Innhold
Hele eller deler av innholdet kan være klausulert eller utilgjengelig av andre grunner, avhengig av rettighetene på din brukerkonto.
Visningsvalg:

Riksarkivet


Den Kgl. Norske Legasjons Flyktningskontor

Mikrofilm, Mikrofilm. Flyktningskartotek
Andresen Rolf Einar 10.01.1919 Rjukan 2
Ulvåen Ole Ditlev 22.03.1922 Elverum 3
Hansen Sigurd William 03.05.1921 Grue, Finnskog 4
Hansen Peder Oddvar 28.05.1922 Grue, Finnskog 5
Skoknes Oddvar ? 6
Walle Astor Henry ? 7
Hansen Hans Andren 25.04.1923 Tune 9
Johansen Erling Arthur 18.01.1917 Tune 10
Kvernmo Johan Martin Kristian Larsen 17.02.1921 Gratangen 11
Monsen Thomas Fredrik 08.08.1917 Tønsberg 12
Lunder Johannes 16.09.1919 Mysen 14
Bergersen Oddvar 09.07.1922 Eidsberg 15
Kristiansen Reidar Martinius 03.06.1922 Åsnes 16
Strand Emil Martin 18.07.1910 Reykjavik 17
Eide Bjarne 26.11.1921 Hosanger 19
Beckstrøm Anker 12.03.1918 Hosanger 21
Johansen Jørgen Peder 18.01.1920 Lavangen 22
Eliseussen Georg Bernhard Karl 27.04.1920 Kråkerøy 23
Hansen Arvid 15.07.1917 Trondheim 24
Nygård Herluf 01.10.1916 Inrøy 26
Dahlbye Hans Magnus 02.02.1920 Vang, Hedmark 27
Jensen Johan 12.01.1919 Strinda 29
Jensen Lars 06.11.1917 Strinda 30
Jørstad Einar 10.09.1909 Trondheim 31
Berg Otto 24.08.1906 Bosløy 33
Øwre Øivind 24.11.1906 Alvdal 34
Schach Carl Christian 07.02.1919 Drammen 35
Jansen Andreas 11.06.1911 Bærum 36
Nørbech Johan Andreas 28.07.1900 Trondheim 37
Myhrvold Rolf Håkon 30.06.1917 Oslo 38
Jørandstad Roald Cecil 22.09.1910 Oslo 39
Sem Leif 22.06.1910 Notodden 40
Bucher Henrik 30.11.1903 Horten 41
Andersen Harald Wilhelm 17.08.1920 Sarpsborg 42
Mykland Knut 20.04.1920 Mykland 43
Pedersen Rolf 24.02.1921 Skåtøy 44
Nordli Andreas 19.07.1923 Skjeberg 45
Aakermann Josef 24.03.1922 Halden 46
Fosser Trygve Matheus 04.03.1906 Østre Aker 47
Vesteng Helge 17.10.1908 Askim 48
Brattland Alfred Magnus Olsen 14.09.1902 Nordli 49
Skjønhaug Olav Siegfrid Iversen 01.11.1911 Blaker 51
Olavesen Olaf Hermann 01.03.1923 Onøy 52
Bråten Einar 14.04.1911 Åsnes 53
Stamnes Ivar 01.01.1915 Trondheim 54
Kvam Arne Kristoffer 22.08.1919 Bengsund 55
Syversen Aksel Omar 01.12.1911 Berg 56
Jakobsen Ragnar Olof 06.08.1924 Hålden 58
Gundersen John Hartmann 29.08.1917 Berg 59
Persson Sven Peder 06.07.1918 Hommelvik 60
Vollan Erling 29.12.1915 Trondheim 61
Karlsen Johannes Monrad 21.01.1916 Eidsberg 62
Grønnebakke Nils Bjarne 26.01.1906 Oslo 64
Krosby Hiell Brynjulf 11.04.1907 Eidsberg 65
Søgstad Konrad Sars 05.09.1912 Salangen 66
Voll Alfred 30.08.1921 Bardu 67
Meleng Trygve 14.05.1920 Bardu 68
Moen Arthur Johan 08.11.1904 Fauske 69
Larsen Harris Emanuel 29.04.1903 Halden 71
Sjånes Rikard Bang 22.01.1915 Nord Rana 72
Andersen Per Osvald 06.05.1924 Skieberg 73
Edell Gunnar Harry 24.07.1913 Sarpsborg 74
Espenes Odd Josef 02.07.1919 Tune 75
Thalberg Andreas 03.05.1920 Skjeberg 76
Judèn Einar Kristoffer 24.12.1905 Oslo 78
Svae Hjalmar 15.05.1916 Oslo 79
Andersen Willy Anker 16.09.1919 Berg 80
Tyseng Olaf 28.01.1913 Åsnes 81
Wergeland Einar 05.02.1910 Ringsaker 82
Tyseng Martin 15.12.1907 Åsnes 83
Kristiansen Alf Lauritz 17.10.1915 Oslo 84
Jensen Tormod Storm 08.08.1921 Oslo 85
Lindstrøm Alf Ferdinand 15.08.1915 Kirkenes 86
Røkke Alf Konrad 04.07.1917 Røra 87
Larsen Stein 08.01.1924 Trysil 88
Larsen Helleik 01.09.1916 Trysil 89
Kjærnet Alf 03.06.1923 Trysil 90
Nordbakken Olaf 04.07.1918 Velfjord 91
Jacobsen Torleiv Hagen 06.02.1920 Røddø 92
Johannessen Reidar Edmund 10.01.1921 Trondheim 93
Rønning Ludvig Johannes 13.04.1922 Trondheim 94
Pedersen Bjørn 15.12.1924 Meråker 95
Fosshaug Reidar Jensenius Peder 24.06.1916 Bardu 96
Stensland Erling 02.07.1915 Målselv 98
Sørås Mikal 12.02.1915 Salangen 99
Holmestrand Johannes 17.03.1916 Målselv 100
Rydningen Botolf 16.03.1903 Målselv 101
Skappel Jan Erik 01.10.1914 V.Aker 103
Christophersen Ole Petter Frank 09.02.1919 Rjukan 104
Evensen Torbjørn 03.01.1926 Ø. Toten 105
Sandstad Arne 25.07.1916 Ytterøy 106
Sandstad Sigurd 26.02.1921 Ytterøy 107
Burud Birger Eugen 09.02.1922 V. Aker 108
Holm Leif Daniel 28.03.1924 Aremark 109
Næss Leiv 28.03.1912 Bergen 110
Christensen Harald 11.03.1912 Tromsø 111
Løchen Kåre Øivind 02.06.1924 Brandbu 112
Ringsby Frank 17.03.1925 Kongsvinger 113
Baarstad Trond Egil 06.10.1924 Nordstrøm 114
Schierning Kjell Wilhelm 05.08.1923 Nordstrand 115
Sundberg Reinhold Tune Ansheim 10.03.1920 Ludvika, Sverige 116
Granli Gösta Bjarne 19.09.1926 Trysil 117
Kleppe Lars Georg Nilsen 29.11.1894 Strandvik 118
Hovland Karl Rolf Larsen 14.10.1905 Skjeberg 119
Lundgren Frithjof 07.05.1903 Trondheim 120
Norlander Sven Erik 02.03.1923 Oslo 122
Habenbekker Hilmar Andre 30.07.1923 Borge pr. Fredrikstad 123
Nilssen Hans Olaf 28.10.1915 Bergen 124
Heia Erling 10.08.1919 Lillestrøm 125
Nordahl Henning 16.03.1920 Lillestrøm 126
Høe Ole Johan 28.05.1922 Trondheim 127
Jacobsen Viktor Kristian 06.12.1922 Hammerfest 129
Skogheim Gudmund Olsen 11.12.1919 Siljan 130
Ruud Paul Jakob 26.05.1905 Oslo 131
Finbråten Ole 23.03.1903 Austmarka 133
Stolt-Nielsen Niels Johan 30.03.1922 Oslo 134
Steffensen-Andersen Anders 17.07.1921 Oslo 135
Elverhøi Erling Martinius 25.04.1901 Stange 136
Humlekjer Petter John Arne 21.02.1921 Onsøy 137
Arnesen Arvid Kristoffer 02.01.1919 Onsøy 138
Haugby Kåre Jarisleiv 19.09.1919 Salangen 139
Bergli Ole Martin 27.09.1921 Salangen 140
Vasshaug Albin Esaias 17.06.1917 Salangen 141
Philipshon Benjamin 30.05.1905 Trondheim 143
Wiborg Christian Fredrik 07.06.1914 Kragerø 144
Jonson Erik Sverre 04.11.1914 Oslo 145
Alstad Egil 11.08.1914 Trondheim 146
Vestrum Odd Gudmund 21.10.1914 Trondheim 147
Nyborg Ole Edvard Jonasson 13.01.1924 Sørli 149
Persson John Toofil 13.10.1913 Sørli 151
Brøndbo Willy Margido 22.07.1920 Namsos 152
Sværen Jørgen 03.02.1915 Balestrand 153
Nymoen Paul Enok 18.01.1922 Eidsvoll 154
Hansen Asbjørn Siggerud 24.12.1924 Eidsvoll 155
Ryland Otto Arnstein 17.10.1917 Halden 156
Wedding Reinhold Sigfred 14.11.1916 Øksnes 157
Moe Torleif 24.07.1924 Ø. Toten 158
Nicolaisen Arne 24.10.1920 Ø. Toten 159
Johansen Odd Magnus 15.02.1922 Ytre Rendalen 160
Neverlin Erik 22.02.1923 Elverum 161
Rusten Eberhart Kolbjørnsen 19.03.1920 Ytre Rendalen 162
Vesterheim Trygve 30.09.1923 Ytre Rendalen 163
Haukø Nils Torbjørn 03.06.1923 Namsos 164
Mohrsen Jarle 28.01.1925 Namsos 166
Seterdal Hans 10.12.1924 Nord Rena 167
Røsstad Beint 17.10.1917 Konsmo 168
Opsahl Sverre Kjell 08.04.1923 Sarpsborg 169
Wilhelmsen Bjarne 09.10.1925 Tune 170
Sveder Theodor 14.03.1924 Tune 171
Nilsen John 11.02.1922 Tune 173
Tung Anders 16.02.1918 Stadsbygd 174
Myhr Jan Arvid Meyer 22.06.1918 Stadsbygd 175
Brøther Dagfinn 21.04.1918 Oslo 176
Jørgensen Reidar 05.01.1925 Oslo 177
Holm Arne Roald Henning 24.10.1912 Idd 178
Malm Erling Ottar 24.12.1913 Sømna 179
Sundstrøm Egil Kåre 20.09.1919 Galungen 180
Strømsør Sven Magnor 27.02.1919 Bardu 181
Orseth Daniel 28.12.1912 Berg, Senja 182
Rønning Rolf Jørgen 08.12.1917 Trondheim 183
Strømmen Fridtjof 31.12.1916 Trondheim 184
Gustavson Heinz Gustav Roland 05.12.1917 ØStersund, Sverige 185
Balsnes Nils Kjerstein Martin 20.11.1914 Falangen 186
Johnsen Hans Theodor 18.04.1909 Harstad 187
Høgberg Trygve Leander 27.06.1900 V. Aker 188
Andersen Johannes Sigfred 09.07.1898 Oslo 189
Nesvold Hans Peter 20.06.1919 Åmot 192
Christiansen Per Christian 05.09.1918 Trondheim 193
Dahl Willy Bashall 27.11.1918 Trondheim 194
Iversen Oddvar Sten 17.11.1912 Sarpsborg 195
Lunde Ivar 30.12.1912 Våler 196
Silkoset Gunnar 29.03.1919 Våler 198
Minge Lorang Olsen 17.12.1922 Sarpsborg 200
Tverå Jens Berner 23.12.1921 Korgen 201
Guttormsen Erling Margido 22.05.1916 Trondheim 202
Høsøyen Guttorm Louis Anderson 31.08.1922 Trondheim 203
Høgasten Sigvart Arnolf 09.04.1921 Trondheim 204
Simonsen Reidar 05.03.1922 Halden 205
Andresen Fritz Wilhelmsen 19.05.1895 Moss 206
Kristiansen Andreas Kornelius 30.05.1913 Saltdal 207
Furubotton Helge Jelly 06.09.1922 Saltdal 209
Fridjofsen Arne Johan 05.02.1923 Kvæli 211
Andreassen Leif Alfred 10.03.1908 Selbak 212
Johansen Ivar Hagbart 20.07.1921 Gildeskål 213
Breivik Håkon 17.05.1918 Gildeskål 214
Pettersen Ragnar 04.09.1914 Saltdal 215
Engan Leif 17.12.1921 Saltdal 216
Madsen John 17.03.1926 Sandefjord 218
Larsen Karsten Halvdan 14.05.1918 Mo i Rana 219
Solli Ingolv 06.02.1919 Tingvoll 220
Isaksen Niels-Samuel 05.01.1924 Fredrikstad 221
Sørsdal Per Jan 02.07.1922 Glemmen 222
Holbæk-Hanssen Per Harald 23.09.1923 Oslo 224
Bjørmo Martin 14.07.1922 Horten 226
Ekeberg Ernst 16.01.1926 Borre 227
Åbakken Fritz 16.01.1921 Trondheim 229
Alexandersen Rolf 18.08.1920 Hammerfest 230
Ødegård Erling 28.10.1922 Røros 232
Ødegård Reidmar Borchrevink 23.03.1917 Røros 233
Risberg Bjørn 17.04.1918 Åsen 235
Risberg Sigurd 10.10.1920 Åsen 236
Risberg Harald 15.05.1917 Åsen 237
Jørgensen Øystein 16.04.1920 Oslo 238
Hagfoss Ole Odvar Paul 12.01.1918 Honningsvåg 239
Larsen Herolf Lunde 08.10.1920 Målselv 240
Bakland Karl Arthur 06.08.1922 Tromsøysund 241
Holmen Johannes 24.05.1919 Målselv 242
Østvold Aksel Annaton 18.03.1922 Målselv 243
Grenlund Per 10.03.1916 Sandtorg 245
Malnes Eyolf Konrad 20.07.1925 Høland 246
Johansen Odd Kristoffer 17.06.1918 Saltdal 247
Karlsen Olav 25.07.1917 Saltdal 249
Karlsen Alf 21.11.1918 Ekornes 250
Hjorth-Sørensen Odd 24.02.1918 Vang, Hedemark 251
Stillesbye Torbjørn Nordmann 05.09.1908 Oslo 252
Jensen Jon Kristian 02.05.1921 Mo i Rana 254
Grüner Emil 02.09.1921 Åndalsnes 255
Mattsson Georg Idar Lyder 25.12.1923 Sthlm. 256
Blix Odd 26.05.1920 Løiten 257
Rostad Gunnar Ingvald 19.05.1919 Beitstad 258
Riise Ola 03.05.1922 Stjørdal 259
Berdahl Henry Johan 31.12.1922 Stjørdal 260
Berdahl Reidar Johannes 27.04.1919 Stjørdal 261
Hegseth Trygve 12.02.1921 Meråker 262
Kjærnet Peder 06.06.1920 Tørberget 263
Sæthre Karl Daniel Brügger 22.04.1919 Austrheim 264
Skjelde Sigurd 30.03.1914 Voss 265
Sæther Jarl 06.10.1921 Velfjord 266
Ottem Hjelmar 23.07.1922 Tydal 267
Lian Birger Ingebrigtsen 13.03.1922 Tydal 268
Østby Birger Olsen 15.01.1922 Tydal 269
Selin Peder Kristian 16.05.1920 Namskogen 270
Helliesen Thor Johan 18.03.1914 V. Aker 272
Sandvik Harald 01.10.1911 Horten 273
Sundstrøm Harald Albin 10.04.1921 Salangen 274
Løkse Egil Johan 02.04.1922 Salangen 275
Kollen Aage Pettersen 13.06.1918 Botsfjord 276
Fosheim Andreas 21.09.1923 Salangsdalen 277
Karlsen Ernst Viktor 03.03.1903 Tune 278
Græsmann Arvid Nikolai 12.07.1917 Trondheim 280
Størseth Ivar 03.12.1923 Trondheim 281
Skagen Andreas 06.12.1923 Nittedal 282
Karlsen Ronald Angantyr 10.12.1925 Østmark, Sverige 283
Andersen Leonard 11.09.1925 Bede pr. Sarpsborg 284
Andersen Asbjørn 07.07.1927 Bede pr. Sarpsborg 286
Skau Hallfred 20.08.1920 Y. Rendal 287
Kristiansen Bjarne 24.10.1918 Koppang 288
Treseng Arne 24.02.1918 Koppang 289
Knutsen Ditlef 11.03.1918 Meløy 290
Selfors Olav Martin 06.03.1924 Vefsen 292
Hoel Bård 08.01.1926 Askim 293
Bogstad Willy Osvald 05.06.1920 Oslo 294
Brede Leif 17.07.1926 Kongsvinger 295
Mathisen Jacob 14.01.1926 Askim 296
Olsen Alf Johannes 26.12.1925 Askim 297
Jeremiassen Birger Margido 01.11.1921 Trondheim 298
Bodin Rudolf Charles 29.03.1917 Notodden 299
Sørli Lars Parelius 13.06.1922 Snåsa 300
Homo Oddmund Johannes 22.11.1922 Namsos 301
Holten Peder Kristiansen 10.01.1914 Surnadal 302
Bjørling Ottar 08.09.1925 Selbu 303
Erikson Emil 10.03.1917 Meråker 304
Holth Johan 27.04.1919 Meråker 305
Moe Per 26.05.1922 Trondheim 306
Tronseth Leif 16.01.1915 Meråker 307
Selin Helge Benny 03.11.1914 Namskogen 308
Rogmo Reidar 03.02.1918 Bjørnevatn 309
Johansen Arne Johan 10.05.1922 Mo i Rana 310
Olsen Egil 06.09.1923 Mo i Rana 311
Nilsen Olaf Sofus 05.04.1921 Levanger 312
Schefte Vidar Johnson 23.12.1920 Steinkjær 313
Hegseth Kåre 22.02.1919 Meråker 314
Torvik Borge 25.10.1923 Kopperå 315
Aasan Johan 01.02.1914 Ålen 317
Nilssen David 24.05.1914 Askim 318
Opsahl Sverre Marvel 21.01.1917 Eidsvold 319
Paulsen Odd Håvard 16.05.1922 Eidsvoll 321
Olsen Sivert 06.10.1914 Skjeberg 322
Sundell Gustav Eugen 28.05.1909 Mysen 323
Olsen Anders 12.09.1916 Åsnes 324
Amundsen John Guttorm 28.09.1920 Saltdal 325
Skjørberg Alf 19.11.1907 Grue 326
Larsen Sigurd 26.09.1917 Skien 328
Johnsen Kåre 28.10.1916 Odalen 329
Fjeld Reidar Nikalai 23.12.1922 Ullensaker 330
Larsen Birger Thorstein Reidar 30.07.1904 Halden 331
Svendsen Fritjof Julius 11.07.1920 Skjeberg 334
Finn Erik Dahl 21.12.1907 Oslo 335
Becken Jens Anton Johansen 17.06.1894 Hedrum 336
Holmseth Harald Leander 09.07.1923 Holmen, Målselv 337
Jørgensen Helmer Martinius 10.07.1923 Målselv 338
Strand Reidar 22.02.1922 Målselv 339
Kirkevold Willy Hartmann 16.06.1920 Ramnes pr. Tønsberg 340
Andersen Lauritz Odd 20.06.1922 Tønsberg 342
Williams Arne 13.04.1923 Oslo 343
Henriksen Kristian 03.03.1911 Ski 345
Swane Bjørn Oskar Sigurd 07.06.1919 Oslo 346
Johansen Helge Werner 04.08.1921 Oslo 348
Kristiansen Alf Frithjof 07.12.1909 Fredrikstad 349
Svensen Per 16.03.1921 Kristiansand 350
Svendsen Thore Ludvig 02.03.1924 Oslo 352
Bakke Nils 14.09.1922 Oslo 355
Jensen Jens Johan 26.07.1921 Lurøy 356
Bood Karl Johan 30.04.1927 Ytre Rendal 357
Hangård Seming 02.04.1923 Ytre Rendal 358
Rustviken Ola Herulf 20.06.1919 Ytre Rendal 359
Dahl Kjell-Petter 10.01.1920 Aker 361
Johansen Leif Sigurd 04.08.1906 Idd 362
Karlsen Gunnar 10.02.1925 Saltdal 363
Kristensen Nikolai Sevald 24.10.1921 Bodø 364
Lieng Jan 04.11.1921 Rognan, Saltdalen 365
Hernes Harald 12.01.1923 Bodin 366
Hansen Jens Leonard 14.11.1919 Saltdal 367
Sletteng Kristian 12.05.1920 Saltdal 368
Oseng Hans Emil 02.02.1921 Saltdal 369
Lier Arne Frants Henrik 06.08.1918 V. Aker 370
Ødegård Rasmus Fredrik 15.08.1919 Røros 372
Glorod Johannes 15.09.1921 Nes, Hedmark 373
Trommestad Halfdan 15.09.1914 Hisøy 374
Østby Olaf 11.12.1921 Brandval 375
Stordal Steinar 08.03.1926 Skjeberg 376
Johannessen Leif Odvar 05.03.1924 Skjeberg 377
Gundersen John Edvart 30.05.1925 Sarpsborg 378
Fredriksen Joel Petter 22.11.1922 Skjeberg 379
Revhaug Jon 17.12.1921 Råde 380
Hansen Osmund Harry 04.01.1904 Oslo 381
Seigerud Kjell Johan 16.05.1904 Brandval 382
Seigerud Odd Sigurd 07.06.1923 Brandval 383
Stangbye Erling Kåre 14.11.1921 Ringsaker 384
Danielsen Aage 10.02.1919 Nordre Odalen 385
Jansen Odd Willy 22.06.1924 Sarpsborg 386
Hegg Trond 15.01.1917 Oslo 387
Christiansen Thomas 15.12.1914 Oslo 388
Hillestad Olav Levy 01.09.1918 Nærøy 389
Øian Ingvald 09.08.1920 Meråker 390
Flaten Frits 27.07.1924 Meråker 391
Eggen Arne Bergstuen 20.11.1920 Mosjøen 392
Børsen Otto Olavsen 14.04.1921 Nærøy 393
Olsen Hans 11.06.1914 V. Aker 394
Tveit Kristen 28.09.1909 Kvam 395
Lie Sverre 09.12.1903 Skervøy 396
Rognås Sverre 25.12.1921 Stjørdal 397
Andersen Georg 14.10.1920 Stjørdal 398
Wilhelmsen Arne 06.05.1916 Sarpsborg 399
Viig Ivar 05.07.1921 Aremark 400
Hagen Jens Gunnar 21.08.1921 Flisa, Åsnes 402
Johansen John 28.11.1922 Torsnes 403
Lehre Hans Arne 03.07.1915 Brandbu 404
Myhre Birger 01.04.1921 Østre Toten 405
Torp Arne Johansen 07.11.1914 Mysen 407
Myhre Ole Laurits 12.04.1916 Eidsberg 408
Espedal Alf 31.07.1914 Forsand 409
Strømsten Klaus Adolf Fritjof 13.06.1911 Halden 410
Svendsen Arne Karsten 08.11.1916 Halden 412
Johansen Arne Ragnar 16.03.1921 Halden 414
Johannessen Gunnar Fredrik 21.07.1918 Jeløy 416
Karlberg Nils Johan 21.11.1872 Idd 417
Olsen John Henry Willard 22.11.1922 Halden 418
Strid Georg Abdun 15.02.1925 Meråker 420
Haugmo Bernhard 04.04.1925 Meråker 421
Løkken Harald Anton 22.12.1923 Meråker 422
Malm Louis Augun 04.04.1913 Skjeberg 423
Risvold Iver Edvin 14.06.1924 Meråker 424
Elster Torolf 27.05.1911 Oslo 426
Andresen Arne Marinius 04.09.1921 Vestby 427
Pevik Johnny 18.02.1913 Oregon, U.S.A. 428
Husby Odd Modulf 09.04.1921 Stjørdal 429
Bolstad Bjarne 28.05.1911 Stryn 430
Larsen Rolf Ludvig 17.10.1922 Stjørdal 431
Rønning Ole Fridtjof 28.06.1917 Rennebu 432
Pettersen Einar Johan 19.08.1923 Målselv 433
Eidissen Sverre Jørgen 06.12.1923 Målselv 434
Helgesen Arnold Johannes 18.10.1921 Målselv 435
Bøe Svein Markus 02.01.1921 Trondheim 436
Eriksen Sverre Eilif 25.08.1916 Målselv 437
Isaksen Oddmund Ingolv 22.09.1916 Målselv 438
Bruvoll Henrik 03.07.1914 Målselv 440
Isaksen Odd 08.05.1921 Sørreise 441
Olstad-Bargaust Ole 11.05.1919 Furnes 442
Larsen Fridtjof Reidar 25.09.1909 Canada 443
Martinsen Ove Arthur 06.01.1916 Vang 444
Andersen Asbjørn 21.09.1905 Skjeberg 445
Bang Odd Johannes 12.03.1918 Hemnes 447
Thomassen Sigmund Kristian 31.03.1919 Hemnes 448
Thomassen Harry 14.06.1922 Hemnes 449
Thomassen Thelmar Ole-Hamn 10.07.1920 Hemnes 450
Sande Ragnar 10.05.1916 Hemnes 451
Eagen Gunnar 24.04.1920 Drammen 452
Haraldsen Gunvald Bjarne Ansgar 09.01.1923 Fredrikstad 454
Andreassen Ottar Charles 08.01.1924 Skjeberg 455
Werner Alf 09.08.1919 Offerdal, Jämtland 456
Uppstrøm Aksel 24.09.1923 Meråker 457
Uppstrøm Knut Gunleif 06.10.1920 Meråker 458
Reppe Bjarne 21.06.1920 Meråker 459
