036
Helgesen Ingrid Kirstine 10.02.1919 Røst 3037
Sandvik John Olav 11.04.1918 Sykkylven 3038
Setså Harald Edmund 08.05.1920 Fauske 3040
Schølberg Albert Meier 15.08.1908 Ibestad 3041
Setså Aris f. Nicolaysen 11.06.1922 Fauske 3042
Caspersen Ada Lilly f. Setså 04.06.1921 Fauske 3043
Engen Petra Marie f. Marken 21.09.1912 Vefsn 3044
Strømsmo Gudleiv 02.02.1923 Bardu 3045
Samuelsen Einar 25.11.1919 Målselv 3046
Meyer Birger Johan 08.10.1922 Ibestad 3047
Dahl Rolf Eilert 15.08.1921 Ibestad 3048
Berg Kolbein Kristian 06.01.1921 Fauske 3049
Jakobsen Knut 08.09.1918 Fauske 3050
Setså Hans Julius 30.10.1916 Fauske 3051
Nordtømme Arvid 02.09.1915 Fauske 3052
Marken Erling 15.04.1916 Vefsn 3053
Grimsrud Erik 19.11.1915 Brandbu 3054
Grimsrud Molly Beathe f. Andahl 18.03.1918 Tr. heim 3055
Nybakk Svein Gunnar 18.03.1925 Åsnes 3056
Kneppen Erling Kristian 26.04.1926 Østmark, Sverige 3057
Andersen Johan 02.08.1920 Sør Odal 3058
Grundstrøm Arne Waldemar 01.11.1909 Nord Rana 3059
Skaug Anne Hansine 05.03.1920 Nord Rana 3060
Saghei Eifred Dahl 18.01.1920 Nord Rana 3061
Forshei Einar Johansen 30.11.1902 Nord Rana 3062
Sandhei Gunnar Skjalg 10.03.1921 Nord Rana 3063
Holthe Sofie 03.02.1917 Ålen 3064
Valla Karl Marstrander 09.11.1918 Vega 3065
Elvebakk Oluf Johan Nilsen 05.12.1915 Nord Rana 3066
Elvebakk Helga Granli 29.05.1912 Nord Rana 3067
Snefjellå Benjamin Bang 24.02.1916 Nord Rana 3068
Haukland Karsten Marcelius 16.01.1911 Borge i Lofoten 3069
Andersen Reidar Parelius 28.04.1915 Røst 3070
Berntsen Henry Kristian 29.06.1924 Nord Rana 3071
Berntsen Bilmar Antonius Meyer 06.04.1913 Fauske 3072
Snefjellå Bjørn 14.04.1923 Mo i Rana 3073
Harbosen Signe Nelly f. Nilsen 17.10.1910 Brandval 3074
Harbosen Ansgar 23.08.1927 Brandval 3075
Harbosen Anna Lise Ingjerd 23.08.1939 Kongsvinger 3076
Hoen Signe Eugenie f. Skakstad 28.12.1916 Askim 3077
Hoen Anne Lise 14.06.1938 Askim 3078
Hoen Øyvind Anders 04.11.1939 Askim 3079
Wangestad Helge 17.08.1918 Bærum 3080
Johansen Erling 26.06.1930 Oslo 3081
Larsen Harry Olav 12.03.1930 Oslo 3082
Kristiansen Frank Gunnar 20.05.1930 Oslo 3083
Didrichsen Thorbjørn Didrich 13.06.1916 Askim 3084
Solum Andreas 16.01.1924 Oslo 3085
Johansen Fredrik 16.04.1922 Oslo 3087
Nicolaysen Reidar 04.07.1925 Oslo 3088
Paulsen Sandra Elise f. Johansen 23.01.1918 Lyngen 3089
Berg Rasmus Johan 23.04.1893 Lyngen 3090
Berg Astrid Olivia f. Pedersen 22.01.1907 Kvenangen 3092
Berg Rolleif 10.02.1933 Sør-Varanger 3093
Berg Laila Ingrid 04.03.1936 Sør-Varanger 3094
Eriksen Åsmund 27.09.1924 Nordreisa 3095
