Innhold
Hele eller deler av innholdet kan være klausulert eller utilgjengelig av andre grunner, avhengig av rettighetene på din brukerkonto.
Visningsvalg:

Riksarkivet


Den Kgl. Norske Legasjons Flyktningskontor

Mikrofilm, Mikrofilm. Flyktningskartotek
Eriksen Aksel Ludvik 26.02.1918 Storfjord 1
Soini Johan Richard 21.11.1917 Storfjord 2
Grape Sverre Martin 29.03.1922 Storfjord 3
Engvoll Morten 11.06.1919 Målselv 4
Kjeldsen Ingomar Lindgård 29.01.1925 Tromsø 5
Schmidt (gift: Skaarberg) Agnes Susan 23.12.1921 Chikago (Chicago), U.S.A 6
Larsen John Louis 08.07.1924 Herøy 7
Pedersen Marelius 18.02.1921 Sortland 9
Jacobsen Roar 03.05.1928 Mosjøen 10
Svendsen Odd Julian Annathon 10.11.1924 Tromsø 11
Pettersen Hermod Adrian 16.11.1920 Helgøy 12
Kjeldsen Karl Egil 21.12.1922 Malangen 13
Krosby Torbjørn Oluf 17.10.1920 Eidsberg 14
Arntzen Karl 02.04.1922 Tromsø 15
Svendsen Verner 13.06.1920 Helgøy 16
Schaanning Leif 20.10.1916 Aker 17
Nordaune Ernst Olaf 01.01.1923 Haltdalen 18
Storrødvann Ole Jonassen 30.09.1921 Nord Rana 20
Lommahaug Einar Bang 02.10.1921 Nord Rana 21
Krutå Oddmund 05.05.1915 Grane 22
Linder Odd 11.05.1926 Mo i Rana 23
Eliassen Peder Kristoffer 14.11.1916 Mo i Rana 24
Trofors Nils Jørgen 16.02.1911 Grane 25
Pettersen Olaf Edvard 17.11.1909 Bergen 26
Ellingsen Berge 29.12.1904 Bergen 27
Jensen Aage Vang 01.07.1915 Horten 28
Milde Ingolf 22.12.1899 Bergen 29
Hagen Edvin Palmer 20.08.1898 Bergen 30
Furuskjeg Karl 19.01.1895 Meland 31
Juliussen Harald Krathe 04.09.1925 Horten 32
Vatne Bjarne Parelius 21.10.1899 Bergen 33
Westeng Sverre Richard 22.07.1918 Råde 34
Stenseth Henry 12.04.1924 Trysil 35
Matsson (f.:Stenseth) Kellfrid 14.08.1921 Trysil 37
Matsson Willy 26.02.1942 Trysil 38
Regnåsen Karine Matsen 25.03.1915 Trysil 39
Regnåsen Edith 05.02.1939 Trysil 40
Regnåsen Håkon Hansen 14.12.1906 Trysil 41
Mandfloen Sindre 30.07.1924 Trysil 42
Matsson Oddbjørn 10.07.1918 Trysil 43
Olsen Erling Ferdinand 25.05.1904 Narvik 44
Olsen Mon Osvald 16.05.1923 Narvik 45
Simonsen Odd Magnar 12.03.1920 Narvik 46
Moslo Jermunn 08.04.1921 Ballangen 48
Kristensen Ingebrigt Andreas 29.03.1895 Ballangen 49
Andersen Ansten Johannes 17.04.1922 Nordfold 50
Karlsen Valter Kornelius 10.02.1922 Nordfoll 51
Pettersen Hallgrim Lukas Hjalmar 11.08.1922 Nordfoll 52
Birkeland Nils Mikal Olsen 27.07.1893 Manger 53
Mømb Tore 29.09.1915 Øvre Rendal 54
Strand Arne Hansen 17.02.1917 Velfjord 55
Forbergskog Ivar Sigmund 16.10.1917 Velfjord 56
Strand Ditmar Hansen 18.10.1921 Velfjord 57
Forbergskog Olav Kristian 10.05.1916 Velfjord 58
Østerdal Harald 27.04.1927 Nord Rana 59
Vonstad Olger Peder 04.07.1926 Vannylven 60
Grongstad Hubert 20.06.1926 Snåsa 61
Hanssen Per Zahl 25.10.1926 Mo i Rana 62
Løvmo Gunnar Hilmar 05.10.1925 Trondheim 63
Thorvik (gift: Folkesson Pira) Inger Marie 18.02.1919 Bærum 64
Grannes Einar Johannes 05.07.1921 Mosjøen 65
Aspestrand Rolf Vilhelm 06.04.1916 Sarpsborg 66
Bergestuen Leif 12.05.1923 Søndre Land 68
Markgren Gunnar Andreas 10.04.1921 Idd 69
Heieren Kaare 22.02.1915 Oslo 70
Skaug Kristen 18.08.1921 Tyristrand 71
Johansen Johan Kristian 02.08.1926 Balsfjord 72
Johansen Knut 25.09.1914 Tranøy 73
Larsen Leif ? 17.05.1924 Blasfjord 74
Stornes Herman Johan 01.06.1922 ? 75
Henriksen Ingulf 01.09.1919 Talvik 76
Johannesen Frithjof Ingvar 07.06.1921 Tromsøsund 77
Hansen Sigurd Jantoft 16.02.1925 Balsfjord 78
Bråthen Per Eilif 29.12.1921 Oslo 79
Hansen Johannes Per Arnold Berg 81
Andreassen Aage 16.01.1919 Tromsø 82
Johansen ?? Petter 07.04.1924 Balsfjord 83
Isaksen Arne Johan 14.04.1917 Harstad 84
Rødberg Håkon Emmanuel 16.02.1911 Skånland 85
Fredheim Andreas 18.10.1915 Balsfjord 86
Kvien Mads 03.07.1920 Balsfjord 87
Kristensen Rolf Henrik 29.06.1916 Talvik 88
Åsgård Karl 11.06.1918 Balsfjord 89
Samuelsberg Selmer Gustav 12.01.1922 Loppa 90
Larsen Arne Ingvar 29.11.1919 Lyngen 91
Hanssen Gunnar 26.09.1919 Lyngen 92
Fors Israel 28.09.1923 Loppa 93
Larsen Arne Johannes 05.03.1923 Balsfjord 94
Larsen Olav Edvin 24.10.1921 Balsfjord 95
Nilsen Arvid Nikolai 01.12.1912 Balsfjord 96
Karoliussen Albin Johan 10.06.1919 Ankenes 97
Larsen (gift: Humlekjær) Borghild Marie Aselie 31.08.1922 Skånland 98
Øse (gift: Vågø) Olga Alvilde 23.12.1920 Evenes 99
Øse Ebba Aminda 09.08.1923 Evenes 100
Johansen Alfons Johan 15.02.1922 Sandtorg 101
Jensen Olaus Johan 25.12.1919 Ankenes 102
Larsen Lars Normann Ryberg 24.05.1918 Narvik 103
Larsen (født: Påske) Mary Olaug Viktoria 07.01.1918 Narvik 104
Karoliussen Karolius Joakim 05.02.1924 Ankenes 105
Grinden Kjell Bjarne 20.06.1922 Elverum 106
Langdalen Åge 29.12.1926 Elverum 107
Ressem Sverre 15.08.1924 Egge 108
Gjertsen Normann Hildor 13.09.1920 Langnes 109
Flønes Harald 12.05.1921 Verran 110
Storholm Per 08.03.1923 Sør Rana 111
Fagerheim Roald Pedersen 13.12.1921 Vefsn 112
Gjertsen Torstein Aaskar Aador 09.05.1922 Langenes 113
Olsen Ludvig 19.06.1923 S. Rana 114
Olsen (gift: Ressem) Ragnhild Katrine 19.03.1925 Sør-Rana 115
Førnes Ingolf Emil 10.01.1921 Frena 116
Mendelsohn Ester 18.04.1901 Oslo 117
Mendelsohn Rita 16.06.1934 Trondheim 118
Mendelsohn Liv Berit 27.01.1936 Trondheim 119
Sigersvold Anton Sigurd 03.10.1917 Flekkefjord 120
Hansen Sverre Richard 27.07.1918 Nes 121
Caspersen Gerd 30.08.1909 Oslo 122
Caspersen Kari 03.05.1938 Oslo 123
Caspersen Bente Victoria 07.06.1941 Oslo 124
Kirschner Josef Mauritz 20.10.1907 Lithauen 125
Florence Herman Leopold 07.12.1901 Oslo 126
Benkow Josef Elias 15.08.1924 Trondheim 127
Herskedal Trygve 29.11.1920 Fana 128
Walle Jacob Olai 16.11.1923 Bergen 130
Holtane Erling 10.04.1916 Sannidal 131
Øverland Arvid 15.12.1918 Skåtøy 132
Skoglund Oddfrid 24.05.1922 Åsnes 134
Olsen Bjarne 25.04.1922 Bodø 135
Karlsen Odd Ingvald 22.03.1923 Bodø 136
Ursin Jan Walther 19.11.1924 Bodø 137
Kristensen Gunnar 15.06.1922 Bodø 138
Olsen Roald 16.11.1924 Bodø 139
Holmen (gift: Solbakken) Borghild 07.02.1922 Stjørdal 140
Stokke Dagrun 03.01.1922 Stjørdal 141
Moksnes Eilif Oddvar 07.01.1920 Stjørdal 142
Uakervatn Marius Kristoffer 27.04.1914 Hattfjelldal 143
Hegseth Johan Petter 06.01.1914 Stjørdal 144
Olsen Henry Otelius 27.05.1905 B.C. Amerika 146
Wie Sigvald 06.06.1927 Grong 147
Johansen Håkon Andreas 02.09.1908 Nord-Rana 148
Fagernes Nordvald Karlsen Andreas 01.01.1922 Drevja 149
Rødseth Gjertrud 02.03.1928 Sør-Rana 151
Fagerli Jarle Leonhard 23.02.1917 Nærøy 152
Rødseth Arthur Peder Marthin 19.03.1907 Hemnes 153
Rødseth (f.: Hind) Laura 04.05.1907 Hemnes 154
Rognrygg (gift: Guldbrandsen) Dagny Elfrida 24.09.1922 Drevja 155
Moheim Peder Emil 26.02.1919 Vefsn 156
Bakken Mathias Normann Johansen 28.02.1919 Vefsn 157
Baustad Haldor Johan 20.02.1918 Sømna 158
Solbakken Ivar Kristian 07.05.1922 Vefsn 160
Rothschild Leon Henry 02.02.1903 Riga 161
Rothschild Sigrid Isabella 25.06.1905 Kjøbenhavn 162
Rothschild John Birger 13.01.1920 Oslo 163
Rothschild Kjell Willy 07.07.1931 Oslo 164
Lislerud Ingeborg 03.06.1921 Eidsberg 165
Haga Anne-Marie 23.07.1927 Rødenes 166
Helgerud (f. Olafsen) Edith Ingeborg 13.12.1921 Relingen 167
Kristiansen John Bertil 19.04.1921 Oslo 168
Trømborg Arne Johannes 26.09.1924 Eidsberg 169
Olafsen Olaf 23.10.1924 Enebakk 170
Olafsen Håkon 20.05.1926 Enebakk 171
Andresen Per Solum 10.10.1918 Rygge 173
Løkke Knut Anton 16.03.1924 Moss 174
Marthinsen Aage Willy 06.05.1924 Jeløy 176
Berg Odd Torbjørn 16.07.1924 Oslo 177
Johannesen Leif Henry 03.12.1922 Våler 178
Eriksen Arne Johannes 18.12.1923 Sarpsborg 180
Munkvold Konrad Arne 30.11.1917 Narvik 182
Valstrand Leif Mathis 13.10.1925 Sandtorg 183
Kristiansen Norleiv Marvin 28.02.1924 Sandtorg 184
Nilsen Astrup Nilvard 21.03.1920 Balsfjord 185
Skjæveland Olaf Haueland 11.03.1904 Stavanger 186
Søgård Harry 26.02.1921 Løten 187
Søreide Sjur Knutsen 17.08.1915 Stord 188
Østbye Magne Helfred 12.01.1919 Elverum 189
Østbye Ole Kristian 08.07.1922 Elverum 191
Østbye Ole Petter Olafsen 09.01.1920 Elverum 193
Moen Johan 08.06.1914 Elverum 194
Venbakken Johan 18.01.1925 Åsnes 195
Venbakken Marta 13.01.1923 Åsnes 197
Troli Alf Daniel 16.05.1921 Beiarn 198
Olsen Harry Johan 20.04.1916 Saltdal 199
Gustavsen Gunnar 02.05.1916 Bodin 200
Sundem Nils 06.01.1915 Vefsn 201
Pedersen Toralf Justin 16.04.1919 Saltdal 202
Nilsen Osvald 16.09.1921 Brandval 203
Hansen Richard Bjørn 31.03.1925 Oslo 204
Westli Georg Sigurd 10.12.1926 Brandval 205
Nordstrand Ragnar Arvid 21.09.1921 Brandval 206
Melby Bjørn 28.07.1922 Vang 207
Myra Alf Larsen 13.03.1918 Brandval 209
Nordstrand Rolf 28.06.1923 Brandval 210
Muskaug Einar Sverre Karlsen 19.01.1896 Eidsberg 212
Hagemo Sigrid 18.02.1903 Sør Odal 214
Kristiansen Karl 11.10.1914 Holmestrand 215
Sande (f. Johnsen) Erna Dagny 05.04.1917 Norderhov 216
Sande Hugo 14.03.1936 Holmestrand 217
Johnsen Arvid 01.02.1912 Norderhov 218
Thorslund Alf Arne 04.04.1916 Oslo 219
Olsen Trygve Eilif 26.06.1919 Trondheim 220
Tveitan Asbjørn 16.08.1920 Solum 222
Nilsen Einar Nikolai 02.05.1908 Tysfjord 223
Arnstad Birger 04.12.1922 Trondheim 225
Muskaug Jorunn 07.05.1924 Eidsberg 227
Larsen Walther Thomas 24.06.1922 Skedsmo 228
Halvorsen Kjell Hedemann 28.05.1921 Oslo 229
Hellum Sverre Edolf 11.02.1923 Skedsmo 230
Larsen Egil Magnar 07.01.1925 Sørum 231
Bugge Edvin 30.11.1912 Nesset 232
Hansen Bjørn 29.10.1926 Fredrikstad 233
Saxegård John Arnt 15.02.1926 Glemmen 235
Svendsen Sigurd Asbjørn 30.10.1924 Glemmen 236
Andreassen Per Ragnar 12.06.1926 Glemmen 237
Evensen Kjell 30.06.1925 Tønsberg 238
Larsen Gunnar 08.09.1924 Flaa 240
Lieblein Einar Hofgård 18.01.1924 Drammen 241
Haug Martin 19.01.1920 Hof 242
Dølbakken Sverre Arnold 27.03.1924 Elverum 243
Vestlie Odd Syversen 10.11.1921 Gjøvik 244
Aker Leif 05.09.1916 Elverum 245
Maude Kolbjørn 22.07.1907 Flostad 246
Hansen Konrad 26.01.1913 Oslo 247
Hundebo Nils Ottesen 02.12.1912 Hof 248
Brønseth John Arnljot 07.03.1925 Snåsa 249
Brønseth Kalf Ingolf 21.08.1923 Snåsa 250
Habel Hans Sofus Olaf 20.09.1919 Fr. stad. (Fredrikstad) 251
Johansen Asbjørn 26.03.1917 Skjeberg 252
Løkkevik Jens Edvard 05.09.1911 Sarpsborg 253
Løkkevik (f. Gjermundsen) Inga 06.12.1913 Kråkerøy 254
Løkkevik Kari Berit 31.03.1940 Sarpsborg 255
Olsen Rolf Anton 02.12.1912 Bergen 256
Dahl Birger 16.04.1918 Olsen 257
Johnsen (gift: Pettersen) Lilly 08.02.1924 Fr. stad. (Fredrikstad) 258
Pettersen Morten William 27.07.1920 Askim 259
Andersen Reidar 05.05.1920 Hurum 260
Olsen Ernst Rolf 27.02.1920 Hurum 261
Hansen Anders Syver 04.03.1923 Hurum 262
Langback Johan Johnsen 14.03.1893 Evenes 263
Langback Kaspara Marie Petrikke 24.08.1900 Ballangen 264
Langback Frithjof Alf Peder Pedersen 01.09.1931 Ballangen 265
Ellingsen Jacobine Pauline 23.05.1918 Borge 266
Andersen Olav Andreas 27.06.1918 Sørfold 267
Hernes Arnold Oddmund 31.07.1918 Bodø 269
Nilsen Erling Berg 26.06.1920 Tysfjord 270
Aavitsland Guron Synnøve 24.04.1918 Narvik 271
Robertsen Helge Theodor 15.03.1920 Sortland 272
Kristiansen Olaf 20.06.1911 Elverum 273
Jensen Audun Sigander 17.09.1919 Harstad 274
Robertsen Gjermund Koren 10.03.1912 Sortland 275
Jacobsen Reidar Halfdan 13.05.1920 Sortland 276
Dølbakken Johan 03.07.1917 Trysil 277
Dølbakken (f. Aker) Oddny 01.12.1920 Elverum 278
Dølbakken Jorunn 18.09.1940 Elverum 279
Dølbakken Oddveig 17.08.1941 Elverum 280
Karlsen Einar 16.05.1921 Trysil 281
Nylund (gift: Torp) Mimmi Olaug 06.06.1920 Brandval 283
Johansen Egil 01.01.1926 Brandval 284
Torp Kåre Torbjørn 22.11.1922 Brandval 285
Seigerud Reidar Georg 21.12.1911 Brandval 286
Seigerud Bergliot 07.11.1911 Hof 287
Seigerud Bjørg Reidun 29.04.1941 Brandval 288
Johansen Per Johan 30.10.1913 Herøy 289
Haugan Einar Kristoffer 30.04.1916 Hemnes 290
Pettersen Leif Andreas 08.07.1928 Nord-Rana 291
Johansen Harding Kristian 29.08.1924 Gildeskål 292
Fagermo Jørgen Heitmann 19.04.1924 Gildeskål 294
Presthus Odd 21.04.1920 Opdal 295
Johansen Eilert 24.06.1899 Brandval 296
Løvhaug Egil 20.01.1920 Tromsø 297
Henriksen Thomas Peder 17.07.1920 Gildeskål 298
Sommerfelt Gustav Adolf 23.10.1897 Oslo 299
Sommerfelt (f. Sørli) Margit Pauline 31.05.1891 Oslo 300
Benkow Ivan Isak 18.03.1885 Russland 301
Sommerfelt Aase Marie 16.10.1926 Oslo 302
Libowitz (f. Mehlin) Rose 06.04.1907 Stockholm 303
Scharff (gift: Berg) Lina Lilly 27.06.1912 Oslo 304
Leventhal (f. Løvstad) Alma 02.01.1914 V. Toten 305
Melby Nils Martin 24.12.1924 N. Høland 306
Andersen Walther Sigfred 07.08.1915 Halden 307
Jacobsen (f. Hansen) Anna Marie 04.02.1920 Larvik 309
Jacobsen Finn Oskar 26.08.1904 Halden 310
Jacobsen Jan Erik 07.02.1942 Kristiansand 312
Nilsen Arnål 02.01.1925 Sauda 313
Olsen Vilhelm 05.01.1924 Vestby 314
Gundersen Per Kristian 08.11.1923 Larvik 316
Nilsen Hans Jacob 08.11.1897 Fr. stad. (Fredrikstad) 317
Hergel Knut Andreas 27.11.1899 Oslo 318
Karlsen Odd William 07.08.1926 Oslo 319
Kaarød Bjarne Alfred 17.01.1911 Oslo 321
Holm Kåre Bernhard 20.05.1922 Ø. Aker 322
Evjen Ingolf Margido 06.02.1922 Trondheim 324
Kirschner Abel Paul 28.10.1905 Lithauen 325
Libowitz Karl 03.07.1907 Russland 326
Leventhal Viktor 14.04.1915 Sverige, Valbo 327
Leventhal Moritz Josef (Joe) 22.03.1911 Valbo, Sverige 328
Benkow Harry Hirsch 09.04.1912 Valbo, Sverige 330
Stokkebek Johan Olav 21.06.1924 N. Høland 331
Stensland John 12.04.1914 Stavanger 332
Sommerfeldt Eyvind 18.01.1987 Larvik 334
Reiss-Andersen Gunnar 21.08.1896 Larvik 335
Rusten Egil Agne 20.03.1902 Alta 336
Dahle Ingebrigt Einar Kristian 02.05.1921 Kjellvik 337
Pedersen Bjarne Meier Lund 06.02.1922 Lenvik 338
Riise Ivar 22.05.1903 Bardu 339
Pedersen Knut Vedel 09.11.1912 Bø, Vesterålen 340
Henriksen Santa 03.12.1922 Balsfjord 342
Stavem Per Johan 01.03.1926 Sortland 343
Østby Thor Martinusen 03.11.1921 Våler 344
Karlsen John Petter 10.06.1921 Vestby 345
Johansen Syver 07.03.1921 Løten 347
Bråten Magnus 03.04.1917 Hof 348
Bråten Ragnhild Benie 05.05.1922 Åsnes 349
Østby Oskar Marteniussen 25.11.1914 Våler i Solør 350
Østby (f. Bråten) Margit 31.07.1914 Våler (i Solør) 351
Østby Elsy Birgitta 23.02.1938 Våler (Solør) 352
Brøndbo Normann 16.11.1922 Høilandet 353
Nordfjellmark Johannes Ingemann 31.08.1916 Velfjord 354
Andersen Hilma 14.12.1919 Grue 355
Elstad Toralf 01.12.1923 Namsos 356
Koren (f. Kanstrup Hegge) Thora (Lulle) Marie Smith 15.05.1897 Oslo 357
Koren Annelise Smith 17.07.1931 Oslo 358
Nesne Alf Andreas 25.09.1920 Tafjord 359
Osbakk Toralf 25.03.1919 Beiarn 361
Lorentzen Harald Berg 19.08.1914 Vega 362
Rønnåbakk Arthur Johan 23.03.1917 Gildeskål 363
Granmo Nils Konradsen 30.05.1904 Drevja 365
Torp Tørres Antvordt Gerhardsen 26.08.1923 Sør-Audnedal 366
Vågøy Martin 21.02.1919 Nord Frøya 367
Andersen Thorleif 19.06.1924 Trondheim 368
Isaksen Isak 19.04.1893 Trondheim 369
Gullhav Magnor 30.10.1917 Sør Varanger 370
Bakkland Olaf Johan Berg 26.06.1920 Kjellbotn 371
Jenssen Terje Dorp 23.12.1922 Mosjøen 372
Johansen Einar Johan 03.05.1921 Narvik 373
Breimo Egil 10.07.1918 Nesna 374
Lien Einar Ragnvald 19.08.1919 Vemundvik 375
Karlsen Karl Birger 22.02.1916 Nesna 376
Breimo Odd 21.05.1920 Nesna 377
Pedersen Hans 26.05.1923 Vefsn 378
Breimo Per Johan 06.05.1917 Nesna 379
Jøsevold Roald 06.09.1914 Nesna 380
Steinberg (f. Levin) Rebekka 29.11.1904 Oslo 381
Steinberg Isak 12.06.1889 Lettland 382
Steinberg Evald Kai 22.08.1937 Oslo 384
Steinberg Rolf Arne 27.07.1939 Oslo 385
Hansen Aase 18.11.1922 Moss 386
Syversen Arthur 09.03.1922 Horten 387
Borgersen Harry William 05.11.1922 Horten 389
Lundstrøm Rolf Oskar 04.09.1925 Glemmen 391
Johansen Ole Johan 18.04.1918 Halden 392
Nilsen Harry Georg 01.10.1911 Halden 393
Marthinussen Johannes Elias Martin 19.01.1915 Evenes 394
Hansen Agnar Hedlund 02.09.1922 Lyngen 395
Karlsen Jenny Liv 21.02.1922 Honningsvåg 396
Kristensen Jostein Arne 28.01.1901 Ballangen 397
Kristensen Arve 21.08.1927 Ballangen 398
Grønlund Odd Kyrre 19.10.1915 Dyrøy 399
Mathisen Birger 24.11.1917 Harstad 401
Guttormsen Severin Ås 26.08.1919 Skjervøy 402
Johansen William Eugen 27.07.1923 Nord-Reisa 403
Markussen Petter Johan Magnus 25.06.1916 Ballangen 404
Eriksen Rolf 25.05.1916 Oslo 406
Lorentzen Sverre Heitmann 16.05.1917 Svolvær 408
Frydenlund Harald Anderson 07.09.1918 Storfjord 409
Johansen Ågot Marie 13.04.1922 Storfjord 410
Hatteng Edvard 20.05.1918 Storfjord 411
Hatteng Jenny Rebekka (f. Eriksen) 16.11.1917 Kåfjord 412
Johansen Sigurd 17.01.1922 Storfjord 413
Setså Didrik Johan 12.03.1891 Saltdal 414
Rugaas Alfred Lund 03.01.1899 Fauske 415
Larsen Helge Nystrøm 12.04.1921 Lyngen 416
Figenschau Johan Kristian 01.03.1924 Storfjord 417
Nilsen Emil Ludvig 18.09.1925 Storfjord 418
Pettersen Arne 23.12.1913 Mosjøen 419
Pettersen Peder Andreas 13.09.1911 Mosjøen 421
Nilsen Kristian Hilbert 19.06.1919 Storfjord 422
Hamnvikør Jasper Leonard Larsen 31.07.1922 Lyngen 423
Solberg William Lundstrøm 28.07.1921 Lyngen 424
Bruvoll Torleif Andreas 04.12.1923 Storfjord 425
Heiskel Oskar Kornelius 29.05.1920 Storfjord 426
Kristiansen Olgar Andreas 19.04.1912 Fauske 428
Helland Toralv Peder 17.07.1915 Fauske 429
Myklebust Ragnvald Fritz 31.03.1920 Tynset 431
Pedersen Almar Olai 20.01.1917 Fauske 433
Olsen Olaf Sverre Karl 04.09.1916 Lødingen 434
Klæboe Einar 19.05.1919 Hemnes 435
Evensen Johannes 12.07.1922 Sør-Rana 436
Johansen Øyvind 22.07.1920 Sør-Rana 437
Breimo Trygve 28.01.1921 Nesna 438
Jakobsen Kurt Helge 28.12.1920 Svolvær 439
Lied Ketil 07.04.1923 Nesna 440
Bårdsen Harald Klingenberg 01.03.1921 Sør-Rana 441
Hanssen Rolf 07.01.1923 Stamnes 442
Larsen Nils 21.03.1923 Nesna 443
Andersen Magne Laurits 16.09.1923 Bergen 445
Heggtveit Harald Kristian 08.09.1920 N. Fana 446
Gjertsen Bjarne Ingvar Krognes 31.03.1922 Bergen 447
Moe Sverre 10.01.1920 Bergen 449
Johansen Anna Johanna 16.06.1920 Rødøy 450
Johansen Alida Josefine Kirstine 13.09.1916 Rødøy 451
Savjord Henry Magnus Arne 18.01.1909 Brønnøy 452
Holthe Trygve 27.09.1903 Tyristrand 453
Stormarken Alf Johan 23.10.1919 Lunner 455
Johnsen Bjarne 04.08.1918 Herøy 456
Nilsskog Johannes 29.04.1922 Drevja 457
Nilsskog Erling 17.03.1922 Drevja 458
Berg Leif 19.04.1923 Vardal 459
Holstad Helge 08.03.1922 Herøy 460
Nilsskog Lina 21.03.1920 Drevja 461
Iversen Leif 19.05.1921 Leirfjord 462
Elvebakk Johan 10.05.1922 Leirfjord 463
Bermann Leopold 02.07.1903 Litauen 464
Kristiansen Erling Olav 25.04.1920 Ålesund 465
Kristiansen Alfhild Ingebjørg 15.07.1914 Narvik 466
Kristiansen Ronald Inge 14.06.1934 Narvik 467
Kristiansen Lill-Marion 31.12.1935 Narvik 468
Kristiansen Karl Daniel 11.04.1914 Narvik 469
Venås Ella Johanne 05.05.1933 Velfjord 471
Indahl Harry Emanuel 19.01.1914 Narvik 472
Indahl (f. Paulsen) Helmine Charlotte 26.03.1917 Narvik 474
Indahl Ivan 03.07.1937 Narvik 475
Indahl Odd Henning 12.07.1938 Narvik 476
