Innhold
Hele eller deler av innholdet kan være klausulert eller utilgjengelig av andre grunner, avhengig av rettighetene på din brukerkonto.
Visningsvalg:

Riksarkivet


Den Kgl. Norske Legasjons Flyktningskontor

Mikrofilm, Mikrofilm. Flyktningskartotek
Huth Gunnar 15.12.1920 Sarpsborg 1
Eklund Leif Oliver 06.10.1922 Halden 2
Raaden Kjell 07.04.1923 Halden 4
Jensen Edvard Timann 11.09.1918 Berg pr. Halden 6
Thoresen Lorang Normann 22.03.1921 Berg 7
Kristiansen Harry Kristian 27.09.1919 Skjeberg 8
Arnesen Willy 27.07.1920 Skjeberg 9
Lamberg Willy Paul 15.05.1921 Skjeberg 10
Lunde Tor 17.11.1922 Hafslundskog 11
Hansen Kjell Olaf 24.02.1923 Rakkestad 13
Nilsen Kaare Thorolf 30.09.1917 Grorud 15
Eriksen Birger Kristoffer 29.01.1925 Hafslundsøy, Tune 16
Ottosen Asbjørn 10.10.1923 Sarpsborg 18
Knutsen Normann 26.02.1917 Skjeberg 19
Rahmdal Johannes 27.09.1923 Sarpsborg 21
Karlsen Weiloff Leonard 08.07.1921 Sarpsborg 23
Antonsen Torolf Aimar 03.07.1922 Sarpsborg 25
Andresen Villy Harry 29.01.1923 Borge i Østfold 27
Johansen Harry Arve 02.07.1922 Sarpsborg 29
Olausen Josef 02.11.1920 Borge 30
Lundin Sverre 22.04.1923 Idd 32
Hansen Einar Olai 17.10.1918 Skjeberg 33
Olsen Bjarne Øystein 09.08.1922 Idd 35
Hansen Odd Paul 10.07.1921 Idd 37
Lien Arne Chr. 13.01.1919 Borge 39
Henriksen Knut Louis 09.01.1920 Tune 41
Wahlberg Alf Engelhardt Larsen 05.11.1912 Halden 43
Olsen Kristian Arnold 07.02.1912 Idd 45
Engelbretsen Tor Martin 11.04.1924 Halden 47
Johannessen Svend Olaf 25.05.1911 Halden 49
Hoff Jens 25.07.1919 Skjeberg 50
Svendsen Willy 04.02.1924 Halden 51
Nicolaysen Kåre Jacob 25.09.1915 Borge 53
Iversen Oddvar 27.10.1920 Sarpsborg 55
Simensen Karl Eugen 20.05.1906 Halden 57
Frydenlund Leif Ansgar 27.09.1922 Oslo 59
Larsen Asbjørn 22.05.1922 Halden 61
Thorgersen Øyvind Anker 17.09.1921 Tune 63
Larsen Alf Norman 01.07.1913 Halden 65
Hedemann Reidar 03.02.1912 Evanger 67
Andersen Lars Julius 12.03.1912 Halden 69
Hansen Paul 02.03.1921 Sarpsborg 71
Bråthen Alf Marensius 16.03.1921 Sarpsborg 73
Frydenlund Odd Sune Arnesen 28.02.1923 Idd 75
Danielsen Johan Larsen 13.04.1923 Idd 77
Simensen Leif 19.09.1922 Sananger 79
Olsen Thorseid 22.10.1901 Halden 81
Opsund Sverre Oskar 28.08.1922 Sarpsborg 83
Minge Evald Olausen 28.11.1921 Tune 85
Halvorsen Oddvar Arenholt 05.03.1921 Halden 86
Berg Øivind 28.12.1920 Halden 88
Rustad Sverre Knut 05.03.1923 Vestre Aker 90
Westgaard Sjur Egill 14.05.1923 Sarpsborg 91
Hansen Arne 10.04.1923 Sarpsborg 93
Steine Arve Michael 03.01.1922 Horten 94
Svendsen Vidar Oskar 04.09.1920 Halden 96
Christoffersen Hallvard 31.10.1910 Moss 98
Løvig Gustav 11.11.1917 Jeløy 100
Hauge Johny 25.02.1920 Sarpsborg 102
Ludvigsen Arve Georg 02.01.1917 Tune 104
Jensen Egil Otto 20.09.1918 Halden 105
Agnalt Leif Bjørge 06.05.1926 Trøgstad 107
Steine Lauritz Johan 09.06.1921 Lier 108
Didriksen Sverre 26.01.1920 Moss 110
Westgaard Aasmund Olav 04.09.1916 Sarpsborg 112
Hansen Hans Valentin 05.09.1924 Tune 114
Gundersen Knut 01.07.1919 Halden 116
Melkvist Aksel Wilhelm 13.09.1917 Halden 118
Andersen Harry Marinius 08.05.1919 Halden 120
Andersen Ragnhild Victoria 19.11.1921 Halden 122
Johansen Åse 17.09.1923 Halden 123
Johansen Olsen Inger 29.10.1919 Halden 124
Lorentzen Lorang Bernholdt 27.12.1916 Moss 126
Strøm Arne 17.04.1916 Berg i Tistedal 127
Gustavsen Leif Egil 17.08.1918 Halden 128
Olausen Sverre Olaf 12.01.1911 Halden 129
Johansen Helge Johannes 22.07.1923 Tune 131
Børjesson Willy Eigil 25.10.1922 Skjeberg 133
Hjelmark Jens Ivar 04.10.1923 Sarpsborg 135
Langsholt Kolbjørn Harry 24.03.1923 Sarpsborg 137
Holta Bjarne 05.03.1914 Sarpsborg 139
Johansen Alf Willy 16.02.1923 Sarpsborg 141
Fredriksen Odd Norman 12.02.1921 Sarpsborg 143
Tobiassen Olaf Hansen 26.07.1919 Sarpsborg 145
Olsen Alf Reidar 16.02.1922 Halden 147
Eriksen Reidar 25.03.1921 Sarpsborg 149
Andresen Henry 15.12.1918 Sarpsborg 151
Iversen Henry 01.08.1918 Sarpsborg 152
Gundersen Odd William 31.01.1920 Halden 154
Henriksen Reinholdt Kåre 03.12.1914 Idd 156
Nilsen Arnstein Johan 14.11.1913 Idd 158
Johansen Finn Edmar 25.02.1915 Tune 159
Andersen Hjalmar 30.06.1918 Kap 160
Johansen Arnljot 13.11.1908 Eidsvold 161
Jonassen Lars 04.08.1905 Sarpsborg 163
Evensen Rolf Hermansen 14.10.1922 Moss 164
Andersen Otter Andreas 01.05.1894 Idd 165
Skjørten William 14.12.1914 167
Samuelsen Torkild Emanuel 13.11.1906 Moss 168
Nilsen Odd 27.04.1918 Moss 170
Getz Per 20.02.1919 Oslo 172
Løchen Kjell 01.02.1912 Vestre Aker nær Oslo 173
Lund Kjell 04.05.1914 Oslo 174
Mathisen Håkon 05.05.1916 Oslo 175
Tynning Kjell D. Juell 07.10.1919 Oslo 176
Hauge Oscar Christian 28.10.1918 Strinda 177
Gjessing Harald Olaf 02.08.1917 Aker pr. Oslo 178
Haug Knut Engelhart 16.12.1917 Askim 179
Løken Johannes Wollert 29.03.1918 Askim 180
Hasle Bjørn 30.01.1920 Askim 182
Hansen Walter Norman 10.09.1914 Askim 184
Voldberg Erling 30.04.1920 Askim 186
Blindheim Svein 29.08.1916 Son 188
Hadberg Knut 06.04.1916 Båsted 189
Heier Gunnar 17.07.1920 Askim 190
Welland Gunnar 25.10.1917 Halden 192
Larsen Alf Fritjof 17.05.1919 Oslo 193
Askelien Johannes 21.05.1922 Borge 194
Dobloug Arne 05.05.1914 Brandval 195
Larsen Odd 28.06.1924 Fredriksstad 196
Boisen Hans Kristian 18.03.1920 Drammen 197
Hilding Oliver Andreassen 11.09.1922 Fredriksstad 198
Larsen John Walfred 17.05.1923 Idd 200
Grøndahl Leif Archie 11.03.1914 Drammen 201
