Innhold
Hele eller deler av innholdet kan være klausulert eller utilgjengelig av andre grunner, avhengig av rettighetene på din brukerkonto.
Visningsvalg:

Riksarkivet


Den Kgl. Norske Legasjons Flyktningskontor

Mikrofilm, Mikrofilm. Flyktningskartotek
Christensen Eva 15.08.1920 Oslo 2
Pedersen Rolf Hyrum 28.06.1911 Oslo 3
Myhre Johnny Martin 08.02.1921 Furnes 5
Haugen Olav 04.06.1926 Senjen 6
Johansen Osvald Torbjørnsrød 25.02.1920 Rygge 7
Halvorsen Finn Marius 19.09.1923 Tune 8
Ødegård Arnt Olai 25.09.1921 Brem... (?) 9
Foss Gunnar 26.03.1921 Halsa 10
Berg Erling 07.04.1921 Mol...(?) 11
Nilsen Arvid Waller 24.07.1920 Målselv 13
Kristoffersen Hans Martin 03.06.1921 Bjarkøy 14
Hansen Henry Adolf 18.10.1918 Storfje...(?) 15
Sørensen Johan Leif 25.08.1915 Berle...(?) 16
Bakkland Andreas Johannes 03.04.1921 Tromsø 17
Rinnan Terje Hemming 24.12.1914 Trondh... (?) 19
Gjerde Ansten Magne 22.05.1920 Stavanger 20
Time Rolf 02.05.1923 Bryne 22
Westeng Thorbjørn Valter 11.05.1921 Eidsbe...(?) 23
Hansen Helge 21.04.1908 ? 28
Andersen Rolf 19.04.1914 ? 29
Magnus Eystein Henrik 30.08.1917 Be...(?) 30
Severud Johan 07.01.1919 ? 31
Austad Johan Storm 30.09.1911 ? 32
Austad Synøve Agathe 30.05.1913 To...(?) 33
Mathisen John Kristian 13.05.1924 Ty...(?) 34
Rekstad Hermod 30.03.1921 ? 35
Møller-Loswick Bjørn William 01.08.1920 St...(?) 36
Stenling Karl Sigfred 06.05.1922 Gl...(?) 37
Mathisen Roald Edvard 22.10.1920 M...(?) 38
Lindstedt Bjørge Evard 22.03.1924 Sa...(?) 39
Larsen Oluf Julius Isak 21.10.1917 Bor...(?) 41
Torp Andreas Birger 16.01.1895 S...(?) 42
Høgåsen Anna Harriet 26.04.1920 ? 43
Henriksen Gerd 30.10.1911 ? 44
Krüger Hans Astrup 01.09.1915 Berg... (?) 45
Krüger Birgit 30.07.1918 Haug... (?) 46
Krüger Guri 17.03.1942 Ber... (?) 47
Jørgensen Odd Johan 19.12.1919 Oslo 48
Svensen Harry 26.04.1916 Kr... (?) 49
Olafsen Helge 12.01.1922 ? 50
Olsen Lyder Henrik 11.09.1922 B...(?) 51
Torp Åsmund 19.07.1924 S...(?) 52
Larsen Carl Ludvig 02.08.1916 R...(?) 53
Sandvik Magnus 12.09.1923 Fan...(?) 54
Stephensen Caspar Anders 23.07.1923 Krag...(?) 55
Pedersen Fridjof Ernst 01.09.1917 ? 56
Pedersen Arne Oluf Martin 28.01.1922 Ba...(?) 57
Bruksås Helge Jakob Berg 10.11.1919 ? 58
Lyngstet Booar Laurin 11.03.1919 ? 60
Knutsen Jenny Elfrida Maria 01.05.1922 ? 61
Bruksås Karl Antonius Hegglund 05.04.1916 Øst...(?) 62
Knutsen Knut Peder 03.11.1919 ? 63
Pettersen Arne Ragnar Berg 24.04.1921 Ba...(?) 64
Benonisen Kristian Ege 08.09.1912 Sk...(?) 65
Breivik Einar Harder Marius 22.09.1922 Ty...(?) 66
Elvenes Hjalmar Andreas 22.03.1917 Be...(?) 67
Martinusen Oskar Andreas 08.12.1917 Balangen 68
Karlsen Alf Fredrik 02.10.1918 Lillehammer 69
Olafsen Arne William 07.12.1919 Vang i Hedmark 70
Arntzen Arnulf 04.05.1922 Hegra 71
Eriksen Oskar Olaus 10.07.1918 Kragerøy 72
Årsund Karnolf Marvin 09.04.1920 Aure 73
Gudmundsen Øivind 19.01.1923 Hosanger 74
Eide Birger 09.05.1916 Hosanger 75
Vendelboe Rigmor 08.11.1918 Oslo 76
Vendelbo Jon Torleif 30.05.1912 Oslo 77
Bjørkli Eivind 15.02.1917 Oslo 78
Eide Arne Steen 07.06.1915 Tønsberg 80
Aadnesen Olaf 15.09.1896 Hedmark 81
Andreasen Einar 06.03.1918 Stavanger 83
Aadnesen Gustav 06.03.1918 Stavanger 84
Refsdahl Johan 27.01.1904 Bergen 85
Alsterberg Osvald Petper Martin 23.10.1910 Borge 86
Nævdal Per Thee 20.05.1919 Bergen 87
Alsterberg Osvald Petter Martin 23.10.1910 Borge 88
Grimstad Helge 02.01.1923 Torsnes 89
Moen Per 20.02.1912 Vadsø 90
Johansen Asbjørg Synnøve Lund 27.10.1922 Ø. Aker 92
Strøm Kaare Johannes 21.06.1921 Vefsn 93
Alsgård Karl 06.10.1920 Vefsn 94
Skårlid Jarle 27.08.1917 Orkanger 95
Værnes Birger 13.01.1921 Stjørdalen 96
Lunde Rolf 26.09.1923 Trondheim 97
Gartland Erling Gunvar 29.07.1921 Grong 98
Andersen Theodor Ludolf Nimann 25.08.1910 Vesterålen 99
Fredriksen Oliver 02.07.1920 Melhus 100
Fredriksen Marie Gustava 05.07.1923 Moss 102
Lindquist Arthur 19.06.1919 Kåfjord 103
Pedersen Ole Thorvald 01.09.1917 Kåfjord 104
Ballovarri Erik Osvald 30.10.1918 Kåfjord 105
Lindquist Jørgen Osvald 13.05.1921 Kåfjord 106
Eriksen Toralf Salomon 04.01.1922 Kåfjord 107
Jakobsen Kristian Gerhard Mikal 18.04.1896 Kåfjord 108
Rismo Walther Almar Elliot 21.09.1918 Kåfjord 109
Mortensen Alf 10.04.1917 Leiranger 110
Hestdal Olaf 05.05.1921 Tysfjord 111
Nøstdahl Johannes 19.08.1920 Tysfjord 112
Hestdahl Arvid Johannes 12.02.1923 Tysfjord 113
Karlsen Linne 28.03.1920 Borge 114
Eide Kurt Sigurd 02.10.1924 Sør-Varanger 115
Kristensen Karl Arnold 21.03.1921 Buksnes 120
Johansen Johan Bang 27.07.1921 Ballangen 121
Paulsen Ragnar Emil 19.12.1919 Ballangen 122
Henriksen Leif Bertheus 06.04.1919 Ballangen 123
Bakke Haugen Jack 02.04.1918 Ballangen 124
Mathisen Frithjof Magne 10.02.1921 Ballangen 125
Lorntzen Petter Tobias 03.06.1917 Balangen 126
Bergland John 25.01.1917 Balangen 127
Bakke Hans Martin 28.05.1923 Balangen 129
Nesset Kristian Jentoft Berg Johansen 29.09.1911 Balangen 130
Ramstad Olaf Martin Olsen 12.12.1921 Balangen 131
Klingenberg Torleif Emil 16.07.1919 Søreisa 133
Sakariassen Steinar Harald 20.03.1923 Søreisa 134
Rundfloen Arthur 02.06.1924 Lutnes, Trysil 137
Brattvik Einar Louis 18.08.1919 Oslo 138
Brattvik Esther 11.10.1916 Trondheim 139
Didrichsen George 16.02.1925 Trondheim 140
Olsen Thorleif 11.09.1924 Trondheim 144
Dahl Per Thorvald 11.04.1923 Trondheim 145
Hatvik Kjell Olaf 08.11.1924 Trondheim 146
Strøm Alf 13.09.1922 Trondheim 147
Lybek Gunnar Edvard 11.03.1914 Aker 149
Seterbakken Alf 16.01.1921 Brandval 151
Østvold Asbjørn 26.10.1925 Brandval 152
Vinge Atle Mattson 10.02.1922 Trondheim 153
Arntsen Rolf Johan 16.10.1923 Trondheim 154
Dyrdal Jakob Jonsen 26.09.1908 Fosen 156
Kringstad Kristian 24.10.1912 Tingvold 157
Meringdal Georg 24.06.1921 Eresfjord og Vistdal 158
Nilsen Oskar Tobias 16.12.1909 Oslo 159
Kristensen Viktor Hugo 23.03.1904 Oslo 160
Kristensen Marie Johanne 19.02.1900 Oslo 161
Kristiansen Rolf Konrad 12.07.1907 Oslo 162
Kristiansen Ingrid Augusta 28.11.1910 Uddevalla i Sverige 163
Andersen Arne Reiulf 28.05.1922 Lier 164
Rydningen Hans 06.07.1920 Sauda 165
Opheim Sigmund 23.06.1918 Ulvik 167
Ormstad Oskar Olsen 22.03.1891 Ulensaker 168
Ormstad Ole Magnus 13.01.1925 Ulensaker 169
Hansen Karl Johan 08.12.1916 Fauske 170
Røed Arve 09.02.1924 Elverum 171
Karlsen Oddvar 27.02.1920 Åsnes 172
Nymoen Magnus 27.02.1920 Grue 173
Andersen Sigurd Arne 30.11.1919 Lier 174
Rensmoen Kåre 28.08.1922 Grue 176
Langholen Ole 30.03.1924 Elverum 177
Nygård Leiv 13.03.1923 Grue 178
Asp Alice Kathinka 17.03.1925 Steinkjer 179
Susegg (gift: Stigum) Hildur Jørgine 07.11.1916 Steinkjer 180
Hoff Arvid Steen 09.06.1917 Ø. Aker 181
Jensvoll Oliver 01.11.1918 Røros 182
Dokken Helge 27.07.1919 Flesberg 183
Bakken Thorleif Håkon 10.03.1919 Flesberg 184
Rørslett Asmund 14.01.1914 Søreisa 185
Knutsen Olaf Torbjørn 29.06.1919 Hammerfest 186
Susseg Michel 20.08.1917 Kristiansund N. 187
Sundheim Oddmund 11.02.1921 Bardu 188
Hansen Hans Severin Otto 08.09.1919 Skånland 189
Grundstad Sigurd 27.04.1922 Narvik 190
Jensen Knut Vang 25.01.1922 Hammerfest 192
Endresen Enok 05.03.1923 Svolvær 193
Tennebeck Aksel 10.09.1916 Laksevåg 194
Olsen Willy Gunnar 26.05.1926 Halden 195
Olsen Leif 31.05.1925 Berg 196
Nielsen Arvid Sverre 01.08.1909 Drammen 198
Olsen Willy 25.04.1919 Drammen 199
Hammerbeck Olav 30.07.1921 Bergen 200
Svendsen Leif Anders 02.03.1926 Idd 201
Martinsen Yngve Gunnar 26.02.1920 Idd 202
Salvesen Bernt 25.07.1924 Øyestad 204
Henriksen Georg Charles Levin 10.07.1926 Halden 206
Nilsen Oskar Vilhelm 25.10.1917 Berg 207
Larsen Gunnar August 10.06.1922 Jeløy 208
Bergstrøm Sverre Yngvar Karlsen 24.02.1923 Sarpsborg 210
Helgesen Sverre Rikard 15.06.1923 Skjeberg 211
Olsen Knut 11.10.1920 Skjeberg 212
Hansen Josef Daniel 28.07.1923 Skjeberg 214
Rørkvist Frank Asbjørn 18.03.1925 Skjeberg 216
Henriksen Manfred Olaves 02.08.1922 Halden 217
Karlsen Karl 07.02.1919 Eidskog 218
Grønnrud Gunder 02.04.1922 Nord-Odal 219
Jensen Rolf Olav 12.04.1922 Skedsmo 220
Karlsen Birger 14.06.1922 Eidskog 221
Jenssen Håkon Arvid 02.07.1925 Skedsmo 222
Lillebø (gift: Eriksson) Sigrid Andrea 17.07.1906 Ålesund 223
Eriksson Konrad 09.02.1908 Engerdal 224
Egeberg Sverre 15.11.1924 Vang 225
Toåmo Elida Kaspara 11.11.1920 Sandnessjøen 227
Hagen Arne 24.07.1924 Vang 228
Borchrevink Trygve 18.01.1924 Elverum 229
Toåma (Gift: Hågensen) Elida Kaspara 11.11.1920 Sandnessjøen 230
Toåma Ingrid Martine 21.08.1923 Sandnessjøen 231
Hågensen Arthur 03.05.1920 Herøy 232
Larsen Erling 17.01.1923 Leirfjord 233
Hansen Henry 09.06.1923 Vemundvik 234
Nilsen Odd Greger 17.09.1913 Mosjøen 235
Prestmo Erling 17.09.1913 Verdal 236
Daling Trygve 31.05.1919 Skogn 238
Johnsen Per 30.01.1915 Brandval 239
Grinder Einar 19.03.1911 Brandval 241
Edvardsen Helge 22.04.1919 Grue 242
Hansen Kåre 12.07.1918 Grue 243
Rismo Hans Karl 08.03.1917 Kåfjord 244
Lindvall Leif Kristian 18.08.1922 Kåfjord 245
Kristoffersen Arne 24.02.1917 Talvik 246
Iversen Thoralf Emanuel 18.10.1914 Kåfjord 247
Iversen Georgette Raymonde 07.05.1909 Paris 248
Larsen Torleif Ingår 21.05.1922 Bardu 249
Wiig Niels Johan 03.08.1918 Drammen 250
Brambani Jan Fredrik 23.01.1920 Oslo 251
Nilsen Harry 11.11.1914 Drammen 252
Dietrichs Egil 18.02.1924 Vestre Aker 253
Bache Erik 30.06.1913 Drammen 255
Nustad Yngvar Barth 17.05.1906 Horten 256
Firing Leif 25.12.1905 Horten 257
Johannessen Jens Olav 20.01.1924 Ottestad 258
Kristiansen Arne Johannes Moe 16.10.1916 Ballangen 259
Øhren Ragnar 22.07.1912 Modum 260
Nilsen Bjarne Henry 22.01.1922 Vang 261
Børseth John 11.12.1920 Stjørdal 263
Engløk Magnus 09.09.1922 Trondheim 264
Aasbakk Alf Johan 27.06.1924 Lånke 265
Halseth Asbjørn 01.05.1921 Hommelvik 266
Sæther Kjell 13.02.1923 Trondheim 267
Julseth Tormod Martin 29.11.1918 Lånke 268
Uglem Brynjulf Margido 10.01.1924 Selbu 270
Uglem Per 22.10.1923 Selbu 271
Dahle Ole 26.01.1918 Hommelvik 272
Ludvigsen Karl Peter 22.02.1923 Trondheim 273
Engan (gift: Falk) Gunvor Birgithe 15.09.1918 Røra 274
Lund Ingebjørg 28.08.1924 Levanger 275
Grøneng Aase 21.11.1923 Skogn 276
Bolstad Bjørn Normann 27.02.1922 Kongsberg 278
Elvebakk Reidar Alfred Lund 03.04.1918 Evenes 279
Mathiassen Rinar Augusti 27.07.1920 Lenvik 280
Mathisen Levi Ingvald 06.04.1924 Evenes 281
Elvebakk Einar Martin Johan 11.06.1921 Evenes 282
Vennesland Odd 23.02.1921 Kristiansand S. 283
Hamren Salve 17.01.1909 Bygland 284
Bentsen Hans Olsen 01.05.1919 Kristiansand S. 286
Josefsen Einar 17.06.1922 Oslo 287
Olsen Ørnulf Armand 20.02.1925 Oslo 288
Hogsnes Kjell Larsen 20.11.1923 Sem 289
Nygård Erling Kristian 07.06.1920 Eidsberg 291
Andresen Olaf 24.05.1922 Eidsberg 292
Ingebrigtsen Erling Johan 27.12.1922 Lørenskog 293
Olsen Jakob 05.04.1922 Lørenskog 294
Sjånes Johan Dahl 27.05.1917 Nord-Rana 295
Johansen William Ditlef 11.04.1921 Stamnes 296
Karlsen Borghild Helene Gunhild 24.12.1913 Oslo 297
Mikalsen Harald Kristoffer 11.05.1903 N. Eiker 298
Strøm-Normann Kjell Aasmund 20.12.1914 Sandtorg 300
Kulseng Bjørn 24.03.1917 Trondenes 301
Sørensen Erling 23.01.1912 Harstad 302
Johansen Hjalmar 08.08.1908 Bindalen 304
Evjen Arnoldus Johan Kristian 21.09.1920 Sørfold 305
Hermansen Charles 05.06.1922 Stamnes 306
Fram Kolbjørn 03.12.1919 Elverum 307
Kvernplassen Thor Geirfinn 11.10.1923 Elverum 308
Halvorsen Fritz Åge Martin 11.07.1904 Moss 309
Amundsen Gunnar Johannes 10.12.1915 Orkland 311
Båtnes Fredrik Ludvig 26.11.1916 Kristiansund N. 313
Andersen Bjarne Alexander Normann 04.07.1903 Drammen 315
Lillegård Roald 15.03.1918 Stamnes 317
Larsen Hans Edmund Olav 25.01.1919 Folla 318
Mathillas Reider Johan 25.12.1918 Tromsø 319
Klausen Sverre Michal 13.01.1922 Søreisa 320
Maukdal Einar 04.08.1925 Målselv 321
Severinsen Reidar Norgren 01.01.1922 Ullsfjord 323
Borch Gudmund 07.08.1923 Tromsøsund 325
Johannesen Erling 03.08.1922 Bergen 326
Guttormsen Magnar Henry 18.12.1918 Ullsfjord 328
Lorentsen Karl Olaf Kildal 23.05.1898 Ullsfjord 329
Sørensen Paulin 27.12.1924 Finnsnes 330
Kristiansen Kristian Trygve 04.11.1914 Balsfjord 332
Hanssen Sverre Annfinn Hedly 09.10.1917 Tromsøysund 334
Olsen Trygve 24.09.1916 Lenvik 336
Olsen Ole Emil 18.09.1923 Balsfjord 337
Pettersen Egil Magne 01.05.1922 Balsfjord 338
Hansen Kåre Daniel 11.09.1917 Balsfjord 339
Olsen Harald 15.08.1920 Balsfjord 340
Johansen Johan Leonhart 01.05.1917 Balsfjord 341
Hamre Leif 09.08.1914 Molde 342
Hansen Finn 06.08.1916 Sarpsborg 343
Hansen Martha Rigmor 25.06.1920 Sarpsborg 344
Tranberg Egil Johan 27.11.1923 Aardal 345
Jacobsen Kjell Adolf 17.12.1923 Bergen 346
Altvik Asbjørn 18.06.1923 Bergen 347
Aabel John 31.05.1924 Kr. sand s. 348
Forså Harald Arktander 18.02.1913 Ankenes 350
Grunnvoll Olaf Magnus 16.05.1923 Tysfjord 351
Normann Karl Bernhard 11.02.1925 Eikenes 352
Aronsen Oddmund Birger 16.02.1913 Ballangen 353
Grunnvoll Peder Angel 16.01.1922 Tysfjord 354
Berntsen Johannes Henrik Peder 02.03.1925 Tysfjord 355
Bakke Sverre 10.06.1921 Balangen 356
Berg Margot Edrun 25.09.1925 Tysfjord 357
Hanssen Edith Johanne 21.08.1924 Tysfjord 358
Hanssen Borgny Helene 28.04.1923 Tysfjord 359
Strand-Olsen Thorleif Petter Nikolai 17.04.1922 Ballangen 360
Rydland Dorleif Kåre 15.01.1917 Ballangen 361
Alexandersen Thorvald Henry 17.08.1915 Lofoten 362
Jenssen Olaf Edgar 11.09.1922 Balangen 363
Knudsen Odin Bendrik 29.06.1920 Ballangen 365
Storeng Torstein 20.12.1923 Tysfjord 367
Fagermo Gullik Sigvald 21.03.1917 Ankenes 368
Brugsås Petter Berg 13.11.1924 Balangen 369
Olsen Olav Andreas 07.08.1906 Tysfjord 370
Løkås Olaf Petter 26.09.1914 Fauske 371
Rasch Karl Åsmund Fredrik 11.01.1923 Munkfors, Värmla 372
Berg Torolf 04.10.1918 Elverum 374
Granlund Sverre Henry 19.11.1916 Elverum 375
Huatorpet Karl Olafsen 08.03.1915 Hof 376
Huatorpet Helene 24.03.1913 Åsnes 377
Huatorpet Odd 10.07.1937 Hof 378
Huatorpet Gerd 11.02.1939 Hof 379
Huatorpet Kjell 12.07.1940 Hof 380
Brenden Birger Johnny 13.03.1926 Elverum 381
Rekstad Magne 13.04.1924 Elverum 383
Antonsen Gunnar 11.01.1921 Elverum 385
Fagertun Torleif Møller 09.01.1913 Nesna 387
Vestrum Svein 13.09.1922 Verdal 388
Hassel Lyder Johansen 30.03.1914 Rissa 390
Buran Helge 14.02.1919 Verdal 391
Florholmen Gilbert Reinert 29.10.1918 Hegra 392
Nilsskog Sverre Johan 03.02.1925 Nilsskog 393
Nilsskog Amund 10.09.1925 Drevja 394
Øverkil Reidar 08.08.1916 Hegra 395
Steen Tomas Angell 18.08.1922 Trondheim 396
Hansen Thorbjørn 07.12.1919 Oslo 398
Kummernes Alf Lund 27.12.1922 Drevja 399
Fagerheim Einar 11.07.1926 Drevja 400
Lindblad Knut Bernhard 24.09.1923 Oslo 401
Storhaug Bjarne 02.03.1925 Verdal 402
Grytbak Lars 09.09.1910 Ålen 404
Rønning Martin Reidar 28.03.1904 Ålen 405
Eriksen Oddvar Georg 08.12.1921 Frol 406
Bakken Rolf 03.02.1924 Oslo 407
Trondsen Trond 29.09.1924 Malvik 408
Frantzen Amund Markus 18.10.1921 Sømna 409
Rognved Alf 07.01.1915 Bergen 410
Larsen Ingvard Hardy 19.11.1923 Nordfold 412
Sjø Erling Hermann 03.06.1917 Fauske 413
Andersen Martin Emil 07.04.1921 Nordfold 414
Johannesen Edvard Andres Johannes Olsen 08.11.1918 Bergen 416
Evensen Emilius 12.04.1920 Vega 418
Thomsen Roald 21.03.1916 Bergen 420
Litland Hermann 25.05.1920 Bergen 422
Karlsen (gift: Olsen) Molly Bernhardine 14.02.1922 Saltdal 423
Jørgensen Mary Synøve 22.10.1924 Sulitjelma 424
Andersen Karly Pauline 04.10.1924 Sulitjelma 425
Håkseth (gift: Westberg) Ragna Ingvarda 25.07.1906 Bardu 426
Hekne Aksel 19.09.1919 Romedal 427
Lund Erling Pareli 04.12.1919 Kirkenes 428
Pedersen Johannes Andreas 17.04.1918 Evenes 429
Nilsen Ole Tobias 29.09.1921 Saltdal 430
Pedersen Eilert Johan Albert 19.01.1921 Evenes 431
Kristiansen Johannes 30.01.1898 Sarpsborg 432
Eng Odd Ragnar 28.07.1922 Oslo 435
Haugen John Nicolai 04.10.1924 Skien 436
Kristiansen Reidar Eugen 12.07.1918 Lørenskog 437
Jensen Karsten Manuel 04.08.1916 Nittedal, Akershus 438
Lianes Johan Olsen 07.02.1908 Stordal, Sunnmøre 439
Myrvold Gustav Johansen 14.03.1911 Eidsvoll 440
Bergh-Pedersen Bjørn Kristian Sander 18.10.1919 Oslo 442