Indahl Thor Viggo 13.03.1941 Narvik 477
Løvgren Bernth Johannes 10.02.1924 Narvik 478
Anthonsen Atle Johan 29.02.1924 Harstad 479
Farstad Harald Johan 03.08.1923 Buksnes 480
Rasmussen Trygve Arktander Bryn 19.08.1917 Narvik 482
Rasmussen (f. Jensen) Amanda Terese 16.11.1914 Honningsvåg 483
Hagh Rolf Fredrik 07.11.1922 Buksnes 484
Unstad Enevold Håkon Hilmar 05.02.1922 Hol i Lofoten 485
Eliassen Jakob Andreas 23.06.1922 Harstad 486
Steen Birger 24.02.1924 S. Trondenes 487
Thomassen Konrad Nikolai 25.10.1915 Kvenangen 488
Borgsø Leif Sigurd 18.02.1925 Steinkjær 489
? Evald Kornelius 14.10.1920 Skjervøy 490
Jakobsen Jakob Ragnvald 10.03.1919 Skjervøy 491
Seppola Arnt Johannes 02.11.1923 Nordreisa 492
Johansen Almar Edvin 23.02.1923 Skjervøy 493
Karlsen Harald Fridtjof 06.09.1923 Skjervøy 494
Hansen Erling 07.05.1922 Talvik 495
Johansen Paul Mikal 03.05.1918 Skjervøy 496
Kristiansen Kåre 10.07.1923 Talvik 497
Dahlberg Asmund 28.02.1925 Bardu 498
Nilsen Olaf 24.09.1912 Tromsøysund 499
Frantsen Hjalmar Martin 07.12.1901 Ankenes 500
Guttormsen Hans Emil 24.05.1922 Ullsfjord 501
Isaksen (f. Fischer) Minna 11.08.1905 Trondheim 502
Isaksen Harriet Jeanett 17.04.1937 Trondheim 503
Isaksen Liv Astrid 17.08.1932 Trondheim 504
Klein Ida Rakel 16.05.1909 Trondheim 505
Klein Hirsch 07.01.1910 Litauen 506
Østli (f. Ormbakken) Randi 08.07.1923 Brandval 507
Østli Arne 03.03.1914 Brandval 508
Østli Ole Kristian 05.11.1941 Brandval 509
Kahrs Einar 14.10.1919 Levanger 510
Sende Hilmar Peder 03.07.1924 Verdal 511
Thorvik Olav 02.11.1916 Frey 512
Hegseth Ivar 09.11.1922 Meråker 514
Valved Hallvard Bolsøy 515
Thorvik Ivar 27.04.1922 Bolsøy 516
Høiås Peder 31.10.1920 Selbu 517
Snipen Lilly Gudrun 02.06.1920 Brandval 518
Moe (gift: Milde) Ella Julie Elida 19.02.1920 Brandval 519
Paulsen Johannes 25.01.1912 Brandval 520
Moe Gothard 31.03.1918 Brandval 521
Brandvold Endre 12.06.1922 Brandval 523
Brandvold Svein 29.07.1920 Brandval 525
Engeskog Arne 01.07.1917 V. Toten 527
Hofosbråten Johan 13.08.1904 Brandval 528
Silkisberg Rolf Arthur 15.05.1924 Brandval 529
Holing Asmund Parelius 03.05.1917 Værdal 530
Vestrum Knut Henry 11.06.1925 Verdal 531
Riksvold Harry 22.07.1924 Verdalen 533
Kverkild Finn 02.05.1922 Verdal 534
Johnsen Ole 04.06.1916 Tromsø 535
Aarra Knut 21.03.1894 Øvre Hålandsdal 536
Aarum Liv 13.05.1921 Sarpsborg 538
Johansen Gunnar Hilmar 30.03.1922 Rolvøy 539
Solberg Ingvar Jelal 05.07.1925 Son 540
Syversen (gift: Viberg) Mary Judith 25.06.1923 Sarpsborg 541
Eide Olaf 17.12.1898 Trondheim 542
Kapstad Ivar Olaf 27.03.1915 Oslo 543
Lia Eiler 29.10.1924 Vinger 545
Dahl Alf 24.02.1923 Vinger 546
Hellerud Karsten Ottar 23.12.1914 Vinger 547
Eide (gift: Johannesen) Ragnhild Oline 17.07.1918 Levanger 549
Høegh Birger 23.05.1923 Vinger 550
Tomta Martin 20.03.1918 Vinger 552
Kristiansen Knut Berg 12.08.1920 Skjerstad 554
Johansen Einar Sigfred Helge 21.01.1922 Bodin 555
Jensen Benjamin Henry 03.06.1919 Finnkongkeila 556
Jensen Sigfred Even 30.09.1921 Bodin 557
Storå Roald Kristian 02.01.1920 Bodin 558
Liland Trygve Albert Julius 03.02.1917 Sirdal 559
Andreassen Astrid 04.11.1918 Beiarn 560
Bjønrbakk (gift: Johansen) Selma Mathilde Olsen 17.01.1925 Beiarn 561
Grønning Jacob 09.06.1920 Sør-Fron 562
Grønning Jakob 13.01.1920 Stabsbygd 563
Bjørnvig Hans Johan 12.10.1920 Dønnes 564
Bjørnesset Oskar 13.10.1923 Ringebu 565
Bjørnesset Georg 27.09.1915 Ringebu 566
Brødreskift Anders 15.07.1918 Statsbygd 567
Langåssve Ivar 12.05.1923 Skogn 568
Moan Ole Sigurd 30.12.1919 Røros. Langsogn 570
Schølberg Alf 04.08.1918 Rørås 571
Langåssve Einar 24.04.1921 Skogn 572
Aastad Einar 29.07.1924 Brekken 573
Andersen Hans Fredrik Laurentzius 27.09.1890 Røyken 574
Tøften Rolf Gunnar 25.09.1925 Eidsberg 575
Skau (f. Myhrvold) Agnes Johanne 30.09.1913 Eidsberg 576
Hoff Karl 13.12.1911 Oslo 577
Hoff Dolores Anselma 12.04.1916 Spania, Madrid 578
Halvorsen Peder Arthur 03.09.1901 Borge 579
Østeby Johan 22.01.1885 Øymark 581
Østeby (f.: Halvorsen) Ruth 15.04.1916 Fredrikstad 583
Klein Mendel Judel 20.03.1984 Litauen 584
Klein Heimann Chain 09.03.1915 Trondheim 585
Alfredsen Asbjørn Eigil 16.08.1925 Rolvsøy 586
Bakken Rolf Gunnar 26.10.1920 Løten 587
Brevik Torbjørn 29.01.1922 Hustad 588
Hansen Willy 12.02.1920 Oslo 589
Johansen Hjalmar 27.03.1916 Storfjord 591
Pedersen Bernhard 29.07.1901 Storfjord 592
Jensen Kristian Ingvald 04.04.1912 Storfjord 593
Berg Johan August 16.09.1911 Grue 594
Weseth Vilhelm 28.11.1914 Vefsn 596
Grindstad Bjarne 06.04.1916 Vefsn 597
Sjåvik Jørn 06.10.1922 Vefsn 598
Granhaug Mathias 13.03.1923 Vefsn 599
Apesland Johan Ansgar 08.11.1895 Bjelland 600
Apesland (f. Christensen) Marie Elisabeth (Mia) 26.05.1888 Arendal 601
Apesland Odd Ansgar 11.12.1930 Arendal 602
Mathisen (gift: Sommerfelt) Eva Berglioth 07.03.1918 Arendal 603
Gravningen Sigurd 13.08.1926 Kongsberg 604
Budalbakk Tormod Pedersen 30.07.1923 Korgen 605
Eliassen Jakob Andreas 07.10.1915 Mo i Rana 606
Andersson Edgar Ragnar 30.01.1925 Vang i Hedmark 607
Sakshaug Per 06.09.1916 Verdal 609
Lundsaunet Oskar 04.10.1920 Verdal 610
Kjesbu Håkon 17.03.1920 Verdal 611
Johnsen Arne Edvind 19.08.1921 Verdal 612
Svendsen Alf Sverre 18.01.1908 Berg 613
Svendsen (f. Amundsen) Ellen Sofia 01.12.1909 Sverige 614
Svendsen Odd Henry 06.12.1931 Aremark 615
Svendsen Jorunn Anne-Marie 01.12.1940 Halden 616
Svendsen Yngvar Johan 26.02.1942 Halden 617
Bakkelund John Johnsen 17.05.1924 Ankenes 618
Magnussen Olga Ludvie Oskarda 12.10.1921 Lendvik 619
Seternes Sverre Meier 08.04.1916 Bardu 620
Haug Sverre Andreas 23.03.1904 Samnanger 621
Vabø Arne Kristoffer 25.10.1919 Masfjorden 622
Korbu Jan 07.02.1923 Øvre Sandsvær 623
Olsen Johan Hilberg Ingvald Olai 04.04.1915 Skånland 625
Aspeli Peder Johan Hagrup 09.11.1918 Skånland 626
Henriksen Hilmar Olai 15.03.1921 Skånland 627
Olsen Asbjørn Eldor 01.03.1920 Skånland 629
Andersen Roald Aage 30.03.1919 Narvik 630
Sjølund Sixten Andersson 06.08.1913 Narvik 632
Mjønes Abner 05.11.1914 Narvik 634
Enberget Håkon Olsen 12.01.1912 Våler i Solør 635
Enberget Rolf Håkonsen 02.09.1934 Våler 636
Bråten Kåre Karstensen 15.06.1916 Våler i Solør 637
Bråten Othilie Emilie (f. Skolemestra) 23.03.1919 Våler, Solør 638
Bråten Kjell Oddbjørn 14.01.1940 Våler, Solør 639
Bråten Edvind Magnfred 06.08.1942 Våler i Solør 640
Bråthen Henny Kolbjørnsen 07.02.1924 Våler i Solør 641
Enberget Bjarne 06.10.1922 Våler 642
Østby Alfred 21.04.1918 Våler 643
Østby Hans 03.03.1894 Våler 644
Nermoen Halvdan 02.05.1924 Elverum 645
Gjerdingen Torgeir 06.07.1923 Elverum 646
Eggen Sigmund 13.04.1923 Elverum 647
Hals Ivar 06.09.1920 V. Aker 648
Sandnes Arnold Birger 08.04.1921 Eidsvåg 649
Hole Torstein 21.12.1921 Nesset 650
Benjamin Louis 01.08.1894 Warsjawa (Warsawa), Polen 651
Benjamin Mirjam 29.07.1925 Oslo 652
Benjamin Elise (f. Messansky) 23.09.1900 Oslo 653
Grusd Hermann Meyer 25.12.1900 Lithauen (Litauen) 654
London Leopold Max 15.12.1907 Oslo 656
London Nathan 06.01.1920 Oslo 657
London Charles Isak 30.03.1917 Oslo 658
London Benjamin Roberth 03.07.1914 Oslo 659
Drolsum Emma Skyldfri Hornshøj (f. Hansen) 23.09.1910 Danmark 660
Abrahamsen (gift: Wikander) Jenny Mathilde 18.03.1912 Narvik 661
Seljeås Jakob Nikolai 01.11.1909 Sørfold 662
Holtmo Erly 15.10.1921 Sulitjelma 663
Andersson Arthur Harry 29.12.1922 Steinkjær 664
Lundeng Henning Almar Lindeman 29.07.1911 Skjerstad 665
Skadsem Konrad 24.06.1913 Klepp 667
Orre Nanfrid 10.10.1924 Klepp 668
Lang Ernst Emanuel 10.03.1920 Oslo 670
Thalberg Ole Kristian 21.01.1927 Oslo 671
Jensen Leif Georg 22.02.1914 Vang, Hedemark 673
Engstad Gunnar 29.12.1919 Vang, Hedemark 674
Hallberg Birger Edvin Melvin 06.05.1920 Vang, Hedemark 675
Rindal Peder Johan 15.09.1914 Vinje 677
Hansen Anton Magnus 02.08.1921 Tysfjord 678
Spjøtvold Harald 16.08.1919 Hemne 679
Johnsen Turid 24.08.1923 Grong 680
Winther Sivert 02.06.1922 Hamarøy 681
Schwartzmann Bernhard Samuel 15.07.1890 Oslo 682
Skarpsno Einar Johan 28.09.1919 Tune 683
Jaffe Herman 08.10.1913 Lillestrøm 685
Karlsen Rolf Edgar 15.01.1916 Halden 686
Paulsen Mathias 15.08.1924 Gjerpen 687
Jensen Harry William 11.05.1924 Aker 689
Solvang Aksel Ingebrigt Hansen 12.04.1918 Ullsfjord 691
Ingebrigtsen Jakob 19.02.1913 Målselv 692
Larsen Håkon Amandus 20.08.1917 Ullsfjord 693
Pedersen Leif Ingolf 08.02.1919 Ullsfjord 695
Olsen Osvald Petter Edvind 30.06.1917 Ullsfjord 696
Nilsen Ivar 05.04.1912 Kåfjord 697
Steinvik Arne Gerhard 14.10.1918 Storfjord 698
Nilsen Nils Johannes Ingvald 26.03.1921 Storfjord 700
Larsen Solnes Arthur Malvin 21.10.1918 Storfjord 702
Isaksen Asle Johannes 04.03.1918 Storfjord 704
Steinsvik Malvin Oluf 14.05.1913 Storfjord 705
Mathisen Eino 15.08.1910 Storfjord 706
Sørensen Kåre Edmund 28.09.1920 Balsfjord 707
Olsen Ole Johan Bernhard 25.03.1894 Storfjord 708
Sandvoll Idar 20.01.1915 Målselv 709
Pedersen Monrad Harry 03.01.1915 Målselv 710
Holmen Liv (f. Gjetrem) 16.05.1912 Bjerkreim 711
Levin Mina (f. Smith) 13.06.1905 Oslo 712
Levin Idar Alfred 21.03.1937 Elverum 713
Østby Magne Martinusen 28.05.1904 Våler i Solør 714
Østby Margit (f. Haugen) 14.06.1917 Trysil 715
Østby Arnfinn Marius 15.08.1939 Trysil 716
Østby Harry Manfred 21.10.1940 Trysil 717
Hagen Sverre 18.05.1902 Tr. heim (Trondheim) 718
Markus Martin 04.01.1918 Elverum 719
Markus Ingar Leon 08.01.1923 Oslo 720
Hagen Sigrid (f. Aaren) 17.01.1913 Seljord 721
Haustreis Sverre 18.09.1922 Mosjøen 722
Køllersen August Zahl 28.08.1912 Nesna 723
Olsen Knut Harry 17.11.1924 Sverige 724
Viken Erling 31.05.1925 Stjørdal 726
Johansen Richard Ivan 15.07.1918 Tromsø 728
Bjerke Lars 04.10.1920 Oslo 730
Engen Håkon Sverre 17.01.1923 Eidsskog 731
Svendby Arne Thorleif 19.06.1922 Eidsskog 732
Bekken Arne 22.11.1920 Vinger 733
Braude Isser 07.10.1892 Lithauen (Litauen) 734
Braude Ella (f. Lurie) 19.05.1897 Lithauen (Litauen) 735
Braude Charlotte 10.06.1923 Lithauen (Litauen) 736
Braude Rosa 10.09.1925 Lithauen (Litauen) 737
Braude Henrik Ditlev 27.12.1881 Oslo 738
Sørlie Johan 17.08.1913 Høland 739
Sørlie Olaf 11.05.1920 Høland 741
Kirkerud Finn Didrik Hervé 04.09.1901 Oslo 742
Larsen Michael Fossen 28.10.1925 Vågan 743
Henriksen Helge Simon Johan 04.10.1919 Langnes 744
Kummernes Trygve 05.04.1915 Drevja 745
Aufles Jakob 03.05.1926 Vefsn 746
Smedseng Ole Jørgen 25.05.1923 Vefsn 748
Mangshau Hans 24.01.1909 Oslo 749
Spiwarof Albert Spivak 14.04.1899 Ukraine (Ukrainia) 750
Spiwarof Edith Frida Spiwak (f. Feinsilber) 03.06.1906 Oslo 751
Nerland Harald 02.10.1905 Hustad 752
Angell Reidar Erland 26.11.1916 Ringsaker 753
Børresen Lars 20.09.1915 Romedal 754
Schermann Elias 01.08.1917 Oslo 756
Kristensen Hans Filip Eliot 06.05.1915 Narvik 757
Lorentzen Leif 01.06.1926 Vang 758
Olsen Jan Karsten 21.10.1925 Vang 759
Blystad Oddbjørn 17.01.1925 Vang 760
Aaberg Harald 09.10.1908 Austmarka i Vinger 761
Pettersen Odd 19.07.1919 Kristiansand S. 762
Slee Karl 04.06.1904 Stavanger 763
Stugård Olav 30.07.1915 Sør Audal 764
Johansen Hanna Tora Marie 27.04.1910 Oslo 766
Berge Håkon Zimmerlund 19.03.1921 Sykkylven 767
Arnesen Magne 18.08.1920 Elverum 768
Johansen Bjarne 07.03.1920 Hobøl 769
Olsen Sigurd Asker 26.09.1918 Skien 771
Beck Roald 19.05.1923 Elverum 772
Gundersen Gunnar 23.04.1918 Elverum 773
Teppen Sigurd Hansen 31.10.1919 Elverum 774
Ødegården Andreas 21.05.1911 S. Land (Søndre Land) 775
Brændås Arne William 20.10.1920 Skien 777
Johnsen Birger 23.07.1913 Skien 778
Buchmann (gift: Rubenstein) Sara 07.12.1917 Trondheim 780
Buschmann Anna Fanny 27.05.1920 Trondheim 781
Bekker Edith 23.12.1920 Trondhjem (Trondheim) 782
Thomassen Torgeir 23.09.1918 Mosjøen 783
Røreng Hjalmar 30.09.1917 Hemnes 784
Kristiansen Johan 01.11.1893 Brandval 785
Strand Erling Johan 02.04.1920 Vefsen 787
Veset Sigmund 09.09.1916 Vefsen 788
Lien Kåre Ingvald 12.08.1921 Vemundvik 789
Hundal Hermod 31.08.1912 Mosjøn 790
Hundal Johan Martin Mørk 29.08.1914 Mosjøen 792
Austvik Karl 29.08.1921 Nesna 793
Rønning Reinhardt 28.12.1921 Kirkenes 795
Dalene Andreas 14.03.1921 Sarpsborg 797
Johansen Rolf Jørgen 17.11.1919 Torsnes 798
Hole Ragnar Johan 17.05.1917 Oslo 799
Riis Bjarne Henning 15.08.1920 Halden 800
Strand Ole Petter 22.02.1912 Lillestrøm 801
Gretland Esther 06.09.1922 Sarpsborg 802
Larsen Bodil 14.01.1922 Sarpsborg 803
Karlseng Edvin Magnar 24.06.1917 Ørland 804
Karlseng Charly (f. Hagen) 23.12.1912 Kongsberg 806
Karlseng Rolf 17.10.1936 Namskogen 807
Karlseng Gerd Evelyn 23.03.1941 Kvinesdal 808
Dworsky Isaac 31.03.1889 Trondheim 809
Devor Finn Hirsch 22.10.1916 Kristiansund N. 810
Devor Bjørn Isidor 23.01.1922 Oslo 811
Devor Per Julius 23.01.1922 Oslo 812
Kahn Moses 23.05.1903 Trondheim 813
Ganz Aron Wulf 30.10.1899 Lithauen (Litauen) 814
Ganz Mathias Marcus Israel 13.01.1898 Lithauen (Litauen) 815
Ganz Jacob Isak 14.10.1908 Litauen 817
Bild Samuel 15.11.1907 Oslo 818
Mahler Salomon Herman 26.09.1922 Trondheim 820
Hermansen Johan Frithjof 23.05.1925 Sør-Reisa 821
Ås Ole 23.08.1921 Tydal 823
Ås Erling Sigurd 15.11.1919 Tydal 824
Hessner Jan Jørgen Graff 15.08.1917 Aker 825
Selikowitz Heimann 09.11.1900 Oslo 826
Hansen George Fredrik 08.08.1904 U.S.A. 828
Dabrosin Aron 22.01.1913 Oslo 830
Lund Ottar 16.07.1919 Nes, Romerike 832
Levin Marcus 20.09.1899 Oslo 833
Borgås Karsten Petter 31.12.1924 Trøgstad 834
Levin Alf Abel 16.03.1904 Arendal 835
Selikowitz Arnold Koppel 11.03.1912 Oslo 836
Eriksen Arthur Magnus 09.03.1919 Sarpsborg 837
Nilsen Einar Ingvald 08.01.1913 Sarpsborg 839
Moldestad Alfred Nikolai 21.10.1924 Bergen 840
Baartvedt Ole Bernhard 03.12.1922 Bergen 842
Nilsen Rudolf Marinius 20.07.1902 Halden 844
Nilsen Lilly Antonie 20.07.1904 Idd 845
Nilsen Reidun 09.10.1932 Berg 846
Dahl Aage 01.10.1911 Oslo 847
Lia Bjørn 07.01.1925 Aurskog 848
Haugerud Asbjørn Henry 16.05.1924 Aurskog 849
Foshaug Olav 15.12.1921 Bardu 850
Høiden Tor 19.07.1917 Bardu 851
Moen Arne 29.05.1918 Bardu 852
Pedersen Peder 02.12.1906 Holla, Telemark 853
Eiris Moritz 27.02.1912 Oslo 855
Dalermoen Reidar 28.12.1917 Brandval 856
Sandahl Ørnulf 26.07.1911 Stjørdal 857
Røssvassbukt Emil Johansen 17.04.1922 Hattfjelldal 858
Valberg Kåre Eriksen 02.01.1915 Hattfjelldal 859
Century David 28.12.1897 Warsjava (Warsawa), Polen 860
Century Rebekka (f. Rotschild) 01.02.1901 Lithauen (Litauen) 861
Century Berit 24.07.1925 Oslo 862
Century Celia 07.06.1928 Oslo 863
Løvås Mikkel 06.06.1918 Bygland 864
Müller Valborg Marie (Vava) Collet 14.04.1905 Larvik 865
Eide Ruth 08.01.1901 Feda 866
Eide Sissel 30.06.1939 Kristiansand S. 867
Andresen Thordis Eugenie 09.10.1914 Ø. Aker 868
Hersson Sidsel Irene 21.09.1940 Oslo 869
Andersen Arvid Jentoft 02.02.1920 Herøy 870
Røed Eyvind Martinsen 20.02.1900 Oslo 872
Bergseth Ole Edvardsen 07.02.1902 Sør-Fron 873
Ludviksen Thor 22.11.1917 Nes 874
Repshus Kolbjørn Olsen 03.05.1918 Eidskog 875
Halvorsen Ragnar 08.01.1920 Nes, Romerike 876
Fluvåg Robert Johan 23.12.1921 Skåre 878
Sundby Otto Henry 05.06.1924 Haugesund 879
Pedersen Birger 21.09.1922 Stord 881
Ringstad Alf 16.11.1921 Skåre 883
Nilsen Johan Scott 01.04.1923 Hurum 884
Bådsvik Halvor Johannes 02.05.1923 Skjold 885
Bernstein Bernhard 14.08.1901 Oslo 886
Bernstein Berit Ida (f. Rosenberg) 05.04.1907 Fredrikstad 887
Bernstein Rogger 24.10.1933 Oslo 889
Glaser Ernst 24.02.1904 Hamburg 890
Engstrøm Kirsten 07.01.1923 Lørenskog 891
Pedersen Synnøve 20.03.1924 Eidsberg 892
Engstrøm Arne 28.11.1924 Lørenskog 893
Granby Lorang Willy 13.01.1923 Oslo 894
Krømer Susanne Elisabeth 10.09.1906 Leipzig, Tyskland 895
Krømer Petter Mikael 20.01.1938 Oslo 896
Thomassen Trygve 12.08.1899 Værdal 897
Thomassen Aasta Ingebjørg (f. Bulling) 28.04.1901 Sparbu 898
Thomassen Åse 13.04.1929 Grogn 899
Byrkjeland Brand 04.01.1919 Kvam, Hardanger 900
Ryan Eirik Garberg 15.06.1914 Aurdal 901
Haugsnes Lars 30.06.1920 Fana 902
Messel Ingolf 27.08.1921 Oslo 903
Røhme Arnt 11.01.1919 Orkanger 904
Nygård Bjarne Olsen 02.05.1917 Tërna, Sverige 905
Grindstad Asbjørn 31.01.1918 Vefsn 906
Samuelsen Peder Sigvard 14.05.1922 Oppdal 907
Dahlberg Aksel Frank 25.08.1918 Strinda 908
Olsen Bjørn 05.02.1924 Trondheim 909
Koritzinsky Charles 11.06.1904 Oslo 910
Frogner Erling Magnus Brorson 16.08.1900 Oslo 911
Dabrosin Jakob Elias 09.05.1915 Oslo 912
Varring Ove Arthur Hansen 14.05.1912 Oslo 913
Danielsen Sigurd 03.05.1924 Idd 915
Falleth Reidar Stein 15.08.1925 Glemmen 916
Foss-Sunde Bjarne Jørgen 28.02.1922 Honfluer, Frankrike 918
Johansen Kristen Møller 07.07.1920 Fredrikstad 920
Nythe Osvald Andersen 16.10.1895 Berg 921
Hjelm Johannes Iver 14.02.1912 Berg 922
Fougner Kristian 23.04.1919 Halden 924
Johansen Odd Gunnar 15.01.1918 Nordre Land 925
Heen Erling Norodd 15.03.1913 Grytten 927
Hammer Jonny 12.02.1923 Egge 928
Farmen Hans 28.08.1920 Romedal 929
Nordvik Nils Olav 26.08.1926 Bergen 930
Nilson Edgar Herland 29.03.1926 U.S.A. Brooklyn 931
Stenbeck Sverre 27.08.1922 Romedal 933
Olaussen Ole 13.06.1922 Romedal 934
Johanson Fridtjof 23.05.1923 Ø. Eiker 935
Urdshals Einar Angel 05.04.1914 Kolverseid 936
Urdshals Klara Synnøve (f. Sævik) 14.08.1921 Sævik 937
Pedersen Harry 23.12.1918 Sarpsborg 938
Larsen Petter Leonhard 26.10.1917 Vennesla 939
Haugen (gift: Andersson) Dagrunn Elvira 12.09.1924 Grong 940
Iversen Ruth 14.04.1924 Tjøtta 942
Ressem Ole 20.11.1918 Egge 944
Johansen Halvdan Mildner 07.08.1917 Korgen 945
Aas Jostein Parelius 04.09.1918 Meldal 946
Wicklund Kåre 22.09.1914 Vågan 947
Andresen Edgar 21.03.1913 Skien 948
Nielsen Kai Hyldahl 05.12.1918 Esbjerg, Danmark 950
Knutsen Finn 27.05.1921 Bergen 952
Anthun Odd 12.09.1923 Bergen 953
Auran Ivar Johan 27.08.1918 Malvik 954
Thomassen Hjalmar Ingvald Martin 01.06.1920 Ballangen 955
Holst Nils Johan Hegge 20.04.1919 Oslo 956
Pedersen Ivar Peder 30.01.1924 Mosjøen 958
Stang Reidar 25.08.1916 Mosjøen 959
Jensen Harry Dorp 27.11.1924 Mosjøen 960
Tverå Nils 07.08.1917 Mosjøen 961
Edvardsen Leif 25.04.1925 Mosjøen 962
Krupp Israel 09.03.1908 Oslo 963
Krupp Lilly Bloma (f. Bodd) 05.11.1906 Oslo 964
Krupp Per Manne 31.08.1934 Oslo 965
Grec Madeleine Borghøild (Lillemor) 29.03.1916 Schweitz 966
Myrmel Judith Marie Allette (f. Thorsen) 21.03.1915 Tromsø 967
Myrmel Turid 03.08.1937 Bergen 968
Myrmel Grethe 25.09.1934 Bergen 969
Skånberg Otto Alfred 09.03.1920 Kristiansand S. 970
Øgaard Yves Johan 01.10.1920 Bergen 971
Svendsen Lilly Ovidia (f. Karlsen) 20.06.1896 Fr. Stad. 973
Danielsen Karl Bernhard 13.06.1922 Berg 974
Edvardsen Martin Oliver 20.01.1898 Glemmen 975
Edvardsen Anna Kristine (f. Pettersen) 20.02.1903 Halden 976
Edvardsen Audbjørg Emma 09.11.1927 Halden 977
Edvardsen Johan Anker 31.01.1932 Berg 978