Johansen John Waldemar 04.05.1918 Borge 203
Widlund Eilert Kolbjørn 19.01.1924 Borge 205
Andreassen Ragnar Kåre 21.03.1922 Idd 206
Johansen Erling 19.05.1914 Borge 208
Holtan Frantz Sverre 25.12.1922 Tjøme 210
Karlsen Karl Evert 30.05.1920 Idd 212
Magnussen Knut Reidar 02.09.1920 Sarpsborg 214
Nygaard Kai Rudolf 08.05.1919 Sarpsborg 215
Larsen Karl Harry 14.05.1916 Oslo 217
Olsen Jens Olav 29.06.1900 Halden 219
Andresen Erling 25.07.1916 Berg pr. Halden 220
Johansen Karl Olaf 19.11.1910 Halden 221
Vatn Bjørn Anton 01.08.1922 Kristiansund 223
Woldheim Leif 22.06.1922 Halden 225
Olsen Hardy 08.01.1924 Halden 227
Olsen Rolf Georg 11.12.1921 Halden 229
Hauge Rolf 14.08.1923 Halden 230
Andreassen Egil Gjermund 05.04.1919 Dovre 232
Hagen Bjarne 21.08.1923 Telemark 233
Lund Ragnar Bernhardt 16.11.1923 Halden 235
Torkildsen Leif 29.03.1920 Horten 236
Olsen Aksel Edgar 05.08.1910 Halden 237
Svendsen David Emanuel 14.12.1917 Skjeberg 238
Ellefsen Gunnar 13.11.1922 Horten 239
Walløe Per Gabriel 27.07.1922 Halden 241
Gøransson Erling Steine 03.07.1919 Sarpsborg 242
Refseth Sverre Johan 19.11.1911 Sverre Johan 244
Gundstrøm Ingvald 20.10.1918 Berg pr. Halden 246
Sørensen Kåre 20.07.1918 Moss 248
Olsen Erling Hartvig 12.01.1917 Moss 250
Bækkevahr Harry Anker Johansen 11.10.1912 Sarpsborg 252
Holta Konrad Eugen 30.10.1906 Tune 253
Askelund Kåre Bryn 21.10.1919 Trondheim 255
Hansen Asbjørn Marius 05.10.1915 Trondheim 256
Johanssen Gunnar 22.02.1922 Tromsø 257
Nilsen Sverre Henry 24.01.1916 Halden 259
Ulriksen Yngvar 23.09.1919 Sverige 261
Lund Roy Willy 30.11.1920 Halden 262
Borg Kolbjørn Engebretsen 16.09.1910 Sarpsborg 263
Eliassen Johnny Odd Wedeler 06.09.1920 Borge 265
Wold Rolf Luis Qual 12.06.1921 Horten 267
Holm Per Ove 16.06.1926 Halden 269
Svenkerud Odd Martin 08.01.1924 Halden 271
Samuelsen Karsten Julius 15.12.1921 Sarpsborg 273
Ruud Willy 07.08.1923 Sarpsborg 274
Nythe Hans Simen 15.03.1921 Berg 276
Eliassen Carlo Andreas 16.05.1921 Sarpsborg 277
Olsen John Martin 10.04.1923 Sarpsborg 279
Blakkestad Thorbjørn 25.11.1921 Sarpsborg 280
Evensen Ragnar Aksel 11.05.1918 Skjeberg 281
Johansen Egil Johannes 01.07.1917 Halden 283
Svendsen Ingrid Solveig 23.03.1911 Idal 285
Svendsen Gerd Svanhild 14.10.1918 Oslo 287
Andersen Ingeborg 05.09.1894 Dovre 288
Andreassen Ingeborg 10.10.1923 Idd 289
Johansen Evelyn 16.03.1920 Oslo 290
Holth Ivar 03.06.1924 Kongsvinger 291
Bråthen Henry Asbjørn 27.06.1922 Vinger 293
Bjølseth Birger Tage 02.08.1921 Elverum 295
Amdahl Kristian 04.06.1912 Oslo 297
Borch Karl Henrik 13.03.1919 Sarpsborg 299
Lindstrøm Oddvar Kolbjørn 19.03.1923 Halden 301
Evensen Olav Andreas 12.03.1923 Berg 303
Quist-Hansen Morten 23.04.1914 Bergen 304
Lund Odd Reidar 30.05.1921 Sarpsborg 305
Martinsen Fritz Almer 27.02.1917 Hagdal Sverige 307
Refling Kurt Georg 02.04.1924 Oslo 308
Garnerød Arne Kjell 15.08.1923 Oslo 310
Lund Finn Asbjørn 30.05.1921 Sarpsborg 311
Johansen John Kåre 10.12.1924 Skjeberg 313
Olsen Josef Einar 09.05.1921 Halden 315
Haug Henrik 13.06.1921 Kongsvinger 317
Hansen Arne Leif 04.05.1922 Halden 319
Olsen Sverre 27.04.1943 321
Andersen Willy Harry 08.09.1923 Halden 323
Andreassen Arne Birger 25.12.1923 Halden 325
Juliussen Knut Tage Ragnvald 24.04.1925 Idd 328
Dehlin John Henry 10.06.1925 Sarpsborg 330
Karlsen Ivar Ludvik 12.11.1923 Halden 331
Ekerhovd Øyvind 27.09.1925 Sarpsborg 332
Brynthe Arne 11.05.1914 Sarpsborg 334
Krogh-Sørensen Otto 21.12.1917 Oslo 336
Dahl Per Carsten 01.02.1918 Oslo 337
Graude Christian Fredrik 31.12.1918 Ullern 338
Johnsen Erling K. 21.05.1918 Borg 339
Pettersen Arve Henrik 13.05.1917 Askim 340
Jensen Leif Ivann 12.02.1919 Skedsmo 341
Evensen Erling George 25.05.1921 Oslo 342
Kristiansen Gunnar 27.05.1920 Skedsmo 344
Kristiansen Hans Normann 14.07.1923 Skedsmo 346
Tveter Hans Erland 23.01.1919 Fredriksstad 348
Eriksen Henning 12.05.1919 Sarpsborg 350
Sandberg Odd Henning 24.06.1921 Skjeberg 352
Holm Olav Bjarne 16.02.1895 Drangedal 353
Holm Einar 21.03.1925 Drangedal 354
Larsen Aage Henry 22.08.1917 Oslo 356
Wåge Larsen Haldis Margrete 04.04.1941 Kongsvinger 358
Andreassen Einar Magnus 28.01.1915 Halden 359
Wåge Trygve Sten 08.12.1918 Oslo 360
Kristiansen Erling 26.01.1908 Tune 361
Hernæs Einar Kristian 14.12.1917 Elverum 362
Svendsen Arthur Ragnar 16.09.1921 Furnes 364
Pettersen Ragnar 15.02.1921 Hamar 365
Tveter Jens Ole 31.06.1920 Oslo 367
Moe Arne Oskar 12.06.1917 Narvik 368
Knutsen Sverre Oskar 23.06.1920 Skedsmo 369
Fossen Yngvar 23.08.1923 Flekkefjord 370
Evju Stein 27.02.1915 Kongsberg 372
Elverum Bjørn 07.05.1919 Eiker 373
Johansen Egil Johan 24.09.1917 Alstahaug 374
Skog Tobias H. 13.03.1917 Mosjøen 376
Eriksen Harry 01.07.1923 Grane 377
Erlandsen Erling 29.05.1918 Narvik 379
Aronsen Alf Steen 16.11.1910 Drammen 381
Lund Hans 24.12.1918 Sarpsborg 383
Skogsberg Nils 01.09.1919 Askim 384
Skogsberg Øyvind 31.07.1920 Askim 385
Svendsen Håkon Martinius 14.07.1912 Skiptvedt 386
Karlsrud Lars 20.02.1915 Askim 388
Davidsen Reidar 25.11.1921 Spydeberg 390
Lundstrøm Birger 31.12.1920 Spydeberg 391
Søtorp John Konrad 07.04.1907 Askim 392
Søtorp Øistein Walther 22.10.1920 Askim 393
Nilsen Karl Johan 26.09.1916 Trondheim 395
Bergby Knut 06.08.1921 Varteig 397
Nicolaysen Harald 24.06.1920 Hamar 399
Lindemark Arve 01.05.1917 Varteig 400
Hansen Finn 26.02.1918 Glømmen 402
Klemsdal Ludvig 27.09.1917 Varteig 405
