Innhold
Hele eller deler av innholdet kan være klausulert eller utilgjengelig av andre grunner, avhengig av rettighetene på din brukerkonto.
Visningsvalg:

Riksarkivet


Den Kgl. Norske Legasjons Flyktningskontor

Mikrofilm, Mikrofilm. Flyktningskartotek
Knutsen Ragnar 14.02.1917 Glemmen 1
Johansen Borgar 27.03.1916 Tune 3
Kluge Liv Noack 07.06.1908 Østre Toten 4
Trønnes Armand Ragnar 16.05.1921 Sarpsborg 5
Magelsen Christan 24.02.1908 Hamar 6
Karlsen Rolf Johan 29.06.1921 Torsnes (svensk statsborger) 8
Klausen (Gift: Johansen) Gudrun 06.05.1913 Rakkestad 10
Land Harald 20.01.1914 Oslo 11
Lysne Sverre 02.08.1918 Ski 12
Liodden Olav Olsen 26.12.1916 Nesbyen 14
Moum Paul 27.04.1902 Stjørdalen 16
Olsen Yngvar Andreas 07.06.1918 Sarpsborg 17
Munkeby Torvid 07.12.1910 Harstad 18
Pedersen Ferdinand 16.01.1918 Stange 19
Ubenyttet flyktningenr. 20
Bye Alf 22.03.1894 Høland 21
Myhre Borge Finn 18.10.1919 Ikke oppgitt 23
Nordmoen Bergljot 27.06.1914 Lørdalen 24
Sørli Morten Alfred 20.09.1918 Vinger 25
Thorsby Olaf 08.01.1918 Thorsby 26
Tørmoen Even 04.08.1912 Grue 27
Torp Signe 01.05.1919 Brandval 28
Stamsås Ole 25.07.1912 Rakkestad 29
Johansen Morten 25.11.1909 Helgøa (Helgøya) 30
Murås Olav 06.06.1915 Tune 31
Furan Malm 14.11.1914 Kirkenes 32
Mattsson Carl Gustav Erik 14.10.1918 Narvik 33
Stigset Astrid Kristine Falck 05.04.1914 Hurum 34
Meck Georg de 14.10.1888 Moskva (Russland) 36
Meck Nadine de 15.10.1885 Petrograd (Russland) 38
Høilie Georg 09.05.1910 Håvikdal, Ankenes 40
Christiansen Jens Thorvald Ankerud 28.06.1915 Øimark 42
Audensen Asbjørn Hove 06.11.1922 Ikke oppgitt 44
Karlsson Folke Einstein 27.10.1913 Moss 46
Grundstrøm Walfred 15.11.1915 Hjelmeland, Rogaland 47
Larsen Arthur 07.04.1901 Oslo 48
Furberg Petter Verner 15.12.1922 Sande 50
Juliussen Valdemar Alfred Georg Åkvik 20.11.1898 Buksnes, Lofoten 51
Toftedahl Marius 02.04.1884 Oslo 53
Johansen John Ingvald 04.05.1919 Harstad 54
Paulsen Erling 29.03.1912 Sandefjord 55
Johansen Arnulf Sigmund 24.04.1918 Fredrikstad 57
Sommerseth Bjarne 11.10.1913 Kjøpsvik, Tyssfjord 58
Pedersen Per Henning Halden 59
Olsen Asbjørn Rjukan 61
Mørk-Jansen Wilhelm 02.08.1916 Tjømø 63
Halvorsen Vardal Peder Magnus 16.07.1919 Engerdal 64
Skovdahl Einar 01.11.1917 Våler, Østfold 65
Henriksen Sverre 15.09.1914 Borge 66
Solum Arvid 28.07.1915 Namsos 67
Bredo-Erichsen Knut Leif 02.12.1919 Drammen 68
Backman Hans 09.06.1897 Bruksvallarna 69
Johnson Karen 17.03.1916 Oslo 71
Goldstein (f.Kirksæter) Gerd Margaretha 29.01.1920 Larvik 72
Smely Toril 02.06.1890 Skien 73
Narvestad Gunhild Marie 24.06.1917 Austmarka i Vinger 74
Thoresen Nicolay Bernt 20.05.1920 Tromsø 75
Næss Nicolai 11.06.1891 Inderøy 76
Jacobsen Edith Aleksandria 07.08.1913 Oslo 77
Jacobsen Karl Georg 19.03.1903 Halden 78
Erjen Arnfinn Knut 23.09.1899 ? 79
Fatten Ragnar 22.04.1913 Rissa 80
Andersen Arne Colbjørn 30.09.1914 Kråkøy 81
Pettersen Jens Walther 28.09.1904 Halden 82
Ekeland Kåre Johannes 26.09.1918 Sanda 83
Olsen Olav Nikolai 20.04.1918 Sør-Rana 85
Nordahl Konrad Mathias 25.09.1897 Laksvåg 87
Aas Oddvar 12.12.1910 F. Eiker 88
Tangen Nils 05.11.1916 Kyrkjebø 89
Skjønberg Martin Martinsen 05.02.1919 Nes, Romerike 90
Gjertsen Alf Nelson 22.04.1907 Flakstad, Lofoten 91
Eriksen John 24.05.1918 Orkanger 92
Jenkins Birger Rees 11.09.1920 Oslo 93
Riise Gunnar Ernst Nordgård 27.09.1901 Romedal 94
Leirud Martin Olsen 07.09.1914 Leirud 95
Mathisen Hans 20.08.1868 Skaatøy 96
Nerdrum Guro Esther 20.10.1903 Kristiansand N. 98
Nerdrum Wenche Margaret 13.11.1929 Oslo 99
Gulbrandsen Gerd 21.05.1920 Larvik 101
Sonntag Friedrich Wolfgang 24.11.1910 Dresden 102
Melle Gunnar Bjørnar Boleyn 03.11.1915 Tromsø 106
Hvam Martin 24.09.1917 Aker 108
Hvam Helle 25.09.1914 Ø. Aker 109
Grundvig Ottar 27.02.1913 Sjelung 110
Johansen Reidun 06.06.1915 Kjäpsvik 111
Fløvig Wilfred Aleksander 20.07.1911 Oslo 112
Pettersen Fritshjof Salamon Hagrupp 07.05.1919 Botnhamn, Senja, Hillesøy 114
Monsen Fredrik 27.04.1878 Oslo 116
Monsen Aasta 04.08.1884 Hamar 117
Thune-Larsen Knut 10.07.1915 Oslo 118
Juul Niels Stig Ludvig Stahs 25.12.1912 Oslo 119
Nilsen Erling Thorbjørn 23.04.1916 Glemmen 120
Rove Theodor Gustav 11.02.1916 Sandar 121
Aastvedt Einar 27.07.1918 Bergen 122
Heggtveit Olav 28.05.1911 Åråksbø 124
Kleppa Ole Jacob 04.02.1920 Grefsen 126
Lied Finn 12.04.1916 Fana 128
Knutzen Finn-Nicolay 21.06.1915 Østre Aker 130
Mellbye Peter-Andreas March 30.12.1918 Oslo 131
Kavli Guthasm 15.05.1917 Trondheim 133
Skeie Olav 30.09.1915 Rygland 134
Gravbrøtt Johannes 18.03.1920 Snåsa 135
Bostad Idar Olai 27.04.1924 Snåsa 136
Larsen Lars Kolfinn 01.12.1921 Ytre Sandsvär 137
Christophersen Bjørn Olafssøn 30.12.1900 Lillestrøm 139
Hansson Karl Magnus 20.10.1918 Snåsa 140
Thorseth Ingvald 16.03.1920 Oppdal 141
Kleven Alf Armand 25.12.1920 Follafoss 144
Johansen Erling 12.09.1922 Beistad 145
Slang-Jensen Roger 12.12.1921 Sarpsborg 146
Gotfredsen Rolf Aleksander 24.01.1924 Oslo 147
Lofstad Harriet Elida 05.01.1901 Lillestrøm 149
Lofstad Karl 31.07.1897 Moss 150
Ikke oppgitt ---- ---- 151
Kjeldseth Kjell Hans 06.12.1919 Ørebro, Sverige 152
Lyngroth Josef Emanuel 25.12.1920 Arendal 154
Aanonsen Finn Schouw 14.03.1917 Stavanger 156
Regnåsen Karl 12.01.1909 Trysil 157
Dynna Aage Sverre Schelderup 04.04.1915 Oslo 158
Lisø Harry 20.09.1921 Brønøysund 160
Henriksen Ole 23.04.1921 Follefoss 162
Petersen Finn 01.05.1919 Onsøy 164
Østegård Inge 16.02.1919 Namskogen 165
Østgård Øystein 14.11.1920 Namskogen 166
Jensen Ivar Hartmann 25.08.1920 Sarpsborg 168
Ødegård Knut 09.02.1922 Tune 170
Laake Kristian J. 27.12.1909 Sørum 172
Hansen Kristian Anders 01.12.1912 Skien 173
Saur Ottar Ludvik 12.08.1921 Snåsa 175
Gjerstad Arne 08.10.1918 Høylandet 176
Grøtan Ole 09.07.1919 Ogndal 177
Nordhøy Ingulf Alfred 04.12.1924 Snåsa 178
Helland Astrid 22.06.1911 Gällevare, Sverige 179
Helland Odd 06.07.1907 Aalesund 180
Framnes Peder Anaus 21.06.1900 Narvik 182
Gustavsen Ragnvald Markus 04.05.1901 Oslo 184
Brinkmann August 16.05.1912 Bergen 186
Halvorsen Martin Georg 07.09.1915 Ringsaker 187
Almton Rolf 01.10.1917 Bergen 188
Bekke Gustav 28.04.1994 Sør Aurdal 189
Eriksen Thorleif Heine 01.03.1916 Horten 192
Olsen Odd 03.06.1916 Hetland 193
Rasmussen Ragnar Brandt 28.10.1916 Bodø 194
Stenli Edvin Thoralf Åslund 25.07.1921 Ofoten 195
Hammer Arne 30.10.1922 Grong 196
Person Kari 18.05.1922 Folldal 197
Paulsen Peder Julian Hellesoi 28.05.1908 Vitna 198
Johansen Erik Waldemar 23.05.1911 Steinkjær 199
Strand Paul Arnold 24.11.1916 Hamar 201
Person Helge 02.06.1924 Kvam 203
Åsved John Petter 18.05.1921 Kvam 204
Hansen Henry 21.11.1921 Eidskog 205
Hanson Lilian Helene 21.11.1920 Breivik 207
Hansen Karl Willy Ikke oppgitt 208
Larsen Margaret Vatnaland 27.11.1920 Stavanger 209
Johnsen Åse Lilly 17.11.1920 Nordby i Ås 211
Ruud Arthur Magnus 17.11.1900 Oslo 212
Andreson Bernhart Martin 01.06.1901 Oslo 214
Møller Ivar 07.05.1915 Mandal 216
Lund Arne Gunnar 11.05.1918 Halden 218
Fredriksen Harry 17.11.1918 Skjeberg 219
Hvamb Ole 31.08.1918 Ytre Sandvær 221
Trønnes Gunnar 31.10.1896 Tolga 223
Bergseth Malfred Kasper 19.06.1895 Rendalen 224
Johannesen Eugen 29.11.1892 Oslo 226
Dahl Jojo Steen 17.12.1911 V. Aker 227
Scharning Lars Albert 12.08.1915 V. Aker 228
Sejerstd Nicolay Selmer 06.04.1924 Oslo 229
Johansen Einar 15.08.1915 Tromsø 230
Nilsen Kaare Ingolf 27.10.1915 Stavanger 231
Henriksen Hans Anders 24.04.1921 Steinkjær 233
Hedman Egil Andreas 25.12.1921 Sparbu 235
Pedersen Johannes Sten 15.05.1917 Bodø 237
Thompsom Edmund 11.01.1909 Namdalseid 239
Jørgensen Ole Martin Zahl 03.07.1916 Brønøy 240
Aarflot Audun Ellinard 15.02.1919 Arendal 241
Stubberød Aage Fritz 14.07.1908 Oslo 242
Sveinsson John Lunde 29.01.1922 Oslo 244
Fjeld Oskar Konrad 10.12.1911 Rakkestad 246
Jarmann Georg Julius Døderlein 29.08.1898 Hamar 248
Nilsen Birger Torstein 07.09.1913 Eidanger 250
Vasshus Arnt 20.01.1916 Heskested 252
Bjørvik Bertil 09.10.1915 Gaular 253
Erla Emil Michal 16.09.1919 Voss 254
Fjeld Johannes Alfred 09.05.1907 Degernes 255
Mortensholm Magne Jacob 07.02.1926 Snåsa 257
Brønseth Karl Ole 25.11.1923 Snåsa 258
Johansen Lauritz 30.11.1915 Nes, Hedmark 259
Storø Harald Helmer Helmersen 17.05.1921 Jeløy 260
Moursund Brynjulf 04.03.1885 Tromsø 261
Gulbrandsen Bredo Odd Ikke oppgitt 262
Smith-Kielland Per 09.10.1923 Bygdøy v. Aker 263
Bråthen Harry Karlsen 30.08.1913 Lillestrøm 264
Jacobsen Finn 19.04.1898 Oslo 266
Haukelid Knut Anders 17.05.1911 New York 267
Arnesen Arthur 28.11.1897 Oslo 269
Ellefsen Odd Eilert 06.06.1923 Lørenskog 271
Johansen Karl Johan 17.01.1921 Frol 273
Dahlkvist Leif Oddvar 27.01.1921 Frol 274
Bogen Kåre 29.08.1920 Øvre Eiker 275
Gulbrandsen Odd Bredo 30.05.1918 Vestfossen 276
Hågensen Ivar 13.01.1921 Rena 277