Ravna Marie 10.09.1921 Tana 3096
Sagen Arve Edgard 02.08.1921 Elverum 3097
Rogstadmoen Ivar Morten 27.04.1923 Åmot 3098
Sydhald Henry 17.04.1921 Elverum 3099
Engemobakken Einar 26.12.1909 Elverum 3100
Fureli Olav 25.10.1924 Åmot 3101
Sundet Endre 19.03.1921 Elverum 3102
Pedersen Arne 21.07.1906 Alstahaug 3103
Snefjellaa Thore 14.07.1922 Mo i Rana 3104
Løstegård Halvor 16.06.1920 Gol 3105
Gulbrandsen Johnny Franklin 30.09.1911 Glemmen 3107
Hopp Georg Bertel 01.05.1882 Kragerø 3108
Endresen Lilleba Kristiane Marie 06.02.1921 Kragerø 3109
Simensen Aslaug f. Elisenberg 25.08.1913 Stange 3110
Johansen Ole Leonhard 14.05.1917 Tune 3111
Johansen Ruth Alise f. Eriksen 20.06.1923 Skjeberg 3112
Reiersen Hans Peder 07.03.1905 Sarpsborg 3113
Reiersen Lovise f. Johansen 25.01.1909 Tune 3114
Andreassen Ingrid Gerda 08.02.1920 Sarpsborg 3115
Eriksen Selmer Ingolf 12.04.1917 Skjeberg 3116
Bakkeli Wilhelm Josefsen 22.10.1915 Tune 3117
Johansen Oskar 10.12.1907 Tune 3118
Brynhildsen Håkon Marinius 02.01.1907 Halden 3119
Berg Oddmund 27.03.1920 Tune 3120
Berg Asbjørn 28.11.1917 Varteig 3121
Sørlie Rolf Dagfinn Jakobsen 07.02.1915 Skjeberg 3122
Lunde Rolf 18.05.1922 Tune 3123
Næss Georg Selmer 23.03.1921 Borge 3124
Brodersen Karl Magnus 10.10.1917 Trondheim 3125
Bjørneboe Jens Ingvald 09.10.1920 Kristiansand S. 3126
Hansen Kåre Ragnvald 26.06.1919 Sarpsborg 3127
Hansen Evelyn Synnøve f. Eriksen 11.04.1918 Sarpsborg 3128
Andersen Alf Oskar 07.11.1920 Sarpsborg 3129
Lundberg Edith Anne-Marie 08.04.1915 Berg 3130
Simensen Arne 13.06.1909 Hamar 3131
Svendsen Wilhelm 30.09.1982 Halden 3132
Bechstrøm Nils Otto 01.05.1923 Sarpsborg 3133
Bechstrøm Anna Birgitte f. Nilsen 30.06.1917 Tana 3135
Remsøy Rolf 16.10.1914 Aker 3136
Bang Arne Esten Johan 17.11.1921 Hammerfest 3137
Stene Oddvar Ole Birting 18.04.1920 Steinkjer 3139
Groth Oskar Sigurd 02.08.1917 Tune 3140
Johnsen Einar Marinius 24.04.1886 Idd 3141
Pedersen Roald 30.07.1925 Oslo 3143
Winther Leif 28.05.1921 Sarpsborg 3144
Widnes John Stener 01.10.1914 Halden 3145
Fossen Kolbjørn 05.09.1905 Aurskog 3146
Stokkebæk Oddvar Ammun 26.05.1920 Aurskog 3147
Strand Konrad Georg 25.10.1915 Aurskog 3148
Segulsen Karl Ludvig Reidar 15.04.1892 Halden 3149
Løberg-Larsen Åge 04.06.1917 Berlevåg 3151
Larsen Ingeborg Løberg f. Finkroken 03.03.1918 Bardu 3152
Christen Martin Christiansen 23.08.1919 Sør Varanger 3153
Fosshaug Aase Henriette Ingvarda 03.02.1924 Bardu 3154
Haugseth John Emil 20.07.1914 Salangen 3155
Elverum Laugen Sigmar 07.10.1919 Bardu 3156