Ness Kolbjørn 26.04.1917 Nemne 443
Sand Lorentz 18.11.1919 Stangvik 444
Olsen Arthur 04.02.1923 Bangsund 445
Johannesen Leif Berner 23.08.1923 Bangsund 446
Riverud Arve 25.12.1924 Brandval 447
Strand Gunnar Olaf 21.09.1924 Brandval 448
Skaare Reidar 10.01.1926 Brandval 449
Madsen Eilif Pettersen 20.07.1918 Namsos 450
Grøtting Inge Henry 26.05.1918 Kåvrereid, Namdal 451
Smines Jon 08.02.1924 Kåvrereid, Namdal 452
Uglem Anders 19.12.1921 Selbu 453
Tollvik Ingvald Julius 14.06.1920 Heim, S.Tr. Lag 454
Sundt Martin Enevold 07.07.1919 Lånke 455
Sandmark Oskar Margido 18.03.1920 Hommelvik 456
Sandmark Henry Meier 20.11.1922 Hommelvik 457
(Sesseng) Øhrbom Gudrun Elvida 24.07.1922 Trondheim 458
Ileby Ivar 25.02.1918 Larvik 459
Hågenstad Ottar 18.12.1911 Hommelvik 460
Enge Olav Arvid Armann 30.06.1920 Trondheim 461
Garberg Ola 14.12.1918 Selbu 462
Langseth Leonard 20.11.1924 Selbu 463
Garberg Per 08.05.1918 Orkdal 464
Ditlevsen Evald Kyrre 26.10.1917 Harstad 465
Sørensen Paula Gjenvor 21.07.1919 Harstad 466
Thomassen Odd 26.04.1922 Årøy, Talvik, F.mark. 467
Karolius Arne Mikal 03.04.1923 Lenvik 468
Iversen Ivar Alfon 31.10.1915 Talvik 469
Andersen Arnold Parelius 04.04.1913 Lendvik 470
Albrigtsen Sverre Gilbert 12.09.1924 Tromsø 471
Andersen Rolf 19.06.1922 Tønsberg 472
Kristiansen Tormod Kristian 02.04.1923 Oslo 473
Hartmann Willy Eugen 09.11.1920 Oslo 474
Birkevåg Bjarne Arthur 03.04.1925 Ålesund 475
Karlsen Ludvig 30.11.1917 Skedsmo 476
Thomassen Gunnar 09.01.1920 V. Aker 478
Rundquist Wilhelm 22.11.1926 Sarpsborg 479
Rønning Rolf 15.04.1921 Oslo 480
Johansen Oskar 15.11.1918 Lier 481
Dalby Fritjof Magne 19.12.1917 Vang i Hedmark 482
Guldbrandsen Bjarne 13.01.1921 Høland 484
Ødegaard Odd 14.07.1923 Posser i Høland 485
Østby Arild Gilbert 18.09.1924 Vinger 486
Vatna Johannes Agdestein 23.02.1919 Stord 487
Engebretsen Solveig Elenore 05.06.1923 Idd 488
Andersen Bodil Elvira 06.03.1926 Halden 489
Ek (gift: Andreassen) Gerd 20.08.1923 Halden 490
Holm Sverre 06.02.1900 Glemmen 491
Eriksen Ivar Egil 13.11.1925 Drammen 492
Dehlin ArneTor 23.08.1924 Sarpsborg 494
Andreassen Thor Edvard 07.04.1921 Halden 495
Gretland Josef 24.04.1924 Sarpsborg 496
Ottersen Erna Marie 20.10.1924 Bergen 497
Ottersen Harry Ragnar Berntsen 29.09.1925 Botne 498
Olsen Johannes 24.06.1925 Botne 499
Andreassen Håkon Irgens 23.04.1921 Hvaler 500
Ruud Odd 14.05.1925 Sarpsborg 502
Hegseth Magnus 24.08.1910 Meråker 503
Lund Sverre Johan 20.11.1915 Trysil 504
Møllerud Gunnar 10.07.1914 Trysil 505
Olsen Robert 14.09.1920 Mosjøen 506
Holdt Einar 30.08.1915 Trondheim 508
Berg Paul 08.06.1914 Sparbu 509
Berg Einar 16.05.1917 Sparbu 510
Blikseth Per Olaf 07.08.1921 Oslo 512
Moen Emil Birger 07.09.1919 Selbu 513
Moen Per Brynjulf Antonsen 04.03.1924 Selbu 514
Müller Per Brynjulf Antonsen 18.04.1924 Trondheim 515
Müller Dagfinn 18.04.1924 Trondheim 516
Benjaminsen Ole Andreas 07.11.1922 Trondheim 517
Seterbakken Gunnar 11.06.1921 Brandval 518
Moen Ottar 25.08.1925 Brandval 520
Sørensen Finn 05.08.1912 Oslo 522
Hofstad Henning Angel 06.12.1912 Hemnesberget 523
Gustavsen Gudmund 19.05.1920 Sør-Rana 524
Sellevold Roald Otto Fredrik 23.04.1924 Skotfoss 525
Kåsa Halvor Larsen 29.04.1925 Solum 526
Holtan Eyolf 09.01.1924 Skien 528
Jakobsen Vilmar Egil 29.07.1923 Aasen, Bodin 530
Hansen Hans Kristian 10.08.1921 Skien 531
Larsen Berner 04.05.1923 Kvalvåg, Bodin 533
Larsstuvold Thorleif 29.05.1923 Bodin 534
Larsstuvold Kåre 13.08.1925 Bodin 535
Lund Einar Martin 08.10.1903 Hemnes 536
Lunde Asbjørg 08.03.1912 Vardal 537
Greiffe (gift: Lund) Laila Katharina Sofia 21.11.1920 Halden 538
Greiffe (gift: Dahlberg) Evelyn Theresia 28.06.1918 Halden 539
Lund Eilert 29.08.1914 Idd 540
Nilsen Borghild Eugenie 08.02.1924 Halden 541
Nilsen Elsa Olivia 05.06.1923 Samuelsdalen i Idd 542
Karlsen Ragna Synnøve Hariet 20.03.1922 Idd 543
Fagernes Gudmund Ingvar Karl 18.03.1921 Tysfjord 544
Pedersen Julius Leif 23.01.1919 Hamarøy 545
Nilsen Nils Ingvald Kornelius 20.12.1921 Tysfjord 547
Nord Kjell 11.12.1917 Modum 548
Røstad Kåre 09.02.1919 Tr. Heim (Trondheim) 549
Møllegård Willy Alfred Hansen 18.12.1917 Oslo 550
Millerjord Marvin Magnus 04.11.1917 Ankenes 551
Millerjord Astrid Eline 05.01.1916 Tysfjord 552
Hunstad Reidar Olai 08.12.1920 Steigen 553
Carlsen Alexander 03.06.1923 Bodin 554
Olsen Hilmar Angell 10.10.1915 Kåfjord 555
Mathisen Karl Erling 10.10.1907 Kåfjord, Lyngen 556
Guldbrandsen Ingolf 11.06.1913 Balsfjord 557
Ness Alf Marselius Antonsen 30.01.1916 Tysfjord 558
? Nandor Nikolai 15.09.1922 Bals-fjord 559
Steinmo Kåre Ronald 21.10.1923 Balsfjord 560
Kristensen Frits Johan 03.11.1924 Balsfjord 562
Henriksen Odin Hans 27.08.1924 Balsfjord 563
Hansen Rolf Hermann 14.12.1920 Balsfjord 564
Hansen Hans Anton 09.06.1917 Kåfjord 565
Mathisen Asle Marensius 20.07.1912 Kåfjord 566
Akre Jon Walther 17.05.1922 Nordre-Høland 567
Blixrud Amund 12.02.1916 Høland 569
Lorentzen Aase Maggie 16.09.1909 Oslo 571
Lorentzen Svein Fongård 29.09.1940 Oslo 572
Flattner Alfred Olaf Kristiansen 13.10.1910 Lillestrøm 573
Eilifsen Gunnar 01.11.1922 Oslo 575
Eilifsen Thorbjørn 01.08.1903 Spydeberg 576
Christiansen Thorbjørn 01.08.1903 Spydeberg 577
Johannessen Godtfred 04.09.1921 Bergen 578
Sund Arne Thorvald 24.02.1921 Idd 579
Helgesen Rolf Gervall 26.05.1917 Fana 580
Andreassen Ruth Amalie 27.08.1923 Idd 581
Andreassen Gunhild Hansine 11.02.1925 Sverige 582
Andreassen Birger 29.05.1922 Notodden 583
Meland (f. Hofstad) Fru Dagny 30.09.1901 Stjørdal 584
Ingebrigtsen Karstein Arthur 17.07.1926 Ballangen 585
Solheim Anton 06.01.1923 Balangen 586
Sørhus Einar Johan 30.09.1921 Ballangen 587
Johnsen Nils Karl Andreas 13.07.1917 Tysfjord 588
Olsen Sandrup 15.08.1923 Tysfjord 589
Jensen Henry Bjørgvin 15.04.1914 Narvik 590
Vilhelmsen Sigvald Bernt 22.06.1923 Beiarn 592
Ottermo Hallgeir Atle 30.04.1923 Snåsa 593
Vilhelmsen Odd Amandus 01.12.1918 Beiarn 594
Haugmo Sigurd Randolf Berg 31.01.1916 Beiarn 595
Senderovitz Markus Asbjørn 06.07.1916 Oslo 596
Senderovitz Ester 22.03.1919 Oslo 597
Johansen Else Synnøve 21.02.1925 Idd 598
Olsen Margot Linnea 22.06.1923 Idd 599
Senderovitz Ester 22.03.1919 Oslo 600
Johansen Else Synnøve 21.02.1925 Idd 601
Olsen Margot Linnea 22.06.1923 Idd 602
Levin Herman Georg 15.09.1895 Russland 603
Røst Einar 15.03.1923 Bodø 604
Mikalsen (gift: Medelberg) Petra Johanna Ingvalda 06.07.1919 Råna, Ballangen 606
Ingebrigtsen (gift: Jacobsen) Dagny 01.01.1918 Ballangen 607
Mikalsen Jentoft 09.06.1918 Ballangen 608
Mikalsen Henning Mattias 21.11.1923 Ballangen 609
Ingebrigtsen Olaf Andreas 05.10.1911 Ballangen 610
Nyborg Reidar 21.06.1922 Elverum 611
Nyborg Reidar 03.08.1917 Romedal 612
Rasch Egil Rudolf 29.10.1925 Elverum 613
Bartnes Johan 28.07.1921 Trondheim 614
Haukås Eugen Bernt 06.07.1916 Strinda 615
Einarsen Lars 24.08.1910 Melhus 616
Belsvik Magne 19.09.1912 Skatval 617
Bjørseth Johan Kristian 18.12.1918 Leksvik 618
Kråkmo Gustav 04.07.1915 Leksvik 619
Husås Leif 06.04.1925 Hegra 620
Solber-Johansen Torleif 11.02.1923 Levanger 622
Solli Svein 17.04.1919 Ogndal 623
Nilsen Julius Olai 06.05.1913 Åfjord 624
Husås Adolf Eliot 24.09.1923 Hegra 626
Sollie Olav 16.06.1918 Rissa 628
Brovold Andreas 29.10.1922 Rissa 629
Haugen Olav 08.12.1922 Verdal 630
Haugen Arne 19.01.1922 Verdal 631
Følling Harald Edvin 15.02.1920 Trondheim 632
Olsen Rolf 01.08.1922 Trondheim 633
Moen Arnold Rieber 03.09.1922 Trondheim 634
Hernes Harry 17.02.1921 Trondheim 635
Nathan Rolf Nachmann 22.08.1920 Oslo 637
Thoresen Rolf Anker 29.11.1920 Larvik 638
Johnsen Sverre 27.06.1923 Borre 639
Kjærnes Reidar Karl 21.07.1919 Moss 640
Faugli Haltan 31.01.1920 Trøgstad 641
Aune Harald Larsen 05.05.1913 Hitra 642
Mikalsen Oskar 03.03.1905 Lenvik 643
Nilsen Arthur Kristian 24.05.1920 Balsfjord 645
Knutsen Viggo 30.05.1917 Alta 647
Nilsen Jens Thormod 15.07.1924 Balsfjord 648
Ingebrigtsen Reidar Alm 30.06.1921 Bunesfjord, Moskenes 649
Berg Johan Trygve 15.06.1926 Dønnes 650
Clausen Størmer Gunvald 20.04.1911 Torsken 651
Greiner Johan Valdemar 27.05.1925 Kistrand 652
Aasen Ansy Linnea 28.04.1926 Sverige 653
Rørvik Walter Olaf 09.06.1914 Oslo 654
Jacobsen Jacob Bjørn 11.04.1915 Fr. Stad. (Fredrikstad) 655
Forsberg Stein Nicolai 19.05.1924 Onsøy 656
Reinertsen Aage Bjørn 30.07.1920 Hvaler 657
Holth Tore 14.09.1917 Oslo 658
Gulbrandsen Rolf 24.07.1912 Oslo 659
Thoresen Rolf 05.11.1920 Horetn 661
Gulbrandsen Rolf 24.07.1912 Oslo 663
Thoresen Karsten Mant 20.01.1915 Horten 664
Johansen Rachel Dolores 11.02.1903 Oslo 665
Jensen Johan Jentoft Martin 16.04.1920 Tysfjord 666
Mikalsen Peder Enevold 19.03.1920 Tysfjord 667
Mikalsen Kåre 18.04.1914 Tysfjord 668
Andreassen August Edvard 29.11.1923 Tysfjord 669
Pedersen Arvid Karolius 07.01.1925 Tysfjord 670
Pettersen Bjarne Martin 09.04.1924 Balangen 672
Dyrhaug Olav Magnar Harald 09.06.1921 Balangen 673
Johansen Martin Ingolf 09.11.1923 Ballangen 675
Hansen Alfred Jentoft 24.10.1918 Tysfjord 676
Andersen Arne 12.12.1925 Balangen 677
Simonsen Bjarne Kornelius 29.01.1911 Sørreisa 678
Hansen Knut A. Johan 17.03.1923 Tysfjord 680
Hansen Oskar Sandrup 30.09.1919 Tysfjord 681
Ness Alf Marcelius Antonsen 30.01.1916 Tysfjord 682
Henriksen Hans Edmund 15.08.1915 Tysfjord 683
Johansen Bjørn 19.02.1923 Tysfjord 684
Skogvold Karl Valdemar Andreas 06.04.1921 Tysfjord 685
Sørensen Roland Idar 24.12.1921 Tysfjord 686
Kulbulien Rolf 19.08.1923 Elverum 687
Gjerdrum Einar 05.04.1923 Våler 689
Søreide Sigurd Johan 20.08.1909 Lervik, Stord 690
Nilsen Reidar Eugen 06.07.1915 Sande 691
Johansen Borghild Lovisa 27.04.1912 Aremark 692
Mosveen Hilmar 12.06.1925 Elverum 693
Hansen Johan Bjarne 03.08.1916 Rødøy 694
Pedersen Torstein Oskar 05.07.1917 Sarpsborg 695
Ramse Rolf 14.11.1912 Tveit 696
Lund Halvard 29.12.1906 Skjåk 697
Lund Åsa 26.09.1910 Grane 699
Lund Amirda Margrethe 25.11.1931 Elsfjord 700
Lund Rolf 25.02.1930 Elsfjord 701
Moe Torvald 14.04.1898 Nærøy 702
Johansen Einar Waldemar 23.10.1899 Narvik 703
Frantzen Alf Julin 06.06.1906 Søreisa 704
Jensen Birger Olaf 24.07.1917 Tysfjord 705
Antoniussen (gift: Jensen) Ellinor Petrine 14.09.1922 Svolvær 706
Djupvik Bjarne Per Mikal 28.10.1917 Evenes 707
Sandstad Kristian Ulmar 16.10.1920 Evenes 708
Sandstad Thorfinn Lottar 19.11.1922 Strinda 709
Jørgensen Dagmar Elida Helene Frugsås 25.04.1918 Lødingen 710
Jørgensen Nils Jakob 20.01.1918 Trondenes 711
Hansen Erling Andreas 04.10.1923 Eidsvåg, Aasane 712
Haraldsen Arne Henry 25.02.1921 Tysfjord 713
Grønli Herlof Pareli 28.07.1919 Ballangen 714
Carlsson Ludvig Johan 24.04.1915 Narvik 716
Andersen Henry Oddvar 01.07.1920 Tysfjord 717
Korneliussen Kåre Mathias Lind 29.04.1920 Trondenes 718
Bersvensen (gift: Korneliussen) Birgitte 20.11.1919 Vardø 719
Larsen Gunnar Johannes 22.01.1923 Narvik 720
Olsen Torleif Marcelius 20.03.1921 Løddingen 721
Brugsås Otto Pareli 25.09.1924 Løddingen 722
Eliassen Meyer Pareli 28.01.1922 Tysfjord 723
Andersen Erling Peder Leander 02.08.1922 Evenes 725
Mikalsen Olav 01.04.1918 Tysfjord 726
Isralesen Odd Petter Bang 16.07.1920 Balangen 727
Lundgren Algot Helmut 08.02.1915 Bodø 728
Mørk Johannes 22.10.1916 Bodø 730
Mørk Johannes 28.04.1925 Tysfjord 731
Olsen Idar Arthur 28.06.1920 Tysfjord 732
Olsen Idar Arthur 25.03.1922 Tysfjord 733
Larsen Arnlaug Jensine 18.02.1928 Tysfjord 734
Bjerkenes Birgith Alida 14.06.1925 Svolvær 735
Ellingsen Lodve Pareli 25.03.1923 Ballangen 736
Pedersen Ludvig Ingvald 11.11.1914 Ballangen 737
Bruksås Anders Jakob 13.07.1909 Løddingen 738
Hansen Martin Kristian Marselius 17.08.1921 Tysfjord 739
Undseth Karine Olufine Patrikke 26.11.1915 Lødingen 740
Olsson Borghild Martinsen 04.01.1927 Trysil 741
Berg Kåre 10.04.1916 Trondheim 742
Lyng Rolf 19.11.1923 Oslo 743
Liaøy Sigvald 04.08.1920 Leksvika 744
Reberg Henry 08.06.1921 Stjørdal 745
Rekstad Arne 26.08.1924 Trondheim 746
Skjetne Per 26.11.1922 Melhus 747
Gransjøen Per 26.09.1920 Hof i Solør 748
Gransjøen Bjørg Helene 03.01.1916 Hof i Solør 749
Jønsson Hildor Oliver 30.04.1920 Storelvdal 750
Gråberget Astrid Hellevid 07.03.1921 Hoff i Solør 751
Høye Dartin Dag 20.09.1922 Ø. Rendal 752
Skjelfjord Sten 26.06.1921 Lærdal 753
Berget Magnus Georg 02.06.1924 Brandval 754
Berget Magnus Georg 08.03.1913 Roverud 755
Snipen Lars Olaf 19.04.1915 Brandval 756
Gotås Gunnar Marius 21.04.1922 Trondheim 757
Saltnes Magne 01.04.1917 Stjørna 758
Solbakken Kåre 20.07.1916 Modum 759
Johansen Bergljot Helene 20.02.1924 Korgen i Sør-Rana 760
Valtilla Arne Julian 01.09.1922 Hammefest 761
Helmersen Andor 13.03.1923 Tverberg 762
Smith Karl Oskar 18.06.1921 Oslo 763
Steffensen Martin Morken 29.04.1919 Bergen 765
Andreassen Kåre 08.08.1921 Skjeberg 767
Andresen Egil 06.01.1920 Tune 768
Olsen Per Stene 17.02.1919 Tune 769
Andreassen Ivar Johannes 30.10.1920 Tune 771
Larsen Oddvar 24.11.1923 Tune 772
Olavsen Rolf 11.05.1923 Tune 773
Røisli Kristian 11.07.1921 Brandbu 774
Kristiansen Sverre Reidar 07.01.1914 Bergen 775
Hansen Henry Arnold 29.03.1920 Bergen 777
Bergersen Henning Olai 20.03.1917 Brandval 778
Gram Rolf Erik 22.02.1921 Oslo 780
Pettersen Jens Helmer 06.10.1921 Oslo 781
Nerberg Sverre 27.04.1923 Trysil 782
Thalberg Jens 06.05.1920 Oslo 783
Solheim Finn Eugen 15.12.1918 Fredrikstad 784
Solheim Hjørdis Marie 24.09.1918 Askim 785
Myhre Thorleif Josef 18.06.1912 Askim 786
Myhre Kitty 07.06.1916 Askim 787
Klausen Knut Andreas 06.11.1919 Oslo 788
Bufoss Henrik Bjørn 14.12.1919 Moss 790
Lilleng Kjell Eugen 01.03.1927 Skiptvedt 791
Lilleng Kjell Eugen 01.07.1926 Sarpsborg 792
Johansen Villy Oddvar 01.07.1926 Sarpsborg 793
Kulstad Kristian 22.12.1902 Kristiansund N. 794
Iversen Trygve Leif 02.03.1926 Sarpsborg 795
Frydenlund Svein Erik 16.09.1920 Bærum 796
Millejord Peder Martin 21.06.1918 Narvik 798
Forslund Oddmar Johan 09.05.1921 Harstad 800
Norbak Bernt Lind Jensen 04.02.1898 Ballangen 801
Ingebrigtsen (gift: Pettersen) Milly Marie 20.05.1922 Tysfjord 802
Pettersen Edvald Harly 18.08.1920 Berg 803
Lyngmo Paul Bernhard 27.01.1921 Tysfjord 804
Lyngmo Mimmi Astri 07.01.1924 Tysfjord 805
Holandsjø Trygve 19.05.1916 Drevja 806
Slåtrem Nils Andreas 22.04.1921 Drevja 807
Westerås Martin Sandberg Lundberg 01.09.1919 Ballangen 808
Langbakk Arthur Fredrik 28.03.1925 Balangen 809
Bruksås Thoralf Johan 28.05.1913 Østnesfjord 810
Kvanmo Einar 13.11.1917 Evenes 811
Stokkedal Olav Pareli Martin 27.12.1921 Balangen 812
Johnsen Erling Ludvig 16.05.1915 Ballangen 813
Pettersen Berg 24.08.1910 Lødingen 815
Hermansen Alfred 06.01.1921 Berg 816
Sjåfjeld Hermann Karel Pareli 06.08.1908 Ballangen 817
Heitmann Erling Asbjørn 08.05.1900 Ballangen 818
Solbakk Henry Annar Kornelius Olsen 14.04.1913 Kjønna i Skånland 819
Solbakken Kåre Nikolai Nilsen 31.03.1919 Skånland 820
Grunnvold Jacob Arthur 12.08.1921 Tysfjord 821
Høgland Martin 19.01.1924 Ballangen 822
Grundvold Elvida Viktoria 23.10.1919 Tysfjord 823
Jacobsen Johannes Enebo 02.11.1917 Narvik 824
Johnsen Dagmar Petra 02.02.1921 Ballangen 825
Volden John Herman Marenius Paulsen 13.06.1912 Skånland 826
Fjellstad Johan Nikolai 02.07.1910 Skånland 827
Pedersen Olga 06.09.1920 Løddingen 828
Pedersen Johan 19.07.1939 Narvik 829
Haug Tryggve Berntsen 23.09.1899 Bærum 830
Hansen Hans Karsten 06.06.1918 Borge 832
Haug Hulda 21.07.1898 Idd 833
Haug Edith 09.02.1925 Bærum 834
Haug Solveig 27.07.1923 Bærum 835
Lund Hakon 07.06.1975 Alstahaug 836
Schelderup Ragnhild Pauline 12.08.1917 Os 838
Skaug Wally 08.02.1907 Oslo 839
Moen Ole 31.08.1918 Tufsingsdalen 840
Bjerknes (gift: Myklback) Ruth Marie 16.07.1923 Skotterud, Eidsskog 841
Jørgensen Asbjørn Sten 23.08.1912 Bærum 842
Dragland Signara 15.08.1895 Dragland, Tjelsund 843
Bentsen Anny Johanne 07.01.1919 Stethelle 844
Engen Helene Johanne 23.08.1911 Bjørnevand, Sydvaranger 845
Magnussen Gerda Viktoria 08.10.1897 Ree, Sverige 846
Magnussen Tommy Oddvar 24.11.1926 Bjerkli, Idd 847