Kristoffersen Martinius 12.02.1914 Øvre Eiker 278
Haarstad Jahn Jørgen 28.05.1913 Oslo 279
Tronstad Leif 27.03.1903 Bærum 280
Weidemann Carl Nicolay 12.11.1918 Hardanger 281
Andersen Harald Rickenberg 20.06.1917 Østre Aker 283
Carling Bjørn 07.07.1919 Aker 285
Monsen (f. Scheflo) Berit 01.03.1917 Bergen 286
Monsen Per 04.05.1913 Hamar 287
Sandvik Einar Bernhart 13.12.1910 Trondheim 289
Moe Christopher Juell 05.04.1917 Kristiansand 291
Norman John Marius 31.01.1911 Hamburg 293
Hole Njål 15.11.1914 Hjørundfjord 294
Holwech Olaf Martin 26.03.1917 Oslo 295
Jakobsen Kåre 02.05.1914 Ullensaker 297
Jakobsen Helge Wilhelm 02.12.1917 Ullensaker 299
Johansen Ole 16.02.1904 Kongsvinger 301
Hongset Trygve Ole 22.03.1905 Vik, Helgeland 303
Sommerseth Einride Adolf 21.03.1918 Meløy 304
Storvik Sverre 02.08.1916 Dønnes 305
Berg Einar Margido 29.10.1920 Hemne 306
Nordtømme Øistein Rudolf 01.06.1919 Trondheim 307
Johansen Gothart Theovald 23.01.1915 Borge 308
Bjørnstad Sigfrid 21.04.1918 Øier (Øyer) 309
Bye Kaisa Teresia 10.11.1919 Göteborg (Gøteborg) 310
Bye Kåre Juell 14.07.1915 Oslo 312
Andersen Edvard Marinius 09.12.1916 Tune 314
Andersen Georg Peder 22.05.1919 Tune 316
Magnussen Trygve Gutorm 18.05.1923 Tune 317
Hansen Ludvig Hans 12.05.1917 Glemmen 318
Edvardsen Kåre 20.05.1926 Moss 319
Eriksen Reinhart Anders 07.10.1926 Halden 320
Andersen Rune Roald 29.05.1927 Halden 321
Sundby Alf 30.04.1922 Østre Aker 322
Sand Egil Karlsen 22.03.1921 Oslo 323
Sørdal Ole 24.01.1922 Nordfrøya 324
Dybedahl Thorolf Ingvald 06.04.1907 Øimark 326
Aune Ingolf 20.05.1917 Hemne 328
Rønning Oscar 28.05.1917 Elverum 329
Sørbye Alf 29.01.1915 Elverum 331
Husjord Leif 18.02.1899 Lødingen 332
Wejden Henning 19.09.1925 Stavanger 333
L'Orsa Rolf Thorvald 02.09.1913 Oslo 334
L'Orsa Anne Marie 24.02.1912 Oslo 336
Kvannli Henrik 24.10.1919 Grane 338
Bjørnseth Finn Hagbart 15.07.1924 Oslo 339
Frantzen Carl Franck Ingemann 29.07.1920 Oslo 341
Pedersen Knut Sverre 22.06.1909 Oslo 343
Kvamli Harry Johnny 08.07.1902 Aalesund (Ålesund) 345
Grundt Sverre Frithjof Adolf 04.05.1914 Moss 346
Kvernmo Alv 10.03.1921 Innerøy 348
Røtte Arnold 20.09.1922 Sparbu 349
Hallan Asbjørn 15.10.1922 Sparbu 350
Helge jr. Kaare 08.08.1924 Grong 352
Johannesen Odd Kristian 02.09.1914 Tyfjord i Tana 354
Aarhus Knut 24.08.1916 V. Aker 355
Bryn Thomas Emil Frøen 08.07.1919 Oslo 356
Markussen Ragnar 18.05.1915 Grimstad 358
Broadwick Scott Michael 09.12.1917 Rjukan 360
Halvorsen Per Sternberg 11.09.1919 Oslo 361
Jåmå Marry 21.07.1924 Nordli 362
Godejord Sanny Laila 30.05.1926 Grong 364
Høegh Anders Jensen 02.08.1920 Oslo 366
Moen Øistein 23.05.1923 Bardu 368
Sneve Aksel 26.03.1923 Bardu 369
Nordhus Ingolf Kyrre 30.05.1922 Bardu 370
Koren Kristian Johannes 08.11.1911 Halden 371
Koren Elinore Glad Balchen 11.05.1916 Oslo 373
Prestholm Viktor 19.01.1917 Tromøy, Arendal 375
Heldal Halldor 05.02.1918 Skånevik 377
Baugstø Leif 28.02.1917 Bergen 379
Fuhr Hans Jan 24.07.1919 Oslo 381
Gulowsen Odd Jahn 13.10.1918 New York 382
Kristiansen Arne 30.05.1920 Eidsberg 384
Skage Kåre Johannes 01.05.1917 Overhalla 386
Berg John Robert 09.04.1922 Hemne 387
Wiger Arvid Jørgen 02.02.1922 Hovin 388
Simonsen Gunnar Christian 11.07.1920 Drammen 389
Gudding Willy Alfons 06.12.1922 Stod 390
Wold Birger 25.06.1921 Vang 391
Gjertsen John Herbert 19.05.1909 Oslo 393
Ramm Herman 06.06.1919 Rjukan 394
Wold Martin 08.04.1900 Stor-Elvdal 395
Nordstrøm Gustaf-Fredrik 31.01.1909 Oslo 397
Collett James Robert 24.08.1914 Oslo 398
Myhre Jon Reinert 05.02.1915 Bergen 399
Egge Bjørn 19.08.1918 Kristiansand S. 400
Tønnessen Einar 30.06.1905 Oslo 402
Haugdahl Ole Einar Olsen 24.06.1905 Bardu 404
Selmer Wilhelm Fredrik 05.03.1912 Hole 406
Løvlie Irina 26.04.1911 Helsingfors 408
Løvlie Reidar 24.06.1902 Oslo 410
Ryland Arne 30.09.1915 Halden 412
Arnesen Leif 13.07.1921 Halden 414
Arnesen Karl Edgar 06.11.1922 Halden 415
Olsen Olaf Konrad 10.02.1900 Idd 417
Olsen Josefine Elise 04.08.1897 Berg 418
Olsen Gerd Oddlaug 22.02.1936 Idd 419
Olsen Kristian Rudolf 18.02.1906 Idd 420
Larsen Jon Emil 03.06.1922 Halden 421
Olsen Donny Tor 20.02.1922 Halden 422
Andersen Kåre Kristian 18.12.1924 Halden 423
Brodal Gunnar 17.07.1922 Brandval 424
Olsen Enar Gerhard 26.09.1913 Näsinge, Sverige 426
Sørlie Leif 28.11.1912 Ø. Toten 427
Brynhildsen Henning Bernhard 19.03.1919 Idd 429
Karlsen Karl Harry 12.01.1917 Idd 431
Hermandsen Edmund Hermann 11.12.1922 Idd 433
Moen Rolf Henry Johansen 10.08.1922 Fredrikstad 434
Karlsen Bjørn 21.01.1923 Fredrikstad 436
Johansen Gunnar 21.03.1923 Tune 437
Syversen Halvard Arvid 14.06.1921 Fredrikstad 438
Pettersen Ole Kristian 25.05.1923 Fredrikstad 440
Prøitz Hans 21.01.1923 Tune 441
Cypriansen Ragnvald Eilif 22.08.1918 Berg 442
Olsen Eilif Karl 05.12.1902 Berg 443
Tangen Alf Martin 13.10.1921 Eidsberg 445
Sørby Harry Johannes 25.12.1921 Tune 447
Jørgensen Anders Nicolai 15.05.1913 Træna 449
Sunnanå Klaus 29.01.1905 Stangeland Herred 450
Ree Ruth Pernille 16.02.1915 Bodø 452
Ree Henrik Waldemar 04.06.1912 Stange 453
Johansen Helge Stray 13.08.1914 Oppegård 454
Wallin Eugen 27.05.1918 Oslo 455
Brynhildsen Tom 15.03.1917 Skien 457
Berg? ? 18.12.1916 Lånke, Stjørdal 458
Kristensen John Peder 26.05.1920 Sarpsborg 459
Andreassen Oddvar Arnstein 24.01.1924 Sarpsborg 460
Amundsen Odd 24.03.1923 Tune 461
Johansen Ernst Hugo 15.09.1924 Idd 462
Kristensen Albert Lorang 13.09.1921 Sarpsborg 463
Andersen Harry 12.08.1918 Sarpsborg 465
Ringsrød Kåre Asbjørn 19.01.1920 Tune 467
Sandholtet Hans Sten 20.05.1920 Tune 468
Andreassen Harry 01.02.1920 Skjeberg 470
Andersen Arne 20.09.1922 Sarpsborg 471
Johansen Ragnhild Skogn 472
Clausen Tormod 31.08.1921 Ogndal 473
Hollås Toralf 21.11.1920 Ogndal 475
Grønli Håkon 11.09.1922 Innerøy 477
Bratland Olav 08.07.1925 Snåsa 478
Grydeland Trygve Oddmar 23.10.1925 Namsos 479
Andersen Edmund Martin 29.10.1919 Berlevåg 480
Geving Monrad Valter 10.08.1919 Namsos 482
Holst Petter Fredrik 02.05.1922 Oslo 484
Larsen Steen Aas 29.05.1922 Kråkerøy 486
Lia Torleif 15.04.1922 Glemmen 487
Justesen Alf Christian 27.05.1905 Arendal 488
Justesen Randi 28.06.1905 Måløy 490
Bruness Otto 29.08.1901 Askim 492
Nilsen Arne B. 09.04.1920 Rolvsøy 493
Pettersen Hans Roald 22.07.1922 Rolvsøy 494
Johansen Arne Emmanuel 05.05.1922 Rolvsøy 496
Bjørke Petter Anton 20.01.1924 Rolvsøy 497
Halvorsen Reidar Storm 20.08.1921 Rolvsøy 498
Karlsen Ragnar Sten 17.12.1921 Rolvsøy 500
Bugge Karl Johan 06.06.1921 Oslo 502
Ludvigsen Andor 04.06.1918 Alstadhaug 503
Johannessen Bernt Christian 05.12.1920 Trondheim 504
Dullum Ragnar 29.01.1920 Egge 505
Ernstsen Trygve 29.09.1916 Alta 506
Nesvold Per 19.06.1915 Egge 508
Hammer Andreas 30.12.1920 Ogndal 509
Dybdahl Georg 26.05.1923 Skogn 511
Dahl Arvid 06.10.1922 Levanger 512
Hammer Trygve 15.05.1918 Ogndal 513
Hellberg Oscar Margido 16.05.1915 Trondheim 514
Espeland Niels 14.10.1916 Kolbotn 516
Nicolaysen Vilhelm Lyder 04.09.1914 Rjukan 518
Asp Leonard 09.06.1920 Steinkjær 520
Wold Olaf 18.12.1917 Steinkjær 521
Olsen Harald Andreas 09.07.1917 Steinkjær 522
Skevik Leif 13.02.1923 Egge 523
Iversen Hermann 18.11.1921 Egge 524
Lindtorp Reidar Ments 24.03.1919 Grue 526
Lindtorp Leif Hugo 13.06.1920 Grue 528
Währe Arvid Johan 09.04.1917 Trondheim 529
Hellberg Rolf Håkon 06.08.1917 Trodheim (Trondheim?) 531
Eriksson Bjørn Wainø 22.03.1919 Stjørdal 533
Grøttvik Alf 25.09.1918 Leksvik 534
Markussen Nils Øivind Henry 31.03.1919 Tysfjord 535
Amundal Asbjørn Ingolf 10.06.1922 Aafjord 536
Wold Knut 26.09.1921 Trondheim 537
Engen Per 16.11.1915 Malvik 538
Klingenberg-Mellemsæter Ole 16.06.1917 Hittra 540
Andersen Jens Schønhaug 17.10.1913 Tune 541
Bråthe Oddvar Knut 13.10.1920 Sarpsborg 545
Elnan Hartvig Marius 26.06.1895 Beitstad 546
Ressem Arve 19.11.1913 Malm 547
Kvam Oddleiv Kristian 14.07.1916 Skogn 548
Kvam John Arthur 24.06.1918 Skogn 550
Stamnes Lars 03.05.1919 Horg 551
Pedersen Odd Torbjørn 17.09.1914 Tynset 552
Rye Peder 26.02.1918 Rennebu 553
Løseth Arne 31.10.1920 Innset 555
Gartland Per 07.08.1916 Harrand 557
Smith Arne 19.02.1906 Levanger 559
Omtvedt Erling 07.03.1912 Sauland 561
Ullevold Carl Fredrik Oustad 17.05.1907 Kongsvinger 563
Kleppa Inggard Magne 25.11.1917 V. Aker 565
Borgan Bjarne 21.01.1897 Namdalen 566
Holwech Jens Eilif 05.12.1920 Oslo 568
Haugland Knut Magne 23.09.1917 Rjukan 570
Sønsteby Gunnar Frithjof Thurman 11.01.1918 Rjukan 572
Westad Nils Daniel 26.10.1919 Oslo 574
Johansen Øivind Mads 05.06.1919 Halden 575
Kjørnmark Kristian Magnus 12.06.1919 Oslo 576
Andresen Terje 21.05.1925 Aker 577
Johannesen Ole Herman 10.09.1924 Oslo 579
Wold Egil Asbjørn 23.12.1922 Stange 581
Møller Frithjof 04.12.1918 Drammen 582
Eriksen Erling 06.04.1921 Sandvollan 583
Wikan Johannes 27.04.1909 Sandvollan 584
Sandmo Lars Olof Olsen 20.09.1920 Sørli 585