Thorsen Hans Marius 14.02.1911 Vinger 979
Årstad Åge 07.07.1920 Brandval 981
Bråten Gunnar Emanuel Eriksen 29.10.1908 Nord Odal 982
Halvorsen Karl Fredrik 17.10.1903 Saltdal 983
Nilsen Sverre Lind 26.09.1915 Saltdal 984
Halvorsen Håkon 29.08.1917 Saltdal 985
Petershagen Henrik 17.02.1918 Aamot 986
Hermansen Hallvard 30.04.1921 Aamot 987
Rustad Sigvald 31.10.1917 Aamot 988
Rygh Arne 09.12.1924 Ytre Sandsvær 989
Christiansen Kjell Gunnar 23.09.1924 Skoger 990
Johnsen Kåre Meier 10.04.1910 Korgen 991
Johnsen Emma Augusta (f. Persdotter) 05.07.1904 Tärna, Sverige 992
Johnsen Bjarne 10.07.1941 Hattfjelldal 993
Aasen Anne 29.08.1923 Hattfjelldal 994
Larsen Leif 09.01.1906 Stjørdal 995
Kalve Johannes 28.08.1919 Austvoll 996
Pettersen Leif 12.02.1920 Trondheim 997
Thaulow-Helsing Per 27.07.1920 Trondheim 999
Berg Nils Gunnar 11.04.1917 Oslo 1000
Frytz Olav Asbjørnsen 01.07.1919 Haltdalen 1001
Storsveen Erik Eyvind 19.12.1918 Oslo 1002
Larsen Carsten 02.12.1912 Oslo 1003
Wifstad Alvin 19.02.1923 Lånke 1004
Pedersen Odd Palmer 05.10.1914 Lånke 1005
Lundemo Rolf Erling 09.11.1921 Lånke 1006
Karlsen Daniel 27.11.1921 Nedre Eiker 1007
Kahn Fanny Sara (f. Levinsohn) 01.01.1904 Oslo 1008
Kahn Evelyn 05.04.1938 Trondheim 1009
Selikowitz Julius Martin 03.06.1898 Oslo 1010
Selikowitz Ester (f. Levinson) 17.05.1912 Stockholm 1011
Jacobsen John Jonas Gerson 18.03.1896 Trondhjem (Trondheim) 1012
Jacobsen Chesn? Bertha 25.05.1899 Oslo 1013
Malm Agnete Helweg (f. Falkenberg) 29.06.1912 Oslo 1014
Malm Brita 04.12.1939 Aker 1015
Okkenhaug Arne 29.09.1911 Frol 1016
Okkenhaug Edith (f. Bentzon) 07.06.1906 Mo i Rana 1017
Okkenhaug Knut 19.03.1938 Aker 1018
Okkenhaug Ragnvald 26.01.1940 Aker 1019
Ottesen Bergljot Synnøve (f. Borgen) 07.11.1909 Oslo 1020
Ottesen Jan 28.04.1938 Oslo 1021
Johansen Olga Elisabeth 07.08.1899 Sverige 1022
Johansen Roger Emanuel 26.03.1927 Oslo 1023
Motzfeldt Inger (f. Jensen) 08.01.1911 Oslo 1024
Motzfeldt Ole-Jørgen 24.04.1935 Oslo 1025
Ustvedt Hans Jacob Neumann 04.07.1903 Oslo 1026
Esbjørnsen Gunnar 21.09.1916 Aker 1027
Esbjørnsen Eva (f. Ottersen) 27.06.1915 Tinn 1029
Haugen Einar 31.01.1907 S. Høland 1030
Haugen Dagny (f. Tokerud) 29.11.1911 Aurskog 1032
Haugen Per 31.03.1933 Mysen 1033
Haugen Unni Margrete 30.05.1936 Mysen 1034
Løvestad Håkon 24.08.1918 Trøgstad 1035
Hansen Gunvald 25.09.1906 Berg 1036
Andersen Karl Johan 26.06.1904 Berg 1037
Tau Tove Krabbe 01.09.1905 Lillehammer 1038
Levin Elias 24.12.1900 Lettland 1039
Knoop Gerhard Herman 03.11.1920 Oslo 1040
Wiborg Per Grøtter 25.01.1922 Oslo 1041
Bjerke Lars Thorstein Hesselberg 21.04.1922 Oslo 1042
Pettersen Jon Finn 01.05.1920 Oslo 1043
Sønsterød Oddvar 16.02.1922 Gresvik 1045
Opsahl Knut 03.03.1923 Kolbotn 1046
Melby Arne 10.12.1918 Larvik 1047
Flygind Thorbjørn 26.01.1921 Brandval 1048
Pettersen Henrik 23.01.1922 Brandval 1049
Langseth Gerd 03.07.1924 Vefsn 1051
Jebe-Stensås Per 24.08.1913 Oslo 1052
Jebe-Stensås Solveig Pernille (f. Wærnes) 11.05.1912 Narvik 1053
Jebe-Stensås Per Harald 19.01.1941 Trondheim 1054
Bjørnland Erling 13.12.1922 Sarpsborg 1055
Fredriksen Knut Tarald 28.09.1921 Halsø og Harkmark 1057
Gyllensten (f. Fredriksen) Randi Marie 27.02.1920 Sarpsborg 1058
Johansen Thor Inge 21.06.1923 Narvik 1059
Kristiansen Albert Lorang 13.09.1921 Sarpsborg 1060
Olsen Ivar 26.05.1921 Sarpsborg 1061
Lilleby (gift: Karlsson) Else Ingeborg 09.03.1922 Sarpsborg 1063
Lundby Harald Matti 31.07.1924 Øvre Eiker 1064
Ramstad Bergthor Marius 26.11.1902 Oslo 1066
Mowinckel Johan Ernst Fasmer 26.02.1911 Bergen 1067
Blytt Sigurd Gran 09.03.1920 Bergen 1068
Pettersen Leif Johannes 26.04.1913 Oslo 1070
Hammerstad Aksel Normann 11.02.1905 Oslo 1072
Pettersen Asbjørn Sverre 20.03.1910 Nesodden 1073
Frantzen Frantz Eilert Brecke 28.06.1913 Oslo 1074
Hansen Ragnar Eivind Monrad 13.09.1908 Sandsvær 1075
Hansen Marit Synnøve (f. Ekra) 13.05.1924 Strømmen 1076
Aagård Leif Sander 11.12.1919 Nordli 1077
Småvollan Fritz 02.05.1914 Nordli 1078
Mørk Halvor 04.02.1898 Aker 1079
Kristiansen Karl Johannes 06.06.1909 Lier 1080
Tangen Rolf Georg 01.11.1918 Kristiansand 1081
Nordgård Gunnar Alek 20.12.1913 Bygland 1082
Haugeland Jon (Jens?) 06.07.1916 Hylestad 1083
Person Per 21.01.1917 Åmot 1084
Husom Brede Ingvald 19.10.1918 Åsnes 1085
Haldammen Bjørn 10.12.1926 Åsnes 1086
Hansen Dagfinn 04.02.1923 Oslo 1087
Nymoen Odd Ragnar 20.06.1927 Våler i Solør 1089
Haugen Bjørn 11.07.1921 Våler 1090
Rotschild David 05.02.1905 Lettland 1091
Rotschild Adolf 02.02.1913 Oslo 1092
Dante Samuel Plavnik 08.11.1918 Oslo 1093
Olsen Arne 29.05.1923 Åmot 1094
Andraa Kåre 08.01.1920 Åmot 1095
Andraa Johan 14.12.1923 Åmot 1096
Levare Israel 20.05.1890 Lettland 1097
Johnsen Roald 17.05.1917 Bodø 1098
Pedersen Ingebrigt 23.05.1923 Meråker 1099
Hansen Harry 16.06.1909 Grue 1100
Hansen Henry 12.04.1923 Grue 1101
Øiestad Jon Mellbye 14.08.1906 Brulanes 1102
Øiestad Edith Marie (f. Nilsen) 26.09.1910 Kristiansund N. 1103
Gustavsen Helma Konstanse (f. Hansen) 02.01.1900 Oslo 1104
Stenersen Einar Alf 12.03.1920 Stord 1105
Stokken Sigvald 01.05.1921 Stord 1106
Jenssen Peder 20.11.1919 Norfold 1107
Tjøtt? Dagfinn 07.10.1922 Klepp 1108
Bjerknes Harry Tengvalli 13.03.1921 Oslo 1109
Sørensen Arne Emil Ragnar 15.04.1917 Oslo 1110
Andersen Emil Augustinus 15.02.1918 Elverum 1112
Sandberg Helge 08.05.1924 Elverum 1113
Olsen Arne 02.02.1926 Lillehammer 1115
Hagen Reidar 03.06.1927 Lillehammer 1116
Nørsterud Svein 18.08.1926 Lillehammer 1117
Krum Harald 05.11.1925 Lillehammer 1118
Madsberg Arve 24.03.1916 Våler 1120
Norbye Finn Bergfeldt 06.01.1923 Ullensaker 1121
Nygaard Erling 01.09.1920 Strømsgodset 1123
Johansen Gulle Martin 02.09.1909 Sør Rana 1124
Skog (gift: Johansen) Astrid Kristine Hansen 16.10.1914 Ibestad 1125
Hansen Hartvig Hartmann 01.01.1895 Halden 1126
Moen Morten 14.04.1916 Sør - Odal 1128
Johansen August Thorvald Algot 03.10.1903 Skee, Sverige 1130
Johansen Karl Edgar 06.11.1922 Halden 1132
Nilsen Gunnar 15.11.1912 Saltdal 1134
Karlsen Arnt Ulrik 22.02.1924 Bodø 1135
Hamsund Roald Eilif 20.03.1924 Bodø 1136
Nilsen Olav 30.11.1911 Saltdal 1137
Nikolaisen Oddmund Nikolai 20.09.1920 Sørfold 1138
Karlsen Gustav Konrad 26.07.1902 Sverige 1139
Grusd Aron 15.02.1891 Litauen 1140
Grusd Emilie (f. Levin) 14.10.1897 Litauen 1141
Grusd Edel Annie 11.11.1923 Oslo 1142
Grusd Per Nathan 28.06.1928 Oslo 1143
Sähle Harald Johannes 20.02.1902 Gjøvik 1144
Langmyren Karl Arvid Karlsen 11.03.1920 Grue 1145
Langmyr Gustav 28.11.1882 Grue 1146
Oster Elias 24.05.1883 Berlin, Tyskland 1147
Schau Harry Gotfred 01.09.1902 Oslo 1148
Schau Lovise Viktoria Karoline (f. Olsson) 07.04.1900 Gjøvik 1149
Levelin Oskar Ferdinand 15.07.1922 Froland 1150
Strul Herman 03.11.1898 Litauen 1152
Strul Chaja Paula (f. Mirlas) 28.03.1904 Russland 1154
Strul Ernst Ivar 28.09.1938 Ø. Aker 1155
Dworsky Lisa Schejmeister 24.03.1886 Russland 1156
Meyer (gift: Fernberg) Sonja 29.01.1918 Trondheim 1157
Devor Rita Johanne (f. Larsen) 21.08.1917 Danmark 1158
Danielsen Alf Leonard 13.08.1913 Halden 1159
Danielsen Astrid Synøve (f. Henriksen) 02.02.1912 Berg 1161
Danielsen Inger Synøve 23.09.1932 Halden 1162
Danielsen Lise Danielsen 16.03.1935 Halden 1163
Danielsen Rolf Arne 13.09.1937 Halden 1164
Lindblom Arne Roald 01.03.1914 Oslo 1165
Kristiansen William Jeulin 23.12.1919 Onsøy 1167
Rosell Fritjof Harry 13.02.1916 Berg 1169
Østrup-Horne Kåre August 23.05.1919 Oslo 1170
Hammerstrøm (gift: Dalan) Johanne Synøve 10.09.1914 Berg 1172
Staahl Bjarne Viggo 20.03.1925 Arendal 1173
Rosell Mary Alvilde (f. Olsen) 22.12.1922 Eidsberg 1174
Tysse Sverre Ragnvald 07.07.1918 Borgund 1175
Andersen Daniel 14.12.1925 Hobøl 1176
Østberg Torbjørn Solberg 04.04.1922 Bergen 1177
Knutsen Egil Bjarne 10.04.1925 Kristiansand S. 1179
Ågesen Bjørnli Andreas Ole Bernhard 11.04.1923 Kvefjord 1180
Sjursen Alfred Sigvard Marin 29.12.1919 Kvefjord 1181
Abrahamsohn Rosa (f. Dworsky) 15.02.1891 Polen 1182
Klein Liebe (f. Klein) 15.04.1888 Litauen 1183
Abrahamsohn Baby Annie 24.09.1925 Trondheim 1184
Abrahamsohn Nanny 25.10.1923 Trondheim 1185
Heide Haustreis Marry Andrea 26.04.1921 Bindal 1186
Koritzinsky Harry Meier 25.07.1900 Oslo 1187
Koritzinsky Rut Selma (f. Dolowitz) 26.01.1905 Helsingborg, Sverige 1188
Koritzinsky Anita Rut 26.12.1931 Ikke oppgitt 1189
Grusd Blenda (f. Marcus) 20.08.1900 Lithauen (Litauen) 1190
Grusd Leif Narve 09.11.1930 Drammen 1191
Grusd Solveig Anita 01.11.1936 Oslo 1192
Henden Audun 06.12.1903 Gloppen 1193
Scheer Rolle Rolf 24.03.1910 Oslo 1194
Larsen Finn Solberg 08.02.1909 Bærum 1195
Larsen Bodil Cecilia (f. Voss) 26.08.1912 Sverige 1196
Bøtun Magne 23.06.1913 Eiker 1197
Rogne (gift: Bøtun) Kjellaug 11.05.1916 Haram 1198
Malm Ole Jacob Worm-Müller 21.12.1910 Aker 1199
Thiis Helge 16.08.1897 Trondheim 1200
Rubenstein Albert 07.08.1915 Bergen 1201
Antonsen Sverre Henry 20.01.1909 Askim 1202
Antonsen Sigurd Thorleif 05.06.1910 Askim 1204
Myrland Einar Arne 03.12.1910 Saltdal 1206
Myrland Gunnar 25.12.1913 Saltdal 1207
Ernstsen Hjalmar Elias 12.09.1908 Saltdal 1208
Holte Arvid Halvdan 02.07.1922 Vang 1209
Kristiansen Finn Karstein 07.10.1922 Vang 1210
Pickelner Arvid Arbraham 11.12.1913 Stockholm, Sverige 1211
Ofstad Leif Erik 01.03.1912 Ålesund 1212
Hansson Arthur Mørch 23.06.1910 Oslo 1214
Øien Birger Peder Magnar 19.12.1920 Sandtorg 1215
Øien Johannes Andreas 09.05.1914 Sandtorg 1216
Albertsen Leif Albert 02.03.1919 Tromsø 1217
Figenschau Nancy Hjertine 19.05.1921 Storfjord 1218
Skognes Erling 17.02.1923 Ulfsfjord 1219
Sørensen Atle Normann 07.01.1922 Balsfjord 1220
Hansen Kristine Jacobie Amalie Valberg 07.11.1911 Skånland 1222
Lørhammer Kurt Arvid Trygve 08.05.1920 Oslo 1223
Tidemann Åsmunn Johan 15.09.1919 Meløy 1225
Anderson Einar Gerhard Kristian 24.09.1898 Sverige 1227
Fein Abraham David 11.12.1905 Oslo 1228
Schelderup Alfred Georg 30.12.1910 Bergen 1229
Bermann Jenny (f. Lasnik) 04.12.1909 Oslo 1230
Bermann Ivar 03.08.1938 Oslo 1231
Raskowitz Alex 19.09.1901 Glascow, England 1232
Stenvik Hans Henry 01.05.1920 Halden 1233
Syvertsen Edvardt Anton 27.04.1912 Fredrikstad 1234
Hansen Sverre Anker Arnet 21.08.1920 Fredrikstad 1236
Andersen Wilgott Harry 31.01.1924 Fredrikstad 1238
Gustavson Reidar Willy 09.05.1926 Greåker, Tune 1240
Guldbrandsen Ole Ingemann 25.02.1916 Østre Moland 1241
Kartbråten Alf Oskar 24.04.1924 Vinger 1243
Langrekken Arne Herman 15.08.1923 Eidskog 1244
Eriksen Odd Arne 14.06.1923 Eidskog 1245
Bekkevold Markus 01.06.1919 Brandval 1246
Østlie Sigurd 27.02.1917 Brandval 1247
Plesansky Bernhardt Samuel 18.07.1924 Oslo 1248
Bekker Adolf Abe 16.11.1922 Trondheim 1249
Motzfeldt Helge 12.05.1906 Oslo 1250
Helland Georg 02.05.1905 Oslo 1251
Bøhn Leif Bjørnstjerne 23.10.1909 Lier 1252
Iversen Edvard Ragnar 09.02.1917 Lunner 1254
Gustavsen Rolf Øivind Asker 09.03.1911 Lunner 1255
Holmen Sverre Olsen 03.08.1921 Alvdal 1257
Mathisen Erling Thorleif 19.03.1922 Hadsel 1258
Eriksen Carsten Mikal 22.11.1921 Koppervik 1260
Andersen Håkon Bernhard 01.08.1911 Tune 1262
Gundersen Georg Martin 04.10.1898 Fredrikstad 1263
Olsen Kolbjørn 01.03.1915 Rakkestad 1264
Levin Betty (f. Steinmann) 25.11.1908 Stockholm, Sverige 1265
Levin Mildred 03.06.1934 Oslo 1266
Selikowitz Josef Ruben 10.08.1899 Oslo 1267
Scheer Aksel 15.07.1904 Lettland 1268
Plesansky Kjell 06.12.1922 Oslo 1269
Finstad Hans Christian Blaauw 02.11.1922 Aker 1271
Thorsteinsen Thorbjørn Bernhardt 24.05.1921 Askim 1272
Martinsen Helge 03.04.1925 Eidsberg 1273
Thoresen Fritz Mørk 09.07.1897 Oslo 1274
Smith Dora 20.09.1910 Oslo 1275
Eriksen (gift: Weinstock) Elise Josefine 10.05.1902 Oslo 1276
Granli Rolf 08.10.1926 Ytre Rendal 1277
Brandberg Martin Jensen 04.05.1896 Hemnes 1278
Johansen Erling 05.09.1904 Oslo 1280
Sydhagen Svein 27.09.1922 Hamar 1281
Martinsen Odvar 01.12.1923 Stange 1282
Berntsen Brede 09.08.1925 Romedal 1283
Strand Norvald Karsten 14.04.1920 Oslo 1284
Engelstad Martin Ingvald 14.04.1920 Brandvald 1285
Bredesen Brede Ingolf 03.07.1921 Brandvald 1286
Bredesen Gunnar 01.08.1913 Brandvald 1288
Fagerberg Hans Wilhelm 28.10.1919 Vestfoss, Øvre Eiker 1290
Johansen Einar Arnold 13.03.1920 Frol 1292
Ingebrigtsen Karl Anton 23.02.1923 Verdal 1293
Selnes Ingolf Magne 10.08.1922 Verdal 1294
Bjurling Erik Henry 12.01.1922 Vang 1295
Børresen Aage 20.09.1922 Furnes 1296
Styr Lizzi Pauline (f. Milner) 21.04.1912 Oslo 1298
Styr Inger Regine 30.04.1942 Oslo 1299
Mesner Ethel Golda (f. Milner) 28.02.1915 Oslo 1300
Mesner Fred 26.08.1942 Oslo 1301
Milner Regi (f. Kahn) 21.11.1887 Østersund, Sverige 1302
Fearnley Ragnhild (f. Sverdrup) 13.07.1893 Moskenes 1303
Fearnley Arild Hartvig Sverdrup 19.06.1918 Mosjøen 1304
Fearnley Arild Sverdrup 11.07.1914 Bergen 1305
Fearnley Ragnhild Sverdrup 29.12.1917 Mosjøen 1306
Pettersen Emma (f. Andersen) 19.01.1904 Oslo 1307
Bergh Odd Walter 17.02.1921 Kristiansand 1308
Meiranovski John Julius 16.06.1913 Notodden 1309
Meiranovski Rebekka Beks (f. Londin) 17.10.1912 Oslo 1310
Raskow Herman 13.02.1906 Oslo 1311
Raskow Fanny (f. Pinkowitz) 07.01.1912 Oslo 1312
Olsen Willy Sverre 16.05.1926 Eidsberg 1313
Knutsen Leif 04.01.1921 Fjære 1314
Johansen Kristian Oliver 25.01.1917 Glemmen 1315
Østli Gunnvall Maselius (Mads) 25.09.1914 Vinger 1316
Ydersbond Johan 22.06.1900 Oslo 1317
Stenersen Adolf Fridthjof 04.01.1907 Tromsø 1318
Fredriksen Jentoft Andreas 24.04.1919 Ulsfjord 1320
Bjørkmo Dreier Kornelius 10.10.1921 Hattfjelldal 1322
Kahan Nachman 22.06.1909 London, England 1323
Schwartsmann Ragnhild (f. Dolowitz) 10.12.1900 Sverige 1324
Schwartsmann Gertrud 19.09.1923 Oslo 1325
Lunder Ruth Karin 03.10.1919 Oslo 1326
Kristiansen Johan 28.01.1916 Røyken 1327
Kristiansen Paul 27.02.1917 Røyken 1328
Nygaard Leif 08.02.1920 Oslo 1329
Andersen Finn Olav 06.05.1921 Ø. Aker 1331
Olufssen Ingeborg Sofie (f. Johannessen) 20.01.1914 Skjeberg 1332
Stordahl (gift: Rahm Johnsen) Evelyn Merry 18.02.1923 Oslo 1334
Figenschau Richard Julius 29.01.1918 Storfjord 1335
Johansen Peder Vilhelm 07.12.1903 Storfjord 1336
Figenschau Theodor Leonhard 30.01.1907 Storfjord 1337
Figenschau Alfred Kornelius 16.08.1917 Storfjord 1338
Iversen Hilmar Julius 01.10.1917 Storfjord 1339
Pedersen Peder Joacim 12.08.1919 Kåfjord 1340
Mohr Eva Marie (f. Gundersen) 31.12.1917 Bergen 1341
Mohr Wilhelm 29.07.1940 Oslo 1342
Sundt-Hansen Elsa Marie (f. Reimers Reksten) 14.05.1917 Oslo 1343
Storsveen Haldis (f. Løvset) 22.01.1920 Oslo 1344
Hansson Marie Beate (f. Meinich) 27.03.1914 Oslo 1345
Larsen Paul Olaf Herman 12.03.1905 Gøteborg, Sverige 1346
Larsen Ragnhild Aurora (f. Bodung) 05.12.1902 Oslo 1347
Storsveen Minda Mimi Louise 21.04.1884 Drøbak 1348
Bugge Sophus 15.10.1904 Oslo 1349
Bugge Hjørdis (f. Klingenberg) 25.06.1908 Bergen 1350
Grønnern Edgar Rudolf 25.11.1917 Askim 1351
Guldvog Gunnar 08.05.1919 Meraker 1352
Bjørnstad Trygve 18.05.1915 Fyrresdal 1353
Wengen Kåre Johannes 24.06.1921 Askim 1354
Dahl Nils 20.05.1920 Mysen 1355
Nilsen Gerd Johanne 25.04.1925 Eidsberg 1357
Høiback Harald 10.04.1921 Rjukan 1358
Haugland Sverre Eugen 27.07.1895 Nes, Romerike 1359
Såstad Kåre Walther 29.06.1920 Oslo 1360
Jacobowitz Israel Salomon 16.11.1914 Kristiansand S. 1361
Jacobowitz Theodor 13.02.1920 Oslo 1362
Johnsen John Eilif 10.02.1919 Halden 1363
Olsen Erling 19.10.1910 Namsos 1364
Robbestad Leif 26.12.1920 Langesund 1365
Humlekjær Thorbjørn Valter 04.04.1923 Fredrikstad 1366
Undheim Petter 21.02.1923 Time 1367
Knutsen Kåre 17.11.1913 Grue 1369
Roll-Hansen Diderich Hegermann 01.09.1913 Kr. Sand S. 1370
Jansen Borghild (f. Flagstad) 02.06.1921 Aremark 1371
Jansen Aud Mary 06.07.1940 Idd 1372
Jansen Marion Svanhild 03.03.1942 Idd 1373
Jansen Roald Herman 23.05.1912 Idd 1374
Hergel Leonora (f. Sæthre) 07.01.1902 Bergen 1376
Hergel Wenche Marie-Louise 26.06.1938 Oslo 1377
Hergel Vilhelm Frederik 05.09.1927 København, Danmark 1378
Aasen Arve Karlsen 12.08.1916 Glemmen 1379
Johannessen Sigurd Waldemar 12.04.1917 Fredrikstad 1380
Munthe-Kaas Peter Erik Gustaf 01.03.1919 Oslo 1381
Andersen Borghild Nathalie (f. Johansen) 28.01.1907 Aremark 1382
Andersen Sonja Henny 08.03.1931 Halden 1383
Nythe Johanne Marie (f. Hansen) 19.04.1900 Fredrikstad 1384
Bogsveen Karl Johan 15.09.1908 Trysil 1385
Bogsveen Julia Elvira 22.05.1914 Sverige 1386
Bogsveen Stige Tage 05.01.1936 Trysil 1387
Bogsveen Astrid 15.09.1938 Trysil 1388
Bogsveen Judith 09.03.1940 Trysil 1389
Bogsveen Jul Arthur 20.09.1941 Trysil 1390
Thesen Karl Anton 02.12.1918 Oslo 1391
Dypflo Sindre 17.02.1921 Trysil 1392
Haugen Ola Jonsen 06.04.1923 Trysil 1393
Skåret Olinius 13.10.1917 Trysil 1394
Libech Henry 17.07.1918 Sælbu 1396
Selikowitz Olga Wilk 24.03.1920 Oslo 1397
Leimann Charles Herman 30.05.1895 Oslo 1398
Bjerkenæs Nils Otto Nilsen 23.08.1893 Ås 1399
Mogel Bjørn Efraim 01.03.1917 Oslo 1401
Selikowitz Rachel Rosa (f. Jaschzik) 11.04.1910 Oslo 1402
Kristiansen Johannes Emanuel 23.01.1904 Oslo 1403
Eitzen Camillo 12.09.1912 Oslo 1405
Haugen Arthur Ingolf 15.08.1919 Eidanger 1406
Nilsen Nils Birger 21.10.1911 Idd 1407
Nilsen Ellinor Laurense (f. Andersen) 26.07.1914 Halden 1408
Nilsen Bjørg Lillian 31.12.1933 Idd 1409
Nilsen Roger 08.10.1939 Halden 1410
Olsen Johan Kristian 07.02.1926 Borge 1411
Rothenberg Arne Elton 17.09.1920 Oslo 1412
Karlsen Karin Emilie 04.04.1924 Berg 1413
Sørlie Otto 16.11.1924 Kr. sund. N. (Kristiansund N.) 1414
Johansen (gift: Bagge) Else Marie 27.03.1923 Sarpsborg 1415
Johansen Gunnar 07.11.1918 Sarpsborg 1417
Hansen Magne Sandrup 27.05.1922 Hol i Lofoten 1418
Arntsberg Petter 07.01.1923 Hol i Lofoten 1419
Nymoen Asbjørn 28.05.1914 Elverum 1420
Ramsli Stein Hilding 17.12.1923 Åsnes 1423
Olsen Steinar 10.12.1925 Lillehammer 1424
Enger Leif 12.10.1907 Elverum 1425
Ramsli Kåre Åsmund 09.02.1924 Åsnes 1427
Simensen Knut 22.03.1925 Lillehammer 1428
Skjærvik Martin 12.07.1919 Elverum 1429
Levin Robert Jacob 07.06.1912 Oslo 1430
Komissar Gerson 04.12,1920 Trondheim 1432
Hersson Leopold 09.05.1908 Oslo 1433
Hersson Sonja (f. Rosenberg) 13.01.1909 Libau, Lettland 1435
Steen Oddvar 04.04.1914 Oslo 1436
Komissar Jacob 29.08.1922 Trondheim 1437
Aksnes Knut 13.03.1916 Fuse 1438
Meszansky Israel Wulf 24.07.1876 Wilna, Russland 1439
Meszansky Bertha (f. Tobiansky) 08.10.1880 Vilna, Russland 1440
Rubinstein Rebecca (f. Mindel) 22.03.1882 Liban 1441
Rubinstein Elsa 12.06.1910 Oslo 1442
Krupp Sofie Tippa 04.09.1919 Oslo 1443
Svenneby Arne 08.01.1918 Våler i Solør 1444
Nilsen Sten Kristian 26.03.1909 Hemnes 1446
Nilsen Georg Angel 03.08.1905 Elsfjord 1447
Stene Aasta 26.02.1909 Stavanger 1448
Stene Helga 08.10.1904 Notodden 1449
Simensen Ruth Mabel 16.11.1915 Tune 1450