Andersen Arctander Karl Arne Nicolay 14.02.1918 Andenes 460
Antonsen Trygve Bernhard 19.05.1922 Tromsøsund 461
Nicolaysen Odd Johan 01.08.1925 Tromsø 462
Strømholt Karl Kristiansen 06.03.1912 Bardu 463
Øvergård Trond Harry 12.03.1917 Bardu 465
Bones Karl Marolius 15.12.1913 Bardu 466
Nyborg Peder 23.08.1921 Bardu 468
Ikke oppgitt ----- ----- 470
Johnsen Knut 15.03.1924 Fjære 471
Myhre Ulf 22.06.1926 Stavanger 472
Hafstad Halfdan 01.01.1924 Bergen 474
Pedersen Paul 01.03.1922 Bergen 476
Berg Thor Johan 21.03.1925 Hadsel, Vesterålen 477
Aas Odd Strand 20.06.1926 Feda 478
Olsen Søren 29.05.1924 Bergen 479
Skjørvestad Anders 10.02.1926 Stavanger 480
Hansen Hilmar 27.12.1908 Oslo 481
Hagfoss Enok 07.04.1923 Ålesund 482
Granmo Åge Sigmund 17.09.1922 Støren 483
Hugdal Magnar 18.10.1923 Romsdalen 485
Oldereid Leif Adolf 23.03.1918 Rognan, Saltdal 486
Lieng Odd 11.11.1915 Saltdal 487
Nilsen Erling 07.09.1907 Bergen 488
Helland Olof Johannes 07.12.1911 Bergen 489
Åsebø Karl 28.12.1914 Bergen 491
Hansen Andreas Joakim 18.08.1925 Stavanger 493
Hestvedt Bjarne Olsen 01.02.1915 Vestby 494
Hermansen Ørnulf 26.06.1919 Aker 495
Østegård Karsten Johan 27.08.1924 Oslo 496
Bruun Rolf Anker 12.03.1924 Oslo 498
Magnussen Willy 23.05.1924 Oslo 500
Karlsen Arne 30.04.1923 Nes, Hedmark 502
Tertnes Charles 26.02.1925 Bergen 503
Fartstad Adolf Johannes 14.10.1921 Bergen 505
Helland Håkon Johan 27.12.1917 Bergen 507
Sandberg Arne Wilhelm 04.06.1915 Oslo 508
Norvik Arthur 23.06.1917 Nes 509
Olsen Reidar Harry 23.06.1926 Halden 510
Severinsen Johan Adolf 10.08.1924 Halden 511
Berg Arnold 10.07.1923 Y. Rendal 512
Larsen Bjarne Aksel Emanuel 17.10.1897 Fredrikstad 513
Moen Arne 17.04.1922 Ytre Rendal 514
Berg Håvald 25.01.1925 Ytre Rendal 516
Grinden Embret 02.03.1919 Ytre Rendal 517
Otnes Arne Olav 05.07.1919 Ytre Rendal 518
Pettersen Jentoft 05.03.1917 Trondenes 520
Karlstad Oddmund 20.05.1923 Målselv 521
Lundvang Sverre 07.01.1919 Målselv 522
Aas Otto Andreas 08.03.1916 Svolvær 523
Kvam Helge Fridthjof 20.04.1920 Nordreisa 524
Grønvik Brynhjulv 09.05.1916 Tranøy 525
Endreson Arne Johan 24.05.1920 Halden 526
Lorentsen John 22.02.1924 Rolvsøy 527
Andersen Harald 08.05.1911 Tune 528
Børresen Frits Harry 20.03.1913 Arendal 529
Martinsen John 19.09.1911 Sarpsborg 530
Prestbakk Ole Meyer 12.07.1916 Salangen 531
Isaksen Ivar Meyer 12.07.1916 Salangen 532
Simonsen Endre Torbjørn 27.10.1920 Salangen 533
Hansen John Henry 04.03.1923 Salangen 534
Hansen Asbjørn 29.07.1920 Saltdal 535
Hansen Odd Egil 27.10.1922 Saltdal 536
Grande Johan 25.02.1917 Løkken 537
Messelt Torbjørn 08.06.1927 Meråker 538
Tvervik Konvald Marius 26.12.1921 Stor-Alm 539
Jahnsen Erling 10.12.1920 Sundby, Saltdal 540
Røgdekøien Reidar Gunvald 13.07.1923 Grue 541
Nordli Trygve Berntsen 16.04.1917 Åsnes 542
Wastvik Bjarne Anton 02.07.1918 Oslo 543
Gundersen Rasmus Sundt 05.06.1916 Bergen 544
Mollén Arne Bennie 02.05.1913 Gøteborg 545
Johansen Fritz 15.04.1905 Fredrikstad Ø. 546
Kristiansen Kåre 11.08.1920 Hamar 547
Jensen Alf Johannes Paul 13.04.1919 Trondheim 548
Ramstad Emil Andreas 12.06.1917 Ballangen 549
Nilsen Albert Elias 01.11.1903 Mo i Rana 551
Hallan Agnar 30.12.1920 Sparbu 552
Andersen Harry Arthur 14.08.1920 Sarpsborg 553
Prestbakk Per Konov 17.05.1919 Salangen 554
Sletten Simon 25.08.1918 Bardu 555
Myrland Jan 12.09.1919 Bardu 556
Skogstad Kristian Arnold 23.04.1923 Bardu 557
Madsen John 13.11.1924 Fauske 558
Bråten Arthur Rolf 18.02.1922 Åsnes 559
Nesmoen Reidar 12.08.1922 Åsnes 560
Mortensen Gunnar 07.06.1911 Drammen 561
Larsen Ragnar 20.01.1913 Drammen 563
Bråten Trygve 11.05.1918 Mo i Rana 564
Gyldstrøm Leif Markus 24.06.1914 Hamar 565
Salomonsen John Olaf 26.06.1894 Lødingen 566
Jakobsen Bjørn 19.09.1923 Bergen 568
Kristiansen Karl Hårek 15.01.1912 Sørfold 569
Eriksen Arne Emil 15.12.1916 Saltdal 570
Ellingsen Sverre Jentoft 25.06.1918 Lavangen 571
Pedersen Harald Berg 07.04.1918 Lavangen 572
Fossbakk Einar Berg 15.07.1917 Lavangen 573
Antonsen Olav Jarl 15.04.1917 Lavangen 574
Knutsen Lars Johan 02.11.1923 Lavangen 575
Isaksen Håkon Gerhard 30.11.1919 Måsøy 576
Fagernes Håkon Marinius 13.04.1921 Målselv 577
Tharaldsen Arnfinn 12.07.1920 Sør-Varanger 578
Solheim Magne 04.01.1918 Målselv 579
Knutsen Odd 18.03.1916 Målselv 580
Holmseter Olaf Magne 01.08.1918 Målselv 581
Holmen Karl Jostein 11.06.1915 Målselv 582
Fredriksen Magnar Idon 21.03.1920 Målselv 583
Skjerve Johan Konrad 30.10.1909 Skogn 584
Kvam Georg 10.02.1912 Skogn 585
Gustavsen Karl Alfred 25.07.1915 ? 586
Kollenberg Egil Fredrik 02.08.1906 Eidsvoll 587
Kollenberg Ruth 22.09.1912 Trondheim 588
Tømmerås Birger 10.01.1915 Sparbu 589
Brofors Kirsten Mari 30.09.1911 Oslo 590
Ulvestad Ola Ingard 01.04.1916 Vatne pr. Ålesund 591
Starbeck Karoline Johansen 21.02.1886 Idd, Halden 592
Wikberg (f: Solbakk) Margit Helmine Marie 05.02.1915 Råna i Tysfjord 594
Claussen Arild Franke 17.11.1917 Sarpsborg 595
Svendsen Kjell Vinter 28.01.1921 Slemmestad 596
Svendsen Sigurd 19.03.1920 Risør 597
Trondsen Klaus 29.03.1919 Unset, Øvre Rendal 598
Trondsen Hallgrim 09.12.1920 Unset, Øvre Rendal 599
Bråthen Thoralf 12.03.1916 Åsnes 601
Fossmo Einar Alfon 02.05.1908 Brøstadbotn 602
Hagen Gunnar 01.05.1885 Hammerfest 603
Undseth Sigvald Omar 02.01.1912 Undseth, øvre 605
Simonsen Johan 02.09.1895 Vågen 606
Simonsen Tordis Pauline 29.04.1900 Bodø 608
Simonsen Jan Gustav 02.07.1923 Narvik 609
Simonsen Tord Charles 30.02.1930 Narvik 611
Nygård Trygve 20.12.1916 Trondheim 612
Nygård Borghild 25.11.1921 Rennebu 613
Nygård Gerda 18.07.1940 Stenselle, Sverige 614
Ording Andrea 19.08.1908 Oslo 615
Von Hanno Otto Friedrich Wilhelm 14.10.1891 Oslo 617
Sveum Martin 31.07.1916 Dokka, Norde Land 619
Engh Olaf 17.02.1920 Halden 620
Olsen Ole Ludvig 08.03.1918 Våler, Østfold 621
Myhre (f. Hansen) Anni Rønnaug 11.09.1917 Oslo 622
Heyerdahl-Larsen (f. Holst) Else 13.10.1914 Oslo 623
Heyerdahl-Larsen Elsebeth 09.07.1939 LIllehammer 624
Karlsen Olaug 26.12.1915 Søndre Land 625
Bull-Bjerke Magnhild 19.04.1893 Oslo 627
Kristiansen Alf Kristian 24.07.1896 Oslo 629
Steffenrud Reidar Johannes 10.02.1903 Fettsund 630
Steffenrud (f. Olsen) Signe Lagertha 05.09.1906 Oslo 631
Steffenrud Mary Alice 02.10.1927 Kanada (Canada) 632
Steffenrud Bjørg Ragnhild 21.03.1930 Oslo 633
Heed Oskar Marenius 09.08.1902 Idd 634
Iversen Henry Emanuel 28.05.1915 Hammerfest 635
Hansen Halfdan Haneborg 01.10.1890 Oslo 636
Haneborg Aagot Marie 01.02.1890 Tønsberg 639
Endresen Fridtjof 05.05.1894 Tvedestrand 640
Valvatne Sigurd 01.05.1913 Kvinnherrad 641
Aarbø Nikolai 11.12.1918 Lodeinoje, Polje, Russland 643
Svendsen (gift: Lundholm) Jorunn 18.10.1919 Grue 645
Eriksen Alf 30.09.1901 Digerud i Vinger 646
Irgens Harriette Margareth 13.12.1917 Lenvik, Troms fylke 647
Gitlesen Svein Arnold 03.05.1915 Oslo 649
Bøhn (F. Olsen) Klara Alida 01.06.1919 Rjukan 650
Müller Leo Oscar Borg 23.03.1920 Glemmen pr. Fredrikstad 651
Lundh Henrik Julius 16.04.1894 Oslo 652
Lundh Elise Carolina 09.04.1898 Oslo 654
Paus (født: Lund) Ragnhild 26.02.1922 Oslo 655
Lundh Reidar 26.02.1922 Oslo 656
Weibye Agnes 20.10.1909 Canada 657
Henriksen Julie Theodora 27.02.1913 Knorva, Trondheim 659
Nielsen Knut Helmer 12.02.1918 Rygge 660
Buvik Mary 16.03.1919 Sulitjelma 662
Jensen Rolf Henry Andreas 25.03.1915 Tårstad 663
Jacobsen Kristian 16.05.1917 Nordre Land 664
Hillesøy Liv Julianne 13.04.1920 Tromsø 666
Sandberg Eva Ursula 08.03.1916 Hankow, China (Kina) 667
Rydmann Hans Erik 03.03.1918 Oslo 669
Strømstad Arne 30.07.1903 Stavanger 671
Olafsen Karl Daniel 08.02.1919 Oddernes 673
Sneen Peder 08.04.1916 Tiller 675
Paus Kristian 15.04.1914 Bygland 676
Røsholm Knut Erling 17.04.1920 Oslo 677
Solberg Georg Fredrik Egidius 08.08.1918 Drammen 678
Brandtsæg Per Sand 22.05.1915 Åndalsnes 679
Rummelhoff Inger Johanne 14.03.1907 Oslo 681
Rummelhoff Niels Juel 16.09.1901 Oslo 682
Rummelhoff Kari 19.03.1933 Oslo 683
Rummelhoff Jan 01.11.1936 Oslo 684
Stokstad Kjell 11.07.1920 Kristiansund n. 685
Savoanick Michael 27.01.1909 Trondheim 686
Frang Jens Oddvar 13.02.1921 Oslo 687
Kahn Assne 17.03.1921 Trondheim 689
Sundh Nanny Georgine 04.02.1897 Göteborg, Sverige 690
Sundh Gunnar Ingemar 23.09.1927 Mosjøen 691
Sundh Harry Per-Olav 05.08.1935 Ørebro Län, Sverige 692
Sundbye Thore Christian 07.01.1921 Kapp, Ø. Toten 693
Roaldset Jørgen Arnold 02.04.1918 Rolfsøy 694
Piene (gift; Hedberg) Astrid Madeline 18.03.1920 Trondheim 695
Rasmussen Rolf Meyer 31.05.1914 Lenvik 696
Jacobsen Reidar 24.02.1913 Vega, Helgeland 698
Toft Mons Andreas Hansen 07.05.1916 Toft i Sund 700
Malmberg Arvid Valdemar 18.04.1916 Idd 702
Johansen Harry Johan 21.01.1922 Vestfossen 703
Lier Gunnar 01.11.1918 Oslo 704
Aulie Andreas 17.11.1897 Oslo 705
Fleischer Carl Johan Seekman 03.09.1903 Fredrikstad 706
Hiorthøy Finn 11.12.1903 Oslo 707
Wolmar Henrik Bødtker 01.11.1906 Bergen 708
Johannesen Dora Kristine 09.08.1919 Halden 709
Svendsen (gift: Fredriksen) Johanne Marie 15.01.1921 Halden 710
Karlsen Else Marie 11.02.1922 Idd 711
Fjellberg Lilly Alvilde 16.12.1921 Narvik 712
Sandem Bjarne 21.07.1916 Mysen 713
Kvammen (f. Sandmo) Bertha 19.04.1911 Rundhaug 714
Kvål Leif Gustav 21.11.1914 Verdal 715
Schwartz Aase Møller 04.09.1911 Oslo 716
Fleischer Elisabeth Thora 27.05.1905 Fredrikstad 718
Landgraff Wenzel Harbo Colbjørnsen 30.11.1986 Grimstad 719
Landgraff Therese Antonette (Didi) 27.07.1989 Trondheim 720
Landgraff (gift: Vogt) Johanne Olivia (Jo) 21.10.1919 Horten 721
Landgraff Svenn 19.08.1913 Horten 722
Landgraff Kaspar Paul Gløersen 15.12.1922 Horten 723
Kristiansen Finn 18.03.1923 Vardø 725
Vold Gerd Ebro Sigrunn 17.03.1917 Aker 727
Hollup Borghild 27.06.1920 Bindal 728
Thiis Carl Thomas 10.05.1911 Oslo 729
Thiis Gerd Marie 16.07.1911 Oslo 731
Thiis Carl Thomas 09.02.1941 Oslo 732
Gram Harald 18.09.1887 Oslo 733
Abrahamsen Lilly 16.07.1916 Kristiansund 735
Abrahamsen Tove 27.08.1941 Trondheim 736
Abrahamsohn Bilka 08.06.1917 Trondheim 737
Smith Ethel Berith 10.09.1925 Fredrikstad 738
Nilsen Karin Synnøve 25.07.1925 Halden 740
Eriksen Emil Fredrik 08.12.1916 Halden 742
Bjørstad Birger 21.02.1916 Nordal 743
Falleth (f. Skyrud) Olga Karoline 07.01.1912 Eidsvoll 744
Krogstad Helge Peder 07.04.1901 Hvaler 745
Lunde Aksel Kåre 13.08.1921 Borge 746
Antonsen Anton Ingval 14.04.1917 Skedsmo 747
Holgersen Lars Krukan 21.05.1907 Leksvik 748
Dalenes (gift: Nilsson) Olga Mathilde 26.04.1920 Meråker 749
Bergfald Hanna Maria 16.03.1914 Narvik 750
Solli Ole 14.09.1904 Harstad 751
Gram (f. Sønderaal) Ingrid 19.01.1988 Stavanger 752
Stranger Marie Elisabeth 25.09.1920 Oslo 754
Paus Alf 24.05.1988 Oslo 757
Gram Antoinette 14.03.1920 V. Aker 759
Wright Carl August Petersen 07.09.1893 Porsgrunn 761
Soot Gunnar Ole 28.06.1898 Oslo 763
Karlsen Håkon 01.10.1915 Tune 765
Karlsen Borghild Andora 16.09.1915 Idd 766
Skillingsaas Arne 02.09.1915 Trondheim 767
Sether Arne Karsten 18.09.1920 Ullensaker 769
Olsen Gerd Synnøve 12.09.1923 Halden 771
Albertsen Evelyn Hanna 22.08.1922 Sarpsborg 773
Tronseth Johan 07.05.1905 Meråker 775
Stensli Einar 18.11.1911 Nes, Hedmark 776
Viker Bertil 06.09.1920 Grue 777
Dahl Didrik Cappelen 01.10.1910 Alstadhaug 778
Olsen Fredrik K. 04.03.1918 Kristiansund n. 779
Johansen Ingvar Ebert Wilgard 30.12.1919 Berg 780
Braathen Oskar 30.11.1908 Lunder, Norderhov 781
Blikom Isak Resen 02.10.1921 Bamble 782
Cappelen (f. Knudsen) Gudrun 15.12.1910 Gjerpen 783
Cappelen Didrik 08.10.1900 Kvitseid, Telemark 785
Sannsynligvis ubenyttet ---- ---- 787
Øberg Ruth Lilly 04.03.1923 Halden 788
Larsen (f. Torgersen) Ester Marie 22.08.1918 Halden 790
Had Mary Margrethe 12.03.1921 Halden 792
Nordseth Hans Rudolf 08.07.1916 V. Aker 794
Nordseth Gerd Agathe 30.05.1919 Berg 795
Paulsen (f. Rosell) Gullit Elise 09.04.1914 Berg 796
Paulsen Tove 13.05.1940 Halden 798
Paulsen Jorun 03.10.1938 Halden 799
Kjellvik Gerd Irene 15.05.1923 Halden 800
Halvorsen Elida Aslaug 03.11.1923 Berg 802
Guldbrandsen (f. Jensen) Borghild 20.05.1917 Oslo 804
Guldbrandsen Terje Normann 10.12.1941 Oslo 806
Østern Helga Mathilde 20.12.1894 Sem 807
Søgård Ingolf 24.02.1908 Grue, Finnskog 809
Søgård (f. Dalåsen) Marie 02.02.1908 Grue, Finnskog 811
Klavestad (f. Bentsen) Astrid Olea 29.02.1912 Berg 813
Ortveit Synnøve 24.12.1910 Svolvær 814
Ortveit Gerd Synnøve 28.11.1939 Horten 815
Bergseth Valborg 12.07.1905 Oslo 816
Bergseth Bjørg Tove 22.02.1927 Oslo 817
Volan Elias Karelius Johansen 10.03.1887 Inderøy 818
Volan (f. Evensen) Astrid 16.08.1890 Moss 819
Kahn Hermann Emanuel 23.01.1909 Trondheim 820
Kahn Filip 09.11.1915 Trondheim 822
Kahn Jakob 20.03.1918 Trondheim 824
Møller Fredrik Christian With 21.03.1906 Fredrikstad 826
Norstrøm Sigurd Marinius Lund 25.04.1908 Arendal 827
Norstrøm (f. Larsen) Margit Elisabeth 12.12.1905 Oslo 829
Johansen Bjørn Vang 01.03.1916 Horten 831
Lanklinsky Miriam 22.03.1919 Trondheim 833
Lindberg Per August 23.02.1971 Arbrå sogn 834
Nygård Johan Olsen 22.06.1981 Kongsberg 835
Aabø Olav 10.11.1914 Sauda, Ryfylke 836
Nielsen Hildur 02.05.1915 Rjukan 837
Holmberg Inga Johanne 10.09.1897 Tune 838
Christiansen Erling Falch 17.09.1917 Oslo 840
Millar Inga Hedvig 06.09.1910 Ski 843
Haukaas Ingrid 09.10.1914 Trondheim 844
Ditleff Anna Elise Caroline 11.08.1917 Lissabon 845
Pettersen Sverre Emanuel 31.08.1902 V. Aker 846
Andersen Harriet Victoria 28.02.1919 Mysen 847
Owren Eivind 23.02.1912 Åbo, Finnland 848
Owren (f.: Nørlund) Hildur 02.10.1913 Lund, Sverige 849
Owren Karin 18.06.1940 Kjøbenhavn (København) 850
Ruud (f. Groth) Agnes Marie (Emely) 11.12.1912 Oslo 851
Ruud Elin 20.12.1934 Oslo 853
Hvoslef Axel 19.05.1885 Oslo 854
Laache Hans 26.02.1915 Oslo 855
Andersen Lilly Kristense 25.06.1914 Øymark 856
Solbakke Per 31.10.1907 Gratangen 857
Jacobsen Sven Erik 23.08.1929 St. holm 859
Jacobsen Ingegerd Elisabet 14.06.1933 St. holm 860
Jacobsen Gunnar Wilhelm 14.03.1936 St. holm 861
Andersen Georg Olai Andreas 14.01.1912 Tromsø 862
Andersen Ragna 21.12.1915 Skjervøy 863
Andersen Toralf Karl 20.06.1939 Tromsø 864
Andersen Kari Margrethe 30.08.1940 Finnland 865
Olsen Gudrun Evelyn 23.05.1921 Berg 866
Vatne Eva Lilly Håkonsen 01.04.1914 Halden 867
Henriksen Ellen Margrethe Irene Løvås 10.09.1922 Berghaug pr. Drammen 868
Heed Synnøve 15.06.1928 Idd pr. Halden 869
Hafstad Darre Rolf 01.04.1921 Mysen 870
Skjerstad Einar Figenschau 18.01.1920 Fauske 871
Iversen Bergliot 13.02.1917 Oslo 872
Olsen Ivar 18.11.1912 Oslo 873
Johannessen Hjalmar 13.11.1871 Oslo 874
Johannessen Kristine 16.04.1877 Lindaas, Bergen 875
Kjærnet Eli 18.03.1901 Trysil 876
Kjærnet Gunnar 02.10.1927 Trysil 877
Kjærnet Ella 14.03.1932 Trysil 878
Kjærnet Svea Vivian 16.09.1940 Malung 879
Kjærnet Gunvor Marie 04.01.1925 Trysil 880
Kjærnet August 11.11.1921 Trysil 881
Vang Johannes 02.12.1892 Støren, Sør-Trøndelag 882
Lutzow-Holm (f. Lund) Birgit 27.04.1893 Horten 884
Lützow-Holm Birgit 22.08.1924 Horten 886
Svendsen Margit Anette 06.06.1919 Bolga 887
Brodtkorb (gift: Størmer) Ellen 13.05.1918 Oslo 889
Meyer Karl Metz 26.02.1888 Oslo 890
Syversen (f. Olsen) Magnhild 24.05.1917 Berg 891
Olsen (f. Johanssen) Bertha Ingebjørg 22.08.1907 Sarpsborg 893
Seweriin Alf 23.05.1909 Oslo 895
Seweriin Rakel 26.06.1906 Hof 897
Koppang (f. Skaugen) Esther Thomine 20.03.1916 Risør 899
Petersen Alf 10.10.1897 Oslo 900
Henriksen Håkon 20.12.1899 Lånke 901
Henriksen Alma Tangstad 27.09.1909 Verran 902
Henriksen Eldbjørg 09.04.1941 Revsund, Sverige 903
Tjersland Rolf Kristian 06.12.1893 Oslo 904
Olsen Helga Kvisvik 07.01.1921 Haugesund 905
Wilsgaard Hjørdis 04.07.1894 Fredrikstad 906
Wilsgård Grace Karin 02.04.1928 Long Island, U.S.A. 907
Wilsgaard Jan Einar 23.01.1930 Brooklyn, U.S.A. 908
Wilsgaard Johan Bernhard 23.06.1894 Tromsø 909
Johansen Helge Oliver 19.12.1911 Sarpsborg 910
Vatne Lars Inge 15.01.1920 Høyland pr. Sandnes 912
Isaksen Rudolf 10.04.1900 Bergen 913
Isaksen (f.: Ebstein) Inger Leibe 30.09.1920 Trondheim 915
Händler Bjarne Juell 14.10.1919 Oslo 916
Klein Simon Abel 25.01.1919 Trondheim 918
Buchmann Bernt 31.08.1916 Trondheim 919
Isaksen Hirsch 23.08.1911 Tr. heim (Trondheim) 920
Isaksen Karl 09.12.1902 Tr. heim (Trondheim) 921
Wisløff Fredrik 15.10.1922 Cassel, Tyskland 922
Wisløff Else 24.03.1894 Bergen 923
Knudsen Birgit 18.03.1888 Bergen 924
Toreskås Solveig 21.12.1917 Ulefoss 925
Løkken Emma 15.07.1922 Meråker 926
Gørtz Gerd 28.03.1921 Ålesund 928
Haug Olav August 16.06.1906 Øymark 930
Haug (f. Syversen) Signe 04.08.1912 Øymark 932
Haug Wetle 09.08.1936 Øymark 933
Haug Liv-Ingeborg 06.03.1939 Øymark 934
Paltiel David 26.01.1914 Tr. heim (Trondheim) 935
Granli Agnes Eugenia 09.04.1907 Surme, Värmland 937
Granli Trygve Emanuel 04.07.1905 Oslo 938
Trosterud Sverre Emil 16.04.1903 Rømskog 940
Trosterud (f. Alfredsson) Elvi Kristina 10.07.1911 Østervallskog 941
Åsnes Sigurd Olaf 07.03.1914 Setskog 942
Åsnes Arvid 07.04.1916 Setskog 943