Vold Martin 08.06.1919 Overhalla 586
Hammer Bjarne 17.11.1922 Sandvollan 587
Meistad Oluf Bernhard 19.05.1904 Sandvollan 589
Marlow Tom Dick 30.09.1922 Oslo 590
Gabrielsen Ferdinand 26.03.1923 Flostad 592
Berg Arne 20.06.1909 Trondheim 594
Henning Caspar August 12.12.1918 Gjøvik 596
Ahlsen Leif Ragnar 27.02.1914 Halden 598
Simensen Olav Ingvald 07.12.1919 Aasnes 599
Solnørdal Per 17.03.1919 Gjøvik 601
Wie Agnar 02.11.1924 Harran 603
Larsen Leif Borch 01.06.1910 Hamar 605
Solheim Asbjørn Georg Østvang 23.12.1922 Magnor 607
Olsen Sverre 31.08.1900 Oslo 609
Karlsen Arne Henry 02.03.1933 Sarpsborg 611
Karlsen Karl Arne 26.10.1923 Tune 613
Svarlien Steinar 26.09.1920 Overhalla 614
Schistad Svein 11.04.1921 Overhalla 615
Arntsen Arne 18.09.1908 Orkdal 616
Olsen Alton 17.07.1923 Dønna 617
Schjølberg Rolf Bergman 15.11.1919 Røros 618
Johnsen Arvid Karl 21.09.1919 Egge 619
Nordhøy Ivar 21.09.1919 Overhalla 620
Sakshaug Bjarne 06.03.1922 Værdalen 621
Bolkan Peter 03.10.1912 Inderøy 622
Hauge Egil Bjert 08.11.1925 Oslo 623
Hynna Jan 10.07.1917 Værdalen 625
Hauge Arthur Reinhart 06.02.1896 Bergen 627
Kvistad Kåre 15.07.1915 Inderøy 629
Jacobsen Birger Johan Dal 22.01.1918 Herøy 630
Høgrem Harald Johansen 11.08.1912 Vefsen 631
Schjølberg Harry 27.09.1922 Snåsa 633
Langås Robert Kristian 20.08.1919 Skogn 634
Karlsen Birger 22.05.1916 Tune 635
Pettersen Ewald Høyer 26.05.1917 Rolvsøy 636
Udberg Bjørn Odd 26.07.1939 Idd 638
Frøiland Gunnar 06.10.1938 Drammen 640
Frøiland Jan Erik 17.08.1940 Drammen 641
Linntorp Kaja Solveig 22.04.1921 Solør 642
Shaftlin Rolf 28.12.1911 Riga 644
Skår Torfinn 18.07.1912 Vestre Gausdal 647
Kielland-Foss Alf 26.06.1915 Notodden 648
Sanness Dagny 21.01.1917 Stavanger 649
Svendsen Arne Georg 02.07.1912 Sarpsborg 650
Kvammen Magnus Fredrik 27.05.1914 Viksdalen, Gaular 651
Holen Johan 15.05.1917 Skreia 652
Olsen Asbjørn Ski 29.06.1916 Skjeberg 653
Sæther Leif 19.03.1921 Berg pr. Halden 654
Knudsen Arne Ditlev 21.01.1920 Baklandets sogn 656
Olsen Trygve Eugen 20.06.1905 Namsos 657
Melandsø Jonna 17.05.1918 Trondheim 658
Melby Aage Berg 21.03.1917 Tune 660
Sannsynligvis ubenyttet --- ---- 662
Landstrøm Frans Adolf 15.05.1921 Oslo 663
Husum Synnøve 02.07.1909 Tønsberg 665
Kjärnet Gustav 22.02.1892 Nybergsund 666
Karlsen Bjarne Berg 01.03.1915 Sandøy i Senja 667
Ortveit Henry Kling 13.02.1909 Horten 668
Hansen Kristian Adolf 18.11.1896 Fet 670
Lunde Anders 31.01.1917 Varteig 671
Korsmo Malvin 09.11.1916 Løten 672
Holmboe (f. Wingqvist) Anna-Johanne Heidenreich 26.06.1910 Tromsø 673
Leirud Arne Olsen 25.09.1916 Leirud 674
Lie Ingar 11.03.1915 Trysil 676
Østby Edvard 24.10.1905 Våler 677
Volodarsky Leon Elias 02.10.1898 Schutz, Russland 678
Michelsen Terje 24.08.1914 Ullern 679
Thorshaug Per 16.06.1900 Løiten 680
Sørensen Ingvald 10.04.1910 Idd 681
Swan Einar 03.05.1912 Skåtøy 682
Jensen Odd 13.04.1903 Nordstrand 684
Kolstad Ottar Holger 29.05.1909 Oslo 685
Breisund Kåre 11.07.1919 Eid, Romsdal 686
Gyrud Asbjørn Oscar 18.08.1920 Snåsa 687
Sethov Eivind Martin 14.04.1899 Oslo 688
Johnsen Alf Harry 13.09.1918 Oslo 689
Christensen Henrik August 17.05.1899 Oslo 690
Rognstad Jens Sturla 15.03.1906 U.S.A. 691
Kristensen Stian Blix 29.10.1922 Fåberg 692
Nielsen Lasse 16.07.1922 Oslo 693
Ravn Hans Allan 06.02.1922 Oslo 694
Andersen Odd 11.03.1919 Bærum 695
Hansen Robert Ansgar 28.02.1925 Kråkerøy 697
Olsen Omar 07.11.1913 Moss 699
Børresen Per H. Trysil 700
Randers Thorvald 18.12.1916 Oslo 702
Randers Kristoffer Olaf 25.10.1912 Heddal 703
Gulbrandsen Ulf 09.06.1924 Trondheim 704
Jørgensen Alf Martin 20.10.1917 Oslo 705
Isaksen Golda 14.08.1918 Trondheim 706
Isaksen Rebekka 10.12.1873 Polen 707
Lunde Reidar Eriksen 27.06.1915 Lunde, Varteig 708
Evensen Lars Samuel 12.11.1896 Drøbak 709
Jansen Harry 05.01.1918 Sarpsborg 710
Aanensen Ommund Røisland 05.11.1912 Stavanger 712
Kruse Aksel Gerhard 13.09.1918 Idd 713
Thorkildsen Richard Smestad 15.12.1897 Jevnaker 714
Opsand Reidar Aaser 06.06.1915 Drammen 715
Blix Herlaf O.J. 13.05.1918 Ikke oppgitt 716
Hansen Rolf Normann 30.01.1919 Larvik 717
Viker Einar E. 14.09.1918 Østmark, Varmland 718
Johannessen Finn Nord 13.03.1915 Sandar 719
Borgan Bjarne 21.01.1897 Namdalen 724
Holwech Jens Eilif 05.12.1920 Oslo 725
Haugland Knut Magne 23.09.1917 Rjukan 726
Sønsteby Gunnar Frithjof Thurmann 11.01.1918 Rjukan 727
Westad Nils Daniel 26.10.1919 Oslo 728
Johansen Øivind Mads 05.06.1919 Halden 729
Kjørnmark Kristian Magnus 12.06.1919 Oslo 730
Andresen Terje 21.05.1925 Aker 731
Johannesen Ole Herman 10.09.1924 Oslo 733
Wold Egil Asbjørn 23.12.1922 Stange 735
Møller Fritjof 04.12.1918 Drammen 736
Eriksen Erling 06.04.1921 Sandvollen 737
Wikan Johannes 27.04.1909 Sandvollen 738
Sandmo Lars Olof Olsen 20.09.1920 Sørli 739
Vold Martin 08.06.1919 Overhalla 740
Hammer Bjarne 17.11.1922 Sandvollan 741
Meistad Oluf Bernhard 19.05.1904 Sandvollan 743
Marlow Tom Dick 30.09.1922 Oslo 744
Gabrielsen Ferdinand 26.03.1923 Flostad 745
Berg Arne 20.06.1909 Trondheim 746
Henning Caspar August 12.12.1918 Gjøvik 747
Ahlsen Leif Ragnar 27.02.1914 Halden 748
Simensen Olav Ingvald 07.12.1919 Aasnes 749
Solnørdal Per 17.03.1919 Gjøvik 751
Dreierbakken Henry Odd 13.03.1924 Aasnes, Flisa 752
Sakshaug Ragnar 15.05.1919 Verdal 753
Elverum Sigwald 22.10.1920 Verdalen 755
Svendsen Aksel 21.05.1920 Sparbu 756
Bjørgvik Josef 21.08.1921 Værdalen 757
Einum Erik 24.11.1916 Børsa 758
Havig Johannes Bernhard 11.10.1918 Trondheim 759
Nielsen Gustav Ludvig Kullerud 23.09.1920 Hemnesberget 760
Godager Terje 01.01.1919 Mosjø 761
Dalan Birger Johan 13.04.1924 Hemnesberget 762
Mauritz Jan 05.11.1921 Oslo 763
Skau Einar 28.06.1918 Oslo 764
Lauenborg Rolf 29.05.1918 Kristiansand S. 765
Ivarsøn Arne Ivar 29.10.1915 Oslo 766
Børresen Ivar 24.11.1918 Larvik 768
Bull Petter Nicolai 26.05.1914 Oslo 769
Lukkassen Ingrid Magnhild 17.05.1921 Leirfjord 770
Gulstad Peder 27.12.1915 Ogndal 771
Bjerkan Idar Audun 05.10.1922 Sparbu 772
Brantzeg Nils 11.10.1918 Ogndal 773
Berntzen Birger Julius 11.07.1907 Oslo 774
Vatterholm Aksel 16.05.1912 Sparbu 775
Solberg Karsten 23.12.1919 Grong 776
Thoresson Fridolf Evert 27.10.1915 Rennebu 777
Fennesfoss Torbjørn 04.04.1914 Hornnes 778
Klausen Olaf Magnus 08.10.1920 Svolvær 779
Brantzäg Bjarne 20.01.1918 Ogndal 780
Bakken Ole Andreas 05.06.1917 Ørland 781
Grande Peter Olsen 05.03.1917 Ørland 782
Ingebrigtsen Fridtjof 12.03.1921 Hittra 783
Ahlgren Per Johan 25.06.1916 Duve, Sverige 784
Skjørten Reidar 17.09.1913 Skiptvedt 785
Bie Finn 31.07.1911 Oslo 786
Bie Mary 07.12.1912 Haugsbygda 787
Schulz Carl Fredrik 07.12.1915 Borre 788
Børresen Jacob V.Aker 789
Herberg Helmuth Morgan 09.02.1921 Askim 790
Løvlie Rolf Johannes 16.05.1922 Nittedal 792
Simensen Alf 23.07.1919 Åndalsnes 793
Simensen Otto Sigmund 08.08.1917 Nittedal 794
Simensen Simon Aksel 09.10.1915 Andalsnes 795
Behrens Bjørn Carl Theodor 21.07.1911 Kjøbenhavn 796
Glømmi Odd 02.07.1920 Nittedal 797
Gunnarson Eystein 30.04.1923 Bangsyn 798
Aurstad Asbjørn Kristian 15.01.1916 Beistad 799
Rolandsen Håkon 24.09.1916 V. Aker 800
Knudsen Karl 29.11.1913 Høilandet 802
Aurstad Erling 16.03.1923 Beistad 803
Haraldsø Ragnar Kristian Aasen 28.09.1917 Kristiansund N. 804
Moa Vidar 20.10.1922 Harran 805
Grungstad Einar 29.01.1907 Høilandet 806
Eker Leif Johan 26.06.1913 Foldalen 808
Wie Agnar 02.11.1924 Harran 809
Larsen Leif Borch 01.06.1910 Hamar 810
Solheim Asbjørn Georg Østvang 23.12.1922 Magnor 812
Olsen Sverre 31.08.1900 Oslo 813
Karlsen Arne Henry 02.03.1923 Sarpsborg 815
Karlsen Karl Arne 26.10.1923 Tune 817
Svarlien Steinar 26.10.1923 Overhalla 818
Schistad Svein 11.04.1921 Overhalla 819
Arntsen Arne L. 18.09.1908 Orkdal 820
Olsen Alton 17.07.1923 Dønna 821
Schølberg Rolf Bergman 15.11.1919 Røros 822
Johnson Arvid Karl 21.09.1919 Egge 823
Nordhøy Ivar 24.12.1918 Overhalla 824
Sakshaug Bjarne 06.03.1922 Värdalen 825
Bolkan Peter 03.10.1912 Inderøy 826
Hauge Egil Bjart 08.11.1925 Oslo 827
Hynne Jan 10.07.1917 Värdalen 828
Hauge Arthur Reinhart 06.02.1896 Arne pr. Bergen 830
Kvistad Kåre 15.07.1915 Inderøy 831
Jacobsen Birger Johan Dal 22.01.1918 Herøy 832
Høgrem Harald Johansen 11.08.1912 Vefsen 833
Schølberg Harry 27.09.1922 Snåsa 835
Langås Robert Kristian 20.08.1919 Skogn 836
Karlsen Birger 22.05.1916 Tune 837
Pettersen Ewald Høyer 26.05.1917 Rolvsøy 838
Gulbrandsen Wilhelm 15.05.1920 Tønsberg 839
Stavseth Gunnar 13.11.1921 Oslo 840
Kaurin Dorothea Kroner 28.10.1912 Berlin 841
Dahl Einar 08.12.1915 Trondheim 842
Andersen (f. Pettersen) Signe Margrethe 20.05.1913 Idd 843
Rugsveen Jon Sigurd 24.12.1919 Øvre Rendal 845
Rørholt Bjørn Arnold 27.08.1919 Tyristrand 846
Skjerve Johannes 03.08.1917 Nøtterøy 847
Stenstad Hansine Kristine Johansen 16.06.1921 Stenstad 848