Hansson Michael Sigfrid Mørch 08.06.1912 Oslo 1452
Levin Rosa Sara (f. Selikowitz) 07.08.1904 Oslo 1453
Levin Leif Arild 06.03.1935 Oslo 1454
Levin Irene Beda 21.04.1938 Oslo 1455
Scheer Charlotte (f. Selikowitz) 25.05.1906 Oslo 1456
Scheer Frank Robert Marcus 07.09.1929 Oslo 1457
Akselsen Kåre Adolf 16.05.1923 Oslo 1458
Gloslie Oddleif Magne 06.09.1922 Torpa 1459
Haugsand Tor Olai 08.08.1921 Roan 1461
Iversen Tore 03.06.1922 Oslo 1462
Nielsen Georg Konrad Torvholm 06.07.1922 Volda 1464
Pedersen Johannes 27.01.1922 Tromsø 1466
Rønning Reidar 10.05.1925 Trondheim 1468
Wassæther Harald Arnfinn 22.04.1923 Hitra 1470
Wilke Kristian Robert 30.05.1924 Larvik 1471
Jørgensen Sverre Normann 30.05.1918 Oslo 1473
Karlsen Normann 01.05.1921 Oslo 1475
Hagen (Knut) Åge 20.08.1918 Oslo 1477
Sjursheim Solveig Amalie 03.11.1919 Tysfjord 1479
Aasvik Ingebjørg Solbakk 20.05.1920 Oslo 1480
Mo Ole 01.08.1909 Gran 1481
Holth Tormod 24.05.1913 Grue. Finnskog 1482
Trøsberget Kilma Ottilie 20.05.1920 Brandval 1483
Trøsberget Else Amalie 28.02.1926 Brandval 1484
Amundsen Eilif Storm 29.08.1914 Oslo 1485
Grusd Sara 02.03.1867 Litauen 1486
Grusd (gift: Feldbaum) Rachel 02.04.1908 Litauen 1487
Davidsen Gusta Lea (f. Grusd) 27.03.1889 Lithauen (Litauen) 1488
Leimann (gift: Mogel) Sylvia 07.07.1920 Oslo 1489
Leimann Sara Nancy (f. Rascowitz) 11.03.1900 London 1490
Glott Reidar 07.04.1904 Oslo 1491
Glott Gunvor (f. Wahl) 08.02.1907 Oslo 1492
Glott Jan Petter 19.04.1933 V. Aker 1493
Glott Jannicke 20.05.1937 V. Aker 1494
Lindgård Ingeborg (f. Sørbråten) 03.02.1895 Aurdal 1495
Lindegård Ingjerd Synnøve 04.08.1925 Chicago, U.S.A. 1496
Tryti Solveig 11.11.1919 Asker 1497
Goldberg Amalie (f. Selikowitz) 31.12.1907 Oslo 1498
Wiig Markus Motzfelt 21.06.1919 Bergen 1499
Karlsen Erling Markus 24.12.1915 Halden 1500
Kristiansen Thorbjørn 01.04.1921 Nannestad 1501
Nygren Nils Arne Werner 31.07.1913 Berg, Østf. 1503
Glott Annie 06.06.1929 Oslo 1504
Leimann Leon 01.07.1913 Oslo 1505
Andreassen Olaug Jenny 03.02.1921 Narvik 1506
Joakimsen Arne Olaf 14.09.1923 Kr. Sund N. 1507
Torbjørnsen Torfinn 27.02.1924 Sandtorg 1508
Olsen Leonard Johan 20.06.1916 Bergen 1509
Willanger August 17.11.1917 Sandnes 1511
Ugelvik Peder Bertram 17.12.1919 Stavanger 1512
Milner Moses Leopold 21.10.1881 Karlstad i Sverige 1513
Styr Fredrik Theodor 06.06.1912 Ålesund 1514
Levin Dora Ester (f. Mesansky) 16.03.1906 Oslo 1515
Levin Harriet 13.10.1930 Oslo 1516
Levin Ragnhild 12.02.1934 Oslo 1517
Hansen Aase Anette (f. Halvorsen) 29.12.1914 Oslo 1518
Grøttumsbråten Johan Hagbart 24.12.1899 V. Aker 1519
London Bertha 01.02.1913 Oslo 1520
London Rosa Amalie 16.04.1911 Oslo 1521
Grøhn Aino Jakob 20.01.1911 Bergen 1522
Iversen Normann 15.10.1910 Bergen 1523
Abrahamsen Tor Hübert 29.03.1921 Kristiansand S. 1525
Nilsen Frank Johny 05.01.1921 Aker 1526
Buer Arne Thormod 28.09.1923 Askim 1528
Hauer Carl Johan 03.04.1899 Fredrikstad 1529
Hauer Hedvig Johanna 25.04.1898 Tyskland 1530
Jensen Jens Oddvar 19.08.1924 Mysen 1531
Melleby Arve 06.03.1920 Eidsberg 1533
Jensen Leif Alexander 23.10.1921 Trøgstad 1535
Levin Solveig Margrethe (f. Bernstein) 29.12.1914 Oslo 1536
Levin Mona Dorit 19.11.1939 Oslo 1537
Herding Herberth 02.02.1904 Fredrikstad 1538
Herding Solveig Anna Erika (f. Ballarini) 22.11.1910 Malmø 1539
Herding Robert 11.02.1925 Oslo 1540
Næss Eivind 24.07.1909 Heddal 1541
Næss Cecil (f. Rosenberg) 13.01.1909 Lettland 1543
Rosenberg Zippa (f. Levinson) 16.12.1876 Lettland 1544
Ramson Hanna Rebecca (f. Rosenberg) 28.01.1902 Lettland 1545
Ramson Else 17.03.1934 Oslo 1546
Ramson Sonja Maiken 21.05.1936 Oslo 1547
Eitzen Frithjof 17.05.1915 Oslo 1548
Storsveen Gunnar Kjell 31.01.1921 Aker 1549
Storsveen Martinus Olsen 05.03.1887 Trysil 1550
Sundt-Hansen Maurits Christoffer 12.02.1915 Oslo 1551
Simann Amalie (Lalla) 14.07.1895 Oslo 1552
Plavnik Sara Lea Israelson 24.02.1894 Stockholm, Sverige 1553
Steinmann Berhardina (Blommy) Berg (f. Schidorsky) 06.07.1892 Stockholm 1554
Turbahn Leon-Hardt 07.10.1919 Oslo 1555
Øyaas Nils Leonhard 19.01.1909 Mosjøen 1556
Kolsvik Idar Otto 16.08.1925 Namsos 1557
Sundquist Leif Theodor 23.09.1919 Sørvaranger 1558
Fikse Sverre 06.07.1918 Værdal 1559
Bloch Abel 14.11.1895 Lithauen (Litauen) 1560
Caplan Pincus Israel 05.06.1910 England 1561
Amundsen Roald Mardon 24.08.1924 Bamle 1562
Rolfsen Rolf 03.03.1924 Sylling 1564
Godtlund Peder Kåre Arnold 02.05.1922 Eid-skog (Eidsskog) 1566
Kraast Nora Ida 05.03.1923 Oslo 1567
Kraast Berta 20.05.1925 Oslo 1568
Dabrosin Rosa Sara 28.08.1921 Oslo 1569
Kassan Hugo 24.10.1923 Oslo 1570
Grothe Håkon Magnus 20.03.1928 Lillehammer 1571
Kristiansen Paul Peter 06.01.1928 Fåberg 1572
Johannessen Per 23.11.1919 Bergen 1574
Løvberg Harald Gunneriussen 14.03.1903 Åsnes 1575
Libowitz Abraham 06.01.1909 Stockholm 1576
Magnus Alfred 04.09.1905 London, England 1577
Aasen Asbjørn 20.08.1922 Trondheim 1578
Johansen Leif Johan 01.06.1916 Vang 1579
Bobrow Rakel 12.05.1914 Oslo 1580
Dsenselsky Ester (f. Simansky) 14.11.1899 Orsa, Kopparbergs län, Sverige 1581
Dsenselsky Mina (f. Aronstam) 23.12.1912 Oslo 1582
Aronstam Amalie 07.06.1910 Oslo 1583
Føreland Mardon 17.01.1925 Oddernes 1584
Jensen Karl Reidar 08.11.1920 Oddernes 1585
Bloch Rebekka Jeanette (f. Feinberg) 01.12.1896 Oslo 1586
Bloch Willy 28.12.1930 Oslo 1587
Bloch Sonja Liv 16.05.1933 Oslo 1588
Kermann Nanna (f. Reichtmann) 25.07.1912 København, Danmark 1589
Kermann Marvin Harry 22.07.1940 Oslo 1590
Kermann Lotte (f. Rechtmann) 15.02.1915 København, Danmark 1591
Isaksen Hanna Rakel (f. Londin) 26.06.1911 Oslo 1592
Isaksen Robert David 29.01.1936 Oslo 1593
Raskow Sonja (f. Raskowitz) 20.02.1905 Russland, Vilna 1594
Raskow Sylvi 20.02.1930 Oslo 1595
Wilk Rakel (f. Strul) 07.12.1895 Riga, Russland 1596
Wilk Amalie 23.03.1918 Oslo 1597
Wilk Gitta Gyda 16.06.1921 Oslo 1598
Eeg Dora (f. Wilk) 06.09.1916 Oslo 1599
Raskowitz Sofie (f. Meszansky) 25.12.1871 Vilna, Russland 1600
Mankowitz Paulina Pessja Davidowa 15.01.1896 Russland 1601
Mankowitz Dora 30.10.1913 Stockholm 1602
Mankowitz Sonja 27.12.1917 Oslo 1603
Levin Marie (f. Scheer) 15.05.1886 Litauen 1604
Levin Fanny Scheer 09.06.1907 Oslo 1605
Kahan (gift: Levin, Kahan-Levin) Rachel (kalles Lillemor) 27.07.1914 Oslo 1606
Jaschzik (Jarner) Hanna (f. Bodd) 10.05.1882 Litauen 1607
Jaschzik (Jarner) Cecilie (Cissy) 26.12.1913 Oslo 1608
Jaschzik (Jarner) Betty 26.12.1913 Oslo 1609
Jaschzik (Jarner) Rebekka Harriet (Beks) 18.05.1902 Russland 1610
Levin Jenny Rebekka 26.11.1909 Oslo 1611
Gittelsen Mary (f. Goldfarb) 08.09.1909 Bergen 1612
Gittelsen Lillian 17.10.1933 Oslo 1613
Goldfarb Sonja 24.09.1888 Russisk Polen 1614
Goldfarb (gift: Pagrotsky) Gerd 15.06.1920 Bergen 1615
Bodd Josef 23.03.1888 Litauen 1616
Bodd Leon 30.07.1924 Strinda 1617
Goldmann Leopold 10.07.1900 Oslo 1618
Plesansky Evy Gittel 23.02.1933 Oslo 1620
Plesansky Steinar Samson 17.03.1930 Oslo 1621
Tomsinsky Rebekka Gunhild 19.08.1914 Stockholm 1622
Tomsinsky Harry 03.02.1931 Oslo 1623
Tomsinsky Rachel 28.11.1916 Oslo 1624
Tomsinsky Fanny (f. Borin) 20.08.1890 Russland 1625
Tomsinsky Mina Lea 07.04.1919 Oslo 1626
Tomsinsky Sara 23.04.1923 Oslo 1627
Kahan (gift: Hammarin) Tamara 14.02.1920 Bærum 1628
Karliner Anna 20.04.1899 Russland 1629
Kronik Mathilde 18.06.1913 Oslo 1630
Kronik Betty 12.11.1919 Oslo 1631
Goldenheim Sverre 15.05.1914 Oslo 1632
Rasmussen Sveinung 19.01.1926 Bærum 1633
Pettersen Finn 06.06.1925 Drammen 1634
Kjernsli Arne 13.09.1915 Vinger 1636
Andersen Ragnar Daniel 22.02.1926 Drammen 1637
Olsen Ole Henry 13.01.1920 Elverum 1638
Fredriksen Leif Kaare 09.01.1925 Drammen 1639
Skår Mikal Larsen 20.01.1913 Austervåg 1641
Totland Gunnar 16.07.1922 Odda 1643
Haugen Sigurd 18.12.1904 Jondal 1644
Sethne Hans 27.02.1904 Oslo 1646
Sethne Solveig Gustava (f. Ottesen) 01.09.1904 Oslo 1647
Trengereid Alfred 30.12.1921 Samnanger 1648
Falch Carl Fillip 05.04.1901 Ullern 1649
Falch Olaf Sverre 24.03.1903 Ullern 1650
Falch Jenny (f. Sollien) 23.01.1901 V. Toten 1651
Falch Sverre 13.06.1933 Tromsø 1652
Falch Rønnaug Marie (f. Jakobsen) 30.05.1910 Vardø 1653
Olausson Anna (f. Bild) 07.03.1915 Oslo 1654
Olausson Otto Lorang 10.01.1916 Oslo 1655
Jensen Egil Peder Lund 11.09.1915 Røst 1656
Paltiel Leopold 06.07.1910 Litauen 1658
Wilhelmsen Georg 06.06.1913 Oslo 1659
Mohn Tor 09.11.1912 Oslo 1660
Melby Kristian Fredrik 05.05.1914 N. Høland 1661
Melby Gertrud (Trude) Adolphine Maria (f. Graf) 28.03.1912 Wien, Østerike 1662
Hansen Harald Nicolai 04.05.1911 Stavanger 1663
Hansen Borgny (f. Sjursen) 19.12.1907 Bergen 1664
Krömer Heyman 10.07.1910 Drammen 1665
Lindberg Helge 21.02.1911 Åsnes 1666
Hermannsen Johan Martvik 25.02.1922 Elverum 1667
Teppen Torbjørn Hansen 22.02.1924 Elverum 1668
Basbakken Paul 19.12.1911 Åsnes 1669
Schjerve Ingolf Martin 13.12.1909 Odda 1672
Schjerve Bartha (Bitten) (f. Heilbrunn) 12.06.1908 Oslo 1673
Skaftet Jakob 19.09.1880 Sverige 1674
Sangwill Ida (f. Dantowitsch) 29.08.1900 Sverige, Sundsvall 1675
Sangwill Julius 25.03.1928 Oslo 1676
Hjerpbakk Jakob 22.08.1918 Korgen 1677
Dahlsvåg Roald 15.02.1923 Tjøtta 1678
Mediå Brynjard Reidulf 06.10.1919 Korgen 1679
Wågen Kåre Edvard 26.09.1923 Vevelstad 1680
Bodd Sonja 08.12.1925 Strinda 1681
Olsen Rolf 05.04.1917 Skoger 1682
Sandberg Rolf Christian 20.06.1920 Trondheim 1684
Mankowitz Mimmi Marie (f. Ekeberg) 26.04.1911 Røyken 1685
Mankowitz Freddy Martin 12.06.1938 Oslo 1686
Leimann Rebekka (f. Behak) 17.06.1901 Oslo 1687
Laks Isak 13.04.1887 Polen 1688
Laks Dora (f. Meierowitz) 27.01.1886 Memel, Tyskland 1689
Laks Mirjam 12.03.1910 Oslo 1690
Laks Anna 03.05.1913 Oslo 1691
Prager Rosa (f. Behak) 03.03.1899 Vilna, Russland 1692
Lankelinsky Betty (f. Ramson) 29.12.1894 Oslo 1693
Steinmann Alice (f. Kaufmann) 01.04.1902 Tyskland 1694
Steinmann Peggy Hanna 03.04.1928 Trondheim 1695
Daasvatn Anna Maryla (f. Maliniak) 12.07.1910 Tyskland 1696
Nielsen Haakon Sverre 13.08.1906 Oslo 1697
Nielsen Edel (pn. Isaksen) 05.03.1910 Oslo 1698
Nielsen Anne Marie 11.09.1935 Oslo 1699
Scheer Hanna Rebekka 17.07.1897 Litauen 1700
Scheer Eva 13.03.1915 Oslo 1701
Behak Mina (f. Feinberg) 15.06.1887 Russland 1702
Larsen Rolf William 25.05.1908 Oslo 1703
Fungard Marta Marie (f. Nullmejer) 10.03.1890 Oslo 1704
Auensen Stefi Grete (f. Fungard) 17.12.1918 Oslo 1705
Fungard Willie Albert 20.03.1921 Oslo 1706
Schidorsky Michael José 23.03.1918 Trondheim 1707
Bergwitz-Larsen Arne Emil 03.04.1915 Oslo 1708
Bergwitz-Larsen Ruth (f. Eisenberger) 13.11.1913 Tsjechoslovakia 1710
Johansen Sven Harald Asbjørn 11.07.1912 Sarpsborg 1711
Sydhagen Johan Kristoffer 13.12.1921 Nannestad 1712
Tøgersen Kåre 01.09.1921 Skiptvedt 1713
Kristiansen Erling 26.01.1908 Tune 1714
Zuckermann Hans David Sverige 1716
Zuckermann Ragnhild Marie (f. Jaffe) 15.10.1911 Oslo 1717
Jaffe Olga Henriette (f. Olsen) 11.08.1889 Halden 1718
Jaffe Moritz 02.08.1918 Halden 1719
Jaffe Walther 22.03.1922 Halden 1720
Raffel Emil Johan 11.10.1914 Oslo 1721
Raffel Hazel Elise (f. Burås) 19.03.1911 U.S.A. 1722
Theien Rolf Gerhard 22.06.1918 Drøbak 1723
Goldenheim Josef 24.05.1887 Oslo 1724
Goldenheim Hilda (f. Ansteen) 24.12.1888 Ringsaker 1725
Goldenheim (gift: Theien) Elsa Sofie 13.10.1915 Oslo 1726
Leimann Ruth Vally 10.05.1937 Oslo 1727
Linnås Einar Ingvald 08.01.1898 Trysil 1728
Linnås Johanne (f. Kjærnkroken) 24.04.1889 Trysil 1729
Linnås Edwin 30.07.1923 Trysil 1730
Linnås Gerd Edith 11.05.1926 Trysil 1731
Scelofsky Henni (f. Turbahn) 03.01.1887 Hamburg, Tyskland 1732
Laksov Amalie (f. Scheer) 31.01.1911 Bergen 1733
Laksov Dan 10.07.1940 Oslo 1734
Levin Ida 06.11.1920 Oslo 1735
Hurwitz Jenny 24.03.1919 Oslo 1736
Zwaig Noussin 18.07.1887 Polen 1737
Zwaig Noussin 01.08.1916 London 1738
Torgenrud (gift: Zwaig) Elsa Marie 18.08.1920 Oslo 1739
Mellembakken Karin Maria 01.11.1926 Åsnes 1740
Ramsli Oddvar Edvin 02.07.1921 Åsnes 1741
Schattenstein Henry Nicolay 21.12.1898 Oslo 1742
Schattenstein Eva Alvilde 22.07.1902 Stabekk 1743
Schattenstein Arne 22.03.1929 Arendal 1744
Turbahn Else 03.08.1916 Oslo 1745
Hoelsether Mary Camilla Nilsen 01.11.1915 Oslo 1746
Pajken Jacob Iseroff 05.06.1889 Odessa, Russland 1747
Norås Ingvald 06.09.1922 Fjot-Land 1748
Anderssen Henry 12.12.1908 Oslo 1750
Anderssen Rosa (f. Katz) 14.05.1911 Oslo 1751
Rinhaug Ivar Johan 30.01.1902 Lunner 1752
Rinhaug Rachel Lina (f. Katz) 09.03.1907 Oslo 1753
Røgden Johan Andreassen 13.06.1921 Grue. Finnskog 1754
Linnerud Ole Georg 08.04.1915 Oslo 1755
Dalen Ilselotte 14.11.1911 Tyskland 1756
Komissar Marie (f. Wolfson) 30.09.1893 Trondheim 1757
Bernstein Elise (f. Kazerginski) 24.06.1890 Oslo 1758
Feinsilber Isak 10.02.1876 Sverige 1759
Feinsilber Magnhild Karen (f. Willberg) 05.02.1881 Trondheim 1761
Londin Thora (f. Levin) 20.10.1884 Littauen (Litauen), Russland 1762
Lewenstein Astrid Olava (f. Nordby) 11.03.1908 Nes, Romerike 1763
Lewenstein Grethe Nordby 24.09.1932 Oslo 1764
Lewenstein Hans Nordby 22.10.1938 Oslo 1765
Pinkowitz Frida 25.01.1915 Oslo 1766
Pinkowitz Dora 24.03.1891 Russland 1767
Levinson Frida (f. Selikowitz) 22.09.1895 Oslo 1768
Levinson Mirjam "Mimi" 27.05.1922 Oslo 1769
Fein Rakel Rosa (f. Selikowitz) 20.04.1899 Drammen 1770
Mollet Hildur 02.02.1934 Askim 1771
Oster Liv Fanny 27.10.1900 Oslo 1772
Haugen Marja Birgitte (f. Perls) 22.11.1918 Berlin, Tyskland 1773
Steinmann Berke 28.12.1897 Russland 1774
Glott Thorleif 24.01.1900 Oslo 1775
Glott Hagar (f. Rüsing) 24.04.1900 Hadsel 1776
Glott Berit 13.05.1928 V. Aker 1777
Glott Grete 12.03.1924 Oslo 1778
Glott Ellen 12.03.1924 Oslo 1779
Glott Rosa 16.08.1922 Oslo 1780
Echoldt Hans Hein 11.01.1908 Oslo 1781
Mehre Halfdan 10.08.1908 Evenes 1782
Raffel Katrine Marie (f. Erichsen) 09.10.1900 Buksnes 1783
Raffel (Gift: Strand) Anne Marie (Vessa) 26.06.1923 Oslo 1784
Raffel Carmen Antoinette 18.08.1924 Oslo 1785
Høiland Jon Martinius 14.11.1916 Haugesund 1786
Damm Ragnhild Kristine 25.03.1919 Lier 1787
Damm May Lis 03.10.1942 Drammen 1788
Teigen Kari Ingebjørg 19.11.1926 Lier 1789
Borgstrøm Carl Hjalmar 12.10.1909 Oslo 1790
Borgstrøm Hansi (f. Popper) 29.07.1916 Wien, Østerike 1791
Bernstein Dagfinn 22.01.1928 Oslo 1792
Bergerud Signe Elida 05.04.1919 Brandval 1793
Jacobowitz Thora 15.06.1923 Ø. Aker 1794
Jacobowitz Sonja 06.11.1916 Kr. sand S. (Kristiansand S.) 1795
Jacobowitz Lea (f. Fein) 15.11.1889 Russland 1796
Glott William 03.12.1901 Oslo 1797
Glott Inger Sofie (f. Martinussen) 23.05.1905 Danmark 1798
Glott Moritz 25.09.1928 Oslo 1799
Glott Lise 11.09.1930 Oslo 1800
Hirsch Elisabeth Liblei 11.10.1895 Trondheim 1801
Ullmann Ida Nitta (f. Grusd) 14.03.1894 Littauen (Litauen) 1802
Ullmann Bjørn Josef 29.09.1929 Moss 1803
Ullmann Astri 04.05.1933 Moss 1804
Steinmann Salmon David 20.03.1982 Lithauen (Litauen) 1805
Blomberg Anna (f. Sack) 14.02.1891 Libau 1806
Blomberg Sara 27.10.1920 Libau 1807
Blomberg Rakel Bella 15.05.1928 Oslo 1808
Plavnik Josef 02.07.1912 Oslo 1809
Christoffersen Alf Per 07.12.1912 Drammen 1810
Wolf Einar Elias 20.12.1912 Oslo 1811
Nordberg Antonius 13.06.1906 Nordli 1812
Sørensen Else (f. Abel) 16.01.1916 Køln 1813
Simann Robert 27.11.1915 Oslo 1814
Ullmann Rosa 09.07.1925 Moss 1815
Blomberg Jenny Mary 05.11.1923 Oslo 1816
Rothschild Anna 28.10.1913 Oslo 1817
Mezansky Dina (f. Steinmann) 11.11.1906 Stockholm 1818
Scheer Esther 16.06.1917 Bergen 1819
Levinsohn Cecilie 24.06.1901 Oslo 1820
Scheer Lilly 13.01.1908 Trondheim 1821
Hansen-Dahl Louis Halvardus 07.09.1912 Brevik 1822
Karlsen Gustav Verner 18.07.1898 Køping 1823
Johansen Olav Stanley 09.12.1917 Grimstad 1824
Knutsen Adolf Konrad 22.06.1922 Tysfjord 1825
Mathisen Nils 16.10.1914 Tømmervik, Tysfjord 1826
Andersen Judith Astrid 19.02.1916 Fredrikstad 1827
Tellefsen Anna Margrethe Marie 29.06.1898 Grimstad 1828
Gjertsen Jenny Othilie Berglioth 29.12.1913 Harstad 1829
Storm Ildahl Aage 02.06.1919 Drammen 1830
Sand Reidar 30.01.1919 Modum 1831
Olsen Bjarne Thon 17.08.1917 Fredrikstad 1832
Verbeke Agnes Jenny 18.04.1875 Bergen 1834
Andrée Liv Marie 20.04.1922 Borge 1835
Wistveen Elsa 06.02.1915 Namsos 1836
Bjerke Aase Sonja Agnete 23.03.1911 Oslo 1837
Braaten Gunda 09.06.1883 Braaten 1838
Østby Hanna 25.07.1874 Bråten 1839
Østby Martinus 12.02.1861 Trysil 1840
Smith Thora (Lulle) (f. Kamstrup Hegge) 15.05.1897 Oslo 1841
Smith Annelise 17.07.1931 Oslo 1842
Dahlin Inga 06.06.1900 Ikke oppgitt 1843
Ottesen May Lillian 28.05.1926 Oslo 1844
Norddalen Anna 29.09.1917 Feiring 1845
Larsen Huseby Asbjørn Martin 06.09.1915 Huseby 1846
Stahm Fritz Wilhelm Heiner 11.06.1913 Stavanger 1847
Wenzin Werner Robert 29.08.1909 Oslo 1848
Lundli Gunnar Olsen 18.05.1903 Sunndalen 1849
Bugge Ingeborg Nikoline 31.05.1875 Ikke oppgitt 1850
Sund Sigrid 04.09.1923 Harig 1851
Sund Berit 04.09.1923 Harig 1852
Selferstrand Maja 27.08.1913 Helsingborg 1853
Jensen Hedvig Audun 01.11.1914 Dynøy 1854
Brodahl Arne 03.09.1912 Tronheim (Trondheim) 1855
Isdahl Thorvald 03.04.1902 Bergen 1856
Stavnås Thorleif 18.05.1919 Åsen 1857
Torkildsen Bjølsund Ellen Johanne 29.12.1875 Rygge 1858
Lian Alf 13.10.1920 Namsos 1859
Stenvoll Bjarne 29.06.1922 Brekken, Søs Trøndelag 1860
Braastad Marcel 29.06.1917 Jarnac, Frankrike 1861
Lie Georg Wallace 21.03.1916 Fåberg 1862
Tallaksen Elisabeth 26.07.1909 Haugesund 1863
Bjørndal Henriette 05.05.1902 Bergen 1864
Karlsen Edvard 21.12.1915 Vågan 1865
Innervik Harald Jentoft 10.06.1915 Brønnøy 1866
Innervik Margit Halbjørg (f. Skärdalson) 25.10.1919 Ålen 1867
Johansen Jack Edgar 07.09.1933 Narvik 1868
Schille Peder Konrad 25.02.1892 Tjøtta 1869
Stigen Odd 08.02.1908 Bergen 1870
Sivertsen Lina Josefine 26.11.1908 Ankenes 1871
Øverby Else Marie 21.02.1923 Austmarka, Vinger 1872
Hansen Leif Møller 17.01.1918 Arendal 1873
Asplund Nils Anton 22.01.1915 Snåsa 1874
Dehlin Harald Johannes 27.08.1913 Tronheim (Trondheim) 1875
Ødegården Astrid Kristine 05.05.1918 Aurskog 1876
Ødegården Einar Henry 30.08.1912 Blakker 1877
Aleksander (f. Selikowitz) Rachel Helene 15.03.1903 Oslo 1878
Selikowitz Berta Cecilia 19.05.1878 Härnösand 1879
Rognstad Anker 08.01.1915 Oslo 1880
Jonassen Arnt Kristian 25.01.1908 Andebu 1881
Johanson Axil Ottilia 12.12.1894 Oslo 1882
Siegwarth Andrey Byng 21.07.1912 England 1884
Bekker Inger 28.07.1926 Oslo 1885
Bekker Kurt Magnus 28.09.1928 Moss 1886
Stang Andreas 23.03.1916 Idd 1887
Hansen Arvid Gilbert 05.05.1894 Kristiansand S. 1888
Berg Fanny 23.12.1910 Oslo 1890
Tonning Tankred Aron Trygve 16.12.1915 Fredrikstad 1891
de Flon Finn Algot 22.02.1921 Oslo 1893
Kværnmo Bjarne Øivind 20.10.1920 Ballangen 1894
Stokkedal Bernt Andreas 01.03.1915 Ballangen 1895
Berg Ivar Kornelius 24.09.1918 Torsnes 1896
