Innhold
Visningsvalg:

Riksarkivet


Statsrådssekretariatet

Sakarkiv ordnet etter organets hovedsystem, Bilag til forhandlingsprotokoller. Journalsaker. Fullmakter til Eidsvoldsrepresentantene m.m. 1814
Jarlsberg grevskap (Vestfold) Grevskapet 1814-03-14 Representantvalg 3
Jarlsberg grevskap (Vestfold) Andebu 1814-03-04 Valgmannsvalg 6
Jarlsberg grevskap (Vestfold) Borre og Nykirke 1814-03-04 Valgmannsvalg 7
Jarlsberg grevskap (Vestfold) Botne, Holmestrand og Hillestad 1814-03-03 Valgmannsvalg 8
Jarlsberg grevskap (Vestfold) Hof 1814-02-25 Valgmannsvalg 9
Jarlsberg grevskap (Vestfold) Hurum / Strømmen 1814-03-04 Valgmannsvalg 10
Jarlsberg grevskap (Vestfold) Lardal 1814-03-04 Valgmannsvalg 14
Jarlsberg grevskap (Vestfold) Nøtterøy 1814-03-04 Valgmannsvalg 16
Jarlsberg grevskap (Vestfold) Ramnes 1814-03-04 Valgmannsvalg 17
Jarlsberg grevskap (Vestfold) Sande 1814-02-25 Valgmannsvalg 19
Jarlsberg grevskap (Vestfold) Sem, Slagen og Vallø Saltverk 1814-03-04 Valgmannsvalg 20
Jarlsberg grevskap (Vestfold) Skoger 1814-03-05 Valgmannsvalg 22
Jarlsberg grevskap (Vestfold) Stokke 1814-03-04 Valgmannsvalg 24
Jarlsberg grevskap (Vestfold) Våle 1814-02-25 Valgmannsvalg 26
Larvik grevskap (Vestfold) Grevskapet 1814-03-10 Representantvalg 28
Larvik grevskap (Vestfold) Brunlanes 1814-02-25 Valgmannsvalg 30
Larvik grevskap (Vestfold) Hedrum 1814-03-04 Valgmannsvalg 32
Larvik grevskap (Vestfold) Sandar (Sandeherred) 1814-02-25 Valgmannsvalg 34
Larvik grevskap (Vestfold) Tjølling 1814-02-25 Valgmannsvalg 36
Bratsberg amt (Telemark) Amtet 1814-03-23 Representantvalg 38
Bratsberg amt (Telemark) Bamble og Langesund 1814-03-04 Valgmannsvalg 40
Bratsberg amt (Telemark) 1814-03-15 Valgmannsvalg 41
Bratsberg amt (Telemark) Drangedal 1814-03-04 Valgmannsvalg 42
Bratsberg amt (Telemark) Eidanger 1814-03-04 Valgmannsvalg 44
Bratsberg amt (Telemark) Gjerpen 1814-03-11 Valgmannsvalg 46
Bratsberg amt (Telemark) Heddal (Hitterdal) 1814-03-04 Valgmannsvalg 48
Bratsberg amt (Telemark) Hjartdal 1814-03-18 Valgmannsvalg 50
Bratsberg amt (Telemark) Holla 1814-03-04 Valgmannsvalg 52
Bratsberg amt (Telemark) Kviteseid 1814-03-18 Valgmannsvalg 55
Bratsberg amt (Telemark) Lårdal 1814-03-20 Valgmannsvalg 57
Bratsberg amt (Telemark) Mo 1814-03-18 Valgmannsvalg 59
Bratsberg amt (Telemark) Fyresdal (Moland) Valgmannsvalg 61
Bratsberg amt (Telemark) Nissedal 1814-03-18 Valgmannsvalg 62
Bratsberg amt (Telemark) Sannidal 1814-03-20 Valgmannsvalg 64
Bratsberg amt (Telemark) Sauherad (Saude) 1814-03-04 Valgmannsvalg 66