Johansen Nils Johan 24.03.1917 Stenstad 849
Moen Ola 24.03.1907 Ytre Rendal 851
Eliassen Hilmar Anton 05.01.1922 Florø 852
Olsen Johan Toralf 15.01.1915 Rena, Østerdal 853
Karstensen Karl 10.05.1917 Stange 854
Kahn Henrik 06.12.1901 Trondheim 855
Fredriksen Johan 21.01.1898 Tynset, Østerdal 857
Knutsen Peder Guttorm Marius 06.04.1910 Bergen 859
Holtmo Karl Normann 09.02.1914 Silitjelma 860
Jansson Karl Olof 11.06.1917 Silitjelma 861
Israelsen Arvid Marstrander 17.08.1912 Silitjelma 862
Olsen Roald Sverdrup 27.06.1923 Bodø 863
Andreassen Ludvig Mikael 24.04.1904 Rognan, Saltdal 864
Kleven Jakob Karsten Kønig 08.03.1921 Sulitjelma 865
Lieng Magnus Berg 05.09.1911 Lieng 866
Strømhaug Petter Olai 03.12.1913 Sulitjelma 867
Selnes Kitty 24.12.1919 Sulitjelma 868
Nygård Paul Kristjem 28.01.1912 Sulitjelma 869
Haugen Øivind Martin 06.10.1898 Hakadal 870
Eide Olav 19.05.1918 Svolvær 872
Lie Håkon Steen 22.09.1905 Oslo 873
Moe Arne 17.05.1906 Stangvik 874
Jacobssen Arild Gustav Uno 05.04.1917 Koppom, Jøneskog 875
Jonsen Håkon Wilhelm 02.08.1914 Hommelvik 876
Jørgensen Alf Martin 20.10.1917 Oslo 878
Isaksen Golda 14.08.1918 Trondheim 879
Isaksen Rebekka 10.12.1873 Polen 880
Lunde Reidar Eriksen 27.06.1915 Lunde, Varteig 881
Evensen Lars Samuel 12.11.1896 Drøbak 882
Jansen Harry 05.01.1918 Sarpsborg 884
AAnensen Ommund Røisland 05.11.1912 Stavanger 885
Kruse Aksel Gerhard 13.09.1918 Idd 886
Thorkildsen Richard Smestad 15.12.1897 Jevnaker 887
Opsand Reidar Aaser 06.06.1915 Drammen 888
Blix Herlaf O.J. 13.05.1918 Ikke oppgitt 889
Hansen Rolf Normann 30.01.1919 Larvik 890
Viker Einar E. 14.09.1918 Østmark, Värmland 891
Johannessen Finn Nord 13.03.1915 Sandar 892
Stave-Slevdal Wilhelm Anthony 10.09.1920 Lista 893
Holgersen Åsmund 07.03.1909 Nord-Rana 894
Østrum John Petrus 14.02.1905 Aremark 895
Frich ? Richter Gert 24.03.1872 Trondheim 897
Frich Aja Basihir 02.10.1879 Oslo 898
Pedersen Osvald Martinius 06.07.1895 Sandefjord 899
Pedersen Edith 13.05.1895 Sverige 901
Pedersen Synnøve Edith 23.07.1926 Sandefjord 903
Pedersen Odd 19.04.1929 Sandefjord 904
Pedersen Solveig 13.02.1931 Sandefjord 905
Vorberg Arthur Henry 05.07.1920 Hetland pr. Stavanger 906
Anderssen Einar Johan Berg 28.08.1917 Ballangen 907
Kristiansen Louis 23.10.1921 Ørje 909
Presthus Ottar 23.01.1918 Kvænnes, Hitra 911
Eikeland Bjarne Johan 05.02.1920 Bergen 912
Kielland Johanne Margarethe 11.11.1922 Bergen 913
Johansen Finn 23.05.1922 Eidsberg 914
Bengtsson (f. Olsen) Sigrid Cisilia 29.07.1919 Bangsund 915
Wiig Randalf Sverre 05.02.1919 Berg 916
Berntsen Einar Martin 14.03.1917 Sigerfjord 918
Mathiesen Henrik W. 11.01.1902 Oslo 919
Pettersen-Busk Peder Alfred 16.09.1916 Rørås 920
Krogstad Oddmund 11.09.1915 Frol 921
Pettersen Anne 18.10.1888 Stor-Elvdal 922
Ringberg Lise 15.04.1914 København 923
Østgaard Ulla 19.06.1921 Helsingfors 924
Meyer Jenny Victoria Salisalt 22.09.1894 Bergen 925
Leirud Knut Olsen 25.09.1916 Vinger 926
Evensen Magnhild Jensine 05.02.1910 Søndre Høland 927
Kristiansen John Theodor 19.03.1903 Strinda 928
Svindland Hans Bjarne 04.04.1917 Oslo 929
Hansen Christoffer 23.12.1908 Åmodt 930
Krag Knut 20.05.1925 Øst-Afrika 931
Hiltunen Frans 10.01.1915 Narvik 932
Knudtzen Nicolay Heinrich 01.10.1891 Moss 933
Jacobsen Harald 01.01.1902 Oslo 934
Eilertsen Ingolf Rasch 17.01.1887 Bergen 936
Tandberg Erik 28.08.1913 Oslo 937
Karlsen Karl (Olof) 18.03.1913 Trysil 938
Welde Auden 30.01.1916 Snåsa 939
Welde Vidar 30.01.1916 Snåsa 940
Schönheyder Rolf 24.06.1913 Trondheim 941
Wolf Erik 26.06.1895 Frankfurt am Main 942
Steenersen Martin Collet 23.07.1918 Oslo 943
Kristiansen Margit Therese 25.06.1921 Sarpsborg 944
Falke Monica 04.03.1941 Stockholm 945
Johansen Kåre Ulvmoen 25.05.1921 Storelvdal 946
Torgersen Helge Gjærløv 04.09.1917 Onsøy 947
Strassberg Max 09.11.1884 Kaufmann, Tyskland 948
Andersen Osvald 30.08.1911 Rolvsøy 949
Christensen Leif Normann 30.04.1915 Sarpsborg 950
Christoffersen Harald Arnold 25.06.1909 Nøtterøy 951
Christoffersen Karen Elisabeth 05.07.1910 Torød, Nøtterøy 952
Christoffersen Liv Elisabeth 07.06.1937 Nøtterøy 953
André Knut 27.12.1921 Oslo 954
Nordvik Kjell Edgar 07.11.1921 Trodenes 955
Lunne Kolbjørn 24.01.1922 Gjøvik 956
Kroglund Odd 15.12.1908 Trondheim 957
Kroglund Dagmar Jenny 20.08.1916 Trondheim 958
Kroglund Odd Dagfinn 09.03.1937 Oslo 959
Uri (f. Hansen) Edith Petrine 20.11.1921 Seljestad i Sandtorg 960
Lorentsen Johan 05.07.1906 Vaagan, Lofoten 961
Lorentsen Anna Montana 01.06.1915 U.S.A. 963
Næss Einar 19.10.1917 Nord-Trøndelag 964
Bjerkmann Alf Rudolf 16.03.1891 Halden 965
Holmberg Karl Emil 05.09.1897 Lennartsfoss 966
Tjosaas Gudrun Eli 31.07.1916 Tromøysund 968
Hofstad Borghild 01.05.1895 Trondheim 969
Gotaas Øivind 05.05.1899 Trondheim 970
Hammer Trond Fløystad 30.07.1936 Oslo 971
Selikowitz Jacob 13.12.1901 Oslo 972
Kjølseth Paul 05.04.1921 V. Toten 973
Vorum Elisabeth Jonna 17.05.1892 Sparbu 974
Strand Asbjørn Osvald 12.08.1918 Sarpsborg 975
Gustafsen Sverre Eilif 24.04.1915 Halden 976
Larsen Charles Marius 26.12.1906 Oslo 977
Embretson Bjørn Albert 05.07.1922 Drevsjø 978
Nyiregyhasi Ella Sanderina 21.08.1909 Oslo 979
Nyiregyhasi Evelyn 01.12.1929 Oslo 980
Jensen Ture Hilding 14.05.1911 Skee, Sverige 981
Johansen Reisar Marius 05.11.1917 Halden 982
Hofstad Marit Gjertrud 06.10.1928 Follafoss 984
Hofstad Harald Magne 16.04.1897 Trondheim 985
Dille Asbjørn 25.04.1917 Fosnes 986
Dølbakken Martin Severinsen 07.12.1894 Elverum 987
Olsen Kåre Øistein 27.04.1916 Oslo 989
Olsen Elna Kristina 20.11.1910 Vansbro 990
Eriksen Gustav 30.12.1915 Skjeberg 991
Sandlien Jonn 24.04.1918 Fredrikstad 992
Lærum Øivind 09.05.1918 Drammen 993
Larsen Mons Magnus 04.11.1914 Kirkenes 994
Leirflaten Hans E. 24.11.1907 Heidal 995
Nås Einar 13.11.1910 Vågstranda, Romsdal 997
Svendsen Svend Gustav 16.07.1918 Ikke oppgitt 998
Hauge Olaf 26.08.1917 Ikke oppgitt 999
Ruø Anders 28.10.1915 Ikke oppgitt 1000
Askim Mikal 11.01.1921 Askim 1001
Smedbakken Sveinung Jarle 07.06.1916 Ikke oppgitt 1002
Myran Ivar 17.05.1920 Hegra 1003
Gudim Chr. Asbjørn Kaaen 01.02.1909 Ikke oppgitt 1005
Knutsen (Knudsen) Knut 02.07.1917 Rjukan 1006
Willard Georg Mauritz 11.01.1920 Halden 1007
Tømmerdal Jorunn 11.10.1924 Saltdal 1008
Evensen Erling 20.11.1909 Ikke oppgitt 1009
Tømmerdal Asbjørg Pauline 11.10.1915 Saltdal 1010
Platou Theodor Frantz Waldemar Stoud 04.09.1892 Bergen 1011
Platou Signe Julie 02.05.1894 Enebakk 1012
Nyrud Bjarne 01.04.1914 Sørreisa, Troms 1013
Platou Stephen 13.07.1920 V. Aker 1015
Platou Theodor Waldemar 25.03.1918 Bergen 1016
Skogsletten (Gift: Lindgren) Åsbjørg Sigvarda Marie 05.08.1915 Borge, Lofoten 1017
Jørgensen Jorunn Elvine 14.11.1926 Narvik 1018
Jørgensen Sverre Kristian 06.06.1932 Narvik 1019
Tollefsen Semund 16.08.1920 Unset, Øvre Rendal 1020
Lande Aslaug Regine 08.05.1919 Sjøholt, Norge 1022
Koklin Charles 15.11.1914 Kragerø 1024
Sundt Ruth 30.05.1921 Rørås 1026
Stenberg Ottar 20.06.1912 Nes, Hedmark 1027
Bjune Sigurd Aagaard 29.09.1909 Ramnes 1028
Hansen Nils Uhlin 06.05.1919 Trondheim 1029
Sivertsen Aslaug Bonde 23.05.1917 Langnes, Tromsø 1031
Sivertsen Sigurd 20.07.1916 Frol 1032
Solnes Torbjørn 05.08.1922 Meråker 1033
Andreassen Guttorm 07.06.1913 Sarpsborg 1034
Hansen Karl Willy 22.02.1941 Magnor st. 1036
Jensen Finn Arne 14.04.1934 Fredrikstad 1037
Jensen Kjell Erik 20.01.1939 Fredrikstad 1038
Nilsen Erna Synnøve 06.03.1940 Halden 1039
Udberg Bjørn Odd 26.07.1939 Idd 1040
Frøiland Gunnar 06.10.1938 Drammen 1041
Frøiland Jan Erik 17.08.1940 Drammen 1042
Linntorp Kaja Solveig 22.04.1921 Solør 1043
Shaftlin Rolf 28.12.1911 Riga 1044
Skår Torfinn 18.07.1912 Vestre Gausdal 1047
Kielland-Foss Alf 26.06.1915 Notodden 1048
Sanness Dagny 21.01.1917 Stavanger 1049
Svendsen Arne Georg 02.07.1912 Sarpsborg 1050
Kvammen Magnus Fredrik 27.05.1914 Viksdalen, Gaular 1051
Holen Johan 15.05.1917 Skreia 1052
Olsen Asbjørn Ski 29.06.1916 Skjeberg 1053
Sæther Leif 19.03.1921 Berg pr. Halden 1054
Knudsen Arne Ditlev 21.01.1920 Baklandets sogn 1056
Olsen Trygve Eugen 20.06.1905 Namsos 1057
Melandsø Jonna 17.05.1918 Trondheim 1058
Melby Aage Berg 21.03.1917 Tune 1060
Sannsynligvis ubenyttet ----- ---- 1062
Landstrøm Franz Adolf 15.05.1921 Oslo 1063
Husum Synnøve 02.07.1909 Tønsberg 1065
Kjärnet Gustav 22.02.1892 Nybergsund, Trysil 1066
Karlsen Bjarne Berg 01.03.1915 Sandøy i Senja 1067
Ortveit Henry Kling 13.02.1909 Horten 1068
Hansen Kristian Adolf 18.11.1896 Fet 1070
Lunde Anders 31.01.1917 Varteig 1071
Korsmo Malvin 09.11.1916 Løten 1072
Holmbue (gift: Wingqvist) Anna-Johanne Heidenreich 26.06.1910 Tromsø 1073
Leirud Arne Olsen 25.09.1916 Leirud 1074
Lie Ingar 11.03.1915 Trysil 1076
Østby Edvard 24.10.1908 Våler 1077
Volodarsky Leon Elias 02.10.1898 Schutz, Russland 1078