Nordstrøm Karl Johan 31.08.1910 Bodø 1897
Løkken Hildur Petrine 19.12.1924 Meråker 1898
Johansen Gustav Adolf 10.04.1879 Oslo 1899
Kvello Ole 02.10.1917 Verdal, Trøndelag 1900
Kvello Valdis 17.09.1918 Levanger 1901
Kvello Kurt Lenard 16.02.1942 Motala 1902
Kvello Eva Mari 05.02.1940 Verdal 1903
Kvello Jan Ronald 08.05.1938 Verdal 1904
Johannesen Frimann 04.03.1917 Stord 1905
Levin Pauline (Paula) 03.02.1899 Bodø 1906
Moræus Robert 13.05.1917 Halden 1907
Kraft Arne 27.05.1921 Eidskog 1908
Krogstad Johanne Karoline 05.11.1908 Ankenes 1909
Lans Borghild Linnea (f. Nymoen) 05.03.1919 Lørdalen, Trysil 1910
Østhus Ingvard 26.08.1917 Sunndal 1911
Olsen Astrid Bergliot 31.05.1894 Hamar 1912
Fredriksen Hulda Johanne 14.03.1907 Idd 1913
Larsen Einar 30.01.1902 Halden 1914
Guttormsen Rolf 15.01.1913 Skien 1915
Sem Thea Antonette 20.01.1917 Ø. Eiker 1916
Knudsen Karl Henrik Nøding 25.02.1917 Porsgrunn 1917
Ekelund Borghild Gudrun Olsen Ikke oppgitt 1919
Kvarnes Arthur Olsen 06.08.1904 Havåg 1920
Wulff Barchan Regine 10.09.1897 Sverige 1921
Ditlev-Simonsen Olaf Kristian 02.01.1897 Staubø 1922
Ditlev-Simonsen Else 16.11.1899 Oslo 1923
Ditlev-Simonsen Magdalene 10.05.1921 V. Aker 1924
Ditlev-Simonsen Halvor Christian 07.07.1927 Oslo 1925
Hedin Laila Helmia 01.09.1928 Bergen 1926
Krogstad Gerd 16.08.1927 Kirkøy, Hvaler 1927
Gjerstad Jens Ludvik 02.04.1908 Sarpsborg 1928
Rolfsen Evlyn Randine 16.06.1919 Sarpsborg 1930
Labråten Elise Marie (f. Eriksen) 10.03.1878 Rødenes 1931
Labråten Halvor 16.01.1883 Øymark 1932
Solegård (gift: Gustafsson) Klara Anna Wilhelmine 22.07.1909 Oslo 1933
Johnsen Lillebo (gift: Treseng) Gunborg Marianne 31.01.1917 Engerdal 1934
Hansen Kornelie Kristine 20.08.1880 Sandø 1935
Hansen Aksel Magnus 18.10.1885 Hvaler 1936
Johannessen Berit 08.06.1924 Skien 1937
Sannsynligvis ubenyttet 1938
Isaksen Arnold Birger 31.12.1919 Lyngen 1939
Stenbråten Oskar Alfons Hansen 13.03.1899 Vinger 1940
Stenbråten Ellen Marie Hansen 19.03.1906 Bogen 1941
Hansen Hjørdis Magdalene 07.04.1909 Tysfjord 1942
Jordansen Gunnar Alfred 28.04.1914 Oslo 1943
Nordli Henry Wilhelm 20.10.1916 Skjeberg 1944
Holmquist Agnes Louise 16.01.1906 Onsøy 1945
Holmkvist Leif Johan 01.05.1904 Tune 1946
Bruun Ivar Olai Olsen 16.05.1892 Bardu 1947
Moe Øyvind Sigurd 16.02.1916 Sunnan 1948
Sæter Ole August 27.12.1916 Degernes 1949
Arnesen Odd Sundby 22.06.1918 Oslo 1950
Spångberg Olea 28.12.1919 Trysil 1951
Spångberg Ottar 24.05.1915 Trysil 1952
Glomnes Egil Amundsen 20.03.1912 Stryn 1953
Gundersen Othilde Amalie 02.07.1877 Horten 1954
Gustavsen August 28.04.1871 Gesäter 1955
Kristiansen Hildur Konstansia 30.05.1916 Vattnan 1956
Karlsson Ragnhild 07.05.1921 Vestvattenli 1957
Havaas Inger Rut Maria 23.08.1926 Narvik 1958
Selnes Kjellum 20.09.1917 Verdal 1959
Børresen Tom Bangert 26.08.1920 Oslo 1960
Jørgensen Arne Johan 13.02.1917 Odda 1961
Edvardsen Gulborg Margareth 18.06.1911 Kråkerøy 1963
Knutstad Laila 13.08.1920 Tynset 1964
Sandberg Sverre 30.05.1892 Stjørdal 1965
Tobiesen Tora Elise 15.12.1880 Norderhov 1967
Tobiesen Sigurd Torvald 02.02.1882 Oslo 1968
Ebstein (gift: Sætre) Mariam Marie 09.06.1922 Tronheim 1969
Pedersen Aage Johannes 25.05.1903 Drammen 1970
Strømnes Edmund 13.04.1919 Malm 1971
Andersen Sigrun Brita 11.01.1943 Sthlm. 1972
Bondy Elisabeth (Elli) 18.03.1913 Oslo 1973
Larsen Arthur Birger 20.05.1897 Bergen 1974
Gjedrem Hans Tollefsen 30.03.1902 Bjerkreim 1976
Gjedrem Jane Cecilie 22.11.1903 Torshavn, Færøyene 1977
Gjedrem Aud Oddveig 23.05.1926 Bjerkreim 1978
Kristiansson Thorvald Reinert 15.12.1896 Krokstrand 1979
Montelius Anna Charlotte Duner 23.02.1878 Tromsø 1981
Larsen Leif 18.04.1917 Ringsaker 1983
Diskerud Johan 08.06.1907 Ørje 1985
Diskerud Anna Gunborg (f. Hedin) 28.10.1907 Fågelvik socken, Svg. 1986
Diskerud Arne 02.12.1931 Ørje 1987
Diskerud Karin 31.03.1934 Ørje 1988
Diskerud Gård 04.06.1939 Ørje 1989
Prytz Ester Alfrida 24.04.1900 Engan, Røros 1990
Prytz Jan Torgrim 26.06.1938 Ikke oppgitt 1991
Prytz Ulf Terje 25.10.1939 Kyrkebyn, Tännäs 1992
Rønsberg Gudmund 21.07.1922 Børsa 1993
Ringsby Andreas 09.06.1906 Romskog 1994
Ringsby Ingvor Mari-Ann 12.04.1938 Østervallskog, Sverige 1995
Svendsen Erik August Olaves 28.11.1898 Oslo 1996
Ringsby Ingeborg 18.04.1874 Østervallskog, Sverige 1997
Ringsby Thora Olivia 08.08.1907 Rømskog 1998
Moe Peggy Amalie 05.09.1912 Grip 1999
Rasmussen Julie Birgit 23.06.1916 Egersund 2000
Ås Elida 29.10.1909 Grue, Solør 2001
Wold Betsy Konstance (f. Corneliussen) 10.09.1908 Nøtterø 2002
Havaas Anna Sofia (f. Fryklund) 14.12.1901 Brunskogsförl., Sverige 2003
Mathisen Ragnhild Rigmor 10.06.1932 Idd 2005
Mathisen Karl Hugo 30.03.1935 Idd 2006
Mathisen Harry Bolin 30.03.1935 Idd 2007
Mathisen Gunn Margareta 25.08.1942 Lidkøping 2008
Thiis Aina Carina 06.11.1924 Oslo 2009
Thiis Greta 25.05.1896 Tronheim 2010
Thiis Tone Kristina 19.07.1928 Oslo 2011
Thiis Sunniva 16.10.1931 Tronheim 2012
Thiis Ragna Marina 12.02.1940 Tronheim 2013
Jonsson Ester Kristina 22.04.1896 Hindalsbyn, Ed. 2014
Bakken Jenny Gunvor 11.08.1911 Sarpsborg 2015
Johannessen Gerd 25.08.1919 Glemmen, Fredrikstad 2016
Torp (gift: Kristiansen) Margarete Lovise 23.10.1925 Stockholm 2018
2019
Wisth Åsmund Magne 12.02.1905 Harran 2020
Johansen Alfred Otto 04.05.1891 Oslo 2021
Meyer Hedvig Elisabet Charlotta 15.08.1878 Stugun, Jämtland 2022
Meyer Johan Gustav Paul 01.10.1875 Köningsberg, Tyskl., 2023
Qvenild Gunnar 30.01.1906 Trondheim 2024
Guttelvik Borgny 10.10.1910 Stokkesund 2025
Schrøder Henrik Anton 01.04.1918 Stavern 2026
Olsen Haakon Ludvig 11.08.1904 Glommingen 2027
Bøbak Ellen Gauffin 30.09.1932 Bergen 2028
Birkeland Bernhard Johan Larsen 04.10.1897 Sveio 2029
Frøvold Gudmund 04.04.1908 Brevik 2030
Falck Pedersen Johan Ingar 04.10.1886 Vefsen 2031
Sunde Marianne 09.12.1896 Haugesund 2032
Lyng Anders 31.08.1913 Tydal 2033
Pettersen Arne Ludvig 10.05.1917 Borge, Sarpsborg 2034
Henkel Karl Fredrik 28.01.1921 Ikke oppgitt 2036
Vesterlund Elida Johanna 25.08.1918 Saltdal 2037
Johansen Per Gustav 25.08.1912 Ø. Aker 2038
Braude Ragnhild Hansine (f. Boyesen) 12.01.1910 Vennesla 2039
Isaksen Lillian Adele (f. Isachsen) 20.08.1908 Oslo 2040
Isaksen Kurt Leo 07.07.1931 Trondheim 2041
Isaksen Irene Doris 15.05.1937 Trondheim 2042
Isachsen Wilhelmina (f. Bernstein) 15.09.1876 Malmø, Sverige 2043
Nicolaysen Ragnar 09.08.1902 Oslo 2044
Nicolaysen Elisabeth (f. Johanssen) 05.04.1909 Oslo 2045
Nicolaysen Peter Sars 26.05.1933 Oslo 2046
Nicolaysen Kåre 20.02.1938 V. Aker 2047
Nicolaysen Gunnar 06.02.1940 V. Aker 2048
Theodorsen Olaf Henry 17.10.1920 Vinger 2049
Bjørnsen Anders 19.06.1882 Kragerø 2050
Bjørnsen Ida (f. Kasslovsky) 22.05.1891 Oslo 2051
Bjørnsen Sverre 06.03.1922 V. Aker 2052
Bjørnsen Bjørn 06.03.1922 V. Aker 2053
Schattenstein Arnold Hugo 06.06.1901 Narvik 2054
Schattenstein Synnøve Marthe Marie (f. Vibe-Lund) 15.08.1900 V. Aker 2055
Kaaran Ingerid (f. Bakke) 21.02.1893 Ålesund 2056
Kaaran Astri 25.07.1920 Bærum 2057
(Kaaran) Hørlin Turid 25.11.1921 Bærum 2058
Libowitz Lilly (f. Ottestad) 27.04.1913 Skedsmo 2059
Libowitz Doris 12.03.1932 Oslo 2060
Trier Erling Sophus Emil 04.08.1911 Oslo 2061
Trier Karin Bergljot (f. Skouen) 01.01.1916 Oslo 2062
Barchan Margit 13.06.1900 Fredrikstad 2063
Fein Israel 21.07.1904 Oslo 2064
Fein Erika (f. Frank) 08.02.1912 Wien, Østerike 2065
Golyscheff Sara Frida (Olsen) 30.03.1894 Russland 2066
Lakselv John Ludvig Ansgar 07.02.1920 Sørfold 2067
Kjeldahl Christoffer 07.08.1919 Svolvær 2068
Irgens Odd Harald Johan 12.06.1910 Bergen 2069
Isaksen Hugo Aleksander 18.03.1919 Fauske 2070
Hoås Johan 08.10.1903 Lånke 2071
Hoås Johanne Othelie (f. Dybvad) 06.02.1915 Lånke 2072
Garberg Ole Bjørnsen 08.07.1898 Selbu 2073
Haugan Magnus Hjalmar 08.10.1920 Malvik 2074
Berg Anton Margido 26.09.1918 Lånke 2076
Hoås Gustav 20.11.1907 Lånke 2077
Dalen Hans 08.06.1906 Notodden 2078
Schneider Frida Louise Cecilie Lily (f. Pechmann) 08.09.1893 Karlsruhe, Tyskland 2079
Larsen Gunnar Langemyr 21.05.1914 Fr. stad. (Fredrikstad) 2080
Kristensen Leif Ingolf 21.07.1920 Oslo 2081
Lauritsen Olav Johan 28.02.1890 Glemmen 2082
Nilsen Reidar Leif 20.10.1919 Rygge 2084
Fjeldseth Kåre 26.09.1921 Haus 2085
Luihn Otto 15.03.1890 Drammen 2086
Luihn Marie Emilie (f. Langlos) 19.11.1893 Skien 2087
Luihn Oda Louise 04.09.1916 Stavanger 2088
Pickelner Esther 30.05.1917 Oslo 2089
Erdal Sigurd 26.04.1900 Bergen 2090
Rygheimer Hedvig Aagot 02.11.1901 2091
Rygheimer Finn 09.02.1898 Oslo 2092
Støa Johan Edgar 12.12.1915 Rygge 2093
Wang Christian Thurmann 10.01.1913 Oslo 2094
Røgeberg Richard Elias 02.09.1927 U.S.A. 2095
Halvorsen Kjell 17.01.1922 Storelvdal 2096
Sjaatil Einar Eriksen 05.07.1916 Brandval 2097
Hanssen Asbjørn Tormod 01.04.1923 Grue. Finnskog 2098
Baksjøberg Olaf 23.09.1921 Grue 2099
Plesansky Ammely (f. Goldmann) 30.12.1898 Oslo 2100
Dobkes Rakel (f. Prusam) 17.07.1888 Russland 2101
Dobkes Lilly (Lill) 28.04.1924 Oslo 2102
Berg Birger Atle 30.07.1917 Drammen 2103
Olsen Harald Andreas 24.01.1920 Sør-Rana 2104
Hognes Kjell Olav 26.10.1923 Stod 2105
Pedersen Gunvald Andreas 05.04.1923 Korgen 2106
Kirkemo Kristoffer 04.05.1924 Lardal 2107
Sander Trygve 07.07.1922 Grue 2108
Levin Rebekka Mirjam 10.05.1922 Oslo 2109
Levin Hanna (Johanna) 04.09.1917 Oslo 2110
Levin Edel Kreina 16.04.1920 Oslo 2111
Minster Gladys Eleanor (f. Martinsen) 30.12.1915 U.S.A. 2112
Minster Laila 16.06.1936 Oslo 2113
Koritzinsky Grete Edel 24.12.1909 Oslo 2114
Sandaker Blommy (f. Krimm) 01.04.1898 Oslo 2115
Sandaker Lillian 16.04.1935 Ø. Aker 2116
Nilsen Sophie (f. Ro?de) 20.12.1907 Oslo 2117
Nilsen Johanne Margrethe 20.05.1931 Oslo 2118
Nilsen Sidsel Marie 15.01.1933 Oslo 2119
Nilsen Otto Markvard 17.02.1937 Bergen 2120
Wang Lily (f. Krogh) 13.08.1917 Oslo 2121
Wang Grete Thurmann 17.04.1940 Aker 2122
Klein Mirjam (f. Lein) 30.10.1916 Oslo 2123
Klein Anne-Rita 13.11.1938 Tromsø 2124
Fein Judith 19.08.1924 Aker 2125
Goldberg Eva (f. Fein) 29.05.1912 Kragerø 2126
Bernstein Mendel 22.05.1890 Malmø, Sverige 2127
Petersen Karl Holger 02.02.1891 Nakskov, Danmark 2128
Petersen Cecilie (f. Bild) 15.06.1909 Oslo 2129
Håvåg Asbjørn 10.06,1913 Sarpsborg 2130
Håvåg Kirsten Semine (f. Brakstad) 16.01.1918 Bergen 2131
Koritz Alexander Hansteen (Alex) 30.12.1913 Oslo 2132
Oster Alfred Aron 09.08.1893 Oslo 2133
Levin Bertha (f. Sulmann) 06.04.1890 Lettland 2134
Levin Rakel 17.05.1914 Oslo 2135
Levin (gift: Dworsky) Tora Gittel 27.02.1916 Oslo 2136
Dworsky Idar 02.07.1918 Trondheim 2137
Davidsen Bernhard 13.06.1889 Stockholm 2138
Levin Cecilie Sara 06.12.1930 Oslo 2140
Levin Jenny 08.08.1918 Oslo 2141
Levin Ester Charlotte 22.10.1916 Oslo 2142
Juliussen John 08.01.1917 Meråker 2143
Vikan Haakon 19.05.1895 Trondheim 2144
Olsen Johan Melvin 01.11.1918 Meraker 2146
Bodd Sarah Id (f. Kahn) 15.11.1901 Trondheim 2147
Bodd Arne David 21.08.1928 Strinda 2148
Bodd Judith Marion 04.02.1932 Strinda 2150
Colbiørnsen Anna Elisabeth (f. Busch) 26.12.1917 V. Aker 2151
Pedersen Ragnar Sverre 15.07.1923 Oslo 2152
Jacobsen Gerhard Aabelvik 20.01.1920 Skien 2153
Hatlestad Karl 13.04.1920 Voss 2154
Gausel Marinius 25.01.1924 Høyland 2155
2156
Nilsen Birger Herbert 12.12.1922 Porsgrunn 2157
Egeberg Leif Nils 07.12.1923 Oslo 2158
Doksæter Eyolf Emil 29.08.1925 Bergen 2160
Korsberg Paul Jakob 23.04.1925 Tromsøysund 2161
Olsen Odvar Ingolf 22.12.1919 Kristiansund N. 2163
Amundsen Karstein 13.01.1919 Kirkenes 2164
Rosell Oskar 17.08.1922 Sandnes 2166
Rasmussen Erling 30.07.1918 Stavanger 2167
Nilsen Trygve 24.11.1924 Koppervik 2169
Olsen Harald Kåre 03.08.1923 Oslo 2171
Becker Signe Paula (f. Saposnikoff) 26.02.1901 Gøteborg, Sverige 2173
Becker Ivar 06.04.1929 Skien 2174
Becker Sonja Rita 17.04.1931 Skien 2175
Becker Sigurd 23.03.1924 Oslo 2176
Wallin Karl Bertin 06.01.1922 Hetland 2177
Aasland Gustav Johan 08.03.1918 Stvngr. 2179
Løvenberg Jannot Zelik 25.07.1899 Mitau, Kurland 2181
Løvenberg Gladys (f. Espenak) 08.03.1902 Bergen 2182
Løvenberg Marit Astrid 25.05.1933 Berlin, Tyskland 2183
Glaser Kari Marie Aarvold 01.04.1901 Oslo 2184
Glaser Berit 05.09.1933 Oslo 2185
Glaser Liv 23.09.1935 Oslo 2186
Arntzen Thorleif 10.07.1889 Fredrikstad 2187
Arntzen Siri Sigvarda Ingeborg 11.03.1899 Aker 2188
Arntzen Carl Sivart 10.05.1932 Oslo 2189
Nathan Dag 21.03.1924 Oslo 2190
Andersen Willy 07.05.1918 Moss 2191
Sæther John Palmer Kristiansen 08.11.1921 Osen 2192
Krakenes Einar Mikal Johannesen 21.06.1916 Nord-Reisa 2193
Sandmo Alf Esaias Johansen 18.12.1922 Nordreissa 2195
Severinsen John 17.10.1919 Nordreisa 2197
Rasmussen Jens Ludvik 19.05.1915 Storfjord 2198
Nordby Erling Magne 06.01.1921 Storfjord 2199
Soini Gunnar Sigvald 19.08.1921 Storfjord 2201
Olsen Arthur Edvin 15.08.1922 Storfjord 2202
Weinberg Ernst 11.05.1913 Fredrikstad 2203
Weinberg Margit (f. Frøistad) 15.11.1914 Glemmen 2204
Weinberg Irene Frøistad 23.02.1941 Oslo 2205
Farang Sigmund 02.07.1909 Kragerø 2206
Farang Hjørdis (f. Raskowitz) 04.01.1909 Oslo 2207
Farang Ellen 09.07.1935 Oslo 2208
Klein Albina (f. Olsson) 13.02.1884 Sverige 2209
Klein Jakob Osvald 03.03.1922 Halden 2211
Klein Josefine Susanna 09.01.1919 Halden 2212
Klein Angela Fransiska 28.04.1917 Halden 2213
Clausen Claus Wilhelm 14.01.1921 Høyland 2214
Kristansen Harry 10.08.1923 Skudesräshavn 2215
Fein Christian 10.10.1881 Lithauen 2216
Fein Ida (f. Bassmann) 31.03.1887 Sverige 2217
Fein Liv Sonja 29.08.1916 Skien 2218
Pintzow Borgny Ella 12.09.1916 Oslo 2219
Kraast Rakel Lea (f. Merowitz) 15.05.1894 Oslo 2220
Mairowitz Lina (f. Komnyk) 08.01.1865 Russland 2221
Feinsilber Ruth Fanny (f. Tønnesen) 31.08.1886 Oslo 2222
Feinsilber Egil Abel 12.03.1919 Oslo 2223
Trier Gunnar Martin 24.04.1908 Oslo 2224
Trier Gunvor Anne Julie Elisabeth (f. Due) 06.03.1905 Oslo 2225
Trier Kari 14.04.1933 Oslo 2226
Trier Øivind Due 27.01.1938 Oslo 2227
Nickelsen Nicolay Knut 01.12.1912 Orkdal 2228
Nickelsen Ruth Eva (f. Feinsilber) 23.03.1917 Oslo 2229
Nickelsen Kate 17.06.1940 Oslo 2230
Endre Richard 27.07.1915 Oslo 2231
Olsen (f. Gartå) Vera Helene 06.02.1919 Oslo 2232
Olsen (gift: Kreilisheim) Solveig 09.02.1913 København, Danmark 2233
Borthen Botolf Haurowitz 05.01.1915 Trondheim 2234
Edland Kåre 21.06.1917 Gjestal 2235
Nilsen Magnus 30.10.1921 Gjestal 2236
Nielsen Alf Birger 06.08.1923 Sandnes 2237
Stensland Gunnar 11.01.1922 Gjestal 2238
Solheim Thor 11.11.1919 Gjesdal 2239
Futter Marc 10.08.1921 Berlin, Tyskland 2240
Bruusgaard Kjell 07.02.1901 Australien 2241
Lie Ingrid (f. Michalsen) 10.05.1909 Oslo 2242
Lie Terje 10.08.1938 Aker 2243
Tjernvold Einar 21.08.1922 Oslo 2244
Aarskog Tord Ingjald 13.06.1922 Stavanger 2245
Nerland Beate 10.01.1916 Sør Aukra 2246
Bitnes Anne Tuseth 08.02.1916 Meraker 2247
Tuseth Peder Magne 18.03.1917 Meråker 2248
Hassel Julie Margrethe 28.03.1915 Fillan 2249
Hansen Bjarne 27.10.1905 Oslo 2250
Hansen Petra Sofia (f. Rotrud) 27.12.1911 Odda 2251
Thørn Helge 04.11.1907 Lunner 2252
Thørn Jim 17.08.1916 Opdal 2253
Langseth Sigurd 03.05.1921 Grue 2254
Helgesen Helge 18.05.1922 Grue 2255
Skådinn Jan Harald 18.05.1899 Oslo 2256
Skådinn Augusta (f. Grøn) 28.03.1900 Sandefjord 2257
Skådinn Nina Augusta 28.06.1928 V. Aker 2258
Skådinn Kristen 10.01.1932 V. Aker 2259
Skådinn Jan Harald 01.05.1926 V. Aker 2260
Utheim Reidar 06.08.1919 Oslo 2261
Østvedt Anne-Sophie 02.01.1920 Oslo 2262
Drogseth Arne Gulbrand 05.01.1893 Ø. Aker 2263
Drogseth Arnfinn 07.01.1918 Trondheim 2264
Evensen Brynjulf 01.05.1921 Lørenskog 2265
Evensen Margit Johanne (f. Foss-Hanssen) 28.02.1902 Oslo 2266
Jaffe Anna Marie Elisabeth (f. Frantz) 29.06.1885 Oslo 2267
Jaffe (gift: Bachke) Elisabeth 08.08.1919 Oslo 2268
Olsen Sigurd 29.01.1926 Hammerfest 2269
Skedsmo Ruth 04.05.1922 Ski 2270
Kittelsen Martin Bertran 05.01.1920 Øiestad 2271
Wichmann Per Reidar 31.01.1917 Bergen 2273
Evensen Lars-Erik 11.05.1930 Ø. Aker 2274
Gabrielsen Marcus 30.05.1907 Tromsø 2275
Lemkow Thorleif Efraim 24.08.1916 Oslo 2276
Lemkow Isak Sverre 05.01.1888 Riga, Russland 2277
Lemkow Louis 27.12.1925 Oslo 2279
Aaganæs Per 13.10.1915 Ø. Bærum 2280
Brandt Eystein 19.05.1923 Kirkenes 2281
Lunde Sigfred Rein 08.01.1920 Stvngr. (Stavanger) 2283
Øfeldt Edvard Malvin 02.05.1916 Lebesby 2285
Pettersen Nils Thomas 20.03.1926 Stokke 2287
de Vries Ruth Konstance Emilie (f. Kristoffersen) 14.06.1906 Oslo 2289
de Vries Henk Jacques 10.06.1932 Oslo 2290
de Vries Per Alfred 14.05.1941 Oslo 2291
Bermann Ida (f. Bodnia) 08.07.1904 Riga, Lettland 2292
Bermann Narve 24.01.1939 Oslo 2293
Nordlie (gift: Johnsen) Anna (f. Minster) 27.10.1917 Oslo 2294
Nordlie Johnsen Arne Odvar 15.09.1936 Oslo 2295
Selgård Anne-Karine 16.11.1918 Aker 2296
Selgård Dagmar (f. Olsen) 08.08.1894 Oslo 2297
Selgård Gunnar 26.09.1931 Aker 2298
Pogost Ilja 12.04.1887 Smolensk, Russland 2299
Pogost Sigrid Bergliot Elenora (f. Ring) 03.07.1894 Randsfjord 2300
Pogost Ivan Eugen 05.04.1930 Oslo 2301
Pogost Frits Jacob Aleksander 12.12.1919 Oslo 2302
Jonsen Arne Ole Nikolai 23.03.1885 Trondheim 2303
Jonsen Sara Elisabeth (f. Petri) 16.03.1891 Sverige 2304
Lewy Selma Mathilde (f. Hansen) 01.12.1892 Bamble 2305
Lewy Irma Ruth 19.12.1918 Stathelle 2306
Selgård Shaier Reier 11.03.1889 Lithauen (Litauen) 2307
Rosenfeld Brita f. Johannesen 25.06.1893 2308
Rosenfeld Bjørn 27.02.1919 Asker 2309
Goldin Edith 20.04.1907 Russland 2310
Pintzow Herman 03.08.1905 Oslo 2311
Rasmussen Sigurd 15.09.1919 Oslo 2312
Selgård Rigmor 08.10.1917 Aker 2313
Jonsen Dagny Naömy 22.06.1921 Tyskland 2314
Jonsen Sarah Hanna 12.07.1919 Denmark 2315
Reichwald Wilhelm 13.08.1913 Wien 2316
Selgård Ingeborg 17.10.1915 Aker 2317
Selgård Alice 18.10.1911 Aker 2318
Selgård Kari 21.01.1923 Aker 2319
Brachel Kirsten (f. Selgård) 29.06.1914 Aker 2320
Brachel Arnulf 21.12.1912 Ø. Aker 2321
Johnsen Rolf 07.04.1919 Oslo 2322
Bernstein Mary f. Warsabo 27.07.1876 Finnland 2324
Bernstein Lilli 15.07.1909 Oslo 2325
Bernstein Ella 17.03.1903 Oslo 2326
Selgård Jacob 12.04.1920 Aker 2327
Brodin Thorolf Valter 28.08.1922 Oslo 2328
Pedersen Georg Andor 03.05.1923 Oppegård 2330
Nilsen Ragnar Johnny 24.01.1923 Nittedal 2332
Berg Bernhard 26.04.1913 Oslo 2334
Kjensmo Ola Gilbert 11.11.1919 Vinger 2335
Levin Gunda (f. Dworsky) 17.02.1904 Trondheim 2337
Levin Vera Margrethe 09.11.1942 Oslo 2338
Stray Øystein Snorre 23.01.1908 Farsund 2339
Stray Aasta Bergljot (f. Heltvedt) 17.06.1904 Balestrand 2340
Stray Aase 14.07.1937 Frostad 2341
Stray Marit 16.10.1938 Saltdalen 2342
van Roos Maurits 14.01.1874 Amsterdam, Holland 2343
van Roos Aagot (f. Andersen) 08.11.1876 Oslo 2344
Fein Helene f. Becker 28.04.1883 Laskow, Latvia 2345