Frøne Hans Louis Lihagen 23.12.1917 Øymark 407
Thoresen Trond Evald 12.07.1920 Ørje 409
Svendsen Petter Alfred 02.05.1915 Drammen 410
Larsen Fritz Normann 08.02.1915 Drammen 412
Hansen Åge Andreas 20.09.1915 Drammen 414
Tingsberg Lauritz Johansen 20.09.1918 Søgne 415
Backer Ole Herman Mustad 09.06.1921 Oslo 417
Brigg Ragnar Abelsted 20.09.1919 Trondheim 418
Bødtker Carl Sejersted 11.06.1923 Vestre Aker 419
Bye Knut 15.07.1918 Bærum 420
Nissen Reidar Storm 27.09.1917 Bærum 421
Solberg Freddy Harding 04.11.1922 Horten 423
Johansen Gudmund Storm 04.11.1922 Horten 424
Gram Gregers Winther Wulfsberg 15.12.1917 Vestre Aker 425
Andersen Ole 12.08.1918 Moss 427
Walstrøm Arne 23.05.1915 Sarpsborg 429
Karlsen Asbjørn Kåre 10.12.1922 Hokksund 430
Svendsen Olav Kristian 26.12.1921 Idd 432
Løkke Ivar Harald 20.01.1922 Sarpsborg 434
Sundell Fritjof 20.05.1910 436
Kristiansen Kristian Fredrik 20.04.1913 Borge 438
Holmberg Erik Thorbjørn 10.03.1922 Sarpsborg 440
Olsen Kristoffer 01.07.1921 Sarpsborg 442
Armstrong Hugh Percy 02.01.1919 Newcastle pr Tyne 444
Pettersen Gunnar Albein 11.10.1918 Orsa Sverige 445
Lundell Aksel Gulbrand 02.06.1914 Skjeberg 447
Andreassen John 30.08.1924 Rolvsøy 449
Rønningen Hans Willy Storm Fredriksen 09.12.1920 Rolvsøy 451
Strand Helge 15.02.1921 Tune 453
Nilsen Asbjørn Bjarne 13.09.1922 Ski 455
Hverven Robert Bach 16.08.1921 Mysen 457
Nilsen Henry Marinius 22.03.1921 Tistedal 459
Bjerkman Jan Anders 10.12.1921 Tistedal 461
Hansen Anker 27.03.1915 Kråkerøy 462
Johansen Birger Jørgen 08.08.1917 Glømmen 464
Olsen John Rolf Vik 24.09.1920 Kråkerøy 466
Larsen Kåre 25.07.1921 Ski 467
Kolberg Einar Odd 14.09.1911 Halden 469
Danielsen Alf Leonard 13.08.1913 Halden 470
Åset Gunnar 16.09.1901 Leikanger 472
Solvang Kolbjørnsen Kristian August 01.01.1902 Aremark 473
Olsen Gunnar Louis 21.04.1915 Glømmen 474
Nilsen Oddvar Willy 03.10.1921 Rolvsøy 476
Klavestad Sverre Oskar 01.05.1899 Oslo 477
Trønnes Cato 17.06.1919 Sarpsborg 478
Thoresen Reidar 22.04.1920 Sarpsborg 479
Andersen Oddvar Eigil 14.12.1917 Fredriksstad 480
Johansen Håkon Selim 27.06.1921 Skjeberg 481
Henriksen Leif Rikard 13.05.1920 Idd 483
Helseth Jan Morten 07.06.1923 Trondheim 484
Fleischer Asbjørn Fredrik 07.08.1916 Borg 486
Nilsen Nils Torleif 02.03.1919 Kristiansand 488
Bårstad Per Rolf 17.02.1921 Hvaler 490
Jansen Gunnar Fredrik 21.04.1918 Solør 492
Pedersen Odvar Rickard 04.09.1917 Halden 494
Eriksen Erling 17.08.1921 Fredrikstad 496
Pedersen Aage 12.07.1918 Fredrikstad 498
Langvik Asbjørn 16.04.1920 Glømmen 499
Madsen Jens Kristian 08.08.1923 Borge 501
Karlsen Johnny 05.09.1921 Borge 502
Karlsen Frank Eugen 22.02.1923 Borge 504
Gustavsen Einar Elstad 22.06.1921 Skjeberg 506
Josefsen John 09.08.1923 Lisleby 507
Jensen Bernhardt 28.12.1914 Skjeberg 508
Berg Odd 11.03.1922 Øyer i Gudbrandsdalen 510
Larsen Harald 09.11.1918 Skjeberg 511
Olsen Georg Sverre 30.04.1912 Glemmen 512
Johannessen Willy Roald 16.05.1918 Glemmen 514
Svendsen Thorleif Willy 04.05.1922 Idd 515
Kitterød Einar Rudolf 20.03.1922 Idd 516
Kitterød Einar Rudolf 20.03.1922 Fredrikstad 518
Sjøberg Vereid Paulus 27.11.1922 Fredrikstad 520
Larsen Hjalmar 02.06.1906 Skjeberg 521
Knutsen Rolf Valter 05.07.1922 Fredrikstad 522
Dahlby Jacob 04.05.1919 Østre Toten 524
Engebretsen Leif 24.03.1914 Moss 526
Smesrud Bjarne Johan 28.09.1921 Skjeberg 528
Jørgensen Hans 22.02.1921 Torsnes 529
Langvik Gunnar Henry 05.03.1921 Tune 531
Andreassen Reidar Torbjørn 12.03.1920 Berg pr. Halden 533
Temte Svein Olaf 16.03.1924 Oslo 534
Gulliksen Ragnar Berg 18.02.1922 Horten 536
Hammer Jan Henrik 30.12.1925 Fristad 537
Karlsen Harry Boye 14.03.1921 Horten 539
Kristiansen Gunnar 26.05.1918 Glemmen 540
Ellingsen Jan Petter 13.03.1916 Fredrikstad 542
Ramholdt Aage Berville 20.08.1921 Glemmen 544
Dahl Trygve Richard 04.07.1921 Horten 545
Bakke Thorleif 04.03.1917 Moss 546
Severinsen Gunder Johan 09.04.1914 Borge 547
Berg Thorbjørn 21.02.1920 Kråkerøy 548
Hermansen Jens 03.04.1921 Kråkerøy 549
Bjørnland Johannes Johannessen 25.12.1917 Rakkestad 550
Karlsen Willy Kristian Anker 26.11.1919 Oslo 551
Grønn Viktor Georg 17.02.1921 Hurum 552
Andersen Anton Kristian 17.12.1921 Sarpsborg 553
Hansen Håkon Godtfred 03.08.1909 Berg 554
Sund Rolf 09.07.1912 Idd 556
Norgren Knut 01.09.1922 Sarpsborg 557
Spjelkavik Harald Edmund 01.01.1913 Vefsen 558
Pedersen Asbjørn Kristoffer 02.01.1911 Mosjøen 560
Mortensen Ole 20.03.1922 Mosjøen 562
Eidem Peder 19.03.1917 Mosjøen 564
Johanssen Erling 05.12.1919 Onsøy 566
Stensnes John 23.09.1918 Horten 568
Christiansen Finn Konrad 17.12.1920 Halden 569
Brenem Eric Christian 04.11.1920 Horten 570
Knutzen 27.09.1920 Horten 571
Hagen Jens 16.11.1920 Berg 572
Hansen Jens 16.11.1920 Berg 573
Rustad Olaf Øyvind 04.03.1913 Kongsvinger 575
Heiberg Kristian 04.07.1922 Skjeberg 576
Evensen Gudmund Hendry 25.02.1921 Eidskog 578
Hafsrød Hans Martin 11.10.1924 Idd 579
Olsen Ole Alfred 28.06.1921 Brønnøysund 581
Gustavsen Ole Alfred 10.07.1920 Idd 582
Rød Per Hartvik 02.01.1921 Idd 584
Nygård Anker Karl 27.01.1921 Borge 586
Johansen Gunnar 20.12.1921 Borge 587
Hansen Jens 09.12.1919 Røyken 588
Hagen Finn 14.09.1912 Oslo 590
Lindstrøm Asbjørn 07.04.1917 Oslo 592
Hegg Birger 27.11.1919 Glemmen 594
Torhaug Per 05.05.1919 Spydeberg 595
Martinsen Bjørge Andreas 02.04.1921 596
Hestengen Konrad Fredrik 03.12.1916 Skiptvedt 597