Elverum Margit Jarly f. Blomstrand 19.10.1925 Bardu 3157
Finnkroken Synnøve 14.05.1926 Bardu 3158
Misvær Kåare Dahl 17.03.1921 Skjerstad 3159
Uthaug Erling Jan 12.05.1910 Salangen 3160
Uthaug Kirsten Margrethe f. Løkse 01.01.1916 Sallangen 3161
Lie Gunnar 28.10.1923 Strinda 3162
Poulsson Poul Henrik 09.04.1926 Tr. heim 3164
Granberg Alf 29.03.1914 Trysil 3165
Johansen Gerda f. Østvang 02.12.1924 Trysil 3166
Vestlund Ivar 02.09.1925 Trysil 3167
Galaasen Olav Karsten 29.08.1927 Trysil 3168
Larsen Knut 04.11.1925 Løten 3169
Olsen Harry 05.07.1924 Hemnes 3170
Johansen Johan Peder 14.05.1918 Namsos 3171
Aas Hjørdis 29.08.1923 Snåsa 3172
Ellingsen Elliot Oluf 09.03.1910 Rørvik 3173
Aam Alf Amaier 15.01.1922 Ålesund 3175
Kristoffersen Aslaug f. Årsnes 10.02.1919 Vestnes 3176
Kristoffersen Edvin Meyer 02.11.1916 Ålesund 3177
Drabløs Peder Einar 30.09.1922 Ålesund 3178
Edvardsen Ragnvald 01.04.1923 Otterøy 3180
Øisetkjølen Lars 05.06.1918 Vinger 3181
Sillerud Mathilde f. Lie 15.01.1916 Hof 3182
Sillerud Kåre 24.04.1916 Grue 3183
Schjøll Lina Johanne f. Worsø 03.02.1919 Horten 3184
Olsen Frank Monrad 26.04.1905 Oslo 3185
Korsgård Borger 28.07.1902 Åsnes, Solør 3187
Korsgård Jørgen 03.10.1906 Åsnes 3189
Ellingsen Perly Emilie 17.05.1918 Gildeskål 3191
Carlsen Fredrik 14.12.1908 Oslo 3192
Carlsen Judith Viola f. Freidmann 28.02.1908 Kjøbenhavn (København) 3193
Carlsen Brit Irene 19.09.1940 Oslo 3194
Grefsrud Einar 12.03.1924 Oslo 3195
Olsen Johnny Walentin 08.04.1924 Oslo 3196
Thorstensen Rolf 01.02.1924 Oslo 3197
Halvorsen Eilert Rudolf 25.06.1919 Sør-Odal 3199
Hollerud Steinar 02.01.1916 Eggedal 3200
Aronsen Lorang Andreas 23.02.1917 Oslo 3201
Aronsen Randi Anette f. Fauli 01.06.1915 Borge 3202
Ottesen Leif Jacob 27.06.1915 Konsberg 3203
Børøsund Thorbjørn 18.09.1919 Vinger 3204
Blystad Laurits 02.12.1920 Ringsaker 3205
Holm Egil Sverre 22.09.1915 Oslo 3206
Holm Hjørdis f. Hellerud 12.10.1917 Oslo 3207
Andersen Thoralf 06.09.1917 Laxevåg (Laksevåg) 3208
Olaussen Håkon Anton 12.01.1911 Halden 3209
Johnsen Thorleif 04.04.1905 Idd 3210
Nilsen Annelise Margrethe 31.07.1923 Halden 3211
Olsen Mary Johanne f. Holm 24.09.1922 Berg 3212
Jacobsen Harry Per 26.11.1920 Onsøy 3213
Andersen Harry Olai 12.03.1914 Idd 3214
Svendsen Folke Evert 04.01.1914 Idd 3215
Øby Knut Ragnar 14.12.1908 Borge 3217
Andersen Egil Oddvar 24.11.1913 Tune 3218
Andersen Trygve Kristian 24.05.1920 Bærum 3219
Kristiansen Paul 22.02.1925 Ullensaker 3220
Myrhus Kristian 21.11.1915 Ullensaker 3222