Lemkow Jack 18.12.1914 Oslo 2346
Goldmann Willy Henrik 24.03.1916 Oslo 2347
Lipson Olga (f. Hagen) 15.08.1897 Nordre Land 2348
Lipson Sophia "Sofie" 21.01.1920 Oslo 2349
Lipson Judith 16.12.1921 Oslo 2350
Lipson Idel Harold 17.07.1895 Vorny, Lithauen (Litauen) 2351
Stiris Gabriel Philip 30.11.1920 Oslo 2353
Dworsky Edel 17.03.1907 Trondheim 2354
Bernstein Lotte (f. Kirschner) 24.07.1896 Berlin, Tyskland 2355
Posibilok Willy Henry 04.03.1916 Oslo 2356
Fjenkin Anna f. Antonsen, Dählia 11.03.1892 Glemmen 2357
Fjenkin Levy 29.09.1929 Oslo 2358
Fjenkin Eva Dählin 15.11.1924 Oslo 2359
Mendel Josef 12.05.1883 Libao, Lithauen (Litauen) 2360
Mendel Florrie f. Friman 20.12.1885 Latvia 2361
Goldstein Myrtel Alfrida (f. Wicklund) 26.02.1907 Oslo 2362
Goldstein Renè Heinz Wiklund 07.08.1933 Paris 2363
Berger Synnøve (f. Dreyer) 26.11.1906 Tromsø 2364
Berger Jørgen Didrik 25.09.1938 Oslo 2365
Goldwasser Edel Annie 25.02.1925 Oslo 2366
Goldwasser Selma (f. Levin) 15.09.1891 Lithauen (Litauen) 2367
Bryhn Lauritz Guttorm 07.10.1895 Romedal 2368
Bryhn Elin Solveig (f. Bjerkebæk) 11.03.1907 Aremark 2369
Bryhn Knut Lauritz 05.08.1931 Halden 2370
Bryhn Rønnaug Elisabeth 09.04.1935 Halden 2371
Ramm Signe (f. Grønland) 23.06.1896 V. Toten 2372
Ramm Eva 24.05.1928 Oslo 2373
Ramm Kari Lillian 07.05.1929 Oslo 2374
Scharff Aslaug Ovidie (f. Pettersen) 08.02.1912 Rolvsøy 2375
Scharff Willy 29.09.1936 Oslo 2376
Hirsch Fillip 28.08.1888 Trondheim 2377
Martinsen Gerd Karine (Sand piken) 18.08.1914 Halden 2378
Meirowitz Sonja f. Plavnik 03.05.1910 Oslo 2379
Meirowitz Mona 13.07.1932 Oslo 2380
Meirowitz Ruth 07.09.1936 Oslo 2381
Steen Myrtle Birgit 09.02.1910 Kvefjord 2382
Thoresen Arne 17.12.1919 Horten 2383
Eeg Olav 18.10.1913 Solum 2384
Hirsch Leif Benjamin 05.10.1910 Trondheim 2386
Kaha Ranka (f. Hirsch) Trondheim 2387
Guldbrandsen Sverre Dagfin 19.07.1911 Oslo 2388
Pedersen Geir Rolf 30.12.1917 Gamvik 2390
Pedersen Per André 10.12.1920 Bergen 2391
Larssen Asbjørn Martinius 11.09.1908 Oslo 2392
Meszansky Dan 19.09.1932 Oslo 2394
Askeland Sigurd 28.01.1911 Stvngr. (Stavanger) 2395
Askeland Rosa (f. Bogomolno) 26.04.1917 Oslo 2396
Lewy Cato Verner 13.06.1922 Bamble 2397
Lewy David Alexander 28.09.1916 Bamble 2398
Olsen Otto 03.02.1918 Stvngr. (Stavanger) 2399
Kielland Sonja Mjøen 24.12.1905 Oslo 2400
Kielland Irene 18.12.1932 Oslo 2401
Bjørnson Eileen Bjørn (f. Kuhn) 31.07.1886 Karlsruhe, Baden, Tyskland 2402
Nyquist Kai Lykke 21.06.1897 Oslo 2403
Nyquist Sonja Konstanse (f. Meyer) 04.04.1898 Vardø 2404
Gippø-Nilsen Elsa 06.10.1918 Oslo 2405
Faye Hansen Per Sverre 12.04.1916 Sarpsborg 2406
Faye-Hansen Helga (f. Borge) 14.07.1916 V. Bærum 2407
Faye Hansen Gro 16.08.1938 V. Bærum 2408
Faye Hansen Kari 27.12.1941 Oslo 2409
Kleumann Agnes Charlotte (f. Guldbrandsen) 01.03.1916 Oslo 2410
Kleumann Astrid Karin 25.05.1935 Oslo 2411
Krimm Signe Nelly (f. Andersen) 07.08.1910 Oslo 2412
Krimm Vera 12.05.1932 Aker 2413
Hilt Nora Karen (f. Hansen) 08.01.1905 Oslo 2414
Hilt Liv 04.01.1931 2415
Stovner Aage Brandt 26.04.1891 Vestby 2416
Stovner Rebekka (f. Levin) 15.06.1893 Oslo 2417
Levin Henriette (f. Krantzdorf) 13.08.1867 Mirunsken, Tyskland 2418
Mamen Ruth (f. Helgesen) 13.06.1918 Oslo 2419
Søyland Gerd Gillhuun (f. Ebbemoe) 28.06.1908 Ski 2420
Mamen Hans Christen 20.04.1919 Asker 2421
Thoresen Erik Fredrik 02.11.1917 Oslo 2422
Norén-Jensen Birthe Mathilde 28.07.1918 Oslo 2423
Usterud Arne 12.10.1910 Oddernes 2424
Søyland Hagbart Birger 25.03.1903 Bergen 2425
Kielland Axel Zetlitz 14.02.1907 Stvngr. (Stavanger) 2426
Svikebøl Peder Walentin 28.05.1919 Oslo 2427
Eriksen Thorleif Henry 30.10.1919 Høland 2428
Gaard Egil 03.12.1919 Oslo 2431
Lewy Harry Isidor 19.01.1915 Oslo 2432
Flagstad Oddvar 31.08.1902 Hamar 2433
Åvitsland Wilhelm 09.05.1915 Ballangen 2434
Bäfverfeldt Knut Victor Fridtjof 16.05.1922 Oslo 2435
Bjerkketvedt Sigurd Johannessen 07.06.1896 Oslo 2436
Thormodsen Arne 05.09.1907 Oslo 2437
Guldbrandsen Robert Lorang 06.06.1913 Oslo 2438
Østgaard Rolf 02.03.1916 Oslo 2440
Hansrud Kåre 23.12.1921 Brandval 2441
Kjensli Gundor 12.01.1920 Vinger 2442
Schulmann Åse (f. Pedersen) 05.06.1915 Oslo 2443
Guldbrandsen Ida (f. Schulmann) 12.10.1918 Oslo 2444
Schulmann Tom Brede 01.11.1941 Oslo 2445
Jaffe Olga Ross 20.10.1871 Polen, Russland 2446
Jaffe Rebecka 21.10.1899 Sverige 2447
Weinberg Lisa 20.12.1890 Odessa 2448
Savosnick Dika (f. Matulsky) 13.07.1878 Malmø, Sverige 2449
Bredshaug Estrid 29.11.1913 Feiring 2450
Scheer Sara Rebecka (f. Seinfeld) 24.09.1880 Malmø, Sverige 2451
Klein Rose (f. Moffs) 04.07.1891 Salis Mindy, Russland 2452
Klein Hennoch 16.07.1876 Sawli, Russland 2453
Havaas Esther (f. Isaksen) 28.10.1903 Oslo 2454
Rotschild Bjørn 05.01.1939 Oslo 2455
Goldschmidt Victor Moritz 27.01.1888 Zürich, Sveits 2456
Dworsky Asbjørn 05.07.1916 Trondheim 2457
Oster (gift: Dworsky) Dora 23.01.1921 Oslo 2458
Dietz Erling Karl Johan 27.11.1890 Halden 2459
Dietz Solveig Marie (f. Smith) 26.08.1895 Bergen 2460
Dietz Per Erling 15.08.1930 Bodin 2461
Dietz Jan Alf 01.08.1923 Bergen 2462
Osther Zakken 21.07.1920 Oslo 2463
Osther Bergljot Johanna (f. Sørbøe) 22.03.1917 Skåtøy 2464
Osther Fred Johnny 15.04.1941 Fredrikstad 2465
Osther Merry Rakel 26.10.1942 Fredrikstad 2466
Gran Ragnhild (f. Isaksen) 31.10.1912 Oslo 2467
Ruud Arne Johan 17.04.1914 Oslo 2468
Meirowitz Josef 17.01.1901 Oslo 2469
Bostrøm Jack 04.01.1923 Kjøbenhavn, Danmark 2470
Benkow Sonja (f. Oster) 20.11.1914 Stockholm, Sverige 2471
Benkow Bjørn Leo 13.02.1940 Fredrikstad 2472
Kristiansen Eva Karin 30.03.1922 Oslo 2473
Isachsen Berhard Wolff 01.02.1879 Oslo 2474
Larsen Georg 03.09.1912 Aker 2475
Madsen Karl Johan 27.07.1921 Kristiansund N. 2478
Eide Paul L. 05.10.1924 Mosterhamn 2479
Henschien Jens Lund 29.05.1918 Kristiansand S. 2481
Smith Harry 24.09.1924 Oslo 2482
Marås Ivar 26.12.1908 Bergen 2483
Klemp Willy Lorang 31.01.1913 Oslo 2484
Klemp Aase Wichtoria (f. Frølich) 27.05.1918 Oslo 2485
Klemp Tor Willy 20.04.1939 Oslo 2486
Staal Esther Gunlaug (f. Larsen) 03.07.1900 Oslo 2487
Staal Jan Peter 09.12.1930 Oslo 2488
Staal Ivar 03.04.1939 Oslo 2489
Andreassen Arne Otto 20.03.1920 Vestby 2490
Torshaug John Henry 20.02.1926 Sørum 2491
Tangen Erling 24.03.1911 Høland 2492
Tangen Magnhild (f. Johansen) 02.11.1914 Rødenes 2493
Tangen Astrid Karin 24.05.1935 Rødenes 2494
Tangen Anne Sofie 02.05.1936 Rødenes 2495
Olsen Ragnar Egil 27.03.1922 Oslo 2496
Østeraas Bernhard 07.12.1892 Hegra 2497
Østeraas Jofrid Solveig (f. Tomstad) 14.12.1895 Farsund 2498
Østeraas Gunhild (Nunna) 27.11.1921 Aker 2499
Østeraas Ingeborg Olaug 01.05.1931 Oslo 2500
Langdalen Erling 10.10.1913 Elverum 2501
Nicolaisen Otto 31.10.1911 Drammen 2502
Hammarstrøm Odd Sigfred 18.11.1921 Narvik 2503
Steinkjær Margit Solveig 01.02.1923 Hadsel 2504
Gløsen Mikal Andor 10.03.1923 Vefsen 2505
Gløsen Tore 19.10.1924 Vefsen 2506
Jordal Jakob Oliver U.S.A. 2507
Jordal Rakel Lea 20.05.1917 Oslo 2508
Grorud Øyvind 06.03.1923 Oslo 2509
Sandaas Harald Fredrik 24.11.1911 Hamar 2510
Petersen Rakel Sofie (f. Fenchel) 13.01.1875 Sverige 2511
Markussen Erling 17.03.1911 Veldre 2512
Markussen (gift: Henriksen) Hariet Jenny 30.03.1917 Oslo 2513
Markussen Laila 22.02.1936 Bærum 2514
Lund Rolf Mønich 03.05.1910 Blaker 2515
Reistad Ulf Yngvar 05.04.1920 Ålesund 2516
Dokke Ole Johansen 10.02.1922 Eina 2518
Hedlund Håkon Reidar 06.06.1918 Idd 2519
Hovland Gunvald 19.02.1922 Bømlo 2521
Solheim Rolv 13.09.1898 Målselv 2522
Heggelund Erling 17.04.1917 Øverbygd 2523
Solberg Ola 05.05.1910 Øvrebygd 2524
Reiersen Olav 24.02.1921 Namsos 2525
Strand Harald 03.06.1916 Aalesund 2526
Stensrud Einar 14.09.1908 Sandefjord 2527
Stensrud Alfhild (f. Salberg) 15.01.1902 Solør 2528
Røv Erna Oddlaug 04.10.1921 Sunndalen 2529
van Rees Karen Margrethe 21.12.1911 Holland 2530
Lørdahl (gift: Mykland) Liv Laila 09.01.1921 Frogn 2531
Sveen Reidar Asbjørn 06.06.1916 Grue 2532
Klein Irene Henriette 02.11.1912 Tyskland 2534
Klein Anne Ruth 17.09.1938 Trondheim 2535
Wilsgaard Arthur Doran 24.09.1913 Stavanger 2536
Hobberstad Arne 26.04.1915 Stavanger 2538
Larssen Erling Lindemann Parelius 25.01.1906 Fauske 2539
Pedersen Asbjørn Andreas 19.02.1918 Fauske 2540
Westermann Øistein Marius 13.02.1907 Fauske 2541
Berger Otto Leegaard 20.09.1901 Oslo 2542
Johansen Erling Holmberg 12.07.1917 Skien 2543
Borthen Jens 09.05.1914 Oslo 2544
Diseth Erling 11.03.1910 Rjukan 2545
Andersen Ole Jakop 03.02.1917 Oslo 2546
Oulie Bjørn 29.09.1912 Oslo 2547
Søderblom Bjarne Mathias 29.05.1921 Narvik 2548
Karlsson Bror William 16.12.1921 Narvik 2549
Hoel Hans 10.07.1918 Trondheim 2550
Nilsen Øivind 07.04.1918 Trondheim 2551
Aasen Arnt Kristian 06.06.1918 Åsgårdsstrand 2552
Aasen Gitel (f. Koklin) 28.12.1916 Kragerø 2553
Birkeland Magnus 07.09.1918 Stord 2554
Slomann Alfhild Aagot 07.10.1884 Trondheim 2555
Slomann Wencke Anna Thora 07.12.1918 Danmark 2556
Slomann (gift: Johannessen) Elisabet 16.04.1921 Danmark 2557
Gloppedal Jørgen Nicolai 14.06.1896 Fana 2558
Gloppedal Clara Sofie (f. Geller) 18.07.1902 Bergen 2559
Gloppedal Kjell Møllerup 10.10.1924 Tønsberg 2560
Geller Moritz Michel 05.11.1869 Brudi, Østerrike 2561
Geller Frida (f. Herschel) 29.12.1872 Bergen 2562
Hansen Ragnar Karsten 27.06.1927 Fredrikstad 2563
Skaalerud Olaf Ludvigsen 02.02.1902 Vang 2564
Skaalerud Astrid Wilhelmine 12.10.1903 Sør-Reisa 2566
Skaalerud Arild 09.04.1936 Bærum 2567
Aatangen Signe Elise 05.10.1923 Oslo 2568
Skaar Aase Asbjørg 22.08.1909 Oslo 2569
Kulsli Alf Matheus 18.09.1909 Verdal 2570
Flyum Hjalmar Ludvig 30.09.1918 Verdal 2571
Woll Monrad 15.02.1921 Fron 2572
Kristiansen Andor Høyesveen 24.07.1913 Ringebu 2573
Eriksen Solveig 20.07.1920 Sørum 2575
Jonsen Gudmund Efraim Schereschewsky 09.07.1925 Jerusalem, Palestina 2576
Holmen Håkon Ingvald 21.01.1909 Vinger 2577
Øvergård Gudor Olafsen 27.11.1895 Elverum 2578
Øvergård Gina Pauline (f. Rønning) 29.01.1905 Elverum 2580
Øvergård Gunnar 23.08.1924 Elverum 2581
Øvergård Gerd 08.10.1931 Elverum 2582
Frogner Einar Markus 22.10.1887 Oslo 2583
Frogner Anna Ida Klara Elsbeth 16.08.1887 Tyskland 2584
Frogner Einar 12.02.1917 Odda 2585
Lyngsmark Odd 16.03.1908 Nord-Reisa 2586
Andreassen Margith Dagmar 10.06.1921 Harstad 2587
Johansen Gisle 21.01.1919 Levanger 2588
Henriksen Ove Martin 11.12.1922 Nord-Reisa 2589
Johansson Edvind 13.03.1921 Øvre Eiker 2590
Wålberg Oskar Erling 07.06.1924 Sverige 2591
Karlstorp Einar 20.09.1917 Grue 2592
Wålberg Ingolf 19.12.1921 Brandval 2593
Moen Olga Johannessen 01.06.1924 Grue 2595
Kalnæs Per Ottar 24.05.1921 Grue 2596
Tharaldsen Irma Else 08.05.1918 Kristiansand 2597
Johansen Svein Erik Gisle 25.05.1918 Lillehammer 2598
Skonhoft Rolf Halvorsen 10.11.1919 Asker 2599
Gabrielsen Kåre Henning 08.06.1928 Sverige 2601
Thime Joseph Johannes 25.10.1918 Oslo 2602
Årstad Ivar Torleif 09.01.1926 Oslo 2604
Ruud Erling 23.05.1912 Trøgstad 2605
Ruud Rachel (f. Bogomolno) 05.02.1919 Oslo 2606
Ruud Thorleif 05.02.1942 Årjeng, Sverige 2607
Lædre Bernt Winther 16.10.1918 Egersund 2608
Andersen Anna Edel Mathilde 15.03.1919 Berg 2609
Orderud Asbjørn Henry 16.12.1921 Trøgstad 2610
Markeng Meinich 16.04.1915 Snertingdal 2611
Bruun Kåre Harry 09.11.1925 Oslo 2613
Meljordshagen Åge 28.09.1921 Elverum 2615
Nordby Leif 01.09.1921 Elverum 2616
Kvernplassen Odd Sverre 29.05.1921 Elverum 2617
Seter Arne 30.04.1920 Spydeberg 2618
Thorvaldsen Trygve Olav 15.03.1922 Brandval 2619
Olsen Asbjørn Oddvar 05.03.1918 Brandval 2620
Hougner Eyvind Sverre 11.11.1905 Oslo 2621
Lund Alf Wibe 23.04.1923 Oslo 2623
Gundersen Einar Harry 19.05.1923 Oslo 2624
Skolegaarden Ments Magnussen 21.10.1914 Våler 2625
Skolegaarden Thora (f. Bergh) 07.12.1911 Våler 2626
Skolegaarden Oddbjørn 04.01.1935 Våler 2627
Skolegaarden Elsa 27.05.1936 Våler 2628
Vangstad Johan 12.11.1923 Verdal 2629
Olsen Anton Lauritz 08.10.1921 Levanger 2630
Lunde Reidar Asbjørn 22.06.1922 Brandval 2631
Roverudseter Kaare Eugen 24.03.1920 Brandval 2632
Kristiansen Harald 02.08.1927 Fredrikstad 2633
Berg Jonas Kolbjørn Persen 02.05.1918 Kolbu 2635
Syversen (gift: Berg) Ingeborg Eva 06.11.1916 Tinn 2637
Dokken Bjørn Egil Larsen 27.01.1921 Eidsvold 2638
Jacobsen Ernst Kirkebye 19.04.1910 Oslo 2640
Jacobsen Gunvor Karoline (f. Hansen) 06.06.1910 V. Aker 2641
Jacobsen Odd 31.03.1936 Oslo 2642
Kynbråten Odd 09.10.1921 Våler 2643
Kirkeby Betzy Ottesen 12.02.1887 Hakedal 2644
Sandal (gift: Ziemelis) Inger Helene 02.04.1922 Fana 2645
Berg Torbjørg 22.03.1896 Mosjøen 2646
Berg Ulf 11.03.1927 Oslo 2647
Berg Knut Amble 06.08.1920 Mosjøen 2648
Berg Gunvor Elise 21.05.1925 Oslo 2649
Vestlie (gift: Sveen) Bjørg 09.10.1920 Våler i Solør 2650
Pedersen Norman Marinius 19.07.1910 Berg 2651
Hilt Odd 08.03.1915 Strømsgodset 2652
Hilt Ragnhild Wilhelm (f. Hansen) 24.05.1896 Oslo 2653
Kampen Halvor 28.02.1894 Ringsaker 2654
Sundet Håkon 31.03.1921 Storelvdal 2655
Aarmo Arvid Olav 24.04.1918 Fosnes 2656
Moe Arne 10.12.1919 Fosnes 2657
Hågensen Reidulf Vermod 18.07.1920 Tjøtta 2658
Paulsen Knut 22.05.1920 V. Toten 2660
Mikalsen Karl Fredrik 17.09.1922 Måsøy 2661
Jonsson Rolf Erling 19.03.1925 Grue 2662
Rolfsen Erik 24.07.1905 Aalesund 2664
Rolfsen Lydia Eleonore 08.06.1910 Mysen 2665
Kristoffersen Karl Oleif 04.06.1915 Målselv 2666
Ramslan? ? 10.06.1924 Øyslebø 2667
Christensen Trygve 09.03.1917 Modum 2669
Christensen Kristian Eilif 19.05.1914 Modum 2670
Harang Erling Kristian 21.08.1911 Trondheim 2671
Harang Elsa Margrethe Trondheim 2672
Gullichsen Arvid 01.01.1920 Lier 2673
Eid Kåre Johannessen 04.02.1920 Ytre-Sandsvær 2675
Henriksen Hilding 15.01.1890 Brandval 2677
Dragonmoen Karl 07.02.1902 Vinger 2679
Bernstein Cecilie (f. Fischer) 24.08.1886 Letland 2680
Kassan Rolf Nathan 05.08.1917 Oslo 2681
Damelin Thora (f. Mollet) 10.04.1894 Russland 2682
Koritzinsky Any Marie (f. Svendsen) 26.10.1908 Gjerpen 2683
Koritzinsky Wenche 17.10.1940 Oslo 2684
Frager Frithjof Isidor 04.12.1878 Oslo 2685
Pettersen Svend Fritjof 18.05.1922 Bærum 2687
Johannesen Erik Kristen 13.03.1901 V. Aker 2688
Wang-Norderud Rolf Gotfred 14.02.1913 Oslo 2689
Wang-Norderud Astrid Johanne 15.08.1907 Oslo 2690
Ramstad Tove 14.11.1931 Oslo 2691
Wang-Norderud Peder Øystein 08.06.1942 Oslo 2692
Olsen Thorstein Bertram Ø. Aker 2693
Olsen Ragnvald 07.10.1909 Tromøy 2694
Aaberg Aksel 15.05.1900 Vinger 2695
Nielsen Louis 13.01.1914 Oslo 2696
Nielsen Ellen Anna Josefine 30.12.1919 Oslo 2697
Karlsen Alf Georg 09.08.1921 Oslo 2698
Skjønhaug Egil 29.10.1916 Oslo 2700
Huglow Jonny Nils 04.08.1922 Stockholm, Sverige 2702
Nilsen Torbjørn 03.03.1922 Oslo 2704
Skjønhaug Egil 29.10.1916 Oslo 2706
Huglow Jonny Nils 04.08.1922 Stockholm, Sverige 2708
Nilsen Torbjørn 03.03.1922 Oslo 2710
Christiansen As? 01.03.1924 Oslo 2711
Grefsrud Rolf 19.01.1922 Oslo 2713
Knudsen Lorang Walentin 17.01.1923 Oslo 2715
Melbye Rolf Kristian 14.07.1924 Oslo 2717
Tandberg Per 29.08.1914 Oslo 2719
Damelin Birgit 05.10.1921 Oslo 2720
Damelin Paula 16.06.1918 Oslo 2721
Skoglund Astrid 31.08.1920 Hadsel 2722
Karlsen Knut 18.02.1919 Oslo 2723
Turbahn Leonhard 22.09.1891 Hamburg, Tyskland 2724
Lørdahl Peder Wessel 04.10.1892 Hoff i Vestfold 2726
Lørdahl Clara (Lalla) (f. Amundsen) 22.06.1889 Oslo 2727
Bakken Eidor 21.04.1921 Trysil 2728
Olsen Henry 17.09.1918 Oslo 2729
Buer Arthur 09.10.1921 Sautherad 2730
Hansen Per 17.05.1918 Oslo 2731
Kvam Gunnar Andreas 07.06.1909 Trondheim 2733
Bredsten Andreas Martinsen 25.03.1909 Sande 2734
Kristiansen Anders Thorleif 29.08.1922 Lier 2736
Mendehl Isidor 01.04.1922 Oslo 2737
Gulbrandsen Harry Ragnvald 15.09.1919 Sør-Odal 2738
Berg Hansen Bjørn 22.04.1917 Oslo 2739
Willassen Arne Johan 15.09.1918 Narvik 2740
Bjerkås Per Kristian 16.02.1921 Varstad 2742
Søby Odd 27.01.1918 Elverum 2743
Søby Gudrun 07.10.1921 Elverum 2744
Holen Gunnar 24.09.1916 Elverum 2745
Teodorsen Marie 11.11.1921 Elverum 2746
Holen Odd Sverre 11.08.1937 Elverum 2747
Sande Øystein 04.09.1923 V. Toten 2748
Sedal Erling 30.09.1920 Oslo 2750
Åsen Georg 10.02.1916 Froland 2751
Osuldsen Erling 23.11.1898 Hisø 2752
Bratteland Aslak 12.10.1913 Mykland 2753
Einstabland Olav Arnold Tjemsås 25.03.1910 Kr. sand. S. 2754
Andersen Karin Thorbjørg 01.10.1922 Berg 2755
Andersen Inger Synøve 09.02.1923 Halden 2756
Knutsen Kathleen Beatrice (f. Patterson) 16.01.1912 Dower, England 2757
Knutsen William Peder Erland 25.06.1906 Oslo 2758
Engelhart Anne-Margrethe Stang Holst Cappelen (f. Wangen) 24.05.1917 Oslo 2759
Wennesland Reidar 17.08.1908 Kristiansand S. 2761
Berg Ole 07.10.1890 Frol 2762
Knudsen Børre Kristian Skjelbred 02.02.1913 Kr. sand. S. 2763
Holøymoen Karenus 14.12.1924 Tolga 2764
Søberg Bjarne Wilhelm 21.10.1923 Eidsvold 2765
Holøymoen Ole Johan 08.07.1922 Tolga 2767
Granly Trygve 06.12.1919 Åsnes 2768
Holm Erling 07.06.1920 Engerdal 2769
Leirfall Magni 15.05.1929 Oslo 2770
Leirfall Margrethe Gølin 22.05.1940 Hegra 2771
Leirfall Marie (f. Wormdal) 26.06.1905 Orkdal 2772
Berggård Oddmund Olsen 30.06.1924 Tydal 2773
Rotvold Mary 01.07.1925 Tydal 2775
Lauritzen Palmar (Palmer) 22.03.1920 Tydal 2776
Hagenæs Einar 24.01.1892 Nord-Aurdal 2777
Hagenæs Knut Meyer 28.02.1924 Oslo 2778
Johnsrud Aage Gunnar 20.03.1915 Oslo 2779
Tovsrud Arne 08.06.1919 Sigdal 2780
Gellein Paul Schrøder 25.03.1914 Hamar 2781
Jørgensen Aage 10.10.1910 Oslo 2782
Jørgensen Grete (f. Collett) 01.01.1914 Oslo 2783
Jørgensen Nils Jørgen 14.06.1940 Oslo 2784
Jørgensen Peter Collett 25.01.1942 Oslo 2785
Øiestad Ørnulf Sophus 07.07.1899 Oslo 2786
Øiestad Anna (f. Karpf) 08.09.1904 Ulanow, Østerrike 2787
Bergersen Bjarne 13.06.1918 Eidskog 2788
Lund Erling 09.12.1902 Storfjord 2789
Olsborg Gunnar 04.04.1926 Storfjord 2790
Frøseeth John Lennart 29.08.1922 Steinkjær 2791
Bogen Kaare Halvar 29.05.1923 Egge 2793
Smolan Toralv Valdemar 03.07.1923 Egge 2795
Cappelen Margot (f. Schäfer) 20.10.1913 Posen, Tyskland 2796
Sandsjøberg Bertha Danielsen 12.03.1898 Grue 2797
Jonson Kirsten Solveig 22.10.1926 Grue 2798
Kristiansen Robert Werner 06.04.1924 Berg 2799
Olsen Arne Edgar 07.11.1918 Sarpsborg 2800
Olsen Signora Oline 15.08.1915 Glemmen 2802
Olsen Arnhild Synnøve 20.01.1942 Skjeberg 2803
Svendsen Paul Willy 08.08.1923 Idd 2804
Granås Arne Hjalmar 04.04.1924 Eidskog 2805
Rønning Erling Amund 08.08.1923 Eidskog 2807
Olafsen Oskar 30.10.1916 Eidskog 2808
Pedersen Halvor Edmund 22.06.1923 Eidskog 2809
Bergkvist Gunnar 24.04.1924 Eidskog 2811
Gransbråten Oskar 18.11.1925 Vinger 2812
Lønhøiden Asbjørn 04.07.1925 Vinger 2813
Bergkvist Karl 01.01.1918 Eidskog 2814
Lønhøiden Henry Kristoffer 15.04.1925 Vinger 2815
Albrigtsen Leif Ragnar 26.03.1917 Hammerfest 2816