Torgåsmoen Jenny Rundfloen 21.01.1921 Lufnes 848
Ljetåen Kari Ljøner 29.08.1926 Vestmarka 849
Skaugen Anders 20.09.1915 Sel 850
Ljetåen Kari Ljøner 29.08.1926 Vestmarka 851
Skaugen Anders 20.09.1915 Sel 852
Thorkildsen Anny Marie Frederikke 26.08.1902 Jevnaker 853
Torgersen Astri Helene 29.06.1909 Stavanger 854
Wiyen Anna Marie 31.10.1897 Verdal 855
Lund Carlotte 13.11.1887 Berlin 856
Sannsynligvis ubenyttet ---- ---- 857
Karlsen Klaudi 22.07.1912 Løten 858
Monrad-Aas Alf 01.05.1886 Bestum 859
Monrad-Aas Kirsten 12.04.1889 Oslo 860
Aaberg Torbjørg 02.05.1902 Vang 861
Sannsynligvis ubenyttet ---- ---- 862
Iversen Ivar 18.06.1934 Narvik 863
Fossland Odd Berner 04.04.1918 Bangsund 864
Knoff Frida 22.06.1915 Gravvik 865
Bjørkdal Karl Wilhelm 06.06.1920 Ullensaker 866
Granberg Marta Elida 30.11.1894 Nannestad 867
Hanssen Betty Helene 10.10.1918 Hvaler 868
Johannesen Jenny 12.08.1914 Egersund 869
Jørgensen Ingeborg Marie 14.01.1914 Trondheim 870
Jørgensen Paul 31.05.1908 Trondheim 872
Menzani Thorstein 28.09.1916 Gildeskål 873
Moseby Anny Karlsen 27.04.1922 Eidskog, Skotterud 874
Berndtsson Bergitte 12.10.1898 Gløtvola 875
Berndtsson Jorun Olivia 08.08.1928 Drevsjø 876
Berndtsson Paul Kristian 01.12.1932 Drevsjø 877
Berndtsson Botolf Håkon Drevsjø 878
Håkonsen Bjarne 11.01.1908 Vestfossen 879
Lauritzen Aksel Erling 08.02.1919 Idd 880
Karlsson Oskar Frans 09.03.1873 Sverige 881
Reppe (gift: Moen) Reidun Gunnelie 30.08.1923 Meråker 882
Persson Axel 01.03.1889 Karlanda, Sverige 883
Hansen Karl Henry 02.05.1911 Halden 884
Olsen Ragnar Fredrik (Ringstrøm) 11.01.1919 Sarpsborg 885
Østby Knut 19.05.1918 Rakkestad 886
Aksnes Ingeborg 03.04.1906 Gulen 887
Ulvin Lina 06.02.1894 Eidsvold 888
Hansen Kåre 03.03.1920 Fet 889
Brynhildsen Alma Justine Magnhild 06.07.1906 Tøftedal, Sverige 890
Brynhildsen Harald Hartvig 16.08.1901 Idd 891
Bråthen Ruth Birgit 05.01.1920 Skrymtarboda 892
Sagvolden Paul 08.04.1914 Lier 893
Haugan Bjørn Arne 05.09.1942 Søderhamn 894
Høgseth Gudrun 29.06.1915 Bergen 895
Nilsen Frank Fritiof 25.12.1915 Stensby, Elvsborgs län 896
Nilsen Gunnar 10.07.1884 Næs (Hdm.) 897
Nilsen Hilda 13.05.1879 Furnes (Hdm.) 898
Nilsen Ole 17.09.1913 Stensby 899
Nomme Margot 04.03.1909 Skien 900
Thorstensen Birgitta 29.07.1887 Langesund 901
Østberg Gerda Mathilde Jacobsen 21.04.1917 Grue, Finnskog 902
Aronsen Olga Gjertine 26.08.1908 Sandefjord 903
Aronsen Frans Oskar 17.04.1900 Rålanda, Sverige 904
Aronsen Levi Hans 07.09.1832 Skjeberg 906
Aronsen Oscar Oddvar 15.09.1933 Skjeberg 907
Skogly Helge Olav 15.07.1921 Drevsjø 908
Grini Aagot Vicktoria Elise 29.06.1895 Oslo 910
Grini Halvard 03.10.1897 Skien 911
Wormnæs Reidar William 10.06.1905 Oslo 912
Grini Tom 30.05.1925 Ullern 913
Grini Bjørn 12.01.1928 Oslo 914
Syversen Kristian 01.03.1916 Vang 915
Asp William 04.02.1920 Levanger 916
Arnesen Ragnhild Alette 05.12.1920 Tømmerdal, Saltdal 917
Grønvold Nils Olaf 19.11.1920 Hvaler 918
Holdø Arne Theodor 21.04.1918 Hadsel 919
Holmen Enok Aksel 03.12.1917 Fåberg 920
Johansen Thora Karolina 25.07.1888 Trondheim 921
Johansen (Vålberg) Einar Trygve 07.05.1917 Grue 923
Olsson-Lindtorp Henny Rakel 05.05.1923 Østmark 924
Nilsen Ingeborg Anna Martha Malvina 09.05.1914 Hamburg 925
Olsson Mathilda 19.08.1963 Naverstad socken 926
Pavall Inga Kristina 18.04.1918 Storlame 927
Vetlesen Bengt Anton 24.05.1919 Oslo 928
Wikevand Rolf Kristoffersen 10.08.1902 Trondenes 929
Brandt Oskar Johan Theodor 18.12.1908 Eggum 930
Stenøien Torstein Hansen 12.12.1907 Meråker 931
Berget Asbjørn 01.12.1915 Nordre Land 933
Glemmestad Leslie 19.03.1901 Toten 934
Fagerli Ola 20.01.1922 Nordli 935
Aulie Wenche 21.01.1927 Bergen 936
Aulie Ebba 05.03.1893 Kristiansand s. 937
Aulie Ebba Elisabeth 26.06.1922 Kabelvåg 938
Engenback-Nordgård Martin Günther 22.03.1914 Berlin 939
Utgård Arne 15.09.1912 Austmarka 940
Utgård Magne Asbjørn 28.09.1930 Austmarka 941
Utgård Signe 02.07.1915 Austmarka 942
Larsen Alf 29.05.1918 Ringsaker 943
Myhre Anni Rønnaug 11.09.1917 Oslo 944
Skartnes Johannes 09.08.1914 Brattvær N. Møre 945
Benediktsson Jakob 30.07.1884 Bindalen 946
Leknes Reidar 18.05.1920 Namdalseid 947
Bredesen Thora 10.02.1906 Åsnes 948
Jonassen Borghild Sofie 05.03.1913 Hoff 949
Jonassen Anne Berit 16.07.1937 Tønsberg 950
Christiansen Olaf Trygve 21.04.1888 Oslo 951
Christiansen Alfhild 06.10.1889 Gøteborg 952
Christiansen Asta 04.10.1910 Oslo 953
Oksvold Audun Sigfred 11.03.1918 Rennebu 954
Hansen Håkon A. 12.07.1919 Stavanger 956
Hansen (gift: Vesterlund) Gunvor Johanna 05.05.1913 Mo i Rana 958
Hansen Aslaug 12.03.1901 Bergen 959
Grina Viola Maria 20.04.1910 Skjeberg 960
Hansen Arne 21.02.1940 St. Gøran 961
Johannessen Hulda Elisabeth Frøyseth 03.03.1899 Høgforsbruk 962
Dingen Britta 13.01.1919 Hyllestad, Sogn 963
Diesen Kirsten Solveig 13.01.1911 Kongsvinger 964
Carstensen Aksel 10.04.1881 Onsøy 965
Brodahl Margaret Kirsten 08.09.1913 Oslo 966
Bjerke Ole Kristian 23.11.1905 Overhalla 967
Kjeldsberg Solveig Andrea (Dea) 21.06.1917 Oslo 968
Kjeldsberg Thomas von Westen 21.09.1911 Horten 969
Haukå Einar Sigurd 10.11.1894 Stiklestad, Verdal 970
Skogmo Gotfred Julian 11.10.1918 Brænnøy 971
Lindberg Alfhild 15.08.1910 Oslo 972
Simonsen Winnie Lavin Johanna 24.10.1917 Tromsø 973
Birkeland Jon Harald 06.02.1929 Trondheim 974
Birkeland Else Marie 02.05.1924 Trondheim 975
Kvernmo Sandra Sakrine 02.02.1913 Korgen 976
Andersen Annie Hansine Sofia 26.06.1897 Skee, Sverige 977
Wicklund Annie Edith 25.07.1911 Berlin 978
Moe Ragnhild 01.05.1920 Tronheim 979
Karlsson Tage Hjalmar Sigfrid 13.08.1914 Ørkened Sockeb, Kristianstads Län 980
Forshaug John Andreas 31.03.1919 Sulitjelma 981
Johansen Odd Idd 982
Ljøner Miliane 13.02.1987 Vestmarka 983
Ljøner Einar 26.12.1871 Vestmarka 984
Hennig Anna Emilie 27.12.1864 Gjøvik 985
Hagen Holger 06.01.1901 Oslo 986
Hanneborg Odd Kaspar Holm 17.07.1920 Fet 987
Holmberg Karin Synnøve 10.03.1926 Haflundsøy 988
Johnsen Olav Andreas 18.06.1914 Sveio 989
Jensen Ingrid 12.06.1917 Sandefjord 990
Johansen Reidar 30.04.1900 Idd 991
Jørgensen Åshild Johanne 07.12.1912 Rørvik 992
Kristiansen Lars Gunnar 31.01.1920 Skjeberg 993
Kålen Louise 30.12.1912 Verdal 994
Edgar-Lund Arvid 28.02.1902 Tønsberg 995
Lunde Laura 15.09.1894 Gjøvik 996
Lunde Harald 12.01.1892 Elverum 997
Hansen Ragnhild Pauline 18.06.1901 Narvik 998
Martinsen Sverre Georg Manfred 14.11.1910 Idd 999
Mathisen Ragnvald 01.01.1901 Idd 1001
Moltzau Arne Yngvar 11.04.1893 Oslo 1002
Mathisen Astrid Jensine 20.04.1904 Skee, Bohuslän 1003
Ottesen Else Augusta Linnea 06.05.1905 Ikee Socken 1004
Olsen Sigrid Siselia 21.07.1919 Bangsrud 1005
Ottesen Ingrid Marie 19.06.1919 Sarpsborg 1006
Pedersen Nanna Olena 30.04.1880 Oslo 1007
Reksten (f. Brynhildsen) Judith Harriet 30.03.1910 Greåker 1008
Svendsen Severin Ludvig 08.11.1878 Kragerø 1009
Strøm Astrid Sølvdora 22.09.1911 Idd 1010
Sarko Liv 01.04.1912 Oslo 1011
Svensson Gunnar Engen 19.05.1917 Skjeberg 1012
Enzenback-Nordgård Martin Günther 22.03.1914 Berlin 1013
Aanonsen Reidar 18.03.1915 Oslo 1014
Knutsen Kristian 22.03.1898 Aadal 1016
Gunneklev Trygve 05.11.1917 Tyrisdal 1018
Thulin Arild Engvald 27.08.1914 Idd 1019
Unosen Arvid Magnus 02.07.1913 Saltdal 1020
Meyer-Woll Dori Petra 22.02.1908 Stabekk 1021
Knutsen Ingeborg Kornelie Jensine 25.08.1917 Tromsø 1022
Imerslund Olga 04.09.1907 Vang, Hedmark 1023
Strand Ragnhild Elen Elisabeth 26.10.1939 Malmø 1024
Bergersen Benedikte (Benny) 06.08.1897 Oslo 1025
Bergersen Birger 09.09.1938 Oslo 1027
Bergersen Kirsten Dorothea 03.05.1931 Oslo 1028
Digernes Ivar 29.04.1904 Ørstad 1029
Digernes Tatjana 01.01.1906 Moskva 1030
Digernes Solveig 05.05.1931 Moskva 1031
Digernes Alette 08.04.1939 Ørstadvik 1032
Digernes Ivan 25.09.1941 Sthlm. (Stockholm) 1033
Soini Alfred Valdemar 23.02.1925 Skibotn 1034
Hansen Hjørdis Magdalene 07.04.1909 Tysfjord 1035
Johnsen Else Mathilde 20.10.1934 Hatfjelldal 1036
Johnsen Irene 01.12.1937 Hatfjelldal 1037
Wilk Sara 22.11.1924 Oslo 1038
Wilk Judith 25.05.1926 Oslo 1039
Øgland Nils Jul 03.01.1919 Nøtterø 1040
Pedersen Ellen Stephanie (Steffi) 25.04.1908 Berlin 1041
Tårnesvik Ester 10.07.1913 Rødø i Helgeland 1042
Levin Synnøve Ruth Sara 22.10.1929 Oslo 1043
Eriksen Edvin Kolbjørn 06.10.1912 Ø. Aker 1044
Komissar Ester (Lillemor) 02.10.1917 Tronheim 1045
Østback Carl 02.10.1916 Elverum 1046
Quande Finn Robert 04.09.1912 New York 1047
Paulsen Odd Ivar 14.11.1919 Strinda 1048
Vangen Edvin Omar 23.07.1911 Strinda 1049
Larsen Henry Ragnar 10.02.1920 Strinda 1050
Fikse Ole Jørgen 25.02.1921 Verdal 1051
Rødland Thor 28.10.1921 Egersund 1052
Strøm Arthur 02.02.1921 Verdal 1053
Larsson Alf 16.11.1918 Verdal 1055
Jacobsen Victor Margido 27.01.1922 Trondheim 1056
Larsen Hilmar Peder 24.10.1920 Trondheim 1058
Andresen Arnfinn Rudolf 29.11.1922 Trondheim 1059
Pedersen Karl Johan 01.03.1897 Grane 1061
Tiller (gift: Augustsson) Edith Irene 29.11.1921 Molde 1062
Haukland Ragnhild 15.07.1926 Vefsen 1063
Bjørnvik Johan 06.06.1923 Dønnes 1064
Nilsen Bjarne Kornelius 15.07.1917 Lenvik 1065
Olsen Olav Kyrre 30.10.1912 Tromsø 1066
Kaasen Ragnar Hjalmar 03.03.1921 Kvenanger 1067
Lyshaug Henry Mikal 13.07.1917 Sørreisa 1068
Nilssen Sverre 16.08.1925 Kvenanger 1069
Nilssen Asbjørn 13.07.1921 Gamvik 1070
Bjørnhaug Marie Andrea 21.06.1921 Lenvik 1071
Dybwad Sigurd Asbjørn 21.06.1921 Tromsø 1072
Skogheim Jarle Emil 31.05.1918 Sørreisa 1073
Fosshaug Albert Johan 05.09.1917 Sørreisa 1074
Hagen Torbjørn Kristian 09.07.1921 Boksnes i Lofoten 1075
Storbakk Roald Olai Hansen 19.08.1920 Malangen 1076
Solbakken Karl 12.08.1919 Malangen 1077
Vekve Rolf Sveide Valdum 18.07.1916 Målselv 1078
Pettersen Bjarne 08.11.1915 Narvik 1079
Mathisen Oskar Karsten 28.09.1909 Narvik 1081
Larsen Leonhard 26.01.1909 Narvik 1083
Nilsen Harald Johan Meier 01.09.1929 Lenvik 1085
Schie Gunnar 11.09.1923 Lørenskog 1086
Elander Bjarne Reidar 08.01.1904 Eidsvold 1087
Beute Knut Walther 26.04.1925 Oppegård 1088
Johansen Rolf 17.05.1926 Leinstrand 1089
Hansen Lorentz 17.08.1924 Bergen 1090
Ingebriktsen Odd 24.03.1923 Leiranger 1092
Nilsen Bernhard Elias 14.06.1919 Bergen 1093
Vik Arnfinn 20.05.1901 Drammen 1094
Pedersen Sverre 05.09.1919 Rjukan 1096
Bustad Kai Una Forsberg 10.03.1922 Trysil 1097
Våge Arild 10.08.1925 Trysil 1098
Eggen Edvin Magne 20.09.1918 Trysil 1099
Kolåsæter (gift: Eggen) Alvhild Gyda 20.01.1917 Nybergsund, Trysil 1100
Pettersen Paul 29.04.1923 Strømøy i Brønnøy 1101
Helmersen Leif Pareli 27.08.1921 Strømøy i Brønnøy 1102
Thomassen Ragnar 22.04.1916 Mosjøen 1103
Veisten Trygve 04.10.1925 S. Land 1105
Bjørnstad Rolf Alexander 17.09.1918 Oslo 1107
Ottestad Leif Olsen 12.11.1922 Hen i Romsdalen 1108
Nøstdal Frank 20.01.1926 Trondheim 1109
Berg Finn 10.02.1926 Bærum 1110
Akselsen Tor Aksel 10.09.1925 Bærum 1112
Risan Tor 29.12.1923 Trondheim 1114
Rinnan Roald 02.10.1925 Trondheim 1115
Brechan Arne Holm 07.04.1925 Trondheim 1116
Isdahl Arthur Jacob 24.12.1925 Trondheim 1117
Johansen Torolf 01.01.1914 Elsfjord 1118
Stensbye Oliver 05.06.1916 Elverum 1119
Kristiansen Kristian Hegglund 16.11.1909 Tromsø 1121
Juliussen Oskar Emanuel 14.05.1920 Nesna 1122
Martinsen Odd Peder 01.09.1923 Nesna 1124
Mørck Mary Johanne 17.03.1913 Ø. Aker 1126
Mørck Per 20.05.1938 Ø. Aker 1127
Ruud Ella 22.03.1905 Oslo 1128
Syversen Arne Georg 02.05.1924 Lier 1129
Rånes Håkon 15.03.1918 Kornstad 1130
Krag-Rønne Harald 17.06.1935 Oslo 1131
Krag-Rønne Karin 25.06.1931 Oslo 1132
Granli Ole Bernhard 12.03.1921 Nes 1133
Johannessen Kåre 20.12.1920 Nes på Romerike 1135
Ilseng Åge 05.06.1924 Nes på Romerike 1136
Garvel Arnold Elling 14.01.1918 Enebakk 1138
Wallander John 27.04.1927 N. Høland 1139
Wallander Karl Einar 12.03.1895 Holmedal, Sverige 1140
Berg Alf Erling 07.10.1919 Rakkestad 1141
Karlstad Erling Asbjørn 24.02.1918 Eidsberg 1142
Eriksen Birger Karl Georg 16.07.1909 Fredrikstad 1143
Sveder (gift: Eriksen) Randi 16.02.1914 Fredrikstad 1144
Harfallet Anna Kaspara 29.01.1916 Gjerdrum 1145
Harfallet Leif 31.01.1939 Oslo 1146
Huser Olaf 10.03.1924 Gjerdrum 1147
Christoffersen Knut 16.07.1894 Nordre Odal 1148
Sørli Arthur 19.01.1902 Eidsskog 1149
Jensen Håkon 14.07.1922 Tune 1150
Eriksen Øivind Oskar 28.11.1913 Oslo 1151
Eriksen Olga Karin 23.12.1915 Oslo 1152
Mathisen Kristian Teddy 19.09.1921 Skjeberg 1153
Granvin Svanhild 24.11.1916 Gjøvik 1154
Martol Sidsel 13.01.1917 Gjerpen 1155
Urdahl Inger-Johanne 06.11.1915 Raufoss 1156
Hybertsen Ingvald 26.04.1912 Åfjord 1157
Kristiansen Bjørn Louis 30.11.1901 Oslo 1158
Solberg Kjell Andersen 08.07.1903 Horten 1159
Olsen Nils Christian Sundseth 20.07.1905 Andbu 1161
Johansen Simon Johan 09.03.1904 Rødøy 1163
Pettersen Andreas 21.07.1900 Oslo 1165
Karlsen Knut Normann 20.07.1915 Oslo 1167
Røsand Bjarne 31.08.1922 Kristiansund N. 1169
Pedersen Anna Sofie 31.08.1915 Tysfjord 1170
Berntsen Sigfred Eliot 12.02.1920 Borge 1171
Svendsen Harald 01.06.1914 Modum 1172
Karlsen Hans Andreas 01.06.1914 Tysfjord 1174
Nilsen Frithjof Asbjørn Endås 15.04.1916 Ballangen 1176
Nilsen Nilanny Kirsti Mathilde 07.10.1914 Balangen 1177
Jensen Ragnar Bernhoff Lund 29.10.1917 Røst 1178
Jensen Nanna Marie 02.03.1918 Astafjord 1180
Johansen Arthur 20.03.1923 Ballangen 1181
Nilsen Olav 31.08.1923 Ballangen 1182
Johansen Sigmund 08.02.1923 Narvik 1183
Nilsen Jens Thoralf Helberg 04.06.1921 Ballangen 1185
Pettersen Roald Jensen 31.03.1922 Tysfjord 1186
Bergvik Aage Jarle 08.07.1917 Bogen i Ofoten 1187
Kristiansen Frits Peder Julius 22.02.1914 Kjelbotn 1188
Henriksen Arvid Johan 03.06.1924 Evenes 1189
Thorsteinsen Rolf Martin 27.12.1915 Røst 1190
Thorsteinsen Aage Ørnulf 30.10.1918 Kongsberg 1191
Olsen Jens Petter Mattias 07.11.1922 Ballangen 1192
Pettersen Samuel Ovidar 14.01.1922 Evenes 1193
Nilsen Paul Kornelius Hilberg 01.09.1924 Ballangen 1194
Pedersen Anne 13.06.1921 Tysfjord 1195
Hansen Øivind Marcelius 06.05.1915 Tysfjord 1196
Fagernes Rolf Pareli Matiassen 04.03.1917 Tysfjord 1197
Hansen Olaf Kristoffer 15.04.1919 Tysfjord 1199
Benonisen Johan 18.11.1925 Tysfjord 1201
Benonisen Rolf 11.02.1921 Tysfjord 1202
Ertsås Johan Martin Andreas 13.03.1923 Evenes 1203
Benonisen Kåre Jens 23.09.1924 Tysfjord 1204
Talmoen Øyvind 04.11.1921 Verdal 1205
Sem Ottar Olav 03.09.1923 Verdal 1206
Klaussen Trygve 24.03.1917 Lånke 1207
Alstad Magne 30.06.1921 Frosta 1208
Storhaug Nils 11.03.1918 Leksvik 1209
Brattgjerd Ole Johannes 03.11.1924 Trondheim 1210
Wiborg Gunnar Kristian 23.10.1914 Skogn 1212
Gangstad Alfred Konrad 06.03.1913 Beitstad 1213
Rennemo Odin 30.08.1915 Malm 1214
Fredriksen Harald 09.06.1905 Vikna 1215
Bråten Leif Gunnar 11.12.1920 Hof i Solør 1216
Hoff Alfred Matheus 17.11.1924 Oslo 1217
Dreier Reidar 22.03.1922 Hof i Solør 1218
Larsen Ole Ednar 22.08.1919 Sørreisa 1220
Selnes Arnbjørn Ivar 03.06.1927 Kjelsvik 1221
Ingebrigtsen Martinius Ingemann 02.06.1915 Tysfjord 1222
Pettersen Inge Hans 05.02.1914 Ballangen 1223
Ingebrigtsen Jarl Marselius 29.09.1920 Tysfjord 1224
Karlsen Johan Martin 25.06.1925 Flakstad 1225
Lauritsen Ragnvald 25.08.1926 Salangen 1226
Parten Harry Mikkelsen 06.10.1921 Ibestad 1227
Nilsen Nils Anton 20.01.1922 Tromsø 1228
Fredenfeldt Karl Johan Jakobsen 04.02.1922 Tromsø 1230
Trætten Nils Erling 29.05.1919 Maursund 1231
Bæch Hans Kristian 23.03.1923 Mårøy 1232
Johnsen John Martin Harry 02.06.1924 Bogen i Ofoten 1233
Sikke Ole Marinius 18.12.1925 Hamnes, Salangen 1234
Johansen Olav Palmer 14.03.1914 Malangen 1236
Rasmussen Odd Johan 28.02.1919 Målselv 1237
Hansen Olav Edvard 10.11.1918 Kåfjord 1238
Johansen Johannes Kåre 11.01.1923 Nærøy i Namdalen 1239
Rabbås Kristian Andreas Larsen 03.04.1897 Sørreisa 1240
Bjørnebye Bitten Karen Sibylla 10.08.1916 Haugesund/ Tromsø 1241
Larsen (gift: Løkeberg) Selma Olea 26.04.1926 Sørreisa 1242
Mikalsen Lars Herman 06.09.1923 Sørreisa 1243
Mikalsen Nils Mareli 23.08.1921 Sørreisa 1244
Svendsen Svein Berg 10.06.1920 Bardu 1245
Selnes John Dagfinn 10.11.1925 Kjelvik 1246