Johansen Sverre Birger 14.08.1915 Sarpsborg 3223
Bråthen William Børre 21.11.1918 Tune 3224
Johansen Willy Anker 05.01.1920 Onsøy 3225
Gulbrandsen Lillian f. Christoffersen 16.04.1912 Horten 3226
Gulbrandsen Terje Franklin 17.02.1942 Glemmen 3227
Henriksen Hans Marinius Hammervold 08.02.1907 Lyngen 3228
Hammervold Arne Reidar 14.05.1916 Lyngen 3229
Hammervold Johannes Ingvald 04.09.1923 Lyngen 3230
Garfjell Terje Aas 30.04.1921 Lyngen 3231
Figenschou Reidar 20.03.1923 Lyngen 3232
Hammervoll Hagbart Osvald 14.08.1918 Lyngen 3233
Rørnes Kyrre Kiil 30.10.1923 Lyngen 3234
Hammervoll Johan Sverdrup 01.09.1912 Lyngen 3235
Kviteberg Per Pedersen 29.06.1921 Lyngen 3236
Olsen Berner Elliot 20.06.1921 Hassvik 3237
Kviteberg Ella 01.07.1922 Lyngen 3238
Tunes Asbjørn Olsen 18.04.1910 Målselv 3239
Tunes Ingeborg Mathilde f. Garfjell 17.08.1913 Lyngen 3240
Skoglund Odd 01.02.1924 Hamarøy 3241
Vassbotn Kyrre Johan Jentoft Henriksen 14.02.1905 Hamarøy 3242
Vassbotn Helge Andreas Hansen 28.04.1925 Trondenes 3243
Ursin Ludolf Nicolai Johan 17.07.1924 Hamarøy 3244
Balto Klemet Anders Persen 27.02.1915 Karasjokk 3245
Giæver Johannes Ursin 13.05.1924 Ullafjord 3246
Balto Hans Henry Persen 09.03.1923 Karasjok 3247
Balto Samuel Johannes Persen 02.01.1917 Karasjok 3248
Fredeng Klemet Johannesen 05.02.1922 Karasjok 3249
Ingebrigtsen Karl Konrad 08.10.1910 Saltdal 3250
Ingebrigtsen Harald Georg 01.10.1901 Saltdal 3251
Pedersen Karl Marselius Hilmar 23.06.1914 Tysfjord 3252
Pedersen Sigurd Arne 21.01.1924 Tysfjord 3253
Larsen Marselius Martin 27.05.1924 Tysfjord 3254
Key Kristoffer 10.04.1922 Oslo 3255
Fossen Yngvar 23.08.1923 Flekkefjord 3257
Søberg Ole Hermann 16.04.1923 Furnes 3259
Eggøy Frean Oboin Easaiassen Rognstad 09.12.1923 Oslo 3260
Lillegjelten Kristian 28.01.1914 Tolga 3262
Aamodt Cato Willy 01.05.1923 Oslo 3263
Kørra Knut 12.05.1922 Våler 3265
Nedgården Gunvor 13.01.1926 Våler 3267
Haugan Hjalmar 06.07.1924 Strinda 3269
Haugan Astri 20.05.1912 Strinda 3270
Haugan Johan 05.07.1917 Strinda 3271
Haugan John Fortuna 27.04.1914 Strinda 3272
Meisingset Arne Vegard 28.04.1918 Bærum 3273
Thorkildsen Per 20.03.1919 Bærum 3274
Lundstrøm Esbjørn Lage 20.10.1905 Kiruna, Sverige 3275
Lysberg Nidar Ingolv 13.02.1920 Overhalla 3276
Aarmo Rolf 10.10.1924 Åsnes 3277
Kongsmo Olav Kolbjørn 16.10.1921 Fosnes 3278
Engen Parley Oddmar 22.04.1918 Vemundvik 3279
Tradin Solveig 03.06.1909 Kragerø 3280
Østvik Eindride 12.03.1919 Askim 3281
Tangen Arnold Edvin 15.05.1918 Askim 3282
Tangen Astrid f. Haga 29.07.1917 Askim 3283