Michelsen Terje 24.08.1914 Ullern 1079
Thorshaug Per 16.06.1900 Løten 1080
Sørensen Ingvald 10.04.1910 Idd 1081
Swan Einar 03.05.1912 Skåtøy 1082
Jensen Odd 13.04.1903 Nordstrand 1084
Kolstad Ottar Holger 29.05.1909 Oslo 1085
Breistrand Kåre 11.07.1919 Eid, Romsdal 1086
Gyrud Asbjørn Oscar 18.08.1920 Snåsa 1087
Sethov Eivind Martin 14.04.1899 Oslo 1088
Johnsen Alf Harry 13.09.1918 Oslo 1089
Christensen Henrik August 17.05.1899 Oslo 1090
Rognstad Jens Sturla 15.03.1906 U.S.A. 1091
Kristensen Stian Blix 29.10.1922 Fåberg 1092
Nielsen Lasse 16.07.1922 Oslo 1093
Ravn Hans Allan 06.02.1922 Oslo 1094
Andersen Odd 11.03.1919 Bærum 1095
Hansen Robert Ansgar 28.11.1925 Kråkerøy 1096
Olsen Omar 07.11.1913 Moss 1097
Børresen Per H. 17.08.1914 Trysil 1098
Randers Thorvald 18.12.1916 Oslo 1100
Randers Kristoffer Olaf 25.10.1912 Heddal 1101
Guldbrandsen Ulf 09.06.1924 Trondheim 1102
Guldbrandsen Kåre Margido 10.11.1922 Trondheim 1104
Leistad Rolf 15.09.1925 Trondheim 1105
Larsen Odd Leon 13.11.1922 Trondheim 1106
Høst Inge 04.07.1922 Tune 1107
Odner Per Christian 10.05.1920 Oslo 1108
Noreger Finn 26.12.1919 Bergen 1109
Jensen Knut Engeltoft 30.03.1923 Sarpsborg 1111
Larsen Odd Egil Åhlander 18.10.1923 Sarpsborg 1113
Hermann Thor 11.08.1922 Verdal 1114
Gregersen Valter 14.08.1916 Levanger 1116
Angelsen Georg Antonius 15.11.1919 Brønøysund 1117
Pedersen Olav Martin 24.05.1914 Tysfjord 1118
Andersen Kolbjørn Magne 13.06.1923 Grong 1119
Wold Ragnar 01.09.1921 Tjøtta 1121
Landfald Ottar Ingebrigt 18.05.1919 Verdal 1122
Hynne Johan 14.06.1907 Verdal 1123
Brekke Paul Emmanuel 17.09.1923 Røros 1124
Bøe Ottar Antonius 12.02.1917 Sjøvegan 1125
Soleim Eldbjørg 12.07.1913 Smøla 1126
Møkleby Kjell Rønning 05.07.1915 Harstad 1127
Frantzen Erling Magnus Lars 08.07.1917 Bjarkøy 1129
Nordlie Eva Agathe 06.07.1915 Oslo 1130
Astrup Rasmus Paulus 05.09.1915 Kristiansund N. 1131
Jordfald Tor Kristian 03.03.1916 Oslo 1132
Paulsen Einar Storm 26.02.1912 Kragerø 1133
Kjeldahl Thomas Middelton 01.12.1914 Stavanger 1134
Gundersen Hans Bernhardt 12.04.1917 Dovre 1135
Olsen Ola 22.02.1924 Stod 1136
Abelsen Arvid 02.12.1919 Lurøy 1137
Kverkild Bjarne 29.05.1920 Verdalen 1138
Herstad Arnold Kristian 06.05.1923 Verdalen 1139
Herstad Jon 20.11.1921 Inderøy 1141
Sand Gunnar 09.08.1909 Trondheim 1142
Dyrendahl Arvid Elias 10.03.1915 Trondheim 1144
Moan Harry Odmund 08.10.1916 Kvikne 1145
Aasgaard Sverre Kolbjørn 02.04.1917 Tronheim 1146
Olsen Harald 09.07.1919 Klinga 1147
Fossum Arne 04.04.1920 Foldalen 1148
Ovesen Oskar Reidulf 24.03.1919 Vik-Helgeland 1149
Mathiesen Harald Solvang 28.05.1915 Nord Rana 1150
Solvang Hjalmar 07.04.1913 Nord Rana 1151
Mathisen William Albert 13.08.1918 Nord Rana 1152
Brekke Hans Petter Bang 20.11.1920 Oslo 1153
Bjørnstad Harald 19.06.1897 Horten 1154
Vatvedt Knut Erling 27.04.1924 Sarpsborg 1156
Johansen Thorleif Henry 27.03.1915 Sarpsborg 1157
Kjølstad Arne Oddvar 15.02.1924 Sarpsborg 1158
Holter Casper Georg Wilhelm 10.06.1916 Skien 1159
Bengtsen Kristoffer Korsen 08.06.1922 Fagernes 1161
Fossum Per Tidemann 03.09.1922 Oppegård 1162
Adriansen Johny 12.11.1920 Berg 1163
Reinertsen Øivind Bergen 05.12.1924 Halden 1165
Jensen John 14.06.1925 Sarpsborg 1167
Fliflet Willy 07.05.1920 Fredrikstad 1168
Fliflet Gunnar 19.02.1922 Fredrikstad 1169
Hansen Karl 15.07.1912 Trondheim 1170
Grenne Erling Marvin 04.05.1912 Trondheim 1171
Ottesen Erling 24.03.1923 Beistad 1172
Kvernland Johan 17.03.1920 Namdalseid 1173
Knudson Roald 08.03.1913 Mo i Rana 1174
Wigen Alf 28.08.1918 Verdalen 1176
Lein Ingvald 09.02.1918 Verdalen 1177
Lund Kåre Fredrik 19.09.1919 Bærum 1178
Steenberg Kåre Johan 05.04.1919 Aasnes 1179
Dahl Eilif 21.02.1920 Jeløy 1180
Mosberg Monrad August 11.02.1918 Arendal 1181
Falck Thorbjørn 24.08.1915 Oslo 1182
Engebretsen Odvar Dagfinn 30.06.1918 Oslo 1183
Ulvmoen Kåre Johansen Ikke oppgitt 1184
Sannsynligvis ubenyttet ----- ---- 1185
Hauge Egil 08.11.1925 Ikke oppgitt 1186
Thaulow Lauritz 11.09.1920 Trondheim 1187
Wahl Arne Arvid 05.09.1918 Trondheim 1188
Dahl Arne Bertil 21.03.1920 Strinda 1189
Dahl Odd Ludvig 06.09.1918 Trondheim 1190
Solberg Jan 29.12.1920 Oslo 1191
Bull Georg Jacob 10.09.1892 Sogndalen, Sogn 1192
Bull Janette 06.06.1895 Elverum 1193
Holm Emilie 02.09.1913 Stavanger 1194
Sommerfelt Søren Christian 02.07.1916 Oslo 1195
Lemkow Isak Samuel (Tutte) 28.08.1918 Oslo 1196
Kristiansen Georg 04.03.1917 Oslo 1197
Mathiesen Fritz Kristian 06.07.1914 Larvik 1198
Sjøgren Bror Wilfred 20.11.1916 Oslo 1199
Vercoe Alexander Mac. Bean 11.03.1919 Kristiansand S. 1201
Augdahl Bjørn Tiller 03.11.1919 Oslo 1202
Fosshaugen Karlot 24.03.1922 Hof, Finskog 1203
Lindberg Asbjørn 07.01.1924 Hof, Finskog 1204
Lindberg Oddvar 29.08.1922 Hof, Finskog 1206
Karlgård Odd 14.01.1923 Verdal 1207
Sletten Ragnvald 10.07.1912 Mo i Rana 1209
Johnsen Leif Tønder 31.07.1922 Strinda 1210
Sørli Alfred Angel 21.07.1916 Verdal 1211
Lorås Mikal Ingemar 03.08.1922 Røra 1212
Pettersen Torbjørn 07.03.1922 Egge 1213
Ålberg Einar 16.11.1922 Sparbu 1214
Solem Oskar Bernhoff 05.06.1919 Steinkjær 1215
Hammer Martin 24.06.1921 Sandvollan 1216
Lien Petter Jarle 17.10.1915 Beitstad 1217
Skofterød Henry Arnt 29.09.1921 Onsøy 1218
Svenson Gøsta Wilhelm 07.02.1923 Kumla i Sverige 1219
Johansen John Anker 26.08.1921 Sarpsborg 1220
Hansen Odd Willy 28.10.1921 Sarpsborg 1221
Hermansen Per Gunnar 15.07.1923 Sarpsborg 1222
Mørk Anders Nordal 19.07.1910 Ø. Aker 1223
Østerdal Einar 06.05.1922 Nord Rana 1224
Jansen Alfred Bernhard 16.08.1921 Saltdal 1225
Aakerøy Steinar 10.06.1922 Alstadhaug 1226
Johansen Anders Frithjof 10.09.1916 Idd 1227
Johannessen Kolbjørn Øistein 07.10.1914 Skee, Sverige 1228
Karlsen Stig Augustin 04.11.1922 Borge, pr. Fredrikstad 1229
Magnussen Wilhelm Ingvald 19.05.1914 Kråkerøy 1231
Abrahamsen Heiman 19.12.1904 Trondheim 1232
Abrahamsen Abel 07.09.1923 Trondheim 1233
Kongslie Thor Gunnar 10.05.1911 Oslo 1234
Kongslie Elsa Marie 05.12.1913 Oslo 1235
Kongslie Reidun 01.08.1934 V. Aker 1236
Solberg Arne 02.06.1914 Ø. Aker 1237
Fredriksen Roar 14.04.1914 Oslo 1238
Riise Elisabeth 05.11.1894 Bjørnør 1240
Thovsen Olav 14.05.1918 Øvre Eiker 1241
Bergan Thorleif 19.06.1906 Skotselv 1242
Salvesen Julius Oscar 16.03.1903 Bergen 1243
Andersen Thorleif 10.08.1909 Lier 1244
Rossbach Øyvind 17.05.1915 Trondheim 1245
Melvold Johannes 17.09.1917 Strinda 1246
Berg Birger Sigfrid 09.03.1919 Strinda 1247
Namme Ingrid Johanne 18.11.1919 Trondheim 1248
Aune Aase Marie 02.05.1921 Trondheim 1249
Sivertsen Magnus Edvardus 24.06.1914 Mosjø 1250
Olsen Norvald Martin 18.01.1924 Grane 1251
Walslag Per Lyder 20.10.1920 Trondheim 1252
Ranheim Odd 29.11.1917 Trondheim 1253
Sørensen Daniel 08.10.1918 Lier 1254
Hammer Ole Thorleif 16.10.1923 Mo i Rana 1256
Gåsland Wigur Bernhart 03.06.1920 Haugesund 1257
Tønder Valdemar Høyerdal 08.04.1920 Nord Rana 1258
Kristiansen Alf Karly Meyer 07.02.1920 Mo i Rana 1259
Midsem Holm 15.07.1913 Krokstad 1261
Johansen Inger Johanne 01.02.1918 Aker 1262
Viig Gudbrand 28.12.1922 Kongsvinger 1263
Gjäevoll Olav 24.09.1916 Tynset 1264
Øyen Tore Åaen 02.01.1913 Tynset 1265
Sjøkvist (gift: Kvamseng) Lilly 28.03.1921 Stod 1266
Kvamseng Karl 01.06.1914 Beitstad 1267
Oksvold Johannes 30.05.1920 Beitstad 1268
Salvesen Anders Kristian 18.09.1917 Kristiansand S. 1269
Larsen Walther 01.05.1913 Oslo 1270
Andreassen Edgar Lorang 05.01.1922 Sarpsborg 1271
Fikse Bjarne 05.01.1923 Verdal 1272
Musum Kåre Melander 25.07.1922 Verdal 1273
Svegaard Odd 28.08.1921 Verdal 1274
Havig Ragnhild 22.02.1889 Trondheim 1275
Holand Johan Egil 08.04.1922 Nordli 1276
Lindquist Leif Fredrik 25.08.1922 Strinda 1277
Sørbakk Jan 24.07.1920 Eidet 1278
Bygset Kåre 12.11.1921 Bygset 1279
Karlsen Roland Olander 20.01.1913 Holand i Nordli 1280
Havig Jørgen Johannes 20.08.1886 Vemundvik 1282
Binger Vidar Willy 29.09.1915 Halden 1283
Sivertsen John Sverre 27.10.1919 Stange, Hedmark 1284
Børge-Ask Olav Jon 03.08.1909 Farsund 1285
Simensen Olav Andreas 09.02.1921 Elverum 1286
Berg Oscar Albert 14.12.1919 Løten 1287
Vanberg Bent Jarl Egil 19.08.1915 Kongsberg 1288
Johannessen Per Sigvald 25.12.1914 Gamvik 1289
Johannessen Kai Magnus 07.09.1921 Tyfjord 1290
Kjelstrup Bernhard Hartvig 13.12.1888 Norderhov 1291
Juve Jørgen 22.11.1906 Porsgrunn 1292
Salomonsen Michael Angell 10.03.1916 Nordstrand 1293
Heimsjø Arne 28.12.1915 Hemne 1294
Olsen Ditmar 02.03.1916 Tjøtta 1295
Stake Esther Gunborg 11.10.1897 Skee, Sverige 1296
Stake Gunnar Frithjof 30.12.1916 Asak 1297
Stake Ingolf Runne 10.09.1922 Idd 1298
Solberg Willy Harry 27.01.1915 Rjukan 1299
Jahren Alf 01.11.1919 Oslo 1300
Pettersen Kaare Bryn 23.06.1917 Oslo 1301
Neerland Johan Møller 11.06.1916 Flo 1302
Sekkelsten Kaare John 07.02.1921 Grefsen 1303
Lehne Odd Thorleiv 23.06.1918 Lillehammer 1304