Øiestad Thormod 06.09.1909 Oslo 944
Sandvik (f.: Berg) Nora 22.10.1912 Tr. heim (Trondheim) 945
Refsum Sverre 17.06.1898 Farsund 947
Eide-Jensen Alf 21.05.1911 Horten 948
Gravseth Frits Lunde 03.08.1897 Vikre 950
Gravseth (f. Hansen) Olga Kristine 19.03.1901 Brønnøy 951
Gravseth Torbjørn 21.09.1926 Jule, Sørli, Nord-Trøndelag 952
Gravseth Else 25.09.1928 Jule, Sørli, Nord-Trøndelag 953
Kjeldås Peter 04.11.1903 Inderøy 954
Kjeldås Gunlaug 04.09.1909 Stjørdal 955
Kjeldås Peter Gjermund 06.05.1936 Sørli, Nord-Trøndelag 956
Kjeldås Ragnar 18.05.1939 Sørli, Nord-Trøndelag 957
Johnsen Sogge 17.12.1917 Kirkenes 958
Westgaard Asmund 11.08.1916 Alvdal 959
Didriksen Dagfin 12.07.1899 V. Aker 960
Benum Ivar 22.05.1913 Dønnes, Helgeland 961
Frahm Anna Carlota 11.07.1904 Køln 962
Frahm Ninja Carlota 30.10.1940 Oslo 963
Neby Ingeborg 26.07.1912 Drevsjø 964
Antonsen Lars 19.07.1910 Bygstad 965
Sleipnes Ragnar Ornulf 10.11.1905 Oslo 966
Dannevig Lars 04.01.1919 Mosjøen 968
Krogvig Baard 22.12.1910 Nordstrand, Aker 969
Krogvig Astrid Kathinka 02.12.1910 Lillehammer 970
Ulstein Sverre 30.12.1898 Horten 971
Borgersen Per Lorang 29.03.1914 Oslo 973
Borgersen Inger Marie 02.01.1916 Aker 975
Steen Petter Olaf 13.02.1908 Fluberg 976
Bakke Alf Gøsta 05.03.1919 Alstahaug 977
Holmsen Hans Clement Carelius 01.09.1916 Høland 978
Mattsson Emilie Lorense 01.05.1884 Evenes, Lofoten 982
Strømsvåg Aage Normann 06.07.1913 Bergen 983
Olsen Gunhild Oline 02.07.1909 Sørli 984
Andreassen Alf Guttorm 10.12.1915 Halden 985
Andersen Alma Eleonora 23.07.1910 Lommeland, Näsigge, Sverige 986
Munthe-Kaas Carl Ragnar 13.09.1906 V. Aker 987
Liengen Erling Kristiansen 11.11.1914 Elverum 988
Weyergang-Nielsen Walther 21.10.1904 Tr. heim (Trondheim) 989
Kristiansen Katri 16.05.1925 Rjukan 990
Kristoffersen (Wilhelmsen) Anny 17.10.1922 Tune 992
Blekken (Hval) Kete Constanse 12.07.1922 Hvaler 994
Torgersen Oscar 23.11.1901 Stavanger 995
Olsen Georg Marinius 30.10.1904 Oslo 996
Aas Hjørdis 11.04.1910 Drammen 998
Aas Turi 02.09.1939 Drammen 999
Henriksen (gift: Hedstrøm) Ingeborg 10.05.1923 Skedsmo 1000
Mikkelsen (gift: Ohlsson) Aslaug 22.01.1923 Løiten 1001
Schell Gudrun Hildegard 03.12.1913 Sarpsborg 1002
Eriksen Solveig Irene 01.04.1921 Berg 1004
Forbergskog Hjørdis Alvilde 08.06.1922 Velfjord 1006
Bøe Ruth Emilie 15.11.1916 Oslo 1007
Holm Ruth Mary 07.10.1916 Idd pr. Halden 1008
Holm Kjell Willy 20.11.1939 Halden 1009
Olsen Oskar Edvin 28.01.1909 Eidsberg 1010
Larsen Lars Albert 26.09.1920 Ullensaker 1011
Larsen Bjarne 29.05.1902 Torsnes 1012
Lyche Eyvind 20.10.1917 Bærum 1013
Norberg (gift: Lindén) Aslaug Victorie 08.07.1913 Gildeskål 1014
Skorven Laura 24.08.1906 Dale, Sønnfjord 1015
Pedersen-Nyborg Jonas 23.08.1886 Hotagen, Jämtland 1016
Arntsen-Nyborg Ingeborg 24.01.1894 Linneset, Sørli 1017
Jonasen-Nyborg Teodor Martin 11.11.1927 Linneset, Sørli 1018
Gåseby Arthur 04.04.1905 Oslo 1019
Gåseby Ingeborg Susanne 11.02.1908 Rødenes 1021
Gåseby Astrid 15.02.1929 Rødenes 1022
Gåseby Valborg Sofie 19.12.1931 Rødenes 1023
Gåseby Ivar 08.10.1940 Rødenes 1024
Gåseby Johannes 22.07.1930 Rødenes 1025
Gåseby Olav 20.01.1938 Rødenes 1026
Schjødt Annæus 07.03.1888 Oslo 1027
Schjødt Hedvig 10.06.1892 Medan, Sumatra 1028
Kjærnet (f. Christiansson) Nanny Kaspara 03.06.1918 Norra Finnskoga, Värmland 1029
Kjærnet Elov Manfred 08.02.1941 Tørberget, Trysil 1030
Rognli Ingebjørg Johanna 11.11.1919 Bardu 1031
Karlsen Agnes 11.07.1901 Dahlsed, Sverige 1032
Karlsen Else Doris 01.02.1928 Skjeberg 1033
Karlsen Kjell Villy 15.09.1932 Skjeberg 1034
Bjørling (gift: Lien) Signe Alida 11.01.1919 Selbu 1035
Larsen Dagny Marie 04.01.1922 Kragerø 1036
Anderssen-Stamnes Solveig Marie 18.09.1915 Levanger 1037
Finholt (gift: Baskerud) Hjørdis Karoline 02.11.1920 Tomter 1038
Kjelstrup-Hansen Nicoline Elisabeth 02.08.1900 Hamarøy 1039
Kristiansen Kåre 11.08.1920 Hamar 1041
Tronseth Hildur Othelie 24.05.1908 Meråker 1042
Tronseth Gyda Sofie 26.06.1928 Meråker 1043
Tronseth Bjørn Widar 05.02.1932 Meråker 1044
Tronseth Thor 16.11.1935 Meråker 1045
Pedersen Karl Alexander Martin 14.05.1887 Oslo 1046
Gustavsen Ragnhild Victoria 16.05.1906 Idd 1047
Hovdan Alfhild 13.09.1904 Oslo 1048
Wrangell Roald 30.06.1914 Oslo 1049
Haugen Mimi Othilie 13.01.1896 Ø. Aker 1051
Haugen Kjell 11.11.1925 Ø. Aker 1052
Haugen (gift: Fossum) Randi Janna 11.04.1923 Oslo 1053
Wasmuth Iwan Wadel 20.02.1920 Tromsø 1054
Bauck Trygve 10.12.1894 Steinkjær 1056
Berntsen Olaug Augusta 08.03.1918 Kragerø 1057
Sivertsen Magnhild 27.06.1918 Skogn 1059
Andersen Gudrun 17.07.1916 Skjeberg 1061
Andersen Eva 22.04.1934 Skjeberg 1062
Andersen Gunnar 10.05.1937 Skjeberg 1063
Andersen Asbjørg 28.03.1940 Skjeberg 1064
Myhre (f. Person) Margit 30.01.1922 Rødenæs 1065
Carlson Ruth Debora 10.03.1922 Tune 1066
Kristiansen Kristian Osvald 25.08.1902 N. Rana 1068
Kristiansen (født: Pedersen) Anna Petrine 27.10.1905 N. Rana 1070
Kristiansen Per Johan 13.06.1926 N. Rana 1071
Kristiansen Else Dorothea 27.05.1930 N. Rana 1072
Kristiansen Joar Albert 10.01.1936 N. Rana 1073
Halvorsen Else Margrete 17.02.1922 Oslo 1074
Hansen Aasta Ingeborg 14.07.1904 Våler 1075
Hansen Helge Asbjørn 26.12.1937 Sarpsborg 1077
Lie Trygve 26.11.1895 Berg 1078
Johansen (gift: Endreson) Rigmor 17.02.1924 Halden 1079
Johnsen Jon Christian 31.01.1905 Tr. heim (Trondheim) 1080
Marsdal Olga Sofie 15.03.1903 Bergen 1081
Larssen Martha Serine 09.06.1895 Fister 1083
Larssen Hartvik Ludvik 26.03.1896 Torsnes 1084
Larssen Henry 11.07.1925 Oddernes 1085
Johannessen Ole 09.09.1889 Vågå, Gudbrandsdal 1086
Wilborg Erling 02.06.1903 Strømmen i Skedsmo 1087
Olsen Karl 17.09.1907 Hof., Vestfold 1088
Pedersen Hildur Elvira 12.07.1922 Meråker 1089
Foss (gift: Ljunggren) Käthe Irene 09.07.1921 Halden 1091
Berg Louise Marie 26.07.1897 Brevik 1093
Olsen Astrid 26.03.1924 Kråkerøy 1094
Berg Gullbog Irene 03.10.1924 Kråkerøy 1096
Johansen Else Marie 06.03.1925 Rolvsøy 1098
Iversen Margit Josefine 08.05.1902 Idd 1100
Høyer Ingeborg Else 04.01.1907 Oslo 1102
Høyer Fritjof Hans 22.04.1935 Oslo 1103
(Bugge) Hjort Elisabeth Fraas 20.07.1922 Oslo 1104
Gren-Sørensen Unni 24.07.1924 Aker 1105
Øverland Dagmnar Marta Petrine 10.09.1903 Frogn 1106
Thorn Eva Scheel 01.08.1918 Oslo 1107
Arnkværn Thorleif 08.02.1920 Furnes 1108
Rønne-Petersen Egil 03.10.1904 Bergen 1109
Bergfall Henning Tommander 28.04.1908 Bergfall 1111
Christophersen Hans Jacob 29.04.1872 Hisø, Arendal 1112
Lintorp Anna Margareta 15.04.1923 Grue 1113
Haugen Matias 21.02.1912 Hornindal 1114
Caspersen Elida Marie 30.09.1911 Frogn 1115
Pedersen Johannes 31.12.1894 Oslo 1116
Struck Helene Margaretha Dora 08.10.1912 Oslo 1117
Nysted Knut Henrik 16.07.1919 Eydehavn 1119
Røsstad Sverre Tor 22.11.1918 Søgne 1120
Pederson Karsten 23.04.1915 Bærum 1121
Midtskog Kristian 30.01.1908 Eidskog 1122
Steine Nils Nilsen 21.02.1917 Finse 1123
Jensen Rudolf Hjalmar 29.09.1901 Berg 1124
Olsen Erling Olai Wangen 23.07.1896 Oslo 1125
Abrahamsen Birgit Laurensia 19.08.1879 Oslo 1126
Stub-Orve Erling 14.06.1912 Oslo 1127
Kristiansen Elin Elvira 11.02.1921 Drammen 1128
Dahl-Hansen Edward Villiam 17.06.1875 Kr. sand 1129
Krog Helge 09.02.1889 Oslo 1130
Krog (f. Meyer) Eli 20.05.1891 Oslo 1131
Hansen Ragna Elida 16.01.1922 Bardu 1132
Ekman Alf 30.05.1919 Askim 1133
Ekman Gunnar 28.05.1920 Askim 1134
Wærne Sverre Johansen 20.07.1911 Wæren, Verdal 1135
Thallaug-Olsen Alfhild 11.08.1914 Ålesund 1136
Moe Else 10.06.1919 Strinda 1137
Solvang Petra 05.04.1922 Ullsfjord 1138
Hautau Ernst Herman Robert 09.09.1914 Stavanger 1139
Bergfall Ellen Bertine 22.11.1917 Aure 1140
Tjønnemark Jenny Mathilde 21.12.1923 Bø, Telemark 1142
Engen Åsta 29.12.1924 Målselv 1144
Andersen Frank Levi 15.11.1932 Skjeberg 1146
Malm Margit Solveig 18.04.1919 Skjeberg 1147
Rynning-Tønnesen Julie Marie 09.05.1923 V. Aker 1148
Rynning-Tønnesen Edith Johanne 09.05.1923 V. Aker 1149
Rynning-Tønnesen Karen Ingebjørg 17.03.1893 Tromsø 1150
Mathisen Else Synnøve 06.06.1923 Idd 1151
Andersen (gift: Karlsen) Fredrikke Charlotte 08.12.1908 Skjeberg 1152
Andersen Einar 10.06.1931 Fr. stad 1153
Meland Harald 14.09.1919 Frøya 1154
Vestaberg Rolf Georg 12.03.1905 Vestaberg, Vinger 1155
Andersen Gerd Eleonora 14.11.1940 Halden 1156
Romberg Thor 26.07.1920 Hvaler 1157
Johansen Kjell Arne 16.01.1939 Idd 1158
Johansen Karla Marie 25.10.1920 Sarpsborg 1159
Johansen John Truls 21.11.1916 Idd 1160
Johansen Odd Johny 06.10.1941 Idd 1161
Schjødt Karen Hedvig 07.11.1923 Slemdal 1162
Schjødt Binji 01.05.1921 Aker 1163
Schjødt Laura Mariam 27.05.1928 Aker 1164
Sødahl Thilda Marie 10.10.1976 Sverige 1165
Meland Peder Andreas 08.03.1900 Vistdal 1166
Langmoen (gift: Knutsen) Synøve 03.03.1922 Løten 1167
Berg Jorunn Petrine 09.06.1915 Ørsta 1168
Henriksen (f. Jensen) Anna Lovise 14.10.1891 Idd 1169
Karlsen Thhorsen Elsa Ragnhild 12.02.1921 Oslo 1170
Backe Sven 03.10.1918 Haugesund 1171
Wettergreen Arne Aime Alvin 12.05.1914 Oslo 1172
Johansen Hans 21.07.1906 Røiken 1173
Molund (gift: Normanseth) Gudrun Sofie 13.06.1918 Lavangen 1174
Larsen Hugo 11.06.1912 Målselv 1175
Rotmo Sefanius 28.01.1923 Verdal 1176
Orud (f. Malm) Lilly Viola 23.12.1918 Skjeberg 1177
Olsen (f. Ørmen) Ingeborg Eide 22.03.1915 Onsøy 1178
Orud Åse 12.09.1940 Sarpsborg 1180
Sjøli (f. Dokka) Reidun Jenny 02.06.2011 Ø. Sandvær 1181
Rubenstein (f. Koklin) Ruth 28.09.1919 Oslo 1183
Songe-Møller Niels 19.10.1917 Arendal 1184
Nomell Else Marry 16.01.1920 Halden 1185
Johnsen (gift: Malmgren) Eli Therese 25.03.1920 Berg 1186
Høyby (gift: Andersson) Eli 07.11.1918 Halden 1187
Jenssen Else 30.10.1918 Skjeberg 1188
Jenssen Kay Egil 07.07.1940 Sarpsborg 1189
Jordahl Iris 13.10.1925 Stjørdal 1190
Lund Mary Eldbjørg 10.03.1926 Bardu 1191
Markussen Anny Marie 24.10.1917 Lavangen 1192
Ellingsen (gift: Vestli) Gudny Othelie 25.06.1918 Lavangen 1193
Eilertsen (f. Gurthshenko) Olga 22.11.1883 Riga 1194
Baumann (f. Preus-Olsen) Elisabeth Wencke 17.06.1913 Russland, Petrosavotsk 1195
Baumann Venke Elisabeth 24.10.1941 Oslo 1196
Tørnquist Sverre Evanger 14.11.1912 Mo i Rana 1197
Endresen Hjørdis 31.10.1899 Oslo 1198
Endresen Elsa 09.08.1921 Oslo 1199
Endresen Dagfinn 23.04.1926 Hønefoss 1200
Wergeland von Hanno Ingeborg Birgithe 05.04.1897 St. holm 1201
Lødrup Jens-Peter 05.09.1893 Skjeberg 1202
Nordli Arne Berntsen 10.12.1911 Aasnes 1203
Nordli (f. Gråberget Danielsen) Ebba Halbjørg 20.04.1916 Hof 1204
Nordli Manne Robert 15.07.1939 Hoff 1205
Nordli Gerd Laila 22.01.1941 Åsnes 1206
Tellesås Odd Einar 06.11.1919 Tellesås, Eningdalen 1207
Lindén John Ragnar 08.06.1914 Idd, Halden 1208
Kilde Magne 09.07.1910 Nybergsund 1209
Ljøstad Sverre Odmar 12.10.1918 Tjømø 1211
Pedersen Syverin Bjørnstad 13.05.1899 Elverum 1212
Berg Karl Edgar 21.12.1920 Nøtterøy 1213
Rohde Olav Aleksander 11.06.1915 Buvik 1214
Ask Bernhard 29.04.1912 Stavanger 1216
Edvardsen Edvard Marensius 11.05.1907 Glemmen, Fredrikstad 1217
Hansen Leif Steen 02.06.1912 Horten 1218
Johansen Harald 14.07.1916 Hoff i Vestfold 1219
Aandstad Ole Roald 25.06.1912 Hadsel 1220
Botnen Arne Garborg 27.02.1908 Oslo 1221
Oskarsen Olaf 06.08.1916 Romedal, Hedemark 1222
Burchard Margit Helene 08.06.1904 Hadsel 1223
Sanderød Øivind 23.06.1912 Brevik 1224
Ekeberg Thorstein/ Thorleif 15.09.1914 Nes, Hedemark 1225
Rønning Håkon Stellef 03.08.1918 Tønsberg 1226
Pedersen Olaf Georg 02.02.1895 Oslo 1227
Kristoffersen Ole 16.10.1913 Sørum 1228
Reinertsen Alfred Anker 07.02.1914 Fjelldal 1229
Holst Johan Petter Landmark 17.06.1916 Horten 1230
Øvre John 16.03.1917 Trysil 1231
Øverland Mimmi 28.05.1919 Tjømø 1232
Bartoldsen Otto 04.06.1905 Hvaler 1233
Tobiassen Thorvald 29.02.1902 Østre Gausdal 1234
Lutnæs Bjarne 28.01.1913 Ytre Rendal 1235
Martiniussen Eldor Johan Martin 26.02.1912 Verøy 1236
Utgård Olava 01.01.1908 Vinger 1237
Brede Johan 31.12.1867 Snåsa 1238
Buer Arthur Marinius 01.06.1907 Eidsberg 1239
Hallén Anna Beate 25.09.1877 Halmstad 1240
Tobiassen Astrid Bergljot 22.08.1901 Lillehammer 1241
Fischer Abel 16.07.1920 Kr. sund n. 1242
Larsen Leif Ingolf 03.09.1900 Torsnes 1243
Knudsen Gunder Ribe 06.06.1911 Fevik i Fjære 1245
Ryen Georg 14.08.1916 Engerdal 1246
Allbjart Gunnar Wesley 17.04.1909 Oslo 1247
Jensen Hans Christian 16.06.1905 Fredrikstad 1248
Neby Torleif 26.09.1906 Stor-Elvdal 1249
Jacobsen Roy Stanley 11.08.1915 Drøbak 1250
Hanssen Helge Torsten 27.05.1917 Halden 1251
Sannsynligvis ubenyttet ---- ---- 1252
Granberg Martin 26.04.1892 Elverum 1253
Brekke (gift: Karlsson) Ruth Severine Andresen 17.06.1918 Oslo 1254
Johansen Asbjørn 02.07.1915 Tune 1255
Mattson (gift: Wesche) Anna-Elsa 12.06.1920 Narvik 1256
Rød Knut Jakob 06.04.1919 Sander 1257
Nilsen Odd Ferdinand 28.04.1917 Modum 1258
Kristiansen Mentz Lorang 22.07.1915 Austmarka 1259
Kristiansen Gerd 07.06.1916 Oslo 1260
Fredeler Gunnar Billington 23.04.1916 Fredrikstad 1261
Wintervoll Gunnar 08.09.1913 Røros 1262
Wintervoll Elsa Marie 06.01.1915 Florø 1263
Kristiansen Anna Helene 19.09.1882 Dalsland 1264
Thorsen Arne Andreas 24.08.1909 Haugesund 1265
Risan Ludvig Olai 09.01.1903 Verdal 1266
Grøttum Rolf Ivar 14.08.1919 Verdal 1267
Jensen Alma Karolina 12.04.1908 Florø 1268
Larsen Elvira 13.07.1898 Åmål, Dalsland 1269
Løkenesgård Sigmund Jostein 01.03.1917 Oslo 1270
Nathanelsen Anne Margrethe Brox 03.01.1916 Harstad 1271
Haugen Øystein 01.04.1913 ? 1272
Ljones Bjarne Hansen 29.03.1917 ? 1273
Helgå Aksel 26.01.1922 ? 1274
Wold Harald Arnold 13.08.1902 Våler, Østfold 1275
Tretvoll William Rodmar 07.02.1906 Bjarkø 1276
Nilsson Gøsta 31.12.1924 Narvik 1277
Hansen Brita Maria Bengtsson 27.02.1899 Steinkjær 1278
Hansen Gerd 12.03.1925 Steinkjær 1279
Skoglund Harald Hjalmar 21.01.1914 Austmark(?) Vinger 1280
Hagen Rolf 11.12.1926 Keiserud, Åsnes 1281
Andersen Knut William 17.04.1904 Kråkerøy 1282
Strøm Karl Oskar 17.05.1909 Halden 1283
Brede Odmund Johannes 16.07.1924 Snåsa 1284
Andersen Karl Marinius 25.05.1901 Fagerholt, Idd 1285
Andersen Kristine Marie 12.07.1899 Brønøysund 1287
Henriksen Dagny 01.01.1905 Moss 1288
Bakke Ole Helge 13.02.1919 Ringsaker 1289
Kolstad Sefanias 28.10.1989 Verdal 1290
Tvedt Ingrid Concordia 30.11.1920 Tyssedal 1291
Tranås Odd 17.02.1922 Talvik 1292
Holth Reidar 14.06.1897 ?efoss 1293
Stamnes Alf Kristian 09.01.1918 Horten 1294
Sandberg Torelill Sylvi 02.04.1923 Oslo 1295
Rudler Ulric Alastair Mountege 19.12.1924 England 1296
Dahl Gønner Fasting 03.09.1904 Nordstrand 1297
Skogvang Wally Marie 23.03.1919 Lyngen 1298
Holmberg Bjørn Kåre 07.10.1924 Hannestad 1299
Nymoen Olferd Herman 23.02.1912 Namdalseid 1300
Thollefsen (gift: Johansson Heden) Ella Rossie Henriette 13.03.1913 Senja 1301
Voldmo (gift: Sjøberg) Signe Olivia Olsen 11.08.1900 Nordli 1302
Haugan Martha 20.06.1897 Drammen 1303
Haugan Harald Reidar 15.04.1903 Tønsberg 1304
Strand Trygve Annaniessen 16.12.1909 Stavanger 1305
Olstad Knut Nilsen 20.04.1911 Sogndal i Sogn 1306
Houm Phillip 20.04.1911 Oslo 1307
Karlsen Kolbjørn 08.04.1915 Oslo 1308
Melby Håkon 04.09.1917 Høland 1309
Moland Olaf Jakob Gulliksen 28.06.1919 Brunlanes 1311
Høyer Fridtjof Bjarne Egenes 07.07.1899 Oslo 1313
Eriksen Kåre 28.06.1925 Vinger 1314
Trondsen Bjarne Osvald 23.09.1920 Målselv 1315
Larsen Arnold Johannes 15.03.1920 Målselv 1316
Storli Einar Kollin 31.05.1923 Målselv 1317
Rosvold Rolf Edmund 23.10.1917 Målselv 1318
Olsen Oleiv David 07.05.1924 Målselv 1319
Svendsen Arne 17.04.1921 Målselv 1321
Ingebrigtsen Klaus 18.11.1920 Målselv 1322
Strand Sverre 10.08.1923 Målselv 1323
Karlstad Karsten Hedmann 16.01.1920 Bergen 1324
Berntsen Robert Audun 18.09.1924 Trondheim 1325
Jørgensen Magne Johannes 06.12.1921 Målselv 1327
Fjelltun Arvid Johannes 24.01.1923 Målselv 1328
Olavssønn Steinar 19.07.1924 Trondheim 1329
Lorentzen Einar 21.06.1920 Målselv 1331
Aune Trygve 31.07.1918 Målselv 1332
Sandvoll Atle 16.04.1916 Kirkenes 1333
Øvergård Henry 22.02.1921 Målselv 1334
Pettersen Astor Klaus 04.10.1922 Saltdal 1335
Vensbakk Kristian Berg 25.12.1921 Saltdal 1336
Isdahl Annar Helge 14.06.1921 Trondheim 1337
Karlsen Arnfinn 16.07.1922 Trondheim 1338
Gurholt Hans Erik 07.07.1922 Strinda 1339
Nilsen Kaare 09.12.1911 Trondheim 1340
Rasmussen Thorleif 14.09.1916 Namsos 1341
Tangen Johan 20.02.1915 Levanger 1342
Hansen Lorang 17.04.1923 Skjeberg 1343
Jansen Jan Henrik 13.04.1927 Sarpsborg 1345
Mørk Thor Johannes 23.01.1926 Millesvik, Sverige 1346
Andersen Rolf Einar 02.10.1925 Tune 1347
Breivik Kåre Lidar 04.05.1917 Trondheim 1348
Palmstrøm Rolf Tendrup 19.08.1893 Leirsund 1349
Øverland Leif Gerhard 20.02.1900 Hegra 1350
Moen Harald 15.11.1920 Fet 1351
Fladen Odd Michael 07.12.1917 Oslo 1352
Moen Otto Ingmar 08.02.1919 Ø. Rendal 1353
Mellembakken Arvid 03.04.1918 Åsnes 1354
Mellembakken Oddvar 21.12.1921 Åsnes 1355
Mellembakken Knut 21.12.1921 Åsnes 1356
Gregersen Walter Caroli 20.04.1921 Kvina i Lurøy 1357