Bratsberg amt (Telemark) Seljord 1814-03-18 Valgmannsvalg 67
Bratsberg amt (Telemark) Solum 1814-03-04 Valgmannsvalg 69
Bratsberg amt (Telemark) Tinn 1814-03-18 Valgmannsvalg 70
Bratsberg amt (Telemark) Vinje 1814-03-18 Valgmannsvalg 72
Nedenes amt (Aust-Agder) Amtet 1814-03-14 Representantvalg 75
Nedenes amt (Aust-Agder) Birkenes 1814-03-11 Valgmannsvalg 77
Nedenes amt (Aust-Agder) Dypvåg 1814-03-11 Valgmannsvalg 79
Nedenes amt (Aust-Agder) Flosta 1814-03-13 Valgmannsvalg 80
Nedenes amt (Aust-Agder) Gjerstad 1814-03-11 Valgmannsvalg 82
Nedenes amt (Aust-Agder) Holt 1814-03-11 Valgmannsvalg 85
Nedenes amt (Aust-Agder) Hommedal (Landvik og Eide) 1814-03-12 Valgmannsvalg 88
Nedenes amt (Aust-Agder) Vestre Moland og Høvåg 1814-03-11 Valgmannsvalg 91
Nedenes amt (Aust-Agder) Østre Moland og Tromøy 1814-03-11 Valgmannsvalg 94
Nedenes amt (Aust-Agder) Søndeled 1814-03-11 Valgmannsvalg 97
Nedenes amt (Aust-Agder) Øyestad, Fjære og Froland 1814-03-11 Valgmannsvalg 99
Råbyggelagets amt (Aust-Agder) Amtet 1814-03-23 Representantvalg 103
Råbyggelagets amt (Aust-Agder) Åmli, Mykland, Gjøvdal og Tovdal 1814-03-11 Valgmannsvalg 106
Råbyggelagets amt (Aust-Agder) Åseral 1814-03-11 Valgmannsvalg 108
Råbyggelagets amt (Aust-Agder) Bygland 1814-03-11 Valgmannsvalg 110
Råbyggelagets amt (Aust-Agder) Evje, Hornnes, Iveland og Vegusdal 1814-03-11 Valgmannsvalg 111
Råbyggelagets amt (Aust-Agder) Herefoss 1814-03-19 Valgmannsvalg 115
Råbyggelagets amt (Aust-Agder) Valle, Hyllestad og Bykle 1814-03-18 Valgmannsvalg 117
Mandals amt (Vest-Agder) Amtet 1814-03-19 Representantvalg 120
Mandals amt (Vest-Agder) Finsland 1814-03-11 Valgmannsvalg 124
Mandals amt (Vest-Agder) Holum, Øyslebø og Laudal 1814-03-11 Valgmannsvalg 126
Mandals amt (Vest-Agder) Mandal / Halse 1814-03-11 Valgmannsvalg 128
Mandals amt (Vest-Agder) Mandal / Hartmark 1814-03-13 Valgmannsvalg 130
Mandals amt (Vest-Agder) Oddernes 1814-03-11 Valgmannsvalg 132
Mandals amt (Vest-Agder) Søgne Valgmannsvalg 133
Mandals amt (Vest-Agder) Søgne / Greipstad Valgmannsvalg 135
Mandals amt (Vest-Agder) Tveit 1814-03-11 Valgmannsvalg 136
Mandals amt (Vest-Agder) Audnedal / Valle 1814-03-11 Valgmannsvalg 137
Mandals amt (Vest-Agder) Audnedal / Konsmo 1814-03-11 Valgmannsvalg 139
Mandals amt (Vest-Agder) Audnedal / Spangereid 1814-03-11 Valgmannsvalg 140
Mandals amt (Vest-Agder) Audnedal / Vigmostad 1814-03-11 Valgmannsvalg 141
Mandals amt (Vest-Agder) Øvrebø Valgmannsvalg 143
Mandals amt (Vest-Agder) Øvrebø / Hægeland Valgmannsvalg 144
Mandals amt (Vest-Agder) Øvrebø / Vennesla Valgmannsvalg 146