Olsen Hilmar 25.10.1922 Evenes 1247
Nilsson Nikolai Einar 18.03.1919 Hammerfest 1248
Fagerås Ragnar Martin 08.02.1923 Trondenes 1250
Jacobsen Aldor Elleseus 06.08.1923 Kvanangen 1251
Bjørnebye Bitten Karen Sibylla 10.08.1916 Haugsund 1253
Andreassen Bertin 15.07.1914 Trondenes 1254
Johannessen Harald 13.10.1919 Tromsø 1255
Jensen Einar Ingolf 18.06.1918 Tromsø 1256
Lindeberg Arne 10.08.1913 Talvik 1257
Furu Søren Eilif 14.08.1920 Talvik 1258
Johansen Jens 19.05.1917 Narvik 1259
Berg Lars 18.08.1915 Trondheim 1260
Johansen Henry Olav 10.07.1916 Salangen 1261
Henriksen Audun 15.11.1924 Bergen 1263
Sooth Ågot 09.01.1879 ? 1265
Schive Jens Petter Sooth 17.08.1938 Oslo? 1266
Solheim Carsten 13.03.1927 Bergen 1267
Wistrøm Ingvar 20.05.1919 Haugesund 1268
Leversen Lars 18.01.1920 Haugesund 1269
Tønnesen Nils Ragnar 17.03.1920 Flekkefjord 1271
Hansen Paul 18.08.1919 Kåfjord 1272
Trondsen Gustav 19.05.1909 Gjøvik 1273
Smines Karl Marthin 17.07.1911 Tysfjord 1275
Sommerseth (gift: Smines) Walborg Helene 14.07.1915 Tysfjord 1277
Jensen Magnor 21.04.1923 Harstad 1278
Sørli Almer Henry 26.06.1896 Eidsskog 1280
Sørli Hallgreim 06.03.1898 Eidsskog 1281
Nilssen Odd Ragnar 17.09.1925 Fagernes 1282
Larsen Rolf Karl Thorbjørn 01.03.1924 Oslo 1284
Wikeby Johan 24.01.1921 Rødenes 1286
Karlsen Erling 11.06.1919 Ski 1287
Johansen Bjørn Arild 19.02.1925 Oslo 1288
Jacobsen P. Richard 14.12.1924 Oslo 1289
Granfoss Garmann Smidt 15.07.1910 Stavanger 1291
Tvete Ruth 18.04.1907 Trondheim 1292
Pedersen Ole Møldrup 30.04.1923 Narvik 1293
Skogen Oddvar 20.06.1920 Ramnes 1294
Wikan Erling 13.11.1916 Steinkjær 1295
Aasenhuus Arne 09.01.1913 Frol 1297
Schølberg Birger Margidon 15.03.1907 Hassvik 1298
Nilsen Walter 29.11.1924 Ballangen 1300
Olsen Reidar Helmer 20.11.1917 Helgøy 1301
Fagereng Arne 15.07.1925 Narvik 1302
Andreassen Harald Annathon 14.08.1918 Helgøy 1303
Høknes Kitty Johanne 28.02.1913 Bodin 1304
Bakkemo (gift: Arntsen) Lilly Kristiane 17.10.1920 Ballangen 1305
Arntsen Henry Kristian Magnus 03.05.1921 Ballangen 1306
Nilsen Hans Olai 27.05.1900 Balsfjord 1307
Prestjord (gift: Sjåfjell) Kamilla Ingvalda Margreta 05.06.1921 Balangen 1309
Sjåfjell Rudolf Karl 03.07.1920 Evenes 1310
Sandbakk Petter Obert Aas 22.12.1915 Ballangen 1311
Rydland Ole Amandus Kristoffer 22.01.1910 Evenes 1313
Davidsen Erling 15.01.1907 Kristiansund N. 1314
Dypkjos Johan Egil 19.12.1924 Balsfjord 1315
Ritsh Kristine Elisabeth 13.04.1903 Narvik 1316
Bruksås Kornelius Johan Hansen 01.08.1897 Evenes 1318
Bruksås (gift: Linde) Henny Gerda Leonora 22.03.1925 Kirkenes 1319
Madsen Sonja Fredny 10.07.1919 Beiaren 1320
Sjåfjell Simon Mikal 09.12.1903 Balangen 1321
Johansen Naldus 08.05.1888 Balangen 1322
Johansen Harald Hedly 10.08.1918 Balsfjord 1323
Aronsen Eilert Magner Artander 09.10.1917 Ballangen 1325
Dypvik Rolf Martin Emil 18.11.1918 Balangen 1326
Molund Petter Andreas 21.06.1915 Balangen 1327
Aflangrud Lorentz Einar 11.05.1902 Løyten 1328
Wiberg Arne 11.03.1922 Sarpsborg 1329
Hauge Bjørn 30.04.1918 Oslo 1330
Olsen Richard Martinius 17.03.1899 Oslo 1331
Fjellfoss Ludvik 16.11.1915 Balangen 1332
Veabråten Ole 11.01.1924 Brandval 1333
Engan Kåre 22.09.1916 Ålen 1334
Holte Erling Kristian 02.11.1924 Ål 1335
Vestlie Arne Andersen 12.01.1920 Nord-Odal 1336
Vestli Nelly Oline 28.05.1922 Sør-Odalen 1337
Smedtorp Roald 02.02.1922 Brandval 1338
Johnsen Odd Andreas 06.09.1912 Trondheim 1339
Clausen Harry Charles 16.06.1916 Trondheim 1341
Eikne Hans 16.08.1917 Aker 1343
Åslie Reidar 04.06.1914 Oslo 1344
Eriksen John 13.05.1912 Bergen 1345
Walvik Hans Christian Hansen 24.10.1918 Horten 1346
Zakariassen Jon 10.07.1922 Skien 1347
Hansen Odd 02.09.1921 Horten 1348
Johansen (Gift: Bjerkman) Nancy Marie 03.07.1919 Berg 1349
Thøgersen Harald Ole 20.02.1918 Idd 1351
Fjellheim (gift: Eriksson) Reidun Olsen 07.05.1921 Onsøy 1353
Lauritsen Signe Alvilde 20.05.1924 Glemmen 1354
Bentsen Birger 18.10.1925 Askim 1355
Wengen Henry Olaf 11.05.1923 Askim 1356
Andersen Karin Synnøve 22.05.1924 Glemmen 1357
Fredriksen (gift: Roos) Martha 26.05.1922 Glemmen 1358
Orskaug Anker 02.06.1920 Oslo 1359
Vangen Håvard 24.04.1913 Stange 1361
Dramstad Trygve Erling 03.05.1914 Rakkestad 1362
Andersen Johannes Albert 17.07.1925 Oslo 1364
Johansen Einar Dagfinn 17.10.1924 Sarpsborg 1365
Mikalsen Johan Edmund 20.11.1923 Sandstad 1366
Lian Olaf Alfred 05.01.1923 Sandstad 1367
Berg Arne 09.04.1924 Frogn 1368
Groth Magnus Frithjoff 08.01.1915 Hurum 1369
Stensrud Waldemar Dan 16.07.1914 Sarpsborg 1370
Sørlie Anker Charles 08.10.1918 Oslo 1372
Jensen Jens Harald 13.01.1922 Skedsmo 1373
Olsen Harald Henry 16.02.1921 Skedsmo 1374
(Øien) Ødegård Asta Irene 02.01.1921 Trondheim 1375
Ødegaard Bergit Henriette 17.01.1894 Rolfsøy 1376
Vik Johanne Mathilde 24.06.1908 Oslo 1377
Vik Kari 03.08.1933 Aker 1378
Petersen Aksel Georg 09.08.1913 Onsøy 1379
Henriksen Konrad Lorang 24.10.1913 Fredriksstad 1380
Wilberg Josef Martin 21.09.1914 Fredriksstad 1381
Hornness Gustav 22.01.1905 Oslo 1383
Tangen Jacob 09.01.1902 Oslo 1384
Haugen Oskar 13.02.1909 Askim 1385
Knutsen Thorvald 15.12.1915 Narvik 1386
Kjellman Knut 29.08.1921 Tromsø 1387
Johansen Håkon Johannes 16.09.1923 Tromsø 1388
Sørli Eina 05.08.1919 Trysil 1390
Lindtorp Thorvald Olsen 20.03.1912 Värmland, Sverige 1391
Karlstorpet Leif Andersen 09.04.1917 Grue 1393
Antonsen Eugen Olaf 19.06.1904 Oslo 1394
Thun Kåre Einar 01.10.1923 Strinda 1396
Ness Leif 21.08.1925 Hernes 1397
Olsen Kåre 23.02.1922 Nord-Rana 1398
Nilsen Oskar Emanuel 29.01.1912 Evenes 1399
Ruderås Harald 01.10.1919 Hattfjelldal 1400
Ruderås Birger 14.09.1920 Hattfjelldal 1402
Christensen Reidar 01.09.1909 Drammen 1403
Olsen Reidar 20.02.1922 Verdal 1404
Hynne Gunnar Nikolai 12.09.1917 Verdal 1405
Kristensen Solveig 27.09.1921 Vikna 1406
Bakken Hildur Edvarda 20.09.1924 Tjotta 1407
Svendsen Svend 22.10.1925 Kråkerøy 1408
Kristiansen Torkil Gunnar 08.04.1920 Moss 1409
Evensen Odd Torleif 05.01.1924 Moss 1411
Braathen Eivind Evald 07.05.1925 Idd 1413
Bøe Thorbjørn Karsten 20.12.1925 Idd 1414
Øren Tormod 29.03.1926 Onsøy 1416
Berg Fritz Egil 29.05.1920 Tromsø 1418
Sverresvold Viggo 20.11.1917 Tromsø 1419
Nilsen Sverre Oddmund 23.10.1921 Tromsø 1420
Karlsen Gustav Magnus 04.11.1920 Tromsø 1421
Kjæreng Bjarne Harry 07.11.1924 Balsfjord 1422
Pedersen Frida Olga 26.05.1921 Narvik 1424
Pedersen Kjell Sigurd 30.09.1940 Narvik 1425
Pedersen Oluf Wahlmann 03.09.1914 Narvik 1426
Nymo Klara Petrine 17.09.1914 Vågan 1427
Nymo Harry 10.02.1935 Balangen 1428
Nymo Gunnar 02.08.1937 Balangen 1429
Nymo Samuel Kornelius Berg 18.10.1911 Balangen 1430
Nymo Bergitte Kristianna 08.11.1921 Balangen 1432
Nymo Henning 19.02.1940 Balangen 1433
Nymo Enok Benjamin 03.10.1909 Evenes 1434
MIchelsen Rolf 07.02.1905 Bergen 1436
Michelsen Nicoline Henriette Marie 23.07.1902 Evenes 1437
Michelsen Eivind Odd Inge 14.05.1932 Evenes 1438
Michelsen Aase 02.02.1937 Narvik 1439
Pedersen Lotta Elise Karine 12.07.1902 Balangen 1440
Pedersen Håkon 03.07.1928 Balangen 1441
Pedersen Henrik 29.12.1929 Balangen 1442
Pedersen Karl Petter 03.02.1931 Balangen 1443
Pedersen Randi 11.07.1932 Balangen 1444
Pedersen Peder 01.09.1926 Ballangen 1445
Pedersen Andreas 19.01.1923 Ballangen 1446
Hansen Abigael Josefine 20.06.1886 Ballangen 1448
Hansen Karl Johan 16.05.1936 Ballangen 1449
Hansen Elias Andreas Emil 20.04.1913 Ballangen 1450
Pettersen Jentoft Kornelius 04.06.1895 Evennes 1451
Pettersen Antonie Kristine Nikoline 27.11.1900 Tromsø 1452
Sjåfjell Viktor Gullik 29.07.1931 Balangen 1453
Sjåfjell Laila Marie 11.12.1932 Balangen 1454
Henriksen Søren Guttorm 28.05.1926 Balsfjord 1455
Edvardsen Hans Valdemar 04.07.1923 Balsfjord 1456
Bergli Asle Verner 04.09.1925 Balsfjord 1457
Bergli Liv Audliv 13.02.1923 Balsfjord 1458
Bergli Frithjof 06.09.1917 Balsfjord 1460
Hemmingsen Johan Peder 19.09.1918 Balsfjord 1461
Engstad Aksel Leonard 10.09.1913 Storfjord 1462
Olsborg John Dagfin 16.04.1922 Storfjord 1463
Nilsen Harald Andreas 17.09.1915 Balsfjord 1464
Bjørkeng Arne Gudmund Sivartsen 21.06.1926 Balsfjord 1465
Luneberg Odd Jacobsen 25.10.1922 Balsfjord 1466
Johansen Jan Adrien 01.01.1926 Balsfjord 1467
Østgård Trygve Johansen 08.01.1908 Balsfjord 1468
Steinhaug Anton Marinus 16.11.1904 Balsfjord 1469
Karelsen Peder Lindberg 25.07.1896 Balsfjord 1470
Bjerkvik (gift: Coucheron-Jarl) Sofie Birgitte 05.04.1920 Narvik 1471
Coucheron-Jarl Erik 09.05.1917 Narvik 1472
Einarsen Einar 18.06.1910 Tromsø 1473
Sætervang Egil Antonius 25.04.1923 Balsfjord 1475
Halstensen Karl 03.03.1919 Tromsø 1476
Eggen Sigurd 22.11.1910 Narvik 1477
Olsen Einar Jentoft Myhre 17.03.1922 Sørfold 1478
Sørensen Johan 15.01.1923 Balsfjord 1479
Johansen Josef Ingeberg 12.10.1906 Sørfold 1480
Gerhardsen Ole Marin 16.04.1922 Sørfold 1481
Svendsen Aksel Edvard 01.07.1918 Helgøy 1482
Fredriksen Oskar 12.11.1918 Sørfold 1483
Finnstad Ludvik Andor 15.12.1915 Salangen 1485
Olsborg Helge Andreas 10.05.1913 Storfjord 1486
Hauglid Terje 12.01.1920 Salangen 1487
Götrik Elof Gotfred 18.11.1914 Enebak 1488
Bjørnsti Bjarne Karles 05.09.1921 Vefsn v/Mosjøen 1489
Nilsen Håkon Olaf 15.12.1913 Frogn 1490
Lauknes Johan Harald Angel 20.02.1921 Lauknes 1491
Skolemestra Egil Mens 21.04.1921 Våler i Solør 1492
Moksnes Asbjørn 28.04.1910 Stjørdal 1493
Hein Hans Berg Jensen 04.02.1917 København 1494
Haugen John 16.01.1914 Åsnes i Solør 1495
Broen Ingvar Helmer Johnsen 12.02.1918 Os 1497
Schrøder Odvar 04.08.1916 Oslo 1498
Schrøder Elen 13.04.1920 Idd 1499
Wilberg Aggi Bjørg 30.08.1918 Fredrikstad 1500
Antonsen Else Marie 27.06.1920 Fredrikstad 1501
Hovland Arve Selmer 28.12.1917 Skjeberg 1502
Torp Ragnvald 04.07.1912 Skjeberg 1503
Olavson Halvard 09.02.1924 Heddal, Telemark 1504
Hofmo Liv Solveig 10.03.1905 Oslo 1506
Hofmo Inger Main 02.05.1929 Oslo 1507
Hofmo Per Sturla 23.05.1931 Oslo 1508
Ellingsen Johannes Gerhard 18.12.1915 Ø. Aker 1509
Hansen Hans 05.09.1917 Kristiansand S. 1510
Henriksen Arne Edgard Magnus 07.08.1910 Glemmen 1511
Nilsen Olay Antonius 13.07.1922 Kåfjord 1513
Andersen Jenny Maria 28.10.1923 Kåfjord 1514
Bakken Anne-Lise 01.06.1920 Hesvik 1515
Mortensen Peder Hans 12.05.1914 Kåfjord 1516
Johansen Olav 05.06.1923 Kåfjord 1517
Hanssen Nils Parelius 21.08.1920 Kofjord 1518
Olsen Hans Nils 20.01.1926 Kåfjord 1519
Pedersen Ole Anton Solvang 18.05.1916 Kåfjord 1521
Pedersen Hans Bernhard 03.10.1920 Kåfjord 1522
Eriksen Nils Odin 18.08.1922 Kåfjord 1523
Nilsen Bjarne 17.07.1921 Balsfjord 1524
Johannessen Nils Edvard 20.09.1923 Balsfjord 1525
Mathisen Josef 01.08.1895 Måsøy 1526
Mathisen Malvin Edvard 19.08.1914 Kåfjord 1527
Pedersen Harald Edvin 04.07.1923 Kåfjord 1528
Nilsen Eilif Mikael 14.03.1920 Kåfjord 1529
Johannessen Arne Marinius 26.10.1919 Balsfjord 1530
Moen Ole 01.02.1920 Balsfjord 1532
Pedersen Peder Kristian 01.04.1919 Kåfjord 1534
Nilsen Harald Marinius 29.09.1919 Kåfjord 1535
Skogli Kristian Jakob 05.02.1922 Balsfjord 1536
Salomonsen Arvid Johannes 13.06.1922 Tromsøysund 1537
Josefsen Ebert Sigmund 22.03.1918 Tromsøysund 1538
Hemmingsen Noralf Lidvin 13.05.1918 Tromsøysund 1540
Isaksen (gift: Pedersen) Ida Amalie Pauline 10.10.1920 Kåfjord 1541
Halvorsen Ragnar Olav 26.04.1917 Oslo 1542
Johnsen John Nikolai 12.05.1914 Tysfjord 1545
Wärnes Willy Arvid 14.07.1925 Levanger 1546
Andersen John 13.10.1927 Ballangen 1547
Knutsen (gift: Johnsen) Karin Petrine 01.10.1916 Tysfjord 1548
Olsen Rolf Kristian 06.07.1926 Ballangen 1549
Larsen Olaf Andreas 03.12.1920 Narvik 1550
Dypvik Kåre Albert Johan 24.06.1921 Ballangen 1551
Gundersen Emil Johan 12.12.1919 Evenes 1552
Grundstad Harry Arnold 02.04.1923 Narvik 1553
Horn Arne Andreas Olai 21.03.1923 Ballangen 1554
Høknes Johan Andreas 10.10.1918 Bodin 1555
Høknes Erling 30.12.1904 Mo i Rana 1556
Skoglund Knut 01.10.1923 Harstad 1557
Kaasen Sigurd 15.02.1924 Vadsø 1558
Sandbakk Sverre Artander 24.11.1920 Ballangen 1559
Hartvigsen Thorstein Petter Johan 28.02.1917 Balangen 1561
Knøsberg Martin 08.05.1899 Våler i Solør 1562
Rostille Roy Thore 27.11.1912 Våler 1563
Henriksen Oskar Henrik 20.11.1912 Røros 1564
Henriksen Astrid Elisabeth 12.07.1904 Konnerud 1566
Isaksen Egil Torolf 02.12.1918 Bergen 1567
de Lange Eilif 16.03.1919 Bergen 1568
Johansen Erling Mørk 07.04.1919 Fauske 1569
Edvardsen Johan Ingemar 20.05.1921 Søreisa 1570
Hanssen Arne Gotfred 03.05.1922 Vinger 1571
Karlsen John Nils 29.05.1915 Lebesby 1572
Vang Petter Asbjørn 23.05.1919 Soknedal 1573
Jensen Erling 02.06.1915 Oslo 1574
Brunsell Trygve Johannes 27.02.1920 Strømsgodset 1575
Bjercke Gunnar 06.03.1912 Lier 1576
Torgersen Thor Leif 08.11.1916 Moss 1577
Sørbye Einar 13.05.1921 Drammen 1578
Andersen Harald Thiedemann 02.09.1918 Drammen 1579
Johannesen Erik Marthin 18.08.1903 Halden 1581
Pettersen Harald Ferdinand 19.10.1912 Drammen 1583
Sveder Daniel 01.07.1922 Tune 1585
Nilsen Eugen Bjarne 23.02.1920 Tune 1586
Olsen Gudrun Solveig 06.06.1926 Berg 1589
Olsen (gift: Larsen) Hjørdis Adele 11.07.1905 Lysaker, Bærum 1592
Hansen Sigfred 17.01.1891 Oslo 1594
Rønning Harald 27.04.1894 Eidskog 1595
Rønning Asbjørn Harald 26.12.1924 Eidskog 1596
Rønning Hilding Ernst 20.09.1919 Eidskog 1597
Gustafsson Stig Axel 11.06.1914 Eda i Sverige 1598
Sørensen Einar Fredik 09.10.1921 Fredrikstad 1599
Setermo Charles 20.11.1922 Søreisa 1600
Skoglund Birger 05.11.1921 Søreisa 1601
Kristoffersen Otto Martin Berg 27.12.1917 Astafjord 1602
Olsen Oddmund Lind 08.07.1921 Astafjord 1603
Larsen Leonhard Berg 13.10.1914 Sørfold 1604
Løkthaug Aubert Emil 12.07.1915 Sørfold 1605
Pedersen Vidrik 29.01.1918 Sørfold 1606
Nordskog Knut 01.10.1921 Solum 1607
Nomerstad Arve Martin 06.02.1919 Elverum 1609
Blix Leif Einar 20.04.1920 Elverum 1610
Aasebø Oskar 31.01.1914 Dovre 1611
Samuelsen Samuel 07.10.1924 Namsos 1612
Westerdal Ole Andreas 04.09.1923 Namsos 1614
Grande Karle 10.05.1917 Overhalla 1615
Skage Vidar Johannes 16.11.1923 Overhala, Namdalen 1617
Einmo Alf Martin 09.07.1920 Lurøy 1619
Rubinstein David 08.04.1913 Oslo 1620
Rolstad Gunnar Kristian 18.12.1924 Vinger 1621
Høgberg Ruth 20.08.1902 Holmsbu, Hurum 1622
Høgberg Inger-Lise 12.02.1940 Oslo 1623
Høgberg Kjell Trygve 01.06.1933 Oslo 1624
Grinde Solveig Helene Agathe 07.02.1913 Stokke 1625
Grinde Lillesol 15.03.1939 Oslo 1626
Amundsen Thorleif Godtfred 30.09.1919 Sauda 1627
Jonassen Erling Jacob 09.11.1916 Glemmen 1628
Jonassen Else Marie 28.05.1921 Glemmen 1629
Jonassen Grethe 08.10.1940 Glemmen 1630
Petersen Kåre Steingrim 05.11.1920 Ballangen 1631
Eriksen Rolf Henning 10.02.1921 Balangen 1633
Eriksen (gift: Petersen) Dagmar Pauline 04.11.1923 Balangen 1634
Nerland Sigurd 27.11.1924 Ålesund 1635
Johansen Odd Borger 21.03.1923 Ålesund 1637
Nordli Olav 26.03.1916 Åsnes 1639
Nordli Ester Lilly 08.08.1920 Åsnes 1641
Nordli Odd Einar 10.07.1939 Åsnes 1642
Nordli Laila Ragnhild 03.09.1941 Åsnes 1643
Egge Knut Oliver 22.03.1918 Egge 1644
Kjelldahl Aksel Vilhelm 27.09.1907 Gøteborg 1645
Westerlund Peter 04.12.1908 Svolvær 1646
Borgen Hermann Alfred 19.04.1924 Trondheim 1647
Haugan Alf Oskar 06.10.1925 Trondheim 1648
Reinfjell Evald 02.09.1919 Vefsen 1650
Andersen Palmer Ludvig 09.08.1919 Hommelvik, Malvik 1651
Søfting Kåre 07.01.1920 Mosjøen 1652
Witt Gunvor 20.01.1921 Lånke 1653
Engan Kristen 02.03.1920 Hommelvik, Malvik 1654
Engan Thor 27.11.1917 Trondheim 1655
Johansen Eilif 26.11.1924 Tr. heim 1656
Østby Johan Emmar 17.01.1919 Tydal 1658
Moshaug Ottar 07.06.1916 Romedal 1659
Kjærnli Leif 11.02.1917 Romedal 1661
Aarvold (gift: Bergh-Pedersen) Ruth Paula 15.04.1921 Oslo 1662
Wang Annelise 23.12.1915 Oslo 1663
Solheim Reidar 06.06.1897 Volda 1664
Solheim Liv Viola Olivia 22.02.1901 København 1665
Ruud Ingrid Helene 28.02.1898 Oslo 1666
Ruud Kari 06.10.1927 Oslo 1667
Ruud Per William 19.03.1921 Oslo 1668
Sjølie Kåre 21.04.1919 Sverige 1669
Sjøli Ester Mathilde 15.06.1891 Gunnarskog, Sverige 1670
Sjølie Karsten Arvid 02.04.1915 Oslo 1671