Kaaran Sigurd 29.03.1892 Oslo 1358
Kaaran Odd 27.03.1925 Bærum 1359
Pedersen Gjerulf 31.12.1905 Flekkefjord 1360
Brenden Kåre Willy 06.12.1923 Varteig 1361
Belsby Øivind Harald 19.07.1926 Varteig 1362
Mathisen Henry Verner 19.12.1922 Fåberg 1363
Berg Arne 15.11.1919 Sunnen 1365
Aasheim Birger Jarle 04.03.1922 Lånke 1366
Dahle Arnold Georg 20.08.1924 Stjørdal 1367
Trinerud Arnold Daniel 07.01.1926 Fåberg 1368
Rognås Harry 14.02.1923 Stjørdal 1369
Størseth Konrad 18.08.1925 Lånke 1370
Tillersve Olav 15.09.1923 Stjørdal 1371
Pedersen Magne 02.07.1923 Trondheim 1372
Myrhaug Gunvald 29.05.1920 Trysil 1373
Jensen Odd 03.06.1925 Trysil 1374
Jensstad Jon 18.12.1924 Trysil 1375
Næs Sigvald 06.07.1920 Trysil 1376
Berg Harald Ludvig 29.12.1896 Tromsø 1377
Bjørklund Oddvar 12.09.1918 Steinkjær 1378
Lunde Storm Hakon 12.10.1918 V. Aker 1379
Haagestad Wilhelm Willie 13.05.1915 Oslo 1380
Hansen Knut Roll 15.09.1921 Drammen 1381
Svendsen Torleif Gunnar 05.12.1923 Oslo 1382
Christiansen Arne 13.10.1919 Nøtterøy 1383
Strømsnes Erling Ragnvald 07.08.1916 Råde 1384
Hansen Eugen Olaf Magnus 19.04.1889 Oslo 1386
Sommerfelt Eivind 18.10.1923 Brunlanes 1387
Kielland Mogens 16.02.1906 København 1388
Olsen Thor 03.09.1924 Mysen 1390
de Flon Harry William 24.01.1907 Berg i Tistedal 1391
Nohr Eilif Aksel 30.08.1924 Idd 1392
Lettenstrøm Odd 22.02.1920 Tistedal 1393
Johansen Arne Asbjørn 22.01.1912 Borge 1394
Hansen Henry Martin 15.12.1916 Målselv 1395
Jensen Valter 28.03.1923 Målsnes 1396
Andreassen Gottlieb 30.03.1922 Målselv 1397
Aasland Sverre Kristoffer Mathiassen 29.11.1917 Innvik 1398
Olsen Tonning Omar Elias 04.12.1920 Lenvik 1400
Jensen Eivind Joakim 16.08.1924 Malangen 1402
Kalland John Birger 23.11.1918 Bruvik 1403
Ruud Bjørn Kaare 12.10.1924 Oslo 1405
Isaksætre Johan 12.01.1926 Åsnes 1406
Haldorsen Harry Magnar 23.05.1923 Bergen 1408
Rolén Erling Trygve 06.11.1921 Oslo 1409
Hansen Harald Martin 10.01.1912 Oslo 1410
Messelt Alf Edvard 01.03.1924 Målselv 1411
Brenn Idar Magnor 07.11.1919 Øvrebygd i Målselv 1412
Aune Erling Bjarne 05.06.1916 Målselv 1413
Bjerkeng Esten 23.05.1923 Øverbygd i Målselv 1414
Hofstad Hermann Kristian 08.08.1922 Målselv 1415
Pedersen Aksel Henry Mathias 05.03.1916 Hasvik 1416
Halvorsen Bernhard 18.11.1917 Øverbygd i Målselv 1417
Olsen Bjarne Johan 12.07.1921 Målsnes 1418
Johannesssen Arvid Kristian 09.03.1922 Malangen 1419
Johansen Nils Andreas 20.05.1920 Malangen 1420
Olsen Arild Kristian 11.09.1922 Målselv 1421
Grønvoll Olaf 17.11.1919 Målselv 1422
Østvik Gerulf Margido 07.06.1913 Snåsa 1423
Høili Knut 08.05.1916 Målselv 1424
Johnsen Trygve Ingemann 25.07.1908 Målselv 1425
Storslett Olaf Henry Karlot 06.07.1907 Sørfold 1426
Rynning Alf Kåre 16.11.1921 Målselv 1427
Viberg Birger 09.03.1923 Lenvik 1428
Jensen Åge Johan 25.07.1922 Lenvik 1430
Isaksen Einar 07.09.1919 Sørreisa 1431
Myre Ivar 08.05.1919 Målselv 1432
Helgesen Lande Berg 19.02.1919 Målselv 1433
Jensen Verner 08.07.1919 Saltdal 1434
Håkonsen Ingvar Blix 18.07.1912 Gildeskål 1435
Lødding Ragnar Arne 29.05.1921 Saltdal 1437
Mellem Ole Albert 08.01.1898 Brandval 1438
Seland Johannes 14.09.1912 Flekkefjord 1440
Jacobsen Trygve 27.11.1898 Tistedal 1441
Dahl Ivar 21.03.1913 Oslo 1443
Johansen Arne Sigvart 24.06.1917 Idd pr. Halden 1444
Krogh Sylvander Kornelius 10.10.1912 Idd 1446
Hågensen Håkon 18.06.1916 Elverum 1447
Iversen Thorleif 21.03.1905 Oslo 1449
Thommessen Hans Ivar Heen 18.08.1923 Hurum 1451
Hansen Harry 07.08.1924 Bergen 1452
Pedersen Per Bernhof 09.10.1919 Hammerfest 1454
Adriansen Jeås Martin 26.09.1921 Fredrikstad 1455
Høili Asleif Ragnvald 04.06.1920 Målselv 1456
Figenschou Ola 19.05.1925 Tromsø 1457
Skille Tomas 16.09.1925 Øverbygd, Målselv 1458
Haug Bernhard 16.07.1923 Øverbygd, Målselv 1459
Bersvendsen Peder Arneberg 14.03.1921 Målselv 1460
Elvelund Ingvall 20.10.1921 Målselv 1461
Lunde Harald 05.04.1912 Bardø 1462
Stokke Kåre Sigmund 05.01.1920 Drammen 1463
Aag Nils Edvard 31.05.1917 Narvik 1464
Søderblom Reidar 03.05.1916 Narvik 1466
Tråsdahl Gunnar 12.10.1924 Målselv 1467
Haugnes Jon 27.07.1921 Malangen 1468
Bersvendsen Bersvend 31.01.1923 Målselv 1470
Brox Herolf Leonhard 01.05.1925 Målselv 1471
Granheim Ingebrigt 07.05.1925 Målselv 1472
Luneborg Phillip 10.04.1923 Tromsø 1473
Lilleeng Wilhelm 14.11.1923 Tromsø 1474
Rydningen Johannes 23.07.1908 Målselv 1475
Ryeng Per 24.08.1918 Målselv 1476
Rydningen Johan Kaspari 17.03.1906 Målselv 1477
Lundblad Jens 06.10.1919 Tromsø 1478
Hansen Henry Kristian 26.12.1916 Bømle 1479
Moeng Nils 24.03.1922 Målselv 1480
Haug Hans 12.02.1921 Øverbygd 1481
Sivertsen Ivan 18.06.1917 Tromsø 1482
Antonsen Øivind Lindberg 26.06.1921 Tromsø 1483
Hemmingsen Sigmund Norgren 04.09.1921 Tromsø 1484
Lundblad Aksel Edvard 05.10.1918 Tromsø 1485
Håkstad Ivar Andreas 08.08.1920 Salangsdalen 1486
Dørum Halvor 03.04.1922 Øverbygd 1487
Bones Peder Edmund Mikalsen 01.04.1920 Bardu 1488
Storjord Ingemann Meier 22.05.1921 Bardu 1489
Ruud Reidar Kristian 04.11.1921 Lillehammer 1490
Eriksen Thorleif 11.05.1923 Strømsgodset pr. Drammen 1492
Brautaseth Ivar Olinius 02.06.1921 Hen i Romsdal 1494
Sivertsen Mikal 15.07.1921 Narvik 1495
Eriksen Hjalmar Hartmann 30.12.1914 Målselv 1496
Luneborg Osvald Kristian 16.05.1922 Målselv 1497
Larsen Ludvik Sverre 03.03.1921 Målselv 1498
Søsæter Rolf 05.09.1916 Sørskogbygda pr. Elverum 1499
Karlstorp Reidar 24.11.1921 Grue 1500
Nyberg Ove 17.07.1922 Elverum 1502
Nyberg Olai 14.10.1918 Sørskogbygda pr. Elverum 1503
Neverhaugen Thorleif Martinsen 24.01.1904 Grue 1504
Grahn Kåre Helge 10.12.1924 Kongsvinger 1506
Larsen Lars 05.12.1923 Hof 1507
Larsen Sverre 19.03.1922 Målselv 1508
Sivertsen Jens Birger 19.07.1925 Sør-Varanger 1509
Iversen Klaus Sverre 03.02.1922 Målselv 1510
Svendsen Harald 17.09.1923 Lenvik 1511
Kirkeeng Roald 05.08.1923 Målselv 1512
Kjellsmo Ola Martin 09.07.1923 Målselv 1513
Johansen Åge Emil 27.05.1920 Malangen 1514
Andersen Terje 10.06.1924 Målselv 1515
Brorstad Bjarne 07.09.1923 Bjørnevatn 1517
Fosebak Håkon 13.04.1920 Målselv 1518
Jensen Andreas 16.10.1921 Tromsøsund 1519
Paulsen Reinulf Dane 26.03.1922 Tromsø 1520
Isaksen Nils Bernton Joakim 14.10.1919 Kåfjord 1522
Kristoffersen Henry Jakob 06.06.1918 Rygge 1523
Olsen Egil 14.07.1915 Oslo 1525
Rynning Valter 31.05.1924 Målselv 1527
Johansen Sigurd Ludvik 28.03.1915 Søreisa 1528
Johansen Johan Meier 02.03.1918 Søreisa 1530
Eriksen Leif Kornelius 01.10.1911 Målselv 1531
Bergheim Peder 14.10.1922 Målselv 1532
Nilsen Johan Adrian 27.12.1922 Balsfjord 1533
Gelius Frithjof Haugen 15.08.1919 Balsfjord 1534
Skoglund John 27.06.1921 Balsfjord 1535
Holten Asle 04.07.1921 Balsfjord 1536
Pettersborg Bjarne 05.04.1922 Målselv 1537
Johnsen Sigbjørn Kyrre 14.06.1922 Målselv 1538
Pedersen Hermann 29.09.1914 Lenvik 1539
Grønvoll Ole 24.05.1922 Sørreisa 1540
Bårdsen Hermod Emil 08.06.1921 Lenvik 1542
Fagerhaug Johan Kyrre 22.04.1922 Balsfjord 1544
Kalbekken Gunvald Peder 22.02.1922 Målselv 1545
Kalbekken Johannes 15.11.1916 Målselv 1546
Haugan Albrigt 25.10.1910 Trondheim 1547
Gräsman Erling Vilhelm 19.03.1920 Trondheim 1549
Rørvik Karl Johan 28.07.1917 Vigra 1551
Bye Sverre 31.05.1920 Trondheim 1553
Jensen Nikolai Peder 21.03.1918 Sundalen 1554
Hansen Finn 26.09.1921 Langnes, Vesterålen 1556
Haugen Edvin Karlsen 15.11.1898 Modum 1558
Andreassen Leif Anker 10.07.1920 Nesna 1559
Hågensen Harry Laudin Normann 11.09.1919 Målselv 1561
Eilertsen Sigmund 11.10.1918 Brooklyn U.S.A. 1562
Nyheim Anders Evald 23.12.1920 Målselv 1563
Berntsen Helge Engstrøm 16.05.1922 Lenvik 1564
Samuelsen Einar 14.09.1914 Målselv 1565
Holten Hans Lodkert 09.05.1913 Balsfjord 1566
Halvorsen Arne Olaf 08.02.1915 Kvenvær 1567
Gundersen Peder Omar 29.11.1922 Tune 1568
Andersen Ragnvald Asbjørn 10.03.1922 Fredrikstad 1569
Andersen Yngvar Erling 11.03.1925 Bærum 1570
Paulsen Millard Odmann (Egeland) 11.05.1922 Stavanger 1571
Olsen Karl Arnulf 11.07.1923 Målsnes 1573
Dramsdahl Torfinn 13.07.1912 Oslo 1574
Jacobsen Odd 13.09.1922 Bergen 1575
Hansen Magnus Bertin 22.04.1922 Lindås 1576
Sannsynligvis ubenyttet ----- ---- 1577
Urdahl Håkon 06.11.1917 Varteig 1578
Narum Sigurd Slåtto 10.03.1913 Vadsø 1579
Hegseth Iver 21.01.1886 Meråker 1580
Karlsen Johannes 11.04.1916 Råde 1581
Adolfsen Ludvig Nikolai 06.09.1924 Porsgrunn 1583
Mørch Børre Bomhoff 04.10.1914 Tune 1585
Thormodsen Olav 29.05.1913 Stavanger 1586
Bern Erik 24.10.1920 Ikke oppgitt 1587
Olsen Sverre Marius 19.05.1917 Trondheim 1588
Ødegård (gift: Rønnberg) Annie Olise 06.12.1919 Kristiansund 1589
Rønnberg Oskar Mareno 24.05.1914 Trondheim 1590
Hansen Finn Normann 14.08.1921 Oslo 1592
Sjøberg Ole 08.11.1919 Nordre Odalen 1594
Solvang Leif Kornelius 22.12.1916 Tromsø 1596
rynning-Tønnessen Sverre 24.04.1894 Flekkefjord 1597
Rynning-Tønnessen Sverre 01.07.1927 V. Aker 1598
Henriksen Bjarne 23.02.1920 Haugesund 1599
Kalsveen Arne Egil Kåre 18.04.1925 Oslo 1600
Johansen Georg Paul 22.10.1924 Skedsmo 1602
Assarød Hans Josef 08.03.1916 Borge 1603
Olausen Alf 15.07.1918 Skoger 1604
Rørvik Reidar Kristoffer 29.03.1920 Tofte i Hurum 1606
Bjørk Arne Olaf Olson 10.10.1919 Soon 1608
Askeland Ludolf Emil 20.09.1919 Haugesund 1609
Ødegaard Arnold Walter 08.07.1911 Kristiansand 1610
Christiansen Olaf Oddmar 21.11.1909 Høivåg 1611
Wollertsen Kurt William 02.11.1923 Bergen 1612
Olsen Leif Malvin 25.02.1912 Bergen 1614
Hansen Johan 26.07.1924 Drammen 1616
Nilsen Rolf Egil 13.03.1919 Nordvik 1617
Andreassen Karlof 06.06.1922 Nordvik 1618
Amundsen Johan 09.06.1906 Stor-Elvdalen 1620
Kjølstad Erling 01.05.1922 Koppang 1621
Bredin Bjarne 01.06.1914 Ytre Rendal 1622
Berget Oddvard 12.02.1926 Brandval 1623
Hansen Gunnar Eugen 06.07.1920 Oslo 1624
Sørensen Bjørn-Sture 30.11.1920 Ø. Aker 1625
Karlsen Willy Hartvik 22.07.1924 Torsnes 1626
Olsen Egil 20.01.1923 Torsnes 1627
Tangen Bjarne Gudbrand 11.06.1918 Brandval 1628
Seterlien Arvid 26.01.1918 Brandval 1629
Fagerlien Yngvar Ole Peder 03.12.1920 Eidskog 1630
Stensrud Erling Olsen 07.05.1912 Digernes 1631
Ruud Svein Magne 10.06.1925 Vinger 1632
Øiseth Kåre 13.11.1923 Kongsvinger 1633
Lunde Eugen Lorang 26.10.1925 Roverud 1634
Steinnes Håkon William Nilsen 05.05.1923 Lyngen 1635
Johnsen Theodor 15.06.1921 Hærøy 1636
Reite John 26.11.1926 Hammerfest 1637
Lilleeng Rolf 09.08.1919 Sundal 1638
Nilssen Nils Strand 08.07.1923 Målselv 1640
Rognmo Ole 01.12.1919 Målselv 1641
Halvorsen Augustinus 08.04.1914 Målselv 1642
Trondsen Peder Arvid 11.10.1918 Målselv 1643
Winje Olav Bjarne 13.10.1923 Målselv 1644
Haug Gunnar 06.04.1917 Målselv 1645
Holmen Sverre Theodor 20.03.1912 Målselv 1646
Nordgård Olav Peder 26.10.1914 Målselv 1647
Nilsen Jan Arild Heggelund 09.05.1921 Tromsø 1648
Rostadmo Martin 12.04.1904 Øverbygd i Målselv 1649
Myrli Nils Johan 13.03.1922 Målselv 1650
Gravrok Frithjof 12.06.1908 Målselv 1651
Rognmo Otto 25.11.1908 Målselv 1652
Dørum Knut 27.08.1920 Øverbygd 1653
Andersen Trygve 01.01.1917 Målselv 1654
Hoel Gudleif Johan 14.03.1924 Tromsø 1655
Berntsen Osvald Birger 20.10.1924 Målselv 1656
Myrvoll Ingolf 01.12.1922 Målselv 1657
Bruun Karl 05.12.1913 Kistrand 1658
Utby Halvdan Osmund 17.10.1921 Målselv 1659
Myhre Gunvald 25.02.1917 Målselv 1660
Dahlhaug Alfred 30.11.1908 Øverbygd 1662
Johnsen Jantoft Arnold 30.01.1915 Vardø 1663
Lundgren Paul Jakob 18.03.1920 Vardø 1665
Krogstad Marius Vilmar 08.03.1917 Vardø 1666
Lermo Meier Olvin 20.07.1908 Målselv 1667
Arnesen Arne 15.04.1919 Oslo 1668
Larsen Leif 08.06.1922 Østre Aker 1669
Strømberg Edgar Helge 17.04.1918 Oslo 1670
Norder Leif 01.05.1908 Norderhov 1671
Hønstvet Aslak 11.09.1915 Skipstvedt 1673
Marcussen John Schrøder 16.03.1914 Holmestrand 1674
Kristiansen Gunnar 03.05.1913 Oslo 1675
Harlofson Axel Nicolai 25.08.1916 Oslo 1676
Selmer Christian Johan 18.12.1919 Stjørdal 1677
Tofte Leif Bjørn 17.03.1919 Oslo 1678
Andersen Erik 13.12.1922 Oslo 1679
Motrøen Toralf Kyrre 17.08.1917 Bardu 1680
Moland Asbjørn Johan 31.01.1922 Målselv 1681
Sørensen Jens Hagerup 04.11.1920 Lenvik 1682
Karlstad Erling 21.02.1902 Bardu 1683
Hansen Sverre Sigmund 15.07.1921 Hamarøy 1684
Olsen Jørgen Nordin 15.06.1924 Nord-Rana 1685
Nestvold Oddvar 10.11.1916 Rennebu 1686
Bjørnstad Otto Oluf 19.06.1920 Elverum 1687
Braseth Lorentz Ingvar 11.05.1918 Bolsøy 1688
Eriksen Einar 21.11.1915 Sortland 1689
Møklebust Alf Nicholai 11.08.1915 Bergen 1690
Lorvik Leif 02.04.1919 Malm 1694
Brennvall Tore Fingul 25.12.1917 Meløyvær 1695
Eriksen Gunnar Normann 12.03.1914 Oslo 1696
Kjos Trygve 14.08.1924 Oslo 1698
Karlsen Per Ole 16.06.1925 Oslo 1700
Karlsen Harry Thorbjørn 29.11.1925 Oslo 1701
Albrigtsen Gunnar 13.01.1920 Tromsø 1702
Olsen Terje Rolf 06.06.1923 Tromsø 1703
Nilsen Aage Ludvig Eberg 16.12.1918 Tromsø 1705
Larsen Lars Sten 20.08.1908 Trondenes 1707
Snare Asbjørn Knut 22.05.1916 Eidskog 1708
Jacobsen Ivar Karsten 04.07.1908 Vinger 1709
Knutsen Norman 22.08.1919 North Dakota, U.S.A. 1711
Sødahl Nils Johannes 19.07.1915 Romsdal 1713
Johnsen Nedrum Johan 21.05.1916 Gratangen 1714
Dahl Ivar Johannes Raven 27.07.1922 Gratangen 1715
Svendsen Torbjørn 23.03.1917 Svelvik 1717
Hoel Per 14.07.1925 Oslo 1719
Jakobsen Roald 24.06.1920 Lillestrøm 1720
Rygh Trygve 10.04.1904 Oslo 1722
Svendsrud Einar Eriksen 31.07.1913 Høland 1724
Kulbulien Ragnar 19.06.1908 Elverum 1725
Syversen Erling 26.01.1918 Oslo 1726
Jakobsen Evald Valdemar 26.11.1921 Saltdal 1727
Jørgensen Thorleif Magnar 31.03.1921 Sulithjelma 1728
Jansson Viktor Johan 03.02.1921 Sulithjelma 1730
Borge Olaf Georg 23.08.1922 Sulithjelma 1731
Fiva Ole 08.10.1921 Fauske 1732
Langberget Ole 15.03.1922 Grue 1734
Gråberget Eivind 18.12.1918 Hof 1736
Sagerud Reidar 21.07.1923 Grue 1737
Lindboe Hans 05.05.1923 Grue 1738
Gråberget Knut 18.12.1922 Åsnes 1740
Ebbesen Just Christian 20.04.1925 Moskva 1741
Sparre Per 30.10.1919 Ullern 1742
Olsen Otto 25.08.1890 Oslo 1743
Tangen Jens Eugen 20.07.1897 Idd 1744
Aaslie Alf Johan 26.06.1910 Mysen 1745
Aaslie Per 15.03.1922 Oslo 1746
Olsen Arne Lorang 02.01.1915 Oslo 1747
Gustavsen Gustav Adolf Holmen 05.11.1899 Idd 1748
Teigen Leif Gabrielsen 11.11.1915 Tromsø 1749
Nyhus Hilmar 06.12.1917 Oslo 1750
Pedersen John Marius 21.05.1920 Lier 1751
Hansen Erling 12.08.1923 Nordrehov 1752
Arneson Kolbjørn 05.11.1913 Kristiansand S. 1753
Harfallet Kåre 26.01.1921 Blaker 1754
Harfaldet Hans 01.04.1913 Aurskog 1755
Strengelsrud Finn 10.04.1917 Nes i Romerike 1756
Wiik Erling Johannes 29.05.1920 Nes i Romerike 1757
Mortensen Godtfred 16.04.1903 Grue, Finnskog 1758
Dragonmoen Hjalmar 04.04.1919 Vinger 1759
Rønsen Olaf Torgeir 18.10.1921 Sørum 1760
Lunde Odd Johannes 10.09.1919 Stokke 1761
Thoresen Birger Josef 04.07.1921 Spydeberg 1762
Pedersen Odd 02.05.1924 Trysil 1763
Nordli Sverre 22.09.1922 Åsnes 1764
Ramsli Johan Borger 18.07.1921 Åsnes 1765
Gråberget Egon Danielsen 25.07.1924 Hof 1766
Wallin Svenn Robert Harry 26.08.1903 Halden 1767
Seigerud Rolf Gunnar 19.05.1926 Brandval 1769
Normanseth Aage Halsten 01.03.1922 Skånland 1770
Bones Emil Magne 15.10.1897 Bardu 1771
Bakkeli Reidar Johan Engen 03.12.1918 Harstad 1772
Pedersen Thomas Emil 15.08.1913 Lavangen 1773
Andersen Nils Andreas Edvin 30.07.1920 Lavangen 1774
Jørgensen Bjarne August Johan 29.04.1922 Ankene 1775
Isaksen Johan Henry Fossbakken 19.10.1922 Lavangen 1776
Dick Røstad Kaare 05.11.1921 Moss 1777
Nilsen Willy 20.03.1926 Ålesund 1778
Sæther Rolf 11.04.1924 Stjørdal 1779
Gangstad Aksel Martin 08.08.1909 Beitstad 1780
Johnsen Olav Herbjørn 08.08.1923 Gratangen 1781
Danielsen Arne Johan 31.12.1917 Lenvik 1783
Lorentzen Karsten Georg 20.01.1922 Finnsnes 1784
Pedersen Enok 12.04.1920 Finnsnes 1785
Kindseth Gudbjørn 11.10.1925 Stjørdal 1786
Osen Ingebrigt Klinge 31.07.1919 Stoksund 1787
Stamnes Paul Johannes 02.05.1918 Flatanger 1788
Borch-Nielsen Tor Gustav 18.03.1913 Trondheim 1789
Røer Finn Birkeland 05.04.1919 Oslo 1790
Lillmann Bjarne 28.12.1922 Kirkenes 1792
Schøn Thormod Kolbjørn 04.06.1921 Kirkenes 1794
Hauge Harry 14.04.1924 Fredrikstad 1795
Treu-Jacobsen Leif 07.09.1912 Oslo 1797
Moe Harald 19.03.1916 Oslo 1798
Ellingsen Gunnar 16.04.1916 Oslo 1799
Krudtå Severin Johannes 13.06.1922 Nordreisa 1800
Emilsen Adolf 19.08.1918 Furnes 1801
Solvang Knut Peder 17.12.1924 Skjeberg 1802
Malm Ragnar Marinius 30.04.1910 Skjeberg 1803
Stenersen Atle Green 30.07.1896 Kongsberg 1805
Pedersen Erling Wathne 11.07.1922 Svelvik 1806
Gjertsen Trygve 22.03.1915 Bergen 1807
Pedersen Svend Gustaf 04.01.1919 Bergen 1808
Olsen Rolf Eide 24.06.1914 Halden 1809
Mathisen Harald Magnus 05.11.1917 Grorud 1810
Persvangen Karsten 23.04.1911 Vinger 1812
Wold Johan 13.05.1924 Stjørdal 1813
Berdahl Arvid Hermann 09.03.1925 Stjørdal 1814
Kartum Lars 06.07.1925 Stjørdal 1815
Monsen Erling 01.11.1924 Stjørdal 1816
Karlstorp Kåre 17.07.1915 Grue 1818
Johansen Arne Henrik 24.03.1920 Lyngen 1819
Larsen Olaf Ragnvald 19.04.1922 Kåfjord 1820