Lister amt (Vest-Agder) Amtet 1814-03-16 Representantvalg 148
Lister amt (Vest-Agder) Bakke 1814-03-11 Valgmannsvalg 151
Lister amt (Vest-Agder) Bakke / Gyland 1814-03-11 Valgmannsvalg 154
Lister amt (Vest-Agder) Bakke / Tonstad 1814-03-11 Valgmannsvalg 157
Lister amt (Vest-Agder) Bjelland 1814-03-11 Valgmannsvalg 160
Lister amt (Vest-Agder) Bjelland / Grindheim 1814-03-11 Valgmannsvalg 163
Lister amt (Vest-Agder) Hidra 1814-03-11 Valgmannsvalg 166
Lister amt (Vest-Agder) Lyngdal / Å 1814-03-11 Valgmannsvalg 169
Lister amt (Vest-Agder) Lyngdal / Austad 1814-03-11 Valgmannsvalg 172
Lister amt (Vest-Agder) Lyngdal / Kvås 1814-03-11 Valgmannsvalg 175
Lister amt (Vest-Agder) Nedre Kvinesdal / Liknes og Feda 1814-03-11 Valgmannsvalg 178
Lister amt (Vest-Agder) Øvre Kvinesdal / Hægebostad, Eiken og Fjotland 1814-03-11 Valgmannsvalg 180
Lister amt (Vest-Agder) Vanse 1814-03-11 Valgmannsvalg 183
Lister amt (Vest-Agder) Vanse / Farsund 1814-03-11 Valgmannsvalg 186
Lister amt (Vest-Agder) Vanse / Herad 1814-03-11 Valgmannsvalg 189
Lister amt (Vest-Agder) Vanse / Spind 1814-03-11 Valgmannsvalg 192
Stavanger amt (Rogaland) Amtet 1814-03-24 Representantvalg 196
Stavanger amt (Rogaland) Stavanger / Hetland (Frue) 1814-03-18 Valgmannsvalg 200
Stavanger amt (Rogaland) Stavanger / Randaberg 1814-03-18 Valgmannsvalg 201
Stavanger amt (Rogaland) Avaldsnes 1814-03-18 Valgmannsvalg 202
Stavanger amt (Rogaland) Bakke 1814-03-11 Valgmannsvalg 206
Stavanger amt (Rogaland) Bakke / Tonstad 1814-03-11 Valgmannsvalg 208
Stavanger amt (Rogaland) Egersund / Ladestedet 1814-03-11 Valgmannsvalg 210
Stavanger amt (Rogaland) Egersund / Ogna 1814-03-18 Valgmannsvalg 212
Stavanger amt (Rogaland) Finnøy 1814-03-18 Valgmannsvalg 214
Stavanger amt (Rogaland) Finnøy / Talgje 1814-03-18 Valgmannsvalg 216
Stavanger amt (Rogaland) Hå / Nærem, Bø og Varhaug 1814-03-18 Valgmannsvalg 218
Stavanger amt (Rogaland) Håland (Sola) 1814-03-18 Valgmannsvalg 219
Stavanger amt (Rogaland) Helleland 1814-03-18 Valgmannsvalg 221
Stavanger amt (Rogaland) Helleland / Heskestad 1814-03-18 Valgmannsvalg 223
Stavanger amt (Rogaland) Helleland / Bjerkreim 1814-03-11 Valgmannsvalg 225
Stavanger amt (Rogaland) Hjelmeland 1814-03-18 Valgmannsvalg 227
Stavanger amt (Rogaland) Høyland 1814-03-18 Valgmannsvalg 229
Stavanger amt (Rogaland) Jelsa 1814-03-18 Valgmannsvalg 231
Stavanger amt (Rogaland) Klepp / Klepp, Bore og Orre 1814-03-18 Valgmannsvalg 233
Stavanger amt (Rogaland) Lye / Time 1814-03-18 Valgmannsvalg 234
Stavanger amt (Rogaland) Lye / Gjesdal 1814-03-18 Valgmannsvalg 235