Eriksen Ove Asbjørn 08.11.1921 Fredrikstad 598
Eriksen Ragnar 24.09.1924 Glemmen 600
Hansen Alf 09.03.1921 Fredrikstad 602
Johansen Kjell 20.11.1921 Glemmen 604
Meyer Knut Egil Thomas S. 04.12.1920 København 605
Bovim Bjørn 11.01.1918 Oslo 607
Knudtzen Olaf Andreas 14.05.1916 Kristiansand 608
Kiil Einar 03.01.1915 Vardø 609
Berg Johan 12.05.1917 Stange 610
Baugstad Ole Jacob 09.04.1917 Harstad 611
Aubert Andreas 03.08.1910 Ullern 612
Manus Max 09.12.1914 Bergen 613
Dybedahl Sigurd Johannes 25.01.1914 Øymark 614
Wraal Kåre Edvin 19.05.1917 Oslo 615
Johansen Karl Olaf 01.02.1919 Øymark 617
Mäthe G. 01.12.1919 Kongsberg 618
Wågan Ivar 21.02.1915 Möre 620
Feiring Sigurd 12.02.1920 Østre Aker 622
Nordhaug Håkon 30.12.1917 Kina 623
E. Gunnar 31.03.1917 Orkdal 624
Reinli Edvard 11.12.1922 Gran 626
Johnsen Aksel Edgar 11.01.1918 Oslo 628
Reinli Milker? 28.05.1921 Gran 630
Hovland ? 10.01.1921 Bovse 632
Fredriksen Tormod David 14.03.1921 Aas 634
Stiansen Odel 03.12.1921 Bovre 636
Eibakk Knut 17.10.1918 Oppegård 637
Jønsson Arvid Ragnar 09.12.1920 Oppegård 639
Reppesgård Johannes 17.02.1919 Hedrum 641
Gjeldstad Sigmund 15.01.1918 Holmestrand 642
Pedersen Egil 09.12.1920 Sauda 643
Klipper Jens Johansen 13.05.1919 Tjømø 644
Johansen Willy Bernhard 09.11.1920 Glemmen 645
Hagberg Erling Hugo 03.02.1924 Glemmen 647
Edvinsen Birger Sofus 22.07.1921 Hvaler 649
Solvang Bjarne 03.02.1917 Hvaler 650
Smesrud Reidar Kristian 13.11.1918 Tune 652
Smesrud Ole Anton 15.07.1914 Ørje 653
Wikstrøm Aksel Fritjof 15.11.1914 Sarpsborg 654
Olsen Leif Henry 02.10.1920 Halden 655
Dahl Hjalmar 24.04.1905 Sarpsborg 657
Engebretsen Thoralf Sverre 02.02.1916 Halden 659
Pettersen Fritz Arnold 27.09.1921 Skjeberg 661
Eriksen Gunnar B. 31.05.1918 Skjeberg 662
Olsen Egil Hans 20.06.1923 664
Gaustad Ulf 20.06.1917 665
Svennevik Aksel Kristian 21.07.1923 Skjeberg 666
Andersen Martin Evald 29.09.1904 Idd 667
Pettersen Jan Reidar 28.11.1921 Fredrikstad 669
Ugland Thorleif Martinius 31.01.1908 Halden 671
Olsen Iver Henning 04.04.1921 Skjeberg 673
Pettersen Olaf Virgin 23.06.1912 Skjeberg 674
Hvidsten Knut Øistein 03.10.1920 Skjeberg 675
Hausen Alf Georg 02.12.1905 Trøgstad 676
Dahl-Larsen Finn 12.07.1918 Arendal 677
Myhre Oskar Willy 18.09.1917 Ø. Toten 678
Andersen Odd 02.03.1917 Raufoss 679
Antonsen Amund 15.03.1921 Aremark 680
Andreassen Asbjørn Andreas 03.06.1918 Halden 682
Lindstrøm Rolf Fritjof 03.04.1920 Halden 683
Antonsen Sigurd Gleng 02.02.1925 Aremark 684
Heier Fredrik 01.06.1921 Degernes 685
Mathisen Rolf Holter 21.05.1919 Sarpsborg 686
Andersen John Egil 22.09.1922 Tistedalen 688
Thomassen Sverre 19.04.1922 Tistedalen 689
Forfang Roald Pettersen 24.06.1913 Bodø 690
Grønlund Kjerluf Edgar Berg 10.11.1913 Evenes 692
Tetmo Arut 19.01.1924 Tellingsfors 694
Solbakk Sverre 09.08.1921 Mosjøen 696
Blekken Henrik 07.03.1915 Halsa 697
Bjørnvik Rolf Ohrø 05.03.1922 Sandnes 699
Robbins-Thoresen Edvard Engen Moss 701
Ellefsen-Bergmann Arvid 22.04.1923 Horten 703
Foss-Hansen Kjell 17.08.1913 Horten 705
Wilhelmsen Arnold Mørk 05.11.1912 Horten 706
Jensen Jens Nikolai 29.07.1921 Mosjøen 707
Sund Nils Sverre 29.06.1919 Vang 709
Engebretsen Gunvor Adelaide 02.02.1910 Eidsberg 711
Paulsen Paul Gustav 02.11.1918 Streida 712
Saksvik Johan 02.02.1918 Ranheim 714
Hovrigmo Bernhard 21.04.1909 716
Erikstad Alf Otto 07.07.1918 Oslo 717
Magnussen Øistein 24.05.1920 Oslo 718
Ausan Øistein 01.01.1919 Strinda 720
Syrstad Sigurd Inguld 01.12.1919 Ranheim 721
Wiik Haakon 07.01.1919 Strinda 722
Toft Gunnar Kristian 07.12.1914 Trondheim 724
Grotle Asbjørn Louis 24.08.1916 Vikua 725
Frilseth Paul 16.09.1917 Briskeby 726
Kristiansen Harald 10.06.1917 Vang i Hamar 727
Windheim Ingvar Magnus 09.11.1916 Bergen 729
Hubred Robert 23.11.1916 Lesja 731
Sollie Alf Harry 01.11.1920 Ras st. 732
Skynnsveen Kåre Ottar 14.05.1920 Ras st. 733
Lyng Johannes 07.01.1917 Tyskland 735
Lerfald Ivar 26.03.1914 Trondheim 736
Lerfald Ola 23.06.1916 Trondheim 737
Johannessen Karl 28.11.1914 Oslo 739
Næss Harald Johannes 03.05.1912 Leinstrand 741
Brandli Bernt 28.02.1912 Ostredal 743
Værnes Arne Martin 19.04.1923 Trondheim 744
Tihet Ole 31.07.1921 Leinstrand 745
Klein Aron Martin 01.03.1922 Trondheim 746
Gysler Finn Christian 22.01.1919 Nordstrand 748
Andersen Alf Gondso 04.01.1919 Onsøy 749
Aanestad Knut 15.08.1915 Hetland 751
Try Alf 27.01.1912 Søgne 752
Berg Ingolf Torkel 24.11.1920 Østre Aker 753
Johannesen Johannes 11.02.1909 Skjeberg 755
Johansen Leif 04.05.1924 Idd 756
Lager Thorolf Gustav 10.03.1921 Berg 757
Martiniussen John 01.07.1912 Nøtterøy 758
Olsen Roar Holm 13.02.1915 Nøtterøy 759
Johansen Trygve Johan 08.06.1916 Tjøme 760
Pettersen Tom Normann 22.02.1921 Kråkerøy 762
Meyer Waage Bård 04.05.1919 Lødingen 764
Sveen Gunnar Kristan 13.03.1920 Rakkestad 766
Næsje Alf Fredrik 15.08.1918 Fredrikstad 767
Bakkene Gunnar 22.07.1921 Fleiberg 768
Brekke Trygve Osvald 17.07.1921 Skiptvedt 769
Svendsen Frank Thomas 29.01.1921 Idd 771
Marthinsen Gunnar Morten 27.11.1924 Glemmen 773
Andersen Arve 22.12.1920 Fredrikstad 776
Pettersen Eugen Lorang 31.07.1918 Oslo 778
Schult Sverre 780
Langeland Carsten Henning Selvik 10.08.1920 Bergen 781
Borchgrevink Finn 25.03.1915 Oslo 782
Østli Arne Karsten 02.01.1921 Idd 784
Bengtsen Karl 06.03.1915 Molde 786
Lie Torbjørn 15.05.1919 Oppgård 787
Kopperud Finn 24.05.1920 Oslo 788
Jahnsen Ole Molkersrød 18.12.1915 Rakkestad 789