Johansen Odd Elof 18.02.1920 Idd 1672
Markgren Arthur Emil Hainer 26.10.1915 Idd 1673
Amundsen Anders 21.03.1894 Tysfjord 1674
Amundsen Åshild Karen 05.11.1895 Tysfjord 1675
Andersen Åge Arne 06.06.1924 Tysfjord 1676
Hasselberg (gift: Rasmussen) Hulda Alida 03.05.1920 Hassel 1677
Pedersen Almar Rolf Emanuel 06.02.1918 Balangen 1678
Johnsen Sigurd Peder 01.11.1922 Ankenes 1679
Larsen Johan Peder Andreas 05.02.1920 Balangen 1680
Asplund Arthur Peder 29.07.1923 Fauske 1682
Karlsson Karl Konrad 19.06.1918 Fauske 1683
Solli Trygve Marinius 25.07.1917 Ballangen 1684
Solli May Augusta Ellinor 05.05.1919 Balangen 1685
Sommerbakk Andreas Kornelius 28.05.1897 Lødingen 1686
Sommerbakk Josefa Pauline Marie 11.08.1903 Lødingen 1688
Sommerbak Tordis Sofie 12.03.1929 Lødingen 1689
Sommerbakk Anny Johanna Kamilla 07.05.1935 Lødingen 1690
Sommerbakk Oddvar Henry Johan 24.07.1936 Lødingen 1691
Henriksen Inga Maria 16.12.1921 Evenes 1692
Henriksen Nils Tomas 17.03.1913 Jokkmokk 1693
Henriksen Fredrikke Marie Elise 04.01.1909 Evenes 1694
Larsen Jan Atle Ingemar 28.08.1941 Balangen 1695
Johansen Alma Ingara 03.06.1920 Løddingen 1696
Johnsen (gift: Pedersen) Jenny Antonette Fredrikke 06.07.1900 Ankenes 1697
Johnsen Brynjulf Martin 22.12.1941 Balangen 1698
Johnsen Dagny Marie 29.03.1925 Vågan 1699
Johnsen Ruth 14.04.1926 Vågan 1700
Nilsen Lorentze Jørgine Johanne 20.01.1921 Ballangen 1701
Henriksen Helga Mari 07.12.1939 Balangen 1702
Åkvik Asbjørn 17.03.1922 Stod 1703
Kalkvik Hans Jakob 19.01.1928 Namsos 1704
Hofstad Håkon Anker 10.03.1922 Sør-Rana 1705
Johansen Sigurd Andreas 22.03.1922 Mosjøen 1706
Weigård Sigurd 05.06.1920 Sør-Rana 1708
Espervik Arne Johan 25.04.1919 Sør-Rana 1709
Haugen Petter Andreas 14.03.1917 Vefsen 1710
Angermo Gunnar Ludvigsen 01.06.1907 Drevja 1711
Storvold Peder Mikael 21.07.1904 Nord Rana 1712
Edvardsen (Rødfjell) David Kristiansen 06.12.1913 Nord Rana 1714
Wivegh John Henry 28.02.1904 Njurunda, V. Norrland Län 1715
Wivegh Solveig Lovise 01.12.1907 Lillestrøm 1716
Wivegh Henning 27.08.1926 Lillestrøm 1717
Wivegh Odd 16.06.1929 Lillestrøm 1718
Meyer Johannes Peder Nikolai 20.01.1919 Tromsø 1719
Holst Didrik 03.08.1924 Tromsø 1720
Storli Håkon Torleif Olsen 05.04.1919 Lenvik 1721
Olsen Reider Marinius 13.05.1926 Tromsø 1722
Berglund-Hansen Leif Magnar 15.04.1914 Kvefjord 1724
Pedersen Jeremias 17.10.1925 Balsfjord 1725
Lorentsen Petter Kornelius 27.05.1916 Lenvik 1726
Rokstad Erling Johan 06.07.1922 Lenvik 1727
Aune Ludvig Didrik 11.05.1914 Tromsø 1728
Jørgensen Karsten Torvald 05.09.1922 Sørreisa 1729
Sørensen Steinar Karl 25.08.1923 Lenvik 1730
Svensby Andor Ole 07.06.1928 Tromsø 1731
Heimstad Gunvald Nils 18.09.1924 Målselv 1732
Sørensen Arnold Sigmund 09.05.1922 Tromsø 1733
Maristad Kåre Andreas 07.12.1927 Bergen 1734
Klausen Henry Norman 07.06.1920 Lenvik 1735
Thomassen Tormod Meier 04.07.1920 Finsnes, Lenvik 1736
Iversen Harald Reinholt 20.10.1922 Sørreisa 1737
Skariassen Sverre Andreas 07.01.1921 Sørreisa 1738
Lyngmo Olai 26.11.1910 Balsfjord 1739
Haavold Karl Henrik 23.07.1917 Tromsø 1740
Johansen Leif Anathon 24.06.1920 Tromsøysund 1742
Johansen Leif 29.09.1919 Gamvik 1743
Olaussen Dalberg Ingvald 10.01.1922 Ibestad 1744
Nilsen Anton Nikolai 23.03.1922 Vesterålen 1745
Olsen Ole Albert 21.11.1919 Ballangen 1746
Kristiansen Kåre 06.01.1922 Romedal 1748
Løkke Arne 22.03.1923 Råde 1749
Antonsen Kåre 20.08.1922 Råde 1750
Daae Herman 02.02.1924 Oslo 1751
Faaborg Trygve 19.03.1915 Oslo 1752
Strand Alf Normann 26.08.1922 Værdal 1754
Lie Håkon Magnus 24.05.1915 Egge 1755
Matberg Gunnar Harry 22.10.1923 Værdal 1756
Engelsen Ingjald 12.11.1918 Oslo 1758
Græsli Martin 09.08.1921 Tydal 1759
Stangeland Leif 24.06.1915 Stavanger 1760
Ingvaldsen Konrad Osvald 18.07.1920 Egge 1761
Brunnech Herman Andreas 03.11.1918 Trondhjem 1763
Brunnech Randi Kristina 30.05.1917 Tr. heim (Trondheim) 1764
Grannes Liv Elisabeth 28.06.1918 Mosjøen 1765
Dagsvik Anna Marie 22.11.1905 Tjøtta 1766
Forfang Gunvor 26.07.1913 Herøy 1767
Gadehon Johan Ingolf Ragnar 29.06.1908 Oslo 1768
Nymark Gustav Natanael 13.09.1981 Väsex, Sverige 1769
Nymark Tyra Mathilde 19.09.1891 Elkarleby, Sverige 1770
Nymark Kaare Gustav Olaf 10.08.1922 V. Aker 1771
Iversen Alf Severin 18.10.1921 Bergen 1772
Larsen Birger Egil 28.08.1920 Fana 1773
Arntsen Erling Asbjørn 29.09.1924 Borge 1774
Olavesen Sverre Ivar 10.07.1924 Borge 1775
Midtsæter Omar Heide 07.07.1920 Bergen 1777
Larsen Harald 25.11.1923 Haugesund 1778
Olsen Halfdan Viliam 03.08.1923 Glemmen 1779
Jacobsen Odd Johan 04.05.1922 Trøgstad 1780
Molvik Einar Wilhelm 21.09.1923 Glemmen 1781
Hellerud Knut Odvar 25.05.1922 Vinger 1782
Karlsen Reidar Henry 17.11.1924 Sarpsborg 1783
Iversen Rolf 25.12.1917 Bergen 1784
Ølstad Hermann 04.06.1920 Solør 1785
Holst Karl Kristian 14.09.1925 Bergen 1786
Andersen Hans Lennart 18.07.1925 Bergen 1787
Dahl Edvard Bjørn 28.09.1926 Trondheim 1788
Hannås Tomas Gunnarsen 13.12.1919 Kr. sand 1790
Sandvik Lars 04.03.1920 Kvinherrad 1791
Bråthen Oskar Pedersen 14.08.1906 Brandval 1793
Diesen Ernst Herman Andreas 28.07.1916 Trondheim 1794
Magnussen Kitty Reidun 30.09.1920 Askim 1795
Olsen Inger 12.07.1917 Askim 1796
Granby (gift Svennevik) Elsa Mary 07.04.1920 Oslo 1797
Tønsberg Kristian 02.10.1915 Eidsberg 1798
Lindstad Jon Andreassen 26.11.1917 Trysil 1800
Wahl Reidulf 12.03.1922 Lillestrøm 1801
Østmo John Alfred 08.04.1922 Årnes 1802
Gulliksen Odd Ingolf 21.12.1922 Lillestrøm 1803
Hagen (gift: Torper) Marthe Pauline 19.10.1913 Idd 1804
Torper Egil Laurits 30.04.1914 Hærland 1805
Antonsen Sigmund Villy 17.07.1918 Askim 1806
Svennevik Gudmund Valter Arnvik 03.07.1920 Skjeberg 1808
Karlsen Richard Gustav 15.11.1905 Oslo 1809
Karlsen Anna 12.03.1903 Stange 1810
Karlsen Tor Johan 12.08.1930 Askim 1811
Olsen Arvid Rønning 04.07.1922 Oslo 1812
Borgås Peder Hansteen 01.12.1911 Eidsberg 1813
Sunde Randi Stoltz 27.05.1899 Bergen 1814
Tjersland Ester 07.11.1902 Bergen 1815
Tjersland Agnes 23.01.1935 Oslo 1816
Madsen Erling Henry 22.07.1918 Borge 1817
Hågensen Alfhild Klara Amalie 10.01.1920 Lervik, Stord 1819
Lorentsen (gift: Lunde) Herbjørg Nordianna 24.05.1921 Ballangen 1821
Mathisen Andreas Jarl 26.04.1922 Tysfjord 1822
Hagen Karl Johan 23.02.1907 Toten 1823
Langås Jens Ottar Berg 15.05.1907 Ballangen 1825
Lorentsen Ottar Eilif Johan 25.12.1926 Ballangen 1827
Andersen Theodor Lars 23.03.1921 Tysfjord 1828
Larsen Olaf Martin Emil 27.03.1926 Ballangen 1829
Thomasen John 16.03.1894 Tysfjord 1830
Thomasen Inga 01.12.1894 Tysfjord 1831
Thomasen Anna Elvine 26.10.1939 Tysfjord 1832
Berg Arne Johannes 08.06.1923 Larvik 1833
Mathisen Peder Nicolai 01.07.1920 Tysfjord 1835
Mathisen Gerhard Karl 23.03.1893 Tysfjord 1836
Mathisen Inga Kristine 19.03.1906 Tysfjord 1837
Mathisen Samuel Peder 19.07.1938 Tysfjord 1838
Mathisen Ivar Georg 19.09.1934 Tysfjord 1839
Mathisen Kalle 29.04.1942 Tysfjord 1840
Mathisen Alf 23.02.1928 Tysfjord 1841
Amundsen Paul 02.07.1897 Tysfjord 1842
Amundsen Inga 19.11.1909 Tysfjord 1843
Amundsen Bjarne 15.03.1936 Tysfjord 1844
Thomasen Peder Andreas 31.10.1919 Tysfjord 1845
Pedersen Sigurd Andreas 21.02.1923 Tysfjord 1846
Langaas Nils Kornelius 15.12.1913 Tysfjord 1847
Johnsen Johannes William 11.01.1914 Ballangen 1848
Kristiansen Harald Martin Berg 25.08.1920 Ballangen 1849
Kjærnet Reidar 05.05.1922 Trysil 1850
Hagebakken Gedor 23.12.1919 Trysil 1852
Olufsen Thorlaif 03.09.1921 Åmot 1854
Eriksson Kurt Henry 15.01.1923 Åmot 1855
Strømnes Erling Bjarne 05.03.1926 Tune 1856
Ødegård Helge Johannes 04.06.1924 Tune 1857
Olsen Åge Sten 08.07.1926 Sarpsborg 1858
Stenersen Ragnar Johan 20.01.1926 Borge 1859
Gustavsen Kåre 21.07.1923 Skjeberg 1860
Lauritsen Alf Johannes 22.11.1923 Eidsberg 1861
Jensen Asbjørn 13.12.1924 Tune 1862
Svendsen Reidar 26.11.1921 Aremark 1863
Hanssen Harald 21.09.1920 Jeløy 1864
Prestengen Ragnar Torstein 11.12.1924 Berg 1865
Johansen Per Angel 12.03.1921 Fredrikstad 1866
Sørensen Knut Henry 03.10.1924 Borge 1867
Bakke Erling Henry 16.03.1924 Ballangen 1868
Sjåfjeld Kåre Ove Berg 16.02.1921 Ballangen 1869
Jensen Sverre Johan 27.11.1924 Ballangen 1870
Kanck Johan Peter 19.05.1919 Bodø 1872
Hundåla Åsmund Peder 18.10.1920 Vefsn 1873
Bakke Arne Johannes 27.07.1923 Leines 1874
Nuotka Edvald Maurits 03.09.1920 Ballangen 1875
Sjåfjell Hjerold Andreas 18.07.1924 Ballangen 1876
Eliasen Alf Ingvald 03.10.1913 Vadsø 1877
Hansen Jonas Malvin Arnoldus 02.10.1909 Tysfjord 1878
Forshaug Sverdrup Ingemar 26.04.1916 Ballangen 1880
Skavik Paul Arne 04.04.1923 Ballangen 1881
Amundsen Peder Andreas Vigmund 15.02.1921 Tysfjord 1882
Solheim Andreas Martin 07.08.1905 Ballangen 1883
Nilsen Hans Artur 31.03.1923 Arnes, Råna 1884
Storvik Øistein Andreas 26.09.1918 Ballangen 1885
Storeide Rolf Martin 29.08.1919 Ballangen 1886
Gundersen Gustav Nikolai 22.12.1921 Evenes 1887
Leonhardsen Johan Helgard 21.11.1920 Bodø 1888
Nordbakk Albert (viser også: Olsen, Reidar Kristian Nikolai, f. 24.08.1919, Lødingen 24.01.1922 Evenes 1889
Nordgård Sverre 16.12.1923 Målselv 1890
Samuelsen Arne Hartvig 29.10.1923 Målselv 1891
Larsen Palle Ingemann 04.08.1922 Sørfold 1892
Mikalsen Hans Ingvard 14.07.1922 Evenes 1893
Larsen Laurits Johan 14.10.1919 Sørfold 1894
Skjærpe Rasmus 31.05.1882 Nærbø 1895
Skjærpe Oline 11.06.1982 Nærbø 1896
Skjærpe Eli 02.11.1919 Hetland 1897
Skjærpe Helge Nærland 12.05.1917 Stavanger 1898
Skjærpe Pål Rasmussen 17.09.1944 Stavanger 1899
(Lillemo) Skjærpe Else 29.09.1920 Hommelvik, Malvik 1900
Hellerød Ernst Rolf 16.11.1918 Aker 1901
Dalsklev Håkon 25.05.1909 Oslo 1903
Hofoss Arnold 08.07.1914 Brandval 1904
Bråthen Oskar Pedersen 14.08.1906 Brandval 1905
Munthe-Kaas Otto Hjersing 31.08.1883 Halden 1906
Siem Augusta Sofie Ursin 27.01.1918 Horten 1907
Munthe-Kaas Hugo Conrad 03.02.1922 Tromsø 1908
Skogmo Knut 11.01.1918 Trondheim 1909
Johansen Alf Einar 13.02.1916 Oslo 1910
Sollien Peder Kristian 12.11.1922 Namnskogen 1911
Ruste Gunnar 26.07.1922 Rennebu 1912
Storsul Knut Pedersen 03.01.1922 Vikna 1913
Stenhaug Henry Andreas 12.05.1921 Vefsn 1914
Martinsen Trygve 17.02.1918 Ø. Toten 1915
Andås (gift: Whist) Lilly Magnhild 16.04.1925 Mosjøen 1916
Svartvatn Ole Karlsen 19.07.1914 Vefsn 1917
Stormo Agnes Paula 24.03.1908 Grane 1918
Olufsen Olav 07.07.1923 Vefsn 1919
Stabbforsmo Henry 04.03.1922 Vefsn 1920
Svartvatn Ole Lund 05.08.1920 Vefsn 1921
Svartvatn Einar 21.03.1913 Vefsn 1922
Svartvatn Solveig 06.10.1918 Vefsen 1923
Rønning Sverre 23.02.1923 Sparbu 1924
Bulling Andreas Leopold 05.01.1906 Sparbu 1925
Lindberget Borghild 24.03.1920 Trysil 1927
Larsen Ester 08.06.1919 Brandval 1928
Lange Karen 21.12.1902 Hole, Ringerike 1929
Lange Siri 21.01.1929 Oslo 1930
Lange Stephan 26.05.1938 Oslo 1931
Tveito Aslaug Synøve 11.07.1910 Oslo 1932
Tveito Kjell 22.10.1941 Oslo 1933
Märli Inga 14.12.1913 Vinger 1934
Märli Terje 24.12.1940 Oslo 1935
Gylta Josefine Kaspara 21.03.1905 S. Høland 1936
Gylta Liv Kari 08.04.1931 Eidsberg 1937
Gylta Astrid Margrete 08.06.1933 Eidsberg 1938
Gylta Kristian Hjalmar 23.06.1896 Trøgstad 1939
Gylta Alf Eugen 18.11.1928 Eidsberg 1940
Mårli Steffen 04.12.1910 Aurskog 1942
Sæther Egil Normann 10.05.1922 Elverum 1943
Sæther Bjørg Lovisa 09.02.1924 Kristiansund N. 1944
Nielsen Kjell Karsten 25.06.1925 Askim 1945
Bergerud Herman Wessel 16.03.1913 Aurskog 1946
Andersen Sigurd William 08.04.1893 Halden 1947
Evensen Knut Verner 13.04.1920 Høland 1949
Bårli Gunnar 24.12.1924 Askim 1950
Bowitz-Johannessen Ingvald Martin 18.10.1909 Oslo 1951
Aubert Casper 19.12.1913 Oslo 1952
Andreassen Gunnar Mareno 12.01.1914 Trondheim 1953
Karlsen Sigurd Øivind 30.03.1908 Aker 1954
Nilsen Bertin Enevold 10.07.1908 Ballangen 1955
Nilsen Hilde Margrethe 19.05.1911 Ballangen 1956
Nilsen Harold Elmar 02.08.1937 Ballangen 1957
Stokmo Fritjof Berg 26.12.1917 Bjørkøy 1958
Warem Eilif Andreas 11.01.1919 Ballangen 1959
Wollan Rudleif Henry Eliford 21.12.1910 Narvik 1960
Wollan Ruth 02.09.1911 Narvik 1961
Engen Sverre Martin 12.01.1925 Tromsø 1962
Engh Jan Robert 22.04.1921 Jukkasjärvi, Sverige 1963
Olafsen Kyrre 10.07.1918 Sandtorg 1964
Bull Arthur Henry 10.05.1921 Øksnes 1965
Hansen Birger Olav 11.06.1918 Tromsø 1966
Benum Jørgen Alfred 17.06.1926 Tromsø 1967
Knutsen Arnold Andreas 30.06.1919 Tromsesund 1969
Aslaksen Eldar Sigmund 17.12.1920 Kvenangen 1970
Engmo Bertheus Bernhard 07.09.1909 Salangen 1971
Sørensen Gudmund Marinius 29.01.1918 Tromsø 1972
Nordmo Andreas Andor 25.12.1920 Salangen 1973
Nilsen Peder Hauglid 24.10.1925 Salangen 1974
Bang Oddmund Andreas 09.04.1924 Tromsø 1975
Nilsen Roald Johan 20.03.1924 Tromsø 1977
Jacobsen Waldemar Jacob 09.07.1918 Meiland, Skjervøy 1978
Johansen Asbjørn Andreas 19.09.1919 Harstad 1979
Skogstad Osvald Kåre 08.10.1915 Storefjord 1980
Holmebukt Nils Kalvin 01.06.1912 Balsfjord 1981
Olsborg Harald 12.07.1924 Storfjord 1982
Brobakk Harald Kåre 02.04.1919 Balsfjord 1983
(Limstrand) Mensen Tordis Johnny 06.09.1920 Lofoten 1984
Storeide Ragnar Henry Åge 17.08.1917 Ballangen 1985
Menssen Waldemar 10.02.1918 Ballangen 1986
Myrvold Bjarne Henning Peder 17.03.1921 Ballangen 1987
Martinsen Emil Marinius 20.01.1923 Sørreisa, Troms 1988
Bolli John 21.12.1913 Eide, Nordmør 1989
Bolli (Fagermo) Edith Jenny Marie 23.03.1922 Lødingen 1990
Nordbak Egil Milfred 15.01.1921 Målselv 1991
Paulsen Alf Martin 15.04.1914 Lødingen 1992
Rønningen Per Kåre 23.07.1923 Salangen 1994
Olsen Harald 10.06.1923 Kristiansand S. 1995
Haugland Alf 28.09.1923 Narvik 1997
Hansen Sigurd 06.10.1919 Lenvik 1998
Pettersen Five Herleif 30.09.1920 Lenvik 1999
Skoglund Hedløy Julian 15.01.1920 Storsteinnes, Balsfjord 2000
Nilsen Jens Augustin 15.10.1922 Tromsdalen, Troms 2001
Pedersen Rolde Paul 24.11.1919 Balsfjord 2002
Kristiansen Osvald Gudmund Berg 28.01.1920 Trondenæs 2003
Johansen Arnold Fritz 04.06.1918 Tromsøysund 2004
Hansen Bjarne Aage Martin 19.10.1916 Ballangen 2005
Knudsen Oddmund Petter Wilhelm 27.07.1915 Ballangen 2006
Hansen Edvard Jakob Pareli 03.06.1915 Ballangen 2007
Kristiansen (gift: Fredriksson) Anna Olivia 28.05.1921 Kasfjord 2008
Larssen Klara Alvilde 08.04.1920 Lavangen 2009
Henriksen Alf 25.03.1922 Borge 2010
Johansen Helene Mathilde 12.03.1923 Borge 2011
Bogfjellmo (Kjeldsen) Øyda Helene 15.06.1923 S. Rana 2012
Jarner Leon Heimann 20.09.1911 Oslo 2013
Skramstad Jørgen 26.05.1897 Gran, Hadeland 2014
Nilssen Ellen Kristine 30.04.1918 Våler i Solør 2015
Jernberg Ruth 08.07.1916 N. Odal 2016
Andersen Erling 09.02.1914 Kristiansand 2017
Sveen Arne 08.07.1924 Elverum 2019
Eriksen Einar 12.12.1914 Trysil 2020
Høier Helge Julian 08.08.1917 Vardø 2021
Bergersveen Sverre 10.06.1923 Elverum 2022
Skotnes Gudrun 05.07.1919 Brønnøysund 2023
Løfsnes Knut Ingolf 22.12.1918 Namsos 2025
Holm Thor 20.06.1925 Trondheim 2026
Aaberg Bjarne Gustav 07.04.1926 Trondheim 2028
Dybwad Bjørn 12.07.1926 Trondheim 2029
Olsen Finn 05.09.1923 Tr. Heim (Trondheim) 2031
Larsen Leif Andreas 29.04.1926 Trondheim 2033
Hwalbø Tomas Leonhard Karlson 23.06.1918 Ørskog 2035
Nilsen Gude Smith 23.08.1918 Tjøtta, Helgeland 2036
Jøsevold Snorre 12.04.1921 Nesna 2038
Johansen Gjermund Henry Lyder 07.09.1921 Buksnes 2039
Dalåmo Olaf 19.11.1900 Meråker 2041
Dalåmo Erna 07.02.1921 Oslo 2043
Kvarving Einar 04.10.1920 Beistad 2044
Weiseth John Kristian 21.10.1923 Selbu 2046
Johannesen Edvin Hagerup 06.06.1919 Tr. Heim (Trondheim) 2047
Pedersen Sigurd Borg 17.05.1926 Trondheim 2048
Dahl Arvid Osvald 19.09.1923 Tr. Heim (Trondheim) 2049
Sletten Ottar Vilhelm 11.02.1920 Nordrana 2050
Olsen Sverre Alfred 15.09.1914 Bodø 2051
Justad Trygve Peder Henrik 09.06.1921 Hol 2053
Strøm Olaf 07.02.1921 Tr. Heim (Trondheim) 2054
Fredsvik Georg Adelstein 11.07.1922 Trondhjem (Trondheim) 2055
Lervik Oddvar 02.02.1922 Tr. Heim (Trondheim) 2057
Bruem Aase Emilie 04.12.1924 Ogndal 2058
Nordstrøm John August 17.07.1921 Egge 2059
Stensholt Sigurd 22.08.1903 Lærdal i Vestfold 2060