Salo Erling Valdemar 11.08.1923 Kåfjord 1821
Berg Reidar 18.01.1922 Kåfjord 1822
Hansen Hilmar Marenius 23.04.1922 Kåfjord 1823
Olsen Edvard Magnus 01.03.1911 Kåfjord 1824
Eriksen Peder Olaf 27.12.1916 Kåfjord 1826
Pedersen Hans 28.09.1921 Kåfjord 1827
Nilsen Peder Marinius 23.04.1920 Kåfjord 1828
Kleiven Ansgar 10.10.1921 Kvefjord 1829
Langsandmo Birger Eliassen 19.09.1919 Saltdal 1830
Zakariassen Zakarias 28.02.1924 Saltdal 1831
Øren Ole 15.11.1919 Su.itje 1832
Lunde Johan Olav 17.03.1921 Sulitjelma 1833
Skappel Vilhelm Broch 24.01.1911 Ringsaker 1835
Jakobsen Arne 15.02.1921 Oslo 1836
Petrea Elfrida 15.08.1915 Nordreisa 1837
Nilsen Finn Klebo 31.01.1921 Bergen 1838
Bjørndal Edvin Arthur 25.08.1916 Bergen 1839
Johannesen Leif Kåre 01.04.1913 Sarpsborg 1841
Olsen Odd Helge 23.10.1911 Sarpsborg 1842
Eriksen Arne Hjalmar 09.09.1924 Halden 1843
Woldheim Kåre Gunnar 15.07.1925 Berg 1844
Pihlstrøm Erling 08.10.1925 Halden 1845
Moy Johan Nikolai 14.04.1920 Arendal 1846
Sørensen Hans August 02.03.1913 Oslo 1847
Stensrud Rodel Alden 13.05.1924 Minnesota, U.S.A. 1848
Amundsen William Andreas 06.12.1919 Stavanger 1849
Langvik Signar 09.05.1920 Trondheim 1850
Ånonsen Jarl 02.05.1925 Stavanger 1851
Johansen Birger 02.11.1924 Mjøndalen 1852
Berge Leif 10.07.1920 Stavanger 1853
Fjeld Bjørn 27.08.1923 Hamar 1854
Mellem Jens Thorleif 18.12.1921 Vinger 1855
Rognerudengen Einar 12.07.1919 Varteig 1856
Josefsen Bernt Kristian 18.04.1920 Tufjord 1857
Jensen Gunnar Lauritz 25.11.1916 Sarpsborg 1858
Aasen Karl Normann 30.05.1924 Laksevåg, Bergen 1859
Pehrson Edvard Konrad 20.04.1915 Slagen pr. Tønsberg 1861
Nilsen Gunnar Julius 21.02.1921 Glemmen 1862
Tafjord Louis Selmer 31.03.1911 Ålesund 1863
Westby Torolf Gunnar 05.03.1918 Sørum 1865
Nicolaysen Alf Josef 06.11.1913 Sørum 1866
Nicolaysen Rolf Kristian 05.10.1917 Sørum 1867
Rønsen Leif Asbjørn 02.08.1924 Sørum 1868
Fagersand Arne Thorbjørn 29.06.1924 Sørum 1869
Andreassen Hans Andreas 24.08.1919 Fredrikstad 1870
Halvorsen Ragnar 31.12.1920 Sem 1872
Bye Øyvind 20.02.1925 Trondheim 1874
Wikan Åge 04.02.1925 Trondheim 1875
Jacobsen Rolf 23.10.1924 Trondheim 1876
Jørgensen Per Konrad 31.12.1921 Lavangen 1877
Nicolaysen Asbjørn 23.09.1921 Blaker 1878
Grønvold Alfred Marselius 22.04.1916 Ankenes 1879
Strømholt Knut Simon 08.04.1920 Bardu 1880
Pedersen Lindberg 17.11.1921 Lavangen 1881
Sørensen Gudmund Johan 28.03.1921 Lavangen 1882
Elvebakk Henry Thorulf 11.06.1919 Ankenes 1883
Martinsen Fred Emil 03.12.1919 Ankenes 1884
Elvebakk Magnar Toralf 15.10.1920 Ankenes 1885
Grønvold Halfdan 19.02.1919 Ankenes 1886
Marcussen Sigurd 14.03.1909 Lavangen 1887
Laberg Nils 20.12.1923 Lavangen 1888
Øvergård Gunnar 06.01.1926 Bardu 1889
Sæterbø Ingolf Andreas 30.03.1918 Lavangen 1890
Eklo Johan Arthur Johansen 31.03.1912 Lavangen 1891
Johansen Jerløv Otto 10.09.1919 Lavangen 1892
Pedersen Johannes Sverdrup 28.05.1921 Lavangen 1893
Rognli Einar Oskar 10.10.1925 Bardu 1894
Roness Rudolf Annar Johan 27.10.1921 Lavangen 1895
Hansen Markus Anberg 10.07.1918 Lavangen 1896
Hansen Johan Eberg 22.08.1914 Lavangen 1897
Knudsen Odd 10.11.1918 Stjørdal 1898
Saumann Hans Albert Viktor 10.06.1905 Horten 1899
Moe Reidar Magnus 22.05.1922 Grue 1900
Torpet Helge Olsen 22.11.1920 Hof 1901
Bråten Birger Sigurdsen 15.02.1920 Åsnes 1902
Lindstad Finn Magne 19.02.1924 Grue 1903
Myhrstad Trygve 04.03.1915 Skjeberg 1904
Henriksen Thor 22.11.1922 Larvik 1905
Sørensen Thomas Evald 05.08.1924 Asker 1906
Borgersen Asbjørn 31.05.1919 Rolvsøy 1907
Sorknes Arvid Johnny 14.11.1924 Thune 1908
Foss Otto 01.05.1921 Brandval 1909
Esaiassen Asbjørn 16.12.1923 Trondheim 1910
Holmen Erling 14.05.1923 Trondheim 1911
Solli Torleif 22.11.1918 Meldal 1912
Loe Wilhelm 10.09.1918 Meldal 1913
Sjøvik John Sigvart 23.10.1918 Ålesund 1914
Kværnø Rolf 07.11.1923 Nordstrand 1915
Syvertsen Edvin Asgeir 06.01.1916 Stor-Elvdal 1917
Larsen Arthur Julius Malvin 15.12.1915 Gratangen 1918
Kvernmo Martin Johnsen 17.04.1923 Gratangen 1919
Kvernmo Halvdan Sverre 03.02.1924 Gratangen 1920
Hansen Annar Benoni 09.07.1909 Ibestad 1921
Eliassen Arne Johan 17.03.1923 Lavangen 1922
Næss Oddvar 29.05.1925 Trondheim 1923
Nilsen Hilmar Olaf 22.12.1921 Trondheim 1925
Johansen Paul Johan Nikolai 02.07.1923 Lurøy 1926
Småvollan Johannes 25.01.1923 Snåasa 1927
Gutvik Herleiv Jarle 29.12.1923 Sokndal 1928
Tvedt Brynjulf Walnum Krane 04.07.1918 Svolvær 1929
Lind Rolf 12.03.1922 Jeløy 1930
Nerberg Eivind 15.04.1896 Trysil 1931
Andersen Anders 18.09.1917 Vardø 1932
Hansen Asbjørn 04.07.1933 Tønsberg 1933
Isaksen Kolbjørn Olaf Andreas 27.05.1925 Tromsø 1935
Nilsen Mindor Inge 17.09.1916 Ålesund 1936
Svangren Arne Oliver 10.10.1924 Kråkerøy 1938
Åmodt Håkon 19.04.1922 Oslo 1940
Lænd Peter Henrik 22.04.1918 Namsos 1941
Borge Ole Bjørge 06.08.1925 Onsøy 1942
Nielsen Rolf 25.03.1910 Drammen 1943
Andersen Bernt 30.03.1925 Stavanger 1945
Tvedt Harry Theodor Gilbert 01.12.1920 Bergen 1946
Amble Hjalmar 22.11.1918 Bergen 1947
Strand Ingolf 03.09.1926 Strand 1948
Prestmo Sigurd 22.09.1889 Strinda 1949
Johansen Andor Hagbart 12.12.1907 Haugesund 1951
Rønning Arthur Olsen 03.05.1915 Bergen 1953
Hernes Bjørn 11.12.1924 Bærum 1955
Kortene fra 5154 til 5199 er borte. ------ ----- 1956
Løvmo Leif Sigurd 06.01.1922 Storelvdal 1957
Olson Arne Oddvar 22.12.1921 Storelvdal 1958
Garli Ola Ottosen 06.12.1922 Storelvdal 1959
Haugen Adelstein 17.07.1907 Oslo 1960
Ramstad Halvard Mikaerl 22.05.1888 Oslo 1961
Gimmingsrud Oddmund 26.06.1918 Trøgstad 1962
Steily Peder Arnold 05.01.1920 Bardu 1963
Bruland Helmer Emil 30.08.1922 Sortland 1964
Hegge Arne 22.05.1915 Bardu 1965
Hindahl Adolf Emanuel 24.10.1915 Tynset 1966
Nytrøen Oddvar 09.01.1920 Tynset 1968
Hjemgård Thorstein 24.04.1913 Ytre Rendal 1970
Dideriksen Dagfinn 26.07.1921 Stor-Elvdal 1971
Smedbakken Sverre 05.01.1922 Stor-Elvdal 1973
Lund Harald Birger 02.03.1923 Trondheim 1974
Madtzog Arild Walter 15.01.1924 Trondheim 1975
Myhrvik Bjørn 30.10.1924 Trondheim 1976
Normann Arthur 16.06.1927 Kirkenes 1977
Hårstad Sigmund Sigurd Olsen 15.08.1920 Selbu 1978
Karlsen Anfinn 08.05.1910 Oslo 1979
Bjerkan Helge 10.06.1915 Levanger 1980
Wekre Hermod 16.04.1910 Sparbu 1982
Fleischer Hjalmar 03.06.1926 V. Aker 1983
Nilsborg Rolf Oddvar 18.09.1924 Oslo 1984
Elnes Leif Asbjørn 12.04.1921 Rjukan 1986
Fronth Jean 15.03.1921 Rjukan 1987
Austad Endre Hovdedal 10.03.1921 Oslo 1988
Pedersen Håkon Fridtjof 05.02.1915 Berg 1990
Ruud Egil 19.04.1922 Strømmen 1991
Heramb Eilert Gustav 30.06.1921 Elverum 1992
Heramb Robert Georg 24.11.1922 Elverum 1993
Hole Aage Harry 18.01.1925 Elverum 1994
Østlund Johan Eivind 26.01.1921 Øvre Rendal 1995
Berger Ole Johan 01.05.1919 Øvre Rendal 1996
Edvardsen Georg Emanuel 21.11.1914 Nittedal 1997
Bergersen Johan Lorang 02.09.1914 Oslo 1999
Jensrud Reidar 14.01.1923 Grue 2000
Nykvist Ole 12.01.1924 Brandval 2001
Halvorsen Hans Oskar 09.11.1925 Eidskog 2002
Tørmoen Harald 12.11.1923 Grue 2003
Totland Elling 11.10.1916 Hosanger 2004
Moe Johan 01.01.1918 Luster 2005
Hofgaard Oskar Gabriel 26.03.1878 Oslo 2006
Hofgaard Astrid Aufemia 30.03.1899 Oslo 2007
Hofgaard Elsa Synnøve 21.05.1936 Oslo 2008
Gravem Gudleif Edvard Hartvigsen 25.07.1925 Sømna 2009
Berglann Per Magne 31.07.1921 Stor-Elvdal 2011
OIsen Birger Jæger 18.09.1923 Molde 2013
Sæther Leonhard Meier Olsen 31.08.1913 Kristiansund N. 2014
Olsen Egil Lorange 21.09.1922 Molde 2016
Eltvik John Louis 24.05.1925 Ålesund 2017
Støbakk Brede 17.08.1924 Nordli 2018
Stensås Konrad Andersen 13.01.1912 Haltdalen 2020
Undset Ole Meinich 02.05.1915 Stjørdal 2022
Auran Peder Sigurd 08.09.1918 Stjørdal 2024
Neslo Johan Peter 23.06.1895 Trondheim 2025
Birkeland Kåre 22.03.1923 Kristiansand S. 2026
Fjermedal Peder 10.04.1922 Vegusdal 2028
Dahlberg Ebbe Magnor 30.04.1921 Bardu 2029
Amundsen Konrad Andreas 28.01.1915 Saltdal 2030
Myrland Jarl 07.10.1924 Bardu 2031
Jensen Sonja Thorbjørg 25.02.1925 Kirkenes 2032
Dahlberg Aage Birting 11.11.1923 Bardu 2033
Dybwad Maurice Claude 25.09.1922 Paris 2034
Bentsen Alf 22.01.1922 Sulitjelma 2035
Grytting Judith 20.04.1907 Søndeled 2036
Grytting Peder Oddvar 25.11.1901 Drangedal 2038
Lorntzen (gift: Mathisen) Helene Marie 13.03.1921 Svolvær 2039
Mathisen Harry Malton 28.09.1917 Tysfjord 2040
Nilsen Erling 21.11.1919 Tysfjord 2041
Thofte Finn Holm 17.08.1913 Wien 2042
Isaksen Hans 01.12.1924 Stjørdal 2044
Stokkmo Odd 14.07.1925 Stjørdal 2045
Jakobsen Ole Martin 28.02.1923 Glemmen 2046
Tandberg Kjell Adolf Olsen 31.07.1922 Oslo 2048
Larsen Arbo Lorang 14.10.1902 Nøtterø 2049
Johansen Arne Normann 02.11.1920 Strinda 2051
Haugan Kjell Torgeir 21.09.1920 Verdal 2052
Lien Steinar 30.09.1918 Levanger 2053
Hårberg Svein Margido 01.04.1923 Strinda 2054
Thoresen Kristian 23.05.1919 Asker 2055
Olsen Asbjørn Ingemar 31.12.1914 Sulitjelma 2056
Olsen Karl Johan 26.03.1921 Sulitjelma 2057
Joakimsen Harry Lind 18.04.1921 Sulitjelma 2058
Hansen Ingvald Georg 04.12.1923 Sulitjelma 2059
Andersen Åge Wilfred 01.07.1922 Modum pr. Drammen 2060
Nilsen Askild Vare 18.05.1924 Hodanger 2062
Øverengen Bjarne Reidar 30.03.1920 Stor-Elvdal 2064
Øverengen Nils 28.03.1916 Stor-Elvdal 2065
Nyheim Helge 11.10.1915 Stor-Elvdal 2066
Bakken Martin 06.04.1908 Meråker 2067
Rem Svein Lindblad 27.02.1923 Trondheim 2068
Christiansen Herman 02.11.1914 Oslo 2069
Åsen John 03.09.1897 Meråker 2070
Dalåmomo Erik Bessen 17.12.1895 Meråker 2071
Sæther Thorleif 07.07.1914 Trondheim 2072
Kvam Arnold 04.08.1914 Strinda 2074
Berg Marit 09.05.1922 Eidanger 2075
Biong Kirsti Mette 12.02.1915 Ringsaker 2077
Biong Sissel 14.08.1939 ? 2078
Rød Else Margrete 30.06.1907 Tjømø 2079
Smith-Hansen Eva 06.01.1923 Bergen 2080
Sagløkken Jarne 05.05.1918 Elverum 2081
Stensløkken John 26.03.1919 Elverum 2082
Jensen Hans 24.04.1915 Oslo 2083
Røst Øistein 04.09.1922 Balangen 2084
Hansen Alf Sundvald 18.12.1919 Vardø 2085
Hansen Wilhelm Harry 01.12.1920 Sør-Varanger 2086
Kvernmo Arne Alfred 21.10.1912 Ogndal 2088
Sommerfelt Ralph 29.09.1907 Oslo 2089
Dybeland Arne Meyer 14.02.1921 Bogen 2091
Lerdahl Kåre 14.01.1917 Bogen 2093
Olsen Leif Martin 26.01.1917 Evenes 2094
Nicolaysen Kåre Marius 10.08.1918 Nes, Romerrike 2095
Kristiansen Erik Gundvald 17.08.1919 Eidskog 2097
Hanssen Reidar Bang 28.05.1919 Gratangen 2098
Larsen Olav Adolf Pareli 16.02.1919 Gratangen 2099
Olsen Johan Palmar 29.03.1916 Gratangen 2101
Mikkelsen Lars 25.08.1918 Gratangen 2102
Nilsen Harald 03.09.1914 Nes i Romerike 2103
Haugland Simen 18.04.1920 Nes i Romerike 2104
Dalbakk Lars Peder Johan 19.05.1919 Gratangen 2105
Sørlie Håkon 31.05.1920 Vardal 2106
Nilsen Odd 07.09.1920 Nes i Romerike 2107
Ruud Hjørdis Aurora 20.12.1916 Ørje 2108
Ruud Paul Martin 21.06.1914 Lisleherad i Heddal 2109
Ihler Gunnar Arvid 17.01.1924 Nes i Romerike 2110
Karlstad Sverre Ivar 06.05.1925 Nes i Romerike 2112
Hamre Elna 05.10.1919 Bergen 2113
Halvorsen Ulrich Møller 18.07.1925 Bærum 2114
Slotfeldt Tore 30.11.1923 Bærum 2115
Stensbøl Frode Sigvart 06.06.1903 Brandval 2116
Stensbøl Hans Reidar 20.10.1895 Sogndal i Dalene 2117
Stensbøl Ivar Johannes 10.02.1901 Trondheim 2118
Thronås Winnie Elisabeth 25.09.1906 Nærøy 2119
Thronås Emma 20.07.1928 Trondheim 2120
Lange Hans 06.01.1909 Trondheim 2121
Nordstrøm Johan Emil 20.02.1874 Långsele, Sverige 2122
Nordstrøm Maria Charlotta 12.05.1886 Ljusdal, Sverige 2123
Nordstrøm (gift: Audahl) Edith Charlotte 10.09.1921 Meråker 2124
Nordstrøm Inger Synøve 18.07.1930 Meråker 2125
Nordstrøm Fritz Gustav 02.10.1918 Meråker 2126
Nordstrøm Magda Kristine 13.02.1920 Åre i Sverige 2127
Audahl Bjarne Ingemann 18.04.1921 Meråker 2128
Pettersen Alf 21.05.1918 Oslo 2129
Schea Olaf Kristian 06.06.1894 Sørum 2130
Døhli Reidar Olav 09.07.1916 Sørum 2131
Johansen Jens Harald 02.09.1920 Sørum 2133
Robertsen Hans Jacob 03.03.1911 Sørum 2134
Ljønerholth Arnljot 03.07.1896 Eidskog 2136
Svendsberget Arild Sigvald 24.05.1922 Åmot 2137
Svingen Torbjørn 21.07.1925 Engerdal 2139
Andersen Severin 25.08.1921 Skjervøy 2140
Pedersen Kristoffer 12.04.1917 Bø i Vesterålen 2141
Lammi Karl 22.12.1922 Lesjeskog 2143
Andersen Lauritz Marensius 28.11.1916 Kåfjord 2144
Skumlien Trygve Henrik 12.11.1924 Oslo 2145
Ruud Thorvald Hansen 07.04.1923 Ø. Aker 2146
Vanvik Jan Henry 27.02.1918 Trondheim 2147
Rones Kjell Reidar 04.06.1923 Beistad 2148
Malmo Idar 13.07.1923 Malm 2150
Høiem Oddbjørg 23.09.1925 Verdal 2151
Johansen Johan Arvid 03.12.1923 Beistad 2152
Selbo Kåre Eiliv 04.09.1922 Inderøy 2154
Hallberg Bjørg Kristine 30.10.1923 Strinda 2155
Johansen Odd Johan 17.08.1921 Salangen 2156
Antonsen Arne Birger 14.09.1923 Salangen 2157
Paulsen Peder Marinius 23.12.1919 Salangen 2158
Syverstad Kåre Magnus 30.09.1915 Ullensaker 2159
Syverstad Ingrid 15.12.1917 Oslo 2160
Syverstad Tove Reidun 18.03.1939 Ullensaker 2161
Syverstad Karsten Magnus 15.10.1940 Ullensaker 2162
Syverstad Bjørg Ingrid 02.01.1942 Ullensaker 2163
Bodding Lydia 01.07.1896 Eidskog 2164
Bodding Karin Julia 06.01.1928 Eidskog 2165
Bodding Joel Arvid 15.02.1931 Eidskog 2166
Bodding Lars Jørgen 11.07.1940 Eidskog 2167
Arnesen Harald William 14.08.1907 Fredrikstad 2168
Storåsli Thorvald 07.02.1910 Mo i Telemark 2169
Hansen Ragnar Torleif 15.09.1918 Halden 2170
Ahlsen Arne Georg 23.04.1918 Halden 2172
Johansen Harry Oskar 20.07.1916 Halden 2173
Nielsen Hans 06.06.1924 Ås 2174
Herdahl Johan Harry 21.12.1920 Oslo 2176
Andersen Rolf 01.08.1921 Ski 2178
Andersen (gift: Petterson) Inger Marie 15.09.1926 Tistedal 2180
Andersen (gift: Hansen) Ruth Sofie 04.01.1921 Tistedal 2181
Vålbekken Johan 22.07.1923 Aasnes 2182
Moe Oddvar Ragnar 21.01.1923 Grue 2183
Venbakken Olav 14.12.1920 Åsnes 2184
Moe Kolbjørn Einarsen 06.09.1907 Hof 2185
Ruud Ole Johan 05.03.1908 Nord-Rana 2186
Jensen Julian Dahl 14.04.1921 Bø i Vesterålen 2187
Olsen (gift: Bjerkvik) Gudrun Konstanse 22.09.1923 Tromsø 2188
Johannesen Lilly Randora 14.07.1912 Lavangen 2189
Johannesen Johan Arthur 04.09.1913 Lavangen 2190
Bjerkvik Ole Andreas 13.08.1918 Narvik 2191
Moen Ole Martin 03.02.1917 Torsnes 2192
Kalleberg Odd Strøm 03.05.1903 Oslo 2193
Andersen Reidar Oliver 26.09.1924 Rakkestad 2194
Theisen Rolf Abraham 02.12.1920 Kristiansand S. 2196
Bodding Olav Isak 11.12.1924 Eidskog 2197
Stamnes Olaf 09.09.1925 Trondheim 2198
Lund John Ingvald 21.03.1923 Rakkestad 2199
Seierstad Ivar 01.03.1923 Ø. Aker 2201
Bodding Karl Jonny 10.06.1925 Eidskog 2202
Ruud Herman Edvin 17.05.1905 Hobøl 2203
Nilsen Olaf Torstein 09.03.1911 Halden 2205
Olsen Gunnar Kristian 23.04.1923 Fauske 2206
Olsen Ingvar Karsten 23.03.1920 Fauske 2208
Korsmo Ole Ottosen 30.09.1910 Åsnes 2209
Korsmo Anne Louise 06.07.1913 Åsnes 2210
Korsmo Inger Helene 11.12.1940 Åsnes 2211
Midjo Svein Olav 26.02.1915 Steinkjer 2212
Sakshaug Magne Olav 24.12.1917 Steinkjer 2213
Skjemstad Ivar Thoralf 16.02.1911 Steinkjer 2215
Jøssund Asbjørn 05.07.1918 Strinda 2217
Kårli Ludvik Kristian 20.04.1905 Stadsbygd 2218
Andreassen Alfrida Olea (Frida) 01.02.1910 Saltdal 2219
Hansen Løitner Otto 15.04.1922 Fauske 2220
Andreassen Laila Marie 26.06.1940 Oslo 2221
Rasch Olav Gulbrand Løgting 30.05.1920 Kristiansund S. 2222
Hansen Einar 13.06.1923 Fauske 2223
Olsen Terje Johan 02.05.1923 Fauske 2224
Pettersen Johanna Birgitte 30.05.1904 Saltdal 2225
Olsen Andor Inge 24.07.1919 Fauske 2226
Jakobsen Henry Ragnar Edor 30.09.1919 Lavangen 2228
Jensen Jens Kornelius Johan 10.06.1920 Lavangen 2229
Larsen Erling 07.02.1922 Lavangen 2230
Grimstad Bjarne Ottar 02.04.1926 Saltdalen 2231
Fürst Carl Armin 28.08.1897 Oslo 2232
Fürst Christian 10.01.1924 Trondheim 2233
Larsen Bjarne 01.03.1920 Oslo 2234
Martinsen Per 08.03.1908 Halden 2235
Rosenberg Thoralf Einar Karsten 21.01.1897 Idd 2236
Øverengen Helge Pedersen 23.04.1911 Stor-Elvdal 2237
Johansen Narve 16.06.1918 Stor-Elvdal 2238
Røstmoen Agnar 29.01.1917 Stor-Elvdal 2239
Røstmoen Olaf 22.09.1913 Stor-Elvdal 2240
Frank Paul 19.06.1923 Oslo 2241
Horn Rolf Güssow 31.03.1923 Fet 2243
Selmer Knut Johan Christian 20.12.1923 Dypvåg 2244
Hognes Svein 19.09.1922 Stjørdal 2245
Berg Gunvald 15.10.1918 Skatval 2246
Arntsen Sverre Heitmann 25.07.1918 Hvaler 2247
Syversetre-Skybak Guttorm 14.08.1915 Åsnes 2248
Langerud Brede 18.10.1920 Grue 2249
Daler Jakob 23.11.1902 Grue 2250
Snapa Magnus 09.05.1910 Grue 2251
Daler Reidar Fredrik 23.09.1920 Oslo 2252
Hofossbråten Sigurd Johan 23.11.1925 Brandval 2253
Johansen Johan Ludvig 29.06.1922 Helgeland 2255
Sætnan Jørgen 29.06.1922 Lånke 2257
Tetli Ole 09.01.1922 Leksvik 2258
Larsen Ludvig Thomas Johan 23.07.1919 Lavangen 2259
Larsen John Peder Astrup 25.09.1917 Lavangen 2260
Lysaker Ingvald Edmund 25.08.1924 Lavangen 2261
Ebeltoft Saxer Andreas 20.05.1923 Tromsø 2262
Hansen Harry Olav 11.06.1915 Kirkenes 2263
Bones Harald Hansen 24.05.1920 Bardu 2265
Bones Magnor Olai 26.07.1899 Bardu 2267
Borg Eva Karine 16.06.1926 Berg 2269
Hansen Gerd Toyny 20.02.1922 Halden 2270