Frahm Herbert Ernst Karl 18.12.1913 Lübeck 790
Braathen Hans Fredrik 30.05.1920 Oppegård 792
Holma Leif Arnold 18.12.1920 Oppegård 794
Tøgersen Finn 03.01.1923 Fredrikstad 795
Evensen Herlof 09.08.1915 Arendal 797
Berntsen Willy 20.11.1924 Bergen 799
Jenssen Arne Reidar 21.01.1918 Østre Aker 801
Anthun Sigurd Johannes 14.03.1923 Bergen 803
Olsen Marius Oliver 02.03.1923 Bergen 805
Hagen Egil 24.07.1922 Østre Toten 807
Engelsen Syill 25.01.1920 Oslo 809
Houlder James Jonny 30.03.1919 Sauherad 811
Henriksen Knut 02.09.1920 Herøy 813
Pettersen Alf Kristian 12.09.1921 Narvik 815
Jørgensen Marius 10.10.1921 Risvang 817
Paulsen Rudolf Drammen 818
Torgersen Per 06.09.1910 Bergen 819
Paulsrud Alfred Nikolai Andersen 25.02.1915 Trøgstad 820
Halvorsen Thomas 21.08.1916 Ski 822
Ekendahl Aage Sten 30.03.1918 Oslo 824
Pettersen Loyd 15.08.1922 Rolvsøy 826
Hernander Arne Ragnvald 05.10.1920 Fredrikstad 828
Hernander Arne Ragnvald 28.04.1916 Oslo 830
Nilsen Juel Norman 24.12.1917 Rygge 831
Flygind Gunnar 20.01.1920 Brandvald 833
Nilsson Albert Robert 23.10.1919 Oslo 835
Engh Arvid Olaf 27.11.1921 Sarpsborg 837
Holst Otto Hegge 24.09.1921 Oslo 838
Johannessen Torfinn Herman 24.02.1916 Mysen 840
Kristiansen Odd Molander 13.11.1921 Moss 841
Johansen Arne Henry 23.03.1920 Jeløy 843
Wold Reidar Konrad 28.12.1917 Moss 845
Mælumshagen Odd 31.03.1922 847
Watvedt Roy Andre 06.07.1919 Bærum 849
Hagmann Tøger 19.08.1913 Brandheim 851
Hagmann Koren 29.01.1917 Kongsvinger 853
Fjeldstad Agnar Rudolf 10.04.1923 Tingsted 855
Nygård Karl Hartvig 20.06.1921 Djupvik 856
Bratås Hans Egil 05.01.1923 Oslo 857
Hansen Harald 23.06.1921 Eidsberg 858
Mathisen Sverre Arne 01.05.1919 Arendal 860
Johansen Reidar Charles 02.06.1905 Oslo 861
Aaby Erling 14.01.1920 Røyken 863
Karlsen Sverre Johannes 22.01.1921 Bergen 864
Aamotsbakken Nils 12.07.1917 Halden 866
Hagen Eldar 25.04.1918 Halden 868
Grønlund Bjarne 08.02.1918 Åmot 869
Thiis Carl Richard 28.09.1918 ?? 871
Thu Johan Palle Bjelland 17.01.1922 ?? 872
Hofsrud Øivin Whal 02.06.1919 Østre Aker 873
Monsen Ole Kjær Schrøder 30.08.1921 Larvik 874
Mikkelsen Willy Gunnar 14.04.1923 Fredrikstad 876
Olsen Lars 03.05.1919 Fredrikstad 878
Svensen Finn 03.05.1921 Fredrikstad 880
Haug Arne Kristoffer 29.11.1921 Aremark 882
Melby Arve Andre 30.08.1914 Rolvsøy 883
Melby Erling 21.09.1921 Tune 884
Pettersen Erik Rikkart 21.01.1924 Skjeberg 886
Antonsen Robert 17.09.1918 Eidsberg 888
Amundsen Robert 29.05.1920 Eidsberg 890
Stenbekk Walter 20.09.1921 Borge 892
Krande Harald 05.09.1919 Trondheim 894
Jakobsen Arnold Juel 06.07.1918 Trondheim 896
Thorbjørnsen Thorbjørn Andreas 04.02.1918 Trondheim 897
Normann Hjalmar 28.06.1924 Borge 898
Simensen Ragnvald Asbjørn 31.07.1917 Idd 900
Simensen Arve Ottar 06.05.1915 Idd 901
Hermansen Olaf 17.11.1921 Skjeberg 903
Sand Lorentz Henrik 05.08.1894 Moss 905
Aaserud Kåre 29.11.1917 ?? 907
Frøjer Ragnar Arne 27.02.1921 Oslo 908
Gulbrandsen Thorbjørn Møller 02.05.1921 Fredrikstad 910
Kaardahl John Sigurd 07.11.1917 Sundal 911
Andersen Albert 24.08.1922 Hvaler 913
Larsen Leif 21.07.1922 Fredrikstad 914
Larsen Lorentz 29.06.1906 Aker 915
Nilsson Erik Adler 28.12.1921 Fredrikstad 917
Brekke Kåre Selfred 21.02.1919 Skyntvedt 919
Bogen Alfred Sverre 20.02.1918 Skiptvedt 920
Thorsvald Jack 06.05.1921 Oslo 922
Orud Hans Einar 23.04.1912 Skjeberg 924
Ekmark Arne Gunnar 11.03.1916 Oslo 925
Hansen Per Øivind 12.10.1923 Oslo 927
Frogner Arvid 22.10.1921 Horten 929
Fransen Jens Anker Thorleif 20.05.1914 Skjeberg 931
Hernander Arne Sigfrid 05.10.1920 Fredrikstad 933
Larsen Bjarne Hartmann 05.10.1919 Fredrikstad 935
Thomassen Reidar Thorstein 20.05.1921 Idd 937
Nilsen Erling Johan 14.09.1922 Halden 939
Hansen Kristian Hans 18.10.1915 Borge 941
Larsen Øyvind Hauch 22.08.1922 Fredrikstad 943
Olsen Einar Johnny 05.05.1920 Halden 945
Edvardsen Helge Edvard 03.05.1924 Tistedalen 947
Helland Osvald Lothar 18.01.1920 Horten 948
Danielsen Eilef Andreas 22.12.1925 Tistedalen 950
Ness Olav 09.11.1922 Tønsberg 952
Rannum Per 25.10.1915 Skjeberg 953
Tyssen Arne 01.02.1921 Brandvald 955
Heie Kåre 25.01.1916 Brandvald 956
Sell Thomas H. Ingolf 20.01.1923 Oslo 958
Gyllenhammar Fredrik 22.09.1922 Oslo 959
Søyland Thor Kåre 17.08.1921 Stavanger 961
Hauge Rolf Kristian 01.12.1919 Oslo 963
Kåsa Oluf 26.10.1912 965
Olsen Aage Reidar 25.10.1918 Drammen 967
Larsen Olaf 04.06.1918 Tistedalen 968
Svendsen Reidar August 13.02.1915 Idd 970
Gundersen Kristian Håkon 17.02.1921 Borge 971
Bjerkeli Svend Thomas Karlsen 20.11.1920 Idd 972
Bjerkeli Arne Marinius Karlsen 10.11.1916 Idd 973
Hansen Antlev Barmann Hagen 02.11.1916 Amelå 976
Brikseth Kolbjørn Emil 22.02.1915 Østre Toten 977
Strøm Rolf 18.12.1922 Trondheim 979
Sæterdal Gunnar Selmer 20.04.1922 Bergen 980
Vangsnes Johannes 14.12.1922 Bergen 981
Lindbo Helge 25.04.1917 Glemmen 982
Knutsen Olaf Lars 28.04.1918 Eidsvold 983
Knutsen Johan 17.11.1919 Eidsvold 984
Olsen Storm Randolf 07.03.1919 Oslo 985
Johansen Jens Erling 18.01.1920 Fredrikstad 986
Olsen Ole Edvart 26.07.1921 Onsøy 989
Hedemann Ole Edvart 29.10.1922 Bergen 990
Stensnes Ronald Møller 16.08.1921 Horten 992
Sandberg Arve 04.06.1923 Oslo 993
Juliussen Holger Marius Nokanoz 05.07.1912 Idd 994
Lønø Thor 31.08.1921 Horten 996
Bergquist Jon K. 03.09.1923 Idd 998
Marthinsen Knut 28.04.1922 Onsøy 999
Delås Klaus Ragnar 07.05.1918 Borge 1000