Bjelland Johan Martin 14.03.1904 Bergen 2818
Haugland Magnus Birger 18.01.1925 Bergen 2819
Bertheussen Håkon Indahl Stuberg 11.09.1921 Tromsø 2822
Klausen Jena Martin 08.05.1912 Lånke 2823
Ramberg John 17.08.1924 Haltdalen 2824
Geving Johan Magnar 04.05.1922 Lånke 2825
Klausen Rolf 08.04.1915 Lånke 2826
Bjørndahl Ola Olafsen 21.12.1921 Opdal 2827
Barstad Olaf 03.03.1924 Oslo 2828
Støa Petter Persen 13.02.1906 Trysil 2829
Werme Alf 08.09.1915 Trysil 2830
Brock-Utne Albert 04.06.1906 Oslo 2831
Andersen Arthur Ragnar 30.07.1917 Oslo 2832
Johansen Birger Roald 18.07.1918 Oslo 2834
Johnsen Arve 07.03.1919 Norderhov 2835
Bårli Thormod 28.09.1924 Nes, Romerike 2836
Hagen Trygve 05.10.1914 Stange 2837
Dahl Hans Hansen Stange 2839
Martinsen Olaf 03.10.1919 Stange 2841
Wiedswang Erik 23.07.1925 Kongsvinger 2843
Olsen Sigurd Oscar 23.09.1908 Kr. sand. S. 2844
Olsen Hanny (f. Ånonsen) 12.05.1916 Risør 2845
Olsen Kari-Brit 11.10.1941 Kr. sand. S. 2846
Claes Inger Sonja Liv 12.03.1927 Lørenskog 2847
Claes Eva 04.08.1939 Ikke oppgitt 2848
Pedersen (gift: Claes) Karin Alfhild 13.07.1922 Oslo 2849
Eiris Randi Othilie (f. Olsen Sjøstrøm) 15.10.1919 Enebakk 2850
Eiris Bjørn 23.07.1940 Oslo 2851
Stephansen Nicolai 27.04.1889 Larvik 2852
Stephansen Valborg Bergliot (f. Bjerknes) 03.10.1896 Svelvik 2853
Stephansen Ellen 26.03.1922 Oslo 2854
Eiris Solveig Elvira (f. Berg) 28.03.1914 Oslo 2855
Eiris Laila Synøve 01.06.1931 Oslo 2856
Karlsen Aase 16.11.1915 Oslo 2857
Hersson Isak 15.12.1876 Vilna, Russland 2858
Hersson Pauline (f. Levin) 20.02.1878 Vilna, Russland 2859
Dedichen Emse (f. Heffermehl) 26.01.1905 Oslo 2860
Engebretsen Elmer Norman 17.02.1928 Berg 2861
Hansen Rolf Harry Gunnar 30.04.1918 Oslo 2862
Ebbesen Niels Yann 18.10.1926 Marseilles 2863
Preidmann William Max 13.03.1918 Oslo 2864
Amundsen Jarle Thormod 09.06.1920 Skedsmo 2865
Bobrow David 20.04.1916 Oslo 2866
Andersen Erling Karsten Morgan 12.01.1908 Halden 2867
Kristensen Fridtjof Erik 01.05.1923 Narvik 2868
Starup Berg Andor 13.08.1922 Ibestad 2870
Jørgensen Aksel Olaf Kristian 09.09.1918 Mel-øy 2872
Klausen Oddmund Egil Thrane 16.05.1919 Bjarkøy 2873
Westby Bendik Emil 30.12.1910 Kvikne 2874
Westby Thordis (f. Silkoset) 14.06.1914 Elverum 2876
Westby Karen Margrethe 17.02.1932 Elverum 2877
Westby Bjørg 02.05.1933 Elverum 2878
Westby Emilie Oline 27.04.1934 Elverum 2879
Westby Arne Oliver 21.10.1935 Elverum 2880
Silkoset (gift: Hassel) Olea 03.07.1925 Elverum 2881
Hansen Harald Lorang 18.09.1915 Oslo 2883
Mikalsen Jentoft Sten 23.09.1921 Leirfjord 2884
Larsen Arthur Jentoft 20.09.1919 Leirfjord 2885
Edvardsen Sigurd Hass 05.09.1918 Leirfjord 2887
Mathisen Magnus Artur 08.08.1913 Leirfjord 2888
Kjenstad Arne 27.12.1904 Snåsa 2889
Kjøbli Karsten 17.10.1920 Snåsa 2890
Gravdahl Egil Audun 31.03.1918 Haugesund 2891
Stenstadvold Per 11.07.1924 Aker 2892
Braanaas Nils 01.02.1925 Bodø 2894
Østby Even Olsen 23.05.1913 Tydal 2895
Østby Ragnhild (f. Leikvold) 16.08.1912 Selbu 2896
Holtmoen Erik 29.05.1917 Årnes 2897
Pettersson (gift: Hjerpseth) Eva Eleonore Doris 07.08.1919 Oslo 2898
Wold Mimmi Rustad 17.07.1927 Riga 2899
Lühr Erik Wilhelm Hammarsten 29.10.1922 Borre 2900
Skynsveen Ole Kolbjørn 27.10.1918 Aamot 2901
Hjerpset Elling 14.02.1920 Oslo 2902
Småriset Marius 28.12.1919 Aamot 2903
Andersen Alf Georg Skotton 06.09.1919 Tønsberg 2904
Evensen Sverre 13.02.1922 Stange 2905
Lindstad Willy Lorang 30.03.1922 Vang, Hedmark 2907
Larsen Reidar 26.04.1899 Oslo 2908
Pettersen Alf Tollef 06.12.1911 Mysen 2909
Danielski Paul 14.10.1909 Oslo 2910
Auensen Andreas Hartvig 13.11.1918 Skien 2911
Pettersen Gerd Julie Bergljot 24.10.1914 Verdal 2912
Arnesen Arne Bernhard 03.03.1916 Fredrikstad 2913
Arnesen Anton Olaves 12.08.1910 Fredrikstad 2915
Arnesen Borghild (f. Olsen) Jensen 10.12.1905 Oslo 2917
Johansen Henry Arne 16.07.1914 Sarpsborg 2919
Johansen Randi (f. Mikalsen) 25.03.1916 Skjeberg 2920
Johansen Bjørg 26.07.1936 Sarpsborg 2921
Johansen Erna Irene 28.08.1940 Sarpsborg 2922
Henriksen Arne Reidar 31.07.1911 Sarpsborg 2923
Henriksen Gunborg (f. Andersen) 16.08.1914 Sarpsborg 2925
Henriksen Reidun Synnøve 01.12.1939 Sarpsborg 2926
Snare Diana Birgit Sabina (f. Gilberg) 03.06.1917 Gøteborg, Sverige 2927
Snare Leif Dagobert 13.01.1937 Gøteborg, Sverige 2928
Engdahl Ragnar Gustav 16.09.1923 Idd 2929
Juliussen Bård Rolf Normann 06.09.1926 Idd 2931
Steiner Leif Arne 27.07.1918 Halden 2932
Tønjum Mikal 30.12.1925 Manger 2933
Vangsnes Trygve 26.07.1925 Os (Hordaland) 2934
Gammleng Jan 09.09.1925 Oslo 2935
Støelen Bjørn Manfred 15.01.1924 Oslo 2937
Bakke Olaf Herman 30.09.1920 Bygland 2938
Skeie Einar 07.12.1921 Bygland 2939
Haugaa Konrad 21.03.1921 Bygland 2940
Bakke Alf 08.10.1922 Bygland 2941
Fagerjord Håkon 07.05.1923 Nord-Rana 2942
Frog Gunnar 15.07.1917 Hamar 2943
Paulsen Arne 25.03.1918 Furnes 2944
Jørgensen Oddvar 20.11.1923 Brandval 2946
Birkeland Harald Arvid 21.05.1923 Rjukan 2947
Flisen Ottar 19.05.1927 Elverum 2948
Grøtbekklien Arvid Magnussen 15.11.1925 Elverum 2949
Torsen Kristian 03.03.1916 Oslo 2950
Gøperød Ole Wilhelm 29.03.1926 Sarpsborg 2951
Meidell Kaare 21.10.1919 Drammen 2952
Stapefeldt Henrik 25.02.1925 Berg 2954
Thurang Gunnar 24.12.1919 Drammen 2956
Martinussen Eva 17.06.1924 Oslo 2958
Smith Paul Christian 01.07.1924 Oslo 2960
Petterson Børre 30.05.1925 Aker 2961
Presthus Anders 05.07.1879 Soknedal 2963
Presthus Solveig 04.11.1921 Opdal 2964
Presthus Ingebjørg 16.06.1923 Opdal 2965
Danielsson Aron 20.05.1888 Sødra Finnskogen, Sverige 2966
Danielsson Olea 16.01.1893 Åsnes 2967
Danielsson Olaf Berg 19.08.1922 Åsnes 2968
Danielsson Alfred Berg 17.03.1924 Åsnes 2969
Danielsson Rut Berg 13.11.1926 Aasnes 2970
Danielsson Trygve Berg 21.07.1929 Aasnes 2971
Danielsson Else Berg 08.08.1932 Aasnes 2972
Hansen Hans Kristian 09.12.1918 Fredrikstad 2973
Grønholdt Jens Godtfred 05.04.1920 Rolvsøy 2975
Grønning Arne Johan 25.06.1920 Trondheim 2978
Larsen Svend 16.02.1924 Trondheim 2979
Grønholdt Kristen Gerhard 11.12.1921 Oslo 2980
Nilsen Evelyn Rønnaug 04.12.1921 Oslo 2981
Thoresen Roll Gilbert 30.09.1926 Halden 2982
Lindstrøm Cronje Trygg 18.03.1913 Fredrikstad 2983
Nilsen Nils Arnfinn 19.08.1921 Ø. Aker 2985
Skallerud Daniel 04.11.1911 Svindal 2986
Pedersen Albert Andreas 03.04.1913 Ø. Aker 2988
Høsteng John Oddmar 15.10.1917 Nesset 2989
Johansen Arvid 22.05.1924 Løten 2991
Fossen Egil 30.12.1924 Løten 2992
Granli Reidar Løten 2993
Knudsen Asbjørn Leif Benterud 18.01.1914 Voss 2994
Herring Asbjørn 13.06.1918 Vefsen 2995
Larsen Axel Edvin 13.08.1913 Tromsøsund 2996
Gundersen Johan Arthur 27.06.1910 Sandar 2997
Bårnes Ole Paulus 24.03.1916 Lardal 2998
Kvarme Johan Ludvig 02.07.1907 Steinkjer 2999
Lynghaug Torvald Johannes 04.11.1920 Vefsn 3000
Johansen Gunnar Martin 23.06.1900 Korgen 3001
Dyrøy Trygve Hansen 18.05.1918 Dyrøy 3002
Dyrøy Rolf Hansen 17.05.1918 Dyrøy 3003
Johnsen Harry 16.06.1910 Oslo 3004
Johnsen Anna 30.08.1913 Nes (Hedmark) 3005
Andresen Henry Ferdinand 13.09.1911 Asker 3006
Andresen Thora Konstanse 28.12.1914 Oslo 3007
Arnesen Hans Lauritz 27.04.1912 Oslo 3008
Sæterlien Einar 31.12.1919 Brandval 3009
Tangen Alf Henrik Henriksen 06.02.1914 Brandval 3010
Kirkerud Odd 19.08.1927 Aker 3011
Seterlien Halvard 25.11.1914 Brandval 3012
Strand Ottar Asbjørn 02.10.1899 Brandval 3013
Kirkerud Marit (f. Wiken) 29.11.1904 Vang, Valdres 3014
Kløven (gift: Raskowitz) Ella 02.11.1906 Frøya 3015
Sell Eve 05.06.1926 Oslo 3016
Svalbe Else Synnøve Celeste (Lillemor) 22.10.1925 Oslo 3017
Nygård Ole 26.02.1910 Leksvik 3018
Laanke Petter 03.02.1911 Lånke 3019
Pedersen Sverre 24.12.1919 Mandal 3020
Hove Asbjørn Alf Audensen 06.11.1921 Stockholm, Sverige 3021
Bugge Næss Kjeld 05.05.1920 Oslo 3023
Broen Arne Ludvik 18.05.1917 Aamot 3025
Knutsen Sigurd Jostein 08.08.1922 Romedal 3026
Palmstrøm Henrik 22.07.1900 Ås 3027
Berget Torbjørn 06.02.1908 Hof i Solør 3028
Berget Helmine (f. Aker) 19.05.1913 Trysil 3029
Berget Ottar Magne 21.10.1934 Hof (Solør) 3030
Berget Halbjørg 24.12.1938 Hof (Solør) 3031
Stenberg Ole Pedersen 26.11.1918 Nord Odal 3032
Trøhaugen Klaus Torolfsen 25.02.1921 Nord Odal 3033
Furulund Ole Oskarsen 27.07.1921 Nord Odal 3034
Deinboll Peter Blessing 30.11.1882 Namdal 3035
Deinboll Sigfrid Nagel 15.07.1924 Trondheim 3036
Sandvik Magnus 03.04.1894 Hamre 3037
Sandvik Julie (f. Heltvedt) 09.11.1888 Råde 3038
Lene Andreas 26.11.1909 Flekkefjord 3039
Lone Torbjørg (f. Stavenes) 07.03.1912 Bykle 3040
Braastad Einar 04.03.1909 Sunderland, England 3041
Fridrichsen Georg Wilhelm Johnson 08.05.1896 Øvre Stjørdal 3042
Berg Lauritz 11.12.1895 Vinger 3043
Berg Karoline 13.04.1892 Vinger 3044
Berg Marta 27.11.1928 Vinger 3045
Berg Grete Oddveid 05.01.1936 Vinger 3046
Solum Odd Birger 12.04.1921 Oslo 3047
Solum Lilly (f. Berg) 16.08.1920 Austmarka 3048
Taraldsen Terje 28.06.1896 Oslo 3049
Gottenborg August 19.07.1886 Elverum 3051
Gottenborg Nina Augusta (f. Dølbakken) 01.08.1898 Elverum 3052
Gottenborg Nor Arthur 03.09.1930 Elverum 3053
Gottenborg Stein 10.03.1934 Elverum 3054
Sundell Ole Edvard 22.08.1902 Sarpsborg 3055
Johansen Kåre 26.04.1913 Sarpsborg 3057
Wilhelmsen Oliver Ferdinand 19.12.1915 Porsgrunn 3059
Ellingsen Rolf 18.10.1898 Kristiansand S. 3061
Dahl Eilif 07.12.1916 Oslo 3062
Steiwer Åge Wilhelm 30.01.1919 Oslo 3063
Basberg Johan 09.07.1912 Aker 3064
Aarrestad Åsta Karen (f. Voss) 26.10.1914 Volda 3065
Aarrestad Helle 25.12.1940 Stavanger 3066
Aubert Otto Fredrik 06.08.1916 V. Aker 3067
Berg Elle (f. Evensen) 21.09.1919 Oslo 3068
Berg Kate Irene 16.08.1939 Oslo 3069
Bredesen Wilhelm Meyer 17.04.1885 Saltdal 3070
Kristiansen Mathias Kaurin 21.10.1896 Nord-Rana 3071
Endresen Trygve 24.04.1906 Nord-Rana 3072
Unstad Frits Lyder 09.02.1920 Borge i Lofoten 3073
Hogstad Ments 16.11.1913 Elverum 3074
Hogstad Frida Signora 29.11.1917 Elverum 3075
Hogstad Mildrid 18.03.1940 Elverum 3076
Meljordshagen Gunnar 20.11.1910 Elverum 3077
Hjermstad Gunnar 25.03.1909 Elverum 3079
Hjermstad Hjørdis (f. Granlund) 18.03.1914 Ø. Toten 3080
Hjermstad Gunvor 11.05.1933 Elverum 3081
Hjermstad Bjørn Harald 20.10.1941 Elverum 3082
Wåhlin Nils Helmer 22.05.1893 Folkärna, Kopparbergs Län, Sverige 3083
Steenstrup Bjørn 15.05.1920 Stavanger 3084
Pram Jørgen 19.07.1926 Elverum 3085
Gottenborg Ole Jakob 04.02.1923 Elverum 3086
Frigård (gift: Haugan) Elnor 26.03.1913 Brunlanes 3088
Kjenne Sam Arnesen Olners 12.03.1927 Uppsala, Sverige 3089
Evensen Bjørn Ferdinand 20.02.1923 Oslo 3091
Monsen Reidar 19.01.1923 Oslo 3093
Kristiansen Knut Reidar 02.01.1923 Oslo 3094
Nilsen Kåre 24.09.1913 Nes, Romerike 3095
Bjerkan Asbjørn 05.12.1923 Ogndal 3097
Olsen Jens Arne 30.09.1924 Steinkjær 3098
Johansen Thorleif 21.02.1923 Sør-Varanger 3099
Samuelsen Guttorm Yrjø 22.06.1907 Finnland 3100
Lie Birger Reinholdt 14.06.1911 Idd 3102
Ambrosiussen ? ? 3104
Dusterud Sverre Knudsen 01.07.1912 Tinn (Telemark) 3106
Nesse Sigurd Moss 3107
Deinboll Sigfrid Hildur (f. Nagel) 01.12.1886 Haugesund 3108
Eliassen Arne Lorang 20.02.1920 Tune 3109
Sandberg Karsten Anker 13.10.1919 Skjeberg 3111
Syversen Rolf 22.10.1925 Sarpsborg 3113
Syversen Roald Anker 13.03.1922 Sarpsborg 3114
Davidsen Johannes Norander 20.05.1923 Skjeberg 3115
Juliussen Holger Marius Nikanor 05.07.1912 Idd 3116
Poulsen Hans Georg 05.01.1921 Oslo 3118
Kjemperud Kåre Andreas 27.11.1921 Sarpsborg 3120
Olsen Einar Holmfred 09.12.1902 Mysen 3122
Hansen Harald 23.06.1917 Dalsvatten (Telemark) 3124
Larsen Einar Aksel 13.10.1920 Oslo 3125
Fossum Jens Arnold Landgraff 25.01.1914 Oslo 3127
Andersen Joh?? ??ang 05.11.1917 Halden 3129
Pedersen Paul Magne 23.11.1912 Haugesund 3131
Pedersen Sigvall Marvin 25.06.1921 Haugesund 3132
Olsen Olaf Kristian 22.04.1905 Halden 3133
Knudsen Kristen Hermann 11.10.1921 Tjelsund 3134
Knudsen Hans Antonius Lind 24.06.1920 Berg (Senja) 3135
Five Arne Ragnar 27.11.1922 Løddingen 3136
Olsen Willy 31.03.1925 Vang 3138
Christensen Henry Ruben 31.12.1919 Vang 3139
Bergsås Arne 15.04.1912 Meråker 3140
Bergsås (f. Solberg) Eimi Mathilde 08.07.1920 Nordstrand 3142
Elmkvist Harry Eugen 21.11.1909 Halden 3143
Hansen Ivar 20.09.1927 Lillestrøm 3145
Gjersøe Hans Fagerlund 25.02.1925 Bærum 3146
Hansen Lorang Eugen 13.02.1927 Skedsmo 3147
Møllner Egil Harthoorn 07.10.1924 Kabelvåg 3148
Ruud Erling 04.11.1925 Lillestrøm 3149
Lund Arvid Johannes 20.06.1927 Skedsmo 3150
Johansen Bjørn Thorleif 28.08.1925 Oslo 3151
Stephensen Christians Gunnar Andreas 11.06.1919 Oslo 3152
Steen Sverre Emanuel 29.10.1918 Oslo 3154
Steen Hildur Oleida (f. Olsen) 19.09.1914 Kristiansund 3156
Madsen Liv Ada 10.04.1922 Norderhov 3157
Sæther Ole Andreas 21.08.1921 Trondheim 3158
Hellesøe Per Vik 13.02.1917 Porsgrunn 3159
Johansen (gift: Hellesøe) Edith Sofie 02.01.1921 Oslo 3160
Gullesen Gunnar Leonhard 11.06.1894 Korgen 3161
Stenersen Stein Grape 18.10.1922 Oslo 3162
Blumenfeld Helen Solveig 17.11.1922 Gøteborg 3164
Andersen Per 24.07.1924 Ski 3165
Iversen Iver Allan 21.11.1921 Oslo 3167
Løvdal Monrad Olsen 16.11.1911 Hol (Bergensbanen) 3169
Moholdt Peder 26.11.1912 Ålen (Sør Trøndelag) 3171
Brandtfjell (f.: Mortensen) Brita Sesilie Mathilda 16.04.1890 Tolga (Østerdalen) 3173
Haugen Oddleif Magnus 03.02.1919 Røros 3174
Jakobsen Brynjulv 25.02.1917 Trondheim 3176
Nilsen Erling Elias Andreas 02.10.1918 Sannessjøen 3177
Thomassen Andor Martin 10.03.1923 Nord-Rana 3179
Aarrestad Olav Bjelland 24.05.1916 Haa (Jæren) 3180
Ellingsen Sverre Johan 24.02.1907 Fredrikstad 3182
Bjerke Arnt Einar 03.02.1911 Eiker 3183
Tonning Mimer Reinholdt 06.05.1894 Eidsberg 3184
Pedersen Nikolay 23.05.1916 Tromsø 3185
Torkildsen Odd Truls 23.05.1905 Vardø 3186
Karlsen Ernst Albert 19.03.1905 Oslo 3187
Karlsen (f.: Olsen) Ragnhild Agathe 09.07.1908 Oslo 3189
Ingvaldsen Kristian Oddvar 28.01.1924 Furnes 3190
Olsen Eskild Edmund 15.03.1943 Borge 3192
Guldbrandsen Kari Asveig 09.10.1924 Vang 3193
Halvorsen Torbjørn 27.08.1921 Åsnes 3194
Adolfsen Arne Nicolai 18.05.1924 Åsnes 3195
Thoressen Herbert Konstantin 09.12.1912 Gjerpen (Sverige) 3196
Rugås Otto 27.12.1925 Snåsa 3198
Jønsson Karl August 21.10.1887 Hjelmsa, Sverige 3199
Bøhmer-Olsen (f.: Sørlie-Bøhmer) Astrid 18.01.1920 Oslo 3200
Bøhmer-Olsen Karl Arne Bredo 06.03.1939 Drøbak 3202
Kristiansen Louis Gordon 18.01.1926 Sarpsborg 3203
Kristensen Roy 17.07.1924 Aker 3205
Kristiansen Randi (f. Krogh Nielsen) 02.02.1912 Oslo 3206
Larsen Olga Fredrikke (f.: Tangen) 25.08.1903 Aker 3207
Svartberget Johan Martinsen 14.04.1896 Vinger 3208
Svartberget Olga Elise (f. Nordby) 28.01.1913 Eidskog 3209
Svartberget Oddvar 21.01.1936 Vinger 3210
Svartberget Jorun Aslaug 03.03.1937 Vinger 3211
Svartberget Marit Åse 11.05.1941 Vinger 3212
Gundersen Sverre 23.03.1910 Kragerø 3213
Evensen Arne Tangvald 11.12.1918 Skien 3214
Larsen Kaare 10.01.1925 Aker 3215
Fosmo Agnar 08.05.1907 Trondheim 3216
Olsen Leif Ingolf 20.06.1920 Oslo 3217
Borgersen Karl Erik 08.12.1916 Oslo 3218
Nyhus Ragnar Emil 16.11.1908 Oslo 3219
Nyhus Ingrid Margrethe (f. Snellingen) 27.03.1910 Storelvdal 3221
Nyhus Inger-Lise 12.08.1939 Aker 3222
Kristiansen John Martin 07.03.1918 Aker 3223
Larsen Reidun Annie 07.02.1931 Aker 3224
Mikkelsen Ivan Hening 06.09.1924 Lyngen 3225
Einebakken Nils Alvin 23.05.1924 Lyngen 3226
Larsen Nils Ludvik 30.06.1921 Lyngen 3227
Hertzberg Christian Winsnes 06.01.1906 Oslo 3228
Tau Thore Idsal 29.06.1909 Lillesand 3229
Bjørkholdt (gift: Narvesen) Edel Martinsen 13.06.1918 Norderhov 3230
Narvesen Rolf Werner 17.02.1916 Modum 3231
Melby Brynjulf 05.01.1922 Vang, Hedmark 3232
Blystad Bjarne 07.05.1922 Vang, Hedmark 3233
Langmyhr Odd Reidar 18.02.1926 Grue 3234
Johansen Knut 10.04.1926 Oslo 3235
Gundersen Enok Cramer 12.09.1924 Drøbak 3236
Langslet Knut Sverre 03.09.1896 Norderhov 3237
Langslet (f.: Ulness) Guro Synnøve 09.12.1908 Oslo 3238
Langslet Ole Lars 20.09.1934 Norderhov 3239
Baskind Pamela Iris 02.03.1923 London 3240
Pettersen Marit Synnøve 10.04.1922 Drammen 3241
Brøgger Waldemar Christofer 05.12.1911 Stavanger 3242
Lindegård-Brøgger Margit Inger (Mai) (f.: Lindegård) 04.07.1919 Oslo 3243
Brøgger Anton Wilhelm 13.05.1934 Capri, Italia 3244
Skorve Birger Georg 12.07.1922 Bergen 3245
Høgberg Odd Henry 07.09.1924 Oslo 3246
Schei Simon Gerhard 10.01.1917 Hurum 3247
Jansson Bengt 04.09.1925 Eidskog 3248
Finstad Trygve Johansen 29.06.1924 Askim 3250
Krogstad Kristen Albert 08.12.1909 Idd 3252
Fosser Helge Thoralf Johannes 14.10.1908 Askim 3253
Cedervall Ottar 29.11.1906 Aker 3254
Bjåen Jon 19.05.1913 Bykle 3255
Nordstrøm Karl Julius 27.02.1920 Stavanger 3256
Lier Thor 14.08.1922 Aker 3257
Hagen Olaf Johan 14.12.1921 Namsos 3258
Moe Olga 05.05.1896 Nærøy 3260
Moe Nils Sandnes 29.07.1931 Flakstad 3261
Moe Terje Martin 31.10.1933 Flakstad 3262
Moe Skule 24.03.1935 Flakstad 3263
Rolandsen (f.: Rein) Dagny Merethe (Mette) 08.06.1921 Asker 3264
Udjus Ludvig Gudmund 10.11.1912 Landvik 3265
Lunden Kåre Erling 05.07.1922 Landvik 3266
Thompson Are Omholtt 17.01.1918 Minnesota, U.S.A. 3267
Syversen Harald Josef 23.07.1911 Fredrikstad 3268
Engvik Hans 30.03.1918 Kristiansund N. 3270
Hansen Torbjørn Oliver 12.04.1921 Fredrikstad 3271
Johansen Olav Henry 04.07.1913 Oslo 3273
Bårnes Mikal 18.11.1921 Storfjord 3274
Ryeng Kristian Jentoft Marck 16.05.1916 Storfjord 3275
Back Oddmund 14.09.1919 Storfjord 3276
Olsborg Rudolf Sigurd 10.06.1920 Storfjord 3277
Eriksson Gretchen Zenobia 04.12.1919 Stavanger 3278
Karlsen Leif Wold 07.12.1911 Vardø 3279
Gudmundsen Hugo 18.01.1920 Drøbak 3280
Halvorsen Thorleif 08.11.1923 Trøgstad 3281
Orderud Ivar Karsten 23.01.1923 Trøgstad 3282
Hilt Bjørn 08.03.1915 Drammen 3283
Torpe Ove Otto Olav 14.05.1916 Eidsberg 3284
Nordlie Dagfinn Ragnvald 25.11.1915 Øymark 3285
Gylta Johan 06.11.1901 Trøgstad 3286
Hansen Arne Johan 21.07.1920 Oslo 3287
Henriksen Einar 14.07.1920 Nordre Odal 3288
Ravneberget Harald Ottar 15.12.1913 Trøgstad 3289
Sørensen Aage Eugen 07.04.1916 Oslo 3290
Vartdal Hans 21.02.1913 Født på sjøen, døpt i Bremen 3292
Fougner Jens Andreas Løberg 19.09.1917 Aker 3294
Giersch Arthur Emil 12.11.1903 Oslo 3295
Mathisen Albert Normann 12.09.1907 Oslo 3296
Sørskott Roy 11.04.1912 Oslo 3297
Bjåen Knut 28.01.1920 Bykle 3298
Libekk Arvid Jostein 13.04.1910 Våler 3299
Scholz Nils Jacob 29.04.1926 Oslo 3301
Libekk Olaf Godtfrid Olsen 11.06.1897 Sødra Finnskoga, Sverige 3302
Lindaas Ole Inge 05.11.1925 Holmestrand 3303
Stensby Harald 12.06.1922 Stange 3304
Fjell Astrid Margrete 10.04.1922 Setskog 3305
Andersen Martin Angel 02.05.1912 Leirfjord 3307
Henriksen Bjarne Petter Andreas 18.06.1924 Leirfjord 3308
Andreassen Leif 14.09.1922 Nordvik 3309
Tagestad Alf Thorleif 02.03.1903 Sør-Fron 3311