Hansen Gerd Toyny 26.06.1922 Sarpsborg 2271
Andersen Gerd Magdalena 15.02.1922 Halden 2272
Andersen Einar 18.05.1926 Stavanger 2273
Møller Stig 14.03.1920 Halden 2274
Hansen Kjell 14.03.1920 Tønsb.. (?) 2275
Hansen Kjell 01.03.1926 Tønsb.. (?) 2276
Berg Tollef Kristian 02.12.1918 Drammen 2277
Krav Ole Sten 23.09.1923 Åsnes 2278
Fallås Olaf Arnesen 26.02.1916 Åsnes 2279
Brattli Johan 13.07.1923 Bærum 2280
Bollerud Arne Reidar 01.12.1924 Nes i Romerike 2281
Bakkeseter Gunnar 30.07.1919 Orkdal 2282
Skår Ingolf Monrad 06.04.1922 Bolsøy 2283
Solem Arvid Robert 30.06.1921 Rennebu 2285
Pedersen Arvid Robert 27.06.1923 Onås 2286
Elden Arvid Oskar 19.03.1920 Stod 2287
Thingstad Karsten Olai Anker 17.10.1917 Dønnes 2288
Johnsen Einar 02.06.1922 Oslo 2289
Bye Sverre Ragnvald 07.12.1920 Trondheim 2291
Røkke Helge 28.12.1920 Skatval 2292
Løkken Marit Eline 06.10.1920 Meråker 2293
Marthinsen Arne Marius 03.08.1918 Oslo 2294
Storholt Thorleif 21.08.1920 Hof 2295
Marthinsen Arne Marius 03.08.1918 Oslo 2296
Storholt Thorleif 21.08.1920 Hof 2297
Kristiansen John Helge 18.06.1925 Vestby 2299
Andersen Leif Kristian 05.11.1919 Halden 2300
Karlsen Alf 06.01.1922 Eidsberg 2302
Pedersen Rolf 30.09.1920 Eidsberg 2304
Bergfjord Arthur Conrad 31.08.1910 Kina 2306
Tyseng Ragnar Olsen 30.10.1923 Åsnes 2307
Kristiansen Asbjørn 09.04.1925 Skjeberg 2308
Furuly Mikal Olai 30.07.1919 Bardu 2309
Fosseng Alberg Nikolai 23.01.1925 Bardu 2311
Sørensen Sigmund Ragnvald 16.10.1918 Balsfjord 2312
Pedersen Paul Odin 25.02.1922 Balsfjord 2313
Efraimsen Hilfred Osvald 20.05.1923 Balsfjord 2314
Gjertsen Ludvik Valdemar 05.09.1917 Lavangen 2315
Gabrielsen Norman Georg Johan 13.04.1905 Lavangen 2316
Gabrielsen Asbjørn Stokkan 12.11.1911 Lavangen 2317
Bauck Arne 30.11.1922 Bardu 2318
Dieseth Gothard Harry 21.09.1906 Oslo 2319
Bodding Arne Johannes 13.03.1922 Nes 2320
Nilsen Thor 17.06.1912 Vigra 2321
Fredriksen Karolina Johanna 01.01.1910 Fauske 2322
Fredriksen Arne 14.01.1911 Sørfold 2323
Stenbakk (gift: Thorsen) Sofie 10.06.1913 Sørfold 2324
Lillegård Sverre Paul 12.06.1918 Sørfold 2325
Steinbakk Søren Johan 10.03.1921 Sørfold 2326
Hansen Karl 26.09.1914 Sørfold 2327
Andersen Egil Kåre 14.09.1923 Oslo 2328
Leinslie Alfon Oddvar 14.04.1917 Trondheim 2329
Henriksen Ragnar Sverre 22.03.1908 Brønnøy 2330
Lorentzen Arthur 31.07.1922 Hommelvik 2331
Mikalsen Erling Bugge 18.01.1919 Brønnøysund 2333
Johannesen Egil Andreas 24.11.1922 Tromsø 2334
Wasmuth Heinrich Richard 13.02.1923 Tromsø 2335
Engebregtsen Erik 01.09.1919 Skien 2336
Wilhelmsen Gunnar Ingolf 06.10.1914 Oslo 2338
Wibe Josef Fredrik Lilja 26.04.1917 Haugsund 2339
Halvorsen Egil Johnny 27.05.1920 Oslo 2340
Weigård Erling Johan Martinsen 03.01.1914 Sør-Rana 2341
Fagerheim Walter Heitmann 30.03.1919 Nesna 2342
Thorsen Gunnar 11.01.1919 Lesjaskog 2343
Aaser Karl Ludvig 21.12.1916 Trøgstad 2344
Hansen Konrad 13.06.1915 Eidsvold (Eidsvoll) 2345
Bjørnstad Roy Charles 29.09.1925 Ø. Aker 2346
Nysted Sverre 04.02.1916 Vang, Hedmark 2348
Berg Hans 07.08.1914 Vang, Hedmark 2349
Nyhagen Egil Hjalmar 24.04.1902 Vang, Hedmark 2350
Olsen Roar 10.02.1921 Oslo 2352
Christensen Johan 02.07.1921 Steinkjer 2354
Jervan Sverre Ingemar 25.12.1913 Trondheim 2355
Åstrøm Jenfrid 03.01.1919 Egge 2356
Spilhaug Kolbjørn 09.06.1898 N. Odal 2357
Winge Kaare Erling 09.01.1910 Sande i Vestfold 2358
Laasby Sverre Ingar 02.10.1917 Oslo 2359
Laasby Alfred 27.01.1914 Evje 2360
Uberg Eilif Føreid 13.10.1919 Stathelle 2361
Nilseng Ola 20.04.1920 Lillehammer 2363
Eriksen Glen Roger 25.03.1925 Oslo 2364
Piedler Knut-Aage 13.08.1920 Hamar 2365
Piedler Henry Wang 27.06.1916 Nord-Rana 2366
Hamnes Einar Olav 11.04.1916 Otterøy 2367
Hamnes Johan Petter 16.04.1924 Otterøy 2368
Thompson Arne 21.03.1925 Namdalseid 2369
Larsen Laurits Edvin 06.04.1906 Narvik 2370
Madsen Arthur 08.08.1917 Stord 2372
Madsen Bjarne 21.12.1915 Inderøy 2373
Bang Erna Holmboe 20.12.1899 Oslo 2374
Lund Knut Olaf 27.02.1926 Berg pr. Halden 2375
Larsen Knut Olaf 16.06.1919 Oslo 2376
Ringstad Einar Johannes 23.03.1921 Eidsberg 2377
Sørensen Oddvar Moltke 08.03.1922 Tinn 2378
Høiland Magne 07.11.1923 Håland 2380
Christensen Rudolf 12.07.1923 Bergen 2381
Andersen Odd Anker 13.05.1921 Landvik 2383
Hansen Willy Leif 23.02.1925 Skien 2384
Hopland Kristoffer 07.05.1925 Bergen 2385
Haugland Oddvar Sigbjørn 30.01.1925 Bergen 2386
Jensen Einar Emil 16.05.1922 Nordvik 2388
Kristoffersen Arnold Leonard 16.11.1894 Drammen 2389
Berntsen Erling Kristian Brekke 03.12.1920 Drammen 2391
Kummernes Erling 30.08.1921 Drevja 2392
Nilsskog Egil 24.03.1917 Drevja 2393
Nilsskog Alf Kristian 05.12.1914 Støren 2394
Nilsen Einar Martin 08.05.1913 Saltdal 2395
Albregtsen Sigmund Julian 29.01.1922 Saltdal 2396
Blyseth Terje 02.07.1919 Nesna 2397
Pettersen Johan Martin 07.09.1916 Saltdal 2398
Nordbergsen Julius 05.11.1922 Saltdal 2399
Nordbergsen Per Christian 04.07.1918 V. Aker 2400
Holter Per Christian 04.07.1918 V. Aker 2401
Svendsen Alf Gerhard 01.07.1920 Oslo 2402
Hansen Aksel Tinius 02.03.1913 Senja 2404
Pedersen Emil Peder 06.06.1916 Skånland 2407
Hansen Odd Normann 17.10.1917 Skånland 2408
Ottesen Asvor 12.01.1911 Trondheim 2409
Kiær Jan Henrik 06.02.1928 Brooklyn, U.S.A. 2410
Børsum Bror 22.09.1925 Vestre Aker 2412
Berg Randi Gunvor 14.11.1924 Oslo 2414
Johansen Odd 09.04.1923 Sarpsborg 2415
Ottosen Otto 09.05.1923 Tune 2417
Hellerud Knut Reiersen 06.11.1922 Frogn 2419
Stokke John Astor 16.06.1924 Hjørnfjord 2420
Vogt Fritz 16.02.1922 V. Bærum 2421
Grønningsæter Reidar 09.04.1924 Nordal 2422
Johansen Einar Wilhelm 01.01.1915 Oslo 2423
Larsen Olaf 15.03.1914 Stor-Elvdal 2424
Granvold Ragnar 10.09.1921 Aasnes 2425
Thorp Nathan 12.06.1911 Grue 2426
Strand Odvar 24.11.1921 Aasnes 2427
Blomquist Erling 13.12.1923 Aasnes 2428
Hanstad Åge 17.01.1920 Elverum 2430
Jensrud Bjarne 04.04.1916 Grue 2431
Flobergsæter Henry Stanley 16.07.1923 Aasnes 2432
Ruud Olga 24.01.1921 Hof 2434
Halvorsen Per 17.12.1923 Grue 2435
Andersson Andreas 17.01.1899 Oslo 2436
Riddervold Per 29.07.1921 Oslo 2437
Thorsen Jens 06.03.1909 Borre 2438
Ruud Kåre Mauritz 27.09.1914 Enebakk 2439
Johnsen Rolf Harry 09.10.1902 Oslo 2440
Halvorsen Halvor Oliver 17.12.1916 Oslo 2442
Våberg Ivar 04.12.1922 Agdenes 2443
Svinøy Jens Olai Rasmussen 21.09.1918 Vikna 2444
Nilsen Magne Norgren 22.03.1922 Balsfjord 2445
Hansen Rønning Einar Arnold 03.06.1920 Balsfjord 2446
Johansen Jens Leonard 15.06.1923 Balsfjord 2447
Jønsson Ivan 01.08.1926 Oslo 2448
Abrahamsen Øivind 26.12.1924 Oslo 2449
Hagberg Erland Albert 01.04.1925 Oslo 2450
Thorsen Thorbjørn 01.06.1917 Oslo 2452
Storsveen Victor Odd 10.04.1924 V. Aker 2453
Ottar Brynjulf 24.03.1918 Aker 2454
Ottar Oddmund Kristian 01.02.1922 Hommelvik 2455
Johnsen Robert Kristian 18.09.1922 Trondheim 2456
Skauge Kolbjørn 29.11.1922 Hommelvik 2457
Skaare Jens 29.04.1897 Oslo 2458
Svendsen Frank Reidar 29.05.1921 Oslo 2459
Bredesen Bjørn 21.10.1919 Aasnes 2460
Karlsen Karl William 28.11.1923 Østre Moland 2461
Myhre Einar 20.07.1917 Oslo 2463
Mølmen Kjell 25.09.1918 Lesjaskog 2464
Beute Rudolf 01.02.1920 Danmark 2465
Lødrup Birger Grøndahl 17.12.1922 Trondheim 2466
Bøe Ole 04.11.1919 Laksevåg 2467
Fimland Magne 01.03.1920 Trøgstad 2468
Løvlie Harald 24.01.1917 Lillestrøm 2469
Linnerud Odd 18.01.1909 Oslo 2470
Kvamli Inge Benedikte 15.02.1899 Moss 2471
Kvamli Aud Irene 13.03.1930 Ikke oppgitt 2472
Kvamli Inger Sofie 11.02.1933 Ikke oppgitt 2473
Brynhildsen Kåre Hjalmar 08.08.1923 Halden 2474
Johansen Edvard Hvidsten 14.03.1922 Halden 2475
Larsen Alf Ragnar 16.09.1916 Halden 2476
Lundgren Rolf 02.03.1912 Kongsvinger 2477
Pedersen Paul Nikolai 30.07.1915 Fauske 2478
Evjen Arthur Johan Kristian 25.05.1916 Bodin 2479
Ankjell Harald Jentoft 05.04.1913 Fauske 2480
Bjørnå Godtfred Mikal Nilsen 04.12.1913 Sulitjelma 2482
Antonsen Edmund Kristian 10.05.1917 Tromsøysund 2484
Ellefsen Hartvik Kristian Røren 13.04.1918 Borre 2485
Bogsven Gudor Embretsen 10.03.1907 Trysil 2487
Bogsven Karoline 07.10.1906 Nordre Finnskog 2488
Bogsven Kirsten Pauline 18.06.1927 Trysil 2489
Bogsven Dagny Olivia 14.04.1929 Trysil 2490
Bogsven Kåre Emanuel 31.05.1931 Trysil 2491
Bogsven Gudrun Linnea 14.09.1935 Trysil 2492
Bogsven Gudrun Linnea 13.04.1939 Trysil 2493
Bogsven Olav 06.05.1919 Furnes 2494
Moe Signe 03.08.1912 Trysil 2495
Persson Arne 15.12.1920 Trondheim 2496
Råd Ingolf 30.11.1921 Breim 2497
Bekkesletten Johan 03.02.1922 Grue 2498
Tangen Sverre Oddvar 09.08.1922 Grue 2499
Tangen Sverre Oddvar 15.11.1923 Grue 2500
Rønning Halvdan 25.10.1919 Stamnes 2501
Handeland Harry 26.03.1920 Stamnes 2502
Karlsen Håkon 05.03.1922 Bodø 2504
Monsen Harry 24.08.1924 Trondheim 2506
Jacobsen Georg Pareli 11.06.1922 Meløy 2507
Jakobsen Kåre 07.02.1922 Namsos 2508
Jakobsen Jens Julian 02.03.1919 Korgen 2509
Neergaard Ludvig 25.06.1924 Stamnes 2510
Haugen Kristian Reinholdt 05.08.1921 Herøy 2511
Dahle Ragnvald Henning 28.01.1922 Vik i Helgeland 2512
Håpnes Leif 29.07.1922 Namskogen 2513
Håpnes Leif 31.12.1922 Lesjaskogen 2515
Normann Leif Henry 19.02.1923 Saltdal 2516
Mornes Hermann Marselius 21.07.1922 Bodø 2517
Olsen Arne Hugo 17.05.1922 Bodø 2518
Kringen Norman 20.05.1921 Hegra 2519
Kringen Ottar 28.06.1924 Hegra 2520
Kringen Lars Olai Johan 13.05.1882 Gratangen 2521
Kvernmo Bjarne Ingeir 03.10.1926 Gratangen 2522
Johnsen Einar Johan 31.05.1916 Gratangen 2523
Isaksen Håkon Einar 09.01.1922 Lyngen 2524
Aho Edmund Georg 07.12.1921 Storfjord 2525
Borch Arne Joakim 02.08.1918 Lyngen 2526
Bovard Robert Wilhelm 25.02.1915 Oslo 2527
Pettersen Harry Einar 12.02.1915 v. Aker 2528
Heiestad Ingeleiv 03.03.1910 Bergen 2529
Forsberg Svend Johan Fredrik 12.03.1913 Oslo 2530
Prydz Johan Ferdinand Ikke oppgitt 2532
Borthne Sigvard Ragnar 13.06.1920 Nordfjord 2534
Nilsen Harry Marvel 25.01.1920 Askøy 2536
Johanson Bjarne Wilhelm 03.06.1925 Kongsberg 2539
Nilsen Jørgen Marinius Hagen 25.08.1920 Bodø 2540
Krag-Rønne Viggo 01.08.1896 Trondheim 2541
Simonsen Arne 12.01.1914 Oslo 2542
Ludvigsen Thorleif Robert 27.08.1922 Bergen 2543
Berg Edvin 25.02.1923 Våler 2544
Berg Edvin 25.02.1923 Oslo 2545
Andreassen Leif Eugen 30.05.1921 V. Aker 2546
Tangen Thomas 01.12.1917 Fet 2547
Westerlund Sigurd Magnus 30.08.1919 Ø. Aker 2548
Eikeheien Bjarne Oskar 06.02.1908 Oslo 2549
Eikeheien Hjørdis 18.09.1906 Oslo 2550
Olsen Harry Bærum 28.09.1920 Ø. Toten 2551
Elvebakk Johan 30.07.1923 Sør-Rana 2552
Evensen Edith 31.08.1924 Utskarpen 2553
Nesne Petter Kristian 06.11.1914 Foldalen 2554
Haugland Reidar 05.07.1923 Nes i Romerike 2555
Eek Even 31.10.1921 Hurum 2556
Olsen Eli Sofie 29.07.1921 Idd 2557
Paulsen Alf 22.12.1917 Sarpsborg 2558
Hansen Erling Rudolf 01.10.1921 Aker 2559
Hansen Erling 09.10.1906 Sarpsborg 2560
Stigum Thorstein Arild 15.07.1916 Steinkjer 2561
Hasfjord Morten Birger 10.04.1921 Overhalla 2562
Sundberg Sven 16.09.1920 Hällefors, Sverige 2563
Hofstad Ole Konrad 22.11.1921 Sparbu 2564
Dieseth Annie Petra 28.09.1903 Oslo 2565
Eidset Astrid Randi 03.10.1893 Volda 2566
Gunnarsrud Oddvar 06.06.1925 Grue 2567
Tangen Johnny Arnold 20.07.1919 Oslo 2568
Vesterbakk Edvin 28.02.1922 Grue 2569
Vesterbakk Reidar 26.12.1923 Grue 2571
Pedersen Magne 12.06.1918 Stjørdal 2572
Aarstad Harald 11.02.1922 Brandval 2573
Tvinnereim Petra Johanne 21.05.1905 Trondheim 2575
Tvinnereim Gerd Johanne 06.10.1927 Oslo 2576
Tvinnereim Tore 18.07.1931 Oslo 2577
Tvinnereim Britt 24.11.1940 Oslo 2578
Walder Arild Johan 29.12.1921 Oslo 2579
Wärdahl Hermann Johan 05.07.1922 Harstad 2580
Holst Trygve 17.10.1923 Bergen 2582
Ebeltoft (gift: Holst) Kari Bang 10.04.1926 Bergen 2583
Boman Larsen Arne 15.11.1895 Oslo 2584
Oseberg Astri 23.06.1920 Tjøme 2585
Oseberg Odd Harry 31.12.1923 Skjeberg 2586
Gustavsen Odd Harry 31.12.1923 Skjeberg 2587
Gustavsen Odd Harry 24.08.1923 Skjeberg 2588
Halvorsen Harry Rudolf 24.08.1923 Skjeberg 2589
Eriksen Ragnar 30.01.1922 Skjeberg 2590
Svean (Sveen?) Gudmund Ingvald 10.07.1923 Skjeberg 2592
Gjerrud Ole 03.05.1925 Strømm. 2594
Lindberg Lorentz Georg 12.02.1926 Borge 2596
Kristoffersen Rolf Willy 13.11.1924 Oslo 2597
Hamre Ivar Ernst 25.09.1906 Ålesund 2599
Erikson Harald Øistein 21.01.1915 Oslo 2600
Erikson Gyrd 26.12.1915 Trondheim 2601
Krag-Rønne Aase 16.07.1904 U.S.A. 2602
Bakken Kristian Arvid 27.12.1921 Rissa 2603
Midtsian Oddulv 15.10.1922 Trondheim 2605
Hatlelid Reidar Ingolf 25.02.1918 Hornindal 2606
Johansson Granhaug Gunnar Bang 26.07.1918 Nord-Rana 2607
Grimstad Roald Ingemar 12.12.1911 Bodø 2608
Grimstad Gunnar Kåre 12.04.1925 Fauske 2609
Rånes Fredrik Oddmund 01.12.1922 Saltdal 2610
Nilsen Conrad 23.05.1892 Setskog 2611
Nilsen Jenny Margrethe 28.11.1906 Rømskog 2612
Nilsen Oskar Andreas 14.08.1930 Setskog 2613
Nilsen Astrid Julianne 24.03.1932 Setskog 2614
Nilsen Anders Bjørn 10.02.1934 Setskog 2615
Nilsen Trygve Konrad 17.07.1935 Setskog 2616
Nilsen Ernst Johan 06.10.1938 Setskog 2617
Nilsen Bo Harry 26.09.1940 Setskog 2618
Magelsen Rolf 09.06.1920 Steinkjer 2619
Kristensen Eilert Winther 06.01.1922 Fauske 2620
Helland Håkon Hansen 07.02.1914 Sør-Folla 2621
Pedersen Arne Johan 21.12.1923 Sør-Folla 2622
Pedersen Einar 12.09.1918 Eidsberg 2623
Karlsen Ivar 11.02.1920 Eidsberg 2624
Gransjøen Kjell Ragnar 26.05.1922 Hof 2625
Svensen Brynjulf Torfinn 28.03.1923 Oslo 2627
Aastad Bjarne 24.08.1920 Trysil 2629
Frigård Einar Olsen 17.09.1915 Brunlanes 2630
Seigerud Ole Edvin 07.11.1925 Brandval 2631
Presterud Thorstein 18.12.1924 Drammen 2633
Eriksen Thorleif 09.01.1926 Lier 2635
Andreassen Hilmar Ludvig Sørfjell 12.03.1911 Velfjord 2637
Nielsen Knut Idar 22.05.1921 Meldal 2639
Lien Olav Trygve 29.09.1926 Narvik 2640
Johansson Ragnar Yngve 12.08.1924 Fauske 2641
Bostrøm Hans Joakim 08.01.1923 Sulitjelma 2642
Lerfald Viggo 01.09.1924 Kirkenes 2643
Cappelen Axel 24.12.1891 Namsos 2644
Nes Håkon Erling 13.12.1920 Trøgstad 2646
Johansen Øistein Henrik 21.08.1914 Idd 2647
Øvrebø Ester Teodora 05.05.1923 Horten 2648
Sørensen Lars 10.03.1920 Solør 2649
Sølvborg Johnny 06.08.1924 Lillestrøm 2650
Sæther Rudolf 21.06.1926 Trondheim 2653
Garshol Karl 19.05.1923 Ulsteinvik 2654
Nilsen Leif 30.10.1916 Drammen 2656
Kampevold Birger 02.01.1908 Bergen 2657
Gran Gerhard von der Lippe 02.03.1895 Bergen 2659
Johnsen John 17.03.1895 Bergen 2660
Tenold Guttorm 20.07.1911 Bergen 2661
Meyer Alf Martens 15.07.1908 Bergen 2662
Hernes Simon 09.09.1905 Evanger 2663
Thorsen Bjarne Sigurd 06.07.1897 Askøy 2664
Thorsen Cecilie 16.09.1896 Ølen 2665
Thorsen Hagbart 29.01.1932 Bergen 2666
Eliassen Kjell Arne 16.01.1925 Trondheim 2667
Birkeland Johnny 24.01.1924 Vågan 2669
Larssen Lars Ivan Lothar 01.03.1917 Tønsberg 2671
Larssen Blenda 17.03.1916 Drammen 2672
Johansen Otto Ingvald 27.07.1921 Astafjord 2673
Jakobsen Arne Reidar 30.08.1919 Oslo 2675
Minde Arne Reidar 22.03.1923 Astafjord 2676
Henriksen Olav Hilmar Johan 24.06.1924 Astafjord 2677
Karlsen Hans 18.06.1920 Ringsaker 2678
Tjelle Johannes Guttormsen 05.07.1919 Odda 2679
Palmer Kåre 23.03.1923 Stavanger 2681
Nysterud Johan Olaf 12.09.1903 Aremark 2683
Toresen Martin 05.07.1921 Egge 2685
Galthammer Alf 27.04.1921 Egge 2686
Grande Aksel Telmar 12.05.1922 Sparbu 2688
Kvale-Hansen Kristoffer Armand 19.03.1923 Jevnaker 2689
Olsen Ingolf Andreas 06.02.1922 Skånland 2690
Manndal Nils Nilsen 13.09.1919 Kåfjord 2691
Hansen Johannes Parelius 13.09.1915 Kåfjord 2693
Pedersen Einar 03.04.1923 Kåfjord 2694
Pedersen Nils 27.08.1922 Kåfjord 2696
Pedersen Nils 15.03.1924 Trondheim 2697
Bakke Ragnar Henry 29.03.1920 Ø. Bærum 2698
Bakke Sverre 18.12.1917 Haugesund 2699
Hansen Kristian 30.11.1921 Haugesund 2700
Myhre Arne Olaf 26.02.1924 Vinger 2701
Holen (gift: Myhre) Lilly Marie 18.01.1922 Grue 2702
Bjerke Rolf 22.10.1915 Grong 2703
Pettersen Hjørdis Viktoria 18.01.1924 Halden 2704
Olsen Irene Margrethe 02.02.1926 Halden 2705
Johansen Thorleif Lorang 16.05.1918 Ås 2707
Halstvedt Andreas Eng 04.11.1919 Tinn 2708
Halstvedt Andreas Eng 27.12.1920 Ulefoss 2710
Hansen Gerd Mabel 28.08.1922 Bærum 2711
Hansen Jenny Alvhilde 26.11.1892 Oslo 2712
Hansen Erna Lucie 08.08.1919 Oslo 2713
Hansen Liv Carli 09.12.1931 Bærum 2714
Eliassen Johan Gisle 17.07.1920 Kirkerfos 2715
Olsen Leif Magnar 05.07.1921 Ankenes 2716
Johansen Oddvar Karl Martin 12.01.1919 Ballangen 2717
Andersen Theodor Kristian 20.09.1920 Narvik 2718
Berg Nils 06.07.1925 Hommelvik 2719
Carlsen Gunnar 22.04.1922 Trondheim 2720
Sveian Øivind 18.09.1924 Hommelvik 2721
Nilsen Gunnar 19.07.1924 Trondheim 2722
Vatsås Erling 04.11.1920 Kolvereid 2723
Brandsøy Hildur Margrethe 19.12.1921 Kolvereid 2725
Mathisen Ole Martin 09.02.1918 Bergen 2726
Knag (gift: Mathisen) Åsta Johanne 12.02.1918 Bergen 2727
Størseth Torleif 01.09.1920 Trondheim 2728
Hvinden Peder Torleif 28.06.1915 Lunner 2729
Klette Kai Fredrik 07.05.1918 Fauske 2730
Tretvik Ingvar Johannes 10.02.1922 Klinga 2731
Viik Arvid 02.11.1918 Klinga 2732