Soli Rolf 03.01.1920 Glemmen 1001
Falleth Olaf H. 06.08.1921 Glemmen 1002
Pettersen Arne Helge 16.10.1921 Fredrikstad 1004
Larsen Rolf Henry 19.06.1921 Oslo 1005
Johannesen Gunnar Jørgen 28.08.1920 Idd 1007
Bakke Gunnar 22.03.1920 Fredrikstad 1008
Andersen Viktor Alfinn 26.01.1924 Idd 1009
Klingstrøm Aksel Birger 11.06.1922 Råde 1011
Håbet Odd 26.07.1922 Bjørnevatn 1013
Jensen Emil Roland 14.11.1906 Idd 1015
Johannessen Johan Magnus 21.05.1893 Halden 1017
Askheim Karl Fredrik 08.12.1925 Sarpsborg 1019
Sørensen Hans Kristian H. 29.07.1922 Onsøy 1020
Rui Gjermund Omar Olafsen 15.04.1913 Hadeland 1021
Tvedt Ragnar 22.06.1925 Askim 1023
Anthen Asne Normann 19.12.1924 Askim 1025
Helgesen Sveinung Kåre 01.04.1923 Bergen 1027
Bøe Hjalmar 02.06.1921 Bergen 1028
Frøiland Osmark 14.03.1922 Drammen 1030
Falck Edvard Magnus 26.07.1922 Tromsø 1032
Bangsund Kjell 11.08.1918 Trondheim 1034
Olsen Rolf 09.03.1920 Trondheim 1036
Strand Karl Ingolf 25.10.1920 Trondheim 1038
Engkvist Rolf 08.01.1918 Skjeberg 1040
Andersen Rolf A. 20.09.1918 Berg i Tistedal 1041
Johansen Gunnar Knut 15.06.1919 Tistedal 1043
Johansen Kåre Fredrik 22.01.1918 Idd 1045
Bjerkemann Gunnar 08.04.1918 Tistedalen 1046
Bjerkemann Åge Møller 17.02.1921 Horten 1048
Ceylon Trygve Waldemar 01.05.1908 Idd 1050
Larsen Einar 29.08.1918 Fredrikstad 1052
Andresen Thorbjørn Engen 29.05.1921 Sørumsand 1054
Bruerberg Arne Willy 16.03.1922 Drammen 1056
Torkilsen Arne Gunnar 10.08.1918 Oslo 1058
Ek Øivind 06.03.1919 Østre Aker 1060
Knutsen Arvid 01.08.1923 Østre Aker 1061
Torp Håkon Reidar 28.04.1916 Aremark 1063
Nilsen Reidar Eugen 09.10.1914 Skjeberg 1064
Amundsen Haakon 24.06.1912 Gjøvik 1066
Pedersen Harald 29.09.1905 Vardal 1068
Kristiansen Knut Josef 22.12.1916 Fredrikstad 1070
B. Rolf Jarmann 25.12.1921 Oslo 1072
Andersen Gunnar William Storm 13.02.1922 Borge 1073
Olsen Alfred Marensius 13.02.1922 Sarpsborg 1075
Andersen John Algoft 05.07.1920 Stavanger 1076
Johansen Holger Manfred 14.10.1925 Idd pr. Halden 1078
Karlsen Arne Marensius 22.02.1921 Borge pr Fredrikstad 1080
Olsen Odwar 04.10.1921 Horten 1081
Edwardsen Fridtjof Arnt 22.02.1917 Mandalen 1082
Kvendbø Bjarne Oddvar 21.09.1921 Spydeberg 1083
Bjerke Odd 11.02.1922 Horten 1085
Riise Ivar Thorleif 19.09.1900 Oslo 1087
Andersen Holger Gustav 16.11.1922 Glemmen 1088
Berg Trygve Hugo 11.01.1920 Kongsvinger 1089
Larsen Bjarne Holth 03.05.1913 Kongsvinger 1091
Nilsen Odd Thorbjørn 02.11.1921 Glemmen 1093
Møller Oskar Edvin 17.06.1920 Fredrikstad 1094
Alexandersen Norvall 28.05.1921 Glemmen 1095
Harekjeld Knut Henry 08.06.1924 Kråkerøy 1097
Hultberg Kai Oskar 17.10.1912 Idd 1099
Hansen Finn Fredrik 01.04.1924 Glemmen 1100
Magnussen Knut Bjarne 01.02.1916 Tune 1102
Wikest Harald 22.08.1916 Narvik 1104
Wikest Eilef 24.11.1914 Tynset 1105
Torkehagen Kjell Eugen 19.02.1925 Gjøvik 1107
Hansen Erling Ludvig 05.06.1921 Eidsberg 1108
Wassum Bjørn 28.07.1920 V. Aker 1109
Bjørnstad Frank 01.09.1918 ?? 1110
Myhrvold Leif 15.05.1923 Nesodden 1112
Haugerud Per 26.01.1923 Oslo 1114
Stumpf Josef Stockinger 07.02.1910 Kristiansand 1115
Eielsen Oskar August 27.10.1904 Sør Audnedal 1116
Daljord Erling 01.12.1923 Askim 1118
Svele Ole Thor 09.08.1917 Oslo 1120
Haanes Sigurd Clausen 01.08.1913 Oslo 1122
Graff Birger Julius 07.09.1921 Oslo 1124
Thomsen Jens Trygve 30.04.1920 Stabekk 1126
Johansen Frank Harald 06.11.1922 Oslo 1127
Svelmo Oddmund Ivar 15.09.1921 Tydal 1129
Christiansen Agnes Siegfrid 28.02.1916 Calcutta, India 1130
Andreassen Willy Drammen 1131
Lindahl Sverre Eivind 16.04.1916 Berg pr. Halden 1133
Hansen Ragnar Herman 01.05.1914 Berg pr. Halden 1135
Danielsen Einar Arnfinn 21.04.1918 Berg pr. Halden 1137
Bergstrøm Asbjørn Johannes 30.07.1920 Halden 1139
Gustavsen Håkon Sverre 23.08.1922 Halden 1141
Thomassen Kåre Joel 06.11.1924 Berg 1143
Thomassen Henry 25.11.1919 Idd 1145
Aronsen Arne Torstein 13.08.1917 Berg 1147
Henriksen Odvar Egil 11.01.1920 Berg 1148
Ohlgren Einar Georg 22.05.1914 Tistedal Halden 1150
Hansen Henry Ehrvin 12.10.1918 Tistedal Halden 1152
Danielsen Hans Petter 19.09.1921 Fredrikstad 1153
Larsen Rolf Kristian 18.01.1921 Glemmen 1154
Bjørnland Arne Johan 21.11.1924 Fredrikstad 1156
Larsen Finn Kolbjørn 10.10.1924 Fredrikstad 1159
Gulbrandsen Edgar 12.10.1924 Fredrikstad 1161
Larsen Thorleif 15.09.1918 Glemmen 1162
Thomassen Walther Gunnar 19.06.1914 Idd 1164
Bjerkmann Ragnvald Georg 02.03.1910 Halden 1166
Lindsson Erling 13.04.1921 Oslo 1168
Andersen William 10,08.1900 Glemmen 1170
Krosby Aanders Johannes 03.04.1915 Oslo 1173
Gulbrandsen Edgar 12.10.1924 Fredrikstad 1176
Jensen Bjarne Mathis 28.11.1919 Fredrikstad 1177
Karlsen Johan Leonard 31.08.1920 Fredrikstad 1179
Andersen Åge Imanuel 15.01.1921 Onsøy 1180
Mohr Conrad 02.04.1914 Fana 1181
Gruber? Ulf 30.09.1912 V. Aker 1183
Jonson Per Gunnar 11.04.1910 Oslo 1184
Lind Bredo 14.07.1905 Brundanes 1186
Sputnes Bjarne 05.10.1917 Ytre Rendal 1187
Høye Odd 09.10.1918 Øvre Rendal 1189
Lund Sigurd Magne 22.08.1921 Ytre Rendal 1190
Nordberg Arthur Ytre Rendal 1192
Hagen Arne 27.03.1924 Ytre Rendal 1194
Andersen Doris Victoria 19.05.1923 Idd 1196
Gluggenvasshaug Anders 01.09.1906 Vefsen 1198
Skogman Ove Verner 31.08.1909 Halden 1199
Andersen Arnt Villy 13.07.1920 Halden 1200
Cypriansen Bjarne Leif 09.08.1920 Berg 1202
Hansen Nils Reidar 01.12.1906 Oslo 1204
Gulbrandsen Jørgen 25.10.1918 Oslo 1206