Stavanger amt (Rogaland) Nedstrand Valgmannsvalg 236
Stavanger amt (Rogaland) Rennesøy / Hausken, Sørbø, Askø, Utstein kl, Kvits 1814-03-18 Valgmannsvalg 238
Stavanger amt (Rogaland) Skjold 1814-03-18 Valgmannsvalg 239
Stavanger amt (Rogaland) Skjold / Tysvær 1814-03-18 Valgmannsvalg 241
Stavanger amt (Rogaland) Skjold / Vats 1814-03-18 Valgmannsvalg 242
Stavanger amt (Rogaland) Skudenes / Falnes 1814-03-18 Valgmannsvalg 243
Stavanger amt (Rogaland) Skudenes / Åkra 1814-03-18 Valgmannsvalg 245
Stavanger amt (Rogaland) Skudenes / Bokn 1814-03-18 Valgmannsvalg 247
Stavanger amt (Rogaland) Skudenes / Ferkingstad 1814-03-18 Valgmannsvalg 249
Stavanger amt (Rogaland) Sokndal 1814-03-18 Valgmannsvalg 251
Stavanger amt (Rogaland) Strand 1814-03-18 Valgmannsvalg 252
Stavanger amt (Rogaland) Strand / Høle 1814-03-20 Valgmannsvalg 254
Stavanger amt (Rogaland) Suldal / Suldal, Sauda og Røldal 1814-03-18 Valgmannsvalg 256
Stavanger amt (Rogaland) Torvastad 1814-03-18 Valgmannsvalg 258
Stavanger amt (Rogaland) Vikedal / Vikedal, Sandeid og Imsland 1814-03-18 Valgmannsvalg 260
Søndre Bergenhus amt (Hordaland) Amtet 1814-03-28 Representantvalg 262
Søndre Bergenhus amt (Hordaland) Årstad (St. Jørgens Hospital) 1814-03-11 Valgmannsvalg 265
Søndre Bergenhus amt (Hordaland) Askøy 1814-03-11 Valgmannsvalg 266
Søndre Bergenhus amt (Hordaland) Askøy 1814-03-11 Fullmakt 268
Søndre Bergenhus amt (Hordaland) Etne 1814-03-18 Valgmannsvalg 269
Søndre Bergenhus amt (Hordaland) Fana 1814-03-11 Valgmannsvalg 271
Søndre Bergenhus amt (Hordaland) Finnås 1814-03-18 Valgmannsvalg 273
Søndre Bergenhus amt (Hordaland) Fjelberg 1814-03-18 Valgmannsvalg 275
Søndre Bergenhus amt (Hordaland) Granvin (Ulvik) 1814-03-18 Valgmannsvalg 277
Søndre Bergenhus amt (Hordaland) Hamre 1814-03-11 Valgmannsvalg 279
Søndre Bergenhus amt (Hordaland) Haus / Haus, Gjerstad, Bruvik, Mjelde og Stamnes 1814-03-13 Valgmannsvalg 281
Søndre Bergenhus amt (Hordaland) Hosanger 1814-03-11 Valgmannsvalg 283
Søndre Bergenhus amt (Hordaland) Kinsarvik 1814-03-15 Valgmannsvalg 284
Søndre Bergenhus amt (Hordaland) Kvinnherad 1814-03-18 Valgmannsvalg 286
Søndre Bergenhus amt (Hordaland) Lindaas 1814-03-18 Valgmannsvalg 289
Søndre Bergenhus amt (Hordaland) Manger 1814-03-18 Valgmannsvalg 291
Søndre Bergenhus amt (Hordaland) Os 1814-03-18 Valgmannsvalg 293
Søndre Bergenhus amt (Hordaland) Skånevik 1814-03-18 Valgmannsvalg 294
Søndre Bergenhus amt (Hordaland) Stord 1814-03-18 Valgmannsvalg 296
Søndre Bergenhus amt (Hordaland) Strandebarm 1814-03-18 Valgmannsvalg 298