Ottosen Kåre Toller 14.11.1921 Sarpsborg 1305
Elstad Edvin 18.09.1921 Meldal 1306
Albertsen Olaf 17.03.1921 Verdal 1307
Myhre Arvid 13.11.1914 Verdal 1308
Hoff Sven Helge 28.11.1916 Tønsberg 1309
Johansen Odd Gunnar 15.03.1924 Sarpsborg 1310
Børresen Sverre 13.08.1920 Sarpsborg 1311
Tostelund Ragnar Åsmund 03.07.1923 Idd 1312
Bjørn Rolf Sigvald 15.04.1923 Østre Toten 1313
Eriksen Kristian Gunnar 02.07.1919 Steinvik, Hedmark 1314
Strand Snorre Eilert 23.12.1921 Steinvik 1315
Øverstad Halfrid (Frida) 30.10.1916 Y. Rendal 1316
Mendelsohn Isaak Mendel 03.11.1900 Trondheim 1317
Grindhaug Sten 20.11.1917 Aakrehavn 1318
Sødal Leif 01.08.1917 Trondheim 1319
Klein Kai /Bodde/ 13.09.1923 Trondheim 1320
Aavik Karl Georg 15.10.1916 Verran 1321
Bjerkan Kaare Johannes 22.12.1914 Sparbu 1322
Gyrud Aksel Olav 12.01.1916 Dovre 1323
Skevik Per Olav 27.05.1917 Beistad 1324
Sunde Alf 27.03.1920 Verdal 1326
Fagerli Gunnar Bernhard 18.09.1921 Verdal 1327
Norstrand Idar Olav 14.02.1915 Berg 1328
Dyrhaug (gift: Stjernen) Rosa Charlotte 12.04.1922 Drevvatn, Elsfjord 1329
Kolsvik Nanna Johanna 19.05.1920 Elsfjord 1330
Stjernen Øystein 29.05.1919 Sparbu 1331
Kolsvik Odd Neumann 19.05.1916 Bindal 1333
Stjernen Bjarne 01.12.1924 Overhalla 1334
Øi Helge 28.06.1911 Høgsfjord 1335
Abrahamsen Leopold Leiv 21.01.1908 Trondheim 1337
Kristiansen Arnold 25.12.1922 Tretten 1338
Pedersen Harry Martin 30.01.1911 Tromsø 1340
Magnussen Arne Georg de Flonn 28.12.1916 Oslo 1342
Thorsby Einar 14.02.1915 Grue 1344
Kilaas Cato 14.05.1921 Verran 1345
Sundbakhei Thorleif Jeger 26.03.1917 Stjørdal 1346
Tangen Harry Oddmund 17.04.1921 Trondheim 1348
Henriksen Sten Berht Georg 29.03.1920 Moss 1349
Amdahl Sverre 04.05.1919 Overhalla 1351
Husan Harald 18.08.1920 Stod 1352
Knudsen Andreas Strand 14.06.1921 Høylandet 1353
Ramm Jacob 18.11.1890 Oslo 1354
Eriksen Hans Torleif 19.10.1895 Moss 1355
Krogh-Hansen Harald 14.06.1903 Nøtterøy 1356
Wessel-Berg Finn 23.02.1912 Vikersund 1357
Jensen Jens 14.08.1907 Hoff i Solør 1358
Wangberg Wilhelm Arne 29.10.1906 Oslo 1359
Ramm Tormod 21.05.1922 Aker 1360
Rovik (gift: Standal) Olga Dagmar 26.06.1920 Stoksund 1361
Stjern (Brözeth) Herdis Annie 14.02.1919 Stoksund 1362
Brøseth Peder Emmanuel 13.03.1915 Strinda 1363
Rossvoll Alf 03.05.1919 Målselv 1364
Furu Hjalmar 26.02.1916 Målselv 1365
Rossvoll Odd 27.12.1922 Målselv 1366
Strømseng Hans Kolbjørn 21.06.1922 Sørdalen, Bardu 1367
Søraas Odd 04.09.1916 Ørlandet 1368
Malterud Otto Christian 20.05.1915 Kristiansand S. 1369
Christiansen Ivar 13.02.1909 Kristiansand S. 1370
Christophersen Jonas Anton 02.03.1918 Nordstrand 1372
Wågønes Bjørn 09.02.1912 Bodø 1373
Brøvig Harald Nikolai 18.07.1917 Farsund 1374
Amundsen Per 08.07.1919 Lier 1375
Midsem Karl Johan 14.05.1918 Ski 1376
Olsen Clifford 04.05.1910 Østre Toten 1377
Eklund Kasper Johan Stefan Due 28.08.1920 Hettland 1379
Johansen Randi Berla 16.03.1917 Aker 1380
Bjerke (Vigtnes) Helga Mathilde 10.08.1914 Oslo 1381
Johansen Erling Kristian 26.08.1903 Oslo 1382
Lorentzen Arne Hubert Fongård 27.05.1911 Oslo 1383
Mack Gunnar Fredrik 18.07.1922 Oslo 1384
Rustad Jan Torkell 10.08.1921 Oslo 1385
Stenersen Finn Nord 24.02.1914 Sandar 1386
Vanebo Ottar 22.06.1924 Beitstad 1387
Storli Reidar Oskar 30.03.1922 Leksvik 1389
Eliassen Torbjørn 12.09.1920 Løkken 1390
Lunde Sverre 17.02.1917 Trondheim 1391
Aasberg Bjarne 28.09.1920 Trondheim 1392
Svedahl Johan 26.06.1921 Malvik 1393
Munkebye Hans 13.02.1903 Bodø 1394
Michelsen Leif Erling August 03.12.1905 Hakedal 1395
Olstad Lars 01.11.1908 Åmli 1396
Hette Per 08.07.1924 Nesodden 1397
Westheim Per Dagfinn 28.09.1924 Horten 1399
Knudsen-Ytterbø Per 03.11.1922 Porsgrunn 1401
Nyberg Arne Markus 14.04.1901 Gjøvik 1402
Lund John Johansen 01.10.1886 Risør 1404
Rubinstein Willy 24.11.1911 Oslo 1405
Wefling Georg 20.06.1895 Oslo 1406
Tornerud Alberg 30.05,1891 Askim 1407
Berntsen Karl 03.11.1910 Oslo 1408
Dworsky Bjørn 18.06.1917 Trondheim 1409
Dworsky Leo 19.07.1923 Trondheim 1410
Holm Thorstein 07.12.1922 Tune 1411
Tvete Ole Kristian 02.10.1923 Tune 1412
Kristoffersen Ole Juul 23.07.1923 Tune 1413
Aastad Ole 29.07.1916 Røros 1415
Guldal Per Odd 20.12.1918 Røros 1416
Høiby Paul Egil 09.03.1927 Kongsvinger 1417
Ellingsrud Leif Åsmund 04.02.1920 Vinger 1418
Sanness John Christian Munthe 24.05.1913 Leipzig 1419
Jensen Leif Cato 05.04.1926 Notodden 1420
Fredriksen Harry Eivind 14.04.1923 Oslo 1422
Skogen Morgan Olaf 15.06.1920 Rjukan 1424
Gundersen Leif Harald 07.05.1917 Rakkestad 1426
Sandsäther Elmar Andreas 21.09.1921 Steinkjer 1427
Withbro Odd Agnar 17.09.1920 Verrastranda 1428
Mollan John Martin 23.05.1917 Verrastranda 1429
Skjemstad Einar 17.11.1922 Ogndal 1430
Wold Thorbjørn 17.01.1925 Vang i Hedmark 1431
Andersen Per 23.09.1924 Hamar 1432
Sørbye Arne 13.07.1913 Ås 1433
Brunvoll Gunnar Arne 06.06.1924 Bærum 1434
Berg Odd 06.12.1894 Oslo 1435
Berg Henrik Realf 18.02.1921 Eidanger 1436
Berg Knut 04.12.1923 Eidanger 1437
Ek Knut Wilhelm 13.09.1915 Halden 1438
Nyquist Kaare 26.02.1915 Halden 1439
Rosenberg Elsa Bergljot 29.07.1922 Nannestad 1440
Rolstad Karl 17.10.1890 Vinger 1441
Fjellanger Christian Fredrik 23.05.1914 Larvik 1443
Holmberg John Even Anker 06.07.1921 Greåker 1444
Lindeløv Rune Oliver 05.10.1921 Årre 1446
Mørland Per 30.09.1915 Horten 1447
Fehn Åge Johan 04.09.1917 Oslo 1448
Haldorsen Magne Hermann 30.05.1921 Verdal 1449
Ullmann Alf Jakob 09.12.1923 Moss 1450
Haraldsson Per Torgeir 05.11.1916 Oslo 1451
Jensen Wiktor Adolf 25.08.1899 Oslo 1452
Øberg Harry Svend 04.07.1919 Oslo 1453
Hollås Olaf Leonard 06.05.1922 Ogndal 1454
Rosø Tormod 31.12.1919 Ogndal 1455
Rosø Harald 04.02.1922 Ogndal 1456
Bråthen Sigurd 12.05.1917 Oslo 1457
Traaseth Edd Martin 22.11.1916 Lillehammer 1458
Holmboe Arne Lie 15.12.1915 Kjøbenhavn 1459
Lundberg Ernst Volge 19.09.1921 Rena 1460
Johansen Per 11.10.1903 Tromsø 1462
Thingstad Bjarne 20.01.1918 Grimstad 1463
Stenseth Arvid 22.05.1922 Horg i S. Trøndelag 1465
Jansen Øivind Fredrik 21.05.1921 Moss 1466
Johansen Jens Leif 08.06.1920 Rygge 1468
Hansen Gunnar Helge 10.05.1923 Rolvsøy 1469
Helland Karl Harold 11.12.1925 Rolvsøy 1471
Sandstrøm Ernst Rolf 18.09.1922 Rygge 1472
Dieseth Aage 01.06.1917 Rjukan 1473
Randers-Pehrson Ole Gerhard Hedberg 09.01.1902 Larvik 1474
Riedel Helmut Ludwig 18.03.1918 Wien 1475
Siggerud Ole 05.12.1897 Åsnes 1476
Annerløv Gustav 27.01.1912 Oslo 1477
Ottersen John Ottar 13.08.1918 Aker 1478
Mihle Bjørn ? 1479
Husby Odd Kristian 10.06.1922 Orkdal 1480
Sørbø Knut Johannes 26.06.1898 Valdres 1481
Arnesen Kjell Johannes 01.11.1917 Bergen 1482
Wågan John Petter Olai 28.01.1920 Kømna 1484
Horven Alfred 13.07.1905 Horven 1485
Kristensen Agdar 18.12.1923 Gravvik 1486
Stangvik Idar 28.07.1924 Gravvik 1487
Knygh Waldemar Høyer 30.10.1919 Sømna 1488
Karlsen Rolf Johannes 21.08.1913 Salangen 1489
Karlsen Kjerulf Magnar Berg 12.09.1916 Skånland 1490
Munkvold Marvin 20.04.1916 Harstad 1491
Trana Osvald Magne 24.03.1914 Steinkjær 1492
Larsen Birger 15.01.1922 Steinkjær 1493
Skar Egil 10.06.1927 Sarpsborg 1494
Revold Osvald Johan 18.05.1918 Boenos Aires 1495
Eriksen Ernst Rolf 07.08.1915 Narvik 1496
Haugen Sigurd Ingolf 15.01.1916 Narvik 1497
Nyrud Ulf Benediks 01.06.1916 Kirkenes 1498
Hansen Hans 17.06.1901 Sarpsborg 1499
Overrein Erik 20.12.1921 Ogndal 1500
Strugstad Agnar 22.02.1923 Steinkjær 1501
Vogt Johan Herman Lie 24.11.1917 Vestre Aker 1502
Jacobsen Øivind 15.03.1923 Oslo 1503
Carlsen Karl Olaf Thorbjørn 02.10.1897 Oslo 1504
Ramm Knut 12.09.1920 Røyken 1505
Snekkenes Kåre William 20.10.1926 Sarpsborg 1506
Moen Bjørn 14.01.1917 Aker 1508
Granås Edvin Magnus 28.04.1919 Bindal 1510
Skoglund Hjalmar 17.05.1910 Oslo 1512
Furuseth Kåre Sigmund 16.10.1923 Eidskog 1513
Høgåsen Gunnar Magne 20.07.1924 Eidskog 1514
Natvig Otto Sten 30.05.1909 Hetland 1515
Jensen Jens Frithjof 19.11.1902 Oslo 1517
Krogvik Kjell 24.02.1907 Oslo 1518
Dale Torstein 08.05.1907 Bruvik 1519
Lundberg Jarl 30.01.1921 Bindal 1520
Aronsen Einar Torbjørn 01.10.1917 Kirkenes 1521
Pørsche Willy 09.11.1922 Porsgrunn 1522
Holth Norman Pierre 15.04.1920 Risør 1523
Syversen Arthur Karsten 03.11.1921 Hole 1524
Diesen ? Einar 04.10.1897 Bergen 1525
Svensen Einar Vilhelm 01.06.1923 Skjeberg 1526
Gundersen Gunnar 08.09.1917 Glemmen 1527
Gransjøen Sigurd 10.08.1923 Hoff, Finnskog 1528
Lie Ivar Herland 12.08.1915 Oslo 1530
Gulbrandsen Odd Øystein 30.01.1916 Oslo 1531
Parelius Erling 31.08.1912 Kristansund N. 1532
Larsson Sverre Albert 25.07.1919 Vestfossen 1533
Brøther Ole Johan 18.07.1916 Oslo 1534
Nilsen John Gustaf 09.01.1899 Farsund 1535
Børstad Jonas (Johnny) 07.11.1923 Høylandet 1536
Knudtson Jandur 11.05.1916 Mo i Rana 1537
Johansen Rolf 25.05.1920 Nord Rana 1538
Thoresen Erik Walther 09.11.1916 Oslo 1539