Larsen Herman George 27.12.1916 Vang 1208
Martinsen Gerhard 20.11.1910 Sverige 1210
Hovde Anders 12.07.1914 Stavanger 1212
Ingerø Knut Eugen Valther 20.10.1923 Skjeberg 1214
Haugland Rolf Ludvig 07.11.1925 Skjeberg 1216
Nielsen Thor Aage 13.01.1920 Hvasser 1218
Bjørseth Knut 12.08.1916 Trysil 1219
Søgård Emil Magnar 26.02.1914 Rendalen 1221
Bakke Olav 10.08.1916 Elverum 1223
Gillebo Sverre 09.12.1915 Elverum 1225
Halvorsen Rolf 16.04.1919 Rygge 1227
Billing Alf Willy 01.08.1921 Rygge 1228
Fjell Johannes 24.03.1920 Borge 1230
Johansen Egil 03.10.1908 Oslo 1232
Akre Hansen Sverre 23.06.1921 Koppang, Stor Elvdal 1234
Høiberget Rolf 07.12.1921 Ytre Rendal 1235
Skau Bjarne 24.10.1915 Ytre Rendal 1236
Moen Ingvald 20.01.1919 Ytre Rendal 1237
Stensby Arve 19.10.1911 Ytre Rendal 1238
Skau Sverre Kjell 08.07.1922 Ytre Rendal 1240
Hansen Hans Petter 10.07.1920 Nordstrand 1241
Jansson Per Gunnar 10.04.1920 Nordstrand 1243
Nilsen Henry Georg Norvald 23.02.1913 Skjeberg 1245
Thorvaldsen Per 17.05.1920 Oslo 1247
Falch Klaus 01.11.1920 Oslo 1249
Lang Arnold Henrik 05.01.1919 Oslo 1251
Tvedt Karl Egil 18.11.1915 Oslo 1253
Arnesen Ingvald 26.06.1920 Bergen 1255
Aagaard Kristian Henning 15.12.1920 Tromsøsund 1257
Sørensen Lars Sveen 08.01.1918 Tromsø 1258
Bjørnstad Martin Antonsen 12.09.1918 Løten 1259
Pedersen Sverre 25.05.1921 Hamar 1261
Beck Arne Erling 19.03.1923 Gresvik 1263
Ågård Willy Aksel 04.01.1921 Gresvik 1265
Karlsen Kjell Storm 17.06.1922 Onsøy 1266
Ågård Erling Arthur 31.08.1922 Onsøy 1267
Torgersen Gunnar Johnny 21.10.1921 Idd pr. Halden 1269
Eggen John 17.04.1924 Idd 1270
Johansen Gustav Magnus 09.10.1924 Solør 1271
Karlsen Torbjørn Ludvig 15.03.1917 Oppegård 1273
Tollefsen John Helmar 30.09.1915 Oppegård 1274
Engstrøm Joseph Hillery 14.11.1915 India 1276
Knudsen Arne 14.08.1910 1278
Eriksen Reinhold Andre Løberg 07.11.1916 Oslo 1279
Gulliksen Ole Petter 09.10.1921 Glemmen 1281
Nilsson John Herman 08.05.1918 Ålesund 1282
Johannes Frans Olav 05.05.1921 Oslo 1283
Berntsen Ole Håkon 20.10.1914 Kragerø 1285
Jacobsen Otto 11.09.1913 Aker 1286
Breien Oscar T. 24.08.1919 V. Aker 1287
Hellum Odd Sverre 21.04.1918 Askim 1288
Berg Martin 25.12.1920 Oslo 1290
Amundsen Odd Werner 20.02.1922 Oslo 1292
Ruud Kristian Fredrik 06.05.1920 Kongsvinger 1293
Johansen Rolf T. 27.11.1921 Bergen 1294
Olsen Svein Edvard 27.07.1921 Fana 1295
Ottersen Bjørn 15.02.1920 Oslo 1297
Manholt Carl Hjalmar Holtermann 03.10.1919 Østre Aker 1298
Lorang Walter Thorbjørn 07.08.1916 Oslo 1300
Egeberg Ambjørg 18.06.1913 Horten 1302
Jørgensen Birger Thorleif Evensen 21.07.1912 Rolvsøy 1304
Selliseth Waldemar 03.08.1914 Bromøy 1306
Brekke Alexander Rudolf 01.12.1916 Trondheim 1308
Trønnes Willy Paulsen 08.10.1916 Sarpsborg 1310
Cleve Gudrun 14.02.1918 Nordstrand 1313
Jakobsen Einar 14.02.1912 Skudesnes havn 1315
Mowinckel Hugo 29.09.1923 Bergen 1319
Høvik Ingebrigt 05.10.1920 Fana 1321
Sund Nils Engebretsen 25.02.1923 Asker 1323
Saxegård Per 19.03.1921 Fredrikstad 1325
Hagerup Jack Frank Waldemar 05.04.1923 Bergen 1326
Andersen Magnus 07.05.1920 Tromøy 1328
Christensen Christer 19.03.1916 Mykland 1330
Gundersen Georg Johannes 02.07.1925 Rakkestad 1332
Jensen Jens Oliver 08.08.1920 Glemmen 1334
Forsbom Erling Waldemar 01.02.1920 Fredrikstad 1336
Sandengen Kåre Oddgeir 30.07.1922 Øvre Eiker 1337
Simensen Simen Kåre 20.10.1921 Varteig 1338
Vangen Trond 11.05.1912 Ullensaker 1339
Skjølet Einar 15.07.1908 Ål 1340
Andersen Asbjørn 07.12.1921 Sande i Vestfold 1341
Olsen Jonny Torbjørn 26.11.1919 Ski 1343
Larsen Leif Anker 09.02.1923 Skjeberg 1345
Thoreby Thorstein Edgar 06.09.1923 Skjeberg 1347
Johanson Uno Inge 28.05.1918 Langesund 1348
Andersen Edith Synnøve 30.03.1923 Sarpsborg 1350
Salomonsen Hjalmar 30.03.1923 Skavland 1352
Berg Simon Blix 24.11.1921 Meløy 1353
Hansen Folke Sven 09.10.1921 Oslo 1355
Andresen Alf Pahlow 27.10.1918 Kristiansand 1357
Hareide Odd Angell 01.11.1919 Oslo 1358
Hansen Ragnhild 11.11.1916 Sandefjord 1359
Røsstad Else Larsen 01.12.1918 Oslo 1361
Krog Thomas Andreas Fasting 19.05.1919 Vestre Aker 1363
Olufsen Einar Bergh 23.05.1912 Velfjord, Helgeland 1364
Gulbrandsen Thor 14.07.1919 Horten 1366
Granli Asmund Leo 12.05.1918 Hurum 1368
Pettersen Karl Robert 24.03.1917 Skjeberg 1369
Pettersen Ragnhild 18.07.1919 Sarpsborg 1373
Pettersen Lillian Synnøve 20.04.1940 Skjeberg 1374
Pettersen Karsten 27.01.1935 Skjeberg 1375
Johansen Kåre 27.01.1935 Sarpsborg 1376
Kristiansen Bergliot Marie 04.11.1913 Glemmen 1378
Buchmann Olga 09.08.1909 Oslo 1379
Buchman Emanuel 01.06.1907 Trondheim 1380
Buchmann Stella 07.04.1910 London 1381
Rosseland Svein Isaksen 31.03.1894 Kvam 1382
Rosseland Ragna 04.12.1897 Haugesund 1383
Rosseland Hallvard 22.05.1925 California 1384
Ørner Jan August 27.04.1924 Nordstrand 1385
Sande Ole 15.08.1909 Botne 1386
Thomas Niels Marius 09.07.1889 1388
Reiersen Anker 18.10.1920 Horten 1389
Berthelsen Gottlieb Steen 07.03.1920 Horten 1392
Johannesen Olaf Findal 02.07.1912 Botne 1393
Andresen Valdemar Marinius 25.11.1923 Botne 1395
Hansen Harry Eugenius 11.09.1923 Østre Aker 1396
Hansen Rolf Gunnar 12.02.1925 Oslo 1398
Sjøgren Arne Kjell 16.12.1924 Nordstrand 1400
Johansen Knut 24.08.1924 Oslo 1402
Dobak Arvid 15.02.1921 Oslo 1404
Hegnar Olav Sigmund 31.08.1919 Borgsund 1405
Haugen Hilda Amnida 22.07.1895 Hadsel 1406
Nomme Arnold 11.01.1922 Skien 1407