Hermansen Herman Odd 24.05.1915 Tinn 3284
Hermansen Ellen Oddlaug f. Backe 19.06.1917 Onsøy 3286
Wilhelmsen Kristian 25.04.1890 Idd 3287
Wilhelmsen Frida f. Leanderson 18.12.1890 Ertemark i Dalsland, Sverige 3288
Wilhelmsen Åse Johanne f. Johnsen 06.08.1913 Idd 3289
Wilhelmsen Hugo Elef 29.06.1913 Idd 3290
Wilhelmsen Harry Ingvald 07.12.1915 Idd 3291
Johannesen Jens Bertil Ingvald 14.03.1913 Skee, Sverige 3292
Johannesen Iris Alvilde 03.08.1910 Idd 3293
Pinsle Hans Olsen 18.01.1921 Øvre Eiker 3294
Johannesen Bernhard Theodor 09.04.1893 Idd 3295
Johannessen Jenny f. Sæthre 09.10.1892 Elverum 3296
Larsen Lodfred Emil 26.03.1923 Bergen 3297
Bremnes Ferdinand 10.02.1916 Bergen 3299
Stuen Johannes 30.09.1924 Vadsø 3301
Johannessen Helge Ronald 05.04.1929 Berg 3302
Slaggerud Magnus 06.06.1910 Romedal 3303
Johansen Marie Kristine 21.02.1908 Fauske 3304
Stuenes Kristian Berntsen 18.10.1913 Sørli 3305
Stenberg Haakon Norman 25.11.1914 Oslo 3306
Furulund Øivind 15.01.1918 Furnes 3307
Nesmoen Trygve 25.10.1913 Åsnes 3309
Sparby Jørgen 14.03.1917 Hof (Solør) 3310
Andersen Kåre Lord Aubert 20.03.1912 Skjeberg 3311
Andersen Margith Johanne f. Klaussen 21.02.1913 Glemmen 3313
Skjulstad Josef 12.04.1896 Tjølling 3314
Johansen Arne 16.11.1901 Sarpsborg 3315
Hammer Odd Tomas 16.02.1921 Stord 3316
Vågø Torgrim 06.02.1922 Vikna 3317
Fjerdingen Asbjørn Kåre 14.07.1920 Harran 3318
Harder Arne Kristian 10.11.1908 Strinda 3319
Olson Harald Meier 19.10.1922 Montana, U.S.A. 3320
Bjerkmo Roald 11.03.1921 Sør-Rana 3321
Amundsen Ottar Martin Waldemar 22.05.1911 Sør-Rana 3322
Grane John Kolbjørn 21.05.1923 Korgen 3323
Bardosen Einar Erling 12.04.1921 Vadsø 3324
Sæther Willy 25.02.1917 Aker 3326
Jacobsen Asbjørn 01.11.1903 Oslo 3327
Harlem Arne 27.02.1910 Halden 3329
Svensen Einar 10.09.1917 Fr. stad (Fredrikstad) 3330
Lien Rolf Albert 04.03.1920 Halden 3331
Rydstrøm Arne Nikolai 09.04.1917 Sarpsborg 3332
Krogstad Otto Wessel 28.10.1907 Oslo 3333
Krogstad Ragnhild f. Furuly 23.04.1912 Rygge 3334
Haugen Astrid Margrethe f. Andresen 22.12.1904 Oslo 3335
Gyring Egil Askim 3336
Jørgensen Erling 16.08.1892 Halså og Hartmark 3337
Hansen Reidar 22.02.1908 Lørenskog 3338
Syvertsen Erling Sigurd 27.02.1909 Lørenskog 3339
Larsen Olaf Sverre 29.07.1915 Aker 3340
Andersen Sverre Håkon 24.08.1914 Idd 3341
Nilsen Johannes 20.09.1913 Oslo 3342
Stokstad Oscar Wilhelm 05.02.1925 Trøgstad 3343
Karlsen Oluf Kristian 23.06.1918 Tune 3344
Andreassen Torbjørn 28.06.1921 Tune 3345
Grimstad Asbjørn Kristoffer 20.09.1911 Sarpsborg 3346