Viktil Leif Arnold 31.01.1909 Frosta 1540
Lein Magne 08.11.1916 Verdal 1541
Njølstad Per 21.02.1922 Skudeneshavn 1542
Phillips Edward Spar 24.08.1925 New York 1544
Sveen Gunnar 04.06.1926 Trondheim 1546
Dietrichson Gustav 02.05.1922 Horten 1547
Stoltenberg Kristian Jebsen 23.03.1922 Bergen 1548
Hedemann Frank Freddy 20.02.1925 Oslo 1549
Sundberg Sverre Leonard 03.12.1920 Oslo 1550
Andersen John Einar 12.06.1924 Solemsskogen 1551
Standal Mathias Albert 11.01.1920 Bru, Sogn og Fjordane 1553
Gulliksen Carl Adolf 04.08.1907 Oslo 1555
Heyerdahl-Larsen Lars Trygve 12.09.1912 Oslo 1557
Brofoss Erik 21.06.1908 Kongsberg 1558
Aarfloth Sivert 08.11.1897 Ås 1559
Aaberg Harald Konrad 10.08.1918 Trondheim 1560
Gulbrandsen Olaf Julius 18.11.1911 Båstad i Trøgstad 1561
Tvinnereim Rasmus Elias 24.09.1904 Nordfjord 1562
Hansen Sverre 29.09.1900 Tønsberg 1564
Haugen Tor Jacobsen 28.08.1891 Dovre 1565
Bjerke Asbjørn Grieg 13.08.1903 Oslo 1566
Schou Gustaf Aspelin 12.12.1921 Oslo 1567
Hestbråten Per 10.07.1921 Grue i Finnskog 1568
Løvberg Erling 16.02.1922 Åsnes 1569
Storli Emil 28.11.1905 Leksavik 1570
Holmberg Karl Gøsta 26.01.1917 Sarpsborg 1572
Næss Oscar 18.07.1916 Larvik 1573
Berger Finn 09.09.1915 Larvik 1574
Midtskau Sverre 23.09.1914 Oslo 1575
Midtskau Kjeld 04.08.1922 Oslo 1576
Styrmoe John William 29.02.1912 Sandefjord 1577
Olsen Kristian Arnold 04.03.1914 Berg 1578
Johansen Rolf Håkan 06.09.1913 Eidsberg 1579
Alstad Osvald 14.07.1917 Egge 1580
Aunli Kristian 09.07.1916 Ogndal 1582
Schrøder Anders 15.12.1921 Stavanger 1584
Slaatten Torbjørn 20.05.1921 Ø. Aker 1585
Glad Alf 19.07.1904 Sem 1586
Schiøll Leif Henry 24.09.1922 Oppegård 1587
Johansen Asbjørn Lorang 08.10.1922 Oslo 1588
Braathen Kjell Rotchild 17.02.1924 Bærum 1590
Karlsrud Olaf Paul 11.04.1924 Oslo 1591
Skjæråsen Odd Mauritz 06.04.1925 Oslo 1592
Egge Knut 05.07.1921 Oslo 1593
Myhre Per Joakim 03.07.1917 Holmestrand 1594
Karlsen Karl Kristian 07.10.1920 Hedmark 1595
Rønning Bjarne 02.11.1919 Trondheim 1596
Jacobsen Henrik 04.12.1920 Gloppen 1597
Svartås Ola 01.12.1915 Verdal 1598
Hansen Helge Langrekken 24.12.1918 Eidskog 1599
Pedersen Øivind Kåre 28.06.1924 Oslo 1601
Winsnes Odd 11.05.1924 Oslo 1604
Riddervold Kristian Erling 04.08.1899 Lindås pr. Berg 1606
Hansen Asle Hoff 14.04.1914 Mo i Rana 1607
Olsen Alf 27.06.1923 Mo i Rana 1608
Bråthen Åge 30.09.1920 Mo i Rana 1609
Magnussen Odd 17.02.1921 Nes, Romerrike 1610
Sørensen Nils Jørgen 10.07.1913 Landvik 1611
Moum Magnar 08.05.1922 Tingvoll 1612
Myrflott Jon Lauritz 24.06.1920 Meldal 1613
Johansen Otto Marius 26.05.1921 Vefsn 1615
Larsmon Nils Gudbrand 26.01.1919 Vinger 1617
Danielsen Johan Kristian 09.02.1923 Nøtterøy 1618
Heggelund Erling 11.01.1917 Grue, Finnskog 1619
Søgård Lidv-ald 19.01.1915 Grue, Finnskog 1620
Hagen Alexander 09.08.1919 Trondheim 1621
Hellan Kåre 24.06.1919 Trondheim 1622
Hattrem Per 09.11.1917 Trondheim 1623
Østvik Kåre 22.07.1918 Verdal 1624
Steen Leif Asbjørn 07.03.1923 Trondheim 1626
Norum Bjørn 08.07.1923 Trondheim 1628
Hammer Einar 28.06.1922 Stod 1629
Roseng Sigfred Osvald 29.05.1913 Lyngen 1630
Jakobsen Guttorm Kristoffer 16.11.1922 Halden 1631
Bjelland Rolf Wollert 28.09.1920 Tønsberg 1632
Christensen Raymond Andrew 26.02.1915 New York 1633
Mjøllner Alfonse 24.01.1917 Bergen 1634
Larsen Ragnar Storm 02.12.1920 Oslo 1635
Sørensen Erland 18.02.1914 Lier 1636
Foss-Sunde Bjarne Jørgen 28.02.1922 Honfleurs 1638
Volden Jens Hugo 22.12.1921 Tolga 1640
Klausen Ola 28.04.1924 Tolga 1641
Torp Øivind 17.08.1923 Aremark 1642
Pettersen Gunnar Johnny 04.07.1920 Berg 1643
Olsen Arne Yngvar 03.01.1924 Oslo 1645
Hagen Harald Bernhardsen 27.03.1910 Våler 1646
Nordblom Odd Andreas 17.10.1926 Jeløy 1647
Dingstad Odd Øivind 17.07.1925 Oslo 1649
Bjørnstad Sverre 14.10.1921 Elverum 1651
Ludvigsen Arne Marin 05.06.1921 Nes 1652
Sjøberg Einar 23.02.1922 Snåsa 1653
Bostad Inge Peder 24.03.1922 Snåsa 1655
Redalen Erik Ingeval 10.07.1918 Nore 1656
Skogsrud Sverre Aleksander 19.02.1920 Oslo 1657
Sigbjørnsen Sigurd 21.04.1920 Stavanger 1658
Torgersen Carl Robert 29.01.1914 Tønsberg 1659
Honningsvåg Hans Erik 15.03.1925 Oslo 1661
Haug Per 10.07.1907 Melbo i Vesterål 1662
Aslaksrud Ole Andreas 19.07.1915 Ådal 1663
Bjørneby Halvor 22.09.1905 Solør 1664
Bjørneby Sverre Johnssøn 22.06.1916 Solør 1665
Weibye Helge Lorang 22.10.1909 Ålesund 1666
Halvorsen Knut Ivar 25.01.1920 Oslo 1668
Aarvold Ole 07.01.1919 Oslo 1669
Jakobsen Albert Dagfinn Anker 09.05.1922 Nesna 1670
Berg Otto 06.11.1920 Molde 1672
Juul Alf Angel 19.01.1919 Tysfjord 1674
Larsen Åge 26.05.1923 Søfting 1676
Johansen Johan Andreassen 14.04.1918 Dønnes 1677
Hansen Olav 18.03.1923 Namsos 1678
Eliassen Odd Lund 20.01.1915 Fauske 1679
Sørensen Johan 22.05.1902 Borge 1680
Hagen Gunnar 05.06.1926 Lena, Østre Toten 1681
Brenden Helge 25.11.1918 Elverum 1682
Brandt Gjert 01.12.1919 Kristiansund 1684
Johansen Kåre Ludvig 11.02.1922 Spydeberg 1685
Iversen Ivar Johan Meyer 19.04.1918 Narvik 1687
Larssen Guttorm 31.07.1916 Kilbotn 1688
Carlsen Arvid Steingrim 10.04.1921 Trondenes 1689
Moen Sigmund 19.10.1919 Bardu 1690
Dalberg Simon Magne 06.02.1922 Bardu 1692
Strømseth Ingolf Meyer 06.03.1915 Bardu 1693
Albrigtsen Alf Hendry 14.02.1922 Tromsø 1694
Rubach Fredrik 01.08.1915 Harstad 1695
Rotvold Kyrre 28.10.1912 Bardu 1696
Olsen Lockert Meier Oluf 22.07.1917 Borge, Lofoten 1697
Johnsen Godtfred Erling 07.12.1922 Oslo 1699
Thommessen Gunnar 11.10.1924 Oslo 1701
Aas Knut 07.05.1897 Telemark 1703
Aasen Leif 28.09.1899 Ringsaker 1704
Aspenes Magne Olsen 12.01.1920 Sørli 1705
Aspenes Odd Olsen 09.03.1921 Sørli 1706
Nilsen Ottar 12.07.1924 Eidsberg 1707
Rundhaug Asbjørn Ingvald 24.01.1921 Spydeberg 1708
Nilsen Erling 27.02.1914 Askim 1709
Watne Gabriel 27.05.1918 Time 1711
Balstad Harald Birger 29.04.1914 Tingvold 1712
Hepsø Arne 27.11.1922 Osen 1714
Bjørvig Egil Nicolay 24.05.1918 Trondheim 1715
Strømmen Jon Hilmar 10.10.1919 Trondheim 1716
Bolstad Leif Crawford 03.08.1907 Oslo 1717
Kvammen Torbjørn 15.07.1902 Målselv 1718
Børmark Erling Julius 18.02.1919 Åfjord 1719
Beichmann Frederik Valdemar Nikolai 14.06.1924 Oslo 1720
Aas Leif 20.01.1913 Grue 1721
Storbråten Berger Larsen 30.08.1910 Grue 1722
Schanche Leif 19.09.1916 Kola, Russland 1723
Uglem Ole Magnus Ingebrigtsen 23.12.1912 Selbu 1724
Kvaal Reidar 14.02.1916 Stjørdal 1726
Jørum Knut 26.04.1915 Åsen 1727
Pettersen Sigmund Andreas 14.05.1919 Vefsn 1728
Nøstberg Eivind 25.05.1920 Vefsn 1729
Fongen Kjell Omar Juell 09.07.1921 Moss 1730
Ødegård Bjørn 06.04.1918 Sarpsborg 1731
Gransjøen Øystein 10.08.1923 Hof 1732
Karlsen Karl 22.08.1922 Lørenskog 1733
Karlsen Frantz Oskar 05.02.1917 Søndre Land 1734
Johansen Wilhelm Lauritz 07.05.1920 Odalen 1736
Lindrup Odd Graasteen 15.03.1917 Oslo 1738
Larsgaard Edvin Sverre 28.10.1911 Oslo 1739
Stenersen Rolf Eckkersberg 13.02.1899 Oslo 1740
Høegh Hans 01.09.1926 Oslo 1741
Johansen Fredrik Alexander 10.12.1923 Nannestad 1742
Olsen Kristian 26.03.1914 Sarpsborg 1744
Hansen Birger Emanuel 29.12.1911 Glemmen 1745
Korsan Rudolf 09.03.1912 Stavanger 1746
Nettum Christian Mack 13.01.1909 Kristiansand s. 1750
Rubach Edgar 30.07.1923 Harstad 1751
Rubach Hjalmar Kyrre 25.04.1884 Ibestad 1755
Storm Fredrik Henning Rønne 25.11.1912 Oslo 1756
Berg Arne 30.08.1922 Dønnes 1757
Olsen Anton Elinas 11.10.1920 Nord-Rana 1758
Nilsen Wilhelm 22.06.1921 Såner 1760
Pedersen Thoralf Jonny 28.04.1925 Berg 1761
How Kjell 20.10.1925 Berg 1762
Strømnes Harald 11.11.1921 Råde 1763
Utengen Peder Olsen 17.05.1920 Hvaler 1764
Sveen Paul Johannesen 04.02.1911 Vågå 1766
Håven Åsmund 21.04.1922 Grua 1768
Henriksen Henrik Oskar 02.02.1902 Oslo 1769
Henriksen Odd Henrik 29.01.1924 Oslo 1770
Aarseth Gunnar Martin 26.07.1911 Larsnes 1771
Taugbøl Willy 29.09.1923 Oslo 1772
Wangen Odd 12.06.1921 Lørenskog 1773
Løvestad Karsten Kaflen 13.06.1916 Trøgstad 1774
Gundersen Gunnar 21.10.1902 Skjeberg 1775
Olsen Erling Olaf 18.11.1909 Idd 1777
Skulstad Dagfinn Oddvar 17.11.1914 Skjeberg 1778
Henriksen Ingolf 24.08.1926 Skjeberg 1779
Henriksen Henning Robert 28.12.1921 Bærum 1780
Langseth Håvard Ulvin 07.07.1888 Eidsvoll 1782
Skogli Olav Nikolai 30.09.1915 Trysil 1783
Johansen Johan Erling Bruno 04.03.1914 Ystehede, Idd 1784
Johansen Randi 03.06.1919 Østre Slidre 1786
Johansen Arne Bruno 14.05.1940 Lidköping, Sverige 1787
Sannsynligvis ubenyttet ----- ---- 1788
Pedersen (f. Ask) Ingeborg 29.05.1911 Skåtøy 1789
Pedersen Shirly Luise Serine 11.10.1936 Oslo 1791
Riedel (f. Arnesen) Gudrun 28.03.1923 Sandar 1792
Aarak Torgeir 09.06.1916 Nissedal 1794
Lewin Leif Daniel 21.11.1924 Halden 1795
Ramm (f. Ølstad) Ingeborg 15.05.1895 Oslo 1797
Ramm (frk.) Ingeborg 13.12.1926 Oslo 1798
Størtebecker Tore Patrick 04.04.1911 Oslo 1799
Sørensen Markus Elias 21.04.1911 Sulitjelma 1800