Stensholt Laudia Olefine 19.12.1902 Oslo 2061
Stensholt Eivind 15.05.1938 Aker 2062
Oppedal Ragnar 23.01.1904 Hedrum 2063
Johansen Franck 27.06.1921 Oslo 2064
Kirkeby Hans Magnus 01.03.1903 Gjerdrum 2065
Kirkeby Gudrun Marie 13.05.1909 Skjeberg 2066
Ilseng Liv 22.03.1925 Nes, Romerike 2067
Aspevold Arne 16.05.1920 Nes i Romerike 2068
Larsen Algot Leander 13.04.1896 Skke i Sverige 2070
Larsen Rolf 27.09.1924 Halden 2071
Jacobsen Thorleif 22.09.1925 Berg 2073
Iversen Arne Louis 24.09.1923 Stavanger 2074
Gulbransen Leonhard 13.02.1909 Gjerpen 2075
Karlsen Oskar Gustav 27.08.1920 Åkra 2076
Larsen Lars Bertinius 06.07.1920 Åkra 2078
Johnsen Birger 21.02.1923 Skien 2080
Engebretsen Oddmund 16.08.1923 Skien 2081
Iversen Jakob Emil 11.06.1926 Haugesund 2082
Ingebrigtsen Idar Meyer 26.03.1917 Tromsø 2083
Brox Harald Martin 04.05.1918 Tromsø 2084
Eliassen Kristian Figenschau 16.11.1918 Sørreisa 2085
Fossli Ivar Ingulf Agnar 22.08.1924 Tromsø 2086
Bergh Odd Einar 02.03.1923 Tromsø 2088
Hansen Frank Lunde 21.10.1916 Kjellvik 2089
Mjåland Peder 29.12.1916 Åseral 2090
Haugland Oddmund 01.05.1918 Balsfjord 2091
Hanssen Åsmund 17.03.1921 Balsfjord 2092
Nilsen Leif 07.05.1916 Balsfjord 2093
Johansen Hans Amalius Mareno 04.01.1926 Boksnes 2094
Dahl Eugen 07.11.1924 Tovik 2095
Bjørkli Gustav Adolf 06.02.1899 Balsfjord 2096
Larsen Alfon Magnus 18.06.1902 Balsfjord 2097
Jernberg Alf Johan 27.09.1916 Balsfjord 2098
Johansen Reidar 10.03.1923 Balsfjord 2100
Hanssen Fredrik Kristian 30.12.1922 Fauske 2102
Hansen Halgrim Berg 10.05.1920 Fauske 2103
Jensen Erling 05.06.1921 Fauske 2104
Hansen Herman 28.05.1914 Fauske 2105
Øststrøm Karl Max 26.01.1923 Fauske 2106
Høiberget Johan 29.10.1920 Ytre Rendal 2107
Eriksen Tor Arvid 20.08.1923 Oslo 2108
Nilsen Arnolf 15.02.1920 Nord-Fold 2109
Martinsen Martin Edmund Kolberg 13.06.1922 Meløy 2111
Jakobsen Alf Schønning 14.06.1921 Meløy 2112
Ivanoff Gösta 08.04.1911 Göteborg, Sverige 2113
Arntzen Johan Bernhoft 12.10.1916 Dönnes 2114
Loland Arne 19.01.1919 Øvrebø 2115
Dahl Aage Martin 08.07.1921 Dönnes 2116
Sigerstad Kåre Johan Skjønning 27.05.1917 Dönnes 2117
Frisch Paul 27.10.1918 Madagaskar 2118
Hauan Odd Walter 01.07.1919 Trondhjem (Trondheim) 2119
Olsen Arvid Vold 22.07.1922 Trondhjem (Trondheim) 2120
Olsen Rolf 19.06.1924 Trondhjem (Trondheim) 2122
Bekken Jarle Kristian 08.10.1923 Frøya 2124
Johannessen Trygve 20.04.1924 Bergen 2125
Evenstad Herbrand 13.11.1920 Krødern 2126
Eriksen Peder Oliver 28.02.1913 Rolvsøy 2127
Hansen Kjell Emil 24.02.1924 Drammen 2129
Hagen Kjell Ingolf 13.08.1925 Trondhjem (Trondheim) 2131
Fossum Sigmund 11.04.1924 Egge 2133
Dahle Hartvig Johan 01.01.1913 Moss 2134
Buan Arvid 17.03.1918 Kristiansund N. 2135
Hansen Kjell Anton 25.04.1924 Tr. Heim (Trondheim) 2138
Thoresen Kristian Arvid 24.03.1926 Kristiansund N. 2140
Husby Raymond 07.07.1922 Stjørdal 2141
Bjørgen Aksel Teodor 05.10.1914 Stjørdal 2142
Dyrhaug Oliver 24.04.1918 Eide i Nordmøre 2143
Johansen Oscar Emanuel 31.07.1899 Oslo 2144
Olsen Erling 05.04.1919 Trondheim 2146
Pettersen Peder Normann 11.04.1921 Skogfjord i Helgøy 2149
Olsen Erling 05.04.1919 Trondheim 2151
Pettersen Peder Normann 11.04.1921 Skogfjord i Helgøy 2153
Johansen Oscar Emanuel 31.07.1899 Oslo 2154
Larsen (Bjergsrud) Åse Evelyn 12.08.1917 Oslo 2156
Karlsen Erling Guttorm 14.04.1921 Ullensaker 2157
Olsen Johannes Marselius 13.05.1912 Brønnøysund 2159
Hjertø Petter Arnt 24.03.1924 Segelstein, Nordfold 2160
Larsen Harry 20.08.1915 Oslo 2161
Reymert Thorn 13.04.1901 Mandal 2162
Reymert Berit 14.07.1909 Oslo 2163
Hepsø Svein 16.12.1898 Bjørnør 2164
Folden Arthur 10.04.1912 Notodden 2165
Østerløv Arild Helgy 15.11.1922 Strinda 2166
Hult Johan Rudolf 06.08.1921 Orkdal, Meldal 2167
Torkildsen Karsten Ingemann 18.12.1896 Oslo 2168
Torkildsen Maggie Kamilla 22.06.1907 Oslo 2169
Torkildsen Berit Unni 28.07.1933 --- 2170
Kanck Peder Julian 26.12.1921 Bergen 2171
Jensen Yngvar 07.04.1925 Oslo 2172
Sandem Thorleif 05.06.1917 Eidsberg 2174
Hjertum Emanuel Johannes 21.11.1920 Spydeberg 2175
Løken Kristian Frederik 15.03.1924 Askim 2176
Berntsen Leif Ivar 14.03.1923 Askim 2177
Tenold Erling 31.05.1921 Nes i Romerike 2178
Hagen Victor Aubert 11.02.1915 Nes i Romerike 2179
Loddengård Daniel Gille 28.01.1893 Horten 2180
Nygård Finn Hermann 18.09.1895 Horten 2181
Olsen Kåre Helland 20.11.1923 S. Erdal 2182
Knudsen Bjørg Elisabeth 17.08.1902 Gjerpen 2184
Knudsen Geir 08.11.1927 Oslo 2185
Knudsen Finn 28.10.1933 Oslo 2186
Knudsen Unn Elisabeth 22.06.1935 Oslo 2187
Olsen Oliver Marius 02.03.1923 Bergen 2188
Mathisen Olav Jeremias 30.10.1907 Balsfjord 2189
Olsen Magnus 22.04.1913 Kåfjord i Lyngen 2191
Storbakk Ove Kjell 14.10.1924 Balsfjord 2192
Daleng Arvid Hegglund 02.08.1922 Balsfjord 2193
Jensen Henrik 02.04.1915 Oslo 2194
Larsen Karl 09.08.1917 Oslo 2195
Andersen Sverre Falkenberg 02.12.1917 Tønsberg 2196
Andersen (Zeiner) Grethe Falkenberg 06.04.1920 Tønsberg 2197
Kristiansen Arne 25.06.1912 Oslo 2198
Hagmann-Surén (Aslaksen) Liv Minie 05.06.1922 Oslo 2199
Eidsberg Kristian Magnus 23.03.1921 Våler, Solør 2200
Bråtelund Halfdan 08.11.1923 Bø, Telemark 2201
Erikson Dan Hermann 10.06.1923 Verdal 2202
Holing Magne Ingmar 01.02.1919 Verdal 2204
Stensvik Karl Richard 18.05.1920 Tr. Heim (Trondheim) 2205
Hagen Kåre 27.01.1920 Buvik 2206
Holing Bjarne 15.07.1921 Verdal 2207
Bjørkmann Olaf 27.11.1917 Levanger 2208
Smith Halvorsen Fredrick Charles Arthur 03.06.1889 Nantes 2209
Endrerud Grete 11.09.1918 Oslo 2210
Peterson Astrid 30.09.1908 Ås 2211
Bergersen Leif Bjarne 06.08.1914 Mysen 2212
Bergersen Lucie Johanne 20.07.1913 Laksevåg 2213
Liljeson Bodil Margaretha 29.04.1937 Stockholm 2214
Storli Ragnhild 23.09.1929 Tr. Heim (Trondheim) 2215
Storli Else 23.09.1929 Tr. Heim (Trondheim) 2216
Andreassen Solveig 13.03.1923 Halden 2217
Olsen Astrid Johanne 27.12.1902 Oslo 2218
Hansen Otto 19.12.1925 Bergen 2219
Nilsen Karl Jakob 03.06.1913 Tune 2220
Nilsen Hans Einar 20.02.1937 Skjeberg 2221
Nilsen Kjell Oddvar 17.03.1939 Skjeberg 2222
Nilsen Inga 04.05.1917 Hobøl 2223
Hellem Johan 07.07.1904 Tr. Heim (Trondheim) 2224
Davidsen Knut Rudolf 24.09.1920 Borge 2225
Stenklev Edvard 03.10.1886 N. Eiker 2226
Bringeland Sigurd 19.08.1923 Bergen 2227
Ingebrigtsen Kjell Reidar 13.12.1922 Bergen 2228
Evenrud Karen Petrine 05.12.1912 Ø. Toten 2229
Melsom (gift: Robert) Eva Gavenius 10.05.1914 Nøtterø 2230
Thoresen Gunnar Andreas 24.11.1925 Sarpsborg 2231
Johansen Arvid 15.03.1927 Sarpsborg 2233
Hvidsten Per Victor 14.08.1927 Sarpsborg 2235
Johansen Inga Marie 09.03.1921 Sarpsborg 2236
Jensen (gift: Larsen) Gerd Mebel 12.01.1924 Sarpsborg 2237
Thorvaldsen Kirsten 24.03.1919 Borge 2238
Andersen Helge Kjell 29.07.1924 Porsgrunn 2239
Haukeland Odd 28.02.1922 Bergen 2241
Mojlanen Arthur Karsten 10.04.1925 Ankenes 2242
Lilleng Else Marie m. sønn (Bjørn Idar) 01.02.1903 ?/ Mysen 2243
Lilleng Bjørn Idar 08.07.1938 Mysen 2245
Lilleng John Alfred 07.11.1922 Oslo 2246
Lilleng Jens Asbjørn 22.08.1924 Skiptvet 2247
Bertelsen Bjarne Johny 28.07.1921 Haugesund 2248
Madsen Ingvald Johan 08.11.1921 Bergen 2249
Femoen Ivar 02.11.1917 Brandval 2250
Trossholmen Karsten Odvar 25.05.1917 Østmarka 2251
Dragonmoen Oskar 21.08.1910 Vinger 2252
Ødegård Henry Ragnar 27.09.1924 Modum 2253
Slang Karl Harry 15.08.1921 Onsøy 2254
Wahl Fritz 14.08.1922 Ålesund 2256
Clausen Einar 15.03.1923 Bergen 2258
Larsen Adolf 08.03.1920 Bergen 2259
Lauritsen Laurits 14.04.1917 Høiland 2260
Smith Bjørn Tormod 09.11.1921 Notodden 2261
Johansen Roald Johan 04.05.1926 Porsgrunn 2262
Kristiansen John 14.04.1918 Bergen 2263
Svendsen Erik 30.04.1918 Bergen 2264
Guldbrandsen Gunnar 25.04.1919 Løyten 2265
Kristiansen Gustav Alexander 22.07.1915 Oslo 2267
Hage Alfred 31.03.1915 Målselv 2268
Daleng Arne 24.10.1917 Målselv 2269
Sveen Ingvald 06.05.1922 Værøy 2270
Bergersen (Udøpt) 25.08.1942 ? 2271
Christiansen Arnfinn 26.08.1925 Porsgrunn 2272
Krogsæter Viktor 26.05.1911 Hof 2274
Jakobsen Kåre Gårdsknappen 23.09.1917 Åsnes 2275
Liane Helge 16.02.1922 Solum 2277
Ramsli Synnøve 18.09.1924 Åsnes 2278
Holmen Einar 19.03.1917 Vefsn 2279
Kvitle Erling Paroli 06.01.1920 Målselv 2280
Sjøfors Harald 25.03.1914 Vefsn 2281
Pedersen Olaus 13.09.1923 Sørli 2282
Melum Torbjørn 02.05.1919 N. Aurdal 2283
Nordang Ola Ragnvald 12.04.1911 Hjørundfjorden 2284
Edvardsen Ole Kornelius 02.05.1920 Nordvik 2285
Sletten Trygve Hartwik 10.09.1918 Tynset 2287
Ellingsen Roald Marius 04.04.1915 Sør-Rana 2288
Breida Magnar 01.01.1896 Trondenes 2289
Breida Gudrun 26.09.1900 Tr. Heim (Trondheim) 2290
Albertsen Tor Kristian Struck 10.11.1910 Tr. Heim (Trondheim) 2291
Albertsen Bjørg 14.08.1905 Oslo 2292
Kværner Rolf 24.04.1924 Bakkestad 2293
Heen Knut Wilhelm 13.04.1924 Eidsberg 2294
Hansen Gunnar Zahl 03.03.1918 Nesna, Helgeland 2295
Olsen Foyn 27.12.1918 Ballangen 2296
Hansen Per Nikolai 23.08.1924 Ankenes 2297
Bruås Artur Martin 01.05.1920 ? 2299
Enoksen Magne 18.07.1921 Bjørnskinn 2300
Sandvik Bergvald Anfinn 07.09.1922 Rødø 2301
Dalmo John 27.04.1900 Vefsn 2302
Backe Kåre Leif Jack 17.03.1923 Ballangen 2304
Grønli Karsten Andreas Johansen 20.10.1911 Ballangen 2305
Grønli Selma Marie 10.09.1911 Vågan 2307
Grønli Arnold 28.07.1926 Ballangen 2308
Grønli Aud Ingdora 14.03.1932 Ballangen 2309
Nygård William Arthur 26.05.1898 Trondenes 2310
Nygård Kristine Birgitte Indiane 24.03.1911 Ballangen 2311
Nygård Signhild Annie 02.01.1931 Ballangen 2312
Nygård Alf Idar 17.09.1935 Ballangen 2313
Nygård Kjell Jan 03.09.1939 Ballangen 2314
Kristiansen Leif Arnold 01.05.1921 Beiarn 2315
Bernhardsen Odd Kristian 22.10.1920 Beiarn 2317
Ertsås Oswall Andreas 09.09.1906 Evenes 2318
Ertsås Bodhild 15.02.1910 Ballangen 2319
Ertsås Irene Janny 04.04.1932 Ballangen 2320
Ertsås Liv 10.08.1935 Ballangen 2321
Gabrielsen Odd Sivert 21.02.1925 Narvik 2322
Johnsen Reidar 16.10.1924 Lengsrta ? 2323
Hansen David 01.03.1922 Narvik 2324
Sørensen Olav 26.02.1924 Narvik 2325
Knutsen Harald Hjalmar 07.06.1920 Kristiansund N. 2326
Jacobsen Jacob 20.09.1912 Tromsø 2328
Bergersen Bodil 25.08.1942 Oslo 2330
Fagerli Gunnar Leon Olsen 17.07.1917 Lyngen 2331
Angell Richard Marelius 27.07.1910 Kvenangen 2332
Isaksen Arne Ingvald 17.11.1918 Lyngen 2333
Hansen Hans Ludvig 23.02.1923 Tromsø 2334
Angell Ole Meldahl 14.08.1922 Kvenangen 2336
Lande Erling 23.09.1917 Balsfjord 2337
Russenes Erland Brynjulf 13.07.1910 Balsfjord 2339
Ernstsen Thormod 09.01.1923 Alta 2340
Mikkelsen Valdemar 04.09.1921 Balsfjord 2341
Sedvarsen Erling Sverre 23.03.1918 Balsfjord 2343
Nilsen Gunvor 03.06.1918 Balsfjord 2344
Skogvold Jarl Andreas 04.07.1921 Ballangen 2345
Bakke Sverre Hilmar 05.10.1922 Balsfjord 2346
Danielsen Svenn 03.05.1925 Hol, Lofoten 2347
Danielsen Arvid 05.04.1924 Buksnes 2348
Haugland Per Gabrielsen Kristian 27.04.1916 Narvik 2349
Haugland Elly Marie 05.10.1919 Ballangen 2350
Rasmussen Hans Johan Berg 01.04.1917 Ballangen 2351
Mensen Erling Moe 20.03.1911 Ballangen 2352
Mensen Marit Petrine Johanne 29.03.1920 Ballangen 2353
Skogvold Henry Andreas 15.04.1924 Ballangen 2354
Skogvold Rolf Bernt 31.10.1919 Ballangen 2355
Johnsen (gift: Myrvang) Marit Ulrikke 05.11.1921 Meråker 2356
Abelsen Øystein 01.02.1920 Sortland 2357
Pedersen (Abelsen) Gunhild Margrethe 22.04.1923 Narvik 2358
Myrvang Georg 16.05.1920 Hegra 2359
Myrvang Arne 07.10.1910 Narvik 2360
Kristiansen Kjerlaug 07.03.1916 Narvik 2362
Kristiansen Eva Marie 14.07.1935 Narvik 2363
Kristiansen Arne Bjørn 24.02.1939 Narvik 2364
Berg Arthur 05.12.1922 Strinda 2365
Steen Odd Arvid 09.03.1918 Strinda 2366
Steen Rolf Edvin 28.07.1927 Strinda 2367
Bjergsrud Finn Martin 23.01.1919 Oslo 2369
Andersen Leif 21.04.1920 Oslo 2370
Simonsen Ernst Valdemar 23.07.1921 Narvik 2371
Sivertsen Isak Ødegaard 05.08.1907 Porsgrunn 2372
Jensen Eldar Kåre Johan 16.11.1921 Narvik 2373
Høiås Einar Margido 12.10.1925 Strinda 2374
Holm Aksel Kristian 03.07.1921 Trondheim 2375
Jensen Erling 28.06.1900 Oslo 2376
Jensen Ragna 16.02.1904 Norderhov 2377
Jensen Bjørg 12.08.1926 Norderhov 2378
Engen Halvor 21.08.1924 Eidsberg 2379
Engen Kåre 05.01.1926 Eidsberg 2380
Lindquist Gøsta Ragnar 29.12.1926 Lommedal, Sverige/ Helle i Bohus län/ Sverige 2381
Næss Bjarne Kristoffer 03.04.1925 Lier 2383
Fjeldstad Harald Martinius 27.09.1925 Lier 2384
Berg Trygve 09.01.1917 Vinger 2385
Andresen Endre 08.06.1923 Rolvsøy 2386
Dolve Erling Erikson 15.11.1918 Voss 2387
Johannesen Essias Natanal 30.12.1894 Nysund, Sverige 2389
Olsen Trygve 22.07.1916 Tune 2390
Thomsen Finn Lorang Laurits 19.05.1925 Bergen 2392
Parten Charles Andreas 12.05.1924 Ibestad 2394
Jensen Aasmund Fjell 19.03.1920 Ibestad 2395
Hansen Asbjørn 01.02.1919 Skånland 2396
Pedersen Dahl Johan 13.07.1921 Andøy 2397
Hansen Realf Joakim 12.07.1915 Skånland 2399
Strand Albert Joakim Olsen 24.12.1923 Evenes 2400
Olsen Henry Olgar Arne 10.05.1921 Klåpen, Andørja 2401
Hansen Hans Lorents Petter 24.03.1915 Evenes 2402
Bergerengen Olav 29.12.1910 Elverum 2403
Bakken Per 01.06.1916 Elverum 2404
Østbak Hermod 21.11.1920 Elverum 2405
Vinje Otto Sigvart 24.10.1921 Trondhjem 2406
Sæknan Jan Andreas 01.11.1920 Trondhjem 2408
Horgmo Rolf 17.02.1921 Trondhjem 2409
Osen Skjalg Johannes 22.05.1924 Stoksrud 2410
Johansen Arne Anker 18.03.1921 Trondhjem (Trondheim) 2412
Jørgensen Finn 04.09.1920 Fredrikstad 2413
Bjørnemyr Jørgen Bjørn Mye 21.10.1921 Skjeberg 2415
Hultin Rolf Pierre 17.11.1922 Bærum 2416
Brubak Rolf Normann 13.01.1923 Fett 2417
Johannesen Hans Olav 27.09.1915 Oslo 2418
Vestli Johan 03.06.1923 Rakkestad 2419
Tollefsen Helge Gunnar 27.08.1923 Tromsø 2421
Jensen Reidar Evald 11.03.1924 Tromsø 2422
Johansen Andreas 30.01.1923 Tromsøsund 2423
Strøm Harry Johan 23.12.1919 Tromsø 2424
Svendson Harry Leif 30.06.1921 Tromsø 2426
Vangen Ole Martinius 07.01.1921 Målselv 2427
Lysgård Ole Meier 28.07.1925 Målselv 2428
Horn Halvor Wilhelm 14.03.1918 Hol, Lofoten 2429
Wiik Asbjørn Harold 14.02.1922 Lavangen 2430
Holmestrand Hilmar 09.05.1914 Målselv 2431
Bryn Erik 06.07.1923 Sandtorg 2432
Østlund Johannes Ragnar 14.05.1909 Målselv 2433
Dahl Knut Leding 02.02.1924 Kirkesdal i Målselv 2434
Holm Aksel Kristian 03.07.1921 Stjørdal 2435
Selfors Kaare 19.08.1918 Beiarn 2436
Vold Walter Karlsen 08.09.1919 Beiarn 2437
Holm Nils 27.06.1923 Binddalen 2438
Lunder John Ludvig Stokke 11.02.1904 Skien 2439
Korbøl Halsten 03.06.1926 Hof 2440
Jacobsen Johan Olai 08.09.1914 Åsnes 2441
Berntsen Otto 13.08.1920 Hof 2442
Johnsen Per 28.08.1919 Oslo 2444
Nilsen Nils Solstad 05.07.1914 Eidanger 2445
Svendsen Odvar 08.03.1918 Borge 2446
Norstrøm Ingolf 19.04.1924 Ø. Aker 2447
Bjerkestrand Rode Kolbjørn 03.11.1920 Kristiansund N. 2448
Høier Rudleif Emil Helmer 12.05.1921 Honningsvåg 2449
Paulsen (gift: Høier) Mary 06.10.1922 Oslo 2450
Snipen Ragnar 22.03.1923 Gruve 2451
Foss Reidar 26.06.1924 Brandvald 2452
Hafstad Alf Ottar 14.07.1924 Tingvoll 2453
Engebråten Oskar Johansen 25.08.1905 Røyken 2454
Pedersen Oddvar 09.01.1924 Brandvald 2456
Sørlie Peder 11.09.1920 Åkra 2457
Nesset Kristen 07.03.1915 Nesset 2459
Log Josef 26.09.1918 Hidra 2460
Hagen Hans 21.05.1920 Tingvoll 2461
Graven Nils Gjening 10.10.1921 Tingvoll 2462
Bjørnmo Lars Jørgen 08.11.1920 Vefsen 2464
Øksendahl Einar Dahl 08.10.1917 Vefsen 2465
Myrmo Trygve Andreasen 13.03.1921 Drevja 2466
Holmen Asbjørn Johan 20.09.1910 Vefsen 2467
Ljøen Rolf 02.01.1916 Synnulven 2468
Myklebust Peter Olav 11.12.1921 Stranda 2469
Olsen Håkon Petter 18.02.1923 Odda 2470
Langlo Gunnar Harald 30.01.1919 Stranda 2472
Rønning Walther Richton 15.04.1917 Hadsel 2473
Mendelsohn Oskar 29.03.1912 Trondheim 2475
Mendelsohn Sahra Josefina "Sussi" (f. Mellsmed) 15.10.1910 Stockholm, Sverige 2476
Erichsen Erling Asbjørn 11.10.1913 Oslo 2477
Møller Georg Andreas Stousland 04.04.1904 Fredrikstad 2478
Sørum Kolbjørn 10.05.1915 Asker 2479
Bruff Thekla Charlotte 26.06.1918 V. Aker 2480
Evensen Rolf 19.05.1925 Vang, Hedmarken 2481