Søndre Bergenhus amt (Hordaland) Sund 1814-03-18 Valgmannsvalg 300
Søndre Bergenhus amt (Hordaland) Tysnes 1814-03-18 Valgmannsvalg 302
Søndre Bergenhus amt (Hordaland) Vikøy (Kvam) 1814-03-18 Valgmannsvalg 303
Søndre Bergenhus amt (Hordaland) Voss 1814-03-11 Valgmannsvalg 305
Nordre Bergenhus amt (Sogn og Fjordane) Amtet 1814-03-30 Representantvalg 308
Nordre Bergenhus amt (Sogn og Fjordane) Askvoll 1814-03-18 Valgmannsvalg 310
Nordre Bergenhus amt (Sogn og Fjordane) Aurland 1814-03-18 Valgmannsvalg 311
Nordre Bergenhus amt (Sogn og Fjordane) Davik 1814-03-18 Valgmannsvalg 312
Nordre Bergenhus amt (Sogn og Fjordane) Eid 1814-03-18 Valgmannsvalg 315
Nordre Bergenhus amt (Sogn og Fjordane) Gulen (Eivindvik) 1814-03-11 Valgmannsvalg 317
Nordre Bergenhus amt (Sogn og Fjordane) Førde 1814-03-18 Valgmannsvalg 321
Nordre Bergenhus amt (Sogn og Fjordane) Gloppen 1814-03-18 Valgmannsvalg 323
Nordre Bergenhus amt (Sogn og Fjordane) Hafslo 1814-03-18 Valgmannsvalg 324
Nordre Bergenhus amt (Sogn og Fjordane) Indre Holmedal (Gaular) 1814-03-18 Valgmannsvalg 325
Nordre Bergenhus amt (Sogn og Fjordane) Ytre Holmedal (Fjaler) 1814-03-18 Valgmannsvalg 326
Nordre Bergenhus amt (Sogn og Fjordane) Innvik 1814-03-18 Valgmannsvalg 328
Nordre Bergenhus amt (Sogn og Fjordane) Jostedal 1814-03-18 Valgmannsvalg 329
Nordre Bergenhus amt (Sogn og Fjordane) Jølster 1814-03-18 Valgmannsvalg 330
Nordre Bergenhus amt (Sogn og Fjordane) Kinn 1814-03-18 Valgmannsvalg 333
Nordre Bergenhus amt (Sogn og Fjordane) Lavik 1814-03-18 Valgmannsvalg 334
Nordre Bergenhus amt (Sogn og Fjordane) Leikanger 1814-03-18 Valgmannsvalg 336
Nordre Bergenhus amt (Sogn og Fjordane) Lærdal 1814-03-18 Valgmannsvalg 338
Nordre Bergenhus amt (Sogn og Fjordane) Luster 1814-03-18 Valgmannsvalg 340
Nordre Bergenhus amt (Sogn og Fjordane) Selje 1814-03-18 Valgmannsvalg 342
Nordre Bergenhus amt (Sogn og Fjordane) Sogndal 1814-03-18 Valgmannsvalg 344
Nordre Bergenhus amt (Sogn og Fjordane) Vik 1814-03-18 Valgmannsvalg 346
Romsdals amt (Møre og Romsdal) Amtet 1814-03-30 Representantvalg 348
Romsdals amt (Møre og Romsdal) Aukra (Akerøy) og Vågøy 1814-03-11 Valgmannsvalg 352
Romsdals amt (Møre og Romsdal) Aure 1814-03-18 Valgmannsvalg 355
Romsdals amt (Møre og Romsdal) Aure 1814-03-18 Vitnesbyrd om edsavleggelse 358
Romsdals amt (Møre og Romsdal) Aure 1814-03-18 Bekreftelse av valget 359
Romsdals amt (Møre og Romsdal) Bolsøy og Kleive 1814-03-18 Valgmannsvalg 361
Romsdals amt (Møre og Romsdal) Borgund 1814-03-18 Valgmannsvalg 363