Bjerkan Gunnar 29.08.1920 Levanger 2733
Berg Waldemar 15.04.1915 Stjørdal 2734
Olsen Harald 22.03.1916 Glemminge 2735
Emberland Georg Bernhard 09.03.1912 Skåre 2736
Olsen Arthur Olai 10.10.1913 Mo i Rana 2737
Walin Bjarne 22.11.1922 Bodø 2738
Ramberg Olaf Berg Anker 10.01.1915 Skerstad 2739
Skaarberg Trygve 13.06.1915 Oslo 2740
Nome (gift: Dahl) Maria Katrine 19.12.1918 Madagas...? 2741
Lundby Per Arvid 22.03.1916 Oslo 2742
Martinsen Leif Johan 04.10.1918 Mysen 2743
Lundh Oddvar Magnus 23.04.1921 Rakkestad 2744
Fredriksen Maria 27.03.1911 Oslo 2745
Fredriksen Arthur Frimann 08.07.1910 Oslo 2746
Torgersen Bjarne Eilert 27.01.1895 Sarpsborg 2747
Pedersen Kåre Lorentz 03.11.1923 Moss 2748
Eskelund Josef 24.09.1923 Rygge 2749
Rostille Sverre 08.01.1916 Våler 2750
Svartvadet Egil 08.06.1917 Våler 2751
Knudsen Hans Gerhard Stub 14.03.1922 Oslo 2752
Lie Nils Aars Nicolaysen 17.05.1902 Bergen 2753
Lie Rikka Anna Katarina ("Vesla") 08.04.1908 Aker 2754
Lie Bente 05.12.1936 Oslo 2755
Lie Mons 17.01.1938 Oslo 2756
Fossen Odd 26.10.1923 Åsen 2757
Bye Ivar Georg 27.09.1924 Strinda 2758
Schaathun Birger 04.07.1919 Odda 2759
Næss Fredrik 12.11.1916 Bergen 2760
Hanssen Ernst Andreas 19.05.1918 Berge 2761
Stensrud Viktor Rudolf Gustafsen 08.11.1912 Sarpsborg 2762
Engebretsen Arvid 03.08.1919 Nes, Romerike 2764
Rasmussen Kåre Kristian 15.07.1918 Bærum 2766
Karlsen Arnt 30.01.1889 Skoger 2768
Schei Knut 07.03.1922 Oslo 2770
Gylta Harald Henrik 10.11.1923 Eidsberg 2771
Persen Knut Valdemar 25.01.1921 Jeløy 2772
Haakestad Ove 24.12.1920 Berg 2774
Korsmo Leonard Ludvigsen 12.02.1909 Åsnes 2776
Berg Asbjørn Håkonsen 15.08.1922 Grue 2777
Nordby Harald Kristiansen 19.03.1917 Grue 2778
Svendsen Einar 10.10.1921 Skien 2779
Karlsen Asbjørn Konrad 05.09.1918 Moss 2781
Johansen Petter Sigvart 28.11.1920 Tufjord 2782
Johnsen Helge Johan 25.05.1918 Salangen 2784
Sivertsen Henning Sigfred 13.07.1914 Gamvik 2786
Hanssen Jens Karolius 02.03.1922 Måsøy 2788
Øyen Sverre Arnulf 20.03.1923 Tana 2789
Halvorsen Roger 18.12.1922 Vardø 2791
Holsten Ivan 21.07.1913 Moss 2793
Holsten Sverre 18.06.1915 Moss 2794
Hanssen Arne Roar 12.06.1916 Oslo 2795
Pettersen Hans Hjalmar 10.08.1894 Torsnes 2797
Solberg Adolf Olsen 09.01.1890 Skoger 2798
Fjeldstad Rolf Werner 21.01.1923 Oslo 2800
Buschmann Tor Oscar 22.11.1916 Oslo 2801
Stenersen Wenche Kathrine 29.08.1922 Oslo 2802
Dahm Jan Øivind 05.04.1921 Bergen 2803
Kristensen Kristian 30.09.1916 Aker 2804
Amundsen Reidar 06.11.1920 Vinger 2806
Strøm Olav 05.07.1918 Oslo 2808
Hansen Erik 22.09.1916 Narvik 2809
Lorentzen Erling Karsten Ferdinand 08.07.1917 Oslo 2811
Haugen Arne Hersleb 30.07.1921 Bærum 2812
Paulsen Torleif Bjarne 04.06.1925 Sandnes 2814
Stiansen Olav 28.03.1918 Søndeled 2815
Olsen Tore Birger 21.02.1922 Trondheim 2816
Stokkdahl Bjarne 08.03.1922 Malvik 2818
Adolfsen Wilhelm Marinius 15.10.1925 Lørenskog 2820
Sandtjernan John Kåre Andersen 23.09.1922 Glomås 2822
Ekornes Haakon Birger 01.06.1913 Bergen 2823
Hillesøy Harald Dahl 01.09.1921 Tromsø 2825
Løvberg Johan 21.08.1922 Målselv 2826
Sellevoll Asbjørn 20.12.1919 Gamvik 2827
Arnesen Olav 19.06.1923 Skottfoss 2828
Andersen Leif 15.07.1922 Sarpsborg 2829
Johansen Arne Oddvar 05.04.1926 Sarpsborg 2831
Schie Ellen Marna 11.01.1920 Hvalstad, Asker 2833
Flod Arne Kristian 08.09.1921 Oslo 2834
Slåstad Ole 08.08.1915 Sør-Odal 2835
Dønnesen Sverre Ditleiv Tobias 10.05.1915 Narvik 2836
Isachsen Herman Barkan Viggo 25.04.1907 Oslo 2838
Nersveen Henrik 14.11.1908 Elverum 2840
Hansen Henry 05.08.1924 Grue 2841
Kragstad Arvid Kristoffer 02.08.1914 Hønefoss 2842
Olsen Olav 14.04.1913 Brandbu 2843
Vestli Erling 25.09.1923 Nord-Odal 2844
Berget (gift: Hermansen) Odny 11.01.1922 Trysil 2845
Haugen Einar Oldus 27.02.1915 Beitstad 2846
Haugan Nils Viktor 03.04.1918 Beitstad 2847
Kjølstad Johan 06.05.1921 Skoger 2849
Eriksen Rolf 10.01.1915 Trondheim 2851
Kvernsjøli Astri 22.02.1911 Oslo 2852
Sannsynligvis ubenyttet ---- ---- 2853
Kvernsjøli Hans 14.02.1900 Leksvik 2854
Verlo Odd 01.01.1912 Bergen 2855
Olsen Sonja Marit 11.01.1922 Halden 2857
Olsen Jens Martin 02.01.1918 Berg 2859
Arnesen Viola Jenny 18.05.1922 Halden 2860
Arnesen Ragnvald 25.05.1918 Halden 2862
Arnesen Kai Ragnvald 20.06.1941 Halden 2863
Olsen Bjørn Roger 06.01.1942 Halden 2864
Johnsen Johan Alfred 01.06.1911 Kirkenes 2865
Lund Arne Ringstad 14.04.1923 Skiptvet 2867
Olsen Mary Viola 13.07.1925 Hakadal 2868
Amundsen Karl Kristian 27.09.1924 Tysfjord 2869
Thomassen Knut Thoralf 18.09.1922 Tysfjord 2870
Hokstad Odd Ivar 28.12.1918 Trondheim 2871
Gimnæs Ole Olaus Olsen 01.02.1897 Gjemnes 2872
Mikkelsen Einar Johannes 16.03.1922 Skattvoll 2873
Mikkelsen Einar Johannes 23.03.1891 Rennebu 2874
Martinsen Martha Marie 24.07.1918 Stangen 2875
Hansen (gift: Olstad-Bergaust) Rut 10.01.1920 Stange 2876
Marin Oskar Alfred 05.06.1920 Kåfjord 2877
Larsen Sigurd 30.06.1922 Kongsvinger 2878
Jahnsson Rolf 25.01.1922 Kongsvinger 2879
Harbosen Johannes 08.10.1914 Vinger 2880
Eidshaug Sverre Waldemar 31.03.1914 Kolvereid 2881
Stavnås John 01.10.1907 Åsen 2882
Nordby Leif Markus 27.05.1916 Ø. Toten 2883
Hoel Tor Westerby 14.10.1923 Eidsberg 2884
Myhre John Anundsen 17.05.1922 Bø, Telemark 2885
Kristiansen Tor 30.04.1924 Eidsberg 2888
Hoel Knut Westerberg 14.10.1923 Eidsberg 2889
Hafstad Arvid 02.01.1919 Mysen 2890
Karlsen Kåre Wilhelm 08.05.1909 Halden 2891
Lindjord Hans Andreas 02.01.1916 Kristiansund S. 2892
Rustad Arne Georg 30.09.1912 Halden 2893
Zakariassen Gerald Thorsten 05.01.1923 Rygge 2894
Svensen Ole 07.08.1920 Kristiansand S. 2898
Losvik Olav Jäger 03.12.1922 Balangen 2899
Losvik Olav Jäger 27.06.1919 Balangen 2900
Karlsen Hildor Ferdinand 01.06.1896 Tysfjord 2901
Johansen Johan Nicolai 19.09.1922 Ballangen 2902
Gudmunseth Ester Oddny 21.05.1917 Hareid 2904
Welle Gunvor Laura 24.05.1919 Sykkylven 2905
Nilsen Ragnar William 16.06.1924 Oslo 2906
Foyn Olav 17.04.1924 Oslo 2908
Bjørø Hjalmar Martinsen 06.10.1907 Os 2909
Syrstad Edvin Kristian 21.01.1921 Trondheim 2910
Nilsen John Norman 24.01.1925 Halden 2911
Olsen Thorbjørn Frithjof 30.12.1924 Idd 2912
Olsen John Arvid 11.03.1923 Halden 2913
Johansen John Godtfred 02.06.1924 Fredrikstad 2914
Løvlien Sverre 01.10.1924 Romedal 2915
Ottosen Albert Luktorpet 28.04.1912 Grue 2916
Bysveen Josef 06.09.1924 Romedal 2917
Rise Finn 27.07.1924 Stjørdal 2918
Jacobsen Fritz 15.11.1924 Stjørdal 2919
Øyan Ragnar Stol 07.02.1925 Stjørdal 2920
Johnsen Scott Skjøren 24.08.1913 Kråkerøy 2921
Melby Einar Steen 22.10.1920 Oslo 2924
Haugland Konrad Elias Larsen 29.07.1897 Askøy 2925
Larsen Gunnar 05.06.1920 Fauske 2926
Lieng Oddvar Karl 11.02.1917 Fauske 2928
Pavall Erik Martin 22.02.1917 Arjeplog 2929
Henriksen Karl 01.04.1917 Nord-Reisa 2931
Olsen Torgren Salomon 28.03.1920 Kvenangen 2932
Hansen Johan Magnvald 17.05.1925 Balsfjord 2933
Boberg Åge Hagbart 30.09.1919 Kvenangen 2935
Johansen Ole Andreas 14.07.1921 Balsfjord 2936
Johansen Torkin Beyer 16.03.1902 Balsfjord 2938
Flå Hartvig Leonard 24.07.1924 Nesseby 2939
Istre Sigurd Olav 28.08.1899 Porsgrunn 2941
Istre Hjørdis 04.10.1902 Fr. stad 2942
Istre Bjørg 07.02.1935 Ikke oppgitt 2943
Haaland Harald 04.07.1909 Stavanger 2944
Tjora Lars 23.06.1919 Sola 2945
Thorberg Peder Marinius 12.03.1906 Fiskum 2946
Støa Bjørn Armann 08.01.1923 Oslo 2948
Fjeldstad Per Ludvig 09.09.1922 Oslo 2950
Olsen Olaf Georg 21.10.1918 Oslo 2951
Olsen Ivar Knut 29.01.1924 Oslo 2952
Kvig Ragnar Parelius 08.09.1916 Bodø 2953
Fredriksen Bjarne Karsten 22.03.1917 Bodin 2954
Storm-Larsen Odd 01.07.1900 Oslo 2955
Storm-Larsen Gudrun Elevine (Guri) 09.04.1902 Oslo 2956
Storm-Larsen Liv Odbjørg 19.06.1930 Oslo 2957
Baardsen Sigurd 01.02.1920 Ølen 2958
Kristiansen Bjørn 17.04.1919 Strinda 2959
Mariussen Per Meinich 20.02.1920 Strinda 2960
Mathisen Agnes Ovedia 19.09.1918 Trondheim 2961
Mathisen Agnes Ovedia 20.11.1922 Trondheim 2963
Skagseth Ivar 29.12.1919 Trondheim 2964
Soknes Per Johan 27.12.1922 Trondheim 2965
Knutsen Johan Waldemar 22.05.1889 Alta 2967
Arnesen Trygve Arnold 14.07.1919 Mysen 2969
Wagenknecht Ragnar Herbert 24.03.1924 Berg 2971
Nilsen Rolf Villy 08.07.1926 Berg 2972
Faråsen Bjørn 27.06.1925 Berg 2973
Pedersen Ole 01.06.1899 Lier 2974
Furuholmen Arne 18.08.1914 Oslo 2975
Engeset Norvald 15.07.1911 Volda 2976
Bergsås Odd Sigmund Hesselberg 31.12.1916 Meråker 2977
Martinsen Henry Johan 01.12.1917 Hemnes 2978
Iversen Eilif Falck 16.04.1922 Hemnes 2980
Sundfør Magne Ingolf 11.11.1922 Karmøy 2981
Rask Bjarne Emil Ellingsen 27.12.1921 Haugesund 2983
Andersen Karsten Emil 27.02.1921 Helland 2985
Olsen Ruth 03.01.1923 Idd 2986
Hansen Ruth Evelyn 07.10.1923 Rjukan 2987
Solvang Ole Anton 23.01.1908 Salangen 2988
Olsen Nils 13.04.1921 Trondenes 2989
Lerøen Osvald M. 31.12.1925 Bergen 2990
Nordahl Aksel Kornelius Hermann 23.09.1925 Lundenes 2992
Chruickshank Trygve 21.06.1922 Senjen 2994
Piene Carl Wilhelm 06.06.1913 Levanger 2995
Bonde Otto 28.03.1921 Meldal 2996
Løkken Edin 12.06.1917 Opdal 2997
Meidal Åsmund 01.11.1902 Namdalen 2998
Meidal Åsmund 06.08.1913 Molde 2999
Berg Oddvar 27.12.1920 Molde 3000
Larsen Peder 23.03.1919 Molde 3001
Sund Alf Nelson 01.01.1923 Brønnøysund 3002
Bratland Bjarne 05.04.1924 Hemnes 3003
Antonsen Håkon Johannes 22.10.1924 Hemnes 3004
Karlsen Odd Jakob 17.09.1924 Glemmen 3005
Eliassen Gunnar Egil 24.07.1922 Sarpsborg 3006
Kingsrød Helge Daniel 25.09.1923 Sarpsborg 3007
Kjølstad John Egil 23.01.1925 Sarpsborg 3008
Johanson Ivar Bernhardt 28.08.1921 Numedal 3009
Pettersen Arne Harry 09.03.1918 Hvaler 3011
Mikaelsen Reidar 20.12.1917 Sarpsborg 3013
Henriksen Gunnar Johan 26.04.1918 Tune 3014
Hansen Arne Aas 30.01.1911 Halden 3015
Strand Dagfinn Lorang 22.01.1917 Sarspborg (Sarpsborg) 3017
Karlsen (gift: Strand) Solveig Mary 13.12.1921 Hvaler 3019
Røed Knut Bernhard 23.03.1916 Oslo 3021
Ellingsen Leif Torbjørn 06.01.1919 Sunddal 3022
Brenden Paul Oddvar 22.02.1922 Elverum 3024
Brenden Henry Georg 24.09.1920 Elverum 3026
Brenden Willy Edgar 12.02.1924 Elverum 3027
Wiklund Alf 24.11.1921 Trondheim 3028
Dalen Sverre Gundersen 28.02.1915 Folldal 3029
Borkhus Johan Olav 26.05.1922 Folldal 3030
Furulund Karl Olsen 03.01.1913 Balsfjord 3031
Johansen Milvard Johannes 13.12.1920 Balsfjord 3032
Hansen Hans Petter 19.06.1923 Balsfjord 3033
Ballovarre Nils Edvin 30.03.1920 Kåfjord 3034
Johansen Johan Åge 15.06.1907 Balsfjord 3035
Knutsen Sigvald Peder 08.01.1921 Skien 3036
Solvi Sverre 22.01.1922 Odda 3037
Klausen Walter Emil 27.07.1889 Bergen 3038
Klausen Aagot 27.02.1889 Lillesand 3039
Klausen Toril 03.05.1923 Kongsberg 3040
Klausen Arve 17.05.1926 Kongsberg 3041
Kristensen Karl 16.11.1925 Kragerø 3042
Unneland Audun 04.02.1923 Haus 3044
Borge Anders Karlsen 15.04.1917 Haus 3045
Løkken Yngvar 02.10.1915 Hurdal 3047
Johansen Kåre Georg 13.12.1913 Idd 3048
Bækkevold Arne Thorstein 06.02.1907 Narvik 3049
Lie Ruth Noomi 06.03.1914 Oslo 3050
Lie Ivar 20.11.1938 Oslo 3051
Nilsen Didrik Henry 14.08.1906 Moss 3052
Molvig Magne 14.04.1911 Røyken 3053
Svendsen Elias 15.09.1921 Skien 3054
Svendsen Einar Marius 05.12.1920 Roan 3056
Andersen Einar Marius 05.12.1920 Roan 3057
Åsheim Mons Andersen 12.06.1909 Haus 3058
Viken Jørgen Henriksen 26.03.1921 Haus 3059
Olsen Bertrand 21.11.1914 Vang 3061
Sæthre Arne Øistein 21.11.1911 Sverige 3062
Moen Bjørn Jens Martin 04.04.1926 Eidsberg 3063
Moen Håkon 19.01.1919 Eidsberg 3064
Knutsen Klara Minea 02.06.1925 Engerdal 3065
Martinsen Knut Kvilten 29.07.1892 Engerdalen 3066
Knutsen Marie 17.05.1939 Engerdal 3067
Martinsen Mina 14.10.1899 Storbo, Idre Socken 3068
Kvilten Karl Olav Knutsen 21.08.1920 Engerdal 3069
Kvilten Ingmar Knutsen 07.03.1922 Engerdal 3070
Knutsen Olga Emilie 04.05.1928 Idre Socken 3071
Knutsen Julius 06.11.1923 Engerdal 3072
Westby Johan Magne 17.04.1907 Trysil 3073
Ottesen Harald Fossen 17.06.1892 Hommelvik 3074
Ottesen Oddlaug 25.03.1921 Beitstad 3076
Ottesen Ragnhild 06.01.1933 Beitstad 3077
Derås Fritz Bernhard 24.05.1906 Klinga 3078
Sundseth Olav Ludvig 18.02.1923 Tr. heim. (Trondheim) 3080
Lenes Sven 30.06.1925 Trondheim 3081
Prestmo Odd Henry 25.01.1925 Trondheim 3082
Steen Eigil 13.10.1925 Oslo 3083
Aronsson Ivar Johan 09.03.1912 Vefsn 3084
Olaussen Ingolf Johan 09.02.1920 Sør-Rana 3086
Lindseth Egil Dreier 04.09.1916 Lierne 3087
Olausson Ingolf Johan 09.02.1920 Sør-Rana 3089
Hansen Håkon Georg 01.04.1911 Berg 3090
Hansen Ingeborg Adina 09.01.1912 Idd 3091
Hansen Reidun Inger 07.10.1936 Tistedalen 3092
Hansen Laila Synnøve 10.02.1942 Tistedal 3093
Skog Ole Håkon 18.11.1922 Oslo 3094
Liljedahl Simon Martin 26.04.1891 Salangen 3095
Dahl Herman Albert 26.03.1912 Hillesøy 3096
Moe Christian Fredrik 22.10.1919 Bodø 3097
Ringnes Reidar 26.11.1923 Oslo 3098
Karlsen Øivind Edgar 23.11.1923 Gjøvik 3099
Mellum Oddvar 01.03.1923 Gjøvik 3100
Møller Kjell 12.06.1924 Oslo 3101
Stagrim Karl Adolf 22.11.1923 Blaker 3103
Åsum Lorentz Fredrik 01.10.1924 Vinger 3104
Johansen (gift: Jacobsen) Karoline 17.08.1924 Åsnes 3105
Noreng Fredrik 26.12.1919 Alvdal 3106
Brox Paul Ludolf 16.04.1921 Tromsøysund 3107
Lorange Amund 31.01.1909 Grytten 3108
Lorange Randi 16.01.1911 Tr. heim. (Trondheim) 3109
Midtvåge Svanhild Molly Arnesen 08.03.1919 Hvaler 3110
Midtvåge Gerd Marie Arnesen 02.01.1925 Sarpsborg 3111
Stenberg Rolf Haffner 11.03.1914 Hamar 3113
Dybvad Arne Ottar 21.01.1922 Stjørdal 3115
Setervold Helge Arnulf 26.08.1919 Strinda 3117
Bugge Harald 11.12.1918 Nr. sund N 3118
Nerem Erik 08.01.1921 Vestnes 3119
Hansen Einar 17.05.1921 Hareid 3120
Holmvik Anton Ottar 05.03.1925 Malm 3121
Fredriksen Håkon Olai 17.02.1924 Sparbu 3123
Nilson August Alfred 26.05.1919 Steinkjer 3124
Olsen Oskar 24.11.1912 Ringsaker 3125
Bjørnaali Atle 25.04.1919 Dønnes 3126
Martiniussen Johan Berg 11.09.1920 Borgum, Sunnmøre 3127
Skarsjø Gunnar Johan 05.09.1916 Buksnes 3128
Martinussen Rolv 17.05.1919 Borgund 3129
Sundfør Olav 16.12.1919 Kirkenes 3130
Torsby Aslak 30.12.1915 Østre Toten 3132
Karlsen Helge William 25.07.1917 Idd 3133
Torgersen Markus Kristian 28.05.1916 Berg 3134
Dybvik Kristian 01.10.1920 Hommelvik 3135
Smeplads Ole Sigvald 08.12.1920 Hommelvik 3136
Andersen Otto Herman 17.10.1893 Bäcke, Sverige 3138
Pedersen Aksel Emanuel 29.09.1894 Oslo 3140
Danielsen Dagfinn Oskar 01.03.1924 Skien 3141
Storenes Johan Kristoffer 04.08.1917 Gulen 3143
Løvås Toralf 11.12.1915 Oddernes 3144
Hoff Willy Hartvig 10.06.1923 Skjeberg 3146
Eriksen Fredrik 07.08.1907 Stavanger 3147
Kristiansen Åge Villy 05.06.1921 Modum 3149
Mehlum Karl 13.11.1916 Bærum 3150
Evensen Herberth 07.05.1922 Rjukan 3152
Rehnstrøm Knut Elef 28.11.1922 Ringebu 3154
Hansen Arvid 25.02.1924 Hønefoss 3155
Johansen Alf Steinar 13.06.1926 Tønsberg 3156
Næsset Arvid Wilhelm 24.12.1915 Hallingdal 3157
Staal Petter Enevold 05.07.1900 Oslo 3158
Engelberg Reidar 26.10.1911 Hamar 3159
Antoniussen Arne Ottar 11.10.1922 Oslo 3160
Christiansen Finn 24.05.1924 Oslo 3161
Arntsen Kolbjørn Arve 13.05.1914 Borge 3163
Hansen Petter Henrik Johan 14.09.1904 Fauske i Salangen 3164
Andersen Malvin 19.12.1922 Bergen 3166
Moen Ole Johnsen 26.08.1926 Oslo 3167
Arnesen Hjalmar Galtung 24.01.1903 Bergen 3169
Johansen Olaf Trygve 26.01.1912 Horten 3171
Skøie Arne 27.04.1922 Halse 3173
Mellum Osvald 03.07.1916 Løten 3175
Pettersen Øivind 30.10.1921 Gjøvik 3176
Larsen Bjarne 07.08.1922 Molde 3178
Falk Hagbard 31.01.1924 Mosjøen 3179
Øren (gift: Kristoffersen) Marit 01.01.1908 Frosta 3180
Jansson Karl Gottfrid 03.06.1893 Dalarne i Sverige 3181
Jansson Margit Asora 23.12.1910 Oslo 3182
Jansson Ellen Solveig 03.03.1929 Oslo 3184
Andersen Gunhild Catarine 18.01.1910 Oslo 3185
Andersen Arne 22.01.1931 Oslo 3186
Larsen Lars Ragnvald 13.01.1899 Bergen 3187
Karlstrøm Georg Lenin 28.05.1920 Jevnaker 3189
Lund Kåre Frank 12.08.1921 Haug 3190
Furuseth Kari Reidun 11.03.1926 Oslo 3191
Olsen Adolf Martin 02.09.1921 Oslo 3193
Spange Per 18.06.1926 Oslo 3194
Sørenssen Heinrich Arnold 20.09.1926 Drammen 3195
Helmeriksen Dagfin 12.06.1913 Oslo 3196
Hansen Adolf Gustav 29.08.1914 Østre Aker 3198
Dahl Frithjof 03.05.1909 Trondheim 3200
Olsen Ragnar Gurin 22.10.1915 Narvik 3202
Kvam Ole Hugo 15.10.1918 Trondheim 3204
Hofoss Ragnar 17.05.1923 Brandval 3205
Stinessen Konrad Tranaas 09.07.1921 Namsos 3207
Stigum Sverre Thorvald 06.08.1920 Trondheim 3208
Stranden Magne 09.08.1915 Eresfjord og Vistdal 3209
Melsæther Ivar 18.02.1917 Molde 3210
Tretvik Gunnar 17.06.1925 Klinga 3211
Wiik Ola 14.10.1920 Klinga 3212
Mikalsen Sigvart Nyborg 24.11.1924 Bardu 3213
Hansen Peder Osvald 13.02.1921 Gratangen 3214
Johnsen Per 11.04.1927 Bardu 3215
Nilsen Jens Ulrich 29.06.1921 Lofoten 3216
Thomassen Arnulf Thomas 01.09.1924 Talvik 3217
Olsen Asbjørn 02.10.1921 Talvik 3218
Svendsen Sverre 20.08.1909 Nedre Eiker 3219
Svendsen Ruth 27.08.1911 Nedre Eiker 3220
Svendsen Karl Agnar 28.09.1940 Notodden 3221
Nielsen Fredrik Næs 09.03.1923 Halden 3222