Andersen Åge Willy 19.05.1922 Sør-Odal 2482
Paulsrud Rolf 30.12.1920 Vinger 2484
Olsen Gunnar 21.06.1924 Halden 2486
Halvorsen Alfred Lorents 06.04.1921 Bergen 2488
Fløgstad Einar 05.05.1921 Sauda 2489
Aarseth Alf 07.06.1926 Halden 2491
Olsen Karl Johan 17.05.1919 Stavanger 2492
Olsen Knut Andreas 20.09.1917 Trondhjem (Trondheim) 2493
Sjøberg Alf Sverre 20.07.1925 Idd 2495
Simmerøy Ludvig Elias 20.01.1918 Solund 2496
Flisnes Perry Magne 17.02.1925 Ålesund 2497
Jonassen Åge 03.01.1923 Ramnes 2498
Nyborg Torleiv Andreas 31.03.1924 Ankenes 2500
Mohr Henry Johan 16.08.1923 Harstad 2501
Johansen Jasper Sigfred 14.08.1918 Kvalsund 2502
Thomassen Valter Anton 18.01.1922 Elvebakken 2504
Karlsen Olav Arvid Sverre 27.05.1926 Grattangen 2506
Faaberg Ellen Ingeborg 24.04.1899 Kristiansund 2508
Barlindhaugen Randi 20.02.1912 Tromsø 2509
Lysnes Marie Kristofa 12.10.1906 Tromsø 2510
Reiersen Ragna 23.07.1909 Skjervøy 2511
Fjellbakk Emilie Kristine 31.03.1921 Målselv 2512
Fjellbakk Ada Solveig 01.03.1923 Målselv 2513
Jakobsen (gift: Pettersborg) Gunnhild 30.07.1918 Lyngen 2514
Pettersborg Torgeir 18.04.1920 Målselv 2515
Borge Odd Koren 06.03.1919 Balsfjord 2516
Fosslund Sigvald Amandus 24.11.1921 Balsfjord 2517
Sætre Torleif Åge 31.01.1922 Tromsø 2518
Johnsen Agnar Simon 20.02.1921 Balsfjord 2519
Ellingsen Roland Peder 11.01.1923 Ulsfjord 2520
Fjellbakk Kåre 23.05.1925 Målselv 2521
Skogeng Jens 07.06.1924 Balsfjord 2523
Larsen Arthur Egon 11.07.1921 Balsfjord 2524
Pedersen Peder Anton 19.09.1903 Lyngen 2525
Pedersen Peder Harald 13.10.1917 Lyngen 2526
Skogeng Nordleif Sverre 30.06.1913 Balsfjord 2527
Skjold Halvdan Johan 15.12.1921 Balsfjord 2528
Birkeland Johan Normann 26.02.1910 Målselv 2529
Grimsbo Rolf 12.08.1908 Målselv 2530
Sørum Leif Andreas 16.09.1919 Balsfjord 2531
Blomli Jack Eilif 20.10.1923 Kirkenes 2532
Simonsen Arnt Marvid 10.10.1924 Narvik 2533
Hagen Harald Olsen 28.08.1913 Grytten 2535
Holmøy Peder Olav 04.09.1915 Hornindal 2536
Haugen Olav Arne 22.12.1919 Hornindal 2537
Buflod August Halvorsen 24.06.1900 Trysil 2539
Andresen Rolf Hjalmar 10.05.1913 Moss 2540
Kristensen Knut Isak 06.02.1921 Rolvsøy 2541
Andresen Karl Johan 14.08.1917 Kristiansand S. 2543
Jensen Rolf Thorbjørn 25.03.1922 Hvaler 2545
Karlsen Arne Emil 25.07.1924 Tromsø 2546
Trones Magnus Hansen 04.08.1910 Høiland 2547
Nilsen Rune 15.09.1923 Berg 2549
Andersen Alf 14.11.1923 Bergen 2550
Nielsen Kjell 27.08.1921 Hogdal, Sverige 2552
Wilhelmsen Odd Nedly 25.07.1923 Tromsø 2553
Henriksen Halsten Martin 03.05.1921 Harstad 2554
Mathisen Odd Evald 18.03.1922 Sandtorg 2555
Tollefsen Arne Simon 09.05.1922 Sandtorg 2556
Andersen Emmy Janette 20.11.1922 Ballangen 2557
Wiik Charles Steen 15.04.1920 Herrø 2559
Larsen Gerd 22.08.1922 Narvik 2560
Jensen Bjarne Johan Martin 29.01.1925 Evenes 2562
Olsen Hilmar Georg 28.06.1916 Narvik 2564
Lindgren Jean Pareli 17.04.1923 Ankenes 2566
Strøm Terje Johannes 10.10.1923 Tromsø 2568
Johansen Brita Amalie 15.11.1897 Ballangen 2569
Johansen Svanhild Signore 28.03.1925 Ballangen 2570
Johansen Martin Simon Olav 16.09.1927 Ballangen 2571
Johansen Karl Johan Birger 17.08.1929 Ballangen 2572
Johansen Bjarne Magnus Jeremias 28.04.1931 Ballangen 2574
Johansen Knut Arnulf Ottar 22.01.1933 Ballangen 2575
Johansen Marit Susanne Marie 25.02.1937 Ballangen 2576
Johansen Magnus Martin Karolius 02.10.1898 Tysfjord 2577
Nymo Adolf Martin Haslund 28.05.1903 Ballangen 2578
Nymo Magnhild Helene 01.04.1910 Øksnesfjord 2579
Nymo Roald 13.04.1930 Ballangen 2580
Skansen Tore 02.10.1918 Saltdal 2581
Paulsen Johanna Karine 29.10.1923 Tysfjord 2582
Hansen Hilfred 01.06.1905 Vardø 2583
Hansen Margit 09.10.1911 Sortland 2584
Samuelsen Kristian Martin 28.05.1905 Narvik 2585
Johansen Harry Andreas 12.08.1925 Narvik 2587
Bentsen Harald 09.05.1913 Saltdal 2588
Hellemansen Ronald Margido 01.09.1919 Malm 2589
Simonsen Ivar 20.09.1923 Bodin 2590
Knutsen Einar Parelius 30.07.1919 Tysfjord 2591
Carlsen Magnus Kjell 02.03.1923 Bodin 2592
Mikalsen Asmund Egill 01.05.1913 Ballangen 2593
Magnussen Egil Johnny 26.08.1923 Idd 2594
Haugen Egil Thor 30.11.1915 Hammerfest 2595
Tollin Trygve 25.11.1916 Trondhjem (Trondheim) 2596
Frisk Lars Stolt 23.07.1917 Hemnesberget 2597
Steen Ragnvald 26.02.1916 Mo i Rana 2598
Lange Oskar Egil 11.01.1920 Nord Rana 2599
Johansen Anders Kristian 10.01.1911 Nord Rana 2601
Pedersen Linus 10.09.1919 Mo i Rana 2602
Sundhei Ole Bernhard Mikalsen 22.03.1910 Nord Rana 2603
Gundersen Arne Sigfried 05.05.1914 Oslo 2604
Gundersen Edith Lucie (Hansen) 13.12.1915 Oslo 2606
Narvesen Alf Henrik 11.12.1921 Eidsskog 2607
Ruud Arne 16.04.1926 Eidsskog 2608
Bryhn Asbjørn Johan 24.08.1906 Drammen 2609
Dyrstad Johan Henry 05.03.1921 Tromsø 2610
Garfjell Aksel 13.08.1920 Lyngen 2611
Andersen Sverre Andreas 18.06.1923 Balsfjord 2612
Munkvold Ernst 04.05.1913 Harstad 2613
Andersen Jacob Edvin 28.06.1919 Harstad 2614
Johnsen Jens Emil Andreas 27.04.1923 Astafjord 2615
Thomassen Martin Johan 23.04.1918 Astafjord 2616
Johansen Johan Kornelius 22.07.1916 Astafjord 2617
Larsen Arnt Normann 21.04.1921 Astafjord 2618
Andersen Otto Johan Lind 27.07.1921 Astafjord 2619
Olsen Helga Karoline Sofie 08.07.1917 Astafjord 2620
Johansen Nilda Erika 09.07.1918 Astafjord 2621
Andersen Alfred Marinius Leonhard 05.03.1913 Astafjord 2622
Larsen Ole Mikael 02.02.1924 Astafjord 2623
Olsen John 16.12.1911 Astafjord 2624
Åsen Jarle Artur Heggelund 28.05.1919 Astafjord 2625
Ovesen Harald 02.05.1916 Lyngen 2626
Johansen Ingvard Mathias 31.10.1910 Storfjord 2627
Karlsen Andor 22.02.1922 Kvesmenes, Storfjord 2628
Brattli Odd 24.10.1924 Balsfjord 2630
Furumo Olav Kornelius Johansen 27.05.1920 Kvesmenes i Storfjord 2631
Henriksen Hans Leonhard 14.09.1920 Balsfjord 2633
Stenslie Thorbjørn Mildrad 14.08.1924 Vardal 2634
Nilsen Arthur Villiam 14.02.1910 Oslo 2635
Dahle Jan Antonius 19.03.1920 Oslo 2636
Åslund Erik 06.12.1923 Vardal 2638
Elvsveen Reidar 13.03.1923 Vardal 2639
Sandberg John Reidar 05.10.1916 Volda 2640
Bjørkli Eivind 15.12.1917 Oslo 2641
Løstegård Tor 10.10.1921 Oslo 2642
Gjems Sven 01.11.1921 Halden 2643
Sønsterud Aslaug 25.03.1923 Vinger 2644
Aarkvisla (født: Welde) Bertha 25.03.1910 Snåsa 2645
Aarkvisla Rolf Thorgeir 14.01.1938 Drammen 2646
Gjønnes Edvin 09.03.1921 Børsa 2647
Wilmannn Helge 11.12.1920 Børsa 2648
Rasmussen Olav Trygve 01.01.1924 Ålesund 2649
Westvig Louis Sigurd Guy 04.11.1922 Paris, Frankrike 2650
Næss Rolf Henry 27.11.1922 Trondheim 2651
Kølaas Finn 27.04.1923 Trondhjem (Trondheim) 2652
Fossum Olaf Margido 20.02.1924 Trondhjem (Trondheim) 2653
Kjølsaas Finn 27.04.1923 Trondhjem (Trondheim) 2655
Fossum Olaf Margido 20.02.1924 Trondhjem (Trondheim) 2656
Larsen Alexius Emil Engh 05.06.1904 Oslo 2658
Olafsen Birger 06.09.1914 Oslo 2660
Rasmussen Per 03.04.1915 Trondhjem (Trondheim) 2662
Blindheim Margot 13.01.1918 Ålesund 2663
Dahl Ragnhild Marie 01.07.1914 Lommeland, Sverige 2664
Dahl Trygve 06.09.1914 Sarpsborg 2665
Wiik Birger Alfred Hess 11.12.1916 Bergen 2666
Ludvigsen Odd Rumeloff 29.07.1927 Borge 2667
Andersen Arne Oddvar 22.09.1926 Sarpsborg 2669
Bergkvist Aksel 17.05.1920 Eidsskog 2670
Strand Arne 05.08.1927 Oslo 2671
Bergkvist Jørgen 31.08.1916 Eidskog 2673
Nicolaysen Odvar 13.07.1927 Oslo 2674
Lundeby Oddvar Daniel 22.08.1926 Enebakk 2675
Nøgård Håkon Marius 16.04.1926 Askim 2677
Lislerud Raymond Willy 29.06.1922 Sarpsborg 2678
Larsen Georg 21.08.1925 Eidsberg 2679
Eek Edith 11.11.1919 Idd 2680
Egede-Nissen Stig 11.12.1907 Oslo 2681
Myrvold Arne 05.02.1921 Ski 2683
Hansen Odd 05.02.1922 Ski 2684
Karlsen Johan Ludvik 11.01.1894 Fredrikstad 2686
Andorsen Asbjørn Amandus 22.08.1920 Sallangen 2688
Espenes Kåre Kjærgård 18.08.1916 Espenes i Tranø 2689
Aanes Gunnar 03.08.1919 Narvik 2690
Pedersen Per Leif 26.07.1924 Narvik 2691
Andreassen Karsten Asbjørn 09.05.1920 Sandtorg 2692
Hansen Harald 23.12.1920 Fauskevåg i Sandtorg 2693
Pettersen Norvald Joakim 28.02.1922 Sandtorg 2694
Mikkelborg Boye 13.09.1920 Sandtorg 2695
Elvebakk Trygve Emil Johan 20.02.1924 Evenes 2696
Kopperud Håkon Arnold 29.01.1913 Oslo 2697
Jørgensen Juno Albin Johan 09.10.1921 Narvik 2699
Hekkelstrand Arne Olav 16.11.1920 Ballangen 2700
Bjerkvik Ludvig Vilhelm 17.12.1923 Narvik 2701
Sommerseth Arne Jørgen 31.10.1923 Narvik 2702
Iversen Iver Johan 09.04.1922 Narvik 2703
Hansen Sverre Parelie 17.02.1914 Evenes 2704
Jacobsen Ragnar Johan 09.08.1914 Lødingen 2705
Hansen Torstein 25.04.1924 Narvik 2706
Jakobsen Hermann Adolf Joakim 23.09.1914 Kåfjord 2707
Haslund Jakobsen Karl Johan 19.03.1922 Lødingen 2708
Eriksen Andreas Jentoft Heitmann 19.01.1919 Evenes 2709
Sivertsen Hugo Henry Danker 15.11.1917 Hol 2710
Dypås Arne Johannes 31.01.1920 Ballangen 2712
Isaksen Ivar Opdahl 06.03.1914 Lyngen 2713
Ingebrigtsen Gullik Schjødt 10.03.1919 Ballangen 2715
Jensen Sigurd 12.01.1921 Skien 2716
Olsen Terje 28.07.1921 Brevik 2717
Larsen Ingar 13.01.1922 Skien 2719
Hansen Ernst 05.05.1922 Solum 2721
Jensen Viggo Sverre 11.04.1918 Furnes 2722
Simensen Sverre 04.01.1919 Furnes 2723
Moe Alf Reidar 21.08.1922 S. Odal 2725
Bjerkeseth Roald 12.10.1910 Narvik 2727
Greva Agnar 14.07.1915 Mosjøen 2728
Strøm Terje 06.04.1920 Mosjøen 2730
Pedersen Sverre Martinius 25.01.1915 Mosjøen 2731
Clementsen Georg Monrad 18.09.1908 Stavanger 2732
Dahl Thorleif 04.11.1914 Stvngr. (Stavanger) 2734
Johnsen Ole Tobias 07.07.1921 Mosjøen 2735
Strøm Leif Bernhard 21.01.1917 Vemunvik 2736
Nymann Karl Petter 18.10.1921 Stavanger 2737
Grydeland Knut ? 10.03.1922 Namsos 2738
Veseth Henry 29.11.1914 Vefsn 2740
Skaland Johan Martin 26.01.1918 Sulitelma 2741
Hage Sigmund 12.02.1904 Verdal 2742
Ottesen Olaf 18.01.1916 Stavanger 2743
Høva Ernst 28.06.1901 Stavanger 2745
Høva (født: Hilditch-Østbye) Signe Georgine 23.10.1900 Søndre Høland 2746
Høva Sidsel Elisabeth 14.06.1936 Oslo 2747
Høva Helge 04.08.1928 Eidsvold 2748
Høva Bjørg Åse 17.09.1926 Søndre Høland 2749
Brandbu Henning 30.09.1921 Askim 2750
Langberget Kåre 15.07.1915 Grue 2751
Østvik Vidkunn 13.01.1922 Askim 2753
Furuseth Håkon 31.03.1900 Aremark 2754
Tynes Otto Konrad 03.01.1923 Ålesund 2755
Aase Louise 04.12.1923 Ålesund 2756
Eriksen Alf William 22.12.1914 Kråkerøy 2758
Martinsen Arne 28.02.1920 Stange 2760
Østvik Dagfinn 06.09.1920 Askim 2762
Johansen Arve 06.03.1920 Grue 2763
Johansen Kåre 03.01.1922 Vinger 2765
Bakken Hans Kristian 07.06.1923 Vinger 2766
Svendsen Gunnar Halvdan 03.12.1923 Ski 2767
Pettersen Ole Hagbart 11.05.1909 Andørja 2768
Hansen Kristian Simon 23.08.1905 Borge 2769
Nikolaisen Nikolai Martin 25.09.1919 Bodin 2771
Nikolaisen Asbjørn Magne 31.07.1924 Bodin 2772
Pettersen Isak Arnliot Johan 28.05.1924 Ballangen 2774
Pettersen Harald Emil Jens 22.11.1917 Ballangen 2775
Johnsen Amund Øivind Mikal Langås 12.10.1911 Tysfjord 2777
Andersen Anders Mikal Gunnar 06.04.1913 Ballangen 2778
Fagerås Åge 14.08.1924 Trondenes 2779
Ervik Willy Kristian 07.04.1923 Trondenes 2780
Nilsen Gustav Dorthelius 23.02.1903 Lenvik 2781
Møller Jakob Evald 13.09.1919 Lenvik 2782
Nilsen Leif 20.04.1920 Larvik 2783
Evensen Sigmund Valdemar 17.12.1920 Lyngen 2784
Nilsen Gunnar 04.06.1918 Lenvik 2785
Grønli Sverre Johan 05.03.1922 Ballangen 2786
Slåttli Henrik Olai 09.07.1911 Ballangen 2787
Amundsen Ingvald Anders Emil 06.07.1919 Ballangen 2788
Lyngmo Evald Johan 20.01.1919 Lenvik 2789
Hansen Hans Bernhard 23.06.1921 Lyngen 2790
Pedersen Nils Peder Andreas 19.05.1914 Ballangen 2791
Mikalsen Lars Martin 04.07.1909 Lenvik 2792
Martinsen Einar Levi 14.08.1915 Ballangen 2793
Nilsen Oskar 07.12.1924 Lenvik 2794
Pettersen Einar Johan 26.10.1922 Ballangen 2795
Karlsen Bergljot 27.06.1925 Storfjord 2796
Lyngmo Olga Petrine 10.01.1920 Lenvik 2797
Strømsnes Oddbjørg 19.02.1924 Lenvik 2798
Nikolaisen Arne Johan 05.01.1921 Bodin 2799
Nikolaisen Kåre Johannes 29.01.1923 Bodin 2800
Hansen Karl Johan 10.09.1916 Kristiansund N. 2801
Breisjølie Olav Albert 25.12.1898 Hof 2803
Breisjølie Marit Odny 27.04.1925 Hof 2804
Breisjølie Målfrid Petra 09.02.1901 Furenes 2805
Breisjølie Odd-Bjørn 13.03.1928 Hof 2806
Breisjølie Laila Anne-Lise 23.11.1933 Hof 2807
Breisjølie Åse 10.01.1940 Hof 2808
Bekk Margit 06.09.1914 Elverum 2809
Furuberget Dagfinn 18.08.1920 Åsnes 2810
Tysnes Jarle Edvardsen 18.06.1918 Nord-Folla 2811
Østgaard Nikolai Ramm 01.07.1917 Oslo 2812
Østgaard Rolf Ramm 15.01.1923 Oslo 2813
Breida Carl Johan 02.08.1923 Trondheim 2814
Simonsen Finn 30.09.1915 Lier 2815
Slettengen Geirfinn 11.12.1920 Elverum 2817
Knoph Lars 02.04.1925 Sandnes 2818
Aretander Claus Rode Torvald 16.11.1921 Buksnes 2819
Husby Odd 08.02.1921 Buksnes 2821
Wiik Marthin Karl Asbjørn 26.09.1923 Høyland 2822
Krogtoft Audun 10.08.1921 Buksnes 2823
Ekeland Hans Leonhard 17.06.1914 Gjesdal 2825
Håndstad Olaf Lind 15.02.1922 Varøy 2826
Ravndal Georg 25.01.1921 Tysvær 2827
Farstad Njål 24.09.1921 Haram 2828
Lauritsen Isak Eugen 15.05.1916 Lebesby 2829
Nilsen Konrad Severin 19.08.1920 Svaerholt, Lebesby 2830
Bogfjellmo Nils 12.11.1909 Grane 2831
Bogfjellmo Arthur 29.06.1918 Grane 2832
Stormo Egil Andreas 22.09.1905 Vefsn 2833
Persen Nils Aksel 13.10.1920 Lebesby 2834
Carlsen Halfdan Leander 18.08.1896 Oslo 2835
Berge Kirsten Fredrikke 03.01.1880 Drammen 2836
Johansen Olaf Godvin 01.07.1919 Idd 2838
Gundersen Gunnar Hartmann 10.01.1917 Berg 2839
Hansen Peder Anton 15.01.1915 Askim 2841
Iversen Harry Johan Gunnar 19.12.1921 Askim 2843
Rostad Christian Andreas 17.02.1920 Rolvsøy 2844
Ringstad Arne 26.12.1919 Rolvsøy 2846
Christiansen Carsten Bruun 06.08.1900 Tønsberg 2847
Barth Fredrik Grønvold 17.07.1905 Oslo 2848
Barth (f.: Kristensen) Else 26.09.1908 Oslo 2849
Olbergsveen Bjarne 05.07.1901 Elverum 2850
Nedgården Arthur Alf 22.10.1923 Våler i Solør 2851
Myrvang Kristian 20.03.1919 Grue 2852
Granli Johan 18.04.1919 Grue 2853
Smedplass Sigurd 05.12.1920 Løkken, Meldal 2854
Meisingset Kåre Ragnar 02.09.1916 Ø. Bærum 2855
Bugge Roald 10.02.1916 Fauske 2857
Olsen Alfred 12.09.1918 Meldal 2858
Lorentzen Helene 11.08.1910 Trondenes 2859
Lorentzen Hans Heitmann 31.05.1914 Ankenes 2861
Sande Olaus 19.03.1914 Sunndal 2863
(Thorsen) Sandvik Elisabeth 20.09.1918 Sandar 2864
Wollebæk Per 28.01.1910 V. Aker 2865
Moltke-Hansen Olav Ivar Leif Paul 20.03.1913 Bryssel 2867
Hansen Tidemand 28.10.1915 Berg 2868
Guldbrandsen Per Asbjørn 14.02.1919 Gjøvik 2870
Grønnerud Torstein 23.09.1923 N. Odal 2872
Olsen Arnold Henry 01.01.1925 Hamar 2873
Skullerudvangen Oskar Amundsen 25.11.1899 Vinger 2875
Stenbråten Edvart Hansen 11.02.1904 Vinger 2876
Dammen Vidar Rudolf 12.05.1920 Brandval 2877
Olsen Reidar Wang 05.11.1910 N. Rana 2878
Gjerdrum Arnfinn Reidar Josef 10.08.1921 Hønefoss 2880
Hunskaar Sverre Johannes 05.06.1923 Måløy 2881
Johansen Johan 26.04.1918 Hoff i Vestfold 2882
Karlsen Åge Kai 09.02.1925 Fredrikstad 2883
Eriksen Sverre 01.07.1925 Sarpsborg 2884
Eriksen Rudolf Henry 28.05.1923 Oslo 2885
Bjelke Johan Magnus Rudolf 23.07.1923 Rjukan 2887
Johansen Willy Anker 09.02.1920 Glemmen 2889
Edvartsen Godtfred Arne 21.12.1924 Eidsvold (Eidsvoll) 2890
Bjørnson Lorang Werner 01.08.1912 Oslo 2892
Sjøberg Alf David 16.03.1919 Ski 2894
Johansen Anders 05.07.1915 Brunlanes 2895
Nilsen Bjarne 19.10.1913 Larvik 2896
Blanch Johnny 09.08.1922 Hurum 2897
Jacobsen Gunnar 18.01.1922 Tromsø 2898
Hansen Arne Odvar 28.07.1922 Fredrikstad 2899
Hansen Asbjørn John 01.07.1918 Rjukan 2900
Olufsen Alfred Marensius 25.08.1918 Hammerfest 2902
Håkonsen Rolf 30.09.1924 Jerpen 2903
Breive Olav Bjørgelsen 05.06.1922 Grungedal 2905
Hartvigsen Einar Georg 27.09.1923 Hareide 2906
Bredesen Sverre Ingvald 22.11.1924 Eidsvold 2907
Klock Olaf 07.02.1923 Skien 2909
Trondsen Johnny 29.09.1923 Oslo 2911
Strifeldt Hans Johan 13.10.1921 Alta 2913
Willassen Odd Jernberg 11.09.1919 Tromsø 2914
Storjord Håkon Karolius 13.11.1906 Tysfjord 2915
Kristiansen Erling Halfdan 05.06.1915 Tysfjord 2916
Pettersen Edvard 09.03.1918 Tysfjord 2917
Tennstrand Jørgen Parelius 07.09.1905 Tysfjord 2918