Romsdals amt (Møre og Romsdal) Bud (Boe) 1814-03-21 Valgmannsvalg 366
Romsdals amt (Møre og Romsdal) Edøy 1814-03-22 Valgmannsvalg 368
Romsdals amt (Møre og Romsdal) Grip 1814-03-11 Valgmannsvalg 370
Romsdals amt (Møre og Romsdal) Grytten / Grytten, Hen (Isfjorden) og Kors 1814-03-18 Valgmannsvalg 372
Romsdals amt (Møre og Romsdal) Grytten / Voll og Eid 1814-03-20 Valgmannsvalg 375
Romsdals amt (Møre og Romsdal) Haram 1814-03-25 Valgmannsvalg 377
Romsdals amt (Møre og Romsdal) Herøy / Herøy, Sande og Rovde 1814-03-25 Valgmannsvalg 380
Romsdals amt (Møre og Romsdal) Hjørundfjord 1814-03-25 Valgmannsvalg 383
Romsdals amt (Møre og Romsdal) Kvernes / Bremsnes 1814-03-11 Valgmannsvalg 385
Romsdals amt (Møre og Romsdal) Kvernes / Kvernes 1814-03-13 Valgmannsvalg 387
Romsdals amt (Møre og Romsdal) Kvernes / Kornstad 1814-03-13 Valgmannsvalg 389
Romsdals amt (Møre og Romsdal) Nesset 1814-03-25 Valgmannsvalg 391
Romsdals amt (Møre og Romsdal) Norddal / Norddal, Sunnylven (Sundelv) og Geirange 1814-03-25 Valgmannsvalg 394
Romsdals amt (Møre og Romsdal) Stangvik 1814-03-11 Valgmannsvalg 397
Romsdals amt (Møre og Romsdal) Stranda og Stordal 1814-03-25 Valgmannsvalg 399
Romsdals amt (Møre og Romsdal) Sunndal 1814-03-11 Valgmannsvalg 402
Romsdals amt (Møre og Romsdal) Surnadal 1814-03-11 Valgmannsvalg 404
Romsdals amt (Møre og Romsdal) Tingvoll 1814-03-18 Valgmannsvalg 407
Romsdals amt (Møre og Romsdal) Ulstein og Hareid 1814-03-25 Valgmannsvalg 409
Romsdals amt (Møre og Romsdal) Vanylven 1814-03-25 Valgmannsvalg 411
Romsdals amt (Møre og Romsdal) Veøy 1814-03-11 Valgmannsvalg 414
Romsdals amt (Møre og Romsdal) Volda Vitnesbyrd om edsavleggelse 416
Romsdals amt (Møre og Romsdal) Volda Korrespondanse 1914 om manglende fullmakt 418
Romsdals amt (Møre og Romsdal) Ørskog 1814-03-25 Valgmannsvalg 423
Søndre Trondhjems amt (Sør-Trøndelag) Amtet 1814-03-28 Representantvalg 427
Søndre Trondhjems amt (Sør-Trøndelag) Åfjord 1814-03-11 Valgmannsvalg 429
Søndre Trondhjems amt (Sør-Trøndelag) Bjørnør (Roan) 1814-03-20 Valgmannsvalg 431
Søndre Trondhjems amt (Sør-Trøndelag) Byneset 1814-03-11 Valgmannsvalg 433
Søndre Trondhjems amt (Sør-Trøndelag) Hemne 1814-03-22 Valgmannsvalg 434
Søndre Trondhjems amt (Sør-Trøndelag) Hitra 1814-03-20 Valgmannsvalg 435
Søndre Trondhjems amt (Sør-Trøndelag) Haltdalen (Holtålen) 1814-03-18 Valgmannsvalg 437
Søndre Trondhjems amt (Sør-Trøndelag) Klæbu 1814-03-11 Valgmannsvalg 438
Søndre Trondhjems amt (Sør-Trøndelag) Meldal 1814-03-16 Valgmannsvalg 440
Søndre Trondhjems amt (Sør-Trøndelag) Melhus 1814-03-11 Valgmannsvalg 444