Johansen Helge Guttorm 11.01.1913 Borge 3347
Berg Gunnar Fredrik 09.02.1921 Ankenes 3348
Finholt Sverre Rudolf 28.11.1918 Askim 3349
Olsen Isak 19.12.1917 Hassvik 3350
Mejländer Bernt Jørgen Jehningen 21.05.1922 Drammen 3351
Nilsen Knut William 21.03.1914 Nord Reisa (Nordreisa) 3352
Bergvin Einar Harry 21.09.1917 Frol 3353
Hylland Hagbart 24.01.1900 Flatanger 3354
Gudmundsen Gudmund 10.11.1918 Aker 3355
Nymo Otto 19.12.1912 Nordli 3356
Nymo Ludvig 07.03.1901 Nordli 3357
Engelstad Julius Juliussen 28.03.1910 Brandval 3358
Sønsterud Endre Johannessen 14.09.1918 Brandval 3359
Martinsen Harald Oliver 12.05.1910 Glemmen 3360
Moen Olav Gideonsen 27.12.1900 Fauske 3362
Jenssen Roald 12.10.1923 Fauske 3363
Jensen Oskar 12.06.1922 Fauske 3364
Lunde Arvid Hjalmar 25.12.1919 Fauske 3365
Jensen Irene f. Bernhardsen 19.11.1921 Fauske 3366
Sørli Herbrand 13.10.1899 Eidskog 3367
Ruud Erling Fredrik 19.06.1917 Enebakkneset 3369
Sørli Arthur 05.08.1925 Eidskog 3370
Sørli Haldor 01.02.1924 Eidskog 3372
Jansrudvangen Ole 31.07.1889 Vinger 3374
Strømstad Petter Ditlef 23.04.1906 Åmodt 3375
Stang Arne Aage 10.08.1915 Oslo 3377
Gundersen Oskar 14.05.1911 Askim 3379
Olavesen Øivind Rød 09.03.1916 Berg 3380
Lae Paul Asbjørn 04.12.1918 Haugesund 3381
Karstensen Sverre 22.10.1920 Sarpsborg 3382
Olavesen Arne Johan 06.04.1913 Halden 3383
Andersen Alf Oskar 22.06.1912 Tune 3384
Rustad Stein 25.10.1919 Skjeberg 3385
Rygh Signe f. Olsen 24.12.1911 Oslo 3386
Moi Ragnhild Johanne F. Evensen 22.04.1911 Aker 3387
Heed Sofie Alvilde 06.04.1909 Idd 3388
Haugerud Thormod 06.09.1921 Nes (Romerike) 3389
Hed Agnes Elmine 09.08.1895 Idd 3390
Johnsen Hugo André 30.09.1920 Os (pr. Bergen) 3391
Larsen Gerd Olaug f. Olsen 28.06.1918 Sarpsborg 3392
Larsen Arnt Johan 19.04.1908 Glemmen 3393
Norderhaug Harald Johansen 07.04.1893 Stange 3395
Karlsen John Anker 15.07.1918 Skjeberg 3396
Hed Per 27.10.1924 Idd 3397
Thøgersen Anker 11.12.1922 Nes, Romerike 3399
Nyborg Karsten 09.02.1920 Nes, Romerike 3400
Grundtjernlien Asbjørn 17.04.1920 Eidskog 3401
Larsen Ragnar Asbjørn 16.08.1919 Rakkestad 3402
Berg Bjørn 01.06.1921 Bærum 3403
Gulbrandsen Kjell Irgens 26.04.1922 Oslo 3404
Eriksen Edith Hansine Karoline f. Frydenlund 08.11.1912 Storfjord 3406
Rognlid Henning Nilsen 06.08.1922 Storfjord 3407
Pedersen Kristian 20.08.1919 Lyngen 3408
Spørck Edel Jørgine f. Løbach 07.09.1921 Andenes 3410
Spørck Per 08.12.1917 Aker 3412
Henriksen Johan Anselm 23.12.1916 Kvenangen 3413
Fagerli Halvdan Andreas Johnsen 03.04.1921 Skånland 3414