Sørfjord Ingeborg Anna 16.10.1919 Tysfjord 2919
Johannesen Johan Emil 26.08.1899 Kjellvik 2920
Kristensen Per Johan 22.04.1925 Narvik 2921
Lindmark Reidar Arvid 06.11.1920 Narvik 2923
Hammarstrøm Arne Andreas 25.06.1925 Narvik 2924
Rasmussen Arvid Johan 10.07.1923 Narvik 2925
Stiberg Alf Martin 20.11.1909 Ankenes 2926
Hansen Oluf Magnus 30.06.1922 Ankenes 2927
Sivertsen Ivar Andreas 14.05.1924 Narvik 2929
Olson Olav Oliver 05.09.1922 Gulen 2931
Thomsen Finn 16.06.1926 Bergen 2933
Nilsen Franc Willy 29.03.1926 Bergen 2935
Hagen Håkon 06.06.1914 Elverum 2936
Holen Asbjørn 12.05.1920 Elverum 2937
Nordby Torbjørn 14.04.1920 Elverum 2938
Kjærnli Leif 20.03.1923 Elverum 2939
Bakken Oddvar 23.06.1919 Elverum 2940
Gjestvang Bernhard 28.10.1901 Nes, Hedemark 2941
Saltnes Steinar 28.08.1914 Melhus 2942
Opheim Alf 28.03.1921 Tiller 2944
Rostad Arthus Kristoffer 01.08.1920 Trondhjem 2946
Jensvoll Alice 10.06.1923 Tydal 2947
Tengesdal Andreas 28.05.1923 Hetland 2948
Vareberg Anders Samuelsen 12.08.1917 Mosterøy 2949
Vaksdal Bernhard 13.08.1920 Stavanger 2950
Kristiansen Ola 03.03.1916 Mære 2951
Langjordet Arne 24.01.1918 Kolla 2952
Abrahamsen Alf 21.05.1916 Skien 2953
Breivik John Gundersen 27.07.1925 Stvngr. 2955
Grimen Halvdan 10.10.1919 Gulen 2957
Johansen Ole Karstein 24.10.1916 Buksnes 2959
Lind Karl Johan 30.07.1926 Porsgrunn 2960
Nordahl Håkon Olav 10.10.1912 Haugesund 2962
Møller (f.: Andersen) Dagny Elisabeth Stousland 18.03.1904 Oslo 2963
Brodtkorb (f.: Fürst) Liv Backer 24.02.1913 Aker 2964
Bryhn (f.: Sørensen) Karen 17.06.1906 Stavern 2965
Hoen Oddmund 16.01.1914 Skiptvedt 2966
Lekven Birger 26.03.1924 Tromsø 2968
Korgen Magne Johan 09.02.1923 Narvik 2969
Mathisen Arne Bergeton 16.06.1919 Tromsøsund 2970
Myrvoll Johannes Bernhart 09.03.1915 Tromsøysund 2971
Mortensen Jan Mauric 29.12.1915 Tromsø 2972
Pettersen Ragnar Amindahl 16.08.1920 Karlsøy 2973
Dalheim Nils Jermunn 02.03.1925 Balsfjord 2974
Steinmo Vermund Hellmund 27.12.1926 Balsfjord 2975
Didriksen Arvid Albert Nikolai 22.02.1919 Bodin 2976
Andreassen Albert Hans 01.09.1919 Bodin 2977
Mathisen Tormod 08.12.1923 Tromsøysund 2978
Johansen Viktor Johannes 18.10.1918 Bodin 2979
Myhrvold Ivan Nikolai 09.06.1920 Tromsøysund 2980
Vollan Trinus Astrup 27.07.1919 Balsfjord 2981
Johansen Julius Aleksander 15.09.1923 Bodin 2983
Mørkved Alf Kornelius Johansen 27.03.1916 Bodin 2984
Figenschau Eilif Marinius 03.09.1919 Storfjord 2985
Hansen Gunnar 31.12.1922 Bodø 2986
Kristiansen Klara Jensine Saltdal 13.06.1916 Saltdal 2988
Kristiansen Kjell Arnold 21.08.1937 Saltdal 2989
Paulsen Hans Magnar 23.11.1923 Bodø 2990
Kristiansen Solfrid 15.04.1936 Saltdal 2991
Bakkejord Trygve Hugo 01.09.1923 Balsfjord 2992
Trondsen (f.: Bruhaug) Johanne Elise 05.12.1922 Bodin 2993
Hansen Ole Julius 24.06.1921 Balsfjord 2994
Nilsen Alfred Kristian 20.04.1922 Balsfjord 2995
Hansen Peder Edmund 04.07.1909 Balsfjord 2996
Eriksen Kåre 07.09.1914 Tromsø 2997
Johansen Hans Julian 24.03.1900 Fauske 2999
Pedersen Peter Inge 22.09.1923 Storfjord 3001
Trondsen Tormod Roar Borg 01.05.1922 Bodin 3002
Nilsen Magnvald 24.07.1913 Balsfjord 3003
Karlsen Gustav Oskar 01.05.1894 Eidsvoll 3004
Plath Leif Otto 11.12.1907 Horten 3007
Henriksen Einar Henrik 21.07.1904 Fredrikstad 3008
Ottemo Harry 06.09.1922 Harstad 3009
Bakken Nils Heitmann Pedersen 01.09.1905 Nord Rana 3011
Rogn Rolf Ingolf 18.06.1917 Ålesund 3012
Johnsen Henry 29.04.1920 Mosjøen 3013
Lilleeng Nils Heggelund Nilsen 07.02.1919 Ballangen 3014
Finjord Tor 23.01.1925 Ballangen 3015
Gullholm Sven Harald 26.09.1924 Narvik 3016
Tovås Olaf Petter 02.08.1923 Leirfjord 3017
Storfjell Magnar Bergiton Anderson 01.05.1922 Ballangen 3018
Jensen Arne 09.10.1920 Nord Rana 3019
Tufteland Einar 14.12.1921 Fitjar 3020
Gitlesen Arne Ingolf 13.07.1907 Hetland 3021
Engh Erling 06.08.1899 Bergen 3023
Andersen Olav 29.04.1906 Stavanger 3024
Arntsen Eilif Andreas 06.07.1923 Ballangen 3025
Knudsen Hallvard 23.08.1923 Høyland 3026
Halvorsen Tordis Largertha 12.09.1923 Halden 3027
Olsen Else Magnhild 08.11.1928 Halden 3028
Erlandsen Jørgen Walther 05.04.1902 Halden 3029
Markhus Odd Helge 12.07.1921 V. Aker 3031
Kirkevold Erik Adelsten 10.07.1924 Sem 3032
Skjæveland Henry Emil 13.07.1928 Stavanger 3033
Ljungberg Reginald Adelsten 23.05.1917 Skjeberg 3034
Hansen Hans Ingolf 01.08.1911 Solum 3036
Hansen Sverre Aleksander 20.08.1911 Sveio 3037
Aaberge Kristen 17.06.1903 Sogndal 3039
Sæther Sverre Marthin 09.02.1923 Vevring 3041
Jensen Jenvald Marinius 02.03.1923 Lenvik 3043
Jørgensen Rolf 05.12.1919 Horten 3044
Dahl Finn Arthur 06.03.1926 Larvik 3045
Eskedahl Frank Robert 15.05.1925 Sandar 3047
Lokøy Arthur Marthin Nilsen 26.09.1910 Fjeld 3048
Olsson Ingebrekt 12.01.1919 Sauherad 3049
Bergstrøm Sigfrid 10.05.1895 Halden 3050
Bergstrøm Bodil Margith 21.04.1923 Tistedal, Halden 3051
Bergstrøm Lilly 25.03.1919 Tistedal, Halden 3053
Bergstrøm (f. Svendsen) Annette Jenny 11.11.1892 Tønsberg 3055
Silbodal Sverre Henry 14.09.1921 Hvittingfoss 3056
Molde Anders 30.08.1923 Bergen 3058
Oustorp Ole Martin 28.03.1921 Rakkestad 3060
Aarsheim Erling Sigbjørn 01.08.1922 Stvngr. (Stavanger) 3061
Meyer-Hansen Harry 03.02.1922 Tromsøsund 3062
Hansen Odd 25.02.1920 Lødingen 3063
Henriksen Jarle Johan 01.04.1917 Hadsel 3064
Söderblom (f.: Jakobsen) Irene 13.11.1924 Ankenes 3065
Andreassen Hans Andreas Kiil 15.03.1923 Tromsøysund 3066
Knutsen Karl Reinholt 26.12.1922 Tromsøysund 3067
Snarby John Edvart 21.05.1922 Tromsøysund 3068
Arnesen Odd August 07.08.1922 Tromsøysund 3070
Fossli Leif 20.12.1923 Evenes 3071
Andreassen Jan Meier 19.03.1920 Balsfjord 3072
Arentsen Arne 28.07.1924 Tromsø 3074
Olsen Johannes Arnold 14.12.1922 Tromsø 3075
Rørnes Erling 29.03.1923 Tromsøysund 3076
Gabrielsen Gustaf Kristian 03.01.1920 Narvik 3077
Jørgensen Erling Alfon 21.10.1918 Tromsøysund 3079
Holand Julius Olai 03.02.1922 Tromsø 3080
Johansen John Theodor 07.05.1916 Tromsøsund 3081
Sivertsen Sverre Angel Harder 21.05.1919 Ankenes 3082
Mannfjell Reidar 23.03.1906 Storfjord 3083
Olsen Ole Johan Eberg 10.04.1921 Astafjord 3084
Nilsen Arne Marinius 16.07.1920 Tromsøsund 3085
Pedersen Einar Parelius 12.09.1918 Tromsøysund 3086
Heimly Sverre Hjalmar 15.04.1923 Evenes 3087
Jørgensen Helge Olai 04.02.1916 Tromsøysund 3088
Bjørsvik Leif Oddgeir 05.03.1923 Evenes 3089
Lyngmo (gift: Hobber) Anna Jo-Mette Ingeborg 12.10.1914 Ankenes 3090
Hobber Einar Leonhard 19.11.1921 Porsgrund 3091
Hanssen Arne Henry 10.09.1919 Trondheim 3092
Risan Thorbjørn 23.05.1921 Trondheim 3094
Bang Torbjørn 04.09.1915 Hemnes 3095
Anbakk Fredor /Lindvall/ 04.07.1915 Hemnes 3096
Brasøy Fridtjof 26.07.1921 Sør Rana 3097
Gjerde John 02.07.1918 Stavanger 3098
Lindtjørn Morten 23.10.1919 Ogna 3099
Bulukin (f.: Thorén) Herdis 08.03.1913 Oslo 3100
Bulukin Birger Walentin 07.09.1940 Oslo 3101
Hagen (f. Rørby) Astrid Nelly 01.11.1913 Oslo 3102
Hagen Sølvi 12.02.1939 Oslo 3103
Michelsen Ludvig Nødsle 11.01.1898 Hamar 3104
Michelsen (f.: Fjeld) Nora 04.11.1901 Hvalder 3105
Karlsen Arthur Martinius 03.06.1895 Aker 3106
Erichsen Lorents Rudolf 26.04.1914 Oslo 3107
Ovesen Åse Vera 08.03.1919 Vinger 3109
Tuhus Kåre Ragnar 07.09.1925 Eidsskog 3110
Rønning Finn Kristoffer 09.08.1925 Eidskog 3112
Repshus Helge Olsen 13.12.1921 Eidskog 3113
Larsen Rolf 10.05.1920 Skien 3114
Andersen Leonard 21.12.1923 Kristiansund 3115
Arnesen Ole Marinius 23.04.1923 Tromsøysund 3117
Rundhaug Jens 15.07.1922 Kirkenes 3118
Olsen Gudmund 06.01.1921 Tromsøysund 3119
Karlsen Kåre Ingold 06.04.1922 Tromsøysund 3120
Mortensen Sverre Magnus Solheim 30.04.1919 Tromsøysund 3121
Sørensen Harald Marinius 26.08.1924 Tromsø 3122
Pedersen Hans Wilhelm 05.10.1919 Ulsfjord 3123
Hanssen Kåre 02.08.1924 Ullsfjord 3124
Eliassen Reidar Kornelius 14.04.1918 Kvænangen 3125
Olsen Kåre 01.04.1918 Salangen 3126
Lilleng Edvard Saxe Kjeldsberg 10.12.1919 Kvenangen 3128
Strøm Nils Sverre 26.10.1920 Tromsøysund 3129
Berger Johan Arvid 12.07.1921 Tromsøysund 3130
Chruicksbank Per Magne 15.03.1922 Torsken 3131
Pedersen Tomas Leidolf 12.07.1921 Salangen 3132
Nyheim Isak Olsen 23.06.1914 Kvenangen 3133
Alfheim Vilfred 19.04.1923 Salangen 3135
Pedersen Alf Barelius 19.09.1918 Salangen 3136
Sørensen Gunnar Andreas 21.04.1921 Tromsø 3137
Henriksen Willy Henning 23.09.1925 Balsfjord 3139
Tørfoss Jakob Olai Jakobsen 28.06.1917 Nord-Reisa 3140
Pedersen Einar 14.01.1917 Salangen 3141
Alfheim Georg Parelius 21.04.1917 Salangen 3142
Emaus Arne 01.05.1906 Kvænangen 3143
Eliassen Asle Odd 26.07.1914 Kvænangen 3144
Haugseth Charley 30.03.1920 Nord-Reisa 3145
Brox Arthur Berg 25.04.1919 Nord-Reisa 3147
Dahl Solveig 11.06.1919 Kirkenes 3148
Dahl Birger Einar Ingemann 27.10.1915 Tjeldsund 3149
Andersen Ingemar Willy Henry 26.01.1918 Narvik 3150
Hansen Rolf Herman 01.10.1913 Storelvdal 3152
Rotbakken Olav 24.01.1913 Ytre Rendal 3153
Grandal Håkon Anker Albye Halvorsen 24.07.1906 Fredrikstad 3155
Stensnes Henry Dagfinn 31.10.1915 Horten 3156
Nygård Reinert Johannes 15.05.1913 Mysen 3157
Susseg Einar 01.04.1916 Namsos 3159
Hansen Per 20.07.1915 Værdalsøra 3160
Dahl Erling Finn 25.08.1879 Nerdalen? 3161
Dahl Anna Karna Erna Astrid Gadd 03.05.1880 Kjøbenhavn 3162
Dahl Finn Hemming 24.11.1914 Bergen 3163
Dahl Vilhelm Gadd 15.05.1917 Bergen 3164
Kverndal Roald 08.07.1921 Bromley, England 3165
Hansen Paul Ragnar 29.05.1916 Oslo 3166
Karlsen Odd Kåre 07.12.1924 Idd 3167
Anders Martin 07.03.1926 Idd 3168
Høyer Jan 07.06.1924 Oslo 3169
Trippestad Erling 03.07.1916 Mysen 3170
Kristiansen Kaare 08.04.1918 Trøgstad 3171
Reinertsen Tor Berg 24.03.1921 Halden 3172
Anderson Erik Kåre William 14.11.1916 Oslo 3173
Sture Harry Stanley 06.05.1924 Borge 3174
Engebretsen Henry Daniel 10.02.1924 Borge 3176
Moen Ragnar Johannes 05.01.1923 Askim 3177
Nygård Rolf 07.10.1926 Askim 3178
Larsen Henry Arvid 29.03.1924 Bergen 3180
Olsen Olav Harald Odd 06.02.1924 Astafjord 3181
Halmøy Jacob 14.06.1918 Hamarøy 3182
Hansen Selma Magnhild 15.09.1922 Hamarøy 3183
Gundersen Arne Fritjof 10.04.1924 Askim 3184
Moe Osvald 09.06.1923 Odda 3185
Evensen Anton Kristoffer 04.11.1898 Evenes 3186
Pedersen Ole Nikolai Lindahl 12.10.1904 Evenes 3187
Johansen Roger Vilhelm 10.02.1922 Oslo 3188
Petterson Dagfin Ansgar 06.12.1917 Stangeland 3190
Simonsen Torbjørn 26.05.1922 Astafjord 3192
Olsen Agnar 28.07.1922 Ballangen 3193
Thingvald Hans 28.07.1923 Solum 3194
Nordbakken Emil Johannes 01.06.1915 Ibestad 3195
Lie Sverre Henning Birger 08.03.1917 Tysnes 3196
Iden Leiv 02.03.1911 Herdla 3197
Svendsen Willy Anker 03.06.1913 Horten 3198
Gustavsen Gustav Eger 12.12.1916 Horten 3199
Danielsen Asbjørn Oddvar 20.12.1921 Grue 3200
Fjeldstad Bernhart 22.05.1922 Åsnes 3202
Hagen Odd Olsen 17.01.1923 Åsnes 3203
Huglen Torgils 13.06.1920 Stord 3204
Kaasa Hans 19.09.1921 Skien 3206
Nylund Thormod 07.08.1923 Sør Rana 3208
Zakariassen Karsten Johan 16.12.1922 Hemnes 3209
Kalnes Alf 27.02.1899 Korgen 3210
Bråthen Arvid Julius 18.01.1914 Mo i Rana 3211
Hoff Ole 27.07.1917 Mo i Rana 3212
Moe Erling 01.10.1922 Støren 3213
Bredesen Thorbjørn 30.01.1917 Brandval 3214
Johansen Ragnar 01.03.1925 Sarpsborg 3215
Nordstrand Brynning 16.05.1926 Brandval 3216
Fladberg Villy Normann 25.01.1925 Brandvald 3217
Søberg Gunnar Brynning 23.02.1922 Brandval 3218
Høgseth Halvard 16.06.1918 Brandval 3220
Berg Hansen Odd Henry 28.03.1912 Horten 3221
Hette Bjørn 22.06.1923 Lier 3222
Tangen Jan Arne 29.11.1923 Strømsgodset 3223
Langbråten Ivar Arnold 19.07.1926 Rakkestad 3224
Langbråten Kåre Johannes 01.07.1921 Eidsberg 3225
Holmqvist Kåre Henry 31.03.1924 Vinger 3226
Sørli Erling 12.02.1925 Austmarka 3227
Guldvog Eirik Ivar 23.11.1915 Meråker 3228
Guldvog (f. Selmer) Karoline Johanne 22.01.1920 Siljan 3229
Thorén Knut Georg 01.09.1925 Sem 3230
Johansen Rolf 17.04.1925 Nesodden 3231
Markussen Andreas Eliot 03.07.1925 Harstad 3232
Lyseng Roald 22.12.1924 Oslo 3233
Holstad Jens Theodor 27.04.1925 Modum 3235
Pedersen Rolf 01.03.1922 Tønsberg 3237
Sandvik Einar Ludviksen 04.09.1910 Solund 3238
Johansen Alf Sverre 23.10.1909 N. Varanger 3239
Olsen Arne 16.05.1915 Tranøy 3240
Ellingsen Kåre 10.12.1921 Askøy 3241
Sedolfsen Inge 11.10.1916 Tranøy 3242
Strand Einar Andreas 25.06.1925 Sør-Reisa 3243
Eidsvaag Sigmund Halvdan 30.09.1921 Fillan 3244
Pettersen Peder Håkon 21.08.1914 Storfjord 3245
Nilsen Trygve Meier 29.06.1921 Lenvik 3246
Kjeldsen Sigmund Harder 29.01.1919 Ullsfjord 3247
Hansen Ivar Nikolai 13.11.1923 Storfjord 3248
Larsen Sverdrup Johannes 10.07.1920 Storfjord 3249
Nilsen Nils Karolius 12.06.1916 Storfjord 3250
Hansen Hermod 07.03.1926 Lenvik 3251
Larsen Petter Joakim 10.07.1919 Storfjord 3252
Johansen Petter Hedly 22.07.1918 Helgøy 3253
Mathisen Janne (Jan) Simeon Enontekeå, Finland 3254
Henriksen Thorleif Sigurd Herman 12.05.1923 Evenes 3255
Rasmussen Nils Bernhard 17.09.1924 Storfjord 3256
Hansen Hans Olai 12.09.1917 Storfjord 3257
Heiskel Hilmar Andreas 06.03.1923 Storfjord 3258
Jensen Konrad Bernhardt Nikolai 25.07.1924 Ankenes 3259
Eriksen Egil Malvin 11.07.1923 Ullsfjord 3260
Lorentsen Bjarne Leonhard Marinius 05.08.1912 Helgøy 3261
Ellingsen Sigvall Hugo Arne 02.10.1927 Lødingen 3262
Ellingsen Harald Emil Bjarne 13.04.1894 Fauske 3263
Johansen Alvin Marinius 01.10.1924 Storfjord 3264
Heiskel Marius Gerhard 03.05.1925 Storfjord 3265
Svendsen Lars Jentoft 25.08.1920 Tromsø 3266
Johansen Kåre Johan 14.01.1923 Karlsøy 3267
Thorstensen Karsten Mastrup 18.04.1920 Bergen 3268
Heggbrenna Odd 22.01.1922 Trysil 3269
Bråten Alfred Arntsen 23.08.1887 Sverige 3270
Aker Torbjørg 07.01.1922 Elverum 3271
Aker Elfrid 23.05.1925 Elverum 3272
Bjørgvik Knut Arne 08.03.1920 Verdal 3273
Leirfall Jan 07.10.1899 Hegra 3274
Leirfall Gudmund 02.08.1909 Hegra 3275
Bjørgvik Gunnar Petter 28.12.1926 Verdal 3276
Varildengen Marius Henry 15.11.1904 Vinger 3277
Jensen Alf Henry 04.03.1918 Rjukan 3279
Asker Eli Debora 08.07.1924 Idd 3281
Østereng Oddbjørg 01.02.1926 Løten 3282
Kleven Harald Martin 24.03.1920 Harstad 3283
Nylund Ole Andreas 20.06.1911 Målselv 3284
Fosshaug Reidun 28.07.1922 Målselv 3285
Helsingeng Kjellaug Magna 20.07.1911 Alvdal 3286
Skoghøi Peder Oleif 25.11.1905 Målselv 3287
Helsingeng (gift: Nylund) Kjellfrid Bjarnhild 05.11.1909 Alvdal 3288
Bakkehaug (gift: Palmquist) Aslaug Marie 11.02.1914 Tranøy 3289
Karlsen Osvald 08.08.1918 Målselv 3290
Jørgensen Peder Bernhard Jæger 20.05.1913 Ankenes 3291
Heide Arnold Jørgen 25.04.1916 Bergen 3292
Koht Evald Joakim 13.12.1919 Storfjord 3293
Johnsen Arthur Marin 18.01.1917 Skibotn i Storfjord 3294
Nilsen Erling Rudolf 14.12.1917 Storfjord 3295
Eriksen Aksel Ludvik 26.02.1918 Storfjord 3296
Soini Johan Richard 21.11.1917 Storfjord 3297
Grape Sverre Martin 29.03.1922 Storfjord 3298
Engvoll Morten 11.06.1919 Målselv 3299
Kjeldsen Ingomar Lindgård 29.01.1925 Tromsø 3300
Schmidt (gift: Skaarberg) Agnes Susan 23.12.1921 Chikago (Chicago), U.S.A 3301
Larsen John Louis 08.07.1924 Herøy 3302
Pedersen Marelius 18.02.1921 Sortland 3304
Jacobsen Roar 03.05.1928 Mosjøen 3305
Svendsen Odd Julian Annathon 10.11.1924 Tromsø 3306
Petterssen Hermod Adrian 16.11.1920 Helgøy 3307
Kjeldsen Karl Egil 21.12.1922 Malangen 3308
Krosby Torbjørg Oluf 17.10.1920 Eidsberg 3309
Arntzen Karl 02.04.1922 Tromsø 3310
Svendsen Verner 13.06.1920 Helgøy 3311
Schaanning Leif 20.10.1916 Aker 3312
Nordaune Ernst Olaf 01.01.1923 Haltdalen 3313
Storrødvann Ole Jonassen 30.09.1921 Nord Rana 3315
Kildeinformasjon
RA/S-6753/V/Va/L0005
Lenke til Arkivportalen
Riksarkivet Den Kgl. Norske Legasjons Flyktningskontor V: Mikrofilm
Va: Mikrofilm. Flyktningskartotek
L0005: Kjesäterkartoteket. Flyktningenr. 6600-9400
Annen kilde nr. V/L0005/1940 - 1945 - Kjesäterkartoteket. Flyktningnr. 6600-9417 (indeksert sidenummer svarer til flykningenr.). Papirmaterialet kassert. Personopplysninger 2. verdenskrig Sverige Statlige arkiver Institusjoner under departementene Flyktninger