Søndre Trondhjems amt (Sør-Trøndelag) Oppdal 1814-03-11 Valgmannsvalg 446
Søndre Trondhjems amt (Sør-Trøndelag) Orkdal 1814-03-11 Valgmannsvalg 448
Søndre Trondhjems amt (Sør-Trøndelag) Røros 1814-03-11 Valgmannsvalg 449
Søndre Trondhjems amt (Sør-Trøndelag) Selbu og Tydal 1814-03-04 Valgmannsvalg 451
Søndre Trondhjems amt (Sør-Trøndelag) Stadsbygd og Rissa 1814-03-11 Valgmannsvalg 453
Søndre Trondhjems amt (Sør-Trøndelag) Strinda 1814-03-12 Valgmannsvalg 456
Søndre Trondhjems amt (Sør-Trøndelag) Støren 1814-03-11 Valgmannsvalg 458
Søndre Trondhjems amt (Sør-Trøndelag) Ørland 1814-03-11 Valgmannsvalg 459
Søndre Trondhjems amt (Sør-Trøndelag) Ørland 1814-03-11 460
Søndre Trondhjems amt (Sør-Trøndelag) Ørland 1914-05-11 Korrespondanse 1914 om fullmakten 461
Nordre Trondhjems amt (Nord-Trøndelag) Amtet 1814-03-25 Representantvalg 463
Nordre Trondhjems amt (Nord-Trøndelag) Beitstad 1814-03-11 Valgmannsvalg 465
Nordre Trondhjems amt (Nord-Trøndelag) Fosnes / Fosnes, Otterøy (Vik), Sævik og Flatanger 1814-03-20 Valgmannsvalg 467
Nordre Trondhjems amt (Nord-Trøndelag) Frosta 1814-03-11 Valgmannsvalg 469
Nordre Trondhjems amt (Nord-Trøndelag) Inderøy 1814-03-11 Valgmannsvalg 470
Nordre Trondhjems amt (Nord-Trøndelag) Leksvik 1814-03-11 Valgmannsvalg 471
Nordre Trondhjems amt (Nord-Trøndelag) Nærøy 1814-03-18 Valgmannsvalg 472
Nordre Trondhjems amt (Nord-Trøndelag) Overhalla (Ranem) 1814-03-11 Valgmannsvalg 474
Nordre Trondhjems amt (Nord-Trøndelag) Skogn (Alstahaug) 1814-03-11 Valgmannsvalg 475
Nordre Trondhjems amt (Nord-Trøndelag) Snåsa 1814-03-12 Valgmannsvalg 477
Nordre Trondhjems amt (Nord-Trøndelag) Stjørdal 1814-03-22 Valgmannsvalg 478
Nordre Trondhjems amt (Nord-Trøndelag) Sparbu 1814-03-11 Valgmannsvalg 480
Nordre Trondhjems amt (Nord-Trøndelag) Stod (Forr) Valgmannsvalg 481
Nordre Trondhjems amt (Nord-Trøndelag) Verdal 1814-03-11 Valgmannsvalg 482
Nordre Trondhjems amt (Nord-Trøndelag) Ytterøy 1814-03-11 Valgmannsvalg 483
Kildeinformasjon
RA/S-1001/D/Db/L0008
Lenke til Arkivportalen
Riksarkivet Statsrådssekretariatet D: Sakarkiv ordnet etter organets hovedsystem
Db: Bilag til forhandlingsprotokoller. Journalsaker. Fullmakter til Eidsvoldsrepresentantene m.m. 1814
L0008: Fullmakter for Eidsvollsrepresentantene i 1814.
Annen kilde nr. 8/1814 - Fullmakter for Eidsvoldsrepresentantene i 1814. Resten av amtene. - Se omtale og oversikt på http://www.arkivverket.no/arkivverket/Tema/1814/Fullmakter-og-adresser. Eidsvoll 1814 Statlige arkiver Regjeringens fellesorganer