Bjørnstad Henry Hansinius 14.01.1904 Lenvik 3415
Olsen Ole Ingvald Tobias 14.01.1922 Skånland 3416
Abrahamsen Edith Oliva f. Hågensen 15.04.1923 Kvenangen 3417
Abrahamsen Halvdan 24.10.1916 Kvenangen 3418
Eira Anders Johansen 01.06.1899 Kautokeino 3419
Rognlid Nils Nilsen 18.07.1916 Storfjord 3420
Pedersen Roald Bjørnulf 02.05.1920 Narvik 3421
Solheim Hans Henry 09.08.1924 Sørreisa 3423
Johansen Bjarne Kristoffer 20.09.1922 Nordreisa 3424
Mathisen Mathis Bernhart 25.07.1921 Skånland 3425
Richardsen Peder Bernhard 24.10.1925 Nordreisa 3426
Bær Magnus Persen 28.03.1912 Kautokeino 3427
Johnsen Vesly Lindhart 02.10.1915 Kvenangen 3428
Olausen Jens Vilhelm Marelius 22.08.1910 Nord Reisa (Nordreisa) 3429
Johnsen Heidrik 02.08.1911 Trysil 3430
Eide Oscar 27.03.1921 Tr. heim 3431
Ryssdal Lars Arne 16.05.1922 Tr. heim 3433
Urland Åsmund Petter Pedersen 27.09.1908 Sør Rana 3434
Olsen Sigurd 08.06.1913 Kolbu 3435
Olsen Margit f. Gulla 13.04.1920 Meldal 3436
Nylund Olga Kjerstine f. Hugdal 14.06.1921 Støren 3437
Weiseth Karin Kaspara 27.08.1925 Overhalla 3438
Nylund Arild Kjeving 11.01.1909 Hemnes 3439
Ruud Ole Erik 04.05.1918 Hof 3441
Holen Kåre 01.02.1921 Hof i Solør 3443
Olsen Henry 05.04.1901 Idd 3444
Eklund Sverre Kristoffer 21.04.1924 Fr. stad (Fredrikstad) 3446
Holm Arthur Fredrik 15.11.1919 Sarpsborg 3447
Høidal Signe Catharina f. Carlsen 25.07.1921 Bolsøy 3449
Høidal Sven 29.11.1922 Tune 3450
Kristiansen Kjeld 12.07.1916 Bærum 3451
Kristiansen Helge 28.09.1924 Bærum 3452
Berggren Gertrud Axelina 14.11.1908 Åmål, Sverige 3453
Hverven Birger Borch 16.08.1921 Mysen 3454
Hermansen Anker Omar 06.09.1919 Skjeberg 3456
Jensen Reidar Justin 12.05.1920 Skjeberg 3457
Hermansen Dagny Elfrida f. Langvik 02.08.1917 Torsnes 3458
Hermansen May Irene 08.11.1940 Skjeberg 3459
Hermansen Hans 03.03.1915 Skjeberg 3460
Mathisen Henry 17.08.1912 Skjeberg 3461
Nilsen Rolf Magne 28.03.1920 Glemmen 3462
Placht Petter 27.06.1921 Asker 3463
Løvdahl Asbjørn Paul 16.04.1916 Bodin 3464
Grønning Fritz Wilhelm 24.12.1917 Trondheim 3465
Kildeinformasjon
RA/S-6753/V/Va/L0007
Lenke til Arkivportalen
Riksarkivet Den Kgl. Norske Legasjons Flyktningskontor V: Mikrofilm
Va: Mikrofilm. Flyktningskartotek
L0007: Kjesäterkartoteket. Flyktningenr. 12700-15699
Annen kilde nr. V/L0007/1940 - 1945 - Kjesäterkartoteket. Flyktningnr. 12700-15723 (indeksert sidenummer svarer til flykningenr.). Papirmaterialet kassert. Personopplysninger 2. verdenskrig Sverige Statlige arkiver Institusjoner under departementene Flyktninger