Olsen Sverre 14.02.1920 Vang (Hedmark) 3313
Tiller Helge 28.06.1922 Strinda 3315
Myren Arne 18.12.1925 Oslo 3317
Hagen Marius 07.08.1926 Melhus 3318
Øverland Bartoline Eufemia (Effi) (f.: Leganger) 24.10.1903 Fana 3319
Hem Marit 23.10.1900 Oslo 3320
Berg Olga (f.: Lunngren) 27.11.1905 Kongsvinger 3321
Berg Bjørn Aksel 02.08.1937 Oslo 3322
Hem Henry 26.11.1901 Våler 3323
Sæther Olav 20.11.1906 Trøgstad 3324
Sæther Jenny Petra (f. Jensen) 23.12.1901 Stange 3325
Berg Leif Morten 17.03.1905 Kongsvinger 3326
Brandt Karl Birger 17.01.1897 Halden 3327
Moseby Bjørn 30.11.1919 Oslo 3328
Sollie Thorleif 18.09.1920 Askim 3329
Onarheim Karsten 02.10.1917 Hegeland 3330
Pedersen (gift: Åberg) Anna Solveig Berith Trondahl 05.05.1923 Tune 3331
Hansen Erna Vivien Marvel Thronda (f. Pedersen) 19.10.1921 Tune 3332
Axelsen Sven 03.03.1921 Kristiansand 3333
Heidenreich Sverre 13.02.1920 Kristiansand S. 3334
Torjesen Kjell 17.10.1921 Kristiansand S. 3335
Larsen Finn Louis 21.06.1911 Bergen 3336
Havnes Olaf 20.09.1913 Bergen 3337
Sanderud Harald 19.12.1914 Oslo 3339
Hansen Henry 23.08.1910 Oslo 3340
Bjørknes Johan 24.05.1920 Setskog 3341
Simensen Hilmar 22.08.1890 Høland 3342
Bjørknes Thorleif 13.06.1918 Setskog 3343
Lyngås Lars Stener 28.02.1914 Nøtterøy 3344
Aarseth Harald Peter 12.07.1921 Cardif, England 3345
Nilsen Steinar 30.03.1919 Oslo 3346
Wallin Signe Dorothea (f. Olsen) 30.06.1903 Oslo 3348
Simonsen Eilert Fredrik Kildal 11.06.1922 Astafjord 3350
Johnsen Ross 17.11.1922 Andørja 3351
Hanssen Annar Martin 26.09.1922 Skånland 3352
Hansen Kåre Birger 16.11.1922 Sandtorg 3354
Nilsen Sverre Peter 23.09.1908 Arendal 3355
Nordby Knut 23.03.1918 Halden 3356
Løvbæk Gustav 03.05.1908 Elverum 3357
Botten Melvin 06.07.1924 Lesja 3358
Skogen Enok 20.09.1926 Løten 3359
Schulmann Bernhardt Isak 06.04.1908 Lettland 3360
Kulbulien Jørgen 18.02.1917 Elverum 3361
Nilsen Erling 30.10.1920 Våler 3362
Nordli Dagny Holga (f. Helgesen) 03.08.1909 Oslo 3363
Nordli Ragnfrid 09.05.1933 Oslo 3364
Maidal Paula (f.: Knappum) 05.04.1912 Åsnes 3365
Stavheim Sigurd 25.07.1916 Lesja 3366
Sandmo Kåre Johan 10.02.1917 Oslo 3367
Sandmo Rigmor Othilie (f.: Andersen) 08.04.1917 Trondheim 3368
Wolén Alfred 16.05.1908 Stange 3369
Eriksen Leif Håkon 05.03.1910 Oslo 3370
Lund Arne 18.04.1910 Rissa 3371
Fjorden Anton Norman 09.05.1924 Rogn 3373
Moe Torvald 14.04.1898 Nærøy 3374
Forfang Øivind Ludvig 26.12.1922 Trondheim 3375
Pedersen Torstein Svensgård 23.05.1923 Tjøtta 3376
Hansen Richard Ovald Wilads 17.12.1921 Hassel 3377
Haukland Nikolai Mareno 16.05.1911 Hassel 3378
Figenschou Johan Marinius 25.08.1911 Storfjord 3379
Figenschou Hildur Aminda (f. Hølen) 15.08.1910 Balsfjord 3380
Nilsen Rolf 21.10.1916 Modum 3381
Erikstad Finn 18.10.1921 Kristiansand S. 3382
Hermansson Herman 22.12.1919 Hamar 3384
Lunde Jan 03.06.1924 Søgne 3385
Axelsen Viggo 07.09.1912 Kristiansund S, 3386
Hansen Hans 10.02.1918 Romedal, Hedm. 3387
Klafstad Kåre 22.09.1923 Romedal 3388
Haldammen Einar Jul Embretsen 25.12.1914 Våler i Solør 3390
Olsen Helge 18.11.1919 Kristiansund N. 3391
Fjøseide Johan 04.03.1925 Kristiansund N. 3393
Øiås Nidmund 27.06.1917 Flå 3394
Andersen Solveig Marie (f.: Johansen) 21.09.1906 Halden 3396
Andersen Edmund Roland 18.10.1928 Halden 3397
Andersen Arnstein 18.12.1929 Halden 3398
Andersen Solveig Irene 31.03.1931 Halden 3399
Andersen Odd Ingolf 18.03.1933 Halden 3400
Andersen Leif Jonny 21.04.1934 Halden 3401
Davidsen Johan Lorentz 04.02.1913 Tune 3402
Nilsen Nils Thorbjørn 08.04.1915 Onsøy 3403
Mathisen Hans Gunnar 02.03.1923 Sandar 3404
Johnson Kurt Harry 02.07.1923 Kråkerøy 3405
Ronheim Knut 23.12.1915 Aker 3407
Ronheim Aase Hildegard (f.: Yhlen) 23.11.1915 Aker 3408
Martinsen Rolf Gustav 07.10.1922 Kråkerøy 3409
Pettersen Karl Eugen 25.10.1922 Kråkerøy 3410
Engdal Eskild Lindemann 29.12.1917 Kråkerøy 3411
Johansen Einar Georg 03.05.1924 Tune 3412
Eliassen Bjørner Osvald 12.09.1912 Sarpsborg 3413
Tollerud Ragnar 21.08.1912 Oslo 3414
Hansen Juul 24.09.1919 Rolvsøy 3415
Graff Hans Gustav 07.07.1925 Sandefjord 3416
Grønbech Olav Arthur 29.08.1914 Sandefjord 3417
Knudsen Thorbjørn Gunnerius 21.10.1921 Oslo 3419
Paulsen Signe 11.07.1924 Vinger 3422
Aune Ellinor Irene 06.10.1924 Leka 3423
Eriksen Ruth Helene 05.01.1923 Oslo 3424
Jacobsen Ludvig 10.07.1879 Hamarøy 3425
Jacobsen Emma Kristina 30.08.1885 Appelbo 3426
Roander Selmer Robarth 08.06.1915 Arendal 3427
Westerfjell Johan Gundersen 12.12.1905 Vefsen 3428
Larsen Olga Birgitte 05.07.1894 Tronheim 3429
Goldmann Martha Amalie 06.01.1894 Oslo 3430
Abrahamsen Mirjam 14.09.1878 Lithauen 3432
Larsmoen Kjell 02.10.1919 Austmarka 3433
Joranger Anton Olsen 17.02.1906 Hafslo 3434
Nordlie Jens Henrik Throne 18.01.1910 Oslo 3436
Nordlie Grete (f. Stephansen) 15.03.1914 Oslo 3437
Nordlie Anne Margrethe 28.02.1939 Oslo 3438
Johannessen Ingeborg Marie 21.09.1889 Halden 3439
Bjørnstad Bjarne Eivind 28.06.1919 Stange 3440
Holmen Frithjof Marvinsen 19.10.1920 Romedal 3441
Hansen Otto Ulrik Galtung 30.10.1904 Tr. heim 3442
Hansen Astri 05.11.1905 Drammen 3443
Hansen Nina 10.03.1932 Oslo 3444
Hansen Stein 18.09.1935 Oslo 3445
Hansen Terje 30.06.1938 Oslo 3446
Henriksen Grethe Helga Them 28.04.1921 Tønsberg 3447
Loewy Sylvia 18.08.1911 New York 3448
Neumann Edith 31.01.1908 Wien 3449
Bjarne Irmelin Elnor 10.11.1908 Hurum 3451
Olsen Ivar 18.11.1912 Oslo 3452
Olsen Åsta 30.01.1910 Namdalen 3454
Kahn (gift: Kupferstick) Mina 21.11.1914 Tr. heim 3456
Hanæs Solveig Karoline 01.12.1917 Rjukan 3457
Mendelsohn Ragna 05.07.1903 Karlstad 3458
Hansen Vidar 29.12.1942 Sthlm. 3459
Thorén Kari 19.01.1886 Sør Odal 3460
Torgersen Borghild 02.01.1916 Rjukan 3461
Levin Elias 14.04.1888 Litauen 3462
Angell Andreas Martiniussen 03.08.1914 Narvik 3463
Brown Peter Valentin 16.10.1921 Flisbakken 3465
Brown Gerd Milly 20.06.1923 Fåberg 3466
Nyberg Wæhre Reidun Maria 02.11.1942 Sundbyberg 3467
Einersen Mary 10.05.1921 Meløy 3468
Kristensen Randi Elise 23.11.1911 Skjærvøy 3469
Ubenyttet flyktningenr. 3470
Larsen Gunnar Hugo 28.08.1908 Oslo 3471
Weinberg Laila Frøistad 10.03.1943 Sthlm. 3472
Berg Odd Arnulf 15.08.1914 Herføl 3473
Berg Wilma Adelina Fredrikke 07.07.1917 Askumsförs Sv. 3474
Berg Odd Sigvard 04.05.1940 Lysekil 3475
Berg Gunnar Wendel 02.10.1942 Hasseløsand 3476
Lankelinsky Jacob 07.02.1892 Tr. heim 3477
Lankelinsky Isak 09.06.1883 Kristinehamn 3478
Lahn Cecilie 03.06.1896 Sthlm. 3479
Lahn Sonja Githel 02.08.1924 Sandefjord 3480
Lahn Philip Martin 18.05.1927 Sandefjord 3481
Koritzinsky Sara Kaja 03.12.1888 Oslo 3482
Berger Henny Gittel 16.06.1903 Gøteborg 3483
Porzsolt Hildur Wilhelmine 03.07.1907 Risør 3484
Fuglesang Robin Robsahm 29.06.1918 England 3485
Holmberg Ingrid Elisabeth 15.06.1935 Tune 3486
Holmberg Karin Synøve 10.03.1926 Hafslundsøy 3487
Holmberg Finn Oddvar 22.04.1923 Hafslundsøy 3488
Haugland Ånen 08.11.1919 Hornnes 3489
Jensen Sverre Biting 24.02.1943 Sthlm. 3490
Stensland Olaf Tryggve 14.06.1917 Søgne, Kr. sand S. 3491
Devik Olaf Martin 20.12.1886 Gjerdrum 3493
Devik Dagny Othilie 23.08.1892 Larvik 3494
Devik Finn 06.05.1916 Alta 3495
Devik Ingebjørg 28.01.1918 Alta 3496
Devik Ole Gabriel 21.07.1921 Tromsøysund 3497
Devik Ingrid 04.03.1926 Tr. heim 3498
Devik Aase 18.08,1912 Give, Danmark 3499
Devik Aase (f. Haldbo) 18.08,1912 Gine, Danmark 3500
Valdal Peder Magnus Halvorsen 16.07.1919 Engerdal 3501
Parthe Gerhard 23.05.1909 Tyskland 3502
Ornæs Klara 30.12.1909 Selbu 3503
Ornæs John Ingebrigt 29.08.1941 Nordre Grong 3504
Ornæs Per Anders 07.12.1942 Nordre Grong 3505
Pedersen Synnøve Edith 23.01.1926 Sandefjord 3506
Kristiansen Mentz Lorang 22.07.1915 Austmarka 3507
Kristiansen Gerd 07.06.1916 Oslo 3508
Claes Jakob 09.02.1908 Letland 3509
Milhamed Dora 19.08.1903 Litauen 3510
Olsen Arthur V. 22.11.1917 Sem Slagen 3511
Håpnes Olav Julius 12.01.1903 Snåsa 3512
Olsen Ragnhild 04.02.1908 Tangen 3513
Stordalsvoll Nils 19.10.1919 Meråker 3514
Buer Ingrid Rakel 25.02.1916 Mysen 3515
Myhren Sigurd Peder 31.03.1917 Opdal 3516
Pettersen Arne 31.10.1918 Vestby 3517
Frimannslund Inga Pernille 21.07.1900 Davik 3518
Wikan Elise 30.12.1892 Rissan 3519
Gaard Ottar Birger 17.03.1901 Tr. heim 3520
Buchring Frederick Marina Louis Georg 09.07.1873 Berlin 3521
Rønning Olga Bergliot 02.02.1907 Rønning 3522
Koth Hans Leonard 14.01.1917 Skibotn, Storfjord 3523
Ljøner Engebret 02.06.1903 Rømskog 3524
Hesberg Signe Elfrida 20.02.1914 Mykkelsrud, Askim 3525
Christiansen Johanne 15.01.1914 Haugesund 3526
Johannesson Karl Olaf 09.02.1893 Strand, Sverige 3527
Didriksen Dagfinn 12.07.1899 V. Aker 3528
Tøgtstrøm Johan Einar 24.06.1912 Øymark 3529
Wallendahl Otto 16.12.1889 Bergen 3530
Byveien Gudrun 23.05.1915 Østre Toten 3531
Carlsen Sverre Christian 07.01.1894 Trondheim 3532
Børve Solveig Ingvor Olsen 03.01.1923 Gøteborg 3533
Gundersen Anna 25.04.1893 Førde, Sunnfjord 3534
Skuild Johan 24.07.1865 Homna 3535
Arnsvé Arne 03.12.1906 Vuku Verdal 3536
Tveråbak Ingebjørg Alvilde 01.04.1913 Stamnes 3537
Johnsen Else Margit 17.02.1923 Askim 3538
Ohlsen Torstein Kaij Floberg 01.05.1923 Helsingborg 3539
Ohlsen Emil Osvald Verner 12.11.1890 Tistedalen 3540
Ohlsen Lovisa Charlotte 24.05.1892 Bergsbyn, Jemtland 3541
Fure Astri 06.06.1908 Drammen 3542
Halvorsen Henry Torbjørn 06.11.1892 Oslo 3543
Bendiksen Knut 02.03.1914 Grong 3544
Pettersen Haakon 29.09.1900 Rena, Østerdalen 3545
Hansen Alf Henry 20.05.1917 Gøteborg 3546
Andersen Ruth Helene 17.11.1928 Halden 3547
Skjørestad Trygve 12.02.1914 Hetland 3548
Larsen Anni Kristine 27.01.1916 Buksnes 3549
von Krogh Johan Kristian Webe 26.04.1910 S. borg 3550
Akersveen Martha 05.12.1894 Ringsaker 3551
Svenserud Ingeborg 10.03.1918 Vestfossen 3552
Strømstad Arne 30.07.1903 Stavanger 3553
Tuberg Maj Liv 25.05.1921 Viborg, Finland 3554
Strømstad Wally Solvidie 23.06.1904 Stavanger 3555
Nilsen Paula Anidia 01.09.1890 Oslo 3556
Styren Ulf Andreas 04.10.1917 Skoger 3557
Johanssen Beda Karolina 27.05.1896 Sågmyra 3558
Johanssen Harry Johan 21.01.1922 Ø. Eiker 3559
Kristensen Sverre Martinius 19.08.1906 Ø. Aker 3560
Kristensen Ester Kapara 29.03.1912 Vestfossen 3561
Olsen Linnea 26.02.1906 Bolnæs 3562
Sjø Ester Maria 10.07.1910 Oslo 3563
Johansen Bergliot 20.08.1913 Nøtterø 3564
Andersson Nora Fernanda 14.05.1922 Hamar 3565
Klausen Erling Finn 12.12.1909 Oslo 3566
Klausen Gudrun Ester Chicago 3567
Strøm Aagot 03.11.1884 Sør-Odal 3568
Kasvoll Nina 25.05.1910 Leningrad 3569
Bjørkli Julie 13.09.1912 Vårdalen 3570
Strøm Thora 19.09.1909 Hamar 3571
Carlsson Elsa 24.06.1922 Oslo 3572
Holme Klara 28.08.1910 Verdal 3574
Røed Fure Truls 22.09.1908 Drammen 3575
Olsson Cato Birger 02.03.1923 Oslo 3576
Hemstad Reidar 01.02.1917 Østby 3577
Berg Nils Emanuel André 11.07.1912 Malmø 3578
Berg Olga 05.07.1908 Nordal 3579
Mossige Endre 19.08.1915 Stavanger 3580
Frantsen Håkon William 20.03.1923 Skjeberg 3581
Philipsohn Maja 03.08.1896 Litauen 3582
Vadel Tom Wasmuth 22.03.1943 Sthlm. 3583
Torp Arthur Emanuel Arnesen 03.01.1895 Oslo 3584
Mesna Odd 29.01.1922 Rinsaker 3585
Nygård Marianne 12.05.1942 Sthlm. 3586
Schermann Arnold 18.09.1930 Oslo 3587
Ottesen Bjørn Leander 25.01.1936 Fr. stad. 3588
Ottesen May Lillian Oslo 3589
Ottesen Elsa 06.05.1905 3590
Hansen Hans Kristian 09.03.1872 Enebakk 3591
Warberg Randulf Trygve Johan 07.06.1922 Skånland 3592
Edin Petra Steffens 04.04.1888 V. Toten 3593
Brovold Anna Martine Melby (f. Hagen) 27.07.1889 Ørland 3595
Holmsen Hans Clement Carelius 01.09.1916 Høland 3596
Jacobsen Olav 25.11.1902 Stavanger 3597
Elstrøm Brun Valter 20.11.1917 Skjeberg 3598
Behak-Berger Fanny 23.12.1910 Oslo 3599
Arvasli Irma Alise 16.09.1923 Arvasslien 3600
Rieck Gjertrud Helene Wegger Juell 26.10.1918 Oslo 3601
Olsen (gift: Gullbrand) Gudrun Margit 11.02.1908 Asker 3602
Lind Alvilde Helmine 21.12.1917 Brønnøysund 3603
Lind Per Gösta 05.12.1938 Oslo 3605
Lind Laila 21.02.1941 Sverige 3606
Svenssen Fritz Henrik 11.01.1924 Narvik 3607
Wollkoff Håkon Julius 13.07.1941 Sørvik 3608
Wollkoff Inga-Lill Viktoria 13.07.1941 Sørvik 3609
Milamed Moritz 18.04.1889 Lithauen 3610
Hallgren Thorbjørn Thure 29.06.1923 Tønsberg 3611
Hallgren Irma Thure 02.10.1920 Sem 3612
Hansen Nora Eldfrida 03.06.1907 Oslo 3613
Steinfeld Dora 27.02.1859 Lettland 3614
Steinfeld Eva 07.01.1884 Sverige 3616
Stampe Randi Severine (f.: Hagrup) 25.01.1913 Oslo 3617
Karlsen Johannes Valter 19.04.1923 Ø. Aker 3618
Lurje Lisa 01.10.1889 Russland 3620
Paltiel Sara Rebekka 14.07.1912 Tr. heim 3621
Paltiel Hinda 27.10.1921 Elverum 3622
Johansson Tonny 02.09.1921 Bodø 3623
Johansson Carlo Willy 05.07.1916 Oslo 3624
Hafstad John 24.09.1924 Nore 3625
Hafstad Alf Ingemar 11.09.1929 Torps forsaml. 3626
Græsman Anna Oline 30.11.1898 Strinda 3627
Warankov Alexei 17.03.1890 Moskva 3628
3629
Paltiel Johanne 05.11.1882 Memel 3630
Paltiel Isak Mose 16.04.1877 Cimråshamn Sv. 3632
Klingenberg Hilda Alis 01.08.1872 Italien 3633
Erlandsen Alfhild Sofie 04.03.1904 Skoger 3634
Erlandsen Erland Rolf 22.09.1926 Drammen 3635
Erlandsen Mona Elisabeth 26.06.1932 Drammen 3636
Gutuslrød Håkon Marius 04.01.1914 Våler 3637
Myhre Kåre Ragnar Røyne 19.12.1910 Oslo 3638
Seigerud Arne 01.07.1915 Brandval 3639
Seigerud Nora 13.03.1918 Elverum 3640
Fossum Egil Frank 09.04.1921 Oslo 3641
Ermesjø Rolf Arnold 28.05.1921 Oslo 3643
Liland Helge Johan 26.03.1911 Borge 3645
Seigerud Harald 05.05.1938 Brandval 3647
Andersen Aase Woodhouse 11.01.1925 Trondheim 3648
Christensen Kolbein Gudbrand 11.07.1890 Lødingen 3650
Jakobsen Einar Walter 20.09.1915 Halden 3651
Bøhmer Roald Olsen 29.05.1923 Elverum 3653
Andreassen Rolf Lauritz 26.04.1924 Rjukan 3654
Engelsgaard Marit Elfrida (Frida) (f. Lindegaard) 19.04.1893 Oslo 3655
Engelsgaard Kari Sonja 23.09.1924 Chicago, U.S.A. 3656
Nygaard Elna Irene (f. Jensen) 09.11.1913 Nøtterøy 3657
Nygaard Ivar Bjørn 23.05.1934 Tønsberg 3658
Wiker Hulda 13.09.1883 Aker 3659
Johnsen Kirsten Ingeborg (f. Pettersen) 03.08.1902 Tistedal 3660
Johnsen Herleif Erlander 14.06.1903 Bodø 3661
Becher Egil 05.08.1925 Lier 3662
Øvergård Asbjørn 27.09.1907 Elverum 3663
Engebretsen Sverre 21.07.1923 Våler 3664
Engebretsen Kåre 14.09.1921 Våler 3665
Hebel Holger 08.08.1917 Oslo 3666
Thoresen Thor 22.02.1915 Horten 3667
Mack Ragnvald Theodor Christian 12.10.1918 Avaldsnes 3668
Karlsen Kristian 22.12.1914 Elverum 3669
Henriksen Henry B. 12.10.1923 Austerheim 3671
Olsen Agnes Kristine (f. Edvardsen) 11.06.1903 Råde 3672
Olsen Johnny Edvard 11.03.1928 Tistedalen 3673
Bastiansen Peter Ivan Lodtz 20.09.1912 Vadsø 3674
Bastiansen Aslaug (f. Bergersen) 19.01.1910 Drammen 3675
Skjønberg Hans Arthur 07.10.1901 Nedre Eiker 3676
Karlsen Ragnar Thorvald 09.08.1894 Viskafors i Sverige 3677
Kvaslerud Talleiv 12.08.1918 Vinje 3678
Øverland Talleiv 16.06.1914 Vinje 3679
Johansen Per Alfred 24.11.1915 Aker 3680
Grunum (gift: Andersson) Svanhild Ringsaker 3681
Andersson Paul Johan 22.06.1923 Vang 3682
Giersch Walther Herman 08.03.1896 Berlin, Tyskland 3683
Giersch Hermann Fredrik 02.10.1890 Berlin 3684
Herfindal Margot Therese Aga 05.06.1914 Bruvik 3685
Wicklund Ottar Tambs 03.07.1911 Seljord 3686
Selnes Kåre 01.05.1910 Hemnes 3688
Selnes Kristbjørg (f.: Olafsdottir) 08.09.1918 Mjoifjødur, Island 3689
Nordeng (gift: Ønnerfalk) Edith 14.12.1917 Hemnes 3690
Pettersen Ragnar Jørgen 21.08.1920 Vefsn 3692
Nordbotten Johan Leopold 11.09.1923 Hitra 3693
Løkke Aage 14.04.1924 Rørvik 3694
Nilsen Alf Wede 14.12.1919 Trondheim 3695
Nyborg Harald Lorang 01.02.1920 Oslo 3697
Tvedt (gift: Lundby) Kirsten 08.05.1918 Bergen 3699
Wiker (gift: Strandsæter) Karla 23.04.1914 Vinger 3701
Noreger Jørg 22.06.1917 Fana 3702
Noreger Thea Sofie (f. Larsen) 05.11.1916 Bærum 3703
Larsen Alfred 29.07.1904 Bergen 3704
Steen Haakon Henrik 17.01.1908 Alversund 3705
Caspersen Jens Adolf 23.03.1920 S. Høland 3706
Nadden Birger 11.09.1925 Høland 3707
Kaspersen Henry 19.07.1913 Nordre Høland 3708
Hauer Arvid Karsten 17.05.1916 Høland 3709
Åm Kåre 09.10.1914 Trondheim 3710
Lindstrøm Agnar 28.08.1922 Trondheim 3711
Fjellstad Harald Lundolf 28.04.1921 Sallangen 3713
Fredheim (gift: Fjellstad) Solfrid Bergitte 07.11.1921 Sandtorg 3714
Jensen Ada Marie 19.12.1919 Harstad 3715
Rugaas Harald 01.01.1922 Harstad 3717
Eilertsen Jens Karl 02.09.1920 Trondenes 3718
Lindgård Sverre Henry 29.07.1890 Oslo 3719
Jakobsen Signe Marie (f. Helmersen) 02.03.1902 Oslo 3720
Svendsen Bjarne Melvin 23.06.1924 Oslo 3721
Neser Ole 13.09.1921 Åsnes 3722
Stumpf Jan 04.09.1920 Kristiansand S. 3723
Winge Signe (f. Stephansen) 01.02.1908 Bergen 3724
Vogt Signe (f. Fjalstad) 17.02.1891 Nord Audredal 3725
Vogt Tone 07.11.1930 Trondheim 3726
Vogt Joronn Sitje 10.08.1919 Tromsø 3727
Myklebust Peter Johan 10.07.1903 Borgun (Sundmøre) 3728
Lagset Karsten Edvin 06.03.1903 Os 3729
Aubert Vilhelm 20.09.1913 Aker 3730
Hansen Elsa Synøve 29.06.1927 Sarpsborg 3731
Johannessen Ingeborg Marie 10.04.1926 Sarpsborg 3732
Følling Gudrun Hjørdis 03.09.1905 Ra?a 3733
Raggan Reidar 31.12.1915 Oslo 3734
Berntsen Odd Meidell 25.08.1920 Sandefjord 3735
Halvorsen Thorvald Ludvig 07.03.1923 Gol (Hallingdal) 3736
Halvorsen Arnt Michael 07.10.1899 Norderhov 3737
Torkelsen Mainer Johan 15.02.1924 Arendal 3738
Brodtkorb Arnt Steer 20.05.1900 Oslo 3740
Brodtkorb Ingeborg (f. Astrup) 15.06.1906 Lillehammer 3741
Brodtkorb Gerhard 14.06.1933 Oslo 3742
Brodtkorb Arnt 05.01.1937 Oslo 3743
Hüglow Kirsten Sofie (f. Johansen) 30.10.1922 Hobøl 3744
Bakken Kolbjørn 15.05.1920 Åmot 3745
Strøm Arne 05.01.1916 Oslo 3746
Engen Hans 30.06.1917 Ålen 3747
Slettum Helge 04.08.1924 Søndre Høland 3748
Svensrud Alf Magnus 14.07.1917 Søndre Høland 3750
Holmboe Christian Ege 20.02.1925 Bergen 3751
Grimseid Åsmund 19.05.1924 Fana 3752
Johnsen Axel Einar 10.02.1901 Oslo 3753
Borgen Brede Normann 10.03.1915 Oslo 3754
Tjernsli Hallvard 08.02.1914 Øyer 3755
Eliassen Reobert Valberg 15.12.1924 Harstad 3756
Andreassen Odd 17.12.1924 Harstad 3757
Aas Kurt 18.07.1925 Harstad 3758
Børrestad Rachel 29.11.1916 Stokke 3759
Granheim Ambjørg Synnøve 16.12.1921 Vang 3760
Bakkehaug Jens Herman 26.10.1918 Oddernes 3761
Arneberg Daniel 23.02.1918 Bygland 3762
Hjelle Reidar 05.09.1921 Grytten 3763
Kildeinformasjon
Riksarkivet RA/S-6753/V/Va/L0006
Lenke til Arkivportalen
Den Kgl. Norske Legasjons Flyktningskontor V: Mikrofilm
Va: Mikrofilm. Flyktningskartotek
L0006: Kjesäterkartoteket. Flyktningenr. 9400-12699
Annen kilde nr. V/L0006/1940 - 1945 - Kjesäterkartoteket. Flyktningnr. 9400-12711 (indeksert sidenummer svarer til flykningenr.). Papirmaterialet kassert. Personopplysninger 2. verdenskrig Sverige Statlige arkiver Institusjoner under departementene Flyktninger