Weit Jaques Abell 10.11.1920 Kråkerøy 1409
Semb Nils 11.04.1920 Skien 1410
Hans Hans Arnold 12.03.1920 Onsøy 1411
Thøgersen Håkon Bjørge 03.08.1922 Onsøy 1412
Johansen Finn Øistein 25.01.1922 Bærum 1414
Christoffersen Tore Wiig 28.07.1916 Bodø 1415
Dahm Claudius 03.11.1914 Bergen 1417
Brekke Bård 22.11.1916 Orkdal 1419
Andersen Alf Henry 10.12.1916 Øvre Eiker 1420
Vidar Leiv 19.03.1919 Fluberg 1421
Wilhelmsen Gunnar 09.04.1917 Moss 1422
Næss Magnus Kristian Langeland 04.08.1923 Sandefjord 1423
Evensen Kjell Angell 19.05.1922 Sandar 1424
Larsen Odd Helge 25.11.1921 Idd 1426
Værnes Erik Christian 03.10.1914 Oslo 1427
Trøen Erik Wilhelm 20.05.1911 Rjukan 1428
Tilley Michael 18.05.1922 Lillehammer 1429
Mostue Sverre Magne 08.08.1920 Elverum 1430
Syversen Sverre 20.06.1915 Stange 1431
Mikkelsen Lars 14.11.1919 Furnes 1432
Kristiansen Fridtjov Leonard 11.08.1923 Hamar 1433
Dugstad Martha 11.09.1918 Oslo 1435
Haga Rolf 22.05.1899 Oslo 1436
Oftedal Sven N. 20.03.1898 Sandnes 1437
Lindvall Charles Magnus 20.04.1918 Göteborg 1439
Jebsen Peter 09.05.1918 Oslo 1440
Larsen Hans Jørgen 07.07.1914 Mandal 1441
Torjussen Leif Storm 01.09.1920 Horten 1442
Hagtvedt Inger Margareth 26.06.1920 Stockholm 1443
Holland Ludvig 28.12.1918 Numedal pr. Kristiansand 1444
Moi Arne Jr. 21.08.1921 Kristiansand 1446
Usterud Finn 01.03.1918 Kristiansand 1447
Veierstad Bjørn Anders Eivind Kraft 17.06.1923 Oslo 1448
Lund John Olaf 06.07.1921 Degernes 1449
Mareussen Kåre 24.11.1915 Modum 1450
Johannesen Julius 04.01.1898 Oslo 1451
Berkom Arne 20.10.1919 Oslo 1452
Østgaard Samuel 23.08.1906 Mjøndalen 1453
Brodal Ole Kasper 23.08.1906 Oslo 1454
Liverød Anders Braavold 07.02.1922 Sandar 1455
Asbjørnsen Frithjof Øivind 13.02.1916 Bærum 1456
Gulbrandsen Halstein 04.09.1921 Onsøy 1457
Jønsberg Rolf Bjarne 03.12.1915 Alvdal 1458
Mortensen Leif 02.07.1901 Oslo 1459
Kjærland Knut 22.05.1918 Bardu 1460
Flaaten Per Harald 21.06.1917 Oslo 1461
Flaaten Hans Petter 22.09.1920 Oslo 1462
Liverød Agnar Arntz 12.09.1921 Sandefjord 1463
Andreassen Bjørn 09.09.1921 Fredrikstad 1464
Wister Leif Halvard 10.05.1923 Trømborg 1465
Olsen Arne Åsgårdbråten 21.12.1922 Trømborg 1466
Larsen Ragnar 12.01.1920 Fredrikstad 1467
Hasselgård Egil 12.03.1924 Glemmen 1468
Nicolaysen Odd Philip 12.04.1924 Hamar 1469
Mikkelsen Åge Emil 20.08.1919 Oslo 1470
Olsen Frank Norman 25.07.1920 Oslo 1471
Rambøl Kåre 10.01.1911 Eidskog 1472
Wetlesen Tom Henrik August 06.08.1914 Kråkerøy 1473
Edvardsen Kjell Edvard 23.12.1919 Onsøy 1474
Kowalewski Ivan 16.03.1922 Skoger 1475
Kristensen Asbjørn 29.06.1922 Skoger 1477
Hansen Torsten Andreas 05.12.1923 Glemmen 1479
Nilsen Øivind Germann 09.12.1918 Jeløy 1481
Rand Knut Reinhardt 27.12.1918 Oslo 1482
Lundberg Øivind 23.05.1919 Høland 1484
Lundberg Arne Johan 19.01.1918 Høland 1485
Drolsum Orville 05.04.1910 Oslo 1486
Johansen Terje Rones 27.10.1921 Steinkjer 1488
Brimi Hans 06.12.1922 Garmo 1489
Falch Ole Jørgen 12.04.1923 Steinkjer 1491
Sørensen Daniel 29.11.1921 Drammen 1492
Westlund Gøsta Erling 29.11.1921 Oslo 1493
Eriksen Thorstein Gulliksen 21.06.1918 Oslo 1494
Nytrøen Kaleb 23.10.1905 Tolga 1495
Ekeberg Rolf 13.10.1923 Hvaler 1496
Semb Ole Louis 17.09.1923 Horten 1498
Nyborg Reidar Sverre 01.09.1918 Nesodden 1499
Nyborg Rolf Tore 19.01.1921 Nesodden 1500
Jenssen Jens Wilhelm 14.10.1922 Glemmen 1501
Nyborg Reidar Sverre 01.09.1918 Nesodden 1502
Nyborg Rolf Tore 19.01.1921 Nesodden 1503
Jenssen Jens Wilhelm 14.10.1922 Glemmen 1504
Bergh Eugen Willy 06.01.1926 Onsøy 1505
Persson Fritz Hjalmar 26.11.1919 Vallø 1506
Knoph Per 21.05.1921 Nestun 1508
Kristiansen Kjell Valdrof 31.08.1920 Oslo 1510
Thorsen Ingvald Stener 22.06.1914 Frogn 1511
Johansen Erling 10.09.1921 Sarpsborg 1512
Holm Torolf Finn 19.06.1925 Fredrikstad 1514
Johansen Kåre Engen 28.04.1920 Sarpsborg 1516
Kristiansen Hans Lorang 23.01.1920 Glemmen 1517
Hedemark Birger Marenius 26.03.1923 Halden 1518
Sveningsen Oddvar Øivind 04.04.1925 Halden 1519
Wallentin Reidar Olav 25.11.1922 Halden 1521
Østgaard Oddvar Egil 13.04.1917 Namskogan 1522
Heggelund Arnold Martin 22.03.1907 Målselv 1523
Gerner Bjarne 09.04.1911 Fredrikstad 1524
Hvidsten Gunnar 16.11.1916 Sarpsborg 1526
Berger Thorolf Wilhelm 02.08.1922 Aremark 1527
Berger Konrad Eugen 02.08.1922 Aremark 1528
Johannessen Jan Andreas 07.06.1924 Glemmen 1529
Wahl Arne Johannes 12.04.1923 Oslo 1530
Danielsen Sten Angell 20.12.1921 Fredrikstad 1531
Andersen Tor 30.01.1925 Glemmen 1532
Sandvik Thorleif 09.12.1923 Oslo 1533
Johannesen Martin 22.02.1922 Eidsberg 1535
Berg Torolf Sverre 07.09.1922 Mysen 1537
Andersen Gustav Renaldor 16.10.1919 Berg, Tistedalen 1538
Billerud Nils Asbjørn 10.04.1913 Eidskog 1539
Løken John 10.11.1923 Trøgstad 1540
Rylander Steen Fingal 05.01.1912 Vestre Aker 1542
Tingsbu Nils Erling 25.12.1921 Tistedalen 1543
Arfeldt Per Egil 18.11.1922 Oslo 1544
Grøttum Willy Arnt 19.01.1920 Vestre Aker 1546
Kildeinformasjon
RA/S-6753/V/Va/L0001
Lenke til Arkivportalen
Riksarkivet Den Kgl. Norske Legasjons Flyktningskontor V: Mikrofilm
Va: Mikrofilm. Flyktningskartotek
L0001: Kjesäterkartoteket. Flyktningenr. 1-1000
Annen kilde nr. V/L0001/1940 - 1945 - Kjesäterkartoteket. Flyktningnr. 1-1000 (indeksert sidenummer svarer til flykningenr.). Papirmaterialet kassert. Personopplysninger 2. verdenskrig Sverige Statlige arkiver Institusjoner under departementene Flyktninger