Engebretsen Dagny Gunhild 26.05.1900 Tørrskog, Sverige 1801
Engebretsen Karin 07.06.1926 Bekkelaget pr. Oslo 1802
Iversen Trygve 14.12.1899 Bergen 1803
Leiknes Mons 19.07.1917 Hanne 1804
Bekkelund Arne 05.10.1918 Vestfossen 1805
Martinez Rafael 13.03.1905 Malaga 1806
de Meck Anna 26.08.1914 Petrograd 1807
Hansen Konstanse Milred 18.10.1903 Sarpsborg 1808
Krogvig Ursula Elsbet Traut 27.11.1914 Asker 1809
Krogvig Simen 07.10.1940 V. Aker 1810
Ianke Bjørn Enge 01.04.1919 Etne, Sunhordaland 1811
Helge Dietrichson 23.09.1915 Oslo 1812
Isachsen Johan Magnus 24.07.1903 Jan 1813
Johansen (gift: Andersen) Borghild Marie Augustsen 27.09.1913 Idd 1814
Engesæth Jetmund Sverre 17.03.1917 Ørstavik 1815
Abrahamsen Oskar 20.08.1913 Trondheim 1817
Brodahl Gudrun Marie 23.12.1908 Drammen 1818
Klykken Anlaug Alfhild Sandberg 27.12.1909 Porsgrunn 1819
Ilevik Jacob 10.08.1911 Trondheim 1820
Hansen Judith Eugenie 01.05.1923 Idd 1821
Engebretsen (gift: Østli) Marie Ruth 07.04.1921 Idd 1822
Dietz Bjarne 10.09.1898 Halden 1823
Dietz (f. Thorsen) Solveig Elvira Haneborg 26.01.1902 Kragerø 1824
Dietz Brita Helene 28.08.1925 Askim 1825
Dietz Nils Oskar 11.01.1932 Ikke oppgitt 1826
Scheel Vilhelm 29.03.1913 Oslo 1827
Helberg Leif 04.08.1894 Trondheim 1828
Ingvaldsen (gift: Vesterlund) Elida Johanna 25.08.1918 Saltdal 1829
Enoksen Peder Klingenberg 26.02.1916 Krokhes 1832
Eriksen Thorleif 24.11.1916 Idd 1833
Knudtzon Elenore Fredrikke 02.01.1919 Trondheim 1834
Hanssen Bjarne 21.06.1916 Flatanger 1835
Frøhaug Aage 24.07.1920 Vardal 1836
Fosby Sverre A.K. 17.01.1904 Asak, Tistedal 1837
Salomon Marcus Zola 06.03.1898 Oslo 1838
Salomon Nora 08.05.1906 Ikke oppgitt 1839
Salomon Frøydis Mary 03.08.1938 Ikke oppgitt 1840
Salomon Birgit Elise Johanne 19.03.1941 Bjursås, Sverige 1841
Haslemo Åmund 18.03.1916 Bykle 1842
Tangedal Gunvald 23.09.1913 Risnes, Masfjord 1843
Eriksson Elise Hilfrida 10.04.1917 Røst 1844
Lund Ålstein Ruben 19.12.1911 Halden 1845
Houlder William Strømer 13.10.1917 Telemark 1847
Nagel Eduard Christiansen 15.11.1921 Trondheim 1848
Stensås (gift: Peter) Hanna Katharine 25.08.1911 Kristiansund n. 1849
Peter Liv Märtha Stensø 07.08.1941 Kopparberg, Sverige 1850
Thorstensen Thor 04.04.1917 Borøy, Dypvåg sogn 1851
Jensen Jens Glatved 23.01.1915 Rusånes, Saltdal 1852
Knudtsen (f. Hokstad) Sigrid 14.12.1918 Mo i Rana 1853
Ringnes Rolf Johannes 24.12.1910 Rakkestad 1854
Nordgård Johan Anton Iversen 14.03.1892 Idd 1855
Knudtson Knut Bersvein 13.08.1938 Mo i Rana 1856
Nordgård Agnes Ottelia 22.04.1896 Rölanda, Sverige 1857
Petersen Arne Bryn 14.11.1921 Oslo 1858
Nordgård Anna Rakel 09.05.1923 Idd 1860
Nordgård John Harry 16.12.1924 Idd 1861
Nordgård Amy Marie 22.05.1926 Idd 1862
Nordgård Josef Bjarne Villy 01.01.1928 Idd 1863
Nordgård Rolf Ivar 27.09.1929 Høvik, Rokke 1864
Nordgård Frits Ove Øivind 10.04.1932 Idd 1865
Nordgård Valborg Irene Charlotte 31.03.1934 Idd 1866
Nordgård Alma Miriam Charlotte 09.09.1936 Idd 1867
Eggen Tormod 20.12.1919 Inderøy 1868
Rambøl Rudolf 18.03.1907 Ørja 1869
Rambøl Gerda Wilhelminia 03.08.1934 Ørja 1872
Rambøl Leif Reinhart 18.11.1935 Ørje 1873
Rambøl Ragnhild Lillebill 06.02.1940 Ørje 1874
Rambøl Ruth Lilliand 06.02.1940 Ørje 1875
Lindèn Arthur 28.11.1914 Askim 1876
Kolsrud Elisabeth Marie 17.11.1911 Asker 1877
Jentoft Harald Dortas 28.05.1915 Bosolen, Ranen 1878
Jacobsen Ragnar Thomas 25.06.1919 Nevlunghavn 1880
Johansen (f.Sjøblom) Bergliot Augusta 20.08.1913 Nøtterøy 1882
Sjøblom (gift: Stakston) Inger Kristine 14.11.1919 Tønsberg 1883
Hansen Odd 16.09.1922 Gjøvik 1884
Glomnes Leiv Kjerulv Torson 18.03.1918 Stryn, Nordfjord 1885
Ulla Hans Severin Olsen 19.03.1910 Ulla, Haramsøy 1886
Frogner Gerhard 12.10.1918 Tyssedal pr. Odda 1887
Flesje Hjørdis Oddveig 10.04.1907 Høvåg, pr. Kristiansand s. 1888
Eriksen Erling Magnus 29.12.1902 Stavanger 1889
Berger Helene 27.09.1917 Eidsvoll 1890
Andersen Amanda Kristine 25.10.1894 Värmland 1891
Andersen Ingrid Helene 21.06.1929 Skotbu 1893
Andersen Ragnhild Sonja 17.09.1931 Kråkstad 1894
Baltersen Birger Sigmund 08.08.1917 Drammen 1895
Larsen Knut 20.11.1921 Fenstad i Nes 1897
Hansen Willy Hans 14.11.1926 Skjeberg 1898
Davidsen Frithjof Soleng 17.08.1915 Sandar 1899
Barkerud Thorbjørn 15.07.1920 Eidsberg 1901
Bachen Bjørn Ulstad 01.10.1915 Stjørna 1902
Hansen Johan Olof 24.07.1914 Grue, Finnskog 1903
Hansen Rolf Henry 28.03.1916 Grue, Finnskog 1905
Hagen Arne 25.05.1912 Oslo 1906
Simonsen Willy Christian 13.09.1913 V. Aker 1907
Martinsen Fridthjof Gustaf 24.02.1918 Selbak 1908
Beck Jens Christian 20.03.1920 Ø. Aker 1909
Kulstad Karl Jørgen 09.08.1906 Hamar 1910
Lunde Hallvard Magne 23.03.1923 Bergen 1912
Olsen Johan Henry 29.07.1915 Eidsberg 1913
Pedersen Hagbart 06.02.1915 Oslo 1914
Ingebrigtsen Inge Ernst 08.08.1922 Tromsøsund 1916
Ingebrigtsen Per William 13.08.1920 Tromsø 1917
Sundaker Erling Torbjørn 18.07.1923 Os 1918
Nilsen Arne 06.01.1926 Oslo 1919
Olsen Ole Fredrik (Willard) 25.03.1926 Halden 1920
Larsen Thor Erik 21.11.1924 Berg 1921
Larsen Erling Kristian 21.06.1922 Tune 1923
Johansen Arnt Karlot 01.07.1921 Sarpsborg 1925
Eliassen Sverre Måretns 18.01.1919 Sarpsborg 1927
Olsen Arne 13.08.1922 Tune 1928
Nilsen Asbjørn 05.03.1925 Halden 1929
Paulsen Øivind Sten 18.01.1916 Halden 1930
Bakken Arne 27.09.1923 Åsnes 1931
Peistorpet Harald 17.06.1908 Åsnes 1932
Thu Karl Mallum 06.02.1904 Klepp 1933
Sælen Alf Johan Paulsen 22.12.1920 Os pr. Bergen 1934
Larsen Knut Olaf 10.06.1919 Oslo 1936
Svendsen Gunnar Asbjørn 16.11.1914 Trondheim 1937
Kvelstad Kåre Johannes 07.04.1919 Steinkjer 1938
Knudsen Kåre Herman 23.06.1922 Verdal 1939
Knudsen Birger Sigmund 03.07.1923 Verdal 1940
Bjerke Georg 24.02.1916 Oslo 1942
Rasmussen Ariel Reidar 15.01.1918 Oslo 1943
Ås Gunnar 08.03.1911 Grue, Finnskog 1944
Benneche Gustav 09.10.1912 Kristiansand s. 1946
Skau-Olsen Arne 23.04.1919 Skien 1947
Heggelund Albert 27.05.1920 Grue, Finnskog 1948
Olsen Olav Bernhard 10.11.1925 Namsos 1950
Amundsen Torbjørn Gunnar 12.07.1925 Snåsa 1951
Sønsterød Hans Borgar 21.04.1925 Onsøy 1952
Johnsson John Olaf 26.08.1923 Oslo 1953
Ruud-Jensen Eger 20.10.1921 Brunlanes 1954
Olsen John 11.05.1923 Sarpsborg 1955
Henriksen Aage Andreas 20.12.1920 Sarpsborg 1956
Olsen Bjarne 02.02.1921 Sarpsborg 1957
Pettersen Henry Walter 09.01.1925 Sarpsborg 1958
Hansen Gunnar Arthur 15.12.1923 Sarpsborg 1959
Igelstad Harald Arnold 22.04.1909 Spydeberg 1960
Solhaug Reilly Hagbart 01.08.1914 Oslo 1961
Kristiansen Asbjørn Georg 20.10.1909 Oslo 1962
Lindèn Oddvar Lorang 15.03.1922 Idd 1963
Reichelt Erik (Egil) 29.10.1917 Kragerø 1964
Lefdal Karl Henrik 04.03.1920 Bærum 1965
Hansen Jan Herjulf 17.01.1919 Oslo 1967
Gathe Asbjørn Rasmus 30.05.1921 Trondheim 1968
Narvesen Sverre Emil 08.09.1918 Modum 1969
Hermansen Erling 20.12.1919 Oslo 1970
Nyberg Nils 05.01.1920 Elverum 1972
Nyberg Sverre 05.01.1920 Elverum 1973
Nordby Hans 10.06.1911 Hurum 1974
Munkeby Odd 06.10.1920 Frol 1975
Båsen Gudbrand 06.07.1917 Eggedal 1976
Arnesen Edvin Ingolf 21.06.1916 Rjukan 1977
Lorås Inge 10.11.1922 Skien 1978
Robbestad Sigurd 14.10.1923 Langesund 1979
Sanden Ragnar 31.08.1922 Oslo 1980
Meyer Thomas Randolf 22.02.1924 Horten 1981
Wick Kristoffer Elias 06.06.1918 Bru 1983
Martinsen Torbjørn Bjørnstad 09.12.1919 Sagene, Hurum 1984
Thuland Dankert 03.02.1911 Bergen 1985
Jacobsen Roald Odmund 30.06.1915 Berg 1986
Riise Jogeir 19.10.1912 Ullensaker 1987
Ottesen Alf Guttorm 10.08.1905 Oslo 1988
Eriksen Georg Emanuel 20.04.1914 Drammen 1989
Engh Hans Kristen Hansen 21.11.1919 Herland 1991
Kristiansen Harald Oskar 08.01.1924 Eidsberg 1993
Kristiansen Kåre Johan Berg 05.10.1918 Narvik 1994
Jensen Einar 10.06.1922 Bjerkvik 1995
Kristoffersen Arne William 11.11.1913 Oslo 1996
Gretland Johannes 26.04.1913 Sarpsborg 1998
Mikalsen Bjarne William 07.03.1926 Sarpsborg 1999
Tønnesen Olav Sverre 05.01.1926 Tune 2000
Bergh Oddvar Villy 23.03.1927 Sarpsborg 2001
Henriksen Knut 22.09.1926 Sarpsborg 2002
Larsen Kåre 10.04.1915 Aasen, Nord Trøndelag 2004
Reinås Arne Ragnvald 19.11.1910 Aasen, Nord Trøndelag 2005
Gustavsen Guttorm 02.04.1924 Tistedal 2006
Cypriansen Øivind Thorolf 07.05.1924 Berg 2007
Wold Rolf Aimar 18.09.1922 Moss 2009
Olsen Knut Wilhelm Martin 30.09.1924 Moss 2010
Skoknes Oddvar 18.10.1922 Vuku 2011
Kildeinformasjon
RA/S-6753/V/Va/L0003
Lenke til Arkivportalen
Riksarkivet Den Kgl. Norske Legasjons Flyktningskontor V: Mikrofilm
Va: Mikrofilm. Flyktningskartotek
L0003: Kjesäterkartoteket. Flyktningenr. 2001-3495
Annen kilde nr. V/L0003/1940 - 1945 - Kjesäterkartoteket. Flyktningnr. 2001-3495 (indeksert sidenummer svarer til flykningenr.). Papirmaterialet kassert. Personopplysninger 2. verdenskrig Sverige Statlige arkiver Institusjoner under departementene Flyktninger