Nilson Alf Lenart 27.11.1913 Moss 3223
Ludvigsen Alf Anker 31.07.1912 Jeløy 3224
Svensen Odd 15.09.1917 Tønsberg 3225
Veel Hans Andreas 17.02.1899 Tromsø 3226
Bjurstrøm Thorleif Steen 15.01.1920 Moss 3228
Roer Arne 25.06.1918 Rygge 3229
Jensen Harald 13.01.1918 Moss 3230
Thonhaugen Arne 07.12.1922 Kongsberg 3231
Thonhaugen Arne 07.12.1922 Frogn 3232
Behrens Inger Hildur 11.12.1909 Nittedal 3233
Ruus (gift: Simensen) Sigrunn 24.06.1917 Nittedal 3235
Evensen Jean Rudolf 27.04.1926 Sandvær 3236
Hansen Hugo Hans 17.11.1924 Oslo 3237
Nilsen John Willy 13.06.1926 Halden 3238
Hagen Martin 24.09.1920 Feiring 3239
Hansen Arne 20.05.1926 Rygge 3241
Haugen Lars 16.05.1923 Borge 3242
Haugen Syver Angell 27.02.1920 Borge 3243
Christiansen Ragnar 06.06.1924 Jeløy 3244
Johnsen Øivind Sigvart 01.08.1922 Kristiansand S. 3246
Johannesen John Oddvar 21.07.1923 Halden 3248
Svensen Karsten 08.12.1926 Skjeberg 3249
Hermansen Waldemar 03.02.1913 Onsøy 3250
Nilsen Asgeir Kåre 28.06.1925 Hvaler 3252
Berg Kåre 17.09.1916 Grue 3253
Berg Olaf 22.12.1912 Grue 3254
Granvoll Reidar 26.01.1918 Åsnes 3255
Langmoen Torleif 15.06.1925 Åsnes 3256
Kilen Magne 23.09.1925 Åsnes 3257
Sælen Willy 07.07.1922 Bergen 3258
Stig-Johansson Knut Oddvar 01.05.1921 Lillehammer 3260
Meldahl Asbjørn Roald 01.05.1911 Grue 3261
Dahl Arne 11.04.1916 Lillehammer 3262
Janson John 28.05.1921 Oslo 3264
Husby Sigurd 12.01.1917 Kristiansund N. 3266
Vehjelm Gudmund Jørgensen 27.10.1919 Kolvered 3267
Andersen Arne 27.04.1924 Snåsa 3268
Tonning Ernst Andre 23.07.1920 Vestre Aker 3269
Tokle Kåre 17.06.1923 Strinda 3271
Eriksen Birger 25.11.1920 Strinda 3272
Jørgensen Signe Karlotte 19.09.1909 Hitra 3274
Reitan Trygve 27.04.1906 Gjeitestrand 3275
Bakken Lars Meyer 30.11.1904 Harstad 3276
Bakken Cornelia Christina 19.06.1915 Holland 3277
Bakken Robert Christian 05.10.1939 Stavanger 3278
Jakobsen Gunnar Hans 29.08.1921 Halden 3279
Andersen Arthur Marinius 25.11.1899 Halden 3281
Kvernø-Hildrum Tor 22.12.1922 Ørlandet 3283
Jensen Kristoffer 12.05.1925 Sauda 3285
Gottfredsen Bernholt Arvid 06.10.1922 Stavanger 3287
Mattson Walther 19.07.1921 Bergen 3289
Larsen Frithjof 18.05.1923 Høyanger 3291
Pedersen Karl Johan 25.05.1919 Røyken 3293
Larsen Hugo 29.07.1924 Stavanger 3294
Hindal Hans Bjarne Sigurd 16.03.1922 Stavanger 3295
Mathisen Sverre 31.03.1909 Varteig 3297
Meldalen Arne Pettersen 19.07.1903 Grue 3299
Westby Olaf 19.03.1909 Hof 3300
Kristiansen Kolbjørn Olav 01.09.1919 Hamar 3302
Strandli Hilmar 09.01.1906 Hof 3303
Sønsterud Wilhelm 29.04.1923 Branvald 3304
Engelstad Sverre Asbjørn 06.03.1917 Branval 3305
Ruud Jørgen 16.10.1917 Odal 3307
Lie Erik 17.09.1914 Sarpsborg 3309
Nyborg Gunnar Karsten 20.11.1928 Bardu 3310
Nyborg Lea Gurine 07.05.1924 Bardu 3311
Bones Julia Elida 10.02.1899 Bardu 3312
Nyborg Malvin Julian 23.04.1938 Bardu 3313
Brevik Inga Marie Susanne 12.09.1911 Gratangen 3314
Olsen Olaf 18.08.1908 Gratangen 3315
Larsen Edel Johanna Mjelve 15.10.1922 Oslo 3316
Winbladh (gift: Johansen) Martha Kristina 15.03.1922 Eda Socken 3318
Hauge Inger 27.12.1922 Strømmen 3319
Huatorpet Arne 17.03.1924 Hof 3320
Kolstad Bjarne 23.10.1921 Namnå st. 3321
Larsen (f. Pettersen) Randi Ikke oppgitt 3322
Strøm Åamund Birkeland 24.09.1922 Namsos 3323
Rønsåsbjørg Gustav Sverre 25.06.1916 Hegra 3324
Christensen Paul Walther 08.04.1920 Steinkjer 3325
Foseidberget Rolf 14.03.1915 Brandval 3326
Foseid Trygve 30.11.1906 Brandval 3327
Foseidengen Ole 16.06.1918 Brandval 3329
Sonesen Sverre 05.01.1925 Oslo 3330
Holmboe Adler 07.10.1923 Oslo 3332
Nielsen Erling Hauger 10.12.1923 Fredrikstad 3334
Hauge Karl Julian 15.05.1923 Harstad 3336
Wikan Svenn Hilmar 16.02.1922 Trondheim 3338
Platou (gift: Karllson) Nora Bergliot 21.05.1918 Leningrad 3340
Platou Maren 05.10.1916 Leningrad 3341
Platou Helene 24.11.1888 Russland 3342
Smith-Kielland Ellen 06.10.1929 Oslo 3344
Torply Torbjørn 26.02.1922 Asker 3345
Næristorp Arne Oddvar 21.04.1925 Strømsgodset 3347
Øvregaard John Harbitz 19.11.1907 Stavanger 3348
Adeler Ralph Arild Stig 27.03.1916 Oslo 3349
Dahl (gift: Adeler) Ragnhild 26.02.1918 Ringebu 3350
Andersen Leif August 30.12.1918 Oslo 3351
Hovde Arvid 03.05.1914 Drammen 3352
Hågstad Arne 04.01.1916 Drammen 3353
Hansen Johnny Arne 23.06.1920 Lier 3354
Wessel-Berg Jens Kristian 19.05.1917 Lunder 3355
Wahlberg Sverre Leonard 02.09.1917 Oslo 3356
Ropstad Jens 18.05.1914 Hegerland 3358
Olsen Arne Emil 02.08.1921 Gjøvik 3359
Fjellstad Karl Ludvig 22.05.1905 Nesodden 3361
Tyseng Sverre 13.06.1917 Åsnes 3363
Petersen Carl Christian 30.12.1887 Jerpen 3364
Sandberg Arne Johan 09.08.1923 Elverum 3365
Sandberg Einar 24.03.1915 Elverum 3366
Sandberg Henry Sverre 26.11.1925 Elverum 3368
Mæhla Edolf Gunvald 29.05.1921 Ogndal 3369
Aavik Georg 28.07.1921 Åsen 3371
Ness Sverre 29.10.1917 Trondheim 3373
Myhre Willy Armand 12.01.1923 Tronheim (Trondheim) 3375
Rokkones Gunnar 06.09.1921 Tronheim (Trondheim) 3376
Henriksen Reidar Henrik 07.06.1911 Oslo 3377
Johannessen Reidar 07.01.1908 Oslo 3378
Grøgaard Gert 08.10.1906 Kristiansand S. 3380
Bjerkman Erna Irene 18.08.1924 Tistedal 3382
Ekeberg Gerd Bergliot 01.09.1923 Halden 3384
Sørensen Anne Sofie 28.06.1924 Halden 3385
Jensen Harald 16.02.1923 Oslo 3386
Heiestad Åge Leonard 09.01.1924 Grue 3387
Bakken Olaf 07.08.1922 Åsnes 3388
Karlsen Ole Georg 20.10.1919 Ullensaker 3389
Westby Lars Oskar 13.06.1914 Hof 3390
Heramb Harald Otto 04.11.1920 Elverum 3391
Gudmundsen Thorbjørn 27.08.1919 Mosjøen 3392
Bendigtsen Kåre 23.12.1921 Grane 3393
Stabsforsmo (gift: Eggen) Agdis Lusie Larsen 10.10.1915 Grane 3394
Tangen Borghild Benedigtsen 03.07.1919 Grane 3395
Frengen Hermann 09.11.1918 Stjørna 3396
Frengen Bjarne 22.03.1920 Frosta 3397
Midtsand Petter Ferdinand 13.10.1910 Hommelvik 3398
Vikmark Olaf Ludvik 02.10.1913 Hommelvik 3399
Wehn Arild Sigvard 17.09.1918 Hommelvik 3401
Hårsaker Anker William 16.10.1920 Melhus 3402
Øian Birger Rudolf 13.01.1922 Strinda 3403
Massø Svein Robert 26.11.1922 Trondheim 3405
Wangberg Reidun Synnøve 10.02.1917 Østre Aker 3406
Hassel Asbjørn 23.01.1902 Kongsberg 3407
Hassel Matty Kristine 28.12.1898 Skedsmo 3408
Larsmoen Per 17.03.1920 Halden 3409
Larsen Tore 11.09.1922 Ø. Aker 3410
Frisell Ragnar Proozowsky 27.02.1909 Oslo 3411
Johansen Rolf Fredrik 09.12.1912 Halden 3412
Frisell Gerd 06.09.1912 V. Aker 3413
Frisell Torbjørn 13.12.1940 Ikke oppgitt 3414
Frisell Frøidis 03.02.1938 Ikke oppgitt 3415
Lindboe Christian August Egeberg 31.03.1887 Østre Aker 3416
Lorentzen Erling Svenn 28.01.1923 Ulleren 3417
Paus Tor Peder 31.10.1920 Holla i Telemark 3418
Eriksen Tor 09.06.1904 Horten 3419
Møyen Knut Ole Foss 19.01.1907 Nordstrand 3420
Heie Håkon Kristian 25.08.1916 Torsnes 3421
Sundell Werner 13.03.1918 Borge 3422
Larsen Einar Anker 06.04.1917 Tune 3424
Olsen Kåre Kristian 08.05.1922 Tysfjord 3425
Helland Ingvald Markus 05.05.1922 Tysfjord 3426
Storeng Olav Osvald 05.06.1922 Tysfjord 3427
Thoresen Jørgen Mikal 25.02.1922 Løddingen 3428
Haukland Ingvald Kåre 19.01.1923 Tysfjord 3429
Gerhardsen Rolf Julean 14.03.1925 Tysfjord 3431
Nordal Magne Ragnvald 22.09.1920 Elverum 3432
Bratberg Magne Torleif 13.05.1919 Beistad 3434
Henkel Karl Fredrik Ferdinand 28.01.1921 Rygge 3435
Roel Ådne Harry 29.03.1923 Sparbu 3437
Berg Helge 27.05.1921 Sparbu 3438
Huseby Georg Henry 13.02.1920 Stiklestad 3439
Utgård Torbjørn 25.12.1925 Stod 3441
Redving Martel Nikolai 15.02.1923 Verdal 3442
Alexandersen Arne Johan 12.01.1908 Hammerfest 3444
Martol Christian Bengt Mustigkeit 30.08.1911 Oslo 3445
Urdahl Arne Nagell 04.11.1913 Fana 3446
Paulsen William John 13.07.1919 U.S.A. 3447
Pettersen Karl Anton 06.05.1913 U.S.A. 3448
Ådland Egil 15.08.1920 Fusa 3449
Heiby Svein 13.07.1905 Stavern 3451
Salvesen Einar 22.07.1907 Kragerø 3452
Hall Harald Steinar 26.06.1912 Oslo 3453
Aslaksen Arnulf 18.06.1917 Talvik 3454
Wiik Arne Jørgen 09.09.1909 Oslo 3455
Engh (gift: Hvidsten) Rakel Johanne 05.05.1917 Tune 3456
Karlson Rolf Henry 01.03.1902 Oslo 3457
Schive Øistein Magnus 01.03.1916 Ø. Aker 3458
Sputnesset Paul Halvdan 17.10.1911 Y. Rendal 3459
Lombnes Oleif Arvid 03.12.1909 Sørreisa 3460
Sandodden Olav 05.11.1921 Ytre Rendal 3461
Iversen Leif Emil 26.08.1923 Nesna 3462
Jensen Hans 11.09.1924 Mo-Rana 3463
Andersen Einar 09.04.1920 Askim 3464
Moe John Thorvald 21.09.1925 Asker 3465
Dehli Ivar Ronald 25.10.1911 Oslo 3466
Flobergseter Magne Mariusen 20.10.1920 Åsnes 3468
Strand Håkon 21.05.1920 Åsnes 3470
Lie Ingvar Melvin 19.09.1918 Hopen 3472
Justad Paul Kristian 26.01.1912 Lier 3473
Lundstein Martin 15.03.1904 Nes 3474
Hytjanstorpet Olaf Olsen 13.03.1906 Grue 3476
Slaggerud Harald 05.03.1922 Åsnes 3478
Levin Jakob 02.05.1909 Oslo 3479
Levin Aasne Rebekka 11.11.1912 Tronheim (Trondheim) 3480
Pedersen Knut Johan 19.08.1920 Trondheim 3481
Wiik Håkon 07.01.1919 Stjørdal 3482
Hansen Rolf Kristian 21.10.1922 Trondheim 3483
Tangen Karl Våge 14.10.1921 Trondheim 3485
Eriksen Kåre Peder 24.01.1920 Sulitjelma 3486
Bergmann Olaf Sigurd 07.05.1914 Trondheim 3488
Mikalsen Torleif 07.02.1921 Trondheim 3490
Fredriksen Johan Edvard 10.07.1915 Trondheim 3492
Sveen Olav 04.12.1921 Trondheim 3494
Folgerø Johan 09.06.1916 Trondheim 3495
Johansen Aksel 18.04.1920 Leksvik 3497
Johansen Einar 22.02.1923 Trondheim 3498
Larsen Alf 12.03.1922 Trondheim 3499
Forbord Martin 29.05.1920 Skatval 3501
Fjeldset Oskar 10.05.1918 Skatval 3503
Bjørkås Kåre 29.12.1919 Skatval 3504
Breivik Hans Olsen 11.10.1919 Hustad 3505
Tysland Alf Magnus 24.11.1919 Namsos 3506
Wahlstrøm Hjalmar Karl 11.09.1923 Nordli 3507
Pettersen Arvid Vilhelm 15.01.1905 Otterøy 3508
Andersen Reidar 18.06.1918 Leiranger 3509
Johansen Nils Kristian 12.09.1922 Balangen 3510
Hegge Hans Kristian 07.06.1906 Salangen 3511
Konradsen Sigvard Sverre 11.04.1911 Leiranger 3512
Johnsen Sverre 17.05.1923 Ballangen 3513
Sundt Håkon 02.02.1923 Bodin 3514
Bendiksen Nils 23.03.1917 Salangen 3515
Leonhardsen Holger Alfon Lundgren 01.07.1918 Bodø 3516
Sikko Johan 21.05.1922 Salangen 3518
Skjulstad John 01.08.1918 Salangen 3519
Otterlei Johan Larsen 10.05.1918 Haram 3520
Pedersen Georg Arthur 25.10.1916 Drammen 3521
Bassberg Hans Jakob Martinsen 09.09.1923 Oslo 3522
Fagerstrøm Valter 31.07.1926 Holt 3523
Ludvigsen Henry Rudolf 07.05.1922 Kristiansund N. 3524
Isdahl Bjarne 04.06.1923 Børsa 3525
Storvik Olaf 26.11.1920 Stokke 3527
Moi Ole Einar 20.06.1914 Kristiansand 3528
Moi Tora Margrethe 23.09.1917 Oslo 3529
Moi Åse Marit 30.08.1941 Oslo 3530
Bye Arnulf Harry 15.04.1920 Mysen 3531
Åser Ingvald 31.01.1908 Trøkstad 3532
Bråten Leif 05.01.1917 Sør-Odalen 3533
Andersen Bjørg Mari 16.03.1925 Skjeberg 3534
Nielsen Gunvor Marie 28.04.1927 Berg 3535
Reines Bernhoff Ludvig 29.03.1919 Sør-Frøya 3536
Olsen Arne 06.01.1913 Skjeberg 3537
Rotbakken Håvard 26.02.1916 Ytre Rendalen 3538
Hansen Halvard Edvin 08.11.1904 Stor-Elvdal 3540
Indergaard Per 04.03.1923 Trondheim 3542
Storm Halfdan Martin 28.02.1923 Trondheim 3543
Olsen Rolf Erling 13.09.1923 Eidsskog 3544
Bye Thoralf 08.11.1921 Strinda 3546
Næss Bjarne Martin 04.11.1912 Levanger 3547
Solberg Harald 12.03.1910 U.S.A. 3548
Reitan Petter 22.09.1918 Skogn 3549
Hagen Sverre 17.12.1917 Åsnes 3551
Solnes Johan 01.08.1921 Sykkylven 3552
Skagen Ludolf Ingvald 05.05.1892 Hitra 3553
Barstad Gotfred Eugen Bentzen 13.07.1910 Volda 3554
Avløs Arnfinn Eilif 12.10.1921 Trondheim 3555
Hagen Åsemor Ingrid 01.05.1919 Vestre Aker 3556
Pedersen Harry William 13.02.1919 Sandefjord 3557
Roscher Gudrun Gloppestad 12.12.1896 Glasgow 3558
Finne Hans Henrik 05.07.1922 Aas 3559
Finne Jakob 09.08.1892 Risør 3560
Fiksdal Marie 14.03.1904 Bergen 3561
Blindheim Bertha Marie 28.01.1898 Aunøen 3563
Henriksen Olga Debohra Gram 16.04.1909 Halden 3564
Engeldahl Rutli 02.12.1920 Haugesund 3565
Hatletveit Einar 20.09.1915 Strandvik 3566
Mickelsen Oskar 23.08.1912 Nordli 3567
Karlsen Torbjørg Emilie 16.11.1987 Drammen 3568
Engelsen Harald Roald Hessler 14.05.1915 Oslo 3569
Normann Herloff 18.06.1916 Egerdahl 3570
Christoffersen Hjørdis 13.05.1905 Oslo 3571
Håpnes Ingebrekt 03.05.1918 Snåsa 3572
Sønsterud Martin Karsten 11.03.1912 Magnor, Eidskog 3573
Weiseth Solveig Charlotte 13.06.1920 Kristiansund N. 3574
Synnes Lorents 03.03.1917 Ålesund 3575
Olsen Åsta 30.01.1910 Namdalen 3576
Magnussen Egil Johnny 26.08.1923 Idd 3577
Holst Karin 10.01.1928 Oslo 3578
Holst Sofie 21.08.1897 Oslo 3579
Jacobsen Marie 22.12.1968 Høland 3580
Jørgensen Harry Wilhelm 14.01.1901 Horten 3581
Thøgersen Øivind Theodor 27.02.1918 Glemmen 3582
Storm Sigurd 12.03.1922 Oslo 3584
Large Bjørn v. Aker Slemdal Oslo 3585
Strøm Erica 15.01.1898 Ålesund 3586
Myren John Magnar 14.01.1916 Løkkene Verk - Meldal 3587
Pedersen Harald 12.09.1916 Borge 3588
Rønning Else Marie 25.03.1913 Haugesund 3589
Rolfsen Per 24.10.1913 Siljan, Telemark 3591
Gerhardsen (gif: Diesen) Mary Helene 28.01.1919 Nordfald 3592
Bergersen Rolf Ingar 31.10.1919 Moss 3593
Haug Roar 17.04.1927 Lommedalen 3594
Mathiesen Leif 14.10.1906 Hemnesberget 3595
Vesterlid Hans Beck Nilsen 14.01.1914 Hattfjelldahl 3596
Nilsen Nils Martinius 06.10.1904 Løten. Hedemark 3597
Nilsen Ellen Astrid Kristina 27.10.1908 Aspeboda, Kopparberg Län 3598
Rode (f. Sand) Anneke Dyveke 09.04.1918 Semerang, Java 3599
Rode Kjell 14.08.1911 Halden 3600
Rode Johan Laurits Sand 09.01.1942 Malmø 3601
Madsen Elvira Desideria 23.05.1912 Torsåker 3603
Madsen Ragnhild Marie 18.12.1936 Fredrikstad 3604
Aastrøm Alf 17.09.1920 Egge 3605
Martinussen Unni 10.11.1923 Narvik 3606
Winsnes Egil 29.09.1919 Oslo 3607
Winsnes Fredrik 03.08.1916 Oslo 3609
Jonassen Arnt 25.01.1908 Tønsberg 3610
Winsnes Andreas Hofgård 25.10.1889 Oslo 3611
Winsnes Haldis 06.02.1892 Oslo 3612
Jacobsen Haakon Olaf 17.07.1906 ? 3613
Rynning-Tønnesen Christian Wilhelm 02.04.1893 Kristian (-sand?) 3614
Rynning-Tønnesen Sigrid 25.10.1896 Kristi (-ansand?) 3615
Rynning-Tønnesen Carl Mentz 13.09.1924 Kristi (-ansand?) 3616
Rynning-Tønnesen Siri Wenche 27.04.1929 Kristian (-sand?) 3617
Riksåsen Sverre 26.08.1912 Brandval 3618
Hansen Clara Marie 28.05.1919 Flatanger 3620
Andresen Marit Sønnøve 06.01.1924 ? 3621
Andresen Birger 15.10.1922 Lille- ? 3622
Andree Marit Synnøve 17.08.1924 Borge 3623
Sundnes Birger 16.10.1916 Sunnerøy 3625
Lantz Åke Harry 07.05.1925 Snåsa 3626
Berg Gunnar Erik 20.07.1899 Oslo 3627
Hansen Ludvig Olav 28.10.1922 Steinkjær 3628
Kalkvik Egil Johan 09.05.1899 Namsoss 3629
Kalkvik Hansine Margrethe 26.09.1904 Herøy 3630
Kalkvik Grete 30.08.1930 Hatfj... (?) 3631
Kalkvik Gerd 10.08.1936 Hatfjel... (?) 3632
Kalkvik Bjørn 14.04.1942 Hatfjel... (?) 3633
Hammer Hilmar 09.11.1913 Ogndal 3634
Wyller Arne August 10.03.1927 Paris 3635
Wyller Jørgen 07.09.1929 Paris 3636
Wyller Anne Marie 25.03.1902 Stockho... (?) 3637
Odden Olav Ellefsen 27.05.1912 Tynset 3638
Berndtsen Bernhard 19.06.1913 Drevsjø 3639
Berndtson Herman 30.04.1905 Drevsjø 3640
Gåsbakk Anna 31.05.1920 Sørli 3642
Terkelsen Torjerd 11.09.1917 Aamli 3643
Jakobsen Arvid Normand 08.08.1907 ? 3644
Wannag Arne Talivaldis 11.10.1919 Blomm (...?) 3645
Arnell Anna Theresia 27.04.1873 ? 3646
Wennberg John Levi 11.12.1907 Skjeb...(?) 3647
Enger Johannes 15.03.1917 Spydebe... (?) 3648
Holthe-Andersen Synnøve 27.04.1911 Sand... (?) 3649
Fredriksen Ruth Borgny 08.01.1919 Sarpsborg 3650
Johansen Jorunn 11.10.1924 Tømmerd... (?) 3651
Olsen Anna Bertine 14.10.1913 ? 3652
Berg Knut Sommerbakk 13.05.1902 Løddi...? 3653
Sommerbak Petter Nikolai 10.12.1899 Balan...? 3655
Pedersen Annar Peder 07.01.1908 Løddi...? 3657
Sommerbakk Kåre 24.04.1908 Løddi...? 3658
Sommerbakk Signe 12.01.1906 Hol 3659
Sommerbak May 12.11.1941 Bal... ? 3660
Sommerbakk Antonie 02.02.1895 Løddingen 3661
Sommerbakk Halfdan 23.08.1928 Balang... (?) 3662
Sommerbakk Normann 26.02.1930 Bala... (?) 3663
Sommerbakk Walter 17.02.1933 Bala... (?) 3664
Pettersen Petra 07.04.1914 Lødd... (?) 3665
Olsen Henning 17.08.1937 Lød... (?) 3666
Christensen Eva 15.08.1920 Oslo 3667
Pedersen Rolf Myrum 28.06.1911 Oslo 3668
Myhren Johnny Martin 08.02.1921 Furnes 3670
Haugen Olav 04.06.1926 Senjen 3671
Johansen Osvald Torbjørnsrød 25.02.1920 Rygge 3672
Halvorsen Finn Marius 19.09.1923 Tune 3673
Ødegård Arnt Olai 25.09.1921 Brems...(?) 3674
Foss Gunnar 26.03.1921 Halsa 3675
Berg Erling 07.04.1921 Mo... (?) 3676
Nilsen Arvid Waller 24.07.1920 Målselv 3678
Kristoffersen Hans Martin 03.06.1921 Bjarkø... 3679
Kildeinformasjon
RA/S-6753/V/Va/L0004
Lenke til Arkivportalen
Riksarkivet Den Kgl. Norske Legasjons Flyktningskontor V: Mikrofilm
Va: Mikrofilm. Flyktningskartotek
L0004: Kjesäterkartoteket. Flyktningenr. 3496-6599
Annen kilde nr. V/L0004/1940 - 1945 - Kjesäterkartoteket. Flyktningnr. 3496-6610 (indeksert sidenummer svarer til flykningenr.). Papirmaterialet kassert. Personopplysninger 2. verdenskrig Sverige Statlige arkiver Institusjoner under departementene Flyktninger